Itt hejgelt a tjoll, hogy nem engedhetyi meg a tyodika magának a tyím masinát, háty a kujva annyát az ijigy tjolnak, itt a tyodi gősz masinája
Ha már moziba meg wellnesbe nem engedték el, akkor ide hátha.
Labancországba leszarjuk, hogy mit gondolnak a labancok, mert ellenség.
Endre mindig is zseniális üzleti érzékéről volt híres.
olyan ellenséges vagy velem
annyira kiszámítható a pedofil. szinte már unalmas
Hazaérek, míg melegszik az ebéd megnyitom a mirrort, egy buflákfejű cigány megszólal hogy "te tényleg pedofil vagy?". Nincs új a nap alatt.
"Az egész napomat elvette az idő..."
Akkora retardált patkány, hogy több tízezret költ havonta program előfizetésekre, de a látását annyiba nem nézi, hogy vegyen egy normális szemüveget magának.
Mióta tegnap ott hagyta az anyagos
A Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G-t találták meg.
és az anyja van olyan hülye balfasz hogy miután elment érte megint odaadja a púposnak?
költői kérdés
nagy napraforgó a falvi is mint az összes. lényeg hogy legyen mit eni, meg ini.
Mondjuk, abban nem kételkedek, hogy a pedofil szarokat nem kedveli
..mondjuk süsüzhetnél egyet így igazi effekt is lenne hozzá!🤣
Bármit elvisel, amiből fillérek gurulhatnak ki.
MC Középmérték
sírok. ez egy vesztes
De hát buzi
Pedig hát ha pontosak akarnánk lenni, akkor ugyebár aberrált pederaszta
Jozsii Busák
Sodi próbál fehércigánynak lenni, de még az sem megy. Nem ilyennek ismertelek meg gyagya! Hol vannak már a játéklájfszok, hol van már az IT kottet? Az egyedüli dolog amire a számítógépet használod az az agybaj terjesztése. Ilyen egy etyetemmista úrifiú, egy felhőének?
Nekem nincsenek már pénzügyeim. Megvan a Netflix, a napi pár sör, és ennyi
Anyagos hagyta ott tegnap. A papó azt hazudja, hogy egy lajongó küldte csomagban.
meglepődtem volna ha az a büdös cigány nem lenne belerángatva a retardverzumba.
stoki ezért is a kurva anyád
Én is, de olyan ahol tétek vannak.
Az kb olyan lenne, mint a tegnapi Rugós Breke vs. Endre párbaj.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Sokkal jobb! Beke alapjáraton olyan mint a börtön utáni Busák Ali egy morcosabb napján, Brendon azonban tipikusan az a fajta cigány mjnt aki majd nyalatni fogja a cipőjét a dohányzós cellában rövidesen.
Piroska néninek kellett volna elmennie érte!
Reméljük, a BV kapja az infót, hogy a Gyagyás időközben szenvedélyes dohányos lett, ahogy a mai lájvban láthattuk.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Lehet, hasznos lenne néhány doboz cigi is? Amikor kínozza a delírium tremens, tuti ráfüggne a cigire.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
pár doboz Fecske szivarka jobban passzolna az alkoholista papóhoz
görbe bögre
A cigi azért is jobb mert bebaszva tuti felgyújtaná vele az ólat :D
igaz igaz, a szivarkát tartogassuk a Blaha évadra :D
görbe bögre
Szét gyalázta :D
Úty kültyem ej nyekety a kétyszátyetyret, hoty fajójápan nyem folt já fetezetem -sodi kobold
Mondta hogy nem cejeti, mentolos cigivel próbálkozzon aki tud szerezni, az nem olyan undi-mundi.
Hernyó meg úgy kb bármilyen intravénás szer az elég ritka Magyarországon viszont valami jó kis fóliázós krisire rá lehetne szoktatni a Büdöst. Mehetne 72 órán át a loop meg könyörgés az ajcsymajcsykért megállás nélkül. Csak néha egyet bele kéne sóhajtani az üvegpipába :D
a felső kapcsolat
Az apáti dzsinn biztos csettintésre teremtene neki egy adagot. Még a kebab rituálétól is eltekintene.
"Az egész napomat elvette az idő..."
A gyagyás ajtaja melletti ilyen üveg falú szaron lett csak bemutatva egy kicsi lyuk, golda ablakairól emlékeim szerint nem készült felvétel. A drogos anyagos geci egyik szafariján került megtárgyalásra az eset, fogalmam sincs melyiken, tc-n szerintem fent van a legtöbb.
Szerző:
Jonciii
(
x8)
Jun 24, 2026 14:31:57
Válasz
(2)
x8)
Jun 24, 2026 14:31:57
Válasz
(2)
Azért bírom ezeket az agyhalottakat, amikor egészségesnek akarják beállítani a vape-t, mert gőz
Jun 24, 2026 14:31:57
Hafré
(
x10)
Jun 24, 2026 14:32:19
x10)
Jun 24, 2026 14:32:19
Az a hahó telefonja amúgy?
olyan ellenséges vagy velem
Jun 24, 2026 14:32:19
Tyodika
Jun 24, 2026 14:34:50
Azért bírom ezeket az agyhalottakat, amikor egészségesnek akarják beállítani a vape-t, mert gőz
Itt hejgelt a tjoll, hogy nem engedhetyi meg a tyodika magának a tyím masinát, háty a kujva annyát az ijigy tjolnak, itt a tyodi gősz masinája
Jun 24, 2026 14:34:50
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 24, 2026 14:35:08
x6)
Jun 24, 2026 14:35:08
Lumpen lájv. Sodi itt van csatornán.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 24, 2026 14:35:08
?
Jun 24, 2026 14:36:31
Lumpen lájv. Sodi itt van csatornán.
Tiktoktalankent kerdem, a lumpenre is soderal? Jun 24, 2026 14:36:31
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 24, 2026 14:36:38
x5)
Jun 24, 2026 14:36:38
még mindig meztelenül szatirkodik a szomszedok legnagyobb örömére
Jun 24, 2026 14:36:38
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 24, 2026 14:39:21
x6)
Jun 24, 2026 14:39:21
Endre, beolvasó lesz? :D
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 24, 2026 14:39:21
prolipredator
Jun 24, 2026 14:42:22
cigány telója van, égető HONORka
Jun 24, 2026 14:42:22
halottpiton
(
x4)
Jun 24, 2026 14:44:08
x4)
Jun 24, 2026 14:44:08
Állítólag a "köcsög" szóra is tilt, a buzi viszont tutifix
aki nem hitelképes az nem ember
Jun 24, 2026 14:44:08
Hafré
(
x10)
Jun 24, 2026 14:47:13
x10)
Jun 24, 2026 14:47:13
Kértél kimenőt a pridera Endre?
olyan ellenséges vagy velem
Jun 24, 2026 14:47:13
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 24, 2026 14:49:52
x5)
Jun 24, 2026 14:49:52
mintha nem lenne söre
Jun 24, 2026 14:49:52
EasybankosPedo
(
x24)
Jun 24, 2026 14:51:41
x24)
Jun 24, 2026 14:51:41
Kértél kimenőt a pridera Endre?
Ha már moziba meg wellnesbe nem engedték el, akkor ide hátha.
Jun 24, 2026 14:51:41
Púpszászi napelem
(
x13)
Jun 24, 2026 14:53:16
x13)
Jun 24, 2026 14:53:16
áj didőnt rízling
alkoholiker, kiss endre, farkas endre, sodi, kiss endre farkas, kiss farkas, satyre, pädophilie
Jun 24, 2026 14:53:16
A TITOK CÍMŰ FILM
(
x6)
Jun 24, 2026 14:55:04
x6)
Jun 24, 2026 14:55:04
Endre! Wc robot!
KELLL!!!!Nem kell a mosdóba húgyozni majd
nlc.hu/otthon/20260618/robot-wc-hivasra-agyhoz-jon/
KELLL!!!!Nem kell a mosdóba húgyozni majd
nlc.hu/otthon/20260618/robot-wc-hivasra-agyhoz-jon/
Jun 24, 2026 14:55:04
EasybankosPedo
(
x24)
Jun 24, 2026 14:57:48
x24)
Jun 24, 2026 14:57:48
Corgiért lehet beolvastatni. Hát ebből nem lesz egy nagy bevétel akkor.
Labancországba leszarjuk, hogy mit gondolnak a labancok, mert ellenség.
Jun 24, 2026 14:57:48
Hafré
(
x10)
Jun 24, 2026 15:01:40
x10)
Jun 24, 2026 15:01:40
Corgiért lehet beolvastatni. Hát ebből nem lesz egy nagy bevétel akkor.
Endre mindig is zseniális üzleti érzékéről volt híres.
Jun 24, 2026 15:01:40
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 24, 2026 15:10:41
x6)
Jun 24, 2026 15:10:41
Endre, ne hazudozz, nem a szemüveget keresed, hanem az Ősember lájvjában hallgatózol.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 24, 2026 15:10:41
Pikturiensz
(
x7)
Jun 24, 2026 15:11:30
x7)
Jun 24, 2026 15:11:30
Mirror mindjárt újraindul
Mirror: https://www.youtube.com/@pikturiensz
Jun 24, 2026 15:11:30
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 24, 2026 15:14:02
x5)
Jun 24, 2026 15:14:02
Endre, ne hazudozz, nem a szemüveget keresed, hanem az Ősember lájvjában hallgatózol.
annyira kiszámítható a pedofil. szinte már unalmas
Jun 24, 2026 15:14:02
Semper Snecifisz
(
x2)
Jun 24, 2026 15:18:18
x2)
Jun 24, 2026 15:18:18
annyira kiszámítható a pedofil. szinte már unalmas
Hazaérek, míg melegszik az ebéd megnyitom a mirrort, egy buflákfejű cigány megszólal hogy "te tényleg pedofil vagy?". Nincs új a nap alatt.
Jun 24, 2026 15:18:18
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 24, 2026 15:26:07
x5)
Jun 24, 2026 15:26:07
visszavihetnék már. unalmas minden nap ugyanez
Jun 24, 2026 15:26:07
Gabonatároló
(
x2)
Jun 24, 2026 15:29:13
x2)
Jun 24, 2026 15:29:13
Endre, mióta manórudizol?
Jun 24, 2026 15:29:13
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 24, 2026 15:29:39
x5)
Jun 24, 2026 15:29:39
ezzel a ferde szemüveggel úgy néz ki mint kálmán bácsi
az anyja megkurvút szajko katalinnak
az anyja megkurvút szajko katalinnak
Jun 24, 2026 15:29:39
HalfejSodi
Jun 24, 2026 15:35:02
ezzel a ferde szemüveggel úgy néz ki mint kálmán bácsi
az anyja megkurvút szajko katalinnak
az anyja megkurvút szajko katalinnak
Akkora retardált patkány, hogy több tízezret költ havonta program előfizetésekre, de a látását annyiba nem nézi, hogy vegyen egy normális szemüveget magának.
Jun 24, 2026 15:35:02
-
Jun 24, 2026 15:39:44
Endre, mióta manórudizol?
Mióta tegnap ott hagyta az anyagos
Jun 24, 2026 15:39:44
CafkaMarci
(
x6)
Jun 24, 2026 15:40:01
x6)
Jun 24, 2026 15:40:01
Falvi: Ha levágom összes lábam, bolond vagyok, ugye?
Stoki: Igen
Falvi: De ha levágom fárkám, vagyok nő.
Endi, hogy ugorhattunk át egy teljes napot? Hogyan? Hogyan?
Stoki: Igen
Falvi: De ha levágom fárkám, vagyok nő.
Jun 24, 2026 15:40:01
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 24, 2026 15:44:04
x5)
Jun 24, 2026 15:44:04
repeszti a pajzsot a kanadai
Jun 24, 2026 15:44:04
MerciJohnyWalkere
Jun 24, 2026 15:46:34
Falvi:”én nem jól tudok magyarul, de azt tudom mi az nő és férfi, Sodi pedig nem”
Jun 24, 2026 15:46:34
hitelboy1
(
x2)
Jun 24, 2026 15:49:34
x2)
Jun 24, 2026 15:49:34
Hihetetlen amúgy bazdmeg, otthonról 200km-re elhagyja a telefont és nem az h elő kerül még le is adják... Ez a semmitérő honor lenne? De akkor is, teknős bazdmeg!
A Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G-t találták meg.
Jun 24, 2026 15:49:34
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 24, 2026 15:51:29
x5)
Jun 24, 2026 15:51:29
A Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G-t találták meg.
és az anyja van olyan hülye balfasz hogy miután elment érte megint odaadja a púposnak?
költői kérdés
Jun 24, 2026 15:51:29
Púpszászi napelem
(
x13)
Jun 24, 2026 15:51:37
x13)
Jun 24, 2026 15:51:37
"Inkább hokizni nézni engem mint nézni kisgyerek számítógépen"
alkoholiker, kiss endre, farkas endre, sodi, kiss endre farkas, kiss farkas, satyre, pädophilie
Jun 24, 2026 15:51:37
Jonciii
(
x8)
Jun 24, 2026 15:52:18
x8)
Jun 24, 2026 15:52:18
Egyre szimpibb a falvi: “sodi, te buzi köcsög” 😂😂
Jun 24, 2026 15:52:18
again mine the refund
(
x6)
Jun 24, 2026 15:55:21
x6)
Jun 24, 2026 15:55:21
Egyre szimpibb a falvi: “sodi, te buzi köcsög” 😂😂
nagy napraforgó a falvi is mint az összes. lényeg hogy legyen mit eni, meg ini.
Jun 24, 2026 15:55:21
Jonciii
(
x8)
Jun 24, 2026 16:00:17
x8)
Jun 24, 2026 16:00:17
nagy napraforgó a falvi is mint az összes. lényeg hogy legyen mit eni, meg ini.
Mondjuk, abban nem kételkedek, hogy a pedofil szarokat nem kedveli
Jun 24, 2026 16:00:17
again mine the refund
(
x6)
Jun 24, 2026 16:01:27
x6)
Jun 24, 2026 16:01:27
gyagya, hiába menõzöl a vépeddel a kamerába, nem lesz belõle screenshot a fórumon.
Jun 24, 2026 16:01:27
again mine the refund
(
x6)
Jun 24, 2026 16:02:48
x6)
Jun 24, 2026 16:02:48
gyagya, hiába menõzöl a vépeddel a kamerába, nem lesz belõle screenshot a fórumon.
..mondjuk süsüzhetnél egyet így igazi effekt is lenne hozzá!🤣
Jun 24, 2026 16:02:48
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 24, 2026 16:03:54
x5)
Jun 24, 2026 16:03:54
kisdobozos soproni volt nála
Jun 24, 2026 16:03:54
Bubuka
(
x14)
Jun 24, 2026 16:04:05
x14)
Jun 24, 2026 16:04:05
Az előbb azt mondta hogy valaki küldte neki hogy bajba keverje de mindegy mert úgyis lemerül.
Ez a balfasz nem tudja, hogy fel kell tölteni? Megint nem találod a tápkábel helyét, ostoba? :D
Ez a balfasz nem tudja, hogy fel kell tölteni? Megint nem találod a tápkábel helyét, ostoba? :D
Jun 24, 2026 16:04:05
hitelboy1
(
x2)
Jun 24, 2026 16:09:43
x2)
Jun 24, 2026 16:09:43
Wannabe gangster
Jun 24, 2026 16:09:43
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 24, 2026 16:11:59
x6)
Jun 24, 2026 16:11:59
Falvi sokadjára buzizza le a Gyagyást.. A Gyagyás szó nélkül hallgatja.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 24, 2026 16:11:59
Gabonatároló
(
x2)
Jun 24, 2026 16:12:59
x2)
Jun 24, 2026 16:12:59
A Gyagyás szó nélkül hallgatja.
Bármit elvisel, amiből fillérek gurulhatnak ki.
Jun 24, 2026 16:12:59
again mine the refund
(
x6)
Jun 24, 2026 16:13:39
x6)
Jun 24, 2026 16:13:39
Wannabe gangster
MC Középmérték
Jun 24, 2026 16:13:39
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 24, 2026 16:13:41
x5)
Jun 24, 2026 16:13:41
Az előbb azt mondta hogy valaki küldte neki hogy bajba keverje de mindegy mert úgyis lemerül.
Ez a balfasz nem tudja, hogy fel kell tölteni? Megint nem találod a tápkábel helyét, ostoba? :D
Ez a balfasz nem tudja, hogy fel kell tölteni? Megint nem találod a tápkábel helyét, ostoba? :D
sírok. ez egy vesztes
Jun 24, 2026 16:13:41
Jonciii
(
x8)
Jun 24, 2026 16:14:01
x8)
Jun 24, 2026 16:14:01
Falvi sokadjára buzizza le a Gyagyást.. A Gyagyás szó nélkül hallgatja.
De hát buzi
Jun 24, 2026 16:14:01
Konzervatív Honpolgár
Jun 24, 2026 16:14:21
Falvi sokadjára buzizza le a Gyagyást.. A Gyagyás szó nélkül hallgatja.
Pedig hát ha pontosak akarnánk lenni, akkor ugyebár aberrált pederaszta
Jun 24, 2026 16:14:21
Nemzet Krónikása
(
x21)
Jun 24, 2026 16:16:19
x21)
Jun 24, 2026 16:16:19
Gyagyás, amúgy magyarázd már meg nekem, hogy a te által szeretett nemzeti radikális oldalt miért érdekli/izgatja az, hogy ki kivel fekszik le az ágyban?
Én a valóságban egyetlen egy olyan embert nem ismerek, aki azon spekulálna, hogy na XY. vajon férfibe vagy nőbe rakja a faszát.
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Én a valóságban egyetlen egy olyan embert nem ismerek, aki azon spekulálna, hogy na XY. vajon férfibe vagy nőbe rakja a faszát.
Jun 24, 2026 16:16:19
Mandula777
Jun 24, 2026 16:18:52
Ez maga a téboly
Jun 24, 2026 16:18:52
Jonciii
(
x8)
Jun 24, 2026 16:19:33
x8)
Jun 24, 2026 16:19:33
Hogy szenved a rühes. Letöltendő!
Jun 24, 2026 16:19:33
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 24, 2026 16:24:20
x6)
Jun 24, 2026 16:24:20
Endre, hogy is volt az, amikor az öreg cigánynőt kővel dobáltad? Akkor a törvény szerint te fel voltál fegyverkezve?
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 24, 2026 16:24:20
Léghajós Kapitány
Jun 24, 2026 16:25:24
A rendőrök is meg akarták kövezni anyádat?
Jun 24, 2026 16:25:24
Napi 3 sör
(
x1)
Jun 24, 2026 16:27:01
x1)
Jun 24, 2026 16:27:01
"Hány éves vagy kis buzim?" XDD
Kiss Endre Farkas: alkoholista, lumpen, pedofil, impotens, prosztataváladékot nyaldosó szar
Jun 24, 2026 16:27:01
Jozsii Busák
(
x5)
Jun 24, 2026 16:27:08
x5)
Jun 24, 2026 16:27:08
Endre, hogy is volt az, amikor az öreg cigánynőt kővel dobáltad? Akkor a törvény szerint te fel voltál fegyverkezve?
Halálra akarta kövezni szegény cigány asszonyt!!! Jun 24, 2026 16:27:08
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 24, 2026 16:29:54
x6)
Jun 24, 2026 16:29:54
Endre, ha nem lennél buzi, nem mutogattad volna a csirkenyakat a telefonodban Falvinak.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 24, 2026 16:29:54
Gabonatároló
(
x2)
Jun 24, 2026 16:31:28
x2)
Jun 24, 2026 16:31:28
Füstgépet akar :D
Jun 24, 2026 16:31:28
CafkaMarci
(
x6)
Jun 24, 2026 16:35:53
x6)
Jun 24, 2026 16:35:53
80-as IQ

Endi, hogy ugorhattunk át egy teljes napot? Hogyan? Hogyan?

Jun 24, 2026 16:35:53
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 24, 2026 16:45:54
x5)
Jun 24, 2026 16:45:54
elfáradt a papo. biztos megszúrta a nap a fejét
Jun 24, 2026 16:45:54
keserke
(
x4)
Jun 24, 2026 16:50:43
x4)
Jun 24, 2026 16:50:43
80-as IQ
Sodi próbál fehércigánynak lenni, de még az sem megy. Nem ilyennek ismertelek meg gyagya! Hol vannak már a játéklájfszok, hol van már az IT kottet? Az egyedüli dolog amire a számítógépet használod az az agybaj terjesztése. Ilyen egy etyetemmista úrifiú, egy felhőének?
Jun 24, 2026 16:50:43
Kendra
(
x3)
Jun 24, 2026 16:51:31
x3)
Jun 24, 2026 16:51:31
Endi javíts ki ha tévedek, de változott a bioritmusod? Csak mert már délbe lefürödtél, tehát szartál is... Legutóbb este 8 kor volt ez. Csak nem félsz hogy szarásközben visznek el a rendőrök?
Jun 24, 2026 16:51:31
Kriptozsidó
(
x6)
Jun 24, 2026 16:58:13
x6)
Jun 24, 2026 16:58:13
Lemaradtam kicsit, a balfasz már Vapsolózik is? Miből? Nem baj etesse csak a rákokat, plusz egy koporsószeg. Bagó lenne jó de nem bírja sajnos.
El fogom törni a kibaszott orrodat szilánkosra!
Jun 24, 2026 16:58:13
-
Jun 24, 2026 16:59:41
Lemaradtam kicsit, a balfasz már Vapsolózik is? Miből? Nem baj etesse csak a rákokat, plusz egy koporsószeg. Bagó lenne jó de nem bírja sajnos.
Anyagos hagyta ott tegnap. A papó azt hazudja, hogy egy lajongó küldte csomagban.
Jun 24, 2026 16:59:41
A helyzet megoldása
(
x46)
Jun 24, 2026 17:02:43
x46)
Jun 24, 2026 17:02:43
Falvi éppen a 25k elő nézős brendonnal játszik :)
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 24, 2026 17:02:43
Golda
Jun 24, 2026 17:03:45
MOST SZÉPEN FELÍROD NEKEM TOLLAL
Jun 24, 2026 17:03:45
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 24, 2026 17:04:30
x5)
Jun 24, 2026 17:04:30
Falvi éppen a 25k elő nézős brendonnal játszik :)
meglepődtem volna ha az a büdös cigány nem lenne belerángatva a retardverzumba.
stoki ezért is a kurva anyád
Jun 24, 2026 17:04:30
A helyzet megoldása
(
x46)
Jun 24, 2026 17:05:03
x46)
Jun 24, 2026 17:05:03
Én azért remelem 1x lesz egy brendon Endre párbaj
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 24, 2026 17:05:03
Flixbus utas
(
x2)
Jun 24, 2026 17:05:48
x2)
Jun 24, 2026 17:05:48
Én azért remelem 1x lesz egy brendon Endre párbaj
Én is, de olyan ahol tétek vannak.
Jun 24, 2026 17:05:48
Flixbus utas
(
x2)
Jun 24, 2026 17:09:32
x2)
Jun 24, 2026 17:09:32
Ez a vapelés honnan jött az elmebetegnek? Vagy mit vár tőle? Igazából csak még nevetségessebbé teszi magát ezzel a korzózós buzikurva beállással miközben szívja azt a szart.
Jun 24, 2026 17:09:32
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 24, 2026 17:11:26
x6)
Jun 24, 2026 17:11:26
Én azért remelem 1x lesz egy brendon Endre párbaj
Az kb olyan lenne, mint a tegnapi Rugós Breke vs. Endre párbaj.
Jun 24, 2026 17:11:26
Flixbus utas
(
x2)
Jun 24, 2026 17:13:19
x2)
Jun 24, 2026 17:13:19
Az kb olyan lenne, mint a tegnapi Rugós Breke vs. Endre párbaj.
Sokkal jobb! Beke alapjáraton olyan mint a börtön utáni Busák Ali egy morcosabb napján, Brendon azonban tipikusan az a fajta cigány mjnt aki majd nyalatni fogja a cipőjét a dohányzós cellában rövidesen.
Jun 24, 2026 17:13:19
A TITOK CÍMŰ FILM
(
x6)
Jun 24, 2026 17:15:07
x6)
Jun 24, 2026 17:15:07
Fenébe, csak fényképpel ellátott hivatalos okmánnyal lehet felvenni az elveszett tágyakat.
Piroska néninek kellett volna elmennie érte!
Jun 24, 2026 17:15:07
Kendra
(
x3)
Jun 24, 2026 17:22:26
x3)
Jun 24, 2026 17:22:26
A dohányzásra kéne rászoktatni a gyagyást még mielőtt újra beviszik hogy a kannibálok közé kerüljön!
Jun 24, 2026 17:22:26
-
Jun 24, 2026 17:27:28
A dohányzásra kéne rászoktatni a gyagyást még mielőtt újra beviszik hogy a kannibálok közé kerüljön!
Remeljuk igy is oda fog kerulni. Hatha Eniko neni ismeri azt aki el tudja ezt intezni. Jun 24, 2026 17:27:28
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 24, 2026 17:30:31
x6)
Jun 24, 2026 17:30:31
Remeljuk igy is oda fog kerulni. Hatha Eniko neni ismeri azt aki el tudja ezt intezni.
Reméljük, a BV kapja az infót, hogy a Gyagyás időközben szenvedélyes dohányos lett, ahogy a mai lájvban láthattuk.
Jun 24, 2026 17:30:31
Gabonatároló
(
x2)
Jun 24, 2026 17:43:30
x2)
Jun 24, 2026 17:43:30
Most nézem, hogy Endre a vape-et is úgy kezeli, mintha féldekás vodka lenne: a szájához emeli és megdönti. Parádés.
Jun 24, 2026 17:43:30
A helyzet megoldása
(
x46)
Jun 24, 2026 17:52:43
x46)
Jun 24, 2026 17:52:43
Bárki küldte amúgy azt a cigány vapet? köszönjük a tanszék nevében.
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 24, 2026 17:52:43
A helyzet megoldása
(
x46)
Jun 24, 2026 17:54:46
x46)
Jun 24, 2026 17:54:46
Szolgálati közlemény snecologusoknak:
Ne szivjatok semmmit, főleg ne ilyen kinai ízesített szarokat, a társadalom tiktok cigány feletti rétege megvetéssel néz az ilyen szennyeket nyalogató emberekre, és a gyári munkások Sopianae szívását juttatja eszünkbe.
Egyébként egészségtelen, és kb lehetetlen jobban proliságot mutatni, mint amikor egy ember ilyen szart szív.
Legyetek jobbak!
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Ne szivjatok semmmit, főleg ne ilyen kinai ízesített szarokat, a társadalom tiktok cigány feletti rétege megvetéssel néz az ilyen szennyeket nyalogató emberekre, és a gyári munkások Sopianae szívását juttatja eszünkbe.
Egyébként egészségtelen, és kb lehetetlen jobban proliságot mutatni, mint amikor egy ember ilyen szart szív.
Legyetek jobbak!
Jun 24, 2026 17:54:46
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 24, 2026 17:58:42
x6)
Jun 24, 2026 17:58:42
Bárki küldte amúgy azt a cigány vapet? köszönjük a tanszék nevében.
Lehet, hasznos lenne néhány doboz cigi is? Amikor kínozza a delírium tremens, tuti ráfüggne a cigire.
Jun 24, 2026 17:58:42
amorf
Jun 24, 2026 17:59:57
Lehet, hasznos lenne néhány doboz cigi is? Amikor kínozza a delírium tremens, tuti ráfüggne a cigire.
pár doboz Fecske szivarka jobban passzolna az alkoholista papóhoz
Jun 24, 2026 17:59:57
Flixbus utas
(
x2)
Jun 24, 2026 18:02:20
x2)
Jun 24, 2026 18:02:20
pár doboz Fecske szivarka jobban passzolna az alkoholista papóhoz
A cigi azért is jobb mert bebaszva tuti felgyújtaná vele az ólat :D
Jun 24, 2026 18:02:20
amorf
Jun 24, 2026 18:06:31
A cigi azért is jobb mert bebaszva tuti felgyújtaná vele az ólat :D
igaz igaz, a szivarkát tartogassuk a Blaha évadra :D
Jun 24, 2026 18:06:31
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 24, 2026 18:08:28
x6)
Jun 24, 2026 18:08:28
Mókás lenne, ha dilemmázna a Tiktiken keresett aprópénz fölött, hogy cigit, vagy sört vásároljon belőle. :D
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 24, 2026 18:08:28
Eazy
(
x11)
Jun 24, 2026 18:11:41
x11)
Jun 24, 2026 18:11:41
Falvi: Ha levágom összes lábam, bolond vagyok, ugye?
Stoki: Igen
Falvi: De ha levágom fárkám, vagyok nő.
Stoki: Igen
Falvi: De ha levágom fárkám, vagyok nő.
Szét gyalázta :D
Jun 24, 2026 18:11:41
-
Jun 24, 2026 18:15:03
Az a hahó telefonja amúgy?
BAZDMEG az egy iphone 17 dual thrust! Az a hahó telefonja!!! Jun 24, 2026 18:15:03
molos troll
(
x2)
Jun 24, 2026 18:40:36
x2)
Jun 24, 2026 18:40:36
Lehet, hasznos lenne néhány doboz cigi is? Amikor kínozza a delírium tremens, tuti ráfüggne a cigire.
Mondta hogy nem cejeti, mentolos cigivel próbálkozzon aki tud szerezni, az nem olyan undi-mundi.
Jun 24, 2026 18:40:36
Darth Tibor
(
x8)
Jun 24, 2026 18:42:13
x8)
Jun 24, 2026 18:42:13
Inkább szokjon rá a hernyóra. Az nem bántja a tüdőcskét!
...és szeretlek, ne felejtsd el! Puszi-puszi!
Jun 24, 2026 18:42:13
Zacher Gábor
Jun 24, 2026 18:45:58
Inkább szokjon rá a hernyóra. Az nem bántja a tüdőcskét!
Hernyó meg úgy kb bármilyen intravénás szer az elég ritka Magyarországon viszont valami jó kis fóliázós krisire rá lehetne szoktatni a Büdöst. Mehetne 72 órán át a loop meg könyörgés az ajcsymajcsykért megállás nélkül. Csak néha egyet bele kéne sóhajtani az üvegpipába :D
Jun 24, 2026 18:45:58
linziasztal01
(
x78)
Jun 24, 2026 18:52:32
x78)
Jun 24, 2026 18:52:32
Jöhet a cigánykristály! Úgy is van helyben "kolléga", azt mondtad.
Jun 24, 2026 18:52:32
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 24, 2026 18:55:41
x5)
Jun 24, 2026 18:55:41
Jöhet a cigánykristály! Úgy is van helyben "kolléga", azt mondtad.
a felső kapcsolat
Jun 24, 2026 18:55:41
fruzs1
(
x1)
Jun 24, 2026 18:59:39
x1)
Jun 24, 2026 18:59:39
Jun 24, 2026 18:59:39
A helyzet megoldása
(
x46)
Jun 24, 2026 19:02:50
x46)
Jun 24, 2026 19:02:50
Ajaj Kiss Endre Farkasrol nagy lejárató film készült
Most tényleg indítani kellene egy tisztázóst
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Most tényleg indítani kellene egy tisztázóst
Jun 24, 2026 19:02:50
NBVNG
(
x1)
Jun 24, 2026 19:03:06
x1)
Jun 24, 2026 19:03:06
Kis segítséget kérnék.
A mellékelt képen az ominózus hegyoldal látható amivel szétloccsantották golda fejét. Úgy emlékszem az ablak is be lett mutatva valamelyik liveban vagy flokkban, de már rohadtul nem találom. Emlékeim szerint nem is ment keresztük a kavics mind a 2 réteg üvegen csak a külsőn. Erre szeretnék megerősítést.
Ha valakinek megvan a felvétel vagy tudja melyik az amiben ez szerepel és be is írja, annak nszksz.

segíteni akajtam meg bajátkozni mejt annyija egyedüj voltam.
A mellékelt képen az ominózus hegyoldal látható amivel szétloccsantották golda fejét. Úgy emlékszem az ablak is be lett mutatva valamelyik liveban vagy flokkban, de már rohadtul nem találom. Emlékeim szerint nem is ment keresztük a kavics mind a 2 réteg üvegen csak a külsőn. Erre szeretnék megerősítést.
Ha valakinek megvan a felvétel vagy tudja melyik az amiben ez szerepel és be is írja, annak nszksz.

Jun 24, 2026 19:03:06
MaxPayne
(
x24)
Jun 24, 2026 19:03:07
x24)
Jun 24, 2026 19:03:07
Ebbol megint baszok irasa lesz AI -okkal. :DD
Hasfelmetszö Trutymó - Az utolsó finghajlító
Jun 24, 2026 19:03:07
Nemzet Krónikása
(
x21)
Jun 24, 2026 19:05:15
x21)
Jun 24, 2026 19:05:15
Gyalázzák a 2006-os nemzeti hőst, azonnal szólj Gaudinak!
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 24, 2026 19:05:15
Semper Snecifisz
(
x2)
Jun 24, 2026 19:06:10
x2)
Jun 24, 2026 19:06:10
Jöhet a cigánykristály! Úgy is van helyben "kolléga", azt mondtad.
Az apáti dzsinn biztos csettintésre teremtene neki egy adagot. Még a kebab rituálétól is eltekintene.
Jun 24, 2026 19:06:10
-
Jun 24, 2026 19:07:04
Most nem tudom megnézni, de remélem benne van, hogy egy aljas kis geci, allatkínzó macskagyilkos, mellette lumpen, alkesz pedofil bűnöző.
Jun 24, 2026 19:07:04
Eazy
(
x11)
Jun 24, 2026 19:09:46
x11)
Jun 24, 2026 19:09:46
Háziőrizetben cigánykristályozás..
Volna eszed rá te fogyatékos xd
Úty kültyem ej nyekety a kétyszátyetyret, hoty fajójápan nyem folt já fetezetem -sodi kobold
Volna eszed rá te fogyatékos xd
Jun 24, 2026 19:09:46
!
Jun 24, 2026 19:12:08
Gyerünk recsi, indítsd az elemzős-tisztázós liveot!
Jun 24, 2026 19:12:08
-
Jun 24, 2026 19:13:02
Kis segítséget kérnék.
A mellékelt képen az ominózus hegyoldal látható amivel szétloccsantották golda fejét. Úgy emlékszem az ablak is be lett mutatva valamelyik liveban vagy flokkban, de már rohadtul nem találom. Emlékeim szerint nem is ment keresztük a kavics mind a 2 réteg üvegen csak a külsőn.
A mellékelt képen az ominózus hegyoldal látható amivel szétloccsantották golda fejét. Úgy emlékszem az ablak is be lett mutatva valamelyik liveban vagy flokkban, de már rohadtul nem találom. Emlékeim szerint nem is ment keresztük a kavics mind a 2 réteg üvegen csak a külsőn.
A gyagyás ajtaja melletti ilyen üveg falú szaron lett csak bemutatva egy kicsi lyuk, golda ablakairól emlékeim szerint nem készült felvétel. A drogos anyagos geci egyik szafariján került megtárgyalásra az eset, fogalmam sincs melyiken, tc-n szerintem fent van a legtöbb.
Jun 24, 2026 19:13:02
A helyzet megoldása
(
x46)
Jun 24, 2026 19:15:00
x46)
Jun 24, 2026 19:15:00
Endre, brendon 4-esével kapja az univerzumokat, nálad ugye minden rendben az ólban, tötltöd a rab órád, és a kinai mérged?
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 24, 2026 19:15:00
Nemzet Krónikása
(
x21)
Jun 24, 2026 19:15:13
x21)
Jun 24, 2026 19:15:13
Véletlenül sem helyibeli lakosok voltak akiknek elegük van a fikásból.
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 24, 2026 19:15:13
?
Jun 24, 2026 19:17:41
Endre, brendon 4-esével kapja az univerzumokat, nálad ugye minden rendben az ólban, tötltöd a rab órád, és a kinai mérged?
Ez a börtönből szabadult cickány miért ennyire népszerű a tiktiken? Van ilyenből ezer. Sajnos. Jun 24, 2026 19:17:41
56 látogató online.
A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™

