Szerző: Darth Tibor (Snecológus-pontszám: 16293x8) Jun 23, 2026 19:45:25
Válasz
(3)
Eazy
Azért külön picsaszájon verném amiért Bagolykát családtagnak merte nevezni.
Megint mikbe vagy te szörnyeteg..

Amikor hergelni kell akkor családtag, amikor felelőséget kell vállani érte, akkor meg félkóbor macska!
...és szeretlek, ne felejtsd el! Puszi-puszi!
Jun 23, 2026 19:45:25

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13099x6) Jun 23, 2026 19:51:55
Válasz
(5)
Darth Tibor
Amikor hergelni kell akkor családtag, amikor felelőséget kell vállani érte, akkor meg félkóbor macska!


Mondjuk, lehet, hogy Golda is ezzel magyarázkodik a púpszászi emberek előtt, hogy a lumpen is csak egy félkóbor családtag.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 23, 2026 19:51:55

Szerző: MaxPayne (Snecológus-pontszám: 48985x24) Jun 23, 2026 19:53:14
Válasz
(5)
Darth Tibor
Amikor hergelni kell akkor családtag, amikor felelőséget kell vállani érte, akkor meg félkóbor macska!
Nulla lelkiismeret. Dögöljön meg a börtönben. Csak hosszan szenvedjen es nagyon fájjon neki.
Hasfelmetszö Trutymó - Az utolsó finghajlító
Jun 23, 2026 19:53:14

Szerző: A jövőből Jun 23, 2026 20:05:09
Válasz
(5)
MaxPayne
Nulla lelkiismeret. Dögöljön meg a börtönben. Csak hosszan szenvedjen es nagyon fájjon neki.

- Tyegítyék… tye…tye… tyeg… köh köh… tyegítyék!
- Pofa be! Te büdös, lumpen bűnőző!
Jun 23, 2026 20:05:09

Szerző: Börtönszerelem Jun 23, 2026 20:05:38
Válasz
(6)
A jövőből
- Tyegítyék… tye…tye… tyeg… köh köh… tyegítyék!
- Pofa be! Te büdös, lumpen bűnőző!


SÓÓÓÓÓÓDI, MUTASD A LYUKAD!
Jun 23, 2026 20:05:38

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13832x6) Jun 23, 2026 20:27:59
Válasz
(4)
gyagya, hiánypótló volt a 2 perces élőd amin fekete kép van, csak így tovább.
Jun 23, 2026 20:27:59

Szerző: A helyzet megoldása (Snecológus-pontszám: 92485x46) Jun 23, 2026 20:49:28
Válasz
(6)
again mine the refund
gyagya, hiánypótló volt a 2 perces élőd amin fekete kép van, csak így tovább.


Éppen a börtönbe telefoncsempészést seggbe, gyakorolta és benyomódott a live

Most nehogy már ez egy budai urifiúnál ne legyen átlagos
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 23, 2026 20:49:28

Szerző: öklendező szerelő (Snecológus-pontszám: 9522x4) Jun 23, 2026 21:14:07
Válasz
(8)
fogyatékos endre, nem 3 nappal azelőtt volt baja a macskának, hanem 5 hónappal előtte, amit te magad domumentáltál
Jó, szevasz! Le vagy tiltva.
Jun 23, 2026 21:14:07

Szerző: Skynetsodi (Snecológus-pontszám: 5096x2) Jun 23, 2026 21:23:04
Válasz
(7)
Az a szép ebben, hogy te semmiképp sem nyerhetsz. Amennyiben valami csoda folytán megúsznád, vagy részben megúsznád a börtönt, akkor ott leszünk, hogy éhen haljál anyád fészerében. A legjobban, akkor jársz, ha leültetnek.
Nekem se könnyű
Jun 23, 2026 21:23:04

Szerző: Kendra (Snecológus-pontszám: 6358x3) Jun 23, 2026 21:28:20
Válasz
(4)
Lődd fel Pedofil az Istened liveozik ilyenkor ugranod kell mint egy kutyának akinek dobják a koncot!
Jun 23, 2026 21:28:20

Szerző: A helyzet megoldása (Snecológus-pontszám: 92485x46) Jun 23, 2026 21:37:31
Válasz
(14)
Ezt az információt olyan forrásból kaptam amit nem tudok megerősíteni, de Endre állítólag embereknek ilyen képeket küld istiről.

Remélhetőleg nem verte ki előtte Mc norynára


Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 23, 2026 21:37:31

Szerző: - Jun 23, 2026 21:40:27
Válasz
(1)
A helyzet megoldása
Ezt az információt olyan forrásból kaptam amit nem tudok megerősíteni, de Endre állítólag embereknek ilyen képeket küld istiről.

Remélhetőleg nem verte ki előtte Mc norynára

Kamagrara nem futja = merevedes nem all rendelkezesre = nem tudja kiverni
Jun 23, 2026 21:40:27

Szerző: Kendra (Snecológus-pontszám: 6358x3) Jun 23, 2026 21:53:16
Válasz
(5)
Endre maszturbálás közben gyakran felnyögsz hogy ANYA!
Jun 23, 2026 21:53:16

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13832x6) Jun 23, 2026 22:01:14
Válasz
(0)
"hoj a mejci"
Jun 23, 2026 22:01:14

Szerző: A TITOK CÍMŰ FILM (Snecológus-pontszám: 12391x6) Jun 23, 2026 22:24:23
Válasz
(0)
A helyzet megoldása
Ezt az információt olyan forrásból kaptam amit nem tudok megerősíteni, de Endre állítólag embereknek ilyen képeket küld istiről.

Remélhetőleg nem verte ki előtte Mc norynára



Egy Miss Röfi orrot tegyél még rá!
Jun 23, 2026 22:24:23

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13099x6) Jun 23, 2026 22:33:39
Válasz
(11)
Lumpen lájv. Nyolckor rendőrök jártak a toldalékban.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 23, 2026 22:33:39

Szerző: Zámbó Jimmy zsírleszívás (Snecológus-pontszám: 7062x3) Jun 23, 2026 22:33:48
Válasz
(0)
A helyzet megoldása
Ezt az információt olyan forrásból kaptam amit nem tudok megerősíteni, de Endre állítólag embereknek ilyen képeket küld istiről.

Remélhetőleg nem verte ki előtte Mc norynára



Ez a Lamantin mugshot fotója!
Jun 23, 2026 22:33:48

Szerző: Kendra (Snecológus-pontszám: 6358x3) Jun 23, 2026 22:35:24
Válasz
(1)
PúpszásziRePont
Lumpen lájv. Nyolckor rendőrök jártak a toldalékban.


Hoty folt?
Jun 23, 2026 22:35:24

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13099x6) Jun 23, 2026 22:37:46
Válasz
(5)
Kendra
Hoty folt?


Annyit mondott, hogy nyolc körül voltak nála a rendőrök, megzavarták a fürdésben. Állítólag tanúvallomás kapcsán mentek, olyan ügyben, amit a Gyagyás indított.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 23, 2026 22:37:46

Szerző: Darth Tibor (Snecológus-pontszám: 16293x8) Jun 23, 2026 22:38:50
Válasz
(3)
PúpszásziRePont

Annyit mondott, hogy nyolc körül voltak nála a rendőrök, megzavarták a fürdésben. Állítólag tanúvallomás kapcsán mentek, olyan ügyben, amit a Gyagyás indított.

2 ügyben volt tanúvallomás.
...és szeretlek, ne felejtsd el! Puszi-puszi!
Jun 23, 2026 22:38:50

Szerző: Kendra (Snecológus-pontszám: 6358x3) Jun 23, 2026 22:38:57
Válasz
(1)
PúpszásziRePont
Annyit mondott, hogy nyolc körül voltak nála a rendőrök, megzavarták a fürdésben. Állítólag tanúvallomás kapcsán mentek, olyan ügyben, amit a Gyagyás indított.


Akkor örülünk Vincent nem?
Jun 23, 2026 22:38:57

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13832x6) Jun 23, 2026 22:39:48
Válasz
(6)
mi az, hogy megzavartak? kiszervezett börtöntöltelék vagy, ha óránként ötször akarnak bemenni látogatni, akkor annyiszor vagy kötelező ugrani.
Jun 23, 2026 22:39:48

Szerző: Zámbó Jimmy zsírleszívás (Snecológus-pontszám: 7062x3) Jun 23, 2026 22:40:44
Válasz
(3)
Izzásban a pajzs, tiltás jár az idegesítő témákért: Jenes, Bagolyka, Tibi, Brigi, kihallgatás…
Jun 23, 2026 22:40:44

Szerző: linziasztal01 (Snecológus-pontszám: 156578x78) Jun 23, 2026 22:41:49
Válasz
(4)
Most sem kameráztad le őket, hogy "produkáld magad, bohóc"?

Biztos csak elfelejtetted.
Jun 23, 2026 22:41:49

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13099x6) Jun 23, 2026 22:42:11
Válasz
(5)
Be van szarva a Gyagyás, ma mindenért tiltás jár. :D
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 23, 2026 22:42:11

Szerző: Eazy (Snecológus-pontszám: 23851x11) Jun 23, 2026 22:43:21
Válasz
(2)
PúpszásziRePont
Lumpen lájv. Nyolckor rendőrök jártak a toldalékban.

Régen a telódat adtad le anyádnak 8-kor, most a jagellók mennek ellenőrizni. Változnak az idők. :DDDD
Úty kültyem ej nyekety a kétyszátyetyret, hoty fajójápan nyem folt já fetezetem -sodi kobold
Jun 23, 2026 22:43:21

Szerző: Jonciii (Snecológus-pontszám: 17087x8) Jun 23, 2026 22:44:55
Válasz
(5)
Legalább vittek a rendőrök egy sörtöt?
Jun 23, 2026 22:44:55

Szerző: Flixbus utas (Snecológus-pontszám: 4035x2) Jun 23, 2026 22:45:16
Válasz
(6)
" Annyira undorodtam a szar Jenestől "

Hagyjuk már a hülyeségeket, ott dildóznátok egymást ha nem lennél háziőrizetben ,te csöves.

Még undorítózza a Jenest... jó amúgy az, de a te szádból egy kicsit olyan mint amikor a börtönben a testvérgyilkos ítélkezik az anyagyilkos felett, meg undorítózza.
Jun 23, 2026 22:45:16

Szerző: Jonciii (Snecológus-pontszám: 17087x8) Jun 23, 2026 22:47:19
Válasz
(3)
A torzszülött undorodik a Jenestől
Jun 23, 2026 22:47:19

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13832x6) Jun 23, 2026 22:49:34
Válasz
(5)
"igyekeztem meg sem említeni őket"

itt van az előző oldalon, hogy mai liveban azt mondtad meg akarod őket ölni te faszparaszt. 🤣
Jun 23, 2026 22:49:34

Szerző: Zámbó Jimmy zsírleszívás (Snecológus-pontszám: 7062x3) Jun 23, 2026 22:50:36
Válasz
(1)
Jonciii
Legalább vittek a rendőrök egy sörtöt?


A korcs vendégelte meg őket pontban 5 órakor a legnemesebb Earl Grey szálas teából főzött Dobira, miközben Golda teasüteményeket szolgált fel, és kedélyesen elcseverésztek a provanszál költészetről!
Jun 23, 2026 22:50:36

Szerző: Flixbus utas (Snecológus-pontszám: 4035x2) Jun 23, 2026 22:51:17
Válasz
(8)
Persze hogy te nem engedted volna, hogy elaltassák Bagolykát mert ott élvezkednél a szenvedésén még te beteg állat
Jun 23, 2026 22:51:17

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13832x6) Jun 23, 2026 22:53:48
Válasz
(2)
hopp valaminek ripsz

talán megint egy bögre borult
Jun 23, 2026 22:53:48

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13099x6) Jun 23, 2026 22:54:33
Válasz
(6)
"le foglak tiltani a kecibe"
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 23, 2026 22:54:33

Szerző: Flixbus utas (Snecológus-pontszám: 4035x2) Jun 23, 2026 22:54:56
Válasz
(8)
Kezdjétek el hivogatni. Az előbb felkúrta magát rajta ;)
Jun 23, 2026 22:54:56

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13832x6) Jun 23, 2026 22:56:21
Válasz
(5)
ki kellett lépni mert nem bírja a pajzs a valóságot :DDDDD
Jun 23, 2026 22:56:21

Szerző: Zámbó Jimmy zsírleszívás (Snecológus-pontszám: 7062x3) Jun 23, 2026 22:56:44
Válasz
(3)
Olyan jó látni, mikor ilyen ideges vagy, pedofil! Dobok 30 Ft alamizsnát, ha bemondod egymás után 10x, hogy ‘örülhettek’!
Jun 23, 2026 22:56:44

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13099x6) Jun 23, 2026 22:58:03
Válasz
(2)
Gyagyás, délután még csatak részeg voltál. A rendőrök látogatása csodát tett veled, rögtön kijózanodtál.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 23, 2026 22:58:03

Szerző: - Jun 23, 2026 23:01:27
Válasz
(-11)
again mine the refund
ki kellett lépni mert nem bírja a pajzs a valóságot :DDDDD


Butters?
Jun 23, 2026 23:01:27

Szerző: Zámbó Jimmy zsírleszívás (Snecológus-pontszám: 7062x3) Jun 23, 2026 23:02:15
Válasz
(1)
Nagyon loopolod ezt a macska témát, talán delíriumos állapotodban Bagolykát hallottad nyávogni a hangszigetelő függöny mögül? Ja, nem, mert kurvára nincs lelkiismereted. Most is úgy adod elő a történteket, mintha te lennél az áldozat, te féreg állatkínzó!
Jun 23, 2026 23:02:15

Szerző: EasybankosPedo (Snecológus-pontszám: 48428x24) Jun 23, 2026 23:03:14
Válasz
(7)
Menyire lehet gyakori az, hogy egy korábbi tanúvallomása miatt este 8-kor keresik az embert a rendörök, miközben pontosan tudják hogy 24-ből 22 órába otthon van?
Labancországba leszarjuk, hogy mit gondolnak a labancok, mert ellenség.
Jun 23, 2026 23:03:14

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13832x6) Jun 23, 2026 23:03:16
Válasz
(5)
-
Butters?


Írd még le ide ötvenszer azt hogy butters, aztán gurulj le nszksz.
Jun 23, 2026 23:03:16

Szerző: Zámbó Jimmy zsírleszívás (Snecológus-pontszám: 7062x3) Jun 23, 2026 23:03:18
Válasz
(4)
Falvi kikészült a loopolástól és elmenekült.
Jun 23, 2026 23:03:18

Szerző: Darth Tibor (Snecológus-pontszám: 16293x8) Jun 23, 2026 23:04:53
Válasz
(2)
Közben sodi original csatornán még utoljára egy 10 perces hazudozós flokk a macskáról
...és szeretlek, ne felejtsd el! Puszi-puszi!
Jun 23, 2026 23:04:53

Szerző: Napi 3 sör (Snecológus-pontszám: 2523x1) Jun 23, 2026 23:06:31
Válasz
(5)
"Brigi hozta azt a kurva macskát szóba"
Kiss Endre Farkas: alkoholista, lumpen, pedofil, impotens, prosztataváladékot nyaldosó szar
Jun 23, 2026 23:06:31

Szerző: Flixbus utas (Snecológus-pontszám: 4035x2) Jun 23, 2026 23:07:03
Válasz
(3)
Olyan jó lesz látni, ha Lakatos Brendon végre kijózanodik és indulnak a régi üvöltözős meg telefonbetyárkodós livejai, hogy a Büdösnek még annyi bevétele se lesz mint idáig. Habár Cucu már telipofával cigányozza de be fog az majd kérdezkedni hozzá amint lehet, jó pár korgiért cserébe.
Jun 23, 2026 23:07:03

Szerző: Zámbó Jimmy zsírleszívás (Snecológus-pontszám: 7062x3) Jun 23, 2026 23:10:01
Válasz
(6)
Anyád nem tud ebben a nagy kánikulában nyitott ablaknál nyugodtan aludni, mert a macskaól előtt nyavalyogsz meg affektálsz a max 5 utálódnak, mint egy rossz ratyi!
Jun 23, 2026 23:10:01

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13099x6) Jun 23, 2026 23:11:57
Válasz
(5)
Zámbó Jimmy zsírleszívás
Falvi kikészült a loopolástól és elmenekült.


A Gyagyás loopjaira nehezebb fölkészülni, mint az Arbito-meccsre. :D
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 23, 2026 23:11:57

Szerző: halottpiton (Snecológus-pontszám: 8456x4) Jun 23, 2026 23:14:29
Válasz
(2)
EasybankosPedo
Menyire lehet gyakori az, hogy egy korábbi tanúvallomása miatt este 8-kor keresik az embert a rendörök, miközben pontosan tudják hogy 24-ből 22 órába otthon van?


Ez sántít, elképzelhetetlennek tartom, de aki ismeri az eljárási gyakorlatot pls nyilatkozzon
aki nem hitelképes az nem ember
Jun 23, 2026 23:14:29

Szerző: A helyzet megoldása (Snecológus-pontszám: 92485x46) Jun 23, 2026 23:17:57
Válasz
(7)
Megy az élő rugós beke csicskáztatja
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 23, 2026 23:17:57

Szerző: A helyzet megoldása (Snecológus-pontszám: 92485x46) Jun 23, 2026 23:18:41
Válasz
(6)
Beke “az egylyuku furulyán fogsz játszani”
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 23, 2026 23:18:41

Szerző: A helyzet megoldása (Snecológus-pontszám: 92485x46) Jun 23, 2026 23:20:09
Válasz
(6)
Egyébként aki szerint béke kemény, sitten lufiztatták egyszer, és egy világi vamzer volt
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 23, 2026 23:20:09

Szerző: A helyzet megoldása (Snecológus-pontszám: 92485x46) Jun 23, 2026 23:22:35
Válasz
(7)
Beke “ez nem a falvi rokona, olyan buzi fejek van ennek is”
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 23, 2026 23:22:35

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13099x6) Jun 23, 2026 23:23:08
Válasz
(2)
Vicces színűek csicskítanak, Endre? Készülsz a következő 10 évre?
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 23, 2026 23:23:08

Szerző: Darth Tibor (Snecológus-pontszám: 16293x8) Jun 23, 2026 23:23:59
Válasz
(1)
Ki ez a feltűnően ostoba betelefonáló már megint?
...és szeretlek, ne felejtsd el! Puszi-puszi!
Jun 23, 2026 23:23:59

Szerző: A helyzet megoldása (Snecológus-pontszám: 92485x46) Jun 23, 2026 23:23:59
Válasz
(2)
Endre “elkezdek majd lehet kicsit freestyleozni” XDDD
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 23, 2026 23:23:59

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13099x6) Jun 23, 2026 23:25:49
Válasz
(2)
Eddig a picsaszádba döntötted a dobit, most a fejedre?
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 23, 2026 23:25:49

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13832x6) Jun 23, 2026 23:27:11
Válasz
(1)
hordó alert!
Jun 23, 2026 23:27:11

Szerző: Darth Tibor (Snecológus-pontszám: 16293x8) Jun 23, 2026 23:27:20
Válasz
(1)
Cucu ablakban.
...és szeretlek, ne felejtsd el! Puszi-puszi!
Jun 23, 2026 23:27:20

Szerző: Autismus Maximus (Snecológus-pontszám: 33377x16) Jun 23, 2026 23:31:50
Válasz
(8)
Púpp
" Menjetek ki a mezőre hupákolni! "

Idézni csak pontosan, szépen...

"Menjetek ki a PUSZTÁBA bazmeg, a kurva anyátokat!"
Jun 23, 2026 23:31:50

Szerző: EasybankosPedo (Snecológus-pontszám: 48428x24) Jun 23, 2026 23:31:58
Válasz
(5)
Hogy hazudik a flokkba. "Anyukámmal pont, halottátok is, pont azon vitatkoztunk, hogy ö nem bírja anyagilag, hogy két három adag kaját is megeszi a macska. "
Macskagyilkos, mikor is hallottuk ezt szerinted?

Trollok megprobálták elrabolni Bagolykát az állomáson, videó is van róla. :)

Mintha lenne nála valaki.
4:40-kor valaki mozog a háttérben, de nem szól semmit se. 7:07-nél a korcs minden előzmény nélkül kinéz oldalra.7:48 megint kinéz távolra, mintha valakit figyelne.

9:45 : Macska nem ismerte az almot, odapisált az ágyra, Jenesnek elege lett ebböl és inkább lezárta a témát, anélkül hogy engem megkérdezett volna. Ez történt, és ennyi történt jó, macska téma lezárva.

Szerintem nem véletlenül készült ez a flokk. Főleg ha tényleg jártak nála este 8-kor a rendőrök.
Labancországba leszarjuk, hogy mit gondolnak a labancok, mert ellenség.
Jun 23, 2026 23:31:58

Szerző: hegesztőnő (Snecológus-pontszám: 7726x3) Jun 23, 2026 23:39:43
Válasz
(5)
hogy lehet szégyenérzet nélkül belenézni bármilyen kamerába azokkal a kibaszott malac szemekkel a kurva anyádat

Jun 23, 2026 23:39:43

Szerző: noikabatgomb (Snecológus-pontszám: 21271x10) Jun 23, 2026 23:41:06
Válasz
(6)
A Tanu nem hazudhat, Endre.
Ebben eddig lehetett eljutni.
Jun 23, 2026 23:41:06

Szerző: A helyzet megoldása (Snecológus-pontszám: 92485x46) Jun 23, 2026 23:41:44
Válasz
(5)
“Holnaptól nem lesz téma az ügyek” XD
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 23, 2026 23:41:44

Szerző: Eazy (Snecológus-pontszám: 23851x11) Jun 23, 2026 23:48:10
Válasz
(9)
Kendra
Akkor örülünk Vincent nem?

Úty kültyem ej nyekety a kétyszátyetyret, hoty fajójápan nyem folt já fetezetem -sodi kobold
Jun 23, 2026 23:48:10

Szerző: Flixbus utas (Snecológus-pontszám: 4035x2) Jun 23, 2026 23:48:40
Válasz
(2)
Amúgy ezek a malac szemek mitől alakulhattak ki? Tudom, hogy Endre egy genetikai kuriózum negatív értelemben, de a malac szemek mindig megvoltak vagy ez is valamilyen pszichés/testi állapot jele?
Jun 23, 2026 23:48:40

Szerző: MerciJohnyWalkere Jun 23, 2026 23:58:12
Válasz
(2)
Flixbus utas
Amúgy ezek a malac szemek mitől alakulhattak ki? Tudom, hogy Endre egy genetikai kuriózum negatív értelemben, de a malac szemek mindig megvoltak vagy ez is valamilyen pszichés/testi állapot jele?

Az alkoholtól, meg a kiegyensúlyozott életmódjától.
Jun 23, 2026 23:58:12

Szerző: gobesug (Snecológus-pontszám: 61299x30) Jun 24, 2026 01:30:48
Válasz
(7)
endre mikor lesz steam machine unbox? ja soha. emlékezz, pár éve még ilyen dilemmáid lehettek. most meg éhkopp meg a börtön. :D



üdv:

várőr úr
Jun 24, 2026 01:30:48

Szerző: gobesug (Snecológus-pontszám: 61299x30) Jun 24, 2026 01:32:01
Válasz
(0)
elénézést, fegyház. :D
Jun 24, 2026 01:32:01

Szerző: gobesug (Snecológus-pontszám: 61299x30) Jun 24, 2026 01:38:08
Válasz
(7)
nyomorult retardált féreg, ha ezt a postaládás fotót megnézem, mindig felnevetek. :)


Jun 24, 2026 01:38:08

Szerző: Talán Jun 24, 2026 05:54:03
Válasz
(-21)
again mine the refund
Írd még le ide ötvenszer azt hogy butters, aztán gurulj le nszksz.


Talán arra utal, hogy a hozzászólásacunamid 99%-a ugyanaz a színvonal.
Jun 24, 2026 05:54:03

Szerző: Darth Tibor (Snecológus-pontszám: 16293x8) Jun 24, 2026 06:25:29
Válasz
(26)
Krumplifej a gyagyás Bagolykáról hazudós flokkja alatt:
...és szeretlek, ne felejtsd el! Puszi-puszi!
Jun 24, 2026 06:25:29

Szerző: A helyzet megoldása (Snecológus-pontszám: 92485x46) Jun 24, 2026 06:57:21
Válasz
(2)
Én értem hogy ez Endre ellehetlenítő fóruma, de jenes 3 éve minden lajvban éppen baszót ad be, éppen ügyintéz, “nagyon komoly információk és dokumentumok készülnek”

Amúgy meg egy csicska retard aki blackcattal keni össze a fejét élőben, alkalmatlan ártani Endrének, folyamatosan gyógyszeres szedalas alatt van.

Meg “jofej voltam nem akartalak eddig neked rosszat”

Aha öreg, akkor mi a kurva anyádért is lennél a fórum szemében bárki ha, lehetőséged lenne ártani Endrének de amúgy nem teszed?

Hagyjuk már ezt a jenest
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 24, 2026 06:57:21

Szerző: EasybankosPedo (Snecológus-pontszám: 48428x24) Jun 24, 2026 07:04:38
Válasz
(1)
Macskagyilkos elmebeteg, ha esetleg Csatrikék visszavitték volna és hagyják, hogy melletted, a szekrénybe szenvedve, haljon meg Bagolyka, akkor utána mi lett volna a sorsa? Elástátok volna a kertbe vagy beszacskózva a kukába végezte volna? Bagolyka anyjának akit a kapuig rugdaltál, neki végül mi lett a sorsa? Ja és azt mondtad a flokkba, hogy Bagolyka testvéreit örökbe fogadták mások. Ugye azt is megtudnád mondani, hogy kik voltak azok akik örökbe fogadták őket?
Labancországba leszarjuk, hogy mit gondolnak a labancok, mert ellenség.
Jun 24, 2026 07:04:38

Szerző: A TITOK CÍMŰ FILM (Snecológus-pontszám: 12391x6) Jun 24, 2026 07:13:58
Válasz
(0)
gobesug
endre mikor lesz steam machine unbox? ja soha. emlékezz, pár éve még ilyen dilemmáid lehettek. most meg éhkopp meg a börtön. :D



üdv:

várőr úr


Hol vannak már a jó kis kicsomagolós liveok amiben remegő kézzel szerencsétlenkedett egy órát meg süsüzve hogy nyem éjtyi!

Már csak a beadványaiddal "tudsz" dicsekedni korcs.
Jun 24, 2026 07:13:58

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43480x21) Jun 24, 2026 07:20:05
Válasz
(2)
A TITOK CÍMŰ FILM
Hol vannak már a jó kis kicsomagolós liveok amiben remegő kézzel szerencsétlenkedett egy órát meg süsüzve hogy nyem éjtyi!

Már csak a beadványaiddal "tudsz" dicsekedni korcs.


"Hol van baszdmeg a tápbement ezen a szaron?
JAAAA höhöhö meg kell fordítani jóvan' :D"
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 24, 2026 07:20:05

Szerző: fhogyatékos Jun 24, 2026 07:47:52
Válasz
(4)
bíjónő ájtalan fagyok téma lezárva
Jun 24, 2026 07:47:52

Szerző: Kendra (Snecológus-pontszám: 6358x3) Jun 24, 2026 07:53:28
Válasz
(1)
Endike toporogsz már a kiskapuban? Összejött a 2 db kozel ára?
Jun 24, 2026 07:53:28

Szerző: kérdezhetek valamit (Snecológus-pontszám: 5503x2) Jun 24, 2026 07:59:19
Válasz
(0)
gobesug
endre mikor lesz steam machine unbox? ja soha. emlékezz, pár éve még ilyen dilemmáid lehettek. most meg éhkopp meg a börtön. :D



üdv:

várőr úr

"1 can a day for 3 years"
Nya jól fan tiltalak! Arra az éjjáj sincs felkészítve hogy valaki napi 10et nyakal be
Jun 24, 2026 07:59:19

Szerző: kérdezhetek valamit (Snecológus-pontszám: 5503x2) Jun 24, 2026 07:59:58
Válasz
(2)
Kendra
Endike toporogsz már a kiskapuban? Összejött a 2 db kozel ára?

Ádámka vitt neki, most pár napig megint csak akkor lájfsz ha már nagyon suttognak a falak
Jun 24, 2026 07:59:58

Szerző: lolnomaillolnopwreset Jun 24, 2026 08:20:19
Válasz
(1)
Cigánymugshot tiksztoksz bot él már? Remek mémalapanyag
100%, hogy 75%ban 50%.
Jun 24, 2026 08:20:19

Szerző: Hafré (Snecológus-pontszám: 21754x10) Jun 24, 2026 08:24:01
Válasz
(5)
Érdekes a tárgyalásos videok egyikén se mondod, hogy tiltalak a gecibe szevasz!
olyan ellenséges vagy velem
Jun 24, 2026 08:24:01

Szerző: sodivicc Jun 24, 2026 08:32:24
Válasz
(3)
EasybankosPedo
Menyire lehet gyakori az, hogy egy korábbi tanúvallomása miatt este 8-kor keresik az embert a rendörök, miközben pontosan tudják hogy 24-ből 22 órába otthon van?

-Csókolom Gyöngyi néni, fürdik a házi őrizetes?
-Nem!
-Akkor visszajövünk.

-Csókolom, hát most fürdik a házi őrizetes?
-Még most sem!
-Akkor megint visszajövünk.

-Csókolom, és most fürdik?
-Most igen!
-Na akkor jöjjön ki tanúvallomást tenni!
Jun 24, 2026 08:32:24

Szerző: - Jun 24, 2026 08:34:33
Válasz
(0)
A valóságban gondolom még véletlenül sem úgy volt h Enikö néni kiadta az állománynak hogy baszogassák az elítéltet 😉
Jun 24, 2026 08:34:33

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11286x5) Jun 24, 2026 08:35:00
Válasz
(1)
ennek a Der Kinderlumpernek sör van a zsákjában
Jun 24, 2026 08:35:00

Szerző: Eazy (Snecológus-pontszám: 23851x11) Jun 24, 2026 08:37:25
Válasz
(2)
Darth Tibor
Krumplifej a gyagyás Bagolykáról hazudós flokkja alatt:

Életemben először büszke vagyok rád Jenes fiam.
Változatlanul egy kártékony kis buzinak tartalak, de amit el kell ismerni, azt el kell ismerni. A baszót meg nyomod.
Úty kültyem ej nyekety a kétyszátyetyret, hoty fajójápan nyem folt já fetezetem -sodi kobold
Jun 24, 2026 08:37:25

Szerző: Erkelyszimulator (Snecológus-pontszám: 6040x3) Jun 24, 2026 08:37:27
Válasz
(1)
Hallgatom vissza a tegnapi live-t fikás és az az önfelmentő konfabulálás, amit előadsz Bagokyka kapcsán egyszerűen undorító.
Jun 24, 2026 08:37:27

Szerző: herr_schwechater (Snecológus-pontszám: 18312x9) Jun 24, 2026 08:38:24
Válasz
(5)
Darth Tibor
Krumplifej a gyagyás Bagolykáról hazudós flokkja alatt:

jenes carachter development, egyik nap felkel és megbassza a fikást
💕3 év letöltendő fegyházbüntetés💕
Jun 24, 2026 08:38:24

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43480x21) Jun 24, 2026 08:40:39
Válasz
(2)
Szarnabás nyilatkozott már a macskagyilkosságról? Vagy ő is megkapta a narratívát, hogy a trollok miatt halt meg egy családtag?
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 24, 2026 08:40:39

Szerző: koszos (Snecológus-pontszám: 23063x11) Jun 24, 2026 08:41:40
Válasz
(3)
Napoleon Hill azt irta,hogy 44 evesen lumpen alkeszkent a 70-80 eves anyadon eloskodj es hergeld a nepet magad ellene meg jobban,plusz hazudozz magadnak(nekunk nem tudsz) meggyozodessel,ami altal abban a hitben vegetalhatsz,hogy te mindent mindig jol csinaltal es csak a korulmenyek aldozata vagy ?



"Anyám hibája .Ha minden összeomlik, rágyújtom a házat" KEF 2024.06.29.
Jun 24, 2026 08:41:40

Szerző: Vaják (Snecológus-pontszám: 13475x6) Jun 24, 2026 08:44:06
Válasz
(8)
Felraktam a tegnapi flokkot:
old.bitchute.com/video/i7PGZkyxc2aK/

Illetve ha lesz időm, kivágom a tegnapi live rágalmazós és fenyegetős részeit a napokban
Jun 24, 2026 08:44:06

Szerző: Bubuka (Snecológus-pontszám: 28226x14) Jun 24, 2026 09:01:22
Válasz
(3)
Nemzet Krónikása
Szarnabás nyilatkozott már a macskagyilkosságról? Vagy ő is megkapta a narratívát, hogy a trollok miatt halt meg egy családtag?


Szerinted ezek az elmebeteg tetvek, akik sört locsolnak a picsaszájába meg fizetik neki az AI előfizetéseit érdekelte őket bármennyire is Bagolyka sorsa, miközben mi dobtuk össze a pénzt a kezelésére és a békés, fájdalommentes exitálására?

Ráadásul ezek a pszichopata patkányok járkáltak oda és látták az állapotát folyamatosan romlani. Ugyanolyan gyilkosok mint a pedofil. A legalja.
Jun 24, 2026 09:01:22

Szerző: kérdezhetek valamit (Snecológus-pontszám: 5503x2) Jun 24, 2026 09:02:56
Válasz
(1)
youtu.be/RFAw9-ciEgk

Jó lesz az imei évad is, hajrá púpom!
Jun 24, 2026 09:02:56

Szerző: Flixbus utas (Snecológus-pontszám: 4035x2) Jun 24, 2026 09:17:35
Válasz
(4)
fhogyatékos
bíjónő ájtalan fagyok téma lezárva


Az a vicces a pedofilban, hogy míg az átlag emberekeg ha bevádolják valami súlyos bűncselekménnyel, a tárgyalás napja előtt elmennek fodrászhoz, tárgyalás napján előtte lefürdenek, felveszik a legszebb ruhájuk és tisztelettel beszélnek az őt elítélni készülő bírósággal. Endre viszont nem képes még ilyenkor sem emperként viselkedni. Meg fog jelenni büdösen, bebaszva, egy alul a varrásnál kiszakadt halásznadrágban még a 2000-es évekből és mindenre majd valami loopot kezd el vagy fókaüvölteni. Így bebiztosítja hogy esetlegesen a bíró ha szimpátiát vállalna vele hogy biztos ne így legyen
Jun 24, 2026 09:17:35

Szerző: Sodi_linzi_sult_hala Jun 24, 2026 09:22:32
Válasz
(3)
Flixbus utas
Az a vicces a pedofilban, hogy míg az átlag emberekeg ha bevádolják valami súlyos bűncselekménnyel, a tárgyalás napja előtt elmennek fodrászhoz, tárgyalás napján előtte lefürdenek, felveszik a legszebb ruhájuk és tisztelettel beszélnek az őt elítélni készülő bírósággal. Endre viszont nem képes még ilyenkor sem emperként viselkedni. Meg fog jelenni büdösen, bebaszva, egy alul a varrásnál kiszakadt halásznadrágban még a 2000-es évekből és mindenre majd valami loopot kezd el vagy fókaüvölteni. Így bebiztosítja hogy esetlegesen a bíró ha szimpátiát vállalna vele hogy biztos ne így legyen


Ne hagyd ki, hogy az átlagember a tárgyalása előtt nem túrkál a szemétkonténerben sem :DD
Ne felejtsétek, én tanárnak készültem. Félig-meddig pedagógus szakember az, aki előttetek áll.
Jun 24, 2026 09:22:32

Szerző: herr_schwechater (Snecológus-pontszám: 18312x9) Jun 24, 2026 09:28:21
Válasz
(4)
Flixbus utas
Az a vicces a pedofilban, hogy míg az átlag emberekeg ha bevádolják valami súlyos bűncselekménnyel, a tárgyalás napja előtt elmennek fodrászhoz, tárgyalás napján előtte lefürdenek, felveszik a legszebb ruhájuk és tisztelettel beszélnek az őt elítélni készülő bírósággal. Endre viszont nem képes még ilyenkor sem emperként viselkedni. Meg fog jelenni büdösen, bebaszva, egy alul a varrásnál kiszakadt halásznadrágban még a 2000-es évekből és mindenre majd valami loopot kezd el vagy fókaüvölteni. Így bebiztosítja hogy esetlegesen a bíró ha szimpátiát vállalna vele hogy biztos ne így legyen

ott bukik a gondolatmenet, hogy átlag és ember. a fikás átlag alatti lumpen, ingyenélő kullancs, dolgozni rendesen sosem akart, buta, mint a seggem és nincstelen senki - mindenben az átlagos ember alatti. illetve nem ember, hanem egy rosszindulatú, számító, hazug és lelketlen kis geci
💕3 év letöltendő fegyházbüntetés💕
Jun 24, 2026 09:28:21

Szerző: Kötőjel (Snecológus-pontszám: 26007x13) Jun 24, 2026 09:45:58
Válasz
(3)
herr_schwechater
jenes carachter development, egyik nap felkel és megbassza a fikást


elég vad eddig a jenes redemption arc!!
vérdíj target nr. 1
Jun 24, 2026 09:45:58

Szerző: Kisboros Jun 24, 2026 09:54:09
Válasz
(2)
EasybankosPedo
Macskagyilkos elmebeteg, ha esetleg Csatrikék visszavitték volna és hagyják, hogy melletted, a szekrénybe szenvedve, haljon meg Bagolyka, akkor utána mi lett volna a sorsa? Elástátok volna a kertbe vagy beszacskózva a kukába végezte volna? Bagolyka anyjának akit a kapuig rugdaltál, neki végül mi lett a sorsa? Ja és azt mondtad a flokkba, hogy Bagolyka testvéreit örökbe fogadták mások. Ugye azt is megtudnád mondani, hogy kik voltak azok akik örökbe fogadták őket?

Lett volna vevő a hullára
Jun 24, 2026 09:54:09

Szerző: halottpiton (Snecológus-pontszám: 8456x4) Jun 24, 2026 10:04:09
Válasz
(15)

aki nem hitelképes az nem ember
Jun 24, 2026 10:04:09

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11286x5) Jun 24, 2026 10:07:50
Válasz
(4)
halottpiton


meg ott van tematikus videoja is ami bizonyitja hogy hónapok óta nem tudott enni a macska drága ősemberfejű patrikszom.
indulhat a buli
Jun 24, 2026 10:07:50

130 látogató online.

A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™