Szerző: Raffay Ernő Jun 27, 2026 11:57:18
Válasz
(-4)
A szálak egészen Romániáig érnek!
Jun 27, 2026 11:57:18

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13956x6) Jun 27, 2026 12:05:37
Válasz
(3)
Hihetetlen Magazin
Leleplezzük Norbert Stut, az igazi Irányítót!


norbert stfu
Jun 27, 2026 12:05:37

Szerző: Zámbó Jimmy zsírleszívás (Snecológus-pontszám: 7072x3) Jun 27, 2026 12:07:32
Válasz
(2)
Lakatos Brendon a legkomolyabb Breitling órákban csapatja a színpadon KKevinnel, míg Kiss Endre Farkas fél lábbal a börtönben, házi őrizetes karórával rohad élve a macskaólban, ahol az egyetlen lehetősége a kánikula ellen, ha addig provokálja a kurva anyját, amíg az pofán nem önti egy pohár vízzel.
Na, leléptem SUP-ozni a Dunára, csá!
Jun 27, 2026 12:07:32

Szerző: Kendra (Snecológus-pontszám: 6436x3) Jun 27, 2026 12:17:09
Válasz
(4)
Jó vicc hogy Endre GTA 6-ra spórol 🤣 A legutóbbi sörikére spórolós napi 500 Ft is szépen gyanapodott...

Ellenben a tartozások csak nőnek és nem nagyon látjuk a hajlandóságot aziránt hogy rendeznéd!
Jun 27, 2026 12:17:09

Szerző: álbroni Jun 27, 2026 12:19:56
Válasz
(4)
Raffay Ernő
A szálak egészen Romániáig érnek!


HEJ CODREANU HEJ VASGÁRDA!!!!!
Jun 27, 2026 12:19:56

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13294x6) Jun 27, 2026 12:20:12
Válasz
(4)
Erkelyszimulator
Felhivnam a figyelmet aendi tegnapi keresetere, ami 2 Ft volt lol


Kitartás, Gyagyás! Még 250 nap, és meglesz egy sör ára, ha átlagos kisvárosi üzletek áraival számolunk. Mi ez, ha nem siker?
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 27, 2026 12:20:12

Szerző: NBVNG (Snecológus-pontszám: 4003x2) Jun 27, 2026 12:30:44
Válasz
(5)
PúpszásziRePont
Kitartás, Gyagyás! Még 250 nap, és meglesz egy sör ára, ha átlagos kisvárosi üzletek áraival számolunk. Mi ez, ha nem siker?


Úgy hány nap, hogy félreteszünk belőle a pioneer számlanyitásra is, hogy már aznap ki lehessen utalni az 1-2 forintokat?
segíteni akajtam meg bajátkozni mejt annyija egyedüj voltam.
Jun 27, 2026 12:30:44

Szerző: linziasztal01 (Snecológus-pontszám: 156598x78) Jun 27, 2026 13:14:17
Válasz
(17)

Jun 27, 2026 13:14:17

Szerző: Kriptozsidó (Snecológus-pontszám: 12715x6) Jun 27, 2026 14:13:40
Válasz
(3)
Kendra
Jó vicc hogy Endre GTA 6-ra spórol 🤣 A legutóbbi sörikére spórolós napi 500 Ft is szépen gyanapodott...

Ellenben a tartozások csak nőnek és nem nagyon látjuk a hajlandóságot aziránt hogy rendeznéd!

Igen Endre aki híres arról hogy egyetlen játékos sem vitt végig a több százból amire eurótízezreket költött.
El fogom törni a kibaszott orrodat szilánkosra!
Jun 27, 2026 14:13:40

Szerző: halottpiton (Snecológus-pontszám: 8502x4) Jun 27, 2026 14:20:28
Válasz
(12)
Patrik részéről ment a feljelentés állatkínzás miatt
aki nem hitelképes az nem ember
Jun 27, 2026 14:20:28

Szerző: kaffkainfo Jun 27, 2026 14:21:37
Válasz
(20)
12 évet mond kaffkaTibi is Endrére.
Tibort Prozon használattal, Gézás üggyel kapcsolatban vamzerolta Endre.
Anyagos probál idönként infot kiszedni Tibortól,kb lakásra ment anyagos,Endre biztatásából.
Ma pridera mennek Jutkával,de csak este és
lehet lesz kint videó.
Ádámka! Semmi nem marad titokban!
na pá!
Jun 27, 2026 14:21:37

Szerző: Minden rendben Jun 27, 2026 14:27:04
Válasz
(3)
Endre,ez az egész, programozós,külföldi munkás, most meg ítéletes börtönbüntetés csak egy rossz álom volt. Hamarosan felébredsz a 160 milliós Nándorfejérvár közi lakásodban. Ne feledd, nemet kell mondanod a Zsidómúzeumra!
Ui: Ne merd felhívni Havas Henriket az álmodban látott "fiatalember" telefonszámáért!
Jun 27, 2026 14:27:04

Szerző: lolnomaillolnopwreset Jun 27, 2026 14:30:52
Válasz
(3)
Endre, ha a tegnapi kereseted sacccperkb 9 évig fent tudod tartani átlagban akkor eljöhetsy majd velem buzigőzbe egy délutánra. Jóbol mondom!
100%, hogy 75%ban 50%.
Jun 27, 2026 14:30:52

Szerző: Darth Tibor (Snecológus-pontszám: 16336x8) Jun 27, 2026 14:41:49
Válasz
(7)
A donably project is jól sikerült. Pont úgy, ahogy mindenki várta. Az egy szem 2400 fütyik kívül nem kapott egy félig elszívott cigi csikket sem!
...és szeretlek, ne felejtsd el! Puszi-puszi!
Jun 27, 2026 14:41:49

Szerző: Judas Jun 27, 2026 14:48:21
Válasz
(-2)
kaffkainfo
12 évet mond kaffkaTibi is Endrére.
Tibort Prozon használattal, Gézás üggyel kapcsolatban vamzerolta Endre.
Anyagos probál idönként infot kiszedni Tibortól,kb lakásra ment anyagos,Endre biztatásából.
Ma pridera mennek Jutkával,de csak este és
lehet lesz kint videó.
Ádámka! Semmi nem marad titokban!
na pá!

Tibcédesz nem kerülhet vissza a börtönbe?
Anyagos hol szivárogtatta ki ezeket az infókat?
Endrét mikor viszik már be a börtönbe?
Jun 27, 2026 14:48:21

Szerző: Kendra (Snecológus-pontszám: 6436x3) Jun 27, 2026 14:55:47
Válasz
(4)
Endre a prideon van nem is értem milyen takarítos liveot vártok... hülyék 🤣
Jun 27, 2026 14:55:47

Szerző: Zármester Jun 27, 2026 15:21:29
Válasz
(-2)
Kendra
Endre a prideon van nem is értem milyen takarítos liveot vártok... hülyék 🤣


Ki ment buzi gyúgyítani?
Jun 27, 2026 15:21:29

Szerző: - Jun 27, 2026 15:22:24
Válasz
(3)
Judas
Tibcédesz nem kerülhet vissza a börtönbe?
Anyagos hol szivárogtatta ki ezeket az infókat?
Endrét mikor viszik már be a börtönbe?


Mészáros Ádám mindenhol szimatol,mert beállva lenni jó!
Kapucsengőn hetente több alkalommal felcsengetni jó!
Kutyások Gergőjéről is drogos infókat szivárogtatni jó!
ésatöbbbi

Jun 27, 2026 15:22:24

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13294x6) Jun 27, 2026 15:38:32
Válasz
(5)
Endre, szervezd meg a púpszászi Prideot, holnap reggel 8-10-ig.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 27, 2026 15:38:32

Szerző: kérdezhetek valamit (Snecológus-pontszám: 5521x2) Jun 27, 2026 15:45:44
Válasz
(1)
Darth Tibor
A donably project is jól sikerült. Pont úgy, ahogy mindenki várta. Az egy szem 2400 fütyik kívül nem kapott egy félig elszívott cigi csikket sem!

Szarnabás ennyire spúrgeci lenne? Ejj gyagya milyen csóró felszopóid vannak :)))
Jun 27, 2026 15:45:44

Szerző: - Jun 27, 2026 16:11:31
Válasz
(4)
halottpiton
Patrik részéről ment a feljelentés állatkínzás miatt


Azt már elbaszta a hülye. Szarul fog hangzani, de ott kellett volna maradnia Bagolykának és akkor nem tudott volna menekülni a pdf vagy amint elhozta a macskát akkor.. De így, fél hónapra rá jelenti csak fel...

Vissza fogják dobni + ne reménykedjünk mert Geci evő Jenes is napi szinten 5-6 beadványt ír különböző bíróságoknak, rendőrségeknek és már faszuk ki van a hülye AI jogászokkal.
Jun 27, 2026 16:11:31

Szerző: - Jun 27, 2026 16:38:13
Válasz
(3)
-
Azt már elbaszta a hülye. Szarul fog hangzani, de ott kellett volna maradnia Bagolykának és akkor nem tudott volna menekülni a pdf vagy amint elhozta a macskát akkor.. De így, fél hónapra rá jelenti csak fel...

Vissza fogják dobni + ne reménykedjünk mert Geci evő Jenes is napi szinten 5-6 beadványt ír különböző bíróságoknak, rendőrségeknek és már faszuk ki van a hülye AI jogászokkal.
Csak eltanulta gayzától a feljelentésekkel koldulás műfaját.

Az adakozás meg kurva nagy hiba volt mindenki részéről.Ahogy a mondás tartja,a pokolba vezető út jó szándékkal van kikövezve.Annyit értett meg ebből a tiktok értelmiség hogy, döglődő állat = donét.Most majd jönnek az állatkínzó gecik akik szenvedő állatokkal próbálnak szánalomadományt kicsikarni.A korcs azonnal elkezdte szoktatni a következő áldozatot magához.Mert pénz lát benne.
Jun 27, 2026 16:38:13

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13956x6) Jun 27, 2026 17:00:21
Válasz
(2)
-
Most majd jönnek az állatkínzó gecik akik szenvedő állatokkal próbálnak szánalomadományt kicsikarni.


a tojás mióta csinálja ugyanezt? nem új dolog.
Jun 27, 2026 17:00:21

Szerző: ascites (Snecológus-pontszám: 116113x58) Jun 27, 2026 17:22:07
Válasz
(4)
-
Azt már elbaszta a hülye. Szarul fog hangzani, de ott kellett volna maradnia Bagolykának és akkor nem tudott volna menekülni a pdf vagy amint elhozta a macskát akkor.. De így, fél hónapra rá jelenti csak fel...

Ha az orvosi dokumentációval ellátott állatkínzást nem fogják figyelembe venni (ami sajnos benne van), akkor azt se vették volna, ha szegény állat ott szenved ki kínok között a szekrényben. Még az önkori is megállapította, hogy minden a legnagyobb rendben a putriban.

Jenesnek volt egy jó cselekedete, ezt nem kell tőle elvenni. Ha volt nagyobb bűne, azt nem teszi semmissé, de hagyjuk már, hogy ez is az ő hibája.
Jun 27, 2026 17:22:07

Szerző: Hafré (Snecológus-pontszám: 21937x10) Jun 27, 2026 17:23:24
Válasz
(3)
Kendra
Endre a prideon van nem is értem milyen takarítos liveot vártok... hülyék 🤣


Namost ha nyolcannál töb IQja lenne akkor kért volna rá kimenőt és ha jól használja az alapjog kártyát esetleg simán meg is engedik. Két vonatjegy meg pár sör árát kellett volna félreraknia ami egy közepes napi tiktik bevétel meg előszedni a szőke parókát és szárnyalhatott volna a buzidémon akár még tibivel is táncikálhatott volna. Utolsó lehetősége lett volna szabadnak éreznie magát. Csakhát az a fránya átlagnál alacsonyabb intellektus ne lenne..
olyan ellenséges vagy velem
Jun 27, 2026 17:23:24

Szerző: A helyzet megoldása (Snecológus-pontszám: 92677x46) Jun 27, 2026 17:35:15
Válasz
(6)
Jogilag nem történt állatkínzás, el lett már mondva 600x

Jenes egy nyomorult figyelemkurva.

Egyéb dolgot itt nem látok
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 27, 2026 17:35:15

Szerző: - Jun 27, 2026 17:39:37
Válasz
(1)
A helyzet megoldása
Jogilag nem történt állatkínzás, el lett már mondva 600x

Jenes egy nyomorult figyelemkurva.

Egyéb dolgot itt nem látok


Ezt mond Tibi bácsi és Blekk, Viking és a többi wannabe forumtrollnak. Odáig vannak szarevő Jenesük miatt úgy védik a picsáját a fogyatékos bűnözőnek hogy csak na.
Jun 27, 2026 17:39:37

Szerző: A TITOK CÍMŰ FILM (Snecológus-pontszám: 12435x6) Jun 27, 2026 17:39:43
Válasz
(2)
Pont azon járt a fejem, a recskás most 1 től 10ig mennyire szerett volna buzigyógyító ellentüntetést szervezni, vagy Tibivel kézenfogva mentek volna ünnepelve a másik táborban?

Szerintem nem kell ide az Odssos troll.
Jun 27, 2026 17:39:43

Szerző: noikabatgomb (Snecológus-pontszám: 21289x10) Jun 27, 2026 17:44:26
Válasz
(3)
A helyzet megoldása
Jogilag nem történt állatkínzás, el lett már mondva 600x

Jenes egy nyomorult figyelemkurva.

Egyéb dolgot itt nem látok


Ez így van. Azóta is az van, hogy ha az otp-re meg tudná szánni valaki.

Egyetlen dolog - igazából senki nem tudta, hogy a macska milyen állapotban van addig, amíg állatorvoshoz nem vitték. Nyilván akik küldtek pénzt azok arra az eshetöségre küldtek, hogy meg lehet menteni. Endréhez állat semmiképpen nem kerülhetett volna vissza.
Én már azon is gondolkodtam, hogy azért nem live-ozik bentröl mert a Barnabás hullája van a szekrényben, vagy roszabb.

De a jenestöl meg a gézától nem tudom, hogy mit várnak emberek.

A mai napig nem képes még magát "snecológusnak" nevezö ember sem felfogni, hogy a géza nem "feljelentette" a gyagyást a fö ügyben, hanem hivatalból indult az ügy a hangfelvétel miatt.
A gézát bárki is úgy ismerte meg, mint aki bármikor is oda fog érni egy tárgyalásra emiatt?
Ebben eddig lehetett eljutni.
Jun 27, 2026 17:44:26

Szerző: . Jun 27, 2026 17:48:09
Válasz
(0)
-
Ezt mond Tibi bácsi és Blekk, Viking és a többi wannabe forumtrollnak. Odáig vannak szarevő Jenesük miatt úgy védik a picsáját a fogyatékos bűnözőnek hogy csak na.


Majd amikor az Ősember elkezdi elégetni a puskaporokat Blekketről, mert adott pillanatban éppen az szolgálja az érdekeit, akkor majd szűnik ott a nagy barátság. Akit nagy barátság fűzött az Ősemberhez, többségükből már ellenség lett. nem véletlenül.
Jun 27, 2026 17:48:09

Szerző: Hafré (Snecológus-pontszám: 21937x10) Jun 27, 2026 17:55:45
Válasz
(3)
A TITOK CÍMŰ FILM
vagy Tibivel kézenfogva mentek volna ünnepelve a másik táborban?


Namost az egyik oldal volt a hivatalból meleg a másikon meg állt kb negyven kigyúrt férfi fekete pólóban csatakosra izzadva. Szerintem a buzidémonnak bármelyik tetszett volna.
olyan ellenséges vagy velem
Jun 27, 2026 17:55:45

Szerző: - Jun 27, 2026 17:57:07
Válasz
(3)
-
Ezt mond Tibi bácsi és Blekk, Viking és a többi wannabe forumtrollnak. Odáig vannak szarevő Jenesük miatt úgy védik a picsáját a fogyatékos bűnözőnek hogy csak na.


Figyelj, ez a sodifórum és nem a jenesfórum. Itt ezeket az embereket 3 kategóriába sorolják szerintem, fórum számára hasznos,semleges, és káros.Az illetőnek idővel változhat a besorolása a tettei miatt.

A legtöbb embernek itt jenes csak egy mellékszereplő. Én kurvára leszarom hogy neked szúrja a szemed az ősember, tegyél érte hogy eltűnjön az internetről senki nem gátol meg benne.

Ha 3-4 feljelentésből elindul mondjuk 1 ügy csak, már az is pozitívum. Summa summárum ne téveszd szem elől a valódi célt.
Jun 27, 2026 17:57:07

Szerző: - Jun 27, 2026 18:27:42
Válasz
(1)
-
Figyelj, ez a sodifórum és nem a jenesfórum. Itt ezeket az embereket 3 kategóriába sorolják szerintem, fórum számára hasznos,semleges, és káros.Az illetőnek idővel változhat a besorolása a tettei miatt.
Tévedsz mert a fórum ezeket az embereket 1 kategóriába sorolja.Retardált.Amit te írsz az kívülállókra fonatkozik.

Az meg amikor egymást is szopatják a retardok öt forintért csak a megszokott üzletmenet része.Retardal pedig nem tárgyalunk.Csak szopatjuk.
Jun 27, 2026 18:27:42

Szerző: púp-orr-sérv-fogász (Snecológus-pontszám: 14779x7) Jun 27, 2026 18:38:05
Válasz
(1)
Azért titkolja, hány évet kérnek rá, hogy a halállistásokat váratlanul tudja majd elkapni hátulról, aztán ugrálni a véres torkukon cipellővel.
|__o__|
Jun 27, 2026 18:38:05

Szerző: - Jun 27, 2026 18:40:05
Válasz
(1)
-
Tévedsz mert a fórum ezeket az embereket 1 kategóriába sorolja.Retardált.Amit te írsz az kívülállókra fonatkozik.

Az meg amikor egymást is szopatják a retardok öt forintért csak a megszokott üzletmenet része.Retardal pedig nem tárgyalunk.Csak szopatjuk.


Tévedsz! A fórum nem szopat retardot. A fórum csak a lumpen, állatkínzót szopatja, akár retardon keresztül is.
Jun 27, 2026 18:40:05

Szerző: JohnCramer (Snecológus-pontszám: 2281x1) Jun 27, 2026 18:50:33
Válasz
(0)
Figyelj már Felhőének!
Olyanról van fogalmad hogy Linux alapok?
Na ugye 😃
Ez most buzisan fog hangzani, de heteró vagyok
Jun 27, 2026 18:50:33

Szerző: Szolnoki ninja troll (Snecológus-pontszám: 7357x3) Jun 27, 2026 19:05:36
Válasz
(1)
büdös lájv
Így jött ki a matek.
Jun 27, 2026 19:05:36

Szerző: CafkaMarci (Snecológus-pontszám: 12782x6) Jun 27, 2026 19:09:03
Válasz
(1)
Elköpte, hogy szeptemberben lesz az előkészítő ülés.
Endi, hogy ugorhattunk át egy teljes napot? Hogyan? Hogyan?
Jun 27, 2026 19:09:03

Szerző: A helyzet megoldása (Snecológus-pontszám: 92677x46) Jun 27, 2026 19:12:19
Válasz
(3)
Ai szoftvert csinál az álláskeresésre

A terv: minden korábbinál nagyobb Ai spam cv küldés
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 27, 2026 19:12:19

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11421x5) Jun 27, 2026 19:12:43
Válasz
(0)
tök fölösleges erőlködnöd 2 forintokért recskás
Jun 27, 2026 19:12:43

Szerző: A helyzet megoldása (Snecológus-pontszám: 92677x46) Jun 27, 2026 19:13:51
Válasz
(1)
dogoljmegsodi
tök fölösleges erőlködnöd 2 forintokért recskás


Nana, eddig 0ft :)
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 27, 2026 19:13:51

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13294x6) Jun 27, 2026 19:16:18
Válasz
(0)
Endre, honnan tudod ilyen naprakészen, mennyibe kerül egy számszeríj?
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 27, 2026 19:16:18

Szerző: A helyzet megoldása (Snecológus-pontszám: 92677x46) Jun 27, 2026 19:16:33
Válasz
(2)
Július 1. Indul a nagy Ai automatizált spam álláskeresés
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 27, 2026 19:16:33

Szerző: hitelboy1 (Snecológus-pontszám: 5029x2) Jun 27, 2026 19:17:39
Válasz
(2)
"Az hülyeség, hogy rendőrt fenyegettem"
Jun 27, 2026 19:17:39

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11421x5) Jun 27, 2026 19:18:37
Válasz
(1)
a godzilla védelem
Jun 27, 2026 19:18:37

Szerző: A helyzet megoldása (Snecológus-pontszám: 92677x46) Jun 27, 2026 19:18:38
Válasz
(2)
Jó hogy ma nincs szó ügyekről
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 27, 2026 19:18:38

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13956x6) Jun 27, 2026 19:19:13
Válasz
(6)
"kétszer hozzád benéző rendőr csak a mesékben van"

akkor én valami mesecsatornát nézek, mert asodinál legalább hatszor már voltak
Jun 27, 2026 19:19:13

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13294x6) Jun 27, 2026 19:20:24
Válasz
(1)
"metyek tovább, hülyék vagytok"
Menekülés a valóság elől.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 27, 2026 19:20:24

Szerző: A helyzet megoldása (Snecológus-pontszám: 92677x46) Jun 27, 2026 19:21:25
Válasz
(1)
Live kinyova 21:00 kor indulunk
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 27, 2026 19:21:25

Szerző: NBVNG (Snecológus-pontszám: 4003x2) Jun 27, 2026 19:21:28
Válasz
(4)
*WARNING*
Autipajzs Overcharged
Seek Shelter immediately
segíteni akajtam meg bajátkozni mejt annyija egyedüj voltam.
Jun 27, 2026 19:21:28

Szerző: Erkelyszimulator (Snecológus-pontszám: 6064x3) Jun 27, 2026 19:34:01
Válasz
(1)
Endre mai keresete: 0 Ft. Tetszik a tendencia gyagyás!
Jun 27, 2026 19:34:01

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11421x5) Jun 27, 2026 19:38:54
Válasz
(1)
NBVNG
*WARNING*
Autipajzs Overcharged
Seek Shelter immediately


úgy tűnik a hőséget nem bírja most lehetne átszakítani teljesen
Jun 27, 2026 19:38:54

Szerző: Hafré (Snecológus-pontszám: 21937x10) Jun 27, 2026 19:46:53
Válasz
(3)
again mine the refund
hatszor már voltak

három ország rendőrei jártak már nála, utoljára a magyarok kb egy hete.
olyan ellenséges vagy velem
Jun 27, 2026 19:46:53

Szerző: - Jun 27, 2026 19:56:25
Válasz
(0)
A helyzet megoldása
Ai szoftvert csinál az álláskeresésre

A terv: minden korábbinál nagyobb Ai spam cv küldés
Már csak az a kérdés melyik országba akarja küldeni a masnikat.
Jun 27, 2026 19:56:25

Szerző: Hafré (Snecológus-pontszám: 21937x10) Jun 27, 2026 20:05:51
Válasz
(4)
Nem fogja megcsinálni de amúgy érzek ebben potenciált, hogy troll állasinterjúk menjenek naponta 8 és 10 között.
olyan ellenséges vagy velem
Jun 27, 2026 20:05:51

Szerző: nemet mondtak (Snecológus-pontszám: 8876x4) Jun 27, 2026 20:07:18
Válasz
(1)
Nemazalények.

Nagyon kicsi az esélye (dupla lottó ötös, godzilla stb.), hogy a rendőrök újra meglátogatják, mindenesetre ha ez mégis megtörténne, akkor elvágja a torkukat a gecibe.

Ilyen nagyon egyszerű ez. Mit nem értesz?
Jun 27, 2026 20:07:18

Szerző: Hackwork Jun 27, 2026 20:08:12
Válasz
(2)
Ekkora és ilyen jellegű internetes lábnyommal esélytelen a hazai munkavállalása.

Ausztria, németország az ismert csalásai miatt kiesik. Minden más pedig azért esélytelen, mert egyetlen intejúra sem fog tudni elutazni.
Márpedig nincs olyan homeoffice munka,ahol soha a büdös életben nem kell megjelenni pofavizitre.

Add fel gyagyás! Majd a börtönben kapsz valami testhezálló munkát. Addig pihenj! "pr"
Jun 27, 2026 20:08:12

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13294x6) Jun 27, 2026 20:18:59
Válasz
(0)
Gondolom, a Gyagyásnál azért ez a hirtelen munkakedv, hogy majd a tárgyaláson előadhassa a bírónak, hogy Ő mennyire hasznos tagja lett a társadalomnak, hiszen még a bűnügyi felügyelet alatt is dolgozott. Mert egyébként kurvára kényelmes ez neki így, Golda eltartja, egész nap elfütyizget. Furcsa módon eddig nem nagyon kapkodott a munka után. Persze, tudom, nem ért rá. (Lófaszt nem.)
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 27, 2026 20:18:59

Szerző: Eazy (Snecológus-pontszám: 23903x11) Jun 27, 2026 20:24:30
Válasz
(2)
hitelboy1
"Az hülyeség, hogy rendőrt fenyegettem"

Jaja, ezt így benyomja a bírónak, és meg is van a triplázó. :DD
Úty kültyem ej nyekety a kétyszátyetyret, hoty fajójápan nyem folt já fetezetem -sodi kobold
Jun 27, 2026 20:24:30

104 látogató online.

A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™