Periszkópos Vipera
Oct 25, 2013 16:01:02
ez konkrétan broninak: <a href="http://kep.cdn.index.hu/1/0/502/5021/50219/5021932_268589a3aba99bb8fcc150dec8e934b7_wm.jpg" rel="nofollow" target="_blank">http://kep.cdn.index.hu/1/0/502/5021/50219/5021932_268589a3aba99bb8fcc150dec8e934b7_wm.jpg</a>
Oct 25, 2013 16:01:02
Hiénaverő
Oct 25, 2013 16:01:57
Sodi FB: (Endre már készül a csöves létre):
A csótányok finomak
alsoorsi-hirhatar.hu
Csótányok: nálunk irtják, másutt tenyésztik és gyógyszerként, valamint ennivalóként árulják.
<a href="http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/hirek/a-csotanyok-finomak" rel="nofollow" target="_blank">http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/hirek/a-csotanyok-finomak</a>
A csótányok finomak
alsoorsi-hirhatar.hu
Csótányok: nálunk irtják, másutt tenyésztik és gyógyszerként, valamint ennivalóként árulják.
<a href="http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/hirek/a-csotanyok-finomak" rel="nofollow" target="_blank">http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/hirek/a-csotanyok-finomak</a>
Oct 25, 2013 16:01:57
Periszkópos Vipera
Oct 25, 2013 16:02:11
izé, na: <a href="http://divany.hu/tejbenvajban/2013/10/23/itt_a_fingszuro_alsonemu/#" rel="nofollow" target="_blank">http://divany.hu/tejbenvajban/2013/10/23/itt_a_fingszuro_alsonemu/#</a>
Oct 25, 2013 16:02:11
Lázár
Oct 25, 2013 16:03:34
Sodi te már Pátyon is kezdted a meztelenkedést? Szegény kuytyátok házőrzésre szerződött, nem arra hogy nénie kellett a kerti meztelenkedésedet.
Oct 25, 2013 16:03:34
Hermán Péter
Oct 25, 2013 16:09:13
<div class="quote"><div class="author">Hiénaverő</div>Sodi FB: (Endre már készül a csöves létre):
A csótányok finomak
alsoorsi-hirhatar.hu
Csótányok: nálunk irtják, másutt tenyésztik és gyógyszerként, valamint ennivalóként árulják.
<a href="http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/hirek/a-csotanyok-finomak" rel="nofollow" target="_blank">http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/hirek/a-csotanyok-finomak</a></div>
Az idióták. Nálam maguktól tenyésznek, úgyhogy nem kell megvennem őket, ha falatozni akarok belőlük.
A csótányok finomak
alsoorsi-hirhatar.hu
Csótányok: nálunk irtják, másutt tenyésztik és gyógyszerként, valamint ennivalóként árulják.
<a href="http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/hirek/a-csotanyok-finomak" rel="nofollow" target="_blank">http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/hirek/a-csotanyok-finomak</a></div>
Az idióták. Nálam maguktól tenyésznek, úgyhogy nem kell megvennem őket, ha falatozni akarok belőlük.
Oct 25, 2013 16:09:13
Gyöngyi szülészorvosa
Oct 25, 2013 16:10:44
* Dunának megy *
Oct 25, 2013 16:10:44
Ballay-Kis Ede
Oct 25, 2013 16:11:26
* nemzeti célokat támogatna *
Oct 25, 2013 16:11:26
pilvax coffee shop
Oct 25, 2013 16:12:44
<div class="quote"><div class="author">tigris</div><div class="quote"><div class="author">Danyiil Romanovics</div>Szerintem kamu a sztori nagy része, nem hiszem, hogy van olyan interjúsorozat, aminek a legelső állomásán Endre ne rostálódna ki.
Nem igazán értem ezt az egész történetet, de nekem a Shiker Napjából, a biciklitúrából és most ebből a szíriai utazásból az szűrődik le, hogy szereti magát időről-időre (őszintén!) beleképzelni magát ilyen helyzetekbe.
Elcsíp egy félmondatot Marcitól, vagy Aszaddal álmodik, és máris építi a légvárakat, távoli tájakra képzeli magát, és fejben és szavakban izgatottan készülődik a nagy tettre. Olyan meggyőzően felfújja magának a buborékot a repcsiiiről vagy bármi másról, olyan beleéléssel mesél róla, hogy a környezetét is simán megtéveszti.
Aztán eljön egy pont, amikor tarthatatlanná válik az egész, pl. jön az indulás napja, kezdődik a duplagondol, és a hirtelen átnyergelés egy másik álomra.</div>
vitakoznék kolléga! Sneci nem vágyakozik ezekre a tájakra, szarik ő Marcira, pláne a biciklizésre, hogy a kecskebaszó rongyfejűek nyomorát ne is említsük. ő szerepelni szeret, előadni a hőst, a nagy világjárót. Ezt tökéletesen kielégíti a facebookos handabandázással. csak sajnos nem jön rá, hogy már senki se hisz neki, hogy mindenki szarba veszi.</div>
Amikor egyszer múltkor mondtam hogy szerintem nárcisztikus, le lettem szavazva. Pedig továbbra is tartom hogy lehet ebben valami.
Nem igazán értem ezt az egész történetet, de nekem a Shiker Napjából, a biciklitúrából és most ebből a szíriai utazásból az szűrődik le, hogy szereti magát időről-időre (őszintén!) beleképzelni magát ilyen helyzetekbe.
Elcsíp egy félmondatot Marcitól, vagy Aszaddal álmodik, és máris építi a légvárakat, távoli tájakra képzeli magát, és fejben és szavakban izgatottan készülődik a nagy tettre. Olyan meggyőzően felfújja magának a buborékot a repcsiiiről vagy bármi másról, olyan beleéléssel mesél róla, hogy a környezetét is simán megtéveszti.
Aztán eljön egy pont, amikor tarthatatlanná válik az egész, pl. jön az indulás napja, kezdődik a duplagondol, és a hirtelen átnyergelés egy másik álomra.</div>
vitakoznék kolléga! Sneci nem vágyakozik ezekre a tájakra, szarik ő Marcira, pláne a biciklizésre, hogy a kecskebaszó rongyfejűek nyomorát ne is említsük. ő szerepelni szeret, előadni a hőst, a nagy világjárót. Ezt tökéletesen kielégíti a facebookos handabandázással. csak sajnos nem jön rá, hogy már senki se hisz neki, hogy mindenki szarba veszi.</div>
Amikor egyszer múltkor mondtam hogy szerintem nárcisztikus, le lettem szavazva. Pedig továbbra is tartom hogy lehet ebben valami.
Oct 25, 2013 16:12:44
sodilegnagyobbrajongoja
Oct 25, 2013 16:30:29
<div class="quote"><div class="author">pilvax coffee shop</div>Amikor egyszer múltkor mondtam hogy szerintem nárcisztikus, le lettem szavazva. Pedig továbbra is tartom hogy lehet ebben valami.</div>
Szerintem evidencia, hogy narcisztikus.
Meg van gyozodve rola, hogy kulonleges, jobb es fontosabb, mint a sok szurke eger. Csak a rendszer meg a zsidok visszahuzzak folyton.
Szerintem evidencia, hogy narcisztikus.
Meg van gyozodve rola, hogy kulonleges, jobb es fontosabb, mint a sok szurke eger. Csak a rendszer meg a zsidok visszahuzzak folyton.
Oct 25, 2013 16:30:29
HUF-STK váltó
Oct 25, 2013 16:30:43
"Ami még fontos,látom a facebookon ,hogy egymás között kereskedtek,váltjátok a STK- forintra.EZ NEM BAJ,HOGYHA MAGATOKNAK VÁLTOTOK,AZ TERMÉSZETES,HISZ A STK-NA A TIÉTEK. De hogyha az AMK-nak akartok segíteni,és ilyen szándékotok van akkor keressétek,Szendile Prizecskit ,ő váltja ,forintért a szentkoronát."
<a href="https://www.facebook.com/groups/614160391961016/permalink/625065897537132/" rel="nofollow" target="_blank">https://www.facebook.com/groups/614160391961016/permalink/625065897537132/</a>
<a href="https://www.facebook.com/groups/614160391961016/permalink/625065897537132/" rel="nofollow" target="_blank">https://www.facebook.com/groups/614160391961016/permalink/625065897537132/</a>
Oct 25, 2013 16:30:43
snecigeci
(
x44)
Oct 25, 2013 16:38:47
x44)
Oct 25, 2013 16:38:47
Hermán vendégcikk:
Multimédia Hírháttér shared a link.
3 hours ago
A csótányok finomak
alsoorsi-hirhatar.hu
Csótányok: nálunk irtják, másutt tenyésztik és gyógyszerként, valamint ennivalóként árulják.
She was a dude.
Multimédia Hírháttér shared a link.
3 hours ago
A csótányok finomak
alsoorsi-hirhatar.hu
Csótányok: nálunk irtják, másutt tenyésztik és gyógyszerként, valamint ennivalóként árulják.
Oct 25, 2013 16:38:47
♥
Oct 25, 2013 16:40:24
Molnár F. ♥ Visontai G.
<a href="http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/hirek/gyurcsany-testore-szereti-a-hot-dogot" rel="nofollow" target="_blank">http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/hirek/gyurcsany-testore-szereti-a-hot-dogot</a>
<img src="http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/images/cikkek/molnar_f_arpad_eli__tanczos_telefon.JPG" alt="molnar_f_arpad_eli__tanczos_telefon.JPG" />
<a href="http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/hirek/gyurcsany-testore-szereti-a-hot-dogot" rel="nofollow" target="_blank">http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/hirek/gyurcsany-testore-szereti-a-hot-dogot</a>
<img src="http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/images/cikkek/molnar_f_arpad_eli__tanczos_telefon.JPG" alt="molnar_f_arpad_eli__tanczos_telefon.JPG" />
Oct 25, 2013 16:40:24
Lázár
Oct 25, 2013 17:03:01
Dikk a madárijesztő!
Oct 25, 2013 17:03:01
broni
Oct 25, 2013 17:10:47
<div class="quote"><div class="author">♥ </div>Molnár F. ♥ Visontai G.
<a href="http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/hirek/gyurcsany-testore-szereti-a-hot-dogot" rel="nofollow" target="_blank">http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/hirek/gyurcsany-testore-szereti-a-hot-dogot</a>
<img src="http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/images/cikkek/molnar_f_arpad_eli__tanczos_telefon.JPG" alt="molnar_f_arpad_eli__tanczos_telefon.JPG" /></div>
molnár, arra a sálra már fel is kötheted magad!!!!!
<a href="http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/hirek/gyurcsany-testore-szereti-a-hot-dogot" rel="nofollow" target="_blank">http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/hirek/gyurcsany-testore-szereti-a-hot-dogot</a>
<img src="http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/images/cikkek/molnar_f_arpad_eli__tanczos_telefon.JPG" alt="molnar_f_arpad_eli__tanczos_telefon.JPG" /></div>
molnár, arra a sálra már fel is kötheted magad!!!!!
Oct 25, 2013 17:10:47
gennyes féregzsidó
(
x48)
Oct 25, 2013 17:57:26
x48)
Oct 25, 2013 17:57:26
röhgötk itt molnár, de közben tasnádi idővonalán osztogatják a cikkeit:
<a href="https://www.facebook.com/peter.tasnadi.94/posts/521010214621546" rel="nofollow" target="_blank">https://www.facebook.com/peter.tasnadi.94/posts/521010214621546</a>
egyébként boborján letaszította a trónról domjánt, és ő lett a főszerkesztő: <a href="http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/impresszum" rel="nofollow" target="_blank">http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/impresszum</a>
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
<a href="https://www.facebook.com/peter.tasnadi.94/posts/521010214621546" rel="nofollow" target="_blank">https://www.facebook.com/peter.tasnadi.94/posts/521010214621546</a>
egyébként boborján letaszította a trónról domjánt, és ő lett a főszerkesztő: <a href="http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/impresszum" rel="nofollow" target="_blank">http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/impresszum</a>
Oct 25, 2013 17:57:26
gennyes féregzsidó
(
x48)
Oct 25, 2013 18:00:36
x48)
Oct 25, 2013 18:00:36
de most már látom, hogy miért:
<a href="http://www.debreceni-hirhatar.hu/impresszum" rel="nofollow" target="_blank">http://www.debreceni-hirhatar.hu/impresszum</a>
domján itt lett főszerkesztő.
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
<a href="http://www.debreceni-hirhatar.hu/impresszum" rel="nofollow" target="_blank">http://www.debreceni-hirhatar.hu/impresszum</a>
domján itt lett főszerkesztő.
Oct 25, 2013 18:00:36
Örebro
Oct 25, 2013 18:02:42
Naci szar, hogy erzed magad a mai leszereplesed utan? Megy mar a fapfap?:)
Oct 25, 2013 18:02:42
Hiénaverő
Oct 25, 2013 18:03:56
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>röhgötk itt molnár, de közben tasnádi idővonalán osztogatják a cikkeit:
<a href="https://www.facebook.com/peter.tasnadi.94/posts/521010214621546" rel="nofollow" target="_blank">https://www.facebook.com/peter.tasnadi.94/posts/521010214621546</a>
egyébként boborján letaszította a trónról domjánt, és ő lett a főszerkesztő: <a href="http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/impresszum" rel="nofollow" target="_blank">http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/impresszum</a></div>
Micsoda médiabirodalmak, Axel Springer elsírná magát ha ezt látná.
<a href="https://www.facebook.com/peter.tasnadi.94/posts/521010214621546" rel="nofollow" target="_blank">https://www.facebook.com/peter.tasnadi.94/posts/521010214621546</a>
egyébként boborján letaszította a trónról domjánt, és ő lett a főszerkesztő: <a href="http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/impresszum" rel="nofollow" target="_blank">http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/impresszum</a></div>
Micsoda médiabirodalmak, Axel Springer elsírná magát ha ezt látná.
Oct 25, 2013 18:03:56
gennyes féregzsidó
(
x48)
Oct 25, 2013 18:05:47
x48)
Oct 25, 2013 18:05:47
sneci azt ugye jól sejtem, hogy a szíriával kapcsolatos tüntetéseken egy ideig nemkívánatos személy vagy?
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
Oct 25, 2013 18:05:47
jiddise máme
(
x11)
Oct 25, 2013 18:06:03
x11)
Oct 25, 2013 18:06:03
<a href="http://fn.hir24.hu/gazdasag/2013/10/25/ime-ok-a-magyar-internet-igazi-urai/~~fokusz" rel="nofollow" target="_blank">http://fn.hir24.hu/gazdasag/2013/10/25/ime-ok-a-magyar-internet-igazi-urai/~~fokusz</a>
Sneci nincs közöttük, mély döbbenet lett úrrá rajtam
Sneci nincs közöttük, mély döbbenet lett úrrá rajtam
Oct 25, 2013 18:06:03
gennyes féregzsidó
(
x48)
Oct 25, 2013 18:12:48
x48)
Oct 25, 2013 18:12:48
sneci menjél újságíró gyakornoknak boborjánékhoz:
<a href="http://www.debreceni-hirhatar.hu/aprohirdetesek/allas/ujsagiro-gyakornokokat-keresunk/1" rel="nofollow" target="_blank">http://www.debreceni-hirhatar.hu/aprohirdetesek/allas/ujsagiro-gyakornokokat-keresunk/1</a>
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
<a href="http://www.debreceni-hirhatar.hu/aprohirdetesek/allas/ujsagiro-gyakornokokat-keresunk/1" rel="nofollow" target="_blank">http://www.debreceni-hirhatar.hu/aprohirdetesek/allas/ujsagiro-gyakornokokat-keresunk/1</a>
Oct 25, 2013 18:12:48
grafikus007
Oct 25, 2013 18:16:08
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>sneci menjél újságíró gyakornoknak boborjánékhoz:
<a href="http://www.debreceni-hirhatar.hu/aprohirdetesek/allas/ujsagiro-gyakornokokat-keresunk/1" rel="nofollow" target="_blank">http://www.debreceni-hirhatar.hu/aprohirdetesek/allas/ujsagiro-gyakornokokat-keresunk/1</a></div>
Hááát
Amit kérünk:
Igényesség
Pontosság és kreativitás
A választott témakörökben való maximális tájékozottság
Kiváló kommunikációs készség
Csapatmunkára való képesség
Megbízhatóság
Fotózásban való jártasság előny, de nem követelmény
<a href="http://www.debreceni-hirhatar.hu/aprohirdetesek/allas/ujsagiro-gyakornokokat-keresunk/1" rel="nofollow" target="_blank">http://www.debreceni-hirhatar.hu/aprohirdetesek/allas/ujsagiro-gyakornokokat-keresunk/1</a></div>
Hááát
Amit kérünk:
Igényesség
Pontosság és kreativitás
A választott témakörökben való maximális tájékozottság
Kiváló kommunikációs készség
Csapatmunkára való képesség
Megbízhatóság
Fotózásban való jártasság előny, de nem követelmény
Oct 25, 2013 18:16:08
mikrocsip
Oct 25, 2013 18:18:19
mit leskelődsz recskaboy?
Oct 25, 2013 18:18:19
xray
Oct 25, 2013 18:20:15
<div class="quote"><div class="author">grafikus007</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>sneci menjél újságíró gyakornoknak boborjánékhoz:
<a href="http://www.debreceni-hirhatar.hu/aprohirdetesek/allas/ujsagiro-gyakornokokat-keresunk/1" rel="nofollow" target="_blank">http://www.debreceni-hirhatar.hu/aprohirdetesek/allas/ujsagiro-gyakornokokat-keresunk/1</a></div>
Hááát
Amit kérünk:
Igényesség
Pontosság és kreativitás
A választott témakörökben való maximális tájékozottság
Kiváló kommunikációs készség
Csapatmunkára való képesség
Megbízhatóság
Fotózásban való jártasság előny, de nem követelmény</div>
Legalább egy feltételnek megfelelne, de egy sincs. :)
<a href="http://www.debreceni-hirhatar.hu/aprohirdetesek/allas/ujsagiro-gyakornokokat-keresunk/1" rel="nofollow" target="_blank">http://www.debreceni-hirhatar.hu/aprohirdetesek/allas/ujsagiro-gyakornokokat-keresunk/1</a></div>
Hááát
Amit kérünk:
Igényesség
Pontosság és kreativitás
A választott témakörökben való maximális tájékozottság
Kiváló kommunikációs készség
Csapatmunkára való képesség
Megbízhatóság
Fotózásban való jártasság előny, de nem követelmény</div>
Legalább egy feltételnek megfelelne, de egy sincs. :)
Oct 25, 2013 18:20:15
iThroll
(
x1)
Oct 25, 2013 18:23:21
x1)
Oct 25, 2013 18:23:21
fotózásban jártas. kókler. de jártas
Oct 25, 2013 18:23:21
gennyes féregzsidó
(
x48)
Oct 25, 2013 18:27:30
x48)
Oct 25, 2013 18:27:30
tyépvok.XD
<img src="https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1376652_10202344786008865_284091254_n.jpg" alt="1376652_10202344786008865_284091254_n.jp" />
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
<img src="https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1376652_10202344786008865_284091254_n.jpg" alt="1376652_10202344786008865_284091254_n.jp" />
Oct 25, 2013 18:27:30
gennyes féregzsidó
(
x48)
Oct 25, 2013 18:28:05
x48)
Oct 25, 2013 18:28:05
az a haj.:))))
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
Oct 25, 2013 18:28:05
xray
Oct 25, 2013 18:29:28
<div class="quote"><div class="author">iThroll</div>fotózásban jártas. kókler. de jártas</div>
Én inkább bénázásnak nevezném. Egy 6 éves gyerek különb fotókat csinál.
Én inkább bénázásnak nevezném. Egy 6 éves gyerek különb fotókat csinál.
Oct 25, 2013 18:29:28
Haim
Oct 25, 2013 18:31:10
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>az a haj.:))))</div>
A pátyi vidal sasson
A pátyi vidal sasson
Oct 25, 2013 18:31:10
Lázár
Oct 25, 2013 18:32:01
Elszánt tekintetű Endre.
Oct 25, 2013 18:32:01
sodika
Oct 25, 2013 18:32:20
Majd ma még igazítok rajta.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.
Küldjetek donate-et a SoDI-nak: https://www.paypal.me/sodivlogja
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.
Oct 25, 2013 18:32:20
gennyes féregzsidó
(
x48)
Oct 25, 2013 18:33:51
x48)
Oct 25, 2013 18:33:51
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Majd ma még igazítok rajta.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?
Oct 25, 2013 18:33:51
iThroll
(
x1)
Oct 25, 2013 18:34:09
x1)
Oct 25, 2013 18:34:09
olyan jó látni hogy a munkakerülős söpredék láncba verve várja az ítéletét :)
<img src="http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/1380311_10202344842690282_884176363_n.jpg" alt="1380311_10202344842690282_884176363_n.jp" />
<img src="http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/1380311_10202344842690282_884176363_n.jpg" alt="1380311_10202344842690282_884176363_n.jp" />
Oct 25, 2013 18:34:09
Örebro
Oct 25, 2013 18:34:16
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>tyépvok.XD
<img src="https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1376652_10202344786008865_284091254_n.jpg" alt="1376652_10202344786008865_284091254_n.jp" /></div>
Ongyilkossag elott 2 honappal - teljes depresszio, szurke bor, beesett szemek! Dogolj meg naci Kiss!!
<img src="https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1376652_10202344786008865_284091254_n.jpg" alt="1376652_10202344786008865_284091254_n.jp" /></div>
Ongyilkossag elott 2 honappal - teljes depresszio, szurke bor, beesett szemek! Dogolj meg naci Kiss!!
Oct 25, 2013 18:34:16
pilvax coffee shop
Oct 25, 2013 18:35:09
Ceterum censeo: Soha többet nem írok ide
Oct 25, 2013 18:35:09
Örebro
Oct 25, 2013 18:35:42
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">sodika</div>Majd ma még igazítok rajta.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>
Nincs ennek egy ruppoja sem, csak hazudik.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>
Nincs ennek egy ruppoja sem, csak hazudik.
Oct 25, 2013 18:35:42
Hajas László
Oct 25, 2013 18:39:30
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Majd ma még igazítok rajta.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
Minek? Már most is tökéletes!
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
Minek? Már most is tökéletes!
Oct 25, 2013 18:39:30
xray
Oct 25, 2013 18:40:36
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Majd ma még igazítok rajta.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
Még szerinted is elfogadhatatlan?
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
Még szerinted is elfogadhatatlan?
Oct 25, 2013 18:40:36
Haim
Oct 25, 2013 18:43:40
<div class="quote"><div class="author">iThroll</div>olyan jó látni hogy a munkakerülős söpredék láncba verve várja az ítéletét :)
<img src="http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/1380311_10202344842690282_884176363_n.jpg" alt="1380311_10202344842690282_884176363_n.jp" /></div>
Ezek kik?
<img src="http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/1380311_10202344842690282_884176363_n.jpg" alt="1380311_10202344842690282_884176363_n.jp" /></div>
Ezek kik?
Oct 25, 2013 18:43:40
sodika
Oct 25, 2013 18:47:58
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>
Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.
Egyébként semmi közöd hozzá.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.
Küldjetek donate-et a SoDI-nak: https://www.paypal.me/sodivlogja
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>
Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.
Egyébként semmi közöd hozzá.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.
Oct 25, 2013 18:47:58
tigris
Oct 25, 2013 18:48:27
<div class="quote"><div class="author">Haim</div><div class="quote"><div class="author">iThroll</div>olyan jó látni hogy a munkakerülős söpredék láncba verve várja az ítéletét :)
<img src="http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/1380311_10202344842690282_884176363_n.jpg" alt="1380311_10202344842690282_884176363_n.jp" /></div>
Ezek kik?</div>
a jobbikos muki, aki nekitámadt az al-jazerrának, de ez csak tipp
<img src="http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/1380311_10202344842690282_884176363_n.jpg" alt="1380311_10202344842690282_884176363_n.jp" /></div>
Ezek kik?</div>
a jobbikos muki, aki nekitámadt az al-jazerrának, de ez csak tipp
Oct 25, 2013 18:48:27
Fotelrocker_Presszócigány
(
x8)
Oct 25, 2013 18:49:32
x8)
Oct 25, 2013 18:49:32
<img src="https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1380311_10202344842690282_884176363_n.jpg" alt="1380311_10202344842690282_884176363_n.jp" />
Úgy látom sneci ezen a képen üzen neked valamit a rendőr hölgy. :))
" Off-shore az, ha kevesebb pénzed jut megélhetési szülők kezei közé. "
Úgy látom sneci ezen a képen üzen neked valamit a rendőr hölgy. :))
Oct 25, 2013 18:49:32
Re
Oct 25, 2013 18:49:58
<div class="quote"><div class="author">Haim</div><div class="quote"><div class="author">iThroll</div>olyan jó látni hogy a munkakerülős söpredék láncba verve várja az ítéletét :)
<img src="http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/1380311_10202344842690282_884176363_n.jpg" alt="1380311_10202344842690282_884176363_n.jp" /></div>
Ezek kik?</div>
<div class="quote"><div class="author">Örebro</div>"<a href="http://index.hu/belfold/2013/10/25/lokdostek_a_jobbikon_az_al-dzsazira_operatoret/" rel="nofollow" target="_blank">http://index.hu/belfold/2013/10/25/lokdostek_a_jobbikon_az_al-dzsazira_operatoret/</a>"
Mar ertem, ezert nem vittek el sziriaba teged! A fasznak vered a kollegadat ta hugyagyu!</div>
<img src="http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/1380311_10202344842690282_884176363_n.jpg" alt="1380311_10202344842690282_884176363_n.jp" /></div>
Ezek kik?</div>
<div class="quote"><div class="author">Örebro</div>"<a href="http://index.hu/belfold/2013/10/25/lokdostek_a_jobbikon_az_al-dzsazira_operatoret/" rel="nofollow" target="_blank">http://index.hu/belfold/2013/10/25/lokdostek_a_jobbikon_az_al-dzsazira_operatoret/</a>"
Mar ertem, ezert nem vittek el sziriaba teged! A fasznak vered a kollegadat ta hugyagyu!</div>
Oct 25, 2013 18:49:58
tigris
Oct 25, 2013 18:50:31
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>
Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.
Egyébként semmi közöd hozzá.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
azt írtad, a hosszú szövegben, hogy megvolt a pénz. akkor most megvolt, vagy nem volt meg?
egyébéknt ezek szerint megint az utolsó pillanatban mondtad vissza :DDD kurvanagy.
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>
Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.
Egyébként semmi közöd hozzá.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
azt írtad, a hosszú szövegben, hogy megvolt a pénz. akkor most megvolt, vagy nem volt meg?
egyébéknt ezek szerint megint az utolsó pillanatban mondtad vissza :DDD kurvanagy.
Oct 25, 2013 18:50:31
gennyes féregzsidó
(
x48)
Oct 25, 2013 18:52:46
x48)
Oct 25, 2013 18:52:46
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>
Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.
Egyébként semmi közöd hozzá.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
kérjél kölcsön fodrászra is, te igénytelen szar!
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>
Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.
Egyébként semmi közöd hozzá.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
kérjél kölcsön fodrászra is, te igénytelen szar!
Oct 25, 2013 18:52:46
pilvax coffee shop
Oct 25, 2013 18:54:06
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>
Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.
Egyébként semmi közöd hozzá.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
kérjél kölcsön fodrászra is, te igénytelen szar!</div>
Olyan burzsuj dolgokra költsön, mint pl. fodrász? :)
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>
Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.
Egyébként semmi közöd hozzá.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
kérjél kölcsön fodrászra is, te igénytelen szar!</div>
Olyan burzsuj dolgokra költsön, mint pl. fodrász? :)
Oct 25, 2013 18:54:06
tigris
Oct 25, 2013 18:55:02
most akkor megvolt a pénz vagy nem volt meg?
Oct 25, 2013 18:55:02
pilvax coffee shop
Oct 25, 2013 18:55:09
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>
Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.
Egyébként semmi közöd hozzá.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
Cigánykőccsönbe' :D
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>
Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.
Egyébként semmi közöd hozzá.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
Cigánykőccsönbe' :D
Oct 25, 2013 18:55:09
Örebro
Oct 25, 2013 18:56:15
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>
Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.
Egyébként semmi közöd hozzá.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
kérjél kölcsön fodrászra is, te igénytelen szar!</div>
A kerdes csak az ki ad ennek a szerencsetlen hazudozonak 2 forintot kolcson:)
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>
Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.
Egyébként semmi közöd hozzá.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
kérjél kölcsön fodrászra is, te igénytelen szar!</div>
A kerdes csak az ki ad ennek a szerencsetlen hazudozonak 2 forintot kolcson:)
Oct 25, 2013 18:56:15
Krúchió Sándor
Oct 25, 2013 19:00:00
<div class="quote"><div class="author">Örebro</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>
Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.
Egyébként semmi közöd hozzá.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
kérjél kölcsön fodrászra is, te igénytelen szar!</div>
A kerdes csak az ki ad ennek a szerencsetlen hazudozonak 2 forintot kolcson:)</div>
* az ezerszeresét adta, de egy életre megbánta *
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>
Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.
Egyébként semmi közöd hozzá.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
kérjél kölcsön fodrászra is, te igénytelen szar!</div>
A kerdes csak az ki ad ennek a szerencsetlen hazudozonak 2 forintot kolcson:)</div>
* az ezerszeresét adta, de egy életre megbánta *
Oct 25, 2013 19:00:00
gennyes féregzsidó
(
x48)
Oct 25, 2013 19:01:03
x48)
Oct 25, 2013 19:01:03
<div class="quote"><div class="author">Örebro</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>
Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.
Egyébként semmi közöd hozzá.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
kérjél kölcsön fodrászra is, te igénytelen szar!</div>
A kerdes csak az ki ad ennek a szerencsetlen hazudozonak 2 forintot kolcson:)</div>
rocskaiék. ne kelljen már..
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>
Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.
Egyébként semmi közöd hozzá.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
kérjél kölcsön fodrászra is, te igénytelen szar!</div>
A kerdes csak az ki ad ennek a szerencsetlen hazudozonak 2 forintot kolcson:)</div>
rocskaiék. ne kelljen már..
Oct 25, 2013 19:01:03
Haim
Oct 25, 2013 19:02:48
Tényleg gennyes, te hogyhogy élsz?
Nem úgy volt,hogy a rákospalotai rambó ma elintéz?
Nem úgy volt,hogy a rákospalotai rambó ma elintéz?
Oct 25, 2013 19:02:48
hosszú masztik éjszakája
Oct 25, 2013 19:04:27
zsodi, veszek neked egy palack glédát, ha legközelebb élőben közvetíted, ahogy magadnak vágod a hajadat!
Oct 25, 2013 19:04:27
gennyes féregzsidó
(
x48)
Oct 25, 2013 19:06:30
x48)
Oct 25, 2013 19:06:30
<div class="quote"><div class="author">Haim</div>Tényleg gennyes, te hogyhogy élsz?
Nem úgy volt,hogy a rákospalotai rambó ma elintéz?</div>
8.00-tól 8.10-ig vártam az 5. ker. kapitányság előtt, de nem jött. ezután bementem, és jegyzőkönyvbe mondtam a feljelentést. miután kijöttem 10 körül, akkor sem volt ott. azóta pedig menekül a törvény elől.
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
Nem úgy volt,hogy a rákospalotai rambó ma elintéz?</div>
8.00-tól 8.10-ig vártam az 5. ker. kapitányság előtt, de nem jött. ezután bementem, és jegyzőkönyvbe mondtam a feljelentést. miután kijöttem 10 körül, akkor sem volt ott. azóta pedig menekül a törvény elől.
Oct 25, 2013 19:06:30
jude
Oct 25, 2013 19:09:25
Sodikám, érdekes, hogy neked a "megvan rá a pénz" mit jelent.
Láthatod, hogy értetlenkednek is a trollok. Tudod a szürke egereknek a "megvan rá a pénz" azt jelenti, hogy a rendelkezésre álló összeg a zsebünkben/számlánkon van.
Láthatod, hogy értetlenkednek is a trollok. Tudod a szürke egereknek a "megvan rá a pénz" azt jelenti, hogy a rendelkezésre álló összeg a zsebünkben/számlánkon van.
Oct 25, 2013 19:09:25
Karalábé Hadnagy
(
x30)
Oct 25, 2013 19:09:46
x30)
Oct 25, 2013 19:09:46
Tajgi 16 órája nem írt a Facebook-ra. Valószínűleg gyenge a sávszélesség a fogdán.
Oct 25, 2013 19:09:46
gennyes féregzsidó
(
x48)
Oct 25, 2013 19:11:21
x48)
Oct 25, 2013 19:11:21
sneci, te szíria-kötvényt akartál kibocsátani, és rocskaiék jegyezték volna le az egész állományt?
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
Oct 25, 2013 19:11:21
Haim
Oct 25, 2013 19:16:51
<div class="quote"><div class="author">hosszú masztik éjszakája</div>zsodi, veszek neked egy palack glédát, ha legközelebb élőben közvetíted, ahogy magadnak vágod a hajadat!</div>
Csatlakozom.
Csatlakozom.
Oct 25, 2013 19:16:51
Temporaly
Oct 25, 2013 19:23:38
<div class="quote"><div class="author">Haim</div><div class="quote"><div class="author">hosszú masztik éjszakája</div>zsodi, veszek neked egy palack glédát, ha legközelebb élőben közvetíted, ahogy magadnak vágod a hajadat!</div>
Csatlakozom.</div>
Én állom a mirelitpizzát. Látod sodrony (jelzem, ez kimaradt a múltkori listabol), a trollokon is lehet eloskodni. XD
Csatlakozom.</div>
Én állom a mirelitpizzát. Látod sodrony (jelzem, ez kimaradt a múltkori listabol), a trollokon is lehet eloskodni. XD
Oct 25, 2013 19:23:38
Who say NI!
Oct 25, 2013 19:24:46
<div class="quote"><div class="author">Temporaly</div><div class="quote"><div class="author">Haim</div><div class="quote"><div class="author">hosszú masztik éjszakája</div>zsodi, veszek neked egy palack glédát, ha legközelebb élőben közvetíted, ahogy magadnak vágod a hajadat!</div>
Csatlakozom.</div>
Én állom a mirelitpizzát. Látod sodrony (jelzem, ez kimaradt a múltkori listabol), a trollokon is lehet eloskodni. XD</div>
En feltoltom a sim kartyad 3000 forinttal!
Csatlakozom.</div>
Én állom a mirelitpizzát. Látod sodrony (jelzem, ez kimaradt a múltkori listabol), a trollokon is lehet eloskodni. XD</div>
En feltoltom a sim kartyad 3000 forinttal!
Oct 25, 2013 19:24:46
Karalábé Hadnagy
(
x30)
Oct 25, 2013 19:28:50
x30)
Oct 25, 2013 19:28:50
Zsodi!
Mielőtt nekiállsz a hajvágásnak, ezt feltétlenül töltsd le!
<img src="https://img.sodika.dk/imgur.com/ODSCssG.jpg" alt="ODSCssG.jpg" />
Mielőtt nekiállsz a hajvágásnak, ezt feltétlenül töltsd le!
<img src="https://img.sodika.dk/imgur.com/ODSCssG.jpg" alt="ODSCssG.jpg" />
Oct 25, 2013 19:28:50
jiddise máme
(
x11)
Oct 25, 2013 19:32:55
x11)
Oct 25, 2013 19:32:55
<div class="quote"><div class="author">Who say NI!</div><div class="quote"><div class="author">Temporaly</div><div class="quote"><div class="author">Haim</div><div class="quote"><div class="author">hosszú masztik éjszakája</div>zsodi, veszek neked egy palack glédát, ha legközelebb élőben közvetíted, ahogy magadnak vágod a hajadat!</div>
Csatlakozom.</div>
Én állom a mirelitpizzát. Látod sodrony (jelzem, ez kimaradt a múltkori listabol), a trollokon is lehet eloskodni. XD</div>
En feltoltom a sim kartyad 3000 forinttal!</div>
Tőlem buszjegyeket kapsz!
Csatlakozom.</div>
Én állom a mirelitpizzát. Látod sodrony (jelzem, ez kimaradt a múltkori listabol), a trollokon is lehet eloskodni. XD</div>
En feltoltom a sim kartyad 3000 forinttal!</div>
Tőlem buszjegyeket kapsz!
Oct 25, 2013 19:32:55
gennyes féregzsidó
(
x48)
Oct 25, 2013 19:34:34
x48)
Oct 25, 2013 19:34:34
sneci, mikor adod vissza zserynek a buszjegyeket? ha megtartod, azzal elfogadod az alázást.
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
Oct 25, 2013 19:34:34
nyilvános faszkiverő
(
x38)
Oct 25, 2013 19:41:14
x38)
Oct 25, 2013 19:41:14
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>
Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.
Egyébként semmi közöd hozzá.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
Nem úgy volt, hogy pénzt te soha semmilyen körülmények között nem kérsz kölcsön?
Megint eltérsz a főszabálytól, zsid(r)ó???
Örülhettek | Macskaólban lakom | Gyogyóba zárattak | Elvitt a TEK és fél évig börtönben ültem
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>
Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.
Egyébként semmi közöd hozzá.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
Nem úgy volt, hogy pénzt te soha semmilyen körülmények között nem kérsz kölcsön?
Megint eltérsz a főszabálytól, zsid(r)ó???
Oct 25, 2013 19:41:14
Sodi-generátor #23
Oct 25, 2013 19:41:15
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>sneci, mikor adod vissza zserynek a buszjegyeket? ha megtartod, azzal elfogadod az alázást.</div>
Most mondtam le egy szíriai utazást. Nehogy már a buszjegyeket is vissza kelljen adnom! Akkor már inkább nyissuk ki a gázcsapot, de tényleg.
Most mondtam le egy szíriai utazást. Nehogy már a buszjegyeket is vissza kelljen adnom! Akkor már inkább nyissuk ki a gázcsapot, de tényleg.
Oct 25, 2013 19:41:15
Haim
Oct 25, 2013 19:54:09
Szerintem sodi azért élte bele magát ennyire a szíriai útba, mert azt hitte,hogy a gerytől kapott buszjegyekkel eljut Damaszkuszig.
Két buszjegyet még soha nem látott egyszerre, gondolom ez beindította a fantáziáját.
Két buszjegyet még soha nem látott egyszerre, gondolom ez beindította a fantáziáját.
Oct 25, 2013 19:54:09
Tanszéki Bukméker
Oct 25, 2013 19:55:21
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>
Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.
Egyébként semmi közöd hozzá.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
Megláttad Olikáék kockás papírra írt hitelszerződésén az uzsorakamatot, és észhez tértél?
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>
Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.
Egyébként semmi közöd hozzá.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
Megláttad Olikáék kockás papírra írt hitelszerződésén az uzsorakamatot, és észhez tértél?
Oct 25, 2013 19:55:21
seymour schwartz
Oct 25, 2013 20:09:11
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>sneci, mikor adod vissza zserynek a buszjegyeket? ha megtartod, azzal elfogadod az alázást.</div>
Lehet, hogy a következő út Hollandiába vezet majd?
Lehet, hogy a következő út Hollandiába vezet majd?
Oct 25, 2013 20:09:11
Kvázi
(
x1)
Oct 25, 2013 20:16:42
x1)
Oct 25, 2013 20:16:42
sodi! a kurva anyád! hahóhahó! péntek este van, remélem, te is részeg vagy! dögölj meg! na buli, csá
Annyi a munka, hogy hegyekben áll, és bármikor van bármennyi utánpótlás.
Oct 25, 2013 20:16:42
sodilegnagyobbrajongoja
(
x16)
Oct 25, 2013 20:24:31
x16)
Oct 25, 2013 20:24:31
Kemény mániákus szakaszon eshetett át tegnap este: levágta a haját, átírta nemzetközi formátumúra a nevét a Facebookon, osztotta az észt a mélyvízről...
Kár, hogy nem tartott még ki pár napig. Hihetetlen vicces lett volna a bénázása.
Sodi: Már az is kisebb kaland lenne, ha el kellene mennem a vásárcsarnokba három kiló burgonyáért
Kár, hogy nem tartott még ki pár napig. Hihetetlen vicces lett volna a bénázása.
Oct 25, 2013 20:24:31
gennyes féregzsidó
(
x48)
Oct 25, 2013 21:06:02
x48)
Oct 25, 2013 21:06:02
mi van sneci? jöttél megnézni, hogy mit szólunk az új videódhoz? húzz innen figyelemkurva, senkit nem érdekel a szarod.
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
Oct 25, 2013 21:06:02
?
Oct 25, 2013 21:16:05
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>
Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.
Egyébként semmi közöd hozzá.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
Miért arra kérsz kölcsön, hogy anyád apád támogasd vagy esetleg megtérítsd Marci kárát? Csak a saját hobbid a fontos te szarkupac.
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>
Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.
Egyébként semmi közöd hozzá.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
Miért arra kérsz kölcsön, hogy anyád apád támogasd vagy esetleg megtérítsd Marci kárát? Csak a saját hobbid a fontos te szarkupac.
Oct 25, 2013 21:16:05
-
Oct 25, 2013 21:21:00
<div class="quote"><div class="author">?</div><div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>
Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.
Egyébként semmi közöd hozzá.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
Miért arra kérsz kölcsön, hogy anyád apád támogasd vagy esetleg megtérítsd Marci kárát? Csak a saját hobbid a fontos te szarkupac.</div>
Meg hobbija sincs. Mi a hobbija? Nem csinal semmit. Elmegy valahova es alacsony felbontasu kameraval amin a livejasminon dolgozik noi neven. Az ember a hobbijat normalisan es kovetkezetesen csinalja.
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>
Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.
Egyébként semmi közöd hozzá.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
Miért arra kérsz kölcsön, hogy anyád apád támogasd vagy esetleg megtérítsd Marci kárát? Csak a saját hobbid a fontos te szarkupac.</div>
Meg hobbija sincs. Mi a hobbija? Nem csinal semmit. Elmegy valahova es alacsony felbontasu kameraval amin a livejasminon dolgozik noi neven. Az ember a hobbijat normalisan es kovetkezetesen csinalja.
Oct 25, 2013 21:21:00
:3
Oct 25, 2013 21:24:19
<a href="http://kepfeltoltes.hu/131025/76657_101993536539109_901183_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg" rel="nofollow" target="_blank">http://kepfeltoltes.hu/131025/76657_101993536539109_901183_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg</a>
Ugye vagod, hogy ebayen meg etsyn mar nezunk hetagu szarvas menorat? Ha kivulallok kerdezik, akkor a vadaszat tiszteletere... az igazat eleg ha mi tudjuk mikozben reszketo kezzel meg osszeszoritott fogakkal meggyujtom a szarvasagancson a gyertyakat mindennap, te rozsaszin naci.
Ugye vagod, hogy ebayen meg etsyn mar nezunk hetagu szarvas menorat? Ha kivulallok kerdezik, akkor a vadaszat tiszteletere... az igazat eleg ha mi tudjuk mikozben reszketo kezzel meg osszeszoritott fogakkal meggyujtom a szarvasagancson a gyertyakat mindennap, te rozsaszin naci.
Oct 25, 2013 21:24:19
:3
Oct 25, 2013 21:26:11
<img src="http://kepfeltoltes.hu/131025/76657_101993536539109_901183_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg" alt="76657_101993536539109_901183_n_www.kepfe" />
Oct 25, 2013 21:26:11
SoDI-generátor
Oct 25, 2013 21:39:48
<div class="quote"><div class="author">grafikus007</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>sneci menjél újságíró gyakornoknak boborjánékhoz:
<a href="http://www.debreceni-hirhatar.hu/aprohirdetesek/allas/ujsagiro-gyakornokokat-keresunk/1" rel="nofollow" target="_blank">http://www.debreceni-hirhatar.hu/aprohirdetesek/allas/ujsagiro-gyakornokokat-keresunk/1</a></div>
Hááát
Amit kérünk:
Igényesség
Pontosság és kreativitás
A választott témakörökben való maximális tájékozottság
Kiváló kommunikációs készség
Csapatmunkára való képesség
Megbízhatóság
Fotózásban való jártasság előny, de nem követelmény</div>
+ ordibálós referencia videó
+ örjöngős orbánpatkányozós videó
+ windows alapszínekből 4 teljesen eltérő folyamatos viselése
+ előnyt jelent ha van szandálod zoknival
+ előny ha le vagy százalékolva = 90%-os MÁV kedvezmény
+ összeesküvés elméletek hiteles előadása
<a href="http://www.debreceni-hirhatar.hu/aprohirdetesek/allas/ujsagiro-gyakornokokat-keresunk/1" rel="nofollow" target="_blank">http://www.debreceni-hirhatar.hu/aprohirdetesek/allas/ujsagiro-gyakornokokat-keresunk/1</a></div>
Hááát
Amit kérünk:
Igényesség
Pontosság és kreativitás
A választott témakörökben való maximális tájékozottság
Kiváló kommunikációs készség
Csapatmunkára való képesség
Megbízhatóság
Fotózásban való jártasság előny, de nem követelmény</div>
+ ordibálós referencia videó
+ örjöngős orbánpatkányozós videó
+ windows alapszínekből 4 teljesen eltérő folyamatos viselése
+ előnyt jelent ha van szandálod zoknival
+ előny ha le vagy százalékolva = 90%-os MÁV kedvezmény
+ összeesküvés elméletek hiteles előadása
Oct 25, 2013 21:39:48
Sam
(
x6)
Oct 25, 2013 21:43:27
x6)
Oct 25, 2013 21:43:27
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>
Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.
Egyébként semmi közöd hozzá.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
Ez nálad valami Pálmarci szindróma?
Elmondom én hogy mi történt: megint belelkesedtél valami eszméletlen baromságon, de természetesen nem volt egy forintod sem. Gondoltad majd csak lesz valaki aki kölcsönad. Flódnis megcsináltatta az útleveled, de ott elzárta a pénzescsapot. Tegnap rájöttél, hogy holnap utazás és pénz kéne hozzá így kétségbeesésedben felhívtál mindenkit aki még szóba áll veled, még Andit is. Aztán amikor nem sikerült, akkor kitaláltad a fedősztorit (amúgy hozzád képest szép munka) és ismét szereztél pár ellenséget.
nekünk win-win.
Szanyi úr néhány mondatot esetleg... hogy... -Miről? -BÁRMIRŐL!
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>
Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.
Egyébként semmi közöd hozzá.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
Ez nálad valami Pálmarci szindróma?
Elmondom én hogy mi történt: megint belelkesedtél valami eszméletlen baromságon, de természetesen nem volt egy forintod sem. Gondoltad majd csak lesz valaki aki kölcsönad. Flódnis megcsináltatta az útleveled, de ott elzárta a pénzescsapot. Tegnap rájöttél, hogy holnap utazás és pénz kéne hozzá így kétségbeesésedben felhívtál mindenkit aki még szóba áll veled, még Andit is. Aztán amikor nem sikerült, akkor kitaláltad a fedősztorit (amúgy hozzád képest szép munka) és ismét szereztél pár ellenséget.
nekünk win-win.
Oct 25, 2013 21:43:27
Ószövetségi Düh
Oct 25, 2013 21:45:44
Púp, mi volt a vacsi?
<img src="http://25.media.tumblr.com/1cc609d687aaddca96cadac2ed6b5896/tumblr_muxdphmBhA1r2f2t8o1_500.jpg" alt="tumblr_muxdphmBhA1r2f2t8o1_500.jpg" />
<img src="http://25.media.tumblr.com/1cc609d687aaddca96cadac2ed6b5896/tumblr_muxdphmBhA1r2f2t8o1_500.jpg" alt="tumblr_muxdphmBhA1r2f2t8o1_500.jpg" />
Oct 25, 2013 21:45:44
Sam
(
x6)
Oct 25, 2013 21:46:52
x6)
Oct 25, 2013 21:46:52
SODI!
Lassabban már, hát nem bírjuk ilyen ütemben olajozni a melócsá számlálót! Az elmúlt időszakban kcisit beszáradt, most meg 150%-on terheled. Balek vagy?
Szanyi úr néhány mondatot esetleg... hogy... -Miről? -BÁRMIRŐL!
Lassabban már, hát nem bírjuk ilyen ütemben olajozni a melócsá számlálót! Az elmúlt időszakban kcisit beszáradt, most meg 150%-on terheled. Balek vagy?
Oct 25, 2013 21:46:52
Sam
(
x6)
Oct 25, 2013 21:47:46
x6)
Oct 25, 2013 21:47:46
Különben is Farkarossz barátodnak vittél be váltás ruhát meg tisztálkodó szereket??
Szanyi úr néhány mondatot esetleg... hogy... -Miről? -BÁRMIRŐL!
Oct 25, 2013 21:47:46
-
Oct 25, 2013 21:49:32
Apropo, Taki. Sodrony, meg a Szomszedokbol a Vilma is, a csoro tanarno is kijutott Sziriaba a ferjehez. Pedig a Szomszedok mindennek az alja.
Oct 25, 2013 21:49:32
SoDI-generátor
Oct 25, 2013 21:50:39
<div class="quote"><div class="author">-</div>Apropo, Taki. Sodrony, meg a Szomszedokbol a Vilma is, a csoro tanarno is kijutott Sziriaba a ferjehez. Pedig a Szomszedok mindennek az alja.</div>
Mert szar proli vagy és nem HD-ban nézed, úgy teljesen élvezhető.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.
Mert szar proli vagy és nem HD-ban nézed, úgy teljesen élvezhető.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.
Oct 25, 2013 21:50:39
-
Oct 25, 2013 21:50:49
<div class="quote"><div class="author">Sam</div>SODI!
Lassabban már, hát nem bírjuk ilyen ütemben olajozni a melócsá számlálót! Az elmúlt időszakban kcisit beszáradt, most meg 150%-on terheled. Balek vagy?</div>
Most mar egy sohatobbetnemirokide szamlalo kellene, ugyanis legalabb hetszer irta le 1 napon belul.
Lassabban már, hát nem bírjuk ilyen ütemben olajozni a melócsá számlálót! Az elmúlt időszakban kcisit beszáradt, most meg 150%-on terheled. Balek vagy?</div>
Most mar egy sohatobbetnemirokide szamlalo kellene, ugyanis legalabb hetszer irta le 1 napon belul.
Oct 25, 2013 21:50:49
Sam
(
x6)
Oct 25, 2013 21:56:54
x6)
Oct 25, 2013 21:56:54
Gery amúgy műfajt teremtett a Sodi-live trollkodós bocsánatkéréssel. Legközelebb én is elmegyek és bemondok pár sodizmust meg, hogy "boldog születésnapot xy" és elküldöm neki a felvételt.
Egyszer még sokat fog érni, hogy nem szar hülye netes képeslapokat küldünk, hanem igazi eredeti sodilive köszöntés lesz. Vagy egyedülálló trollok pld szerenádozhatnak is. A lehetőségek száma végtelen.
Szanyi úr néhány mondatot esetleg... hogy... -Miről? -BÁRMIRŐL!
Egyszer még sokat fog érni, hogy nem szar hülye netes képeslapokat küldünk, hanem igazi eredeti sodilive köszöntés lesz. Vagy egyedülálló trollok pld szerenádozhatnak is. A lehetőségek száma végtelen.
Oct 25, 2013 21:56:54
-
Oct 25, 2013 21:58:59
<div class="quote"><div class="author">SoDI-generátor</div><div class="quote"><div class="author">-</div>Apropo, Taki. Sodrony, meg a Szomszedokbol a Vilma is, a csoro tanarno is kijutott Sziriaba a ferjehez. Pedig a Szomszedok mindennek az alja.</div>
Mert szar proli vagy és nem HD-ban nézed, úgy teljesen élvezhető.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
Szar proli haverokkal az mtv.hu-n neztuk legelolrol, es atomra be kellett hozza baszni hogy elviselheto legyen. Nyilvan te is igy tudsz ugymond egyutt"elni" magaddal.
Mert szar proli vagy és nem HD-ban nézed, úgy teljesen élvezhető.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
Szar proli haverokkal az mtv.hu-n neztuk legelolrol, es atomra be kellett hozza baszni hogy elviselheto legyen. Nyilvan te is igy tudsz ugymond egyutt"elni" magaddal.
Oct 25, 2013 21:58:59
Sam
(
x6)
Oct 25, 2013 21:59:19
x6)
Oct 25, 2013 21:59:19
<div class="quote"><div class="author">-</div><div class="quote"><div class="author">Sam</div>SODI!
Lassabban már, hát nem bírjuk ilyen ütemben olajozni a melócsá számlálót! Az elmúlt időszakban kcisit beszáradt, most meg 150%-on terheled. Balek vagy?</div>
Most mar egy sohatobbetnemirokide szamlalo kellene, ugyanis legalabb hetszer irta le 1 napon belul.</div>
Akkor már legyen "hitelesség mutató". Alapból csak 0 és negatív szám lehet. Ha Sodi leírja, hogy Soha többet, akkor indul egy számláló. Ha 3 hétig kibírja, hogy ideírjon, akkor marad 0, de ha korábban akkor annyi minusz ahány nap hátra lett volna a 21 napból. Aztán hetente lehetne +1 amíg le nem írja ismét a soha többét...
Szanyi úr néhány mondatot esetleg... hogy... -Miről? -BÁRMIRŐL!
Lassabban már, hát nem bírjuk ilyen ütemben olajozni a melócsá számlálót! Az elmúlt időszakban kcisit beszáradt, most meg 150%-on terheled. Balek vagy?</div>
Most mar egy sohatobbetnemirokide szamlalo kellene, ugyanis legalabb hetszer irta le 1 napon belul.</div>
Akkor már legyen "hitelesség mutató". Alapból csak 0 és negatív szám lehet. Ha Sodi leírja, hogy Soha többet, akkor indul egy számláló. Ha 3 hétig kibírja, hogy ideírjon, akkor marad 0, de ha korábban akkor annyi minusz ahány nap hátra lett volna a 21 napból. Aztán hetente lehetne +1 amíg le nem írja ismét a soha többét...
Oct 25, 2013 21:59:19
Sam
(
x6)
Oct 25, 2013 22:00:43
x6)
Oct 25, 2013 22:00:43
<div class="quote"><div class="author">-</div><div class="quote"><div class="author">SoDI-generátor</div><div class="quote"><div class="author">-</div>Apropo, Taki. Sodrony, meg a Szomszedokbol a Vilma is, a csoro tanarno is kijutott Sziriaba a ferjehez. Pedig a Szomszedok mindennek az alja.</div>
Mert szar proli vagy és nem HD-ban nézed, úgy teljesen élvezhető.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
Szar proli haverokkal az mtv.hu-n neztuk legelolrol, es atomra be kellett hozza baszni hogy elviselheto legyen. Nyilvan te is igy tudsz ugymond egyutt"elni" magaddal.</div>
Ilyenkor mindig könny szökik kicsit a szemembe: jól működik a generátor :)
Szanyi úr néhány mondatot esetleg... hogy... -Miről? -BÁRMIRŐL!
Mert szar proli vagy és nem HD-ban nézed, úgy teljesen élvezhető.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
Szar proli haverokkal az mtv.hu-n neztuk legelolrol, es atomra be kellett hozza baszni hogy elviselheto legyen. Nyilvan te is igy tudsz ugymond egyutt"elni" magaddal.</div>
Ilyenkor mindig könny szökik kicsit a szemembe: jól működik a generátor :)
Oct 25, 2013 22:00:43
-
Oct 25, 2013 22:06:26
Kiutott a Benadryl elnezest.
Oct 25, 2013 22:06:26
Gery Greyhound
Oct 25, 2013 22:22:46
Sodika, ha mar igy bedolt a csodalatos lehetoseg (ki hitte volna) ajanlok neked egy masikat: ha kijossz Hollandiaba es segitesz nekem mosogatni, fizetek neked jelkepes hu-husz euro-t.
Amugy a hosszu ut alatt volt idom kitalalni, mivel leplek meg, ha legkozelebb osszefutunk Magyarorszagon :) Jo buli lesz, mar szinte varom.
Amugy a hosszu ut alatt volt idom kitalalni, mivel leplek meg, ha legkozelebb osszefutunk Magyarorszagon :) Jo buli lesz, mar szinte varom.
Oct 25, 2013 22:22:46
-
Oct 25, 2013 22:25:39
<div class="quote"><div class="author">Tanszéki Bukméker</div>Uraim, kérem tegyék meg tétjeiket, hogy mikor látjuk viszont a gyagyást a Blahán!</div>
Hanukkara a Blahara rimel, de remelem kibirja februar vegeig. Annyit rohogtem az oktoberi felporgesen, mint a South Park osszes epizodjan ami nem kicsi mert SP buzik vagyunk es beoltozos horrormaratonra tobben kertek a SP halloween epizodot barati korbol. En kurvaisten hogy megnezem magyarul - mama indulnod kell, tudod var egy masik hely mikozben kiassak kyle nagymamajat. Ez azt 11 eve lattam eloszor vhs-rol es mindenki hugyozni jart ugyhogy nem tudtuk egybe vegignezni. Sodi ezt most felulmulta. Valami film kene rola, sorozat, rajzfilm, akarmi.
Hanukkara a Blahara rimel, de remelem kibirja februar vegeig. Annyit rohogtem az oktoberi felporgesen, mint a South Park osszes epizodjan ami nem kicsi mert SP buzik vagyunk es beoltozos horrormaratonra tobben kertek a SP halloween epizodot barati korbol. En kurvaisten hogy megnezem magyarul - mama indulnod kell, tudod var egy masik hely mikozben kiassak kyle nagymamajat. Ez azt 11 eve lattam eloszor vhs-rol es mindenki hugyozni jart ugyhogy nem tudtuk egybe vegignezni. Sodi ezt most felulmulta. Valami film kene rola, sorozat, rajzfilm, akarmi.
Oct 25, 2013 22:25:39
SoDI-generátor
Oct 25, 2013 22:27:58
<div class="quote"><div class="author">Gery Greyhound</div>Sodika, ha mar igy bedolt a csodalatos lehetoseg (ki hitte volna) ajanlok neked egy masikat: ha kijossz Hollandiaba es segitesz nekem mosogatni, fizetek neked jelkepes hu-husz euro-t.
Amugy a hosszu ut alatt volt idom kitalalni, mivel leplek meg, ha legkozelebb osszefutunk Magyarorszagon :) Jo buli lesz, mar szinte varom.</div>
Lolbazdmeg! Nekem van rendes SZAKMÁM amellyel a kenyerem keresem, nem szorulok holmi alantas szégyenteljes fizikai munkára. Mindvégig igazam volt a koszos tányérokkal? Még ilyet.
Na meló, csá
Amugy a hosszu ut alatt volt idom kitalalni, mivel leplek meg, ha legkozelebb osszefutunk Magyarorszagon :) Jo buli lesz, mar szinte varom.</div>
Lolbazdmeg! Nekem van rendes SZAKMÁM amellyel a kenyerem keresem, nem szorulok holmi alantas szégyenteljes fizikai munkára. Mindvégig igazam volt a koszos tányérokkal? Még ilyet.
Na meló, csá
Oct 25, 2013 22:27:58
-
Oct 25, 2013 22:28:41
<div class="quote"><div class="author">Gery Greyhound</div>Sodika, ha mar igy bedolt a csodalatos lehetoseg (ki hitte volna) ajanlok neked egy masikat: ha kijossz Hollandiaba es segitesz nekem mosogatni, fizetek neked jelkepes hu-husz euro-t.
Amugy a hosszu ut alatt volt idom kitalalni, mivel leplek meg, ha legkozelebb osszefutunk Magyarorszagon :) Jo buli lesz, mar szinte varom.</div>
BAszki Gery. Te vagy a en hosom. A Retard csoport (a vallalhatatlan orok haverok)-nal te vagy az sms jelzo hang. Kivagtalak Magix Musicmakerben.Adtam ra cathedral effektet, mintha az angyalok zeneje szolna A en hosom gery.
Amugy a hosszu ut alatt volt idom kitalalni, mivel leplek meg, ha legkozelebb osszefutunk Magyarorszagon :) Jo buli lesz, mar szinte varom.</div>
BAszki Gery. Te vagy a en hosom. A Retard csoport (a vallalhatatlan orok haverok)-nal te vagy az sms jelzo hang. Kivagtalak Magix Musicmakerben.Adtam ra cathedral effektet, mintha az angyalok zeneje szolna A en hosom gery.
Oct 25, 2013 22:28:41
Gery láw
Oct 25, 2013 22:30:08
Gery 3 vonaljegyert felenekled az Alehandrot? LEcci!!!!!!!
Oct 25, 2013 22:30:08
-
Oct 25, 2013 22:32:12
WTF? Béranyaság szentkoronáért?
"baba ruhát vennék, 56-os méretben stk-ért születendő kicsinknek :)"
<a href="https://www.facebook.com/groups/134658103412045/permalink/160141767530345/" rel="nofollow" target="_blank">https://www.facebook.com/groups/134658103412045/permalink/160141767530345/</a>
"baba ruhát vennék, 56-os méretben stk-ért születendő kicsinknek :)"
<a href="https://www.facebook.com/groups/134658103412045/permalink/160141767530345/" rel="nofollow" target="_blank">https://www.facebook.com/groups/134658103412045/permalink/160141767530345/</a>
Oct 25, 2013 22:32:12
Gery Greyhound
Oct 25, 2013 22:33:41
<div class="quote"><div class="author">Gery láw</div>Gery 3 vonaljegyert felenekled az Alehandrot? LEcci!!!!!!!</div>
Inkabb gurulj le a dombrol :)
Inkabb gurulj le a dombrol :)
Oct 25, 2013 22:33:41
dr. Kazsler Arpad zsulesz
Oct 25, 2013 22:35:17
Kedves Endre,
Erdeklodnek, hogy legutolso talalkozonk ota megjott mar? Akkor terhesnek veltelek. Kesett is, ami akkor is into jel, ha 17 eves korod ota rendszertelen a verzesed. Varlak rectalis kameras ultrahangra. Kerlek hogy ameddig nem negativ az ultrahang teszt eredmenye es nem jon meg a havikad, tartozkodj a diethyl-eter es a gleda fogyasztasatol. A terhessegmegszakitast a csepeli roma ismeroseink vegzik, lada utan lancolassal, ara haromezer forint, ebben benne van a kocsival hason athajtas ketszer. Varlak ultrahangra a megbeszelt idopontban.
Erdeklodnek, hogy legutolso talalkozonk ota megjott mar? Akkor terhesnek veltelek. Kesett is, ami akkor is into jel, ha 17 eves korod ota rendszertelen a verzesed. Varlak rectalis kameras ultrahangra. Kerlek hogy ameddig nem negativ az ultrahang teszt eredmenye es nem jon meg a havikad, tartozkodj a diethyl-eter es a gleda fogyasztasatol. A terhessegmegszakitast a csepeli roma ismeroseink vegzik, lada utan lancolassal, ara haromezer forint, ebben benne van a kocsival hason athajtas ketszer. Varlak ultrahangra a megbeszelt idopontban.
Oct 25, 2013 22:35:17
Jerry fan
Oct 25, 2013 22:37:45
<div class="quote"><div class="author">Gery Greyhound</div><div class="quote"><div class="author">Gery láw</div>Gery 3 vonaljegyert felenekled az Alehandrot? LEcci!!!!!!!</div>
Inkabb gurulj le a dombrol :)</div>
Ha kozfetited meg minden akkor shiman : )
Inkabb gurulj le a dombrol :)</div>
Ha kozfetited meg minden akkor shiman : )
Oct 25, 2013 22:37:45
ördögi jezsuita
Oct 25, 2013 22:39:40
<a href="http://youtu.be/Pw0wAAVUJgk?t=22m6s" rel="nofollow" target="_blank">http://youtu.be/Pw0wAAVUJgk?t=22m6s</a>
ezt most is megkönnyeztem, megunhatatlan
ezt most is megkönnyeztem, megunhatatlan
Oct 25, 2013 22:39:40
Gregorian Azbeszt
Oct 25, 2013 22:41:14
Ennek a mintajara felveszem a Gery plusz erdelyi himnuszt, szeriintem az Enigma le fog ra cshapni mint gyongytyuk a takonyra : ))))))))
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=u46BMqojCK8" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=u46BMqojCK8</a>
Zsod! Di moi! Hosanna...
Zsod! Donne moi! Hozanna...
Ez a klipben Zsodi Assaddal torteno tiszta ferfiszerelme utan felebred a faptopra borulva az irodanak hasznalt maszturbunkerban.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=u46BMqojCK8" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=u46BMqojCK8</a>
Zsod! Di moi! Hosanna...
Zsod! Donne moi! Hozanna...
Ez a klipben Zsodi Assaddal torteno tiszta ferfiszerelme utan felebred a faptopra borulva az irodanak hasznalt maszturbunkerban.
Oct 25, 2013 22:41:14
99 látogató online.
A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™


Na meló, csá