Megtrollkodta a teremtő rendesen a Gyagyást ezzel a méretes farokkal is. Mert hiába nagy, funkcióját tekintve már csak hugyozásra használható.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Volt valaha, erekció már huszonévesen is csak kamarával állt rendelkezésre.
igen azt is a földre dobja. ha jobban megnézzük kukája gyakorlatilag nincs is.
és amire más is rámutatott már: sehol egy gecis zsebkendő. tényleg igaz lenne hogy a saját szájába nyomja?
Döglöttpitonszból ondó nem áll rendelkezésre.
100%, hogy 75%ban 50%.
A Gyagyás már csak fojtogatja a döglött pitont. Aztán szomorúan lóbálja, mint az elefánt az ormányát.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Dedede. Kisgyerekekre, buzigőzbe, Kamagrával, kabinban maszturbálás. A baj csak az hogy nem meztelen felnóttekre csavargatja a döglött kakasnyakat
Ez most buzisan fog hangzani, de heteró vagyok
Kilépett
Vége, kilépett.
Iszti, új nemezis editje ellen rendezi a bizonyítékokat Iszti'parancsára.
"Meg van rendelve."
Az vesse rá az első követ aki még nem gyepálta a Johnharris szaunában részegen lengyelpiacos kamagrától vöröslőfejjel a szamárfaszt.ja várj, lehet ez esetben max5ember hamar hozzádvág egy kavicsot.
100%, hogy 75%ban 50%.
Erre a barátnőm is kíváncsi lenne! Úgy sem mersz fotót küldeni a pitonról!
Folyamatosan két győzelem között a pdf.
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Nya jó eszt nye, ezt nye, eszt nye! Veled leszámoltam tavaly augusztusban. Na toldaléklakás, csá!
Letyél már ember!
100%, hogy 75%ban 50%.
Él még?
Nekem nincsenek már pénzügyeim. Megvan a Netflix, a napi pár sör, és ennyi
Én szinte biztos vagyok abban hogy amikor van kamagra magát szopja. Nem véltelenül magyarázott lelkesen Tibi prosztata váladékának az ízéről is. PFEJ!!
Holnap győzni fog! Csak előbb kitakarít.
segíteni akajtam meg bajátkozni mejt annyija egyedüj voltam.
Már párszor szívinfarktust kapott mikor törleszteni kellett volna, most már bármilyen fizetési felszólítás halálos lehet. Egészségügyi okból fizetésképtelen.
Furcsa módon ezen sosem aggódik, csak azon, ha nincs sörre pénz. Nagy kár, hogy a lejárt perköltség nem változik leülőre.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Recskás csak másokat szeretne savas medencében feloldani, illetve ő maga sima vízben sem szeret nagyon fürödni, max szaunákban faszokat bámulni.
Buszjegyet is tudjál megvenni, te nemzetvédő! :D
Dehogynem, szeretném látni, ahogy lassan megfő a saját levében
Újszászi taktikák, a teafiltereket látván azt hiszik a betévedő tiktok nézők, hogy a bögréből teát szokott inni, pedig a valóságban sörtöt.
https://www.youtube.com/watch?v=DaWNVhgxRVw
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 28, 2026 11:15:59
x6)
Jun 28, 2026 11:15:59
Endikém tényleg 23 cm a dingidongi?
Megtrollkodta a teremtő rendesen a Gyagyást ezzel a méretes farokkal is. Mert hiába nagy, funkcióját tekintve már csak hugyozásra használható.
Jun 28, 2026 11:15:59
kérdezhetek valamit
(
x2)
Jun 28, 2026 11:35:11
x2)
Jun 28, 2026 11:35:11
Endikém tényleg 23 cm a dingidongi?
Volt valaha, erekció már huszonévesen is csak kamarával állt rendelkezésre.
Jun 28, 2026 11:35:11
Kendra
(
x3)
Jun 28, 2026 11:41:24
x3)
Jun 28, 2026 11:41:24
Fifike tegnap jól beígérted a mai 9 órás kezdést, takarításról nem is beszélve...
Dehát ismerjük a mondást, te sosem hazudsz...
Dehát ismerjük a mondást, te sosem hazudsz...
Jun 28, 2026 11:41:24
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 28, 2026 11:41:32
x5)
Jun 28, 2026 11:41:32
szerintem astoki (Büdös) az egyetlen "alkotó" akinek sikerült alulmúlnia tiktokon a 2 ft-os bevételt is. inverz midász király
Jun 28, 2026 11:41:32
púpostulok
(
x2)
Jun 28, 2026 11:43:21
x2)
Jun 28, 2026 11:43:21
Milyen meglepő, hogy ismét el lett sodikázva a beígért műsor...
Jun 28, 2026 11:43:21
Jonciii
(
x8)
Jun 28, 2026 11:45:49
x8)
Jun 28, 2026 11:45:49
Lemaradtam a rendrakós live-ról? Damn
Jun 28, 2026 11:45:49
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 28, 2026 11:48:41
x5)
Jun 28, 2026 11:48:41
macskakinzo flokk sodi originalon
Jun 28, 2026 11:48:41
again mine the refund
(
x6)
Jun 28, 2026 11:56:59
x6)
Jun 28, 2026 11:56:59
Az ott.. az mind teafilter?


Jun 28, 2026 11:56:59
lolnomaillolnopwreset
Jun 28, 2026 11:57:19
Te Endre, mi lenne ha a devizás haver elkezdene törleszteni? Lenne pénz shörre
100%, hogy 75%ban 50%.
Jun 28, 2026 11:57:19
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 28, 2026 12:01:35
x5)
Jun 28, 2026 12:01:35
Az ott.. az mind teafilter?
igen azt is a földre dobja. ha jobban megnézzük kukája gyakorlatilag nincs is.
és amire más is rámutatott már: sehol egy gecis zsebkendő. tényleg igaz lenne hogy a saját szájába nyomja?
Jun 28, 2026 12:01:35
lolnomaillolnopwreset
Jun 28, 2026 12:05:01
igen azt is a földre dobja. ha jobban megnézzük kukája gyakorlatilag nincs is.
és amire más is rámutatott már: sehol egy gecis zsebkendő. tényleg igaz lenne hogy a saját szájába nyomja?
és amire más is rámutatott már: sehol egy gecis zsebkendő. tényleg igaz lenne hogy a saját szájába nyomja?
Döglöttpitonszból ondó nem áll rendelkezésre.
Jun 28, 2026 12:05:01
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 28, 2026 12:13:19
x6)
Jun 28, 2026 12:13:19
igen azt is a földre dobja. ha jobban megnézzük kukája gyakorlatilag nincs is.
és amire más is rámutatott már: sehol egy gecis zsebkendő. tényleg igaz lenne hogy a saját szájába nyomja?
és amire más is rámutatott már: sehol egy gecis zsebkendő. tényleg igaz lenne hogy a saját szájába nyomja?
A Gyagyás már csak fojtogatja a döglött pitont. Aztán szomorúan lóbálja, mint az elefánt az ormányát.
Jun 28, 2026 12:13:19
JohnCramer
(
x1)
Jun 28, 2026 12:19:42
x1)
Jun 28, 2026 12:19:42
Döglöttpitonszból ondó nem áll rendelkezésre.
Dedede. Kisgyerekekre, buzigőzbe, Kamagrával, kabinban maszturbálás. A baj csak az hogy nem meztelen felnóttekre csavargatja a döglött kakasnyakat
Jun 28, 2026 12:19:42
kurafi
Jun 28, 2026 12:22:18
A recskás itt van vendéghívásban:
www.tiktok.com/@netiltsletesopotfiok/live
jóbólmondom
www.tiktok.com/@netiltsletesopotfiok/live
Jun 28, 2026 12:22:18
-
Jun 28, 2026 12:24:23
A recskás itt van vendéghívásban:
tiktok.com/@netiltsletesopotfiok/live
tiktok.com/@netiltsletesopotfiok/live
Kilépett
Jun 28, 2026 12:24:23
linziasztal01
(
x78)
Jun 28, 2026 12:25:29
x78)
Jun 28, 2026 12:25:29
A recskás itt van vendéghívásban:
tiktok.com/@netiltsletesopotfiok/live
tiktok.com/@netiltsletesopotfiok/live
Vége, kilépett.
Iszti, új nemezis editje ellen rendezi a bizonyítékokat Iszti'parancsára.
"Meg van rendelve."
Jun 28, 2026 12:25:29
keserke
(
x4)
Jun 28, 2026 13:33:50
x4)
Jun 28, 2026 13:33:50
Mikor lesz a köv. tárgyalás?
Nekem nincsenek már pénzügyeim. Megvan a Netflix, a napi pár sör, és ennyi
Jun 28, 2026 13:33:50
lolnomaillolnopwreset
Jun 28, 2026 13:44:32
Dedede. Kisgyerekekre, buzigőzbe, Kamagrával, kabinban maszturbálás. A baj csak az hogy nem meztelen felnóttekre csavargatja a döglött kakasnyakat
Az vesse rá az első követ aki még nem gyepálta a Johnharris szaunában részegen lengyelpiacos kamagrától vöröslőfejjel a szamárfaszt.ja várj, lehet ez esetben max5ember hamar hozzádvág egy kavicsot.
Jun 28, 2026 13:44:32
Kendra
(
x3)
Jun 28, 2026 13:49:26
x3)
Jun 28, 2026 13:49:26
Mindenki nyugodjon le Endre kóbor-macskás kézzel veri a farkát a 40 fokos putrijában derékig a szemétben.
Rend van na!
Rend van na!
Jun 28, 2026 13:49:26
lolnomaillolnopwreset
Jun 28, 2026 14:07:58
Oké, oké, Endre 40fokban dögledezik, de mi van asodival. Asodi mindig győz, mert ilyen sodi asodi. Kéne lőni egy tisztázós lájfszot asodi sikereiről.
100%, hogy 75%ban 50%.
Jun 28, 2026 14:07:58
Laci
Jun 28, 2026 14:27:02
Endikém tényleg 23 cm a dingidongi?
Erre a barátnőm is kíváncsi lenne! Úgy sem mersz fotót küldeni a pitonról!
Jun 28, 2026 14:27:02
Eazy
(
x11)
Jun 28, 2026 14:40:48
x11)
Jun 28, 2026 14:40:48
Én örülök hogy elmaradt a takarítás, döglődjön csak abban a retekben meg a finom 37 fokban.
Gondolom a szemét is áraszt kellemes illatokat amik a földön heverve kukát még nem láttak, úgyhogy jól van ez így.
Úty kültyem ej nyekety a kétyszátyetyret, hoty fajójápan nyem folt já fetezetem -sodi kobold
Gondolom a szemét is áraszt kellemes illatokat amik a földön heverve kukát még nem láttak, úgyhogy jól van ez így.
Jun 28, 2026 14:40:48
Hahó
(
x137)
Jun 28, 2026 14:46:10
x137)
Jun 28, 2026 14:46:10
Oké, oké, Endre 40fokban dögledezik, de mi van asodival. Asodi mindig győz, mert ilyen sodi asodi. Kéne lőni egy tisztázós lájfszot asodi sikereiről.
Folyamatosan két győzelem között a pdf.
Jun 28, 2026 14:46:10
Tyodika (⭐-23)
Jun 28, 2026 14:56:15
Folyamatosan két győzelem között a pdf.
Nya jó eszt nye, ezt nye, eszt nye! Veled leszámoltam tavaly augusztusban. Na toldaléklakás, csá!
Jun 28, 2026 14:56:15
lolnomaillolnopwreset
Jun 28, 2026 15:01:12
Nya jó eszt nye, ezt nye, eszt nye! Veled leszámoltam tavaly augusztusban. Na toldaléklakás, csá!
Letyél már ember!
Jun 28, 2026 15:01:12
keserke
(
x4)
Jun 28, 2026 15:18:14
x4)
Jun 28, 2026 15:18:14
Te Endre, mi lenne ha a devizás haver elkezdene törleszteni? Lenne pénz shörre
Él még?
Jun 28, 2026 15:18:14
Skynetsodi
(
x2)
Jun 28, 2026 15:22:37
x2)
Jun 28, 2026 15:22:37
Gondolom most nem járatod a villany kályhát, mikor anyád nem szólna érte.
Nekem se könnyű
Jun 28, 2026 15:22:37
A TITOK CÍMŰ FILM
(
x6)
Jun 28, 2026 15:22:59
x6)
Jun 28, 2026 15:22:59
igen azt is a földre dobja. ha jobban megnézzük kukája gyakorlatilag nincs is.
és amire más is rámutatott már: sehol egy gecis zsebkendő. tényleg igaz lenne hogy a saját szájába nyomja?
és amire más is rámutatott már: sehol egy gecis zsebkendő. tényleg igaz lenne hogy a saját szájába nyomja?
Én szinte biztos vagyok abban hogy amikor van kamagra magát szopja. Nem véltelenül magyarázott lelkesen Tibi prosztata váladékának az ízéről is. PFEJ!!
Jun 28, 2026 15:22:59
Kendra
(
x3)
Jun 28, 2026 15:23:24
x3)
Jun 28, 2026 15:23:24
Vajon mit érezhet Endre hogy egy vasa sincs és neten kunyerál kb napi 1-2 sörre mint egy utolsó blahás csöves közben meg amikor volt pénze boldog boldogtalannak adott kölcsön meg pénzzel pózolt, szórta az albérletben és mondta hogy konfetti. Konfliktusokat szokásosan az -Oldjuk meg pénzzel mondattal kezelte :D
Annyira jó volt látni hogy honnan hova zuhant vissza.
Endre összességben itt a fórumhaverokkal elmondhatjuk hogy nagyon büszkék vagyunk rád!
Annyira jó volt látni hogy honnan hova zuhant vissza.
Endre összességben itt a fórumhaverokkal elmondhatjuk hogy nagyon büszkék vagyunk rád!
Jun 28, 2026 15:23:24
NBVNG
(
x2)
Jun 28, 2026 15:48:23
x2)
Jun 28, 2026 15:48:23
Oké, oké, Endre 40fokban dögledezik, de mi van asodival. Asodi mindig győz, mert ilyen sodi asodi. Kéne lőni egy tisztázós lájfszot asodi sikereiről.
Holnap győzni fog! Csak előbb kitakarít.
Jun 28, 2026 15:48:23
molos troll
(
x2)
Jun 28, 2026 15:53:21
x2)
Jun 28, 2026 15:53:21
Él még?
Már párszor szívinfarktust kapott mikor törleszteni kellett volna, most már bármilyen fizetési felszólítás halálos lehet. Egészségügyi okból fizetésképtelen.
Jun 28, 2026 15:53:21
Sodragon legendája
(
x2)
Jun 28, 2026 17:05:17
x2)
Jun 28, 2026 17:05:17
Gyakran gondolsz a buzikurvádra, Recskagnóm? Megérte ráköltened 10 + millió forintnyi hitelpénzt? Mikor ölöd meg magad végre? Többen kérdezik.
Buszjegyet is tudjál megvenni, te nemzetvédő! :D
Jun 28, 2026 17:05:17
Bubuka
(
x14)
Jun 28, 2026 17:07:53
x14)
Jun 28, 2026 17:07:53
Ez tök aranyos, hogy GTA VI-ra skálázás megy éppen november 19-ig, de szeretném felhívni a tetves pedofil figyelmét arra, hogy be kéne fizetned 600.000+69k lejárt perköltséget, cirka 11 napon belül.
Jun 28, 2026 17:07:53
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 28, 2026 17:11:42
x6)
Jun 28, 2026 17:11:42
Ez tök aranyos, hogy GTA VI-ra skálázás megy éppen november 19-ig, de szeretném felhívni a tetves pedofil figyelmét arra, hogy be kéne fizetned 600.000+69k lejárt perköltséget, cirka 11 napon belül.
Furcsa módon ezen sosem aggódik, csak azon, ha nincs sörre pénz. Nagy kár, hogy a lejárt perköltség nem változik leülőre.
Jun 28, 2026 17:11:42
Hahó
(
x137)
Jun 28, 2026 17:14:42
x137)
Jun 28, 2026 17:14:42
Indítsd a medencés lájvot pdf!
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jun 28, 2026 17:14:42
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 28, 2026 17:26:51
x5)
Jun 28, 2026 17:26:51
valaki nagyon pénzelheti titokban mert egész hétvégén patkánykodik nem zavarja hogy igy keddre se lesz sörpénz
Jun 28, 2026 17:26:51
Sodragon legendája
(
x2)
Jun 28, 2026 17:28:11
x2)
Jun 28, 2026 17:28:11
Indítsd a medencés lájvot pdf!
Recskás csak másokat szeretne savas medencében feloldani, illetve ő maga sima vízben sem szeret nagyon fürödni, max szaunákban faszokat bámulni.
Jun 28, 2026 17:28:11
again mine the refund
(
x6)
Jun 28, 2026 17:35:29
x6)
Jun 28, 2026 17:35:29
gyagya, NE indíts lájvot.
Jun 28, 2026 17:35:29
-
Jun 28, 2026 17:36:02
gyagya, NE indíts lájvot.
Dehogynem, szeretném látni, ahogy lassan megfő a saját levében
Jun 28, 2026 17:36:02
töppedt buzigolyók
(
x37)
Jun 28, 2026 18:02:05
x37)
Jun 28, 2026 18:02:05
Abban a telefosott putriban lehet vagy 39-40 fok könnyedén, és éjszaka sem hűl 30 alá. Endi most szokja a börtönkörülményeket, mert ott sem lesz légkondi.
Jun 28, 2026 18:02:05
Darth Tibor
(
x8)
Jun 28, 2026 18:07:31
x8)
Jun 28, 2026 18:07:31
Minek indítana lályvot? Hogy megint loopoljon Sertéskényiről és Emeséről, Sztívről meg Falviról, vagy Brendonról, két egész forintért?
...és szeretlek, ne felejtsd el! Puszi-puszi!
Jun 28, 2026 18:07:31
töppedt buzigolyók
(
x37)
Jun 28, 2026 18:15:24
x37)
Jun 28, 2026 18:15:24
Egyébként szürreális ez az egész. Stokinak teljesen körkörössé vált az élete, zéró kitörési ponttal. Ebből már soha nem lesz melócsá, soha nem lesz medencés BMW, tüdőcske, semmi. Sitt lesz, aztán meg nyomorgás Púpszászon napi 1000 Ft-ból. És ez még a jobbik végkimenetel.
Jun 28, 2026 18:15:24
púpospúp
(
x2)
Jun 28, 2026 18:23:57
x2)
Jun 28, 2026 18:23:57
Az ott.. az mind teafilter?
Újszászi taktikák, a teafiltereket látván azt hiszik a betévedő tiktok nézők, hogy a bögréből teát szokott inni, pedig a valóságban sörtöt.
Jun 28, 2026 18:23:57
töppedt buzigolyók
(
x37)
Jun 28, 2026 18:37:09
x37)
Jun 28, 2026 18:37:09
A cigányok rászoktatták a börtönben arra, hogy minden csészébe 5-6 teafiltert rakjon.
Jun 28, 2026 18:37:09
115 látogató online.
A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™


2024 szeptemberében regisztráltál, azóta sikerült összeszedned 42 pontot. Ez sok mindent elárul....
Szerintem soha többet ne írj ide.