Szerző: Bubuka (Snecológus-pontszám: 28186x14) Jun 22, 2026 15:26:21
Válasz
(16)
Baszók baszók hátán!

Jenes és Hafré remélem végig járjátok a dolgot. Három alkalommal megéri elmenni a bíróságra ezért, hogy felmoshasd a padlót a nagypofájú pedofillal!

Nagyon nevetek!
Jun 22, 2026 15:26:21

Szerző: herr_schwechater (Snecológus-pontszám: 18270x9) Jun 22, 2026 15:34:58
Válasz
(2)
Bubuka
Baszók baszók hátán!

Jenes és Hafré remélem végig járjátok a dolgot. Három alkalommal megéri elmenni a bíróságra ezért, hogy felmoshasd a padlót a nagypofájú pedofillal!

Nagyon nevetek!

jelen állás szerint jó lesz az távmeghallgatásnak is vagy vicces lesz a pedofil a vezetőszáron :))
💕Vádemelés💕 + 💕AMS seggbekuki💕 + 💕Gondosóra marad💕
Jun 22, 2026 15:34:58

Szerző: Hafré (Snecológus-pontszám: 21693x10) Jun 22, 2026 15:42:48
Válasz
(8)
Kemény lesz ez a bírósági évad bazmegendre jó sűrűre csináltad.
olyan ellenséges vagy velem
Jun 22, 2026 15:42:48

Szerző: szörnyeteg (Snecológus-pontszám: 6386x3) Jun 22, 2026 15:49:06
Válasz
(1)
keserke
"állandó lakóhelye: 1117 Budapest, Nándorfejérvár köz 3. 1. emelet 2. ajtó"

Szép!

Erre nem lehetne rámenni?
Ez egy szörnyeteg!!! - főnök úr Linz, Austria környékén
Jun 22, 2026 15:49:06

Szerző: lolnomaillolnopwreset Jun 22, 2026 15:51:16
Válasz
(3)
Pont farm nélkül szabadon
Friss és egyetlen nyilvános fejlesztési poszt.

Nem lesznek fejlesztési posztok, a korábban említett botommal kapcsolatban mivel teljesen felesleges lenne, ez az egyetlen amit még pluszban itt megosztok.

Valós kritikának tűnhet, hogy mivel az egész tiktok egy cigány szar, 90%, át fog menni a cigány detektoron, ezért kitaláltam, hogy amikor detektálást észlel a bot, akkor rögzítsen pár kepkockat az adásból, és tegye a könyvtárba azt is, kvázi mugshot jelleggel, és így akkor kézzel ki lehet majd válogatni az igazi sittes arcokat.

Egy tesztet már csináltam, ilyen mugshotok készültek




Képek mérete eltér, mert több verziót futtattam, de a tartalom csodás.

Ettől függetlenül majd az adatbázis mérete dönti el, hogy csak az ilyen sittesfejűek, vagy minden detektált cigány megkapja a spamet.


A legaranyabb mémek fognak ezekből születni, álló fasszal várom!
100%, hogy 75%ban 50%.
Jun 22, 2026 15:51:16

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43377x21) Jun 22, 2026 15:52:51
Válasz
(6)
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 22, 2026 15:52:51

Szerző: Jonciii (Snecológus-pontszám: 17053x8) Jun 22, 2026 15:55:54
Válasz
(7)
Én mint valódi budai lakos, elgurulok arra valamelyik nap, dobok be egy cetlit a mostani tulajnak a tényállásról
Jun 22, 2026 15:55:54

Szerző: - Jun 22, 2026 15:59:18
Válasz
(3)
Jonciii
Én mint valódi budai lakos, elgurulok arra valamelyik nap, dobok be egy cetlit a mostani tulajnak a tényállásról
Már többször értesítve lettek.Nem tudni még miért védi a sugar trade kft. és a rokonság a pedofilt.Talán egy stróman ott is.Amíg nem lesz egy kellemetlen házkutatás gyagyás miatt addig szerintem magasról leszarják a helyzetet.
Jun 22, 2026 15:59:18

Szerző: keserke (Snecológus-pontszám: 8764x4) Jun 22, 2026 16:00:38
Válasz
(2)
Mennyit érhet most vajon az a lakás? 80-100 misit?
Nekem nincsenek már pénzügyeim. Megvan a Netflix, a napi pár sör, és ennyi
Jun 22, 2026 16:00:38

Szerző: Jonciii (Snecológus-pontszám: 17053x8) Jun 22, 2026 16:01:12
Válasz
(1)
keserke
Mennyit érhet most vajon az a lakás? 80-100 misit?


Mekkora volt?
Jun 22, 2026 16:01:12

Szerző: Jonciii (Snecológus-pontszám: 17053x8) Jun 22, 2026 16:09:06
Válasz
(6)
Hahó bá!

Ha valaki küld a Nándorfejérvár közbe egy fizetési meghagyást, és nem veszi át a recskás, akkor végrehajtható lesz?
Jun 22, 2026 16:09:06

Szerző: A TITOK CÍMŰ FILM (Snecológus-pontszám: 12366x6) Jun 22, 2026 16:09:37
Válasz
(3)
Darth Tibor
Minek egyezne bele? Csak 98% a váderedményesség, ő meg ügyvédeket reggelizik!
Még a bíróság fog elnézést kérni tőle, hogy rabolták az idejét!


Na de Endre pont a 2%-os kivétel erősítő szapály!
Jun 22, 2026 16:09:37

Szerző: molos troll (Snecológus-pontszám: 5807x2) Jun 22, 2026 16:11:43
Válasz
(2)
keserke
Mennyit érhet most vajon az a lakás? 80-100 misit?

Legalább egy tálca kőbányait és három gorillapodot
Jun 22, 2026 16:11:43

Szerző: Hahó (Snecológus-pontszám: 274322x137) Jun 22, 2026 16:11:58
Válasz
(21)
Jonciii
Hahó bá!

Ha valaki küld a Nándorfejérvár közbe egy fizetési meghagyást, és nem veszi át a recskás, akkor végrehajtható lesz?


Szerinted erre korábban senki sem gondolt? :))))
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jun 22, 2026 16:11:58

Szerző: Jonciii (Snecológus-pontszám: 17053x8) Jun 22, 2026 16:17:02
Válasz
(2)
Hahó
Szerinted erre korábban senki sem gondolt? :))))

Nem lep meg, ha igen :)
Jun 22, 2026 16:17:02

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13744x6) Jun 22, 2026 16:19:07
Válasz
(1)
ascites
anyagos :D


lyezusom idoutazunk tavaly nyárra? 😂
anyagos azóta privátban de tovább tevékenykedett végig? eeedesfhaszom.

kár lenne ha a kémlégy kémkakas elfogna rólad egy képet tetyou.

vagy ha faszagyerek vagy gyere a szinpadhoz es mutasd a fakkot ide.
Jun 22, 2026 16:19:07

Szerző: Gabonatároló (Snecológus-pontszám: 4058x2) Jun 22, 2026 16:23:28
Válasz
(5)
- Hallom, nem szereted mutogatni a lakást. De miért, mi van ott?
- Ööö... rendezettség előtti állapot.
Jun 22, 2026 16:23:28

Szerző: Rihekopo Jun 22, 2026 16:35:41
Válasz
(-13)


Ezt csak úgy itt hagyom endi
Jun 22, 2026 16:35:41

Szerző: Hahó (Snecológus-pontszám: 274322x137) Jun 22, 2026 16:37:53
Válasz
(10)
Pdf akkor téged most faszra jogilag húzott egy 24 éves pék? Akit te gúnyosan kovásznak nevezel? Téged, aki ügyészeket, birókat reggelizel?

És még a macskádat is átsegítette a cicamennyországba?

A buta lakatos után egy újabb HATALMAS pofára esés.

Nagyon nevetek.
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jun 22, 2026 16:37:53

Szerző: - Jun 22, 2026 16:40:31
Válasz
(8)
Anyagos tipikusan az a trashlégy, aki belehülyült a Snecológiába és nem tudta, mikor kell abbahagyni. A korábbi nagypofájú Safarik után, amiket már hetekkel előtte belengetett, mostanra eljutott odáig, hogy csak patkánykodva mer lemenni a fogyatékoshoz.

Véletlenül sem azért, mert vaj van a füled mögött (khm végrehajtás), ugye Ádámka?
Jun 22, 2026 16:40:31

Szerző: Watcher Jun 22, 2026 16:44:52
Válasz
(8)
-
Anyagos tipikusan az a trashlégy, aki belehülyült a Snecológiába és nem tudta, mikor kell abbahagyni. A korábbi nagypofájú Safarik után, amiket már hetekkel előtte belengetett, mostanra eljutott odáig, hogy csak patkánykodva mer lemenni a fogyatékoshoz.

Véletlenül sem azért, mert vaj van a füled mögött (khm végrehajtás), ugye Ádámka?


Senkinek ne legyen kétsége afelől, hogy a drogos bolond többször látogatta meg a pedofilját akibe beleőrült, mint az anyját a temetőben.

Ilyenek ezek a bolondok. CVI meg Tajgi mellé tökéletesen beleillik. Egyforma kupac szar vagytok mind.
Jun 22, 2026 16:44:52

Szerző: A helyzet megoldása (Snecológus-pontszám: 92344x46) Jun 22, 2026 16:54:26
Válasz
(7)
A lakások úgy voltak, hogy 1 lakás volt ketté szedve, és az egész emeletet lefedik.

Ma már 2 külön lakás, darabja ér kb 80at
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 22, 2026 16:54:26

Szerző: A helyzet megoldása (Snecológus-pontszám: 92344x46) Jun 22, 2026 16:54:50
Válasz
(5)
Lakások azért voltak külön anno mert az anyja meg az apja már nem bírták együtt, így oldották meg
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 22, 2026 16:54:50

Szerző: Eriggy már Endre Jun 22, 2026 16:58:28
Válasz
(3)
Hahó
Pdf akkor téged most faszra jogilag húzott egy 24 éves pék?


* a pék faszára
Jun 22, 2026 16:58:28

Szerző: A helyzet megoldása (Snecológus-pontszám: 92344x46) Jun 22, 2026 16:59:17
Válasz
(5)
Egyébként Ausztriában amikor már fegyverrel masíroztak a lakásban kb 2 bejelentésre voltunk a SoKotól, úgyhogy időben megpattantál migri
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 22, 2026 16:59:17

Szerző: Zámbó Jimmy zsírleszívás (Snecológus-pontszám: 7013x3) Jun 22, 2026 17:12:49
Válasz
(7)
Most jövök a kertből, már az összes paradicsomon van termés, néhány hét múlva szüret. Csak azért osztom meg ezt az infót veletek, mert vicces lesz, mikor pár hónapon belül a cella falát fogja kaparni a pedofil néhány szem paradicsomért.
Jun 22, 2026 17:12:49

Szerző: A helyzet megoldása (Snecológus-pontszám: 92344x46) Jun 22, 2026 17:28:02
Válasz
(2)
Realisztikusabb Endre idén nem fog szerintem már ülni börtönben, előkészítő ülés, 1., 2. fok, van itt még sok kör.

De annál jobb, a haziorizetben megorul, és csak 1/4 vagy 1/5-re számolják be
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 22, 2026 17:28:02

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 12969x6) Jun 22, 2026 17:29:55
Válasz
(2)
Sodi original lájv.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 22, 2026 17:29:55

Szerző: Bubuka (Snecológus-pontszám: 28186x14) Jun 22, 2026 17:32:41
Válasz
(6)
A gyagyás kártyát nagyon próbálja kijátszani, hogy megússza a sittkót a pedofil buzi, hogy ne legyen büntethető.

Szerencsére két önköltséges megerősítést is szerzett arról, hogy büntethető vagy. VÉGE VAN :D
Jun 22, 2026 17:32:41

Szerző: prolipredator Jun 22, 2026 17:33:31
Válasz
(1)
megint kezdi
Jun 22, 2026 17:33:31

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13744x6) Jun 22, 2026 17:34:52
Válasz
(1)
belehallgattam, moszat forog, reszkessetek betörõk loopok mennek.

jófan lassú faty gyagya, szevasz!
Jun 22, 2026 17:34:52

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 12969x6) Jun 22, 2026 17:37:29
Válasz
(4)
Gyagyás, inkább keressünk óratesókat, az legalább tegnap mókás volt.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 22, 2026 17:37:29

Szerző: Flixbus utas (Snecológus-pontszám: 3972x1) Jun 22, 2026 17:41:16
Válasz
(2)
Endre! Te már megint miért a pedofilokról beszélsz? Illetve miért a pedofilokat véded?
Jun 22, 2026 17:41:16

Szerző: Autismus Maximus (Snecológus-pontszám: 33362x16) Jun 22, 2026 17:41:46
Válasz
(7)
EasybankosPedo
Ha van itt vállalkozó vagy cégvezető vagy magasabb pozícióba lévö troll aki tud megbízást adni cég nevébe, akkor ha nyár végén még szabad lesz a bűnöző, az megkereshetné egy olyan munkával, fizetés teljesités után, aminek teljesitésére elég 1 max 2 hét, hogy vajon mire megy vele, hogyan, mit angolnázik.

Ezen már túl vagyunk. Anno ezt tényleg komolyan gondoltam, tényleg volt egy ilyen feladat, abban az időszakban, amikor Snecinek nagy szüksége volt pénzre, mert a Pénzmentő kanapéja mögül kapargatta össze az 5 forintosokat. Gondolom nem kell ecsetelni, mi lett az eredménye, ignorálta a púpos koldus, nem lehet rá semmit bízni az égvilágon. Nem csoda, hogy a kezdetek óta minden cégnél csak kegyelemkenyéren tengődött meg háttérszínezést bíztak csak rá. Legnagyobb szakmai teljesítménye, hogy a unit teszteket egyszerűen csak zöldre színezte, mintha minden rendben lenne, de nég tesztelésre is alkalmatlan volt ez a kókler szar.

AutismusMaximus
Adódott most egy olyan helyzet, hogy 2 honlapot rendbe kellene tenni, sőt lehet hogy újabbak kellenek. Szerintetek írjak a Groteszknek? Megmondom hogy szeretném ha Kiss Endre Farkas venné kézbe (haha!) a dolgokat náluk, mert egy ügyfelemtől sok jót hallottam az ő munkájáról.

Vagy szerintetek azonnal levágná Solymári, hogy ez csak trollkodás lehet, hogy BÁRKI is Endre munkáját dicsérte?

De Sodi, most tényleg, vicc nélkül! Ha olvasod ezt (haha!), komolyan kellene 2 de lehet hogy 3 honlap, amivel foglalkozni kéne. Ha korrekten megcsinálod, 1-2 millát nekem megér. Kp-ban is tudok fizetni.

Írj be ide a fórumra, ha érdekel. A részleteket majd privátban.
Jun 22, 2026 17:41:46

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 12969x6) Jun 22, 2026 17:42:06
Válasz
(4)
"70 IQ-s a szerencsétlen"
Mondja Endre, aki 80.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 22, 2026 17:42:06

Szerző: Flixbus utas (Snecológus-pontszám: 3972x1) Jun 22, 2026 17:43:21
Válasz
(2)
PúpszásziRePont
"70 IQ-s a szerencsétlen"
Mondja Endre, aki 80.


A 80-as IQ az a Pistike a Büdös 70
Jun 22, 2026 17:43:21

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43377x21) Jun 22, 2026 17:44:20
Válasz
(3)
"Ha egy normális embert, egy pedofilt buktatnak "

Mifan? XDDDDDDDD
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 22, 2026 17:44:20

Szerző: Bubuka (Snecológus-pontszám: 28186x14) Jun 22, 2026 17:44:22
Válasz
(2)
PúpszásziRePont
"70 IQ-s a szerencsétlen"
Mondja Endre, aki 80.


Vagy aki 14 éves kortól vitt volna kisgyerekeket strandolgatni, nudizni.
Jun 22, 2026 17:44:22

Szerző: Púpp (Snecológus-pontszám: 3495x1) Jun 22, 2026 17:45:01
Válasz
(3)
" egy normális embert, egy pedofilt... "
Abertált elmebeteg.
Csak. Púpos szerint normálisak.
Púpp a púp hátán
Jun 22, 2026 17:45:01

Szerző: nmthrwwy420 (Snecológus-pontszám: 24652x12) Jun 22, 2026 17:45:38
Válasz
(3)
Szerintem ezek a mondatok is szépen fognak öregedni.
Ki az az Endre bácsi?
Jun 22, 2026 17:45:38

Szerző: - Jun 22, 2026 17:46:15
Válasz
(4)
Jó a live, együtt nézzük Enikő nénivel meg az ügyésszel
Jun 22, 2026 17:46:15

Szerző: Bubuka (Snecológus-pontszám: 28186x14) Jun 22, 2026 17:46:21
Válasz
(4)
"Én darkweben semmit se néztem meg soha"

Az onionos historykkal meg tele van a böngészője.
Jun 22, 2026 17:46:21

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43377x21) Jun 22, 2026 17:48:37
Válasz
(2)
Téged ki rontott meg?

We listen and we don't judge
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 22, 2026 17:48:37

Szerző: A helyzet megoldása (Snecológus-pontszám: 92344x46) Jun 22, 2026 17:48:47
Válasz
(5)
“Akit megrontanak abból lesz a pedofil”

Apad haverjai amikor részegen zaklattak gyerekként azzal mizu grafikus24?
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 22, 2026 17:48:47

Szerző: prolipredator Jun 22, 2026 17:49:13
Válasz
(0)
megbaszta ja blacsenko
Jun 22, 2026 17:49:13

Szerző: Jozsii Busák (Snecológus-pontszám: 11422x5) Jun 22, 2026 17:51:05
Válasz
(2)
Hergelő sodi a sodi. Börtönben mindent vissza kap,minden perc maga a pokol lesz!!!
Jozsii Busák
Jun 22, 2026 17:51:05

Szerző: A helyzet megoldása (Snecológus-pontszám: 92344x46) Jun 22, 2026 17:51:06
Válasz
(3)
“Ma megint nem sikerült beosztani a sört”
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 22, 2026 17:51:06

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43377x21) Jun 22, 2026 17:51:11
Válasz
(1)
"Ez érdekes lesz"

Lehet én vagyok elbaszott, de én egyik ilyen pedofil buktató videót sem tudom megnézni, mert csak felbasznám magam rajta. De ha neked ez érdekes..
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 22, 2026 17:51:11

Szerző: A helyzet megoldása (Snecológus-pontszám: 92344x46) Jun 22, 2026 17:51:57
Válasz
(4)
4. helyről pattintották le, elmeorvosi vizsgálatról, nem vállalja senki ezt a kutyát
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 22, 2026 17:51:57

Szerző: Skynetsodi (Snecológus-pontszám: 5081x2) Jun 22, 2026 17:53:00
Válasz
(3)
Úgy látom irigy a bűnvadászos pedora. Te semmivel sem tudsz befutni, sehova. Csak a bv-be
Nekem se könnyű
Jun 22, 2026 17:53:00

Szerző: koszos (Snecológus-pontszám: 23050x11) Jun 22, 2026 17:53:16
Válasz
(1)


10 perccel le avgyok maradva a liveal,de ahhhh :D
"filmekben is ez van"

filmekben sarkanyok is repkednek

lenyegtelen,hog yamiket mondtal tiktokon,facebookon,youtubeon vagy a pupszaszi falunapon mondtad...
hosszan taglaltad,hogy hogyan szurod nyakon a rendort stbstb... gondolom evvel a hetyetyevel csak magadat probalod nyugtatni,de ebbol csucsi lesz BALFASZ.



(a malac szerinted el merne menni svajcba ? ne nevetess Korcs,az egy beszari kis dagadt 5 osztalyos elmebeteg,aki a sorsodra fog jutni,csupan ido kerdese)
"Anyám hibája .Ha minden összeomlik, rágyújtom a házat" KEF 2024.06.29.
Jun 22, 2026 17:53:16

Szerző: Gabonatároló (Snecológus-pontszám: 4058x2) Jun 22, 2026 17:57:26
Válasz
(1)
"DE NINCS VALÓ ÉLET, EZ A TIKTOK!"
Jun 22, 2026 17:57:26

Szerző: kurafi Jun 22, 2026 17:58:45
Válasz
(1)
Aha, értem. Szóval olyan fejlett nyugati társadalom felel meg csak neki, amelyik elbírja a haszontalan, teletségtelen élősködő kóklereket. Így már értem, miért kell messziről elkerülni Labanciát és miért kell hidrogénbombát dobni Szolnok vármegyére.
jóbólmondom
Jun 22, 2026 17:58:45

Szerző: A helyzet megoldása (Snecológus-pontszám: 92344x46) Jun 22, 2026 18:04:53
Válasz
(1)
Whitetrash definícióhoz be lehetne rakni ezt a kettőt.
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 22, 2026 18:04:53

Szerző: A helyzet megoldása (Snecológus-pontszám: 92344x46) Jun 22, 2026 18:05:18
Válasz
(3)
“Szexért 18 évesnek szabad csak fizetni, ez fontos”

Xd
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 22, 2026 18:05:18

Szerző: Hahó (Snecológus-pontszám: 274322x137) Jun 22, 2026 18:07:13
Válasz
(7)
már arra is némít, hogy "hívd be jenest".

nagy ütést kapott a pajzs.
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jun 22, 2026 18:07:13

Szerző: Bubuka (Snecológus-pontszám: 28186x14) Jun 22, 2026 18:07:49
Válasz
(5)
"Semmilyen ügyem nem volt soha."

2020 amikor rohanva menekült az országból a rendőrség elől és hazudott a rendőröknek menekülés közben még újszászról, hogy már a határnál jár.

2025. lefoglalások, meztelen gyerekek letöltésének beismerése.


Neki semmilyen ügye nem volt, persze!
Jun 22, 2026 18:07:49

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43377x21) Jun 22, 2026 18:09:01
Válasz
(3)
Az egy dolog, hogy jogilag nem büntetendő, de morálisan a többségi társadalom elítéli azt, ha egy 30/40/50/60 éves lefekszik egy 17 évessel, mert egyszerűen teljesen más életszakaszban vannak.

Jó esetben egy 30 éves felnőtt embernek már van saját egzisztenciája, kifejlődött a frontális lebenye.

Egy 17 évesnek nem fejlődött ki teljesen, emiatt meggondolatlan hülyeségeket tudnak csinálni és nem teljesen látják át az ok-okozati vagy hosszabbtávú dolgokat. Ja, és valószínűleg nincs önálló egzisztenciájuk.

Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 22, 2026 18:09:01

Szerző: kérdezhetek valamit (Snecológus-pontszám: 5489x2) Jun 22, 2026 18:20:44
Válasz
(1)
Hahó
ne hallgass a gonosz trollra pdf!

fogadd el a 3 évet, és vonul be már Jövő héten!!!

fél év lejön belőle, azt a 2 és fél év seggbekúrást röhögve kibírod!!!

Én mondjuk írtam korábban már h örülnék ha húzná a szenvedését, másodfok, fellebbezés kutyafasza, még 1 év a macskaólban... 100 fokban, goldával egymást ölve, csak hogy a végén 5 évet kapjon a 3 helyett. Foshná!
Jun 22, 2026 18:20:44

Szerző: hugykoszagu pinaszor (Snecológus-pontszám: 14369x7) Jun 22, 2026 18:29:10
Válasz
(2)
bekapcsoltam a liveot:

"áh, azért van rajtam az óra mert tiktokon csúnyán beszéltem"

elég is volt, ideje megújulni
le vagy tiltva, kurva anyád
Jun 22, 2026 18:29:10

Szerző: tyodika Jun 22, 2026 18:30:06
Válasz
(1)
hugykoszagu pinaszor
bekapcsoltam a liveot:

"áh, azért van rajtam az óra mert tiktokon csúnyán beszéltem"

elég is volt, ideje megújulni


Indulhat a nyári felpörgés! Minden pénteken, pontban négykor! Na szhiasztok!
Jun 22, 2026 18:30:06

Szerző: Jonciii (Snecológus-pontszám: 17053x8) Jun 22, 2026 18:34:27
Válasz
(2)
Vigyék már a börtönbe a vén pedofil gecit
Jun 22, 2026 18:34:27

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 12969x6) Jun 22, 2026 18:35:23
Válasz
(1)
Fárasztó, ahogy loopol az ostoba cigánynak. De ami jó hír, hogy nem keres lófaszt sem.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 22, 2026 18:35:23

Szerző: Hafré (Snecológus-pontszám: 21693x10) Jun 22, 2026 18:37:45
Válasz
(5)
Összefoglalnám az egész lájvot röviden: hetyetye.
olyan ellenséges vagy velem
Jun 22, 2026 18:37:45

Szerző: kurafi Jun 22, 2026 18:48:46
Válasz
(2)
Új példakép a gyogyós koldus után. A sittes cigány. :)
jóbólmondom
Jun 22, 2026 18:48:46

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 12969x6) Jun 22, 2026 18:50:22
Válasz
(2)
Na, az ostoba cigány után egy buzi cigány. Minőségi a műsor ma, Gyagyás...
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 22, 2026 18:50:22

Szerző: 1982 Jun 22, 2026 18:52:17
Válasz
(1)
már csak ezért megérdemelsz mindent, hogy a brendont példa képnek tekinted
ujpest08
Jun 22, 2026 18:52:17

Szerző: keserke (Snecológus-pontszám: 8764x4) Jun 22, 2026 18:54:27
Válasz
(2)
Jonciii
Vigyék már a börtönbe a vén pedofil gecit


Szó se róla azért ez elég durva, hogy Germanisztánban ott ugrált meg hergelt évekig, haja szála sem görbült, hazajön, egyből jön a macskaól, putri, börtön, hosszabbítás, Blaha, majd a főd. Gyagya, ez Shiker?
Nekem nincsenek már pénzügyeim. Megvan a Netflix, a napi pár sör, és ennyi
Jun 22, 2026 18:54:27

Szerző: Jonciii (Snecológus-pontszám: 17053x8) Jun 22, 2026 19:02:57
Válasz
(3)
Jégtörő áll 😂😂
Jun 22, 2026 19:02:57

Szerző: herr_schwechater (Snecológus-pontszám: 18270x9) Jun 22, 2026 19:03:27
Válasz
(2)
Jonciii
Jégtörő áll 😂😂

lenin atomjégtörő
💕Vádemelés💕 + 💕AMS seggbekuki💕 + 💕Gondosóra marad💕
Jun 22, 2026 19:03:27

Szerző: herr_schwechater (Snecológus-pontszám: 18270x9) Jun 22, 2026 19:04:01
Válasz
(5)
"ha már valaki ilyen torzszülöttnek született"

XDDDDDDDDD
💕Vádemelés💕 + 💕AMS seggbekuki💕 + 💕Gondosóra marad💕
Jun 22, 2026 19:04:01

Szerző: - Jun 22, 2026 19:04:26
Válasz
(3)
Kakaspina, munka van

Jun 22, 2026 19:04:26

Szerző: - Jun 22, 2026 19:05:56
Válasz
(0)


Jun 22, 2026 19:05:56

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 12969x6) Jun 22, 2026 19:06:12
Válasz
(3)
"Nézd meg, kutya...vagyis Sodi" :D :D
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 22, 2026 19:06:12

Szerző: Jonciii (Snecológus-pontszám: 17053x8) Jun 22, 2026 19:11:48
Válasz
(2)
Torzszülöttnek nincs ajcsimajcsi
Jun 22, 2026 19:11:48

Szerző: 1982 Jun 22, 2026 19:15:13
Válasz
(0)
PúpszásziRePont
"Nézd meg, kutya...vagyis Sodi" :D :D
ez már a felfelé ismerkedés
ujpest08
Jun 22, 2026 19:15:13

Szerző: kérdezhetek valamit (Snecológus-pontszám: 5489x2) Jun 22, 2026 19:16:44
Válasz
(0)
-
Kakaspina, munka van
i.ibb.co/wFkng2kW/k-p.png">;

Na ez már valóban oaaargh
Jun 22, 2026 19:16:44

Szerző: Carpenter (Snecológus-pontszám: 4283x2) Jun 22, 2026 19:26:15
Válasz
(2)
Fára mászik a büdös pedofil
Jun 22, 2026 19:26:15

Szerző: herr_schwechater (Snecológus-pontszám: 18270x9) Jun 22, 2026 19:26:31
Válasz
(5)
fára mászik a balfasz :DDDD
💕Vádemelés💕 + 💕AMS seggbekuki💕 + 💕Gondosóra marad💕
Jun 22, 2026 19:26:31

Szerző: Carpenter (Snecológus-pontszám: 4283x2) Jun 22, 2026 19:26:42
Válasz
(4)
Kukorikúztatja a tiktikes szőke xDD
Jun 22, 2026 19:26:42

Szerző: herr_schwechater (Snecológus-pontszám: 18270x9) Jun 22, 2026 19:26:56
Válasz
(4)
öt centire van bazdmeg a földtől "hogy jöfök le??"
💕Vádemelés💕 + 💕AMS seggbekuki💕 + 💕Gondosóra marad💕
Jun 22, 2026 19:26:56

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 12969x6) Jun 22, 2026 19:27:37
Válasz
(6)
Endre... 44 évesen, száz coinért a fára mászol kukorékolni... Elmész te a picsába.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 22, 2026 19:27:37

Szerző: EasybankosPedo (Snecológus-pontszám: 48391x24) Jun 22, 2026 19:31:45
Válasz
(1)
Gyagyás és a börtönhaverok
ok.ru/video/15253941324444

6:40-töl, baloldalt lent látható, vicces színűt figyeljétek. :D
Labancországba leszarjuk, hogy mit gondolnak a labancok, mert ellenség.
Jun 22, 2026 19:31:45

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 12969x6) Jun 22, 2026 19:36:06
Válasz
(2)
Legelj, Endre, és mekegj! Jó látni, hogy Tenerife legszakadtabb kurvája is így becsicskít, te szerencsétlen balfasz....
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 22, 2026 19:36:06

Szerző: Púpszászi napelem (Snecológus-pontszám: 26455x13) Jun 22, 2026 19:36:19
Válasz
(7)
956 forintért füvet eszik lájvban :D:D
alkoholiker, kiss endre, farkas endre, sodi, kiss endre farkas, kiss farkas, satyre, pädophilie
Jun 22, 2026 19:36:19

Szerző: Carpenter (Snecológus-pontszám: 4283x2) Jun 22, 2026 19:37:32
Válasz
(3)
Endre, a sitten a wcből fogod a kaját így kienni csak szólok.
Jun 22, 2026 19:37:32

Szerző: Erkelyszimulator (Snecológus-pontszám: 6030x3) Jun 22, 2026 19:37:35
Válasz
(4)
Két shörtöt-ért legel. A jékhitek jokász, pejlinyi sztájpjogjamoszó.
Mi lesz majd az igazi blahán?
Jun 22, 2026 19:37:35

Szerző: EasybankosPedo (Snecológus-pontszám: 48391x24) Jun 22, 2026 19:38:47
Válasz
(4)
Erkelyszimulator
Két shörtöt-ért legel. A jékhitek jokász, pejlinyi sztájpjogjamoszó.
Mi lesz majd az igazi blahán?


Faszt fog szopni! xD
Labancországba leszarjuk, hogy mit gondolnak a labancok, mert ellenség.
Jun 22, 2026 19:38:47

Szerző: Erkelyszimulator (Snecológus-pontszám: 6030x3) Jun 22, 2026 19:40:19
Válasz
(1)
EasybankosPedo
Faszt fog szopni! xD


En csak attol tartok, hogy megdoglik, mire ugy igazan a legmelyebb bugyorba kerulne.
Jun 22, 2026 19:40:19

Szerző: EasybankosPedo (Snecológus-pontszám: 48391x24) Jun 22, 2026 19:41:36
Válasz
(1)
Gyagyás a tikfoson is egy utolsó utáni senki vagy. A Börtönbe is egy utolsó utáni senki leszel. És a Blahán még a csövesek közt is egy utolsó utáni senki leszel!
Labancországba leszarjuk, hogy mit gondolnak a labancok, mert ellenség.
Jun 22, 2026 19:41:36

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 12969x6) Jun 22, 2026 19:45:54
Válasz
(1)
Erkelyszimulator
Két shörtöt-ért legel. A jékhitek jokász, pejlinyi sztájpjogjamoszó.
Mi lesz majd az igazi blahán?


Odaadja az aprót, amit egész nap koldul majd, hogy ne hugyozzák le a kartonpapírt, amivel betakarózik éjszakára.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 22, 2026 19:45:54

Szerző: Hafré (Snecológus-pontszám: 21693x10) Jun 22, 2026 19:49:16
Válasz
(11)
A blahán nyer majd igazi értelmet a büdös jelző.
olyan ellenséges vagy velem
Jun 22, 2026 19:49:16

Szerző: öklendező szerelő (Snecológus-pontszám: 9506x4) Jun 22, 2026 19:56:18
Válasz
(6)
sodit zavarja, hogy egy fogyatékos pedofilt szívatnak bűnvadászok - hat ezen rohadt nagyot nevettem
Jó, szevasz! Le vagy tiltva.
Jun 22, 2026 19:56:18

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13744x6) Jun 22, 2026 20:09:25
Válasz
(4)
Púpszászi napelem
956 forintért füvet eszik lájvban :D:D


nee :DD ismét megjelent a stokiszaurusz xdddd
Jun 22, 2026 20:09:25

Szerző: molos troll (Snecológus-pontszám: 5807x2) Jun 22, 2026 20:21:03
Válasz
(2)
Púpszászi napelem
956 forintért füvet eszik lájvban :D:D

Szerintem olyan mint a kutyák, mikor érzi hogy vitaminhiánya van a golda-féle fél adag mosléktól kimegy gazt legelészni.
Jun 22, 2026 20:21:03

Szerző: Tlpszchptks Trbmxr (Snecológus-pontszám: 2210x1) Jun 22, 2026 21:27:37
Válasz
(1)
... igazán lehelgetne már valamit amire allergiás, vagy durván mérgező. csattanó maszlag az pont finom lenne sodi!
kiveheted a börit a stokiból, de a stokit nem veheted ki a böriből.
Jun 22, 2026 21:27:37

Szerző: herr_schwechater (Snecológus-pontszám: 18270x9) Jun 22, 2026 21:28:52
Válasz
(3)
mindenki meglepődésére nem indultunk meg kilenckor
💕Vádemelés💕 + 💕AMS seggbekuki💕 + 💕Gondosóra marad💕
Jun 22, 2026 21:28:52

Szerző: Kakaspina (Snecológus-pontszám: 51206x25) Jun 22, 2026 21:47:42
Válasz
(0)
Büdös lájfsz
OAAAAAAAAAARGHHHHHHHHHHHHHH
Jun 22, 2026 21:47:42

Szerző: Pikturiensz (Snecológus-pontszám: 15690x7) Jun 22, 2026 21:47:46
Válasz
(1)
Büdös live
Mirror: https://www.youtube.com/@pikturiensz
Jun 22, 2026 21:47:46

Szerző: Hafré (Snecológus-pontszám: 21693x10) Jun 22, 2026 21:52:10
Válasz
(0)
pesta fasszopás * ásít *
olyan ellenséges vagy velem
Jun 22, 2026 21:52:10

112 látogató online.

A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™