Stokinek periódikusan vannak téveszméi és aránytévesztései és túlbecsüli a saját korlátolt képességeit. Minden időszakban másnak titulálja magát, attól függően, hogy miből lehet előnye, így akár egy helyezkedő kis féregnek is mondhatjuk, abból is az ügyetlenebb fajtából. Nemrég azt hitte, hogy tud vezetni, de gyorsan szembe is jött vele a valóság és egy rakat pénzt égetett el órákra és vizsgákra. Nincs szilárd énképe, jól körülhatárolt önálló személyisége, gátlásai, mértéktartása és semmi ilyen skillje, ami garantálna egy decens életvitelt és boldogulást.
Buszjegyet is tudjál megvenni, te nemzetvédő! :D
Amalónő github, hahó! Legfrisebb projekt (a code review-s tesla launch figyelő szaron kívül) a kapcsolati háló lett volna. Csak hát azok a fránya trollok ezt is elrontották, nem rakhatott ki büntetlenül a netre személyes adatokat. Nyeméjtyem miért
Egyben benyakalta a donably-s 5 tyört?
Akkor ma újabb 2 ügy várható *ásít*
Aki tudja az spamelje neki, hogy minimum 5 Kozelt kell meginnia live-ba, mert legalább ennyire kapott pénzt donablyn (2400Ft) az első nap.
Labancországba leszarjuk, hogy mit gondolnak a labancok, mert ellenség.
ez az amalono amúgy honnan jön? random szavakat talál ki a papó?
Rágalmazásocska? XDDDD
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Le a ágyi poloskákra az ágyadon. Ennyi vagy. Még ember sem.
Jár ezért is a bansz, tehát ott az Anyagos.
igen mintha valakivel beszélt volna a verandan mikor ment a 2.sörért de goldarikács nem volt
Belenagyítva tényleg ott ül lenn 🤣
+ két lehetséges újabb ügy. Rágalmazás és fenyegetés. Jó ötlet volt ez a laza dlutáni lájv, Endre!
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Bevételnek számoljuk, hogy elkövetett egy újabb rágalmazást?
Ki az az Endre bácsi?
de legalább mészáros ádám budapesti drogos vitt neki piát
💕Vádemelés💕 + 💕AMS seggbekuki💕 + 💕Gondosóra marad💕
a macskával és a 3 évvel lehet most a legjobban ütni.
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
jövőre meg majd ököllel
*integet*
Sodragon legendája
(
x2)
Jun 23, 2026 14:31:07
x2)
Jun 23, 2026 14:31:07
Vajon ezt a "pjogjamozó fatyok" téveszmét vagy a videózást Zsery-től vette át vagy honnan az ötlet?
Stokinek periódikusan vannak téveszméi és aránytévesztései és túlbecsüli a saját korlátolt képességeit. Minden időszakban másnak titulálja magát, attól függően, hogy miből lehet előnye, így akár egy helyezkedő kis féregnek is mondhatjuk, abból is az ügyetlenebb fajtából. Nemrég azt hitte, hogy tud vezetni, de gyorsan szembe is jött vele a valóság és egy rakat pénzt égetett el órákra és vizsgákra. Nincs szilárd énképe, jól körülhatárolt önálló személyisége, gátlásai, mértéktartása és semmi ilyen skillje, ami garantálna egy decens életvitelt és boldogulást.
Jun 23, 2026 14:31:07
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 23, 2026 14:31:46
x6)
Jun 23, 2026 14:31:46
Toldaléklakó lájv!
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 23, 2026 14:31:46
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 23, 2026 14:33:19
x5)
Jun 23, 2026 14:33:19
részeg az állatkínzó
Jun 23, 2026 14:33:19
kérdezhetek valamit
(
x2)
Jun 23, 2026 14:34:05
x2)
Jun 23, 2026 14:34:05
Tényleg Sodi ha te valóban programozó vagy akkor gondolom van egy referencia oldalad az elmúlt 20 év munkáidból. Vagy legalábbis egy Linkedin.
Láthatnánk vagy megint részegen hazudozol az interneten anyád kitartottjaként?
Láthatnánk vagy megint részegen hazudozol az interneten anyád kitartottjaként?
Amalónő github, hahó! Legfrisebb projekt (a code review-s tesla launch figyelő szaron kívül) a kapcsolati háló lett volna. Csak hát azok a fránya trollok ezt is elrontották, nem rakhatott ki büntetlenül a netre személyes adatokat. Nyeméjtyem miért
Jun 23, 2026 14:34:05
kérdezhetek valamit
(
x2)
Jun 23, 2026 14:35:16
x2)
Jun 23, 2026 14:35:16
részeg az állatkínzó
Egyben benyakalta a donably-s 5 tyört?
Akkor ma újabb 2 ügy várható *ásít*
Jun 23, 2026 14:35:16
EasybankosPedo
(
x24)
Jun 23, 2026 14:36:57
x24)
Jun 23, 2026 14:36:57
részeg az állatkínzó
Aki tudja az spamelje neki, hogy minimum 5 Kozelt kell meginnia live-ba, mert legalább ennyire kapott pénzt donablyn (2400Ft) az első nap.
Jun 23, 2026 14:36:57
Flixbus utas
(
x2)
Jun 23, 2026 14:43:13
x2)
Jun 23, 2026 14:43:13
Tenerife Brigi, ahogy mandula777 mondaná a " mai napon visszataszítóan józan"
Jun 23, 2026 14:43:13
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 23, 2026 14:43:57
x5)
Jun 23, 2026 14:43:57
Amalónő github, hahó! Legfrisebb projekt (a code review-s tesla launch figyelő szaron kívül) a kapcsolati háló lett volna. Csak hát azok a fránya trollok ezt is elrontották, nem rakhatott ki büntetlenül a netre személyes adatokat. Nyeméjtyem miért
ez az amalono amúgy honnan jön? random szavakat talál ki a papó?
Jun 23, 2026 14:43:57
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 23, 2026 14:45:21
x6)
Jun 23, 2026 14:45:21
KEF: "Jenes büdös geci állatkínzó."
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 23, 2026 14:45:21
Nemzet Krónikása
(
x21)
Jun 23, 2026 14:45:45
x21)
Jun 23, 2026 14:45:45
KEF: "Jenes büdös geci állatkínzó."
Rágalmazásocska? XDDDD
Jun 23, 2026 14:45:45
kurafi
Jun 23, 2026 14:46:17
Jenes, nyíltan ki lett jelentve, hogy elvitted szándékosan elpusztítani a Bagolykát. Ha az éjjel nagyon nem tudnál aludni a melegtől, akár írhatnál egy baszót is.
jóbólmondom
Jun 23, 2026 14:46:17
Nemzet Krónikása
(
x21)
Jun 23, 2026 14:47:18
x21)
Jun 23, 2026 14:47:18
NAGY NYILVÁNOSSÁG ELŐTT!
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 23, 2026 14:47:18
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 23, 2026 14:47:26
x5)
Jun 23, 2026 14:47:26
megy a halott macskával hergelés
nagyon pofán basznám
nagyon pofán basznám
Jun 23, 2026 14:47:26
Nemzet Krónikása
(
x21)
Jun 23, 2026 14:48:12
x21)
Jun 23, 2026 14:48:12
"állatkínzó macskagyilkos geci"
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 23, 2026 14:48:12
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 23, 2026 14:48:38
x6)
Jun 23, 2026 14:48:38
KEF: "Ne is beszéljünk ezekről a macskagyilkos szar gecikről. megölték egy családtagomat."
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 23, 2026 14:48:38
molos troll
(
x2)
Jun 23, 2026 14:49:18
x2)
Jun 23, 2026 14:49:18
"Az elkövetkező 10 évben majd kibaszottul le fogok csapni"
Jun 23, 2026 14:49:18
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 23, 2026 14:49:52
x5)
Jun 23, 2026 14:49:52
újabb rágalmazás, újabb fenyegetőzés, és még csak 3 óra
Jun 23, 2026 14:49:52
Pikturiensz
(
x7)
Jun 23, 2026 14:50:02
x7)
Jun 23, 2026 14:50:02
Gratulálok Endre. Jenes baszójához pont jól jött egy ilyen állatkínzós elszólás.
Mirror: https://www.youtube.com/@pikturiensz
Jun 23, 2026 14:50:02
Hafré
(
x10)
Jun 23, 2026 14:50:02
x10)
Jun 23, 2026 14:50:02
A részegen fenyegetőzés az jó irány Endre bevált már esdig is.
olyan ellenséges vagy velem
Jun 23, 2026 14:50:02
Nemzet Krónikása
(
x21)
Jun 23, 2026 14:50:07
x21)
Jun 23, 2026 14:50:07
'mindenért bosszút állok"
Fenyegetőzik a terrorcselekményt előkészítő?
Én félek :c
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Fenyegetőzik a terrorcselekményt előkészítő?
Én félek :c
Jun 23, 2026 14:50:07
MC Raus
Jun 23, 2026 14:50:13
"Az elkövetkező 10 évben majd kibaszottul le fogok csapni"
Le a ágyi poloskákra az ágyadon. Ennyi vagy. Még ember sem.
Jun 23, 2026 14:50:13
MerciJohnyWalkere
Jun 23, 2026 14:50:31
Szerintem ma is csinál magànak egy újabb ügyet. :)
Jun 23, 2026 14:50:31
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 23, 2026 14:50:34
x6)
Jun 23, 2026 14:50:34
Endre azt mondja, mindenki megkapja a magáét, megfelelő pillanatban lecsap majd az állatgyilkos gecikre. Ez fenyegetés?
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 23, 2026 14:50:34
Hahó
(
x137)
Jun 23, 2026 14:51:00
x137)
Jun 23, 2026 14:51:00
*démon*
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jun 23, 2026 14:51:00
Nemzet Krónikása
(
x21)
Jun 23, 2026 14:51:06
x21)
Jun 23, 2026 14:51:06
"egyetlen dolog garantálja a biztonságukat az órán kívül, hogy a törvény embernek tekinti őket, morális gát nincs, csak nem akarok visszakerülni" (14:51)
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 23, 2026 14:51:06
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 23, 2026 14:51:55
x6)
Jun 23, 2026 14:51:55
Bennem félelmet kelt a falu bolondjának a fenyegetőzése.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 23, 2026 14:51:55
Flixbus utas
(
x2)
Jun 23, 2026 14:52:12
x2)
Jun 23, 2026 14:52:12
Endre papa miután 5 percen át keménykedett a lecsúszott alkoholista csöves nőnek, majd az megszólal: " Jól van beszéljünk a pedofilíáról "
Na ennyire fognak téged tisztelni a BV-ben.
Na ennyire fognak téged tisztelni a BV-ben.
Jun 23, 2026 14:52:12
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 23, 2026 14:52:41
x5)
Jun 23, 2026 14:52:41
pedofiliával hergelés
Jun 23, 2026 14:52:41
Flixbus utas
(
x2)
Jun 23, 2026 14:54:52
x2)
Jun 23, 2026 14:54:52
Jól hallottam nem tudja melyik a jobb meg bal keze?
Jun 23, 2026 14:54:52
Nemzet Krónikása
(
x21)
Jun 23, 2026 14:55:30
x21)
Jun 23, 2026 14:55:30
"mostantól kezdve olyan szinten szarom le a törvényt, hogy most kezdem azonosíthatlanul áthágni."
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 23, 2026 14:55:30
hugykoszagu pinaszor
(
x7)
Jun 23, 2026 14:55:31
x7)
Jun 23, 2026 14:55:31
endre, aprilisban kellett elaltatnom a kutyamat mert idos es beteg volt, keszultem a halalara de igy is melyen megrazott, nem szivesen beszelek rola es a mai napig kethetente elpityeredek miatta
neked mar az elso napon sem remegett meg a hangod, oszinte fajdalmat nem lathattunk rajtad, ennyire erintett meg a macskad elvesztese
egy hazudos buzi vagy, csak a musort csinalod vele 3 hettel a halala utan is, mocskos geci
le vagy tiltva, kurva anyád
neked mar az elso napon sem remegett meg a hangod, oszinte fajdalmat nem lathattunk rajtad, ennyire erintett meg a macskad elvesztese
egy hazudos buzi vagy, csak a musort csinalod vele 3 hettel a halala utan is, mocskos geci
Jun 23, 2026 14:55:31
-
Jun 23, 2026 14:56:32
Nagyon soderál, ha valaki az ügyeivel "provokálja"
Jun 23, 2026 14:56:32
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 23, 2026 14:59:33
x5)
Jun 23, 2026 14:59:33
valaki mintha ott lenne?
Jun 23, 2026 14:59:33
-
Jun 23, 2026 15:02:21
valaki mintha ott lenne?
Jár ezért is a bansz, tehát ott az Anyagos.
Jun 23, 2026 15:02:21
Nemzet Krónikása
(
x21)
Jun 23, 2026 15:05:26
x21)
Jun 23, 2026 15:05:26
Szopd le Ádámkát Goldával felváltva, te rossz buzerant.
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 23, 2026 15:05:26
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 23, 2026 15:06:06
x5)
Jun 23, 2026 15:06:06
Jár ezért is a bansz, tehát ott az Anyagos.
igen mintha valakivel beszélt volna a verandan mikor ment a 2.sörért de goldarikács nem volt
Jun 23, 2026 15:06:06
hugykoszagu pinaszor
(
x7)
Jun 23, 2026 15:07:02
x7)
Jun 23, 2026 15:07:02
nalad meg az is tobbet tett bagolykaert aki 3szor tappolt hogy pontja legyen a tiktok parbajban ellened
le vagy tiltva, kurva anyád
Jun 23, 2026 15:07:02
Kendra
(
x3)
Jun 23, 2026 15:12:32
x3)
Jun 23, 2026 15:12:32
Mint mindig kánikulában a legnagyobb a felpörgés.
Jun 23, 2026 15:12:32
A helyzet megoldása
(
x46)
Jun 23, 2026 15:13:40
x46)
Jun 23, 2026 15:13:40
Sikertelen hergelés és 0 bevétel.
Az lett amit a troll akart, Kiss Endre Farkas szenved :)
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Az lett amit a troll akart, Kiss Endre Farkas szenved :)
Jun 23, 2026 15:13:40
Bátor_bikagolyó
(
x2)
Jun 23, 2026 15:16:08
x2)
Jun 23, 2026 15:16:08
Hahó üzeni, hogy a pimaszkodást büntetni fogja ezután is mindig! :D
Belenagyítva tényleg ott ül lenn 🤣
Jun 23, 2026 15:16:08
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 23, 2026 15:17:01
x6)
Jun 23, 2026 15:17:01
Sikertelen hergelés és 0 bevétel.
Az lett amit a troll akart, Kiss Endre Farkas szenved :)
Az lett amit a troll akart, Kiss Endre Farkas szenved :)
+ két lehetséges újabb ügy. Rágalmazás és fenyegetés. Jó ötlet volt ez a laza dlutáni lájv, Endre!
Jun 23, 2026 15:17:01
banshee
(
x24)
Jun 23, 2026 15:19:34
x24)
Jun 23, 2026 15:19:34
Na, papó kilépett?
Jun 23, 2026 15:19:34
nmthrwwy420
(
x12)
Jun 23, 2026 15:21:39
x12)
Jun 23, 2026 15:21:39
Sikertelen hergelés és 0 bevétel.
Az lett amit a troll akart, Kiss Endre Farkas szenved :)
Az lett amit a troll akart, Kiss Endre Farkas szenved :)
Bevételnek számoljuk, hogy elkövetett egy újabb rágalmazást?
Jun 23, 2026 15:21:39
herr_schwechater
(
x9)
Jun 23, 2026 15:22:12
x9)
Jun 23, 2026 15:22:12
Bevételnek számoljuk, hogy elkövetett egy újabb rágalmazást?
de legalább mészáros ádám budapesti drogos vitt neki piát
Jun 23, 2026 15:22:12
halottpiton
(
x4)
Jun 23, 2026 15:23:16
x4)
Jun 23, 2026 15:23:16
Átlagban heti egy új ügy megvan?
aki nem hitelképes az nem ember
Jun 23, 2026 15:23:16
Hahó
(
x137)
Jun 23, 2026 15:23:31
x137)
Jun 23, 2026 15:23:31
Sikertelen hergelés és 0 bevétel.
Az lett amit a troll akart, Kiss Endre Farkas szenved :)
Az lett amit a troll akart, Kiss Endre Farkas szenved :)
a macskával és a 3 évvel lehet most a legjobban ütni.
Jun 23, 2026 15:23:31
Sittes Sándor
Jun 23, 2026 15:24:34
a macskával és a 3 évvel lehet most a legjobban ütni.
jövőre meg majd ököllel
Jun 23, 2026 15:24:34
Gabonatároló
(
x2)
Jun 23, 2026 15:26:59
x2)
Jun 23, 2026 15:26:59
Sörösdoboz csak úgy repül a sarokba a többi közé. Így mulat egy úr!
Jun 23, 2026 15:26:59
Rikárdó vazelines fasza
Jun 23, 2026 15:35:26
jövőre meg majd ököllel
*integet*
Jun 23, 2026 15:35:26
-
Jun 23, 2026 15:36:26
Ősembernél lurkol ahol közben ha jól hallom készül a krém és puskaporok is durranak néha.
Jun 23, 2026 15:36:26
96 látogató online.
A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™


Vajon ezt a "pjogjamozó fatyok" téveszmét vagy a videózást Zsery-től vette át vagy honnan az ötlet?