Jozsii Busák
A Pesti címén: 1117 Budapest, Nándorfejérvár köz 3. 1. emelet 2. ajtó
van egy cég:
www.nemzeticegtar.hu/sugar-trade-kft-e10296454.html
Aminek a székhelye pont megegyezik a Púpos állandó lakhelyével.
Azt is mondta,hogy vannak jó hirek is, az anyja és ő kapott jó hireket, valami ügyben.De nem mondja, mert akkor abba is belekavarhatnak"
ez az óvodás nyemmontommek is tipikus gyagyás mint hogy másnak lehet akkor neki mièrt nem
meg aki pedofilozil aki jenesezik, aki 3évezik, 98%ozik, egyszóval bármit ír. engem azért tiltott annyit írtam neki hogy nagyon el lesz kapva
Szerző:
Jozsii Busák
(
x5)
Jun 24, 2026 10:10:04
Válasz
(5)
x5)
Jun 24, 2026 10:10:04
Válasz
(5)
Gyagyás mennyit hazudtál a rendőröknek tegnap? Minden videót meg fognak kapni,tudni fogják hogy nem csak egy pedofil terrorista vagy hanem egy mocskos állatkínzó is.
Jun 24, 2026 10:10:04
-
Jun 24, 2026 10:42:31
A Pesti címén: 1117 Budapest, Nándorfejérvár köz 3. 1. emelet 2. ajtó
van egy cég:
www.nemzeticegtar.hu/sugar-trade-kft-e10296454.html
Aminek a székhelye pont megegyezik a Púpos állandó lakhelyével.
Jun 24, 2026 10:42:31
-
Jun 24, 2026 10:43:37
2 ügyben volt tanúvallomás.
Azt is mondta,hogy vannak jó hirek is, az anyja és ő kapott jó hireket, valami ügyben.De nem mondja, mert akkor abba is belekavarhatnak"
Jun 24, 2026 10:43:37
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 24, 2026 11:03:02
x5)
Jun 24, 2026 11:03:02
Azt is mondta,hogy vannak jó hirek is, az anyja és ő kapott jó hireket, valami ügyben.De nem mondja, mert akkor abba is belekavarhatnak"
ez az óvodás nyemmontommek is tipikus gyagyás mint hogy másnak lehet akkor neki mièrt nem
Jun 24, 2026 11:03:02
Erkelyszimulator
(
x3)
Jun 24, 2026 11:11:49
x3)
Jun 24, 2026 11:11:49
A tegnapi idegbeteg, “mostantól tiltok mindenkit, aki bagolykazik, mejszizik..” satobbi fenyeben biztos nagyon jo hireket kaphatott.
Jun 24, 2026 11:11:49
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 24, 2026 11:14:35
x5)
Jun 24, 2026 11:14:35
A tegnapi idegbeteg, “mostantól tiltok mindenkit, aki bagolykazik, mejszizik..” satobbi fenyeben biztos nagyon jo hireket kaphatott.
meg aki pedofilozil aki jenesezik, aki 3évezik, 98%ozik, egyszóval bármit ír. engem azért tiltott annyit írtam neki hogy nagyon el lesz kapva
Jun 24, 2026 11:14:35
-
Jun 24, 2026 11:16:06
Azért az se semmi, hogy a Lamantin Zárkatársának a kapcsolattartója Endre.
Ez a patkány mindenhova be eszi magát.
Tényleg egy elmebeteg.
Ez a patkány mindenhova be eszi magát.
Tényleg egy elmebeteg.
Jun 24, 2026 11:16:06
101 látogató online.
A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™

