Szerző: 1982 Jun 26, 2026 20:02:23
Válasz
(-3)
gyerünk te csöves leszart pedo lődd fel a lájvot...és megint járasd le magadat pár forintért
ujpest08
Jun 26, 2026 20:02:23

Szerző: kurafi Jun 26, 2026 20:04:48
Válasz
(2)
Még a főállású retardok is kilöknek maguk közül, recskás. Kacag a májam.
jóbólmondom
Jun 26, 2026 20:04:48

Szerző: Púpszászi napelem (Snecológus-pontszám: 26512x13) Jun 26, 2026 20:06:27
Válasz
(17)
Bemegy a púpos a lájvba, első kérdés felé: "Mivan nincs elég trollod? Kell még több?"

alkoholiker, kiss endre, farkas endre, sodi, kiss endre farkas, kiss farkas, satyre, pädophilie
Jun 26, 2026 20:06:27

Szerző: Ilyen nincs (Snecológus-pontszám: 9945x4) Jun 26, 2026 20:26:44
Válasz
(5)
Péntek este főműsoridő, az "alkotó" meg pihenget. Az ilyen nem érdemli meg a meleg két napos lebunyált sört sem.
Szarvasaganccsal végezte ki a pedofilt az aggódó apa
Jun 26, 2026 20:26:44

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11424x5) Jun 26, 2026 20:35:02
Válasz
(3)
Ilyen nincs
Péntek este főműsoridő, az "alkotó" meg pihenget. Az ilyen nem érdemli meg a meleg két napos lebunyált sört sem.


mondjuk nem tudom mennyit kaphatott hétvégére SZARnabástól hogy ennyire nem èrdekli a coin
Jun 26, 2026 20:35:02

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13299x6) Jun 26, 2026 20:40:03
Válasz
(3)
Lumpen lájv!
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 26, 2026 20:40:03

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11424x5) Jun 26, 2026 20:40:08
Válasz
(3)
kezdödik a járkálás
Jun 26, 2026 20:40:08

Szerző: Napi 3 sör (Snecológus-pontszám: 2554x1) Jun 26, 2026 20:41:47
Válasz
(6)
Golda rájött a legerősebb fegyverre: sör elkobzás
Kiss Endre Farkas: alkoholista, lumpen, pedofil, impotens, prosztataváladékot nyaldosó szar
Jun 26, 2026 20:41:47

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13299x6) Jun 26, 2026 20:41:55
Válasz
(4)
Még alig kezdődött el, és máris Golda attack, ajtócsapkodás.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 26, 2026 20:41:55

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13958x6) Jun 26, 2026 20:42:09
Válasz
(5)
"add oda a työjömet a hjűtőből"

🤣
Jun 26, 2026 20:42:09

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13299x6) Jun 26, 2026 20:44:20
Válasz
(4)
Remélem, nem a mexikóit és a zohart fogjuk hallgatni egész este... Két hihetetlenül tenyérbemászó figura...
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 26, 2026 20:44:20

Szerző: Gabonatároló (Snecológus-pontszám: 4150x2) Jun 26, 2026 20:46:33
Válasz
(4)
Endre a flow-érzésre vágyik.
Jun 26, 2026 20:46:33

Szerző: MerciJohnyWalkere Jun 26, 2026 20:48:11
Válasz
(7)
Azok a stroke-os malacszemek mindent visznek :D
Jun 26, 2026 20:48:11

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11424x5) Jun 26, 2026 20:49:12
Válasz
(3)
PúpszásziRePont
Remélem, nem a mexikóit és a zohart fogjuk hallgatni egész este... Két hihetetlenül tenyérbemászó figura...


én ki is nyomtam
Jun 26, 2026 20:49:12

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13958x6) Jun 26, 2026 20:50:02
Válasz
(4)
PúpszásziRePont
Remélem, nem a mexikóit és a zohart fogjuk hallgatni egész este... Két hihetetlenül tenyérbemászó figura...


a csilikonkárne már lelépett, egyelőre pohár sincs bent
Jun 26, 2026 20:50:02

Szerző: A helyzet megoldása (Snecológus-pontszám: 92678x46) Jun 26, 2026 20:52:36
Válasz
(6)
Csak így tovább, senkit nem érdeklő nyomor cigányok mint zohar meg ez a mexikói.

Hajrá nyomjátok retkek ez az életetek ebben fogtok megdögleni
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 26, 2026 20:52:36

Szerző: noikabatgomb (Snecológus-pontszám: 21291x10) Jun 26, 2026 20:52:57
Válasz
(6)
Nem meglepö, hogy Endre új barátja egy retardált.
Ebben eddig lehetett eljutni.
Jun 26, 2026 20:52:57

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13958x6) Jun 26, 2026 20:56:29
Válasz
(14)
újabb született pinás speedrun any%:

"úristen"

"de csúnya vagy.
Jun 26, 2026 20:56:29

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13299x6) Jun 26, 2026 20:56:41
Válasz
(11)
"Úristen, de csúnya vagy!"
Endre, ne ijesztgesd az embereket!
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 26, 2026 20:56:41

Szerző: MerciJohnyWalkere Jun 26, 2026 20:58:59
Válasz
(8)
Falvinál már próbál hergelni, meg kavarni a szart
Jun 26, 2026 20:58:59

Szerző: SporoloProli (Snecológus-pontszám: 7560x3) Jun 26, 2026 21:06:39
Válasz
(9)
endre elkezdte eltervezni a munkakeresést.
Asszem ebben minden benne van, amit endréről tudni érdemes.
Jun 26, 2026 21:06:39

Szerző: herr_schwechater (Snecológus-pontszám: 18403x9) Jun 26, 2026 21:08:10
Válasz
(6)
SporoloProli
endre elkezdte eltervezni a munkakeresést.
Asszem ebben minden benne van, amit endréről tudni érdemes.

hasonlóan sikeres lesz, mint a rendrakás
💕3 év letöltendő fegyházbüntetés💕
Jun 26, 2026 21:08:10

Szerző: Eazy (Snecológus-pontszám: 23903x11) Jun 26, 2026 21:08:48
Válasz
(8)
again mine the refund
újabb született pinás speedrun any%:

"úristen"

"de csúnya vagy.

És még nem is látta a sodi galleryt..
Úty kültyem ej nyekety a kétyszátyetyret, hoty fajójápan nyem folt já fetezetem -sodi kobold
Jun 26, 2026 21:08:48

Szerző: MaxPayne (Snecológus-pontszám: 49003x24) Jun 26, 2026 21:11:00
Válasz
(5)
SporoloProli
endre elkezdte eltervezni a munkakeresést.

Minek? A bv-ben majd adnak neki.
Hasfelmetszö Trutymó - Az utolsó finghajlító
Jun 26, 2026 21:11:00

Szerző: herr_schwechater (Snecológus-pontszám: 18403x9) Jun 26, 2026 21:13:30
Válasz
(6)
MaxPayne
Minek? A bv-ben majd adnak neki.

mikbe faty, nem tervez visszamenni
💕3 év letöltendő fegyházbüntetés💕
Jun 26, 2026 21:13:30

Szerző: Gabonatároló (Snecológus-pontszám: 4150x2) Jun 26, 2026 21:18:59
Válasz
(5)
SporoloProli
endre elkezdte eltervezni a munkakeresést.

Közben civilizációk emelkednek fel és buknak el egy timelapse felvételen.
Jun 26, 2026 21:18:59

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13299x6) Jun 26, 2026 21:20:30
Válasz
(8)
Endre, ha ilyen intenzitással tervezed a munkakeresést, az első napod után nyugdíjba is mehetsz.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 26, 2026 21:20:30

Szerző: MaxPayne (Snecológus-pontszám: 49003x24) Jun 26, 2026 21:27:26
Válasz
(5)
herr_schwechater
mikbe faty, nem tervez visszamenni
kutyat nem erdekli mit tervez. Biro beadja a baszot, duplazoval es viszik.
Hasfelmetszö Trutymó - Az utolsó finghajlító
Jun 26, 2026 21:27:26

Szerző: Jozsii Busák (Snecológus-pontszám: 11452x5) Jun 26, 2026 21:30:21
Válasz
(6)
Púpszászi napelem
Bemegy a púpos a lájvba, első kérdés felé: "Mivan nincs elég trollod? Kell még több?"
Fáj neki nagyon hogy Falvi az álmait éli.. Tiktokon 24-20-14-10 milliós nèzetseget generál sok videója míg a csőbuzi pedofil állatkínzó a börtön èvadra készül. Falvi boldogan éli világát míg ő a pokolba tart. Szépen kezeli a hergelèst vissza tolja az arcába amin kínosan nevetgèl szègyenèben.
Jozsii Busák
Jun 26, 2026 21:30:21

Szerző: - Jun 26, 2026 21:31:46
Válasz
(1)
Jozsii Busák
Fáj neki nagyon hogy Falvi az álmait éli.. Tiktokon 24-20-14-10 milliós nèzetseget generál sok videója míg a csőbuzi pedofil állatkínzó a börtön èvadra készül. Falvi boldogan éli világát míg ő a pokolba tart. Szépen kezeli a hergelèst vissza tolja az arcába amin kínosan nevetgèl szègyenèben.
azon biztos nem. Nincs es sosem volt szegyenerzete.
Jun 26, 2026 21:31:46

Szerző: Pikturiensz (Snecológus-pontszám: 15777x7) Jun 26, 2026 21:36:37
Válasz
(14)

Endre: "Megőrülök, ha nincs tiktokon legalább 100 nézőm"
Mirror: https://www.youtube.com/@pikturiensz
Jun 26, 2026 21:36:37

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13958x6) Jun 26, 2026 21:41:29
Válasz
(18)
Nálam mindig..



ez a szar 🤣
Jun 26, 2026 21:41:29

Szerző: Sodragon legendája (Snecológus-pontszám: 5255x2) Jun 26, 2026 21:46:04
Válasz
(5)
Azért jó lenne poénból, ha a legközelebbi tárgyaláson Falvi megtrollkodná Sodrákot kb úgy mint Zsery az alábbi videón:

www.youtube.com/watch?v=nVtX0qfyCz0
Buszjegyet is tudjál megvenni, te nemzetvédő! :D
Jun 26, 2026 21:46:04

Szerző: Cikány cellatárs Jun 26, 2026 21:50:14
Válasz
(2)
Gabonatároló
Endre a flow-érzésre vágyik.


Ezen segíthetünk
Jun 26, 2026 21:50:14

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13299x6) Jun 26, 2026 21:51:07
Válasz
(3)
Ez nyem működik ma...
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 26, 2026 21:51:07

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13958x6) Jun 26, 2026 21:53:27
Válasz
(4)
persze megint a rendőröket kell gyalázni miközben a zsíros deszkát tolod a picsaszádba.
Jun 26, 2026 21:53:27

Szerző: Kendra (Snecológus-pontszám: 6436x3) Jun 26, 2026 21:53:29
Válasz
(8)
Megint rendőröket szid!
Jun 26, 2026 21:53:29

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13958x6) Jun 26, 2026 22:06:18
Válasz
(6)
Azért jó látni hogy neked már csak az maradt, hogy a forgóholdas moszaton keresztül hallgathatod a hordó apádat.
Jun 26, 2026 22:06:18

Szerző: Hafré (Snecológus-pontszám: 21945x10) Jun 26, 2026 22:13:34
Válasz
(7)
Takács Emese börtönbe fog menni mém gyártás miatt
olyan ellenséges vagy velem
Jun 26, 2026 22:13:34

Szerző: Ilyen nincs (Snecológus-pontszám: 9945x4) Jun 26, 2026 22:15:11
Válasz
(3)
Gyogyós Pistit behálózták az illuminátusok. Ide jutottunk. xd
Szarvasaganccsal végezte ki a pedofilt az aggódó apa
Jun 26, 2026 22:15:11

Szerző: Gabonatároló (Snecológus-pontszám: 4150x2) Jun 26, 2026 22:15:31
Válasz
(4)
Hafré
Takács Emese börtönbe fog menni mém gyártás miatt

Nem beszélve a súlyos lelki sértésről.
Jun 26, 2026 22:15:31

Szerző: Hafré (Snecológus-pontszám: 21945x10) Jun 26, 2026 22:16:43
Válasz
(9)
Érthetetlen számomra ennyi ésszel Pesta hogy talál ki egy szobából
olyan ellenséges vagy velem
Jun 26, 2026 22:16:43

Szerző: Falra hányt korsó Jun 26, 2026 22:17:42
Válasz
(7)
Vajon melyikért jár több év? A röhögőfejezés vagy a mém gyártás miatt? :D
Jun 26, 2026 22:17:42

Szerző: Ilyen nincs (Snecológus-pontszám: 9945x4) Jun 26, 2026 22:18:29
Válasz
(3)
Endre kicsit irigy, hogy Istinek több mint 100 millát dobtak a jajongók.
Szarvasaganccsal végezte ki a pedofilt az aggódó apa
Jun 26, 2026 22:18:29

Szerző: Semper Snecifisz (Snecológus-pontszám: 5946x2) Jun 26, 2026 22:20:22
Válasz
(4)
Endre éjek éjjelén meresztgeti a fáradt malacszemeket 2 forintért, míg a trollok durrogtatják a jéghideg söröket amiket nem koldulásból vettek.

Kinek mit intézett a teknős.
"Az egész napomat elvette az idő..."
Jun 26, 2026 22:20:22

Szerző: Gabonatároló (Snecológus-pontszám: 4150x2) Jun 26, 2026 22:21:39
Válasz
(5)
Hafré
Érthetetlen számomra ennyi ésszel Pesta hogy talál ki egy szobából

Orvos és vadászpilóta!
Jun 26, 2026 22:21:39

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13299x6) Jun 26, 2026 22:23:59
Válasz
(3)
Nagyon gáz már ez az Emese-téma. Értem én, hogy a Cucun kivűl még 6-8 ember jól bekeres ezen, ezért tolják ezt a témát mindenhol, de el kéne már ezt engedni, és valami újat kitalálni.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 26, 2026 22:23:59

Szerző: Sodragon legendája (Snecológus-pontszám: 5255x2) Jun 26, 2026 22:25:02
Válasz
(3)
Ilyen nincs
Endre kicsit irigy, hogy Istinek több mint 100 millát dobtak a jajongók.


Pedig Recskás élete során ennek közel a dupláját el is verte napjainkig bezárólag, szóval igazán nem mondhatja, hogy az élet nem tartott számára bakot a nagyobb lehetőségek eléréséhez, csak ő volt ennyire balfasz, hogy idáig jutott.
Buszjegyet is tudjál megvenni, te nemzetvédő! :D
Jun 26, 2026 22:25:02

Szerző: CafkaMarci (Snecológus-pontszám: 12783x6) Jun 26, 2026 22:28:12
Válasz
(5)
PúpszásziRePont
Nagyon gáz már ez az Emese-téma…., de el kéne már ezt engedni, és valami újat kitalálni.


Emese az új maura. Ez a nyár erre megy el, ha követi a korábbi mintázatot. Márpedig követni fogja, mert egy debil, aki unalmas és lassú is.
Endi, hogy ugorhattunk át egy teljes napot? Hogyan? Hogyan?
Jun 26, 2026 22:28:12

Szerző: Eazy (Snecológus-pontszám: 23903x11) Jun 26, 2026 22:28:17
Válasz
(4)
Gabonatároló
Nem beszélve a súlyos lelki sértésről.

Még jó hogy a mi házi fogyatékosunk nem panaszkodik
Úty kültyem ej nyekety a kétyszátyetyret, hoty fajójápan nyem folt já fetezetem -sodi kobold
Jun 26, 2026 22:28:17

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13299x6) Jun 26, 2026 22:29:30
Válasz
(6)
Közben a kettesen az Ősember még mindig nyomtatja a baszó beadványokat.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 26, 2026 22:29:30

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13958x6) Jun 26, 2026 22:32:00
Válasz
(5)
PúpszásziRePont
Közben a kettesen az Ősember még mindig nyomtatja a baszó beadványokat.


2 órája írja a szemetet és tölti fel papírral a nyomtatót?

kemény kontentsz.
Jun 26, 2026 22:32:00

Szerző: Hafré (Snecológus-pontszám: 21945x10) Jun 26, 2026 22:33:10
Válasz
(5)
Szerintem 10 percen belül lesznek gyíkemberek is
olyan ellenséges vagy velem
Jun 26, 2026 22:33:10

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13958x6) Jun 26, 2026 22:38:07
Válasz
(5)
gyagya példaképe beveszi az összes illuminátis hülyeséget amit küldtek neki.

én meg FBI ügynök vagyok akkor. na.
Jun 26, 2026 22:38:07

Szerző: Púpszászi napelem (Snecológus-pontszám: 26512x13) Jun 26, 2026 22:42:29
Válasz
(7)
Én azt hittem gyagyás a legnagyobb balek hogy egy publikus fórumon megszervezik a szopatását és ígysem tud ellene mit tenni, de a kocával ugyan ezt élő adásban csinálják :D:D
alkoholiker, kiss endre, farkas endre, sodi, kiss endre farkas, kiss farkas, satyre, pädophilie
Jun 26, 2026 22:42:29

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13299x6) Jun 26, 2026 22:46:40
Válasz
(4)
again mine the refund
2 órája írja a szemetet és tölti fel papírral a nyomtatót?

kemény kontentsz.


Már tegnap elkezdte. :D Azért arra kíváncsi lennék, hány oldalnál tart.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 26, 2026 22:46:40

Szerző: Jonciii (Snecológus-pontszám: 17160x8) Jun 26, 2026 22:47:00
Válasz
(7)
Hafré
Takács Emese börtönbe fog menni mém gyártás miatt


És a több rendbeli picsanemadás?
Jun 26, 2026 22:47:00

Szerző: Gabonatároló (Snecológus-pontszám: 4150x2) Jun 26, 2026 22:49:04
Válasz
(6)
Lassan kiderül, hogy Emese egy öntudatra ébredt AI-asszisztens. :D A lényeg, hogy Pesta egy vicces csapat körhintájában ül, és egyelőre nem látszik a menet vége.
Jun 26, 2026 22:49:04

Szerző: koszos (Snecológus-pontszám: 23105x11) Jun 26, 2026 22:52:02
Válasz
(7)
rohogsz FIkas ?:D a tibi ugyan igy turaztatott teged,csak annyi a kul,hogy te nmeg egy vagyont is koltottel a rafkos csovesre :DDD
"Anyám hibája .Ha minden összeomlik, rágyújtom a házat" KEF 2024.06.29.
Jun 26, 2026 22:52:02

Szerző: Hafré (Snecológus-pontszám: 21945x10) Jun 26, 2026 22:52:14
Válasz
(6)
Gabonatároló
Pesta egy vicces csapat körhintájában ül


Ha jól veszem ki Emese a "rend" tagja. A gyogyóst megy úgy pörgetik, hogy mindjárt lyukat fúr a betonba.
olyan ellenséges vagy velem
Jun 26, 2026 22:52:14

Szerző: Ilyen nincs (Snecológus-pontszám: 9945x4) Jun 26, 2026 22:53:51
Válasz
(5)
A mai napi bevétel még mindig 2 Ft.
Az azért nem rossz órabér.
Szarvasaganccsal végezte ki a pedofilt az aggódó apa
Jun 26, 2026 22:53:51

Szerző: A TITOK CÍMŰ FILM (Snecológus-pontszám: 12435x6) Jun 26, 2026 23:05:32
Válasz
(5)
Ilyen nincs
Endre kicsit irigy, hogy Istinek több mint 100 millát dobtak a jajongók.


Ebben azért annyira nem hiszek. Poloska az anyja is küldi neki a pénzt ez kiderült. Ha így kaszálna akkor nem szorulna erre.
Jun 26, 2026 23:05:32

Szerző: halottpiton (Snecológus-pontszám: 8502x4) Jun 26, 2026 23:10:14
Válasz
(7)
Addig örülj sodi, amég nem tárjuk István elé a bizonyítékokat, hogy te is a szervezet része vagy és a szervezet utasítására végzed a megbízott munkát és befolyásolod, MANIPULÁLOD az Istvánt
aki nem hitelképes az nem ember
Jun 26, 2026 23:10:14

Szerző: Gabonatároló (Snecológus-pontszám: 4150x2) Jun 26, 2026 23:12:59
Válasz
(4)
halottpiton
Addig örülj sodi, amég nem tárjuk István elé a bizonyítékokat, hogy te is a szervezet része vagy és a szervezet utasítására végzed a megbízott munkát és befolyásolod, MANIPULÁLOD az Istvánt

Véletlenül nem Endre volt az, aki a szervezetnél pusholta Dugó svéd állampolgárságát? :D
Jun 26, 2026 23:12:59

Szerző: Ilyen nincs (Snecológus-pontszám: 9945x4) Jun 26, 2026 23:13:01
Válasz
(4)
A szabadkőművesek fizetik Endre sörét. Nyilván Endre is benne van.
Szarvasaganccsal végezte ki a pedofilt az aggódó apa
Jun 26, 2026 23:13:01

Szerző: koszos (Snecológus-pontszám: 23105x11) Jun 26, 2026 23:15:16
Válasz
(7)
:D zsenialis,ahogyan a malacot szopatjak :D


jol nevesd ki magad a sitt elott Endre ;)
"Anyám hibája .Ha minden összeomlik, rágyújtom a házat" KEF 2024.06.29.
Jun 26, 2026 23:15:16

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13958x6) Jun 26, 2026 23:17:22
Válasz
(5)
szkodi, nálad hány félév kellene, hogy elfelejtsenek?

több, vagy kevesebb félév mint amit nem végeztél el? xddddd
Jun 26, 2026 23:17:22

Szerző: Hafré (Snecológus-pontszám: 21945x10) Jun 26, 2026 23:22:27
Válasz
(20)
Szerintem a napnál is világosabb, hogy Endre a trollok beépített embere. Van egy saját troll fórumja is hahó!
olyan ellenséges vagy velem
Jun 26, 2026 23:22:27

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13958x6) Jun 26, 2026 23:26:19
Válasz
(4)
Hafré
Szerintem a napnál is világosabb, hogy Endre a trollok beépített embere. Van egy saját troll fórumja is hahó!


Ő az admin!
Jun 26, 2026 23:26:19

Szerző: 1982 Jun 27, 2026 02:16:06
Válasz
(0)
undórító vagy ahogy véded a buzi szerelmed...
ujpest08
Jun 27, 2026 02:16:06

Szerző: 1982 Jun 27, 2026 02:28:35
Válasz
(-2)
a külső csunyaságod tűkrőzi a belő csunyaságod te csacsi.... kibaszott ronda vagy
ujpest08
Jun 27, 2026 02:28:35

Szerző: EasybankosPedo (Snecológus-pontszám: 48451x24) Jun 27, 2026 06:25:52
Válasz
(3)
Gyagyás, ma mi lesz a program, pride vagy strand? :)
Labancországba leszarjuk, hogy mit gondolnak a labancok, mert ellenség.
Jun 27, 2026 06:25:52

Szerző: Erkelyszimulator (Snecológus-pontszám: 6064x3) Jun 27, 2026 06:32:13
Válasz
(4)
Endre, ma 37C várható púpszászon. Én 25-26 fokra szoktam ilyenkor állitani mind az öt légkondit a nemlukszus ingatlanomban. Te?
Jun 27, 2026 06:32:13

Szerző: - Jun 27, 2026 07:21:32
Válasz
(7)
1982
a külső csunyaságod tűkrőzi a belő csunyaságod te csacsi.... kibaszott ronda vagy



Vigyél már valami befektetett energiát legaláb ezekbe a pont farmoló üres hozzászólásokba, mert ez így maximum spam, másrészt ezek teljesen leperegnek a gyagyásról. Immunis rá.
Jun 27, 2026 07:21:32

Szerző: Pikturiensz (Snecológus-pontszám: 15777x7) Jun 27, 2026 07:23:43
Válasz
(12)
Most hallgatom vissza a tegnapi liveot. Ez a barom összeakarja spórolni a pénzt a GTA 6 Ultimate változatára :DDD

Majd együtt nyomjátok Renátóékkal a kóterban.
Mirror: https://www.youtube.com/@pikturiensz
Jun 27, 2026 07:23:43

Szerző: Nem vagyok őrült (Snecológus-pontszám: 7806x3) Jun 27, 2026 07:34:24
Válasz
(5)
Endi jövő héttől spórolni fog?? Félre akar tenni naponta 2000ft-ot?
Minden O és K
Jun 27, 2026 07:34:24

Szerző: Nem vagyok őrült (Snecológus-pontszám: 7806x3) Jun 27, 2026 07:37:56
Válasz
(4)
-
Vigyél már valami befektetett energiát legaláb ezekbe a pont farmoló üres hozzászólásokba, mert ez így maximum spam, másrészt ezek teljesen leperegnek a gyagyásról. Immunis rá.


Egyre több Butters van a fórumon.
Minden O és K
Jun 27, 2026 07:37:56

Szerző: kérdezhetek valamit (Snecológus-pontszám: 5521x2) Jun 27, 2026 07:51:48
Válasz
(3)
Pikturiensz
Most hallgatom vissza a tegnapi liveot. Ez a barom összeakarja spórolni a pénzt a GTA 6 Ultimate változatára :DDD

Majd együtt nyomjátok Renátóékkal a kóterban.

Ha szabadlábon is lesz
1, a Ps5 már hónapok óta porosodik, ázik a lemezgarázsban, pisztos működik még
2, tutorialban 5 perc alatt elakad, "ebben eddig lehetett eljutni", aztán vége
Jun 27, 2026 07:51:48

Szerző: NBVNG (Snecológus-pontszám: 4003x2) Jun 27, 2026 08:28:04
Válasz
(5)
Szelim etkár a szabad kőművesek vezetője. --> Együtt élt a Lamantinnal--> A lamantin pénzelte a gyagyást, közös csoportban voltak és együtt szervezkedtek számlákat nyitottak.
Véletlen lenne?
Aligha!
segíteni akajtam meg bajátkozni mejt annyija egyedüj voltam.
Jun 27, 2026 08:28:04

Szerző: NBVNG (Snecológus-pontszám: 4003x2) Jun 27, 2026 08:30:49
Válasz
(12)
Ugye milyen nevetséges ez az egész púpos?
Mekkora faszság már ez az egész szabadkőműveses összeesküvés sztori nem?

Bezzeg a trollok, trollrendőrök, trollügyészek trollcigánygyerekek összeesküvése ellened! Az csöppet sem faszság!
segíteni akajtam meg bajátkozni mejt annyija egyedüj voltam.
Jun 27, 2026 08:30:49

Szerző: Kendra (Snecológus-pontszám: 6436x3) Jun 27, 2026 08:52:20
Válasz
(6)
Endre 6. hete várunk az egésznapos rendrakós livera! Mikor a kurva anyádban szándékozol elkezdeni? Az a sok szemét rohadása simán hozzáad a macskaól szobahőmérsékletéhez +3, 4 fokot. Dehát érlelődj csak benne szenyor felhőének 🤣
Jun 27, 2026 08:52:20

Szerző: herr_schwechater (Snecológus-pontszám: 18403x9) Jun 27, 2026 08:52:51
Válasz
(6)
NBVNG
Ugye milyen nevetséges ez az egész púpos?
Mekkora faszság már ez az egész szabadkőműveses összeesküvés sztori nem?

Bezzeg a trollok, trollrendőrök, trollügyészek trollcigánygyerekek összeesküvése ellened! Az csöppet sem faszság!

itt mindenki maffia. az az öt ember irányítja a rendőrséget és az újszászi cigányokat, aki endrét utálja
💕3 év letöltendő fegyházbüntetés💕
Jun 27, 2026 08:52:51

Szerző: NBVNG (Snecológus-pontszám: 4003x2) Jun 27, 2026 08:54:13
Válasz
(6)
herr_schwechater
itt mindenki maffia. az az öt ember irányítja a rendőrséget és az újszászi cigányokat, aki endrét utálja


A troll 8 évesek meg suttogópropagandaként terjesztik minden arra járónak hogy: Normális vagy? Az egy pedofil!
segíteni akajtam meg bajátkozni mejt annyija egyedüj voltam.
Jun 27, 2026 08:54:13

Szerző: Jonciii (Snecológus-pontszám: 17160x8) Jun 27, 2026 09:03:09
Válasz
(10)
Hallgattam tegnap este azt a borzalmat, és kb éreztem ahogy rohad az agyam
Jun 27, 2026 09:03:09

Szerző: lolnomaillolnopwreset Jun 27, 2026 09:20:14
Válasz
(2)
herr_schwechater
itt mindenki maffia. az az öt ember irányítja a rendőrséget és az újszászi cigányokat, aki endrét utálja


Basszus, még szerencse, hogy max5en vannak. Mi történe, ha tudomisén 7en, akár 8an lennének??? Téboly!
100%, hogy 75%ban 50%.
Jun 27, 2026 09:20:14

Szerző: Alufóliás Jun 27, 2026 09:32:30
Válasz
(5)
lolnomaillolnopwreset
Basszus, még szerencse, hogy max5en vannak. Mi történe, ha tudomisén 7en, akár 8an lennének??? Téboly!


Kennedyt pedig a szobafestő nagyapja lőtte le, aki a csehszlovák kommunista kormányon keresztül kettős ügynökként be volt kötve a CIA-hoz, Michael Vermont álnéven.

A Kennedy gyilkosságot pedig a Moszad! tervelte ki, aminek a nevében és logójában pedig egy bizonyos emberke TikTok liveban a Gyagyással parádézik.

Itt mindig-mindennel összefügg, nem véletlen hogy a trollok titkosszolgálati eszközökkel háromszögelnek. Unatkoznak? Dehogy! A legmodernebb nemzetbiztonsági eszközökkel vannak felszerelve, asztrál síkon pl. folyamatosan támadják Stokit hogy minél inkább alkoholista lumpen szar legyen.
Jun 27, 2026 09:32:30

Szerző: noikabatgomb (Snecológus-pontszám: 21291x10) Jun 27, 2026 09:42:32
Válasz
(1)
Jonciii
Hallgattam tegnap este azt a borzalmat, és kb éreztem ahogy rohad az agyam


A tegnapi "War of the Retards" hangjátékot megelözte egy öszinte és önfeledt beszélgetés a falvi meg a gyagyás között aminek a katarzisa az volt, hogy még endre is elrörogte magát amikor a falvi "felnött férfiak"-ként jellemezte öket. A kegyetlenül alacsony véraljoholszintel küzdö Endre kijavított, hogy férfiak de gyernöttek.
Ezután érkezett a teljes örület.

A gyagyás arcára kiütközö fájdalomról nem tudom eldönteni, hogy mi járt a fejében..
1. Ez tényleg ennyire hülye?
2. Ez tényleg ennyire hülye és csak én keresek ezen petákokat!?
Ebben eddig lehetett eljutni.
Jun 27, 2026 09:42:32

Szerző: kérdezhetek valamit (Snecológus-pontszám: 5521x2) Jun 27, 2026 09:42:45
Válasz
(3)
Jonciii
Hallgattam tegnap este azt a borzalmat, és kb éreztem ahogy rohad az agyam

Nyugtasson a tudat, hogy endrének ilyenek egy átlag hétköznap
Jun 27, 2026 09:42:45

Szerző: Kendra (Snecológus-pontszám: 6436x3) Jun 27, 2026 09:45:33
Válasz
(5)
Endre nem gondolod most hogy a példaképed Mc Isti szabadkőműves háttérhatalmak célkeresztjébe került ideje szólnod Molnár f. Árpádnak minden magyaridők legfőbb echelon összeesküvések leleplezőjének? Ha tényleg a barátod Isti akkor a minimum, hogy megpróbálsz segítséget kérni a szakirányú emberjogvédő harcostársadtól!
Jun 27, 2026 09:45:33

Szerző: Hafré (Snecológus-pontszám: 21945x10) Jun 27, 2026 09:49:34
Válasz
(11)
Mossadnak se véletlenűl az a nickje ami. Csak úgy megsúgom.
olyan ellenséges vagy velem
Jun 27, 2026 09:49:34

Szerző: lolnomaillolnopwreset Jun 27, 2026 09:51:16
Válasz
(3)
noikabatgomb
A tegnapi "War of the Retards" hangjátékot megelözte egy öszinte és önfeledt beszélgetés a falvi meg a gyagyás között aminek a katarzisa az volt, hogy még endre is elrörogte magát amikor a falvi "felnött férfiak"-ként jellemezte öket. A kegyetlenül alacsony véraljoholszintel küzdö Endre kijavított, hogy férfiak de gyernöttek.
Ezután érkezett a teljes örület.
1. Ez tényleg ennyire hülye?


Főszabály szerint kb két héten belül bizonyítást nyer, hogy még annál is hülyébb.
100%, hogy 75%ban 50%.
Jun 27, 2026 09:51:16

Szerző: lolnomaillolnopwreset Jun 27, 2026 09:52:44
Válasz
(2)
Hafré
Mossadnak se véletlenűl az a nickje ami. Csak úgy megsúgom.


Hekkel kereskedik a balatoni sütödés troll, megy az excelbe!
100%, hogy 75%ban 50%.
Jun 27, 2026 09:52:44

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13299x6) Jun 27, 2026 09:56:25
Válasz
(3)
Jonciii
Hallgattam tegnap este azt a borzalmat, és kb éreztem ahogy rohad az agyam


Nézhetetlen lett a Gyagyás. Régen legalább lehetett röhögni a balfaszkodásain. De most, ahogy próbálja ráerőltetni az idióta loopjait a nézőkre, kis Cucu-felszopással fűszerezve, ez gáz. Meg is látszik ez a nézőszámon, a bűvös száz fő is csak illúzió marad egyre többször. Nincs már párbaj-partner sem. Vagy Mossad, vagy a Cucu "munkatársai", akik örülnek, ha a Gyagyás pár órára teret ad a végsőkig elcsépelt Emese-témának. Végső esetben maradnak az óratesók, és a random cigányok. Itt viszont a műsor ugyanaz: csicskítják a Gyagyást keményen. Ami jó a történetben, hogy ilyen műsorból nemigen van Tiktik-bevétel a Gyagyás számára.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 27, 2026 09:56:25

Szerző: 1982 Jun 27, 2026 10:23:18
Válasz
(-18)
-
Vigyél már valami befektetett energiát legaláb ezekbe a pont farmoló üres hozzászólásokba, mert ez így maximum spam, másrészt ezek teljesen leperegnek a gyagyásról. Immunis rá.
majd ha kék nikkel írsz még fontólóra is veszem
ujpest08
Jun 27, 2026 10:23:18

Szerző: miklos_akos (Snecológus-pontszám: 3354x1) Jun 27, 2026 10:30:21
Válasz
(11)
1982
majd ha kék nikkel írsz még fontólóra is veszem

Akkor vedd fontolora.
- fullra masik ember
☨RIP Bagolyka 2024. április - 2026. június | forum kepbeszuros segedbuzi: sodika.gay
Jun 27, 2026 10:30:21

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13299x6) Jun 27, 2026 10:47:38
Válasz
(3)
Endre, délután nem fújjuk föl a Hahó SUP-ját a kertben? Akkor legalább "az érzés" meglenne. Elvégre is nyár van.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 27, 2026 10:47:38

Szerző: Erkelyszimulator (Snecológus-pontszám: 6064x3) Jun 27, 2026 11:07:01
Válasz
(5)
Nem vagyok őrült
Endi jövő héttől spórolni fog?? Félre akar tenni naponta 2000ft-ot?

Felhivnam a figyelmet aendi tegnapi keresetere, ami 2 Ft volt lol
Jun 27, 2026 11:07:01

Szerző: A helyzet megoldása (Snecológus-pontszám: 92678x46) Jun 27, 2026 11:20:19
Válasz
(14)
Vajon ki áll az 1982 nick mögött

Vajon van e kapcsolat abban, hogy több mint fél évvel a regisztráció zár után kezd el valaki egy régi világoskék fiókot használni

Na vajon…
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 27, 2026 11:20:19

Szerző: Zámbó Jimmy zsírleszívás (Snecológus-pontszám: 7072x3) Jun 27, 2026 11:47:56
Válasz
(2)
NBVNG
Ugye milyen nevetséges ez az egész púpos?
Mekkora faszság már ez az egész szabadkőműveses összeesküvés sztori nem?

Bezzeg a trollok, trollrendőrök, trollügyészek trollcigánygyerekek összeesküvése ellened! Az csöppet sem faszság!


Majd a Hundeficker Lacika csinál komoly, leleplező videót erről is az elmebeteg YouTube-csatornájára!
Jun 27, 2026 11:47:56

Szerző: Hihetetlen Magazin Jun 27, 2026 11:55:36
Válasz
(-12)
Leleplezzük Norbert Stut, az igazi Irányítót!

Jun 27, 2026 11:55:36

107 látogató online.

A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™