mondjuk nem tudom mennyit kaphatott hétvégére SZARnabástól hogy ennyire nem èrdekli a coin
én ki is nyomtam
a csilikonkárne már lelépett, egyelőre pohár sincs bent
hasonlóan sikeres lesz, mint a rendrakás
💕3 év letöltendő fegyházbüntetés💕
És még nem is látta a sodi galleryt..
Úty kültyem ej nyekety a kétyszátyetyret, hoty fajójápan nyem folt já fetezetem -sodi kobold
Minek? A bv-ben majd adnak neki.
Hasfelmetszö Trutymó - Az utolsó finghajlító
mikbe faty, nem tervez visszamenni
💕3 év letöltendő fegyházbüntetés💕
Közben civilizációk emelkednek fel és buknak el egy timelapse felvételen.
Hasfelmetszö Trutymó - Az utolsó finghajlító
Jozsii Busák

Endre: "Megőrülök, ha nincs tiktokon legalább 100 nézőm"
Mirror: https://www.youtube.com/@pikturiensz
Ezen segíthetünk
Nem beszélve a súlyos lelki sértésről.
Orvos és vadászpilóta!
Pedig Recskás élete során ennek közel a dupláját el is verte napjainkig bezárólag, szóval igazán nem mondhatja, hogy az élet nem tartott számára bakot a nagyobb lehetőségek eléréséhez, csak ő volt ennyire balfasz, hogy idáig jutott.
Buszjegyet is tudjál megvenni, te nemzetvédő! :D
Emese az új maura. Ez a nyár erre megy el, ha követi a korábbi mintázatot. Márpedig követni fogja, mert egy debil, aki unalmas és lassú is.
Endi, hogy ugorhattunk át egy teljes napot? Hogyan? Hogyan?
Még jó hogy a mi házi fogyatékosunk nem panaszkodik
Úty kültyem ej nyekety a kétyszátyetyret, hoty fajójápan nyem folt já fetezetem -sodi kobold
2 órája írja a szemetet és tölti fel papírral a nyomtatót?
kemény kontentsz.
Már tegnap elkezdte. :D Azért arra kíváncsi lennék, hány oldalnál tart.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
És a több rendbeli picsanemadás?
Ha jól veszem ki Emese a "rend" tagja. A gyogyóst megy úgy pörgetik, hogy mindjárt lyukat fúr a betonba.
olyan ellenséges vagy velem
Ebben azért annyira nem hiszek. Poloska az anyja is küldi neki a pénzt ez kiderült. Ha így kaszálna akkor nem szorulna erre.
Véletlenül nem Endre volt az, aki a szervezetnél pusholta Dugó svéd állampolgárságát? :D
Ő az admin!
Szerző:
1982
Jun 26, 2026 20:02:23
Válasz
(0)
gyerünk te csöves leszart pedo lődd fel a lájvot...és megint járasd le magadat pár forintért
ujpest08
Jun 26, 2026 20:02:23
kurafi
Jun 26, 2026 20:04:48
Még a főállású retardok is kilöknek maguk közül, recskás. Kacag a májam.
jóbólmondom
Jun 26, 2026 20:04:48
Púpszászi napelem
(
x13)
Jun 26, 2026 20:06:27
x13)
Jun 26, 2026 20:06:27
Bemegy a púpos a lájvba, első kérdés felé: "Mivan nincs elég trollod? Kell még több?"
alkoholiker, kiss endre, farkas endre, sodi, kiss endre farkas, kiss farkas, satyre, pädophilie
Jun 26, 2026 20:06:27
Ilyen nincs
(
x4)
Jun 26, 2026 20:26:44
x4)
Jun 26, 2026 20:26:44
Péntek este főműsoridő, az "alkotó" meg pihenget. Az ilyen nem érdemli meg a meleg két napos lebunyált sört sem.
Szarvasaganccsal végezte ki a pedofilt az aggódó apa
Jun 26, 2026 20:26:44
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 26, 2026 20:35:02
x5)
Jun 26, 2026 20:35:02
Péntek este főműsoridő, az "alkotó" meg pihenget. Az ilyen nem érdemli meg a meleg két napos lebunyált sört sem.
mondjuk nem tudom mennyit kaphatott hétvégére SZARnabástól hogy ennyire nem èrdekli a coin
Jun 26, 2026 20:35:02
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 26, 2026 20:40:03
x6)
Jun 26, 2026 20:40:03
Lumpen lájv!
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 26, 2026 20:40:03
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 26, 2026 20:40:08
x5)
Jun 26, 2026 20:40:08
kezdödik a járkálás
Jun 26, 2026 20:40:08
Napi 3 sör
(
x1)
Jun 26, 2026 20:41:47
x1)
Jun 26, 2026 20:41:47
Golda rájött a legerősebb fegyverre: sör elkobzás
Kiss Endre Farkas: alkoholista, lumpen, pedofil, impotens, prosztataváladékot nyaldosó szar
Jun 26, 2026 20:41:47
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 26, 2026 20:41:55
x6)
Jun 26, 2026 20:41:55
Még alig kezdődött el, és máris Golda attack, ajtócsapkodás.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 26, 2026 20:41:55
again mine the refund
(
x6)
Jun 26, 2026 20:42:09
x6)
Jun 26, 2026 20:42:09
"add oda a työjömet a hjűtőből"
🤣
🤣
Jun 26, 2026 20:42:09
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 26, 2026 20:44:20
x6)
Jun 26, 2026 20:44:20
Remélem, nem a mexikóit és a zohart fogjuk hallgatni egész este... Két hihetetlenül tenyérbemászó figura...
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 26, 2026 20:44:20
Gabonatároló
(
x2)
Jun 26, 2026 20:46:33
x2)
Jun 26, 2026 20:46:33
Endre a flow-érzésre vágyik.
Jun 26, 2026 20:46:33
MerciJohnyWalkere
Jun 26, 2026 20:48:11
Azok a stroke-os malacszemek mindent visznek :D
Jun 26, 2026 20:48:11
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 26, 2026 20:49:12
x5)
Jun 26, 2026 20:49:12
Remélem, nem a mexikóit és a zohart fogjuk hallgatni egész este... Két hihetetlenül tenyérbemászó figura...
én ki is nyomtam
Jun 26, 2026 20:49:12
again mine the refund
(
x6)
Jun 26, 2026 20:50:02
x6)
Jun 26, 2026 20:50:02
Remélem, nem a mexikóit és a zohart fogjuk hallgatni egész este... Két hihetetlenül tenyérbemászó figura...
a csilikonkárne már lelépett, egyelőre pohár sincs bent
Jun 26, 2026 20:50:02
A helyzet megoldása
(
x46)
Jun 26, 2026 20:52:36
x46)
Jun 26, 2026 20:52:36
Csak így tovább, senkit nem érdeklő nyomor cigányok mint zohar meg ez a mexikói.
Hajrá nyomjátok retkek ez az életetek ebben fogtok megdögleni
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Hajrá nyomjátok retkek ez az életetek ebben fogtok megdögleni
Jun 26, 2026 20:52:36
noikabatgomb
(
x10)
Jun 26, 2026 20:52:57
x10)
Jun 26, 2026 20:52:57
Nem meglepö, hogy Endre új barátja egy retardált.
Ebben eddig lehetett eljutni.
Jun 26, 2026 20:52:57
again mine the refund
(
x6)
Jun 26, 2026 20:56:29
x6)
Jun 26, 2026 20:56:29
újabb született pinás speedrun any%:
"úristen"
"de csúnya vagy.
"úristen"
"de csúnya vagy.
Jun 26, 2026 20:56:29
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 26, 2026 20:56:41
x6)
Jun 26, 2026 20:56:41
"Úristen, de csúnya vagy!"
Endre, ne ijesztgesd az embereket!
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Endre, ne ijesztgesd az embereket!
Jun 26, 2026 20:56:41
MerciJohnyWalkere
Jun 26, 2026 20:58:59
Falvinál már próbál hergelni, meg kavarni a szart
Jun 26, 2026 20:58:59
SporoloProli
(
x3)
Jun 26, 2026 21:06:39
x3)
Jun 26, 2026 21:06:39
endre elkezdte eltervezni a munkakeresést.
Asszem ebben minden benne van, amit endréről tudni érdemes.
Asszem ebben minden benne van, amit endréről tudni érdemes.
Jun 26, 2026 21:06:39
herr_schwechater
(
x9)
Jun 26, 2026 21:08:10
x9)
Jun 26, 2026 21:08:10
endre elkezdte eltervezni a munkakeresést.
Asszem ebben minden benne van, amit endréről tudni érdemes.
Asszem ebben minden benne van, amit endréről tudni érdemes.
hasonlóan sikeres lesz, mint a rendrakás
Jun 26, 2026 21:08:10
Eazy
(
x11)
Jun 26, 2026 21:08:48
x11)
Jun 26, 2026 21:08:48
újabb született pinás speedrun any%:
"úristen"
"de csúnya vagy.
"úristen"
"de csúnya vagy.
És még nem is látta a sodi galleryt..
Jun 26, 2026 21:08:48
MaxPayne
(
x24)
Jun 26, 2026 21:11:00
x24)
Jun 26, 2026 21:11:00
endre elkezdte eltervezni a munkakeresést.
Minek? A bv-ben majd adnak neki.
Jun 26, 2026 21:11:00
herr_schwechater
(
x9)
Jun 26, 2026 21:13:30
x9)
Jun 26, 2026 21:13:30
Minek? A bv-ben majd adnak neki.
mikbe faty, nem tervez visszamenni
Jun 26, 2026 21:13:30
Gabonatároló
(
x2)
Jun 26, 2026 21:18:59
x2)
Jun 26, 2026 21:18:59
endre elkezdte eltervezni a munkakeresést.
Közben civilizációk emelkednek fel és buknak el egy timelapse felvételen.
Jun 26, 2026 21:18:59
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 26, 2026 21:20:30
x6)
Jun 26, 2026 21:20:30
Endre, ha ilyen intenzitással tervezed a munkakeresést, az első napod után nyugdíjba is mehetsz.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 26, 2026 21:20:30
MaxPayne
(
x24)
Jun 26, 2026 21:27:26
x24)
Jun 26, 2026 21:27:26
mikbe faty, nem tervez visszamenni
kutyat nem erdekli mit tervez. Biro beadja a baszot, duplazoval es viszik. Jun 26, 2026 21:27:26
Jozsii Busák
(
x5)
Jun 26, 2026 21:30:21
x5)
Jun 26, 2026 21:30:21
Bemegy a púpos a lájvba, első kérdés felé: "Mivan nincs elég trollod? Kell még több?"
Fáj neki nagyon hogy Falvi az álmait éli.. Tiktokon 24-20-14-10 milliós nèzetseget generál sok videója míg a csőbuzi pedofil állatkínzó a börtön èvadra készül. Falvi boldogan éli világát míg ő a pokolba tart. Szépen kezeli a hergelèst vissza tolja az arcába amin kínosan nevetgèl szègyenèben. Jun 26, 2026 21:30:21
-
Jun 26, 2026 21:31:46
Fáj neki nagyon hogy Falvi az álmait éli.. Tiktokon 24-20-14-10 milliós nèzetseget generál sok videója míg a csőbuzi pedofil állatkínzó a börtön èvadra készül. Falvi boldogan éli világát míg ő a pokolba tart. Szépen kezeli a hergelèst vissza tolja az arcába amin kínosan nevetgèl szègyenèben.
azon biztos nem. Nincs es sosem volt szegyenerzete. Jun 26, 2026 21:31:46
Pikturiensz
(
x7)
Jun 26, 2026 21:36:37
x7)
Jun 26, 2026 21:36:37

Endre: "Megőrülök, ha nincs tiktokon legalább 100 nézőm"
Jun 26, 2026 21:36:37
again mine the refund
(
x6)
Jun 26, 2026 21:41:29
x6)
Jun 26, 2026 21:41:29
Nálam mindig..

ez a szar 🤣

ez a szar 🤣
Jun 26, 2026 21:41:29
Sodragon legendája
(
x2)
Jun 26, 2026 21:46:04
x2)
Jun 26, 2026 21:46:04
Azért jó lenne poénból, ha a legközelebbi tárgyaláson Falvi megtrollkodná Sodrákot kb úgy mint Zsery az alábbi videón:
www.youtube.com/watch?v=nVtX0qfyCz0
Buszjegyet is tudjál megvenni, te nemzetvédő! :D
www.youtube.com/watch?v=nVtX0qfyCz0
Jun 26, 2026 21:46:04
Cikány cellatárs
Jun 26, 2026 21:50:14
Endre a flow-érzésre vágyik.
Ezen segíthetünk
Jun 26, 2026 21:50:14
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 26, 2026 21:51:07
x6)
Jun 26, 2026 21:51:07
Ez nyem működik ma...
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 26, 2026 21:51:07
again mine the refund
(
x6)
Jun 26, 2026 21:53:27
x6)
Jun 26, 2026 21:53:27
persze megint a rendőröket kell gyalázni miközben a zsíros deszkát tolod a picsaszádba.
Jun 26, 2026 21:53:27
Kendra
(
x3)
Jun 26, 2026 21:53:29
x3)
Jun 26, 2026 21:53:29
Megint rendőröket szid!
Jun 26, 2026 21:53:29
again mine the refund
(
x6)
Jun 26, 2026 22:06:18
x6)
Jun 26, 2026 22:06:18
Azért jó látni hogy neked már csak az maradt, hogy a forgóholdas moszaton keresztül hallgathatod a hordó apádat.
Jun 26, 2026 22:06:18
Hafré
(
x10)
Jun 26, 2026 22:13:34
x10)
Jun 26, 2026 22:13:34
Takács Emese börtönbe fog menni mém gyártás miatt
olyan ellenséges vagy velem
Jun 26, 2026 22:13:34
Ilyen nincs
(
x4)
Jun 26, 2026 22:15:11
x4)
Jun 26, 2026 22:15:11
Gyogyós Pistit behálózták az illuminátusok. Ide jutottunk. xd
Szarvasaganccsal végezte ki a pedofilt az aggódó apa
Jun 26, 2026 22:15:11
Gabonatároló
(
x2)
Jun 26, 2026 22:15:31
x2)
Jun 26, 2026 22:15:31
Takács Emese börtönbe fog menni mém gyártás miatt
Nem beszélve a súlyos lelki sértésről.
Jun 26, 2026 22:15:31
Hafré
(
x10)
Jun 26, 2026 22:16:43
x10)
Jun 26, 2026 22:16:43
Érthetetlen számomra ennyi ésszel Pesta hogy talál ki egy szobából
olyan ellenséges vagy velem
Jun 26, 2026 22:16:43
Falra hányt korsó
Jun 26, 2026 22:17:42
Vajon melyikért jár több év? A röhögőfejezés vagy a mém gyártás miatt? :D
Jun 26, 2026 22:17:42
Ilyen nincs
(
x4)
Jun 26, 2026 22:18:29
x4)
Jun 26, 2026 22:18:29
Endre kicsit irigy, hogy Istinek több mint 100 millát dobtak a jajongók.
Szarvasaganccsal végezte ki a pedofilt az aggódó apa
Jun 26, 2026 22:18:29
Semper Snecifisz
(
x2)
Jun 26, 2026 22:20:22
x2)
Jun 26, 2026 22:20:22
Endre éjek éjjelén meresztgeti a fáradt malacszemeket 2 forintért, míg a trollok durrogtatják a jéghideg söröket amiket nem koldulásból vettek.
Kinek mit intézett a teknős.
"Az egész napomat elvette az idő..."
Kinek mit intézett a teknős.
Jun 26, 2026 22:20:22
Gabonatároló
(
x2)
Jun 26, 2026 22:21:39
x2)
Jun 26, 2026 22:21:39
Érthetetlen számomra ennyi ésszel Pesta hogy talál ki egy szobából
Orvos és vadászpilóta!
Jun 26, 2026 22:21:39
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 26, 2026 22:23:59
x6)
Jun 26, 2026 22:23:59
Nagyon gáz már ez az Emese-téma. Értem én, hogy a Cucun kivűl még 6-8 ember jól bekeres ezen, ezért tolják ezt a témát mindenhol, de el kéne már ezt engedni, és valami újat kitalálni.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 26, 2026 22:23:59
Sodragon legendája
(
x2)
Jun 26, 2026 22:25:02
x2)
Jun 26, 2026 22:25:02
Endre kicsit irigy, hogy Istinek több mint 100 millát dobtak a jajongók.
Pedig Recskás élete során ennek közel a dupláját el is verte napjainkig bezárólag, szóval igazán nem mondhatja, hogy az élet nem tartott számára bakot a nagyobb lehetőségek eléréséhez, csak ő volt ennyire balfasz, hogy idáig jutott.
Jun 26, 2026 22:25:02
CafkaMarci
(
x6)
Jun 26, 2026 22:28:12
x6)
Jun 26, 2026 22:28:12
Nagyon gáz már ez az Emese-téma…., de el kéne már ezt engedni, és valami újat kitalálni.
Emese az új maura. Ez a nyár erre megy el, ha követi a korábbi mintázatot. Márpedig követni fogja, mert egy debil, aki unalmas és lassú is.
Jun 26, 2026 22:28:12
Eazy
(
x11)
Jun 26, 2026 22:28:17
x11)
Jun 26, 2026 22:28:17
Nem beszélve a súlyos lelki sértésről.
Még jó hogy a mi házi fogyatékosunk nem panaszkodik
Jun 26, 2026 22:28:17
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 26, 2026 22:29:30
x6)
Jun 26, 2026 22:29:30
Közben a kettesen az Ősember még mindig nyomtatja a baszó beadványokat.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 26, 2026 22:29:30
again mine the refund
(
x6)
Jun 26, 2026 22:32:00
x6)
Jun 26, 2026 22:32:00
Közben a kettesen az Ősember még mindig nyomtatja a baszó beadványokat.
2 órája írja a szemetet és tölti fel papírral a nyomtatót?
kemény kontentsz.
Jun 26, 2026 22:32:00
Hafré
(
x10)
Jun 26, 2026 22:33:10
x10)
Jun 26, 2026 22:33:10
Szerintem 10 percen belül lesznek gyíkemberek is
olyan ellenséges vagy velem
Jun 26, 2026 22:33:10
again mine the refund
(
x6)
Jun 26, 2026 22:38:07
x6)
Jun 26, 2026 22:38:07
gyagya példaképe beveszi az összes illuminátis hülyeséget amit küldtek neki.
én meg FBI ügynök vagyok akkor. na.
én meg FBI ügynök vagyok akkor. na.
Jun 26, 2026 22:38:07
Púpszászi napelem
(
x13)
Jun 26, 2026 22:42:29
x13)
Jun 26, 2026 22:42:29
Én azt hittem gyagyás a legnagyobb balek hogy egy publikus fórumon megszervezik a szopatását és ígysem tud ellene mit tenni, de a kocával ugyan ezt élő adásban csinálják :D:D
alkoholiker, kiss endre, farkas endre, sodi, kiss endre farkas, kiss farkas, satyre, pädophilie
Jun 26, 2026 22:42:29
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 26, 2026 22:46:40
x6)
Jun 26, 2026 22:46:40
2 órája írja a szemetet és tölti fel papírral a nyomtatót?
kemény kontentsz.
kemény kontentsz.
Már tegnap elkezdte. :D Azért arra kíváncsi lennék, hány oldalnál tart.
Jun 26, 2026 22:46:40
Jonciii
(
x8)
Jun 26, 2026 22:47:00
x8)
Jun 26, 2026 22:47:00
Takács Emese börtönbe fog menni mém gyártás miatt
És a több rendbeli picsanemadás?
Jun 26, 2026 22:47:00
Gabonatároló
(
x2)
Jun 26, 2026 22:49:04
x2)
Jun 26, 2026 22:49:04
Lassan kiderül, hogy Emese egy öntudatra ébredt AI-asszisztens. :D A lényeg, hogy Pesta egy vicces csapat körhintájában ül, és egyelőre nem látszik a menet vége.
Jun 26, 2026 22:49:04
koszos
(
x11)
Jun 26, 2026 22:52:02
x11)
Jun 26, 2026 22:52:02
rohogsz FIkas ?:D a tibi ugyan igy turaztatott teged,csak annyi a kul,hogy te nmeg egy vagyont is koltottel a rafkos csovesre :DDD
"Anyám hibája .Ha minden összeomlik, rágyújtom a házat" KEF 2024.06.29.
Jun 26, 2026 22:52:02
Hafré
(
x10)
Jun 26, 2026 22:52:14
x10)
Jun 26, 2026 22:52:14
Pesta egy vicces csapat körhintájában ül
Ha jól veszem ki Emese a "rend" tagja. A gyogyóst megy úgy pörgetik, hogy mindjárt lyukat fúr a betonba.
Jun 26, 2026 22:52:14
Ilyen nincs
(
x4)
Jun 26, 2026 22:53:51
x4)
Jun 26, 2026 22:53:51
A mai napi bevétel még mindig 2 Ft.
Az azért nem rossz órabér.
Szarvasaganccsal végezte ki a pedofilt az aggódó apa
Az azért nem rossz órabér.
Jun 26, 2026 22:53:51
A TITOK CÍMŰ FILM
(
x6)
Jun 26, 2026 23:05:32
x6)
Jun 26, 2026 23:05:32
Endre kicsit irigy, hogy Istinek több mint 100 millát dobtak a jajongók.
Ebben azért annyira nem hiszek. Poloska az anyja is küldi neki a pénzt ez kiderült. Ha így kaszálna akkor nem szorulna erre.
Jun 26, 2026 23:05:32
halottpiton
(
x4)
Jun 26, 2026 23:10:14
x4)
Jun 26, 2026 23:10:14
Addig örülj sodi, amég nem tárjuk István elé a bizonyítékokat, hogy te is a szervezet része vagy és a szervezet utasítására végzed a megbízott munkát és befolyásolod, MANIPULÁLOD az Istvánt
aki nem hitelképes az nem ember
Jun 26, 2026 23:10:14
Gabonatároló
(
x2)
Jun 26, 2026 23:12:59
x2)
Jun 26, 2026 23:12:59
Addig örülj sodi, amég nem tárjuk István elé a bizonyítékokat, hogy te is a szervezet része vagy és a szervezet utasítására végzed a megbízott munkát és befolyásolod, MANIPULÁLOD az Istvánt
Véletlenül nem Endre volt az, aki a szervezetnél pusholta Dugó svéd állampolgárságát? :D
Jun 26, 2026 23:12:59
Ilyen nincs
(
x4)
Jun 26, 2026 23:13:01
x4)
Jun 26, 2026 23:13:01
A szabadkőművesek fizetik Endre sörét. Nyilván Endre is benne van.
Szarvasaganccsal végezte ki a pedofilt az aggódó apa
Jun 26, 2026 23:13:01
koszos
(
x11)
Jun 26, 2026 23:15:16
x11)
Jun 26, 2026 23:15:16
:D zsenialis,ahogyan a malacot szopatjak :D
jol nevesd ki magad a sitt elott Endre ;)
"Anyám hibája .Ha minden összeomlik, rágyújtom a házat" KEF 2024.06.29.
jol nevesd ki magad a sitt elott Endre ;)
Jun 26, 2026 23:15:16
again mine the refund
(
x6)
Jun 26, 2026 23:17:22
x6)
Jun 26, 2026 23:17:22
szkodi, nálad hány félév kellene, hogy elfelejtsenek?
több, vagy kevesebb félév mint amit nem végeztél el? xddddd
több, vagy kevesebb félév mint amit nem végeztél el? xddddd
Jun 26, 2026 23:17:22
Hafré
(
x10)
Jun 26, 2026 23:22:27
x10)
Jun 26, 2026 23:22:27
Szerintem a napnál is világosabb, hogy Endre a trollok beépített embere. Van egy saját troll fórumja is hahó!
olyan ellenséges vagy velem
Jun 26, 2026 23:22:27
again mine the refund
(
x6)
Jun 26, 2026 23:26:19
x6)
Jun 26, 2026 23:26:19
Szerintem a napnál is világosabb, hogy Endre a trollok beépített embere. Van egy saját troll fórumja is hahó!
Ő az admin!
Jun 26, 2026 23:26:19
93 látogató online.
A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™

