Mem diplómás Tról
Mar 15, 2013 20:37:01
A Reccskakuzsiráff őt évvess színn vónalónn rekett: tyityatyityatyitya. A trólókk megg aszt mógyákk a Kúki Dókinakk hóggy reccskareccskareccskabólly.
Mar 15, 2013 20:37:01
Brian
Mar 15, 2013 20:39:02
<div class="quote"><div class="author">Mem diplómás Tról</div>A Reccskakuzsiráff őt évvess színn vónalónn rekett: tyityatyityatyitya. A trólókk megg aszt mógyákk a Kúki Dókinakk hóggy reccskareccskareccskabólly.</div>
valoszinuleg sf elvesztesebe orult bele, es emiatt alakult ki nala a macskafixacio. nemsokara bejelenti, hogy o is asztralmacska
valoszinuleg sf elvesztesebe orult bele, es emiatt alakult ki nala a macskafixacio. nemsokara bejelenti, hogy o is asztralmacska
Mar 15, 2013 20:39:02
Mem diplómás Tról
Mar 15, 2013 20:47:41
<div class="quote"><div class="author">Brian</div><div class="quote"><div class="author">Mem diplómás Tról</div>A Reccskakuzsiráff őt évvess színn vónalónn rekett: tyityatyityatyitya. A trólókk megg aszt mógyákk a Kúki Dókinakk hóggy reccskareccskareccskabólly.</div>
valoszinuleg sf elvesztesebe orult bele, es emiatt alakult ki nala a macskafixacio. nemsokara bejelenti, hogy o is asztralmacska</div>
Sódi a reccskamaccska.
valoszinuleg sf elvesztesebe orult bele, es emiatt alakult ki nala a macskafixacio. nemsokara bejelenti, hogy o is asztralmacska</div>
Sódi a reccskamaccska.
Mar 15, 2013 20:47:41
Buzidémon
Mar 15, 2013 20:49:34
<div class="quote"><div class="author">Rezsi Rém</div><div class="quote"><div class="author">Kvázi</div>egyre jobban terjednek a snecológiai terminusok:
<a href="http://index.hu/bloghu/vastagbor/2013/03/15/az_orban-kormany_idejen_ebben_az_esetben_egy_miniszter_felajanlotta_volna_a_lemondasat" rel="nofollow" target="_blank">http://index.hu/bloghu/vastagbor/2013/03/15/az_orban-kormany_idejen_ebben_az_esetben_egy_miniszter_felajanlotta_volna_a_lemondasat</a>
aki nem akarja végigolvasni: "rezsidémon"
ez shiker!!!!négyNÉGY!</div>
A kurva istenit, mindig elírják a nevemet!!!!</div>
<img src="http://bbsimg.ngfiles.com/1/24048000/ngbbs4fe95d3185aea.png" alt="ngbbs4fe95d3185aea.png" />
<a href="http://index.hu/bloghu/vastagbor/2013/03/15/az_orban-kormany_idejen_ebben_az_esetben_egy_miniszter_felajanlotta_volna_a_lemondasat" rel="nofollow" target="_blank">http://index.hu/bloghu/vastagbor/2013/03/15/az_orban-kormany_idejen_ebben_az_esetben_egy_miniszter_felajanlotta_volna_a_lemondasat</a>
aki nem akarja végigolvasni: "rezsidémon"
ez shiker!!!!négyNÉGY!</div>
A kurva istenit, mindig elírják a nevemet!!!!</div>
<img src="http://bbsimg.ngfiles.com/1/24048000/ngbbs4fe95d3185aea.png" alt="ngbbs4fe95d3185aea.png" />
Mar 15, 2013 20:49:34
sodika
Mar 15, 2013 20:53:39
Azért osztok meg ennyi képet, mert megdöbbent, hogy így 2013-ban mennyire töketlenek a hatóságok, ha hó esik.
Mar 15, 2013 20:53:39
Géntolvaj református
Mar 15, 2013 20:54:50
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Azért osztok meg ennyi képet, mert megdöbbent, hogy így 2013-ban mennyire töketlenek a hatóságok, ha hó esik.</div>
Engem a levegőtolvaj zsidók döbbentenek meg. Visszatérhetnénk arra a témára.
Engem a levegőtolvaj zsidók döbbentenek meg. Visszatérhetnénk arra a témára.
Mar 15, 2013 20:54:50
Mem diplómás Tról
Mar 15, 2013 20:57:01
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Azért osztok meg ennyi képet, mert megdöbbent, hogy így 2013-ban mennyire töketlenek a hatóságok, ha hó esik.</div>
Egemm megg a Marcivall szembenni pófátlanságódd dőbett megg.
Egemm megg a Marcivall szembenni pófátlanságódd dőbett megg.
Mar 15, 2013 20:57:01
IzomTibor
Mar 15, 2013 21:06:24
Azért osztok meg ennyi képet, mert megdöbbent, hogy így 2013-ban mennyire töketlenek a hatóságok, ha hó esik.[/quote
A rendornek kell eltolni a havat? Nem is tudtam autistaboy.
A rendornek kell eltolni a havat? Nem is tudtam autistaboy.
Mar 15, 2013 21:06:24
IzomTibor
Mar 15, 2013 21:12:22
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Azért osztok meg ennyi képet, mert megdöbbent, hogy így 2013-ban mennyire töketlenek a hatóságok, ha hó esik.</div>
Termeszetesen recskaboy jobban megszervezte volna, ez egyertelmu. Azt a kibaszott okoskodo fasz fejedet mar de tenyleg. El van lapatolva a kolosy elott a ho? Gorbehatu pupos nyomorek. A meleg irodabol tud csak pofazni, de hogy a pallott segget felmelje a kanaperol az mar luxus. Nyomorult szar alak. Az ember esze megall.
Termeszetesen recskaboy jobban megszervezte volna, ez egyertelmu. Azt a kibaszott okoskodo fasz fejedet mar de tenyleg. El van lapatolva a kolosy elott a ho? Gorbehatu pupos nyomorek. A meleg irodabol tud csak pofazni, de hogy a pallott segget felmelje a kanaperol az mar luxus. Nyomorult szar alak. Az ember esze megall.
Mar 15, 2013 21:12:22
iThroll
Mar 15, 2013 21:23:38
Púpos görény!
mit szólsz ahhoz hogy kedvenc pártod és párttitkárod megint beégette magát?
<a href="http://eltiron.tumblr.com/image/45433415773" rel="nofollow" target="_blank">http://eltiron.tumblr.com/image/45433415773</a>
mit szólsz ahhoz hogy kedvenc pártod és párttitkárod megint beégette magát?
<a href="http://eltiron.tumblr.com/image/45433415773" rel="nofollow" target="_blank">http://eltiron.tumblr.com/image/45433415773</a>
Mar 15, 2013 21:23:38
Slim Shady
Mar 15, 2013 21:24:16
<div class="quote"><div class="author">broni </div><div class="quote"><div class="author">Szentendre</div>el kell indulnom bort venni, lenni valakinek ötlete rose vagy vörösbor ugyben?</div>
Ez az élet, Bronikám!
ha bor, akkor csak kannás!!!!!</div>
<img src="http://kepfeltoltes.hu/130315/N_vtelen11_www.kepfeltoltes.hu_.jpg" alt="N_vtelen11_www.kepfeltoltes.hu_.jpg" />
Ez az élet, Bronikám!
ha bor, akkor csak kannás!!!!!</div>
<img src="http://kepfeltoltes.hu/130315/N_vtelen11_www.kepfeltoltes.hu_.jpg" alt="N_vtelen11_www.kepfeltoltes.hu_.jpg" />
Mar 15, 2013 21:24:16
IzomTibor
Mar 15, 2013 21:27:23
Az mas.
Mar 15, 2013 21:27:23
IsmeretlenJoAkaro
Mar 15, 2013 22:43:56
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Azért osztok meg ennyi képet, mert megdöbbent, hogy így 2013-ban mennyire töketlenek a hatóságok, ha hó esik.</div>
Lehet fogni egy lapatot es menni segiteni.
Lehet fogni egy lapatot es menni segiteni.
Mar 15, 2013 22:43:56
broni
Mar 15, 2013 22:50:35
-"nincs ember, nincs probléma"
stalin elvtárs
és milyen igaza volt!!!!!
stalin elvtárs
és milyen igaza volt!!!!!
Mar 15, 2013 22:50:35
Géntolvaj református
Mar 15, 2013 23:09:55
"-Nincs Sodi, nincs maszti."
Géntolvaj református
Géntolvaj református
Mar 15, 2013 23:09:55
IzomTibor
Mar 15, 2013 23:26:30
Pupos te ma mit tettel a nemzetedert?
Mar 15, 2013 23:26:30
sodilegnagyobbrajongoja
Mar 15, 2013 23:29:23
<div class="quote"><div class="author">IzomTibor</div>Pupos te ma mit tettel a nemzetedert?</div>
Az a kábé 150 facebookos megosztás smafu?!?
Az a kábé 150 facebookos megosztás smafu?!?
Mar 15, 2013 23:29:23
IzomTibor
Mar 15, 2013 23:30:34
<div class="quote"><div class="author">sodilegnagyobbrajongoja</div><div class="quote"><div class="author">IzomTibor</div>Pupos te ma mit tettel a nemzetedert?</div>
Az a kábé 150 facebookos megosztás smafu?!?</div>
Kb a hig fossal egyenlo, de a pupost kerdeztem Haho! :))
Az a kábé 150 facebookos megosztás smafu?!?</div>
Kb a hig fossal egyenlo, de a pupost kerdeztem Haho! :))
Mar 15, 2013 23:30:34
IzomTibor
Mar 15, 2013 23:31:10
Hm el is takarodott hehe :))
Mar 15, 2013 23:31:10
sodika
Mar 15, 2013 23:35:51
<div class="quote"><div class="author">sodilegnagyobbrajongoja</div>
Az a kábé 150 facebookos megosztás smafu?!?</div>
Viccen kívül: jármű és pénz nélkül ma tényleg ezt lehetett tenni.
Az a kábé 150 facebookos megosztás smafu?!?</div>
Viccen kívül: jármű és pénz nélkül ma tényleg ezt lehetett tenni.
Mar 15, 2013 23:35:51
Géntolvaj református
Mar 15, 2013 23:38:26
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Viccen kívül: jármű és pénz nélkül ma tényleg ezt lehetett tenni.</div>
Képzeld, az egyik ismerősöm kint ragadt a hóvihar miatt, és most írt nekem egy SMS-t, amiben azt írja, hogy köszöni Sodinak a 150 posztot, sokat segített, nem tudja, hol tartana ezek nélkül.
Képzeld, az egyik ismerősöm kint ragadt a hóvihar miatt, és most írt nekem egy SMS-t, amiben azt írja, hogy köszöni Sodinak a 150 posztot, sokat segített, nem tudja, hol tartana ezek nélkül.
Mar 15, 2013 23:38:26
Latinovits
Mar 15, 2013 23:39:32
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">sodilegnagyobbrajongoja</div>
Az a kábé 150 facebookos megosztás smafu?!?</div>
Viccen kívül: jármű és pénz nélkül ma tényleg ezt lehetett tenni.</div>
de hát akármennyit ki tudsz skálázni, amit csak szeretnél, nem? vagy már odaadtad épp az egészet Marcinak?
Az a kábé 150 facebookos megosztás smafu?!?</div>
Viccen kívül: jármű és pénz nélkül ma tényleg ezt lehetett tenni.</div>
de hát akármennyit ki tudsz skálázni, amit csak szeretnél, nem? vagy már odaadtad épp az egészet Marcinak?
Mar 15, 2013 23:39:32
Brian
Mar 15, 2013 23:39:50
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">sodilegnagyobbrajongoja</div>
Az a kábé 150 facebookos megosztás smafu?!?</div>
Viccen kívül: jármű és pénz nélkül ma tényleg ezt lehetett tenni.</div>
lehet fogni egy lapatot es lapatolni, ahoz se penz, se jarmu nem kell.
Az a kábé 150 facebookos megosztás smafu?!?</div>
Viccen kívül: jármű és pénz nélkül ma tényleg ezt lehetett tenni.</div>
lehet fogni egy lapatot es lapatolni, ahoz se penz, se jarmu nem kell.
Mar 15, 2013 23:39:50
IzomTibor
Mar 15, 2013 23:41:08
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">sodilegnagyobbrajongoja</div>
Az a kábé 150 facebookos megosztás smafu?!?</div>
Viccen kívül: jármű és pénz nélkül ma tényleg ezt lehetett tenni.</div>
Kerestek homunkasokat is. Meg fizettek is volna neked. Meleg tea, zsiroskenyer. Mi kell meg?
Az a kábé 150 facebookos megosztás smafu?!?</div>
Viccen kívül: jármű és pénz nélkül ma tényleg ezt lehetett tenni.</div>
Kerestek homunkasokat is. Meg fizettek is volna neked. Meleg tea, zsiroskenyer. Mi kell meg?
Mar 15, 2013 23:41:08
ingyenfőzelék
Mar 15, 2013 23:48:25
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">sodilegnagyobbrajongoja</div>
Az a kábé 150 facebookos megosztás smafu?!?</div>
Viccen kívül: jármű és pénz nélkül ma tényleg ezt lehetett tenni.</div>
Ja tényleg, ez maga siker - nem?
:DDD
Az a kábé 150 facebookos megosztás smafu?!?</div>
Viccen kívül: jármű és pénz nélkül ma tényleg ezt lehetett tenni.</div>
Ja tényleg, ez maga siker - nem?
:DDD
Mar 15, 2013 23:48:25
Ószövetségi Düh
Mar 16, 2013 00:05:19
Púp, nincs kedved főzni?
<a href="http://hvg.hu/gasztronomia/20091214_tokeletes_kocsonya_recept" rel="nofollow" target="_blank">http://hvg.hu/gasztronomia/20091214_tokeletes_kocsonya_recept</a>
<a href="http://hvg.hu/gasztronomia/20091214_tokeletes_kocsonya_recept" rel="nofollow" target="_blank">http://hvg.hu/gasztronomia/20091214_tokeletes_kocsonya_recept</a>
Mar 16, 2013 00:05:19
sodika
Mar 16, 2013 00:13:30
<div class="quote"><div class="author">ingyenfőzelék</div>
Ja tényleg, ez maga siker - nem?
:DDD</div>
Viccen kívül: ja.
Ma ennél nagyobb siker nem kellett, mint hogy ennek részese lehettem.
Ja tényleg, ez maga siker - nem?
:DDD</div>
Viccen kívül: ja.
Ma ennél nagyobb siker nem kellett, mint hogy ennek részese lehettem.
Mar 16, 2013 00:13:30
?
Mar 16, 2013 00:34:50
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">ingyenfőzelék</div>
Ja tényleg, ez maga siker - nem?
:DDD</div>
Viccen kívül: ja.
Ma ennél nagyobb siker nem kellett, mint hogy ennek részese lehettem.</div>
Minek voltál te a részese????
Ja tényleg, ez maga siker - nem?
:DDD</div>
Viccen kívül: ja.
Ma ennél nagyobb siker nem kellett, mint hogy ennek részese lehettem.</div>
Minek voltál te a részese????
Mar 16, 2013 00:34:50
Antoine Marfan
Mar 16, 2013 00:37:03
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">ingyenfőzelék</div>
Ja tényleg, ez maga siker - nem?
:DDD</div>
Viccen kívül: ja.
Ma ennél nagyobb siker nem kellett, mint hogy ennek részese lehettem.</div>
Endre, nem vagy te Marfan-szindrómás?
A tünetek megvannak nálad:
- aránytalanul nagy tenyér
- aránytalanul hosszú karok, ujjak
- gerincferdülés
- rövidlátás
- sovány, izomtalan test
- horpadt mellkas
- lúdtalp (?)
Azt tudod ugye, ha ez a szindróma megvan nálad, amire jó esély van, akkor bármikor meghalhatsz? "Az egyik legsúlyosabb következményként az aorta-gyök kitágulása jelentkezhet, amely kezelés nélkül megrepedhet (dissectio), és akár hirtelen halált is okozhat."
Ja tényleg, ez maga siker - nem?
:DDD</div>
Viccen kívül: ja.
Ma ennél nagyobb siker nem kellett, mint hogy ennek részese lehettem.</div>
Endre, nem vagy te Marfan-szindrómás?
A tünetek megvannak nálad:
- aránytalanul nagy tenyér
- aránytalanul hosszú karok, ujjak
- gerincferdülés
- rövidlátás
- sovány, izomtalan test
- horpadt mellkas
- lúdtalp (?)
Azt tudod ugye, ha ez a szindróma megvan nálad, amire jó esély van, akkor bármikor meghalhatsz? "Az egyik legsúlyosabb következményként az aorta-gyök kitágulása jelentkezhet, amely kezelés nélkül megrepedhet (dissectio), és akár hirtelen halált is okozhat."
Mar 16, 2013 00:37:03
sodika
Mar 16, 2013 00:37:26
<div class="quote"><div class="author">?</div>
Minek voltál te a részese????</div>
Nem figyelsz? Csomó komoly helyen arról írnak, hogy a Facebook-os megosztások ma nem kis eséllyel emberéleteket mentettek.
Minek voltál te a részese????</div>
Nem figyelsz? Csomó komoly helyen arról írnak, hogy a Facebook-os megosztások ma nem kis eséllyel emberéleteket mentettek.
Mar 16, 2013 00:37:26
Antoine Marfan
Mar 16, 2013 00:45:16
<img src="http://www.primehealthchannel.com/wp-content/uploads/2010/10/marfan-syndrome-hand.jpg" alt="marfan-syndrome-hand.jpg" /><img src="https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/253127_4522771195206_1364636808_n.jpg" alt="253127_4522771195206_1364636808_n.jpg" />
Mar 16, 2013 00:45:16
?
Mar 16, 2013 00:48:43
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">?</div>
Minek voltál te a részese????</div>
Nem figyelsz? Csomó komoly helyen arról írnak, hogy a Facebook-os megosztások ma nem kis eséllyel emberéleteket mentettek.</div>
Te egy komoly hely vagy a fb.-n?
Minek voltál te a részese????</div>
Nem figyelsz? Csomó komoly helyen arról írnak, hogy a Facebook-os megosztások ma nem kis eséllyel emberéleteket mentettek.</div>
Te egy komoly hely vagy a fb.-n?
Mar 16, 2013 00:48:43
?
Mar 16, 2013 00:49:58
Azt persze simán elnézed, hogy anyád apád éhen hal te nemzeti hős.
Mar 16, 2013 00:49:58
Callahan
Mar 16, 2013 00:50:24
Sneci, neked a nyilas Hubay bejön mint férfi?
Ha már megosztottad a képét...
<img src="http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/64190_389815924449975_698247170_n.jpg" alt="64190_389815924449975_698247170_n.jpg" />
Ha már megosztottad a képét...
<img src="http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/64190_389815924449975_698247170_n.jpg" alt="64190_389815924449975_698247170_n.jpg" />
Mar 16, 2013 00:50:24
Callahan
Mar 16, 2013 00:52:47
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Nem figyelsz? Csomó komoly helyen arról írnak, hogy a Facebook-os megosztások ma nem kis eséllyel emberéleteket mentettek.</div>
Biztos a netes poénképek megosztása mentett meg embereket, igazad van.
Biztos a netes poénképek megosztása mentett meg embereket, igazad van.
Mar 16, 2013 00:52:47
sodika
Mar 16, 2013 00:55:37
<div class="quote"><div class="author">Callahan</div>
Biztos a netes poénképek megosztása mentett meg embereket, igazad van.</div>
Nagyobbrészt a segítségkéréseket és a menedékhelyeket osztottam meg.
Biztos a netes poénképek megosztása mentett meg embereket, igazad van.</div>
Nagyobbrészt a segítségkéréseket és a menedékhelyeket osztottam meg.
Mar 16, 2013 00:55:37
Ószövetségi Düh
Mar 16, 2013 01:01:21
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Callahan</div>
Biztos a netes poénképek megosztása mentett meg embereket, igazad van.</div>
Nagyobbrészt a segítségkéréseket és a menedékhelyeket osztottam meg.</div>
Diszpécserközpontot nyitottál a szerkesztőségben, recskás?
Kezdesz meghibbanni.
Biztos a netes poénképek megosztása mentett meg embereket, igazad van.</div>
Nagyobbrészt a segítségkéréseket és a menedékhelyeket osztottam meg.</div>
Diszpécserközpontot nyitottál a szerkesztőségben, recskás?
Kezdesz meghibbanni.
Mar 16, 2013 01:01:21
sodilegnagyobbrajongoja
Mar 16, 2013 01:02:59
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Callahan</div>
Biztos a netes poénképek megosztása mentett meg embereket, igazad van.</div>
Nagyobbrészt a segítségkéréseket és a menedékhelyeket osztottam meg.</div>
tyityatyityatyitya!
Biztos a netes poénképek megosztása mentett meg embereket, igazad van.</div>
Nagyobbrészt a segítségkéréseket és a menedékhelyeket osztottam meg.</div>
tyityatyityatyitya!
Mar 16, 2013 01:02:59
IzomTibor
Mar 16, 2013 01:04:45
Hagy eljen abban a hitben hogy fontos ember. Gyernott snecike most diszpecsert jatszik, holnap tenyfeltar, utana jogaszkodik homokvarat epit. A vegen meg hajlektalanosdit egy hugyos karton alatt :))
Mar 16, 2013 01:04:45
sodika
Mar 16, 2013 01:11:06
<div class="quote"><div class="author">sodilegnagyobbrajongoja</div>
tyityatyityatyitya!</div>
Tyitya igenisz aranyosz. ;P
Na alvás, csá.
tyityatyityatyitya!</div>
Tyitya igenisz aranyosz. ;P
Na alvás, csá.
Mar 16, 2013 01:11:06
IzomTibor
Mar 16, 2013 01:12:39
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">sodilegnagyobbrajongoja</div>
tyityatyityatyitya!</div>
Tyitya igenisz aranyosz. ;P
Na alvás, csá.</div>
Mennyi idos is vagy? 31? Nincs tobb kerdesem, te autista balfasz.
tyityatyityatyitya!</div>
Tyitya igenisz aranyosz. ;P
Na alvás, csá.</div>
Mennyi idos is vagy? 31? Nincs tobb kerdesem, te autista balfasz.
Mar 16, 2013 01:12:39
Géntolvaj református
Mar 16, 2013 01:13:52
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Tyitya igenisz aranyosz. ;P
Na alvás, csá.</div>
Ész nyem fatyok buzi. Juszt sem.
Na alvás, csá.</div>
Ész nyem fatyok buzi. Juszt sem.
Mar 16, 2013 01:13:52
jiddise máme
Mar 16, 2013 01:49:39
<div class="quote"><div class="author">Callahan</div>Sneci, neked a nyilas Hubay bejön mint férfi?
Ha már megosztottad a képét...</div>
Szegény hülye recskagnóm valszeg nem tudja, hoyg ez a Hubay ritka egy véresszájú antiszemita volt - Sneci, zsidóként, az első áldozatai között lett volna.
Ha már megosztottad a képét...</div>
Szegény hülye recskagnóm valszeg nem tudja, hoyg ez a Hubay ritka egy véresszájú antiszemita volt - Sneci, zsidóként, az első áldozatai között lett volna.
Mar 16, 2013 01:49:39
-
Mar 16, 2013 01:52:40
<div class="quote"><div class="author">jiddise máme</div><div class="quote"><div class="author">Callahan</div>Sneci, neked a nyilas Hubay bejön mint férfi?
Ha már megosztottad a képét...</div>
Szegény hülye recskagnóm valszeg nem tudja, hoyg ez a Hubay ritka egy véresszájú antiszemita volt - Sneci, zsidóként, az első áldozatai között lett volna.</div>
ránézésre vitette volna egyből a dunához
Ha már megosztottad a képét...</div>
Szegény hülye recskagnóm valszeg nem tudja, hoyg ez a Hubay ritka egy véresszájú antiszemita volt - Sneci, zsidóként, az első áldozatai között lett volna.</div>
ránézésre vitette volna egyből a dunához
Mar 16, 2013 01:52:40
Fiatalember
Mar 16, 2013 03:47:07
Endre, a mai tevékenységed nagyon szépen példázza, hogy a hozzád hasonló retardnácik miért NEM hazafiak. Az égvilágon semmit nem tesztek, hogy egy helyzet megoldódjon, csak a szájtépés megy.
Én zsidó trollként képes voltam arra, hogy a házban, ahol lakom, letakarítsam a függőfolyosót. Nem kaptam érte se pénzt, se köszönetet (hiszen a többi lakó nem látta), és mégis megcsináltam. Ezt nem bírjátok felfogni, hogy nem a szereplés vagy az anyagi haszon az elsődleges, hanem, hogy megoldd a problémát.
Önző, anyagias (materialista!!!) "szardarabok vagytok.
Én zsidó trollként képes voltam arra, hogy a házban, ahol lakom, letakarítsam a függőfolyosót. Nem kaptam érte se pénzt, se köszönetet (hiszen a többi lakó nem látta), és mégis megcsináltam. Ezt nem bírjátok felfogni, hogy nem a szereplés vagy az anyagi haszon az elsődleges, hanem, hogy megoldd a problémát.
Önző, anyagias (materialista!!!) "szardarabok vagytok.
Mar 16, 2013 03:47:07
Haim
Mar 16, 2013 08:44:00
<div class="quote"><div class="author">jiddise máme</div><div class="quote"><div class="author">Callahan</div>Sneci, neked a nyilas Hubay bejön mint férfi?
Ha már megosztottad a képét...</div>
Szegény hülye recskagnóm valszeg nem tudja, hoyg ez a Hubay ritka egy véresszájú antiszemita volt - Sneci, zsidóként, az első áldozatai között lett volna.</div>
Istenem,ha lenne időgép, azt kívánnám,hogy ezt a retardot repítsék vissza, lehetőleg a zuglói nyilasok keze közé,hogy nézze meg mit művelnek vele a zsidós pofája miatt. Aztán mielőtt még elpatkolna megkérdezném tőle,hogy még mindig szereti e a nyilasokat.
Ha már megosztottad a képét...</div>
Szegény hülye recskagnóm valszeg nem tudja, hoyg ez a Hubay ritka egy véresszájú antiszemita volt - Sneci, zsidóként, az első áldozatai között lett volna.</div>
Istenem,ha lenne időgép, azt kívánnám,hogy ezt a retardot repítsék vissza, lehetőleg a zuglói nyilasok keze közé,hogy nézze meg mit művelnek vele a zsidós pofája miatt. Aztán mielőtt még elpatkolna megkérdezném tőle,hogy még mindig szereti e a nyilasokat.
Mar 16, 2013 08:44:00
sodika
Mar 16, 2013 09:25:11
<div class="quote"><div class="author">Fiatalember</div>Az égvilágon semmit nem tesztek, hogy egy helyzet megoldódjon</div>
A utakon lévőket a Facebook mentette meg, én a civil önszerveződés.
A utakon lévőket a Facebook mentette meg, én a civil önszerveződés.
Mar 16, 2013 09:25:11
Hitvány Patkány
Mar 16, 2013 09:50:52
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Fiatalember</div>Az égvilágon semmit nem tesztek, hogy egy helyzet megoldódjon</div>A utakon lévőket a Facebook mentette meg, én a civil önszerveződés.</div>
Elképzelem, ahogy a hóban rekedt autósok felmennek a hírhedt Recskaboy falára életmentő tippekért....
Elképzelem, ahogy a hóban rekedt autósok felmennek a hírhedt Recskaboy falára életmentő tippekért....
Mar 16, 2013 09:50:52
Hitvány Patkány
Mar 16, 2013 09:56:16
Tényleg Recsi, a te faladat csak a trollok látogatják. Mi van, ha megmentetted egy troll életét?
Mar 16, 2013 09:56:16
snecigeci
Mar 16, 2013 10:24:04
* tegnap elakadt a bömösével, a recskás facebook oldala metette meg *
Mar 16, 2013 10:24:04
Csak egy olvasó
Mar 16, 2013 10:47:48
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Fiatalember</div>Az égvilágon semmit nem tesztek, hogy egy helyzet megoldódjon</div>
A utakon lévőket a Facebook mentette meg, én a civil önszerveződés.</div>
Maga Zuckerberg is részt vett benne, vagy ő csak koordinált?
Azt sem igazán látom át, hogy a belügyminisztérium SMS-én poénkodó megosztások miként segítettek az utakon ragadt embereken.
A utakon lévőket a Facebook mentette meg, én a civil önszerveződés.</div>
Maga Zuckerberg is részt vett benne, vagy ő csak koordinált?
Azt sem igazán látom át, hogy a belügyminisztérium SMS-én poénkodó megosztások miként segítettek az utakon ragadt embereken.
Mar 16, 2013 10:47:48
jiddise máme
Mar 16, 2013 10:54:28
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>A utakon lévőket a Facebook mentette meg, én a civil önszerveződés.</div>
Nézzed, mucuska, így néz ki a civil önszetveződés és segítség, nem úgy, hogy röhögcslsz, hogy jéééé hideg van, két faszverés között.
Nézzed, mucuska, így néz ki a civil önszetveződés és segítség, nem úgy, hogy röhögcslsz, hogy jéééé hideg van, két faszverés között.
Mar 16, 2013 10:54:28
jiddise máme
Mar 16, 2013 10:55:03
link lemaradt, sorry
<a href="http://www.facebook.com/SzarnyasFejvadasz" rel="nofollow" target="_blank">http://www.facebook.com/SzarnyasFejvadasz</a>
<a href="http://www.facebook.com/SzarnyasFejvadasz" rel="nofollow" target="_blank">http://www.facebook.com/SzarnyasFejvadasz</a>
Mar 16, 2013 10:55:03
ingyenfőzelék
Mar 16, 2013 11:04:34
Ja, beütött a siker. Likeolással szoktál pénzt is gyűjteni, esetleg ritka vércsoportúaknak donort?
Te idióta csöves, szerinted hány tonna hó kotródott el a megosztásaidtól?
Te idióta csöves, szerinted hány tonna hó kotródott el a megosztásaidtól?
Mar 16, 2013 11:04:34
Slim Shady
Mar 16, 2013 11:20:37
sodi nem gondolod, hogy azzal, hogy ti a hazafiak és honleányok szerepeiben tetszelegtek, azzal felelősség jár? Miért nem látni a az un. nemzeti radikálisok tömegeit amint lapátolják a havat? Nem a hazafiaknak kellene elsőként ugrani és példát mutatni? Mért csak akkor vagytok hazafiak amikor követelőzni kell meg hőbörögni és zsidózni?
Mar 16, 2013 11:20:37
The Thinker
Mar 16, 2013 11:28:52
<div class="quote"><div class="author">Slim Shady</div>sodi nem gondolod, hogy azzal, hogy ti a hazafiak és honleányok szerepeiben tetszelegtek, azzal felelősség jár? Miért nem látni a az un. nemzeti radikálisok tömegeit amint lapátolják a havat? Nem a hazafiaknak kellene elsőként ugrani és példát mutatni? Mért csak akkor vagytok hazafiak amikor követelőzni kell meg hőbörögni és zsidózni?</div>
Szerintem voltak hazaffyak is akik segítettek.
Mondjuk nem a Sodi fajták az biztos.
Szerintem voltak hazaffyak is akik segítettek.
Mondjuk nem a Sodi fajták az biztos.
Mar 16, 2013 11:28:52
Slim Shady
Mar 16, 2013 11:30:59
<div class="quote"><div class="author">The Thinker</div><div class="quote"><div class="author">Slim Shady</div>sodi nem gondolod, hogy azzal, hogy ti a hazafiak és honleányok szerepeiben tetszelegtek, azzal felelősség jár? Miért nem látni a az un. nemzeti radikálisok tömegeit amint lapátolják a havat? Nem a hazafiaknak kellene elsőként ugrani és példát mutatni? Mért csak akkor vagytok hazafiak amikor követelőzni kell meg hőbörögni és zsidózni?</div>
Szerintem voltak hazaffyak is akik segítettek.
Mondjuk nem a Sodi fajták az biztos.</div>
oké ez mondjuk jogos, de inkább neki személy szerint szólt amit írtam
Szerintem voltak hazaffyak is akik segítettek.
Mondjuk nem a Sodi fajták az biztos.</div>
oké ez mondjuk jogos, de inkább neki személy szerint szólt amit írtam
Mar 16, 2013 11:30:59
The Thinker
Mar 16, 2013 11:34:29
<div class="quote"><div class="author">Slim Shady</div><div class="quote"><div class="author">The Thinker</div><div class="quote"><div class="author">Slim Shady</div>sodi nem gondolod, hogy azzal, hogy ti a hazafiak és honleányok szerepeiben tetszelegtek, azzal felelősség jár? Miért nem látni a az un. nemzeti radikálisok tömegeit amint lapátolják a havat? Nem a hazafiaknak kellene elsőként ugrani és példát mutatni? Mért csak akkor vagytok hazafiak amikor követelőzni kell meg hőbörögni és zsidózni?</div>
Szerintem voltak hazaffyak is akik segítettek.
Mondjuk nem a Sodi fajták az biztos.</div>
oké ez mondjuk jogos, de inkább neki személy szerint szólt amit írtam</div>
Ja, hát neki fáj a háta.
Még mit várnál tőle?
Angyalszárnyakat ne növesszen?
Szerintem voltak hazaffyak is akik segítettek.
Mondjuk nem a Sodi fajták az biztos.</div>
oké ez mondjuk jogos, de inkább neki személy szerint szólt amit írtam</div>
Ja, hát neki fáj a háta.
Még mit várnál tőle?
Angyalszárnyakat ne növesszen?
Mar 16, 2013 11:34:29
Ószövetségi Düh
Mar 16, 2013 11:36:39
Púp, nekem úgy tűnik, hogy neked meg Hubaynak ugyanaz a mélytengeri polip volt a közös ősötök:
<img src="https://img.sodika.dk/imgur.com/LSmz1km.png" alt="LSmz1km.png" />
Van egy olyan elméletem, miszerint mindig a kisebbségi komplexustól hajtott génkorcsok akarják megszabni, ki a felsőbbrendű. Te és a Marfan-szindrómád mit gondoltok erről?
<img src="https://img.sodika.dk/imgur.com/LSmz1km.png" alt="LSmz1km.png" />
Van egy olyan elméletem, miszerint mindig a kisebbségi komplexustól hajtott génkorcsok akarják megszabni, ki a felsőbbrendű. Te és a Marfan-szindrómád mit gondoltok erről?
Mar 16, 2013 11:36:39
ingyenfőzelék
Mar 16, 2013 11:52:52
Sodika, látom szépen felgyűlt a zsemle. Egy heti munkád gyümölcse, igaz? :D
Látom egyébként, hogy nagyon meg vagy elégedve a sorsoddal - a magad mércéje szerint okos és sikeres ember vagy.
És látod, milyen jól van ez így. A söpredék közt jól elvagy, hazudozol, ígérgetsz, cigánykodsz... jól érzed magad! Soha nem vágysz többre, jobbra - ha mégis, akkor van kit hibáztatni.
A szánalmasan nyomorúságos sorsod megpróbálod valami elfogadható narratívába helyezni. Hogy egy vasad sincs, úgy interpetálod: "Jelenleg nem állok úgy" - ezzel az olcsó agykondis dumával próbálsz majomkodni.
Az igazság, te csöves, hogy soha nem fogsz úgy állni. És ez mindenkinek jó. A proli maradjon proli, az idióta idióta - ne vágyj soha többre, jobbra, szebbre. Mi pedig élvezzük magatehetetlen vergődésed látványát.
Látom egyébként, hogy nagyon meg vagy elégedve a sorsoddal - a magad mércéje szerint okos és sikeres ember vagy.
És látod, milyen jól van ez így. A söpredék közt jól elvagy, hazudozol, ígérgetsz, cigánykodsz... jól érzed magad! Soha nem vágysz többre, jobbra - ha mégis, akkor van kit hibáztatni.
A szánalmasan nyomorúságos sorsod megpróbálod valami elfogadható narratívába helyezni. Hogy egy vasad sincs, úgy interpetálod: "Jelenleg nem állok úgy" - ezzel az olcsó agykondis dumával próbálsz majomkodni.
Az igazság, te csöves, hogy soha nem fogsz úgy állni. És ez mindenkinek jó. A proli maradjon proli, az idióta idióta - ne vágyj soha többre, jobbra, szebbre. Mi pedig élvezzük magatehetetlen vergődésed látványát.
Mar 16, 2013 11:52:52
Danyiil Romanovics
Mar 16, 2013 12:01:55
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>
A utakon lévőket a Facebook mentette meg, én a civil önszerveződés.</div>
Snecibaba, miért kevered össze az ilyen két-hárombetűs szavakat rendszeresen (pl. és - én)? Nyugtass meg, hogy nem vagy egy műveletlen, diszgráfiás, autista hikomat!
A utakon lévőket a Facebook mentette meg, én a civil önszerveződés.</div>
Snecibaba, miért kevered össze az ilyen két-hárombetűs szavakat rendszeresen (pl. és - én)? Nyugtass meg, hogy nem vagy egy műveletlen, diszgráfiás, autista hikomat!
Mar 16, 2013 12:01:55
The Thinker
Mar 16, 2013 12:06:25
<div class="quote"><div class="author">Danyiil Romanovics</div><div class="quote"><div class="author">sodika</div>
A utakon lévőket a Facebook mentette meg, én a civil önszerveződés.</div>
Snecibaba, miért kevered össze az ilyen két-hárombetűs szavakat rendszeresen (pl. és - én)? Nyugtass meg, hogy nem vagy egy műveletlen, diszgráfiás, autista hikomat!</div>
Vagy úgy gondolta, hogy ő egymaga a civil önszerveződés.
Meg a szerkesztőség, ofkorsz.
A utakon lévőket a Facebook mentette meg, én a civil önszerveződés.</div>
Snecibaba, miért kevered össze az ilyen két-hárombetűs szavakat rendszeresen (pl. és - én)? Nyugtass meg, hogy nem vagy egy műveletlen, diszgráfiás, autista hikomat!</div>
Vagy úgy gondolta, hogy ő egymaga a civil önszerveződés.
Meg a szerkesztőség, ofkorsz.
Mar 16, 2013 12:06:25
Mem diplómás Tról
Mar 16, 2013 12:22:03
Me rágassd a kúkidd Recskakuzsiráff!!!
Mar 16, 2013 12:22:03
Ószövetségi Düh
Mar 16, 2013 12:30:19
<div class="quote"><div class="author">ingyenfőzelék</div>Sodika, látom szépen felgyűlt a zsemle. Egy heti munkád gyümölcse, igaz? :D</div>
A vicc az, hogy az a zacskó zsemle annak a cigánycsaládnak a tulajdonát képezi, ahol a púpos vendégeskedett. Snecinek ennyi kaja megvásárlása a saját keresetéből elérhetetlen álom.
A vicc az, hogy az a zacskó zsemle annak a cigánycsaládnak a tulajdonát képezi, ahol a púpos vendégeskedett. Snecinek ennyi kaja megvásárlása a saját keresetéből elérhetetlen álom.
Mar 16, 2013 12:30:19
-
Mar 16, 2013 12:59:18
<div class="quote"><div class="author">Ószövetségi Düh</div>Púp, nekem úgy tűnik, hogy neked meg Hubaynak ugyanaz a mélytengeri polip volt a közös ősötök:
<img src="https://img.sodika.dk/imgur.com/LSmz1km.png" alt="LSmz1km.png" />
Van egy olyan elméletem, miszerint mindig a kisebbségi komplexustól hajtott génkorcsok akarják megszabni, ki a felsőbbrendű. </div>
ha végignézed sneci ismerőseit a fészen, rájössz, hogy ez nem elmélet, hanem kőkemény tény.
<img src="https://img.sodika.dk/imgur.com/LSmz1km.png" alt="LSmz1km.png" />
Van egy olyan elméletem, miszerint mindig a kisebbségi komplexustól hajtott génkorcsok akarják megszabni, ki a felsőbbrendű. </div>
ha végignézed sneci ismerőseit a fészen, rájössz, hogy ez nem elmélet, hanem kőkemény tény.
Mar 16, 2013 12:59:18
?
Mar 16, 2013 13:23:30
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Callahan</div>
Biztos a netes poénképek megosztása mentett meg embereket, igazad van.</div>
Nagyobbrészt a segítségkéréseket és a menedékhelyeket osztottam meg.</div>
A trollokon és néhány baszatlan öregasszonyon kívül ki a fasz olvassa a te fb.-os szarodat???
Biztos a netes poénképek megosztása mentett meg embereket, igazad van.</div>
Nagyobbrészt a segítségkéréseket és a menedékhelyeket osztottam meg.</div>
A trollokon és néhány baszatlan öregasszonyon kívül ki a fasz olvassa a te fb.-os szarodat???
Mar 16, 2013 13:23:30
gennyes féregzsidó
Mar 16, 2013 13:32:03
Rozsa Takacs
15 órája
SODI--MONDD A REDVA CIGÁNYNAK TAKARODJANAK KI A WEBOLDALAMRÓL !!!!
ENGEM NE RÁGASSON BE EZ AZ ALJA FÉREG, MERT MEG EMLEGETI A MAGYAROK ISTENÉT AZ TUTI !!!
15 órája
SODI--MONDD A REDVA CIGÁNYNAK TAKARODJANAK KI A WEBOLDALAMRÓL !!!!
ENGEM NE RÁGASSON BE EZ AZ ALJA FÉREG, MERT MEG EMLEGETI A MAGYAROK ISTENÉT AZ TUTI !!!
Mar 16, 2013 13:32:03
Slim Shady
Mar 16, 2013 13:35:56
<div class="quote"><div class="author">Ószövetségi Düh</div><div class="quote"><div class="author">ingyenfőzelék</div>Sodika, látom szépen felgyűlt a zsemle. Egy heti munkád gyümölcse, igaz? :D</div>
A vicc az, hogy az a zacskó zsemle annak a cigánycsaládnak a tulajdonát képezi, ahol a púpos vendégeskedett. Snecinek ennyi kaja megvásárlása a saját keresetéből elérhetetlen álom.</div>
gyanítom, hogy a látogatás után 3-4 darabbal kevesebbet találtak már csak a zacskóban...
A vicc az, hogy az a zacskó zsemle annak a cigánycsaládnak a tulajdonát képezi, ahol a púpos vendégeskedett. Snecinek ennyi kaja megvásárlása a saját keresetéből elérhetetlen álom.</div>
gyanítom, hogy a látogatás után 3-4 darabbal kevesebbet találtak már csak a zacskóban...
Mar 16, 2013 13:35:56
broni
Mar 16, 2013 13:37:04
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>Rozsa Takacs
15 órája
SODI--MONDD A REDVA CIGÁNYNAK TAKARODJANAK KI A WEBOLDALAMRÓL !!!!
ENGEM NE RÁGASSON BE EZ AZ ALJA FÉREG, MERT MEG EMLEGETI A MAGYAROK ISTENÉT AZ TUTI !!!</div>
orbán rózsa oldalára írkál????
15 órája
SODI--MONDD A REDVA CIGÁNYNAK TAKARODJANAK KI A WEBOLDALAMRÓL !!!!
ENGEM NE RÁGASSON BE EZ AZ ALJA FÉREG, MERT MEG EMLEGETI A MAGYAROK ISTENÉT AZ TUTI !!!</div>
orbán rózsa oldalára írkál????
Mar 16, 2013 13:37:04
-
Mar 16, 2013 13:45:57
<div class="quote"><div class="author">broni </div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>Rozsa Takacs
15 órája
SODI--MONDD A REDVA CIGÁNYNAK TAKARODJANAK KI A WEBOLDALAMRÓL !!!!
ENGEM NE RÁGASSON BE EZ AZ ALJA FÉREG, MERT MEG EMLEGETI A MAGYAROK ISTENÉT AZ TUTI !!!</div>
orbán rózsa oldalára írkál????</div>
ja, meg obama is, csak álnéven trollkodnak
15 órája
SODI--MONDD A REDVA CIGÁNYNAK TAKARODJANAK KI A WEBOLDALAMRÓL !!!!
ENGEM NE RÁGASSON BE EZ AZ ALJA FÉREG, MERT MEG EMLEGETI A MAGYAROK ISTENÉT AZ TUTI !!!</div>
orbán rózsa oldalára írkál????</div>
ja, meg obama is, csak álnéven trollkodnak
Mar 16, 2013 13:45:57
Ószövetségi Düh
Mar 16, 2013 13:52:38
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>Rozsa Takacs
15 órája
SODI--MONDD A REDVA CIGÁNYNAK TAKARODJANAK KI A WEBOLDALAMRÓL !!!!
ENGEM NE RÁGASSON BE EZ AZ ALJA FÉREG, MERT MEG EMLEGETI A MAGYAROK ISTENÉT AZ TUTI !!!</div>
Gyerünk bátor kocsonya, utasítsd rendre a kajszaorrú cigányt, különben nincs több lecsós-energiaitalos kamerázgatás.
15 órája
SODI--MONDD A REDVA CIGÁNYNAK TAKARODJANAK KI A WEBOLDALAMRÓL !!!!
ENGEM NE RÁGASSON BE EZ AZ ALJA FÉREG, MERT MEG EMLEGETI A MAGYAROK ISTENÉT AZ TUTI !!!</div>
Gyerünk bátor kocsonya, utasítsd rendre a kajszaorrú cigányt, különben nincs több lecsós-energiaitalos kamerázgatás.
Mar 16, 2013 13:52:38
medvezsidaj
Mar 16, 2013 13:56:21
Sodi szólj mar roszanak hogy csak szoszoszoszo szorakoznak a nezok!
Gondolom rosza eszrevette hogy a profilkepe kapott nehany jelolest
Gondolom rosza eszrevette hogy a profilkepe kapott nehany jelolest
Mar 16, 2013 13:56:21
medvezsidaj
Mar 16, 2013 13:57:17
Sneci éltet még a remény hogy bela benne van egy maszti-partyban?
Mar 16, 2013 13:57:17
broni
Mar 16, 2013 14:13:21
mennyit kell ahhoz inni,és mire, hogy időugrást hajtsak végre a szingularitásban????
Mar 16, 2013 14:13:21
banshee
Mar 16, 2013 14:16:06
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">IzomTibor</div>
Gondolom beadod a birosagra is. Nem akarhatod h egy artatlan embert iteljenek el.</div>
Biztos pda fog kerülni, de ez innentől már személyes büszkeség kérdése. Annak a kérdése, hogy vannak-e itt valódi, és logikus kételyek, vagy csak bizonyítékok nélküli összeesküvés és fontoskodás van?
Én az utóbbival vagyok bevádolva, ezért ez innentől ez rólam szól, a személyes integritásomról, és hitelességemről hogy tudom-e elég hatásos cáfolatát nyújtani annak a felvetésnek, hogy nincsenek itt valódi ellentmondások.</div>
Na hol a bizonyíték, púp? Leszbizonyíték?
Gondolom beadod a birosagra is. Nem akarhatod h egy artatlan embert iteljenek el.</div>
Biztos pda fog kerülni, de ez innentől már személyes büszkeség kérdése. Annak a kérdése, hogy vannak-e itt valódi, és logikus kételyek, vagy csak bizonyítékok nélküli összeesküvés és fontoskodás van?
Én az utóbbival vagyok bevádolva, ezért ez innentől ez rólam szól, a személyes integritásomról, és hitelességemről hogy tudom-e elég hatásos cáfolatát nyújtani annak a felvetésnek, hogy nincsenek itt valódi ellentmondások.</div>
Na hol a bizonyíték, púp? Leszbizonyíték?
Mar 16, 2013 14:16:06
Sir Stephen Hawking
Mar 16, 2013 14:23:45
<div class="quote"><div class="author">broni </div>mennyit kell ahhoz inni,és mire, hogy időugrást hajtsak végre a szingularitásban????</div>
Ez egyénfüggő, de mindaddig kell folytatni az ivászatot, amíg a gravitáció le nem győz és magadba nem roskadsz.
Ez egyénfüggő, de mindaddig kell folytatni az ivászatot, amíg a gravitáció le nem győz és magadba nem roskadsz.
Mar 16, 2013 14:23:45
Pedro
Mar 16, 2013 14:25:07
<div class="quote"><div class="author">broni </div>mennyit kell ahhoz inni,és mire, hogy időugrást hajtsak végre a szingularitásban????</div>
te iszol két shot ayachasca, lesz teridőugras meg szingularitas, bizony
te iszol két shot ayachasca, lesz teridőugras meg szingularitas, bizony
Mar 16, 2013 14:25:07
Pedro
Mar 16, 2013 14:26:29
ayachuasca, por supuesto
Mar 16, 2013 14:26:29
Callahan
Mar 16, 2013 14:36:01
Buta Sneci még el is hiszi magának, hogy az értelmetlen kamerázgatás és a facebookos megosztogatás a nemzetet szolgálja...
A faszod nyilvános kiverése is a hazát szolgálta?
A faszod nyilvános kiverése is a hazát szolgálta?
Mar 16, 2013 14:36:01
Slim Shady
Mar 16, 2013 14:38:51
<a href="http://mandiner.hu/cikk/20130316_onkenteseket_toboroznak_budapesten" rel="nofollow" target="_blank">http://mandiner.hu/cikk/20130316_onkenteseket_toboroznak_budapesten</a>
sodi kapjátok magatokat a papucsossal, herménnel, tajgival még elcsíphetitek az indulást
sodi kapjátok magatokat a papucsossal, herménnel, tajgival még elcsíphetitek az indulást
Mar 16, 2013 14:38:51
Púp & Sárm
Mar 16, 2013 14:40:22
Endre, a divatdiktátor:
<img src="http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/578385_4868858007160_453067051_n.jpg" alt="578385_4868858007160_453067051_n.jpg" />
<img src="http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/578385_4868858007160_453067051_n.jpg" alt="578385_4868858007160_453067051_n.jpg" />
Mar 16, 2013 14:40:22
sodika
Mar 16, 2013 15:21:06
<div class="quote"><div class="author">banshee</div>Leszbizonyíték?</div>
Lesz.
Lesz.
Mar 16, 2013 15:21:06
Callahan
Mar 16, 2013 15:21:31
@blogadmin
Szánalmas, ahogy a Facebookon vergődő idióták körbedicsérik egymást, hogy mennyit tettek tegnap, mikor megosztották páraszor a híreket.
(Figyelj, Sneci, ez neked szól!)
Szánalmas, ahogy a Facebookon vergődő idióták körbedicsérik egymást, hogy mennyit tettek tegnap, mikor megosztották páraszor a híreket.
(Figyelj, Sneci, ez neked szól!)
Mar 16, 2013 15:21:31
Fotelrocker_Presszócigány
Mar 16, 2013 15:22:15
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">banshee</div>Leszbizonyíték?</div>
Lesz.</div>
Gondolom a jövő héten.
Lesz.</div>
Gondolom a jövő héten.
Mar 16, 2013 15:22:15
The Thinker
Mar 16, 2013 15:30:11
Roszának szóljon valaki!
<a href="http://pro4.hu/musoraink/tvrtko_szerint_a_vilag/363_atveresek_afrikabol_-_tvrtko_szerint_a_vilag_-_szombat_1900.html" rel="nofollow" target="_blank">http://pro4.hu/musoraink/tvrtko_szerint_a_vilag/363_atveresek_afrikabol_-_tvrtko_szerint_a_vilag_-_szombat_1900.html</a>
<a href="http://pro4.hu/musoraink/tvrtko_szerint_a_vilag/363_atveresek_afrikabol_-_tvrtko_szerint_a_vilag_-_szombat_1900.html" rel="nofollow" target="_blank">http://pro4.hu/musoraink/tvrtko_szerint_a_vilag/363_atveresek_afrikabol_-_tvrtko_szerint_a_vilag_-_szombat_1900.html</a>
Mar 16, 2013 15:30:11
iThroll
Mar 16, 2013 15:37:01
<div class="quote"><div class="author">Callahan</div>@blogadmin
Szánalmas, ahogy a Facebookon vergődő idióták körbedicsérik egymást, hogy mennyit tettek tegnap, mikor megosztották páraszor a híreket.
(Figyelj, Sneci, ez neked szól!)</div>
én is olvastam a kis buziját.
nem véletlenül szolgál a zsírdisznó mellett, a stílusa ugyanolyan kioktató és bicskanyitogató
Szánalmas, ahogy a Facebookon vergődő idióták körbedicsérik egymást, hogy mennyit tettek tegnap, mikor megosztották páraszor a híreket.
(Figyelj, Sneci, ez neked szól!)</div>
én is olvastam a kis buziját.
nem véletlenül szolgál a zsírdisznó mellett, a stílusa ugyanolyan kioktató és bicskanyitogató
Mar 16, 2013 15:37:01
The Thinker
Mar 16, 2013 15:46:16
Tudja valaki, hogy Blogina mikor járt erre(dátum)?
Meg szeretném nézni miket hazudozott a kis nyomi arról, hogy semmi köze Sherlock Porkshoz.
Meg szeretném nézni miket hazudozott a kis nyomi arról, hogy semmi köze Sherlock Porkshoz.
Mar 16, 2013 15:46:16
The Thinker
Mar 16, 2013 15:54:19
<div class="quote"><div class="author">The Thinker</div>Tudja valaki, hogy Blogina mikor járt erre(dátum)?
Meg szeretném nézni miket hazudozott a kis nyomi arról, hogy semmi köze Sherlock Porkshoz.</div>
Már megtaláltam.
2012 okt 7.
Meg szeretném nézni miket hazudozott a kis nyomi arról, hogy semmi köze Sherlock Porkshoz.</div>
Már megtaláltam.
2012 okt 7.
Mar 16, 2013 15:54:19
gennyes féregzsidó
Mar 16, 2013 16:05:13
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Jó, majd akkor ma este tényleg leírom én is, mi történt. Egyszer és utoljára. És ezzel lezárom vége a témát.</div>
akkor esetleg ma este?
akkor esetleg ma este?
Mar 16, 2013 16:05:13
sodileaks
Mar 16, 2013 16:10:26
Hol az ihlet, púp? Leszihlet?
Mar 16, 2013 16:10:26
sodika
Mar 16, 2013 16:35:02
A harmadik autós blokádon rögzített felvételeim másfél órában. Vonulás, Kásler Árpád a Bankszövetség előtt, ugyanő a Rádió Előtt, majd befejezés a Deák téren. <a href="https://www.youtube.com/watch?v=TCbXzJa58hU" rel="nofollow" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=TCbXzJa58hU</a>
Mar 16, 2013 16:35:02
sodileaks
Mar 16, 2013 16:36:54
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>A harmadik autós blokádon</div>
Ez már rég nem aktuális te buzi.
Ez már rég nem aktuális te buzi.
Mar 16, 2013 16:36:54
sodika
Mar 16, 2013 16:42:34
<div class="quote"><div class="author">sodileaks</div>
Ez már rég nem aktuális</div>
Napokon keresztül töltöttem fel, hogy makulátlan minőségben legyen elérhető.
Ez már rég nem aktuális</div>
Napokon keresztül töltöttem fel, hogy makulátlan minőségben legyen elérhető.
Mar 16, 2013 16:42:34
Józan Becsület
Mar 16, 2013 16:44:43
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">sodileaks</div>
Ez már rég nem aktuális</div>
Napokon keresztül töltöttem fel, hogy makulátlan minőségben legyen elérhető.</div>
Akkor most megírhatnád a marcis posztot makulátlan minőségben.
Ez már rég nem aktuális</div>
Napokon keresztül töltöttem fel, hogy makulátlan minőségben legyen elérhető.</div>
Akkor most megírhatnád a marcis posztot makulátlan minőségben.
Mar 16, 2013 16:44:43
snecigeci
Mar 16, 2013 16:44:51
Mikor jön a cigánymosdató bizonyíték? Leszcigánymosdatóbizonyíték?
Mar 16, 2013 16:44:51
tigris
Mar 16, 2013 16:45:28
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">sodileaks</div>
Ez már rég nem aktuális</div>
Napokon keresztül töltöttem fel, hogy makulátlan minőségben legyen elérhető.</div>
csak belekattintottam, de jól látszik, hogy 19:36-nál például teljesen homályos a kép. ez az anyag értékelhetetlen. ez lenne a minőség?
Ez már rég nem aktuális</div>
Napokon keresztül töltöttem fel, hogy makulátlan minőségben legyen elérhető.</div>
csak belekattintottam, de jól látszik, hogy 19:36-nál például teljesen homályos a kép. ez az anyag értékelhetetlen. ez lenne a minőség?
Mar 16, 2013 16:45:28
sodileaks
Mar 16, 2013 16:51:34
De egy héttel az egyébként is dög unalmas esemény után ki a tarka fasz fogja megnézni?
Ennyekh shemmi de shemmi értyelme...
Ennyekh shemmi de shemmi értyelme...
Mar 16, 2013 16:51:34
snecigeci
Mar 16, 2013 16:53:10
Csak a trollok nézik meg, hogy sodi égéseit kikeressék. Van egy jó jelenet 10:35-től. Gyerek nem áll szóba a csöves púppal.
Mar 16, 2013 16:53:10
Callahan
Mar 16, 2013 16:57:54
Az ajánlóban pedig ott éktelenkedik ez a januári hanganyag:
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=4eJ94N6bq9Q" rel="nofollow" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=4eJ94N6bq9Q</a>
Továbbra sincs javítva az a hazugság, hogy Borbély agyvérzést kapott. A vérprofi újságíró egy vaskos hazugságot hagy az utókorra, holott tudja jól, hogy semmi bizonyíték nincs az agyvérzésre.
Vagy a tények továbbra sem érdekelnek, Sodó?
Az a fontos, hogy a te húgyagyaddal hogyan fogod fel a valóságot?
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=4eJ94N6bq9Q" rel="nofollow" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=4eJ94N6bq9Q</a>
Továbbra sincs javítva az a hazugság, hogy Borbély agyvérzést kapott. A vérprofi újságíró egy vaskos hazugságot hagy az utókorra, holott tudja jól, hogy semmi bizonyíték nincs az agyvérzésre.
Vagy a tények továbbra sem érdekelnek, Sodó?
Az a fontos, hogy a te húgyagyaddal hogyan fogod fel a valóságot?
Mar 16, 2013 16:57:54
82 látogató online.
A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™


<a href="http://index.hu/bloghu/vastagbor/2013/03/15/az_orban-kormany_idejen_ebben_az_esetben_egy_miniszter_felajanlotta_volna_a_lemondasat" rel="nofollow" target="_blank">http://index.hu/bloghu/vastagbor/2013/03/15/az_orban-kormany_idejen_ebben_az_esetben_egy_miniszter_felajanlotta_volna_a_lemondasat</a>
aki nem akarja végigolvasni: "rezsidémon"
ez shiker!!!!négyNÉGY!</div>
A kurva istenit, mindig elírják a nevemet!!!!</div>
lehet, hogy a papúcsos is tagja a szerkesztosegnek