?
Aug 22, 2012 21:37:59
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Hitvány Patkány</div> A Facebookra rakta ki.</div>
Hazugság. Nem "kiraktam", hanem megosztottam másvalaki képét.</div>
Egy döglött náci köcsög képét rakosgatod ki?Rakhatnál ki Szálasi akasztásáról is képet valami poénos szöveggel :D
Hazugság. Nem "kiraktam", hanem megosztottam másvalaki képét.</div>
Egy döglött náci köcsög képét rakosgatod ki?Rakhatnál ki Szálasi akasztásáról is képet valami poénos szöveggel :D
Aug 22, 2012 21:37:59
sodika
Aug 22, 2012 21:52:51
Nem "rakosgattam" ki semmit.
Nem ismered a "megosztás gombot".
Szó szerint két kattintás, és meg van osztva.
Erről szól a Facebook, hahó.
Nem ismered a "megosztás gombot".
Szó szerint két kattintás, és meg van osztva.
Erről szól a Facebook, hahó.
Aug 22, 2012 21:52:51
grafikus007
Aug 22, 2012 21:54:22
miért lájkolod a Jobbikot lezsidózó oldalakat, zsidó?
Aug 22, 2012 21:54:22
Fotelrocker_Presszócigány
Aug 22, 2012 21:54:49
Igen te ökör arról szól a facebook, hogy egy tömeggyilkos elmebeteg fényképét megosztogatjuk. Gratulálok.
Aug 22, 2012 21:54:49
Tutenchamun
Aug 22, 2012 21:55:42
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Nem "rakosgattam" ki semmit.
Nem ismered a "megosztás gombot".
Szó szerint két kattintás, és meg van osztva.
Erről szól a Facebook, hahó.</div>
a megosztás arról szól, hogy megjelenteted az adott tartalmat a saját faladon. meg ne magyarázd már, te idióta. amit nem akarsz megjelentetni, az nincs ott. ilyen nagyon egyszerű ez, te fasz.
Nem ismered a "megosztás gombot".
Szó szerint két kattintás, és meg van osztva.
Erről szól a Facebook, hahó.</div>
a megosztás arról szól, hogy megjelenteted az adott tartalmat a saját faladon. meg ne magyarázd már, te idióta. amit nem akarsz megjelentetni, az nincs ott. ilyen nagyon egyszerű ez, te fasz.
Aug 22, 2012 21:55:42
sodilegnagyobbrajongoja
Aug 22, 2012 21:55:56
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Nem "rakosgattam" ki semmit.
Nem ismered a "megosztás gombot".
Szó szerint két kattintás, és meg van osztva.
Erről szól a Facebook, hahó.</div>
Így van. Kiraktad Hitler képét a Facebook faladra.
Nem ismered a "megosztás gombot".
Szó szerint két kattintás, és meg van osztva.
Erről szól a Facebook, hahó.</div>
Így van. Kiraktad Hitler képét a Facebook faladra.
Aug 22, 2012 21:55:56
Hitvány Patkány
Aug 22, 2012 21:56:13
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Nem "rakosgattam" ki semmit.
Nem ismered a "megosztás gombot".
Szó szerint két kattintás, és meg van osztva.
Erről szól a Facebook, hahó.</div>
Te tényleg ekkora fogyatékos vagy? Mi a különbség aközött, hogy feltöltöd vagy hogy megosztod?
Nem ismered a "megosztás gombot".
Szó szerint két kattintás, és meg van osztva.
Erről szól a Facebook, hahó.</div>
Te tényleg ekkora fogyatékos vagy? Mi a különbség aközött, hogy feltöltöd vagy hogy megosztod?
Aug 22, 2012 21:56:13
Átlagolvasó
Aug 22, 2012 21:57:10
Sodi, tudsz róla, hogy a sok buta, tudatlan (tehát a többi) ember arról fog megítélni, amit a facebookon lát belőled? Attól, mert te képtelen vagy felfogni, hogy minden tetted elmond rólad valamit, a többi ember pontosan tudja ezt.
Tudod van, aki arról posztol, hogy önkéntes tűzoltó. Te meg "vicces" hitleres képeket.
Tudod van, aki arról posztol, hogy önkéntes tűzoltó. Te meg "vicces" hitleres képeket.
Aug 22, 2012 21:57:10
sodika
Aug 22, 2012 21:58:17
<div class="quote"><div class="author">Hitvány Patkány</div>
Te tényleg ekkora fogyatékos vagy? Mi a különbség aközött, hogy feltöltöd vagy hogy megosztod?</div>
Konkrétan ég is föld.
Forrás vagy-e vagy csak egy megosztó a sok közül.
Te tényleg ekkora fogyatékos vagy? Mi a különbség aközött, hogy feltöltöd vagy hogy megosztod?</div>
Konkrétan ég is föld.
Forrás vagy-e vagy csak egy megosztó a sok közül.
Aug 22, 2012 21:58:17
Hitvány Patkány
Aug 22, 2012 21:59:04
Kereszt jó.
Kereszt igazságos.
Kereszt erkölcsös.
Kereszt.
<img src="http://kuruc.info/galeriaN/hir/szalkiv1.jpg" alt="szalkiv1.jpg" />
Kereszt igazságos.
Kereszt erkölcsös.
Kereszt.
<img src="http://kuruc.info/galeriaN/hir/szalkiv1.jpg" alt="szalkiv1.jpg" />
Aug 22, 2012 21:59:04
sodilegnagyobbrajongoja
Aug 22, 2012 22:00:10
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Hitvány Patkány</div>
Te tényleg ekkora fogyatékos vagy? Mi a különbség aközött, hogy feltöltöd vagy hogy megosztod?</div>
Konkrétan ég is föld.
Forrás vagy-e vagy csak egy megosztó a sok közül.</div>
Milyen méretes fasz vagy már. Hihetetlen.
Te tényleg ekkora fogyatékos vagy? Mi a különbség aközött, hogy feltöltöd vagy hogy megosztod?</div>
Konkrétan ég is föld.
Forrás vagy-e vagy csak egy megosztó a sok közül.</div>
Milyen méretes fasz vagy már. Hihetetlen.
Aug 22, 2012 22:00:10
Tutenchamun
Aug 22, 2012 22:01:02
sneci, elárulom neked azt, hogy lesz lehetőséged megtapasztalni, milyen az amikor jogsértő tartalom megosztásáért felelsz. közös károkozásnak hívják. ott fogsz pislogni a bíróságon bután, a kurva nagy jogérzékeddel.:)
Aug 22, 2012 22:01:02
sodika
Aug 22, 2012 22:03:53
<div class="quote"><div class="author">Tutenchamun</div>sneci, elárulom neked azt, hogy lesz lehetőséged megtapasztalni, milyen az amikor jogsértő tartalom megosztásáért felelsz. közös károkozásnak hívják.</div>
Azt a sok szart egyébként, amit mások osztanak meg az idővonalamon, meg sem szoktam nézni. :)
Azt a sok szart egyébként, amit mások osztanak meg az idővonalamon, meg sem szoktam nézni. :)
Aug 22, 2012 22:03:53
Zsorigó
Aug 22, 2012 22:07:22
Ejnye púp, nem vagyok képes feldolgozni mi olyan mulatságos egy ártatlanok millióit halálba küldő gazember képén! Miért kell híresztelni ország-világ előtt, hogy neked ez a személy az irányadó? Világosíts már fel! Nem gondolod hogy ismét túllőttél a célon? Pont olyankor nem bírsz magaddal, mikor egyébként is benne vagy nyakig a slamasztikában? Számíts rá, hogy hamarosan kapod az idézést.
Aug 22, 2012 22:07:22
Tutenchamun
Aug 22, 2012 22:08:16
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Tutenchamun</div>sneci, elárulom neked azt, hogy lesz lehetőséged megtapasztalni, milyen az amikor jogsértő tartalom megosztásáért felelsz. közös károkozásnak hívják.</div>
Azt a sok szart egyébként, amit mások osztanak meg az idővonalamon, meg sem szoktam nézni. :)</div>
az általad megosztott tartalomról beszélek. amikor valaki elkészít egy jogsértő tartalmat, közzéteszi, te pedig a megosztással kiszélesíted a nyilvánosság körét, és ezzel tevőlegesen hozzájárulsz a károkozáshoz. a bíróság megállapítja ilyenkor a károkozás mértékét a két károkozó között, és ketten viselitek a kárt, egyetemleges felelősséggel. kurva nagy röhögések lesznek még itt, sneci.:)
Azt a sok szart egyébként, amit mások osztanak meg az idővonalamon, meg sem szoktam nézni. :)</div>
az általad megosztott tartalomról beszélek. amikor valaki elkészít egy jogsértő tartalmat, közzéteszi, te pedig a megosztással kiszélesíted a nyilvánosság körét, és ezzel tevőlegesen hozzájárulsz a károkozáshoz. a bíróság megállapítja ilyenkor a károkozás mértékét a két károkozó között, és ketten viselitek a kárt, egyetemleges felelősséggel. kurva nagy röhögések lesznek még itt, sneci.:)
Aug 22, 2012 22:08:16
snecológusok
Aug 22, 2012 22:08:49
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Tutenchamun</div>sneci, elárulom neked azt, hogy lesz lehetőséged megtapasztalni, milyen az amikor jogsértő tartalom megosztásáért felelsz. közös károkozásnak hívják.</div>
Azt a sok szart egyébként, amit mások osztanak meg az idővonalamon, meg sem szoktam nézni. :)</div>
*kapva kapnak az alkalmon és telerakják Sodi idővonalát Recskaboyos képekkel*
Azt a sok szart egyébként, amit mások osztanak meg az idővonalamon, meg sem szoktam nézni. :)</div>
*kapva kapnak az alkalmon és telerakják Sodi idővonalát Recskaboyos képekkel*
Aug 22, 2012 22:08:49
sodika
Aug 22, 2012 22:10:39
Ha pedig a Hermán-listára gondolsz, épp most szereztem be egy olyan bizonyítékot, ami igazolja, hogy nem bizonyítható, hogy én hoztam nyilvánosságra az anyagot.
Aug 22, 2012 22:10:39
sodika
Aug 22, 2012 22:13:13
Na, az, hogy nem lehet Kurucos cikkre LINKELNI, vagy másvalaki videóját megosztani a Facebook-faladon, mert elmarasztalnak érte, tényleg agyrém.
Az már tényleg a jogállamiság végét jelentené. :)
Az már tényleg a jogállamiság végét jelentené. :)
Aug 22, 2012 22:13:13
Tutenchamun
Aug 22, 2012 22:13:31
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Ha pedig a Hermán-listára gondolsz, épp most szereztem be egy olyan bizonyítékot, ami igazolja, hogy nem bizonyítható, hogy én hoztam nyilvánosságra az anyagot.</div>
ó, nem a hermán listára gondolok. úgy érzem lesznek még eljárások, perek ellened. minden egy folyamat. úgy vettem észre szereted, ha sorban kapod a hivatalos leveleket, és ezzel tudsz foglalkozni. hát majd csinálok neked programot, hogy ne unatkozz.
ó, nem a hermán listára gondolok. úgy érzem lesznek még eljárások, perek ellened. minden egy folyamat. úgy vettem észre szereted, ha sorban kapod a hivatalos leveleket, és ezzel tudsz foglalkozni. hát majd csinálok neked programot, hogy ne unatkozz.
Aug 22, 2012 22:13:31
Fotelrocker_Presszócigány
Aug 22, 2012 22:14:13
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Ha pedig a Hermán-listára gondolsz, épp most szereztem be egy olyan bizonyítékot, ami igazolja, hogy nem bizonyítható, hogy én hoztam nyilvánosságra az anyagot.</div>
Mekkora egy féreg vagy már. Látom Cegléden ragadt rád egy kis cigánykodás. Számtalanszor elmondtad, hogy neked átküldte Hermán a listát, és te kvázi olvasatlanul kiraktad a blogodra? Akkor most miért hazudsz zsidó?
Mekkora egy féreg vagy már. Látom Cegléden ragadt rád egy kis cigánykodás. Számtalanszor elmondtad, hogy neked átküldte Hermán a listát, és te kvázi olvasatlanul kiraktad a blogodra? Akkor most miért hazudsz zsidó?
Aug 22, 2012 22:14:13
sodika
Aug 22, 2012 22:15:47
<div class="quote"><div class="author">Fotelrocker_Presszócigány</div>Számtalanszor elmondtad, hogy neked átküldte Hermán a listát, és te kvázi olvasatlanul kiraktad a blogodra? </div>
<b>Igen, kiraktam.</b>
De az nem bizonyítható, hogy én voltam az, aki nyilvánosságra hozta. Hogy ezalatt mit értek, arról majd holnap rakok fel iratokat.
<b>Igen, kiraktam.</b>
De az nem bizonyítható, hogy én voltam az, aki nyilvánosságra hozta. Hogy ezalatt mit értek, arról majd holnap rakok fel iratokat.
Aug 22, 2012 22:15:47
Tutenchamun
Aug 22, 2012 22:15:56
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Na, az, hogy nem lehet Kurucos cikkre LINKELNI, vagy másvalaki videóját megosztani a Facebook-faladon, mert elmarasztalnak érte, tényleg agyrém.
Az már tényleg a jogállamiság végét jelentené. :)</div>
sneci, a te jogérzéked ehhez kevés, már csak azért is, mert buta vagy.
történnek mindenfélék a bíróságokon, pl.:
<a href="http://media.mandiner.hu/cikk/20120821_felmillios_mandiner_karterites_a_jobbiknak_egy_mti_hir_kozlese_miatt" rel="nofollow" target="_blank">http://media.mandiner.hu/cikk/20120821_felmillios_mandiner_karterites_a_jobbiknak_egy_mti_hir_kozlese_miatt</a>
Az már tényleg a jogállamiság végét jelentené. :)</div>
sneci, a te jogérzéked ehhez kevés, már csak azért is, mert buta vagy.
történnek mindenfélék a bíróságokon, pl.:
<a href="http://media.mandiner.hu/cikk/20120821_felmillios_mandiner_karterites_a_jobbiknak_egy_mti_hir_kozlese_miatt" rel="nofollow" target="_blank">http://media.mandiner.hu/cikk/20120821_felmillios_mandiner_karterites_a_jobbiknak_egy_mti_hir_kozlese_miatt</a>
Aug 22, 2012 22:15:56
Tutenchamun
Aug 22, 2012 22:16:22
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Fotelrocker_Presszócigány</div>Számtalanszor elmondtad, hogy neked átküldte Hermán a listát, és te kvázi olvasatlanul kiraktad a blogodra? </div>
<b>Igen, kiraktam.</b>
De az nem bizonyítható, hogy én voltam az, aki nyilvánosságra hozta. Hogy ezalatt mit értek, arról majd holnap rakok fel iratokat.</div>
ráérsz a Jövő héten.
<b>Igen, kiraktam.</b>
De az nem bizonyítható, hogy én voltam az, aki nyilvánosságra hozta. Hogy ezalatt mit értek, arról majd holnap rakok fel iratokat.</div>
ráérsz a Jövő héten.
Aug 22, 2012 22:16:22
banshee
Aug 22, 2012 22:20:54
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Fotelrocker_Presszócigány</div>Számtalanszor elmondtad, hogy neked átküldte Hermán a listát, és te kvázi olvasatlanul kiraktad a blogodra? </div>
<b>Igen, kiraktam.</b>
De az nem bizonyítható, hogy én voltam az, aki nyilvánosságra hozta. Hogy ezalatt mit értek, arról majd holnap rakok fel iratokat.</div>
Kurva kibaszott mindegy a dolog szempontjából hogy ki rakta ki a netre először...
<b>Igen, kiraktam.</b>
De az nem bizonyítható, hogy én voltam az, aki nyilvánosságra hozta. Hogy ezalatt mit értek, arról majd holnap rakok fel iratokat.</div>
Kurva kibaszott mindegy a dolog szempontjából hogy ki rakta ki a netre először...
Aug 22, 2012 22:20:54
grafikus007
Aug 22, 2012 22:21:05
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Na, az, hogy nem lehet Kurucos cikkre LINKELNI, vagy másvalaki videóját megosztani a Facebook-faladon, mert elmarasztalnak érte, tényleg agyrém.
Az már tényleg a jogállamiság végét jelentené. :)</div>
inkább arról beszélj te szar, hogy miért lájkolod a Jobbikot lezsidózó oldalakat? Szerinted is zsidó a Jobbik? Akkor filoszemitizmusból mész videókat csinálni az eseményeikről?
Miért nem szakítasz meg minden kapcsolatot a Jobbikot lenácizó, végbélmagyarozó Molnárral?
Az már tényleg a jogállamiság végét jelentené. :)</div>
inkább arról beszélj te szar, hogy miért lájkolod a Jobbikot lezsidózó oldalakat? Szerinted is zsidó a Jobbik? Akkor filoszemitizmusból mész videókat csinálni az eseményeikről?
Miért nem szakítasz meg minden kapcsolatot a Jobbikot lenácizó, végbélmagyarozó Molnárral?
Aug 22, 2012 22:21:05
sodika
Aug 22, 2012 22:21:31
<div class="quote"><div class="author">Tutenchamun</div>a te jogérzéked ehhez kevés</div>
Minden videót végig nézni az első másodperctől az utolsóig, mielőtt megosztod? Minden cikk minden sorát áttanulmányozni, és még az ott található kommenteket is, mielőtt LINKELED?
Ez az elvárás tényleg a jogállamiság végét jelentené. :)
Minden videót végig nézni az első másodperctől az utolsóig, mielőtt megosztod? Minden cikk minden sorát áttanulmányozni, és még az ott található kommenteket is, mielőtt LINKELED?
Ez az elvárás tényleg a jogállamiság végét jelentené. :)
Aug 22, 2012 22:21:31
Tutenchamun
Aug 22, 2012 22:22:13
sneci, nagyon jó taktika ha a bíróságon ellentmondásba kerülsz a rendőrségen tett vallomásoddal. a legjobb amit csinálhatsz.:))
Aug 22, 2012 22:22:13
sodika
Aug 22, 2012 22:22:34
<div class="quote"><div class="author">banshee</div>
Kurva kibaszott mindegy a dolog szempontjából hogy ki rakta ki a netre először...</div>
Nem mindegy.
Mert ha nem én, akkor nem hoztam nyilvánosságra semmit.
Kurva kibaszott mindegy a dolog szempontjából hogy ki rakta ki a netre először...</div>
Nem mindegy.
Mert ha nem én, akkor nem hoztam nyilvánosságra semmit.
Aug 22, 2012 22:22:34
Fotelrocker_Presszócigány
Aug 22, 2012 22:23:02
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Tutenchamun</div>a te jogérzéked ehhez kevés</div>
Minden videót végig nézni az első másodperctől az utolsóig, mielőtt megosztod? Minden cikk minden sorát áttanulmányozni, és még az ott található kommenteket is, mielőtt LINKELED?
Ez az elvárás tényleg a jogállamiság végét jelentené. :)</div>
elolvasol minden papírt mielőtt aláírsz valamit? kérésedre válasz IGEN te címeres ökör..
Minden videót végig nézni az első másodperctől az utolsóig, mielőtt megosztod? Minden cikk minden sorát áttanulmányozni, és még az ott található kommenteket is, mielőtt LINKELED?
Ez az elvárás tényleg a jogállamiság végét jelentené. :)</div>
elolvasol minden papírt mielőtt aláírsz valamit? kérésedre válasz IGEN te címeres ökör..
Aug 22, 2012 22:23:02
sodika
Aug 22, 2012 22:23:56
<div class="quote"><div class="author">Tutenchamun</div>sneci, nagyon jó taktika ha a bíróságon ellentmondásba kerülsz a rendőrségen tett vallomásoddal.</div>
Bocsánat, én raktam ki a blogra.
De mi bizonyítja, hogy nálam jelent meg először?
Bocsánat, én raktam ki a blogra.
De mi bizonyítja, hogy nálam jelent meg először?
Aug 22, 2012 22:23:56
sodika
Aug 22, 2012 22:25:48
Nyilvánosságra hozatal törvényi definíciója az, hogy bárki számára hozzáférhetővé teszed. Ez a magyar nyelv szabályai szerint egy állapotváltás a nem hozzáférhető állapotból a hozzáférhető állapotba. Márpedig ha már korábban is hozzáférhető volt, én még egyszer nem tudtam ebbe az állapotba hozni.
Aug 22, 2012 22:25:48
sodilegnagyobbrajongoja
Aug 22, 2012 22:25:57
<div class="quote"><div class="author">Fotelrocker_Presszócigány</div>elolvasol minden papírt mielőtt aláírsz valamit? kérésedre válasz IGEN te címeres ökör..</div>
Sodi bevallottan nem olvas el mindent, amit aláír.
Sodi bevallottan nem olvas el mindent, amit aláír.
Aug 22, 2012 22:25:57
sodika
Aug 22, 2012 22:26:42
Közzétettem a listát, de olyan módon, hogy az nem fér bele a "nyilvánosságra hozatal" törvényi definíciójába.
Majd kirakom erről holnap az anyagot.
Majd kirakom erről holnap az anyagot.
Aug 22, 2012 22:26:42
banshee
Aug 22, 2012 22:28:27
És te tudatában voltál annak hogy korábban hozzáférhető volt valahol?
Nem, te úgy tudtad hogy friss, exkluzív anyag.
Nem, te úgy tudtad hogy friss, exkluzív anyag.
Aug 22, 2012 22:28:27
Fotelrocker_Presszócigány
Aug 22, 2012 22:29:06
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Közzétettem a listát, de olyan módon, hogy az nem fér bele a "nyilvánosságra hozatal" törvényi definíciójába.
Majd kirakom erről holnap az anyagot.</div>
Az igen, hát te kibaszott hülye vagy hallod. Ezt magadnak találtad ki, vagy segítettek? :DD
Majd kirakom erről holnap az anyagot.</div>
Az igen, hát te kibaszott hülye vagy hallod. Ezt magadnak találtad ki, vagy segítettek? :DD
Aug 22, 2012 22:29:06
grafikus007
Aug 22, 2012 22:30:14
miért nem válaszolsz a kínos kérdésre sodi? miért futtatod a jobbik elleneseket? Mégis igaz, hogy beépített ember vagy? Ugye nem?
Aug 22, 2012 22:30:14
Tutenchamun
Aug 22, 2012 22:30:34
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Tutenchamun</div>a te jogérzéked ehhez kevés</div>
Minden videót végig nézni az első másodperctől az utolsóig, mielőtt megosztod? Minden cikk minden sorát áttanulmányozni, és még az ott található kommenteket is, mielőtt LINKELED?
Ez az elvárás tényleg a jogállamiság végét jelentené. :)</div>
mondjuk a jogállam fogalmával sem vagy tisztában, úgyhogy itt kezdődik a probléma.
csak arról beszéltem, hogy mindenki felel a saját tetteiért, és ha a tetteivel kárt okoz, akkor a végén köteles a kárt megtéríteni.
pl. ha nekem van egy szobafestő vállalkozásom, és te megosztasz a fb-faladon egy lejárató cikket, és azt a te megosztásod által olvassa egy kuncsaft, aki mondjuk 10 milliós melóval akart engem megbízni, és emiatt másnak adja a melót, akkor te bizony fizetni fogsz elmaradt haszon miatt. 10 milliós melón pedig nekem 9,9 millió hasznom van.
sneci, rossz hírem van: úgy döntöttem, hogy kell nekem a tanár úrnál lévő pénzed. te egyébként is cak elbasznád.:))
Minden videót végig nézni az első másodperctől az utolsóig, mielőtt megosztod? Minden cikk minden sorát áttanulmányozni, és még az ott található kommenteket is, mielőtt LINKELED?
Ez az elvárás tényleg a jogállamiság végét jelentené. :)</div>
mondjuk a jogállam fogalmával sem vagy tisztában, úgyhogy itt kezdődik a probléma.
csak arról beszéltem, hogy mindenki felel a saját tetteiért, és ha a tetteivel kárt okoz, akkor a végén köteles a kárt megtéríteni.
pl. ha nekem van egy szobafestő vállalkozásom, és te megosztasz a fb-faladon egy lejárató cikket, és azt a te megosztásod által olvassa egy kuncsaft, aki mondjuk 10 milliós melóval akart engem megbízni, és emiatt másnak adja a melót, akkor te bizony fizetni fogsz elmaradt haszon miatt. 10 milliós melón pedig nekem 9,9 millió hasznom van.
sneci, rossz hírem van: úgy döntöttem, hogy kell nekem a tanár úrnál lévő pénzed. te egyébként is cak elbasznád.:))
Aug 22, 2012 22:30:34
sodika
Aug 22, 2012 22:30:54
<div class="quote"><div class="author">banshee</div>
Nem, te úgy tudtad hogy friss, exkluzív anyag.</div>
Nem emlékszem, hogy ilyesmit írtam volna.
Nem, te úgy tudtad hogy friss, exkluzív anyag.</div>
Nem emlékszem, hogy ilyesmit írtam volna.
Aug 22, 2012 22:30:54
sodika
Aug 22, 2012 22:33:24
A Facebook falamon nem szokásom teljes szöveggel megosztani cikkeket. Azokra csak linkelni szoktam. :)
Aug 22, 2012 22:33:24
banshee
Aug 22, 2012 22:33:27
De forrást sem jelöltél meg a netről hogy onnan van.
Aug 22, 2012 22:33:27
sodika
Aug 22, 2012 22:35:11
De ha te linkelés miatt akarsz elmarasztaltatni, sok szerencsét. :D
Aug 22, 2012 22:35:11
Tutenchamun
Aug 22, 2012 22:36:07
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>A Facebook falamon nem szokásom teljes szöveggel megosztani cikkeket. Azokra csak linkelni szoktam. :)</div>
pontosan erről beszéltem, kiszélesíted a nyilvánosság körét, és valaki azért értesül egy jogsértő tartalomról, mert a te megosztottad a fb-faladon. egyébként nem olvasta volna, de nálad véletlenül rábukkant. és pont egy 10 milliós melóval akart megbízni. micsoda pech, sneci.:)
pontosan erről beszéltem, kiszélesíted a nyilvánosság körét, és valaki azért értesül egy jogsértő tartalomról, mert a te megosztottad a fb-faladon. egyébként nem olvasta volna, de nálad véletlenül rábukkant. és pont egy 10 milliós melóval akart megbízni. micsoda pech, sneci.:)
Aug 22, 2012 22:36:07
sodika
Aug 22, 2012 22:36:44
<div class="quote"><div class="author">banshee</div>De forrást sem jelöltél meg a netről hogy onnan van.</div>
Hogy milyen úton terjedt, azt nem nekem kell bizonyítani. Vádlottként elég a kétségekre rámutatni.
Hogy milyen úton terjedt, azt nem nekem kell bizonyítani. Vádlottként elég a kétségekre rámutatni.
Aug 22, 2012 22:36:44
Fotelrocker_Presszócigány
Aug 22, 2012 22:37:11
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>De ha te linkelés miatt akarsz elmarasztaltatni, sok szerencsét. :D</div>
Én csak azt tanácsolom neked, hogy minél több ilyen furmányos érvelést vigyél magadra a tárgyalásodra, és akkor garantált lesz a röhögésünk! De nem úgy volt, hogy te juszt sem leszel vádlott?
Én csak azt tanácsolom neked, hogy minél több ilyen furmányos érvelést vigyél magadra a tárgyalásodra, és akkor garantált lesz a röhögésünk! De nem úgy volt, hogy te juszt sem leszel vádlott?
Aug 22, 2012 22:37:11
Tutenchamun
Aug 22, 2012 22:39:35
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>De ha te linkelés miatt akarsz elmarasztaltatni, sok szerencsét. :D</div>
mondogasd, hogy "juszt sem", az majd megvéd.:)
kell nekem az a pénz ami a tanár úrnál van. megálmodtam a tengerparton, hogy mire fogom költeni. ez van, sneci.
mondogasd, hogy "juszt sem", az majd megvéd.:)
kell nekem az a pénz ami a tanár úrnál van. megálmodtam a tengerparton, hogy mire fogom költeni. ez van, sneci.
Aug 22, 2012 22:39:35
sodika
Aug 22, 2012 22:39:48
<div class="quote"><div class="author">Tutenchamun</div>
pontosan erről beszéltem, kiszélesíted a nyilvánosság körét</div>
Rólam van szó a cikkben.
Saját magamról szóló cikk.
pontosan erről beszéltem, kiszélesíted a nyilvánosság körét</div>
Rólam van szó a cikkben.
Saját magamról szóló cikk.
Aug 22, 2012 22:39:48
sodika
Aug 22, 2012 22:40:12
<div class="quote"><div class="author">Tutenchamun</div>
mondogasd, hogy "juszt sem", az majd megvéd.:)
</div>
Jó. Ehhez sok szerencsét. :)
mondogasd, hogy "juszt sem", az majd megvéd.:)
</div>
Jó. Ehhez sok szerencsét. :)
Aug 22, 2012 22:40:12
Tutenchamun
Aug 22, 2012 22:42:27
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Tutenchamun</div>
mondogasd, hogy "juszt sem", az majd megvéd.:)
</div>
Jó. Ehhez sok szerencsét. :)</div>
nem szerencse kell ehhez, hanem ész. nekem van, neked nincs. sejted már?:)
mondogasd, hogy "juszt sem", az majd megvéd.:)
</div>
Jó. Ehhez sok szerencsét. :)</div>
nem szerencse kell ehhez, hanem ész. nekem van, neked nincs. sejted már?:)
Aug 22, 2012 22:42:27
sodika
Aug 22, 2012 22:42:55
Igen érdekes érvelés lesz, hogy tilos írnom arról, hogy valaki valahol ír rólam. :D
Aug 22, 2012 22:42:55
Fotelrocker_Presszócigány
Aug 22, 2012 22:42:57
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Tutenchamun</div>
mondogasd, hogy "juszt sem", az majd megvéd.:)
</div>
Jó. Ehhez sok szerencsét. :)</div>
Neked kell szerencse hülyegyerek, hogy ne dögölj éhen, kvázi-csöves vagy Hahó!
mondogasd, hogy "juszt sem", az majd megvéd.:)
</div>
Jó. Ehhez sok szerencsét. :)</div>
Neked kell szerencse hülyegyerek, hogy ne dögölj éhen, kvázi-csöves vagy Hahó!
Aug 22, 2012 22:42:57
sodika
Aug 22, 2012 22:44:20
Ma megtanultuk, hogy vigyázni kell azzal is, hogy leírhatod-e, hogy valahol írnak rólad. :D
Nagyon érdekes.
Nagyon érdekes.
Aug 22, 2012 22:44:20
nanana
Aug 22, 2012 22:47:09
miert remegsz sodi? erzed a veszted remelem!
Aug 22, 2012 22:47:09
Tutenchamun
Aug 22, 2012 22:47:27
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Igen érdekes érvelés lesz, hogy tilos írnom arról, hogy valaki valahol ír rólam. :D</div>
majd érvelhetsz, bújhatod a törvényeket, olvashatod a bh-kat, írhatod az iratokat. hosszú órákat fogsz ezzel eltölteni, és legalább addig sem unatkozol, és addig sem keresel pénzt metrójegyre, mirelitpizzára. közben ott ülhetsz alperesként a barátod mellett minden alkalommal. ki van ez találva, sneci.:)
majd érvelhetsz, bújhatod a törvényeket, olvashatod a bh-kat, írhatod az iratokat. hosszú órákat fogsz ezzel eltölteni, és legalább addig sem unatkozol, és addig sem keresel pénzt metrójegyre, mirelitpizzára. közben ott ülhetsz alperesként a barátod mellett minden alkalommal. ki van ez találva, sneci.:)
Aug 22, 2012 22:47:27
sodika
Aug 22, 2012 22:48:21
Ha lolkabolka úr médiaceleb akar lenni celebek basztatásáért, hajrá. :D
Aug 22, 2012 22:48:21
Fotelrocker_Presszócigány
Aug 22, 2012 22:48:23
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Ma megtanultuk, hogy vigyázni kell azzal is, hogy leírhatod-e, hogy valahol írnak rólad. :D
Nagyon érdekes.</div>
Te kis cinikus faszkalap, mire van ekkora pofád? Az 5 forintra a zsebedben? Vagy még élénken él a maradék pizza képe benned?
Nagyon érdekes.</div>
Te kis cinikus faszkalap, mire van ekkora pofád? Az 5 forintra a zsebedben? Vagy még élénken él a maradék pizza képe benned?
Aug 22, 2012 22:48:23
Sikolya Kriszta
Aug 22, 2012 22:49:09
<div class="quote"><div class="author">Marcsi</div>nem én vagyok a szexnagyi.de tényleg.nem kamuzok.</div>
én vagyok a szexnagyi.de tényleg.nem kamuzok.
én vagyok a szexnagyi.de tényleg.nem kamuzok.
Aug 22, 2012 22:49:09
Hipertér Hobgoblin
Aug 22, 2012 22:50:14
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Közzétettem a listát, de olyan módon, hogy az nem fér bele a "nyilvánosságra hozatal" törvényi definíciójába.
Majd kirakom erről holnap az anyagot.</div>
Miért nem inkább Jövő héten? Esetleg vacsi után?
Egy a lényeg:
<img src="http://m.cdn.blog.hu/ge/geekz/image/z%C3%B6ldman%C3%B3.jpg" alt="z%C3%B6ldman%C3%B3.jpg" />
Majd kirakom erről holnap az anyagot.</div>
Miért nem inkább Jövő héten? Esetleg vacsi után?
Egy a lényeg:
<img src="http://m.cdn.blog.hu/ge/geekz/image/z%C3%B6ldman%C3%B3.jpg" alt="z%C3%B6ldman%C3%B3.jpg" />
Aug 22, 2012 22:50:14
Tutenchamun
Aug 22, 2012 22:50:14
ki tudja, a végére talán újból megkedvelitek egymást a malaccal. éveken keresztül fogtok együtt bíróságra járni.
Aug 22, 2012 22:50:14
sodika
Aug 22, 2012 22:51:56
Amit én írtam, az 100%-ig tényszerűen igaz, az a baj. :)
De mondom, sok szerencsét.
De mondom, sok szerencsét.
Aug 22, 2012 22:51:56
Fotelrocker_Presszócigány
Aug 22, 2012 22:52:07
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Ha lolkabolka úr médiaceleb akar lenni celebek basztatásáért, hajrá. :D</div>
Szerinted azért nem kapnál külön a szádba? Miért rángatod az oroszlán bajszát he? Nincs neked elég bajod? Vedd már észre magad! Egy kalap szart nem ér az egész léted, te meg itt vered magad mintha bárki lennél, aki itt más normális embereknek kellemetlenséget tud okozni.
Azt hiszed magadról, hogy celeb vagy? Még a veled "egy oldalon" állók is megvetnek és becsicskítanak. Te 5 forintos színes egér te..
Szerinted azért nem kapnál külön a szádba? Miért rángatod az oroszlán bajszát he? Nincs neked elég bajod? Vedd már észre magad! Egy kalap szart nem ér az egész léted, te meg itt vered magad mintha bárki lennél, aki itt más normális embereknek kellemetlenséget tud okozni.
Azt hiszed magadról, hogy celeb vagy? Még a veled "egy oldalon" állók is megvetnek és becsicskítanak. Te 5 forintos színes egér te..
Aug 22, 2012 22:52:07
Tutenchamun
Aug 22, 2012 22:52:56
vagy majd kapsz tőle még pár sallert a régi ügyekért. valami majd csak lesz, sneci.:))
Aug 22, 2012 22:52:56
sodika
Aug 22, 2012 22:54:54
Csak annyit mondok, hogy rólam mindenki tudja, hogy minden iratot, amit kapok, nyilvánosságra hozok. :)
Aug 22, 2012 22:54:54
Tutenchamun
Aug 22, 2012 22:56:25
sneci, a cégeiddel kezdünk, mert azok sajnos törvénytelenül működnek. ezt a malac is szereti.
Aug 22, 2012 22:56:25
Fotelrocker_Presszócigány
Aug 22, 2012 22:57:39
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Csak annyit mondok, hogy rólam mindenki tudja, hogy minden iratot, amit kapok, nyilvánosságra hozok. :)</div>
névkitakarással sokra mész vele nyomi
névkitakarással sokra mész vele nyomi
Aug 22, 2012 22:57:39
nanana
Aug 22, 2012 22:57:49
sodi remegsz, koteled van?:-)))
Aug 22, 2012 22:57:49
Tutenchamun
Aug 22, 2012 22:58:26
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Csak annyit mondok, hogy rólam mindenki tudja, hogy minden iratot, amit kapok, nyilvánosságra hozok. :)</div>
és? szerinted az nekem fáj? eddig sem fájt hogy idióták irkálnak rólam.:)
és? szerinted az nekem fáj? eddig sem fájt hogy idióták irkálnak rólam.:)
Aug 22, 2012 22:58:26
sodika
Aug 22, 2012 22:59:29
<div class="quote"><div class="author">Tutenchamun</div>sneci, a cégeiddel kezdünk, mert azok sajnos törvénytelenül működnek. ezt a malac is szereti.</div>
Lefordítom: "nem akarok nyíltan szembe menni, mert vesztek".
Lefordítom: "nem akarok nyíltan szembe menni, mert vesztek".
Aug 22, 2012 22:59:29
sodika
Aug 22, 2012 23:00:17
<div class="quote"><div class="author">Fotelrocker_Presszócigány</div>
névkitakarással sokra mész vele nyomi</div>
A névkitakarásnak más célja van.
Ha kimérten fogalmazok, még az is felesleges.
névkitakarással sokra mész vele nyomi</div>
A névkitakarásnak más célja van.
Ha kimérten fogalmazok, még az is felesleges.
Aug 22, 2012 23:00:17
Tutenchamun
Aug 22, 2012 23:04:01
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Tutenchamun</div>sneci, a cégeiddel kezdünk, mert azok sajnos törvénytelenül működnek. ezt a malac is szereti.</div>
Lefordítom: "nem akarok nyíltan szembe menni, mert vesztek".</div>
mégis mit, te butuska?
a kárt közösen fizetitek majd apunak, a bíróság majd megállapítja, hogy milyen arányban. itt csak ti fogtok veszíteni, és rajtam múlik, hogy mennyit. olyan elmaradt hasznot bizonyítok majd, hogy egyből tele lesz a nózitok takonnyal ahogy meglátjátok a nullákat.
a céges buli csak bevezető. az csak a móka kedvéért van. cégenként 18 ezerbe fog kerülni neked, plusz 10 ezer. nem nagy kaland, van pénzed, kifizeted.:))
Lefordítom: "nem akarok nyíltan szembe menni, mert vesztek".</div>
mégis mit, te butuska?
a kárt közösen fizetitek majd apunak, a bíróság majd megállapítja, hogy milyen arányban. itt csak ti fogtok veszíteni, és rajtam múlik, hogy mennyit. olyan elmaradt hasznot bizonyítok majd, hogy egyből tele lesz a nózitok takonnyal ahogy meglátjátok a nullákat.
a céges buli csak bevezető. az csak a móka kedvéért van. cégenként 18 ezerbe fog kerülni neked, plusz 10 ezer. nem nagy kaland, van pénzed, kifizeted.:))
Aug 22, 2012 23:04:01
sodilegnagyobbrajongoja
Aug 22, 2012 23:04:07
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Tutenchamun</div>sneci, a cégeiddel kezdünk, mert azok sajnos törvénytelenül működnek. ezt a malac is szereti.</div>
Lefordítom: "nem akarok nyíltan szembe menni, mert vesztek".</div>
LOL
Lefordítom: "nem akarok nyíltan szembe menni, mert vesztek".</div>
LOL
Aug 22, 2012 23:04:07
Tutenchamun
Aug 22, 2012 23:09:21
sneci, komolyan azt hitted, hogy majd futni hagylak?
megmondtam, hogy velem ne szemtelenkedj. most majd alázatot fogsz tanulni.
megmondtam, hogy velem ne szemtelenkedj. most majd alázatot fogsz tanulni.
Aug 22, 2012 23:09:21
sodika
Aug 22, 2012 23:10:56
Miután én 100%-osan az igazságot írtam, sok szerencsét.
Aug 22, 2012 23:10:56
Tutenchamun
Aug 22, 2012 23:14:11
sneci, inkább írjál a malacnak, hogy össze kell fognotok a közös ellenséggel szemben, és béküljetek ki. tudod: békemaci.
békemaci szép. békemaci ari.
békemaci békemaci.
békemaci.
békemaci szép. békemaci ari.
békemaci békemaci.
békemaci.
Aug 22, 2012 23:14:11
Tutenchamun
Aug 22, 2012 23:15:51
na, de térjünk rá most már pál marci ügyére! kész van a cikk amit ma estére ígértél nyilvánosan?
Aug 22, 2012 23:15:51
sodika
Aug 22, 2012 23:16:16
Ne írjál ilyeneket, hogy összefogást igénylő közös ellenség, mert olyasmit olvastam Minda Zoli valamelyik iratában, hogy a nagyzási téboly mentális kiegyensúlyozatlanságra vall. :)
Aug 22, 2012 23:16:16
sodika
Aug 22, 2012 23:16:38
<div class="quote"><div class="author">Tutenchamun</div>na, de térjünk rá most már pál marci ügyére! kész van a cikk amit ma estére ígértél nyilvánosan?</div>
Majd lehet hogy csak reggel írom meg.
Ezek dolgom van.
Majd lehet hogy csak reggel írom meg.
Ezek dolgom van.
Aug 22, 2012 23:16:38
sodika
Aug 22, 2012 23:16:54
Húzok is, hogy haladjak.
Csá.
Csá.
Aug 22, 2012 23:16:54
Tutenchamun
Aug 22, 2012 23:18:36
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Húzok is, hogy haladjak.
Csá.</div>
Kiss Endre Farkas
9 órája ·
Pál Marcival kapcsolatban majd ma este mindent leírok.
Közkívánatra.
9 órád volt rá idióta.
Csá.</div>
Kiss Endre Farkas
9 órája ·
Pál Marcival kapcsolatban majd ma este mindent leírok.
Közkívánatra.
9 órád volt rá idióta.
Aug 22, 2012 23:18:36
sodika
Aug 22, 2012 23:19:31
Jó, majd.
Mindent egymás után. :)
Mindent egymás után. :)
Aug 22, 2012 23:19:31
sodika
Aug 22, 2012 23:19:36
csá
Aug 22, 2012 23:19:36
Tutenchamun
Aug 22, 2012 23:21:09
látom ez a csicskítás sok energiát vett ki belőled.
Aug 22, 2012 23:21:09
Fotelrocker_Presszócigány
Aug 22, 2012 23:22:28
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Húzok is, hogy haladjak.
Csá.</div>
Éjfél előtt fél órával jut eszedbe, hogy haladni kellene. Ezért van 5 forint a zsebedben kisbarátom.
Csá.</div>
Éjfél előtt fél órával jut eszedbe, hogy haladni kellene. Ezért van 5 forint a zsebedben kisbarátom.
Aug 22, 2012 23:22:28
Géntolvaj református
Aug 22, 2012 23:22:46
Sodi, ha rossz a hangulatod, hallgass egy kis zsidókurvázást, az mindig feldobja a napodat!
Aug 22, 2012 23:22:46
ezer dolog
Aug 22, 2012 23:22:51
*FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP-FAP*
Aug 22, 2012 23:22:51
Tutenchamun
Aug 22, 2012 23:31:41
<div class="quote"><div class="author">Hitvány Patkány</div>Kereszt jó.
Kereszt igazságos.
Kereszt erkölcsös.
Kereszt.
<img src="http://kuruc.info/galeriaN/hir/szalkiv1.jpg" alt="szalkiv1.jpg" /></div>
sneci, a kínzás után a trollok is így fognak tülekedni a te akasztófád körül. imádkozz, hogy ne legyen polgárháború, mert azonnal indulunk hozzád.
Kereszt igazságos.
Kereszt erkölcsös.
Kereszt.
<img src="http://kuruc.info/galeriaN/hir/szalkiv1.jpg" alt="szalkiv1.jpg" /></div>
sneci, a kínzás után a trollok is így fognak tülekedni a te akasztófád körül. imádkozz, hogy ne legyen polgárháború, mert azonnal indulunk hozzád.
Aug 22, 2012 23:31:41
banshee
Aug 22, 2012 23:49:06
Lemaradtam, miről van itt most szó?
Mit írt ez a gnóm?
Mit írt ez a gnóm?
Aug 22, 2012 23:49:06
tigris
Aug 22, 2012 23:54:27
úgy fest a pálmarcis magyarázkodásból se lesz semmi. két napja ígérte a gnóm. a szokásos. hazudozás stb. stb.
Aug 22, 2012 23:54:27
banshee
Aug 22, 2012 23:59:11
Sok mindent ígért már de most mit hozott nyilvánosságra?
Aug 22, 2012 23:59:11
Tutenchamun
Aug 23, 2012 00:07:54
<div class="quote"><div class="author">banshee</div>Lemaradtam, miről van itt most szó?
Mit írt ez a gnóm?</div>
a malac jogsértő tartalmát osztotta meg, és ezzel elbukta a tanár úrnál lévő pénzt.
Mit írt ez a gnóm?</div>
a malac jogsértő tartalmát osztotta meg, és ezzel elbukta a tanár úrnál lévő pénzt.
Aug 23, 2012 00:07:54
sodika
Aug 23, 2012 00:09:30
Nem volt megosztás.
Linkelés volt olyan vonatkozásban, hogy "rólam ír".
Arról, hogy valahol rólam írnak, nem lehet jogszerűtlen írni.
Linkelés volt olyan vonatkozásban, hogy "rólam ír".
Arról, hogy valahol rólam írnak, nem lehet jogszerűtlen írni.
Aug 23, 2012 00:09:30
szpítsopp
Aug 23, 2012 00:11:34
hol a pálmarcsis magyarázókártya recskás?
Aug 23, 2012 00:11:34
Tutenchamun
Aug 23, 2012 00:13:09
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Nem volt megosztás.
Linkelés volt olyan vonatkozásban, hogy "rólam ír".
Arról, hogy valahol rólam írnak, nem lehet jogszerűtlen írni.</div>
ez itt nem a bíróság, II. rendű vádlott. majd a bíróságon a malac mellett ülve oszthatod az észt, ott fogtok örülni egymásnak. fincsi lesz.:)
Linkelés volt olyan vonatkozásban, hogy "rólam ír".
Arról, hogy valahol rólam írnak, nem lehet jogszerűtlen írni.</div>
ez itt nem a bíróság, II. rendű vádlott. majd a bíróságon a malac mellett ülve oszthatod az észt, ott fogtok örülni egymásnak. fincsi lesz.:)
Aug 23, 2012 00:13:09
Soós József
Aug 23, 2012 00:40:37
...kösz a "saját megoldás" csatornán található videókat!
...jó, hogy valaki összegyűjti ezeket a dolgokat így nem kell szemezgetni a kurva unalmas közvetítéseket.
...jó, hogy valaki összegyűjti ezeket a dolgokat így nem kell szemezgetni a kurva unalmas közvetítéseket.
Aug 23, 2012 00:40:37
Kérdezőbiztos
Aug 23, 2012 00:45:10
Nem vagyok cicabuzi, nem kellene kitiltani, hahó!
Azt hittem szar a fórum és azért nem tudok belépni de új ip-vel már simán megy.
Azt hittem szar a fórum és azért nem tudok belépni de új ip-vel már simán megy.
Aug 23, 2012 00:45:10
Géntolvaj református
Aug 23, 2012 00:48:50
<div class="quote"><div class="author">Tutenchamun</div>a malac jogsértő tartalmát osztotta meg, és ezzel elbukta a tanár úrnál lévő pénzt.</div>
Az egy nagyon jó kis cikk. Még több ilyen cikk kéne! A haza érdeke, hogy a Nemzet <s>Krónikusa</s> Krónikása terjessze az igazságot a gyalázkodó cionistákról, és ezt Sodi a bírónak is el fogja magyarázni.
Cikk jó.
Cikk szép.
Cikk szexi.
Cikk cikk.
Cikk.
Az egy nagyon jó kis cikk. Még több ilyen cikk kéne! A haza érdeke, hogy a Nemzet <s>Krónikusa</s> Krónikása terjessze az igazságot a gyalázkodó cionistákról, és ezt Sodi a bírónak is el fogja magyarázni.
Cikk jó.
Cikk szép.
Cikk szexi.
Cikk cikk.
Cikk.
Aug 23, 2012 00:48:50
Géntolvaj református
Aug 23, 2012 00:58:39
Tartarossz a Börtön Ellenes Társaság alapítója. Vajon mi lehet a célja ennek a társaságnak? Hogy rászabadítsa a társadalomra a balástyai rémet meg a többi elmebeteg sorozatgyilkost?
<img src="http://hirhatter.org/poszter_eli_kiss_roland_birosagfilm.PNG" alt="poszter_eli_kiss_roland_birosagfilm.PNG" />
<img src="http://hirhatter.org/poszter_eli_kiss_roland_birosagfilm.PNG" alt="poszter_eli_kiss_roland_birosagfilm.PNG" />
Aug 23, 2012 00:58:39
Amerika Kapitány
Aug 23, 2012 01:22:32
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>De ha te linkelés miatt akarsz elmarasztaltatni, sok szerencsét. :D</div>
Látod Sneci, bár anyád megtiltotta a jogi pályát, a trollok most mégis valóra váltják álmodat: jogászkodhatsz a bíróságon.
Látod Sneci, bár anyád megtiltotta a jogi pályát, a trollok most mégis valóra váltják álmodat: jogászkodhatsz a bíróságon.
Aug 23, 2012 01:22:32
-
Aug 23, 2012 01:56:44
Soha többet nem írok ide
Aug 23, 2012 01:56:44
Danyiil Romanovics
Aug 23, 2012 06:38:56
Sneckó, a Recskagate óta voltál nővel? Miért kerülöd a kérdést? (És ne gyere azzal, hogy ez magánügy, mert te magad pakolgattad ki a faszverős videóidat a netre, te kis gátlásos)
Aug 23, 2012 06:38:56
81 látogató online.
A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™


Itt dolgozhatott Fórizs: <a href="http://www.novartis.hu/novartis-hu/index.shtml" rel="nofollow" target="_blank">http://www.novartis.hu/novartis-hu/index.shtml</a>