Mem diplómás Tról
Mar 19, 2013 20:08:27
Me rágassd a f@szódd Reccskakuzsiráff merrt lefógg tőrnni eccer.
Mar 19, 2013 20:08:27
nyilvános faszkiverő
Mar 19, 2013 20:12:31
puposgeci, remelem mesz a focimeccsre tudositani!
az tenyleg mediaesemeny lesz!
az tenyleg mediaesemeny lesz!
Mar 19, 2013 20:12:31
Magyar Harcos
Mar 19, 2013 20:16:22
<div class="quote"><div class="author">nyilvános faszkiverő</div>puposgeci, remelem mesz a focimeccsre tudositani!
az tenyleg mediaesemeny lesz!</div>
De javaslom neki, hogy ha megy is, símaszkban menjen, mert abban a pillanatban, ahogy meglátom, indul a felkérdezés. Remélem, hogy élőben fog közvetíteni, mert akkor legalább tanulság lenne minden retardált Sodi-félének, hogy mi azoknak a véleménye róluk, akik valóban szeretik az országot, ahol élnek, és nem köti le minden erejüket például a gyilkos cigányok mosdatása.
az tenyleg mediaesemeny lesz!</div>
De javaslom neki, hogy ha megy is, símaszkban menjen, mert abban a pillanatban, ahogy meglátom, indul a felkérdezés. Remélem, hogy élőben fog közvetíteni, mert akkor legalább tanulság lenne minden retardált Sodi-félének, hogy mi azoknak a véleménye róluk, akik valóban szeretik az országot, ahol élnek, és nem köti le minden erejüket például a gyilkos cigányok mosdatása.
Mar 19, 2013 20:16:22
tyodika
Mar 19, 2013 20:24:15
Gojok fatytokh.
Nya meló, tyá.
Nya meló, tyá.
Mar 19, 2013 20:24:15
sodika
Mar 19, 2013 20:35:09
Hát két órás koncert - számomra unalmasan hangzik.
Kivetítős meccsnézés - számomra unalmasan hangzik.
Az utána várható esetleges balhé - na ez már érdekes lehet.
Szóval még nem tudom. :)
Kivetítős meccsnézés - számomra unalmasan hangzik.
Az utána várható esetleges balhé - na ez már érdekes lehet.
Szóval még nem tudom. :)
Mar 19, 2013 20:35:09
Magyar Harcos
Mar 19, 2013 20:36:52
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Hát két órás koncert - számomra unalmasan hangzik.
Kivetítős meccsnézés - számomra unalmasan hangzik.
Az utána várható esetleges balhé - na ez már érdekes lehet.
Szóval még nem tudom. :)</div>
Gyere, várunk sok-sok szeretettel.
Kivetítős meccsnézés - számomra unalmasan hangzik.
Az utána várható esetleges balhé - na ez már érdekes lehet.
Szóval még nem tudom. :)</div>
Gyere, várunk sok-sok szeretettel.
Mar 19, 2013 20:36:52
Danyiil Romanovics
Mar 19, 2013 20:37:08
Snecinek:
A NAGY SODI-FÉLE HAJLÉKTALANTESZT
1. Már csak 3 nap van hátra a 150-ből és végleg kikapcsolják az előfizetéses telefonodat. Mit teszel?
a) Könyörögsz Eszternek.
b) Egy csapkodós-visítozós hisztirohamot vágsz le anyádnak.
c) Holnaptól felpörögsz (juszt is).
2. Egy kamerázás után Eszter pacalt rendel neked a restiben, de te gyerekkorod óta undorodsz a pacaltól. Mit mondasz?
a) Jobban szejetnék egy bojsófőzelé... najóóó megeszem...
b) Jajgyefinyom!
c) Kéjhetek még? Ki tudja, mikoj tudunk meginty ennyi!
3. A rabbi felajánl neked egy egyszeri, 40 ezer forintos holocaust-kártérítést, ha elmész érte a zsinagógába. Mit teszel?
a) Kurva anyád a zsidó, zsidó!
b) Anyukádat küldöd érte.
c) A túlélés a morál előtt van, Shalom!
4. Marci úgy megver, hogy eltörik a masztis kezed. Mit teszel?
a) Kölcsönkérsz Esztertől és begipszelteted.
b) Felhívod dr. Lenkeit Tajgi telójáról.
c) Átszoksz a másik kezedre.
5. Eszter felajánl egy görögországi tényfeltáró utat, de fizetned kell a benzinpénzbe. Felajánlod, hogy a köszfetyítyéssel fizetsz, de nem áll rá. Mit teszel?
a) Megpróbálod kölcsönkérni tőle a benzinpénzt.
b) Felhívod apádat (Tajgi telójáról), hogy adja vissza a 25 ezret.
c) Itthon maradsz és bosszúból tüdőembóliáig hokizod magad a Kakukk utcában.
Snegó, ha kitöltöd, nyersz egy kolbászcsücsköt!
A NAGY SODI-FÉLE HAJLÉKTALANTESZT
1. Már csak 3 nap van hátra a 150-ből és végleg kikapcsolják az előfizetéses telefonodat. Mit teszel?
a) Könyörögsz Eszternek.
b) Egy csapkodós-visítozós hisztirohamot vágsz le anyádnak.
c) Holnaptól felpörögsz (juszt is).
2. Egy kamerázás után Eszter pacalt rendel neked a restiben, de te gyerekkorod óta undorodsz a pacaltól. Mit mondasz?
a) Jobban szejetnék egy bojsófőzelé... najóóó megeszem...
b) Jajgyefinyom!
c) Kéjhetek még? Ki tudja, mikoj tudunk meginty ennyi!
3. A rabbi felajánl neked egy egyszeri, 40 ezer forintos holocaust-kártérítést, ha elmész érte a zsinagógába. Mit teszel?
a) Kurva anyád a zsidó, zsidó!
b) Anyukádat küldöd érte.
c) A túlélés a morál előtt van, Shalom!
4. Marci úgy megver, hogy eltörik a masztis kezed. Mit teszel?
a) Kölcsönkérsz Esztertől és begipszelteted.
b) Felhívod dr. Lenkeit Tajgi telójáról.
c) Átszoksz a másik kezedre.
5. Eszter felajánl egy görögországi tényfeltáró utat, de fizetned kell a benzinpénzbe. Felajánlod, hogy a köszfetyítyéssel fizetsz, de nem áll rá. Mit teszel?
a) Megpróbálod kölcsönkérni tőle a benzinpénzt.
b) Felhívod apádat (Tajgi telójáról), hogy adja vissza a 25 ezret.
c) Itthon maradsz és bosszúból tüdőembóliáig hokizod magad a Kakukk utcában.
Snegó, ha kitöltöd, nyersz egy kolbászcsücsköt!
Mar 19, 2013 20:37:08
Géntolvaj református
Mar 19, 2013 20:37:50
A 4,5 órás Rózsa-interjú számodra nem hangzik unalmasan?
Mar 19, 2013 20:37:50
sodika
Mar 19, 2013 20:42:28
<div class="quote"><div class="author">Magyar Harcos</div>
Gyere, várunk sok-sok szeretettel.</div>
A meccs maga azért hagy hidegen kívül, mert 31 éves férfi létemre még a labdarúgás játék pontos szabályait sem ismerem. :D
Vicces balhét viszont soha, semmilyen körülmények között nem hagynék ki. Szóval erősen át kell még ezt gondolni, mert egyrészt az unatkozást utálom a világon a legjobban, másrészt viszont az érzés is szar, hogy kihagytam egy jó kis izgalmas balhét.
Gyere, várunk sok-sok szeretettel.</div>
A meccs maga azért hagy hidegen kívül, mert 31 éves férfi létemre még a labdarúgás játék pontos szabályait sem ismerem. :D
Vicces balhét viszont soha, semmilyen körülmények között nem hagynék ki. Szóval erősen át kell még ezt gondolni, mert egyrészt az unatkozást utálom a világon a legjobban, másrészt viszont az érzés is szar, hogy kihagytam egy jó kis izgalmas balhét.
Mar 19, 2013 20:42:28
Mem diplómás Tról
Mar 19, 2013 20:46:07
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Magyar Harcos</div>
Gyere, várunk sok-sok szeretettel.</div>
A meccs maga azért hagy hidegen kívül, mert 31 éves férfi létemre még a labdarúgás játék pontos szabályait sem ismerem. :D
Vicces balhét viszont soha, semmilyen körülmények között nem hagynék ki. Szóval erősen át kell még ezt gondolni, mert egyrészt az unatkozást utálom a világon a legjobban, másrészt viszont az érzés is szar, hogy kihagytam egy jó kis izgalmas balhét.</div>
Mijen férffi genderess Árónrecskáss búzi vaggy tehátt kvásszi nő.
Gyere, várunk sok-sok szeretettel.</div>
A meccs maga azért hagy hidegen kívül, mert 31 éves férfi létemre még a labdarúgás játék pontos szabályait sem ismerem. :D
Vicces balhét viszont soha, semmilyen körülmények között nem hagynék ki. Szóval erősen át kell még ezt gondolni, mert egyrészt az unatkozást utálom a világon a legjobban, másrészt viszont az érzés is szar, hogy kihagytam egy jó kis izgalmas balhét.</div>
Mijen férffi genderess Árónrecskáss búzi vaggy tehátt kvásszi nő.
Mar 19, 2013 20:46:07
sodika
Mar 19, 2013 20:46:50
hidegen, na
Mar 19, 2013 20:46:50
sodileaks
Mar 19, 2013 20:49:40
seo powaaaaa: <a href="http://sodilive.blogspot.hu/" rel="nofollow" target="_blank">http://sodilive.blogspot.hu/</a>
Mar 19, 2013 20:49:40
Trollopata
Mar 19, 2013 20:57:24
gyavageci, legyel kint a meccsen!
a szutyok zenekarokat kihagyhatod, ebben egyetertunk.
de utana lesz orjonges meg balhe, a kozeppontbol kellene tudositanod!
a szutyok zenekarokat kihagyhatod, ebben egyetertunk.
de utana lesz orjonges meg balhe, a kozeppontbol kellene tudositanod!
Mar 19, 2013 20:57:24
Hanyattlökő Henrik
Mar 19, 2013 21:11:14
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Vicces balhét viszont soha, semmilyen körülmények között nem hagynék ki.</div>
Én sem.
Én sem.
Mar 19, 2013 21:11:14
Magyar Harcos
Mar 19, 2013 21:12:48
Ne humorizáljál itt, recsy, hanem keress egy sebészt aki vállalja, hogy kioperálja a seggedből a kamerát a meccs után.
Mar 19, 2013 21:12:48
seymour schwartz
Mar 19, 2013 21:18:35
Szerintem menj ki meccsre, ott úgy sem ismer senki, nem ismerik a "munkásságodat", nagyon barátságos, veled egy gondolkodású fiatalemberek vannak ott, akikkel biztos nagyon jól megleszel. Sodi, neked az ultrák között a helyed!
Mar 19, 2013 21:18:35
Magyar Harcos
Mar 19, 2013 21:22:50
Én azért igyekeztem eljuttatni a megfelelő "magyarázókátyákat", hogy ne csak a saját maga által festett kjónikás képe lebegjen azok előtt, akiket a viselkedésével nap mint nap lejárat ez a buzeráns. Persze akár tagadhatná is, de itt minden szava elérhető.
Mar 19, 2013 21:22:50
sodika
Mar 19, 2013 21:28:36
<div class="quote"><div class="author">Trollopata</div>
de utana lesz orjonges meg balhe, a kozeppontbol kellene tudositanod!</div>
A meccs közben? Kizárt.
de utana lesz orjonges meg balhe, a kozeppontbol kellene tudositanod!</div>
A meccs közben? Kizárt.
Mar 19, 2013 21:28:36
sodika
Mar 19, 2013 21:33:04
Én nem tagadok meg semmilyen tartalmat. A cigánybűnözést sose védeném, de konkrét emberek akkor is konkrét emberek. Még a cigánybűnöző is emberhez méltó bánásmódot érdemel egészen addig, amíg nem tagadja a cigánybűnözés létezését, és nem takarózik azzal, hogy ő cigány. Ha tagadja a cigánybűnözés létezését, akkor persze más a helyzet, akkor ugyanúgy egy falhoz állítandó, és tarkón lövendő szardarab, mint az összes liberális, aki tagadja ezt - fajra, nemre, foglalkozásra, társadalmi státuszra, életkorra, és vallásra való tekintet nélkül - ugyanis diszkriminálni sem szép dolog ezek között, ha tagadja a cigánybűnözés létezését: mind ellenség.
Mar 19, 2013 21:33:04
sodilegnagyobbrajongoja
Mar 19, 2013 21:33:07
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Trollopata</div>
de utana lesz orjonges meg balhe, a kozeppontbol kellene tudositanod!</div>
A meccs közben? Kizárt.</div>
Te teljesen hülye vagy? Szerinted meccs közben nem szokott bunyó lenni?
de utana lesz orjonges meg balhe, a kozeppontbol kellene tudositanod!</div>
A meccs közben? Kizárt.</div>
Te teljesen hülye vagy? Szerinted meccs közben nem szokott bunyó lenni?
Mar 19, 2013 21:33:07
Szentendre
Mar 19, 2013 21:33:13
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Trollopata</div>
de utana lesz orjonges meg balhe, a kozeppontbol kellene tudositanod!</div>
A meccs közben? Kizárt.</div>
kifogas es kifogas es megint csak kifogas, az lehetetlen, hogy fosol es azert nem mesz?:-)
de utana lesz orjonges meg balhe, a kozeppontbol kellene tudositanod!</div>
A meccs közben? Kizárt.</div>
kifogas es kifogas es megint csak kifogas, az lehetetlen, hogy fosol es azert nem mesz?:-)
Mar 19, 2013 21:33:13
Szentendre
Mar 19, 2013 21:34:46
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Én nem tagadok meg semmilyen tartalmat. A cigánybűnözést sose védeném, de konkrét emberek akkor is konkrét emberek. Még a cigánybűnöző is emberhez méltó bánásmódot érdemel egészen addig, amíg nem tagadja a cigánybűnözés létezését, és nem takarózik azzal, hogy ő cigány. Ha tagadja a cigánybűnözés létezését, akkor persze más a helyzet, akkor ugyanúgy egy falhoz állítandó, és tarkón lövendő szardarab, mint az összes liberális, aki tagadja ezt - fajra, nemre, foglalkozásra, társadalmi státuszra, életkorra, és vallásra való tekintet nélkül - ugyanis diszkriminálni sem szép dolog ezek között, ha tagadja a cigánybűnözés létezését: mind ellenség.</div>
pl. te nem erdemled az emberhez melto banasmodot, teged azonnal ki kellene vegezni, lassu halallal persze, remelem az lesz, megdoglesz hamarosan, de csak szep lassan!
pl. te nem erdemled az emberhez melto banasmodot, teged azonnal ki kellene vegezni, lassu halallal persze, remelem az lesz, megdoglesz hamarosan, de csak szep lassan!
Mar 19, 2013 21:34:46
sodika
Mar 19, 2013 21:37:20
Ha valamiféle nemzetvezető lennék, és amnesztianap lenne, és döntenem kellene, hogy egy cigánybűnözőt, vagy egy cigánybűnözést tagadó liberálist engedjünk-e szabadon, mindenképp a liberális tagadó kemény megbüntetéséhez ragaszkodnék, mert amíg a cigánybűnöző csak egyetlen egy darab ember, addig az első látásra az öltönyében a rendes emberekkel igen könnyen összetéveszthető liberális propagandista hatástöbbszöröző, ezért ezerszer veszélyesebb.
Mar 19, 2013 21:37:20
banshee
Mar 19, 2013 21:39:41
Akkor ilyen alapon a recskabűnözést tagadókat is ki kell végezni, mert ők is folytathatnak olyan TASZ propagandák, aminek hatására fiatalok milliói válnak recskaboyjá.
Mar 19, 2013 21:39:41
Brian
Mar 19, 2013 21:40:07
ba-bla-bla recskaboy. mi volt ma a vacsora? megint semmi?
Mar 19, 2013 21:40:07
alvilági fráter
Mar 19, 2013 21:40:26
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Ha valamiféle nemzetvezető lennék, és amnesztianap lenne, és döntenem kellene, hogy egy cigánybűnözőt, vagy egy cigánybűnözést tagadó liberálist engedjünk-e szabadon, mindenképp a liberális tagadó kemény megbüntetéséhez ragaszkodnék, mert amíg a cigánybűnöző csak egyetlen egy darab ember, addig az első látásra az öltönyében a rendes emberekkel igen könnyen összetéveszthető liberális propagandista hatástöbbszöröző, ezért ezerszer veszélyesebb.</div>
köszi elmentve.
köszi elmentve.
Mar 19, 2013 21:40:26
Rejsz felügyelő
Mar 19, 2013 21:41:53
Rég volt már műsor a "hármas csatornán" :) Ti tudtátok, hogy zserynek új blogja van?
<a href="http://androlib.blog.hu/2013/02/27/android-trendek_2013-ban_kinaban" rel="nofollow" target="_blank">http://androlib.blog.hu/2013/02/27/android-trendek_2013-ban_kinaban</a>
<a href="http://androlib.blog.hu/2013/03/19/mond_meg_a_csengohangod_megmondom_ki_vagy" rel="nofollow" target="_blank">http://androlib.blog.hu/2013/03/19/mond_meg_a_csengohangod_megmondom_ki_vagy</a>
Nem kéne egy-két magyarázókártyát kiosztani itt is?
<a href="http://androlib.blog.hu/2013/02/27/android-trendek_2013-ban_kinaban" rel="nofollow" target="_blank">http://androlib.blog.hu/2013/02/27/android-trendek_2013-ban_kinaban</a>
<a href="http://androlib.blog.hu/2013/03/19/mond_meg_a_csengohangod_megmondom_ki_vagy" rel="nofollow" target="_blank">http://androlib.blog.hu/2013/03/19/mond_meg_a_csengohangod_megmondom_ki_vagy</a>
Nem kéne egy-két magyarázókártyát kiosztani itt is?
Mar 19, 2013 21:41:53
Rejsz felügyelő
Mar 19, 2013 21:43:03
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Ha valamiféle nemzetvezető lennék, és amnesztianap lenne, és döntenem kellene, hogy egy cigánybűnözőt, vagy egy cigánybűnözést tagadó liberálist engedjünk-e szabadon, mindenképp a liberális tagadó kemény megbüntetéséhez ragaszkodnék, mert amíg a cigánybűnöző csak egyetlen egy darab ember, addig az első látásra az öltönyében a rendes emberekkel igen könnyen összetéveszthető liberális propagandista hatástöbbszöröző, ezért ezerszer veszélyesebb.</div>
Az erkölcstelen, nyilvános recskázást propagálókkal is ezt tennéd?
Az erkölcstelen, nyilvános recskázást propagálókkal is ezt tennéd?
Mar 19, 2013 21:43:03
sodika
Mar 19, 2013 21:47:48
Háromféle baromság van.
<b>(1)</b> Felelősség feltételezése azért, amit valaki egy videómon mond, vagy amit egy általam linkelt weboldalon ír.
<b>(2)</b> Egy konkrét cigánybűnözővel szembeni emberséges és tisztelettudó bánásmód összetévesztése azzal, mint amikor valaki tagadja a cigánybűnözés létezését.
<b>(3)</b> Annak a mítosza, hogy a cigányságról vagy liberális módon hazudni, vagy ordenáré módon átkozódni lehet, miközben a normális hozzáállás mindkettővel szemben az, ha elmondod a témával a kapcsolatban a kendőzetlen igazságot (úgy mint cigánybűnözés létezése, valamint magyartól érzékeny pontokon jelentős mértékben eltérő kultúra), de ezt tárgyilagosan teszed, bármiféle sértő, cigózó felhang nélkül.
(A 3-as ponthoz megjegyezném ugyanakkor, hogy amíg a kancigányozás csupán nagyfokú illetlenség, addig a liberális hazudozás már kimondottam veszélyes, bűnözést szaporító, ezért kiirtandó dolog.)
<b>(1)</b> Felelősség feltételezése azért, amit valaki egy videómon mond, vagy amit egy általam linkelt weboldalon ír.
<b>(2)</b> Egy konkrét cigánybűnözővel szembeni emberséges és tisztelettudó bánásmód összetévesztése azzal, mint amikor valaki tagadja a cigánybűnözés létezését.
<b>(3)</b> Annak a mítosza, hogy a cigányságról vagy liberális módon hazudni, vagy ordenáré módon átkozódni lehet, miközben a normális hozzáállás mindkettővel szemben az, ha elmondod a témával a kapcsolatban a kendőzetlen igazságot (úgy mint cigánybűnözés létezése, valamint magyartól érzékeny pontokon jelentős mértékben eltérő kultúra), de ezt tárgyilagosan teszed, bármiféle sértő, cigózó felhang nélkül.
(A 3-as ponthoz megjegyezném ugyanakkor, hogy amíg a kancigányozás csupán nagyfokú illetlenség, addig a liberális hazudozás már kimondottam veszélyes, bűnözést szaporító, ezért kiirtandó dolog.)
Mar 19, 2013 21:47:48
Szentendre
Mar 19, 2013 21:48:22
kiss, az ilyen es hasonlo agyfosasaid azutan is jönni fognak, miutan jol el leszel verve? Tudtad, hogy "verdij" van rad kituzve?:-)
Mar 19, 2013 21:48:22
sodika
Mar 19, 2013 21:48:25
...témával kapcsolatban...
na
na
Mar 19, 2013 21:48:25
gennyes féregzsidó
Mar 19, 2013 21:49:51
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Ha valamiféle nemzetvezető lennék</div>
kocsonya, miért nem reálisabb dolgokról álmodozol? mondjuk: "ha lenne 3 ezer forint a zsebemben..."
kocsonya, miért nem reálisabb dolgokról álmodozol? mondjuk: "ha lenne 3 ezer forint a zsebemben..."
Mar 19, 2013 21:49:51
Szentendre
Mar 19, 2013 21:51:23
Nagyon szivesen fogom latni a felpuffadt pofadat es a monoklis szemedet:-)))
Mar 19, 2013 21:51:23
Magyar Harcos
Mar 19, 2013 21:52:08
Vastag könyvbe már ne kezdj bele...
Mar 19, 2013 21:52:08
Szentendre
Mar 19, 2013 21:53:06
kiss, szemet vagyok,, ha lassu es kurva fajdalmas halalt kivanok neked 1 even belul?:-)))
Mar 19, 2013 21:53:06
sodilegnagyobbrajongoja
Mar 19, 2013 21:53:32
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">sodika</div>Ha valamiféle nemzetvezető lennék</div>
kocsonya, miért nem reálisabb dolgokról álmodozol? mondjuk: "ha lenne 3 ezer forint a zsebemben..."</div>
Nem lesz soha 3 ezer forintja, mert ahogy szerez valahonnan egy ezrest, azonnal elkölti minikólára vagy alkoholra.
kocsonya, miért nem reálisabb dolgokról álmodozol? mondjuk: "ha lenne 3 ezer forint a zsebemben..."</div>
Nem lesz soha 3 ezer forintja, mert ahogy szerez valahonnan egy ezrest, azonnal elkölti minikólára vagy alkoholra.
Mar 19, 2013 21:53:32
sodika
Mar 19, 2013 21:56:12
Ez nem agyfosás. Én ezt egyetemen tanultam.
Marhaság úgy hozzáállni a cigányhoz, hogy az ugyanolyan kulturális közösségben szocializálódott ember, mint amilyen te vagy, ezért pontosan ugyanazt a bánásmódot igényli, és érdemli. Mert nem. (Aki ezt a tényt, hogy nem, tagadja, az a magyarság ellensége, és vesznie kell, hacsak nem bánja meg őszintén a bűneit.)
A többségi szemmel helyenként deviánsnak tetsző kultúrával szemben viszont nem az a normális hozzáállás, hogy mocskos állatozol, és teljes asszimilációt vársz el, hanem az integrálás. Ez azt jelenti, hogy a vadhajtásokat kíméletlenül lenyesed (ehhez kellene a Jobbik-féle csendőrség, akitől minden cigánybűnöző retteg), ugyanakkor a többségi társadalmat közvetlenül nem veszélyeztető körben senkire sem kell tőle idegen kulturális értékeket erőltetni.
Marhaság úgy hozzáállni a cigányhoz, hogy az ugyanolyan kulturális közösségben szocializálódott ember, mint amilyen te vagy, ezért pontosan ugyanazt a bánásmódot igényli, és érdemli. Mert nem. (Aki ezt a tényt, hogy nem, tagadja, az a magyarság ellensége, és vesznie kell, hacsak nem bánja meg őszintén a bűneit.)
A többségi szemmel helyenként deviánsnak tetsző kultúrával szemben viszont nem az a normális hozzáállás, hogy mocskos állatozol, és teljes asszimilációt vársz el, hanem az integrálás. Ez azt jelenti, hogy a vadhajtásokat kíméletlenül lenyesed (ehhez kellene a Jobbik-féle csendőrség, akitől minden cigánybűnöző retteg), ugyanakkor a többségi társadalmat közvetlenül nem veszélyeztető körben senkire sem kell tőle idegen kulturális értékeket erőltetni.
Mar 19, 2013 21:56:12
sodika
Mar 19, 2013 21:56:57
<div class="quote"><div class="author">Szentendre</div>kiss, szemet vagyok,, ha lassu es kurva fajdalmas halalt kivanok neked 1 even belul?:-)))</div>
Nem. Elvégre rád száll vissza. :)
Nem. Elvégre rád száll vissza. :)
Mar 19, 2013 21:56:57
IzomTibor
Mar 19, 2013 22:00:34
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Szentendre</div>kiss, szemet vagyok,, ha lassu es kurva fajdalmas halalt kivanok neked 1 even belul?:-)))</div>
Nem. Elvégre rád száll vissza. :)</div>
De keresztbe tette az ujjat szoval csuri rajtad maradt. De egy 10esert leszeden rolad. Vagy majd rosza utaljon o meg hulyebb.
Nem. Elvégre rád száll vissza. :)</div>
De keresztbe tette az ujjat szoval csuri rajtad maradt. De egy 10esert leszeden rolad. Vagy majd rosza utaljon o meg hulyebb.
Mar 19, 2013 22:00:34
Szentendre
Mar 19, 2013 22:00:41
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Szentendre</div>kiss, szemet vagyok,, ha lassu es kurva fajdalmas halalt kivanok neked 1 even belul?:-)))</div>
Nem. Elvégre rád száll vissza. :)</div>
csak szeretned kiss, de jo ejt helyett csak dögölj meg, vagy ahogy a barataid mondjak a rak egye ki a beledet!!!
Nem. Elvégre rád száll vissza. :)</div>
csak szeretned kiss, de jo ejt helyett csak dögölj meg, vagy ahogy a barataid mondjak a rak egye ki a beledet!!!
Mar 19, 2013 22:00:41
sodika
Mar 19, 2013 22:03:55
És ha egy nemzetiszocialista ember számon kéri tőlem, hogy miért bánok emberként bizonyos cigányokkal, akkor az lesz a válaszom, hogy gondoljon a cigány leventekülönítményekre, akik remekül érezték magukat, és büszkék voltak arra, hogy a hazájukat szolgálhatják. Asszimilálást megpróbálni embertelenség, a vadhajtások kemény lenyesésével párosított segítő integráció viszont maga az üdvösség. Konkrét ügyekben pedig a bíróság jogerős ítéletéig mindenki gondoljon a 2006 őszén ártatlanul meghurcolt magyarok ezreire.
Mar 19, 2013 22:03:55
Magyar Harcos
Mar 19, 2013 22:03:57
Kiss, a magosságos áldjon meg mostmár, Te vagy itt az egyetlen, aki bűnöző cigányt akar mosdatni. Hallottunk már itt olyat is ugye, hogy pécsi füves rendőrök gyilkoltak, de még véletlenül se lacika. Most Te amúgy ilyenkor mi a faszról beszélsz? Nem emberi bánásmód kellene annak, hanem hogy ugyanúgy megfojtsák, ahogy ő tette egy védtelen nővel. Te humorizáltál ráadásul az agyament haverjaiddal a tett színhelyén, és ha mindez nem lenne elég, videódokumentáltad, tehát körülbelül neked is az lenne való, ha elkapna egy 120 kilós kancigány, megdugna, és megölne. Csak hogy átérezd.
Mar 19, 2013 22:03:57
sodilegnagyobbrajongoja
Mar 19, 2013 22:06:02
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Marhaság úgy hozzáállni a cigányhoz, hogy az ugyanolyan kulturális közösségben szocializálódott ember, mint amilyen te vagy, ezért pontosan ugyanazt a bánásmódot igényli, és érdemli. </div>
Te lehet, hogy más szociális közösségben nőttél fel, de a fehércigány mintapéldánya lett belőled.
Te lehet, hogy más szociális közösségben nőttél fel, de a fehércigány mintapéldánya lett belőled.
Mar 19, 2013 22:06:02
sodika
Mar 19, 2013 22:07:33
<div class="quote"><div class="author">Magyar Harcos</div>Hallottunk már itt olyat is ugye, hogy pécsi füves rendőrök gyilkoltak, de még véletlenül se lacika.</div>
Rakok fel még olyan videókat, melyeken véletlenszerűen megszólított pécsi járókelők ugyanezt mondják, csak hogy érezhető legyen, hogy a közvélemény tényleg ennyire megosztott a kérdésben.
Én magam lepődtem meg azon, hogy amikor Eszter megszólított valakit (értsd: bárkit), akkor <b>ezek az emberek egytől egyig jobban voltak kétkedőek a rendőrség és az ügyészség hivatalos álláspontját illetően, mint személyesen én magam</b>, aki különben inkább arra hajlok, hogy továbbra is azt higgyem el.
Rakok fel még olyan videókat, melyeken véletlenszerűen megszólított pécsi járókelők ugyanezt mondják, csak hogy érezhető legyen, hogy a közvélemény tényleg ennyire megosztott a kérdésben.
Én magam lepődtem meg azon, hogy amikor Eszter megszólított valakit (értsd: bárkit), akkor <b>ezek az emberek egytől egyig jobban voltak kétkedőek a rendőrség és az ügyészség hivatalos álláspontját illetően, mint személyesen én magam</b>, aki különben inkább arra hajlok, hogy továbbra is azt higgyem el.
Mar 19, 2013 22:07:33
Géntolvaj református
Mar 19, 2013 22:09:28
Kérek mindenkit, hogy jelentsétek Sodi falán az összevert, elhunyt fiú fényképét! Sodi figyelemkurvasága nem ismer határokat, ez már kezd nagyon undorító lenni.
Mar 19, 2013 22:09:28
?
Mar 19, 2013 22:09:59
Sodi te milyen kulturális közösségből másztál elő?
Mar 19, 2013 22:09:59
sodika
Mar 19, 2013 22:10:22
<div class="quote"><div class="author">Magyar Harcos</div>Te vagy itt az egyetlen, aki bűnöző cigányt akar mosdatni.</div>
Ez egyetlen egy ember. Egyetlen egy konkrét ügy.
Egy olyan ügy, ahol én magam lepődtem meg azon, hogy <b>Eszter akárkit is szólított meg véletlenszerűen Pécsett, kivétel nélkül mindenki több kétséget fogalmazott meg a maga részéről az üggyel kapcsolatban, mint én magam a mai napig</b>.
Nyáron is, egy hónapja is, és ezen a hétvégén is.
(Én ugyanis csak csendben bólogatok, hogy igen, ez és az is furcsa, ha mondják, hogy furcsa.)
Ez egyetlen egy ember. Egyetlen egy konkrét ügy.
Egy olyan ügy, ahol én magam lepődtem meg azon, hogy <b>Eszter akárkit is szólított meg véletlenszerűen Pécsett, kivétel nélkül mindenki több kétséget fogalmazott meg a maga részéről az üggyel kapcsolatban, mint én magam a mai napig</b>.
Nyáron is, egy hónapja is, és ezen a hétvégén is.
(Én ugyanis csak csendben bólogatok, hogy igen, ez és az is furcsa, ha mondják, hogy furcsa.)
Mar 19, 2013 22:10:22
Magyar Harcos
Mar 19, 2013 22:13:37
És elismerte szegény roma srác azt, hogy gyilkolt, biztos mert HAARP-pal módosították az agyát.
Mar 19, 2013 22:13:37
Mem diplómás Tról
Mar 19, 2013 22:14:53
Mítt libberálísózól te cigányókal haverkódó farkátt kamerrába rágattó aberrállt líberrálíss!!! A memzett vezettő az ellső kőrbenn depórtállna tégedd a devviáns múmka kerüllő szegszulálissan aberátt Reccskakuzsiráfótt! Szarz a családóddra kamerrába mútógatódd a fasszódd mem dólgózóll ciggány gyílkóst memtegecc meg lópsz kózervattívv memzetti magyarókatt akík be fógaták a falytádd. Mem vaggy aba a hejzettbe hóggy líberálísóz te aberátt!
Mar 19, 2013 22:14:53
sodilegnagyobbrajongoja
Mar 19, 2013 22:17:57
Sodi, te szeretsz szegény lenni? Szeretsz nyomorogni? Szeretsz büdös lenni? Szeretsz éhezni?
Mar 19, 2013 22:17:57
sodika
Mar 19, 2013 22:24:08
Mondjuk ez nyilván azért van, mert mindenki abból indul ki, hogy szerinte mi életszerű, én pedig tisztában vagyok vele, hogy ez valójában nagy marhaság, mert egyrészt teljesen szubjektív, másrészt az élet van annyira bonyolult, és rendszeresen produkál olyan helyzeteket, amiket legtöbben nem neveznénk életszerűnek.
Semmi hihetetlen nincs abban, amit a rendőrség és az ügyészség mond, nevezetesen hogy egy spicces pszichológusnő "jó levegő van"-felkiáltással önként teljesen elsétál egy magányos, tetovált cigánybűnözővel a meleg nyári éjszakán, és hogy elhiszi, hogy az csupán sétálni akar és beszélgetni. Az sem hihetetlen, hogy valakire a drog és az alkohol együttesen olyan hatással legyen, hogy ne legyen képes kontrollálni érzelmeit, és ezért gyilkoljon (pont emiatt kell irtani a drogokat minden eszközzel).
Önmagában tehát a hihetőség és életszerűség oldaláról személyesen én magam nem vonnám kétségbe a rendőrség verzióját.
<b>Ugyanakkor tény, hogy a közvélemény Pécsett annyira erősen kétségbe vonja, hogy szólítsunk meg bárkit: bolti eladókat, pincéreket itt-ott, taxisofőröket, járókelőket, bárkit: mindenkinek több kétségei legyenek még nálam is.</b>
Innentől pedig, ha egyszer kétségek foglalkoztatják az embereket, hát azokat mutatom be, és ha minden részletet fontosnak éreznek, akkor tárgyilagosan mutatom be a tárgyalást, beleértve annak a közlését is, hogy a vádlott - nagy valószínűség szerint hazug - állítása szerint a sértettel a plátói érdeklődésen kölcsönös alapon is túlhaladtak.
<b>Nem véletlen ám, hogy a bíró másodszor is a közvélemény erős és ezernyi verzióban terjedő kétségei miatt utasította vissza a zárt tárgyalást.</b>
Ez azért van, mert a hülye, cigánymosdatást szajkózó trollokkal szemben a bíró is Pécsett él, ezért ismeri a kétkedő közhangulatot, és nem szereti, ezért inkább tiszta vizet önt a pohárba.
Semmi hihetetlen nincs abban, amit a rendőrség és az ügyészség mond, nevezetesen hogy egy spicces pszichológusnő "jó levegő van"-felkiáltással önként teljesen elsétál egy magányos, tetovált cigánybűnözővel a meleg nyári éjszakán, és hogy elhiszi, hogy az csupán sétálni akar és beszélgetni. Az sem hihetetlen, hogy valakire a drog és az alkohol együttesen olyan hatással legyen, hogy ne legyen képes kontrollálni érzelmeit, és ezért gyilkoljon (pont emiatt kell irtani a drogokat minden eszközzel).
Önmagában tehát a hihetőség és életszerűség oldaláról személyesen én magam nem vonnám kétségbe a rendőrség verzióját.
<b>Ugyanakkor tény, hogy a közvélemény Pécsett annyira erősen kétségbe vonja, hogy szólítsunk meg bárkit: bolti eladókat, pincéreket itt-ott, taxisofőröket, járókelőket, bárkit: mindenkinek több kétségei legyenek még nálam is.</b>
Innentől pedig, ha egyszer kétségek foglalkoztatják az embereket, hát azokat mutatom be, és ha minden részletet fontosnak éreznek, akkor tárgyilagosan mutatom be a tárgyalást, beleértve annak a közlését is, hogy a vádlott - nagy valószínűség szerint hazug - állítása szerint a sértettel a plátói érdeklődésen kölcsönös alapon is túlhaladtak.
<b>Nem véletlen ám, hogy a bíró másodszor is a közvélemény erős és ezernyi verzióban terjedő kétségei miatt utasította vissza a zárt tárgyalást.</b>
Ez azért van, mert a hülye, cigánymosdatást szajkózó trollokkal szemben a bíró is Pécsett él, ezért ismeri a kétkedő közhangulatot, és nem szereti, ezért inkább tiszta vizet önt a pohárba.
Mar 19, 2013 22:24:08
sodika
Mar 19, 2013 22:24:39
De evidenciákat tényleg magyarázzon már, akinek hat anyja van.
Mar 19, 2013 22:24:39
Magyar Harcos
Mar 19, 2013 22:26:08
a rendőrség verziója is lehet fals, de hogy egy épeszű ember nem ismer el gyilkosságot, az bizonyos. elismerte, a kör bezárul, ott rohadjon meg a pajtásai között.
Mar 19, 2013 22:26:08
Magyar Harcos
Mar 19, 2013 22:26:40
ez az evidencia.
Mar 19, 2013 22:26:40
gennyes féregzsidó
Mar 19, 2013 22:27:44
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>De evidenciákat tényleg magyarázzon már, akinek hat anyja van.</div>
az az evidencia, hogy te egy cigány gyilkost mosdatsz. ezt tényleg nem kéne tovább magyarázni. már csak azért sem, mert ráadásul a gyilkos anyjával és nőjével egy szállodai szobában laksz. kvázi a gyilkos családjához tartozol.
az az evidencia, hogy te egy cigány gyilkost mosdatsz. ezt tényleg nem kéne tovább magyarázni. már csak azért sem, mert ráadásul a gyilkos anyjával és nőjével egy szállodai szobában laksz. kvázi a gyilkos családjához tartozol.
Mar 19, 2013 22:27:44
Ószövetségi Düh
Mar 19, 2013 22:29:19
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Szentendre</div>kiss, szemet vagyok,, ha lassu es kurva fajdalmas halalt kivanok neked 1 even belul?:-)))</div>
Nem. Elvégre rád száll vissza. :)</div>
Ez kurvára nem így van. Nézz csak a tükörbe.
Nem. Elvégre rád száll vissza. :)</div>
Ez kurvára nem így van. Nézz csak a tükörbe.
Mar 19, 2013 22:29:19
sodika
Mar 19, 2013 22:29:22
<div class="quote"><div class="author">Magyar Harcos</div> de hogy egy épeszű ember nem ismer el gyilkosságot, az bizonyos.</div>
Azért nem szeretem Eszter válaszait leírni, hogy holnap már mindenki úgy fog emlékezni rá, hogy én írtam, de most kivételt teszek.
Eszter szerint lehet, hogy azért vallotta be a gyilkosságot, mert nagy hatalmú maffiózók megfenyegették, hogy vagy ezt teszi, vagy kivégzik a családját.
Eszter szerint, Péntek László tudja, hogy a börtönben nagyon könnyen meg lehet őt ölni, ezért megvárja azt az 1 év 4 hónapot, amíg amúgy is ül más miatt, és csak utána fogja kiteregetni a lapjait.
Azért nem szeretem Eszter válaszait leírni, hogy holnap már mindenki úgy fog emlékezni rá, hogy én írtam, de most kivételt teszek.
Eszter szerint lehet, hogy azért vallotta be a gyilkosságot, mert nagy hatalmú maffiózók megfenyegették, hogy vagy ezt teszi, vagy kivégzik a családját.
Eszter szerint, Péntek László tudja, hogy a börtönben nagyon könnyen meg lehet őt ölni, ezért megvárja azt az 1 év 4 hónapot, amíg amúgy is ül más miatt, és csak utána fogja kiteregetni a lapjait.
Mar 19, 2013 22:29:22
?
Mar 19, 2013 22:31:03
Sodi te elmebeteg vagy.
Mar 19, 2013 22:31:03
sodika
Mar 19, 2013 22:31:57
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
az az evidencia, hogy te egy cigány gyilkost mosdatsz.</div>
Oké, a szememben az, ha valaki ebben az ügyben "gyilkos cigányról" beszél, pontosan ugyanaz, mint amikor Eszter azt mondja, hogy Péntek László biztosan ártatlan. Mindkettő hajszálpontosan ugyanaz a szélsőség.
Én ezekkel a szélsőségekkel szemben csak azt mondom, hogy fingunk sincs, mi történt, mert mindenki össze-vissza hazudozik ide-oda, és sok a kérdés.
az az evidencia, hogy te egy cigány gyilkost mosdatsz.</div>
Oké, a szememben az, ha valaki ebben az ügyben "gyilkos cigányról" beszél, pontosan ugyanaz, mint amikor Eszter azt mondja, hogy Péntek László biztosan ártatlan. Mindkettő hajszálpontosan ugyanaz a szélsőség.
Én ezekkel a szélsőségekkel szemben csak azt mondom, hogy fingunk sincs, mi történt, mert mindenki össze-vissza hazudozik ide-oda, és sok a kérdés.
Mar 19, 2013 22:31:57
Magyar Harcos
Mar 19, 2013 22:33:47
Nézd, szerintem a "lehet, hogy nagyhatalmú bűnözők megfenyegették" nemcsak hogy nem egy érv, hanem egy falhozvert lófasz. Ennyi erővel lehet, hogy egy mérges mutáns robotsirály megtámadta pénteket, és gyilkosságra kényszerítette, miközben jól hallhatóan az "ecselon" kifejezést rikoltozta.
Ezt senki sem hiszi el, szerintem Eszter sem. Ha mégis, akkor nem teljesen komplett.
Ezt senki sem hiszi el, szerintem Eszter sem. Ha mégis, akkor nem teljesen komplett.
Mar 19, 2013 22:33:47
sodika
Mar 19, 2013 22:34:01
<div class="quote"><div class="author">?</div>Sodi te elmebeteg vagy.</div>
WOW, nem kellett holnapig várni, hogy a "családja kiirtásával fenyegeti a titkosszolgálat illetve a maffia", és a "saját biztonsága érdekében 1 év 4 hónapos börtön után akarja csak kiteregetni a lapjait" verzió már az én saját gondolatom legyen. Elég volt ehhez 2 perc. HURRÁ! :D
Nem csalódtam a trollok ostobaságában. :)
WOW, nem kellett holnapig várni, hogy a "családja kiirtásával fenyegeti a titkosszolgálat illetve a maffia", és a "saját biztonsága érdekében 1 év 4 hónapos börtön után akarja csak kiteregetni a lapjait" verzió már az én saját gondolatom legyen. Elég volt ehhez 2 perc. HURRÁ! :D
Nem csalódtam a trollok ostobaságában. :)
Mar 19, 2013 22:34:01
gennyes féregzsidó
Mar 19, 2013 22:34:39
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
az az evidencia, hogy te egy cigány gyilkost mosdatsz.</div>
Oké, a szememben az, ha valaki ebben az ügyben "gyilkos cigányról" beszél, pontosan ugyanaz, mint amikor Eszter azt mondja, hogy Péntek László biztosan ártatlan. Mindkettő hajszálpontosan ugyanaz a szélsőség.
Én ezekkel a szélsőségekkel szemben csak azt mondom, hogy fingunk sincs, mi történt, mert mindenki össze-vissza hazudozik ide-oda, és sok a kérdés.</div>
idióta vagy. beismerő vallomás és egy rakat bizonyíték van arra, hogy a cigó ölte meg. ezzel szemben ti hazudoztok, hogy nem így van.
az az evidencia, hogy te egy cigány gyilkost mosdatsz.</div>
Oké, a szememben az, ha valaki ebben az ügyben "gyilkos cigányról" beszél, pontosan ugyanaz, mint amikor Eszter azt mondja, hogy Péntek László biztosan ártatlan. Mindkettő hajszálpontosan ugyanaz a szélsőség.
Én ezekkel a szélsőségekkel szemben csak azt mondom, hogy fingunk sincs, mi történt, mert mindenki össze-vissza hazudozik ide-oda, és sok a kérdés.</div>
idióta vagy. beismerő vallomás és egy rakat bizonyíték van arra, hogy a cigó ölte meg. ezzel szemben ti hazudoztok, hogy nem így van.
Mar 19, 2013 22:34:39
Mem diplómás Tról
Mar 19, 2013 22:36:29
Ez a libberálís ígyenéllő aberátt nyiltann nyómatya a TASSZ éss LMP própagadátt a magyarókk elen úszítt. A mí órszágúkkba te mem dírígállsz reccskakuzsiráff takarógy Ídiába a barátaídhóz vaggy Ízraellbe a rókónnsághózz.
Mar 19, 2013 22:36:29
sodika
Mar 19, 2013 22:36:32
<div class="quote"><div class="author">Magyar Harcos</div>nemcsak hogy nem egy érv, hanem egy falhozvert lófasz</div>
A valódi tettes azt mondja neki, hogy hogy bevallod, vagy megöljük az anyád, gyerekedet, gyermeked anyját, és téged is. Én erre persze gondolkodás nélkül rávágnám, hogy hát, a kurva anyádat neked, de én tényleg jobb, ha nem magamból indulok ki, mert fenyegetés hatására tényleg automatikusan "kurva anyád, juszt sem azt teszem, amit mondasz"-kategóriába kapcsolok, tekintet nélkül a következményekre. :D
A valódi tettes azt mondja neki, hogy hogy bevallod, vagy megöljük az anyád, gyerekedet, gyermeked anyját, és téged is. Én erre persze gondolkodás nélkül rávágnám, hogy hát, a kurva anyádat neked, de én tényleg jobb, ha nem magamból indulok ki, mert fenyegetés hatására tényleg automatikusan "kurva anyád, juszt sem azt teszem, amit mondasz"-kategóriába kapcsolok, tekintet nélkül a következményekre. :D
Mar 19, 2013 22:36:32
Magyar Harcos
Mar 19, 2013 22:36:52
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">?</div>Sodi te elmebeteg vagy.</div>
WOW, nem kellett holnapig várni, hogy a "családja kiirtásával fenyegeti a titkosszolgálat illetve a maffia", és a "saját biztonsága érdekében 1 év 4 hónapos börtön után akarja csak kiteregetni a lapjait" verzió már az én saját gondolatom legyen. Elég volt ehhez 2 perc. HURRÁ! :D
Nem csalódtam a trollok ostobaságában. :)</div>
Épeszű ember nem vállalná, hogy egy ismerőse ilyen faszságokat állít. Akkor se, ha -mondjuk úgy- az illető épp a mecénása.
WOW, nem kellett holnapig várni, hogy a "családja kiirtásával fenyegeti a titkosszolgálat illetve a maffia", és a "saját biztonsága érdekében 1 év 4 hónapos börtön után akarja csak kiteregetni a lapjait" verzió már az én saját gondolatom legyen. Elég volt ehhez 2 perc. HURRÁ! :D
Nem csalódtam a trollok ostobaságában. :)</div>
Épeszű ember nem vállalná, hogy egy ismerőse ilyen faszságokat állít. Akkor se, ha -mondjuk úgy- az illető épp a mecénása.
Mar 19, 2013 22:36:52
Pál Márton
Mar 19, 2013 22:37:35
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">?</div>Sodi te elmebeteg vagy.</div>
WOW, nem kellett holnapig várni, hogy a "családja kiirtásával fenyegeti a titkosszolgálat illetve a maffia", és a "saját biztonsága érdekében 1 év 4 hónapos börtön után akarja csak kiteregetni a lapjait" verzió már az én saját gondolatom legyen. Elég volt ehhez 2 perc. HURRÁ! :D
Nem csalódtam a trollok ostobaságában. :)</div>
Te csak ne vihorásszál, mert pofán leszel baszva.
WOW, nem kellett holnapig várni, hogy a "családja kiirtásával fenyegeti a titkosszolgálat illetve a maffia", és a "saját biztonsága érdekében 1 év 4 hónapos börtön után akarja csak kiteregetni a lapjait" verzió már az én saját gondolatom legyen. Elég volt ehhez 2 perc. HURRÁ! :D
Nem csalódtam a trollok ostobaságában. :)</div>
Te csak ne vihorásszál, mert pofán leszel baszva.
Mar 19, 2013 22:37:35
banshee
Mar 19, 2013 22:37:37
Fenyegetés hatására te csicskulsz mint azt gyakorlati példák mutatják.
Mar 19, 2013 22:37:37
sodika
Mar 19, 2013 22:39:15
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div> beismerő vallomás és egy rakat bizonyíték van arra, hogy a cigó ölte meg.</div>
És csomó körülmény utal arra, hogy még ha köze is lehetett hozzá, voltak tettestársai is, akiknek a pontos szerepét nem ismerjük.
A legújabb fejlemények alapján Eszter szerint a rablásban részt vehetett, de a gyilkosságban már nem, ellenben tudja, hogy a valódi tettes tényleg meg tudja ölni a családját, mert annyira veszélyes.
A beismerő vallomás pedig Sztálin óta nem a bizonyítékok királynője.
És csomó körülmény utal arra, hogy még ha köze is lehetett hozzá, voltak tettestársai is, akiknek a pontos szerepét nem ismerjük.
A legújabb fejlemények alapján Eszter szerint a rablásban részt vehetett, de a gyilkosságban már nem, ellenben tudja, hogy a valódi tettes tényleg meg tudja ölni a családját, mert annyira veszélyes.
A beismerő vallomás pedig Sztálin óta nem a bizonyítékok királynője.
Mar 19, 2013 22:39:15
banshee
Mar 19, 2013 22:39:22
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Magyar Harcos</div>nemcsak hogy nem egy érv, hanem egy falhozvert lófasz</div>
A valódi tettes azt mondja neki, hogy hogy bevallod, vagy megöljük az anyád, gyerekedet, gyermeked anyját, és téged is. </div>
Ha ez lenne akkor nem hazudozna össze-vissza hanem lenne egy verziója és azt hajtogatná szarásig te ostoba génkorcs.
A valódi tettes azt mondja neki, hogy hogy bevallod, vagy megöljük az anyád, gyerekedet, gyermeked anyját, és téged is. </div>
Ha ez lenne akkor nem hazudozna össze-vissza hanem lenne egy verziója és azt hajtogatná szarásig te ostoba génkorcs.
Mar 19, 2013 22:39:22
sodika
Mar 19, 2013 22:41:38
Egyébként nem titok, hogy még a rokonai szerint is köze lehet hozzá. Láthatjátok, <b>nem azt mondják nekem, hogy ártatlan</b>, hanem azt, hogy egyedül biztos nem tette, ha köze is van hozzá: társtetteseknek kell lenniük.
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=pRYrhyvysqI" rel="nofollow" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=pRYrhyvysqI</a>
(Azt, hogy teljesen "ártatlan" lenne, a múltkori, félórás anyagban sem állították.)
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=pRYrhyvysqI" rel="nofollow" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=pRYrhyvysqI</a>
(Azt, hogy teljesen "ártatlan" lenne, a múltkori, félórás anyagban sem állították.)
Mar 19, 2013 22:41:38
Mem diplómás Tról
Mar 19, 2013 22:41:42
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div> beismerő vallomás és egy rakat bizonyíték van arra, hogy a cigó ölte meg.</div>
És csomó körülmény utal arra, hogy még ha köze is lehetett hozzá, voltak tettestársai is, akiknek a pontos szerepét nem ismerjük.</div>
A tetes társaivall mósójógva fógtáll kezett és haverkótáll.
És csomó körülmény utal arra, hogy még ha köze is lehetett hozzá, voltak tettestársai is, akiknek a pontos szerepét nem ismerjük.</div>
A tetes társaivall mósójógva fógtáll kezett és haverkótáll.
Mar 19, 2013 22:41:42
sodileaks
Mar 19, 2013 22:42:34
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Magyar Harcos</div>nemcsak hogy nem egy érv, hanem egy falhozvert lófasz</div>
A valódi tettes azt mondja neki, hogy hogy bevallod, vagy megöljük az anyád, gyerekedet, gyermeked anyját, és téged is. Én erre persze gondolkodás nélkül rávágnám, hogy hát, a kurva anyádat neked, de én tényleg jobb, ha nem magamból indulok ki, mert fenyegetés hatására tényleg automatikusan "kurva anyád, juszt sem azt teszem, amit mondasz"-kategóriába kapcsolok, tekintet nélkül a következményekre. :D</div>
Ezt tudjuk rólad te... (ide már tényleg nehéz jelzőket találni)
Anyádat is juszt is feláldoznád, mert mindenkinek a kurva anyját. Tudjuk, ismerünk, egy érzéketlen buzi vagy.
A valódi tettes azt mondja neki, hogy hogy bevallod, vagy megöljük az anyád, gyerekedet, gyermeked anyját, és téged is. Én erre persze gondolkodás nélkül rávágnám, hogy hát, a kurva anyádat neked, de én tényleg jobb, ha nem magamból indulok ki, mert fenyegetés hatására tényleg automatikusan "kurva anyád, juszt sem azt teszem, amit mondasz"-kategóriába kapcsolok, tekintet nélkül a következményekre. :D</div>
Ezt tudjuk rólad te... (ide már tényleg nehéz jelzőket találni)
Anyádat is juszt is feláldoznád, mert mindenkinek a kurva anyját. Tudjuk, ismerünk, egy érzéketlen buzi vagy.
Mar 19, 2013 22:42:34
sodilegnagyobbrajongoja
Mar 19, 2013 22:42:39
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>A valódi tettes azt mondja neki, hogy hogy bevallod, vagy megöljük az anyád, gyerekedet, gyermeked anyját, és téged is. Én erre persze gondolkodás nélkül rávágnám, hogy hát, a kurva anyádat neked, de én tényleg jobb, ha nem magamból indulok ki, mert fenyegetés hatására tényleg automatikusan "kurva anyád, juszt sem azt teszem, amit mondasz"-kategóriába kapcsolok, tekintet nélkül a következményekre. :D</div>
Persze, hogy ráhagynád, hiszen gyűlölöd az apád és az anyád is, és abban reménykedsz, hogy ha még ma elpatkolnak és nem 20-30 év múlva, akkor talán jut még egy kis örökség.
Persze, hogy ráhagynád, hiszen gyűlölöd az apád és az anyád is, és abban reménykedsz, hogy ha még ma elpatkolnak és nem 20-30 év múlva, akkor talán jut még egy kis örökség.
Mar 19, 2013 22:42:39
sodika
Mar 19, 2013 22:43:35
<div class="quote"><div class="author">banshee</div>
Ha ez lenne akkor nem hazudozna össze-vissza</div>
Eszter szerint ez azért van, mert szándékosan hagy rá mindent mindenkire. Mondják neki a rendőrök, hogy hogyan volt, és ő mindenre rögtön rávágja, hogy igen, így volt, még a legképtelenebb dolgokra is, mert ezzel akar áttételesen üzenni az olyan tényfeltáróknak, mint amolyan Eszter, hogy "hahó, segítség". Eszter szerint ez a folytonos és látványos hazudozás tehát egyfajta kód, rejtett, burkolt üzenet a részéről.
Ha ez lenne akkor nem hazudozna össze-vissza</div>
Eszter szerint ez azért van, mert szándékosan hagy rá mindent mindenkire. Mondják neki a rendőrök, hogy hogyan volt, és ő mindenre rögtön rávágja, hogy igen, így volt, még a legképtelenebb dolgokra is, mert ezzel akar áttételesen üzenni az olyan tényfeltáróknak, mint amolyan Eszter, hogy "hahó, segítség". Eszter szerint ez a folytonos és látványos hazudozás tehát egyfajta kód, rejtett, burkolt üzenet a részéről.
Mar 19, 2013 22:43:35
sodika
Mar 19, 2013 22:45:12
<div class="quote"><div class="author">sodilegnagyobbrajongoja</div>
Persze, hogy ráhagynád, hiszen gyűlölöd az apád és az anyád is</div>
Nem, nem gyűlölöm egyiket sem. Azért hagynám rá, illetve azért cselekednék juszt is másként, mert hiszek benne, hogy ilyenkor nem a hallgatás, hanem a teljes nyilvánosság nyújt védelmet.
Persze, hogy ráhagynád, hiszen gyűlölöd az apád és az anyád is</div>
Nem, nem gyűlölöm egyiket sem. Azért hagynám rá, illetve azért cselekednék juszt is másként, mert hiszek benne, hogy ilyenkor nem a hallgatás, hanem a teljes nyilvánosság nyújt védelmet.
Mar 19, 2013 22:45:12
sodilegnagyobbrajongoja
Mar 19, 2013 22:45:30
"az olyan tényfeltáróknak, mint Eszter"
A paranoid elmebetegeknek?
A paranoid elmebetegeknek?
Mar 19, 2013 22:45:30
gennyes féregzsidó
Mar 19, 2013 22:45:33
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div> beismerő vallomás és egy rakat bizonyíték van arra, hogy a cigó ölte meg.</div>
És csomó körülmény utal arra, hogy még ha köze is lehetett hozzá, voltak tettestársai is, akiknek a pontos szerepét nem ismerjük.
A legújabb fejlemények alapján Eszter szerint a rablásban részt vehetett, de a gyilkosságban már nem, ellenben tudja, hogy a valódi tettes tényleg meg tudja ölni a családját, mert annyira veszélyes.
A beismerő vallomás pedig Sztálin óta nem a bizonyítékok királynője.</div>
mondom: idióta vagy. a magadfajtákkal szemben nincs helye vitának, csak a mélységesen lenéző kioktatásnak.
ez az ügy nekünk 2 szempontból érdekes: 1. faszerdőbe navigálod magad, felkérdezés/púpon baszás lesz a vége. 2. amíg ezzel szórakozol, addig sem keresel egy fillért sem, ergo tovább nyomorogsz, ergo tovább röhögünk rajtad.
ezen kívül pedig a véleményed ebben az ügyben súlytalanabb a légyfingnál.
És csomó körülmény utal arra, hogy még ha köze is lehetett hozzá, voltak tettestársai is, akiknek a pontos szerepét nem ismerjük.
A legújabb fejlemények alapján Eszter szerint a rablásban részt vehetett, de a gyilkosságban már nem, ellenben tudja, hogy a valódi tettes tényleg meg tudja ölni a családját, mert annyira veszélyes.
A beismerő vallomás pedig Sztálin óta nem a bizonyítékok királynője.</div>
mondom: idióta vagy. a magadfajtákkal szemben nincs helye vitának, csak a mélységesen lenéző kioktatásnak.
ez az ügy nekünk 2 szempontból érdekes: 1. faszerdőbe navigálod magad, felkérdezés/púpon baszás lesz a vége. 2. amíg ezzel szórakozol, addig sem keresel egy fillért sem, ergo tovább nyomorogsz, ergo tovább röhögünk rajtad.
ezen kívül pedig a véleményed ebben az ügyben súlytalanabb a légyfingnál.
Mar 19, 2013 22:45:33
Magyar Harcos
Mar 19, 2013 22:46:03
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Magyar Harcos</div>nemcsak hogy nem egy érv, hanem egy falhozvert lófasz</div>
A valódi tettes azt mondja neki, hogy hogy bevallod, vagy megöljük az anyád, gyerekedet, gyermeked anyját, és téged is. Én erre persze gondolkodás nélkül rávágnám, hogy hát, a kurva anyádat neked, de én tényleg jobb, ha nem magamból indulok ki, mert fenyegetés hatására tényleg automatikusan "kurva anyád, juszt sem azt teszem, amit mondasz"-kategóriába kapcsolok, tekintet nélkül a következményekre. :D</div>
Én valahogy -még nagyhatalmú <s>ORBÁNPATKÁNY TITKOSSZOLGÁLATOK MOSSAD CIA FBI MAFFIA PUTYIN ELNÖK A KULVA ANYÁTOKAT</s> maffiózók hatására sem- keveredtem soha gyilkossági ügybe. Én lennék ilyen szerencsés?
Ha engem valaki ilyesmivel fenyegetne, és kénytelen lennék magamra vallani, nyilván megtenném, de nem állnék elő minden tárgyalásra más faszsággal. Vagy netán azt is megadta a maffiózóvezér, hogy mit kell mondani tárgyalásonként? Ne bassz má', azért érzed Te is, hogy itt valami nem jó.
Nem, nem azért hazudozik, mert üzenni akar, hanem mert egy hazug IQ lightos cigó, és mint azt mindnyájan tudjuk, nem igazán szoktak igazat mondani. Jó, biztos van olyan, amelyik igen, csak én még nem láttam.
A valódi tettes azt mondja neki, hogy hogy bevallod, vagy megöljük az anyád, gyerekedet, gyermeked anyját, és téged is. Én erre persze gondolkodás nélkül rávágnám, hogy hát, a kurva anyádat neked, de én tényleg jobb, ha nem magamból indulok ki, mert fenyegetés hatására tényleg automatikusan "kurva anyád, juszt sem azt teszem, amit mondasz"-kategóriába kapcsolok, tekintet nélkül a következményekre. :D</div>
Én valahogy -még nagyhatalmú <s>ORBÁNPATKÁNY TITKOSSZOLGÁLATOK MOSSAD CIA FBI MAFFIA PUTYIN ELNÖK A KULVA ANYÁTOKAT</s> maffiózók hatására sem- keveredtem soha gyilkossági ügybe. Én lennék ilyen szerencsés?
Ha engem valaki ilyesmivel fenyegetne, és kénytelen lennék magamra vallani, nyilván megtenném, de nem állnék elő minden tárgyalásra más faszsággal. Vagy netán azt is megadta a maffiózóvezér, hogy mit kell mondani tárgyalásonként? Ne bassz má', azért érzed Te is, hogy itt valami nem jó.
Nem, nem azért hazudozik, mert üzenni akar, hanem mert egy hazug IQ lightos cigó, és mint azt mindnyájan tudjuk, nem igazán szoktak igazat mondani. Jó, biztos van olyan, amelyik igen, csak én még nem láttam.
Mar 19, 2013 22:46:03
sodika
Mar 19, 2013 22:46:13
<div class="quote"><div class="author">Mem diplómás Tról</div>
A tetes társaivall mósójógva fógtáll kezett és haverkótáll.</div>
És milyen faszán ráéreztem már, hogy érdemes az akkor készült interjúval kivárni. :)
A tetes társaivall mósójógva fógtáll kezett és haverkótáll.</div>
És milyen faszán ráéreztem már, hogy érdemes az akkor készült interjúval kivárni. :)
Mar 19, 2013 22:46:13
sodileaks
Mar 19, 2013 22:47:07
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>A legújabb fejlemények alapján Eszter szerint a rablásban részt vehetett, de a gyilkosságban már nem, ellenben tudja, hogy a valódi tettes tényleg meg tudja ölni a családját, mert annyira veszélyes.
</div>
Te hihetőnek tartod, hogy veszélyes alvilági alakok megfojtanak egy lányt a telefonja miatt, vagy most mit akarsz ebből kihozni?
</div>
Te hihetőnek tartod, hogy veszélyes alvilági alakok megfojtanak egy lányt a telefonja miatt, vagy most mit akarsz ebből kihozni?
Mar 19, 2013 22:47:07
sodika
Mar 19, 2013 22:48:50
<div class="quote"><div class="author">Magyar Harcos</div>sem- keveredtem soha gyilkossági ügybe. Én lennék ilyen szerencsés?</div>
Bizonyos jelek szerint igen, mert véletlenül Eszter egy másik ismerőse is keveredett már ilyesmibe. Ezek szerint tehát ez mégsem annyira ritka.
Bizonyos jelek szerint igen, mert véletlenül Eszter egy másik ismerőse is keveredett már ilyesmibe. Ezek szerint tehát ez mégsem annyira ritka.
Mar 19, 2013 22:48:50
Lázár
Mar 19, 2013 22:48:51
Sodi, te annyira sokszor hivatkozol arra hogy tanultál psychológiát, mégsem tudod azt hogy az erőszakhoz nem kell fizikai fájdalmat okozni, de még a hangodat sem felemelni.
Egy olyan szociopata ember mint péntek aki élete során gátlástalanul kihasznált és meglopott másokat puszta szavakkal is tudta befolyásolni Katát, mert volt benne gyakorlata hogy az embereket hogy kell a hatalma alá hajtani.
Mert rossz ember. Kata élete onnantól hogy találkozott Péntekkel egy merő rettegés volt addig amíg ki nem lehelte a lelkét.
Egy olyan szociopata ember mint péntek aki élete során gátlástalanul kihasznált és meglopott másokat puszta szavakkal is tudta befolyásolni Katát, mert volt benne gyakorlata hogy az embereket hogy kell a hatalma alá hajtani.
Mert rossz ember. Kata élete onnantól hogy találkozott Péntekkel egy merő rettegés volt addig amíg ki nem lehelte a lelkét.
Mar 19, 2013 22:48:51
sodileaks
Mar 19, 2013 22:49:19
sneci, te mindig juszt is az ellenkezőjét csinálod annak amit fenyegetve mondanak? Akkor ne merj a Dunának menni, hallod??? Le ne ússzál Paksig, hallod?? HALLOD????
Mar 19, 2013 22:49:19
Mem diplómás Tról
Mar 19, 2013 22:50:23
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">banshee</div>
Ha ez lenne akkor nem hazudozna össze-vissza</div>
Eszter szerint ez azért van, mert szándékosan hagy rá mindent mindenkire. Mondják neki a rendőrök, hogy hogyan volt, és ő mindenre rögtön rávágja, hogy igen, így volt, még a legképtelenebb dolgokra is, mert ezzel akar áttételesen üzenni az olyan tényfeltáróknak, mint amolyan Eszter, hogy "hahó, segítség". Eszter szerint ez a folytonos és látványos hazudozás tehát egyfajta kód, rejtett, burkolt üzenet a részéről.</div>
Eszterr mélltó a zsiddó nevéhezz te megg melé álsz éss hejeselled a maggyarr eleness hazúgságókatt. A memzetróhasztó akna múmkádért malyd meg kapód a jusódatt ha a Jóbikk lessz kórmányónn: mehec hazza a Batta családd őssi laghejérre.
Ha ez lenne akkor nem hazudozna össze-vissza</div>
Eszter szerint ez azért van, mert szándékosan hagy rá mindent mindenkire. Mondják neki a rendőrök, hogy hogyan volt, és ő mindenre rögtön rávágja, hogy igen, így volt, még a legképtelenebb dolgokra is, mert ezzel akar áttételesen üzenni az olyan tényfeltáróknak, mint amolyan Eszter, hogy "hahó, segítség". Eszter szerint ez a folytonos és látványos hazudozás tehát egyfajta kód, rejtett, burkolt üzenet a részéről.</div>
Eszterr mélltó a zsiddó nevéhezz te megg melé álsz éss hejeselled a maggyarr eleness hazúgságókatt. A memzetróhasztó akna múmkádért malyd meg kapód a jusódatt ha a Jóbikk lessz kórmányónn: mehec hazza a Batta családd őssi laghejérre.
Mar 19, 2013 22:50:23
sodika
Mar 19, 2013 22:51:50
<div class="quote"><div class="author">Lázár</div>
Egy olyan szociopata ember mint péntek aki élete során gátlástalanul kihasznált és meglopott másokat puszta szavakkal is tudta befolyásolni Katát, mert volt benne gyakorlata hogy az embereket hogy kell a hatalma alá hajtani.</div>
Nem, ez egyszerűbb.
Ez pontosan annyira egyszerű, amennyire Sherlock Porks írja.
<a href="http://Sherlock Porkspolo.hu/droidzona/showpost.php?id=201" rel="nofollow" target="_blank">http://Sherlock Porkspolo.hu/droidzona/showpost.php?id=201</a>
Egy olyan szociopata ember mint péntek aki élete során gátlástalanul kihasznált és meglopott másokat puszta szavakkal is tudta befolyásolni Katát, mert volt benne gyakorlata hogy az embereket hogy kell a hatalma alá hajtani.</div>
Nem, ez egyszerűbb.
Ez pontosan annyira egyszerű, amennyire Sherlock Porks írja.
<a href="http://Sherlock Porkspolo.hu/droidzona/showpost.php?id=201" rel="nofollow" target="_blank">http://Sherlock Porkspolo.hu/droidzona/showpost.php?id=201</a>
Mar 19, 2013 22:51:50
Magyar Harcos
Mar 19, 2013 22:52:29
"ellenben tudja, hogy a valódi tettes tényleg meg tudja ölni a családját, mert annyira veszélyes."
Bárki meg tudja ölni a családját, ha van indítéka, nem kell ahhoz annyira veszélyesnek lenni. Én például körülbelül 15 méterről szíven tudnám dobni pénteket egy dobótőrrel, mégsem teszem, mert nem vagyok olyan, mint ő. pedig nem veszélyes vagyok, csak van némi jártasságom a késharcban.
Mindenesetre én most alszom, mert -tudj' Isten miért teszem- holnap dolgozom.
Bárki meg tudja ölni a családját, ha van indítéka, nem kell ahhoz annyira veszélyesnek lenni. Én például körülbelül 15 méterről szíven tudnám dobni pénteket egy dobótőrrel, mégsem teszem, mert nem vagyok olyan, mint ő. pedig nem veszélyes vagyok, csak van némi jártasságom a késharcban.
Mindenesetre én most alszom, mert -tudj' Isten miért teszem- holnap dolgozom.
Mar 19, 2013 22:52:29
sodilegnagyobbrajongoja
Mar 19, 2013 22:53:20
Sodi, te szeretsz szegény lenni? Szeretsz nyomorogni? Szeretsz éhezni?
Mar 19, 2013 22:53:20
banshee
Mar 19, 2013 22:54:49
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">banshee</div>
Ha ez lenne akkor nem hazudozna össze-vissza</div>
Eszter szerint ez azért van, mert szándékosan hagy rá mindent mindenkire. Mondják neki a rendőrök, hogy hogyan volt, és ő mindenre rögtön rávágja, hogy igen, így volt, még a legképtelenebb dolgokra is, mert ezzel akar áttételesen üzenni az olyan tényfeltáróknak, mint amolyan Eszter, hogy "hahó, segítség". Eszter szerint ez a folytonos és látványos hazudozás tehát egyfajta kód, rejtett, burkolt üzenet a részéről.</div>
De Flódnis szerint az is rejtett, burkolt üzenet lenne ha nem szólna egy szót sem.
Mint az egyszeri Hofi-kabaréban a rejtett börtönkódok: egy nagy koppanás azt jelentette hogy nagyon bebasztam a könyökömet.
Ha ez lenne akkor nem hazudozna össze-vissza</div>
Eszter szerint ez azért van, mert szándékosan hagy rá mindent mindenkire. Mondják neki a rendőrök, hogy hogyan volt, és ő mindenre rögtön rávágja, hogy igen, így volt, még a legképtelenebb dolgokra is, mert ezzel akar áttételesen üzenni az olyan tényfeltáróknak, mint amolyan Eszter, hogy "hahó, segítség". Eszter szerint ez a folytonos és látványos hazudozás tehát egyfajta kód, rejtett, burkolt üzenet a részéről.</div>
De Flódnis szerint az is rejtett, burkolt üzenet lenne ha nem szólna egy szót sem.
Mint az egyszeri Hofi-kabaréban a rejtett börtönkódok: egy nagy koppanás azt jelentette hogy nagyon bebasztam a könyökömet.
Mar 19, 2013 22:54:49
Lázár
Mar 19, 2013 22:57:17
Erre én is gondoltam, de aztán megláttam Kata vőlegényét.
Kizárt hogy akit egy olyan jóképű férfi eljegyzett pénteket szimpatikusnak találja.
Végleg akkor vetettem el mikor megláttam a Máté Krisztinás interjún péntek karját.
Ijesztő. Látszik a tetoválásán is hogy szociopata.
Kizárt hogy akit egy olyan jóképű férfi eljegyzett pénteket szimpatikusnak találja.
Végleg akkor vetettem el mikor megláttam a Máté Krisztinás interjún péntek karját.
Ijesztő. Látszik a tetoválásán is hogy szociopata.
Mar 19, 2013 22:57:17
sodika
Mar 19, 2013 23:00:21
<div class="quote"><div class="author">sodileaks</div>
Te hihetőnek tartod, hogy veszélyes alvilági alakok megfojtanak egy lányt a telefonja miatt</div>
Eszter szerint Péntek László a telefont valóban ellopta. Ekkor azok az emberek, akik amúgy is tervezték már Bándy Kata halálát, lecsaptak az alkalomra, hogy lám, akadt egy olyan ember, akire rá lehet húzni a balhét.
Eszter szerint az utal erre a verzióra, hogy Péntek László ha valóban gyilkos lett volna, nem árulta volna a lány telefonját, pláne nem a Magtár utcában. Olivér elmondta ugyanis, hogy Péntek Lászlónak magas technikai felkészültségű, bankkártyákat hamisító haverjai voltak. Értett a dolgokhoz, nem sodorta volna bajba magát a telefonnal, ha egyáltalán tudatában van annak, hogy halott a lány.
Arra kérdésre pedig, hogy miért ölték meg, két verzió van Eszter szerint, illetve emberek szerint, akikkel beszélgetett Pécsett.
Az egyik verzió szerint Kata olyan embert minősített pszichikailag alkalmatlannak, akit nem kellett volna.
Egy másik verzió szerint az egyik páciense olyan dolgot fecsegett ki neki, mint pszichológusának a maffia és a rendőrség kapcsolatáról, amit szintén nem kellett volna. Kata lépni tervezett az ügyben, ezért veszélyessé vált.
<b>Minden hasonló felvetésre válaszolni tudok, amiket itt írtok, mert ezeket én mind-mind elmondtam Eszternek én magam is, és ismerem rá az ő válaszait.</b>
Te hihetőnek tartod, hogy veszélyes alvilági alakok megfojtanak egy lányt a telefonja miatt</div>
Eszter szerint Péntek László a telefont valóban ellopta. Ekkor azok az emberek, akik amúgy is tervezték már Bándy Kata halálát, lecsaptak az alkalomra, hogy lám, akadt egy olyan ember, akire rá lehet húzni a balhét.
Eszter szerint az utal erre a verzióra, hogy Péntek László ha valóban gyilkos lett volna, nem árulta volna a lány telefonját, pláne nem a Magtár utcában. Olivér elmondta ugyanis, hogy Péntek Lászlónak magas technikai felkészültségű, bankkártyákat hamisító haverjai voltak. Értett a dolgokhoz, nem sodorta volna bajba magát a telefonnal, ha egyáltalán tudatában van annak, hogy halott a lány.
Arra kérdésre pedig, hogy miért ölték meg, két verzió van Eszter szerint, illetve emberek szerint, akikkel beszélgetett Pécsett.
Az egyik verzió szerint Kata olyan embert minősített pszichikailag alkalmatlannak, akit nem kellett volna.
Egy másik verzió szerint az egyik páciense olyan dolgot fecsegett ki neki, mint pszichológusának a maffia és a rendőrség kapcsolatáról, amit szintén nem kellett volna. Kata lépni tervezett az ügyben, ezért veszélyessé vált.
<b>Minden hasonló felvetésre válaszolni tudok, amiket itt írtok, mert ezeket én mind-mind elmondtam Eszternek én magam is, és ismerem rá az ő válaszait.</b>
Mar 19, 2013 23:00:21
sodilegnagyobbrajongoja
Mar 19, 2013 23:04:34
Múltkor még az volt a mese, hogy Péntek valami drogkereskedő rendőrökhöz tört be.
Mar 19, 2013 23:04:34
Lázár
Mar 19, 2013 23:04:37
Nem igaz hogy mindenre rávágta hogy igaz.
Sokkal hihetőbb lett volna ha a máté krisztinás interjúban azt hazudja hogy aznap éjjel meglátták egymást és Kata szimpatikusnak találta.
De ez neki kevés volt és amatőr hazudozó módjára túl nagyot akart hazudni.
Azt mondta hetekkel azelőtt megismerték egymást. Tudod hogy látszik hogy hazudik? Azt mondta két hete ismerték meg egymást aztán kijavítja hogy két és fél hete.
Ezt sokkal pontosabban tudná ha tényleg így lett volna. ezen kívül az hogy Kata a parkban olvasott is túl megfoghatatlan, irreális dolog. elvileg elképzelhető hogy egy fiatal értelmiségi lány nyáron a padon regényt olvas de épp azért látszik hogy hazugság mert egyszerre valószerűtlen is.
Ezen kívül a rabtársa is bevallotta hogy próbált sok mindenkit rávenni hogy hazudja azt hogy látták őket együtt.
Tehát hazugság az egész. És ha hazugság hogy ismerték egymást miért lenne igaz hogy Kata szimpátiából ment vele?
Az is ugyanolyan hazugság.
péntek egy gonosz ember, aljas módon hazudik, félrevezeti a közvéleményt, bemocskolja egy lány becsületét, arra hivatkozva hogy azért nem kellett Katának mert cigány, tehát a cigányságot is bemocskolja és egyben mérgezi a magyar-cigány viszont.
Ő egy gonosz ember, sodi.
Sokkal hihetőbb lett volna ha a máté krisztinás interjúban azt hazudja hogy aznap éjjel meglátták egymást és Kata szimpatikusnak találta.
De ez neki kevés volt és amatőr hazudozó módjára túl nagyot akart hazudni.
Azt mondta hetekkel azelőtt megismerték egymást. Tudod hogy látszik hogy hazudik? Azt mondta két hete ismerték meg egymást aztán kijavítja hogy két és fél hete.
Ezt sokkal pontosabban tudná ha tényleg így lett volna. ezen kívül az hogy Kata a parkban olvasott is túl megfoghatatlan, irreális dolog. elvileg elképzelhető hogy egy fiatal értelmiségi lány nyáron a padon regényt olvas de épp azért látszik hogy hazugság mert egyszerre valószerűtlen is.
Ezen kívül a rabtársa is bevallotta hogy próbált sok mindenkit rávenni hogy hazudja azt hogy látták őket együtt.
Tehát hazugság az egész. És ha hazugság hogy ismerték egymást miért lenne igaz hogy Kata szimpátiából ment vele?
Az is ugyanolyan hazugság.
péntek egy gonosz ember, aljas módon hazudik, félrevezeti a közvéleményt, bemocskolja egy lány becsületét, arra hivatkozva hogy azért nem kellett Katának mert cigány, tehát a cigányságot is bemocskolja és egyben mérgezi a magyar-cigány viszont.
Ő egy gonosz ember, sodi.
Mar 19, 2013 23:04:37
Hitvány Patkány
Mar 19, 2013 23:04:51
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>
<b>Minden hasonló felvetésre válaszolni tudok, amiket itt írtok, mert ezeket én mind-mind elmondtam Eszternek én magam is, és ismerem rá az ő válaszait.</b></div>
Fórizs beszélt már veled a szüleid helyzetéről? Leszkényszermunka?
<b>Minden hasonló felvetésre válaszolni tudok, amiket itt írtok, mert ezeket én mind-mind elmondtam Eszternek én magam is, és ismerem rá az ő válaszait.</b></div>
Fórizs beszélt már veled a szüleid helyzetéről? Leszkényszermunka?
Mar 19, 2013 23:04:51
sodika
Mar 19, 2013 23:05:07
<div class="quote"><div class="author">sodileaks</div>
Te hihetőnek tartod, hogy veszélyes alvilági alakok megfojtanak egy lányt a telefonja miatt</div>
Eszter szerint Péntek László a telefont valóban ellopta. Ekkor azok az emberek, akik amúgy is tervezték már Bándy Kata halálát, lecsaptak az alkalomra, hogy lám, akadt egy olyan ember, akire rá lehet húzni a balhét.
Eszter szerint az utal erre a verzióra, hogy Péntek László ha valóban gyilkos lett volna, nem árulta volna a lány telefonját, pláne nem a Magtár utcában. Olivér elmondta ugyanis, hogy Péntek Lászlónak magas technikai felkészültségű, bankkártyákat hamisító haverjai voltak. Értett a dolgokhoz, nem sodorta volna bajba magát a telefonnal, ha egyáltalán tudatában van annak, hogy halott a lány.
Arra kérdésre pedig, hogy miért ölték meg, két verzió van Eszter szerint, illetve emberek szerint, akikkel beszélgetett Pécsett.
Az egyik verzió szerint Kata olyan embert minősített pszichikailag alkalmatlannak, akit nem kellett volna.
Egy másik verzió szerint az egyik páciense olyan dolgot fecsegett ki neki, mint pszichológusának a maffia és a rendőrség kapcsolatáról, amit szintén nem kellett volna. Kata lépni tervezett az ügyben, ezért veszélyessé vált.
<b>Minden hasonló felvetésre válaszolni tudok, amiket itt írtok, mert ezeket én mind-mind elmondtam Eszternek én magam is, és ismerem rá az ő válaszait.</b>
Te hihetőnek tartod, hogy veszélyes alvilági alakok megfojtanak egy lányt a telefonja miatt</div>
Eszter szerint Péntek László a telefont valóban ellopta. Ekkor azok az emberek, akik amúgy is tervezték már Bándy Kata halálát, lecsaptak az alkalomra, hogy lám, akadt egy olyan ember, akire rá lehet húzni a balhét.
Eszter szerint az utal erre a verzióra, hogy Péntek László ha valóban gyilkos lett volna, nem árulta volna a lány telefonját, pláne nem a Magtár utcában. Olivér elmondta ugyanis, hogy Péntek Lászlónak magas technikai felkészültségű, bankkártyákat hamisító haverjai voltak. Értett a dolgokhoz, nem sodorta volna bajba magát a telefonnal, ha egyáltalán tudatában van annak, hogy halott a lány.
Arra kérdésre pedig, hogy miért ölték meg, két verzió van Eszter szerint, illetve emberek szerint, akikkel beszélgetett Pécsett.
Az egyik verzió szerint Kata olyan embert minősített pszichikailag alkalmatlannak, akit nem kellett volna.
Egy másik verzió szerint az egyik páciense olyan dolgot fecsegett ki neki, mint pszichológusának a maffia és a rendőrség kapcsolatáról, amit szintén nem kellett volna. Kata lépni tervezett az ügyben, ezért veszélyessé vált.
<b>Minden hasonló felvetésre válaszolni tudok, amiket itt írtok, mert ezeket én mind-mind elmondtam Eszternek én magam is, és ismerem rá az ő válaszait.</b>
Mar 19, 2013 23:05:07
gennyes féregzsidó
Mar 19, 2013 23:05:49
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">sodileaks</div>
Te hihetőnek tartod, hogy veszélyes alvilági alakok megfojtanak egy lányt a telefonja miatt</div>
Eszter szerint Péntek László a telefont valóban ellopta. Ekkor azok az emberek, akik amúgy is tervezték már Bándy Kata halálát, lecsaptak az alkalomra, hogy lám, akadt egy olyan ember, akire rá lehet húzni a balhét.
Eszter szerint az utal erre a verzióra, hogy Péntek László ha valóban gyilkos lett volna, nem árulta volna a lány telefonját, pláne nem a Magtár utcában. Olivér elmondta ugyanis, hogy Péntek Lászlónak magas technikai felkészültségű, bankkártyákat hamisító haverjai voltak. Értett a dolgokhoz, nem sodorta volna bajba magát a telefonnal, ha egyáltalán tudatában van annak, hogy halott a lány.
Arra kérdésre pedig, hogy miért ölték meg, két verzió van Eszter szerint, illetve emberek szerint, akikkel beszélgetett Pécsett.
Az egyik verzió szerint Kata olyan embert minősített pszichikailag alkalmatlannak, akit nem kellett volna.
Egy másik verzió szerint az egyik páciense olyan dolgot fecsegett ki neki, mint pszichológusának a maffia és a rendőrség kapcsolatáról, amit szintén nem kellett volna. Kata lépni tervezett az ügyben, ezért veszélyessé vált.
<b>Minden hasonló felvetésre válaszolni tudok, amiket itt írtok, mert ezeket én mind-mind elmondtam Eszternek én magam is, és ismerem rá az ő válaszait.</b></div>
ti olyan szintű idióták vagytok mindketten, hogy rajtatok csak röhögni lehet. pont ugyanazt csináljátok, mint titán a kémlegyekkel: nagyobbnál nagyobb baromságokat gondoltok ki minden alap nélkül.
de csak csináld, legalább addig sem keresel pénzt. még basszál el legalább 10-15 évet hasonló faszságokkal.:))
Te hihetőnek tartod, hogy veszélyes alvilági alakok megfojtanak egy lányt a telefonja miatt</div>
Eszter szerint Péntek László a telefont valóban ellopta. Ekkor azok az emberek, akik amúgy is tervezték már Bándy Kata halálát, lecsaptak az alkalomra, hogy lám, akadt egy olyan ember, akire rá lehet húzni a balhét.
Eszter szerint az utal erre a verzióra, hogy Péntek László ha valóban gyilkos lett volna, nem árulta volna a lány telefonját, pláne nem a Magtár utcában. Olivér elmondta ugyanis, hogy Péntek Lászlónak magas technikai felkészültségű, bankkártyákat hamisító haverjai voltak. Értett a dolgokhoz, nem sodorta volna bajba magát a telefonnal, ha egyáltalán tudatában van annak, hogy halott a lány.
Arra kérdésre pedig, hogy miért ölték meg, két verzió van Eszter szerint, illetve emberek szerint, akikkel beszélgetett Pécsett.
Az egyik verzió szerint Kata olyan embert minősített pszichikailag alkalmatlannak, akit nem kellett volna.
Egy másik verzió szerint az egyik páciense olyan dolgot fecsegett ki neki, mint pszichológusának a maffia és a rendőrség kapcsolatáról, amit szintén nem kellett volna. Kata lépni tervezett az ügyben, ezért veszélyessé vált.
<b>Minden hasonló felvetésre válaszolni tudok, amiket itt írtok, mert ezeket én mind-mind elmondtam Eszternek én magam is, és ismerem rá az ő válaszait.</b></div>
ti olyan szintű idióták vagytok mindketten, hogy rajtatok csak röhögni lehet. pont ugyanazt csináljátok, mint titán a kémlegyekkel: nagyobbnál nagyobb baromságokat gondoltok ki minden alap nélkül.
de csak csináld, legalább addig sem keresel pénzt. még basszál el legalább 10-15 évet hasonló faszságokkal.:))
Mar 19, 2013 23:05:49
sodika
Mar 19, 2013 23:06:44
<div class="quote"><div class="author">Lázár</div>
Kizárt hogy akit egy olyan jóképű férfi eljegyzett pénteket szimpatikusnak találja.</div>
Kicsit dumálni vele, ha már úgyis jól érzed maga, és úgyis nyár van? Miért ne?
Kizárt hogy akit egy olyan jóképű férfi eljegyzett pénteket szimpatikusnak találja.</div>
Kicsit dumálni vele, ha már úgyis jól érzed maga, és úgyis nyár van? Miért ne?
Mar 19, 2013 23:06:44
Brian
Mar 19, 2013 23:06:45
en annyira orulok annak, amit csinalsz, sodi, hogy el sem hiszed. a rendor ismeroseim mar megjegyeztek maguknak a neved a hermanlista miatt, de most szoltam nekik arrol is, hogy forizzsal egyitt mosdattok egy rendorgyilkos cigany, es a gyilkossagot is a helyi rendorokre akarjatok kenni. mit mondjak, nem orultek neki. szerintem abba nem remenykedj, hogy rendorok fognak megvedeni, ha valaki felkerdez egyszer nyilvanosan. tudodte, milyen az, amikor rendorok keszitenek magyarazokartyat a kollegaiknak egy pupos retardrol? elarulom, kurva vicces.
Mar 19, 2013 23:06:45
sodika
Mar 19, 2013 23:08:34
<div class="quote"><div class="author">sodilegnagyobbrajongoja</div>Múltkor még az volt a mese, hogy Péntek valami drogkereskedő rendőrökhöz tört be.</div>
Eszter szerint van rá esély, hogy ez kiszínezett történet, de alapvetően mégis igaz, és mégis a hétfői tárgyaláson elhangzott verzió áll közelebb a valósághoz. Csak nem betörtek, hanem kirabolták, és nem másik rendőrhöz, hanem Kata volt az a rendőr.
Még csak most rakja össze a részleteket, mert sok volt az új információ.
Eszter szerint van rá esély, hogy ez kiszínezett történet, de alapvetően mégis igaz, és mégis a hétfői tárgyaláson elhangzott verzió áll közelebb a valósághoz. Csak nem betörtek, hanem kirabolták, és nem másik rendőrhöz, hanem Kata volt az a rendőr.
Még csak most rakja össze a részleteket, mert sok volt az új információ.
Mar 19, 2013 23:08:34
Brian
Mar 19, 2013 23:08:50
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Lázár</div>
Kizárt hogy akit egy olyan jóképű férfi eljegyzett pénteket szimpatikusnak találja.</div>
Kicsit dumálni vele, ha már úgyis jól érzed maga, és úgyis nyár van? Miért ne?</div>
ne magadbol indulj ki, haho! csak mert te bepucsitasz egy retek ciganynak, ha már úgyis jól érzed magad, és úgyis nyár van, az emberek normalisabb resze kihagyja az ilyesmit.
Kizárt hogy akit egy olyan jóképű férfi eljegyzett pénteket szimpatikusnak találja.</div>
Kicsit dumálni vele, ha már úgyis jól érzed maga, és úgyis nyár van? Miért ne?</div>
ne magadbol indulj ki, haho! csak mert te bepucsitasz egy retek ciganynak, ha már úgyis jól érzed magad, és úgyis nyár van, az emberek normalisabb resze kihagyja az ilyesmit.
Mar 19, 2013 23:08:50
56 látogató online.
A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™


<img src="http://img138.imageshack.us/img138/2223/poopossodi.png" alt="poopossodi.png" />