Jozsii Busák
A Pesti címén: 1117 Budapest, Nándorfejérvár köz 3. 1. emelet 2. ajtó
van egy cég:
www.nemzeticegtar.hu/sugar-trade-kft-e10296454.html
Aminek a székhelye pont megegyezik a Púpos állandó lakhelyével.
Azt is mondta,hogy vannak jó hirek is, az anyja és ő kapott jó hireket, valami ügyben.De nem mondja, mert akkor abba is belekavarhatnak"
ez az óvodás nyemmontommek is tipikus gyagyás mint hogy másnak lehet akkor neki mièrt nem
meg aki pedofilozil aki jenesezik, aki 3évezik, 98%ozik, egyszóval bármit ír. engem azért tiltott annyit írtam neki hogy nagyon el lesz kapva
Ez lehet akkor a lefoglalásos ügy, ami pont 1.5 hónapja volt, bár aztán ezzel valószínűleg dicsekedne meg pimaszkodna, mondjuk érdekes , hogy ha igaz akkor a drogos hülyegyerek aki a tanú volt, aznap kavar lent mikor jó híreket kapnak. De lehet az elhagyott Xiaomi telefon is, amivel JÓ eséllyel kevernek valamit. Lehet megérné felhívni Goldát és kiszedni belőle ezt is.
Labancországba leszarjuk, hogy mit gondolnak a labancok, mert ellenség.
Rendelni pedig illegális. Terjeszteni is. Dílerkedés történt itt, kérem.
Lesz mire koldulni...a sörön túl is.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
kár lenne ha egy aggódó troll ezt is jelentené
igen. kurva kellemetlen látvány
buzigőz
💕3 év letöltendő fegyházbüntetés💕
Fent vannak itt is, ha leakarjátok tölteni
gofile.io/d/OD7xVG
2-3 óra múlva pedig elérhetők lesznek itt is a tegnapi meg tegnap előtti live-ok is. Addig esetleg keressétek vissza itt a fórumon, hogy hány óra hány perc körül kell keresni majd öket a videókba, mert talán be voltak ide írva mikkor elhangzottak.
ok.ru/video/c12667804
Dehogynem, ezeket is úgy használják a cigányok a tiktiken hogy kihajolnak a képből
bkv talált tárgyak...

Remélem beadták a telekom vagy a rendőrség felé, a biztosítás miatt, hogy ellopták a telefont és nem elhagyta.
Labancországba leszarjuk, hogy mit gondolnak a labancok, mert ellenség.
Ugye nem gondoltátok komolyan, hogy csak úgy bemondásra oda adják bárkinek , főleg egy telefont, miután megtalálták a tulajdonosát? :)
Max esetleg Goldátol meg kéne venni. Egyrészt enélkül is van minimum 2 telefonja a korcsnak, másrészt meg azért hozta ki neki tavaly, hogy munkát keressen vele. Ezek után meg minek kéne neki visszaadnia?
Labancországba leszarjuk, hogy mit gondolnak a labancok, mert ellenség.
Nincs fent pédián?
alkoholiker, kiss endre, farkas endre, sodi, kiss endre farkas, kiss farkas, satyre, pädophilie
Ráadásul nincs már rá kék bogyó a sógoroktól, hogy visszatáguljon!!
Ez is biztos a max 5 troll miatt van, minden a tjollok hibája úgyis
heló
mert buzi
alkoholiker, kiss endre, farkas endre, sodi, kiss endre farkas, kiss farkas, satyre, pädophilie
Én ilyenkor bontani szoktam egy sört 21 fokra állítom otthon a klímát
Ne felejtsétek, én tanárnak készültem. Félig-meddig pedagógus szakember az, aki előttetek áll.
meglehet :DDD
💕3 év letöltendő fegyházbüntetés💕
Bassza meg tévedtem. ez a retkes geci platform nem lövi ki azért amiért a twitch igen.
segíteni akajtam meg bajátkozni mejt annyija egyedüj voltam.
Azt nem tudom, hogy csak a lájvozást tiltja x ideig, vagy a csatornát. de azt többször láttam, hogy a "buzi" szó elhangzása után rögtön ment a bansz. Jenes főcsatornáján is ezért lőtték ki a lájvot, ha jól tudom.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Itt senki se golyóálló
És ha szakad a védőháló
Hihetetlen amúgy bazdmeg, otthonról 200km-re elhagyja a telefont és nem az h elő kerül még le is adják... Ez a semmitérő honor lenne? De akkor is, teknős bazdmeg!
Szerző:
Jozsii Busák
(
x5)
Jun 24, 2026 10:10:04
Válasz
(5)
x5)
Jun 24, 2026 10:10:04
Válasz
(5)
Gyagyás mennyit hazudtál a rendőröknek tegnap? Minden videót meg fognak kapni,tudni fogják hogy nem csak egy pedofil terrorista vagy hanem egy mocskos állatkínzó is.
Jun 24, 2026 10:10:04
-
Jun 24, 2026 10:42:31
A Pesti címén: 1117 Budapest, Nándorfejérvár köz 3. 1. emelet 2. ajtó
van egy cég:
www.nemzeticegtar.hu/sugar-trade-kft-e10296454.html
Aminek a székhelye pont megegyezik a Púpos állandó lakhelyével.
Jun 24, 2026 10:42:31
-
Jun 24, 2026 10:43:37
2 ügyben volt tanúvallomás.
Azt is mondta,hogy vannak jó hirek is, az anyja és ő kapott jó hireket, valami ügyben.De nem mondja, mert akkor abba is belekavarhatnak"
Jun 24, 2026 10:43:37
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 24, 2026 11:03:02
x5)
Jun 24, 2026 11:03:02
Azt is mondta,hogy vannak jó hirek is, az anyja és ő kapott jó hireket, valami ügyben.De nem mondja, mert akkor abba is belekavarhatnak"
ez az óvodás nyemmontommek is tipikus gyagyás mint hogy másnak lehet akkor neki mièrt nem
Jun 24, 2026 11:03:02
Erkelyszimulator
(
x3)
Jun 24, 2026 11:11:49
x3)
Jun 24, 2026 11:11:49
A tegnapi idegbeteg, “mostantól tiltok mindenkit, aki bagolykazik, mejszizik..” satobbi fenyeben biztos nagyon jo hireket kaphatott.
Jun 24, 2026 11:11:49
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 24, 2026 11:14:35
x5)
Jun 24, 2026 11:14:35
A tegnapi idegbeteg, “mostantól tiltok mindenkit, aki bagolykazik, mejszizik..” satobbi fenyeben biztos nagyon jo hireket kaphatott.
meg aki pedofilozil aki jenesezik, aki 3évezik, 98%ozik, egyszóval bármit ír. engem azért tiltott annyit írtam neki hogy nagyon el lesz kapva
Jun 24, 2026 11:14:35
-
Jun 24, 2026 11:16:06
Azért az se semmi, hogy a Lamantin Zárkatársának a kapcsolattartója Endre.
Ez a patkány mindenhova be eszi magát.
Tényleg egy elmebeteg.
Ez a patkány mindenhova be eszi magát.
Tényleg egy elmebeteg.
Jun 24, 2026 11:16:06
EasybankosPedo
(
x24)
Jun 24, 2026 11:30:57
x24)
Jun 24, 2026 11:30:57
Azt is mondta,hogy vannak jó hirek is, az anyja és ő kapott jó hireket, valami ügyben.De nem mondja, mert akkor abba is belekavarhatnak"
Ez lehet akkor a lefoglalásos ügy, ami pont 1.5 hónapja volt, bár aztán ezzel valószínűleg dicsekedne meg pimaszkodna, mondjuk érdekes , hogy ha igaz akkor a drogos hülyegyerek aki a tanú volt, aznap kavar lent mikor jó híreket kapnak. De lehet az elhagyott Xiaomi telefon is, amivel JÓ eséllyel kevernek valamit. Lehet megérné felhívni Goldát és kiszedni belőle ezt is.
Jun 24, 2026 11:30:57
Napi 3 sör
(
x1)
Jun 24, 2026 11:54:45
x1)
Jun 24, 2026 11:54:45
Miafasz, random vape XDDD
Kiss Endre Farkas: alkoholista, lumpen, pedofil, impotens, prosztataváladékot nyaldosó szar
Jun 24, 2026 11:54:45
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 24, 2026 11:55:29
x5)
Jun 24, 2026 11:55:29
beszarok vapezik a szatir
Jun 24, 2026 11:55:29
kérés
Jun 24, 2026 11:55:30
A tegnapi Kiss Endre Farkas által elhangzott, család-hozzátartozok életellenes fenyegetésekkel kapcsolatos felvételre-időbélyeggel ellátva lenne szüksége "valaki-valakiknek" kérték!!!
Fontos lenne!
Előre köszönöm.
Fontos lenne!
Előre köszönöm.
Jun 24, 2026 11:55:30
-
Jun 24, 2026 11:56:17
Anyagostól kapta a vapet.
Jun 24, 2026 11:56:17
hitelboy1
(
x2)
Jun 24, 2026 11:56:53
x2)
Jun 24, 2026 11:56:53
Anyagostól kapta a vapet.
Jun 24, 2026 11:56:53
hitelboy1
(
x2)
Jun 24, 2026 11:57:19
x2)
Jun 24, 2026 11:57:19
Vapsolo-t szívna a Gyagya?
Jun 24, 2026 11:57:19
Pikturiensz
(
x7)
Jun 24, 2026 11:57:21
x7)
Jun 24, 2026 11:57:21
Így a börtön évad előtt még a dohányzásra is rászokunk xdd
Mirror: https://www.youtube.com/@pikturiensz
Jun 24, 2026 11:57:21
hitelboy1
(
x2)
Jun 24, 2026 11:58:45
x2)
Jun 24, 2026 11:58:45
"Ez gyógygőz"
Jun 24, 2026 11:58:45
Tibi vagyok de nemtranyó
(
x1)
Jun 24, 2026 11:59:00
x1)
Jun 24, 2026 11:59:00
Cigizgetünk. Jó az irány.
Ha kotonnal csinálod az nem fajgyalázás. Ez fontos.
Jun 24, 2026 11:59:00
-
Jun 24, 2026 11:59:16
szivjad az elfbart pupos ez kell a vizenyös beteg testednek! köszönik a trollok!
Jun 24, 2026 11:59:16
hegesztőnő
(
x3)
Jun 24, 2026 11:59:36
x3)
Jun 24, 2026 11:59:36
ha rászokik, akkor újabb kiadáscsá hetente...
Jun 24, 2026 11:59:36
Bubuka
(
x14)
Jun 24, 2026 12:00:15
x14)
Jun 24, 2026 12:00:15
ha rászokik, akkor újabb kiadáscsá hetente...
Rendelni pedig illegális. Terjeszteni is. Dílerkedés történt itt, kérem.
Jun 24, 2026 12:00:15
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 24, 2026 12:00:28
x6)
Jun 24, 2026 12:00:28
ha rászokik, akkor újabb kiadáscsá hetente...
Lesz mire koldulni...a sörön túl is.
Jun 24, 2026 12:00:28
NBVNG
(
x1)
Jun 24, 2026 12:00:35
x1)
Jun 24, 2026 12:00:35
Nagy tétekben fogadnék hogy mészárosádámnak ragadt a combja reggel
segíteni akajtam meg bajátkozni mejt annyija egyedüj voltam.
Jun 24, 2026 12:00:35
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 24, 2026 12:00:56
x5)
Jun 24, 2026 12:00:56
Rendelni pedig illegális. Terjeszteni is. Dílerkedés történt itt, kérem.
kár lenne ha egy aggódó troll ezt is jelentené
Jun 24, 2026 12:00:56
kurafi
Jun 24, 2026 12:01:20
"a cigarettát utálom, mint a Hitler"
Ki máshoz is hasonlítanánk magunkat...
jóbólmondom
Ki máshoz is hasonlítanánk magunkat...
Jun 24, 2026 12:01:20
hegesztőnő
(
x3)
Jun 24, 2026 12:01:24
x3)
Jun 24, 2026 12:01:24
nem tüdőzi le, ebben is ügyetlen a balfasz...
Jun 24, 2026 12:01:24
Debil felügyelő
Jun 24, 2026 12:02:00
Igy aklimatizalodik a szopashoz.
A jövő pinája a fasz...
Jun 24, 2026 12:02:00
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 24, 2026 12:02:13
x6)
Jun 24, 2026 12:02:13
Már Kaffka Tibi "emlegetéséért" is bansz jár.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 24, 2026 12:02:13
herr_schwechater
(
x9)
Jun 24, 2026 12:02:17
x9)
Jun 24, 2026 12:02:17
kész bazdmeg rászokik a cigarettára is sitt előtt, sebaj, legalább megtanul majd tölteni
💕3 év letöltendő fegyházbüntetés💕
Jun 24, 2026 12:02:17
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 24, 2026 12:02:48
x5)
Jun 24, 2026 12:02:48
nem tüdőzi le, ebben is ügyetlen a balfasz...
igen. kurva kellemetlen látvány
Jun 24, 2026 12:02:48
Bubuka
(
x14)
Jun 24, 2026 12:04:14
x14)
Jun 24, 2026 12:04:14
Szopogatta ő már ezeket a szarokst Bécsben, már szinte ezen vett levegőt a végén annyira rápörgött. Ez pedig a tipikus cigányoknak való ez a tekerős lofasz. Jót tesz az gyagyás, szíjjad az idegmérget amit a bujkáló patkány kis barátodtól kaptál :)
Jun 24, 2026 12:04:14
Rufus
(
x1)
Jun 24, 2026 12:04:36
x1)
Jun 24, 2026 12:04:36
Amúgy bármilyen cigiért nem tilt a tiktik?
heló
Jun 24, 2026 12:04:36
halottpiton
(
x4)
Jun 24, 2026 12:05:08
x4)
Jun 24, 2026 12:05:08
Attack
aki nem hitelképes az nem ember
Jun 24, 2026 12:05:08
herr_schwechater
(
x9)
Jun 24, 2026 12:05:11
x9)
Jun 24, 2026 12:05:11
"Ez gyógygőz"
buzigőz
Jun 24, 2026 12:05:11
SodronyTV
Jun 24, 2026 12:05:16
A tegnapi Kiss Endre Farkas által elhangzott, család-hozzátartozok életellenes fenyegetésekkel kapcsolatos felvételre-időbélyeggel ellátva lenne szüksége "valaki-valakiknek" kérték!!!
Fontos lenne!
Előre köszönöm.
Fontos lenne!
Előre köszönöm.
Fent vannak itt is, ha leakarjátok tölteni
gofile.io/d/OD7xVG
2-3 óra múlva pedig elérhetők lesznek itt is a tegnapi meg tegnap előtti live-ok is. Addig esetleg keressétek vissza itt a fórumon, hogy hány óra hány perc körül kell keresni majd öket a videókba, mert talán be voltak ide írva mikkor elhangzottak.
ok.ru/video/c12667804
Jun 24, 2026 12:05:16
hitelboy1
(
x2)
Jun 24, 2026 12:05:18
x2)
Jun 24, 2026 12:05:18
Golda attack
Jun 24, 2026 12:05:18
Bubuka
(
x14)
Jun 24, 2026 12:05:18
x14)
Jun 24, 2026 12:05:18
Amúgy bármilyen cigiért nem tilt a tiktik?
Dehogynem, ezeket is úgy használják a cigányok a tiktiken hogy kihajolnak a képből
Jun 24, 2026 12:05:18
Carpenter
(
x2)
Jun 24, 2026 12:05:28
x2)
Jun 24, 2026 12:05:28
Golda XDD akácfa utca hány szám??
Jun 24, 2026 12:05:28
prolipredator
Jun 24, 2026 12:05:34
ÜSSSS
Jun 24, 2026 12:05:34
-
Jun 24, 2026 12:05:55
Godla Futárkodik, Akácfa u 18
Jun 24, 2026 12:05:55
herr_schwechater
(
x9)
Jun 24, 2026 12:06:02
x9)
Jun 24, 2026 12:06:02
akácfa utcába megy 18-án
💕3 év letöltendő fegyházbüntetés💕
Jun 24, 2026 12:06:02
-
Jun 24, 2026 12:06:08
Golda, Csalás előkészülete by Telephone!
Mert ugye van Biztositás!
Mert ugye van Biztositás!
Jun 24, 2026 12:06:08
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 24, 2026 12:06:15
x5)
Jun 24, 2026 12:06:15
goldaaaaaaaa megy pestre a telefonért
Jun 24, 2026 12:06:15
halottpiton
(
x4)
Jun 24, 2026 12:06:32
x4)
Jun 24, 2026 12:06:32
Megtalálták a telefonját, azért kell a cím, goldát küldi érte
aki nem hitelképes az nem ember
Jun 24, 2026 12:06:32
herr_schwechater
(
x9)
Jun 24, 2026 12:06:34
x9)
Jun 24, 2026 12:06:34
megtalálták a telefont
💕3 év letöltendő fegyházbüntetés💕
Jun 24, 2026 12:06:34
Napi 3 sör
(
x1)
Jun 24, 2026 12:06:49
x1)
Jun 24, 2026 12:06:49
Nincs valaki a közelben? Kiss Endre Farkas vagyok, a telefonért jöttem
Kiss Endre Farkas: alkoholista, lumpen, pedofil, impotens, prosztataváladékot nyaldosó szar
Jun 24, 2026 12:06:49
Hahó
(
x137)
Jun 24, 2026 12:07:09
x137)
Jun 24, 2026 12:07:09
Valaki indul az akácfába?😀
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jun 24, 2026 12:07:09
hegesztőnő
(
x3)
Jun 24, 2026 12:07:21
x3)
Jun 24, 2026 12:07:21
hogyan látsz ki ilyen szemszerkezettel te balfasz? Bád SZpenszernek nagyobbra volt nyitva the szheméthláda


Jun 24, 2026 12:07:21
herr_schwechater
(
x9)
Jun 24, 2026 12:08:06
x9)
Jun 24, 2026 12:08:06
golda a legnagyobb troll még mindig :DDD
💕3 év letöltendő fegyházbüntetés💕
Jun 24, 2026 12:08:06
Bubuka
(
x14)
Jun 24, 2026 12:08:07
x14)
Jun 24, 2026 12:08:07
Talált Tárgy Kezelőség Van azon a címen
Jun 24, 2026 12:08:07
halottpiton
(
x4)
Jun 24, 2026 12:08:23
x4)
Jun 24, 2026 12:08:23
BKV iroda van a címen
aki nem hitelképes az nem ember
Jun 24, 2026 12:08:23
Jozsii Busák
(
x5)
Jun 24, 2026 12:09:08
x5)
Jun 24, 2026 12:09:08
Hülyèzi az anyját de elvárja hogy nyugdíjas létére 35 fokban utazzon érte vonattal. MINDENT MEGÈRDEMELSZ
Jozsii Busák
Jun 24, 2026 12:09:08
hegesztőnő
(
x3)
Jun 24, 2026 12:09:16
x3)
Jun 24, 2026 12:09:16
BKV iroda van a címen
bkv talált tárgyak...
Jun 24, 2026 12:09:16
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 24, 2026 12:10:04
x6)
Jun 24, 2026 12:10:04
Köszönjük Goldának, hogy visz némi színt a szokásos több órás, unalomba forduló minősíthetetlen netszemétbe. Bár a botozást hiányoltam.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 24, 2026 12:10:04
hegesztőnő
(
x3)
Jun 24, 2026 12:12:00
x3)
Jun 24, 2026 12:12:00
hihetetlen hogy azt hiszi hogy bejön elfbárt szívni és az kontent, meg majd dobnak neki. és még szankcionál hogy akkor kilép ő is ha nincs ajándék... hát teljesen elmegy a világ mellett ez a söpredék
Jun 24, 2026 12:12:00
Jozsii Busák
(
x5)
Jun 24, 2026 12:13:54
x5)
Jun 24, 2026 12:13:54
Kapcsolattartó felhivhatná hogy megállás nélkül hülyèzi, most jó kedvében van az öreg lány..
Jozsii Busák
Jun 24, 2026 12:13:54
Púpszászi napelem
(
x13)
Jun 24, 2026 12:14:32
x13)
Jun 24, 2026 12:14:32
Beszarok bazdmeg hogy még a vapeléshez is hülye vagy
alkoholiker, kiss endre, farkas endre, sodi, kiss endre farkas, kiss farkas, satyre, pädophilie
Jun 24, 2026 12:14:32
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 24, 2026 12:14:44
x6)
Jun 24, 2026 12:14:44
A papíros bolond e-mailben kommunikál Goldával, miközben ott vannak egymástól 4 méterre...
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 24, 2026 12:14:44
EasybankosPedo
(
x24)
Jun 24, 2026 12:14:51
x24)
Jun 24, 2026 12:14:51

Remélem beadták a telekom vagy a rendőrség felé, a biztosítás miatt, hogy ellopták a telefont és nem elhagyta.
Jun 24, 2026 12:14:51
Hafré
(
x10)
Jun 24, 2026 12:15:27
x10)
Jun 24, 2026 12:15:27
Az egy értékes információ forrás amúgy az a telefon.
olyan ellenséges vagy velem
Jun 24, 2026 12:15:27
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 24, 2026 12:17:28
x6)
Jun 24, 2026 12:17:28
Ha működik majd a beolvasó, a "buzi" szót kell beolvastatni, arra rögtön tiltást ad a Tiktik.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 24, 2026 12:17:28
A TITOK CÍMŰ FILM
(
x6)
Jun 24, 2026 12:18:01
x6)
Jun 24, 2026 12:18:01
Mondták hogy Magyar Viktor elindult.
Akkor Golda tojásozás jön? :D :D Milyen ideges lenne. Vagy indít egy liveot Endre meg kiabálhatna hogy "Ott van mögötted a Magyar Viktor te élettelen szhaarrrrr....."
Akkor Golda tojásozás jön? :D :D Milyen ideges lenne. Vagy indít egy liveot Endre meg kiabálhatna hogy "Ott van mögötted a Magyar Viktor te élettelen szhaarrrrr....."
Jun 24, 2026 12:18:01
NBVNG
(
x1)
Jun 24, 2026 12:20:49
x1)
Jun 24, 2026 12:20:49
Fenébe, csak fényképpel ellátott hivatalos okmánnyal lehet felvenni az elveszett tágyakat.
segíteni akajtam meg bajátkozni mejt annyija egyedüj voltam.
Jun 24, 2026 12:20:49
-
Jun 24, 2026 12:27:56
Fenébe, csak fényképpel ellátott hivatalos okmánnyal lehet felvenni az elveszett tágyakat.
Mondjuk ez várható volt. Jun 24, 2026 12:27:56
EasybankosPedo
(
x24)
Jun 24, 2026 12:28:40
x24)
Jun 24, 2026 12:28:40
Fenébe, csak fényképpel ellátott hivatalos okmánnyal lehet felvenni az elveszett tágyakat.
Ugye nem gondoltátok komolyan, hogy csak úgy bemondásra oda adják bárkinek , főleg egy telefont, miután megtalálták a tulajdonosát? :)
Max esetleg Goldátol meg kéne venni. Egyrészt enélkül is van minimum 2 telefonja a korcsnak, másrészt meg azért hozta ki neki tavaly, hogy munkát keressen vele. Ezek után meg minek kéne neki visszaadnia?
Jun 24, 2026 12:28:40
Darth Tibor
(
x8)
Jun 24, 2026 12:28:45
x8)
Jun 24, 2026 12:28:45
Jól olvasom, akkor a púpos mégse a nem dohányzó részre megy amikor bezárják?
...és szeretlek, ne felejtsd el! Puszi-puszi!
Jun 24, 2026 12:28:45
Jonciii
(
x8)
Jun 24, 2026 12:33:58
x8)
Jun 24, 2026 12:33:58
Glicerint a tüdőcskébe, jó az irány
Jun 24, 2026 12:33:58
Elvizesedett Tüdőcske
Jun 24, 2026 12:34:56
Tyekíttyék!
Jun 24, 2026 12:34:56
Púpszászi napelem
(
x13)
Jun 24, 2026 12:36:02
x13)
Jun 24, 2026 12:36:02
Fenébe, csak fényképpel ellátott hivatalos okmánnyal lehet felvenni az elveszett tágyakat.
Nincs fent pédián?
Jun 24, 2026 12:36:02
koszos
(
x11)
Jun 24, 2026 12:36:03
x11)
Jun 24, 2026 12:36:03
Ajjajj,lehet a haverod hollandiabol hozitt neked egy csomo ilyen jllegalis szart,higy legyen penzed belole????? Erdrkes,egy beadvanyt meger.
"Anyám hibája .Ha minden összeomlik, rágyújtom a házat" KEF 2024.06.29.
Jun 24, 2026 12:36:03
again mine the refund
(
x6)
Jun 24, 2026 12:36:15
x6)
Jun 24, 2026 12:36:15
neee rászoktatták a vépre? 🤣🤣🤣🤣
Jun 24, 2026 12:36:15
Púpszászi napelem
(
x13)
Jun 24, 2026 12:37:50
x13)
Jun 24, 2026 12:37:50
Kamagra? Vape? Nehogy legyen otthon több bontatlan dobozzal
alkoholiker, kiss endre, farkas endre, sodi, kiss endre farkas, kiss farkas, satyre, pädophilie
Jun 24, 2026 12:37:50
Szerelemlekvár
Jun 24, 2026 12:37:51
Glicerint a tüdőcskébe, jó az irány
Ráadásul nincs már rá kék bogyó a sógoroktól, hogy visszatáguljon!!
Jun 24, 2026 12:37:51
Rufus
(
x1)
Jun 24, 2026 12:37:58
x1)
Jun 24, 2026 12:37:58
neee rászoktatták a vépre? 🤣🤣🤣🤣
Ez is biztos a max 5 troll miatt van, minden a tjollok hibája úgyis
Jun 24, 2026 12:37:58
EndreKókadtHímvesszője
Jun 24, 2026 12:39:15
Miért van félmeztelenül?
Dr. Python trollsz
Jun 24, 2026 12:39:15
Púpszászi napelem
(
x13)
Jun 24, 2026 12:39:29
x13)
Jun 24, 2026 12:39:29
Miért van félmeztelenül?
mert buzi
Jun 24, 2026 12:39:29
Bolond sodi a sodi
Jun 24, 2026 12:40:03
A vapemet basztátok szét!!!!!
A vape családtag volt.
A vape családtag volt.
Jun 24, 2026 12:40:03
Sodi_linzi_sult_hala
Jun 24, 2026 12:41:19
Miért van félmeztelenül?
Én ilyenkor bontani szoktam egy sört 21 fokra állítom otthon a klímát
Jun 24, 2026 12:41:19
Semper Snecifisz
(
x2)
Jun 24, 2026 12:42:36
x2)
Jun 24, 2026 12:42:36
Az a penész által gyarmatosított tüdő szinte már könyörgött egy jó kis COPD-ért. Jó az irány!
"Az egész napomat elvette az idő..."
Jun 24, 2026 12:42:36
koszos
(
x11)
Jun 24, 2026 12:45:48
x11)
Jun 24, 2026 12:45:48
Mint egy 12 eves kisfiue, ugy nez ki a felsotested xd valoszinuleg ezert tobben is meg fognak kivanni a sitten.
"Anyám hibája .Ha minden összeomlik, rágyújtom a házat" KEF 2024.06.29.
Jun 24, 2026 12:45:48
herr_schwechater
(
x9)
Jun 24, 2026 12:46:17
x9)
Jun 24, 2026 12:46:17
fULL MEZTELEN EZ A BAROM XDDDDDD
💕3 év letöltendő fegyházbüntetés💕
Jun 24, 2026 12:46:17
herr_schwechater
(
x9)
Jun 24, 2026 12:46:36
x9)
Jun 24, 2026 12:46:36
és tiktokcsá XDDDDDDD
💕3 év letöltendő fegyházbüntetés💕
Jun 24, 2026 12:46:36
-
Jun 24, 2026 12:46:48
A buzira fixen tilt? Nem akarom támogatni a pedofilt, de 10 forintot megér egy csatornacsá
Jun 24, 2026 12:46:48
NBVNG
(
x1)
Jun 24, 2026 12:46:59
x1)
Jun 24, 2026 12:46:59
Csatornacsá
segíteni akajtam meg bajátkozni mejt annyija egyedüj voltam.
Jun 24, 2026 12:46:59
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 24, 2026 12:47:14
x6)
Jun 24, 2026 12:47:14
Belelógott a képbe a szamárbőgető? :D :D
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 24, 2026 12:47:14
herr_schwechater
(
x9)
Jun 24, 2026 12:47:38
x9)
Jun 24, 2026 12:47:38
Belelógott a képbe a szamárbőgető? :D :D
meglehet :DDD
Jun 24, 2026 12:47:38
NBVNG
(
x1)
Jun 24, 2026 12:49:21
x1)
Jun 24, 2026 12:49:21
Csatornacsá
Bassza meg tévedtem. ez a retkes geci platform nem lövi ki azért amiért a twitch igen.
Jun 24, 2026 12:49:21
herr_schwechater
(
x9)
Jun 24, 2026 12:52:29
x9)
Jun 24, 2026 12:52:29
"lehet láttatok olyat, amit nem kéne"
maradj már te pedofil szatír, ha lehetne lengetnéd a csirkenyakat a kamera előtt
💕3 év letöltendő fegyházbüntetés💕
maradj már te pedofil szatír, ha lehetne lengetnéd a csirkenyakat a kamera előtt
Jun 24, 2026 12:52:29
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 24, 2026 12:56:26
x6)
Jun 24, 2026 12:56:26
A buzira fixen tilt? Nem akarom támogatni a pedofilt, de 10 forintot megér egy csatornacsá
Azt nem tudom, hogy csak a lájvozást tiltja x ideig, vagy a csatornát. de azt többször láttam, hogy a "buzi" szó elhangzása után rögtön ment a bansz. Jenes főcsatornáján is ezért lőtték ki a lájvot, ha jól tudom.
Jun 24, 2026 12:56:26
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 24, 2026 12:56:51
x5)
Jun 24, 2026 12:56:51
és fiókcsá
Jun 24, 2026 12:56:51
Pikturiensz
(
x7)
Jun 24, 2026 12:56:52
x7)
Jun 24, 2026 12:56:52
Csatornacsá
Mirror: https://www.youtube.com/@pikturiensz
Jun 24, 2026 12:56:52
-
Jun 24, 2026 12:57:19
Működött a buzizás :)
Jun 24, 2026 12:57:19
Ilyen nincs
(
x4)
Jun 24, 2026 12:57:23
x4)
Jun 24, 2026 12:57:23
"Aszongya" XD
Szarvasaganccsal végezte ki a pedofilt az aggódó apa
Jun 24, 2026 12:57:23
Pörköltnokedlivel
Jun 24, 2026 12:57:50
Csak a liveozást tiltották. Csatorna megvan
Jun 24, 2026 12:57:50
again mine the refund
(
x6)
Jun 24, 2026 12:59:24
x6)
Jun 24, 2026 12:59:24
na gyere harmadik fiókkal is be, te ostoba meztelen csiga xd
Jun 24, 2026 12:59:24
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 24, 2026 13:00:31
x6)
Jun 24, 2026 13:00:31
Pedig ez "golyóálló" fiók volt... Igaz, Gyagyás?
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 24, 2026 13:00:31
TCS
Jun 24, 2026 13:04:44
Pedig ez "golyóálló" fiók volt... Igaz, Gyagyás?
Itt senki se golyóálló
És ha szakad a védőháló
Jun 24, 2026 13:04:44
Kendra
(
x3)
Jun 24, 2026 13:17:45
x3)
Jun 24, 2026 13:17:45
Pont ahogy mondtam, kánikulában van mindig retardrajzás! Igaz Kiss Endre Balfasz?
Jun 24, 2026 13:17:45
Nemzet Krónikása
(
x21)
Jun 24, 2026 13:58:26
x21)
Jun 24, 2026 13:58:26
Radnai Márk ogy. képviselőnek lehet a Parlamentben vapezni, neked nem!
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 24, 2026 13:58:26
kérdezhetek valamit
(
x2)
Jun 24, 2026 14:09:09
x2)
Jun 24, 2026 14:09:09
megtalálták a telefont
bkv talált tárgyak...
Hihetetlen amúgy bazdmeg, otthonról 200km-re elhagyja a telefont és nem az h elő kerül még le is adják... Ez a semmitérő honor lenne? De akkor is, teknős bazdmeg!
Jun 24, 2026 14:09:09
106 látogató online.
A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™

