pajor tamás és pajor atya testvérek?
Én győzni szoktam, utoljára nevetni, és mindenkit szarrá alázni.
pajor atyának nehezen lehetne fia, mivel a ministránsokat kedveli, azok meg ritkán szülnek....
Én győzni szoktam, utoljára nevetni, és mindenkit szarrá alázni.
előfordulhat, hogy kipróbálta nővel is......olyan mint tex.....
- a szilaj fatászpika első konditermi edzései
Az már megvolt, lihegve trappolt a futópadon mint valami elhízott óvodás, illetve fuldokló, vizet soha nem látott korcs módjára kapálózott bent a medencében.
Én súlyzókat (legalább 5 kilós!!!) akarok látni a kezében! ;)
Akkor olyan edzés videó is volt már, velvet címlapos ráadásul.
5 kilos? Ilyet az általános iskolások is megemelnek. As igazi súly minimum 20 kiló lenne a fekvenyomó padon. De ha ezt megpróbálná az a két oldali "húsz-húsz" kiló azonnal tönkre vágná a testét. Az a 40 kiló majdnem olyan nehéz mint önön maga.
De a kondicionálás miatt nem kell agódnunk mivel Mr.Shreck folyamatosan karbantartja a sodit.....fôleg a végbél záró izmait.
Kurva anyád sodi hogy arra is képtelen vagy hogy bekapcsold azt a szaros kamerát majd pedig 15 perc múlva felbaszd a netre te szar testû genetikai hulladék. Látni akarom hogyan épülszle apránként de buzi,hazaáruló,alkoholista,náci csatorna patkány.
Mellesleg mikor várható a parton való Lego busz(vagy amorf dildo)összeszerelés?
Márk Kovács: magabiztos, itt: Martinkertváros - Trafik.
Június 27., 11:51 · Miskolc ·
Viszlát Magyarország
szombat este Herr Bálozik!
Nekem mindegy, csak engem hagyjon végre békén!!!!
visszafizette snecinek a tartozását *pr
Én győzni szoktam, utoljára nevetni, és mindenkit szarrá alázni.
* előpucolom és darabolom a répát a chef úrnak :((((
Mert ennyire nem balek a balfasz sodi, a balek.
tex megette a máját.
Tiszáig!
hát azért hetyetye
Mindegyik accountja törölve lett, eltunt a facebookrol. De nem önszåntåbol, hanem az fb törölte "gyulöletbeszed" miatt.
Én győzni szoktam, utoljára nevetni, és mindenkit szarrá alázni.
szidta a testi fogyatékosokat?????????
Én győzni szoktam, utoljára nevetni, és mindenkit szarrá alázni.
akkkor még nem ösmerték a kereszténység áldásait, mint a máglyahalál, gyermekem!!!!!!!
Tiszteletbeli. De ha megfingatja a csúti törpecigányt, akkor bevesszük teljes jogú tagnak.
Akkor okkal fog fájni legalább.
A prof felajánlja a kis előbőrt az isteneknek, hogy ne essen le a többi rész?
Faszom
én szökőévente szoktam nővel lenni.... amúgy meg csak travikkal!!!!!
Igazából ha így is lenne a Sodi akkor is le lesz húzva pénzröl :) más kifutása nem lehet mert annyira sugárzik belöle, hogy egy nyomdult balek ... igazi áldozat típus még azok is lehùzzák pénzröl akiknek amúgy eszébe sem jutna.
Egyedül az a féreg RGL nem húzta le, pedig a Sodi szíves örömest beleinvesztált volna pár ezer eurot. Mondjuk nem a Sodin múlt, a kiscigány annyira mentális roncs, hogy még azt sem tudta fejben lemenedzselni, hogy legalább 2 napig megigérje, hogy elmegy dolgozni.
Én igényt tartok rá!
Micsoda??? Ugye tudja, kedves trolléga, hogy ebből évismétlés lesz!
Hát a repülőjegy, ami már ki volt fizetve, de a kiscigány az utolsó pillanatban meggondolta magát, mert nem vihette a cigánysátrát? Az már smafu?
A stuttgarti közös szállodázest se feledjük, amikor csak Recsító jelentkezett be, és egy ágyban aludt az aprócigánnyal, ahogy az anyjával szokott! LOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLL
Nem vad, csak az szól ellene, hogy sodika folyton úgy beszélt, mintha a twitch és a vlog lenne a saját megoldásuk. Ahhoz kell a miskolci studió, és az utazgatás is. És ezek mellett márkra panaszkodott, hogy mindenféle egyéb projectet akar, pedig ha munkaeröközvetítést terveznének, azt a saját ötletének érezné.
Még a recskairodába is felvitte a törpecigányt, kitudja milyen masztipartik mehettek ott!
Azt a hatalmas kegyet gyakoroltam az adóhivatal felé, hogy nem mentem be gépfegyverrel mészárolni.
En shortolom az angol fontot.
Valóban leszedegette 10-20 Eurokra, de a defizás haver, törpe, meg hetero màrk vonatkozásában ezek nagyon piti tételek.
Csupán arra akartam célizni, hogy ha nem egy totális önsorsrontó skizó a cigány ö is simán levehette volna a fadászbikát 4-5 ezer eurora ....
IP csabda!!!!!!!
nem, inkább berakom a pacalpörköltbe.
Hiénaverő trolléga, valahányszor meglátom az eszelős tekintetű, zsíroshajú gyernőttet a profilképeden, felkavarodik a gyomrom. Vajon Lackó abban is követi mesterét, Sodikát, hogy magának vágja adöglött kutya rágta frufrut, vagy anyukája a mai napig elviszi a tiszafaszomi gyerekfodrászhoz? LOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLL
helytelen!
Kémbridzs!
444.hu/2019/06/30/harom-meteres-kockas-pitont-keres-a-cambridge-i-rendorseg
hát azért hetyetye
én nem jártam etyetemre!!!!!!!!!!!!!!
Ém se mékis naggyón úrassan mek élek aból hógy in csíklandó finóm sákokat fözök a Búda pesti úraknak és hőlgyeknek! Mem a papir számit ha nem a tehecség!
jól jött a patkányinvázió, mi???)))))))
Mi otta el fógytak a tacsí macsikk mem tuttam íjen finómat főszni! Mék a fö várós ís ki tűmtetet mínt hire nevess pattkány írtót! A vemdégek mem kérdeszik mi va a íteni pőrkőtbe csakk be kanalazák amít a Mílen csilagós tőrp séff elélyűk tesz.
Mi a baj a patkányburgerrel?
semmmi, én is azon nőttem fel!!!!!!!!!!!
Akór látokas el a Kószteszbe mer ótt süttőm a lek finómab degúsztácioss ham búrgert fris pattkány husból! Kisérletti jelegel asz ét lappón mek talállhato a galamb búrker is! Mek nyalot mind a tisz újadat Bróni!
nszksz
Nagyon megy a röfi! A végtelenül sikeres kanadai programozó, hogy, hogy nem, az idióta gurulkákat akarja újfent beszervezni pilótajátékba.
A kép meg azért ilyen rohadt sötét, mert kint beborult, a hiperokos-szuperintelligens webkamera meg úgy gondolta, biztos a falat akarom mutatni nektek mögöttem, ez a fej itt előrébb nem érdekes. Majd legközelebb egy légvédelmi reflektor elé ülök le.
Úgy tűnik, a mérnökúr nem tudja beállítani a kamerát, de még arra sem jött rá, hogy ha hátulról jön a cipófejére a fény, akkor az sötét lesz.
FIGYELEM: Az összes okoskodó idiótát, aki piramisjátékról meg MLM-ről sipítozik, azonnal törlöm. Ha fogalmad sincs, mi a különbség a piramisjáték és egy tizenöt éve 47 országban legálisan működő törzsvásárlói hálózat között, akkor maradj csendben. Ha nem tudod, mi az MLM, akkor is maradj csendben.
Ezt az olasz versenyhivatal kicsit mondjuk máshogy látta:
"In January 2019, Italy’s Competition Authority (AGCM) ruled that the Lyoness cashback formula, which promises a percentage refund of the money spent by consumers shopping at the company’s affiliated retailers, is an unfair and deceptive commercial practice that constitutes a pyramid scheme according to the Italian Consumer Code, and imposed a penalty of €3,200,000 against the company."
Shikeres vagy, dagadék, hogy negyven felett is idióta prolikat próbálsz beszervezni piramisjátékba! LOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
Fogy a marcipánpénz. Ilyen nagyon egyszerű ez.
Kamerabeállítás meg világítás témában érdemes szaktanácsot kérni a profiktól, én pl. tudok egyet Berlin, Germany környékén.
Kenyér és víz.
lebuktál németh szilárd!!!4!!44!!
Mi után mek sűtöttem a hus pogácsát, Parpi ki tőrli vele a csunyáját, esz a títkós össze tevvő!!!
tudtam!!!!!!!!!!!!nem vagyok német szilárd!!!!!!!!!!!!láthatod, hogy nem csepeli ip!!!!!!!
kopasz vagy, dagadt és pacalt zabálsz, nagyon gyanús...
de román vok, hahó, míg németh figyiszes hazaffyy!!!!!
ááááááááááááááááááááááááááá
nem vok német szilárd, barbi szarára esküszöm!!!!!!
broni
Jun 29, 2019 15:56:23
444.hu/2019/06/29/az-olajtermelo-allamok-szaud-arabia-vezetesevel-megfurtak-a-bonni-klimatargyalasokat
ezt a rohadt szaud-arábiát kéne mán atomtemetővé változtatni...rohadt burnuszos untermencsek.
ezt a rohadt szaud-arábiát kéne mán atomtemetővé változtatni...rohadt burnuszos untermencsek.
Jun 29, 2019 15:56:23
broni
Jun 29, 2019 17:29:33
van itt indexes újságró???????????minek ilyen szektás fószereket reklámozni?????főoldalon......
Pajor Tamás: Sokkal eredetibb, bátrabb élet az, ami a normalitást célozza
Pajor Tamás: Sokkal eredetibb, bátrabb élet az, ami a normalitást célozza
Jun 29, 2019 17:29:33
Brian
(
x2)
Jun 29, 2019 18:14:51
x2)
Jun 29, 2019 18:14:51
van itt indexes újságró???????????minek ilyen szektás fószereket reklámozni?????főoldalon......
Pajor Tamás: Sokkal eredetibb, bátrabb élet az, ami a normalitást célozza
Pajor Tamás: Sokkal eredetibb, bátrabb élet az, ami a normalitást célozza
pajor tamás és pajor atya testvérek?
Jun 29, 2019 18:14:51
broni
Jun 29, 2019 18:37:33
mi az hogy!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jun 29, 2019 18:37:33
xray
(
x21)
Jun 29, 2019 18:39:16
x21)
Jun 29, 2019 18:39:16
pajor tamás és pajor atya testvérek?
pajor atya fia lol Jun 29, 2019 18:39:16
broni
Jun 29, 2019 18:43:37
pajor atya fia lol
pajor atyának nehezen lehetne fia, mivel a ministránsokat kedveli, azok meg ritkán szülnek....
Jun 29, 2019 18:43:37
xray
(
x21)
Jun 29, 2019 18:52:35
x21)
Jun 29, 2019 18:52:35
pajor atyának nehezen lehetne fia, mivel a ministránsokat kedveli, azok meg ritkán szülnek....
ne viccelj, sokkal nagyobb az érdeklődési körük, sok kakukkfióka van széles e hazában. sok szentéletű tyúk lebzselt mindig körülöttük. Jun 29, 2019 18:52:35
broni
Jun 29, 2019 19:02:55
ne viccelj, sokkal nagyobb az érdeklődési körük, sok kakukkfióka van széles e hazában. sok szentéletű tyúk lebzselt mindig körülöttük.
előfordulhat, hogy kipróbálta nővel is......olyan mint tex.....
Jun 29, 2019 19:02:55
Fekete bikapata
Jun 29, 2019 19:46:01
Gyagyás, már alig várom a második féléves felpörgésedet!!!
Ez egy sima, zsodi-féle felpörgés lesz vagy majd pótolod az első féléves elmaradásaidat is? LOL
Nagyon kíváncsi vagyok már, na! :)
Amiket várok tőled (tippek, hogy több néző legyen a flokkon):
- a LEGO busz megépítése live-ban, természetesen töménytelen mennyiségű sörikével
- egy Mortal Kombat 11 vs. meccs Márkkal
- valamilyen frappáns animáció a magyar politikai helyzetről
- egy utazós rész Japánba és Moszkvába
- a Márkos-Zsodis projekt elindulása
- a szilaj fatászpika első konditermi edzései
- egy kis sütés-főzés ,,a lá Sneci'' stílusban!
Ez egy sima, zsodi-féle felpörgés lesz vagy majd pótolod az első féléves elmaradásaidat is? LOL
Nagyon kíváncsi vagyok már, na! :)
Amiket várok tőled (tippek, hogy több néző legyen a flokkon):
- a LEGO busz megépítése live-ban, természetesen töménytelen mennyiségű sörikével
- egy Mortal Kombat 11 vs. meccs Márkkal
- valamilyen frappáns animáció a magyar politikai helyzetről
- egy utazós rész Japánba és Moszkvába
- a Márkos-Zsodis projekt elindulása
- a szilaj fatászpika első konditermi edzései
- egy kis sütés-főzés ,,a lá Sneci'' stílusban!
Jun 29, 2019 19:46:01
broni
Jun 29, 2019 20:25:27
ez a zene, sodigyalázók!!!!!!!!!
Throne készült emberi csontokat várják
mi Urunk és Megváltónk - Blasphemic zsarnok
nyak és térd, készen arra, hogy hajlítsa vagy szünet
vár a király - Bloodthrist zsarnok
Ahogy a csata düh, lovagol tiszteletére
, mint az acél húst eszik, azt mutatja, bátorsága
Ugyan már, lásd a gonosz szépség
A Sátán fenséges dicsősége!
Blasphemic zsarnok - jönnek meghódítani
Bloodthrist zsarnok - jött megölni
fekete ruhás hadseregek állni és várni
, mert beszéde szolgálni
Mert az ő gyűlölet terjedését
Királyság készült romok várják
Urunk és Megváltónk - Blasphemic zsarnok
Beliavers minden eltűnt világ
Írjon darabokban - Bloodthrist zsarnok
Amint éjszaka megérkezik, köztünk fog járni
Ahogy a hollók fedezik az ég fényeit, az
utolsó lesz, hogy álljon
... a sötétség győzelmében
youtu.be/AnpnHNDh-vQ
Throne készült emberi csontokat várják
mi Urunk és Megváltónk - Blasphemic zsarnok
nyak és térd, készen arra, hogy hajlítsa vagy szünet
vár a király - Bloodthrist zsarnok
Ahogy a csata düh, lovagol tiszteletére
, mint az acél húst eszik, azt mutatja, bátorsága
Ugyan már, lásd a gonosz szépség
A Sátán fenséges dicsősége!
Blasphemic zsarnok - jönnek meghódítani
Bloodthrist zsarnok - jött megölni
fekete ruhás hadseregek állni és várni
, mert beszéde szolgálni
Mert az ő gyűlölet terjedését
Királyság készült romok várják
Urunk és Megváltónk - Blasphemic zsarnok
Beliavers minden eltűnt világ
Írjon darabokban - Bloodthrist zsarnok
Amint éjszaka megérkezik, köztünk fog járni
Ahogy a hollók fedezik az ég fényeit, az
utolsó lesz, hogy álljon
... a sötétség győzelmében
youtu.be/AnpnHNDh-vQ
Jun 29, 2019 20:25:27
kábító pitonszag
(
x1)
Jun 29, 2019 20:48:08
x1)
Jun 29, 2019 20:48:08
- a szilaj fatászpika első konditermi edzései
Az már megvolt, lihegve trappolt a futópadon mint valami elhízott óvodás, illetve fuldokló, vizet soha nem látott korcs módjára kapálózott bent a medencében.
Jun 29, 2019 20:48:08
Fekete bikapata
Jun 29, 2019 20:59:05
Az már megvolt, lihegve trappolt a futópadon mint valami elhízott óvodás, illetve fuldokló, vizet soha nem látott korcs módjára kapálózott bent a medencében.
Én súlyzókat (legalább 5 kilós!!!) akarok látni a kezében! ;)
Jun 29, 2019 20:59:05
broni
Jun 29, 2019 21:05:19
a fasza van annyi!!!!!!!!!!!!!!!!
Jun 29, 2019 21:05:19
kábító pitonszag
(
x1)
Jun 29, 2019 21:12:16
x1)
Jun 29, 2019 21:12:16
a fasza van annyi!!!!!!!!!!!!!!!!
Akkor olyan edzés videó is volt már, velvet címlapos ráadásul.
Jun 29, 2019 21:12:16
Och-Kom Taot
(
x3)
Jun 29, 2019 21:25:11
x3)
Jun 29, 2019 21:25:11
Heti mérleg:
Ígért flokkok:
- keddi gaming: elmaradt (utoljára 89 napja volt)
- csütörtöki közéleti: elmaradt (utoljára 158 napja volt)
- pénteki fő flokk: elmaradt (utoljára 9 napja volt)
- szombati vágatlan: elmaradt (utoljára 122 napja volt)
Ígért streamek:
- hétfő: elmaradt
- kedd: elmaradt
- szerda: elmaradt
- csüt: elmaradt (utoljára 23 napja volt)
Konkrétan ígért videók:
- best of második évad, londoni második, miskolci második, erdélyi flokk, Márk berlinben flokk, lipcsei flokk (utóbbi kettő ugyanaz?), barcelonai flokk, szardíniai flokk, jobbikos közéleti, Gulyás Mártonos közéleti, legóbusz összeszerelős live, 500 feliratkozós live
Összesítések:
- február: 3/16 flokk, 3/16 stream, 2 extra
- március: 5/20 flokk, 2/20 stream, 6 extra
- április: 2/16 flokk, 4/16 stream, 1 extra
- május: 1/20 flokk, 1/20 stream, 0 extra
- június: 1/20 flokk, 1/20 stream, 1 extra
[A nyár hátralévő részében a főnökúrrak síelek Bora Borán, ha valakinek van kedve nyugodtan vegye át a heti mérlegeket!]
filmeket is unom, játékokat is persze, igazából az utazgatások se nyújtanak nagy élményt
Ígért flokkok:
- keddi gaming: elmaradt (utoljára 89 napja volt)
- csütörtöki közéleti: elmaradt (utoljára 158 napja volt)
- pénteki fő flokk: elmaradt (utoljára 9 napja volt)
- szombati vágatlan: elmaradt (utoljára 122 napja volt)
Ígért streamek:
- hétfő: elmaradt
- kedd: elmaradt
- szerda: elmaradt
- csüt: elmaradt (utoljára 23 napja volt)
Konkrétan ígért videók:
- best of második évad, londoni második, miskolci második, erdélyi flokk, Márk berlinben flokk, lipcsei flokk (utóbbi kettő ugyanaz?), barcelonai flokk, szardíniai flokk, jobbikos közéleti, Gulyás Mártonos közéleti, legóbusz összeszerelős live, 500 feliratkozós live
Összesítések:
- február: 3/16 flokk, 3/16 stream, 2 extra
- március: 5/20 flokk, 2/20 stream, 6 extra
- április: 2/16 flokk, 4/16 stream, 1 extra
- május: 1/20 flokk, 1/20 stream, 0 extra
- június: 1/20 flokk, 1/20 stream, 1 extra
[A nyár hátralévő részében a főnökúrrak síelek Bora Borán, ha valakinek van kedve nyugodtan vegye át a heti mérlegeket!]
Jun 29, 2019 21:25:11
Univerzum
Jun 29, 2019 21:31:41
Én súlyzókat (legalább 5 kilós!!!) akarok látni a kezében! ;)
5 kilos? Ilyet az általános iskolások is megemelnek. As igazi súly minimum 20 kiló lenne a fekvenyomó padon. De ha ezt megpróbálná az a két oldali "húsz-húsz" kiló azonnal tönkre vágná a testét. Az a 40 kiló majdnem olyan nehéz mint önön maga.
De a kondicionálás miatt nem kell agódnunk mivel Mr.Shreck folyamatosan karbantartja a sodit.....fôleg a végbél záró izmait.
Kurva anyád sodi hogy arra is képtelen vagy hogy bekapcsold azt a szaros kamerát majd pedig 15 perc múlva felbaszd a netre te szar testû genetikai hulladék. Látni akarom hogyan épülszle apránként de buzi,hazaáruló,alkoholista,náci csatorna patkány.
Mellesleg mikor várható a parton való Lego busz(vagy amorf dildo)összeszerelés?
Jun 29, 2019 21:31:41
favicc
Jun 30, 2019 00:36:14
-Ki tudna-e rakni Molnar Krisztian a londoni legot?
-Kiki.
-Kiki.
Jun 30, 2019 00:36:14
Lofaszboros112
Jun 30, 2019 05:44:00
Tegnap miért nem foglalkoztatok velem a kurva anyátokat már?!
Jun 30, 2019 05:44:00
-
Jun 30, 2019 05:47:09
Tegnap miért nem foglalkoztatok velem a kurva anyátokat már?!
foglalkozzon veled a pszichiátered, az ő dolga. Jun 30, 2019 05:47:09
broni
Jun 30, 2019 09:13:42
máglyára sodival a templom előtt!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jun 30, 2019 09:13:42
véletlen
Jun 30, 2019 09:16:18
nem örülök, hogy ilyen boldognak tűnik, de hát fizetésnap van. natyon ki lehetett már éhezve, hogy mutogassa a pitont. talán heteromárk is arrafelé lesz épp véletlenül, azért ilyen izgatott, hogy fölböfögi a gecit
Márk Kovács: magabiztos, itt: Martinkertváros - Trafik.
Június 27., 11:51 · Miskolc ·
Viszlát Magyarország
Jun 30, 2019 09:16:18
székelyek
Jun 30, 2019 09:24:54
Bazmeg sodó, ha így haladsz, nem lesz miből best of-ot csinálni. Hát mi a kurva isten folyik itt?!! Hallod, hallod?!?!!!
Jun 30, 2019 09:24:54
Dr. Mogacs
Jun 30, 2019 09:59:53
Bill: Boros tell dolgozol?
Lofaszjoska:Ja, Bill.
Lofaszjoska:Ja, Bill.
Jun 30, 2019 09:59:53
gallamiki
Jun 30, 2019 10:07:35
Bill: Boros tell dolgozol?
Lofaszjoska:Ja, Bill.
Lofaszjoska:Ja, Bill.
szombat este Herr Bálozik!
Jun 30, 2019 10:07:35
Bol--Dog
Jun 30, 2019 10:28:14
szombat este Herr Bálozik!
Nekem mindegy, csak engem hagyjon végre békén!!!!
Jun 30, 2019 10:28:14
Hokuszpok
Jun 30, 2019 10:33:46
A torprol mit lehet tudni?
Jun 30, 2019 10:33:46
xray
(
x21)
Jun 30, 2019 10:57:57
x21)
Jun 30, 2019 10:57:57
A torprol mit lehet tudni?
meggyógyult a rákból.visszafizette snecinek a tartozását *pr
Jun 30, 2019 10:57:57
Széll Tamás
Jun 30, 2019 12:31:00
meggyógyult a rákból.
visszafizette snecinek a tartozását *pr
visszafizette snecinek a tartozását *pr
* előpucolom és darabolom a répát a chef úrnak :((((
Jun 30, 2019 12:31:00
-
Jun 30, 2019 13:01:43
Márk Kovács: magabiztos, itt: Martinkertváros - Trafik.
Június 27., 11:51 · Miskolc ·
Viszlát Magyarország
Most hogy felépült a twitch studió és a tetőfelújítást is kifizette a sodi, Márk mehet nyugodtan külföldre puncikat hegeszteni.Június 27., 11:51 · Miskolc ·
Viszlát Magyarország
Mert ennyire nem balek a balfasz sodi, a balek.
Jun 30, 2019 13:01:43
broni
Jun 30, 2019 13:05:33
A torprol mit lehet tudni?
tex megette a máját.
Jun 30, 2019 13:05:33
broni anyja
Jun 30, 2019 13:11:40
enyémet is meg akarta!!!!!!!!!!!mitán szesxeltünk a disznóólba.
Jun 30, 2019 13:11:40
Halálos fogás
Jun 30, 2019 13:26:04
A rákot nem legyőzte, hanem megfőzte. Király volt!
Jun 30, 2019 13:26:04
-
Jun 30, 2019 13:27:28
Jun 30, 2019 13:27:28
Schwezoff Dávid
(
x6)
Jun 30, 2019 13:29:46
x6)
Jun 30, 2019 13:29:46
broni!
444.hu/2019/06/30/romaniaban-a-trianoni-szerzodes-napjava-nyilvanitanak-junius-4-et
444.hu/2019/06/30/romaniaban-a-trianoni-szerzodes-napjava-nyilvanitanak-junius-4-et
Tiszáig!
Jun 30, 2019 13:29:46
broni
Jun 30, 2019 13:35:35
óóóaaarrgggghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
dák power!!!!!!!!!!!!!!!!!
dák power!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jun 30, 2019 13:35:35
Örebro
(
x17)
Jun 30, 2019 13:47:45
x17)
Jun 30, 2019 13:47:45
A torprol mit lehet tudni?
Mindegyik accountja törölve lett, eltunt a facebookrol. De nem önszåntåbol, hanem az fb törölte "gyulöletbeszed" miatt.
Jun 30, 2019 13:47:45
Jelentgető Jani
Jun 30, 2019 13:49:42
Mindegyik accountja törölve lett, eltunt a facebookrol. De nem önszåntåbol, hanem az fb törölte "gyulöletbeszed" miatt.
óarrrgghhhh!!! Jun 30, 2019 13:49:42
xray
(
x21)
Jun 30, 2019 13:53:04
x21)
Jun 30, 2019 13:53:04
óarrrgghhhh!!!
a nyilvánosságtól elzárva, halott. sneci szintúgy. Jun 30, 2019 13:53:04
broni
Jun 30, 2019 13:55:15
Mindegyik accountja törölve lett, eltunt a facebookrol. De nem önszåntåbol, hanem az fb törölte "gyulöletbeszed" miatt.
szidta a testi fogyatékosokat?????????
Jun 30, 2019 13:55:15
broni
Jun 30, 2019 14:34:50
hejj, büdös kurvákat máglyára kell vetni!!!!!!!!!!!!!a bűn fészkel bűzös ölükben!!!!!!!!!!
Jun 30, 2019 14:34:50
xray
(
x21)
Jun 30, 2019 16:04:32
x21)
Jun 30, 2019 16:04:32
hejj, büdös kurvákat máglyára kell vetni!!!!!!!!!!!!!a bűn fészkel bűzös ölükben!!!!!!!!!!
pedig ötezer éve a sumérok még így áradadoztak: fényes öled édes örömében. sokat változott a világ. xd Jun 30, 2019 16:04:32
broni
Jun 30, 2019 16:08:10
pedig ötezer éve a sumérok még így áradadoztak: fényes öled édes örömében. sokat változott a világ. xd
akkkor még nem ösmerték a kereszténység áldásait, mint a máglyahalál, gyermekem!!!!!!!
Jun 30, 2019 16:08:10
broni
Jun 30, 2019 18:02:44
csajoktrollok, nyalogasátok az izzadt, szőrös testemet, az úr akarata!!!!!!!!!!!
Jun 30, 2019 18:02:44
Schwezoff Dávid
(
x6)
Jun 30, 2019 19:29:45
x6)
Jun 30, 2019 19:29:45
Ez a Timmermans ez zsidó?
hát azért hetyetye
Jun 30, 2019 19:29:45
töppedt buzigolyók
(
x37)
Jun 30, 2019 19:43:30
x37)
Jun 30, 2019 19:43:30
Ez a Timmermans ez zsidó?
Tiszteletbeli. De ha megfingatja a csúti törpecigányt, akkor bevesszük teljes jogú tagnak.
Jun 30, 2019 19:43:30
broni
Jun 30, 2019 20:19:09
Hajnalban azt mondta,
hadd égjenek el a hamutól
Az új korszakot építjük
Az Azazel-csillagból jöttünk
Az angyalok által látott többiek a földről.
Látjuk azt a bálványt, amelyet a tömegek imádnak, túlnézünk,
tudom, hogy a másik oldalról nézel, ahol az összes véget ér
(ahol az ezoterikus dimenziók kötik az evolúciót)
Egyszer lángra a belső fáklyát
soha nem fogom letenni
Reawakening kéznél
melegség és a szeretet a nagy pompa
Ördög tűz
Utazhatunk a világ végére
Csak a fény
megnézéséhez Semmi más nem
különbözik Itt semmi sem más.
Ebben a végtelen ködben
csak itt és most van, a vakító ragyogás Hatalmas
mesterünk jelenléte
De még mindig, mint a kezdetben
. csak a megvilágítás
youtu.be/Svg-8yMcNe8
ez a zene, timmermans!!!!!!!!!!!!
hadd égjenek el a hamutól
Az új korszakot építjük
Az Azazel-csillagból jöttünk
Az angyalok által látott többiek a földről.
Látjuk azt a bálványt, amelyet a tömegek imádnak, túlnézünk,
tudom, hogy a másik oldalról nézel, ahol az összes véget ér
(ahol az ezoterikus dimenziók kötik az evolúciót)
Egyszer lángra a belső fáklyát
soha nem fogom letenni
Reawakening kéznél
melegség és a szeretet a nagy pompa
Ördög tűz
Utazhatunk a világ végére
Csak a fény
megnézéséhez Semmi más nem
különbözik Itt semmi sem más.
Ebben a végtelen ködben
csak itt és most van, a vakító ragyogás Hatalmas
mesterünk jelenléte
De még mindig, mint a kezdetben
. csak a megvilágítás
youtu.be/Svg-8yMcNe8
ez a zene, timmermans!!!!!!!!!!!!
Jun 30, 2019 20:19:09
broni
Jun 30, 2019 21:08:42
fráternek lába kélt!!!!!!!!!!!!
Jun 30, 2019 21:08:42
broni
Jun 30, 2019 21:22:59
körülmetéltetem magam!!!!!!!!!!!
Jun 30, 2019 21:22:59
kramalon
(
x8)
Jun 30, 2019 21:52:17
x8)
Jun 30, 2019 21:52:17
körülmetéltetem magam!!!!!!!!!!!
Akkor okkal fog fájni legalább.
A prof felajánlja a kis előbőrt az isteneknek, hogy ne essen le a többi rész?
Jun 30, 2019 21:52:17
trendbeli garázdaság
Jun 30, 2019 22:22:47
Van egy elméletem. A korcs régóta abból akar megélni, hogy magyar nyomorultakat szervez ki német melócsára, és ezért levámolja őket. Viszont a devizás haver esetében hamar kiderült, hogy lágerszökevény vadászbika érdekérvényesítő képessége a nullával egyenlő. A miskolci lumpenekkel már kevesebben mernek szórakozni. Így tehát Márk fogja a bömössel kifuvarozni a droidokat, hogy biztosan munkába álljanak, aztán meg felügyeli, hogy fizessék a jutalékot a recskásnak még neki. Nagyon vad elmélet, trollz?
Jun 30, 2019 22:22:47
tex
Jun 30, 2019 22:36:58
előfordulhat, hogy kipróbálta nővel is......olyan mint tex.....
én szökőévente szoktam nővel lenni.... amúgy meg csak travikkal!!!!!
Jun 30, 2019 22:36:58
D.Dezső
Jun 30, 2019 23:32:13
Van egy elméletem. A korcs régóta abból akar megélni, hogy magyar nyomorultakat szervez ki német melócsára, és ezért levámolja őket. Viszont a devizás haver esetében hamar kiderült, hogy lágerszökevény vadászbika érdekérvényesítő képessége a nullával egyenlő. A miskolci lumpenekkel már kevesebben mernek szórakozni. Így tehát Márk fogja a bömössel kifuvarozni a droidokat, hogy biztosan munkába álljanak, aztán meg felügyeli, hogy fizessék a jutalékot a recskásnak még neki. Nagyon vad elmélet, trollz?
Igazából ha így is lenne a Sodi akkor is le lesz húzva pénzröl :) más kifutása nem lehet mert annyira sugárzik belöle, hogy egy nyomdult balek ... igazi áldozat típus még azok is lehùzzák pénzröl akiknek amúgy eszébe sem jutna.
Egyedül az a féreg RGL nem húzta le, pedig a Sodi szíves örömest beleinvesztált volna pár ezer eurot. Mondjuk nem a Sodin múlt, a kiscigány annyira mentális roncs, hogy még azt sem tudta fejben lemenedzselni, hogy legalább 2 napig megigérje, hogy elmegy dolgozni.
Jun 30, 2019 23:32:13
Krokkó Tanár Úr
Jun 30, 2019 23:33:27
Akkor okkal fog fájni legalább.
A prof felajánlja a kis előbőrt az isteneknek, hogy ne essen le a többi rész?
A prof felajánlja a kis előbőrt az isteneknek, hogy ne essen le a többi rész?
Én igényt tartok rá!
Jun 30, 2019 23:33:27
Autismus Maximus
(
x16)
Jun 30, 2019 23:45:36
x16)
Jun 30, 2019 23:45:36
Egyedül az a féreg RGL nem húzta le, pedig a Sodi szíves örömest beleinvesztált volna pár ezer eurot.
Micsoda??? Ugye tudja, kedves trolléga, hogy ebből évismétlés lesz!
Hát a repülőjegy, ami már ki volt fizetve, de a kiscigány az utolsó pillanatban meggondolta magát, mert nem vihette a cigánysátrát? Az már smafu?
Jun 30, 2019 23:45:36
trendbeli garázdaság
Jul 01, 2019 00:03:43
Micsoda??? Ugye tudja, kedves trolléga, hogy ebből évismétlés lesz!
Hát a repülőjegy, ami már ki volt fizetve, de a kiscigány az utolsó pillanatban meggondolta magát, mert nem vihette a cigánysátrát? Az már smafu?
Hát a repülőjegy, ami már ki volt fizetve, de a kiscigány az utolsó pillanatban meggondolta magát, mert nem vihette a cigánysátrát? Az már smafu?
A stuttgarti közös szállodázest se feledjük, amikor csak Recsító jelentkezett be, és egy ágyban aludt az aprócigánnyal, ahogy az anyjával szokott! LOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLL
Jul 01, 2019 00:03:43
-
Jul 01, 2019 00:26:45
Van egy elméletem. A korcs régóta abból akar megélni, hogy magyar nyomorultakat szervez ki német melócsára, és ezért levámolja őket. Viszont a devizás haver esetében hamar kiderült, hogy lágerszökevény vadászbika érdekérvényesítő képessége a nullával egyenlő. A miskolci lumpenekkel már kevesebben mernek szórakozni. Így tehát Márk fogja a bömössel kifuvarozni a droidokat, hogy biztosan munkába álljanak, aztán meg felügyeli, hogy fizessék a jutalékot a recskásnak még neki. Nagyon vad elmélet, trollz?
Nem vad, csak az szól ellene, hogy sodika folyton úgy beszélt, mintha a twitch és a vlog lenne a saját megoldásuk. Ahhoz kell a miskolci studió, és az utazgatás is. És ezek mellett márkra panaszkodott, hogy mindenféle egyéb projectet akar, pedig ha munkaeröközvetítést terveznének, azt a saját ötletének érezné.
Jul 01, 2019 00:26:45
Kerdes
Jul 01, 2019 00:53:12
Trump mikor fogja meglatogatni re zolit?
Jul 01, 2019 00:53:12
Hiénaverő
(
x17)
Jul 01, 2019 07:23:01
x17)
Jul 01, 2019 07:23:01
A stuttgarti közös szállodázest se feledjük, amikor csak Recsító jelentkezett be, és egy ágyban aludt az aprócigánnyal, ahogy az anyjával szokott! LOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLL
Még a recskairodába is felvitte a törpecigányt, kitudja milyen masztipartik mehettek ott!
Jul 01, 2019 07:23:01
Sodilegnagyobbrajongoja
Jul 01, 2019 07:40:23
Július 1., hétfő. Indul minden idők legnagyobb felpörgése.
Este gondolom játék stream, de valami flokkot is kapunk. A hétfő minek a napja, gémerflokk?
Este gondolom játék stream, de valami flokkot is kapunk. A hétfő minek a napja, gémerflokk?
Jul 01, 2019 07:40:23
trader troll
Jul 01, 2019 07:54:36
Monday is money day!
Sodi, shortolom a germany 30at ha minden fasza bejön 500-800 nettó ojrócska délig'
Te hogyan használod okosan targómanó pénzét, hogy haladnak a pénzokádó projektek?
Milyen a szürkeegér élet kamatrabszolgaként?
Sodi, shortolom a germany 30at ha minden fasza bejön 500-800 nettó ojrócska délig'
Te hogyan használod okosan targómanó pénzét, hogy haladnak a pénzokádó projektek?
Milyen a szürkeegér élet kamatrabszolgaként?
Jul 01, 2019 07:54:36
George Shortosh
Jul 01, 2019 08:13:25
Monday is money day!
Sodi, shortolom a germany 30at ha minden fasza bejön 500-800 nettó ojrócska délig'
Te hogyan használod okosan targómanó pénzét, hogy haladnak a pénzokádó projektek?
Milyen a szürkeegér élet kamatrabszolgaként?
Sodi, shortolom a germany 30at ha minden fasza bejön 500-800 nettó ojrócska délig'
Te hogyan használod okosan targómanó pénzét, hogy haladnak a pénzokádó projektek?
Milyen a szürkeegér élet kamatrabszolgaként?
En shortolom az angol fontot.
Jul 01, 2019 08:13:25
D.Dezső
Jul 01, 2019 08:20:26
Micsoda??? Ugye tudja, kedves trolléga, hogy ebből évismétlés lesz!
Hát a repülőjegy, ami már ki volt fizetve, de a kiscigány az utolsó pillanatban meggondolta magát, mert nem vihette a cigánysátrát? Az már smafu?
Hát a repülőjegy, ami már ki volt fizetve, de a kiscigány az utolsó pillanatban meggondolta magát, mert nem vihette a cigánysátrát? Az már smafu?
Valóban leszedegette 10-20 Eurokra, de a defizás haver, törpe, meg hetero màrk vonatkozásában ezek nagyon piti tételek.
Csupán arra akartam célizni, hogy ha nem egy totális önsorsrontó skizó a cigány ö is simán levehette volna a fadászbikát 4-5 ezer eurora ....
Jul 01, 2019 08:20:26
._.
Jul 01, 2019 09:06:04
Valóban leszedegette 10-20 Eurokra, de a defizás haver, törpe, meg hetero màrk vonatkozásában ezek nagyon piti tételek.
Csupán arra akartam célizni, hogy ha nem egy totális önsorsrontó skizó a cigány ö is simán levehette volna a fadászbikát 4-5 ezer eurora ....
Világosan megmondta, hogy neki a masztiparti nem fér bele. Rajta kívül egyedül Márknál próbálkozott még ezzel, de neki nem volt vele gondja egy kocsiért, utazásokért cserébe. Csupán arra akartam célizni, hogy ha nem egy totális önsorsrontó skizó a cigány ö is simán levehette volna a fadászbikát 4-5 ezer eurora ....
Jul 01, 2019 09:06:04
broni
Jul 01, 2019 09:08:32
fegyverbe!!!!!!!!!!!!!
Jul 01, 2019 09:08:32
-
Jul 01, 2019 09:41:26
m.facebook.com/meleg.fiu.16
Itt a régi, 2015-ös profilja.
Itt a régi, 2015-ös profilja.
IP csabda!!!!!!!
Jul 01, 2019 09:41:26
broni
Jul 01, 2019 12:50:05
jó meleg vagyon, nekivetkőztek a cignyjányok!!!!!!!!!
Jul 01, 2019 12:50:05
-
Jul 01, 2019 13:19:31
Hmm... Márk Ausztriából posztolgat. Vajon saját költségen ment ki, vagy a jövő heti vlogepizód készült?
Jul 01, 2019 13:19:31
broni
Jul 01, 2019 13:25:54
szóval az osztrák-magyar monarchiába van sodi is......éljen ferenc józsef, apostoli királyunk!!!!!!!!!!
Jul 01, 2019 13:25:54
broni
Jul 01, 2019 13:49:37
Akkor okkal fog fájni legalább.
A prof felajánlja a kis előbőrt az isteneknek, hogy ne essen le a többi rész?
A prof felajánlja a kis előbőrt az isteneknek, hogy ne essen le a többi rész?
nem, inkább berakom a pacalpörköltbe.
Jul 01, 2019 13:49:37
trendbeli garázdaság
Jul 01, 2019 14:58:32
Még a recskairodába is felvitte a törpecigányt, kitudja milyen masztipartik mehettek ott!
Hiénaverő trolléga, valahányszor meglátom az eszelős tekintetű, zsíroshajú gyernőttet a profilképeden, felkavarodik a gyomrom. Vajon Lackó abban is követi mesterét, Sodikát, hogy magának vágja a
Jul 01, 2019 14:58:32
Schwezoff Dávid
(
x6)
Jul 01, 2019 15:00:15
x6)
Jul 01, 2019 15:00:15
szóval az osztrák-magyar monarchiába van sodi is...!
helytelen!
Kémbridzs!
444.hu/2019/06/30/harom-meteres-kockas-pitont-keres-a-cambridge-i-rendorseg
Jul 01, 2019 15:00:15
broni
Jul 01, 2019 15:16:07
helytelen!
Kémbridzs!
444.hu/2019/06/30/harom-meteres-kockas-pitont-keres-a-cambridge-i-rendorseg
Kémbridzs!
444.hu/2019/06/30/harom-meteres-kockas-pitont-keres-a-cambridge-i-rendorseg
én nem jártam etyetemre!!!!!!!!!!!!!!
Jul 01, 2019 15:16:07
mem di
Jul 01, 2019 15:24:36
én nem jártam etyetemre!!!!!!!!!!!!!!
Ém se mékis naggyón úrassan mek élek aból hógy in csíklandó finóm sákokat fözök a Búda pesti úraknak és hőlgyeknek! Mem a papir számit ha nem a tehecség!
Jul 01, 2019 15:24:36
Fekete bikapata
Jul 01, 2019 15:33:50
Gyagyás, csak péntekenként lesz kontent???
Jul 01, 2019 15:33:50
broni
Jul 01, 2019 15:37:22
Ém se mékis naggyón úrassan mek élek aból hógy in csíklandó finóm sákokat fözök a Búda pesti úraknak és hőlgyeknek! Mem a papir számit ha nem a tehecség!
jól jött a patkányinvázió, mi???)))))))
Jul 01, 2019 15:37:22
shaját megoldás
Jul 01, 2019 15:38:48
Az athéni villanyroller megihlette a gyagyást, úgyhogy összehozta a shaját megoldást, bár valamiért csak a főbérlője csendestársaként:
ogreco.com/
Ha bárkinek kétséges lenne, hogy tényleg a bejlinyi pjogjamozózseni áll a dolog mögött, elég egy pillantást vetni a gyik-oldalra:
ogreco.com/gyik.html
A jövő héten indul, ez 100%!
ogreco.com/
Ha bárkinek kétséges lenne, hogy tényleg a bejlinyi pjogjamozózseni áll a dolog mögött, elég egy pillantást vetni a gyik-oldalra:
ogreco.com/gyik.html
A jövő héten indul, ez 100%!
Jul 01, 2019 15:38:48
Mem diplómás tról
Jul 01, 2019 15:43:21
jól jött a patkányinvázió, mi???)))))))
Mi otta el fógytak a tacsí macsikk mem tuttam íjen finómat főszni! Mék a fö várós ís ki tűmtetet mínt hire nevess pattkány írtót! A vemdégek mem kérdeszik mi va a íteni pőrkőtbe csakk be kanalazák amít a Mílen csilagós tőrp séff elélyűk tesz.
Jul 01, 2019 15:43:21
broni
Jul 01, 2019 15:48:08
éljenek a hongkongiak, köcsög kommer kína!!!!!!!!!!!
Jul 01, 2019 15:48:08
John Spartan
Jul 01, 2019 16:02:59
jól jött a patkányinvázió, mi???)))))))
Mi a baj a patkányburgerrel?
Jul 01, 2019 16:02:59
broni
Jul 01, 2019 16:07:24
Mi a baj a patkányburgerrel?
semmmi, én is azon nőttem fel!!!!!!!!!!!
Jul 01, 2019 16:07:24
Mem diplómás tról
Jul 01, 2019 16:16:49
semmmi, én is azon nőttem fel!!!!!!!!!!!
Akór látokas el a Kószteszbe mer ótt süttőm a lek finómab degúsztácioss ham búrgert fris pattkány husból! Kisérletti jelegel asz ét lappón mek talállhato a galamb búrker is! Mek nyalot mind a tisz újadat Bróni!
Jul 01, 2019 16:16:49
kanadai trollok!
Jul 01, 2019 16:23:26
[esetleg amerikaiak is, nem tudom ott hogy működik]
www.youtube.com/watch?v=HC2Yl-IV-Xc
lehet lyoness-re feliratkozni tomicica alá
www.youtube.com/watch?v=HC2Yl-IV-Xc
lehet lyoness-re feliratkozni tomicica alá
Jul 01, 2019 16:23:26
broni
Jul 01, 2019 16:24:24
Akór látokas el a Kószteszbe mer ótt süttőm a lek finómab degúsztácioss ham búrgert fris pattkány husból! Kisérletti jelegel asz ét lappón mek talállhato a galamb búrker is! Mek nyalot mind a tisz újadat Bróni!
nszksz
Jul 01, 2019 16:24:24
trendbeli garázdaság
Jul 01, 2019 16:36:59
[esetleg amerikaiak is, nem tudom ott hogy működik]
youtube.com/watch?v=HC2Yl-IV-Xc
lehet lyoness-re feliratkozni tomicica alá
youtube.com/watch?v=HC2Yl-IV-Xc
lehet lyoness-re feliratkozni tomicica alá
Nagyon megy a röfi! A végtelenül sikeres kanadai programozó, hogy, hogy nem, az idióta gurulkákat akarja újfent beszervezni pilótajátékba.
A kép meg azért ilyen rohadt sötét, mert kint beborult, a hiperokos-szuperintelligens webkamera meg úgy gondolta, biztos a falat akarom mutatni nektek mögöttem, ez a fej itt előrébb nem érdekes. Majd legközelebb egy légvédelmi reflektor elé ülök le.
Úgy tűnik, a mérnökúr nem tudja beállítani a kamerát, de még arra sem jött rá, hogy ha hátulról jön a cipófejére a fény, akkor az sötét lesz.
FIGYELEM: Az összes okoskodó idiótát, aki piramisjátékról meg MLM-ről sipítozik, azonnal törlöm. Ha fogalmad sincs, mi a különbség a piramisjáték és egy tizenöt éve 47 országban legálisan működő törzsvásárlói hálózat között, akkor maradj csendben. Ha nem tudod, mi az MLM, akkor is maradj csendben.
Ezt az olasz versenyhivatal kicsit mondjuk máshogy látta:
"In January 2019, Italy’s Competition Authority (AGCM) ruled that the Lyoness cashback formula, which promises a percentage refund of the money spent by consumers shopping at the company’s affiliated retailers, is an unfair and deceptive commercial practice that constitutes a pyramid scheme according to the Italian Consumer Code, and imposed a penalty of €3,200,000 against the company."
Shikeres vagy, dagadék, hogy negyven felett is idióta prolikat próbálsz beszervezni piramisjátékba! LOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
Jul 01, 2019 16:36:59
stressznélküli nyugi
(
x2)
Jul 01, 2019 16:43:17
x2)
Jul 01, 2019 16:43:17
Nagyon megy a röfi! A végtelenül sikeres kanadai programozó, hogy, hogy nem, az idióta gurulkákat akarja újfent beszervezni pilótajátékba.
A kép meg azért ilyen rohadt sötét, mert kint beborult, a hiperokos-szuperintelligens webkamera meg úgy gondolta, biztos a falat akarom mutatni nektek mögöttem, ez a fej itt előrébb nem érdekes. Majd legközelebb egy légvédelmi reflektor elé ülök le.
Úgy tűnik, a mérnökúr nem tudja beállítani a kamerát, de még arra sem jött rá, hogy ha hátulról jön a cipófejére a fény, akkor az sötét lesz.
FIGYELEM: Az összes okoskodó idiótát, aki piramisjátékról meg MLM-ről sipítozik, azonnal törlöm. Ha fogalmad sincs, mi a különbség a piramisjáték és egy tizenöt éve 47 országban legálisan működő törzsvásárlói hálózat között, akkor maradj csendben. Ha nem tudod, mi az MLM, akkor is maradj csendben.
Ezt az olasz versenyhivatal kicsit mondjuk máshogy látta:
"In January 2019, Italy’s Competition Authority (AGCM) ruled that the Lyoness cashback formula, which promises a percentage refund of the money spent by consumers shopping at the company’s affiliated retailers, is an unfair and deceptive commercial practice that constitutes a pyramid scheme according to the Italian Consumer Code, and imposed a penalty of €3,200,000 against the company."
Shikeres vagy, dagadék, hogy negyven felett is idióta prolikat próbálsz beszervezni piramisjátékba! LOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
A kép meg azért ilyen rohadt sötét, mert kint beborult, a hiperokos-szuperintelligens webkamera meg úgy gondolta, biztos a falat akarom mutatni nektek mögöttem, ez a fej itt előrébb nem érdekes. Majd legközelebb egy légvédelmi reflektor elé ülök le.
Úgy tűnik, a mérnökúr nem tudja beállítani a kamerát, de még arra sem jött rá, hogy ha hátulról jön a cipófejére a fény, akkor az sötét lesz.
FIGYELEM: Az összes okoskodó idiótát, aki piramisjátékról meg MLM-ről sipítozik, azonnal törlöm. Ha fogalmad sincs, mi a különbség a piramisjáték és egy tizenöt éve 47 országban legálisan működő törzsvásárlói hálózat között, akkor maradj csendben. Ha nem tudod, mi az MLM, akkor is maradj csendben.
Ezt az olasz versenyhivatal kicsit mondjuk máshogy látta:
"In January 2019, Italy’s Competition Authority (AGCM) ruled that the Lyoness cashback formula, which promises a percentage refund of the money spent by consumers shopping at the company’s affiliated retailers, is an unfair and deceptive commercial practice that constitutes a pyramid scheme according to the Italian Consumer Code, and imposed a penalty of €3,200,000 against the company."
Shikeres vagy, dagadék, hogy negyven felett is idióta prolikat próbálsz beszervezni piramisjátékba! LOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
Fogy a marcipánpénz. Ilyen nagyon egyszerű ez.
Kamerabeállítás meg világítás témában érdemes szaktanácsot kérni a profiktól, én pl. tudok egyet Berlin, Germany környékén.
Jul 01, 2019 16:43:17
-
Jul 01, 2019 16:51:34
Kíváncsi lennék hány senior fejlesztő szorul rá arra kanadában, hogy mlm-ben vegyen részt másodállásként.
Jul 01, 2019 16:51:34
trendbeli garázdaság
Jul 01, 2019 17:01:12
Tapasztalataim szerint az ilyen pilótajátékokat és hasonló scameket kizárólag a társadalom legalján tengődő, többnyire színesbőrű bevándorlók, főleg nigériaiak űzik. Mit szólsz, malacz? Sikerült 43 éves korodra az általad lenézett "cigányok" szintjére süllyedned! Hogyan értékelnéd ezt? Nagybetűs shikernek, ugye?
Jul 01, 2019 17:01:12
Brian
(
x2)
Jul 01, 2019 17:13:10
x2)
Jul 01, 2019 17:13:10
nem, inkább berakom a pacalpörköltbe.
lebuktál németh szilárd!!!4!!44!!
Jul 01, 2019 17:13:10
papúcsóss dőrppe
Jul 01, 2019 17:16:47
Akór látokas el a Kószteszbe mer ótt süttőm a lek finómab degúsztácioss ham búrgert fris pattkány husból! Kisérletti jelegel asz ét lappón mek talállhato a galamb búrker is! Mek nyalot mind a tisz újadat Bróni!
Mi után mek sűtöttem a hus pogácsát, Parpi ki tőrli vele a csunyáját, esz a títkós össze tevvő!!!
Jul 01, 2019 17:16:47
broni
Jul 01, 2019 17:34:41
lebuktál németh szilárd!!!4!!44!!
tudtam!!!!!!!!!!!!nem vagyok német szilárd!!!!!!!!!!!!láthatod, hogy nem csepeli ip!!!!!!!
Jul 01, 2019 17:34:41
Brian
(
x2)
Jul 01, 2019 17:55:20
x2)
Jul 01, 2019 17:55:20
tudtam!!!!!!!!!!!!nem vagyok német szilárd!!!!!!!!!!!!láthatod, hogy nem csepeli ip!!!!!!!
kopasz vagy, dagadt és pacalt zabálsz, nagyon gyanús...
Jul 01, 2019 17:55:20
hallgató
Jul 01, 2019 17:57:01
Szeretnék küldeni egy számot a röfinek a Piramis együttestől! Nszksz!
Jul 01, 2019 17:57:01
broni
Jul 01, 2019 18:05:31
kopasz vagy, dagadt és pacalt zabálsz, nagyon gyanús...
de román vok, hahó, míg németh figyiszes hazaffyy!!!!!
Jul 01, 2019 18:05:31
Brian
(
x2)
Jul 01, 2019 18:09:09
x2)
Jul 01, 2019 18:09:09
szerintem németh szilárd is román. ránézésre legalábbis
Jul 01, 2019 18:09:09
Schwezoff Dávid
(
x6)
Jul 01, 2019 18:10:22
x6)
Jul 01, 2019 18:10:22
Tomicica beszállhatna az Il Ferro-ba is! Lol. Igazi fehércigány!
lesz még edénybemutató és csodamatrac árus is a mérnök úr?
hát azért hetyetye
lesz még edénybemutató és csodamatrac árus is a mérnök úr?
Jul 01, 2019 18:10:22
broni
Jul 01, 2019 18:20:57
szerintem németh szilárd is román. ránézésre legalábbis
ááááááááááááááááááááááááááá
nem vok német szilárd, barbi szarára esküszöm!!!!!!
Jul 01, 2019 18:20:57
114 látogató online.
A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™


white power!!!!!!!!!!köcsög szocdemek!!!!!!!!!!