újisten, Mejszi hívd a jendőjséget!
Holnap fog menni, elmondta a lájvban is és amennyire meg tudom ítélni, nem hazudott.
Mert ugye tudott, hogy a korcs sosem hazudik!
Sok sikert, de csak óvatosan, mert a duffadt a múltkor is súgott neki.
OAAAAAAAAAARGHHHHHHHHHHHHHH
"Anyám hibája .Ha minden összeomlik, rágyújtom a házat" KEF 2024.06.29.

Huzatos a cigányhintó.
Huzatos a cigányhintó.
tök megérős önkéntes csövesnek lenni...
Én mindig azt várom, hátha valaki egy csikket odabaszna neki éjjel, lenne jó ropogós cigánypecsenye.
OAAAAAAAAAARGHHHHHHHHHHHHHH
Az aprócigány isten embere, őt földi tűz meg nem égeti!
...és szeretlek, ne felejtsd el! Puszi-puszi!
Huzatos a cigányhintó.
Nem úgy volt, hogy deportálták ?
kissendrevagyok
boldog endre
a lakcím ügy miatt sír a pofi, nem lesz péz
KOMOLYAN MEGVERTÉK? xdddddd
OAAAAAAAAAARGHHHHHHHHHHHHHH
Nagyon nevetünk. A fügében jó a hangulat.
De legalább te rendben vagy Endi!
:D
még szerencse, hogy a buzikommunába nem tud pakolni :D
kissendrevagyok
Remélem valaki veszi!
buzikurva reggel azt mondta hogy akár börtönbe is kerül csak legyen vége a "zaklatásnak", én ezzel a deallel már elégedett lennék, a cellából már nem fog tudni hova menekülni ha elkezdik megnevelni
le vagy tiltva, kurva anyád
Szerintem nem ma megy, ahhoz nagyon romon van.
Igyatok egy sörtöt :D
Van tranyó mirror, Endre önálló standupjáról nem tudok
kissendrevagyok
Bent van a lájvban Mercivel, szóval az a mirror jó.
Akkor venni kellett bőröndöt is :D
kissendrevagyok
Annyi cuccal nehéz lesz szaladni!
Konszolidált kinézetű, középosztálybeli fehér ember
Öntsék aranyba a fitymád, NKSZKSZ
alkoholiker, kiss endre, farkas endre, sodi, kiss endre farkas, kiss farkas, satyre, pädophilie
Nyeméjtem, gyeháty reggel még azt mondta csak felfelé buktattuk ezzel hogy kidobattuk onnnan
"az ajándékozásra a szerelmi kapcsolat keretében kerül sor, annak elmélyítése reményében"

Endre, a kurva anyád, raktad volna ki a sarokra, valameki biztos felhasználta volna!
Miért kell a kell a kukába dobni?
Rohadt mongol idióta!!!
Elfogyott a penzed, Endre. Ez nem tyeknikai hiba.
Szerintem egy visszere pattan el előbb a Sodinak, abba hal bele.
15,9 euróért mehetne regiojet vonattal is ami sokkal egyszerűbb lenne a vonat miatt, 4-es metróval átszállás a keletihez... de inkább a népligettől szopik 2 csomaggal XDXDXD
kissendrevagyok
És ezt puszira, szerződés nélkül :D:D Ezt már nem kapja vissza.
kissendrevagyok
Mercike egy penzugyi fekete lyuk, ami lovera csak rateszi a kezet, ugy beszippantja, hogy Hawking-sugarzaskent sem tavozik siha.
Szerintem egy visszere pattan el előbb a Sodinak, abba hal bele.
tyodika
Jan 12, 2024 19:34:51
Gyere Endi! Mi már itt vagyunk!
files.catbox.moe/dehp7t.jpg
files.catbox.moe/dehp7t.jpg
újisten, Mejszi hívd a jendőjséget!
Jan 12, 2024 19:34:51
-
Jan 12, 2024 19:36:08
Gyere Endi! Mi már itt vagyunk!
files.catbox.moe/dehp7t.jpg
files.catbox.moe/dehp7t.jpg
Holnap fog menni, elmondta a lájvban is és amennyire meg tudom ítélni, nem hazudott.
Jan 12, 2024 19:36:08
;)
Jan 12, 2024 19:37:46
Tranyo Tiktok live
Jan 12, 2024 19:37:46
Szotyika
Jan 12, 2024 19:37:54
Mingyá metyek a tojkodon ukjálni, keci troll!
Csak szopogat ety kis sörtöt asodi.
Csak szopogat ety kis sörtöt asodi.
Jan 12, 2024 19:37:54
Darth Tibor
(
x8)
Jan 12, 2024 19:41:23
x8)
Jan 12, 2024 19:41:23
Gyagyás fasz Tibi lályvon lurkol.
...és szeretlek, ne felejtsd el! Puszi-puszi!
Jan 12, 2024 19:41:23
SyntaxError
(
x24)
Jan 12, 2024 19:42:02
x24)
Jan 12, 2024 19:42:02
Ezen az esküvői képen a miniszterelnök úr is szerepel. Így biztosan nem utasítják vissza a helyi kiállításon.

Nem feltétlenül nem a fenevad jele.

Jan 12, 2024 19:42:02
kissendrevagyok
(
x48)
Jan 12, 2024 19:42:57
x48)
Jan 12, 2024 19:42:57
szisza szenved
kissendrevagyok
Jan 12, 2024 19:42:57
mondomkusskuss
(
x21)
Jan 12, 2024 19:43:03
x21)
Jan 12, 2024 19:43:03
Elvileg holnapig marad a szállón Tibor *ásít
Jan 12, 2024 19:43:03
-
Jan 12, 2024 19:43:18
Holnap fog menni, elmondta a lájvban is és amennyire meg tudom ítélni, nem hazudott.
Mert ugye tudott, hogy a korcs sosem hazudik!
Jan 12, 2024 19:43:18
Kakaspina
(
x25)
Jan 12, 2024 19:43:22
x25)
Jan 12, 2024 19:43:22
Gyere Endi! Mi már itt vagyunk!
files.catbox.moe/dehp7t.jpg
files.catbox.moe/dehp7t.jpg
Sok sikert, de csak óvatosan, mert a duffadt a múltkor is súgott neki.
Jan 12, 2024 19:43:22
koszos
(
x11)
Jan 12, 2024 19:43:45
x11)
Jan 12, 2024 19:43:45
Ezen az esküvői képen a miniszterelnök úr is szerepel. Így biztosan nem utasítják vissza a helyi kiállításon.
csereld at a fejeket pls :D Jan 12, 2024 19:43:45
RGL rövidhírek
Jan 12, 2024 19:48:16

Huzatos a cigányhintó.
Jan 12, 2024 19:48:16
mondomkusskuss
(
x21)
Jan 12, 2024 19:49:04
x21)
Jan 12, 2024 19:49:04
Benke a liveban.
Jan 12, 2024 19:49:04
gobesug
(
x30)
Jan 12, 2024 19:49:28
x30)
Jan 12, 2024 19:49:28
Huzatos a cigányhintó.
tök megérős önkéntes csövesnek lenni...
Jan 12, 2024 19:49:28
Kakaspina
(
x25)
Jan 12, 2024 19:50:34
x25)
Jan 12, 2024 19:50:34
tök megérős önkéntes csövesnek lenni...
Én mindig azt várom, hátha valaki egy csikket odabaszna neki éjjel, lenne jó ropogós cigánypecsenye.
Jan 12, 2024 19:50:34
Bubuka
(
x14)
Jan 12, 2024 19:53:35
x14)
Jan 12, 2024 19:53:35
Olyan gondterhelt a pofád korcs. látom nem úgy alakultak a rendőrségen a dolgok :D
Vagy nem kaptad vissza a kauciót az lmbtHDTV-ktől?
Az ott a WIFI kódja mögötted?
Vagy nem kaptad vissza a kauciót az lmbtHDTV-ktől?
Az ott a WIFI kódja mögötted?
Jan 12, 2024 19:53:35
Darth Tibor
(
x8)
Jan 12, 2024 19:53:50
x8)
Jan 12, 2024 19:53:50
Én mindig azt várom, hátha valaki egy csikket odabaszna neki éjjel, lenne jó ropogós cigánypecsenye.
Az aprócigány isten embere, őt földi tűz meg nem égeti!
Jan 12, 2024 19:53:50
kissendrevagyok
(
x48)
Jan 12, 2024 19:53:50
x48)
Jan 12, 2024 19:53:50
Huzatos a cigányhintó.
Nem úgy volt, hogy deportálták ?
Jan 12, 2024 19:53:50
csicskovics
Jan 12, 2024 19:53:59
Endi nagyokat sóhajtozott, le is állította a live-ot. Azt mondta jobban járt volna, ha nem is jön ma Bécsbe.
Mi történt?
Mi történt?
Jan 12, 2024 19:53:59
gobesug
(
x30)
Jan 12, 2024 19:54:12
x30)
Jan 12, 2024 19:54:12
Olyan gondterhelt a pofád korcs. látom nem úgy alakultak a rendőrségen a dolgok :D
Vagy nem kaptad vissza a kauciót az lmbtHDTV-ktől?
Az ott a WIFI kódja mögötted?
Vagy nem kaptad vissza a kauciót az lmbtHDTV-ktől?
Az ott a WIFI kódja mögötted?
boldog endre
Jan 12, 2024 19:54:12
-
Jan 12, 2024 19:54:42
Beültünk a szobákhoz felvezető ajtó mellé.
Ahogy az öreg Gandalf mondaná, itt nem mész át korcs!
Mellesleg nem v3letlen a hely választás.
Kutyabarát a hely.
Ahogy az öreg Gandalf mondaná, itt nem mész át korcs!
Mellesleg nem v3letlen a hely választás.
Kutyabarát a hely.
Jan 12, 2024 19:54:42
mondomkusskuss
(
x21)
Jan 12, 2024 19:54:49
x21)
Jan 12, 2024 19:54:49
Fél perces Vekni live volt, igen szomorú volt, később visszajön:


Jan 12, 2024 19:54:49
Bubuka
(
x14)
Jan 12, 2024 19:54:57
x14)
Jan 12, 2024 19:54:57
"Feljobbanok! NYA JÓ, majd később jöfök!"
Nagyon konyul lefelé a picsaszáj. ÖRÜLHETÜNK!
Nagyon konyul lefelé a picsaszáj. ÖRÜLHETÜNK!
Jan 12, 2024 19:54:57
kissendrevagyok
(
x48)
Jan 12, 2024 19:56:05
x48)
Jan 12, 2024 19:56:05
Lehet a Solarys után nem lesz munkanélküli segélyke ? :D
kissendrevagyok
Jan 12, 2024 19:56:05
kissendrevagyok
(
x48)
Jan 12, 2024 19:56:41
x48)
Jan 12, 2024 19:56:41
vekni live
kissendrevagyok
Jan 12, 2024 19:56:41
AMS
Jan 12, 2024 19:56:53
goodbye herr kiss
Jan 12, 2024 19:56:53
Bubuka
(
x14)
Jan 12, 2024 19:57:41
x14)
Jan 12, 2024 19:57:41
Tehát biztosan hivatalos ügyet intézett a pedofil, ami nagyon félrement.
Jan 12, 2024 19:57:41
kissendrevagyok
(
x48)
Jan 12, 2024 19:58:24
x48)
Jan 12, 2024 19:58:24
Elpicsázta a buzikommuna :D:D:D:D:D:D
kissendrevagyok
Jan 12, 2024 19:58:24
gobesug
(
x30)
Jan 12, 2024 19:58:50
x30)
Jan 12, 2024 19:58:50
Tehát biztosan hivatalos ügyet intézett a pedofil, ami nagyon félrement.
a lakcím ügy miatt sír a pofi, nem lesz péz
Jan 12, 2024 19:58:50
mondomkusskuss
(
x21)
Jan 12, 2024 19:58:53
x21)
Jan 12, 2024 19:58:53
Mindjárt sír a Vekni...
Jan 12, 2024 19:58:53
Kakaspina
(
x25)
Jan 12, 2024 19:59:28
x25)
Jan 12, 2024 19:59:28
Elpicsázta a buzikommuna :D:D:D:D:D:D
KOMOLYAN MEGVERTÉK? xdddddd
Jan 12, 2024 19:59:28
gobesug
(
x30)
Jan 12, 2024 20:00:19
x30)
Jan 12, 2024 20:00:19
raktárt se tud kivenni. brühü!
Jan 12, 2024 20:00:19
kissendrevagyok
(
x48)
Jan 12, 2024 20:00:28
x48)
Jan 12, 2024 20:00:28
"Objektív" okokból nem tudott kivenni raktárt 🤣
kissendrevagyok
Jan 12, 2024 20:00:28
mondomkusskuss
(
x21)
Jan 12, 2024 20:00:32
x21)
Jan 12, 2024 20:00:32
20-30k értékű dolgokat dobott ki a kukába
Jan 12, 2024 20:00:32
mondomkusskuss
(
x21)
Jan 12, 2024 20:01:18
x21)
Jan 12, 2024 20:01:18
Pazarló Fikás a Fikás.
Jan 12, 2024 20:01:18
-
Jan 12, 2024 20:01:21
vekni live
Nagyon nevetünk. A fügében jó a hangulat.
De legalább te rendben vagy Endi!
:D
Jan 12, 2024 20:01:21
kissendrevagyok
(
x48)
Jan 12, 2024 20:01:33
x48)
Jan 12, 2024 20:01:33
inkább kidobta az öblítőt ahelyett, hogy hazavinné Goldához..
kissendrevagyok
Jan 12, 2024 20:01:33
linziasztal01
(
x78)
Jan 12, 2024 20:01:37
x78)
Jan 12, 2024 20:01:37
Flixbus-szal patkánykodik.
Jan 12, 2024 20:01:37
gobesug
(
x30)
Jan 12, 2024 20:01:47
x30)
Jan 12, 2024 20:01:47
nem engedi subscription alapu fizetest a kartyen :DDD
nagyon biznak benned a bankok endre
nagyon biznak benned a bankok endre
Jan 12, 2024 20:01:47
kissendrevagyok
(
x48)
Jan 12, 2024 20:01:51
x48)
Jan 12, 2024 20:01:51
NEM SIKERÜLT A HITELKÁRTYÁS FIZETÉSED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kissendrevagyok
Jan 12, 2024 20:01:51
Bubuka
(
x14)
Jan 12, 2024 20:02:10
x14)
Jan 12, 2024 20:02:10
Kibaszták mint a macskát, a cuccaival együtt, a storeboxba meg nem jutott be a balek :D
Jan 12, 2024 20:02:10
mondomkusskuss
(
x21)
Jan 12, 2024 20:02:31
x21)
Jan 12, 2024 20:02:31
Tranyot 300+ néző nézi, veknit alig 100
Jan 12, 2024 20:02:31
Klohek
(
x12)
Jan 12, 2024 20:02:37
x12)
Jan 12, 2024 20:02:37
endre, a pénisz pumpát is kidobták?
Erő, izom, a Tibort, a sarokba bebaszom...
Jan 12, 2024 20:02:37
Kakaspina
(
x25)
Jan 12, 2024 20:02:37
x25)
Jan 12, 2024 20:02:37
Micsoda hét ez te jó isten. :D
OAAAAAAAAAARGHHHHHHHHHHHHHH
Jan 12, 2024 20:02:37
kissendrevagyok
(
x48)
Jan 12, 2024 20:03:07
x48)
Jan 12, 2024 20:03:07
Nintendo még megvan tetttyó ????
kissendrevagyok
Jan 12, 2024 20:03:07
hegesztőnő
(
x3)
Jan 12, 2024 20:03:40
x3)
Jan 12, 2024 20:03:40
minden miattad van endre! a fórum csak segít neked a dolgaidban, de a te hibád minden!
Jan 12, 2024 20:03:40
mondomkusskuss
(
x21)
Jan 12, 2024 20:03:42
x21)
Jan 12, 2024 20:03:42
Fikás normális életet szeretne élni...
Jan 12, 2024 20:03:42
kissendrevagyok
(
x48)
Jan 12, 2024 20:04:08
x48)
Jan 12, 2024 20:04:08
Micsoda hét ez te jó isten. :D
még szerencse, hogy a buzikommunába nem tud pakolni :D
Jan 12, 2024 20:04:08
hegesztőnő
(
x3)
Jan 12, 2024 20:04:42
x3)
Jan 12, 2024 20:04:42
amikor te bevásárolsz az mindig sokat ér endre! lásd SETUp! nagyon nevetek rajtad the szherencshétlen
Jan 12, 2024 20:04:42
-
Jan 12, 2024 20:05:18
Melyik flixbussal jön a korcs?
Mikorra èrhet Pestre? Többen kèrdezik!
Mikorra èrhet Pestre? Többen kèrdezik!
Jan 12, 2024 20:05:18
linziasztal01
(
x78)
Jan 12, 2024 20:05:18
x78)
Jan 12, 2024 20:05:18
Meghívta a tranyó arra a szállásra Endrét, amit ő fizetett, de még a TikTik lájvba sem hajlandó hozzá bemenni :D
Jan 12, 2024 20:05:18
-
Jan 12, 2024 20:05:23
Remélem valaki veszi!
Jan 12, 2024 20:05:23
hugykoszagu pinaszor
(
x7)
Jan 12, 2024 20:05:33
x7)
Jan 12, 2024 20:05:33
Fikás normális életet szeretne élni...
buzikurva reggel azt mondta hogy akár börtönbe is kerül csak legyen vége a "zaklatásnak", én ezzel a deallel már elégedett lennék, a cellából már nem fog tudni hova menekülni ha elkezdik megnevelni
Jan 12, 2024 20:05:33
hegesztőnő
(
x3)
Jan 12, 2024 20:05:38
x3)
Jan 12, 2024 20:05:38
kirugtak a szállásról, tibi ignorál, feleslegesen vásároltál be, nincs raktár, kártya elutasítva...erre szisszenjen egy sör endre!
Jan 12, 2024 20:05:38
linziasztal01
(
x78)
Jan 12, 2024 20:06:26
x78)
Jan 12, 2024 20:06:26
Melyik flixbussal jön a korcs?
Mikorra èrhet Pestre? Többen kèrdezik!
Mikorra èrhet Pestre? Többen kèrdezik!
Szerintem nem ma megy, ahhoz nagyon romon van.
Igyatok egy sörtöt :D
Jan 12, 2024 20:06:26
gobesug
(
x30)
Jan 12, 2024 20:06:39
x30)
Jan 12, 2024 20:06:39
endre ez nekem nagyon úgy tűnik mint egy szejelmen alapuló kapcsolat
Jan 12, 2024 20:06:39
koszos
(
x11)
Jan 12, 2024 20:06:58
x11)
Jan 12, 2024 20:06:58
szal a buzik elpicsaztak a buzit ?:D
fikas ! a viktorral nem igy viselkedett a tibi tegnap :DDDD legyozott sodi a sodi
"Anyám hibája .Ha minden összeomlik, rágyújtom a házat" KEF 2024.06.29.
fikas ! a viktorral nem igy viselkedett a tibi tegnap :DDDD legyozott sodi a sodi
Jan 12, 2024 20:06:58
kissendrevagyok
(
x48)
Jan 12, 2024 20:07:07
x48)
Jan 12, 2024 20:07:07
Remélem valaki veszi!
Van tranyó mirror, Endre önálló standupjáról nem tudok
Jan 12, 2024 20:07:07
Kakaspina
(
x25)
Jan 12, 2024 20:08:02
x25)
Jan 12, 2024 20:08:02
Gyagya, még jó, hogy az UN visszaküldte a pénzt amit adtam nekik a szarvasos kártyenről, mi?
te balek
OAAAAAAAAAARGHHHHHHHHHHHHHH
te balek
Jan 12, 2024 20:08:02
kissendrevagyok
(
x48)
Jan 12, 2024 20:08:03
x48)
Jan 12, 2024 20:08:03
Tranyónak nem engedte már a booking hogy lefoglalja a szobát :D azért kell menni XDXDXD
kissendrevagyok
Jan 12, 2024 20:08:03
Nemkarmolszteszar
(
x11)
Jan 12, 2024 20:08:05
x11)
Jan 12, 2024 20:08:05
Nyúlik a picsaszáj! :)
Tranyó kijózanodott, Endre meg hintáztatva volt? XD
Tranyó kijózanodott, Endre meg hintáztatva volt? XD
Jan 12, 2024 20:08:05
KicsiNéző
(
x13)
Jan 12, 2024 20:08:48
x13)
Jan 12, 2024 20:08:48
Endre, már egy raktárra se telik?
Hova mennek akkor most a szaraid? :D
Hova mennek akkor most a szaraid? :D
Jan 12, 2024 20:08:48
Zsénó
(
x22)
Jan 12, 2024 20:08:51
x22)
Jan 12, 2024 20:08:51
Gyagyás: "megpróbáltam újabb raktárat befoglalni itt bécsben, de valami gond volt a hitelkártyával"
Kivételesen nem alkoholt iszok, mert elfogyott.
Jan 12, 2024 20:08:51
EgyetemistaSrác
(
x1)
Jan 12, 2024 20:08:51
x1)
Jan 12, 2024 20:08:51
Lesz halál halál halál a mai liveban?
Jó, csak én ilyenkor általában szoktam inni egy sört.
Jan 12, 2024 20:08:51
Púpszászi napelem
(
x13)
Jan 12, 2024 20:09:25
x13)
Jan 12, 2024 20:09:25
Vekni liveról lesz/van mirror? NSZKSZ
alkoholiker, kiss endre, farkas endre, sodi, kiss endre farkas, kiss farkas, satyre, pädophilie
Jan 12, 2024 20:09:25
KicsiNéző
(
x13)
Jan 12, 2024 20:09:33
x13)
Jan 12, 2024 20:09:33
Nagyon okos döntésnek tűnik a mosószer meg öblítő miatt raktárat bérelni fikás.
Jan 12, 2024 20:09:33
linziasztal01
(
x78)
Jan 12, 2024 20:09:47
x78)
Jan 12, 2024 20:09:47
Bontatlan mosószer és öblítő.
Ti szoktatok venni bontottat?
btw confirmálta, hogy holnap jön haza
Ti szoktatok venni bontottat?
btw confirmálta, hogy holnap jön haza
Jan 12, 2024 20:09:47
kissendrevagyok
(
x48)
Jan 12, 2024 20:10:04
x48)
Jan 12, 2024 20:10:04
ott van mellette egy másik raktár egy köpésre :D:D
Lerchenfelder Gürtel 50, 1080 Wien, Ausztria
localstorage.at/lagerraum/1080-lerchenfelder-guertel
kissendrevagyok
Lerchenfelder Gürtel 50, 1080 Wien, Ausztria
localstorage.at/lagerraum/1080-lerchenfelder-guertel
Jan 12, 2024 20:10:04
KicsiNéző
(
x13)
Jan 12, 2024 20:10:27
x13)
Jan 12, 2024 20:10:27
Vekni liveról lesz/van mirror? NSZKSZ
Bent van a lájvban Mercivel, szóval az a mirror jó.
Jan 12, 2024 20:10:27
gobesug
(
x30)
Jan 12, 2024 20:10:33
x30)
Jan 12, 2024 20:10:33
endre kidobta a bacardit
meghalni készülsz gyagyás? :D
meghalni készülsz gyagyás? :D
Jan 12, 2024 20:10:33
linziasztal01
(
x78)
Jan 12, 2024 20:10:35
x78)
Jan 12, 2024 20:10:35
holnap 2 bőrönddel és flixbusszal fog jönni
Jan 12, 2024 20:10:35
Túltöltött Tejhabosító
(
x5)
Jan 12, 2024 20:10:41
x5)
Jan 12, 2024 20:10:41
Úgy hallom megint spóroltál gyagya. Csak így tovább.
Na tejhabosítás, csá.
Jan 12, 2024 20:10:41
kissendrevagyok
(
x48)
Jan 12, 2024 20:10:58
x48)
Jan 12, 2024 20:10:58
holnap 2 bőrönddel és flixbusszal fog jönni
Akkor venni kellett bőröndöt is :D
Jan 12, 2024 20:10:58
Nemkarmolszteszar
(
x11)
Jan 12, 2024 20:10:59
x11)
Jan 12, 2024 20:10:59
Aaaaaa, bontatlanul ment be a kukába... XD
Jan 12, 2024 20:10:59
Klohek
(
x12)
Jan 12, 2024 20:11:10
x12)
Jan 12, 2024 20:11:10
Erő, izom, a Tibort, a sarokba bebaszom...
Jan 12, 2024 20:11:10
egynadrág
(
x2)
Jan 12, 2024 20:11:18
x2)
Jan 12, 2024 20:11:18
holnap 2 bőrönddel és flixbusszal fog jönni
Annyi cuccal nehéz lesz szaladni!
Jan 12, 2024 20:11:18
Púpszászi napelem
(
x13)
Jan 12, 2024 20:11:48
x13)
Jan 12, 2024 20:11:48
www.youtube.com/watch?v=7t8GhQBHA7s
Öntsék aranyba a fitymád, NKSZKSZ
Jan 12, 2024 20:11:48
max5enutálnak
(
x47)
Jan 12, 2024 20:11:49
x47)
Jan 12, 2024 20:11:49
Ma nyomtam egy kitérőt a Keletit és az Arénát is érintve, hátha.. de így már értem, miért nem láttam a két homoszexuális csövest
Diagnózis: Nem meghatározott személyiségzavar - F6090
Jan 12, 2024 20:11:49
trolléga
(
x30)
Jan 12, 2024 20:12:08
x30)
Jan 12, 2024 20:12:08
a lakcím ügy miatt sír a pofi, nem lesz péz
Nyeméjtem, gyeháty reggel még azt mondta csak felfelé buktattuk ezzel hogy kidobattuk onnnan
Jan 12, 2024 20:12:08
gobesug
(
x30)
Jan 12, 2024 20:12:23
x30)
Jan 12, 2024 20:12:23

Jan 12, 2024 20:12:23
Nemkarmolszteszar
(
x11)
Jan 12, 2024 20:12:37
x11)
Jan 12, 2024 20:12:37
Aaaaaa, bontatlanul ment be a kukába... XD
Endre, a kurva anyád, raktad volna ki a sarokra, valameki biztos felhasználta volna!
Miért kell a kell a kukába dobni?
Rohadt mongol idióta!!!
Jan 12, 2024 20:12:37
egynadrág
(
x2)
Jan 12, 2024 20:12:43
x2)
Jan 12, 2024 20:12:43
Ez az elmebeteg megint felhozta Tibinek a munka témakörét.
Sosem tanul.
Konszolidált kinézetű, középosztálybeli fehér ember
Sosem tanul.
Jan 12, 2024 20:12:43
linziasztal01
(
x78)
Jan 12, 2024 20:12:58
x78)
Jan 12, 2024 20:12:58
Nagyon ki akar könyörögni egy nap fajtalankodást és tibizést.
Jan 12, 2024 20:12:58
Mitokondrium
(
x7)
Jan 12, 2024 20:13:15
x7)
Jan 12, 2024 20:13:15
Gyagyás: "megpróbáltam újabb raktárat befoglalni itt bécsben, de valami gond volt a hitelkártyával"
Elfogyott a penzed, Endre. Ez nem tyeknikai hiba.
Jan 12, 2024 20:13:15
KicsiNéző
(
x13)
Jan 12, 2024 20:14:22
x13)
Jan 12, 2024 20:14:22
Endre felhozta Mercinek, hogy utalja vissza a pénzt :D
Merci pedig megszakértette, hogy biztos sokat ivott már, és amúgy is menjen a faszba :D
Merci pedig megszakértette, hogy biztos sokat ivott már, és amúgy is menjen a faszba :D
Jan 12, 2024 20:14:22
kissendrevagyok
(
x48)
Jan 12, 2024 20:14:50
x48)
Jan 12, 2024 20:14:50
15,9 euróért mehetne regiojet vonattal is ami sokkal egyszerűbb lenne a vonat miatt, 4-es metróval átszállás a keletihez... de inkább a népligettől szopik 2 csomaggal XDXDXD
Jan 12, 2024 20:14:50
Kakaspina
(
x25)
Jan 12, 2024 20:15:08
x25)
Jan 12, 2024 20:15:08
Fikás, nem úgy volt, hogy a Tibor adott neked kölcsön buszjegyre?
OAAAAAAAAAARGHHHHHHHHHHHHHH
Jan 12, 2024 20:15:08
linziasztal01
(
x78)
Jan 12, 2024 20:15:17
x78)
Jan 12, 2024 20:15:17
KaKukciót hó végéig "utalja" majd talán.
500 ercsi
500 ercsi
Jan 12, 2024 20:15:17
koszos
(
x11)
Jan 12, 2024 20:15:36
x11)
Jan 12, 2024 20:15:36
imadom amikor lefele gorbula picsaszaj :DDD hav a tortan,hogy fos reszeg ,bar ugye ez mindennapos :D
ne sirj fikas,ebben az evben se leszel hugyosra szoptva,vagy de ? FUCK YEAHHHHHHHHH
"Anyám hibája .Ha minden összeomlik, rágyújtom a házat" KEF 2024.06.29.
ne sirj fikas,ebben az evben se leszel hugyosra szoptva,vagy de ? FUCK YEAHHHHHHHHH
Jan 12, 2024 20:15:36
kissendrevagyok
(
x48)
Jan 12, 2024 20:15:45
x48)
Jan 12, 2024 20:15:45
KaKukciót hó végéig "utalja" majd talán.
500 ercsi
500 ercsi
És ezt puszira, szerződés nélkül :D:D Ezt már nem kapja vissza.
Jan 12, 2024 20:15:45
Zsénó
(
x22)
Jan 12, 2024 20:15:55
x22)
Jan 12, 2024 20:15:55
500 euró kakukkciót hó végén akarják visszautalni endrének
Kivételesen nem alkoholt iszok, mert elfogyott.
Jan 12, 2024 20:15:55
KicsiNéző
(
x13)
Jan 12, 2024 20:15:58
x13)
Jan 12, 2024 20:15:58
Azt mondja, a "csóró köcsög".
Endre, nem bírsz ki egy hónapot 200.000 forint nélkül :D
Endre, nem bírsz ki egy hónapot 200.000 forint nélkül :D
Jan 12, 2024 20:15:58
Bubuka
(
x14)
Jan 12, 2024 20:16:16
x14)
Jan 12, 2024 20:16:16
Nagyon kell az a 27 szaros euró a millió fütyis pedofil programozónak.
Mi van gyagyás, fillérekért könyörög egy csövestől. :D
Beragadt a kaukkció az antifáknál. És még merészeli azt mondani, hogy pofátlanság hogy nem utalják neki azonnal.
Mi van gyagyás, fillérekért könyörög egy csövestől. :D
Beragadt a kaukkció az antifáknál. És még merészeli azt mondani, hogy pofátlanság hogy nem utalják neki azonnal.
Jan 12, 2024 20:16:16
Mitokondrium
(
x7)
Jan 12, 2024 20:16:46
x7)
Jan 12, 2024 20:16:46
Endre felhozta Mercinek, hogy utalja vissza a pénzt :D
Merci pedig megszakértette, hogy biztos sokat ivott már, és amúgy is menjen a faszba :D
Merci pedig megszakértette, hogy biztos sokat ivott már, és amúgy is menjen a faszba :D
Mercike egy penzugyi fekete lyuk, ami lovera csak rateszi a kezet, ugy beszippantja, hogy Hawking-sugarzaskent sem tavozik siha.
Jan 12, 2024 20:16:46
linziasztal01
(
x78)
Jan 12, 2024 20:16:46
x78)
Jan 12, 2024 20:16:46
Nem fogja azt visszakapni, semmi jogalapja nincs rá.
Balek.
Ez aztán az érdekérvényesítő képesség, szerintem örült, hogy nem verték meg az antifák :DD
Balek.
Ez aztán az érdekérvényesítő képesség, szerintem örült, hogy nem verték meg az antifák :DD
Jan 12, 2024 20:16:46
Túltöltött Tejhabosító
(
x5)
Jan 12, 2024 20:16:49
x5)
Jan 12, 2024 20:16:49
endre te köcsög. miért köcsögözöd le a köcsögöket? :DDD
Na tejhabosítás, csá.
Jan 12, 2024 20:16:49
kissendrevagyok
(
x48)
Jan 12, 2024 20:16:52
x48)
Jan 12, 2024 20:16:52
Jovinának mehet a tényfeltárás, hogy köcsögöknek hívta őket :D Vissza ne fizessék ennek a fasznak a kauciót.
kissendrevagyok
Jan 12, 2024 20:16:52
Nemkarmolszteszar
(
x11)
Jan 12, 2024 20:16:56
x11)
Jan 12, 2024 20:16:56
Csicska Endre!
"Amit felajánlottál, én elfogadom! Tudod mit jelent az empátia szó!"
Mondja ezt a nagyon hülye, érzéketlen, szociopata, alkoholista vén hülye...
"Ha nem tudsz ötszáz eurót egyből átutalni... mondja a csóró köcsög..."
Ezt a debil faszt! :)
"Amit felajánlottál, én elfogadom! Tudod mit jelent az empátia szó!"
Mondja ezt a nagyon hülye, érzéketlen, szociopata, alkoholista vén hülye...
"Ha nem tudsz ötszáz eurót egyből átutalni... mondja a csóró köcsög..."
Ezt a debil faszt! :)
Jan 12, 2024 20:16:56
112 látogató online.
A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™


files.catbox.moe/dehp7t.jpg