tetyó kapukód lemaradt a szegedi egységeknek:
4kulcs3122

MINDIG, MINDEN ÍGÉRETEMET MEGTARTOM
Nyemééééétyeeem
Nem feltétlenül nem a fenevad jele.
Szerintem ezt nem lehet hotyfoltozni. :))
Én mindenesetre bejelentettem a lájvot, biztos ami biztos alapon.
Ejnye, no. Tiszapart? Osztán mibű? Nagyban űzik a hivatást? És adózni ki fog?
Ingatkanügyek
kimennének a rendőrök , ki lenne a díler? :D
Broni prof meg egy vödör szart vár Palvin Barbitól. Mindketten csalódni fognak.
Szerintem egy visszere pattan el előbb a Sodinak, abba hal bele.
micsoda zsírhólyag feje van
Nyemééééétyeeem
Nem lehet tudni, de Csenge meg Kevinke gondozás alá kerülne.
A többi pedig keserke.
Ingatkanügyek
Papíron...
:DDDD
Csajom ádámcsutkája :DDDDD

MINDIG, MINDEN ÍGÉRETEMET MEGTARTOM
MUNKÁS? A GAMMER?
Te többet ittál mint a sodi :D
"A tomket, mikor ideges, olyan, mint egy tökbábu. Vörös a feje és nagy a hangja. És tök vicces."
Már csak a hátteret kellene kicserélni valami sittesebbre, meg a sört helyettesíteni a kezében valami mással és máris megvan Sodi jövője.
Ingatkanügyek



OAAAAAAAAAARGHHHHHHHHHHHHHH
Mintha a volt csajomat látnám , akkor buzi vagyok ? :DDD

1 hét után még vérzik egy 6 centis seb? Erről mit mond a magasanképzett egészségügyi szakember?
"A tomket, mikor ideges, olyan, mint egy tökbábu. Vörös a feje és nagy a hangja. És tök vicces."
Vagy ugyanabban a nadrágban van, amit a vélt támadás idején viselt. Szerintem ideális esetben egy-két havonta vannnak kimosva a ruhái.
Na tejhabosítás, csá.
lekö vágni
Miskolci alvósejt
Sehol, szerintem most éppen egy kistányérról porszívozzák a cuccot.
Azt viszont kiszámlázzák, ha minden igaz.
Ingatkanügyek
Púposnak vagy harangoztak, vagy nem a keze vérzik. :)
Cshenkét pedig el kell venni a dögevőtől!
"az ajándékozásra a szerelmi kapcsolat keretében kerül sor, annak elmélyítése reményében"
Endre nem tett még bejelentést, hogy drog parti van folyamatban?
Kár lenne, ha ilyen mocsokságra vetemedne a szörnyeteg.
Nem feltétlenül nem a fenevad jele.
Csak nem szipoá van?
Valóságérzékelés nulla.
Én konkrétan halálra lennék rémülve.
"A tomket, mikor ideges, olyan, mint egy tökbábu. Vörös a feje és nagy a hangja. És tök vicces."
sokszor mondtam már, hogy kicsit erőltetett ez a finálé elhúzása, főleg ebben a mocsokproli díszletben fájdalmas.
az lenne a legtisztább ha elpatkolna a gyagyás, és jönne egy malaczos évad.
Szerző:
Szarszagú Cicamobil
(
x1)
Apr 28, 2023 21:17:58
Válasz
(6)
x1)
Apr 28, 2023 21:17:58
Válasz
(6)
"Sodi dugulj már el mert belebaszok az anyádba"
Nyemééééétyeeem
Apr 28, 2023 21:17:58
féregnyulvány
(
x7)
Apr 28, 2023 21:18:53
x7)
Apr 28, 2023 21:18:53
eviekhez jar a gyamugy bandi,azaz laura,azaz sodi miatt
Apr 28, 2023 21:18:53
Nyergesi_Predátor
(
x2)
Apr 28, 2023 21:19:34
x2)
Apr 28, 2023 21:19:34
Fikás. Nagyon tágak a pupilláid..
Puncicája van a cicának.
Apr 28, 2023 21:19:34
Semper Snecifisz
(
x2)
Apr 28, 2023 21:19:45
x2)
Apr 28, 2023 21:19:45
Izzad a púpos mint a disznó, biztos megint volt kristály.
"Az egész napomat elvette az idő..."
Apr 28, 2023 21:19:45
Ásó27
(
x68)
Apr 28, 2023 21:19:57
x68)
Apr 28, 2023 21:19:57
Endre csak reggel akarja megbeszélni a programokat, fél a trolloktól
Mifaaaaaaaaaaaan
Apr 28, 2023 21:19:57
lamantin
Apr 28, 2023 21:20:10
Házibuli van, mindenkit szeretettel várok. Címem: 6721 Szeged, Árboc utca 2. 1. em. 4.
tetyó kapukód lemaradt a szegedi egységeknek:
4kulcs3122
Apr 28, 2023 21:20:10
Ásó27
(
x68)
Apr 28, 2023 21:20:44
x68)
Apr 28, 2023 21:20:44
A pedofil ma (!!) pénzt vár Géjzától és Márktól
Mifaaaaaaaaaaaan
Apr 28, 2023 21:20:44
Sztrapacska
(
x6)
Apr 28, 2023 21:20:50
x6)
Apr 28, 2023 21:20:50
Endre,téged udvaribolondnak használ egy bableveses kurva és egy cigány segédmunkás. Büszke vagyok rád.
Ó ö Hi sztrápácská no food faszom gyere már
Apr 28, 2023 21:20:50
Betöjt Laptop
(
x39)
Apr 28, 2023 21:20:54
x39)
Apr 28, 2023 21:20:54

Apr 28, 2023 21:20:54
Túltöltött Tejhabosító
(
x5)
Apr 28, 2023 21:20:56
x5)
Apr 28, 2023 21:20:56
Pénzt vár gayzától és márktól. Részeg vagy endre, menj haza. :D:D:DD
Na tejhabosítás, csá.
Apr 28, 2023 21:20:56
Szarszagú Cicamobil
(
x1)
Apr 28, 2023 21:21:00
x1)
Apr 28, 2023 21:21:00
Apr 28, 2023 21:21:00
Nem vagyok őrült
(
x3)
Apr 28, 2023 21:21:07
x3)
Apr 28, 2023 21:21:07
21:20-kor még pénzt vár :DD
Minden O és K
Apr 28, 2023 21:21:07
sörtötbontok
(
x8)
Apr 28, 2023 21:21:12
x8)
Apr 28, 2023 21:21:12
Nehogy kiderüljön, hogy Hahó intézett valamit a szegedi kurvánál, aminek a vége nevetségesen undorító dokusorozat lesz Endre főszereplésével!
Nagyon nevetnék!
Nagyon nevetnék!
Apr 28, 2023 21:21:12
SyntaxError
(
x24)
Apr 28, 2023 21:21:14
x24)
Apr 28, 2023 21:21:14
Apr 28, 2023 21:21:14
miskolcigány
(
x5)
Apr 28, 2023 21:21:16
x5)
Apr 28, 2023 21:21:16
Te jo isten hogy be van karmolva :D
A munka nem megoldás.
Apr 28, 2023 21:21:16
kissendrevagyok
(
x48)
Apr 28, 2023 21:21:19
x48)
Apr 28, 2023 21:21:19
Gayzától és Márktól 70-70 eurót vár ma sneci :D:D:D:D
kissendrevagyok
Apr 28, 2023 21:21:19
Ahmed von der WU kasse
(
x8)
Apr 28, 2023 21:21:26
x8)
Apr 28, 2023 21:21:26
A gyagyás már inkasszó manóra itta magát:-D
Apr 28, 2023 21:21:26
Betöjt Laptop
(
x39)
Apr 28, 2023 21:21:43
x39)
Apr 28, 2023 21:21:43
Nehogy valaki kihívja a rendőröket a drogos bulikába!
MINDIG, MINDEN ÍGÉRETEMET MEGTARTOM
Apr 28, 2023 21:21:43
Gunnar
(
x2)
Apr 28, 2023 21:21:47
x2)
Apr 28, 2023 21:21:47
"Nem tudom hol vagyok" LOL
blabla
Apr 28, 2023 21:21:47
Szarszagú Cicamobil
(
x1)
Apr 28, 2023 21:21:58
x1)
Apr 28, 2023 21:21:58
"ez most újszász? nem tudom hol vagyok"
Nyemééééétyeeem
Apr 28, 2023 21:21:58
Nemkarmolszteszar
(
x11)
Apr 28, 2023 21:21:59
x11)
Apr 28, 2023 21:21:59
ez maga a téboly
alig varom a hotyfoltot
alig varom a hotyfoltot
Szerintem ezt nem lehet hotyfoltozni. :))
Én mindenesetre bejelentettem a lájvot, biztos ami biztos alapon.
Apr 28, 2023 21:21:59
mondomkusskuss
(
x21)
Apr 28, 2023 21:22:03
x21)
Apr 28, 2023 21:22:03
Fikás nem tudja, hogy hol van
Apr 28, 2023 21:22:03
seymour schwartz
(
x6)
Apr 28, 2023 21:22:05
x6)
Apr 28, 2023 21:22:05
tetyó kapukód lemaradt a szegedi egységeknek:
4kulcs3122
4kulcs3122
Ejnye, no. Tiszapart? Osztán mibű? Nagyban űzik a hivatást? És adózni ki fog?
Apr 28, 2023 21:22:05
RECSKABUNKER
(
x3)
Apr 28, 2023 21:22:19
x3)
Apr 28, 2023 21:22:19
Fifi elég foskésznek néz ki. Valaki felvilágosít hogy mennyi van benne? Lemaradtam az eseményekről....
Apr 28, 2023 21:22:19
csicskovics
Apr 28, 2023 21:22:22
Drogos Endre visszatért
Apr 28, 2023 21:22:22
Mercis Hambi
(
x3)
Apr 28, 2023 21:22:26
x3)
Apr 28, 2023 21:22:26
Izzad a púpos mint a disznó, biztos megint volt kristály.
kimennének a rendőrök , ki lenne a díler? :D
Apr 28, 2023 21:22:26
Betöjt Laptop
(
x39)
Apr 28, 2023 21:22:52
x39)
Apr 28, 2023 21:22:52
Leszart sodi a sodi.
MINDIG, MINDEN ÍGÉRETEMET MEGTARTOM
Apr 28, 2023 21:22:52
Mitokondrium
(
x7)
Apr 28, 2023 21:23:01
x7)
Apr 28, 2023 21:23:01
A pedofil ma (!!) pénzt vár Géjzától és Márktól
Broni prof meg egy vödör szart vár Palvin Barbitól. Mindketten csalódni fognak.
Apr 28, 2023 21:23:01
Sodronyka
(
x4)
Apr 28, 2023 21:23:20
x4)
Apr 28, 2023 21:23:20
Gyagya mától csökkented a söröket? Jagerrel helyettesíted?
SoDi fatyok ety ikazi anyagi csőőőőőd
Apr 28, 2023 21:23:20
Kád
Apr 28, 2023 21:23:26
Megint ez a dagadt pedofil?
Fújj már!
Fújj már!
Apr 28, 2023 21:23:26
Badoer
(
x1)
Apr 28, 2023 21:23:53
x1)
Apr 28, 2023 21:23:53
gyagyást mindjá kibaszák a szegedi swinger klubol:d
Hivd ki a rendört.Csinálj már valami vacsorát
Apr 28, 2023 21:23:53
bojlertestű piton
(
x1)
Apr 28, 2023 21:23:53
x1)
Apr 28, 2023 21:23:53
alig várom, hogy szájonvágjanak te pedofil geci, amiért így beszélsz velük :D
Apr 28, 2023 21:23:53
Sportoló Művészúr
(
x2)
Apr 28, 2023 21:23:58
x2)
Apr 28, 2023 21:23:58
Gammer a házicigány.
Apr 28, 2023 21:23:58
Szarszagú Cicamobil
(
x1)
Apr 28, 2023 21:24:10
x1)
Apr 28, 2023 21:24:10
micsoda zsírhólyag feje van Apr 28, 2023 21:24:10
Nemkarmolszteszar
(
x11)
Apr 28, 2023 21:24:12
x11)
Apr 28, 2023 21:24:12
Púpos lájvját kell menteni. XD Jó lesz ez.
Apr 28, 2023 21:24:12
Tlpszchptks Trbmxr
(
x1)
Apr 28, 2023 21:24:15
x1)
Apr 28, 2023 21:24:15
.... csak megdöglik végre, vagy rá kell híni a mentőt és akkor irány megint a szipiátria :D
Édes istenem, komolyan nem tudom, hogy milyen érzés lehet így létezni, mert ennek semmi értelme.
Endre! Igyál csak, jót tesz!
Endre! Szívjál, vegyél be minden jót tesz!
Endre! Dögölj meg!
* ásít *
kiveheted a börit a stokiból, de a stokit nem veheted ki a böriből.
Édes istenem, komolyan nem tudom, hogy milyen érzés lehet így létezni, mert ennek semmi értelme.
Endre! Igyál csak, jót tesz!
Endre! Szívjál, vegyél be minden jót tesz!
Endre! Dögölj meg!
* ásít *
Apr 28, 2023 21:24:15
Betöjt Laptop
(
x39)
Apr 28, 2023 21:24:33
x39)
Apr 28, 2023 21:24:33
Homokszexuális. Alapból.
MINDIG, MINDEN ÍGÉRETEMET MEGTARTOM
Apr 28, 2023 21:24:33
Looper Márton
Apr 28, 2023 21:24:37
kimennének a rendőrök , ki lenne a díler? :D
Nem lehet tudni, de Csenge meg Kevinke gondozás alá kerülne.
Apr 28, 2023 21:24:37
Sportoló Művészúr
(
x2)
Apr 28, 2023 21:24:48
x2)
Apr 28, 2023 21:24:48
Buzievagy vitaest.
Apr 28, 2023 21:24:48
gobesug
(
x30)
Apr 28, 2023 21:24:51
x30)
Apr 28, 2023 21:24:51
HETERO :DD
Apr 28, 2023 21:24:51
Nyehljudov
Apr 28, 2023 21:25:15
Fikás, gondolom ma is csak max. 8 sör gurult le…
Apr 28, 2023 21:25:15
Ahmed von der WU kasse
(
x8)
Apr 28, 2023 21:25:15
x8)
Apr 28, 2023 21:25:15
Remélem az utolsó vonat indulása után kibaszák a fogyatékost,aki addigra magatehetetlenre itta magát.
Aztán mehetnének a helyi trollok púpot simogatni:-D
Aztán mehetnének a helyi trollok púpot simogatni:-D
Apr 28, 2023 21:25:15
Szarszagú Cicamobil
(
x1)
Apr 28, 2023 21:25:29
x1)
Apr 28, 2023 21:25:29
"Ne mond már h nem vagy buzi, akkor mi vagy, homoszexuális?" Dr Gammir Bandi szexuálpszichológus
Nyemééééétyeeem
Apr 28, 2023 21:25:29
sodika :)
Apr 28, 2023 21:25:44
Ma tuti mekpaszoma lautrakártáékl,mfelaált a szaom
Apr 28, 2023 21:25:44
bojlertestű piton
(
x1)
Apr 28, 2023 21:25:46
x1)
Apr 28, 2023 21:25:46
gammer: te buzi vagy
sodi: a merci miatt?
sodi: a merci miatt?
Apr 28, 2023 21:25:46
seymour schwartz
(
x6)
Apr 28, 2023 21:26:02
x6)
Apr 28, 2023 21:26:02
Fikás, gondolom ma is csak max. 8 sör gurult le…
A többi pedig keserke.
Apr 28, 2023 21:26:02
Nemzet Krónikása
(
x21)
Apr 28, 2023 21:26:18
x21)
Apr 28, 2023 21:26:18
Genyamamára itta magát? :DDDDDD
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Apr 28, 2023 21:26:18
kissendrevagyok
(
x48)
Apr 28, 2023 21:26:35
x48)
Apr 28, 2023 21:26:35
lauránál élő megint
kissendrevagyok
Apr 28, 2023 21:26:35
Sportoló Művészúr
(
x2)
Apr 28, 2023 21:26:47
x2)
Apr 28, 2023 21:26:47
Gyagyás beszédközpontját HIMARS csapás érte.
Apr 28, 2023 21:26:47
gobesug
(
x30)
Apr 28, 2023 21:26:53
x30)
Apr 28, 2023 21:26:53
"ÓRVOSÓK JOL HOZTÁK ÖSSZE
NEM ÉRTEM
NINCS FASz ALATTA"
NEM ÉRTEM
NINCS FASz ALATTA"
Apr 28, 2023 21:26:53
miskolcigány
(
x5)
Apr 28, 2023 21:27:12
x5)
Apr 28, 2023 21:27:12
be fog hanyni :DDD
A munka nem megoldás.
Apr 28, 2023 21:27:12
Betöjt Laptop
(
x39)
Apr 28, 2023 21:27:13
x39)
Apr 28, 2023 21:27:13
HETERO :DD
Papíron...
:DDDD
Csajom ádámcsutkája :DDDDD

Apr 28, 2023 21:27:13
bolgár jeti
(
x30)
Apr 28, 2023 21:27:33
x30)
Apr 28, 2023 21:27:33
Endre,téged udvaribolondnak használ egy bableveses kurva és egy cigány segédmunkás. Büszke vagyok rád.
MUNKÁS? A GAMMER?
Te többet ittál mint a sodi :D
Apr 28, 2023 21:27:33
Túltöltött Tejhabosító
(
x5)
Apr 28, 2023 21:27:38
x5)
Apr 28, 2023 21:27:38
Cépvok.

Na tejhabosítás, csá.

Apr 28, 2023 21:27:38
Ahmed von der WU kasse
(
x8)
Apr 28, 2023 21:27:42
x8)
Apr 28, 2023 21:27:42
Kukazsákot bekésziteni:-D
Apr 28, 2023 21:27:42
féregnyulvány
(
x7)
Apr 28, 2023 21:27:57
x7)
Apr 28, 2023 21:27:57
úristen hogy bevan baszva
Apr 28, 2023 21:27:57
seymour schwartz
(
x6)
Apr 28, 2023 21:28:06
x6)
Apr 28, 2023 21:28:06
Már csak a hátteret kellene kicserélni valami sittesebbre, meg a sört helyettesíteni a kezében valami mással és máris megvan Sodi jövője.
Apr 28, 2023 21:28:06
Betöjt Laptop
(
x39)
Apr 28, 2023 21:28:08
x39)
Apr 28, 2023 21:28:08
A hatodik érzékem azt mondja, ez csapda.
Endre meg beszopta :DDDD
MINDIG, MINDEN ÍGÉRETEMET MEGTARTOM
Endre meg beszopta :DDDD
Apr 28, 2023 21:28:08
gobesug
(
x30)
Apr 28, 2023 21:28:08
x30)
Apr 28, 2023 21:28:08


Apr 28, 2023 21:28:08
Kakaspina
(
x25)
Apr 28, 2023 21:28:10
x25)
Apr 28, 2023 21:28:10
"ÓRVOSÓK JOL HOZTÁK ÖSSZE
NEM ÉRTEM
NINCS FASz ALATTA"
NEM ÉRTEM
NINCS FASz ALATTA"

Apr 28, 2023 21:28:10
hugykoszagu pinaszor
(
x7)
Apr 28, 2023 21:28:25
x7)
Apr 28, 2023 21:28:25
elnézést, bocsánat, van élő youtube mirror?
le vagy tiltva, kurva anyád
Apr 28, 2023 21:28:25
Mercis Hambi
(
x3)
Apr 28, 2023 21:28:32
x3)
Apr 28, 2023 21:28:32
Papíron...
:DDDD
Csajom ádámcsutkája :DDDDD
:DDDD
Csajom ádámcsutkája :DDDDD
Mintha a volt csajomat látnám , akkor buzi vagyok ? :DDD
Apr 28, 2023 21:28:32
Gunnar
(
x2)
Apr 28, 2023 21:28:53
x2)
Apr 28, 2023 21:28:53
"Sodi olyan mintha leszartad volna a gatyádat"
Hoppá, betrottyolt a Sodi :D
blabla
Hoppá, betrottyolt a Sodi :D
Apr 28, 2023 21:28:53
kripli figyelő
(
x12)
Apr 28, 2023 21:29:11
x12)
Apr 28, 2023 21:29:11
Remélem az utolsó vonat indulása után kibaszák a fogyatékost,aki addigra magatehetetlenre itta magát.
Aztán mehetnének a helyi trollok púpot simogatni:-D
Én is azt várom mikor dobják a vadak elé vagy mikor jön a mentő. Aztán mehetnének a helyi trollok púpot simogatni:-D
Apr 28, 2023 21:29:11
SyntaxError
(
x24)
Apr 28, 2023 21:29:12
x24)
Apr 28, 2023 21:29:12
Gyuri bácsi tű pontos előrejelzést adott:
Nem feltétlenül nem a fenevad jele.
Apr 28, 2023 21:29:12
Herélt Ápolónő
Apr 28, 2023 21:29:22
Endre összevérezte a gatyáját.
Confirmed.
Sebecske szivárog.
Confirmed.
Sebecske szivárog.
Apr 28, 2023 21:29:22
Sportoló Művészúr
(
x2)
Apr 28, 2023 21:29:36
x2)
Apr 28, 2023 21:29:36
Hülye kurva.
Apr 28, 2023 21:29:36
féregnyulvány
(
x7)
Apr 28, 2023 21:30:27
x7)
Apr 28, 2023 21:30:27
a legnagyobb show kozben leloveti a liveot
zseni
zseni
Apr 28, 2023 21:30:27
Betöjt Laptop
(
x39)
Apr 28, 2023 21:30:31
x39)
Apr 28, 2023 21:30:31
Utolsó kép Sodiról a pszihiátria előtt.
Kukuccs!!!

MINDIG, MINDEN ÍGÉRETEMET MEGTARTOM
Kukuccs!!!

Apr 28, 2023 21:30:31
érdeklődő
Apr 28, 2023 21:30:34
16 öltéses sebecske
gyógyulás nem áll rendelkezésre
gyógyulás nem áll rendelkezésre
Apr 28, 2023 21:30:34
Kakaspina
(
x25)
Apr 28, 2023 21:30:39
x25)
Apr 28, 2023 21:30:39
Sodrák, ma nem sikerült megbaszni a szád, de most saját magad szarod tele.
Ebből kerekdombi buzigőz flokk lesz. Magyarán, soha többé nem lesz emlegetve ez az este.
OAAAAAAAAAARGHHHHHHHHHHHHHH
Ebből kerekdombi buzigőz flokk lesz. Magyarán, soha többé nem lesz emlegetve ez az este.
Apr 28, 2023 21:30:39
sodifingszagúhálózsákja
Apr 28, 2023 21:30:56

Apr 28, 2023 21:30:56
Sportoló Művészúr
(
x2)
Apr 28, 2023 21:31:20
x2)
Apr 28, 2023 21:31:20
Már nagyon szívhatnéka volt a lamantinnak, csicskaboy lelőtte a lájvot.
Apr 28, 2023 21:31:20
HolnapVonatÉsKész
Apr 28, 2023 21:31:45
Valami anonim troll küldje rájuk a rendőröket...Csak egy tipp. :)
Rossz ratyi!
Apr 28, 2023 21:31:45
seymour schwartz
(
x6)
Apr 28, 2023 21:31:46
x6)
Apr 28, 2023 21:31:46
Akkor most hol megy a lájfsz?
Ingatkanügyek
Apr 28, 2023 21:31:46
bolgár jeti
(
x30)
Apr 28, 2023 21:32:17
x30)
Apr 28, 2023 21:32:17
Endre összevérezte a gatyáját.
Confirmed.
Sebecske szivárog.
Confirmed.
Sebecske szivárog.
1 hét után még vérzik egy 6 centis seb? Erről mit mond a magasanképzett egészségügyi szakember?
Apr 28, 2023 21:32:17
Túltöltött Tejhabosító
(
x5)
Apr 28, 2023 21:32:32
x5)
Apr 28, 2023 21:32:32
Endre összevérezte a gatyáját.
Confirmed.
Sebecske szivárog.
Confirmed.
Sebecske szivárog.
Vagy ugyanabban a nadrágban van, amit a vélt támadás idején viselt. Szerintem ideális esetben egy-két havonta vannnak kimosva a ruhái.
Apr 28, 2023 21:32:32
Gunnar
(
x2)
Apr 28, 2023 21:32:37
x2)
Apr 28, 2023 21:32:37
Amennyiben minden a tervek szerint halad, Endrusnak ma is sikerül a sürgősségire kerülni kottakészen, (reméljük lesz előtte még porocska is) majd onnan a pszihológiára. Esetleg még egy detoxikáló is belefér ha minden jól megy!
blabla
Apr 28, 2023 21:32:37
Trollok harca
(
x5)
Apr 28, 2023 21:32:47
x5)
Apr 28, 2023 21:32:47
1 hét után még vérzik egy 6 centis seb? Erről mit mond a magasanképzett egészségügyi szakember?
lekö vágni
Apr 28, 2023 21:32:47
Sportoló Művészúr
(
x2)
Apr 28, 2023 21:32:55
x2)
Apr 28, 2023 21:32:55
Akkor most hol megy a lájfsz?
Sehol, szerintem most éppen egy kistányérról porszívozzák a cuccot.
Apr 28, 2023 21:32:55
Betöjt Laptop
(
x39)
Apr 28, 2023 21:33:28
x39)
Apr 28, 2023 21:33:28
Sodi lájv elejét klippelje ki valaki , kéremszépen!
Első 5-6 másodpercet!
MINDIG, MINDEN ÍGÉRETEMET MEGTARTOM
Első 5-6 másodpercet!
Apr 28, 2023 21:33:28
seymour schwartz
(
x6)
Apr 28, 2023 21:33:49
x6)
Apr 28, 2023 21:33:49
Esetleg még egy detoxikáló is belefér ha minden jól megy!
Azt viszont kiszámlázzák, ha minden igaz.
Apr 28, 2023 21:33:49
Nemkarmolszteszar
(
x11)
Apr 28, 2023 21:33:52
x11)
Apr 28, 2023 21:33:52
1 hét után még vérzik egy 6 centis seb? Erről mit mond a magasanképzett egészségügyi szakember?
Púposnak vagy harangoztak, vagy nem a keze vérzik. :)
Apr 28, 2023 21:33:52
trolléga
(
x30)
Apr 28, 2023 21:33:54
x30)
Apr 28, 2023 21:33:54
Sehol, szerintem most éppen egy kistányérról porszívozzák a cuccot.
Cshenkét pedig el kell venni a dögevőtől!
Apr 28, 2023 21:33:54
Trollok harca
(
x5)
Apr 28, 2023 21:34:05
x5)
Apr 28, 2023 21:34:05
most ugrik elő NácziLaczi egy tortából
Miskolci alvósejt
Apr 28, 2023 21:34:05
SyntaxError
(
x24)
Apr 28, 2023 21:34:07
x24)
Apr 28, 2023 21:34:07
Sehol, szerintem most éppen egy kistányérról porszívozzák a cuccot.
Endre nem tett még bejelentést, hogy drog parti van folyamatban?
Kár lenne, ha ilyen mocsokságra vetemedne a szörnyeteg.
Apr 28, 2023 21:34:07
tibi2435645
(
x2)
Apr 28, 2023 21:34:23
x2)
Apr 28, 2023 21:34:23
Lelőtték az összes liveot, nehogy a végén Csengét el kelljen venni Gammeréktól.
Beszartam. - Szedunka Judit, magasan képzett egészségügyi szakápoló
Apr 28, 2023 21:34:23
sittessanyi
(
x7)
Apr 28, 2023 21:35:02
x7)
Apr 28, 2023 21:35:02
viagrára ivott/iszik keményen + drogozik is.
ebből jó műsor lehet.
kurvára remélem h készül valami csattanó és nem az lesz megint, hogy a kurva egész hétvégén istápolni fogja és magára engedni.
ebből jó műsor lehet.
kurvára remélem h készül valami csattanó és nem az lesz megint, hogy a kurva egész hétvégén istápolni fogja és magára engedni.
Apr 28, 2023 21:35:02
Gunnar
(
x2)
Apr 28, 2023 21:35:45
x2)
Apr 28, 2023 21:35:45
Miért van az az érzésem, hogy már készül a zsák, aztán pedig töltődik a kád >>> és készül majd az új felvétel? :D
Bazeg éjfél nincs és K.O. és még erre kokszoznak.
blabla
Bazeg éjfél nincs és K.O. és még erre kokszoznak.
Apr 28, 2023 21:35:45
nembeszélünk
Apr 28, 2023 21:35:55
miért van olyan érzésem hogy csomó halott meztelen pitonsz kép meg video fog készülni leakelve az este folyamán?
Apr 28, 2023 21:35:55
Nemkarmolszteszar
(
x11)
Apr 28, 2023 21:36:15
x11)
Apr 28, 2023 21:36:15
Lelőtték az összes liveot, nehogy a végén Csengét el kelljen venni Gammeréktól.
Csak nem szipoá van?
Apr 28, 2023 21:36:15
bolgár jeti
(
x30)
Apr 28, 2023 21:36:32
x30)
Apr 28, 2023 21:36:32
Púposnak vagy harangoztak, vagy nem a keze vérzik. :)
Valóságérzékelés nulla.
Én konkrétan halálra lennék rémülve.
Apr 28, 2023 21:36:32
Zámbó Jimmy zsírleszívás
(
x3)
Apr 28, 2023 21:36:49
x3)
Apr 28, 2023 21:36:49
Visszasírom a régi retardokat.
Valaki ébresszen fel a szegedi évad után.
NSZKSZ.
Valaki ébresszen fel a szegedi évad után.
NSZKSZ.
Apr 28, 2023 21:36:49
trolléga
(
x30)
Apr 28, 2023 21:37:28
x30)
Apr 28, 2023 21:37:28
endre! játszottál volna inkább az új Sztárvársszal bazdmeg! valaki értette amúgy mit hetyetyéznek a PS5-ről? az a szegedi kurvánál marad megőrzésre? *pr*
"az ajándékozásra a szerelmi kapcsolat keretében kerül sor, annak elmélyítése reményében"
Apr 28, 2023 21:37:28
.
Apr 28, 2023 21:37:53
Hol a dugásos videó amiről Vahur ugatott?
Apr 28, 2023 21:37:53
Sztrapacska
(
x6)
Apr 28, 2023 21:38:08
x6)
Apr 28, 2023 21:38:08
Endre rossz előérzetem van a ma estével kapcsolatban, szerintem Goldának azonnal beszélnie kell Gézával.
Ó ö Hi sztrápácská no food faszom gyere már
Apr 28, 2023 21:38:08
Mercis Hambi
(
x3)
Apr 28, 2023 21:38:58
x3)
Apr 28, 2023 21:38:58
Endre te tényleg gyúrsz , arra,hogy minél előbb megdögölj ! Helyes!
Apr 28, 2023 21:38:58
kissendrevagyok
(
x48)
Apr 28, 2023 21:39:31
x48)
Apr 28, 2023 21:39:31
van egy új pizza csámcsogós gammer vidijó a youtube-on
kissendrevagyok
Apr 28, 2023 21:39:31
Géyza
Apr 28, 2023 21:39:53
Megindultam Szegedre a púposért jelképes 300 euróért
Apr 28, 2023 21:39:53
sittessanyi
(
x7)
Apr 28, 2023 21:40:07
x7)
Apr 28, 2023 21:40:07
Visszasírom a régi retardokat.
Valaki ébresszen fel a szegedi évad után.
NSZKSZ.
Valaki ébresszen fel a szegedi évad után.
NSZKSZ.
sokszor mondtam már, hogy kicsit erőltetett ez a finálé elhúzása, főleg ebben a mocsokproli díszletben fájdalmas.
az lenne a legtisztább ha elpatkolna a gyagyás, és jönne egy malaczos évad.
Apr 28, 2023 21:40:07
69 látogató online.
A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™

