« 6961 6962 6963 6964 6965 6966 6967 6968 6969 6970 »
1739492 komment.

Szerző: bolgár jeti (Snecológus-pontszám: 60145x30) Jan 06, 2021 21:32:25
Válasz
(5)
Hahó
laikus vagyok, de arra gondolok, hogy újra kell írnia azokat az "apróságokat", amiket bemásolt máshonnan, és amelyek nem illeszkedtek a kódba. mivel azt sem tudja mik azok, ezért vért izzad.


A tegnapi stream-ben elmondta, hogy ilyen teljesen alap ellenőrzések elmaradtak az inputban. Teljesen esélytelen :)

Az espresto-t szerintem valami őrangyal adhatta neki, akik próbálták menteni a menthetetlent. Mondjuk akkor még nem volt teljesen reménytelen helyzetben. Még egy 33 perces 5km-t is lefutott a kedvükért :D
"A tomket, mikor ideges, olyan, mint egy tökbábu. Vörös a feje és nagy a hangja. És tök vicces."
Jan 06, 2021 21:32:25

Szerző: broni (Snecológus-pontszám: 91930x45) Jan 06, 2021 21:35:43
Válasz
(1)
bolgár jeti
A tegnapi stream-ben elmondta, hogy ilyen teljesen alap ellenőrzések elmaradtak az inputban. Teljesen esélytelen :)

Az espresto-t szerintem valami őrangyal adhatta neki, akik próbálták menteni a menthetetlent. Mondjuk akkor még nem volt teljesen reménytelen helyzetben. Még egy 33 perces 5km-t is lefutott a kedvükért :D



akkor polgágháború, nem kevés hullával. kina win.
Jan 06, 2021 21:35:43

Szerző: broni (Snecológus-pontszám: 91930x45) Jan 06, 2021 21:39:39
Válasz
(2)
meg russzia, isten óvd putyin cárt!!!!!!!a fehér faj utolso mwenedéke, ujkrajna, oroszok,. mi nem érjeük mek,. bár.lja, meg a finnek, norvégok, , baltikum.. rábasztunk.
Jan 06, 2021 21:39:39

Szerző: egérszar a konyhapulton Jan 06, 2021 21:50:03
Válasz
(4)
bolgár jeti
A tegnapi stream-ben elmondta, hogy ilyen teljesen alap ellenőrzések elmaradtak az inputban. Teljesen esélytelen :)

Az espresto-t szerintem valami őrangyal adhatta neki, akik próbálták menteni a menthetetlent. Mondjuk akkor még nem volt teljesen reménytelen helyzetben. Még egy 33 perces 5km-t is lefutott a kedvükért :D


Már volt egyszer ez a backenden nem validalt dolog. Pedig ide is leírtuk sodi, hogy backenden kell validalni, frontenden meg lehet ( ott is illik). Ezek olyan alap dolgok amiket egy kezdő is tud. Bar mit magyarázok én egy senior fullstack frontember programozónak?
Jan 06, 2021 21:50:03

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43559x21) Jan 06, 2021 21:50:54
Válasz
(5)
Sodi, képzeld, az USA-ban most van az, amit Magyarországon volt 2006 őszén. Te most mennél tüntetni a Kapitóliumhoz, Sodi? EZ ITT EGY TECHNIKAI PRÓBAAAAA
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jan 06, 2021 21:50:54

Szerző: Büntetőjogi Púpász Jan 06, 2021 21:52:59
Válasz
(0)
A menekült sodi, a pedofil menekült sodi, a sodi, a sodi aki nem akarja megfizetni a tartozását a hazájának most éppen arról okoskodik, hogy ha 2022-ben az ellenzék nyer, akkor lázadni kell és vért kell ontani. Én a helyetekben mellé állnék, eléggé szakavatott torokelvágó és -taposó hírében áll.
Jan 06, 2021 21:52:59

Szerző: Hahó (Snecológus-pontszám: 274456x137) Jan 06, 2021 21:53:19
Válasz
(0)
Nemzet Krónikása
Sodi, képzeld, az USA-ban most van az, amit Magyarországon volt 2006 őszén. Te most mennél tüntetni a Kapitóliumhoz, Sodi? EZ ITT EGY TECHNIKAI PRÓBAAAAA


nem tudja nézni ahogy leverik ott is a csürhét, mert sajnos fizetetlen túlóra keretében melócsáznia kell a bérrabszolgának.
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jan 06, 2021 21:53:19

Szerző: Hahó (Snecológus-pontszám: 274456x137) Jan 06, 2021 21:57:36
Válasz
(-2)
egy retardot már mellkason lőttek. látod puha slag? nem kell vacakolni a gumilövedékes szemkilövetéssel, egyből élessel kell fegyelmezni, és nem lábon, hanem szíven, hogy dögöljön meg a szar. veled is így kellett volna elbánni 2006-ban.
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jan 06, 2021 21:57:36

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43559x21) Jan 06, 2021 21:58:41
Válasz
(1)
"I WON THE ELECTION!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"


Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jan 06, 2021 21:58:41

Szerző: broni (Snecológus-pontszám: 91930x45) Jan 06, 2021 21:59:12
Válasz
(6)
usában semmi nincs, biden élessel a csürhe közé lövet, , ha olyan helyzet lesz, trumpot elviszik diliházba.morvaiu hisztrike meg üvülkt, hogy 2111 amcsi hazafinak kililőtték a szemét.itt is éllessel kellet vona lőni 2006 ban-, 10-15-dög ottmarad. kuss van.
Jan 06, 2021 21:59:12

Szerző: asodi Jan 06, 2021 21:59:23
Válasz
(12)
Nemzet Krónikása
"I WON THE ELECTION!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"


I have no erection!!!
Jan 06, 2021 21:59:23

Szerző: Hahó (Snecológus-pontszám: 274456x137) Jan 06, 2021 21:59:55
Válasz
(2)
trump már rájuk küldte a nemzeti gárdát.:))

először feltüzeli a saját retardjait, aztán lelöveti őket. olyan okos ez is, mint puha slag.
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jan 06, 2021 21:59:55

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43559x21) Jan 06, 2021 22:02:28
Válasz
(6)
Hahó
trump már rájuk küldte a nemzeti gárdát.:))

először feltüzeli a saját retardjait, aztán lelöveti őket. olyan okos ez is, mint puha slag.


Hahó, 74 millió ember Trumpra szavazott. Civil War incoming?
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jan 06, 2021 22:02:28

Szerző: regginsnarT (Snecológus-pontszám: 2833x1) Jan 06, 2021 22:19:07
Válasz
(3)
Nemzet Krónikása
Hahó, 74 millió ember Trumpra szavazott. Civil War incoming?


Majd az egyik oldal rozsaszin mufaszokat fog dobalni, a masik meg valaszul jol az arcukba lenget egy pepe bekas zaszlot
Holnap tudunk reggel indulni
Jan 06, 2021 22:19:07

Szerző: bolgár jeti (Snecológus-pontszám: 60145x30) Jan 06, 2021 22:21:04
Válasz
(1)
Nemzet Krónikása
Hahó, 74 millió ember Trumpra szavazott. Civil War incoming?


Hááát, ha valahol akkor az USA-ban van elég hülye, van elég fegyver, van elég lőszer és főleg van elég pénz polgárháborúzni :)

Sokkal olcsóbb mint Vietnám vagy Irak :)
"A tomket, mikor ideges, olyan, mint egy tökbábu. Vörös a feje és nagy a hangja. És tök vicces."
Jan 06, 2021 22:21:04

Szerző: töppedt buzigolyók (Snecológus-pontszám: 74138x37) Jan 06, 2021 22:22:34
Válasz
(7)
Én azon röhögtem fel nagyon, hogy ott a fénykép a nyakszakállas alt-rightos tulkokról, akik épp befoglalták a Capitoliumot, erre az egyiknek a kezére rá van tetoválva a Dishonored című játékból az Outsider jele. Konkrétan visszaköptem a vizet, rá a monitorra bazmeg. Asszem az amerikai széljobb elég nagy bajban van, ha ez a színe-virága. Ezek tényleg ilyen Pepe békás mémeskedő buzeránsok, mint Mannin.
Jan 06, 2021 22:22:34

Szerző: Hahó (Snecológus-pontszám: 274456x137) Jan 06, 2021 22:24:21
Válasz
(1)
bolgár jeti
Hááát, ha valahol akkor az USA-ban van elég hülye, van elég fegyver, van elég lőszer és főleg van elég pénz polgárháborúzni :)

Sokkal olcsóbb mint Vietnám vagy Irak :)


snecológiai szempontból a mennyország lenne. gondoljatok bele, a tanszéki dodge már indulhatna is, hogy elkapjuk puha slagot.
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jan 06, 2021 22:24:21

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43559x21) Jan 06, 2021 22:30:06
Válasz
(8)
Megérdemelnék az amerikaiak egyébként. Gondoljunk csak bele, hogy az elmúlt 100 évben (1921 - 2021) az USA hány kormányt buktatott már meg, hány véres háborút robbantott ki Dél-Amerikában, vagy éppen a Közel-Keleten.


[img]https://i.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/001/749/504/dd2.jpg[/img]
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jan 06, 2021 22:30:06

Szerző: Okjs Snecologus (Snecológus-pontszám: 3315x1) Jan 06, 2021 22:30:16
Válasz
(2)
Sodi, dolgozz az apró hibákon te szolga, ne nézz USA híreket!!!!!!
szutyok
Jan 06, 2021 22:30:16

Szerző: Menyus Jan 06, 2021 22:44:58
Válasz
(-9)
Soha többet nem írok ide
Jan 06, 2021 22:44:58

Szerző: Löwenbräu Oktoberfestbier Jan 06, 2021 23:01:03
Válasz
(8)
Szerencsétlen puha faszú pedofil, ahelyett hogy beszélgetős-(retard)elemzős műsort nyomna Twitchen, helyette ingyen túlórázik a düsseldorfiaknak. Mert ennyire balek ASODI, piszony! :D
Jan 06, 2021 23:01:03

Szerző: - Jan 06, 2021 23:04:54
Válasz
(0)
Párszor már olvastam itt a recskás esetét az ukrán kurvával és a román kamionos gecivel. Ez melyik flokkban volt benne,vagy ez csak egy ilyen fórum hencegés volt?
Jan 06, 2021 23:04:54

Szerző: sztárprogramozó (Snecológus-pontszám: 4435x2) Jan 06, 2021 23:05:31
Válasz
(0)
Hogy áll a ticket sodó?
"HALÁLT ÉRDEMELNÉL! HALÁLT HALÁLT HALÁLT!" - by SoDI
Jan 06, 2021 23:05:31

Szerző: sittessanyi Jan 06, 2021 23:08:44
Válasz
(-4)
remélem az amcsik is kilőnek pár retardjobber szemet, de még jobb lenne ha élessel lőnék őket.
ha mi is így tettünk volna, ma nem szennyezné a világot ez a gonosz, nagyképű adócsaló púpos.
Jan 06, 2021 23:08:44

Szerző: Mitvisz (Snecológus-pontszám: 2831x1) Jan 06, 2021 23:11:59
Válasz
(2)
Ha a púpos magas lóról beszél, utána minden alkalommal gondoskodik az univerzum arról, hogy jól megszopja valamilyen formában.
Andi.
A tegnapi frontemberes autiloop után sem lesz ez másképp. FASZERDŐ INCOMING!
Jan 06, 2021 23:11:59

Szerző: broni (Snecológus-pontszám: 91930x45) Jan 06, 2021 23:13:40
Válasz
(0)
Nemzet Krónikása
Megérdemelnék az amerikaiak egyébként. Gondoljunk csak bele, hogy az elmúlt 100 évben (1921 - 2021) az USA hány kormányt buktatott már meg, hány véres háborút robbantott ki Dél-Amerikában, vagy éppen a Közel-Keleten.


[img]https://i.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/001/749/504/dd2.jpg[/img]


brittek???????????
Jan 06, 2021 23:13:40

Szerző: töppedt buzigolyók (Snecológus-pontszám: 74138x37) Jan 06, 2021 23:15:29
Válasz
(2)
-
Párszor már olvastam itt a recskás esetét az ukrán kurvával és a román kamionos gecivel. Ez melyik flokkban volt benne,vagy ez csak egy ilyen fórum hencegés volt?


vekniflokk volt róla. Valami olyasmi a címe, hogy felszedtem egy csajt Németországban. A flokkból kimaradt részletek meg itt vannak a fórumon, itt büszkélkedett a kilefetyelt habos gecivel konkrétan.
Jan 06, 2021 23:15:29

Szerző: broni (Snecológus-pontszám: 91930x45) Jan 06, 2021 23:15:45
Válasz
(5)
egy magyar fehér cigány vezti a tüntetőket, egyik kezében disznófej, másikban hal.azt üvöltií"free peru"
Jan 06, 2021 23:15:45

Szerző: Hahó (Snecológus-pontszám: 274456x137) Jan 06, 2021 23:19:28
Válasz
(4)
broni
egy magyar fehér cigány vezti a tüntetőket, egyik kezében disznófej, másikban hal.azt üvöltií"free peru"


titán is ott van, azt üvölti, hogy éjjen tvámp evnök úv.
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jan 06, 2021 23:19:28

Szerző: broni (Snecológus-pontszám: 91930x45) Jan 06, 2021 23:21:06
Válasz
(0)
Az amerikai tőzsdeindexek meg sem rezdültek a capitoliumi zavargás hírére

Uj Péter
KÜLFÖLD
ma 22:38
27
a
imádom petit, fradista.láttam is többször.meg szasza a zorallból, vele dumáltam is, jó srác.
Jan 06, 2021 23:21:06

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43559x21) Jan 06, 2021 23:22:58
Válasz
(2)
Annyira bírom a balliberális amerikai híradókat, ahogy többször mantrázzák azt hogy Biden nyerte a választást, és be lesz avatva huszadikán... :DDD
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jan 06, 2021 23:22:58

Szerző: Mitvisz (Snecológus-pontszám: 2831x1) Jan 06, 2021 23:29:35
Válasz
(1)
Nemzet Krónikása
Annyira bírom a balliberális amerikai híradókat, ahogy többször mantrázzák azt hogy Biden nyerte a választást, és be lesz avatva huszadikán... :DDD


polgárháborút megelőzendő, muszáj. Sokan úgy tekintenek az eseményekre, mint a malac.
Jan 06, 2021 23:29:35

Szerző: IT troll Jan 06, 2021 23:31:48
Válasz
(2)
broni
Az amerikai tőzsdeindexek meg sem rezdültek a capitoliumi zavargás hírére

Uj Péter
KÜLFÖLD
ma 22:38
27
a
imádom petit, fradista.láttam is többször.meg szasza a zorallból, vele dumáltam is, jó srác.


2006 vegen a BUX is OK volt
Jan 06, 2021 23:31:48

Szerző: Löwenbräu Oktoberfestbier Jan 06, 2021 23:33:25
Válasz
(1)
Mitvisz
polgárháborút megelőzendő, muszáj. Sokan úgy tekintenek az eseményekre, mint a malac.


Legalább nyárig ezen fog pörögni a kurta farkú malac, és gyártja majd a vekni cipó flokkokat a gurulkáinak!
Jan 06, 2021 23:33:25

Szerző: regginsnarT (Snecológus-pontszám: 2833x1) Jan 06, 2021 23:34:19
Válasz
(3)
Hahó
titán is ott van, azt üvölti, hogy éjjen tvámp evnök úv.


prezdient, hogy Brazíliában is értsék xd
Holnap tudunk reggel indulni
Jan 06, 2021 23:34:19

Szerző: Hahó (Snecológus-pontszám: 274456x137) Jan 06, 2021 23:36:45
Válasz
(2)
regginsnarT
prezdient, hogy Brazíliában is értsék xd


múltkor ezen gondolkodtam, hogy is hívták a brazil szexnagyit?
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jan 06, 2021 23:36:45

Szerző: broni (Snecológus-pontszám: 91930x45) Jan 06, 2021 23:37:02
Válasz
(1)
na, ez olyan, mint tv szarházostrom.trump meg ég mmint a rejsztág)))))))))))))))érted, sodi?????????
Jan 06, 2021 23:37:02

Szerző: broni (Snecológus-pontszám: 91930x45) Jan 06, 2021 23:38:07
Válasz
(0)
Hahó
múltkor ezen gondolkodtam, hogy is hívták a brazil szexnagyit?


lehet papi vót...........))))))))))))))
Jan 06, 2021 23:38:07

Szerző: Vonzas torvenye Jan 06, 2021 23:41:39
Válasz
(0)
Trollz, a 2014-15 idoszakot olvasva, nekem ugy tunik, hogy igaz a gyanu es Holler a fordosneni. Nem emlekszem mar minden reszletre, de az infok alapjan, amiket sodi irt rola, passzol a profil. Vagy ez mar bebizonyosodott? Esetleg ha az osztrak magyar fasz megtrollozasa nem lenne eleg a gyagyasnak, egy regi szexnagyi is jo lehet. Az ilyesmit mindig szereti :)
Jan 06, 2021 23:41:39

Szerző: Buziszimulátor Jan 06, 2021 23:42:12
Válasz
(-8)
Éljen Kamala, vesszen trump!
Jan 06, 2021 23:42:12

Szerző: Zsénó (Snecológus-pontszám: 44832x22) Jan 06, 2021 23:50:53
Válasz
(2)
Hahó
múltkor ezen gondolkodtam, hogy is hívták a brazil szexnagyit?


Vanice Fiore
Kivételesen nem alkoholt iszok, mert elfogyott.
Jan 06, 2021 23:50:53

Szerző: D_Dezső (Snecológus-pontszám: 58687x29) Jan 06, 2021 23:56:54
Válasz
(14)
-
Párszor már olvastam itt a recskás esetét az ukrán kurvával és a román kamionos gecivel. Ez melyik flokkban volt benne,vagy ez csak egy ilyen fórum hencegés volt?


www.youtube.com/watch?v=wOLfv4LDUiI

Ebben részletesen elhazudja a dolgot. A mese szerint 2-szer ment el a swinger klubba, de elősször csak az öreg német nyugdíjasokra ráncigálta a fütyköst.

Második alkalommal viszont egy fiatal orosz csibe (aki talán ápolónő) jött le a munkatársnővivel melócsá után bulizgatni. :)

Mennyire hihető story, hogy a huszonéves orosz csajok akik apolóként gürcölnek Németországban, a nyugdíjas mosdatásból összeszedett 120 eurójukat swinger klubbra költsék ... És valószínűleg a 20 éves orosz csajok nagyon nehezen találnak dugó-pajtást egy 4 milliós világvárosban a Tinder korában, ezért swinger klubbokba kell járniuk ahol 60+-os német nyuggerekkel, meg torz testű perverzekkel hentereghetnek.

Én nem akarom Recska-boyt elkeseríteni (de), viszont FELTŰNT, hogy 20 éves orosz csajok ha swinger vagy night klubban feltűnnek, azok bizony kurvák lesznek :) És lehet, hogy Recsakboy nem fizetett nekik de befizette a 120 euro-s belépődíjat csak úgy mint a többi selejtes akik még aznap este végig mentek a "fiatal orosz lányon" :)
Jan 06, 2021 23:56:54

Szerző: D_Dezső (Snecológus-pontszám: 58687x29) Jan 07, 2021 00:09:54
Válasz
(20)
www.youtube.com/watch?v=ZkKX2oudEEE

Itt a másik flokk, amikor cseh kurva néninél volt, vagy ahogy a Sodi fogalmaz masszőznél.

Két napig volt Drezdában és mind a két nap elment a kurvához, hogy kiveresse a fütyit. Annyira bejött neki, hogy második nap dupla árat fizetett 2x150EUR.

De a selejtes balek nem a kurvánakmasszőznek adta oda, hogy üljön már bele egy cseppet', hanem kifizetett dupla annyit a pénztárnál :) Biztos láttak már ott sok fura elmebeteget de ekkora losert nem hiszem ...

Itt még a flokkban kicsit álmodozik róla, hogy ha kondizna meg levágatná a haját talán neki is lehetne ilyen "pornós testű" cseh barátnője. Paródia rovat.

Persze mint jó keresztény ő soha sem fizetne szexuális szolgáltatásért ez csak amolyan masszázs volt ahol egy tökmeztelen kurva néni kiverte a pitont amíg ő Márkra gondolt behunyt szemmel.

Jan 07, 2021 00:09:54

Szerző: Ásó27 (Snecológus-pontszám: 137148x68) Jan 07, 2021 00:30:46
Válasz
(2)
Endre, a dohányzás csökkenti a stresszt
Mifaaaaaaaaaaaan
Jan 07, 2021 00:30:46

Szerző: Bejlin (Snecológus-pontszám: 16621x8) Jan 07, 2021 00:32:30
Válasz
(5)
D_Dezső
www.youtube.com/watch?v=ZkKX2oudEEE


Ebben a flokkban még magához képest is kibaszott ocsmányul néz ki. A keresztény erkölcsbe nem fér bele hogy fizessen a szexért, de BKV jegyért eljárt idős párokhoz faszt verni. Vicces hallgatni ahogy mondogatta már ekkor hogy mindenki akit patronálgat már mennyire rendben vannak. Már tudjuk mennyire rendbe jöttek. :D
"Nem tudunk kenyeret venni. Éhezünk"
Jan 07, 2021 00:32:30

Szerző: botibb Jan 07, 2021 06:02:27
Válasz
(6)
Sodi!

Lehetnél olyan jó arc, hogy a kész karakk ólat odaadnád a törpének!

Menne a creep show ⁰-24 fhosná phiszony!
Nagy farkam van és kemény. :)
Jan 07, 2021 06:02:27

Szerző: p00p (Snecológus-pontszám: 4719x2) Jan 07, 2021 08:13:59
Válasz
(3)
A krónikásnak már Washingtonban kellene lennie, de megint lemarad a fontos eseményekről. Pedig nagy lenne, a MAGA-s, konteós idiőták és az ősember mellett feltűnne a púpos quasimodo, garantált freakshow.
Kilóg a kanóc, bazmeg
Jan 07, 2021 08:13:59

Szerző: - Jan 07, 2021 08:36:24
Válasz
(0)
Ha snecit meglátom egy facebook csoportban akkor mi a helyes eljárás? Nem szeretném hogy bármilyen közösség tagja legyen ez a kotorék!
Jan 07, 2021 08:36:24

Szerző: Faszaság van (Snecológus-pontszám: 4172x2) Jan 07, 2021 08:50:54
Válasz
(4)
-
Ha snecit meglátom egy facebook csoportban akkor mi a helyes eljárás? Nem szeretném hogy bármilyen közösség tagja legyen ez a kotorék!


Baszasd ki minél hamarabb a rohadékot. Mehet a bunkibank, a pedos képek, a külföldi magyarok agyonlövése, a széljobberkedés, mások halálán való gúnyolódás, mindegy, csak hasson.

Szerelemben, háborúban, és sneciszopatásban minden szabad!
ma nem lesz Nintendo, mert hazug a Nintendo!
Jan 07, 2021 08:50:54

Szerző: A szauna szatírja (Snecológus-pontszám: 2113x1) Jan 07, 2021 08:54:45
Válasz
(0)
Faszaság van
Baszasd ki minél hamarabb a rohadékot. Mehet a bunkibank, a pedos képek, a külföldi magyarok agyonlövése, a széljobberkedés, mások halálán való gúnyolódás, mindegy, csak hasson.

Szerelemben, háborúban, és sneciszopatásban minden szabad!
nem fogják engedni az adminok ellenőrzik a posztokat. Írok személyesen egyiknek.
Boldog Vekni
Jan 07, 2021 08:54:45

Szerző: egérszar a konyhapulton Jan 07, 2021 09:01:18
Válasz
(1)
Sziasztok!

Tv-t szeretnék vásárolni tudnátok segíteni? Sajnos a magyar fizetésemmel nem engedhetek meg magamnak egy jó tv-t, amilyet mondjuk az osztrákok/németek igen, szóval sajnos csak max 4-5000 euroig tudok elmenni. Nyilván hulladékot se akarok venni amit 1-2 év múlva dobhatok ki, szóval 1500-2000 euró alá nem mennék(egyáltalán árulnak még ilyen olcsó, hulladék tv-et?).
Köszi a segítséget előre is.
Jan 07, 2021 09:01:18

Szerző: bolgár jeti (Snecológus-pontszám: 60145x30) Jan 07, 2021 09:10:21
Válasz
(0)
egérszar a konyhapulton
Sziasztok!

Tv-t szeretnék vásárolni tudnátok segíteni? Sajnos a magyar fizetésemmel nem engedhetek meg magamnak egy jó tv-t, amilyet mondjuk az osztrákok/németek igen, szóval sajnos csak max 4-5000 euroig tudok elmenni. Nyilván hulladékot se akarok venni amit 1-2 év múlva dobhatok ki, szóval 1500-2000 euró alá nem mennék(egyáltalán árulnak még ilyen olcsó, hulladék tv-et?).
Köszi a segítséget előre is.


Én az adóvisszétrítésemből egy 65 inch-es samsung q90t-t vettem végül 1600 euróért. A maradékból meg Stellart (XLM), ami azóta 120%-ot ment fel, szóval lassan nullán vagyok :)
"A tomket, mikor ideges, olyan, mint egy tökbábu. Vörös a feje és nagy a hangja. És tök vicces."
Jan 07, 2021 09:10:21

Szerző: Sodi a jövőből Jan 07, 2021 09:17:04
Válasz
(6)
Jóffan, örülhettek...
Jan 07, 2021 09:17:04

Szerző: devizás haver Jan 07, 2021 09:24:00
Válasz
(6)
Életveszély van, elmaradtam a tartásdíjjal, a végrehajtók már a házam előtt toporognak! A szörnyűségek elkerüléséhez kellene sürgősen 1000 euró! Természetesen a törlesztésem sem marad el, holnap megadok neked 800 eurót, így neked már csak 200-zat kellene most küldened WU-n! Bízom benned, Endre, ha eddig elkerültük a legrosszabbat, akkor 2021 ne kezdődjön már ilyen élettragédiával!
Jan 07, 2021 09:24:00

Szerző: Zsénó (Snecológus-pontszám: 44832x22) Jan 07, 2021 09:39:19
Válasz
(14)
Újabb buzifények:

Kivételesen nem alkoholt iszok, mert elfogyott.
Jan 07, 2021 09:39:19

Szerző: Magyarország rémálma (Snecológus-pontszám: 14366x7) Jan 07, 2021 09:44:14
Válasz
(2)
Zsénó
Újabb buzifények:



Sneci, senkit nem érdekelnek a hitelre vásárolt szarjaid, inkább foglalkozz a púpoddal, mert hamarosan okostolószéket kell venned.
hehe
Jan 07, 2021 09:44:14

Szerző: bolgár jeti (Snecológus-pontszám: 60145x30) Jan 07, 2021 09:47:02
Válasz
(4)
Magyarország rémálma
Sneci, senkit nem érdekelnek a hitelre vásárolt szarjaid, inkább foglalkozz a púpoddal, mert hamarosan okostolószéket kell venned.


Ez a mesterterv, hahó!

Osztrák rokkantnyugdíjas akar lenni
"A tomket, mikor ideges, olyan, mint egy tökbábu. Vörös a feje és nagy a hangja. És tök vicces."
Jan 07, 2021 09:47:02

Szerző: Szteppen (Snecológus-pontszám: 7718x3) Jan 07, 2021 09:47:05
Válasz
(2)
D_Dezső
www.youtube.com/watch?v=ZkKX2oudEEE

Itt a másik flokk, amikor cseh kurva néninél volt, vagy ahogy a Sodi fogalmaz masszőznél.

Két napig volt Drezdában és mind a két nap elment a kurvához, hogy kiveresse a fütyit. Annyira bejött neki, hogy második nap dupla árat fizetett 2x150EUR.

De a selejtes balek nem a kurvánakmasszőznek adta oda, hogy üljön már bele egy cseppet', hanem kifizetett dupla annyit a pénztárnál :) Biztos láttak már ott sok fura elmebeteget de ekkora losert nem hiszem ...

Itt még a flokkban kicsit álmodozik róla, hogy ha kondizna meg levágatná a haját talán neki is lehetne ilyen "pornós testű" cseh barátnője. Paródia rovat.

Persze mint jó keresztény ő soha sem fizetne szexuális szolgáltatásért ez csak amolyan masszázs volt ahol egy tökmeztelen kurva néni kiverte a pitont amíg ő Márkra gondolt behunyt szemmel.


A masszőrrel kiveretés az egészségügyi szolgáltatás. Azért fizethet a keresztény elvei szerint. Ő mondta!
Hahó!
Az más.
Ez ety fosh!
Jan 07, 2021 09:47:05

Szerző: bolgár jeti (Snecológus-pontszám: 60145x30) Jan 07, 2021 09:53:16
Válasz
(0)
Szteppen
A masszőrrel kiveretés az egészségügyi szolgáltatás. Azért fizethet a keresztény elvei szerint. Ő mondta!
Hahó!
Az más.


Nem masszőr volt, hanem csaj, nem?
Vagy erről is elszólta magát valahol?
"A tomket, mikor ideges, olyan, mint egy tökbábu. Vörös a feje és nagy a hangja. És tök vicces."
Jan 07, 2021 09:53:16

Szerző: - Jan 07, 2021 09:58:59
Válasz
(1)
egérszar a konyhapulton
Sziasztok!

Tv-t szeretnék vásárolni tudnátok segíteni?


Tévét 2021-ben csak prolik vesznek. 3000 euró körül már fasza short throw (50 centi távolságból kibassza a 120'' képet a falra!) lézerprojektort lehet kapni, hozzá még 1000 euró valami prémium motoros vászon, és mehet a 4K házimozi akár 3D-ben is.

www.hazi-mozi.hu/optoma-cinemax-p2-a-megujulo-4k-uhd-lezeres-vetito/
Jan 07, 2021 09:58:59

Szerző: Faszaság van (Snecológus-pontszám: 4172x2) Jan 07, 2021 10:26:35
Válasz
(0)
A szauna szatírja
nem fogják engedni az adminok ellenőrzik a posztokat. Írok személyesen egyiknek.


Nagyon helyes, sok sikert!
ma nem lesz Nintendo, mert hazug a Nintendo!
Jan 07, 2021 10:26:35

Szerző: Faszaság van (Snecológus-pontszám: 4172x2) Jan 07, 2021 10:27:02
Válasz
(0)
féregpofa, mi lesz az e heti vr teszt? Holnap délután 4-kor flokk? Mi lesz a téma?
ma nem lesz Nintendo, mert hazug a Nintendo!
Jan 07, 2021 10:27:02

Szerző: SNTS Jan 07, 2021 10:42:00
Válasz
(-2)
preview.redd.it/5g03uri6ch751.jpg?auto=webp&s=1b34914367064dabb72b50f3762b792ada7a3e28

Gamer tolószék a sodinak, 2 éven belül aktuális lesz.
:)
Jan 07, 2021 10:42:00

Szerző: Ásó27 (Snecológus-pontszám: 137148x68) Jan 07, 2021 10:53:54
Válasz
(3)
Pár hete még 4K TV-t vizionált, most meg próbál nagyzolni a proliknak 100 eurós buzifényekkel :DDDDDDDDDDDD
Mifaaaaaaaaaaaan
Jan 07, 2021 10:53:54

Szerző: Ásó27 (Snecológus-pontszám: 137148x68) Jan 07, 2021 10:57:03
Válasz
(0)
Ja és HOLNAP megindul a devizás pere! Automatikusan!
Mifaaaaaaaaaaaan
Jan 07, 2021 10:57:03

Szerző: Trash csoportos haver (Snecológus-pontszám: 38869x19) Jan 07, 2021 10:58:45
Válasz
(1)
Ásó27
Ja és HOLNAP megindul a devizás pere! Automatikusan!


ha lesz rá ideje a gyagyásnak, mert heti 1 dolgot tud csak intézni és most sok a meló
Jan 07, 2021 10:58:45

Szerző: Ásó27 (Snecológus-pontszám: 137148x68) Jan 07, 2021 11:04:50
Válasz
(2)
Trash csoportos haver
ha lesz rá ideje a gyagyásnak, mert heti 1 dolgot tud csak intézni és most sok a meló


Ehhez nem kell idő, ez egy automata folyamat, megmondta Endre.

Én hiszek neki. Holnap példát statuál, mint egy maffiózó.
Mifaaaaaaaaaaaan
Jan 07, 2021 11:04:50

Szerző: seymour schwartz (Snecológus-pontszám: 13439x6) Jan 07, 2021 11:13:18
Válasz
(1)
Trash csoportos haver
és most sok a meló


Mondjuk ha azt egy igazi szakember csinálná az tényleg sok meló lenne. Ha Sodi csinálja, akkor megvan pár kattintással. Aztán megint a főnökurakon múlik, hogy mit szólnak hozzá.
Ingatkanügyek
Jan 07, 2021 11:13:18

Szerző: mifaaan (Snecológus-pontszám: 3326x1) Jan 07, 2021 11:57:03
Válasz
(2)
Zsénó
Újabb buzifények:



Ennél nagyobb HUEséget nem is csinálhatott volna.

Endre hol a TV, ha faszaság van?!
Törlesztenek már az adósok?

A linzdorfi meló meg van még?

Endre streamelj!!!

Holnap 4-kor vlog??
Jan 07, 2021 11:57:03

Szerző: broni (Snecológus-pontszám: 91930x45) Jan 07, 2021 12:05:43
Válasz
(0)
jaj.
Jan 07, 2021 12:05:43

Szerző: pedofilsodiasodi (Snecológus-pontszám: 5483x2) Jan 07, 2021 12:06:53
Válasz
(1)
A normális élettel szemben újra a nyitott gerinc víziója, a buzi fények és a pedofília nyert.
Gratulálok Endre, Sztahanov vagy.

Lassan ugye lesz okos ágy vagy vízágy legalább, igaz?
pedofilsodiasodi
Jan 07, 2021 12:06:53

Szerző: Ásó27 (Snecológus-pontszám: 137148x68) Jan 07, 2021 12:11:06
Válasz
(2)
Ez már a szülinapi ajándék, korcs?

Karácsonyra is csak ilyen világító szart tudtál venni te csóró proli :DDDD

1 millió fütyi, kis buzifény, hát erre futja.
Mifaaaaaaaaaaaan
Jan 07, 2021 12:11:06

Szerző: - Jan 07, 2021 12:23:07
Válasz
(0)
Bitcoin mennyi ma?
Jan 07, 2021 12:23:07

Szerző: Yemi Osinbajo Jan 07, 2021 12:25:13
Válasz
(0)
-
Bitcoin mennyi ma?


Inkább Dogecoint vegyél.
Jan 07, 2021 12:25:13

Szerző: p00p (Snecológus-pontszám: 4719x2) Jan 07, 2021 12:28:05
Válasz
(1)
Hagyjátok, mindjárt jönnek a seggfájósok.
Engem az érdekel, hogy lesz szülinapi stream? 39 éves ez a vén trotty.
Kilóg a kanóc, bazmeg
Jan 07, 2021 12:28:05

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43559x21) Jan 07, 2021 12:29:22
Válasz
(1)
Ma van a születésnapja? 39 éve szívja a drága oxigént ez a féreg? :C
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jan 07, 2021 12:29:22

Szerző: Ásó27 (Snecológus-pontszám: 137148x68) Jan 07, 2021 12:32:22
Válasz
(1)
17-én lesz a születésnapja
Mifaaaaaaaaaaaan
Jan 07, 2021 12:32:22

Szerző: pedofilsodiasodi (Snecológus-pontszám: 5483x2) Jan 07, 2021 12:33:30
Válasz
(1)
AZt mondja, "több tapasztalatot gyűjtöttem és érettebb személy lettem".
mondja ezt a 39 éves gyernőtt..
pedofilsodiasodi
Jan 07, 2021 12:33:30

Szerző: Púpszász réme (Snecológus-pontszám: 2218x1) Jan 07, 2021 12:33:54
Válasz
(2)
Ásó27
17-én lesz a születésnapja


Reménykedjünk abban hogy nem lesz.
SEO - gay sauna, php, düsseldorf, Endre F. Kiss, pedophile, rhinotillexis, Kiss Endre Farkas, Berlin
Jan 07, 2021 12:33:54

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43559x21) Jan 07, 2021 12:34:21
Válasz
(1)
Gondoljatok bele, ha SodiPapa nem engedi bele SodiMamába 39 évvel ezelőtt a magját; Nem fájt volna se SodiPapának, se SodiMamának a feje egy ilyen bukdácsoló, pedofil geci miatt, aki valószínűleg a család fekete báránya. Aztán SodiPapát nem semmizte volna ki a fia, valószínűleg még mindig eléldegélne egy kisnyugdíjas szinten.
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jan 07, 2021 12:34:21

Szerző: p00p (Snecológus-pontszám: 4719x2) Jan 07, 2021 12:34:53
Válasz
(2)
pedofilsodiasodi
AZt mondja, "több tapasztalatot gyűjtöttem és érettebb személy lettem".
mondja ezt a 39 éves gyernőtt..


Senior full stack programozó lett. Csak mindig elmegy az ügyfél :/
Kilóg a kanóc, bazmeg
Jan 07, 2021 12:34:53

Szerző: pedofilsodiasodi (Snecológus-pontszám: 5483x2) Jan 07, 2021 12:34:56
Válasz
(2)
Púpszász réme
Reménykedjünk abban hogy nem lesz.


Ámen
pedofilsodiasodi
Jan 07, 2021 12:34:56

Szerző: Ásó27 (Snecológus-pontszám: 137148x68) Jan 07, 2021 12:36:08
Válasz
(5)
Amúgy te most vlogger vagy vagy streamer sodi?

Évente 2-3 videó vlogerré tesz? Na és havi 2-3 stream streamerré?
Mifaaaaaaaaaaaan
Jan 07, 2021 12:36:08

Szerző: p00p (Snecológus-pontszám: 4719x2) Jan 07, 2021 12:36:28
Válasz
(1)
Nemzet Krónikása
Gondoljatok bele, ha SodiPapa nem engedi bele SodiMamába 39 évvel ezelőtt a magját; Nem fájt volna se SodiPapának, se SodiMamának a feje egy ilyen bukdácsoló, pedofil geci miatt, aki valószínűleg a család fekete báránya. Aztán SodiPapát nem semmizte volna ki a fia, valószínűleg még mindig eléldegélne egy kisnyugdíjas szinten.


Érdekes gondolatkísérlet, szerintem még együtt lennének a szülei, a középosztálybeli nyugdíjasok gondtalan éveit élveznék.
Kilóg a kanóc, bazmeg
Jan 07, 2021 12:36:28

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43559x21) Jan 07, 2021 12:38:28
Válasz
(0)
p00p
Érdekes gondolatkísérlet, szerintem még együtt lennének a szülei, a középosztálybeli nyugdíjasok gondtalan éveit élveznék.


Miért, Te kibírnál Goldával, az ingatlan csaló királynővel akár egy hetet? Na ugye hogy nem..
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jan 07, 2021 12:38:28

Szerző: xray (Snecológus-pontszám: 43444x21) Jan 07, 2021 12:45:36
Válasz
(5)
Zsénó
Újabb buzifények:

most már minden okos a konyhájában, csak ő maradt hülye. ész nem vásárolható hitelre.
Én győzni szoktam, utoljára nevetni, és mindenkit szarrá alázni.
Jan 07, 2021 12:45:36

Szerző: - Jan 07, 2021 12:49:55
Válasz
(1)
Nemzet Krónikása
Gondoljatok bele, ha SodiPapa nem engedi bele SodiMamába 39 évvel ezelőtt a magját; Nem fájt volna se SodiPapának, se SodiMamának a feje egy ilyen bukdácsoló, pedofil geci miatt, aki valószínűleg a család fekete báránya. Aztán SodiPapát nem semmizte volna ki a fia, valószínűleg még mindig eléldegélne egy kisnyugdíjas szinten.


Megromlott a viszonyuk, amikor SodiPapát leépítették a cégtől.

Az öreg elkezdett piálni, lecsúszott, elkezsett herkás meg alka alakokat hazahordani, amiről a pedofil szépen jelentett Goldának.
A fater kirakása kettejük műve, kérdés az öreg Kiss mennyire volt akkor leépülve, valószínű, hogy a herkáscsövesek, meg a lakásban elhunyt barátnő megtette a hatását.

Szerintem egyedül Golda járt volna jobban,az öreget szemrebbenés nélkül kiforgatta volna, amint lehet.
A magyar és német és osztrák adófizetők is bizony jól jártak volna, illetve a Föld nevű bolygó is.

A dőrppe, deficás, Becsületes Zoli, Kovács cigány Márk Zoltán pedig nem tudták volna megtrükközni a pedofilt.

Jan 07, 2021 12:49:55

Szerző: Budai-úrifiú (Snecológus-pontszám: 18529x9) Jan 07, 2021 12:51:54
Válasz
(1)
p00p
Érdekes gondolatkísérlet, szerintem még együtt lennének a szülei, a középosztálybeli nyugdíjasok gondtalan éveit élveznék.


Nekem úgy rémlik hogy alapból egy érdekházasság volt amit valamelyik anyós erőltetett, Endre pedig arra volt hívatott, hogy jobban összekovácsolja őket.
Szerintem nem lennének együtt a púpos nélkül se.
Kütyütök meg utaugatok // A SoDI fényhozó, geci.
Jan 07, 2021 12:51:54

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43559x21) Jan 07, 2021 12:53:28
Válasz
(0)
Budai-úrifiú
Nekem úgy rémlik hogy alapból egy érdekházasság volt amit valamelyik anyós erőltetett, Endre pedig arra volt hívatott, hogy jobban összekovácsolja őket.
Szerintem nem lennének együtt a púpos nélkül se.


Goldának van még Facebookja, vagy a trollok miatt törölte?
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jan 07, 2021 12:53:28

Szerző: Metélt gondolatjel Jan 07, 2021 13:01:39
Válasz
(0)
Ha már Endre úgyis Újévi fogadolom STNÍI-t tart, akkor nem hívná valaki ide SF-et, hogy látványosan felkérdezhessük a snecológia rejtélyeiről?
Jan 07, 2021 13:01:39

Szerző: - Jan 07, 2021 13:05:32
Válasz
(0)
Yemi Osinbajo
Inkább Dogecoint vegyél.


majdnem korlátlanul bányászható, mi a biznisz benne?
Jan 07, 2021 13:05:32

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43559x21) Jan 07, 2021 13:10:18
Válasz
(4)
Én nagyon adnék már végre egy dokumentumfilmet, amolyan Gulyás Marcis stílusban, vagy akár olyanban, ahogy Herbyről csináltak egy tényfeltáró videót. Fel lehetne keresni a Sodikához közel álló embereket:

(Andi, Blogin, Bognár Tibi bácsi, Czenki Melinda + Kaufmann tanár úr, Csiza Csaba, Törppapa, Fórizs Eszter, Gaudi-Nagy Tamás, Jóni Csaba + Olivér, K. Péter, SF, Kisboros, Kovács Márk, Törppapa, Molnár F. Árpád, Orosz Mihály Zoltán, Tommacska, Zsery, Rákóczi Petra, Rocskai család (Vera néniék, Sas tanár úr, Takács Rózsa, SodiMama + SodiPapa).

Kíváncsi lennék a végkimenetelre, akár még Patreonon is fizetnék érte :D
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jan 07, 2021 13:10:18

Szerző: Ideges német biciklis Jan 07, 2021 13:10:27
Válasz
(6)
-
majdnem korlátlanul bányászható, mi a biznisz benne?
Jól be lehet verni, és akkor a sodi összekuporodik, vörös a feje, potyognak a könnyei és nagyon vicces :D

Vagy nem a sodi orráról volt szó?!
Jan 07, 2021 13:10:27

Szerző: botibb Jan 07, 2021 13:10:35
Válasz
(1)
Örebro, a dörpe akkor ma a utcán alszik?
Kivágták az ágyi poloskák közül?

Ha berakná az ágyneműt is a mikróba, akkor biztosan eltünnének a poloskák.
Nagy farkam van és kemény. :)
Jan 07, 2021 13:10:35

Szerző: - Jan 07, 2021 13:12:32
Válasz
(2)
Ha valaki tud mobilszámot spoofolni, írhatna a törpének sodi nevében sms-t, hogy szedje össze minden pénzét és utazzon le Újszászra az anyjához.
Jan 07, 2021 13:12:32

Szerző: - Jan 07, 2021 13:16:42
Válasz
(0)
Nemzet Krónikása
Én nagyon adnék már végre egy dokumentumfilmet, amolyan Gulyás Marcis stílusban


Kurvára irritál az a faszi
Jan 07, 2021 13:16:42

Szerző: A szauna szatírja (Snecológus-pontszám: 2113x1) Jan 07, 2021 13:20:08
Válasz
(0)
botibb
Örebro, a dörpe akkor ma a utcán alszik?
Kivágták az ágyi poloskák közül?

Ha berakná az ágyneműt is a mikróba, akkor biztosan eltünnének a poloskák.
Még négy napig ott lehet de ha nem fizet repül.
Boldog Vekni
Jan 07, 2021 13:20:08

Szerző: A szauna szatírja (Snecológus-pontszám: 2113x1) Jan 07, 2021 13:26:39
Válasz
(1)
A dörpét már csak a flokk mentheti meg!
Boldog Vekni
Jan 07, 2021 13:26:39

Szerző: Karib (Snecológus-pontszám: 20680x10) Jan 07, 2021 13:35:02
Válasz
(5)
Eddig 24 bejegyzés a púpfalon. A buzifényes poszt alatt már kapja az ívet.

Jézus vagyok, nem uzsorás. (...) Én vagyok a Szent Magdolna személyesen.
Jan 07, 2021 13:35:02
« 6961 6962 6963 6964 6965 6966 6967 6968 6969 6970 »
1739492 komment.

81 látogató online.

A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™