Keretes történet.
Zsidó hittérítő a dzsungelben.
Nekem nincsenek már pénzügyeim. Megvan a Netflix, a napi pár sör, és ennyi
Kb ugyan az a vergődés mint eddig. Beletörölték a lábukat kanadaiak és cigányok egyaránt.
Annyi a változás, hogy most bevételszerzés imitációját hazudozzuk hátha akkor mágikus módon megszűnik ellenünk az eljárás, mert ugyebár ha nem foglalkozunk vele akkor megszűnik. A vádirat szóért megy a bann.
segíteni akajtam meg bajátkozni mejt annyija egyedüj voltam.
Engem érdekelne a lista!
Mi-mi-mi, milyen lista?
Nem csak komfortosan, hanem magabiztosan is. Figyeljétek meg hogyan kérkedik a csicska elkövetett bűncselekményeivel.
Minden O és K
Okés, csak elválasztja őt a virtuális valóság. Élőben az ilyen kancigányok előtt valószínűleg behúzza a fülét-farkát, nemhogy kérkedik a dolgaival.
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Nem tudom. Én egy egysejtűt vagy egy darab követ bonyolultabb dolognak tartok, mint Endit. Képes lenne disztingválnia magát?
Minden O és K
Anyagos baszdmeg.. hihetetlen mélységekbe vagy képes lemenni.
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
ezek a nincstelen, munkanélküli alkoholisták állandóan elfoglaltak. ügyeket intéznek, dolguk van stb.
vérdíj target nr. 1

OAAAAAAAAAARGHHHHHHHHHHHHHH
Azért nem megy, mert nincs liveban a gyagyás
Mirror: https://www.youtube.com/@pikturiensz
Amikor meglátogatták Púpszászon és úgy hívták hogy Manyi, csak lapított, mint szar a fűben.
3 ÉV COMFIRMED!!!
nszksz
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
nszksz
Confirmáltam a hivás infót, oda ahova-akinek kell időbélyeggel.
3 éve csak a főügyben, de nem egyezik bele!
Nagy a szar a Pedronál és már csak kapadozik-hazudozik.
Ez-ennek a lénynek tényleg vége Emberek!
ne hallgass a gonosz trollra pdf!
fogadd el a 3 évet, és vonul be már Jövő héten!!!
fél év lejön belőle, azt a 2 és fél év seggbekúrást röhögve kibírod!!!
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
bevonulós táska a böribe, mint tajginak
💕Vádemelés💕 + 💕AMS seggbekuki💕 + 💕Gondosóra marad💕
Na megfogadta a tancsácsomat?
olyan ellenséges vagy velem
Egy szoknya, egynadrág.
🤣
ne hallgass a gonosz trollra pdf!
fogadd el a 3 évet, és vonul be már Jövő héten!!!
fél év lejön belőle, azt a 2 és fél év seggbekúrást röhögve kibírod!!!
Minek egyezne bele? Csak 98% a váderedményesség, ő meg ügyvédeket reggelizik!
Még a bíróság fog elnézést kérni tőle, hogy rabolták az idejét!
...és szeretlek, ne felejtsd el! Puszi-puszi!
Idegeskedett volna 40 éve a vén kurva. Most már őrizgesse csak a böszme kölkét!
nem még, de nagyjából az ítélkezési szünetre esne, szóval ha nem lesz júli elején akkor szeptember
💕Vádemelés💕 + 💕AMS seggbekuki💕 + 💕Gondosóra marad💕
pénteki állapot szerint még nem. minden egy folyamat.
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
az üteg útiak is. szolnoki ninja troll is megmondhatja

OAAAAAAAAAARGHHHHHHHHHHHHHH
Natika már felismerhetetlenre van botoxolva és szilikonra, lassan úgy fest mint egy Gábor Zsazsának öltözött tranyó. xdddd
OAAAAAAAAAARGHHHHHHHHHHHHHH


Mirror: https://www.youtube.com/@pikturiensz
Egy lumpen vén alkesz baszókat provokál maga ellen.
olyan ellenséges vagy velem
nade várjunk
ilyenkor már endrének ketyegett a próbára bocsájtás, tehát csatrik tényleg baszót adott be :)
💕Vádemelés💕 + 💕AMS seggbekuki💕 + 💕Gondosóra marad💕
itt piszony vissza kell lőni egy ellenbaszóval
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Kendra
(
x3)
Jun 22, 2026 11:16:05
x3)
Jun 22, 2026 11:16:05
Stoki villants egy hőmérőt had "ilígykedjünk"!
Jun 22, 2026 11:16:05
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 22, 2026 11:23:10
x5)
Jun 22, 2026 11:23:10
mintha azt hazudtad volna Büdös hogy ma liveban iszod meg az 5 donés kozelt
Jun 22, 2026 11:23:10
Delírium
Jun 22, 2026 11:25:35
Jaj babáim, remegek!
Jun 22, 2026 11:25:35
Jonciii
(
x8)
Jun 22, 2026 11:30:25
x8)
Jun 22, 2026 11:30:25
Ez már a rendrakós live? Vagy az már volt?
Jun 22, 2026 11:30:25
Twiccs Chat
(
x5)
Jun 22, 2026 11:37:16
x5)
Jun 22, 2026 11:37:16
látom pár oldallal le vagyok maradva, alakult a hétvége a pedofil korcsnál? történt valami érdekes vagy ugyanaz a vergődés pár sörért mint eddig?
beindult a gyümölcs szezon, így nem nagyon ülök le a gépek elé. van elég dolog a kertben amiből valaki magának is termel meg tud eladni is.
de hát a pdf ezt nem fogja fel hogy simán tudna magának termelni jó kis meggybort egy darab gondozott fával is akár.
jajj el is felejtettem, hogy Kiss Elítélt Farkas lumpen szar és sose dolgozott még.
#50euro + kamatok
beindult a gyümölcs szezon, így nem nagyon ülök le a gépek elé. van elég dolog a kertben amiből valaki magának is termel meg tud eladni is.
de hát a pdf ezt nem fogja fel hogy simán tudna magának termelni jó kis meggybort egy darab gondozott fával is akár.
jajj el is felejtettem, hogy Kiss Elítélt Farkas lumpen szar és sose dolgozott még.
Jun 22, 2026 11:37:16
keserke
(
x4)
Jun 22, 2026 11:40:34
x4)
Jun 22, 2026 11:40:34
Keretes történet.
Zsidó hittérítő a dzsungelben.
Jun 22, 2026 11:40:34
NBVNG
(
x1)
Jun 22, 2026 11:58:35
x1)
Jun 22, 2026 11:58:35
látom pár oldallal le vagyok maradva, alakult a hétvége a pedofil korcsnál? történt valami érdekes vagy ugyanaz a vergődés pár sörért mint eddig?
Kb ugyan az a vergődés mint eddig. Beletörölték a lábukat kanadaiak és cigányok egyaránt.
Annyi a változás, hogy most bevételszerzés imitációját hazudozzuk hátha akkor mágikus módon megszűnik ellenünk az eljárás, mert ugyebár ha nem foglalkozunk vele akkor megszűnik. A vádirat szóért megy a bann.
Jun 22, 2026 11:58:35
Hermann Göring
Jun 22, 2026 12:04:36
Ezt kihagyhatod szerintem.Nem túl nagy érdeklődés lesz armando98,rajronaldo22,kesesrikkardo100 és hasonló névsorra.Egy szám bőven elég a végösszegről mennyi C stream kapott tényfeltárást.
Az aprópénz pedig gyagyás többhavi söradagja lesz.Meglepődnél mennyi C vagy C mentalitású tiktok szemét van.
Az aprópénz pedig gyagyás többhavi söradagja lesz.Meglepődnél mennyi C vagy C mentalitású tiktok szemét van.
Engem érdekelne a lista!
Jun 22, 2026 12:04:36
Kubatov
Jun 22, 2026 12:06:40
Engem érdekelne a lista!
Mi-mi-mi, milyen lista?
Jun 22, 2026 12:06:40
Nem vagyok őrült
(
x3)
Jun 22, 2026 12:19:53
x3)
Jun 22, 2026 12:19:53
Egy dolog nekem feltűnt, Endre milyen komfortosan beszélgetett a bv-s cigányokkal, azzal szemben ahogy akárki mással szokott.
Hát így sikerült szocializálódnia a budai úrifiúnak akinek a Groby futár pakol a hűtőjébe.
Hát így sikerült szocializálódnia a budai úrifiúnak akinek a Groby futár pakol a hűtőjébe.
Nem csak komfortosan, hanem magabiztosan is. Figyeljétek meg hogyan kérkedik a csicska elkövetett bűncselekményeivel.
Jun 22, 2026 12:19:53
Nemzet Krónikása
(
x21)
Jun 22, 2026 12:21:10
x21)
Jun 22, 2026 12:21:10
Nem csak komfortosan, hanem magabiztosan is. Figyeljétek meg hogyan kérkedik a csicska elkövetett bűncselekményeivel.
Okés, csak elválasztja őt a virtuális valóság. Élőben az ilyen kancigányok előtt valószínűleg behúzza a fülét-farkát, nemhogy kérkedik a dolgaival.
Jun 22, 2026 12:21:10
Nem vagyok őrült
(
x3)
Jun 22, 2026 12:25:59
x3)
Jun 22, 2026 12:25:59
Okés, csak elválasztja őt a virtuális valóság. Élőben az ilyen kancigányok előtt valószínűleg behúzza a fülét-farkát, nemhogy kérkedik a dolgaival.
Nem tudom. Én egy egysejtűt vagy egy darab követ bonyolultabb dolognak tartok, mint Endit. Képes lenne disztingválnia magát?
Jun 22, 2026 12:25:59
golda70
Jun 22, 2026 12:29:07
3 évet ajánlottak fő ügyben,tárgyalás nélkül.
A többi ügyben nem tud mit mondani idézem: az majd hozzáadódik,de nekem most dolgom van. Ádám holnap megy látogatóba.
A többi ügyben nem tud mit mondani idézem: az majd hozzáadódik,de nekem most dolgom van. Ádám holnap megy látogatóba.
Jun 22, 2026 12:29:07
Nemzet Krónikása
(
x21)
Jun 22, 2026 12:30:05
x21)
Jun 22, 2026 12:30:05
Ádám holnap megy látogatóba.
Anyagos baszdmeg.. hihetetlen mélységekbe vagy képes lemenni.
Jun 22, 2026 12:30:05
Hahó
(
x137)
Jun 22, 2026 12:44:29
x137)
Jun 22, 2026 12:44:29
Pdf falvinál
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jun 22, 2026 12:44:29
Kötőjel
(
x12)
Jun 22, 2026 12:48:57
x12)
Jun 22, 2026 12:48:57
3 évet ajánlottak fő ügyben,tárgyalás nélkül.
A többi ügyben nem tud mit mondani idézem: az majd hozzáadódik,de nekem most dolgom van. Ádám holnap megy látogatóba.
A többi ügyben nem tud mit mondani idézem: az majd hozzáadódik,de nekem most dolgom van. Ádám holnap megy látogatóba.
ezek a nincstelen, munkanélküli alkoholisták állandóan elfoglaltak. ügyeket intéznek, dolguk van stb.
Jun 22, 2026 12:48:57
herr_schwechater
(
x9)
Jun 22, 2026 12:50:03
x9)
Jun 22, 2026 12:50:03
nem érti a jog és az erkölcs közti különbséget, csak "fából vaskarika", ha a jog engedi akkor szabd és pont
vigyenek már vissza endre
💕Vádemelés💕 + 💕AMS seggbekuki💕 + 💕Gondosóra marad💕
vigyenek már vissza endre
Jun 22, 2026 12:50:03
Kakaspina
(
x25)
Jun 22, 2026 12:50:12
x25)
Jun 22, 2026 12:50:12
Anyagos baszdmeg.. hihetetlen mélységekbe vagy képes lemenni.

Jun 22, 2026 12:50:12
golda70
Jun 22, 2026 12:51:10
Viszont a pdf emlitette Goldának, hogy bárki aki hivja az Troll!
Jun 22, 2026 12:51:10
A TITOK CÍMŰ FILM
(
x6)
Jun 22, 2026 12:51:52
x6)
Jun 22, 2026 12:51:52
Kiss Endre Fajzat szerintem azért próbált kérkedni az ügyeivel hogy lássák milyen veszélyes ember mert gyilkolni akart, meg terroristáskodni. Persze a cigányok elsőre látták hogy itt a zárka csicskája, csak záródjon be az ajtó majd.
Jun 22, 2026 12:51:52
herr_schwechater
(
x9)
Jun 22, 2026 12:54:25
x9)
Jun 22, 2026 12:54:25
falvi közös kép kiskorúakkal = renátó húgának taperolása
💕Vádemelés💕 + 💕AMS seggbekuki💕 + 💕Gondosóra marad💕
Jun 22, 2026 12:54:25
herr_schwechater
(
x9)
Jun 22, 2026 12:57:33
x9)
Jun 22, 2026 12:57:33
GOLDAAAAAAA
💕Vádemelés💕 + 💕AMS seggbekuki💕 + 💕Gondosóra marad💕
Jun 22, 2026 12:57:33
PúpszásziRePont
(
x6)
Jun 22, 2026 12:58:33
x6)
Jun 22, 2026 12:58:33
Valaki beküldött a Falvi lájvba egy kézben tartott Golda ajándékot.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 22, 2026 12:58:33
golda70
Jun 22, 2026 12:58:55
nagyház vidózásról infozva Golda!
Jun 22, 2026 12:58:55
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 22, 2026 13:05:32
x5)
Jun 22, 2026 13:05:32
nem megy a mirror
Jun 22, 2026 13:05:32
Pikturiensz
(
x7)
Jun 22, 2026 13:07:27
x7)
Jun 22, 2026 13:07:27
nem megy a mirror
Azért nem megy, mert nincs liveban a gyagyás
Jun 22, 2026 13:07:27
golda70
Jun 22, 2026 13:10:01
Golda, nem tud elutazni hosszab időre se / állitja/ mert bármikor visszavihetik a pedrot és egyre több a gond vele.
Keszthelyre lenne egy hetes beutalója Goldának.
Informálva lett Golda, hogy a nagyházban a szobát is már mutogatja és ezek mind kikerülnek az "Internetre"!Annyira ideges Golda, hogy rögtön bontja a vonalat, és támad!
Keszthelyre lenne egy hetes beutalója Goldának.
Informálva lett Golda, hogy a nagyházban a szobát is már mutogatja és ezek mind kikerülnek az "Internetre"!Annyira ideges Golda, hogy rögtön bontja a vonalat, és támad!
Jun 22, 2026 13:10:01
banshee
(
x24)
Jun 22, 2026 13:11:24
x24)
Jun 22, 2026 13:11:24
Nem tudom. Én egy egysejtűt vagy egy darab követ bonyolultabb dolognak tartok, mint Endit. Képes lenne disztingválnia magát?
Amikor meglátogatták Púpszászon és úgy hívták hogy Manyi, csak lapított, mint szar a fűben.
Jun 22, 2026 13:11:24
Pikturiensz
(
x7)
Jun 22, 2026 13:11:50
x7)
Jun 22, 2026 13:11:50
Kézzel elindítottam falvi csatornájára a mirrort.
Mirror: https://www.youtube.com/@pikturiensz
Jun 22, 2026 13:11:50
herr_schwechater
(
x9)
Jun 22, 2026 13:17:49
x9)
Jun 22, 2026 13:17:49
nyem nyem nyem nyem nyem nyem nyem nyem nyem nyem nyem nyem nyem nyem nyem nyem nyem nyem nyem nyem nyem nyem nyem nyem nyem nyem nyem nyem nyem nyem nyem nyem nyem nyem nyem nyem nyem nyem nyem nyem
erről szól az egész live
💕Vádemelés💕 + 💕AMS seggbekuki💕 + 💕Gondosóra marad💕
erről szól az egész live
Jun 22, 2026 13:17:49
Hahó
(
x137)
Jun 22, 2026 13:19:33
x137)
Jun 22, 2026 13:19:33
3 évet ajánlottak fő ügyben,tárgyalás nélkül.
3 ÉV COMFIRMED!!!
nszksz
Jun 22, 2026 13:19:33
Nemzet Krónikása
(
x21)
Jun 22, 2026 13:20:47
x21)
Jun 22, 2026 13:20:47
El ne fogadd a 3 évet!
Das ist mein kampf!
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Das ist mein kampf!
Jun 22, 2026 13:20:47
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 22, 2026 13:22:00
x5)
Jun 22, 2026 13:22:00
Kézzel elindítottam falvi csatornájára a mirrort.
nszksz
Jun 22, 2026 13:22:00
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 22, 2026 13:24:07
x5)
Jun 22, 2026 13:24:07
részeg a gyagyás akkor nem liveban itta meg a kozelt
Jun 22, 2026 13:24:07
golda70
Jun 22, 2026 13:25:06
3 ÉV COMFIRMED!!!
nszksz
nszksz
Confirmáltam a hivás infót, oda ahova-akinek kell időbélyeggel.
3 éve csak a főügyben, de nem egyezik bele!
Nagy a szar a Pedronál és már csak kapadozik-hazudozik.
Ez-ennek a lénynek tényleg vége Emberek!
Jun 22, 2026 13:25:06
Hahó
(
x137)
Jun 22, 2026 13:28:12
x137)
Jun 22, 2026 13:28:12
El ne fogadd a 3 évet!
Das ist mein kampf!
Das ist mein kampf!
ne hallgass a gonosz trollra pdf!
fogadd el a 3 évet, és vonul be már Jövő héten!!!
fél év lejön belőle, azt a 2 és fél év seggbekúrást röhögve kibírod!!!
Jun 22, 2026 13:28:12
Kakaspina
(
x25)
Jun 22, 2026 13:31:04
x25)
Jun 22, 2026 13:31:04
van aki amerikába csomagol, van aki a börtönbe.
ilyen Büdös a Büdös xdddd
OAAAAAAAAAARGHHHHHHHHHHHHHH
ilyen Büdös a Büdös xdddd
Jun 22, 2026 13:31:04
herr_schwechater
(
x9)
Jun 22, 2026 13:33:02
x9)
Jun 22, 2026 13:33:02
van aki amerikába csomagol, van aki a börtönbe.
ilyen Büdös a Büdös xdddd
ilyen Büdös a Büdös xdddd
bevonulós táska a böribe, mint tajginak
Jun 22, 2026 13:33:02
Hafré
(
x10)
Jun 22, 2026 13:35:35
x10)
Jun 22, 2026 13:35:35
bevonulós táska a böribe, mint tajginak
Na megfogadta a tancsácsomat?
Jun 22, 2026 13:35:35
again mine the refund
(
x6)
Jun 22, 2026 13:35:46
x6)
Jun 22, 2026 13:35:46
Ébredj, Szoknyás Szodi!
Egy szoknya, egynadrág.
🤣
Jun 22, 2026 13:35:46
Kakaspina
(
x25)
Jun 22, 2026 13:41:36
x25)
Jun 22, 2026 13:41:36
Amúgy az ingatlanmágnás gammerchikány New yorki lakása merre található, megnézném xd
OAAAAAAAAAARGHHHHHHHHHHHHHH
Jun 22, 2026 13:41:36
A helyzet megoldása
(
x46)
Jun 22, 2026 13:53:21
x46)
Jun 22, 2026 13:53:21
Átlagos snecologus, akinek semmi köze nem volt ilyen alvilági sittes témákhoz, már teljesen képbe került ilyenekkel hogy, börtönmenyasszony, dobi, cigitöltés, venyige 6. emelet és hasonlókkal.
Fórumon lassan a csillagokat is ki kell cserélni a жизнь ворам csillagra.
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Fórumon lassan a csillagokat is ki kell cserélni a жизнь ворам csillagra.
Jun 22, 2026 13:53:21
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 22, 2026 13:54:20
x5)
Jun 22, 2026 13:54:20
már nem csak a rendőröket egy egész vármegyényi embert fenyeget hidrogénbombaval
Jun 22, 2026 13:54:20
Darth Tibor
(
x8)
Jun 22, 2026 13:56:10
x8)
Jun 22, 2026 13:56:10
ne hallgass a gonosz trollra pdf!
fogadd el a 3 évet, és vonul be már Jövő héten!!!
fél év lejön belőle, azt a 2 és fél év seggbekúrást röhögve kibírod!!!
Minek egyezne bele? Csak 98% a váderedményesség, ő meg ügyvédeket reggelizik!
Még a bíróság fog elnézést kérni tőle, hogy rabolták az idejét!
Jun 22, 2026 13:56:10
Jozsii Busák
(
x5)
Jun 22, 2026 13:57:09
x5)
Jun 22, 2026 13:57:09
Azonnal végleges ban a vádirat szóra! Minden rendben..
Jozsii Busák
Jun 22, 2026 13:57:09
herr_schwechater
(
x9)
Jun 22, 2026 13:57:53
x9)
Jun 22, 2026 13:57:53
mi ez a fogykos beton.hofi a fikás mellett
💕Vádemelés💕 + 💕AMS seggbekuki💕 + 💕Gondosóra marad💕
Jun 22, 2026 13:57:53
kérdezhetek valamit
(
x2)
Jun 22, 2026 14:00:44
x2)
Jun 22, 2026 14:00:44
Golda, nem tud elutazni hosszab időre se / állitja/ mert bármikor visszavihetik a pedrot és egyre több a gond vele.
Keszthelyre lenne egy hetes beutalója Goldának.
Informálva lett Golda, hogy a nagyházban a szobát is már mutogatja és ezek mind kikerülnek az "Internetre"!Annyira ideges Golda, hogy rögtön bontja a vonalat, és támad!
Keszthelyre lenne egy hetes beutalója Goldának.
Informálva lett Golda, hogy a nagyházban a szobát is már mutogatja és ezek mind kikerülnek az "Internetre"!Annyira ideges Golda, hogy rögtön bontja a vonalat, és támad!
Idegeskedett volna 40 éve a vén kurva. Most már őrizgesse csak a böszme kölkét!
Jun 22, 2026 14:00:44
-
Jun 22, 2026 14:01:13
Kitűzték már az előkészítő időpontját?
Jun 22, 2026 14:01:13
herr_schwechater
(
x9)
Jun 22, 2026 14:01:58
x9)
Jun 22, 2026 14:01:58
Kitűzték már az előkészítő időpontját?
nem még, de nagyjából az ítélkezési szünetre esne, szóval ha nem lesz júli elején akkor szeptember
Jun 22, 2026 14:01:58
Hahó
(
x137)
Jun 22, 2026 14:02:06
x137)
Jun 22, 2026 14:02:06
Kitűzték már az előkészítő időpontját?
pénteki állapot szerint még nem. minden egy folyamat.
Jun 22, 2026 14:02:06
Pikturiensz
(
x7)
Jun 22, 2026 14:03:11
x7)
Jun 22, 2026 14:03:11
Rodás tiktokosok feje, amikor meglátják Kakaspina csillagrombolóját:

Mirror: https://www.youtube.com/@pikturiensz

Jun 22, 2026 14:03:11
herr_schwechater
(
x9)
Jun 22, 2026 14:05:26
x9)
Jun 22, 2026 14:05:26
"ilyet mint sodi a motor útiak megölnének"
a szenyor fejlesztőének a cigányfaluban lakik
💕Vádemelés💕 + 💕AMS seggbekuki💕 + 💕Gondosóra marad💕
a szenyor fejlesztőének a cigányfaluban lakik
Jun 22, 2026 14:05:26
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 22, 2026 14:08:06
x5)
Jun 22, 2026 14:08:06
"ilyet mint sodi a motor útiak megölnének"
a szenyor fejlesztőének a cigányfaluban lakik
a szenyor fejlesztőének a cigányfaluban lakik
az üteg útiak is. szolnoki ninja troll is megmondhatja
Jun 22, 2026 14:08:06
Pont farm nélkül szabadon
Jun 22, 2026 14:10:04
Friss és egyetlen nyilvános fejlesztési poszt.
Nem lesznek fejlesztési posztok, a korábban említett botommal kapcsolatban mivel teljesen felesleges lenne, ez az egyetlen amit még pluszban itt megosztok.
Valós kritikának tűnhet, hogy mivel az egész tiktok egy cigány szar, 90%, át fog menni a cigány detektoron, ezért kitaláltam, hogy amikor detektálást észlel a bot, akkor rögzítsen pár kepkockat az adásból, és tegye a könyvtárba azt is, kvázi mugshot jelleggel, és így akkor kézzel ki lehet majd válogatni az igazi sittes arcokat.
Egy tesztet már csináltam, ilyen mugshotok készültek



Képek mérete eltér, mert több verziót futtattam, de a tartalom csodás.
Ettől függetlenül majd az adatbázis mérete dönti el, hogy csak az ilyen sittesfejűek, vagy minden detektált cigány megkapja a spamet.
Nem lesznek fejlesztési posztok, a korábban említett botommal kapcsolatban mivel teljesen felesleges lenne, ez az egyetlen amit még pluszban itt megosztok.
Valós kritikának tűnhet, hogy mivel az egész tiktok egy cigány szar, 90%, át fog menni a cigány detektoron, ezért kitaláltam, hogy amikor detektálást észlel a bot, akkor rögzítsen pár kepkockat az adásból, és tegye a könyvtárba azt is, kvázi mugshot jelleggel, és így akkor kézzel ki lehet majd válogatni az igazi sittes arcokat.
Egy tesztet már csináltam, ilyen mugshotok készültek



Képek mérete eltér, mert több verziót futtattam, de a tartalom csodás.
Ettől függetlenül majd az adatbázis mérete dönti el, hogy csak az ilyen sittesfejűek, vagy minden detektált cigány megkapja a spamet.
Jun 22, 2026 14:10:04
A helyzet megoldása
(
x46)
Jun 22, 2026 14:11:40
x46)
Jun 22, 2026 14:11:40
Ez a csaj úgy néz ki mint akit anyagboy a vidám 2021-es időkben által rodáztatni akart Natasa Häagen-Dazs
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 22, 2026 14:11:40
Kakaspina
(
x25)
Jun 22, 2026 14:11:41
x25)
Jun 22, 2026 14:11:41
Rodás tiktokosok feje, amikor meglátják Kakaspina csillagrombolóját:

Jun 22, 2026 14:11:41
herr_schwechater
(
x9)
Jun 22, 2026 14:12:27
x9)
Jun 22, 2026 14:12:27
jelen állás szerint szeptemberig biztos marad házi őrizetben, confirmed
💕Vádemelés💕 + 💕AMS seggbekuki💕 + 💕Gondosóra marad💕
Jun 22, 2026 14:12:27
Kakaspina
(
x25)
Jun 22, 2026 14:13:04
x25)
Jun 22, 2026 14:13:04
Ez a csaj úgy néz ki mint akit anyagboy a vidám 2021-es időkben által rodáztatni akart Natasa Häagen-Dazs
Natika már felismerhetetlenre van botoxolva és szilikonra, lassan úgy fest mint egy Gábor Zsazsának öltözött tranyó. xdddd
Jun 22, 2026 14:13:04
Hafré
(
x10)
Jun 22, 2026 14:16:20
x10)
Jun 22, 2026 14:16:20
Kövezzetek meg nekem minden alkalommal tetszik amikor a reszkessetek betörőkkel védekezik. Kurva jók lesznek a tárgyalások. :)
olyan ellenséges vagy velem
Jun 22, 2026 14:16:20
Pikturiensz
(
x7)
Jun 22, 2026 14:18:19
x7)
Jun 22, 2026 14:18:19


Jun 22, 2026 14:18:19
Kakaspina
(
x25)
Jun 22, 2026 14:19:21
x25)
Jun 22, 2026 14:19:21
Ajaj Büdös
OAAAAAAAAAARGHHHHHHHHHHHHHH
Jun 22, 2026 14:19:21
Hafré
(
x10)
Jun 22, 2026 14:19:53
x10)
Jun 22, 2026 14:19:53
Egy lumpen vén alkesz baszókat provokál maga ellen.
Jun 22, 2026 14:19:53
Büdös
Jun 22, 2026 14:20:16
öjüjhettek
Jun 22, 2026 14:20:16
herr_schwechater
(
x9)
Jun 22, 2026 14:21:21
x9)
Jun 22, 2026 14:21:21
nade várjunk
ilyenkor már endrének ketyegett a próbára bocsájtás, tehát csatrik tényleg baszót adott be :)
Jun 22, 2026 14:21:21
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 22, 2026 14:23:20
x5)
Jun 22, 2026 14:23:20
mi volt ez a ragequit
Jun 22, 2026 14:23:20
Tourist
Jun 22, 2026 14:23:35
Ajaj stoki azonnal lőtte a lájfot. Jó minden gyagyás?
Jun 22, 2026 14:23:35
Hafré
(
x10)
Jun 22, 2026 14:23:49
x10)
Jun 22, 2026 14:23:49
Most olvasta a baszót :D
olyan ellenséges vagy velem
Jun 22, 2026 14:23:49
Kakaspina
(
x25)
Jun 22, 2026 14:24:01
x25)
Jun 22, 2026 14:24:01
XDDDDDDDDDDDD
OAAAAAAAAAARGHHHHHHHHHHHHHH
Jun 22, 2026 14:24:01
nmthrwwy420
(
x12)
Jun 22, 2026 14:24:21
x12)
Jun 22, 2026 14:24:21
Most mi a baj, miért nyomtad ki te lumpen?
Ki az az Endre bácsi?
Jun 22, 2026 14:24:21
herr_schwechater
(
x9)
Jun 22, 2026 14:24:57
x9)
Jun 22, 2026 14:24:57
nagy a baj endre?
💕Vádemelés💕 + 💕AMS seggbekuki💕 + 💕Gondosóra marad💕
Jun 22, 2026 14:24:57
Hafré
(
x10)
Jun 22, 2026 14:25:41
x10)
Jun 22, 2026 14:25:41
Nyugtató kozel tud cisszenni a háromórás limiten kívül?
olyan ellenséges vagy velem
Jun 22, 2026 14:25:41
Tourist
Jun 22, 2026 14:28:46
Korcs miért nem jössz vissza? Hiszen ez csak egy műsor!=]
Jun 22, 2026 14:28:46
dogoljmegsodi
(
x5)
Jun 22, 2026 14:29:10
x5)
Jun 22, 2026 14:29:10
kár lenne ha egy aggódó troll bejelentené hogy a mai liveban is az ország elhagyásán ábrándozott
Jun 22, 2026 14:29:10
Hahó
(
x137)
Jun 22, 2026 14:29:32
x137)
Jun 22, 2026 14:29:32
itt piszony vissza kell lőni egy ellenbaszóval
Jun 22, 2026 14:29:32
157 látogató online.
A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™


Hát így sikerült szocializálódnia a budai úrifiúnak akinek a Groby futár pakol a hűtőjébe.
Csöves tibivel is milyen jól elvoltak. Végül mindenki a helyére kerül.