A fórum arról sem szól, hogy folyamatosan hazudozunk trollként. Az a pedofil dolga. Kiutálósdit meg nem tapasztaltam itt. Aki faszul viselkedik, azt itt soha nem simogatták. Aki nem retard, az nem nyomta a dramatic exitet, hanem magába szállt a kritika után és folytatta normálisan.
Diagnózis: Nem meghatározott személyiségzavar - F6090
De szép kép ez. :)
Remélem egy szupercella nyakonveri Tibit, legalább éri egy kis víz azt a vánnyadt, retkes testét.
Jozsii Busák
cheers bro
Legalább végre fürdeni fog
alkoholiker, kiss endre, farkas endre, sodi, kiss endre farkas, kiss farkas, satyre, pädophilie
99% hogy nem volt hangfelvétele, de egy kicsit lehetett volna várni a "kiutálással", hátha mégis van.
Szerintem már befeküdt valami autó alá. Remélem a sofőr nem néz be indulás előtt.
OAAAAAAAAAARGHHHHHHHHHHHHHH
Vállalom a szétcsapást.
kutyák jól vannak? :D
Új idők járnak a Sodifórum felett
Megint dezinformálsz
Mifaaaaaaaaaaaan
De, sajnos volt kiutálósdi. Többen személyében támadták a trollégát, ahogy te is teszed most vele. Ennek szerintem itt nincs helye. Kicsit nagyvonalúbban kellene viszonyulni a trollokhoz.
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Amekkora baszomány nagy vas villanyoszlop van a hacienda mellett, onnantól már csak egy kis szerencse kell, hogy áthúzzon.
OAAAAAAAAAARGHHHHHHHHHHHHHH
Szerintem legfőbbképpen mindenkit fenttartásokkal kellene kezelni aki nem villantotta meg magát vagy így vagy úgy,hisz honnan is tudhatnánk hogy esetleg a gép másik végén lévő ember kicsoda micsoda,esetleg lehet egy betegagyú személy vagy BARKI. Nem kell mindent elhinni,sokan szeretik az embert félrevezetni erre spriccelnek(a kurva anyjukat)
Ha hazudik valaki itt akárki,azaz ő szégyene,valószínűleg a való életben is csak így érvényesül.
Punszisza a lekjopp!
Én személyében támadom? Az kemény. Pont a fórumos cselekedeteiről írtam. Leszarom a személyét.
Diagnózis: Nem meghatározott személyiségzavar - F6090
Jó mindegy, arra céloztál, hogy folyamatosan hazudozik. Ez sértő állítás. Gondold el ha valaki ezt állítaná rólad. Befejeztem.
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Azért valljuk be,hogy lehet igaza van.
Punszisza a lekjopp!
Nem ő volt az, aki azt állította hogy ott volt az utolsó nagy bécsi szafarin, holott az országban se járt éppen?
Az már szerintem most is.
OAAAAAAAAAARGHHHHHHHHHHHHHH
Aki a troll videot keszitette a buzioduban?
Punszisza a lekjopp!
Igy lehet, osszepisili a macskaolat!
Én ilyenkor szoktam inni egy sört.
Ennél a majomnál nincs vihar, csak Budapesten.
Közben néztem ezt a terminátorra ivott buzikurvát, nagy lábon él, tavalyi élő lájv, 38-as cipőméret. XD
Pont jó a magasságához, nem is csodálkozom, hogy kiherélte magát.

Sebaj, majd a Rocskai időkhöz hasonlóan, megint használhatod a penészkobold nevet te csicska. :DD
Cupp
Páromnak 37es..Igazi női lábméret.
Punszisza a lekjopp!
Itt még volt pénsz' mindenre is!
Nem ám mint most, amikor marad neki fizu után 300-350 € szabadon felhasználható tranyópénz.
csajomnak 39, de pinája van, esküszöm!
Nem sajnos.
Punszisza a lekjopp!
Tehát egy született pinásnak is nagyobb a lába mint a buzikurvának.Kellemetlen
Punszisza a lekjopp!
Hát.. asszonynak tavaly vettünk sícipőt, 42-es.
Úgyhogy holnap foglalom az időpontot az agyi MRI-re, lehet kiderül egy Vadászbika.
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Az a lényeg, hogy mi van a személyijében. Ha az, hogy nő, akkor nő. Mint Tibinél. Ennyike.
Nem feltétlenül nem a fenevad jele.
Ha kiderül hogy fatászpika a csajod, akkor a csajom szívesen megismerné!!:))
Tök perverz a csajom:)))
Tibi kemény, mint a beton. A betont pedig tudniillik öntözni kell!
Diagnózis: Nem meghatározott személyiségzavar - F6090
Azért volt itt olyan is, aki azt mondta, hogy ő intézte a ninja trollokat púpszászon, amikor endi elvágta a kezét, azután kiderült, hogy nem volt ott senki.
Nem feltétlenül nem a fenevad jele.
endre is így látja, csak egy beteg deviáns féreg
Endrének, a "férfinek" meg eszébe sem jut, hogy szállást intézzen, a szerelmen alapuló párkapcsolatának :DDDDDDDDD
Amennyiben még el is intézné neki a világi balfasz a szolnoki fetrengőt, olyan szinten kész van tibcsi, hogy észak-kórea alsón térne magához, aztán ott nem lenne kérdés az átnevelő nyári táborban, hogy dolgozik-e.
blabla
Ha egyszer kiderítik, hogy ki vagy, nagyon faszulni fogsz!!!!
Mifaaaaaaaaaaaan
A kristály annyira megtekerte,hogy már behalózza azt is ami nem volt.Minőségi cucc
Punszisza a lekjopp!
Muhammad Tibi bazmeg. Amikor keménykedik, sokszor a linzi asztal emelgetős-dobálós live részletek jutnak eszembe. Kriminális állapotok ismét.
"Ha bugyinak használnálak akkor legalább nyugodtan be tudnék fosni." - Kaffka Tibor
Bérlet nélkül persze
Punszisza a lekjopp!
Nővérszálló előtt ücsörög
kissendrevagyok
Neki box bérlete van, azt hitte oda is érvényes.
Store box. Értik ugye?
ha igaz amit a herélt buzikurva mond, úgyis lesz róla felvétel.
Jelentsétek a videót!
Majd te is véletlenül leszel megverve, Gyagyás!
A ninják is véletlen basztak rá a kerítésre.
Heki a traki
Remélem lenyomja prüsszelt is, hamár így belejött!
blabla
Szerintem a rendőrséget is értesíteni kell, legalább lesz hol aludnia. :-)
Azt is csak második nekifutásra tudta felborítani :D
O és K együtt OK és minden OK!!
Szerző:
.
Jun 21, 2023 21:29:41
Válasz
(13)
Bp felé megérkezik lassan a troll eső, ha már nem indít lájfot a tranyó, remélem szarrá veri a vihar, basszam ki az anyját a tejfölösdobozól!
Jun 21, 2023 21:29:41
linziasztal01
(
x78)
Jun 21, 2023 21:30:22
x78)
Jun 21, 2023 21:30:22
Endre, majd a villám megbassza Tibikét.
Villám, érted? :DD
Mindegy.
Villám, érted? :DD
Mindegy.
Jun 21, 2023 21:30:22
max5enutálnak
(
x47)
Jun 21, 2023 21:30:29
x47)
Jun 21, 2023 21:30:29
oké, ez a te véleményed. az enyém meg az, hogy nem kellene egymást kiutálni, szekálni, meg ilyesmi, bármilyen ellenszenves is egy troll megnyilvánulása. ez a fórum nem erről szól. de amúgy nem gond, csinálja csak mindenki ezt a kiutálósdit, aki ebben leli örömét.
A fórum arról sem szól, hogy folyamatosan hazudozunk trollként. Az a pedofil dolga. Kiutálósdit meg nem tapasztaltam itt. Aki faszul viselkedik, azt itt soha nem simogatták. Aki nem retard, az nem nyomta a dramatic exitet, hanem magába szállt a kritika után és folytatta normálisan.
Jun 21, 2023 21:30:29
Nemkarmolszteszar
(
x11)
Jun 21, 2023 21:30:59
x11)
Jun 21, 2023 21:30:59
YOLO
De szép kép ez. :)
Remélem egy szupercella nyakonveri Tibit, legalább éri egy kis víz azt a vánnyadt, retkes testét.
Jun 21, 2023 21:30:59
Jozsii Busák
(
x5)
Jun 21, 2023 21:32:12
x5)
Jun 21, 2023 21:32:12
YOLO
Le fog szakadni az èg,egy jó fèlórát biztos esni fog pont jó kellően megázzon. 2-3fele hideg van,tegnap kèt pulcsi volt rajtunk hajnalban a vízparton. Bár a cigány kristály pörgeti Jun 21, 2023 21:32:12
gobesug
(
x30)
Jun 21, 2023 21:32:59
x30)
Jun 21, 2023 21:32:59
Szerintem itt repült a bansz. Várőrrel inasba tettük.
cheers bro
Jun 21, 2023 21:32:59
Púpszászi napelem
(
x13)
Jun 21, 2023 21:33:19
x13)
Jun 21, 2023 21:33:19
YOLO
Legalább végre fürdeni fog
Jun 21, 2023 21:33:19
gobesug
(
x30)
Jun 21, 2023 21:33:41
x30)
Jun 21, 2023 21:33:41
itt a dunakanyarban most csapta szét a villám a világot, remélem pestre érve tibor téged hasít ketté a cidri!
Jun 21, 2023 21:33:41
.
Jun 21, 2023 21:34:03
A fórum arról sem szól, hogy folyamatosan hazudozunk trollként. Az a pedofil dolga. Kiutálósdit meg nem tapasztaltam itt. Aki faszul viselkedik, azt itt soha nem simogatták. Aki nem retard, az nem nyomta a dramatic exitet, hanem magába szállt a kritika után és folytatta normálisan.
99% hogy nem volt hangfelvétele, de egy kicsit lehetett volna várni a "kiutálással", hátha mégis van.
Jun 21, 2023 21:34:03
Kakaspina
(
x25)
Jun 21, 2023 21:34:11
x25)
Jun 21, 2023 21:34:11
Legalább végre fürdeni fog
Szerintem már befeküdt valami autó alá. Remélem a sofőr nem néz be indulás előtt.
Jun 21, 2023 21:34:11
Villám
Jun 21, 2023 21:34:39
itt a dunakanyarban most csapta szét a villám a világot, remélem pestre érve tibor téged hasít ketté a cidri!
Vállalom a szétcsapást.
Jun 21, 2023 21:34:39
gobesug
(
x30)
Jun 21, 2023 21:34:57
x30)
Jun 21, 2023 21:34:57
Vállalom a szétcsapást.
kutyák jól vannak? :D
Jun 21, 2023 21:34:57
-
Jun 21, 2023 21:35:16
99% hogy nem volt hangfelvétele, de egy kicsit lehetett volna várni a "kiutálással", hátha mégis van.
Új idők járnak a Sodifórum felett
Jun 21, 2023 21:35:16
gobesug
(
x30)
Jun 21, 2023 21:37:16
x30)
Jun 21, 2023 21:37:16
az is fél öröm, ha elázik a dohánya ennek a törpe buzinak, jöhet az ordítós live
Jun 21, 2023 21:37:16
Pitonsz Professzor
(
x17)
Jun 21, 2023 21:37:25
x17)
Jun 21, 2023 21:37:25
Nem az a hülye aki hazudik.Hanem aki el is hiszi.:)
Punszisza a lekjopp!
Jun 21, 2023 21:37:25
Ásó27
(
x68)
Jun 21, 2023 21:38:22
x68)
Jun 21, 2023 21:38:22
oké, ez a te véleményed. az enyém meg az, hogy nem kellene egymást kiutálni, szekálni, meg ilyesmi, bármilyen ellenszenves is egy troll megnyilvánulása. ez a fórum nem erről szól. de amúgy nem gond, csinálja csak mindenki ezt a kiutálósdit, aki ebben leli örömét.
Megint dezinformálsz
Jun 21, 2023 21:38:22
Kakaspina
(
x25)
Jun 21, 2023 21:38:54
x25)
Jun 21, 2023 21:38:54
Gyagya, ne a púpfalat pörgesd, hanem indulj a sziszával viharvadász lájfszra!
OAAAAAAAAAARGHHHHHHHHHHHHHH
Jun 21, 2023 21:38:54
Sodi első csótánya
(
x1)
Jun 21, 2023 21:40:09
x1)
Jun 21, 2023 21:40:09
Hé gyagyás, foglaltál már a sziszának szállást, vagy elindult púpszászra ?!
Jun 21, 2023 21:40:09
gobesug
(
x30)
Jun 21, 2023 21:40:16
x30)
Jun 21, 2023 21:40:16
tibor, faszulás jön:


Jun 21, 2023 21:40:16
Hahó
(
x137)
Jun 21, 2023 21:41:06
x137)
Jun 21, 2023 21:41:06
A fórum arról sem szól, hogy folyamatosan hazudozunk trollként. Az a pedofil dolga. Kiutálósdit meg nem tapasztaltam itt. Aki faszul viselkedik, azt itt soha nem simogatták. Aki nem retard, az nem nyomta a dramatic exitet, hanem magába szállt a kritika után és folytatta normálisan.
De, sajnos volt kiutálósdi. Többen személyében támadták a trollégát, ahogy te is teszed most vele. Ennek szerintem itt nincs helye. Kicsit nagyvonalúbban kellene viszonyulni a trollokhoz.
Jun 21, 2023 21:41:06
gobesug
(
x30)
Jun 21, 2023 21:41:36
x30)
Jun 21, 2023 21:41:36
ha a jóistennek van egy kis humorérzéke, belekúr a veknibe is egyet
Jun 21, 2023 21:41:36
MaxPayne
(
x24)
Jun 21, 2023 21:41:51
x24)
Jun 21, 2023 21:41:51
Most Endre azott cicara hajt?
De hat csak meg budosebb lesz ez a maga ala foso herelt kocsog!
Hasfelmetszö Trutymó - Az utolsó finghajlító
De hat csak meg budosebb lesz ez a maga ala foso herelt kocsog!
Jun 21, 2023 21:41:51
MVM-es troll
Jun 21, 2023 21:42:48
Pedig le akartuk vágni az áramot a macska ólról, így lehet nem is kell!
Jun 21, 2023 21:42:48
linziasztal01
(
x78)
Jun 21, 2023 21:42:52
x78)
Jun 21, 2023 21:42:52
Endre, ez a vihar viszi a putrit is, jóból mondom.
Fáskamrát kikötötted?
Fáskamrát kikötötted?
Jun 21, 2023 21:42:52
max5enutálnak
(
x47)
Jun 21, 2023 21:43:04
x47)
Jun 21, 2023 21:43:04
Nagyon dörög az ég. Látszik, hogy Golda valami kurva kemény ellentámadást nyomott a buzipuccsra, mert szóba sem hozta már Tibi a macskaólt. Ázott szarszagfelhők fognak sűrűsödni a főváros felett.
Diagnózis: Nem meghatározott személyiségzavar - F6090
Jun 21, 2023 21:43:04
Kakaspina
(
x25)
Jun 21, 2023 21:43:17
x25)
Jun 21, 2023 21:43:17
ha a jóistennek van egy kis humorérzéke, belekúr a veknibe is egyet
Amekkora baszomány nagy vas villanyoszlop van a hacienda mellett, onnantól már csak egy kis szerencse kell, hogy áthúzzon.
Jun 21, 2023 21:43:17
Pitonsz Professzor
(
x17)
Jun 21, 2023 21:44:24
x17)
Jun 21, 2023 21:44:24
De, sajnos volt kiutálósdi. Többen személyében támadták a trollégát, ahogy te is teszed most vele. Ennek szerintem itt nincs helye. Kicsit nagyvonalúbban kellene viszonyulni a trollokhoz.
Szerintem legfőbbképpen mindenkit fenttartásokkal kellene kezelni aki nem villantotta meg magát vagy így vagy úgy,hisz honnan is tudhatnánk hogy esetleg a gép másik végén lévő ember kicsoda micsoda,esetleg lehet egy betegagyú személy vagy BARKI. Nem kell mindent elhinni,sokan szeretik az embert félrevezetni erre spriccelnek(a kurva anyjukat)
Ha hazudik valaki itt akárki,azaz ő szégyene,valószínűleg a való életben is csak így érvényesül.
Jun 21, 2023 21:44:24
max5enutálnak
(
x47)
Jun 21, 2023 21:45:07
x47)
Jun 21, 2023 21:45:07
De, sajnos volt kiutálósdi. Többen személyében támadták a trollégát, ahogy te is teszed most vele. Ennek szerintem itt nincs helye. Kicsit nagyvonalúbban kellene viszonyulni a trollokhoz.
Én személyében támadom? Az kemény. Pont a fórumos cselekedeteiről írtam. Leszarom a személyét.
Jun 21, 2023 21:45:07
Hahó
(
x137)
Jun 21, 2023 21:47:25
x137)
Jun 21, 2023 21:47:25
Én személyében támadom? Az kemény. Pont a fórumos cselekedeteiről írtam. Leszarom a személyét.
Jó mindegy, arra céloztál, hogy folyamatosan hazudozik. Ez sértő állítás. Gondold el ha valaki ezt állítaná rólad. Befejeztem.
Jun 21, 2023 21:47:25
Soderák
(
x1)
Jun 21, 2023 21:47:54
x1)
Jun 21, 2023 21:47:54
Endre mikor lesz a nagy újszászi exodus tibivel?
sOhAnEmÍrOkIdE hÖhÖhÖhÖhÖhÖhÖ
Jun 21, 2023 21:47:54
Pitonsz Professzor
(
x17)
Jun 21, 2023 21:48:04
x17)
Jun 21, 2023 21:48:04
Jó mindegy, arra céloztál, hogy folyamatosan hazudozik. Ez sértő állítás. Gondold el ha valaki ezt állítaná rólad. Befejeztem.
Azért valljuk be,hogy lehet igaza van.
Jun 21, 2023 21:48:04
Sodi első csótánya
(
x1)
Jun 21, 2023 21:48:25
x1)
Jun 21, 2023 21:48:25
Remélem beázik a macskaól XDDD
Jun 21, 2023 21:48:25
-
Jun 21, 2023 21:49:06
Jó mindegy, arra céloztál, hogy folyamatosan hazudozik. Ez sértő állítás. Gondold el ha valaki ezt állítaná rólad. Befejeztem.
Nem ő volt az, aki azt állította hogy ott volt az utolsó nagy bécsi szafarin, holott az országban se járt éppen?
Jun 21, 2023 21:49:06
Kakaspina
(
x25)
Jun 21, 2023 21:49:39
x25)
Jun 21, 2023 21:49:39
Remélem beázik a macskaól XDDD
Az már szerintem most is.
Jun 21, 2023 21:49:39
Pitonsz Professzor
(
x17)
Jun 21, 2023 21:49:47
x17)
Jun 21, 2023 21:49:47
Nem ő volt az, aki azt állította hogy ott volt az utolsó nagy bécsi szafarin, holott az országban se járt éppen?
Aki a troll videot keszitette a buzioduban?
Jun 21, 2023 21:49:47
linziasztal01
(
x78)
Jun 21, 2023 21:53:54
x78)
Jun 21, 2023 21:53:54
Endre, félsz a viharban?
Nem mehetsz be a nagyházba, ki vagy tiltva onnan, küszöbmajom.
Nem mehetsz be a nagyházba, ki vagy tiltva onnan, küszöbmajom.
Jun 21, 2023 21:53:54
Bécsi hajléktalan
(
x1)
Jun 21, 2023 21:55:46
x1)
Jun 21, 2023 21:55:46
Endre, félsz a viharban?
Nem mehetsz be a nagyházba, ki vagy tiltva onnan, küszöbmajom.
Nem mehetsz be a nagyházba, ki vagy tiltva onnan, küszöbmajom.
Igy lehet, osszepisili a macskaolat!
Jun 21, 2023 21:55:46
Csicsó_VOD
(
x4)
Jun 21, 2023 21:57:19
x4)
Jun 21, 2023 21:57:19
Ha majd jön az őszike, meg a telecske, akkor lesz még egy anyádhoz hasonló trollod, vagyis a penész. :DD
Gondolom fel se fogod fűteni a putrit balfaszkám, úgyhogy majd jól bevizesedik a macskaól, és könyörni fogsz anyádnak, hogy inkább jöjjön villázni...
Sebaj, majd a Rocskai időkhöz hasonlóan, megint használhatod a penészkobold nevet te csicska. :DD
Es gibt keinen anderen Geisteskranken auf der Welt wie Herrn Endre Kiss~https://sodipedia.sodika.org
Gondolom fel se fogod fűteni a putrit balfaszkám, úgyhogy majd jól bevizesedik a macskaól, és könyörni fogsz anyádnak, hogy inkább jöjjön villázni...
Sebaj, majd a Rocskai időkhöz hasonlóan, megint használhatod a penészkobold nevet te csicska. :DD
Jun 21, 2023 21:57:19
cucksodi
(
x3)
Jun 21, 2023 22:01:11
x3)
Jun 21, 2023 22:01:11
Tibor remélem van nálad szappan
puskapoj
Jun 21, 2023 22:01:11
Nemkarmolszteszar
(
x11)
Jun 21, 2023 22:01:47
x11)
Jun 21, 2023 22:01:47
Endre, félsz a viharban?
Nem mehetsz be a nagyházba, ki vagy tiltva onnan, küszöbmajom.
Nem mehetsz be a nagyházba, ki vagy tiltva onnan, küszöbmajom.
Ennél a majomnál nincs vihar, csak Budapesten.
Közben néztem ezt a terminátorra ivott buzikurvát, nagy lábon él, tavalyi élő lájv, 38-as cipőméret. XD
Pont jó a magasságához, nem is csodálkozom, hogy kiherélte magát.

Jun 21, 2023 22:01:47
Penészkobold
Jun 21, 2023 22:02:45
Sebaj, majd a Rocskai időkhöz hasonlóan, megint használhatod a penészkobold nevet te csicska. :DD
Cupp
Jun 21, 2023 22:02:45
Pitonsz Professzor
(
x17)
Jun 21, 2023 22:03:21
x17)
Jun 21, 2023 22:03:21
Ennél a majomnál nincs vihar, csak Budapesten.
Közben néztem ezt a terminátorra ivott buzikurvát, nagy lábon él, tavalyi élő lájv, 38-as cipőméret. XD
Pont jó a magasságához, nem is csodálkozom, hogy kiherélte magát.
Közben néztem ezt a terminátorra ivott buzikurvát, nagy lábon él, tavalyi élő lájv, 38-as cipőméret. XD
Pont jó a magasságához, nem is csodálkozom, hogy kiherélte magát.
Páromnak 37es..Igazi női lábméret.
Jun 21, 2023 22:03:21
linziasztal01
(
x78)
Jun 21, 2023 22:03:46
x78)
Jun 21, 2023 22:03:46
Ennél a majomnál nincs vihar, csak Budapesten.
Közben néztem ezt a terminátorra ivott buzikurvát, nagy lábon él, tavalyi élő lájv, 38-as cipőméret. XD
Pont jó a magasságához, nem is csodálkozom, hogy kiherélte magát.
Közben néztem ezt a terminátorra ivott buzikurvát, nagy lábon él, tavalyi élő lájv, 38-as cipőméret. XD
Pont jó a magasságához, nem is csodálkozom, hogy kiherélte magát.
Itt még volt pénsz' mindenre is!
Nem ám mint most, amikor marad neki fizu után 300-350 € szabadon felhasználható tranyópénz.
Jun 21, 2023 22:03:46
max5enutálnak
(
x47)
Jun 21, 2023 22:04:05
x47)
Jun 21, 2023 22:04:05
A PS4 vízálló?
Diagnózis: Nem meghatározott személyiségzavar - F6090
Jun 21, 2023 22:04:05
gobesug
(
x30)
Jun 21, 2023 22:06:15
x30)
Jun 21, 2023 22:06:15
Páromnak 37es..Igazi női lábméret.
csajomnak 39, de pinája van, esküszöm!
Jun 21, 2023 22:06:15
Pitonsz Professzor
(
x17)
Jun 21, 2023 22:06:32
x17)
Jun 21, 2023 22:06:32
A PS4 vízálló?
Nem sajnos.
Jun 21, 2023 22:06:32
Pitonsz Professzor
(
x17)
Jun 21, 2023 22:07:08
x17)
Jun 21, 2023 22:07:08
csajomnak 39, de pinája van, esküszöm!
Tehát egy született pinásnak is nagyobb a lába mint a buzikurvának.Kellemetlen
Jun 21, 2023 22:07:08
Betöjt Laptop
(
x39)
Jun 21, 2023 22:07:42
x39)
Jun 21, 2023 22:07:42
Látom már berakták, a meterológiai képet :DDDDD
Én pont kiszámoltam, még 2 villamos megállót rá is tudtam húzni, utolsó 500 m-en kezdet el cseperegni az eső.
Arra gondoltam, hogy a csöves meg pont most baszatta ki magát aszállóról.
Majd beg döglöttem hazáig a röhögéstől :DDDDDDDD
Ha most nem viszi el a tüdőgyuszi, akkor majd legközelebb :DDDDDD
Endrének, a "férfinek" meg eszébe sem jut, hogy szállást intézzen, a szerelmen alapuló párkapcsolatának :DDDDDDDDD
Valaki basszon le egy pofont, vagy rúgjon tökön, hogy abba tudjam hagyni a nevetést!!!!
HELPME!!!
:DDDDDDDDDDDDDDDDD
MINDIG, MINDEN ÍGÉRETEMET MEGTARTOM
Én pont kiszámoltam, még 2 villamos megállót rá is tudtam húzni, utolsó 500 m-en kezdet el cseperegni az eső.
Arra gondoltam, hogy a csöves meg pont most baszatta ki magát aszállóról.
Majd beg döglöttem hazáig a röhögéstől :DDDDDDDD
Ha most nem viszi el a tüdőgyuszi, akkor majd legközelebb :DDDDDD
Endrének, a "férfinek" meg eszébe sem jut, hogy szállást intézzen, a szerelmen alapuló párkapcsolatának :DDDDDDDDD
Valaki basszon le egy pofont, vagy rúgjon tökön, hogy abba tudjam hagyni a nevetést!!!!
HELPME!!!
:DDDDDDDDDDDDDDDDD
Jun 21, 2023 22:07:42
Betöjt Laptop
(
x39)
Jun 21, 2023 22:08:21
x39)
Jun 21, 2023 22:08:21
És atranyónak üzenem, hogy :
- KARMA
:DDDDDDDD
MINDIG, MINDEN ÍGÉRETEMET MEGTARTOM
- KARMA
:DDDDDDDD
Jun 21, 2023 22:08:21
gobesug
(
x30)
Jun 21, 2023 22:08:21
x30)
Jun 21, 2023 22:08:21
endre, időben szóltam a sátorral kapcsolatban.
Jun 21, 2023 22:08:21
Nemkarmolszteszar
(
x11)
Jun 21, 2023 22:09:28
x11)
Jun 21, 2023 22:09:28
Van ez a játék (meg horrorfilm), hogy belenézel a tükörbe, és háromszor kimondod hangosan, hogy Véres Endi, oszt' megjelenik.


Jun 21, 2023 22:09:28
A helyzet megoldása
(
x46)
Jun 21, 2023 22:09:42
x46)
Jun 21, 2023 22:09:42
csajomnak 39, de pinája van, esküszöm!
Hát.. asszonynak tavaly vettünk sícipőt, 42-es.
Úgyhogy holnap foglalom az időpontot az agyi MRI-re, lehet kiderül egy Vadászbika.
Jun 21, 2023 22:09:42
linziasztal01
(
x78)
Jun 21, 2023 22:12:51
x78)
Jun 21, 2023 22:12:51
Endre, gondolom nem éred el tibikét.
Menedékért a legkomolyabb cigányfaszokat szopkodja.
Menedékért a legkomolyabb cigányfaszokat szopkodja.
Jun 21, 2023 22:12:51
SyntaxError
(
x24)
Jun 21, 2023 22:13:04
x24)
Jun 21, 2023 22:13:04
Hát.. asszonynak tavaly vettünk sícipőt, 42-es.
Úgyhogy holnap foglalom az időpontot az agyi MRI-re, lehet kiderül egy Vadászbika.
Úgyhogy holnap foglalom az időpontot az agyi MRI-re, lehet kiderül egy Vadászbika.
Az a lényeg, hogy mi van a személyijében. Ha az, hogy nő, akkor nő. Mint Tibinél. Ennyike.
Jun 21, 2023 22:13:04
LaCI
Jun 21, 2023 22:14:13
Hát.. asszonynak tavaly vettünk sícipőt, 42-es.
Úgyhogy holnap foglalom az időpontot az agyi MRI-re, lehet kiderül egy Vadászbika.
Úgyhogy holnap foglalom az időpontot az agyi MRI-re, lehet kiderül egy Vadászbika.
Ha kiderül hogy fatászpika a csajod, akkor a csajom szívesen megismerné!!:))
Tök perverz a csajom:)))
Jun 21, 2023 22:14:13
meteorológus mihály
Jun 21, 2023 22:14:18
péntek esti hidegfronthoz a tibor által bejárt területeket H-val heleztem, mert azok a HALÁL!! területei.
Jun 21, 2023 22:14:18
max5enutálnak
(
x47)
Jun 21, 2023 22:19:12
x47)
Jun 21, 2023 22:19:12
péntek esti hidegfronthoz a tibor által bejárt területeket H-val heleztem, mert azok a HALÁL!! területei.
Tibi kemény, mint a beton. A betont pedig tudniillik öntözni kell!
Jun 21, 2023 22:19:12
Looper Márton
Jun 21, 2023 22:23:50
Nem ő volt az, aki azt állította hogy ott volt az utolsó nagy bécsi szafarin, holott az országban se járt éppen?
Azért volt itt olyan is, aki azt mondta, hogy ő intézte a ninja trollokat púpszászon, amikor endi elvágta a kezét, azután kiderült, hogy nem volt ott senki.
Jun 21, 2023 22:23:50
Kakaspina
(
x25)
Jun 21, 2023 22:25:44
x25)
Jun 21, 2023 22:25:44
Endre, ez a fórum sokkal jobb nélküled.
OAAAAAAAAAARGHHHHHHHHHHHHHH
Jun 21, 2023 22:25:44
Betöjt Laptop
(
x39)
Jun 21, 2023 22:26:12
x39)
Jun 21, 2023 22:26:12
Tibike mentségére legyen mondva, a Blaha környéki csövesek is mind ki voltak dőlve.
Hirtelen jött a meleg, mindekin nagyot ütött a pia.
MINDIG, MINDEN ÍGÉRETEMET MEGTARTOM
Hirtelen jött a meleg, mindekin nagyot ütött a pia.
Jun 21, 2023 22:26:12
SyntaxError
(
x24)
Jun 21, 2023 22:28:24
x24)
Jun 21, 2023 22:28:24
Jun 21, 2023 22:28:24
gobesug
(
x30)
Jun 21, 2023 22:30:40
x30)
Jun 21, 2023 22:30:40
endre is így látja, csak egy beteg deviáns féreg
Jun 21, 2023 22:30:40
kissendrevagyok
(
x48)
Jun 21, 2023 22:31:54
x48)
Jun 21, 2023 22:31:54
Most jött a hír hogy kinyírta magát egy pedofil.
Endre te is csak akkor fogod magad kinyírni ha már jönnek a rendőrök ?
kissendrevagyok
Endre te is csak akkor fogod magad kinyírni ha már jönnek a rendőrök ?
Jun 21, 2023 22:31:54
max5enutálnak
(
x47)
Jun 21, 2023 22:33:56
x47)
Jun 21, 2023 22:33:56
A vihar ma 5 pontot kapott, többet nem írhat Tibi falára
Diagnózis: Nem meghatározott személyiségzavar - F6090
Jun 21, 2023 22:33:56
Jozsii Busák
(
x5)
Jun 21, 2023 22:34:27
x5)
Jun 21, 2023 22:34:27
Fasza kitolta az esőt hajnali 4ig! Jó bulit tibikèm legközelebb bírsz magaddal!!!
Jozsii Busák
Jun 21, 2023 22:34:27
Sportoló Művészúr
(
x2)
Jun 21, 2023 22:36:30
x2)
Jun 21, 2023 22:36:30
Elnézést, délután óta hány ügyvéd lett elintézve? Vagy most Kari Gerire fókuszálnak a csapásmérő erők?
Endre, elmondhatnád milyen érzés látni a férjedet így kiebrudalva, pszichitikus roham közben vlogolni?
Oké ez nem az első és nem is az utolsó ilyen de érdekelne mit indít ez el benned?
Endre, elmondhatnád milyen érzés látni a férjedet így kiebrudalva, pszichitikus roham közben vlogolni?
Oké ez nem az első és nem is az utolsó ilyen de érdekelne mit indít ez el benned?
Jun 21, 2023 22:36:30
Gunnar
(
x2)
Jun 21, 2023 22:41:17
x2)
Jun 21, 2023 22:41:17
Endrének, a "férfinek" meg eszébe sem jut, hogy szállást intézzen, a szerelmen alapuló párkapcsolatának :DDDDDDDDD
Amennyiben még el is intézné neki a világi balfasz a szolnoki fetrengőt, olyan szinten kész van tibcsi, hogy észak-kórea alsón térne magához, aztán ott nem lenne kérdés az átnevelő nyári táborban, hogy dolgozik-e.
Jun 21, 2023 22:41:17
démondémon
(
x2)
Jun 21, 2023 22:47:43
x2)
Jun 21, 2023 22:47:43
aki a közelében jár, tegyen a fejére legalább egy kis darab mosószappant vagy valami, hátha így majd megtisztul a zsíros felmosórongy haja, mert így extrán vizuális holokauszt az összes videó.
gyagyás, gratulálok, hogy még transziból is sikerült a legergyábbat kiválasztanod és milliós hitelekbe verni magad miatta. szép munka! :)
Attól még hogy itt bőgök, nem fogok hazamaterializálódni.
gyagyás, gratulálok, hogy még transziból is sikerült a legergyábbat kiválasztanod és milliós hitelekbe verni magad miatta. szép munka! :)
Jun 21, 2023 22:47:43
SyntaxError
(
x24)
Jun 21, 2023 22:55:24
x24)
Jun 21, 2023 22:55:24
Endre, téged "nyugtasson" a tudat, hogy te már ennél is mélyebben vagy. Ahol te "élsz", onnan már tényleg nem lehet feljönni.
Nem feltétlenül nem a fenevad jele.
Jun 21, 2023 22:55:24
Hahó
(
x137)
Jun 21, 2023 23:10:34
x137)
Jun 21, 2023 23:10:34
Tibor toljál fel még egy flokkot ahogy el vagy ázva, és bemutatod, hogy egy vizes padon fogsz aludni éjszaka.
Jól esne nézni innen a puha ágyikómból.
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jól esne nézni innen a puha ágyikómból.
Jun 21, 2023 23:10:34
Hahó
(
x137)
Jun 21, 2023 23:11:37
x137)
Jun 21, 2023 23:11:37
Fikás mutasd be te is lájvban a kotorékot.:)))
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jun 21, 2023 23:11:37
őpúpossága
Jun 21, 2023 23:36:11
Bujkál a két cigány. Csak nem befosás van? Nem hagyhatod hogy a csövesed elázzon az utcán gyagya, takarítsd el a kurva anyád valahova azt lakjátok le a kádárkockát, fosná tutira
Jun 21, 2023 23:36:11
Pitonsz Professzor
(
x17)
Jun 21, 2023 23:37:03
x17)
Jun 21, 2023 23:37:03
Na a buzi kurva már behalózta azt is hogy megvert valakit a villamoson.:DDD
Punszisza a lekjopp!
Jun 21, 2023 23:37:03
Ásó27
(
x68)
Jun 21, 2023 23:37:09
x68)
Jun 21, 2023 23:37:09
Fikás mutasd be te is lájvban a kotorékot.:)))
Ha egyszer kiderítik, hogy ki vagy, nagyon faszulni fogsz!!!!
Jun 21, 2023 23:37:09
sodiarakos
Jun 21, 2023 23:39:02
Jun 21, 2023 23:39:02
Pitonsz Professzor
(
x17)
Jun 21, 2023 23:39:50
x17)
Jun 21, 2023 23:39:50
youtube.com/shorts/3mLamrIYgAg?feature=share
- Merga boxolt a
villamoson
- Merga boxolt a
villamoson
A kristály annyira megtekerte,hogy már behalózza azt is ami nem volt.Minőségi cucc
Jun 21, 2023 23:39:50
Söröskorsó
Jun 21, 2023 23:42:25
youtube.com/shorts/3mLamrIYgAg?feature=share
- Merga boxolt a villamoson
- Merga boxolt a villamoson
Muhammad Tibi bazmeg. Amikor keménykedik, sokszor a linzi asztal emelgetős-dobálós live részletek jutnak eszembe. Kriminális állapotok ismét.
Jun 21, 2023 23:42:25
Hahó
(
x137)
Jun 21, 2023 23:44:28
x137)
Jun 21, 2023 23:44:28
Holnap reggel első dolgom lesz írni a bkk-nak, hogy a villamoson verekedő lény tibor volt.
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jun 21, 2023 23:44:28
Sztrapacska
(
x6)
Jun 21, 2023 23:45:08
x6)
Jun 21, 2023 23:45:08
Vezetéknélküli füles a buzikurva redvás zsíros piszkos hallójáratában a bécsi raktárból van, vagy Endre pénzéből,vagy Endre eladott PS4-éből?
Ó ö Hi sztrápácská no food faszom gyere már
Jun 21, 2023 23:45:08
Pitonsz Professzor
(
x17)
Jun 21, 2023 23:45:40
x17)
Jun 21, 2023 23:45:40
Holnap reggel első dolgom lesz írni a bkk-nak, hogy a villamoson verekedő lény tibor volt.
Bérlet nélkül persze
Jun 21, 2023 23:45:40
kissendrevagyok
(
x48)
Jun 21, 2023 23:46:02
x48)
Jun 21, 2023 23:46:02
youtube.com/shorts/3mLamrIYgAg?feature=share
- Merga boxolt a villamoson
- Merga boxolt a villamoson
Nővérszálló előtt ücsörög
Jun 21, 2023 23:46:02
Galla Miki
Jun 21, 2023 23:47:00
Bérlet nélkül persze
Neki box bérlete van, azt hitte oda is érvényes.
Store box. Értik ugye?
Jun 21, 2023 23:47:00
gobesug
(
x30)
Jun 21, 2023 23:49:47
x30)
Jun 21, 2023 23:49:47
Holnap reggel első dolgom lesz írni a bkk-nak, hogy a villamoson verekedő lény tibor volt.
ha igaz amit a herélt buzikurva mond, úgyis lesz róla felvétel.
Jun 21, 2023 23:49:47
mondomkusskuss
(
x21)
Jun 21, 2023 23:51:07
x21)
Jun 21, 2023 23:51:07
youtube.com/shorts/3mLamrIYgAg?feature=share
- Merga boxolt a villamoson
- Merga boxolt a villamoson
Jelentsétek a videót!
Jun 21, 2023 23:51:07
Pitonsz Professzor
(
x17)
Jun 21, 2023 23:51:56
x17)
Jun 21, 2023 23:51:56
Hihetetlenek ezek a szintek.
Tegnap jog védett koreográfus
Ma Muhammad Ali és Mike Tyson egyben.
Mi jöhet még?
Punszisza a lekjopp!
Tegnap jog védett koreográfus
Ma Muhammad Ali és Mike Tyson egyben.
Mi jöhet még?
Jun 21, 2023 23:51:56
mondomkusskuss
(
x21)
Jun 21, 2023 23:54:08
x21)
Jun 21, 2023 23:54:08
Kurva anyádat neked is Fikás!


Jun 21, 2023 23:54:08
Zámbó Jimmy zsírleszívás
(
x3)
Jun 21, 2023 23:55:06
x3)
Jun 21, 2023 23:55:06
Kurva anyádat neked is Fikás!
Majd te is véletlenül leszel megverve, Gyagyás!
Jun 21, 2023 23:55:06
kissendrevagyok
(
x48)
Jun 21, 2023 23:56:08
x48)
Jun 21, 2023 23:56:08
Véletlenül lökte a cigányasszonyt is a sínek alá..
Kurva anyád Endre!!!
kissendrevagyok
Kurva anyád Endre!!!
Jun 21, 2023 23:56:08
Hektor a Traktor
(
x8)
Jun 21, 2023 23:56:30
x8)
Jun 21, 2023 23:56:30
Kurva anyádat neked is Fikás!
A ninják is véletlen basztak rá a kerítésre.
Jun 21, 2023 23:56:30
Betöjt Laptop
(
x39)
Jun 21, 2023 23:59:27
x39)
Jun 21, 2023 23:59:27
Az elmebeteg csöves, azt mondja, mostanában nem önmaga...
Ajvé...
Tibike basszomanyád!!!
Hát kiherélted magad és egy öklömnyi rést vátattál a faszod helyéra, a hezezacskód bőrével bélelve, meg két műanyag darabot rakattál a mellkasodba.
De gyagyás idióta!!!
Nem vagy önmagad?
Tényleg?
MINDIG, MINDEN ÍGÉRETEMET MEGTARTOM
Ajvé...
Tibike basszomanyád!!!
Hát kiherélted magad és egy öklömnyi rést vátattál a faszod helyéra, a hezezacskód bőrével bélelve, meg két műanyag darabot rakattál a mellkasodba.
De gyagyás idióta!!!
Nem vagy önmagad?
Tényleg?
Jun 21, 2023 23:59:27
hejneken
(
x3)
Jun 21, 2023 23:59:42
x3)
Jun 21, 2023 23:59:42
Na már Tibi is eljutott a képzeletbeli küzdelmekig
KAKÁLSZ MIKÖZBEN A SZERELMED BASZIK
Jun 21, 2023 23:59:42
Sodmány a tokmányorrú
(
x4)
Jun 22, 2023 00:03:57
x4)
Jun 22, 2023 00:03:57
Adná az ég egyszer nekem jönne a faszpinás :D fogait kibaszdosnám az hétszentség!
A hangulat jóindulatú és tréfás
Jun 22, 2023 00:03:57
Gunnar
(
x2)
Jun 22, 2023 00:04:36
x2)
Jun 22, 2023 00:04:36
Na már Tibi is eljutott a képzeletbeli küzdelmekig
Remélem lenyomja prüsszelt is, hamár így belejött!
Jun 22, 2023 00:04:36
50 ezres
Jun 22, 2023 00:07:30
youtube.com/shorts/3mLamrIYgAg?feature=share
- Merga boxolt a villamoson
- Merga boxolt a villamoson
Szerintem a rendőrséget is értesíteni kell, legalább lesz hol aludnia. :-)
Jun 22, 2023 00:07:30
koszos
(
x11)
Jun 22, 2023 00:07:53
x11)
Jun 22, 2023 00:07:53
biztos megvert barkit is :D varangyon meg a pedofilon kivul senkit nem vert ez meg meg,jah meg a probababa persze
"Anyám hibája .Ha minden összeomlik, rágyújtom a házat" KEF 2024.06.29.
Jun 22, 2023 00:07:53
fantomgolyók
Jun 22, 2023 00:08:59
Szerintem nem csak a verekedést, de a villamost is haluzta. Végig a padon rángatózott
szíjjel lesztek bombázva
Jun 22, 2023 00:08:59
MaxPayne
(
x24)
Jun 22, 2023 00:10:33
x24)
Jun 22, 2023 00:10:33
Terminatortranyo?
Mar megint?
*ásit*
Hasfelmetszö Trutymó - Az utolsó finghajlító
Mar megint?
*ásit*
Jun 22, 2023 00:10:33
Golda csiklója
(
x8)
Jun 22, 2023 00:11:26
x8)
Jun 22, 2023 00:11:26
biztos megvert barkit is :D varangyon meg a pedofilon kivul senkit nem vert ez meg meg,jah meg a probababa persze
Azt is csak második nekifutásra tudta felborítani :D
Jun 22, 2023 00:11:26
A helyzet megoldása
(
x46)
Jun 22, 2023 00:11:53
x46)
Jun 22, 2023 00:11:53
Endre, már megy az angolnázás, hogy véletlen volt.
A kurva anyád akkor is megvan a felvétel a súlyos testi sertéstől.
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
A kurva anyád akkor is megvan a felvétel a súlyos testi sertéstől.
Jun 22, 2023 00:11:53
Sportoló Művészúr
(
x2)
Jun 22, 2023 00:11:55
x2)
Jun 22, 2023 00:11:55
Nem tudom milyen srác lehetett ez, hacsak nem hallucinált oda valakit.
Ha volt is "box" az annyival végződött, hogy lebaszták a 150 centis elmebeteget a villamosról.
Remélem az éjjel azért leszúrják valami kannibálok.
Ha volt is "box" az annyival végződött, hogy lebaszták a 150 centis elmebeteget a villamosról.
Remélem az éjjel azért leszúrják valami kannibálok.
Jun 22, 2023 00:11:55
111 látogató online.
A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™

