Ez valami komolytalan terv lehet Goldáék részéről, de teljesen irreális.
Egyrészt miféle alapítvány vállalna be évi több százezres (esetenként pedig milliós) költséget a semmiért? Hacsak nem direkt azért hozták létre, és adományoznak neki a donorok, hogy stokit segítsék, az alapító okirattal is szembemenne, hogy egy alkoholista bűnöző lakhatására megy a támogatók pénze. Ha meg azért hozták létre, akkor meg a ház fenntartásán felül fizetik a 2-300 ezres könyvelési és egyéb költségeket is. 10 éven belül elérné az egész ingatlan árát a ráfordított költség.
Az egészet ráadásul több, mint 10 évvel Golda halála előtt kell megcsinálni, mert különben a hitelezők legalább a ház harmadát (sodikát illető kötelesrészt) lefoglalhatják stokitól. Színlelt szerződésként is meg lehet támadni, ha stoki rokonai hozzák létre az alapítványt, akár fedezetelvonás is szóba jöhet. Ha saját alapítvány, akkor stoki lakhatása nem megfelelő cél, ha hamis célt jelölnek meg, az meg már bűncselekmény. A vagyonkezelő alapíŧványhoz, ami megfelelő struktúra lenne meg 600 milliós ingatlan kellene legalább.
Tudnám még folytatni, de felesleges, ennyiből is látszik, hogy ez csak wishful thinking goldáék részéről.
Amúgy annyit pontosítanék hogy a Gyagyás előszeretettel hivatkozik a vastak falakra vájogfalként, de a valóságban egy átlag kádárkocka a ház. Az állítólagos gigabites net pedig egy 10/100-as awitchben van szétosztva azért van csak max 100 mb sebessége a toldalékban. Ahogy Addaboy mondta a tanszéknek meg kell vennie a házat Endre halála után Endrét meg ki kell tömetni!
Anyagos lehetne a mindenkori tárlatvezető, kívül-belül ismeri a Golda-lak rejtelmeit. :P
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Szerintem nem csak az van, hogy kell neki a kotorék, hogy ne menjen utcára, hanem, hogy azért se legyen visszafizetve semmi. Ebben Golda is benne lehet. Mondta is a fattyának, hogy hagyja bedőlni a hiteleit, a bankok meg csak fussanak a pénzük után.
...és szeretlek, ne felejtsd el! Puszi-puszi!
Az én lányom!
aztán meg nekik áll feljebb ha tényleg elkezdenek futni a pénzük után.
gyagyás bazdmeg a 80ezer euro minuszra semmit sem tudsz felmutatni. SEMMIT! eléget a kezedben, hírmondója sem maradt.
ezért mondják a 60 iq-s brendonok is a börtönben hogy egy BALEK VAGY. egy vesztes. aSodi. a Büdös
Annyira jó ezt olvasni! Annyira, de annyira szívmelengető.
Ugye, endre?
Hasfelmetszö Trutymó - Az utolsó finghajlító
-
Jun 25, 2026 15:44:12
Érdemes lenne csekkolni, Golda putri, most kinek a nevén van, alapítvány stb.
Endre elképzelései alapján,a Golda putrit alapitvány kapja, de fiának haszonélvezetet ad, és az alapitványnak kötelessége rendben tartani majd a környezetet, Golda halála után.
Igy biztosítva Endre szabadulása után való jogosultságát!
E szempontból is Endre nagyon magabiztos.Kb Blaha sosem.
Endre elképzelései alapján,a Golda putrit alapitvány kapja, de fiának haszonélvezetet ad, és az alapitványnak kötelessége rendben tartani majd a környezetet, Golda halála után.
Igy biztosítva Endre szabadulása után való jogosultságát!
E szempontból is Endre nagyon magabiztos.Kb Blaha sosem.
Ez valami komolytalan terv lehet Goldáék részéről, de teljesen irreális.
Egyrészt miféle alapítvány vállalna be évi több százezres (esetenként pedig milliós) költséget a semmiért? Hacsak nem direkt azért hozták létre, és adományoznak neki a donorok, hogy stokit segítsék, az alapító okirattal is szembemenne, hogy egy alkoholista bűnöző lakhatására megy a támogatók pénze. Ha meg azért hozták létre, akkor meg a ház fenntartásán felül fizetik a 2-300 ezres könyvelési és egyéb költségeket is. 10 éven belül elérné az egész ingatlan árát a ráfordított költség.
Az egészet ráadásul több, mint 10 évvel Golda halála előtt kell megcsinálni, mert különben a hitelezők legalább a ház harmadát (sodikát illető kötelesrészt) lefoglalhatják stokitól. Színlelt szerződésként is meg lehet támadni, ha stoki rokonai hozzák létre az alapítványt, akár fedezetelvonás is szóba jöhet. Ha saját alapítvány, akkor stoki lakhatása nem megfelelő cél, ha hamis célt jelölnek meg, az meg már bűncselekmény. A vagyonkezelő alapíŧványhoz, ami megfelelő struktúra lenne meg 600 milliós ingatlan kellene legalább.
Tudnám még folytatni, de felesleges, ennyiből is látszik, hogy ez csak wishful thinking goldáék részéről.
Jun 25, 2026 15:44:12
ascites
(
x58)
Jun 25, 2026 16:05:46
x58)
Jun 25, 2026 16:05:46
Az a ház a gyagyás alatt 1-2 év alatt értékteledne el teljesen és onnantól nettó ráfizatés lenne annak, aki a telek valódi tulajdonosa.
Kezdjük azzal, hogy a korcsnak sose lesz pénze a közművekre, mert ha össze is koldul havi 300k-t, azt is elissza.
A vályog az első télen totál fel fog penészedni, ha beázik, elkezd kifoszlani, már most sincs jó állapotban. A közműveket kikapcsolják majd 3-4 hónap alatt, de a tartozás onnantól is nőni fog, amit annak kell majd kifizetni, aki ismét be akarja őket üzemeltetni - vagyis a telek értéke hamarosan mínuszos lesz. Nem a házé, a teleké.
És amúgy a korcs sem járna jól vele. Ha az utcán kellene élnie, télen bevonszolná magát egy hajleszszállóra, de ha az övé lenne a kádárkocka, ott hűlne ki az öreglány ágyában részegen. Addig pedig a saját húgyában-fosában esne-kelne, az áramot kikapcsolnák, így nem lenne villany, internet...
Nincs kiút a helyzetéből.
Kezdjük azzal, hogy a korcsnak sose lesz pénze a közművekre, mert ha össze is koldul havi 300k-t, azt is elissza.
A vályog az első télen totál fel fog penészedni, ha beázik, elkezd kifoszlani, már most sincs jó állapotban. A közműveket kikapcsolják majd 3-4 hónap alatt, de a tartozás onnantól is nőni fog, amit annak kell majd kifizetni, aki ismét be akarja őket üzemeltetni - vagyis a telek értéke hamarosan mínuszos lesz. Nem a házé, a teleké.
És amúgy a korcs sem járna jól vele. Ha az utcán kellene élnie, télen bevonszolná magát egy hajleszszállóra, de ha az övé lenne a kádárkocka, ott hűlne ki az öreglány ágyában részegen. Addig pedig a saját húgyában-fosában esne-kelne, az áramot kikapcsolnák, így nem lenne villany, internet...
Nincs kiút a helyzetéből.
Jun 25, 2026 16:05:46
ascites
(
x58)
Jun 25, 2026 16:10:28
x58)
Jun 25, 2026 16:10:28
És akkor még nem beszéltünk arról, hogy állandóan bírságolnák a kosz, gyom, hemzsegő patkányok miatt + tavaly kizárólag azért nem mazdásodott a ház, mert az öregasszony ott lakott.
Jun 25, 2026 16:10:28
Kendra
(
x3)
Jun 25, 2026 16:10:36
x3)
Jun 25, 2026 16:10:36
Az a ház a gyagyás alatt 1-2 év alatt értékteledne el teljesen és onnantól nettó ráfizatés lenne annak, aki a telek valódi tulajdonosa.
Kezdjük azzal, hogy a korcsnak sose lesz pénze a közművekre, mert ha össze is koldul havi 300k-t, azt is elissza.
A vályog az első télen totál fel fog penészedni, ha beázik, elkezd kifoszlani, már most sincs jó állapotban. A közműveket kikapcsolják majd 3-4 hónap alatt, de a tartozás onnantól is nőni fog, amit annak kell majd kifizetni, aki ismét be akarja őket üzemeltetni - vagyis a telek értéke hamarosan mínuszos lesz. Nem a házé, a teleké.
És amúgy a korcs sem járna jól vele. Ha az utcán kellene élnie, télen bevonszolná magát egy hajleszszállóra, de ha az övé lenne a kádárkocka, ott hűlne ki az öreglány ágyában részegen. Addig pedig a saját húgyában-fosában esne-kelne, az áramot kikapcsolnák, így nem lenne villany, internet...
Nincs kiút a helyzetéből.
Kezdjük azzal, hogy a korcsnak sose lesz pénze a közművekre, mert ha össze is koldul havi 300k-t, azt is elissza.
A vályog az első télen totál fel fog penészedni, ha beázik, elkezd kifoszlani, már most sincs jó állapotban. A közműveket kikapcsolják majd 3-4 hónap alatt, de a tartozás onnantól is nőni fog, amit annak kell majd kifizetni, aki ismét be akarja őket üzemeltetni - vagyis a telek értéke hamarosan mínuszos lesz. Nem a házé, a teleké.
És amúgy a korcs sem járna jól vele. Ha az utcán kellene élnie, télen bevonszolná magát egy hajleszszállóra, de ha az övé lenne a kádárkocka, ott hűlne ki az öreglány ágyában részegen. Addig pedig a saját húgyában-fosában esne-kelne, az áramot kikapcsolnák, így nem lenne villany, internet...
Nincs kiút a helyzetéből.
Amúgy annyit pontosítanék hogy a Gyagyás előszeretettel hivatkozik a vastak falakra vájogfalként, de a valóságban egy átlag kádárkocka a ház. Az állítólagos gigabites net pedig egy 10/100-as awitchben van szétosztva azért van csak max 100 mb sebessége a toldalékban. Ahogy Addaboy mondta a tanszéknek meg kell vennie a házat Endre halála után Endrét meg ki kell tömetni!
Jun 25, 2026 16:10:36
Nemzet Krónikása
(
x21)
Jun 25, 2026 16:11:34
x21)
Jun 25, 2026 16:11:34
Amúgy annyit pontosítanék hogy a Gyagyás előszeretettel hivatkozik a vastak falakra vájogfalként, de a valóságban egy átlag kádárkocka a ház. Az állítólagos gigabites net pedig egy 10/100-as awitchben van szétosztva azért van csak max 100 mb sebessége a toldalékban. Ahogy Addaboy mondta a tanszéknek meg kell vennie a házat Endre halála után Endrét meg ki kell tömetni!
Anyagos lehetne a mindenkori tárlatvezető, kívül-belül ismeri a Golda-lak rejtelmeit. :P
Jun 25, 2026 16:11:34
ascites
(
x58)
Jun 25, 2026 16:18:54
x58)
Jun 25, 2026 16:18:54
Mi sem tenné boldogabbá a magamutogató szatírt, mint az, hogy mások még a kidöglése után is nézhetik a rút pofáját.
Ez csak egy random bűnöző az ezerből, semmi más. Nem érdemel semmiféle tartósítást, hírverést (online sem). A legnagyobb büntetés neki az, ha testületileg elfeljtjük a francba.
Ez csak egy random bűnöző az ezerből, semmi más. Nem érdemel semmiféle tartósítást, hírverést (online sem). A legnagyobb büntetés neki az, ha testületileg elfeljtjük a francba.
Jun 25, 2026 16:18:54
Darth Tibor
(
x8)
Jun 25, 2026 16:22:37
x8)
Jun 25, 2026 16:22:37
És akkor még nem beszéltünk arról, hogy állandóan bírságolnák a kosz, gyom, hemzsegő patkányok miatt + tavaly kizárólag azért nem mazdásodott a ház, mert az öregasszony ott lakott.
Szerintem nem csak az van, hogy kell neki a kotorék, hogy ne menjen utcára, hanem, hogy azért se legyen visszafizetve semmi. Ebben Golda is benne lehet. Mondta is a fattyának, hogy hagyja bedőlni a hiteleit, a bankok meg csak fussanak a pénzük után.
Jun 25, 2026 16:22:37
Kádár elvtárs
Jun 25, 2026 16:23:52
Mondta is a fattyának, hogy hagyja bedőlni a hiteleit, a bankok meg csak fussanak a pénzük után.
Az én lányom!
Jun 25, 2026 16:23:52
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 25, 2026 16:34:53
x5)
Jun 25, 2026 16:34:53
Szerintem nem csak az van, hogy kell neki a kotorék, hogy ne menjen utcára, hanem, hogy azért se legyen visszafizetve semmi. Ebben Golda is benne lehet. Mondta is a fattyának, hogy hagyja bedőlni a hiteleit, a bankok meg csak fussanak a pénzük után.
aztán meg nekik áll feljebb ha tényleg elkezdenek futni a pénzük után.
gyagyás bazdmeg a 80ezer euro minuszra semmit sem tudsz felmutatni. SEMMIT! eléget a kezedben, hírmondója sem maradt.
ezért mondják a 60 iq-s brendonok is a börtönben hogy egy BALEK VAGY. egy vesztes. aSodi. a Büdös
Jun 25, 2026 16:34:53
MaxPayne
(
x24)
Jun 25, 2026 16:37:43
x24)
Jun 25, 2026 16:37:43
Nincs kiút a helyzetéből.
Annyira jó ezt olvasni! Annyira, de annyira szívmelengető.
Ugye, endre?
Jun 25, 2026 16:37:43
Jonciii
(
x8)
Jun 25, 2026 16:58:33
x8)
Jun 25, 2026 16:58:33
Hahó suppját nem kéne felfújni, és leugrani a balcsira?
Jun 25, 2026 16:58:33
98 látogató online.
A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™


Ahmed von der WU kasse nem tudnál véletlenül arrajárni forgókotróval (valamiért lábon) és véletlenül megnyomni a putri falát a körmöskanállal?
Látod hogy milyen eredményesek a hatóságok ha utol kell érni valakit, simán megúsznád.