« 2164 2165 2166 2167 2168 2169 2170 2171 2172 2173 »
1739028 komment.

Szerző: SoDI-generátor Oct 25, 2013 15:57:31
Válasz
(13)
Természetesen a jude te vagy és nem az aláírásom xD

Na meló, csá
Oct 25, 2013 15:57:31

Szerző: Periszkópos Vipera Oct 25, 2013 16:01:02
Válasz
(0)
ez konkrétan broninak: <a href="http://kep.cdn.index.hu/1/0/502/5021/50219/5021932_268589a3aba99bb8fcc150dec8e934b7_wm.jpg" rel="nofollow" target="_blank">http://kep.cdn.index.hu/1/0/502/5021/50219/5021932_268589a3aba99bb8fcc150dec8e934b7_wm.jpg</a>
Oct 25, 2013 16:01:02

Szerző: Hiénaverő Oct 25, 2013 16:01:57
Válasz
(4)
Sodi FB: (Endre már készül a csöves létre):



A csótányok finomak
alsoorsi-hirhatar.hu
Csótányok: nálunk irtják, másutt tenyésztik és gyógyszerként, valamint ennivalóként árulják.

<a href="http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/hirek/a-csotanyok-finomak" rel="nofollow" target="_blank">http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/hirek/a-csotanyok-finomak</a>
Oct 25, 2013 16:01:57

Szerző: Periszkópos Vipera Oct 25, 2013 16:02:11
Válasz
(2)
izé, na: <a href="http://divany.hu/tejbenvajban/2013/10/23/itt_a_fingszuro_alsonemu/#" rel="nofollow" target="_blank">http://divany.hu/tejbenvajban/2013/10/23/itt_a_fingszuro_alsonemu/#</a>
Oct 25, 2013 16:02:11

Szerző: Lázár Oct 25, 2013 16:03:34
Válasz
(0)
Sodi te már Pátyon is kezdted a meztelenkedést? Szegény kuytyátok házőrzésre szerződött, nem arra hogy nénie kellett a kerti meztelenkedésedet.
Oct 25, 2013 16:03:34

Szerző: Hermán Péter Oct 25, 2013 16:09:13
Válasz
(8)
<div class="quote"><div class="author">Hiénaverő</div>Sodi FB: (Endre már készül a csöves létre):



A csótányok finomak
alsoorsi-hirhatar.hu
Csótányok: nálunk irtják, másutt tenyésztik és gyógyszerként, valamint ennivalóként árulják.

<a href="http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/hirek/a-csotanyok-finomak" rel="nofollow" target="_blank">http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/hirek/a-csotanyok-finomak</a></div>
Az idióták. Nálam maguktól tenyésznek, úgyhogy nem kell megvennem őket, ha falatozni akarok belőlük.
Oct 25, 2013 16:09:13

Szerző: Gyöngyi szülészorvosa Oct 25, 2013 16:10:44
Válasz
(3)
* Dunának megy *
Oct 25, 2013 16:10:44

Szerző: Ballay-Kis Ede Oct 25, 2013 16:11:26
Válasz
(3)
* nemzeti célokat támogatna *
Oct 25, 2013 16:11:26

Szerző: pilvax coffee shop Oct 25, 2013 16:12:44
Válasz
(5)
<div class="quote"><div class="author">tigris</div><div class="quote"><div class="author">Danyiil Romanovics</div>Szerintem kamu a sztori nagy része, nem hiszem, hogy van olyan interjúsorozat, aminek a legelső állomásán Endre ne rostálódna ki.

Nem igazán értem ezt az egész történetet, de nekem a Shiker Napjából, a biciklitúrából és most ebből a szíriai utazásból az szűrődik le, hogy szereti magát időről-időre (őszintén!) beleképzelni magát ilyen helyzetekbe.

Elcsíp egy félmondatot Marcitól, vagy Aszaddal álmodik, és máris építi a légvárakat, távoli tájakra képzeli magát, és fejben és szavakban izgatottan készülődik a nagy tettre. Olyan meggyőzően felfújja magának a buborékot a repcsiiiről vagy bármi másról, olyan beleéléssel mesél róla, hogy a környezetét is simán megtéveszti.

Aztán eljön egy pont, amikor tarthatatlanná válik az egész, pl. jön az indulás napja, kezdődik a duplagondol, és a hirtelen átnyergelés egy másik álomra.</div>

vitakoznék kolléga! Sneci nem vágyakozik ezekre a tájakra, szarik ő Marcira, pláne a biciklizésre, hogy a kecskebaszó rongyfejűek nyomorát ne is említsük. ő szerepelni szeret, előadni a hőst, a nagy világjárót. Ezt tökéletesen kielégíti a facebookos handabandázással. csak sajnos nem jön rá, hogy már senki se hisz neki, hogy mindenki szarba veszi.</div>

Amikor egyszer múltkor mondtam hogy szerintem nárcisztikus, le lettem szavazva. Pedig továbbra is tartom hogy lehet ebben valami.
Oct 25, 2013 16:12:44

Szerző: sodilegnagyobbrajongoja Oct 25, 2013 16:30:29
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">pilvax coffee shop</div>Amikor egyszer múltkor mondtam hogy szerintem nárcisztikus, le lettem szavazva. Pedig továbbra is tartom hogy lehet ebben valami.</div>
Szerintem evidencia, hogy narcisztikus.

Meg van gyozodve rola, hogy kulonleges, jobb es fontosabb, mint a sok szurke eger. Csak a rendszer meg a zsidok visszahuzzak folyton.
Oct 25, 2013 16:30:29

Szerző: HUF-STK váltó Oct 25, 2013 16:30:43
Válasz
(5)
"Ami még fontos,látom a facebookon ,hogy egymás között kereskedtek,váltjátok a STK- forintra.EZ NEM BAJ,HOGYHA MAGATOKNAK VÁLTOTOK,AZ TERMÉSZETES,HISZ A STK-NA A TIÉTEK. De hogyha az AMK-nak akartok segíteni,és ilyen szándékotok van akkor keressétek,Szendile Prizecskit ,ő váltja ,forintért a szentkoronát."

<a href="https://www.facebook.com/groups/614160391961016/permalink/625065897537132/" rel="nofollow" target="_blank">https://www.facebook.com/groups/614160391961016/permalink/625065897537132/</a>
Oct 25, 2013 16:30:43

Szerző: snecigeci (Snecológus-pontszám: 88008x44) Oct 25, 2013 16:38:47
Válasz
(4)
Hermán vendégcikk:

Multimédia Hírháttér shared a link.
3 hours ago

A csótányok finomak
alsoorsi-hirhatar.hu
Csótányok: nálunk irtják, másutt tenyésztik és gyógyszerként, valamint ennivalóként árulják.
She was a dude.
Oct 25, 2013 16:38:47

Szerző: Oct 25, 2013 16:40:24
Válasz
(5)
Molnár F. ♥ Visontai G.
<a href="http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/hirek/gyurcsany-testore-szereti-a-hot-dogot" rel="nofollow" target="_blank">http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/hirek/gyurcsany-testore-szereti-a-hot-dogot</a>

<img src="http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/images/cikkek/molnar_f_arpad_eli__tanczos_telefon.JPG" alt="molnar_f_arpad_eli__tanczos_telefon.JPG" />
Oct 25, 2013 16:40:24

Szerző: Lázár Oct 25, 2013 17:03:01
Válasz
(1)
Dikk a madárijesztő!
Oct 25, 2013 17:03:01

Szerző: broni Oct 25, 2013 17:10:47
Válasz
(8)
<div class="quote"><div class="author">♥ </div>Molnár F. ♥ Visontai G.
<a href="http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/hirek/gyurcsany-testore-szereti-a-hot-dogot" rel="nofollow" target="_blank">http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/hirek/gyurcsany-testore-szereti-a-hot-dogot</a>

<img src="http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/images/cikkek/molnar_f_arpad_eli__tanczos_telefon.JPG" alt="molnar_f_arpad_eli__tanczos_telefon.JPG" /></div>

molnár, arra a sálra már fel is kötheted magad!!!!!
Oct 25, 2013 17:10:47

Szerző: gennyes féregzsidó (Snecológus-pontszám: 97137x48) Oct 25, 2013 17:57:26
Válasz
(6)
röhgötk itt molnár, de közben tasnádi idővonalán osztogatják a cikkeit:

<a href="https://www.facebook.com/peter.tasnadi.94/posts/521010214621546" rel="nofollow" target="_blank">https://www.facebook.com/peter.tasnadi.94/posts/521010214621546</a>

egyébként boborján letaszította a trónról domjánt, és ő lett a főszerkesztő: <a href="http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/impresszum" rel="nofollow" target="_blank">http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/impresszum</a>
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
Oct 25, 2013 17:57:26

Szerző: gennyes féregzsidó (Snecológus-pontszám: 97137x48) Oct 25, 2013 18:00:36
Válasz
(0)
de most már látom, hogy miért:

<a href="http://www.debreceni-hirhatar.hu/impresszum" rel="nofollow" target="_blank">http://www.debreceni-hirhatar.hu/impresszum</a>

domján itt lett főszerkesztő.
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
Oct 25, 2013 18:00:36

Szerző: Örebro Oct 25, 2013 18:02:42
Válasz
(3)
Naci szar, hogy erzed magad a mai leszereplesed utan? Megy mar a fapfap?:)
Oct 25, 2013 18:02:42

Szerző: Hiénaverő Oct 25, 2013 18:03:56
Válasz
(8)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>röhgötk itt molnár, de közben tasnádi idővonalán osztogatják a cikkeit:

<a href="https://www.facebook.com/peter.tasnadi.94/posts/521010214621546" rel="nofollow" target="_blank">https://www.facebook.com/peter.tasnadi.94/posts/521010214621546</a>

egyébként boborján letaszította a trónról domjánt, és ő lett a főszerkesztő: <a href="http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/impresszum" rel="nofollow" target="_blank">http://www.alsoorsi-hirhatar.hu/impresszum</a></div>


Micsoda médiabirodalmak, Axel Springer elsírná magát ha ezt látná.
Oct 25, 2013 18:03:56

Szerző: gennyes féregzsidó (Snecológus-pontszám: 97137x48) Oct 25, 2013 18:05:47
Válasz
(10)
sneci azt ugye jól sejtem, hogy a szíriával kapcsolatos tüntetéseken egy ideig nemkívánatos személy vagy?
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
Oct 25, 2013 18:05:47

Szerző: jiddise máme (Snecológus-pontszám: 23950x11) Oct 25, 2013 18:06:03
Válasz
(1)
<a href="http://fn.hir24.hu/gazdasag/2013/10/25/ime-ok-a-magyar-internet-igazi-urai/~~fokusz" rel="nofollow" target="_blank">http://fn.hir24.hu/gazdasag/2013/10/25/ime-ok-a-magyar-internet-igazi-urai/~~fokusz</a>

Sneci nincs közöttük, mély döbbenet lett úrrá rajtam
Oct 25, 2013 18:06:03

Szerző: gennyes féregzsidó (Snecológus-pontszám: 97137x48) Oct 25, 2013 18:12:48
Válasz
(8)
sneci menjél újságíró gyakornoknak boborjánékhoz:

<a href="http://www.debreceni-hirhatar.hu/aprohirdetesek/allas/ujsagiro-gyakornokokat-keresunk/1" rel="nofollow" target="_blank">http://www.debreceni-hirhatar.hu/aprohirdetesek/allas/ujsagiro-gyakornokokat-keresunk/1</a>
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
Oct 25, 2013 18:12:48

Szerző: grafikus007 Oct 25, 2013 18:16:08
Válasz
(11)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>sneci menjél újságíró gyakornoknak boborjánékhoz:

<a href="http://www.debreceni-hirhatar.hu/aprohirdetesek/allas/ujsagiro-gyakornokokat-keresunk/1" rel="nofollow" target="_blank">http://www.debreceni-hirhatar.hu/aprohirdetesek/allas/ujsagiro-gyakornokokat-keresunk/1</a></div>

Hááát


Amit kérünk:


Igényesség

Pontosság és kreativitás

A választott témakörökben való maximális tájékozottság

Kiváló kommunikációs készség

Csapatmunkára való képesség

Megbízhatóság

Fotózásban való jártasság előny, de nem követelmény
Oct 25, 2013 18:16:08

Szerző: mikrocsip Oct 25, 2013 18:18:19
Válasz
(2)
mit leskelődsz recskaboy?
Oct 25, 2013 18:18:19

Szerző: xray Oct 25, 2013 18:20:15
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">grafikus007</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>sneci menjél újságíró gyakornoknak boborjánékhoz:

<a href="http://www.debreceni-hirhatar.hu/aprohirdetesek/allas/ujsagiro-gyakornokokat-keresunk/1" rel="nofollow" target="_blank">http://www.debreceni-hirhatar.hu/aprohirdetesek/allas/ujsagiro-gyakornokokat-keresunk/1</a></div>

Hááát


Amit kérünk:


Igényesség

Pontosság és kreativitás

A választott témakörökben való maximális tájékozottság

Kiváló kommunikációs készség

Csapatmunkára való képesség

Megbízhatóság

Fotózásban való jártasság előny, de nem követelmény</div>
Legalább egy feltételnek megfelelne, de egy sincs. :)
Oct 25, 2013 18:20:15

Szerző: iThroll (Snecológus-pontszám: 2480x1) Oct 25, 2013 18:23:21
Válasz
(1)
fotózásban jártas. kókler. de jártas
Oct 25, 2013 18:23:21

Szerző: gennyes féregzsidó (Snecológus-pontszám: 97137x48) Oct 25, 2013 18:27:30
Válasz
(14)
tyépvok.XD

<img src="https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1376652_10202344786008865_284091254_n.jpg" alt="1376652_10202344786008865_284091254_n.jp" />
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
Oct 25, 2013 18:27:30

Szerző: gennyes féregzsidó (Snecológus-pontszám: 97137x48) Oct 25, 2013 18:28:05
Válasz
(1)
az a haj.:))))
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
Oct 25, 2013 18:28:05

Szerző: xray Oct 25, 2013 18:29:28
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">iThroll</div>fotózásban jártas. kókler. de jártas</div>
Én inkább bénázásnak nevezném. Egy 6 éves gyerek különb fotókat csinál.
Oct 25, 2013 18:29:28

Szerző: Haim Oct 25, 2013 18:31:10
Válasz
(14)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>az a haj.:))))</div>

A pátyi vidal sasson
Oct 25, 2013 18:31:10

Szerző: Lázár Oct 25, 2013 18:32:01
Válasz
(3)
Elszánt tekintetű Endre.
Oct 25, 2013 18:32:01

Szerző: sodika Oct 25, 2013 18:32:20
Válasz
(16)
Majd ma még igazítok rajta.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.
Küldjetek donate-et a SoDI-nak: https://www.paypal.me/sodivlogja
Oct 25, 2013 18:32:20

Szerző: gennyes féregzsidó (Snecológus-pontszám: 97137x48) Oct 25, 2013 18:33:51
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Majd ma még igazítok rajta.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>

utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
Oct 25, 2013 18:33:51

Szerző: iThroll (Snecológus-pontszám: 2480x1) Oct 25, 2013 18:34:09
Válasz
(8)
olyan jó látni hogy a munkakerülős söpredék láncba verve várja az ítéletét :)

<img src="http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/1380311_10202344842690282_884176363_n.jpg" alt="1380311_10202344842690282_884176363_n.jp" />
Oct 25, 2013 18:34:09

Szerző: Örebro Oct 25, 2013 18:34:16
Válasz
(7)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>tyépvok.XD

<img src="https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1376652_10202344786008865_284091254_n.jpg" alt="1376652_10202344786008865_284091254_n.jp" /></div>

Ongyilkossag elott 2 honappal - teljes depresszio, szurke bor, beesett szemek! Dogolj meg naci Kiss!!
Oct 25, 2013 18:34:16

Szerző: pilvax coffee shop Oct 25, 2013 18:35:09
Válasz
(7)
Ceterum censeo: Soha többet nem írok ide
Oct 25, 2013 18:35:09

Szerző: Örebro Oct 25, 2013 18:35:42
Válasz
(5)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">sodika</div>Majd ma még igazítok rajta.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>

utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>

Nincs ennek egy ruppoja sem, csak hazudik.
Oct 25, 2013 18:35:42

Szerző: Hajas László Oct 25, 2013 18:39:30
Válasz
(8)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Majd ma még igazítok rajta.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>

Minek? Már most is tökéletes!
Oct 25, 2013 18:39:30

Szerző: xray Oct 25, 2013 18:40:36
Válasz
(5)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Majd ma még igazítok rajta.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
Még szerinted is elfogadhatatlan?
Oct 25, 2013 18:40:36

Szerző: Haim Oct 25, 2013 18:43:40
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">iThroll</div>olyan jó látni hogy a munkakerülős söpredék láncba verve várja az ítéletét :)

<img src="http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/1380311_10202344842690282_884176363_n.jpg" alt="1380311_10202344842690282_884176363_n.jp" /></div>

Ezek kik?
Oct 25, 2013 18:43:40

Szerző: sodika Oct 25, 2013 18:47:58
Válasz
(-1)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>

Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.

Egyébként semmi közöd hozzá.

Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.
Küldjetek donate-et a SoDI-nak: https://www.paypal.me/sodivlogja
Oct 25, 2013 18:47:58

Szerző: tigris Oct 25, 2013 18:48:27
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">Haim</div><div class="quote"><div class="author">iThroll</div>olyan jó látni hogy a munkakerülős söpredék láncba verve várja az ítéletét :)

<img src="http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/1380311_10202344842690282_884176363_n.jpg" alt="1380311_10202344842690282_884176363_n.jp" /></div>

Ezek kik?</div>

a jobbikos muki, aki nekitámadt az al-jazerrának, de ez csak tipp
Oct 25, 2013 18:48:27

Szerző: Fotelrocker_Presszócigány (Snecológus-pontszám: 17858x8) Oct 25, 2013 18:49:32
Válasz
(17)
<img src="https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1380311_10202344842690282_884176363_n.jpg" alt="1380311_10202344842690282_884176363_n.jp" />

Úgy látom sneci ezen a képen üzen neked valamit a rendőr hölgy. :))
" Off-shore az, ha kevesebb pénzed jut megélhetési szülők kezei közé. "
Oct 25, 2013 18:49:32

Szerző: Re Oct 25, 2013 18:49:58
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">Haim</div><div class="quote"><div class="author">iThroll</div>olyan jó látni hogy a munkakerülős söpredék láncba verve várja az ítéletét :)

<img src="http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/1380311_10202344842690282_884176363_n.jpg" alt="1380311_10202344842690282_884176363_n.jp" /></div>

Ezek kik?</div>


<div class="quote"><div class="author">Örebro</div>"<a href="http://index.hu/belfold/2013/10/25/lokdostek_a_jobbikon_az_al-dzsazira_operatoret/" rel="nofollow" target="_blank">http://index.hu/belfold/2013/10/25/lokdostek_a_jobbikon_az_al-dzsazira_operatoret/</a>"

Mar ertem, ezert nem vittek el sziriaba teged! A fasznak vered a kollegadat ta hugyagyu!</div>
Oct 25, 2013 18:49:58

Szerző: tigris Oct 25, 2013 18:50:31
Válasz
(6)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>

Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.

Egyébként semmi közöd hozzá.

Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>

azt írtad, a hosszú szövegben, hogy megvolt a pénz. akkor most megvolt, vagy nem volt meg?

egyébéknt ezek szerint megint az utolsó pillanatban mondtad vissza :DDD kurvanagy.
Oct 25, 2013 18:50:31

Szerző: gennyes féregzsidó (Snecológus-pontszám: 97137x48) Oct 25, 2013 18:52:46
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>

Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.

Egyébként semmi közöd hozzá.

Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>

kérjél kölcsön fodrászra is, te igénytelen szar!
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
Oct 25, 2013 18:52:46

Szerző: pilvax coffee shop Oct 25, 2013 18:54:06
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>

Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.

Egyébként semmi közöd hozzá.

Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>

kérjél kölcsön fodrászra is, te igénytelen szar!</div>

Olyan burzsuj dolgokra költsön, mint pl. fodrász? :)
Oct 25, 2013 18:54:06

Szerző: tigris Oct 25, 2013 18:55:02
Válasz
(1)
most akkor megvolt a pénz vagy nem volt meg?
Oct 25, 2013 18:55:02

Szerző: pilvax coffee shop Oct 25, 2013 18:55:09
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>

Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.

Egyébként semmi közöd hozzá.

Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>

Cigánykőccsönbe' :D
Oct 25, 2013 18:55:09

Szerző: Örebro Oct 25, 2013 18:56:15
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>

Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.

Egyébként semmi közöd hozzá.

Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>

kérjél kölcsön fodrászra is, te igénytelen szar!</div>

A kerdes csak az ki ad ennek a szerencsetlen hazudozonak 2 forintot kolcson:)
Oct 25, 2013 18:56:15

Szerző: Krúchió Sándor Oct 25, 2013 19:00:00
Válasz
(8)
<div class="quote"><div class="author">Örebro</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>

Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.

Egyébként semmi közöd hozzá.

Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>

kérjél kölcsön fodrászra is, te igénytelen szar!</div>

A kerdes csak az ki ad ennek a szerencsetlen hazudozonak 2 forintot kolcson:)</div>

* az ezerszeresét adta, de egy életre megbánta *
Oct 25, 2013 19:00:00

Szerző: gennyes féregzsidó (Snecológus-pontszám: 97137x48) Oct 25, 2013 19:01:03
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">Örebro</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>

Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.

Egyébként semmi közöd hozzá.

Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>

kérjél kölcsön fodrászra is, te igénytelen szar!</div>

A kerdes csak az ki ad ennek a szerencsetlen hazudozonak 2 forintot kolcson:)</div>

rocskaiék. ne kelljen már..
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
Oct 25, 2013 19:01:03

Szerző: Haim Oct 25, 2013 19:02:48
Válasz
(13)
Tényleg gennyes, te hogyhogy élsz?
Nem úgy volt,hogy a rákospalotai rambó ma elintéz?
Oct 25, 2013 19:02:48

Szerző: hosszú masztik éjszakája Oct 25, 2013 19:04:27
Válasz
(11)
zsodi, veszek neked egy palack glédát, ha legközelebb élőben közvetíted, ahogy magadnak vágod a hajadat!
Oct 25, 2013 19:04:27

Szerző: gennyes féregzsidó (Snecológus-pontszám: 97137x48) Oct 25, 2013 19:06:30
Válasz
(23)
<div class="quote"><div class="author">Haim</div>Tényleg gennyes, te hogyhogy élsz?
Nem úgy volt,hogy a rákospalotai rambó ma elintéz?</div>

8.00-tól 8.10-ig vártam az 5. ker. kapitányság előtt, de nem jött. ezután bementem, és jegyzőkönyvbe mondtam a feljelentést. miután kijöttem 10 körül, akkor sem volt ott. azóta pedig menekül a törvény elől.
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
Oct 25, 2013 19:06:30

Szerző: jude Oct 25, 2013 19:09:25
Válasz
(3)
Sodikám, érdekes, hogy neked a "megvan rá a pénz" mit jelent.
Láthatod, hogy értetlenkednek is a trollok. Tudod a szürke egereknek a "megvan rá a pénz" azt jelenti, hogy a rendelkezésre álló összeg a zsebünkben/számlánkon van.
Oct 25, 2013 19:09:25

Szerző: Karalábé Hadnagy (Snecológus-pontszám: 61618x30) Oct 25, 2013 19:09:46
Válasz
(19)
Tajgi 16 órája nem írt a Facebook-ra. Valószínűleg gyenge a sávszélesség a fogdán.
Oct 25, 2013 19:09:46

Szerző: gennyes féregzsidó (Snecológus-pontszám: 97137x48) Oct 25, 2013 19:11:21
Válasz
(3)
sneci, te szíria-kötvényt akartál kibocsátani, és rocskaiék jegyezték volna le az egész állományt?
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
Oct 25, 2013 19:11:21

Szerző: Haim Oct 25, 2013 19:16:51
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">hosszú masztik éjszakája</div>zsodi, veszek neked egy palack glédát, ha legközelebb élőben közvetíted, ahogy magadnak vágod a hajadat!</div>

Csatlakozom.
Oct 25, 2013 19:16:51

Szerző: Temporaly Oct 25, 2013 19:23:38
Válasz
(11)
<div class="quote"><div class="author">Haim</div><div class="quote"><div class="author">hosszú masztik éjszakája</div>zsodi, veszek neked egy palack glédát, ha legközelebb élőben közvetíted, ahogy magadnak vágod a hajadat!</div>

Csatlakozom.</div>

Én állom a mirelitpizzát. Látod sodrony (jelzem, ez kimaradt a múltkori listabol), a trollokon is lehet eloskodni. XD
Oct 25, 2013 19:23:38

Szerző: Who say NI! Oct 25, 2013 19:24:46
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">Temporaly</div><div class="quote"><div class="author">Haim</div><div class="quote"><div class="author">hosszú masztik éjszakája</div>zsodi, veszek neked egy palack glédát, ha legközelebb élőben közvetíted, ahogy magadnak vágod a hajadat!</div>

Csatlakozom.</div>

Én állom a mirelitpizzát. Látod sodrony (jelzem, ez kimaradt a múltkori listabol), a trollokon is lehet eloskodni. XD</div>

En feltoltom a sim kartyad 3000 forinttal!
Oct 25, 2013 19:24:46

Szerző: Karalábé Hadnagy (Snecológus-pontszám: 61618x30) Oct 25, 2013 19:28:50
Válasz
(10)
Zsodi!
Mielőtt nekiállsz a hajvágásnak, ezt feltétlenül töltsd le!

<img src="https://img.sodika.dk/imgur.com/ODSCssG.jpg" alt="ODSCssG.jpg" />
Oct 25, 2013 19:28:50

Szerző: jiddise máme (Snecológus-pontszám: 23950x11) Oct 25, 2013 19:32:55
Válasz
(7)
<div class="quote"><div class="author">Who say NI!</div><div class="quote"><div class="author">Temporaly</div><div class="quote"><div class="author">Haim</div><div class="quote"><div class="author">hosszú masztik éjszakája</div>zsodi, veszek neked egy palack glédát, ha legközelebb élőben közvetíted, ahogy magadnak vágod a hajadat!</div>

Csatlakozom.</div>

Én állom a mirelitpizzát. Látod sodrony (jelzem, ez kimaradt a múltkori listabol), a trollokon is lehet eloskodni. XD</div>

En feltoltom a sim kartyad 3000 forinttal!</div>

Tőlem buszjegyeket kapsz!
Oct 25, 2013 19:32:55

Szerző: gennyes féregzsidó (Snecológus-pontszám: 97137x48) Oct 25, 2013 19:34:34
Válasz
(7)
sneci, mikor adod vissza zserynek a buszjegyeket? ha megtartod, azzal elfogadod az alázást.
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
Oct 25, 2013 19:34:34

Szerző: nyilvános faszkiverő (Snecológus-pontszám: 77011x38) Oct 25, 2013 19:41:14
Válasz
(12)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>

Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.

Egyébként semmi közöd hozzá.

Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>
Nem úgy volt, hogy pénzt te soha semmilyen körülmények között nem kérsz kölcsön?
Megint eltérsz a főszabálytól, zsid(r)ó???
Örülhettek | Macskaólban lakom | Gyogyóba zárattak | Elvitt a TEK és fél évig börtönben ültem
Oct 25, 2013 19:41:14

Szerző: Sodi-generátor #23 Oct 25, 2013 19:41:15
Válasz
(8)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>sneci, mikor adod vissza zserynek a buszjegyeket? ha megtartod, azzal elfogadod az alázást.</div>

Most mondtam le egy szíriai utazást. Nehogy már a buszjegyeket is vissza kelljen adnom! Akkor már inkább nyissuk ki a gázcsapot, de tényleg.
Oct 25, 2013 19:41:15

Szerző: Haim Oct 25, 2013 19:54:09
Válasz
(16)
Szerintem sodi azért élte bele magát ennyire a szíriai útba, mert azt hitte,hogy a gerytől kapott buszjegyekkel eljut Damaszkuszig.
Két buszjegyet még soha nem látott egyszerre, gondolom ez beindította a fantáziáját.
Oct 25, 2013 19:54:09

Szerző: Tanszéki Bukméker Oct 25, 2013 19:55:21
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>

Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.

Egyébként semmi közöd hozzá.

Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>

Megláttad Olikáék kockás papírra írt hitelszerződésén az uzsorakamatot, és észhez tértél?
Oct 25, 2013 19:55:21

Szerző: seymour schwartz Oct 25, 2013 20:09:11
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>sneci, mikor adod vissza zserynek a buszjegyeket? ha megtartod, azzal elfogadod az alázást.</div>

Lehet, hogy a következő út Hollandiába vezet majd?
Oct 25, 2013 20:09:11

Szerző: Kvázi (Snecológus-pontszám: 2358x1) Oct 25, 2013 20:16:42
Válasz
(11)
sodi! a kurva anyád! hahóhahó! péntek este van, remélem, te is részeg vagy! dögölj meg! na buli, csá
Annyi a munka, hogy hegyekben áll, és bármikor van bármennyi utánpótlás.
Oct 25, 2013 20:16:42

Szerző: sodilegnagyobbrajongoja (Snecológus-pontszám: 32267x16) Oct 25, 2013 20:24:31
Válasz
(8)
Kemény mániákus szakaszon eshetett át tegnap este: levágta a haját, átírta nemzetközi formátumúra a nevét a Facebookon, osztotta az észt a mélyvízről...

Kár, hogy nem tartott még ki pár napig. Hihetetlen vicces lett volna a bénázása.
Sodi: Már az is kisebb kaland lenne, ha el kellene mennem a vásárcsarnokba három kiló burgonyáért
Oct 25, 2013 20:24:31

Szerző: gennyes féregzsidó (Snecológus-pontszám: 97137x48) Oct 25, 2013 21:06:02
Válasz
(6)
mi van sneci? jöttél megnézni, hogy mit szólunk az új videódhoz? húzz innen figyelemkurva, senkit nem érdekel a szarod.
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
Oct 25, 2013 21:06:02

Szerző: ? Oct 25, 2013 21:16:05
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>

Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.

Egyébként semmi közöd hozzá.

Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>

Miért arra kérsz kölcsön, hogy anyád apád támogasd vagy esetleg megtérítsd Marci kárát? Csak a saját hobbid a fontos te szarkupac.
Oct 25, 2013 21:16:05

Szerző: - Oct 25, 2013 21:21:00
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">?</div><div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>

Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.

Egyébként semmi közöd hozzá.

Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>

Miért arra kérsz kölcsön, hogy anyád apád támogasd vagy esetleg megtérítsd Marci kárát? Csak a saját hobbid a fontos te szarkupac.</div>

Meg hobbija sincs. Mi a hobbija? Nem csinal semmit. Elmegy valahova es alacsony felbontasu kameraval amin a livejasminon dolgozik noi neven. Az ember a hobbijat normalisan es kovetkezetesen csinalja.
Oct 25, 2013 21:21:00

Szerző: :3 Oct 25, 2013 21:24:19
Válasz
(4)
<a href="http://kepfeltoltes.hu/131025/76657_101993536539109_901183_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg" rel="nofollow" target="_blank">http://kepfeltoltes.hu/131025/76657_101993536539109_901183_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg</a>

Ugye vagod, hogy ebayen meg etsyn mar nezunk hetagu szarvas menorat? Ha kivulallok kerdezik, akkor a vadaszat tiszteletere... az igazat eleg ha mi tudjuk mikozben reszketo kezzel meg osszeszoritott fogakkal meggyujtom a szarvasagancson a gyertyakat mindennap, te rozsaszin naci.
Oct 25, 2013 21:24:19

Szerző: :3 Oct 25, 2013 21:26:11
Válasz
(3)
<img src="http://kepfeltoltes.hu/131025/76657_101993536539109_901183_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg" alt="76657_101993536539109_901183_n_www.kepfe" />
Oct 25, 2013 21:26:11

Szerző: SoDI-generátor Oct 25, 2013 21:39:48
Válasz
(8)
<div class="quote"><div class="author">grafikus007</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>sneci menjél újságíró gyakornoknak boborjánékhoz:

<a href="http://www.debreceni-hirhatar.hu/aprohirdetesek/allas/ujsagiro-gyakornokokat-keresunk/1" rel="nofollow" target="_blank">http://www.debreceni-hirhatar.hu/aprohirdetesek/allas/ujsagiro-gyakornokokat-keresunk/1</a></div>

Hááát


Amit kérünk:


Igényesség

Pontosság és kreativitás

A választott témakörökben való maximális tájékozottság

Kiváló kommunikációs készség

Csapatmunkára való képesség

Megbízhatóság

Fotózásban való jártasság előny, de nem követelmény</div>

+ ordibálós referencia videó
+ örjöngős orbánpatkányozós videó
+ windows alapszínekből 4 teljesen eltérő folyamatos viselése
+ előnyt jelent ha van szandálod zoknival
+ előny ha le vagy százalékolva = 90%-os MÁV kedvezmény
+ összeesküvés elméletek hiteles előadása
Oct 25, 2013 21:39:48

Szerző: Sam (Snecológus-pontszám: 13805x6) Oct 25, 2013 21:43:27
Válasz
(8)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
utazásra van pénzed, de fodrászra nincs?</div>

Az utazásra akkor lett volna, ha reggel átveszem a kölcsönkért pénzt, de reggel már azt mondtam, hogy kösz, de úgy alakult hogy mégse kell.

Egyébként semmi közöd hozzá.

Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>

Ez nálad valami Pálmarci szindróma?

Elmondom én hogy mi történt: megint belelkesedtél valami eszméletlen baromságon, de természetesen nem volt egy forintod sem. Gondoltad majd csak lesz valaki aki kölcsönad. Flódnis megcsináltatta az útleveled, de ott elzárta a pénzescsapot. Tegnap rájöttél, hogy holnap utazás és pénz kéne hozzá így kétségbeesésedben felhívtál mindenkit aki még szóba áll veled, még Andit is. Aztán amikor nem sikerült, akkor kitaláltad a fedősztorit (amúgy hozzád képest szép munka) és ismét szereztél pár ellenséget.

nekünk win-win.
Szanyi úr néhány mondatot esetleg... hogy... -Miről? -BÁRMIRŐL!
Oct 25, 2013 21:43:27

Szerző: Ószövetségi Düh Oct 25, 2013 21:45:44
Válasz
(7)
Púp, mi volt a vacsi?

<img src="http://25.media.tumblr.com/1cc609d687aaddca96cadac2ed6b5896/tumblr_muxdphmBhA1r2f2t8o1_500.jpg" alt="tumblr_muxdphmBhA1r2f2t8o1_500.jpg" />
Oct 25, 2013 21:45:44

Szerző: Sam (Snecológus-pontszám: 13805x6) Oct 25, 2013 21:46:52
Válasz
(6)
SODI!
Lassabban már, hát nem bírjuk ilyen ütemben olajozni a melócsá számlálót! Az elmúlt időszakban kcisit beszáradt, most meg 150%-on terheled. Balek vagy?
Szanyi úr néhány mondatot esetleg... hogy... -Miről? -BÁRMIRŐL!
Oct 25, 2013 21:46:52

Szerző: Sam (Snecológus-pontszám: 13805x6) Oct 25, 2013 21:47:46
Válasz
(0)
Különben is Farkarossz barátodnak vittél be váltás ruhát meg tisztálkodó szereket??
Szanyi úr néhány mondatot esetleg... hogy... -Miről? -BÁRMIRŐL!
Oct 25, 2013 21:47:46

Szerző: - Oct 25, 2013 21:49:32
Válasz
(0)
Apropo, Taki. Sodrony, meg a Szomszedokbol a Vilma is, a csoro tanarno is kijutott Sziriaba a ferjehez. Pedig a Szomszedok mindennek az alja.
Oct 25, 2013 21:49:32

Szerző: SoDI-generátor Oct 25, 2013 21:50:39
Válasz
(10)
<div class="quote"><div class="author">-</div>Apropo, Taki. Sodrony, meg a Szomszedokbol a Vilma is, a csoro tanarno is kijutott Sziriaba a ferjehez. Pedig a Szomszedok mindennek az alja.</div>

Mert szar proli vagy és nem HD-ban nézed, úgy teljesen élvezhető.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.
Oct 25, 2013 21:50:39

Szerző: - Oct 25, 2013 21:50:49
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">Sam</div>SODI!
Lassabban már, hát nem bírjuk ilyen ütemben olajozni a melócsá számlálót! Az elmúlt időszakban kcisit beszáradt, most meg 150%-on terheled. Balek vagy?</div>

Most mar egy sohatobbetnemirokide szamlalo kellene, ugyanis legalabb hetszer irta le 1 napon belul.
Oct 25, 2013 21:50:49

Szerző: Sam (Snecológus-pontszám: 13805x6) Oct 25, 2013 21:56:54
Válasz
(17)
Gery amúgy műfajt teremtett a Sodi-live trollkodós bocsánatkéréssel. Legközelebb én is elmegyek és bemondok pár sodizmust meg, hogy "boldog születésnapot xy" és elküldöm neki a felvételt.
Egyszer még sokat fog érni, hogy nem szar hülye netes képeslapokat küldünk, hanem igazi eredeti sodilive köszöntés lesz. Vagy egyedülálló trollok pld szerenádozhatnak is. A lehetőségek száma végtelen.
Szanyi úr néhány mondatot esetleg... hogy... -Miről? -BÁRMIRŐL!
Oct 25, 2013 21:56:54

Szerző: - Oct 25, 2013 21:58:59
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">SoDI-generátor</div><div class="quote"><div class="author">-</div>Apropo, Taki. Sodrony, meg a Szomszedokbol a Vilma is, a csoro tanarno is kijutott Sziriaba a ferjehez. Pedig a Szomszedok mindennek az alja.</div>

Mert szar proli vagy és nem HD-ban nézed, úgy teljesen élvezhető.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>

Szar proli haverokkal az mtv.hu-n neztuk legelolrol, es atomra be kellett hozza baszni hogy elviselheto legyen. Nyilvan te is igy tudsz ugymond egyutt"elni" magaddal.
Oct 25, 2013 21:58:59

Szerző: Sam (Snecológus-pontszám: 13805x6) Oct 25, 2013 21:59:19
Válasz
(5)
<div class="quote"><div class="author">-</div><div class="quote"><div class="author">Sam</div>SODI!
Lassabban már, hát nem bírjuk ilyen ütemben olajozni a melócsá számlálót! Az elmúlt időszakban kcisit beszáradt, most meg 150%-on terheled. Balek vagy?</div>

Most mar egy sohatobbetnemirokide szamlalo kellene, ugyanis legalabb hetszer irta le 1 napon belul.</div>

Akkor már legyen "hitelesség mutató". Alapból csak 0 és negatív szám lehet. Ha Sodi leírja, hogy Soha többet, akkor indul egy számláló. Ha 3 hétig kibírja, hogy ideírjon, akkor marad 0, de ha korábban akkor annyi minusz ahány nap hátra lett volna a 21 napból. Aztán hetente lehetne +1 amíg le nem írja ismét a soha többét...
Szanyi úr néhány mondatot esetleg... hogy... -Miről? -BÁRMIRŐL!
Oct 25, 2013 21:59:19

Szerző: Sam (Snecológus-pontszám: 13805x6) Oct 25, 2013 22:00:43
Válasz
(9)
<div class="quote"><div class="author">-</div><div class="quote"><div class="author">SoDI-generátor</div><div class="quote"><div class="author">-</div>Apropo, Taki. Sodrony, meg a Szomszedokbol a Vilma is, a csoro tanarno is kijutott Sziriaba a ferjehez. Pedig a Szomszedok mindennek az alja.</div>

Mert szar proli vagy és nem HD-ban nézed, úgy teljesen élvezhető.
Soha többet nem írok ide
Na meló, csá.</div>

Szar proli haverokkal az mtv.hu-n neztuk legelolrol, es atomra be kellett hozza baszni hogy elviselheto legyen. Nyilvan te is igy tudsz ugymond egyutt"elni" magaddal.</div>

Ilyenkor mindig könny szökik kicsit a szemembe: jól működik a generátor :)
Szanyi úr néhány mondatot esetleg... hogy... -Miről? -BÁRMIRŐL!
Oct 25, 2013 22:00:43

Szerző: - Oct 25, 2013 22:06:26
Válasz
(1)
Kiutott a Benadryl elnezest.
Oct 25, 2013 22:06:26

Szerző: Gery Greyhound Oct 25, 2013 22:22:46
Válasz
(23)
Sodika, ha mar igy bedolt a csodalatos lehetoseg (ki hitte volna) ajanlok neked egy masikat: ha kijossz Hollandiaba es segitesz nekem mosogatni, fizetek neked jelkepes hu-husz euro-t.

Amugy a hosszu ut alatt volt idom kitalalni, mivel leplek meg, ha legkozelebb osszefutunk Magyarorszagon :) Jo buli lesz, mar szinte varom.
Oct 25, 2013 22:22:46

Szerző: - Oct 25, 2013 22:25:39
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">Tanszéki Bukméker</div>Uraim, kérem tegyék meg tétjeiket, hogy mikor látjuk viszont a gyagyást a Blahán!</div>

Hanukkara a Blahara rimel, de remelem kibirja februar vegeig. Annyit rohogtem az oktoberi felporgesen, mint a South Park osszes epizodjan ami nem kicsi mert SP buzik vagyunk es beoltozos horrormaratonra tobben kertek a SP halloween epizodot barati korbol. En kurvaisten hogy megnezem magyarul - mama indulnod kell, tudod var egy masik hely mikozben kiassak kyle nagymamajat. Ez azt 11 eve lattam eloszor vhs-rol es mindenki hugyozni jart ugyhogy nem tudtuk egybe vegignezni. Sodi ezt most felulmulta. Valami film kene rola, sorozat, rajzfilm, akarmi.
Oct 25, 2013 22:25:39

Szerző: SoDI-generátor Oct 25, 2013 22:27:58
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">Gery Greyhound</div>Sodika, ha mar igy bedolt a csodalatos lehetoseg (ki hitte volna) ajanlok neked egy masikat: ha kijossz Hollandiaba es segitesz nekem mosogatni, fizetek neked jelkepes hu-husz euro-t.

Amugy a hosszu ut alatt volt idom kitalalni, mivel leplek meg, ha legkozelebb osszefutunk Magyarorszagon :) Jo buli lesz, mar szinte varom.</div>

Lolbazdmeg! Nekem van rendes SZAKMÁM amellyel a kenyerem keresem, nem szorulok holmi alantas szégyenteljes fizikai munkára. Mindvégig igazam volt a koszos tányérokkal? Még ilyet.

Na meló, csá
Oct 25, 2013 22:27:58

Szerző: - Oct 25, 2013 22:28:41
Válasz
(14)
<div class="quote"><div class="author">Gery Greyhound</div>Sodika, ha mar igy bedolt a csodalatos lehetoseg (ki hitte volna) ajanlok neked egy masikat: ha kijossz Hollandiaba es segitesz nekem mosogatni, fizetek neked jelkepes hu-husz euro-t.

Amugy a hosszu ut alatt volt idom kitalalni, mivel leplek meg, ha legkozelebb osszefutunk Magyarorszagon :) Jo buli lesz, mar szinte varom.</div>

BAszki Gery. Te vagy a en hosom. A Retard csoport (a vallalhatatlan orok haverok)-nal te vagy az sms jelzo hang. Kivagtalak Magix Musicmakerben.Adtam ra cathedral effektet, mintha az angyalok zeneje szolna A en hosom gery.
Oct 25, 2013 22:28:41

Szerző: Gery láw Oct 25, 2013 22:30:08
Válasz
(1)
Gery 3 vonaljegyert felenekled az Alehandrot? LEcci!!!!!!!
Oct 25, 2013 22:30:08

Szerző: - Oct 25, 2013 22:32:12
Válasz
(2)
WTF? Béranyaság szentkoronáért?

"baba ruhát vennék, 56-os méretben stk-ért születendő kicsinknek :)"

<a href="https://www.facebook.com/groups/134658103412045/permalink/160141767530345/" rel="nofollow" target="_blank">https://www.facebook.com/groups/134658103412045/permalink/160141767530345/</a>
Oct 25, 2013 22:32:12

Szerző: Gery Greyhound Oct 25, 2013 22:33:41
Válasz
(6)
<div class="quote"><div class="author">Gery láw</div>Gery 3 vonaljegyert felenekled az Alehandrot? LEcci!!!!!!!</div>

Inkabb gurulj le a dombrol :)
Oct 25, 2013 22:33:41

Szerző: dr. Kazsler Arpad zsulesz Oct 25, 2013 22:35:17
Válasz
(10)
Kedves Endre,
Erdeklodnek, hogy legutolso talalkozonk ota megjott mar? Akkor terhesnek veltelek. Kesett is, ami akkor is into jel, ha 17 eves korod ota rendszertelen a verzesed. Varlak rectalis kameras ultrahangra. Kerlek hogy ameddig nem negativ az ultrahang teszt eredmenye es nem jon meg a havikad, tartozkodj a diethyl-eter es a gleda fogyasztasatol. A terhessegmegszakitast a csepeli roma ismeroseink vegzik, lada utan lancolassal, ara haromezer forint, ebben benne van a kocsival hason athajtas ketszer. Varlak ultrahangra a megbeszelt idopontban.
Oct 25, 2013 22:35:17

Szerző: Jerry fan Oct 25, 2013 22:37:45
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">Gery Greyhound</div><div class="quote"><div class="author">Gery láw</div>Gery 3 vonaljegyert felenekled az Alehandrot? LEcci!!!!!!!</div>

Inkabb gurulj le a dombrol :)</div>

Ha kozfetited meg minden akkor shiman : )
Oct 25, 2013 22:37:45

Szerző: ördögi jezsuita Oct 25, 2013 22:39:40
Válasz
(7)
<a href="http://youtu.be/Pw0wAAVUJgk?t=22m6s" rel="nofollow" target="_blank">http://youtu.be/Pw0wAAVUJgk?t=22m6s</a>
ezt most is megkönnyeztem, megunhatatlan
Oct 25, 2013 22:39:40

Szerző: Gregorian Azbeszt Oct 25, 2013 22:41:14
Válasz
(3)
Ennek a mintajara felveszem a Gery plusz erdelyi himnuszt, szeriintem az Enigma le fog ra cshapni mint gyongytyuk a takonyra : ))))))))

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=u46BMqojCK8" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=u46BMqojCK8</a>

Zsod! Di moi! Hosanna...
Zsod! Donne moi! Hozanna...

Ez a klipben Zsodi Assaddal torteno tiszta ferfiszerelme utan felebred a faptopra borulva az irodanak hasznalt maszturbunkerban.
Oct 25, 2013 22:41:14
« 2164 2165 2166 2167 2168 2169 2170 2171 2172 2173 »
1739028 komment.

99 látogató online.

A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™