jelen állás szerint jó lesz az távmeghallgatásnak is vagy vicces lesz a pedofil a vezetőszáron :))
💕Vádemelés💕 + 💕AMS seggbekuki💕 + 💕Gondosóra marad💕
Erre nem lehetne rámenni?
Ez egy szörnyeteg!!! - főnök úr Linz, Austria környékén
A legaranyabb mémek fognak ezekből születni, álló fasszal várom!
100%, hogy 75%ban 50%.
Mekkora volt?
Na de Endre pont a 2%-os kivétel erősítő szapály!
Legalább egy tálca kőbányait és három gorillapodot
Szerinted erre korábban senki sem gondolt? :))))
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Nem lep meg, ha igen :)
lyezusom idoutazunk tavaly nyárra? 😂
anyagos azóta privátban de tovább tevékenykedett végig? eeedesfhaszom.
kár lenne ha a kémlégy kémkakas elfogna rólad egy képet tetyou.
vagy ha faszagyerek vagy gyere a szinpadhoz es mutasd a fakkot ide.

Ezt csak úgy itt hagyom endi
Senkinek ne legyen kétsége afelől, hogy a drogos bolond többször látogatta meg a pedofilját akibe beleőrült, mint az anyját a temetőben.
Ilyenek ezek a bolondok. CVI meg Tajgi mellé tökéletesen beleillik. Egyforma kupac szar vagytok mind.
* a pék faszára
herr_schwechater
(
x9)
Jun 22, 2026 15:34:58
x9)
Jun 22, 2026 15:34:58
Baszók baszók hátán!
Jenes és Hafré remélem végig járjátok a dolgot. Három alkalommal megéri elmenni a bíróságra ezért, hogy felmoshasd a padlót a nagypofájú pedofillal!
Nagyon nevetek!
Jenes és Hafré remélem végig járjátok a dolgot. Három alkalommal megéri elmenni a bíróságra ezért, hogy felmoshasd a padlót a nagypofájú pedofillal!
Nagyon nevetek!
jelen állás szerint jó lesz az távmeghallgatásnak is vagy vicces lesz a pedofil a vezetőszáron :))
Jun 22, 2026 15:34:58
Hafré
(
x10)
Jun 22, 2026 15:42:48
x10)
Jun 22, 2026 15:42:48
Kemény lesz ez a bírósági évad bazmegendre jó sűrűre csináltad.
olyan ellenséges vagy velem
Jun 22, 2026 15:42:48
szörnyeteg
(
x3)
Jun 22, 2026 15:49:06
x3)
Jun 22, 2026 15:49:06
"állandó lakóhelye: 1117 Budapest, Nándorfejérvár köz 3. 1. emelet 2. ajtó"
Szép!
Szép!
Erre nem lehetne rámenni?
Jun 22, 2026 15:49:06
lolnomaillolnopwreset
Jun 22, 2026 15:51:16
Friss és egyetlen nyilvános fejlesztési poszt.
Nem lesznek fejlesztési posztok, a korábban említett botommal kapcsolatban mivel teljesen felesleges lenne, ez az egyetlen amit még pluszban itt megosztok.
Valós kritikának tűnhet, hogy mivel az egész tiktok egy cigány szar, 90%, át fog menni a cigány detektoron, ezért kitaláltam, hogy amikor detektálást észlel a bot, akkor rögzítsen pár kepkockat az adásból, és tegye a könyvtárba azt is, kvázi mugshot jelleggel, és így akkor kézzel ki lehet majd válogatni az igazi sittes arcokat.
Egy tesztet már csináltam, ilyen mugshotok készültek
Képek mérete eltér, mert több verziót futtattam, de a tartalom csodás.
Ettől függetlenül majd az adatbázis mérete dönti el, hogy csak az ilyen sittesfejűek, vagy minden detektált cigány megkapja a spamet.
Nem lesznek fejlesztési posztok, a korábban említett botommal kapcsolatban mivel teljesen felesleges lenne, ez az egyetlen amit még pluszban itt megosztok.
Valós kritikának tűnhet, hogy mivel az egész tiktok egy cigány szar, 90%, át fog menni a cigány detektoron, ezért kitaláltam, hogy amikor detektálást észlel a bot, akkor rögzítsen pár kepkockat az adásból, és tegye a könyvtárba azt is, kvázi mugshot jelleggel, és így akkor kézzel ki lehet majd válogatni az igazi sittes arcokat.
Egy tesztet már csináltam, ilyen mugshotok készültek
Képek mérete eltér, mert több verziót futtattam, de a tartalom csodás.
Ettől függetlenül majd az adatbázis mérete dönti el, hogy csak az ilyen sittesfejűek, vagy minden detektált cigány megkapja a spamet.
A legaranyabb mémek fognak ezekből születni, álló fasszal várom!
Jun 22, 2026 15:51:16
Nemzet Krónikása
(
x21)
Jun 22, 2026 15:52:51
x21)
Jun 22, 2026 15:52:51
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 22, 2026 15:52:51
Jonciii
(
x8)
Jun 22, 2026 15:55:54
x8)
Jun 22, 2026 15:55:54
Én mint valódi budai lakos, elgurulok arra valamelyik nap, dobok be egy cetlit a mostani tulajnak a tényállásról
Jun 22, 2026 15:55:54
-
Jun 22, 2026 15:59:18
Én mint valódi budai lakos, elgurulok arra valamelyik nap, dobok be egy cetlit a mostani tulajnak a tényállásról
Már többször értesítve lettek.Nem tudni még miért védi a sugar trade kft. és a rokonság a pedofilt.Talán egy stróman ott is.Amíg nem lesz egy kellemetlen házkutatás gyagyás miatt addig szerintem magasról leszarják a helyzetet. Jun 22, 2026 15:59:18
keserke
(
x4)
Jun 22, 2026 16:00:38
x4)
Jun 22, 2026 16:00:38
Mennyit érhet most vajon az a lakás? 80-100 misit?
Nekem nincsenek már pénzügyeim. Megvan a Netflix, a napi pár sör, és ennyi
Jun 22, 2026 16:00:38
Jonciii
(
x8)
Jun 22, 2026 16:01:12
x8)
Jun 22, 2026 16:01:12
Mennyit érhet most vajon az a lakás? 80-100 misit?
Mekkora volt?
Jun 22, 2026 16:01:12
Jonciii
(
x8)
Jun 22, 2026 16:09:06
x8)
Jun 22, 2026 16:09:06
Hahó bá!
Ha valaki küld a Nándorfejérvár közbe egy fizetési meghagyást, és nem veszi át a recskás, akkor végrehajtható lesz?
Ha valaki küld a Nándorfejérvár közbe egy fizetési meghagyást, és nem veszi át a recskás, akkor végrehajtható lesz?
Jun 22, 2026 16:09:06
A TITOK CÍMŰ FILM
(
x6)
Jun 22, 2026 16:09:37
x6)
Jun 22, 2026 16:09:37
Minek egyezne bele? Csak 98% a váderedményesség, ő meg ügyvédeket reggelizik!
Még a bíróság fog elnézést kérni tőle, hogy rabolták az idejét!
Még a bíróság fog elnézést kérni tőle, hogy rabolták az idejét!
Na de Endre pont a 2%-os kivétel erősítő szapály!
Jun 22, 2026 16:09:37
molos troll
(
x2)
Jun 22, 2026 16:11:43
x2)
Jun 22, 2026 16:11:43
Mennyit érhet most vajon az a lakás? 80-100 misit?
Legalább egy tálca kőbányait és három gorillapodot
Jun 22, 2026 16:11:43
Hahó
(
x137)
Jun 22, 2026 16:11:58
x137)
Jun 22, 2026 16:11:58
Hahó bá!
Ha valaki küld a Nándorfejérvár közbe egy fizetési meghagyást, és nem veszi át a recskás, akkor végrehajtható lesz?
Ha valaki küld a Nándorfejérvár közbe egy fizetési meghagyást, és nem veszi át a recskás, akkor végrehajtható lesz?
Szerinted erre korábban senki sem gondolt? :))))
Jun 22, 2026 16:11:58
Jonciii
(
x8)
Jun 22, 2026 16:17:02
x8)
Jun 22, 2026 16:17:02
Szerinted erre korábban senki sem gondolt? :))))
Nem lep meg, ha igen :)
Jun 22, 2026 16:17:02
again mine the refund
(
x6)
Jun 22, 2026 16:19:07
x6)
Jun 22, 2026 16:19:07
anyagos :D
lyezusom idoutazunk tavaly nyárra? 😂
anyagos azóta privátban de tovább tevékenykedett végig? eeedesfhaszom.
kár lenne ha a kémlégy kémkakas elfogna rólad egy képet tetyou.
vagy ha faszagyerek vagy gyere a szinpadhoz es mutasd a fakkot ide.
Jun 22, 2026 16:19:07
Gabonatároló
(
x2)
Jun 22, 2026 16:23:28
x2)
Jun 22, 2026 16:23:28
- Hallom, nem szereted mutogatni a lakást. De miért, mi van ott?
- Ööö... rendezettség előtti állapot.
- Ööö... rendezettség előtti állapot.
Jun 22, 2026 16:23:28
Rihekopo
Jun 22, 2026 16:35:41

Ezt csak úgy itt hagyom endi
Jun 22, 2026 16:35:41
Hahó
(
x137)
Jun 22, 2026 16:37:53
x137)
Jun 22, 2026 16:37:53
Pdf akkor téged most faszra jogilag húzott egy 24 éves pék? Akit te gúnyosan kovásznak nevezel? Téged, aki ügyészeket, birókat reggelizel?
És még a macskádat is átsegítette a cicamennyországba?
A buta lakatos után egy újabb HATALMAS pofára esés.
Nagyon nevetek.
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
És még a macskádat is átsegítette a cicamennyországba?
A buta lakatos után egy újabb HATALMAS pofára esés.
Nagyon nevetek.
Jun 22, 2026 16:37:53
-
Jun 22, 2026 16:40:31
Anyagos tipikusan az a trashlégy, aki belehülyült a Snecológiába és nem tudta, mikor kell abbahagyni. A korábbi nagypofájú Safarik után, amiket már hetekkel előtte belengetett, mostanra eljutott odáig, hogy csak patkánykodva mer lemenni a fogyatékoshoz.
Véletlenül sem azért, mert vaj van a füled mögött (khm végrehajtás), ugye Ádámka?
Véletlenül sem azért, mert vaj van a füled mögött (khm végrehajtás), ugye Ádámka?
Jun 22, 2026 16:40:31
Watcher
Jun 22, 2026 16:44:52
Anyagos tipikusan az a trashlégy, aki belehülyült a Snecológiába és nem tudta, mikor kell abbahagyni. A korábbi nagypofájú Safarik után, amiket már hetekkel előtte belengetett, mostanra eljutott odáig, hogy csak patkánykodva mer lemenni a fogyatékoshoz.
Véletlenül sem azért, mert vaj van a füled mögött (khm végrehajtás), ugye Ádámka?
Véletlenül sem azért, mert vaj van a füled mögött (khm végrehajtás), ugye Ádámka?
Senkinek ne legyen kétsége afelől, hogy a drogos bolond többször látogatta meg a pedofilját akibe beleőrült, mint az anyját a temetőben.
Ilyenek ezek a bolondok. CVI meg Tajgi mellé tökéletesen beleillik. Egyforma kupac szar vagytok mind.
Jun 22, 2026 16:44:52
A helyzet megoldása
(
x46)
Jun 22, 2026 16:54:26
x46)
Jun 22, 2026 16:54:26
A lakások úgy voltak, hogy 1 lakás volt ketté szedve, és az egész emeletet lefedik.
Ma már 2 külön lakás, darabja ér kb 80at
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Ma már 2 külön lakás, darabja ér kb 80at
Jun 22, 2026 16:54:26
A helyzet megoldása
(
x46)
Jun 22, 2026 16:54:50
x46)
Jun 22, 2026 16:54:50
Lakások azért voltak külön anno mert az anyja meg az apja már nem bírták együtt, így oldották meg
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 22, 2026 16:54:50
Eriggy már Endre
Jun 22, 2026 16:58:28
Pdf akkor téged most faszra jogilag húzott egy 24 éves pék?
* a pék faszára
Jun 22, 2026 16:58:28
A helyzet megoldása
(
x46)
Jun 22, 2026 16:59:17
x46)
Jun 22, 2026 16:59:17
Egyébként Ausztriában amikor már fegyverrel masíroztak a lakásban kb 2 bejelentésre voltunk a SoKotól, úgyhogy időben megpattantál migri
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 22, 2026 16:59:17
118 látogató online.
A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™


Jenes és Hafré remélem végig járjátok a dolgot. Három alkalommal megéri elmenni a bíróságra ezért, hogy felmoshasd a padlót a nagypofájú pedofillal!
Nagyon nevetek!