Szerző: Darth Tibor (Snecológus-pontszám: 16259x8) Jun 23, 2026 19:45:25
Válasz
(2)
Eazy
Azért külön picsaszájon verném amiért Bagolykát családtagnak merte nevezni.
Megint mikbe vagy te szörnyeteg..

Amikor hergelni kell akkor családtag, amikor felelőséget kell vállani érte, akkor meg félkóbor macska!
...és szeretlek, ne felejtsd el! Puszi-puszi!
Jun 23, 2026 19:45:25

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13050x6) Jun 23, 2026 19:51:55
Válasz
(3)
Darth Tibor
Amikor hergelni kell akkor családtag, amikor felelőséget kell vállani érte, akkor meg félkóbor macska!


Mondjuk, lehet, hogy Golda is ezzel magyarázkodik a púpszászi emberek előtt, hogy a lumpen is csak egy félkóbor családtag.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 23, 2026 19:51:55

Szerző: MaxPayne (Snecológus-pontszám: 48984x24) Jun 23, 2026 19:53:14
Válasz
(4)
Darth Tibor
Amikor hergelni kell akkor családtag, amikor felelőséget kell vállani érte, akkor meg félkóbor macska!
Nulla lelkiismeret. Dögöljön meg a börtönben. Csak hosszan szenvedjen es nagyon fájjon neki.
Hasfelmetszö Trutymó - Az utolsó finghajlító
Jun 23, 2026 19:53:14

Szerző: A jövőből Jun 23, 2026 20:05:09
Válasz
(2)
MaxPayne
Nulla lelkiismeret. Dögöljön meg a börtönben. Csak hosszan szenvedjen es nagyon fájjon neki.

- Tyegítyék… tye…tye… tyeg… köh köh… tyegítyék!
- Pofa be! Te büdös, lumpen bűnőző!
Jun 23, 2026 20:05:09

Szerző: Börtönszerelem Jun 23, 2026 20:05:38
Válasz
(2)
A jövőből
- Tyegítyék… tye…tye… tyeg… köh köh… tyegítyék!
- Pofa be! Te büdös, lumpen bűnőző!


SÓÓÓÓÓÓDI, MUTASD A LYUKAD!
Jun 23, 2026 20:05:38

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13806x6) Jun 23, 2026 20:27:59
Válasz
(3)
gyagya, hiánypótló volt a 2 perces élőd amin fekete kép van, csak így tovább.
Jun 23, 2026 20:27:59

Szerző: A helyzet megoldása (Snecológus-pontszám: 92429x46) Jun 23, 2026 20:49:28
Válasz
(5)
again mine the refund
gyagya, hiánypótló volt a 2 perces élőd amin fekete kép van, csak így tovább.


Éppen a börtönbe telefoncsempészést seggbe, gyakorolta és benyomódott a live

Most nehogy már ez egy budai urifiúnál ne legyen átlagos
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 23, 2026 20:49:28

Szerző: öklendező szerelő (Snecológus-pontszám: 9519x4) Jun 23, 2026 21:14:07
Válasz
(5)
fogyatékos endre, nem 3 nappal azelőtt volt baja a macskának, hanem 5 hónappal előtte, amit te magad domumentáltál
Jó, szevasz! Le vagy tiltva.
Jun 23, 2026 21:14:07

Szerző: Skynetsodi (Snecológus-pontszám: 5093x2) Jun 23, 2026 21:23:04
Válasz
(4)
Az a szép ebben, hogy te semmiképp sem nyerhetsz. Amennyiben valami csoda folytán megúsznád, vagy részben megúsznád a börtönt, akkor ott leszünk, hogy éhen haljál anyád fészerében. A legjobban, akkor jársz, ha leültetnek.
Nekem se könnyű
Jun 23, 2026 21:23:04

Szerző: Kendra (Snecológus-pontszám: 6349x3) Jun 23, 2026 21:28:20
Válasz
(4)
Lődd fel Pedofil az Istened liveozik ilyenkor ugranod kell mint egy kutyának akinek dobják a koncot!
Jun 23, 2026 21:28:20

Szerző: A helyzet megoldása (Snecológus-pontszám: 92429x46) Jun 23, 2026 21:37:31
Válasz
(3)
Ezt az információt olyan forrásból kaptam amit nem tudok megerősíteni, de Endre állítólag embereknek ilyen képeket küld istiről.

Remélhetőleg nem verte ki előtte Mc norynára


Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 23, 2026 21:37:31

Szerző: - Jun 23, 2026 21:40:27
Válasz
(1)
A helyzet megoldása
Ezt az információt olyan forrásból kaptam amit nem tudok megerősíteni, de Endre állítólag embereknek ilyen képeket küld istiről.

Remélhetőleg nem verte ki előtte Mc norynára

Kamagrara nem futja = merevedes nem all rendelkezesre = nem tudja kiverni
Jun 23, 2026 21:40:27

Szerző: Kendra (Snecológus-pontszám: 6349x3) Jun 23, 2026 21:53:16
Válasz
(1)
Endre maszturbálás közben gyakran felnyögsz hogy ANYA!
Jun 23, 2026 21:53:16

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13806x6) Jun 23, 2026 22:01:14
Válasz
(0)
"hoj a mejci"
Jun 23, 2026 22:01:14

105 látogató online.

A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™