És idősebbnek néz ki mint Endre. Wow.
OAAAAAAAAAARGHHHHHHHHHHHHHH
Azért Matyika keményebben is alkoholizált mikor Endike még flokkernek képzelte magát. Matyinál már akkor játszottak a 200 Ft-os kannás borok, olcsó sörök, tömények.
Azt is a macskája vitte neki!
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
nyeméjted, hát azért nincs mert neki megígérték a marina parti lakást, a nyomtatót, az ájfont meg a mekbúkot
meg alapból is minden golda hibája hogy kidobta tibit
💕Vádemelés💕 + 💕AMS seggbekuki💕 + 💕Gondosóra marad💕
Az biztos, hogy nem AMD. Azon nem tudna ilyen jó dolgokat írni.
Nem feltétlenül nem a fenevad jele.

Ez a minimum a TikTok médiabirodalomhoz, hahó!
Samsung Dex, kinek kell az a szar?
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Több idő marad picikliszni'!
Ez a minimum a TikTok médiabirodalomhoz, hahó!
Samsung Dex, kinek kell az a szar?
Kizarolag csicskak rendelik ezt a tarto es a billentyuzet nelkul! Haho!
Ebben eddig lehetett eljutni.

OAAAAAAAAAARGHHHHHHHHHHHHHH
kapott ma 10 ezret sorre. Husvet van. nem akar itt lenni eleve. szerintem mar reg netflixezik...
envagyokaz, nem ismersz meg?
Azt se tud :)
Nem működik az egere, a tablet meg be van törve.
ps5-rol megy a netflix.
envagyokaz, nem ismersz meg?
Ah igazad van baszki, mea culpa.
Szerintem mindkettő, az egér kábelét többször befordította maga az egér alá és úgy nem volt KH-s.
Eddig.
OAAAAAAAAAARGHHHHHHHHHHHHHH
egy jó targus 25, melócsában olyat használok
💕Vádemelés💕 + 💕AMS seggbekuki💕 + 💕Gondosóra marad💕
Esküszöm, azt olvastam, hogy Samsung Tex :(
Nászajándék volt közösen a Klein és Schwarz családtól.
OAAAAAAAAAARGHHHHHHHHHHHHHH
és én már szart érek?
* integet *
az a szerelmi volt
Miskolci alvósejt
Narrator: es ekkor derult ki, hogy endre egy fogalmatlan idiota.
Ebben eddig lehetett eljutni.
zseton nélkül nehéz lesz, minden donés cseppfolyósodik a pedofil kezében
💕Vádemelés💕 + 💕AMS seggbekuki💕 + 💕Gondosóra marad💕
Jól becsavarták egymásnak a körtét.. :)
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
El kell küldeni őket a kurva anyjukba, van saját TikTok fiókjuk Vikinggel, szopkodják egymást ott, simán lehetne nekik ott is mirrorozni.
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Mibűűűű
Megoldódik majd... Amikor a felszopók majd úgy járnak Gézával, mint Silvercat. Mindenki hamar kiismeri a disznóképű lakatos segédmunkást.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Már nevetgélt rajta (úgy értékelte a posztot, hogy "megijedt tőle Angika") + napok óta loopolja, amit a levélben is írt, hogy hamrosan beszerzi az infókat Füssyről.
hivatalosan is mániás szakaszba lépett
Gondolom az évben először :)
Szerencsére asodi akkor fog csak orvoshoz menni, amikor az anyja ráhívja a mentőt, hogy a szokásosnál is nagyobb hülyeségeket beszél agyhártyagyulladás vagy agyvérzés miatt. Akkor meg mindegy lesz már, hogy hajlandó lenne-e vagy tudna-e fizetni.
Bocsi, nem nézem a gyagyás lájvot, csak felbaszott, hogy már megint ezek a retardok cirkulálnak mindenfelé.
Endi Vajna
(
x11)
Apr 18, 2025 19:09:16
x11)
Apr 18, 2025 19:09:16
Endre már büszke. A fiatalabbak esnek szét.
Jajj Endre az epe hányás reggelenként?
A púpod?
Endre te maga egy betegség vagy :D Tumor vagy az interneten.
Jajj Endre az epe hányás reggelenként?
A púpod?
Endre te maga egy betegség vagy :D Tumor vagy az interneten.
Apr 18, 2025 19:09:16
mondomkusskuss2
Apr 18, 2025 19:09:40
Helyedben nem pofáznék pedofil, hogy kinek milyen a bőre…


Apr 18, 2025 19:09:40
Filantróp
Apr 18, 2025 19:10:32
Izgalmas karakterek mind egy helyen.
Apr 18, 2025 19:10:32
Kakaspina
(
x25)
Apr 18, 2025 19:10:38
x25)
Apr 18, 2025 19:10:38
30-32 körül van
És idősebbnek néz ki mint Endre. Wow.
Apr 18, 2025 19:10:38
Endi Vajna
(
x11)
Apr 18, 2025 19:12:00
x11)
Apr 18, 2025 19:12:00
És idősebbnek néz ki mint Endre. Wow.
Azért Matyika keményebben is alkoholizált mikor Endike még flokkernek képzelte magát. Matyinál már akkor játszottak a 200 Ft-os kannás borok, olcsó sörök, tömények.
Apr 18, 2025 19:12:00
Kakaspina
(
x25)
Apr 18, 2025 19:14:31
x25)
Apr 18, 2025 19:14:31
Haldoklik a szetáp megint.
OAAAAAAAAAARGHHHHHHHHHHHHHH
Apr 18, 2025 19:14:31
CafkaMarci
(
x6)
Apr 18, 2025 19:14:59
x6)
Apr 18, 2025 19:14:59
Baj van, Houston! Nem működik a szetáp. A millió fütyis felhőéneknek nem működik az egere!

Endi, hogy ugorhattunk át egy teljes napot? Hogyan? Hogyan?

Apr 18, 2025 19:14:59
linziasztal01
(
x78)
Apr 18, 2025 19:17:39
x78)
Apr 18, 2025 19:17:39
Minden héten fejlődik a setup.
Visszafelé.
Visszafelé.
Apr 18, 2025 19:17:39
Endi Vajna
(
x11)
Apr 18, 2025 19:17:53
x11)
Apr 18, 2025 19:17:53
Endre keresd meg a döglött patkányt és kösd rá.
Apr 18, 2025 19:17:53
linziasztal01
(
x78)
Apr 18, 2025 19:21:44
x78)
Apr 18, 2025 19:21:44
Mérnöki megoldás = ON/OFF
:)
:)
Apr 18, 2025 19:21:44
Kontakt Karesz
Apr 18, 2025 19:24:58
Itt vagyok
Apr 18, 2025 19:24:58
PúpszásziRePont
(
x6)
Apr 18, 2025 19:27:15
x6)
Apr 18, 2025 19:27:15
Megint összeomlott a kétezer forintos szetáp....
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Apr 18, 2025 19:27:15
Nemzet Krónikása
(
x21)
Apr 18, 2025 19:27:46
x21)
Apr 18, 2025 19:27:46
Kéne egy USB-C HUB, ugye?
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Apr 18, 2025 19:27:46
CafkaMarci
(
x6)
Apr 18, 2025 19:29:01
x6)
Apr 18, 2025 19:29:01
13 éves gyerekek a kezükbe vesznek egy krumplit és tartalmat gyártanak a tiktikszre. 43 éves nyugati szenyor felhőéneknek meg se telefonja, se egere, csak patkánya.
Endi, hogy ugorhattunk át egy teljes napot? Hogyan? Hogyan?
Apr 18, 2025 19:29:01
SyntaxError
(
x24)
Apr 18, 2025 19:30:20
x24)
Apr 18, 2025 19:30:20
Vége van Kiss! Vége!
Nem feltétlenül nem a fenevad jele.
Apr 18, 2025 19:30:20
PúpszásziRePont
(
x6)
Apr 18, 2025 19:31:02
x6)
Apr 18, 2025 19:31:02
13 éves gyerekek a kezükbe vesznek egy krumplit és tartalmat gyártanak a tiktikszre. 43 éves nyugati szenyor felhőéneknek meg se telefonja, se egere, csak patkánya.
Azt is a macskája vitte neki!
Apr 18, 2025 19:31:02
herr_schwechater
(
x9)
Apr 18, 2025 19:32:40
x9)
Apr 18, 2025 19:32:40
Azt is a macskája vitte neki!
nyeméjted, hát azért nincs mert neki megígérték a marina parti lakást, a nyomtatót, az ájfont meg a mekbúkot
meg alapból is minden golda hibája hogy kidobta tibit
Apr 18, 2025 19:32:40
PúpszásziRePont
(
x6)
Apr 18, 2025 19:33:03
x6)
Apr 18, 2025 19:33:03
Siess, Endre, hisztizz Goldának, hogy kell egy új telefon, mielőtt még záróra lesz a natyházban....
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Apr 18, 2025 19:33:03
linziasztal01
(
x78)
Apr 18, 2025 19:34:22
x78)
Apr 18, 2025 19:34:22
Nagyon nevetnék, ha nem tudná használni ezt a szart és legalább ebben a pár napban masszív magány lenne és még netflixezni sem tudna. :D
Apr 18, 2025 19:34:22
Taktikai patkány
Apr 18, 2025 19:35:34
Höhö, azért mielőtt kimúltam megrágtam ezt-azt.
Apr 18, 2025 19:35:34
Nemzet Krónikása
(
x21)
Apr 18, 2025 19:36:02
x21)
Apr 18, 2025 19:36:02
Füssy Angélának vajon milyen setupja van?
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Apr 18, 2025 19:36:02
SyntaxError
(
x24)
Apr 18, 2025 19:38:52
x24)
Apr 18, 2025 19:38:52
Füssy Angélának vajon milyen setupja van?
Az biztos, hogy nem AMD. Azon nem tudna ilyen jó dolgokat írni.
Apr 18, 2025 19:38:52
KicsiNéző
(
x13)
Apr 18, 2025 19:39:01
x13)
Apr 18, 2025 19:39:01
Elment a nagy Tiktok karrier
Apr 18, 2025 19:39:01
Köves Shlomó
Apr 18, 2025 19:40:30
Most jön be a Sábesz azért kellett lelépni Sodikának! Shabbat Shalom!
Apr 18, 2025 19:40:30
PúpszásziRePont
(
x6)
Apr 18, 2025 19:40:46
x6)
Apr 18, 2025 19:40:46
"Anyju" kihúzta a netet....
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Apr 18, 2025 19:40:46
Nemzet Krónikása
(
x21)
Apr 18, 2025 19:42:50
x21)
Apr 18, 2025 19:42:50

Ez a minimum a TikTok médiabirodalomhoz, hahó!
Samsung Dex, kinek kell az a szar?
Apr 18, 2025 19:42:50
KicsiNéző
(
x13)
Apr 18, 2025 19:43:18
x13)
Apr 18, 2025 19:43:18
Mekkora fókaüvöltések mehetnek most a macskaólban :)
Endre bele fog pusztulni, ha nem fogja tudni küldeni a hangüzeneteit meg loopolni Tiktokon :)
Endre bele fog pusztulni, ha nem fogja tudni küldeni a hangüzeneteit meg loopolni Tiktokon :)
Apr 18, 2025 19:43:18
dogoljmegsodi
(
x5)
Apr 18, 2025 19:45:21
x5)
Apr 18, 2025 19:45:21
megdöglött a setup?
Apr 18, 2025 19:45:21
linziasztal01
(
x78)
Apr 18, 2025 19:45:36
x78)
Apr 18, 2025 19:45:36
Mekkora fókaüvöltések mehetnek most a macskaólban :)
Endre bele fog pusztulni, ha nem fogja tudni küldeni a hangüzeneteit meg loopolni Tiktokon :)
Endre bele fog pusztulni, ha nem fogja tudni küldeni a hangüzeneteit meg loopolni Tiktokon :)
Több idő marad picikliszni'!
Apr 18, 2025 19:45:36
noikabatgomb
(
x10)
Apr 18, 2025 19:45:41
x10)
Apr 18, 2025 19:45:41
Ez a minimum a TikTok médiabirodalomhoz, hahó!
Samsung Dex, kinek kell az a szar?
Kizarolag csicskak rendelik ezt a tarto es a billentyuzet nelkul! Haho!
Apr 18, 2025 19:45:41
Kakaspina
(
x25)
Apr 18, 2025 19:45:58
x25)
Apr 18, 2025 19:45:58
Mekkora fókaüvöltések mehetnek most a macskaólban :)
Endre bele fog pusztulni, ha nem fogja tudni küldeni a hangüzeneteit meg loopolni Tiktokon :)
Endre bele fog pusztulni, ha nem fogja tudni küldeni a hangüzeneteit meg loopolni Tiktokon :)

Apr 18, 2025 19:45:58
SyntaxError
(
x24)
Apr 18, 2025 19:46:24
x24)
Apr 18, 2025 19:46:24
Endre! Buzulás az nuku!!!
Nem feltétlenül nem a fenevad jele.
Apr 18, 2025 19:46:24
envagyokaz
(
x1)
Apr 18, 2025 19:47:48
x1)
Apr 18, 2025 19:47:48
Mekkora fókaüvöltések mehetnek most a macskaólban :)
Endre bele fog pusztulni, ha nem fogja tudni küldeni a hangüzeneteit meg loopolni Tiktokon :)
Endre bele fog pusztulni, ha nem fogja tudni küldeni a hangüzeneteit meg loopolni Tiktokon :)
kapott ma 10 ezret sorre. Husvet van. nem akar itt lenni eleve. szerintem mar reg netflixezik...
Apr 18, 2025 19:47:48
KicsiNéző
(
x13)
Apr 18, 2025 19:48:21
x13)
Apr 18, 2025 19:48:21
kapott ma 10 ezret sorre. Husvet van. nem akar itt lenni eleve. szerintem mar reg netflixezik...
Azt se tud :)
Nem működik az egere, a tablet meg be van törve.
Apr 18, 2025 19:48:21
envagyokaz
(
x1)
Apr 18, 2025 19:49:09
x1)
Apr 18, 2025 19:49:09
Azt se tud :)
Nem működik az egere, a tablet meg be van törve.
Nem működik az egere, a tablet meg be van törve.
ps5-rol megy a netflix.
Apr 18, 2025 19:49:09
KicsiNéző
(
x13)
Apr 18, 2025 19:50:27
x13)
Apr 18, 2025 19:50:27
ps5-rol megy a netflix.
Ah igazad van baszki, mea culpa.
Apr 18, 2025 19:50:27
linziasztal01
(
x78)
Apr 18, 2025 19:56:15
x78)
Apr 18, 2025 19:56:15
Ordít már a művész úr? :)
Apr 18, 2025 19:56:15
-
Apr 18, 2025 20:03:25
-ADJÁL MÁR EGY EGERET A KURVA ANYÁD!!!
-A héten kaptál már egy patkányt,megmondtam hogy csak heti egy játékot engedélyezek kisfiam.
-A héten kaptál már egy patkányt,megmondtam hogy csak heti egy játékot engedélyezek kisfiam.
Apr 18, 2025 20:03:25
ascites
(
x58)
Apr 18, 2025 20:04:14
x58)
Apr 18, 2025 20:04:14
Ha jól értettem, nem is az egér és a billentyűzet szarakszik, hanem az az elosztó bizbasz, amivel a perifériákat rá tudja dugni a tabletre.
Apr 18, 2025 20:04:14
Kakaspina
(
x25)
Apr 18, 2025 20:05:33
x25)
Apr 18, 2025 20:05:33
Ha jól értettem, nem is az egér és a billentyűzet szarakszik, hanem az az elosztó bizbasz, amivel a perifériákat rá tudja dugni a tabletre.
Szerintem mindkettő, az egér kábelét többször befordította maga az egér alá és úgy nem volt KH-s.
Eddig.
Apr 18, 2025 20:05:33
kripli figyelő
(
x12)
Apr 18, 2025 20:06:40
x12)
Apr 18, 2025 20:06:40
Lemegy a saturnba pótolni és jön vissza.
Apr 18, 2025 20:06:40
Nemzet Krónikása
(
x21)
Apr 18, 2025 20:06:54
x21)
Apr 18, 2025 20:06:54
Az USB-C hubbal amúgy rábaszik, mert ott zömében 20 ezer forint alatt csak bóvlik vannak, amik túlmelegednek vagy nem bírja a kábel a gyűrődést és kontakthibás lesz.
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Apr 18, 2025 20:06:54
herr_schwechater
(
x9)
Apr 18, 2025 20:10:12
x9)
Apr 18, 2025 20:10:12
Az USB-C hubbal amúgy rábaszik, mert ott zömében 20 ezer forint alatt csak bóvlik vannak, amik túlmelegednek vagy nem bírja a kábel a gyűrődést és kontakthibás lesz.
egy jó targus 25, melócsában olyat használok
Apr 18, 2025 20:10:12
MaxPayne
(
x24)
Apr 18, 2025 20:11:16
x24)
Apr 18, 2025 20:11:16
Nagyon banni fogod endre, hogy felmondtal az atosnal.
Hasfelmetszö Trutymó - Az utolsó finghajlító
Apr 18, 2025 20:11:16
Zámbó Jimmy zsírleszívás
(
x3)
Apr 18, 2025 20:14:30
x3)
Apr 18, 2025 20:14:30
Ez a minimum a TikTok médiabirodalomhoz, hahó!
Samsung Dex, kinek kell az a szar?
Samsung Dex, kinek kell az a szar?
Esküszöm, azt olvastam, hogy Samsung Tex :(
Apr 18, 2025 20:14:30
KicsiNéző
(
x13)
Apr 18, 2025 20:18:06
x13)
Apr 18, 2025 20:18:06
Visszajött a púpszászi rém :(
Apr 18, 2025 20:18:06
ascites
(
x58)
Apr 18, 2025 20:19:35
x58)
Apr 18, 2025 20:19:35
Beszart az egér, úgyhogy kettőt is rákötött a szetápra. Logikus.
Apr 18, 2025 20:19:35
KicsiNéző
(
x13)
Apr 18, 2025 20:20:20
x13)
Apr 18, 2025 20:20:20
Endre minden nap elmondja, hogy "ezt ne ezt ne ezt ne, menj a picsába filterrel", majd csak játszik minden nap valami filteres idiótával.
Apr 18, 2025 20:20:20
ascites
(
x58)
Apr 18, 2025 20:23:11
x58)
Apr 18, 2025 20:23:11
Jó lenne, ha tényleg beüzemelné a piciklit.
Berlinben is úgy rakta össze, hogy szétesett alatta, aztán mikor az ogre megcsinálta, fifi azt loopolta, hogy a trollok megmerényelték, mikor parkolt valahol és szétcsavarozták.
Berlinben is úgy rakta össze, hogy szétesett alatta, aztán mikor az ogre megcsinálta, fifi azt loopolta, hogy a trollok megmerényelték, mikor parkolt valahol és szétcsavarozták.
Apr 18, 2025 20:23:11
KicsiNéző
(
x13)
Apr 18, 2025 20:24:24
x13)
Apr 18, 2025 20:24:24
Nem biztos, hogy lesznek feljelentések, mert kellene hozzá működőképes billentyűzet :(
Apr 18, 2025 20:24:24
ascites
(
x58)
Apr 18, 2025 20:27:44
x58)
Apr 18, 2025 20:27:44
A gyagyás elindult átöltözni hálóruhába. Bemutatta a csüngőhasát előtte.
Apr 18, 2025 20:27:44
Hafré
(
x10)
Apr 18, 2025 20:27:45
x10)
Apr 18, 2025 20:27:45
A setup legjobb része a gamer szék.
olyan ellenséges vagy velem
Apr 18, 2025 20:27:45
Kakaspina
(
x25)
Apr 18, 2025 20:29:27
x25)
Apr 18, 2025 20:29:27
A setup legjobb része a gamer szék.
Nászajándék volt közösen a Klein és Schwarz családtól.
Apr 18, 2025 20:29:27
linziasztal01
(
x78)
Apr 18, 2025 20:31:35
x78)
Apr 18, 2025 20:31:35
TB-vel nem volt egy szóbeli szerződés? :)
Apr 18, 2025 20:31:35
KicsiNéző
(
x13)
Apr 18, 2025 20:31:41
x13)
Apr 18, 2025 20:31:41
Endre és a TB fizetés: "Miután sose fizettem TBt, így nem kerültem velük szerződésbe"
Ez teljesen hülye :DDDDDDDDDDDDD
Ez teljesen hülye :DDDDDDDDDDDDD
Apr 18, 2025 20:31:41
halászlé
(
x24)
Apr 18, 2025 20:32:22
x24)
Apr 18, 2025 20:32:22
endre: egészséges fagyok :)
Aki három mondattal fejti ki azt, amit három szóval is kifejthetne,az nagyobb aljasságokra is képes.
Apr 18, 2025 20:32:22
Flixbus utas
(
x1)
Apr 18, 2025 20:32:31
x1)
Apr 18, 2025 20:32:31
DE MÉÉÉÉRT MEGY EL A KÉÉÉP?
Apr 18, 2025 20:32:31
Kerítés
Apr 18, 2025 20:32:33
Endre és a TB fizetés: "Miután sose fizettem TBt, így nem kerültem velük szerződésbe"
Ez teljesen hülye :DDDDDDDDDDDDD
Ez teljesen hülye :DDDDDDDDDDDDD
és én már szart érek?
Apr 18, 2025 20:32:33
KicsiNéző
(
x13)
Apr 18, 2025 20:32:52
x13)
Apr 18, 2025 20:32:52
Te kibaszott hülye, szerinted az egyetem alatt hogy volt társadalom biztosításod? :D
Apr 18, 2025 20:32:52
Hetényi Géza Kórház
Apr 18, 2025 20:32:57
endre: egészséges fagyok :)
* integet *
Apr 18, 2025 20:32:57
dogoljmegsodi
(
x5)
Apr 18, 2025 20:33:07
x5)
Apr 18, 2025 20:33:07
fikás azt hiszi hogy ha nem kötsz szerződést a társadalombiztositoval addig nem kell tb járulékot fizetni.
hihetetlen milyen ostoba életképtelen fasz
hihetetlen milyen ostoba életképtelen fasz
Apr 18, 2025 20:33:07
ascites
(
x58)
Apr 18, 2025 20:33:28
x58)
Apr 18, 2025 20:33:28
Ez a NAV-ról is azt hiszi vajon, hogy szerződéses viszonyba kell kerülnie? :D
Apr 18, 2025 20:33:28
Trollok harca
(
x5)
Apr 18, 2025 20:34:12
x5)
Apr 18, 2025 20:34:12
TB-vel nem volt egy szóbeli szerződés? :)
az a szerelmi volt
Apr 18, 2025 20:34:12
linziasztal01
(
x78)
Apr 18, 2025 20:35:01
x78)
Apr 18, 2025 20:35:01
A NAV-val szerintem kellene kötni egy szejelmi szejződést, úgy már viszonyba fogtok kerülni, amikor szárazon basznak seggbe. :D
Apr 18, 2025 20:35:01
ascites
(
x58)
Apr 18, 2025 20:35:47
x58)
Apr 18, 2025 20:35:47
Szóval tb-száma van, de az szerinte semmi.
Ez a háborodott nem érti, hogy azért nem volt a rendszerben, mert bejelentette, hogy külföldön van, emiatt nem itt kellett tb-t fizetnie.
Ez a háborodott nem érti, hogy azért nem volt a rendszerben, mert bejelentette, hogy külföldön van, emiatt nem itt kellett tb-t fizetnie.
Apr 18, 2025 20:35:47
noikabatgomb
(
x10)
Apr 18, 2025 20:36:29
x10)
Apr 18, 2025 20:36:29
Ez a NAV-ról is azt hiszi vajon, hogy szerződéses viszonyba kell kerülnie? :D
Narrator: es ekkor derult ki, hogy endre egy fogalmatlan idiota.
Apr 18, 2025 20:36:29
MaxPayne
(
x24)
Apr 18, 2025 20:36:48
x24)
Apr 18, 2025 20:36:48
Anno, amikor a Gyagyás becenevet kapta, meg nagyon kedvesek is voltak vele.
Kibaszott egy felnotas.
Hasfelmetszö Trutymó - Az utolsó finghajlító
Kibaszott egy felnotas.
Apr 18, 2025 20:36:48
-
Apr 18, 2025 20:38:14
Amúgy Németországban tényleg szerződnie kell egy egészségbiztosítóval, ott több cég közül is lehet választani. Azt hiszi, hogy itthon is ez van.
Apr 18, 2025 20:38:14
Sodit a Tajgetoszra
(
x3)
Apr 18, 2025 20:38:38
x3)
Apr 18, 2025 20:38:38
Júniusban majd igyekszik folytatni a jogsit.
Sodit a Tajgetoszra Közhasznú Alapítvány
Apr 18, 2025 20:38:38
linziasztal01
(
x78)
Apr 18, 2025 20:39:08
x78)
Apr 18, 2025 20:39:08
Gondolom ezekre a szervekre is az igaz, mint a rendőrökre:
Hattyanak pékén', én itt elfatyok asztán kész.
Hattyanak pékén', én itt elfatyok asztán kész.
Apr 18, 2025 20:39:08
KicsiNéző
(
x13)
Apr 18, 2025 20:39:22
x13)
Apr 18, 2025 20:39:22
Endre, a dúsgazdag:
"Miért azt az olcsó szart isszátok"
"Miért azt az olcsó szart isszátok"
Apr 18, 2025 20:39:22
herr_schwechater
(
x9)
Apr 18, 2025 20:39:34
x9)
Apr 18, 2025 20:39:34
Júniusban majd igyekszik folytatni a jogsit.
zseton nélkül nehéz lesz, minden donés cseppfolyósodik a pedofil kezében
Apr 18, 2025 20:39:34
Sodit a Tajgetoszra
(
x3)
Apr 18, 2025 20:39:36
x3)
Apr 18, 2025 20:39:36
Most a részeg Patrik és padlóig nyugattózott Matyko boldogitja a nezőket, mint párbajellenfelek
Sodit a Tajgetoszra Közhasznú Alapítvány
Apr 18, 2025 20:39:36
ascites
(
x58)
Apr 18, 2025 20:39:38
x58)
Apr 18, 2025 20:39:38
Jenes is Csavardinak hívja a haverját :D
Apr 18, 2025 20:39:38
Nemzet Krónikása
(
x21)
Apr 18, 2025 20:40:01
x21)
Apr 18, 2025 20:40:01
Jenes is Csavardinak hívja a haverját :D
Jól becsavarták egymásnak a körtét.. :)
Apr 18, 2025 20:40:01
KicsiNéző
(
x13)
Apr 18, 2025 20:40:14
x13)
Apr 18, 2025 20:40:14
KUSSOLJ MÁR ARRÓL A KURVA LÁMPÁRÓL JENES
Apr 18, 2025 20:40:14
KicsiNéző
(
x13)
Apr 18, 2025 20:41:40
x13)
Apr 18, 2025 20:41:40
Amúgy már Youtubeon is baszta a csőröm, de Kickre is ideszoktak a trashlegyek, a Gézát nagyban támogató Tapi meg Maladeash is ott rontja a levegőt.
Hálistennek most többen is beléjük álltak, én meguntam több alkalom után.
Hálistennek most többen is beléjük álltak, én meguntam több alkalom után.
Apr 18, 2025 20:41:40
Sodit a Tajgetoszra
(
x3)
Apr 18, 2025 20:42:11
x3)
Apr 18, 2025 20:42:11
A három rsszcsont csúnyan sertegetik endret. Picsaszáj görbül.
Most holnapi latogatast helyeztek kilátasba Pupszászon.
endre nem boldog.
Vicces.
Sodit a Tajgetoszra Közhasznú Alapítvány
Most holnapi latogatast helyeztek kilátasba Pupszászon.
endre nem boldog.
Vicces.
Apr 18, 2025 20:42:11
ascites
(
x58)
Apr 18, 2025 20:42:23
x58)
Apr 18, 2025 20:42:23
Stokin úrrá lett a paranoia: szerinte "fertőző" a lámpa, amit Jenesék bevágtak neki a favella kapuján.
Apr 18, 2025 20:42:23
Nemzet Krónikása
(
x21)
Apr 18, 2025 20:42:37
x21)
Apr 18, 2025 20:42:37
Amúgy már Youtubeon is baszta a csőröm, de Kickre is ideszoktak a trashlegyek, a Gézát nagyban támogató Tapi meg Maladeash is ott rontja a levegőt.
Hálistennek most többen is beléjük álltak, én meguntam több alkalom után.
Hálistennek most többen is beléjük álltak, én meguntam több alkalom után.
El kell küldeni őket a kurva anyjukba, van saját TikTok fiókjuk Vikinggel, szopkodják egymást ott, simán lehetne nekik ott is mirrorozni.
Apr 18, 2025 20:42:37
kérdezhetek valamit
(
x2)
Apr 18, 2025 20:43:22
x2)
Apr 18, 2025 20:43:22
Júniusban majd igyekszik folytatni a jogsit.
Mibűűűű
Apr 18, 2025 20:43:22
Sodit a Tajgetoszra
(
x3)
Apr 18, 2025 20:43:47
x3)
Apr 18, 2025 20:43:47
endre nem találja a hangot a támogatóival:
Há..há..hoho.há...hol vannak a támogatóim?
Sodit a Tajgetoszra Közhasznú Alapítvány
Há..há..hoho.há...hol vannak a támogatóim?
Apr 18, 2025 20:43:47
Autismus Maximus
(
x16)
Apr 18, 2025 20:44:47
x16)
Apr 18, 2025 20:44:47
Gyagyás, Füssy Angéla kirakott egy levelet, amiben meg akarják zsarolni. A címzettek között látszik, hogy ott van a retard cvi, aki ugyancsak ott volt becsatolva, amikor te leveleztél a krakagyillal.
Nincs valami mondanivalód?
Nincs valami mondanivalód?
Apr 18, 2025 20:44:47
koszos
(
x11)
Apr 18, 2025 20:45:09
x11)
Apr 18, 2025 20:45:09
egy ilyen moslek legalja alkoholista semmirekello bunozot ki a faszom tamogat ???
annyi embert vagy szervezetet tudnal tamogatni, erre egy ilyen zsak szarra baszod el a penzed, GRATULALOK!
remelem olvasod
"Anyám hibája .Ha minden összeomlik, rágyújtom a házat" KEF 2024.06.29.
annyi embert vagy szervezetet tudnal tamogatni, erre egy ilyen zsak szarra baszod el a penzed, GRATULALOK!
remelem olvasod
Apr 18, 2025 20:45:09
PúpszásziRePont
(
x6)
Apr 18, 2025 20:45:40
x6)
Apr 18, 2025 20:45:40
Amúgy már Youtubeon is baszta a csőröm, de Kickre is ideszoktak a trashlegyek, a Gézát nagyban támogató Tapi meg Maladeash is ott rontja a levegőt.
Hálistennek most többen is beléjük álltak, én meguntam több alkalom után.
Hálistennek most többen is beléjük álltak, én meguntam több alkalom után.
Megoldódik majd... Amikor a felszopók majd úgy járnak Gézával, mint Silvercat. Mindenki hamar kiismeri a disznóképű lakatos segédmunkást.
Apr 18, 2025 20:45:40
dogoljmegsodi
(
x5)
Apr 18, 2025 20:46:06
x5)
Apr 18, 2025 20:46:06
SZNÁJP SZNÁÁJP SZNÁJP
na én most kapcsoltam ki őket
na én most kapcsoltam ki őket
Apr 18, 2025 20:46:06
ascites
(
x58)
Apr 18, 2025 20:46:58
x58)
Apr 18, 2025 20:46:58
Gyagyás, Füssy Angéla kirakott egy levelet, amiben meg akarják zsarolni. A címzettek között látszik, hogy ott van a retard cvi, aki ugyancsak ott volt becsatolva, amikor te leveleztél a krakagyillal.
Nincs valami mondanivalód?
Nincs valami mondanivalód?
Már nevetgélt rajta (úgy értékelte a posztot, hogy "megijedt tőle Angika") + napok óta loopolja, amit a levélben is írt, hogy hamrosan beszerzi az infókat Füssyről.
Apr 18, 2025 20:46:58
Kendra
(
x3)
Apr 18, 2025 20:47:06
x3)
Apr 18, 2025 20:47:06
Turbónak egy kis leckéztetés nem ártana...
Apr 18, 2025 20:47:06
Sodit a Tajgetoszra
(
x3)
Apr 18, 2025 20:48:43
x3)
Apr 18, 2025 20:48:43
endre összetarhalt 360 coint. Ennek örömere iszik egy kávet.
Azzal próbal visszasavazni, hogy trutyinak aranyere van, Jenest meg lekövették a trollok.
Sodit a Tajgetoszra Közhasznú Alapítvány
Azzal próbal visszasavazni, hogy trutyinak aranyere van, Jenest meg lekövették a trollok.
Apr 18, 2025 20:48:43
ascites
(
x58)
Apr 18, 2025 20:49:57
x58)
Apr 18, 2025 20:49:57
Délután 5 óta minimum a 3. kávét főzi.
Apr 18, 2025 20:49:57
dogoljmegsodi
(
x5)
Apr 18, 2025 20:51:55
x5)
Apr 18, 2025 20:51:55
Délután 5 óta minimum a 3. kávét főzi.
hivatalosan is mániás szakaszba lépett
Apr 18, 2025 20:51:55
Sodit a Tajgetoszra
(
x3)
Apr 18, 2025 20:52:02
x3)
Apr 18, 2025 20:52:02
endre nézői kérdésre vigyorogva tagadta, hogy lenne fizuja
Sodit a Tajgetoszra Közhasznú Alapítvány
Apr 18, 2025 20:52:02
D_Dezső
(
x29)
Apr 18, 2025 20:54:15
x29)
Apr 18, 2025 20:54:15
Kicsit azért szomi vagyok, hogy 67 800 Ft-al megúszhatná. Persze jelenleg ez is angyalszárny kategória.




Apr 18, 2025 20:54:15
Sodit a Tajgetoszra
(
x3)
Apr 18, 2025 20:55:15
x3)
Apr 18, 2025 20:55:15
Megtudtuk, hogy Turbó ebben a honapban fizetett gyerektartast, 70k.
Sodit a Tajgetoszra Közhasznú Alapítvány
Apr 18, 2025 20:55:15
D_Dezső
(
x29)
Apr 18, 2025 20:57:00
x29)
Apr 18, 2025 20:57:00
Megtudtuk, hogy Turbó ebben a honapban fizetett gyerektartast, 70k.
Gondolom az évben először :)
Apr 18, 2025 20:57:00
ascites
(
x58)
Apr 18, 2025 20:58:55
x58)
Apr 18, 2025 20:58:55
Kicsit azért szomi vagyok, hogy 67 800 Ft-al megúszhatná. Persze jelenleg ez is angyalszárny kategória.
Szerencsére asodi akkor fog csak orvoshoz menni, amikor az anyja ráhívja a mentőt, hogy a szokásosnál is nagyobb hülyeségeket beszél agyhártyagyulladás vagy agyvérzés miatt. Akkor meg mindegy lesz már, hogy hajlandó lenne-e vagy tudna-e fizetni.
Apr 18, 2025 20:58:55
Autismus Maximus
(
x16)
Apr 18, 2025 20:59:19
x16)
Apr 18, 2025 20:59:19
Már nevetgélt rajta (úgy értékelte a posztot, hogy "megijedt tőle Angika") + napok óta loopolja, amit a levélben is írt, hogy hamrosan beszerzi az infókat Füssyről.
Bocsi, nem nézem a gyagyás lájvot, csak felbaszott, hogy már megint ezek a retardok cirkulálnak mindenfelé.
Apr 18, 2025 20:59:19
Sodit a Tajgetoszra
(
x3)
Apr 18, 2025 21:02:43
x3)
Apr 18, 2025 21:02:43
Sokadik zaklató kérdesre azt mondja, hogy nincs min dolgoznia, ezert nincs meló. Továbba a bithiteles másolat késik
Sodit a Tajgetoszra Közhasznú Alapítvány
Apr 18, 2025 21:02:43
ascites
(
x58)
Apr 18, 2025 21:02:53
x58)
Apr 18, 2025 21:02:53
Az is jellemző, hogy a patkányon nem látszott semmilyen külsérelmi nyom (legalábbis a korcs nem emlegette és a képen sem volt), de a gyagyás meg van győződve róla, hogy Bagolyka nyírta ki és töri az avasdiófejét, hogy hogyan.
Apr 18, 2025 21:02:53
146 látogató online.
A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™


Ne erőlködj, foglalt, a jenes fugázza évek óta.