Remek videó lett. Én a végéről hiányoltam egy Goldával készült interjút, ahol az öregasszony is megerősíthette volna, hogy a toldaléklakó egy lumpen alkoholista ingyenélő.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Most nézem, és semmi idióta bevágás vagy vicceskedés vagy ilyesmi, mint ami a fiatalabb youtubereknél már megszokott lett.
Tényleg jó.
Emlékszem régebbről egy kommentre, és most meg is találtam. Erről tud valaki valamit, mi lett a sorsa? Ez a Hahó-féle trollbánó volt? Vagy valami más? Az ügyszámokat nem lehet valahogy kibetűzni?
Jó lenne, de a videó második felében rengeteg a pontatlanság, és az időrenddel is vannak problémák. Bár ha nem követtem volna volna napról napra az elmúlt idők eseményeit, szerintem én se, lennék képes egy teljesen pontos összefoglalót csinálni.
Így jött ki a matek.
Ő képviselte a magánvádat legutóbb
olyan ellenséges vagy velem
Korábbi ismertség, meg nagy pofa. Legalább olyan jó hely a családi elbaszására mint a helyi trafik.
"Az egész napomat elvette az idő..."
El Camino 2025.04.25.
46. perc
le vagy tiltva, kurva anyád
Igen és kapott a pedofil kisfia egy tokot is a megkerült telefonjához. Mint egy kisalsós bazmeg.
Igen és kapott a pedofil kisfia egy tokot is a megkerült telefonjához. Mint egy kisalsós bazmeg.
Golda sem tanul semmiből. Megérdemi, hogy vénségére ott kullancskodik a nyakán az élete legnagyobb hibája!
...és szeretlek, ne felejtsd el! Puszi-puszi!
Jönnek egyet kajálni Tibivel.
Ó ö Hi sztrápácská no food faszom gyere már
Egy Flixbusos utazás során történt garázdaság featuring Tibi asszem. Már pontosan nem emlékszem mi volt csak hogy kegyetlenül undorító módon viselkedtek külföldön, ezzel is építve a magyarokról a sztereotípiákat.
Meg a Rivós korszak is akkor volt, mintha ahhoz is köze lett volna.
Szarfétis malacot hasonlóval pótolni nem menő, endre..
Ezt nem tanították az etyetemen?
Úty kültyem ej nyekety a kétyszátyetyret, hoty fajójápan nyem folt já fetezetem -sodi kobold
Nem akkor indult meg teljesen berivózba, aztán Pozsonyban leszállt, és nélküle ment a busz tovább a cuccaival ?
KURVArangy
Csodálatos... Minél többen ismerik meg, annál több bori-twinki-barnabás gazdatest cirógatja a púpját. Ha csak 2-3 retarddal több, megduplázta a támogatóinak számát.
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 24, 2026 19:35:37
x6)
Jun 24, 2026 19:35:37
Remek videó lett. Én a végéről hiányoltam egy Goldával készült interjút, ahol az öregasszony is megerősíthette volna, hogy a toldaléklakó egy lumpen alkoholista ingyenélő.
Jun 24, 2026 19:35:37
again mine the refund
(
x6)
Jun 24, 2026 19:41:21
x6)
Jun 24, 2026 19:41:21
Remek videó lett.
Most nézem, és semmi idióta bevágás vagy vicceskedés vagy ilyesmi, mint ami a fiatalabb youtubereknél már megszokott lett.
Tényleg jó.
Jun 24, 2026 19:41:21
Autismus Maximus
(
x16)
Jun 24, 2026 20:00:59
x16)
Jun 24, 2026 20:00:59
Hahó bá!
Ha valaki küld a Nándorfejérvár közbe egy fizetési meghagyást, és nem veszi át a recskás, akkor végrehajtható lesz?
Ha valaki küld a Nándorfejérvár közbe egy fizetési meghagyást, és nem veszi át a recskás, akkor végrehajtható lesz?
Emlékszem régebbről egy kommentre, és most meg is találtam. Erről tud valaki valamit, mi lett a sorsa? Ez a Hahó-féle trollbánó volt? Vagy valami más? Az ügyszámokat nem lehet valahogy kibetűzni?
Szia Sneci!
Volt nálam a doktorügyvédúr, szerintem ezért nem tudta átvenni a leveledet. Én meg most indulok a postára. Te átveszed az enyémet?
Remélem anyádat kiokítottad, hogy soha többé ne vegyen át semmilyen küldeményt a nevedben, a múltkor is milyen baj lett belőle. Ha én is "nem kereste" megjegyzéssel kapnám vissza, az lenne az igazi móka és kacagás.
De ha átveszed, az is jó, ha jól tudom jártál jogi egyetemre, akkor igazán megcsillogtathatod a tudásodat, ügyvédeket reggeliző vadászbika! Akkor lesz az igazi műsor a trolloknak!
Általában read only vagyok itt, néhányszor írtam be korábban, de azt sosem gondoltam volna, hogy hivatalos minőségemben is fogok valaha!
Na posta csá!
Volt nálam a doktorügyvédúr, szerintem ezért nem tudta átvenni a leveledet. Én meg most indulok a postára. Te átveszed az enyémet?
Remélem anyádat kiokítottad, hogy soha többé ne vegyen át semmilyen küldeményt a nevedben, a múltkor is milyen baj lett belőle. Ha én is "nem kereste" megjegyzéssel kapnám vissza, az lenne az igazi móka és kacagás.
De ha átveszed, az is jó, ha jól tudom jártál jogi egyetemre, akkor igazán megcsillogtathatod a tudásodat, ügyvédeket reggeliző vadászbika! Akkor lesz az igazi műsor a trolloknak!
Általában read only vagyok itt, néhányszor írtam be korábban, de azt sosem gondoltam volna, hogy hivatalos minőségemben is fogok valaha!
Na posta csá!
Jun 24, 2026 20:00:59
Szolnoki ninja troll
(
x3)
Jun 24, 2026 20:50:58
x3)
Jun 24, 2026 20:50:58
Most nézem, és semmi idióta bevágás vagy vicceskedés vagy ilyesmi, mint ami a fiatalabb youtubereknél már megszokott lett.
Tényleg jó.
Tényleg jó.
Jó lenne, de a videó második felében rengeteg a pontatlanság, és az időrenddel is vannak problémák. Bár ha nem követtem volna volna napról napra az elmúlt idők eseményeit, szerintem én se, lennék képes egy teljesen pontos összefoglalót csinálni.
Jun 24, 2026 20:50:58
Eazy
(
x11)
Jun 24, 2026 20:52:47
x11)
Jun 24, 2026 20:52:47
Drágák ezek az ügyvédek sneci.
Ráadásul úgy tartozni 5 millával, hogy még csak nem is képvisel..
Nem semmi
Úty kültyem ej nyekety a kétyszátyetyret, hoty fajójápan nyem folt já fetezetem -sodi kobold
Ráadásul úgy tartozni 5 millával, hogy még csak nem is képvisel..
Nem semmi
Jun 24, 2026 20:52:47
Zámbó Jimmy zsírleszívás
(
x3)
Jun 24, 2026 20:59:07
x3)
Jun 24, 2026 20:59:07
Alszol már, Büdös, vagy megmukorodtál a hőségtől?
Jun 24, 2026 20:59:07
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 24, 2026 20:59:40
x5)
Jun 24, 2026 20:59:40
ki be járkálos live
Jun 24, 2026 20:59:40
Hafré
(
x10)
Jun 24, 2026 20:59:46
x10)
Jun 24, 2026 20:59:46
még csak nem is képvisel..
Ő képviselte a magánvádat legutóbb
Jun 24, 2026 20:59:46
Flixbus utas
(
x2)
Jun 24, 2026 21:00:32
x2)
Jun 24, 2026 21:00:32
Ajtón ki be járkálással indul a lájf
Jut eszembe a hétvégén a toldalékban hány fok várható? Illetve milyen szagok?
Jut eszembe a hétvégén a toldalékban hány fok várható? Illetve milyen szagok?
Jun 24, 2026 21:00:32
Darth Tibor
(
x8)
Jun 24, 2026 21:01:19
x8)
Jun 24, 2026 21:01:19
Golda visszatért már a telefonnal?
...és szeretlek, ne felejtsd el! Puszi-puszi!
Jun 24, 2026 21:01:19
Semper Snecifisz
(
x2)
Jun 24, 2026 21:02:02
x2)
Jun 24, 2026 21:02:02
Ez a börtönből szabadult cickány miért ennyire népszerű a tiktiken? Van ilyenből ezer. Sajnos.
Korábbi ismertség, meg nagy pofa. Legalább olyan jó hely a családi elbaszására mint a helyi trafik.
Jun 24, 2026 21:02:02
hugykoszagu pinaszor
(
x7)
Jun 24, 2026 21:02:27
x7)
Jun 24, 2026 21:02:27
Kis segítséget kérnék.
A mellékelt képen az ominózus hegyoldal látható amivel szétloccsantották golda fejét. Úgy emlékszem az ablak is be lett mutatva valamelyik liveban vagy flokkban, de már rohadtul nem találom. Emlékeim szerint nem is ment keresztük a kavics mind a 2 réteg üvegen csak a külsőn. Erre szeretnék megerősítést.
Ha valakinek megvan a felvétel vagy tudja melyik az amiben ez szerepel és be is írja, annak nszksz.
A mellékelt képen az ominózus hegyoldal látható amivel szétloccsantották golda fejét. Úgy emlékszem az ablak is be lett mutatva valamelyik liveban vagy flokkban, de már rohadtul nem találom. Emlékeim szerint nem is ment keresztük a kavics mind a 2 réteg üvegen csak a külsőn. Erre szeretnék megerősítést.
Ha valakinek megvan a felvétel vagy tudja melyik az amiben ez szerepel és be is írja, annak nszksz.
El Camino 2025.04.25.
46. perc
Jun 24, 2026 21:02:27
Flixbus utas
(
x2)
Jun 24, 2026 21:03:52
x2)
Jun 24, 2026 21:03:52
Golda visszatért már a telefonnal?
Igen és kapott a pedofil kisfia egy tokot is a megkerült telefonjához. Mint egy kisalsós bazmeg.
Jun 24, 2026 21:03:52
Darth Tibor
(
x8)
Jun 24, 2026 21:07:02
x8)
Jun 24, 2026 21:07:02
Igen és kapott a pedofil kisfia egy tokot is a megkerült telefonjához. Mint egy kisalsós bazmeg.
Golda sem tanul semmiből. Megérdemi, hogy vénségére ott kullancskodik a nyakán az élete legnagyobb hibája!
Jun 24, 2026 21:07:02
herr_schwechater
(
x9)
Jun 24, 2026 21:07:22
x9)
Jun 24, 2026 21:07:22
istennek a faszát már, korcs a kutyát nem érdekli, hogy a malacot megtrollkodták
💕3 év letöltendő fegyházbüntetés💕
Jun 24, 2026 21:07:22
pozsonyi
Jun 24, 2026 21:14:18
Pozsonyban milyen ügye van?
Jun 24, 2026 21:14:18
A helyzet megoldása
(
x46)
Jun 24, 2026 21:14:35
x46)
Jun 24, 2026 21:14:35
Mc alinak “sodit nehogy beengedd”
Akkor ennek ennyi :)
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Akkor ennek ennyi :)
Jun 24, 2026 21:14:35
Sztrapacska
(
x6)
Jun 24, 2026 21:15:10
x6)
Jun 24, 2026 21:15:10
Pozsonyban milyen ügye van?
Jönnek egyet kajálni Tibivel.
Jun 24, 2026 21:15:10
A helyzet megoldása
(
x46)
Jun 24, 2026 21:15:30
x46)
Jun 24, 2026 21:15:30
Brendon univerzumokban fürdik, Mc alival
Szerintem appot töröld is le
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Szerintem appot töröld is le
Jun 24, 2026 21:15:30
A helyzet megoldása
(
x46)
Jun 24, 2026 21:18:22
x46)
Jun 24, 2026 21:18:22
Ragequit, mára ennyi
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 24, 2026 21:18:22
Te kit választanál?
Jun 24, 2026 21:19:46
Érdekes,felkapott, börtönből jött cigányok
Érdektelen,leszart,börtönbe menő pedofilok
Érdektelen,leszart,börtönbe menő pedofilok
Jun 24, 2026 21:19:46
A helyzet megoldása
(
x46)
Jun 24, 2026 21:25:16
x46)
Jun 24, 2026 21:25:16
Mc: “Sodi olyan jelentéktelen ember”
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 24, 2026 21:25:16
Flixbus utas
(
x2)
Jun 24, 2026 21:27:06
x2)
Jun 24, 2026 21:27:06
Pozsonyban milyen ügye van?
Egy Flixbusos utazás során történt garázdaság featuring Tibi asszem. Már pontosan nem emlékszem mi volt csak hogy kegyetlenül undorító módon viselkedtek külföldön, ezzel is építve a magyarokról a sztereotípiákat.
Jun 24, 2026 21:27:06
-
Jun 24, 2026 21:30:11
Egy Flixbusos utazás során történt garázdaság featuring Tibi asszem. Már pontosan nem emlékszem mi volt csak hogy kegyetlenül undorító módon viselkedtek külföldön, ezzel is építve a magyarokról a sztereotípiákat.
Meg a Rivós korszak is akkor volt, mintha ahhoz is köze lett volna.
Jun 24, 2026 21:30:11
öklendező szerelő
(
x4)
Jun 24, 2026 21:39:39
x4)
Jun 24, 2026 21:39:39
fúj basszameg füstöl a picsaszáj
Jó, szevasz! Le vagy tiltva.
Jun 24, 2026 21:39:39
Gabonatároló
(
x2)
Jun 24, 2026 21:39:41
x2)
Jun 24, 2026 21:39:41
A jó üreg SZTRÁPÁCSKÁ Tour...
Jun 24, 2026 21:39:41
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 24, 2026 21:40:39
x6)
Jun 24, 2026 21:40:39
Remek választás volt moderátornak a zakkant nő. Ha minden nap kitilt 20-30 embert, egy hét múlva egyetlen néző sem lesz. :D
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 24, 2026 21:40:39
Eazy
(
x11)
Jun 24, 2026 22:45:52
x11)
Jun 24, 2026 22:45:52
Remek választás volt moderátornak a zakkant nő. Ha minden nap kitilt 20-30 embert, egy hét múlva egyetlen néző sem lesz. :D
Szarfétis malacot hasonlóval pótolni nem menő, endre..
Ezt nem tanították az etyetemen?
Jun 24, 2026 22:45:52
mikedp
(
x9)
Jun 24, 2026 23:08:57
x9)
Jun 24, 2026 23:08:57
Meg a Rivós korszak is akkor volt, mintha ahhoz is köze lett volna.
Nem akkor indult meg teljesen berivózba, aztán Pozsonyban leszállt, és nélküle ment a busz tovább a cuccaival ?
Jun 24, 2026 23:08:57
ascites
(
x58)
Jun 24, 2026 23:15:39
x58)
Jun 24, 2026 23:15:39
Csodálatos... Minél többen ismerik meg, annál több bori-twinki-barnabás gazdatest cirógatja a púpját. Ha csak 2-3 retarddal több, megduplázta a támogatóinak számát.
Jun 24, 2026 23:15:39
noikabatgomb
(
x10)
Jun 24, 2026 23:42:20
x10)
Jun 24, 2026 23:42:20
Endre ez a felfelé barátkozás gecire bohozta azt, amit belefektettél.
Direkt csak az elmúlt napokra nézek vissza, mert a múltbarévedés miatt ugye jár a bansz.
A tegnapi retard barátod is jó választás volt. Úgy eröltette rád magád? Küldött 5 sört?
Volt a boglárka nevü kis náci, aki mindenkit tiltogatott... Lárka, lárka.. boglárka. Na az sikeresen átbaszott.
Még jó, hogy a pandát nem tetted be modinak te retardált.
Sikert shikerre halmozol, Endre.
Ezt csak azért említem, mert még azok is leszivattak akik már évek óta ráderöltették magukat.
Minden el lett ma küldve? Aláírva? Lesz anyukádnak extra amiért te retardáltnak tetted magad?
Ebben eddig lehetett eljutni.
Direkt csak az elmúlt napokra nézek vissza, mert a múltbarévedés miatt ugye jár a bansz.
A tegnapi retard barátod is jó választás volt. Úgy eröltette rád magád? Küldött 5 sört?
Volt a boglárka nevü kis náci, aki mindenkit tiltogatott... Lárka, lárka.. boglárka. Na az sikeresen átbaszott.
Még jó, hogy a pandát nem tetted be modinak te retardált.
Sikert shikerre halmozol, Endre.
Ezt csak azért említem, mert még azok is leszivattak akik már évek óta ráderöltették magukat.
Minden el lett ma küldve? Aláírva? Lesz anyukádnak extra amiért te retardáltnak tetted magad?
Jun 24, 2026 23:42:20
79 látogató online.
A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™


Benne