Szerző: Hafré (Snecológus-pontszám: 21623x10) Jun 22, 2026 11:04:12
Válasz
(1)
A TITOK CÍMŰ FILM

Hát így sikerült szocializálódnia a budai úrifiúnak akinek a Groby futár pakol a hűtőjébe.


Csöves tibivel is milyen jól elvoltak. Végül mindenki a helyére kerül.
olyan ellenséges vagy velem
Jun 22, 2026 11:04:12

Szerző: Kendra (Snecológus-pontszám: 6323x3) Jun 22, 2026 11:16:05
Válasz
(3)
Stoki villants egy hőmérőt had "ilígykedjünk"!
Jun 22, 2026 11:16:05

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11200x5) Jun 22, 2026 11:23:10
Válasz
(2)
mintha azt hazudtad volna Büdös hogy ma liveban iszod meg az 5 donés kozelt
Jun 22, 2026 11:23:10

Szerző: Delírium Jun 22, 2026 11:25:35
Válasz
(10)
Jaj babáim, remegek!
Jun 22, 2026 11:25:35

Szerző: Jonciii (Snecológus-pontszám: 17028x8) Jun 22, 2026 11:30:25
Válasz
(3)
Ez már a rendrakós live? Vagy az már volt?
Jun 22, 2026 11:30:25

Szerző: Twiccs Chat (Snecológus-pontszám: 10428x5) Jun 22, 2026 11:37:16
Válasz
(2)
látom pár oldallal le vagyok maradva, alakult a hétvége a pedofil korcsnál? történt valami érdekes vagy ugyanaz a vergődés pár sörért mint eddig?

beindult a gyümölcs szezon, így nem nagyon ülök le a gépek elé. van elég dolog a kertben amiből valaki magának is termel meg tud eladni is.
de hát a pdf ezt nem fogja fel hogy simán tudna magának termelni jó kis meggybort egy darab gondozott fával is akár.

jajj el is felejtettem, hogy Kiss Elítélt Farkas lumpen szar és sose dolgozott még.

#50euro + kamatok
Jun 22, 2026 11:37:16

Szerző: keserke (Snecológus-pontszám: 8751x4) Jun 22, 2026 11:40:34
Válasz
(1)
noikabatgomb


Keretes történet.


Zsidó hittérítő a dzsungelben.
Nekem nincsenek már pénzügyeim. Megvan a Netflix, a napi pár sör, és ennyi
Jun 22, 2026 11:40:34

Szerző: NBVNG (Snecológus-pontszám: 3912x1) Jun 22, 2026 11:58:35
Válasz
(3)
Twiccs Chat
látom pár oldallal le vagyok maradva, alakult a hétvége a pedofil korcsnál? történt valami érdekes vagy ugyanaz a vergődés pár sörért mint eddig?


Kb ugyan az a vergődés mint eddig. Beletörölték a lábukat kanadaiak és cigányok egyaránt.
Annyi a változás, hogy most bevételszerzés imitációját hazudozzuk hátha akkor mágikus módon megszűnik ellenünk az eljárás, mert ugyebár ha nem foglalkozunk vele akkor megszűnik. A vádirat szóért megy a bann.
segíteni akajtam meg bajátkozni mejt annyija egyedüj voltam.
Jun 22, 2026 11:58:35

Szerző: Hermann Göring Jun 22, 2026 12:04:36
Válasz
(4)
-
Ezt kihagyhatod szerintem.Nem túl nagy érdeklődés lesz armando98,rajronaldo22,kesesrikkardo100 és hasonló névsorra.Egy szám bőven elég a végösszegről mennyi C stream kapott tényfeltárást.

Az aprópénz pedig gyagyás többhavi söradagja lesz.Meglepődnél mennyi C vagy C mentalitású tiktok szemét van.


Engem érdekelne a lista!
Jun 22, 2026 12:04:36

Szerző: Kubatov Jun 22, 2026 12:06:40
Válasz
(5)
Hermann Göring
Engem érdekelne a lista!


Mi-mi-mi, milyen lista?
Jun 22, 2026 12:06:40

Szerző: Nem vagyok őrült (Snecológus-pontszám: 7796x3) Jun 22, 2026 12:19:53
Válasz
(1)
A TITOK CÍMŰ FILM
Egy dolog nekem feltűnt, Endre milyen komfortosan beszélgetett a bv-s cigányokkal, azzal szemben ahogy akárki mással szokott.

Hát így sikerült szocializálódnia a budai úrifiúnak akinek a Groby futár pakol a hűtőjébe.


Nem csak komfortosan, hanem magabiztosan is. Figyeljétek meg hogyan kérkedik a csicska elkövetett bűncselekményeivel.
Minden O és K
Jun 22, 2026 12:19:53

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43329x21) Jun 22, 2026 12:21:10
Válasz
(0)
Nem vagyok őrült
Nem csak komfortosan, hanem magabiztosan is. Figyeljétek meg hogyan kérkedik a csicska elkövetett bűncselekményeivel.


Okés, csak elválasztja őt a virtuális valóság. Élőben az ilyen kancigányok előtt valószínűleg behúzza a fülét-farkát, nemhogy kérkedik a dolgaival.
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 22, 2026 12:21:10

Szerző: Nem vagyok őrült (Snecológus-pontszám: 7796x3) Jun 22, 2026 12:25:59
Válasz
(0)
Nemzet Krónikása
Okés, csak elválasztja őt a virtuális valóság. Élőben az ilyen kancigányok előtt valószínűleg behúzza a fülét-farkát, nemhogy kérkedik a dolgaival.


Nem tudom. Én egy egysejtűt vagy egy darab követ bonyolultabb dolognak tartok, mint Endit. Képes lenne disztingválnia magát?
Minden O és K
Jun 22, 2026 12:25:59

Szerző: golda70 Jun 22, 2026 12:29:07
Válasz
(7)
3 évet ajánlottak fő ügyben,tárgyalás nélkül.
A többi ügyben nem tud mit mondani idézem: az majd hozzáadódik,de nekem most dolgom van. Ádám holnap megy látogatóba.
Jun 22, 2026 12:29:07

Szerző: Nemzet Krónikása (Snecológus-pontszám: 43329x21) Jun 22, 2026 12:30:05
Válasz
(3)
golda70
Ádám holnap megy látogatóba.


Anyagos baszdmeg.. hihetetlen mélységekbe vagy képes lemenni.
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 22, 2026 12:30:05

Szerző: Hahó (Snecológus-pontszám: 274250x137) Jun 22, 2026 12:44:29
Válasz
(3)
Pdf falvinál
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jun 22, 2026 12:44:29

Szerző: Kötőjel (Snecológus-pontszám: 25986x12) Jun 22, 2026 12:48:57
Válasz
(1)
golda70
3 évet ajánlottak fő ügyben,tárgyalás nélkül.
A többi ügyben nem tud mit mondani idézem: az majd hozzáadódik,de nekem most dolgom van. Ádám holnap megy látogatóba.


ezek a nincstelen, munkanélküli alkoholisták állandóan elfoglaltak. ügyeket intéznek, dolguk van stb.

vérdíj target nr. 1
Jun 22, 2026 12:48:57

Szerző: herr_schwechater (Snecológus-pontszám: 18197x9) Jun 22, 2026 12:50:03
Válasz
(2)
nem érti a jog és az erkölcs közti különbséget, csak "fából vaskarika", ha a jog engedi akkor szabd és pont

vigyenek már vissza endre
💕Vádemelés💕 + 💕AMS seggbekuki💕 + 💕Gondosóra marad💕
Jun 22, 2026 12:50:03

Szerző: Kakaspina (Snecológus-pontszám: 51159x25) Jun 22, 2026 12:50:12
Válasz
(6)
Nemzet Krónikása
Anyagos baszdmeg.. hihetetlen mélységekbe vagy képes lemenni.



Nyírd ki anyád Sneci | Blekk ket csöcsképek kapcsán keress protonmailen
Jun 22, 2026 12:50:12

Szerző: golda70 Jun 22, 2026 12:51:10
Válasz
(4)
Viszont a pdf emlitette Goldának, hogy bárki aki hivja az Troll!

Jun 22, 2026 12:51:10

Szerző: A TITOK CÍMŰ FILM (Snecológus-pontszám: 12360x6) Jun 22, 2026 12:51:52
Válasz
(1)
Kiss Endre Fajzat szerintem azért próbált kérkedni az ügyeivel hogy lássák milyen veszélyes ember mert gyilkolni akart, meg terroristáskodni. Persze a cigányok elsőre látták hogy itt a zárka csicskája, csak záródjon be az ajtó majd.
Jun 22, 2026 12:51:52

Szerző: herr_schwechater (Snecológus-pontszám: 18197x9) Jun 22, 2026 12:54:25
Válasz
(1)
falvi közös kép kiskorúakkal = renátó húgának taperolása
💕Vádemelés💕 + 💕AMS seggbekuki💕 + 💕Gondosóra marad💕
Jun 22, 2026 12:54:25

Szerző: herr_schwechater (Snecológus-pontszám: 18197x9) Jun 22, 2026 12:57:33
Válasz
(1)
GOLDAAAAAAA
💕Vádemelés💕 + 💕AMS seggbekuki💕 + 💕Gondosóra marad💕
Jun 22, 2026 12:57:33

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 12908x6) Jun 22, 2026 12:58:33
Válasz
(2)
Valaki beküldött a Falvi lájvba egy kézben tartott Golda ajándékot.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 22, 2026 12:58:33

Szerző: golda70 Jun 22, 2026 12:58:55
Válasz
(5)
nagyház vidózásról infozva Golda!
Jun 22, 2026 12:58:55

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11200x5) Jun 22, 2026 13:05:32
Válasz
(0)
nem megy a mirror
Jun 22, 2026 13:05:32

Szerző: Pikturiensz (Snecológus-pontszám: 15638x7) Jun 22, 2026 13:07:27
Válasz
(1)
dogoljmegsodi
nem megy a mirror

Azért nem megy, mert nincs liveban a gyagyás
Mirror: https://www.youtube.com/@pikturiensz
Jun 22, 2026 13:07:27

Szerző: golda70 Jun 22, 2026 13:10:01
Válasz
(0)
Golda, nem tud elutazni hosszab időre se / állitja/ mert bármikor visszavihetik a pedrot és egyre több a gond vele.
Keszthelyre lenne egy hetes beutalója Goldának.
Informálva lett Golda, hogy a nagyházban a szobát is már mutogatja és ezek mind kikerülnek az "Internetre"!Annyira ideges Golda, hogy rögtön bontja a vonalat, és támad!

Jun 22, 2026 13:10:01

Szerző: banshee (Snecológus-pontszám: 48838x24) Jun 22, 2026 13:11:24
Válasz
(0)
Nem vagyok őrült
Nem tudom. Én egy egysejtűt vagy egy darab követ bonyolultabb dolognak tartok, mint Endit. Képes lenne disztingválnia magát?


Amikor meglátogatták Púpszászon és úgy hívták hogy Manyi, csak lapított, mint szar a fűben.
Jun 22, 2026 13:11:24

Szerző: Pikturiensz (Snecológus-pontszám: 15638x7) Jun 22, 2026 13:11:50
Válasz
(0)
Kézzel elindítottam falvi csatornájára a mirrort.
Mirror: https://www.youtube.com/@pikturiensz
Jun 22, 2026 13:11:50

107 látogató online.

A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™