Szerző: NBVNG (Snecológus-pontszám: 3965x1) Jun 25, 2026 15:35:25
Válasz
(6)
Menjünk biztosra.
Ahmed von der WU kasse nem tudnál véletlenül arrajárni forgókotróval (valamiért lábon) és véletlenül megnyomni a putri falát a körmöskanállal?
Látod hogy milyen eredményesek a hatóságok ha utol kell érni valakit, simán megúsznád.
segíteni akajtam meg bajátkozni mejt annyija egyedüj voltam.
Jun 25, 2026 15:35:25

Szerző: - Jun 25, 2026 15:44:12
Válasz
(9)
-
Érdemes lenne csekkolni, Golda putri, most kinek a nevén van, alapítvány stb.
Endre elképzelései alapján,a Golda putrit alapitvány kapja, de fiának haszonélvezetet ad, és az alapitványnak kötelessége rendben tartani majd a környezetet, Golda halála után.
Igy biztosítva Endre szabadulása után való jogosultságát!
E szempontból is Endre nagyon magabiztos.Kb Blaha sosem.


Ez valami komolytalan terv lehet Goldáék részéről, de teljesen irreális.

Egyrészt miféle alapítvány vállalna be évi több százezres (esetenként pedig milliós) költséget a semmiért? Hacsak nem direkt azért hozták létre, és adományoznak neki a donorok, hogy stokit segítsék, az alapító okirattal is szembemenne, hogy egy alkoholista bűnöző lakhatására megy a támogatók pénze. Ha meg azért hozták létre, akkor meg a ház fenntartásán felül fizetik a 2-300 ezres könyvelési és egyéb költségeket is. 10 éven belül elérné az egész ingatlan árát a ráfordított költség.

Az egészet ráadásul több, mint 10 évvel Golda halála előtt kell megcsinálni, mert különben a hitelezők legalább a ház harmadát (sodikát illető kötelesrészt) lefoglalhatják stokitól. Színlelt szerződésként is meg lehet támadni, ha stoki rokonai hozzák létre az alapítványt, akár fedezetelvonás is szóba jöhet. Ha saját alapítvány, akkor stoki lakhatása nem megfelelő cél, ha hamis célt jelölnek meg, az meg már bűncselekmény. A vagyonkezelő alapíŧványhoz, ami megfelelő struktúra lenne meg 600 milliós ingatlan kellene legalább.

Tudnám még folytatni, de felesleges, ennyiből is látszik, hogy ez csak wishful thinking goldáék részéről.
Jun 25, 2026 15:44:12

Szerző: ascites (Snecológus-pontszám: 116100x58) Jun 25, 2026 16:05:46
Válasz
(18)
Az a ház a gyagyás alatt 1-2 év alatt értékteledne el teljesen és onnantól nettó ráfizatés lenne annak, aki a telek valódi tulajdonosa.

Kezdjük azzal, hogy a korcsnak sose lesz pénze a közművekre, mert ha össze is koldul havi 300k-t, azt is elissza.

A vályog az első télen totál fel fog penészedni, ha beázik, elkezd kifoszlani, már most sincs jó állapotban. A közműveket kikapcsolják majd 3-4 hónap alatt, de a tartozás onnantól is nőni fog, amit annak kell majd kifizetni, aki ismét be akarja őket üzemeltetni - vagyis a telek értéke hamarosan mínuszos lesz. Nem a házé, a teleké.

És amúgy a korcs sem járna jól vele. Ha az utcán kellene élnie, télen bevonszolná magát egy hajleszszállóra, de ha az övé lenne a kádárkocka, ott hűlne ki az öreglány ágyában részegen. Addig pedig a saját húgyában-fosában esne-kelne, az áramot kikapcsolnák, így nem lenne villany, internet...

Nincs kiút a helyzetéből.
Jun 25, 2026 16:05:46

Szerző: ascites (Snecológus-pontszám: 116100x58) Jun 25, 2026 16:10:28
Válasz
(11)
És akkor még nem beszéltünk arról, hogy állandóan bírságolnák a kosz, gyom, hemzsegő patkányok miatt + tavaly kizárólag azért nem mazdásodott a ház, mert az öregasszony ott lakott.
Jun 25, 2026 16:10:28

Szerző: Kendra (Snecológus-pontszám: 6387x3) Jun 25, 2026 16:10:36
Válasz
(2)
ascites
Az a ház a gyagyás alatt 1-2 év alatt értékteledne el teljesen és onnantól nettó ráfizatés lenne annak, aki a telek valódi tulajdonosa.

Kezdjük azzal, hogy a korcsnak sose lesz pénze a közművekre, mert ha össze is koldul havi 300k-t, azt is elissza.

A vályog az első télen totál fel fog penészedni, ha beázik, elkezd kifoszlani, már most sincs jó állapotban. A közműveket kikapcsolják majd 3-4 hónap alatt, de a tartozás onnantól is nőni fog, amit annak kell majd kifizetni, aki ismét be akarja őket üzemeltetni - vagyis a telek értéke hamarosan mínuszos lesz. Nem a házé, a teleké.

És amúgy a korcs sem járna jól vele. Ha az utcán kellene élnie, télen bevonszolná magát egy hajleszszállóra, de ha az övé lenne a kádárkocka, ott hűlne ki az öreglány ágyában részegen. Addig pedig a saját húgyában-fosában esne-kelne, az áramot kikapcsolnák, így nem lenne villany, internet...

Nincs kiút a helyzetéből.


Amúgy annyit pontosítanék hogy a Gyagyás előszeretettel hivatkozik a vastak falakra vájogfalként, de a valóságban egy átlag kádárkocka a ház. Az állítólagos gigabites net pedig egy 10/100-as awitchben van szétosztva azért van csak max 100 mb sebessége a toldalékban. Ahogy Addaboy mondta a tanszéknek meg kell vennie a házat Endre halála után Endrét meg ki kell tömetni!
Jun 25, 2026 16:10:36

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43540x21) Jun 25, 2026 16:11:34
Válasz
(9)
Kendra
Amúgy annyit pontosítanék hogy a Gyagyás előszeretettel hivatkozik a vastak falakra vájogfalként, de a valóságban egy átlag kádárkocka a ház. Az állítólagos gigabites net pedig egy 10/100-as awitchben van szétosztva azért van csak max 100 mb sebessége a toldalékban. Ahogy Addaboy mondta a tanszéknek meg kell vennie a házat Endre halála után Endrét meg ki kell tömetni!


Anyagos lehetne a mindenkori tárlatvezető, kívül-belül ismeri a Golda-lak rejtelmeit. :P
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 25, 2026 16:11:34

Szerző: ascites (Snecológus-pontszám: 116100x58) Jun 25, 2026 16:18:54
Válasz
(12)
Mi sem tenné boldogabbá a magamutogató szatírt, mint az, hogy mások még a kidöglése után is nézhetik a rút pofáját.

Ez csak egy random bűnöző az ezerből, semmi más. Nem érdemel semmiféle tartósítást, hírverést (online sem). A legnagyobb büntetés neki az, ha testületileg elfeljtjük a francba.
Jun 25, 2026 16:18:54

Szerző: Darth Tibor (Snecológus-pontszám: 16327x8) Jun 25, 2026 16:22:37
Válasz
(3)
ascites
És akkor még nem beszéltünk arról, hogy állandóan bírságolnák a kosz, gyom, hemzsegő patkányok miatt + tavaly kizárólag azért nem mazdásodott a ház, mert az öregasszony ott lakott.

Szerintem nem csak az van, hogy kell neki a kotorék, hogy ne menjen utcára, hanem, hogy azért se legyen visszafizetve semmi. Ebben Golda is benne lehet. Mondta is a fattyának, hogy hagyja bedőlni a hiteleit, a bankok meg csak fussanak a pénzük után.
...és szeretlek, ne felejtsd el! Puszi-puszi!
Jun 25, 2026 16:22:37

Szerző: Kádár elvtárs Jun 25, 2026 16:23:52
Válasz
(7)
Darth Tibor
Mondta is a fattyának, hogy hagyja bedőlni a hiteleit, a bankok meg csak fussanak a pénzük után.


Az én lányom!
Jun 25, 2026 16:23:52

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11370x5) Jun 25, 2026 16:34:53
Válasz
(3)
Darth Tibor
Szerintem nem csak az van, hogy kell neki a kotorék, hogy ne menjen utcára, hanem, hogy azért se legyen visszafizetve semmi. Ebben Golda is benne lehet. Mondta is a fattyának, hogy hagyja bedőlni a hiteleit, a bankok meg csak fussanak a pénzük után.


aztán meg nekik áll feljebb ha tényleg elkezdenek futni a pénzük után.

gyagyás bazdmeg a 80ezer euro minuszra semmit sem tudsz felmutatni. SEMMIT! eléget a kezedben, hírmondója sem maradt.
ezért mondják a 60 iq-s brendonok is a börtönben hogy egy BALEK VAGY. egy vesztes. aSodi. a Büdös
Jun 25, 2026 16:34:53

Szerző: MaxPayne (Snecológus-pontszám: 48990x24) Jun 25, 2026 16:37:43
Válasz
(3)
ascites
Nincs kiút a helyzetéből.

Annyira jó ezt olvasni! Annyira, de annyira szívmelengető.
Ugye, endre?
Hasfelmetszö Trutymó - Az utolsó finghajlító
Jun 25, 2026 16:37:43

Szerző: Jonciii (Snecológus-pontszám: 17141x8) Jun 25, 2026 16:58:33
Válasz
(16)
Hahó suppját nem kéne felfújni, és leugrani a balcsira?
Jun 25, 2026 16:58:33

Szerző: Gabonatároló (Snecológus-pontszám: 4102x2) Jun 25, 2026 17:20:59
Válasz
(6)
"Egyszerűen az a kis napi sörpénz nem elég semmire."
Jun 25, 2026 17:20:59

Szerző: Hafré (Snecológus-pontszám: 21810x10) Jun 25, 2026 17:37:54
Válasz
(4)
Mindig van kiút. A vonat alá most is besétálhat.
olyan ellenséges vagy velem
Jun 25, 2026 17:37:54

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13204x6) Jun 25, 2026 17:38:49
Válasz
(8)
Hafré
Mindig van kiút. A vonat alá most is besétálhat.


Most nem, csak 8-10-ig.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 25, 2026 17:38:49

Szerző: tyodika Jun 25, 2026 17:43:15
Válasz
(4)
Hafré
Mindig van kiút. A vonat alá most is besétálhat.


Hülye, nem mehetek ki!
Jun 25, 2026 17:43:15

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11370x5) Jun 25, 2026 17:47:43
Válasz
(2)
vajon mi lehet a patkánykodás oka. söre biztonsan nem volt annyi kb ezer ftot keresett tegnap
Jun 25, 2026 17:47:43

Szerző: - Jun 25, 2026 17:57:16
Válasz
(2)
dogoljmegsodi
vajon mi lehet a patkánykodás oka. söre biztonsan nem volt annyi kb ezer ftot keresett tegnap
Pedofilfelszopó anyagos és vagy pedofilszopó szarnabás vihetett neki sört. Ha van sör, akkor kánaán van a korcsnál.
Jun 25, 2026 17:57:16

Szerző: Hafré (Snecológus-pontszám: 21810x10) Jun 25, 2026 18:04:40
Válasz
(3)
-
Ha van sör, akkor kánaán van a korcsnál.


Minden egy folyamat.
Szeptemberben indul a bírósági évad.
Az análintruder szerepében: a bírónéni.

Az első rész tartalmából: tyegittyég! :(
olyan ellenséges vagy velem
Jun 25, 2026 18:04:40

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11370x5) Jun 25, 2026 18:05:29
Válasz
(2)
-
Pedofilfelszopó anyagos és vagy pedofilszopó szarnabás vihetett neki sört. Ha van sör, akkor kánaán van a korcsnál.


már tegnap is mintha csak dobizott volna szóval elvileg az adománysörnek már a seggére vágott
Jun 25, 2026 18:05:29

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13204x6) Jun 25, 2026 18:15:42
Válasz
(4)
Közben a kettesen az Ősember nyomtatóra koldul, hogy ki tudja nyomtatni a Gyagyás ellen a puskaporokat.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 25, 2026 18:15:42

Szerző: - Jun 25, 2026 18:31:40
Válasz
(3)
PúpszásziRePont
Közben a kettesen az Ősember nyomtatóra koldul, hogy ki tudja nyomtatni a Gyagyás ellen a puskaporokat.
Eddig hogy nyomtatta? Nem online küldte? Mi fan?
Jun 25, 2026 18:31:40

Szerző: Konzervatív Honpolgár Jun 25, 2026 18:36:38
Válasz
(6)
PúpszásziRePont
Közben a kettesen az Ősember nyomtatóra koldul, hogy ki tudja nyomtatni a Gyagyás ellen a puskaporokat.

Annak is a cigány kurva anyját amúgy.
Jun 25, 2026 18:36:38

Szerző: Gabonatároló (Snecológus-pontszám: 4102x2) Jun 25, 2026 18:37:11
Válasz
(3)
PúpszásziRePont
Közben a kettesen az Ősember nyomtatóra koldul, hogy ki tudja nyomtatni a Gyagyás ellen a puskaporokat.

Na, ez is úgy vonul majd be a trash-irodalomba, mint "A nyomtatás ára, ami végül sörré vált".
Jun 25, 2026 18:37:11

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11370x5) Jun 25, 2026 18:39:59
Válasz
(2)
PúpszásziRePont
Közben a kettesen az Ősember nyomtatóra koldul, hogy ki tudja nyomtatni a Gyagyás ellen a puskaporokat.


ki gondolta volna hogy ő is csak egy trash aki csak magyaráz de sose küldi el a feljelentest

a nagy megindulások
Jun 25, 2026 18:39:59

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13204x6) Jun 25, 2026 18:40:09
Válasz
(5)
-
Eddig hogy nyomtatta? Nem online küldte? Mi fan?


Most arra áll a bigája, hogy személyesen vigye be a bíróságra, és két szemével lássa, ahogy rányomják a pecsétet. Ez a sztori, amit előadott. Ha jól látom, akkor már az üzletben van.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 25, 2026 18:40:09

Szerző: - Jun 25, 2026 18:48:02
Válasz
(1)
PúpszásziRePont
Most arra áll a bigája, hogy személyesen vigye be a bíróságra, és két szemével lássa, ahogy rányomják a pecsétet. Ez a sztori, amit előadott. Ha jól látom, akkor már az üzletben van.
Ez most mi? Kinek nagyobb a baszója játék? Édesfaszom
Jun 25, 2026 18:48:02

Szerző: molos troll (Snecológus-pontszám: 5828x2) Jun 25, 2026 18:48:39
Válasz
(4)
Gabonatároló
Na, ez is úgy vonul majd be a trash-irodalomba, mint "A nyomtatás ára, ami végül sörré vált".

Az alkoholizálást szokták tintázásnak is mondani, akkor ugyanebben a zsargonban a nyomtató a kocsma lehet.
Jun 25, 2026 18:48:39

Szerző: Jonciii (Snecológus-pontszám: 17141x8) Jun 25, 2026 18:48:55
Válasz
(2)
Ez is retek, de odase neki
Jun 25, 2026 18:48:55

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13868x6) Jun 25, 2026 18:56:43
Válasz
(3)
gyagya, NE indíts lájvot.
Jun 25, 2026 18:56:43

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11370x5) Jun 25, 2026 18:58:16
Válasz
(6)
again mine the refund
gyagya, NE indíts lájvot.


nem fog. nem tudom pontosan mi történt de szerintem örülhetünk
Jun 25, 2026 18:58:16

Szerző: Bírónő Jun 25, 2026 19:02:45
Válasz
(4)
Hafré
Minden egy folyamat.
Szeptemberben indul a bírósági évad.
Az análintruder szerepében: a bírónéni.

Az első rész tartalmából: tyegittyég! :(



Jun 25, 2026 19:02:45

Szerző: ? Jun 25, 2026 19:26:20
Válasz
(1)
dogoljmegsodi
nem fog. nem tudom pontosan mi történt de szerintem örülhetünk
Miből gondolod, hogy történt bármi is?
Jun 25, 2026 19:26:20

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11370x5) Jun 25, 2026 19:31:32
Válasz
(3)
?
Miből gondolod, hogy történt bármi is?


megérzés. nagyon lifedanger szintű lapítás szaga van
Jun 25, 2026 19:31:32

Szerző: ? Jun 25, 2026 19:45:58
Válasz
(1)
dogoljmegsodi
megérzés. nagyon lifedanger szintű lapítás szaga van
Remélem igazad van.
Jun 25, 2026 19:45:58

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43540x21) Jun 25, 2026 19:53:13
Válasz
(2)
Oddsos troll, írjál be!

a.) Endre bocsánatot kér az eddig elkövetett dolgaiért,
b.) Elküldik gugolni 3+2+1 évre,

Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 25, 2026 19:53:13

Szerző: Apmz (Snecológus-pontszám: 2898x1) Jun 25, 2026 19:57:49
Válasz
(3)
Nemzet Krónikása
Oddsos troll, írjál be!

a.) Endre bocsánatot kér az eddig elkövetett dolgaiért,
b.) Elküldik gugolni 3+2+1 évre,

c.) Megdöglik végre.
a kurva anyádat, Endre
Jun 25, 2026 19:57:49

Szerző: Lajos Jun 25, 2026 19:59:22
Válasz
(1)
Kendra
Amúgy annyit pontosítanék hogy a Gyagyás előszeretettel hivatkozik a vastak falakra vájogfalként, de a valóságban egy átlag kádárkocka a ház. Az állítólagos gigabites net pedig egy 10/100-as awitchben van szétosztva azért van csak max 100 mb sebessége a toldalékban. Ahogy Addaboy mondta a tanszéknek meg kell vennie a házat Endre halála után Endrét meg ki kell tömetni!


Támogatom a púp taxidermiáját! Sőt, vállalom!
Lajoska
Jun 25, 2026 19:59:22

Szerző: Hafré (Snecológus-pontszám: 21810x10) Jun 25, 2026 20:00:10
Válasz
(2)
Lajos
Támogatom a púp taxidermiáját! Sőt, vállalom!

Nem kell az egészet kitömni csak egy bizonyos szervét, hogy végre merev lehessen.
olyan ellenséges vagy velem
Jun 25, 2026 20:00:10

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13868x6) Jun 25, 2026 20:07:11
Válasz
(3)
dogoljmegsodi
megérzés. nagyon lifedanger szintű lapítás szaga van


Remélem nagyon el lett kapva :D
Jun 25, 2026 20:07:11

Szerző: Szocialista kisnyugdíjas Jun 25, 2026 20:07:17
Válasz
(0)
Hafré
Nem kell az egészet kitömni csak egy bizonyos szervét, hogy végre merev lehessen.

Mink daciába még lehet van csapágygolyó elfekvőben
Jun 25, 2026 20:07:17

Szerző: Eazy (Snecológus-pontszám: 23881x11) Jun 25, 2026 20:08:11
Válasz
(1)
Számomra még mindig az a legnagyobb rejtély, hogy mégis hogy tudod magadat még mindig elviselni?
Úty kültyem ej nyekety a kétyszátyetyret, hoty fajójápan nyem folt já fetezetem -sodi kobold
Jun 25, 2026 20:08:11

Szerző: Hafré (Snecológus-pontszám: 21810x10) Jun 25, 2026 20:19:23
Válasz
(2)
Eazy
hogy tudod magadat még mindig elviselni?


Dehát elmondta ezerszer: sörtöt kell vedelni hozzá.
olyan ellenséges vagy velem
Jun 25, 2026 20:19:23

Szerző: ? Jun 25, 2026 20:24:04
Válasz
(0)
Hafré
Dehát elmondta ezerszer: sörtöt kell vedelni hozzá.
Na jó, de a börtönben nem lesz sör. Ott hogy fogja elviselni önmagán kivül az egészet?
Jun 25, 2026 20:24:04

Szerző: Apmz (Snecológus-pontszám: 2898x1) Jun 25, 2026 20:29:01
Válasz
(1)
?
Na jó, de a börtönben nem lesz sör. Ott hogy fogja elviselni önmagán kivül az egészet?

Talán adnak neki gyógyszert, vagy egyszerűen megreccsen, és megy a tepsibe vagy a vigyorgóba.
a kurva anyádat, Endre
Jun 25, 2026 20:29:01

Szerző: Hafré (Snecológus-pontszám: 21810x10) Jun 25, 2026 20:31:46
Válasz
(4)
Minden normális embernek büntetés a bezártság. Stokinak nem ez a büntetés mert már eleve az odújába zárkózva élt. Ha van sört meg net ő akármeddig elvan. Nézd csak meg nyafog ugyan h mászkálna de valójában már a tárgyalásokra se akar eljárni. Neki a büntetés igazábol a sört és net megvonás lesz attól veri ki a víz egyedül.
olyan ellenséges vagy velem
Jun 25, 2026 20:31:46

Szerző: Ahmed von der WU kasse (Snecológus-pontszám: 17577x8) Jun 25, 2026 20:34:49
Válasz
(4)
NBVNG
Menjünk biztosra.
Ahmed von der WU kasse nem tudnál véletlenül arrajárni forgókotróval (valamiért lábon) és véletlenül megnyomni a putri falát a körmöskanállal?
Látod hogy milyen eredményesek a hatóságok ha utol kell érni valakit, simán megúsznád.


Inkább bérelnék egyet a közelben, mert az 260km,és az sokáig tartana:-D

Mert a fogyatékos vádlottal ellentétben, nekem vissza kell járnom hétvégente Ausztriába a volt melohelyemre kisegíteni.
Igy már lassan 2 éve nonstop dolgozok:-)

Mindig elfog a szégyenérzet mikor a fogyaték bejelenti, hogy ö most elmegy pihenni mert elfáradt.
Jun 25, 2026 20:34:49

Szerző: - Jun 25, 2026 20:38:12
Válasz
(1)
Hafré
Minden normális embernek büntetés a bezártság. Stokinak nem ez a büntetés mert már eleve az odújába zárkózva élt. Ha van sört meg net ő akármeddig elvan. Nézd csak meg nyafog ugyan h mászkálna de valójában már a tárgyalásokra se akar eljárni. Neki a büntetés igazábol a sört és net megvonás lesz attól veri ki a víz egyedül.
Meg attól, hogy mivel képtelen rendet tartani maga körül, illetve gusztustalan természete van, rendszeresen fogják verni.
Jun 25, 2026 20:38:12

Szerző: CafkaMarci (Snecológus-pontszám: 12774x6) Jun 25, 2026 20:44:42
Válasz
(3)
Szkodi! A buta pék, aki épp faszra húz a beadványaival, ma délután vett egy nyomtatót, és a nagy adag fronyóját is kiváltotta. Pedig hó vége van…
Ha lenne macskája, valószínűleg még állatorvoshoz is el tudná vinni.
Nem állítom, hogy laumó bitcoinos pendrive-jával fizetett, és azt sem mondom, hogy vegyél te is egy nyomtatót, de a fronyóra és/vagy a rivóra ideje lenne rákapni.

Pro tipp: egy pszichiáter felkeresését erősen megfontolnám a helyedben. Enyhítő körülményként legalább majd felhozhatod az ügyész meg bíró előtt, hogy kezelteted magad.
És ha már itt tartunk: egy rivós évaddal igazán meglephetnéd a rajongóidat így a könyv végén. Mi baj lehetne belőle?!
Endi, hogy ugorhattunk át egy teljes napot? Hogyan? Hogyan?
Jun 25, 2026 20:44:42

Szerző: hugykoszagu pinaszor (Snecológus-pontszám: 14383x7) Jun 25, 2026 20:58:21
Válasz
(0)
lumpen live
le vagy tiltva, kurva anyád
Jun 25, 2026 20:58:21

Szerző: Flixbus utas (Snecológus-pontszám: 4076x2) Jun 25, 2026 20:58:32
Válasz
(0)
SÉRV DÖ LÁJV
Jun 25, 2026 20:58:32

Szerző: Gyagya (Snecológus-pontszám: 2641x1) Jun 25, 2026 21:00:00
Válasz
(2)
CafkaMarci
Szkodi! A buta pék, aki épp faszra húz a beadványaival, ma délután vett egy nyomtatót, és a nagy adag fronyóját is kiváltotta. Pedig hó vége van…
Ha lenne macskája, valószínűleg még állatorvoshoz is el tudná vinni.
Nem állítom, hogy laumó bitcoinos pendrive-jával fizetett, és azt sem mondom, hogy vegyél te is egy nyomtatót, de a fronyóra és/vagy a rivóra ideje lenne rákapni.

Pro tipp: egy pszichiáter felkeresését erősen megfontolnám a helyedben. Enyhítő körülményként legalább majd felhozhatod az ügyész meg bíró előtt, hogy kezelteted magad.
És ha már itt tartunk: egy rivós évaddal igazán meglephetnéd a rajongóidat így a könyv végén. Mi baj lehetne belőle?!
Kb 5 perc hetyetye után a pszihiátert kéne nyugtatókkal kezelni!
Jun 25, 2026 21:00:00

Szerző: Flixbus utas (Snecológus-pontszám: 4076x2) Jun 25, 2026 21:07:40
Válasz
(8)
Büdös: Tervezem a munkakeresést
Moszad: Addig tervezed amíg lecsuknak.
Jun 25, 2026 21:07:40

Szerző: Semper Snecifisz (Snecológus-pontszám: 5938x2) Jun 25, 2026 21:12:32
Válasz
(3)
A lumpen geci nyilván nem tudja hogy a dolgozó emberek mikor kapnak fizetést :D
"Az egész napomat elvette az idő..."
Jun 25, 2026 21:12:32

Szerző: Gabonatároló (Snecológus-pontszám: 4102x2) Jun 25, 2026 21:16:26
Válasz
(1)
Flixbus utas
Büdös: Tervezem a munkakeresést

Ahogy a takarítást is, tudjuk.
Jun 25, 2026 21:16:26

Szerző: Flixbus utas (Snecológus-pontszám: 4076x2) Jun 25, 2026 21:19:06
Válasz
(1)
Ez valami új szint amire süllyedt, betelefonálóktól durvábban tarhál mint egy budapesti csöves a turistáktól
Jun 25, 2026 21:19:06

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43540x21) Jun 25, 2026 21:24:00
Válasz
(0)
Semper Snecifisz
A lumpen geci nyilván nem tudja hogy a dolgozó emberek mikor kapnak fizetést :D


Vadász Gyula mindig X. hónap 1. és 10. napja között kunyerál.. :DD
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 25, 2026 21:24:00

Szerző: molos troll (Snecológus-pontszám: 5828x2) Jun 25, 2026 21:24:22
Válasz
(1)
Beüvöltenek a "rajongók" az elhaladó autóból :D
Jun 25, 2026 21:24:22

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43540x21) Jun 25, 2026 21:26:29
Válasz
(0)
Twinkek a vonalban
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 25, 2026 21:26:29

Szerző: Flixbus utas (Snecológus-pontszám: 4076x2) Jun 25, 2026 21:27:45
Válasz
(0)
Nemzet Krónikása
Twinkek a vonalban


Bizony! És az idős meleg bácsit zavarja, hogy nem láthatja a twinkyboyok arcát
Jun 25, 2026 21:27:45

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43540x21) Jun 25, 2026 21:30:16
Válasz
(0)
"ez már olyan mintha direkt azokra (kiskorúak) mennék rá"

Hát, nem is tudom miért. :DDD
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 25, 2026 21:30:16

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43540x21) Jun 25, 2026 21:31:07
Válasz
(3)
Fehér négyzet: "de csúnya vagy tikkadjál meg"
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 25, 2026 21:31:07

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43540x21) Jun 25, 2026 21:31:39
Válasz
(2)
"helló tati"

XDDDDDDDD
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 25, 2026 21:31:39

Szerző: Erkelyszimulator (Snecológus-pontszám: 6050x3) Jun 25, 2026 21:32:15
Válasz
(2)
Feher negyzet:
De csunya vagy tikkadjal meg :D

Masik:
Szia tati! Haziorizetben vagy!
Jun 25, 2026 21:32:15

Szerző: Erkelyszimulator (Snecológus-pontszám: 6050x3) Jun 25, 2026 21:33:14
Válasz
(1)
De undorito vagy csinaltasd meg a fogad!

Hahahahaha dentalis holokauszt xd
Jun 25, 2026 21:33:14

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43540x21) Jun 25, 2026 21:34:06
Válasz
(1)
3,2,1, aztírjákhogypedofilvagy
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 25, 2026 21:34:06

Szerző: CafkaMarci (Snecológus-pontszám: 12774x6) Jun 25, 2026 21:35:11
Válasz
(1)
Ha abból a rasszból származnék, mint a stoki párbajtársai, most azt mondanám: hajjak ki, ezek a legjobb lájvok. A tati akárhova belép, mindenhol leférgezik, lepedofilozzák, kiröhögik.
Ha nincs pesta, szenvedés a tiktakon eltöltött minden perce, jahvénak hála.
Endi, hogy ugorhattunk át egy teljes napot? Hogyan? Hogyan?
Jun 25, 2026 21:35:11

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11370x5) Jun 25, 2026 21:36:53
Válasz
(0)
látom előkerült. de semmi értelme
Jun 25, 2026 21:36:53

Szerző: Semper Snecifisz (Snecológus-pontszám: 5938x2) Jun 25, 2026 21:48:03
Válasz
(1)
A hordóhasú gazda inkább megvárta busákot, endre le van szarva.
"Az egész napomat elvette az idő..."
Jun 25, 2026 21:48:03

Szerző: - Jun 25, 2026 21:48:55
Válasz
(1)
Szejejmi bányatos a pdf. MC Malac leszarja megy vissza a bakcigányához :D
Jun 25, 2026 21:48:55

Szerző: A helyzet megoldása (Snecológus-pontszám: 92587x46) Jun 25, 2026 21:49:53
Válasz
(4)
Kérek mindenkit, hogy azt a profilt amiről most élőzik Endre jelentse, NE A LÁJVOT hanem a profilt, mert a bioban ott a szamlaszam amire ugrik a tiktik

Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 25, 2026 21:49:53

Szerző: - Jun 25, 2026 21:50:32
Válasz
(0)
Semper Snecifisz
A hordóhasú gazda inkább megvárta busákot, endre le van szarva.


Elment a naty ütyfél azaz a naty hordó
Jun 25, 2026 21:50:32

Szerző: A helyzet megoldása (Snecológus-pontszám: 92587x46) Jun 25, 2026 21:51:15
Válasz
(3)
Falvi a thai nightclubban pezsgőzik, amíg Endre a 40 fokos rohadó ólban :)
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 25, 2026 21:51:15

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11370x5) Jun 25, 2026 21:58:21
Válasz
(0)
valószínűleg egész nap ezt a vergődést csinálta amit most is látunk. gazdagabb lett volna a világ ha nem is jön fel.
ez a semminèl is kevesebb
Jun 25, 2026 21:58:21

Szerző: Oddsos troll Jun 25, 2026 21:59:10
Válasz
(1)
Nemzet Krónikása
Oddsos troll, írjál be!

a.) Endre bocsánatot kér az eddig elkövetett dolgaiért,
b.) Elküldik gugolni 3+2+1 évre,

Most másra koncentrálok,pl.1 perc múlva a németek első félidőben rúgott 2 góljára.
De legyen ;)
a) 38x
b) 1,1
Jun 25, 2026 21:59:10

Szerző: koszos (Snecológus-pontszám: 23083x11) Jun 25, 2026 22:01:21
Válasz
(1)
mennyire finom ezt latni :D

a falvi thaifoldon bulizik es pial,mikozben a lumpen alkesz mamahotellako eloskodo remeg par szaz forintert :D
"Anyám hibája .Ha minden összeomlik, rágyújtom a házat" KEF 2024.06.29.
Jun 25, 2026 22:01:21

Szerző: Bubuka (Snecológus-pontszám: 28242x14) Jun 25, 2026 22:03:05
Válasz
(1)
koszos
mennyire finom ezt latni :D

a falvi thaifoldon bulizik es pial,mikozben a lumpen alkesz mamahotellako eloskodo remeg par szaz forintert :D


Hogy próbálja előadni, hogy ő is bulizik velük, dobálja magát meg vigyorog erőltetve, még a drága pólóját is felvette a ma esti bulihoz :))

rettentően szánalmas.
Jun 25, 2026 22:03:05

118 látogató online.

A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™