Szerző: Flixbus utas (Snecológus-pontszám: 3996x1) Jun 22, 2026 21:52:31
Válasz
(4)
Na bazmeg hosszú idő után megjött az ostoba cigány eszkórt bodibodi - Ragadozó büdöspapó üzemmód egyből beindult
Jun 22, 2026 21:52:31

Szerző: Zámbó Jimmy zsírleszívás (Snecológus-pontszám: 7042x3) Jun 22, 2026 21:55:43
Válasz
(3)
Ki ez a vicces színű kertitörpe?
Jun 22, 2026 21:55:43

Szerző: koszos (Snecológus-pontszám: 23058x11) Jun 22, 2026 21:55:48
Válasz
(5)
ha legkozelebb fara maszo9l,vigyel magaddal kotelet is ,idiota... hulyet csinalsz magadbol 1 doboz sorert
"Anyám hibája .Ha minden összeomlik, rágyújtom a házat" KEF 2024.06.29.
Jun 22, 2026 21:55:48

Szerző: Flixbus utas (Snecológus-pontszám: 3996x1) Jun 22, 2026 21:58:16
Válasz
(5)
Elnézést még csak az előző netszemétnél tartok. Ez a Brigitta kegyetlen. Kb ilyen nők fogják körülvenni a Blahán ha élve kikerül a böreszből.
Jun 22, 2026 21:58:16

Szerző: Zámbó Jimmy zsírleszívás (Snecológus-pontszám: 7042x3) Jun 22, 2026 21:59:13
Válasz
(5)
A korcs szerint szeptemberben kiengedik a Lamantint házi őrizetbe.
Jun 22, 2026 21:59:13

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13023x6) Jun 22, 2026 22:00:31
Válasz
(5)
"Ezen a héten Jenessel nem foglalkozom."
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 22, 2026 22:00:31

Szerző: - Jun 22, 2026 22:02:33
Válasz
(4)
Büdös neked a következő munkád nem a szoftverfejlesztés lesz, hanem a cihkányoknak a cigitöltés a sitten!
Jun 22, 2026 22:02:33

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43426x21) Jun 22, 2026 22:05:53
Válasz
(3)
Sáudiiiiiiiiiiiiiiii
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 22, 2026 22:05:53

Szerző: Zámbó Jimmy zsírleszívás (Snecológus-pontszám: 7042x3) Jun 22, 2026 22:06:55
Válasz
(2)
Ki akarja kerülni a Paypalt, 30 dollárra van szüksége.
Jun 22, 2026 22:06:55

Szerző: Kötőjel (Snecológus-pontszám: 26002x13) Jun 22, 2026 22:07:20
Válasz
(4)
-
Büdös neked a következő munkád nem a szoftverfejlesztés lesz, hanem a cihkányoknak a cigitöltés a sitten!


finom zongorista művészkezei vannak a sodinak, azokkal bajos lesz a cigiketöltés!!
vérdíj target nr. 1
Jun 22, 2026 22:07:20

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13787x6) Jun 22, 2026 22:13:55
Válasz
(4)
viccelődsz azzal ahogy a hordó apád beszél?

😤😤😤
Jun 22, 2026 22:13:55

Szerző: Zámbó Jimmy zsírleszívás (Snecológus-pontszám: 7042x3) Jun 22, 2026 22:17:23
Válasz
(3)
Mossadot is sikerült halálra untatnia, inkább aludni menne a vén kamagrás.
Jun 22, 2026 22:17:23

Szerző: Zámbó Jimmy zsírleszívás (Snecológus-pontszám: 7042x3) Jun 22, 2026 22:19:52
Válasz
(15)
Ananász az információkat rendezgeti Emeséről, színezett.

Jun 22, 2026 22:19:52

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13787x6) Jun 22, 2026 22:21:00
Válasz
(2)
annyira jó, hogy így negyedévente van egy nő akit lehet élő adásban loopolni.

ti is élvezitek ugye?
Jun 22, 2026 22:21:00

Szerző: MerciJohnyWalkere Jun 22, 2026 22:21:36
Válasz
(4)
Endre, újonc tanszékhallgatóként is kijelenthetem, hogy te világ életedben magad ellen dolgoztál, az első naptól kezdve!
Jun 22, 2026 22:21:36

Szerző: Zámbó Jimmy zsírleszívás (Snecológus-pontszám: 7042x3) Jun 22, 2026 22:25:51
Válasz
(3)
Nem alszik jól sör nélkül a pedofil.
Jun 22, 2026 22:25:51

Szerző: öklendező szerelő (Snecológus-pontszám: 9513x4) Jun 22, 2026 22:26:06
Válasz
(6)
endre megálmodja az alienpörköltet
Jó, szevasz! Le vagy tiltva.
Jun 22, 2026 22:26:06

Szerző: Zámbó Jimmy zsírleszívás (Snecológus-pontszám: 7042x3) Jun 22, 2026 22:26:55
Válasz
(3)
Hitler dolgozószobájába is odaálmodta már magát a Gyagyás!
Jun 22, 2026 22:26:55

Szerző: Flixbus utas (Snecológus-pontszám: 3996x1) Jun 22, 2026 22:31:19
Válasz
(9)
Ma is geci ronda vagy


Jun 22, 2026 22:31:19

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13787x6) Jun 22, 2026 22:32:08
Válasz
(3)
"a nézők azért ide hozzám is jöhetnek amúgy"

miket kérsz báttya😂
Jun 22, 2026 22:32:08

Szerző: MerciJohnyWalkere Jun 22, 2026 22:33:46
Válasz
(3)
Random c: “neked a börtöne kéne lenni”
Jun 22, 2026 22:33:46

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13787x6) Jun 22, 2026 22:35:12
Válasz
(4)
"szopverfejlesztő szoktam lenni"
Jun 22, 2026 22:35:12

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13787x6) Jun 22, 2026 22:36:31
Válasz
(2)
figyelem, ez nem gyakorlat!

Jun 22, 2026 22:36:31

Szerző: Zámbó Jimmy zsírleszívás (Snecológus-pontszám: 7042x3) Jun 22, 2026 22:36:38
Válasz
(1)
3 év beszólásért kidobta a srácot
Jun 22, 2026 22:36:38

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13023x6) Jun 22, 2026 22:36:48
Válasz
(4)
A 3 éves kérdésre rögtön kidobta a random cigányt. :D :D
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 22, 2026 22:36:48

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13787x6) Jun 22, 2026 22:37:33
Válasz
(13)
született pinás 30 másodperc után: "hú te, akkorát belevágnék abba a tokmány orrába"

"beraknálak egy lágertáborba" 🤣
Jun 22, 2026 22:37:33

Szerző: Hahó (Snecológus-pontszám: 274372x137) Jun 22, 2026 22:39:56
Válasz
(15)
Zámbó Jimmy zsírleszívás
3 év beszólásért kidobta a srácot


Nagyon vicces mennyire frusztrálja a valóság.

Hirtelen pofán baszta a "nem lesz vádemelés" illúzió összeomlása.

Álmodozott a kicsi pdf, aztán felébredt, és ettöl durci lett. Meg jenes is faszra húzta, ez még rátett egy szarlapáttal.
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jun 22, 2026 22:39:56

Szerző: MerciJohnyWalkere Jun 22, 2026 22:40:04
Válasz
(2)
2,5 perc alatt becsicskította egy született pinás !
Jun 22, 2026 22:40:04

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13787x6) Jun 22, 2026 22:40:51
Válasz
(2)
osintes trollszok, melyik rodaportálon van fent ez?
Jun 22, 2026 22:40:51

Szerző: Erkelyszimulator (Snecológus-pontszám: 6032x3) Jun 22, 2026 22:45:23
Válasz
(2)
again mine the refund
osintes trollszok, melyik rodaportálon van fent ez?


Melyiken nem?
Jun 22, 2026 22:45:23

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13787x6) Jun 22, 2026 22:46:01
Válasz
(1)
Erkelyszimulator
Melyiken nem?

👌😂
Jun 22, 2026 22:46:01

Szerző: öklendező szerelő (Snecológus-pontszám: 9513x4) Jun 22, 2026 22:47:43
Válasz
(4)
valaki nem tudja véletlen, hogy melyik napon fenyegette a rendőröket? a szövegelése alapján nekem úgy tűnik, hogy csak egy alkalom miatt kell védekeznie, holott nekem úgy rémlik, hogy legalább kétszer, két külön napon is eljátszotta ugyanazt
Jó, szevasz! Le vagy tiltva.
Jun 22, 2026 22:47:43

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13787x6) Jun 22, 2026 22:49:35
Válasz
(4)
gyorsan, toljátok a fegyveres reportokat!

Jun 22, 2026 22:49:35

Szerző: MerciJohnyWalkere Jun 22, 2026 22:53:20
Válasz
(3)
Kiváncsi leszek hogy a Tajvani gyerek mikor kérdezi meg a gyagyástól hogy pedofil
Jun 22, 2026 22:53:20

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13023x6) Jun 22, 2026 23:00:12
Válasz
(4)
Jó választás volt ez a Bogesz moderátornak. Nem kicsit zakkant a nő. Több nagyobb létszámú lájvban láttam már, kikönyörgi a modit, aztán megállás nélkül okoskodik, és ész nélkült tilt kifelé mindenkit. Általában már minden normálisabb alkotónál tiltva van. :D :D Valahogy Endre vonzza a hülyéket.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 22, 2026 23:00:12

Szerző: MerciJohnyWalkere Jun 22, 2026 23:09:59
Válasz
(0)
Nudista strandot akartál mondani, ugye Endre ?
Jun 22, 2026 23:09:59

Szerző: hegesztőnő (Snecológus-pontszám: 7702x3) Jun 22, 2026 23:13:39
Válasz
(12)
egészen elképesztő hogy fel sem fogja hogy tulajdonképpen vége az életének. jobb esetben majd 5-6 év múlva szabadul közel 50 évesen, priusszal. pjogjamozó már nem lesz, hiszen sosem volt az. tartalomgyártóként nulla amit véghez vitt, egész pályafutása alatt csak kiröhögték, és egy komplett pédia oldal rögzítette minden balfaszságát az elmúlt évtizedben. kétkezi munkára alkalmatlan, és ott van még az alkoholizmus, ... és ez meg itt röhögcsél a lájvszokban... mi is veled röhögünk te balfasz, csak nekünk van okunk rá ahogy figyeljük a közeledő pajzsromboló valóságot...
Jun 22, 2026 23:13:39

Szerző: Hafré (Snecológus-pontszám: 21738x10) Jun 22, 2026 23:18:45
Válasz
(12)
Én nem vele nevetek hanem rajta.
olyan ellenséges vagy velem
Jun 22, 2026 23:18:45

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13787x6) Jun 22, 2026 23:19:26
Válasz
(3)
gyagya hogy röhög, de józanul úgy megy, navigál mint ez a jóember atomrészegen. :D
Jun 22, 2026 23:19:26

Szerző: A TITOK CÍMŰ FILM (Snecológus-pontszám: 12386x6) Jun 22, 2026 23:28:39
Válasz
(1)
MerciJohnyWalkere
2,5 perc alatt becsicskította egy született pinás !


Ez a nő (Bianka) elég csípős nyelvű:

www.tiktok.com/@_r1chi3_3/video/7648689485886278915
Jun 22, 2026 23:28:39

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13787x6) Jun 22, 2026 23:30:21
Válasz
(4)
"telefonnal nem lehet eltévedni"

hát azért..
Jun 22, 2026 23:30:21

Szerző: Gabonatároló (Snecológus-pontszám: 4061x2) Jun 22, 2026 23:32:36
Válasz
(3)
again mine the refund
"telefonnal nem lehet eltévedni"

hát azért..


Kettővel lehet igazán.
Jun 22, 2026 23:32:36

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13023x6) Jun 22, 2026 23:32:53
Válasz
(5)
again mine the refund
"telefonnal nem lehet eltévedni"

hát azért..


Láttunk már olyat, hogy valaki három telefonnal eltévedt, sőt, háromból egy telefont el is hagyott. :D
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 22, 2026 23:32:53

Szerző: Bagolyka (Snecológus-pontszám: 15488x7) Jun 22, 2026 23:33:46
Válasz
(3)
Akkor most kijelenthetjük, recsi, hogy egy most egy-két sörtötért seggkinyalós évad ameddig be nem visznek oszt jó napot?
Jun 22, 2026 23:33:46

Szerző: MerciJohnyWalkere Jun 22, 2026 23:36:22
Válasz
(1)
Bagolyka
Akkor most kijelenthetjük, recsi, hogy egy most egy-két sörtötért seggkinyalós évad ameddig be nem visznek oszt jó napot?

Sörért bármit, fő az alkoholizmus!
Jun 22, 2026 23:36:22

Szerző: Napi 3 sör (Snecológus-pontszám: 2512x1) Jun 22, 2026 23:58:13
Válasz
(5)
Mario live mikor várható?
Kiss Endre Farkas: alkoholista, lumpen, pedofil, impotens, prosztataváladékot nyaldosó szar
Jun 22, 2026 23:58:13

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13023x6) Jun 23, 2026 00:01:38
Válasz
(2)
Napi 3 sör
Mario live mikor várható?


Majd a takarítós lájv után.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 23, 2026 00:01:38

Szerző: Eazy (Snecológus-pontszám: 23832x11) Jun 23, 2026 01:16:21
Válasz
(1)
Flixbus utas
Na bazmeg hosszú idő után megjött az ostoba cigány eszkórt bodibodi - Ragadozó büdöspapó üzemmód egyből beindult

Látom azért van 1-2 szereplő aki frusztrálja a tévénézőket.
Ilyenkor olyan boldog vagyok, hogy azt sem tudom kiről van szó.
Mézédes tudatlanság mekkája. :D
Úty kültyem ej nyekety a kétyszátyetyret, hoty fajójápan nyem folt já fetezetem -sodi kobold
Jun 23, 2026 01:16:21

Szerző: A helyzet megoldása (Snecológus-pontszám: 92402x46) Jun 23, 2026 03:01:06
Válasz
(5)
Kakaspina Amerikába való utazása, nagyjából a borat menni Amerika forgatókönyve szerint tudom elképzelni.

Ha túlságosan rámenne a helyi Mexikói nőkre, akkor kizárólag turbo lánya érdekében vállalom az általa kizárólag a tanszék érdekében rodáztatott nőket!
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 23, 2026 03:01:06

Szerző: linziasztal01 (Snecológus-pontszám: 156573x78) Jun 23, 2026 06:15:31
Válasz
(3)
Napi 3 sör
Mario live mikor várható?

Olyan 3-5 év múlva. :D
Jun 23, 2026 06:15:31

Szerző: A helyzet megoldása (Snecológus-pontszám: 92402x46) Jun 23, 2026 07:13:12
Válasz
(20)
Anyának akarta hívni szex közben Tibort, ez nekem a mai napig a top1 kép az elmeállapotáról.

Anya bazdmeg anya XD
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 23, 2026 07:13:12

Szerző: A TITOK CÍMŰ FILM (Snecológus-pontszám: 12386x6) Jun 23, 2026 07:20:41
Válasz
(7)
Endre!

Rendrakó robot, rád szabva találták ki, KELL!!

Bővüljön a setup!!!

hvg.hu/tudomany/20260617_stringman-plafonrol-logo-robot-rendrakas-video
Jun 23, 2026 07:20:41

Szerző: Jonciii (Snecológus-pontszám: 17064x8) Jun 23, 2026 07:21:45
Válasz
(2)
A TITOK CÍMŰ FILM
Endre!

Rendrakó robot, rád szabva találták ki, KELL!!

Bővüljön a setup!!!

hvg.hu/tudomany/20260617_stringman-plafonrol-logo-robot-rendrakas-video


De a sörtöt kinyitja?
Jun 23, 2026 07:21:45

Szerző: A TITOK CÍMŰ FILM (Snecológus-pontszám: 12386x6) Jun 23, 2026 08:02:54
Válasz
(6)
A helyzet megoldása
Anyának akarta hívni szex közben Tibort, ez nekem a mai napig a top1 kép az elmeállapotáról.

Anya bazdmeg anya XD


Lehet hogy azért van ez meg a ráfixálódás a családos nudi képekre mert Goldáékat nézte a sarokban recskázva ahogy az öreg dugja Goldát, aztán amikor az elfáradt akkor neki kellett rámásznia a vén kurvára.

Ez így megoldana pár rejtélyt
Jun 23, 2026 08:02:54

Szerző: NBVNG (Snecológus-pontszám: 3928x1) Jun 23, 2026 08:06:59
Válasz
(4)
Fú de fel bírom baszni magam azon amikor korcs meg az ananász teszi magát hogy:
Információkhoz juttottam.
Kinyomoztuk.
Kiderült az igazság.
Bizonyítékokat kaptam.
Rendezgetnem kell az adatokat.

Nem bazdmeg.
Te egy ostoba rosszindulatú fasszopó koldus vagy.

Ültél a picsádon és a retardált támogatóid névnélkül elküldenek mindenféle légbőlkapott faszságot. Te meg elkezded terjeszteni azt, ami a leginkább sértő arra nézve akinek épp ártani akarsz (mindenkinek), mert még arra is lusta vagy, hogy magad találj ki valami hazugságot.
Azt hiszitek mondhattok bármit következmények nélkül.

A gyagyás ezt belföldön tette és láss csodát, évekre le fogják ültetni ezért és ott bent fog megdögleni.
Felkészül: Az ananász
segíteni akajtam meg bajátkozni mejt annyija egyedüj voltam.
Jun 23, 2026 08:06:59

Szerző: EasybankosPedo (Snecológus-pontszám: 48403x24) Jun 23, 2026 08:08:39
Válasz
(3)
A TITOK CÍMŰ FILM
Lehet hogy azért van ez meg a ráfixálódás a családos nudi képekre mert Goldáékat nézte a sarokban recskázva ahogy az öreg dugja Goldát, aztán amikor az elfáradt akkor neki kellett rámásznia a vén kurvára.

Ez így megoldana pár rejtélyt


Simán lehet. Pozsonyba meg videóra vette és azzal zsarolja azóta is talán.
Labancországba leszarjuk, hogy mit gondolnak a labancok, mert ellenség.
Jun 23, 2026 08:08:39

Szerző: Hafré (Snecológus-pontszám: 21738x10) Jun 23, 2026 08:09:12
Válasz
(4)
De nem is ez, hanem utána még van pofája olyanokat mondani, hogy ő sosem hergel és kínosan kerüli a megosztó témákat. Ezért még külön meg fog baszni a teknős egyszer.
olyan ellenséges vagy velem
Jun 23, 2026 08:09:12

Szerző: herr_schwechater (Snecológus-pontszám: 18287x9) Jun 23, 2026 08:10:24
Válasz
(3)
Hafré
De nem is ez, hanem utána még van pofája olyanokat mondani, hogy ő sosem hergel és kínosan kerüli a megosztó témákat. Ezért még külön meg fog baszni a teknős egyszer.

hazug fehércigány a fikás, a vasárnapi óracsoport volt az ő helye
💕Vádemelés💕 + 💕AMS seggbekuki💕 + 💕Gondosóra marad💕
Jun 23, 2026 08:10:24

Szerző: balek (Snecológus-pontszám: 20277x10) Jun 23, 2026 08:19:23
Válasz
(5)
A börtönben hogy fogják viselni a cellatársak, hogy az orrodat túrod és eszed a fikád két zoknimosás között?

Lesznek előnytelen jelként értelmezhető nyitott tenyeresek?
php, Endre F. Kiss, pedophile, Kiss Endre Farkas, Berlin, angular, Farkas Endre Kiss, react, Farkas, Kiss, Endre, javascript, Linz, java, EBCONT, screencode, Partner Bank, Reichl und Partner eMarketing, EsPresto AG, DefShop, superReal
Jun 23, 2026 08:19:23

Szerző: Hafré (Snecológus-pontszám: 21738x10) Jun 23, 2026 08:29:16
Válasz
(1)
A börtönben (mert odakerül ez már fix) cicciolina lesz ezt megmondták a szakértő cikány órasógorok.
olyan ellenséges vagy velem
Jun 23, 2026 08:29:16

Szerző: Jozsii Busák (Snecológus-pontszám: 11427x5) Jun 23, 2026 08:30:07
Válasz
(2)
A helyzet megoldása


Anya bazdmeg anya XD
Azért az sem semmi hogy Falvi megvan róla győződve hogy le akart vele feküdni. Hiába tagadja,A test, kéz tartása árulkodó volt hogy tekint rá. Falvi szó szerint elmenekült a pedofil bűnöző csont buzi Kiss Endre Farkastól.
Jozsii Busák
Jun 23, 2026 08:30:07

Szerző: NBVNG (Snecológus-pontszám: 3928x1) Jun 23, 2026 08:32:28
Válasz
(3)
Jozsii Busák
Azért az sem semmi hogy Falvi megvan róla győződve hogy le akart vele feküdni. Hiába tagadja,A test, kéz tartása árulkodó volt hogy tekint rá. Falvi szó szerint elmenekült a pedofil bűnöző csont buzi Kiss Endre Farkastól.

Pedig ez csak az egyik eshetőség. Nagy valószínüséggel reggelre hozzáragadt volna a takaró a falvi combjához. Erről már többen be is számoltak.
segíteni akajtam meg bajátkozni mejt annyija egyedüj voltam.
Jun 23, 2026 08:32:28

Szerző: LaCI Jun 23, 2026 08:34:27
Válasz
(3)
Jozsii Busák
Azért az sem semmi hogy Falvi megvan róla győződve hogy le akart vele feküdni. Hiába tagadja,A test, kéz tartása árulkodó volt hogy tekint rá. Falvi szó szerint elmenekült a pedofil bűnöző csont buzi Kiss Endre Farkastól.

jajj hattyámá nekem azt mondták zokniban nem buzis
Jun 23, 2026 08:34:27

Szerző: Eazy (Snecológus-pontszám: 23832x11) Jun 23, 2026 08:37:59
Válasz
(6)
Napi 3 sör
Mario live mikor várható?

Úty kültyem ej nyekety a kétyszátyetyret, hoty fajójápan nyem folt já fetezetem -sodi kobold
Jun 23, 2026 08:37:59

Szerző: Kötőjel (Snecológus-pontszám: 26002x13) Jun 23, 2026 08:49:54
Válasz
(4)
Eazy


én azt várom, mikor shikerül végre a double jumpot abszolválni a doomban!!
vérdíj target nr. 1
Jun 23, 2026 08:49:54

Szerző: - Jun 23, 2026 08:52:26
Válasz
(2)
Kötőjel
én azt várom, mikor shikerül végre a double jumpot abszolválni a doomban!!


A sprint+guggolás=csúszás se volt semmi a Wolfeinsteinben. Amit természetesen szigorúan történeti időrendben játszunk majd, nem pedig release date alapján. Megvan a teljes sorozat!
Jun 23, 2026 08:52:26

Szerző: Kakaspina (Snecológus-pontszám: 51228x25) Jun 23, 2026 09:13:22
Válasz
(11)
Read onlyba vonultam két hétre.



Mindenkinek jó nyaralást aki esetleg most menne.

Büdös vagy Sneci.
OAAAAAAAAAARGHHHHHHHHHHHHHH
Jun 23, 2026 09:13:22

Szerző: Hahó (Snecológus-pontszám: 274372x137) Jun 23, 2026 09:39:22
Válasz
(9)
NBVNG
Fú de fel bírom baszni magam azon amikor korcs meg az ananász teszi magát hogy:
Információkhoz juttottam.
Kinyomoztuk.
Kiderült az igazság.
Bizonyítékokat kaptam.
Rendezgetnem kell az adatokat.

Nem bazdmeg.
Te egy ostoba rosszindulatú fasszopó koldus vagy.

Ültél a picsádon és a retardált támogatóid névnélkül elküldenek mindenféle légbőlkapott faszságot. Te meg elkezded terjeszteni azt, ami a leginkább sértő arra nézve akinek épp ártani akarsz (mindenkinek), mert még arra is lusta vagy, hogy magad találj ki valami hazugságot.
Azt hiszitek mondhattok bármit következmények nélkül.

A gyagyás ezt belföldön tette és láss csodát, évekre le fogják ültetni ezért és ott bent fog megdögleni.
Felkészül: Az ananász


ezért kell a retardokat feljelenteni amikor hazudoznak, rágalmaznak, aztán majd ott pislognak a bíróság előtt amikor bizonyítani kell a hazugságaikat.

a pdf-t már kétszer elítélték rágalmazásért, és jelenleg is van ellene folyamatban 3 rágalmazási ügy. ebből nem lesz börtön, max súlyosító a fő ügyében, de most már bármit állít bárkiről, azzal kell lesöpörni, hogy szokás szerint hazudozik, rágalmaz.

mert ilyen pdf a pdf. hazudozó, rágalmazó szardarab.

bbc normák, meg a faszom bazmeg.
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jun 23, 2026 09:39:22

Szerző: Karib (Snecológus-pontszám: 20679x10) Jun 23, 2026 09:40:56
Válasz
(4)
Napi 3 sör
Mario live mikor várható?

Én a VR Rallyt várom évek óta. :D
Jézus vagyok, nem uzsorás. (...) Én vagyok a Szent Magdolna személyesen.
Jun 23, 2026 09:40:56

Szerző: A TITOK CÍMŰ FILM (Snecológus-pontszám: 12386x6) Jun 23, 2026 09:53:23
Válasz
(3)
Karib
Én a VR Rallyt várom évek óta. :D


Lesz, már csak a dioptriás lencsékre vár!
Jun 23, 2026 09:53:23

Szerző: - Jun 23, 2026 10:00:08
Válasz
(5)
Elméletileg ha valaki bűnügyi felügyeletet alatt áll, kiszabható rá közérdekű/ jóvátételi munka?
Jun 23, 2026 10:00:08

Szerző: Tourist Jun 23, 2026 10:07:30
Válasz
(6)
Hahó
ezért kell a retardokat feljelenteni amikor hazudoznak, rágalmaznak, aztán majd ott pislognak a bíróság előtt amikor bizonyítani kell a hazugságaikat.

a pdf-t már kétszer elítélték rágalmazásért, és jelenleg is van ellene folyamatban 3 rágalmazási ügy. ebből nem lesz börtön, max súlyosító a fő ügyében, de most már bármit állít bárkiről, azzal kell lesöpörni, hogy szokás szerint hazudozik, rágalmaz.

mert ilyen pdf a pdf. hazudozó, rágalmazó szardarab.

bbc normák, meg a faszom bazmeg.


Először is bocsi Ásó, ha még itt vagy.

Azt kell értenie a sok faszarcúnak tiktiken például, hogy a gyagyásnak nem léteznek valósághoz közeli, ép gondolatai.

Kifejteni viszont csak hosszasan lehetne, hogy a demens pedofil, elmebeteg zaklató és állatkínzó öreg bácsi delirizál, konfabulál és úgy általában fingja sincs a valóságról, mert tébolyosan racionalizálja és interpretálja a saját cselekedeteit, azok súlyait.

Ezt a jelenséget a pszichológia úgy hívja, mint paramnézia, amikor a delikvens egészen egyszerűen lesöpri és torzítja adott emléktöredékeit annak érdekében, hogy magát óvja a lélek, ilyenkor adott eseményeket a tudat eltorzít és más megvilágításba helyez.

Ez persze nem azt jelenti, hogy a hazug geci aj leenben ne lenne tudatában bárminek, ez pusztán azt jelenti, hogy egy jellemtelen féreg és egészen nyugodtan meg lehet mérni a bűneiért, hiszen azok valóságosságával tudatában volt, csak torzít a féreg, ugyanazért, amiért a tetten ért tolvaj sem vallja be, hogy lopott.

Az elkövetett bűnei és ígéretei (lásd Hafré torka elvágása pl.) mértéke tökéletesen megegyező volt az akkor érzett indulataiéval, tehát stoki a jelenben orientált volt.

Ergo igen, egy mocskos ótvar lumpen hazug geci és várom, hogy a dögkúton a tetemére szarhassak!
Jun 23, 2026 10:07:30

Szerző: Skynetsodi (Snecológus-pontszám: 5087x2) Jun 23, 2026 10:23:17
Válasz
(5)
Amúgy meg a pofám leszakad, hogy pár hülye kifizet neked napi egy két ezer forintot, hogy szórakoztasd. És egyáltalán nem vagy szórakoztató. Lehet másból kéne élned, mint a videjózás.
Nekem se könnyű
Jun 23, 2026 10:23:17

Szerző: Stokika Jun 23, 2026 10:35:07
Válasz
(3)
Skynetsodi
Amúgy meg a pofám leszakad, hogy pár hülye kifizet neked napi egy két ezer forintot, hogy szórakoztasd. És egyáltalán nem vagy szórakoztató. Lehet másból kéne élned, mint a videjózás.


Öhhöhöhöhőő, iritykedsz, troll?
Jun 23, 2026 10:35:07

Szerző: kérdezhetek valamit (Snecológus-pontszám: 5497x2) Jun 23, 2026 10:44:03
Válasz
(0)
Stokika
Öhhöhöhöhőő, iritykedsz, troll?

Labanc postás Gémeskútország-beli utcaseprő órabére *integet*
Jun 23, 2026 10:44:03

Szerző: Rodás Jázmin Jun 23, 2026 11:26:51
Válasz
(4)
Kakaspina
Read onlyba vonultam két hétre.



Mindenkinek jó nyaralást aki esetleg most menne.

Büdös vagy Sneci.


Jó utazást kicsym ;)
Jun 23, 2026 11:26:51

Szerző: Skynetsodi (Snecológus-pontszám: 5087x2) Jun 23, 2026 11:29:58
Válasz
(0)
Stokika
SkynetsodiAmúgy meg a pofám leszakad, hogy pár hülye kifizet neked napi egy két ezer forintot, hogy szórakoztasd. És egyáltalán nem vagy szórakoztató. Lehet másból kéne élned, mint a videjózás.

Öhhöhöhöhőő, iritykedsz, troll?


Igen. Főleg ebben az évadban.
Nekem se könnyű
Jun 23, 2026 11:29:58

Szerző: EasybankosPedo (Snecológus-pontszám: 48403x24) Jun 23, 2026 12:01:27
Válasz
(3)
Lumpen,alkoholista még mindig megébredsz éjjel 3-kor, cisszenteni? És amikor nem tudsz ciszenteni, akkor mi történik?
Labancországba leszarjuk, hogy mit gondolnak a labancok, mert ellenség.
Jun 23, 2026 12:01:27

Szerző: - Jun 23, 2026 12:03:12
Válasz
(3)
Stoki, Tán nem Ádi van-volt vendégségbe?
Csak nem beszámolt korábban az Ádi,hogy a "kutyások" közt ki sziv ki nem és mit? Aztán kipofáztad azt is korábban itt is ott is:) Backstage --ugye?
hajjajjjj
Jun 23, 2026 12:03:12

Szerző: A TITOK CÍMŰ FILM (Snecológus-pontszám: 12386x6) Jun 23, 2026 12:16:51
Válasz
(1)
Stokika
Öhhöhöhöhőő, iritykedsz, troll?


Kapcsold be a radiátort, vetkőzz le és a macskaól közepén a szemétben BRÉK ENDI!
Jun 23, 2026 12:16:51

Szerző: - Jun 23, 2026 12:17:10
Válasz
(24)
Hahó üzeni, hogy a pimaszkodást büntetni fogja ezután is mindig! :D


Jun 23, 2026 12:17:10

Szerző: A TITOK CÍMŰ FILM (Snecológus-pontszám: 12386x6) Jun 23, 2026 12:29:53
Válasz
(3)
Elnézést előre is mindenkitől aki nem szereti az AI szemetet, de vizualizáltam és nem akarom megtartani az élményt magamnak :)


Jun 23, 2026 12:29:53

Szerző: - Jun 23, 2026 12:32:15
Válasz
(5)
A TITOK CÍMŰ FILM
Elnézést előre is mindenkitől aki nem szereti az AI szemetet, de vizualizáltam és nem akarom megtartani az élményt magamnak :)



Ez még szemétnek is szar.
Jun 23, 2026 12:32:15

Szerző: SzárazVekni Jun 23, 2026 12:34:13
Válasz
(8)
A TITOK CÍMŰ FILM

Látszik, hogy AI. A gyernőtt sosem volt képes bekötni a cipőfűzőjét.
Jun 23, 2026 12:34:13

Szerző: herr_schwechater (Snecológus-pontszám: 18287x9) Jun 23, 2026 12:35:55
Válasz
(3)
SzárazVekni
Látszik, hogy AI. A gyernőtt sosem volt képes bekötni a cipőfűzőjét.

meg nem elég nagy a mocsok
💕Vádemelés💕 + 💕AMS seggbekuki💕 + 💕Gondosóra marad💕
Jun 23, 2026 12:35:55

Szerző: A TITOK CÍMŰ FILM (Snecológus-pontszám: 12386x6) Jun 23, 2026 12:38:47
Válasz
(-2)
-
Ez még szemétnek is szar.


Ezt mindenképpen hozzá kellett fűzni, de akkor csak a te kedvedért utoljára még itt van jövőre hogy megy ez:


Jun 23, 2026 12:38:47

Szerző: kérdezhetek valamit (Snecológus-pontszám: 5497x2) Jun 23, 2026 12:40:12
Válasz
(1)
EasybankosPedo
Lumpen,alkoholista még mindig megébredsz éjjel 3-kor, cisszenteni? És amikor nem tudsz ciszenteni, akkor mi történik?

Nem fityelsz! Suttognának a falak, de a hangszigetelő függöny megállítja. Shaját megoldás, hahó!
Jun 23, 2026 12:40:12

Szerző: Szhivárványos Buzigurtni (Snecológus-pontszám: 4357x2) Jun 23, 2026 13:01:41
Válasz
(3)
A TITOK CÍMŰ FILM
Ezt mindenképpen hozzá kellett fűzni, de akkor csak a te kedvedért utoljára még itt van jövőre hogy megy ez:

BRÉK.
Hát, azok bizony lesznek a sittkón.
kikmakukk!?
Jun 23, 2026 13:01:41

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43426x21) Jun 23, 2026 13:08:29
Válasz
(6)
Ádámka már fugázza a kedves mamát?
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 23, 2026 13:08:29

Szerző: Anyagos Jun 23, 2026 13:10:37
Válasz
(5)
Nemzet Krónikása
Ádámka már fugázza a kedves mamát?


Kicsit száraz, de én így szeretem!

Na 420, peace!
Jun 23, 2026 13:10:37

Szerző: . Jun 23, 2026 13:12:29
Válasz
(4)
Jenes letolt egy Darth Vader fele side changet.
Jun 23, 2026 13:12:29

Szerző: Baromarc (Snecológus-pontszám: 3697x1) Jun 23, 2026 13:13:58
Válasz
(13)
Karib
Én a VR Rallyt várom évek óta. :D

Zöldhátteres láb/pedál kamerával a fehér Hugo Boss zokniban, amit direkt ezekétt a liveokért vett
Jun 23, 2026 13:13:58

Szerző: again mine the refund (Snecológus-pontszám: 13787x6) Jun 23, 2026 13:32:23
Válasz
(1)
ádámó, lesz nomád bár live?

🤣
Jun 23, 2026 13:32:23

Szerző: Hafré (Snecológus-pontszám: 21738x10) Jun 23, 2026 13:38:43
Válasz
(3)
Baromarc
zokniban


boka tokni a terminus technikus
olyan ellenséges vagy velem
Jun 23, 2026 13:38:43

Szerző: Erkelyszimulator (Snecológus-pontszám: 6032x3) Jun 23, 2026 13:56:53
Válasz
(0)
Kakaspina
Read onlyba vonultam két hétre.



Mindenkinek jó nyaralást aki esetleg most menne.

Büdös vagy Sneci.


Holafly bro. Phocsanat a reklámért xd
Jun 23, 2026 13:56:53

Szerző: Autismus Maximus (Snecológus-pontszám: 33367x16) Jun 23, 2026 13:58:37
Válasz
(3)
A helyzet megoldása
Anyának akarta hívni szex közben Tibort, ez nekem a mai napig a top1 kép az elmeállapotáról.

Anya bazdmeg anya XD

Jun 23, 2026 13:58:37

Szerző: kérdezhetek valamit (Snecológus-pontszám: 5497x2) Jun 23, 2026 13:58:55
Válasz
(1)
-
Hahó üzeni, hogy a pimaszkodást büntetni fogja ezután is mindig! :D
i.ibb.co/9HBvx29K/IMG-9315.jpg">;

Mekfaty Kunhalmi Ági! A lábképeket told inkább
Jun 23, 2026 13:58:55

Szerző: Sodragon legendája (Snecológus-pontszám: 5239x2) Jun 23, 2026 14:04:19
Válasz
(2)
Recskás, remélem ez a beteg állat melléd kerül majd a sitten és rántottát csinál a golyóidból

www.szeretlekmagyarorszag.hu/kekhirek/emberi-testreszekeket-evett-a-budapesti-beteghordozo/
Buszjegyet is tudjál megvenni, te nemzetvédő! :D
Jun 23, 2026 14:04:19

Szerző: Kendra (Snecológus-pontszám: 6334x3) Jun 23, 2026 14:08:50
Válasz
(4)
Tényleg Sodi ha te valóban programozó vagy akkor gondolom van egy referencia oldalad az elmúlt 20 év munkáidból. Vagy legalábbis egy Linkedin.

Láthatnánk vagy megint részegen hazudozol az interneten anyád kitartottjaként?
Jun 23, 2026 14:08:50

Szerző: Sodragon legendája (Snecológus-pontszám: 5239x2) Jun 23, 2026 14:21:19
Válasz
(1)
Kendra
Tényleg Sodi ha te valóban programozó vagy akkor gondolom van egy referencia oldalad az elmúlt 20 év munkáidból. Vagy legalábbis egy Linkedin.

Láthatnánk vagy megint részegen hazudozol az interneten anyád kitartottjaként?


Stoki még egy elektromos dildoban sem tudna elemet cserélni, nemhogy programozzon. A rendszerben gondolkodás és a problémák megoldása neki napról napra sci-fi kategória. Igazi train wreck rongyalkoholista provokátor buzeráns, aki csak a nehézkes magyar jogszolgáltatás miatt van még szabadlábon.
Buszjegyet is tudjál megvenni, te nemzetvédő! :D
Jun 23, 2026 14:21:19

125 látogató online.

A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™