Szerző: Kendra (Snecológus-pontszám: 6351x3) Jun 23, 2026 14:26:55
Válasz
(2)
Sodragon legendája
Stoki még egy elektromos dildoban sem tudna elemet cserélni, nemhogy programozzon. A rendszerben gondolkodás és a problémák megoldása neki napról napra sci-fi kategória. Igazi train wreck rongyalkoholista provokátor buzeráns, aki csak a nehézkes magyar jogszolgáltatás miatt van még szabadlábon.



Vajon ezt a "pjogjamozó fatyok" téveszmét vagy a videózást Zsery-től vette át vagy honnan az ötlet?
Jun 23, 2026 14:26:55

Szerző: Sodragon legendája (Snecológus-pontszám: 5246x2) Jun 23, 2026 14:31:07
Válasz
(3)
Kendra
Vajon ezt a "pjogjamozó fatyok" téveszmét vagy a videózást Zsery-től vette át vagy honnan az ötlet?


Stokinek periódikusan vannak téveszméi és aránytévesztései és túlbecsüli a saját korlátolt képességeit. Minden időszakban másnak titulálja magát, attól függően, hogy miből lehet előnye, így akár egy helyezkedő kis féregnek is mondhatjuk, abból is az ügyetlenebb fajtából. Nemrég azt hitte, hogy tud vezetni, de gyorsan szembe is jött vele a valóság és egy rakat pénzt égetett el órákra és vizsgákra. Nincs szilárd énképe, jól körülhatárolt önálló személyisége, gátlásai, mértéktartása és semmi ilyen skillje, ami garantálna egy decens életvitelt és boldogulást.
Buszjegyet is tudjál megvenni, te nemzetvédő! :D
Jun 23, 2026 14:31:07

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13074x6) Jun 23, 2026 14:31:46
Válasz
(2)
Toldaléklakó lájv!
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 23, 2026 14:31:46

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11266x5) Jun 23, 2026 14:33:19
Válasz
(1)
részeg az állatkínzó
Jun 23, 2026 14:33:19

Szerző: kérdezhetek valamit (Snecológus-pontszám: 5500x2) Jun 23, 2026 14:34:05
Válasz
(2)
Kendra
Tényleg Sodi ha te valóban programozó vagy akkor gondolom van egy referencia oldalad az elmúlt 20 év munkáidból. Vagy legalábbis egy Linkedin.

Láthatnánk vagy megint részegen hazudozol az interneten anyád kitartottjaként?

Amalónő github, hahó! Legfrisebb projekt (a code review-s tesla launch figyelő szaron kívül) a kapcsolati háló lett volna. Csak hát azok a fránya trollok ezt is elrontották, nem rakhatott ki büntetlenül a netre személyes adatokat. Nyeméjtyem miért
Jun 23, 2026 14:34:05

Szerző: kérdezhetek valamit (Snecológus-pontszám: 5500x2) Jun 23, 2026 14:35:16
Válasz
(3)
dogoljmegsodi
részeg az állatkínzó

Egyben benyakalta a donably-s 5 tyört?

Akkor ma újabb 2 ügy várható *ásít*
Jun 23, 2026 14:35:16

Szerző: EasybankosPedo (Snecológus-pontszám: 48415x24) Jun 23, 2026 14:36:57
Válasz
(4)
dogoljmegsodi
részeg az állatkínzó


Aki tudja az spamelje neki, hogy minimum 5 Kozelt kell meginnia live-ba, mert legalább ennyire kapott pénzt donablyn (2400Ft) az első nap.
Labancországba leszarjuk, hogy mit gondolnak a labancok, mert ellenség.
Jun 23, 2026 14:36:57

Szerző: Flixbus utas (Snecológus-pontszám: 4014x2) Jun 23, 2026 14:43:13
Válasz
(3)
Tenerife Brigi, ahogy mandula777 mondaná a " mai napon visszataszítóan józan"
Jun 23, 2026 14:43:13

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11266x5) Jun 23, 2026 14:43:57
Válasz
(2)
kérdezhetek valamit
Amalónő github, hahó! Legfrisebb projekt (a code review-s tesla launch figyelő szaron kívül) a kapcsolati háló lett volna. Csak hát azok a fránya trollok ezt is elrontották, nem rakhatott ki büntetlenül a netre személyes adatokat. Nyeméjtyem miért


ez az amalono amúgy honnan jön? random szavakat talál ki a papó?
Jun 23, 2026 14:43:57

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13074x6) Jun 23, 2026 14:45:21
Válasz
(8)
KEF: "Jenes büdös geci állatkínzó."
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 23, 2026 14:45:21

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43464x21) Jun 23, 2026 14:45:45
Válasz
(6)
PúpszásziRePont
KEF: "Jenes büdös geci állatkínzó."


Rágalmazásocska? XDDDD
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 23, 2026 14:45:45

Szerző: kurafi Jun 23, 2026 14:46:17
Válasz
(4)
Jenes, nyíltan ki lett jelentve, hogy elvitted szándékosan elpusztítani a Bagolykát. Ha az éjjel nagyon nem tudnál aludni a melegtől, akár írhatnál egy baszót is.
jóbólmondom
Jun 23, 2026 14:46:17

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43464x21) Jun 23, 2026 14:47:18
Válasz
(7)
NAGY NYILVÁNOSSÁG ELŐTT!
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 23, 2026 14:47:18

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11266x5) Jun 23, 2026 14:47:26
Válasz
(7)
megy a halott macskával hergelés

nagyon pofán basznám
Jun 23, 2026 14:47:26

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43464x21) Jun 23, 2026 14:48:12
Válasz
(6)
"állatkínzó macskagyilkos geci"
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 23, 2026 14:48:12

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13074x6) Jun 23, 2026 14:48:38
Válasz
(7)
KEF: "Ne is beszéljünk ezekről a macskagyilkos szar gecikről. megölték egy családtagomat."
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 23, 2026 14:48:38

Szerző: molos troll (Snecológus-pontszám: 5814x2) Jun 23, 2026 14:49:18
Válasz
(7)
"Az elkövetkező 10 évben majd kibaszottul le fogok csapni"
Jun 23, 2026 14:49:18

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11266x5) Jun 23, 2026 14:49:52
Válasz
(6)
újabb rágalmazás, újabb fenyegetőzés, és még csak 3 óra
Jun 23, 2026 14:49:52

Szerző: Pikturiensz (Snecológus-pontszám: 15718x7) Jun 23, 2026 14:50:02
Válasz
(14)
Gratulálok Endre. Jenes baszójához pont jól jött egy ilyen állatkínzós elszólás.
Mirror: https://www.youtube.com/@pikturiensz
Jun 23, 2026 14:50:02

Szerző: Hafré (Snecológus-pontszám: 21744x10) Jun 23, 2026 14:50:02
Válasz
(8)
A részegen fenyegetőzés az jó irány Endre bevált már esdig is.
olyan ellenséges vagy velem
Jun 23, 2026 14:50:02

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43464x21) Jun 23, 2026 14:50:07
Válasz
(6)
'mindenért bosszút állok"

Fenyegetőzik a terrorcselekményt előkészítő?

Én félek :c
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 23, 2026 14:50:07

Szerző: MC Raus Jun 23, 2026 14:50:13
Válasz
(3)
molos troll
"Az elkövetkező 10 évben majd kibaszottul le fogok csapni"


Le a ágyi poloskákra az ágyadon. Ennyi vagy. Még ember sem.
Jun 23, 2026 14:50:13

Szerző: MerciJohnyWalkere Jun 23, 2026 14:50:31
Válasz
(2)
Szerintem ma is csinál magànak egy újabb ügyet. :)
Jun 23, 2026 14:50:31

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13074x6) Jun 23, 2026 14:50:34
Válasz
(3)
Endre azt mondja, mindenki megkapja a magáét, megfelelő pillanatban lecsap majd az állatgyilkos gecikre. Ez fenyegetés?
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 23, 2026 14:50:34

Szerző: Hahó (Snecológus-pontszám: 274429x137) Jun 23, 2026 14:51:00
Válasz
(6)
*démon*
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jun 23, 2026 14:51:00

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43464x21) Jun 23, 2026 14:51:06
Válasz
(8)
"egyetlen dolog garantálja a biztonságukat az órán kívül, hogy a törvény embernek tekinti őket, morális gát nincs, csak nem akarok visszakerülni" (14:51)
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 23, 2026 14:51:06

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13074x6) Jun 23, 2026 14:51:55
Válasz
(7)
Bennem félelmet kelt a falu bolondjának a fenyegetőzése.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 23, 2026 14:51:55

Szerző: Flixbus utas (Snecológus-pontszám: 4014x2) Jun 23, 2026 14:52:12
Válasz
(3)
Endre papa miután 5 percen át keménykedett a lecsúszott alkoholista csöves nőnek, majd az megszólal: " Jól van beszéljünk a pedofilíáról "

Na ennyire fognak téged tisztelni a BV-ben.
Jun 23, 2026 14:52:12

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11266x5) Jun 23, 2026 14:52:41
Válasz
(4)
pedofiliával hergelés
Jun 23, 2026 14:52:41

Szerző: Flixbus utas (Snecológus-pontszám: 4014x2) Jun 23, 2026 14:54:52
Válasz
(7)
Jól hallottam nem tudja melyik a jobb meg bal keze?
Jun 23, 2026 14:54:52

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43464x21) Jun 23, 2026 14:55:30
Válasz
(14)
"mostantól kezdve olyan szinten szarom le a törvényt, hogy most kezdem azonosíthatlanul áthágni."
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 23, 2026 14:55:30

Szerző: hugykoszagu pinaszor (Snecológus-pontszám: 14380x7) Jun 23, 2026 14:55:31
Válasz
(7)
endre, aprilisban kellett elaltatnom a kutyamat mert idos es beteg volt, keszultem a halalara de igy is melyen megrazott, nem szivesen beszelek rola es a mai napig kethetente elpityeredek miatta

neked mar az elso napon sem remegett meg a hangod, oszinte fajdalmat nem lathattunk rajtad, ennyire erintett meg a macskad elvesztese

egy hazudos buzi vagy, csak a musort csinalod vele 3 hettel a halala utan is, mocskos geci
le vagy tiltva, kurva anyád
Jun 23, 2026 14:55:31

Szerző: - Jun 23, 2026 14:56:32
Válasz
(2)
Nagyon soderál, ha valaki az ügyeivel "provokálja"
Jun 23, 2026 14:56:32

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11266x5) Jun 23, 2026 14:59:33
Válasz
(3)
valaki mintha ott lenne?
Jun 23, 2026 14:59:33

Szerző: - Jun 23, 2026 15:02:21
Válasz
(2)
dogoljmegsodi
valaki mintha ott lenne?

Jár ezért is a bansz, tehát ott az Anyagos.
Jun 23, 2026 15:02:21

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43464x21) Jun 23, 2026 15:05:26
Válasz
(4)
Szopd le Ádámkát Goldával felváltva, te rossz buzerant.
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 23, 2026 15:05:26

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11266x5) Jun 23, 2026 15:06:06
Válasz
(3)
-
Jár ezért is a bansz, tehát ott az Anyagos.


igen mintha valakivel beszélt volna a verandan mikor ment a 2.sörért de goldarikács nem volt
Jun 23, 2026 15:06:06

Szerző: hugykoszagu pinaszor (Snecológus-pontszám: 14380x7) Jun 23, 2026 15:07:02
Válasz
(3)
nalad meg az is tobbet tett bagolykaert aki 3szor tappolt hogy pontja legyen a tiktok parbajban ellened
le vagy tiltva, kurva anyád
Jun 23, 2026 15:07:02

Szerző: Kendra (Snecológus-pontszám: 6351x3) Jun 23, 2026 15:12:32
Válasz
(1)
Mint mindig kánikulában a legnagyobb a felpörgés.
Jun 23, 2026 15:12:32

Szerző: A helyzet megoldása (Snecológus-pontszám: 92454x46) Jun 23, 2026 15:13:40
Válasz
(5)
Sikertelen hergelés és 0 bevétel.

Az lett amit a troll akart, Kiss Endre Farkas szenved :)
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 23, 2026 15:13:40

Szerző: Bátor_bikagolyó (Snecológus-pontszám: 4875x2) Jun 23, 2026 15:16:08
Válasz
(2)
-
Hahó üzeni, hogy a pimaszkodást büntetni fogja ezután is mindig! :D



Belenagyítva tényleg ott ül lenn 🤣
Jun 23, 2026 15:16:08

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13074x6) Jun 23, 2026 15:17:01
Válasz
(1)
A helyzet megoldása
Sikertelen hergelés és 0 bevétel.

Az lett amit a troll akart, Kiss Endre Farkas szenved :)


+ két lehetséges újabb ügy. Rágalmazás és fenyegetés. Jó ötlet volt ez a laza dlutáni lájv, Endre!
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 23, 2026 15:17:01

Szerző: banshee (Snecológus-pontszám: 48840x24) Jun 23, 2026 15:19:34
Válasz
(0)
Na, papó kilépett?
Jun 23, 2026 15:19:34

Szerző: nmthrwwy420 (Snecológus-pontszám: 24653x12) Jun 23, 2026 15:21:39
Válasz
(1)
A helyzet megoldása
Sikertelen hergelés és 0 bevétel.

Az lett amit a troll akart, Kiss Endre Farkas szenved :)


Bevételnek számoljuk, hogy elkövetett egy újabb rágalmazást?
Ki az az Endre bácsi?
Jun 23, 2026 15:21:39

Szerző: herr_schwechater (Snecológus-pontszám: 18293x9) Jun 23, 2026 15:22:12
Válasz
(3)
nmthrwwy420
Bevételnek számoljuk, hogy elkövetett egy újabb rágalmazást?

de legalább mészáros ádám budapesti drogos vitt neki piát
💕Vádemelés💕 + 💕AMS seggbekuki💕 + 💕Gondosóra marad💕
Jun 23, 2026 15:22:12

Szerző: halottpiton (Snecológus-pontszám: 8437x4) Jun 23, 2026 15:23:16
Válasz
(2)
Átlagban heti egy új ügy megvan?
aki nem hitelképes az nem ember
Jun 23, 2026 15:23:16

Szerző: Hahó (Snecológus-pontszám: 274429x137) Jun 23, 2026 15:23:31
Válasz
(4)
A helyzet megoldása
Sikertelen hergelés és 0 bevétel.

Az lett amit a troll akart, Kiss Endre Farkas szenved :)


a macskával és a 3 évvel lehet most a legjobban ütni.
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jun 23, 2026 15:23:31

Szerző: Sittes Sándor Jun 23, 2026 15:24:34
Válasz
(6)
Hahó
a macskával és a 3 évvel lehet most a legjobban ütni.

jövőre meg majd ököllel
Jun 23, 2026 15:24:34

Szerző: Gabonatároló (Snecológus-pontszám: 4063x2) Jun 23, 2026 15:26:59
Válasz
(1)
Sörösdoboz csak úgy repül a sarokba a többi közé. Így mulat egy úr!
Jun 23, 2026 15:26:59

Szerző: Rikárdó vazelines fasza Jun 23, 2026 15:35:26
Válasz
(1)
Sittes Sándor
jövőre meg majd ököllel


*integet*
Jun 23, 2026 15:35:26

Szerző: - Jun 23, 2026 15:36:26
Válasz
(2)
Ősembernél lurkol ahol közben ha jól hallom készül a krém és puskaporok is durranak néha.
Jun 23, 2026 15:36:26

Szerző: Sodragon legendája (Snecológus-pontszám: 5246x2) Jun 23, 2026 15:46:24
Válasz
(1)
Nemzet Krónikása
"mostantól kezdve olyan szinten szarom le a törvényt, hogy most kezdem azonosíthatlanul áthágni."


Nem azon csodálkozom, hogy háziőrizetben képes vagy ilyen önterhelő faszságokat mondani, Recskabohóc, hanem azon, hogy még nem varrtak be régen ilyen és ehhez hasonló red flag beszólások miatt, ami utalhat a törvénysértéseidre vagy a feltételes szökésedre. Amúgy is ilyen jogkerülő geci voltál mindig is, csak most voltál olyan hülye, hogy nyíltan kimondjad.
Buszjegyet is tudjál megvenni, te nemzetvédő! :D
Jun 23, 2026 15:46:24

Szerző: Hahó (Snecológus-pontszám: 274429x137) Jun 23, 2026 15:49:51
Válasz
(5)
-
Ősembernél lurkol ahol közben ha jól hallom készül a krém és puskaporok is durranak néha.


csatrik lejátszotta a telefonbeszélgetést ami a macska elvitele előtt történt.

"visszahozod vagy hogy?"

"attól függ mit mondanak"

azt mondták, hogy jobb lenne elaltatni, de abban a környezetbe nem mehet vissza.
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jun 23, 2026 15:49:51

Szerző: EasybankosPedo (Snecológus-pontszám: 48415x24) Jun 23, 2026 15:49:54
Válasz
(2)
Nem tudom kik voltak, de jól becsicskitoták a drogos hülye gyereket, hogy csak a hátérbe sunnyog és még a korcs live-ba se mer beköszöni. :)
Labancországba leszarjuk, hogy mit gondolnak a labancok, mert ellenség.
Jun 23, 2026 15:49:54

Szerző: NBVNG (Snecológus-pontszám: 3937x1) Jun 23, 2026 15:51:53
Válasz
(1)
Hahó


a pdf-t már kétszer elítélték rágalmazásért, és jelenleg is van ellene folyamatban 3 rágalmazási ügy. ebből nem lesz börtön, max súlyosító a fő ügyében,


Szóval hiába bűnismétel próbára bocsájtás alatt, nem ültethetik le érte?

Ha lesittelik és közbe érik be a patrik baszója akkor hozzá csaphatnak még 1-2 évet?
segíteni akajtam meg bajátkozni mejt annyija egyedüj voltam.
Jun 23, 2026 15:51:53

Szerző: Hahó (Snecológus-pontszám: 274429x137) Jun 23, 2026 15:52:24
Válasz
(17)
jenes feljelentést akar tenni állatkínzás miatt. plusz a mai rágalmazás.
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jun 23, 2026 15:52:24

Szerző: NBVNG (Snecológus-pontszám: 3937x1) Jun 23, 2026 15:55:48
Válasz
(1)
Hahó
jenes feljelentést akar tenni állatkínzás miatt. plusz a mai rágalmazás.

Az állatkínzást elengedi úgy vettem ki. De a rágalmazásért sztem simán bedobja a turbózó kesztyűt.
segíteni akajtam meg bajátkozni mejt annyija egyedüj voltam.
Jun 23, 2026 15:55:48

Szerző: lolnomaillolnopwreset Jun 23, 2026 15:57:21
Válasz
(2)
Hahó
jenes feljelentést akar tenni állatkínzás miatt. plusz a mai rágalmazás.



Na talán még az ajtókitámasztáson kívül jó lesz valamire.
100%, hogy 75%ban 50%.
Jun 23, 2026 15:57:21

Szerző: A helyzet megoldása (Snecológus-pontszám: 92454x46) Jun 23, 2026 15:59:47
Válasz
(10)
Aki a telegrammon spammeli, hogy ma hazáig fogja követni Mészáros Ádámot, és további információk várhatóak róla, annak üzenem hogy értjük.
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 23, 2026 15:59:47

Szerző: Hahó (Snecológus-pontszám: 274429x137) Jun 23, 2026 16:01:27
Válasz
(6)
pdf, menj be jenes lájvba, segíts neki baszót írni saját magad ellen!
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jun 23, 2026 16:01:27

Szerző: Jonciii (Snecológus-pontszám: 17080x8) Jun 23, 2026 16:03:27
Válasz
(3)
Hahó
jenes feljelentést akar tenni állatkínzás miatt. plusz a mai rágalmazás.


Mondhatni állampolgári kötelessége az ámokfutó elítélt háziőrizetes feljelentése, minden érintettnek
Jun 23, 2026 16:03:27

Szerző: Jonciii (Snecológus-pontszám: 17080x8) Jun 23, 2026 16:03:56
Válasz
(3)
Hahó
pdf, menj be jenes lájvba, segíts neki baszót írni saját magad ellen!


Mondjuk, akkor el lenne rontva
Jun 23, 2026 16:03:56

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13816x6) Jun 23, 2026 16:10:05
Válasz
(5)
gyagya loopold még ezt az állatkínzó geci szöveget, fõleg azt a részét hogy te is hogy fogsz visszavágni más családtagjára, amit elõre el fogsz tervezni

taps 🤣
Jun 23, 2026 16:10:05

Szerző: Hahó (Snecológus-pontszám: 274429x137) Jun 23, 2026 16:15:04
Válasz
(11)
vagy akkor indíts egy ellenbaszót írós lájvot, pdf. hagyod, hogy egy buta pék ma is faszra húzzon? nem volt elég a tegnapi?
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jun 23, 2026 16:15:04

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13074x6) Jun 23, 2026 16:35:46
Válasz
(1)
Valljuk be, hasznos volt a Kozel...
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 23, 2026 16:35:46

Szerző: hegesztőnő (Snecológus-pontszám: 7714x3) Jun 23, 2026 16:36:45
Válasz
(9)
volt itt kurva macskázás, fenyegetés, rágalmazás, és 18:36 phicsaszháj harapdálás

Jun 23, 2026 16:36:45

Szerző: Judas Jun 23, 2026 16:41:01
Válasz
(0)
Hahó
jenes feljelentést akar tenni állatkínzás miatt. plusz a mai rágalmazás.

Milyen rágalmazást tolt a Gyagyás?
Jun 23, 2026 16:41:01

Szerző: koszos (Snecológus-pontszám: 23060x11) Jun 23, 2026 16:43:13
Válasz
(2)
ljaratjak magukat ????

NEM! evvel bebizonyitjak,hogy az ilyen ostoba ,alkoholista ,eloskodo lumpen szarok ne pofazzanak csak ugy minden kovetkezmeny nelklul a neten !
"Anyám hibája .Ha minden összeomlik, rágyújtom a házat" KEF 2024.06.29.
Jun 23, 2026 16:43:13

Szerző: Hahó (Snecológus-pontszám: 274429x137) Jun 23, 2026 16:44:12
Válasz
(5)
hegesztőnő
volt itt kurva macskázás, fenyegetés, rágalmazás, és 18:36 phicsaszháj harapdálás


ez a bosszúállós picsaszáj harapdálás. gondolom majd 2045-ben a parkolóban lezárul a könyv:

"kegyelmes uram, tudna dobni néhány fillért sörre, hogy ne szúrjam le saját magam, miközben hadonászok?"

* ásít *
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jun 23, 2026 16:44:12

Szerző: 1982 Jun 23, 2026 16:48:39
Válasz
(1)
egy igazi gyökér vagy , Bagolykának a tálját nem voltál képes egyszer se elmosni , te patkány miattad halt meg mert szartál rá
ujpest08
Jun 23, 2026 16:48:39

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13074x6) Jun 23, 2026 16:50:49
Válasz
(2)
Érdemes lenne Jenesnek a fenyegetést is belevenni a feljelentésbe, ami a mai lájvban elhangzott, nagy nyilvánosság előtt. Mivel a főügy is erről szól, talán ez üthetne a legnagyobbat a Gyagyáson.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 23, 2026 16:50:49

Szerző: 1982 Jun 23, 2026 16:58:38
Válasz
(0)
te tényleg bolond vagy , rád illik a legjobban a mondás hogy magad alatt vágod a fát
ujpest08
Jun 23, 2026 16:58:38

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11266x5) Jun 23, 2026 17:01:37
Válasz
(5)
nagyon megérdemelne pedig allatkínzásért is egy ügyet, sőt talán az a legnagyobb bűne
Jun 23, 2026 17:01:37

Szerző: Felperes Jun 23, 2026 17:14:06
Válasz
(12)
Ezt a mai liveot érdemes eltenni bíróságokra, szép munka gyagyás!
Jun 23, 2026 17:14:06

Szerző: Kendra (Snecológus-pontszám: 6351x3) Jun 23, 2026 17:14:18
Válasz
(7)
Tehát Endre ma bevallotta hogy azt figyeli hol hághatja át a törvényeket. Prozone is szóbakerült... Szerintem ez elég durva érdemes lenne klippelni és beküldeni a megfelelő helyekre. És mind ezt liveba órával a kezén a háziőrizetben!
Jun 23, 2026 17:14:18

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43464x21) Jun 23, 2026 17:17:08
Válasz
(1)
Gondolom most is a csúnya, gonosz mafia volt az, aki belemászott a tengeri moszat bonyolultságú agyadba és kimondatta veled azokat a mondatokat, amik miatt újabb baszót fogsz a nyakadba kapni.
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 23, 2026 17:17:08

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13074x6) Jun 23, 2026 17:17:32
Válasz
(2)
Kendra
Tehát Endre ma bevallotta hogy azt figyeli hol hághatja át a törvényeket. Prozone is szóbakerült... Szerintem ez elég durva érdemes lenne klippelni és beküldeni a megfelelő helyekre. És mind ezt liveba órával a kezén a háziőrizetben!


Reméljük, Enikő néni is nézte a lájvot, és küldi a hangeffektes autót. Mert nem tudom, mi másnak kellene még történnie ahhoz, hogy végre visszavigyék.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 23, 2026 17:17:32

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43464x21) Jun 23, 2026 17:18:43
Válasz
(2)
PúpszásziRePont
Reméljük, Enikő néni is nézte a lájvot, és küldi a hangeffektes autót. Mert nem tudom, mi másnak kellene még történnie ahhoz, hogy végre visszavigyék.


Ezt én sem teljesen értem, elvileg el lett nekik küldve az is, hogy Goldával 1-2x eléggé elfajult a szitu, de nem vitték vissza gugolni a Büdöst, pedig azért csak egy 70+-os idős nőről meg egy negyvenes férfiról van szó.
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 23, 2026 17:18:43

Szerző: Flixbus utas (Snecológus-pontszám: 4014x2) Jun 23, 2026 17:21:20
Válasz
(2)
Én azon a véleményen vagyok, hogy jobb büntetés neki az egész nyarat az ötven fokos ólban végigloopolnia, tudván hogy bent kell rohadnia, nem mehet fürcsizni. Majd szeptemberben beviszik.
Jun 23, 2026 17:21:20

Szerző: Léghajós Kapitány Jun 23, 2026 17:25:13
Válasz
(3)
Flixbus utas
Én azon a véleményen vagyok, hogy jobb büntetés neki az egész nyarat az ötven fokos ólban végigloopolnia, tudván hogy bent kell rohadnia, nem mehet fürcsizni. Majd szeptemberben beviszik.


A cellában is meleg van, sőt ott nem lehet henyélni sem egész nap és sörike sincs. Vigyék csak be minél előbb.
Jun 23, 2026 17:25:13

Szerző: Bubuka (Snecológus-pontszám: 28214x14) Jun 23, 2026 17:31:01
Válasz
(3)
Szoknyás Szkodi, miért nem csavarod be 16 fokra a klímát és használod a medencés tesládat?
Jun 23, 2026 17:31:01

Szerző: Jonciii (Snecológus-pontszám: 17080x8) Jun 23, 2026 17:31:56
Válasz
(4)
Jó lenne ha a helyére kerülne a büdös, ez se rossz, de ott legalább sörtöt nem kap
Jun 23, 2026 17:31:56

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43464x21) Jun 23, 2026 17:32:17
Válasz
(3)
Flixbus utas
Én azon a véleményen vagyok, hogy jobb büntetés neki az egész nyarat az ötven fokos ólban végigloopolnia, tudván hogy bent kell rohadnia, nem mehet fürcsizni. Majd szeptemberben beviszik.


Igenis, kerüljön be a nehézfiúk közé, akiknek a közléskényszere meg az alkohol megvonása miatt úgyis elfogja csipogni, miket csinált.
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 23, 2026 17:32:17

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13074x6) Jun 23, 2026 17:39:21
Válasz
(3)
És a mai nap tanulsága: így segítsen bárki, bármiben a Gyagyásnak. Nem akarok dicshimnuszt zengeni az Ősemberről, hiszen ismeri mindenki. De az tény, hogy rendes volt tőle, hogy segített Bagolyka ügyében. És mit kapott érte a Gyagyástól? Rágalmazást, fenyegetést. Kb. így fog járni minden nagy "segítő", aki odajárkál a toldalékba. Mert a Gyagyás ilyen, alapból.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 23, 2026 17:39:21

Szerző: EasybankosPedo (Snecológus-pontszám: 48415x24) Jun 23, 2026 17:44:45
Válasz
(2)
Kendra
Tehát Endre ma bevallotta hogy azt figyeli hol hághatja át a törvényeket. Prozone is szóbakerült... Szerintem ez elég durva érdemes lenne klippelni és beküldeni a megfelelő helyekre. És mind ezt liveba órával a kezén a háziőrizetben!


Ne csak klippeket küldjetek be, hanem az egész live-ot, megjelölve hogy hol, mikor, mi hangzik el és azzal milyen törvényt sért. Egyrészt azért mert ha lesz ügy, eljárás akkor a korcs úgyis azzal fog védekezni és időt húzni hogy nézzék a kontextust is, amin igy már régen túl lesznek majd. Másrészt mert igy ők is jobban eltudják dönteni, hogy mi is történt pontosan.
Labancországba leszarjuk, hogy mit gondolnak a labancok, mert ellenség.
Jun 23, 2026 17:44:45

Szerző: Sodragon legendája (Snecológus-pontszám: 5246x2) Jun 23, 2026 17:54:05
Válasz
(3)
Recskás még mindig abban a hitben él, hogy van lehetősége és eszköze a trolljait megbüntetni vagy jogi lépéseket tenni, amibe kitartóan kapaszkodik, még így kvázi féllábbal a börtönben. Senki nem vesz téged komolyan már, Büdös. Te már csak a kóbor macskákra és önmagadra vagy a leginkább veszélyes. Eszköztelen, dologtalan lumpen alkesz szardarab vagy a 40fokos putridban, nem master mind.
Buszjegyet is tudjál megvenni, te nemzetvédő! :D
Jun 23, 2026 17:54:05

Szerző: MaxPayne (Snecológus-pontszám: 48984x24) Jun 23, 2026 18:02:23
Válasz
(3)
Én sem értem miért nem viszik végre vissza. Látható, napi szinten, hogy a házi őrizet nem segít, nem vált be. Folyamatosan bűnismétlést követ el; rágalmaz, becsületet sért, életellenes fenyegetések hagyják el a picsaszáját. Közben csak tovább rontja az állapotát a folyamatos alkoholizálással. Most komolyan ki kell nyirnia az anyját, hogy visszavigyék végre? Tényleg meg kell ezt várni?
Hasfelmetszö Trutymó - Az utolsó finghajlító
Jun 23, 2026 18:02:23

Szerző: Jonciii (Snecológus-pontszám: 17080x8) Jun 23, 2026 18:07:26
Válasz
(2)
MaxPayne
Én sem értem miért nem viszik végre vissza. Látható, napi szinten, hogy a házi őrizet nem segít, nem vált be. Folyamatosan bűnismétlést követ el; rágalmaz, becsületet sért, életellenes fenyegetések hagyják el a picsaszáját. Közben csak tovább rontja az állapotát a folyamatos alkoholizálással. Most komolyan ki kell nyirnia az anyját, hogy visszavigyék végre? Tényleg meg kell ezt várni?


Ja, ráadásul bent lehozták a piáról, kint meg tovább mérgezi magát
Jun 23, 2026 18:07:26

Szerző: MaxPayne (Snecológus-pontszám: 48984x24) Jun 23, 2026 18:16:19
Válasz
(2)
Jonciii
Ja, ráadásul bent lehozták a piáról, kint meg tovább mérgezi magát
És az még kimaradt, hogy további bűncselekményeket tervez megvalósítani, mint pl adóelkerülés.
Miért jó ez?
Hasfelmetszö Trutymó - Az utolsó finghajlító
Jun 23, 2026 18:16:19

Szerző: Bubuka (Snecológus-pontszám: 28214x14) Jun 23, 2026 18:19:12
Válasz
(6)
Sajnos igen, családon belüli erőszaknál is akkor lépnek amikor már vér folyik. Leszarnak egy ilyen nímand senkiházi parasztot az Alföldön. Évekkel ezelőtt is meg lett neki mondva, hogy még bűnözőnek is szar a pedofil.

Ettől függetlenül ez nem azt jelenti, hogy negyedévente ne szedték volna össze a bejelentéseket, egyéb ügyeit vele kapcsolatban és egy csomagként tálalják tovább.

Én bízom Enikő néniben. Azt láthatják, hogy gyáva elmenekülni és elkezdeni magánál gyengébbeket bántani, ezért"csak" az ólon belül öli meg az állatait, erre nincs okuk elvinni sajnos.

Meg különben is, adná az ég hogy ez elinduljon valóban és megtámadjon bárkit akit magára hergelt.

Még Jenes is elkenné a pofáját a részeg szarházinak.

Nehéz utolsó hónapok előtt állunk, a malmok lassan őrölnek de ezt már az elején tudtuk. Az idő nekünk kedvezett eddig is, most is és ezután is nekünk fog kedvezni.

Ügyködhet bármilyen, sajnálatos módon lecsúszott drogos haver, Debrecen közeli segglyukból érkező kopasz meleg cimbora, végső soron ők is láthatják, hogy az út a börtönbe programot nem mi fektetjük le, hanem a szoknyás Szkodi.

Ez itt 25 év műsorának a kitetőzése szerintem. Élvezni kell minden pillanatát, ahogyan magába roskad az egész és egy élet amit évekig próbáltak többszázan tényleg jobb irányba terelni, az direkt az ellenkező irányba indulva végül saját magát emésztette fel.

Ne idegeskedjünk. Emlékezzünk Padre barátságos hangjára aki mint egyfajta lelkiismeret most azt mondja: Vera nénit meglátogathattad volna, de te inkább AI előfizetéseket vettél amivel tovább rontottad a saját helyzetedet.

Jun 23, 2026 18:19:12

Szerző: EasybankosPedo (Snecológus-pontszám: 48415x24) Jun 23, 2026 18:23:24
Válasz
(2)
MaxPayne
Én sem értem miért nem viszik végre vissza. Látható, napi szinten, hogy a házi őrizet nem segít, nem vált be. Folyamatosan bűnismétlést követ el; rágalmaz, becsületet sért, életellenes fenyegetések hagyják el a picsaszáját. Közben csak tovább rontja az állapotát a folyamatos alkoholizálással. Most komolyan ki kell nyirnia az anyját, hogy visszavigyék végre? Tényleg meg kell ezt várni?


Szerintem ennek nagyon egyszerű oka van, bár aztán szeretném hinni hogy nem ez az oka. Ez az ok pedig egyrészt az, hogy egy fogvatartott napi költsége kb 3-4000 forint. Illetve van még talán még egy oka, ez pedig az hogy a Szolnoki rácsos ahova ilyenkor vinnék Púpszász miatt, szóval az elég kicsi börtön a maga 130-150 fős befogadóképeségével. Mondjuk ehhez fellehetne azt is hozni akkor most, hogy oké akkor vigyék Budapestre, ahol vannak talán jóval nagyobb létszámú intézmények is, ha már a lakhelye úgyis a Nándorfehérvári közbe van papíron.
Labancországba leszarjuk, hogy mit gondolnak a labancok, mert ellenség.
Jun 23, 2026 18:23:24

Szerző: lolnomaillolnopwreset Jun 23, 2026 18:34:22
Válasz
(0)
EasybankosPedo
Szerintem ennek nagyon egyszerű oka van, bár aztán szeretném hinni hogy nem ez az oka. Ez az ok pedig egyrészt az, hogy egy fogvatartott napi költsége kb 3-4000 forint. Illetve van még talán még egy oka, ez pedig az hogy a Szolnoki rácsos ahova ilyenkor vinnék Púpszász miatt, szóval az elég kicsi börtön a maga 130-150 fős befogadóképeségével. Mondjuk ehhez fellehetne azt is hozni akkor most, hogy oké akkor vigyék Budapestre, ahol vannak talán jóval nagyobb létszámú intézmények is, ha már a lakhelye úgyis a Nándorfehérvári közbe van papíron.


Vagy csak troll az összes ügyben eljáró szerv és várják a következő pirosbetűs ünnepnapot, ahol liveban visszatér a manna abc, vagy a maszkos kerítések, vagy hollandvíz, gereblye, villa, Golda
100%, hogy 75%ban 50%.
Jun 23, 2026 18:34:22

Szerző: Judas Jun 23, 2026 18:36:59
Válasz
(1)
Ebbe a hőségben hugymeleg söröket iszik a Gyagyás? Nincs valami kis hűtőalkalmatossága? Vagy így melegen jó az emésztőrendszerének?
Jun 23, 2026 18:36:59

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13074x6) Jun 23, 2026 18:41:15
Válasz
(1)
Judas
Ebbe a hőségben hugymeleg söröket iszik a Gyagyás? Nincs valami kis hűtőalkalmatossága? Vagy így melegen jó az emésztőrendszerének?


Néha beviszi a nagyházba, a hűtőbe. De akkor viszont benne van a pakliban, hogy Golda eltérít néhány sört.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 23, 2026 18:41:15

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13074x6) Jun 23, 2026 18:45:04
Válasz
(1)
Lumpen lájv!
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 23, 2026 18:45:04

Szerző: Pikturiensz (Snecológus-pontszám: 15718x7) Jun 23, 2026 18:46:36
Válasz
(3)
Elvágták az M1-nél az optikai kábelt, úgyhogy szarakszik a mirror
Mirror: https://www.youtube.com/@pikturiensz
Jun 23, 2026 18:46:36

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11266x5) Jun 23, 2026 18:46:56
Válasz
(1)
a mirrorba belebút a gyász
Jun 23, 2026 18:46:56

Szerző: NBVNG (Snecológus-pontszám: 3937x1) Jun 23, 2026 19:00:58
Válasz
(4)
Nem olyankor szokott ilyen véletlen liveokat kapcsolni amikor van nála valaki?
segíteni akajtam meg bajátkozni mejt annyija egyedüj voltam.
Jun 23, 2026 19:00:58

Szerző: Eazy (Snecológus-pontszám: 23841x11) Jun 23, 2026 19:26:49
Válasz
(3)
Azért külön picsaszájon verném amiért Bagolykát családtagnak merte nevezni.
Megint mikbe vagy te szörnyeteg..
Úty kültyem ej nyekety a kétyszátyetyret, hoty fajójápan nyem folt já fetezetem -sodi kobold
Jun 23, 2026 19:26:49

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43464x21) Jun 23, 2026 19:29:24
Válasz
(11)
Gyagya, egyébként ha nem kezdted el volna halálosan fenyegetni a trolljaidat, simán meg tudtad volna azt csinálni, hogy szépen csendesen eltűnsz a balfenékre az internetről.

A kutya nem foglalkozott volna veled hosszabbtávon, maximum a fórumon a kommenthaverok nosztalgiáztak meg találgattak volna, hogy a nemzet faszverője vajon mit csinálhat, de néhány hónap/év után szépen mindenki mással elfoglalta volna magát.

Ehelyette te mit csináltál?
Ja igen. Gyilkossággal fenyegetőzél, rá akartad gyújtani egy random családra a házat Gyomaendrődön, kislányt fogdostál Újszászon amiről hatósági papírod van, hatósági személyeket fenyegettél meg torokelvágással.

Ezt nem a trollok csinálták a nevedben, ezeket mind te csináltad és mindegyikről van V.I.D.E.Ó.
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 23, 2026 19:29:24

88 látogató online.

A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™