Szerző: - Jun 28, 2026 11:06:52
Válasz
(3)
1982
ja és akkora pontfarmoló vagyok hogy minusz 20-at kaptam


2024 szeptemberében regisztráltál, azóta sikerült összeszedned 42 pontot. Ez sok mindent elárul....
Szerintem soha többet ne írj ide.

Jun 28, 2026 11:06:52

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13338x6) Jun 28, 2026 11:15:59
Válasz
(6)
Kendra
Endikém tényleg 23 cm a dingidongi?


Megtrollkodta a teremtő rendesen a Gyagyást ezzel a méretes farokkal is. Mert hiába nagy, funkcióját tekintve már csak hugyozásra használható.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 28, 2026 11:15:59

Szerző: kérdezhetek valamit (Snecológus-pontszám: 5527x2) Jun 28, 2026 11:35:11
Válasz
(3)
Kendra
Endikém tényleg 23 cm a dingidongi?

Volt valaha, erekció már huszonévesen is csak kamarával állt rendelkezésre.
Jun 28, 2026 11:35:11

Szerző: Kendra (Snecológus-pontszám: 6479x3) Jun 28, 2026 11:41:24
Válasz
(8)
Fifike tegnap jól beígérted a mai 9 órás kezdést, takarításról nem is beszélve...

Dehát ismerjük a mondást, te sosem hazudsz...
Jun 28, 2026 11:41:24

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11462x5) Jun 28, 2026 11:41:32
Válasz
(7)
szerintem astoki (Büdös) az egyetlen "alkotó" akinek sikerült alulmúlnia tiktokon a 2 ft-os bevételt is. inverz midász király
Jun 28, 2026 11:41:32

Szerző: púpostulok (Snecológus-pontszám: 4288x2) Jun 28, 2026 11:43:21
Válasz
(7)
Milyen meglepő, hogy ismét el lett sodikázva a beígért műsor...
Jun 28, 2026 11:43:21

Szerző: Jonciii (Snecológus-pontszám: 17171x8) Jun 28, 2026 11:45:49
Válasz
(5)
Lemaradtam a rendrakós live-ról? Damn
Jun 28, 2026 11:45:49

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11462x5) Jun 28, 2026 11:48:41
Válasz
(4)
macskakinzo flokk sodi originalon
Jun 28, 2026 11:48:41

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 14003x7) Jun 28, 2026 11:56:59
Válasz
(19)
Az ott.. az mind teafilter?


Jun 28, 2026 11:56:59

Szerző: lolnomaillolnopwreset Jun 28, 2026 11:57:19
Válasz
(6)
Te Endre, mi lenne ha a devizás haver elkezdene törleszteni? Lenne pénz shörre
100%, hogy 75%ban 50%.
Jun 28, 2026 11:57:19

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11462x5) Jun 28, 2026 12:01:35
Válasz
(2)
again mine the refund
Az ott.. az mind teafilter?



igen azt is a földre dobja. ha jobban megnézzük kukája gyakorlatilag nincs is.

és amire más is rámutatott már: sehol egy gecis zsebkendő. tényleg igaz lenne hogy a saját szájába nyomja?
Jun 28, 2026 12:01:35

Szerző: lolnomaillolnopwreset Jun 28, 2026 12:05:01
Válasz
(2)
dogoljmegsodi
igen azt is a földre dobja. ha jobban megnézzük kukája gyakorlatilag nincs is.

és amire más is rámutatott már: sehol egy gecis zsebkendő. tényleg igaz lenne hogy a saját szájába nyomja?


Döglöttpitonszból ondó nem áll rendelkezésre.
100%, hogy 75%ban 50%.
Jun 28, 2026 12:05:01

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13338x6) Jun 28, 2026 12:13:19
Válasz
(3)
dogoljmegsodi
igen azt is a földre dobja. ha jobban megnézzük kukája gyakorlatilag nincs is.

és amire más is rámutatott már: sehol egy gecis zsebkendő. tényleg igaz lenne hogy a saját szájába nyomja?


A Gyagyás már csak fojtogatja a döglött pitont. Aztán szomorúan lóbálja, mint az elefánt az ormányát.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 28, 2026 12:13:19

Szerző: JohnCramer (Snecológus-pontszám: 2284x1) Jun 28, 2026 12:19:42
Válasz
(1)
lolnomaillolnopwreset
Döglöttpitonszból ondó nem áll rendelkezésre.


Dedede. Kisgyerekekre, buzigőzbe, Kamagrával, kabinban maszturbálás. A baj csak az hogy nem meztelen felnóttekre csavargatja a döglött kakasnyakat
Ez most buzisan fog hangzani, de heteró vagyok
Jun 28, 2026 12:19:42

Szerző: kurafi Jun 28, 2026 12:22:18
Válasz
(2)
A recskás itt van vendéghívásban:
www.tiktok.com/@netiltsletesopotfiok/live
jóbólmondom
Jun 28, 2026 12:22:18

Szerző: - Jun 28, 2026 12:24:23
Válasz
(0)
kurafi
A recskás itt van vendéghívásban:
tiktok.com/@netiltsletesopotfiok/live

Kilépett
Jun 28, 2026 12:24:23

Szerző: linziasztal01 (Snecológus-pontszám: 156610x78) Jun 28, 2026 12:25:29
Válasz
(3)
kurafi
A recskás itt van vendéghívásban:
tiktok.com/@netiltsletesopotfiok/live

Vége, kilépett.
Iszti, új nemezis editje ellen rendezi a bizonyítékokat Iszti'parancsára.
"Meg van rendelve."
Jun 28, 2026 12:25:29

Szerző: keserke (Snecológus-pontszám: 8774x4) Jun 28, 2026 13:33:50
Válasz
(1)
Mikor lesz a köv. tárgyalás?
Nekem nincsenek már pénzügyeim. Megvan a Netflix, a napi pár sör, és ennyi
Jun 28, 2026 13:33:50

Szerző: lolnomaillolnopwreset Jun 28, 2026 13:44:32
Válasz
(4)
JohnCramer
Dedede. Kisgyerekekre, buzigőzbe, Kamagrával, kabinban maszturbálás. A baj csak az hogy nem meztelen felnóttekre csavargatja a döglött kakasnyakat


Az vesse rá az első követ aki még nem gyepálta a Johnharris szaunában részegen lengyelpiacos kamagrától vöröslőfejjel a szamárfaszt.ja várj, lehet ez esetben max5ember hamar hozzádvág egy kavicsot.
100%, hogy 75%ban 50%.
Jun 28, 2026 13:44:32

Szerző: Kendra (Snecológus-pontszám: 6479x3) Jun 28, 2026 13:49:26
Válasz
(12)
Mindenki nyugodjon le Endre kóbor-macskás kézzel veri a farkát a 40 fokos putrijában derékig a szemétben.

Rend van na!
Jun 28, 2026 13:49:26

Szerző: lolnomaillolnopwreset Jun 28, 2026 14:07:58
Válasz
(5)
Oké, oké, Endre 40fokban dögledezik, de mi van asodival. Asodi mindig győz, mert ilyen sodi asodi. Kéne lőni egy tisztázós lájfszot asodi sikereiről.
100%, hogy 75%ban 50%.
Jun 28, 2026 14:07:58

Szerző: Laci Jun 28, 2026 14:27:02
Válasz
(-11)
Kendra
Endikém tényleg 23 cm a dingidongi?


Erre a barátnőm is kíváncsi lenne! Úgy sem mersz fotót küldeni a pitonról!
Jun 28, 2026 14:27:02

Szerző: Eazy (Snecológus-pontszám: 23920x11) Jun 28, 2026 14:40:48
Válasz
(4)
Én örülök hogy elmaradt a takarítás, döglődjön csak abban a retekben meg a finom 37 fokban.
Gondolom a szemét is áraszt kellemes illatokat amik a földön heverve kukát még nem láttak, úgyhogy jól van ez így.
Úty kültyem ej nyekety a kétyszátyetyret, hoty fajójápan nyem folt já fetezetem -sodi kobold
Jun 28, 2026 14:40:48

Szerző: Hahó (Snecológus-pontszám: 274467x137) Jun 28, 2026 14:46:10
Válasz
(5)
lolnomaillolnopwreset
Oké, oké, Endre 40fokban dögledezik, de mi van asodival. Asodi mindig győz, mert ilyen sodi asodi. Kéne lőni egy tisztázós lájfszot asodi sikereiről.


Folyamatosan két győzelem között a pdf.
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jun 28, 2026 14:46:10

Szerző: Tyodika (⭐-23) Jun 28, 2026 14:56:15
Válasz
(1)
Hahó
Folyamatosan két győzelem között a pdf.

Nya jó eszt nye, ezt nye, eszt nye! Veled leszámoltam tavaly augusztusban. Na toldaléklakás, csá!
Jun 28, 2026 14:56:15

Szerző: lolnomaillolnopwreset Jun 28, 2026 15:01:12
Válasz
(0)
Tyodika (⭐-23)
Nya jó eszt nye, ezt nye, eszt nye! Veled leszámoltam tavaly augusztusban. Na toldaléklakás, csá!


Letyél már ember!
100%, hogy 75%ban 50%.
Jun 28, 2026 15:01:12

Szerző: keserke (Snecológus-pontszám: 8774x4) Jun 28, 2026 15:18:14
Válasz
(1)
lolnomaillolnopwreset
Te Endre, mi lenne ha a devizás haver elkezdene törleszteni? Lenne pénz shörre


Él még?
Nekem nincsenek már pénzügyeim. Megvan a Netflix, a napi pár sör, és ennyi
Jun 28, 2026 15:18:14

Szerző: Skynetsodi (Snecológus-pontszám: 5127x2) Jun 28, 2026 15:22:37
Válasz
(4)
Gondolom most nem járatod a villany kályhát, mikor anyád nem szólna érte.
Nekem se könnyű
Jun 28, 2026 15:22:37

Szerző: A TITOK CÍMŰ FILM (Snecológus-pontszám: 12450x6) Jun 28, 2026 15:22:59
Válasz
(5)
dogoljmegsodi
igen azt is a földre dobja. ha jobban megnézzük kukája gyakorlatilag nincs is.

és amire más is rámutatott már: sehol egy gecis zsebkendő. tényleg igaz lenne hogy a saját szájába nyomja?


Én szinte biztos vagyok abban hogy amikor van kamagra magát szopja. Nem véltelenül magyarázott lelkesen Tibi prosztata váladékának az ízéről is. PFEJ!!
Jun 28, 2026 15:22:59

Szerző: Kendra (Snecológus-pontszám: 6479x3) Jun 28, 2026 15:23:24
Válasz
(11)
Vajon mit érezhet Endre hogy egy vasa sincs és neten kunyerál kb napi 1-2 sörre mint egy utolsó blahás csöves közben meg amikor volt pénze boldog boldogtalannak adott kölcsön meg pénzzel pózolt, szórta az albérletben és mondta hogy konfetti. Konfliktusokat szokásosan az -Oldjuk meg pénzzel mondattal kezelte :D

Annyira jó volt látni hogy honnan hova zuhant vissza.

Endre összességben itt a fórumhaverokkal elmondhatjuk hogy nagyon büszkék vagyunk rád!
Jun 28, 2026 15:23:24

Szerző: NBVNG (Snecológus-pontszám: 4014x2) Jun 28, 2026 15:48:23
Válasz
(3)
lolnomaillolnopwreset
Oké, oké, Endre 40fokban dögledezik, de mi van asodival. Asodi mindig győz, mert ilyen sodi asodi. Kéne lőni egy tisztázós lájfszot asodi sikereiről.


Holnap győzni fog! Csak előbb kitakarít.
segíteni akajtam meg bajátkozni mejt annyija egyedüj voltam.
Jun 28, 2026 15:48:23

Szerző: molos troll (Snecológus-pontszám: 5841x2) Jun 28, 2026 15:53:21
Válasz
(5)
keserke
Él még?

Már párszor szívinfarktust kapott mikor törleszteni kellett volna, most már bármilyen fizetési felszólítás halálos lehet. Egészségügyi okból fizetésképtelen.
Jun 28, 2026 15:53:21

Szerző: Sodragon legendája (Snecológus-pontszám: 5259x2) Jun 28, 2026 17:05:17
Válasz
(1)
Gyakran gondolsz a buzikurvádra, Recskagnóm? Megérte ráköltened 10 + millió forintnyi hitelpénzt? Mikor ölöd meg magad végre? Többen kérdezik.
Buszjegyet is tudjál megvenni, te nemzetvédő! :D
Jun 28, 2026 17:05:17

Szerző: Bubuka (Snecológus-pontszám: 28261x14) Jun 28, 2026 17:07:53
Válasz
(7)
Ez tök aranyos, hogy GTA VI-ra skálázás megy éppen november 19-ig, de szeretném felhívni a tetves pedofil figyelmét arra, hogy be kéne fizetned 600.000+69k lejárt perköltséget, cirka 11 napon belül.
Jun 28, 2026 17:07:53

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13338x6) Jun 28, 2026 17:11:42
Válasz
(1)
Bubuka
Ez tök aranyos, hogy GTA VI-ra skálázás megy éppen november 19-ig, de szeretném felhívni a tetves pedofil figyelmét arra, hogy be kéne fizetned 600.000+69k lejárt perköltséget, cirka 11 napon belül.


Furcsa módon ezen sosem aggódik, csak azon, ha nincs sörre pénz. Nagy kár, hogy a lejárt perköltség nem változik leülőre.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 28, 2026 17:11:42

Szerző: Hahó (Snecológus-pontszám: 274467x137) Jun 28, 2026 17:14:42
Válasz
(6)
Indítsd a medencés lájvot pdf!
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jun 28, 2026 17:14:42

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11462x5) Jun 28, 2026 17:26:51
Válasz
(0)
valaki nagyon pénzelheti titokban mert egész hétvégén patkánykodik nem zavarja hogy igy keddre se lesz sörpénz
Jun 28, 2026 17:26:51

Szerző: Sodragon legendája (Snecológus-pontszám: 5259x2) Jun 28, 2026 17:28:11
Válasz
(3)
Hahó
Indítsd a medencés lájvot pdf!


Recskás csak másokat szeretne savas medencében feloldani, illetve ő maga sima vízben sem szeret nagyon fürödni, max szaunákban faszokat bámulni.
Buszjegyet is tudjál megvenni, te nemzetvédő! :D
Jun 28, 2026 17:28:11

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 14003x7) Jun 28, 2026 17:35:29
Válasz
(5)
gyagya, NE indíts lájvot.
Jun 28, 2026 17:35:29

Szerző: - Jun 28, 2026 17:36:02
Válasz
(3)
again mine the refund
gyagya, NE indíts lájvot.

Dehogynem, szeretném látni, ahogy lassan megfő a saját levében
Jun 28, 2026 17:36:02

Szerző: töppedt buzigolyók (Snecológus-pontszám: 74152x37) Jun 28, 2026 18:02:05
Válasz
(4)
Abban a telefosott putriban lehet vagy 39-40 fok könnyedén, és éjszaka sem hűl 30 alá. Endi most szokja a börtönkörülményeket, mert ott sem lesz légkondi.
Jun 28, 2026 18:02:05

Szerző: Darth Tibor (Snecológus-pontszám: 16339x8) Jun 28, 2026 18:07:31
Válasz
(2)
Minek indítana lályvot? Hogy megint loopoljon Sertéskényiről és Emeséről, Sztívről meg Falviról, vagy Brendonról, két egész forintért?
...és szeretlek, ne felejtsd el! Puszi-puszi!
Jun 28, 2026 18:07:31

Szerző: töppedt buzigolyók (Snecológus-pontszám: 74152x37) Jun 28, 2026 18:15:24
Válasz
(2)
Egyébként szürreális ez az egész. Stokinak teljesen körkörössé vált az élete, zéró kitörési ponttal. Ebből már soha nem lesz melócsá, soha nem lesz medencés BMW, tüdőcske, semmi. Sitt lesz, aztán meg nyomorgás Púpszászon napi 1000 Ft-ból. És ez még a jobbik végkimenetel.
Jun 28, 2026 18:15:24

Szerző: púpospúp (Snecológus-pontszám: 4956x2) Jun 28, 2026 18:23:57
Válasz
(1)
again mine the refund
Az ott.. az mind teafilter?



Újszászi taktikák, a teafiltereket látván azt hiszik a betévedő tiktok nézők, hogy a bögréből teát szokott inni, pedig a valóságban sörtöt.
https://www.youtube.com/watch?v=DaWNVhgxRVw
Jun 28, 2026 18:23:57

Szerző: töppedt buzigolyók (Snecológus-pontszám: 74152x37) Jun 28, 2026 18:37:09
Válasz
(5)
A cigányok rászoktatták a börtönben arra, hogy minden csészébe 5-6 teafiltert rakjon.
Jun 28, 2026 18:37:09

Szerző: Bubuka (Snecológus-pontszám: 28261x14) Jun 28, 2026 18:39:54
Válasz
(3)
Ma még nem mondta el nyolcvanszor, hogy a világon nincs ilyen ügy, mint az övé, hogy a házának a védelméért meg tiktokon csúnyán beszélésért három évvel kínáltak volna meg bárkit.

Mindig el kell mondani, gondolom azt képzeli az elmebeteg, hogy a bíróság őt nézi minden nap és ha elégszer elmondja nekik akkor majd megváltoztatják az eredeti ügyet arról, hogy rendőröket fenyegetett meg a meggyilkolásukkal, eljátszva többször hogyan fogja a nyakukat elvágni a késsel és hogyan lesz belőle rendorgyilkos hős.
Jun 28, 2026 18:39:54

Szerző: púpostulok (Snecológus-pontszám: 4288x2) Jun 28, 2026 18:47:52
Válasz
(0)
korcs live
Jun 28, 2026 18:47:52

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11462x5) Jun 28, 2026 18:48:08
Válasz
(1)
donablys kozelt iszik
Jun 28, 2026 18:48:08

Szerző: Kriptozsidó (Snecológus-pontszám: 12724x6) Jun 28, 2026 18:49:35
Válasz
(1)
Takarítás az ígérete ellenére ismét elmaradt. Elfáradt.
El fogom törni a kibaszott orrodat szilánkosra!
Jun 28, 2026 18:49:35

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11462x5) Jun 28, 2026 18:50:16
Válasz
(2)
Kriptozsidó
Takarítás az ígérete ellenére ismét elmaradt. Elfáradt.


állítólag holnap lesz
Jun 28, 2026 18:50:16

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11462x5) Jun 28, 2026 18:51:34
Válasz
(3)
és el is kezdődött az emese loop ki is nyomtam a getszibe
Jun 28, 2026 18:51:34

Szerző: Jonciii (Snecológus-pontszám: 17171x8) Jun 28, 2026 18:51:48
Válasz
(3)
Kriptozsidó
Takarítás az ígérete ellenére ismét elmaradt. Elfáradt.


Tudnám,
Mi a kurva anyjába fáradt el
Jun 28, 2026 18:51:48

Szerző: Kendra (Snecológus-pontszám: 6479x3) Jun 28, 2026 18:53:25
Válasz
(4)
Ha takarítás akkor a jelszó: Majd holnap!
Jun 28, 2026 18:53:25

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13338x6) Jun 28, 2026 18:54:47
Válasz
(1)
dogoljmegsodi
és el is kezdődött az emese loop ki is nyomtam a getszibe


A Cucu, és néhány "munkatársa", akik éltetik ezt a sztorit, elég jól bekeresnek a kamutémán. A Gyagyás is csatlakozni akar ehhez, de neki nem igazán jön be. :D
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 28, 2026 18:54:47

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 14003x7) Jun 28, 2026 18:58:27
Válasz
(2)
Mekkora ratyee, a 'klíma' hangja miatt nem akarja folytatni.

Ott a remek hangtompítós függönysz, válaszd el a klímádat azzal!
Jun 28, 2026 18:58:27

Szerző: púpostulok (Snecológus-pontszám: 4288x2) Jun 28, 2026 18:58:32
Válasz
(2)
Szerencsére gyorsan véget ért a live...
Jun 28, 2026 18:58:32

Szerző: Kendra (Snecológus-pontszám: 6479x3) Jun 28, 2026 18:59:03
Válasz
(0)
Lesz takarítás!

Van villany, jó?
Jun 28, 2026 18:59:03

Szerző: Kriptozsidó (Snecológus-pontszám: 12724x6) Jun 28, 2026 19:06:21
Válasz
(8)
Sokan ismerjük Flódnist, illetve párját, Cetlit, a nem kevésbé retardált oldalbordáját. Ezek nem testvérek Endrével? Ikertornyok. Fütyikamera 2.0

sodipedia.sodika.dk/wiki/F%C3%A1jl:Lifecamstudio2.jpg
El fogom törni a kibaszott orrodat szilánkosra!
Jun 28, 2026 19:06:21

Szerző: NBVNG (Snecológus-pontszám: 4014x2) Jun 28, 2026 19:17:41
Válasz
(4)
Minden nap beírják hogy biztos majd megrohadsz a melegben, de olyan jó hallani a saját szádból fikás.
Golda is bizos gecire örül, hogy bemászkálsz jégakkuért ami 0 fokot enyhít a hőségen.
Hagyjad szerintem a faszba.

Ezt csak úgy lehet kibírni ha egy jót csobban meg supozik az ember és legurít pár jéghideg shört meg radlert nem igaz?
Jah tényleg...
segíteni akajtam meg bajátkozni mejt annyija egyedüj voltam.
Jun 28, 2026 19:17:41

Szerző: töppedt buzigolyók (Snecológus-pontszám: 74152x37) Jun 28, 2026 19:23:58
Válasz
(3)
Kibaszott Flódnis meg Czetli, minden nap őket látom a facebookon, mert valaki mindig beposztolja őket a chemtrail csoportba
Jun 28, 2026 19:23:58

Szerző: kérdezhetek valamit (Snecológus-pontszám: 5527x2) Jun 28, 2026 19:52:59
Válasz
(1)
NBVNG
Minden nap beírják hogy biztos majd megrohadsz a melegben, de olyan jó hallani a saját szádból fikás.
Golda is bizos gecire örül, hogy bemászkálsz jégakkuért ami 0 fokot enyhít a hőségen.
Hagyjad szerintem a faszba.

Ezt csak úgy lehet kibírni ha egy jót csobban meg supozik az ember és legurít pár jéghideg shört meg radlert nem igaz?
Jah tényleg...

Első Púpszászi évadokban valami split/mobil klímát is belengetett, dehát 1000 órát elvezetgetni fontosabb volt. Meg 3* forgalmin és PÁFon is megbukni. Mindegy, Andi.
Jun 28, 2026 19:52:59

Szerző: Semper Snecifisz (Snecológus-pontszám: 5947x2) Jun 28, 2026 19:57:42
Válasz
(1)
Három liter sör tüskével rendelkezésre áll ezeken a forró napokon?

Miért nem?
"Az egész napomat elvette az idő..."
Jun 28, 2026 19:57:42

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11462x5) Jun 28, 2026 20:06:35
Válasz
(1)
Semper Snecifisz
Három liter sör tüskével rendelkezésre áll ezeken a forró napokon?

Miért nem?


szerintem igen. nem lenne önuralma egész nap várni aztán este 7kor bontani csak fel a kozelt

szarnabást sejtem a háttérben
Jun 28, 2026 20:06:35

Szerző: Hafré (Snecológus-pontszám: 21984x10) Jun 28, 2026 20:21:07
Válasz
(2)
Mi a melegebb Endre vagy a söre?
olyan ellenséges vagy velem
Jun 28, 2026 20:21:07

Szerző: A helyzet megoldása (Snecológus-pontszám: 92708x46) Jun 28, 2026 20:25:34
Válasz
(2)
Helyezzen be egy floppy disket a meghajtóba!
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 28, 2026 20:25:34

Szerző: EasybankosPedo (Snecológus-pontszám: 48455x24) Jun 28, 2026 20:43:44
Válasz
(4)
linziasztal01
Vége, kilépett.
Iszti, új nemezis editje ellen rendezi a bizonyítékokat Iszti'parancsára.
"Meg van rendelve."


Szóval végül mégis lett munkája az elmebeteg stalkernak. Lehet megérne egy új lefoglalást, ami után kideríthetnék a hatoságok, hogy kiknek a megbízásából, kikről, mi célból, milyen információkat gyűjtöget és tárol az elmebeteg bűnöző.
Labancországba leszarjuk, hogy mit gondolnak a labancok, mert ellenség.
Jun 28, 2026 20:43:44

Szerző: Döbling Jun 28, 2026 20:51:44
Válasz
(5)
Endre, ha már Barnabás felszopóddal azon vagytok, hogy ismét bevegyen téged valami osztrák flakonozó vállalkozás irodavezetőjének.. szólhatnál neki, hogy emiatt téged köröznek és ne kürtölje már világnak egy flokkban :D

Biztos nem lesz belőle baj. :)
Jun 28, 2026 20:51:44

Szerző: Eazy (Snecológus-pontszám: 23920x11) Jun 28, 2026 21:15:18
Válasz
(5)
Mikor este nem éred el a született pinást:
Úty kültyem ej nyekety a kétyszátyetyret, hoty fajójápan nyem folt já fetezetem -sodi kobold
Jun 28, 2026 21:15:18

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11462x5) Jun 28, 2026 21:15:39
Válasz
(3)
mi van Büdös?! meleg van még?
Jun 28, 2026 21:15:39

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13338x6) Jun 28, 2026 21:16:34
Válasz
(4)
Endre, mikor kezdődik a villanyfényes éjszakai takarítós lájv?
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 28, 2026 21:16:34

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11462x5) Jun 28, 2026 21:25:41
Válasz
(3)
0 Ft ma is. véget ért a tiktik karrier
Jun 28, 2026 21:25:41

Szerző: Sztrapacska (Snecológus-pontszám: 12710x6) Jun 28, 2026 21:29:35
Válasz
(2)
dogoljmegsodi
0 Ft ma is. véget ért a tiktik karrier

A bevétel megvan,csak átcsoportosítás történt. Sok dologtalan büdös lumpen van a platformon,mindnek nem juthat néző.
Ó ö Hi sztrápácská no food faszom gyere már
Jun 28, 2026 21:29:35

Szerző: Kétértelmű mondat Jun 28, 2026 21:35:21
Válasz
(1)
Endre 8-10 között mehet csak ki.
Jun 28, 2026 21:35:21

Szerző: Skynetsodi (Snecológus-pontszám: 5127x2) Jun 28, 2026 21:43:40
Válasz
(1)
Ez a mai este fékek és ellensúlyok éjszakája lesz. Te nem jössz fel lájvozni, mi meg nem látunk téged. Működik a demokrácia.
Nekem se könnyű
Jun 28, 2026 21:43:40

107 látogató online.

A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™