Szerző: Púpszászi napelem (Snecológus-pontszám: 26484x13) Jun 24, 2026 19:31:45
Válasz
(2)
-
Most nem tudom megnézni, de remélem benne van, hogy egy aljas kis geci, allatkínzó macskagyilkos, mellette lumpen, alkesz pedofil bűnöző.


Benne
alkoholiker, kiss endre, farkas endre, sodi, kiss endre farkas, kiss farkas, satyre, pädophilie
Jun 24, 2026 19:31:45

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13150x6) Jun 24, 2026 19:35:37
Válasz
(3)
fruzs1
Gyagyás hírhedtségét tovább öregítik..

youtube.com/watch?v=OrN-p010Pfk


Remek videó lett. Én a végéről hiányoltam egy Goldával készült interjút, ahol az öregasszony is megerősíthette volna, hogy a toldaléklakó egy lumpen alkoholista ingyenélő.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 24, 2026 19:35:37

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13857x6) Jun 24, 2026 19:41:21
Válasz
(5)
PúpszásziRePont
Remek videó lett.


Most nézem, és semmi idióta bevágás vagy vicceskedés vagy ilyesmi, mint ami a fiatalabb youtubereknél már megszokott lett.

Tényleg jó.
Jun 24, 2026 19:41:21

Szerző: Autismus Maximus (Snecológus-pontszám: 33380x16) Jun 24, 2026 20:00:59
Válasz
(2)
Jonciii
Hahó bá!

Ha valaki küld a Nándorfejérvár közbe egy fizetési meghagyást, és nem veszi át a recskás, akkor végrehajtható lesz?

Emlékszem régebbről egy kommentre, és most meg is találtam. Erről tud valaki valamit, mi lett a sorsa? Ez a Hahó-féle trollbánó volt? Vagy valami más? Az ügyszámokat nem lehet valahogy kibetűzni?

Közjegyző troll
Szia Sneci!
Volt nálam a doktorügyvédúr, szerintem ezért nem tudta átvenni a leveledet. Én meg most indulok a postára. Te átveszed az enyémet?

Remélem anyádat kiokítottad, hogy soha többé ne vegyen át semmilyen küldeményt a nevedben, a múltkor is milyen baj lett belőle. Ha én is "nem kereste" megjegyzéssel kapnám vissza, az lenne az igazi móka és kacagás.

De ha átveszed, az is jó, ha jól tudom jártál jogi egyetemre, akkor igazán megcsillogtathatod a tudásodat, ügyvédeket reggeliző vadászbika! Akkor lesz az igazi műsor a trolloknak!

Általában read only vagyok itt, néhányszor írtam be korábban, de azt sosem gondoltam volna, hogy hivatalos minőségemben is fogok valaha!
Na posta csá!

Jun 24, 2026 20:00:59

Szerző: Szolnoki ninja troll (Snecológus-pontszám: 7326x3) Jun 24, 2026 20:50:58
Válasz
(1)
again mine the refund
Most nézem, és semmi idióta bevágás vagy vicceskedés vagy ilyesmi, mint ami a fiatalabb youtubereknél már megszokott lett.

Tényleg jó.


Jó lenne, de a videó második felében rengeteg a pontatlanság, és az időrenddel is vannak problémák. Bár ha nem követtem volna volna napról napra az elmúlt idők eseményeit, szerintem én se, lennék képes egy teljesen pontos összefoglalót csinálni.
Így jött ki a matek.
Jun 24, 2026 20:50:58

Szerző: Eazy (Snecológus-pontszám: 23863x11) Jun 24, 2026 20:52:47
Válasz
(0)
Drágák ezek az ügyvédek sneci.
Ráadásul úgy tartozni 5 millával, hogy még csak nem is képvisel..
Nem semmi
Úty kültyem ej nyekety a kétyszátyetyret, hoty fajójápan nyem folt já fetezetem -sodi kobold
Jun 24, 2026 20:52:47

117 látogató online.

A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™