Szerző: A TITOK CÍMŰ FILM (Snecológus-pontszám: 12422x6) Jun 26, 2026 08:44:23
Válasz
(3)
EasybankosPedo
Nem kell ehhez sup. 3 dolog kell a strandhoz.
- Benzin, esetleg vonat, buszjegy amik kiválthatok országbérlettel is.
- Költőpénz sörre, lángosra, esetleg 50 ezres halra.
- Hahó engedélye helyet a bíróság engedélye. Ez opcionális, csak bűnözőknek van rá szüksége.


Jaj mennyi dolog ami nem áll rendelkezésre!

Csak erre szerettem volna utalni köszönöm.

Ami rendelkezésre áll: Holland vízzel és bottal felfegyverkezett kamu jász kapuőr
Bűzös macskaól ajtóval ki-be.
Jun 26, 2026 08:44:23

Szerző: Kendra (Snecológus-pontszám: 6397x3) Jun 26, 2026 08:52:47
Válasz
(6)
Endre mivel készülsz fel a hőhullámra?
Jun 26, 2026 08:52:47

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13217x6) Jun 26, 2026 08:59:28
Válasz
(2)
Endre, ma mikor kezdődik az egész napos rendrakós-takarítós lájv?
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 26, 2026 08:59:28

Szerző: tyodika Jun 26, 2026 09:01:38
Válasz
(2)
PúpszásziRePont
Endre, ma mikor kezdődik az egész napos rendrakós-takarítós lájv?


Jövő héten.
Jun 26, 2026 09:01:38

Szerző: Tyodika Jun 26, 2026 09:05:25
Válasz
(7)
Kendra
Endre mivel készülsz fel a hőhullámra?


Oldspice-al befújom magam, hogy ha megüt a guta sokáig érezzétek a hullám frissességét.
Jun 26, 2026 09:05:25

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11395x5) Jun 26, 2026 09:21:37
Válasz
(2)
PúpszásziRePont
Endre, ma mikor kezdődik az egész napos rendrakós-takarítós lájv?


ez igaz, tegnap is mára hazudta mikor már nagyon oltották miatta
Jun 26, 2026 09:21:37

Szerző: - Jun 26, 2026 09:35:41
Válasz
(8)
Kendra
Endre mivel készülsz fel a hőhullámra?


Megiszik 3 liter sört. Tüskével.
Jun 26, 2026 09:35:41

Szerző: herr_schwechater (Snecológus-pontszám: 18372x9) Jun 26, 2026 09:39:41
Válasz
(5)
-
Megiszik 3 liter sört. Tüskével.

ha valaki vitt neki annyi sört meg tüskét
💕3 év letöltendő fegyházbüntetés💕
Jun 26, 2026 09:39:41

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11395x5) Jun 26, 2026 09:41:15
Válasz
(5)
herr_schwechater
ha valaki vitt neki annyi sört meg tüskét


egy ezrest keresett tegnap azt kell beosztania a "hosszú" hétvégére.

vicces lesz ez
Jun 26, 2026 09:41:15

Szerző: Lumpen Jun 26, 2026 09:42:14
Válasz
(3)
Tyekíttyék!
Jun 26, 2026 09:42:14

Szerző: keserke (Snecológus-pontszám: 8771x4) Jun 26, 2026 09:46:20
Válasz
(1)
-
Megiszik 3 liter sört. Tüskével.


Egyébként Sodinak az abszintot javasolnám.
Nekem nincsenek már pénzügyeim. Megvan a Netflix, a napi pár sör, és ennyi
Jun 26, 2026 09:46:20

Szerző: herr_schwechater (Snecológus-pontszám: 18372x9) Jun 26, 2026 09:46:45
Válasz
(1)
dogoljmegsodi
egy ezrest keresett tegnap azt kell beosztania a "hosszú" hétvégére.

vicces lesz ez

áááhh, biztos jött neki valami felszopó és vitt neki sört meg most már cigarettát is
💕3 év letöltendő fegyházbüntetés💕
Jun 26, 2026 09:46:45

Szerző: Skynetsodi (Snecológus-pontszám: 5110x2) Jun 26, 2026 09:46:59
Válasz
(14)
Figyu pedo. Én is, csak középiskolai végzettséget szereztem és én is sok időt töltök nyolc négyzetméteren. Szóval az élet nem is olyan rossz. Küldök is egy képet a nyári lakomról, hogy szolidaritsak veled.


Nekem se könnyű
Jun 26, 2026 09:46:59

Szerző: Szolnoki ninja troll (Snecológus-pontszám: 7349x3) Jun 26, 2026 09:51:08
Válasz
(5)
Azt mondja már meg valaki, hogy miért akar ez a fasz ennyire pszichomókushoz menni? Már az 4. vagy 5. helyről küldték el a picsába, de csak próbálkozik tovább. Gondolom jól mutatna szerinte a bíróságon ha sipítozhatna a picsaszájával hogy: "Hát te píjónő asodi most is kezelés alatt áll, tetszik látni asodi beteg"

Nagyon kíváncsi vagyok mi lehet a vádiratban, mert nagyon titkolja pedig korábban ha jól emlékszem még mondott valami olyasmit, hogy ha megérkezik akkor be fogja mutatni. Csak nem olyan baszó vádiratot szerkesztett az ügyész amitől lefostad a bokádat fifi?
Így jött ki a matek.
Jun 26, 2026 09:51:08

Szerző: - Jun 26, 2026 10:01:12
Válasz
(2)
Szolnoki ninja troll
Azt mondja már meg valaki, hogy miért akar ez a fasz ennyire pszichomókushoz menni? Már az 4. vagy 5. helyről küldték el a picsába, de csak próbálkozik tovább. Gondolom jól mutatna szerinte a bíróságon ha sipítozhatna a picsaszájával hogy: "Hát te píjónő asodi most is kezelés alatt áll, tetszik látni asodi beteg"

Nagyon kíváncsi vagyok mi lehet a vádiratban, mert nagyon titkolja pedig korábban ha jól emlékszem még mondott valami olyasmit, hogy ha megérkezik akkor be fogja mutatni. Csak nem olyan baszó vádiratot szerkesztett az ügyész amitől lefostad a bokádat fifi?


Szeretné magát beszámíthatatlanná nyilváníttatni, amivel korlátlanul csökkenthető a büntetés.
Jun 26, 2026 10:01:12

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11395x5) Jun 26, 2026 10:01:50
Válasz
(4)
confirmed hogy 3 év van a vádalkuban tegnap elszólta magát hogy hetyetye a 7honap kevesebb mint a 12 de a 3év több
Jun 26, 2026 10:01:50

Szerző: NBVNG (Snecológus-pontszám: 3970x1) Jun 26, 2026 10:25:20
Válasz
(4)
-
Szeretné magát beszámíthatatlanná nyilváníttatni, amivel korlátlanul csökkenthető a büntetés.


Beszélt is róla.
Az ő fejében az van hogy csak úgy megállapítanak egy "pillanatnyi elmezavart". Ezzel még csak nem is arra hajt hogy pörtön helyet imeit kapjon vagy valami kényszer gyógykezelést hanem hogy se pörtön se imei.
Ki jöhetsz a börtönből kártyát szeretne gyakorlatilag.
Ami egy olyan laikus számára is mint és egyértelmű súlyos retardáltság.
segíteni akajtam meg bajátkozni mejt annyija egyedüj voltam.
Jun 26, 2026 10:25:20

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11395x5) Jun 26, 2026 10:26:44
Válasz
(5)
NBVNG
Beszélt is róla.
Az ő fejében az van hogy csak úgy megállapítanak egy "pillanatnyi elmezavart". Ezzel még csak nem is arra hajt hogy pörtön helyet imeit kapjon vagy valami kényszer gyógykezelést hanem hogy se pörtön se imei.
Ki jöhetsz a börtönből kártyát szeretne gyakorlatilag.
Ami egy olyan laikus számára is mint és egyértelmű súlyos retardáltság.


mit várunk egy olyan debiltől aki szerint orvosi fogalom hogy valaki hergelhető. a felprovokálás pedig btk-s
Jun 26, 2026 10:26:44

Szerző: Jaj de jó lesz gyerekek Jun 26, 2026 10:27:26
Válasz
(6)
Ma is el kell mondjam te valóságtagadó kis csicska, hogyha börtönbe kerülsz, tíz perc alatt beszivárogtatjuk, hogy egy alja pedofil vagy, és olyan terrorban fogsz élni a legkeményebb cigányok között, hogy bánni fogod az összes szemtelenkedésedet.

Fogalmad sincs mi vár rád, olyan szinten kutyába leszel rakva, amit a benti társadalomnak csak egy nagyon alacsony százaléka kap meg.

Szét leszel kúrva, terrorizálva, törve, és ha véletlenül nem ott döglenél meg, akkor pont úgy fogsz kinézni mint a vérszerinti apád, és annyira szharrá leszel menve, hogy már koldulni sem fogsz tudni.
Mindenért meg fogsz fizetni.
Jaj de várom már ezt. ♥️
Jun 26, 2026 10:27:26

Szerző: Hafré (Snecológus-pontszám: 21835x10) Jun 26, 2026 10:30:56
Válasz
(17)
Kedvencem a "Nem tervezek visszamenni".

A kurva anyád Endre, hát őszintén: történt már bármi úgy az életedben ahogy tervezted?
olyan ellenséges vagy velem
Jun 26, 2026 10:30:56

Szerző: halottpiton (Snecológus-pontszám: 8480x4) Jun 26, 2026 10:40:09
Válasz
(5)
-
Szeretné magát beszámíthatatlanná nyilváníttatni, amivel korlátlanul csökkenthető a büntetés.


Gyerekek! Tényleg korlátlanul enyhíthető lehetne a büntetés, DE!!!4!! Az elkövetéskori elmeállapot számít, nem a későbbi.
A korábbi infók alapján az elmeszakértő beszámíthatónak nyilvánította a letartóztatásba vétel után.
aki nem hitelképes az nem ember
Jun 26, 2026 10:40:09

Szerző: herr_schwechater (Snecológus-pontszám: 18372x9) Jun 26, 2026 10:41:12
Válasz
(2)
NBVNG
Beszélt is róla.
Az ő fejében az van hogy csak úgy megállapítanak egy "pillanatnyi elmezavart". Ezzel még csak nem is arra hajt hogy pörtön helyet imeit kapjon vagy valami kényszer gyógykezelést hanem hogy se pörtön se imei.
Ki jöhetsz a börtönből kártyát szeretne gyakorlatilag.
Ami egy olyan laikus számára is mint és egyértelmű súlyos retardáltság.

nem nagyon tudja felfogni, hogy ha úgy ítéli az orvosszakértő, hogy nem volt tudatában, amikor tette ezeket a kijelentéseket, akkor biza veszélyes a társadalomra ugyanúgy, csak ilyenkor kezelnie kell az államnak, ez a kényszergyógykezelés. ilyenkor határozatlan ideig rommá gyógyszerezik a balfaszt, és ha tudatában van mi történik, akkor borzasztó lehet
💕3 év letöltendő fegyházbüntetés💕
Jun 26, 2026 10:41:12

Szerző: Szolnoki ninja troll (Snecológus-pontszám: 7349x3) Jun 26, 2026 10:50:48
Válasz
(3)
halottpiton
Gyerekek! Tényleg korlátlanul enyhíthető lehetne a büntetés, DE!!!4!! Az elkövetéskori elmeállapot számít, nem a későbbi.
A korábbi infók alapján az elmeszakértő beszámíthatónak nyilvánította a letartóztatásba vétel után.


Ezt mondom, nem újabb sz.vélemény lehet a célja hanem el akarja bábozni, hogy ő mentális segítségre szorul, ami nyilvánvalóan nem igaz. Ez nem azt jelenti hogy változna a büntethetősége, de ezzel ráerősítene az áldozati pózra.

Nem lehet véletlen hogy ennyi helyről elküldik, az orvosok sem hülyék.
Így jött ki a matek.
Jun 26, 2026 10:50:48

Szerző: - Jun 26, 2026 11:08:44
Válasz
(2)
Azzal a kb. 80IQval semmit se lát át, és ez akar programozói állast! :DDDDDDDD
Jun 26, 2026 11:08:44

Szerző: - Jun 26, 2026 11:13:33
Válasz
(3)
Tényleg büdös, pusztulj már el végre, mert ez egyszerűen hihetetlen, hogy hogyan lehet ilyen ember alatti állapotban létezni. Munkája van veled a rendőrségnek, ügyészségnek, meg a jó kurva anyádnak is. Egyszerűen nincs hozzádatott érték a társadalom felé, amit fel tudnál mutatni. Borzadály ez az egész. Még egy csótánynak, vagy papucs állatkának is van haszna ellentétben veled. Ja és még állatot is kínzol. A jó kurva anyád.
Jun 26, 2026 11:13:33

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11395x5) Jun 26, 2026 11:26:43
Válasz
(1)
és bazdmeg az országos tisztifőorvoshoz akar fordulni hogy őt nem látják el. mintha annak ez volna a dolga
totális elmebaj
Jun 26, 2026 11:26:43

Szerző: nyilvános faszkiverő (Snecológus-pontszám: 77014x38) Jun 26, 2026 11:29:23
Válasz
(3)
Endre, ne felejtsd el kikapcsolni a klímát este délután, hogy spórolhassunk az importárammal! xDDDD
Örülhettek | Macskaólban lakom | Gyogyóba zárattak | Elvitt a TEK és fél évig börtönben ültem
Jun 26, 2026 11:29:23

Szerző: - Jun 26, 2026 11:29:27
Válasz
(7)
A néhány napja Kiss Endre Farka által elhangzott,újabb 10 éven belüli családok-kiirtós megnyilvánulása is célba ért a megfelelő helyre ma délelőtt.
Köszönik és tudnak-tudtak róla!
Tehát ezek tényleg belelátnak!
Endi! Figyelnek!
Hiába a sok hazugságod és manipulatív megnyilvánulásod!
Gyilkolni akarsz!

Jun 26, 2026 11:29:27

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11395x5) Jun 26, 2026 11:32:51
Válasz
(2)
mazel tov!
Jun 26, 2026 11:32:51

Szerző: noikabatgomb (Snecológus-pontszám: 21277x10) Jun 26, 2026 11:41:44
Válasz
(3)
nyilvános faszkiverő
Endre, ne felejtsd el kikapcsolni a klímát este délután, hogy spórolhassunk az importárammal! xDDDD


Csak a prolik spórolnak, hahó!
A teljesértékü vendégházat napelemmel szerelték fel.

Csak egy szót arról, hogy a hasziendát majd kijátszák jogi kiskapuzásokkal... mint ahogy a Mazdát "be kell vinni egy cégbe, Endi! Be kell vinni!"
Ebben eddig lehetett eljutni.
Jun 26, 2026 11:41:44

Szerző: - Jun 26, 2026 11:52:29
Válasz
(3)
Goldat kellene ravenni, hogy vegrendeletben masra hagyja a putrit, a korcsot meg tagadja ki.
Jun 26, 2026 11:52:29

Szerző: benefit Jun 26, 2026 11:56:01
Válasz
(1)
Valaki vagy valakik kőkeményen támogatják.
Van söre van minden. AI-ok kifizetve.
Felveszi a telefont, de 3 év kérdésre elküld a ..
nagyon jókedvű!
Jun 26, 2026 11:56:01

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13217x6) Jun 26, 2026 11:58:19
Válasz
(2)
-
Goldat kellene ravenni, hogy vegrendeletben masra hagyja a putrit, a korcsot meg tagadja ki.


De mindezek előtt visszavonhatná a Gyagyásra vonatkozó befogadó nyilatkozatot is. Élhetne nyugodtan öreg napjaiban, hiányzik ez neki? Veszekedések mindennap, gyakorlatilag a nyugdíja háromnegyedét a Gyagyás költi el, vélhetően belekeveri mindenféle kétes ügyekbe, a Gyagyás miatt Goldára is ferdén néznek már az emberek Púpszászon.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 26, 2026 11:58:19

Szerző: lolnomaillolnopwreset Jun 26, 2026 12:00:46
Válasz
(1)
Hé Sodi, ugorjunk ki egy kurzes Bierre így ebédszünetben a fecskébe. Ja? Bocs.
100%, hogy 75%ban 50%.
Jun 26, 2026 12:00:46

Szerző: Eazy (Snecológus-pontszám: 23883x11) Jun 26, 2026 12:04:21
Válasz
(1)
-
Goldat kellene ravenni, hogy vegrendeletben masra hagyja a putrit, a korcsot meg tagadja ki.

Többrendbeli végrehajtás van érvényben ellene.
Hogy élvezné hasznát bárminek is ami a nevén van?
Úty kültyem ej nyekety a kétyszátyetyret, hoty fajójápan nyem folt já fetezetem -sodi kobold
Jun 26, 2026 12:04:21

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13217x6) Jun 26, 2026 12:06:05
Válasz
(1)
Fura, hogy az utóbbi időben alig-alig van Tiktik bevétel, mégis ömlik a sör a picsaszájba. Az eddigi felszopók azért nem voltak ennyire "tőkeerősek". Nagyon nevetnék, ha kiderülne, hogy megint valami illegális dologba keveredett a Gyagyás.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 26, 2026 12:06:05

Szerző: benefit Jun 26, 2026 12:08:08
Válasz
(1)
PúpszásziRePont
Fura, hogy az utóbbi időben alig-alig van Tiktik bevétel, mégis ömlik a sör a picsaszájba. Az eddigi felszopók azért nem voltak ennyire "tőkeerősek". Nagyon nevetnék, ha kiderülne, hogy megint valami illegális dologba keveredett a Gyagyás.


Intézett magának új és újabb mecénásokat.
Aki hívja az hallhatja, nagyon elemében van.
Jun 26, 2026 12:08:08

Szerző: - Jun 26, 2026 12:14:08
Válasz
(1)
Eazy
Többrendbeli végrehajtás van érvényben ellene.
Hogy élvezné hasznát bárminek is ami a nevén van?
A lényeg az lenne, hogy semmilyen formában ne tudjon a házban maradni Golda halála után. Ha túléli a fegyházat, csak egy lehetősége maradjon, a Blaha.
Jun 26, 2026 12:14:08

Szerző: ? Jun 26, 2026 12:15:43
Válasz
(3)
benefit
Intézett magának új és újabb mecénásokat.
Aki hívja az hallhatja, nagyon elemében van.
Sosem fogom megérteni miért támogat valaki akár csak 10 forinttal is egy ilyen gonosz, aljas, állatkínzó, elítélt bünöző, féreglelkű, pedofil gecit. Miért?
Jun 26, 2026 12:15:43

Szerző: Kötőjel (Snecológus-pontszám: 26025x13) Jun 26, 2026 12:20:47
Válasz
(2)
kredenc, summázom, mert nem érted.

ingatlan átjátszása elárverezés ellen: nem működik.
dilipapír felelősségrevonás ellen: nem működik.

úgyis megpróbálod, mi pedig majd nagyon röhögünk.
vérdíj target nr. 1
Jun 26, 2026 12:20:47

Szerző: kérdezhetek valamit (Snecológus-pontszám: 5509x2) Jun 26, 2026 12:21:36
Válasz
(0)
benefit
Valaki vagy valakik kőkeményen támogatják.
Van söre van minden. AI-ok kifizetve.
Felveszi a telefont, de 3 év kérdésre elküld a ..
nagyon jókedvű!

Hát már miért ne lenne jó kedvű? Minden úgy alakul ahogy szerette volna! Nem kell mászkálós flokkokat csinálnia (amit amúgy is utál), nem kell magát programozónak színlelnie, és mégis megvan a napi betevő työrike, Meg tető a feje felett (utóbbi 3 évig alsó hangon még tovább is biztosítva, lol).

Mi itt mind nagyon irigyek vagyunk!
Jun 26, 2026 12:21:36

Szerző: Tyodika (⭐-23) Jun 26, 2026 12:24:03
Válasz
(1)
Kötőjel
kredenc, summázom, mert nem érted.

ingatlan átjátszása elárverezés ellen: nem működik.
dilipapír felelősségrevonás ellen: nem működik.

úgyis megpróbálod, mi pedig majd nagyon röhögünk.

Jajj maratty máj! A forgalmi vizsgán is minden ratardált átmegy.
Jun 26, 2026 12:24:03

Szerző: Kikmakukk (Snecológus-pontszám: 2360x1) Jun 26, 2026 12:29:24
Válasz
(3)
Látom, max öten még mindig aggódnak, hogy a korlátlan enyhithetoseg valós lehetőség astoki szamara. Nos, ennek tisztázására tökéletes a kalapács - nem ahogy stoki használja, tulbonyolitva, és kontextus ablakot törve a kalapáccsal, de egyszeru és lényegre törő kérdések pontos megállapítására.

Nézzük tehát a kérdést:

"Amennyiben a magyar jog szerint valakinek a várható börtönbüntetése korlátlanul enyhíthető elmeszakértői vizsgálat megállapításai alapján, szamit-e, és ha igen, mely jogszabály szerint, ha a megállapításnak része, hogy az illető alkoholista, amely állapot megszüntetésére nem tett erőfeszítéseket, és ami állapota súlyosbodásához vezetett?"

Kalapács válasza ellenőrizhető jogszabályi hivatkozásokkal:

"Igen, számít. Az önhibából fenntartott, kezeletlen alkoholizmus jellemzően kizárja a korlátlan enyhítés lehetőségét.
Btk. 17. § (2) bekezdés: A kóros elmeállapot alapot adhat a büntetés korlátlan enyhítésére. (https://net.jogtar.hu/jogszabaly?docid=A1200100.TV)
Btk. 18. §: Kizárja a 17. § alkalmazását, ha a bűncselekményt önhibából eredő ittas állapotban követték el. (https://net.jogtar.hu/jogszabaly?docid=A1200100.TV)
Kúria 56. BKv. (Büntetéskiszabási Kollégiumi Vélemény): Kimondja, hogy az alkoholista életmód súlyosító körülmény. Mivel a büntetés enyhítése bírói mérlegelési lehetőség, a bíróság ezt megtagadja, ha a kóros állapotot az elkövető a gyógyulási szándék hiányával, önhibájából idézte elő. (https://kuria-birosag.hu/hu/kollvel/56-bkv)"
Jun 26, 2026 12:29:24

Szerző: Kötőjel (Snecológus-pontszám: 26025x13) Jun 26, 2026 12:34:35
Válasz
(1)
Kikmakukk


így van, de ehhez elég egy szobafestő is. a sodi azt hiszi, ő az első alkoholista bűnöző, aki az alkoholizmusa mögé próbál bújni.

ezt jellemzően a családi erőszakot elkövető férgek szokták vélt atombombaként bedobni: nyem emjékszem, pírónéni. kéjem fejmentésemet, előre is nszksz.

finom, ínycsiklandozó krémek készülnek a tüdőcskének ezzel kapcsolatban. :))
vérdíj target nr. 1
Jun 26, 2026 12:34:35

Szerző: kérdezhetek valamit (Snecológus-pontszám: 5509x2) Jun 26, 2026 12:34:50
Válasz
(0)
Kikmakukk
"Amennyiben a magyar jog szerint valakinek a várható börtönbüntetése korlátlanul enyhíthető elmeszakértői vizsgálat megállapításai alapján, szamit-e, és ha igen, mely jogszabály szerint, ha a megállapításnak része, hogy az illető alkoholista, amely állapot megszüntetésére nem tett erőfeszítéseket, és ami állapota súlyosbodásához vezetett?"

Jó-jó, de Endre saját bevallása szerint bármikor le tudná tenni a työrikét, így ő nem lehet alkoholista. Az hogy előzetes után (miután gyógyszerrel - amit azóta se fizetett vissza állambácsinak - lehozták róla) egyből nekiállt piálni? Az más!
Jun 26, 2026 12:34:50

95 látogató online.

A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™