Szerző: A TITOK CÍMŰ FILM (Snecológus-pontszám: 12421x6) Jun 26, 2026 08:44:23
Válasz
(3)
EasybankosPedo
Nem kell ehhez sup. 3 dolog kell a strandhoz.
- Benzin, esetleg vonat, buszjegy amik kiválthatok országbérlettel is.
- Költőpénz sörre, lángosra, esetleg 50 ezres halra.
- Hahó engedélye helyet a bíróság engedélye. Ez opcionális, csak bűnözőknek van rá szüksége.


Jaj mennyi dolog ami nem áll rendelkezésre!

Csak erre szerettem volna utalni köszönöm.

Ami rendelkezésre áll: Holland vízzel és bottal felfegyverkezett kamu jász kapuőr
Bűzös macskaól ajtóval ki-be.
Jun 26, 2026 08:44:23

Szerző: Kendra (Snecológus-pontszám: 6395x3) Jun 26, 2026 08:52:47
Válasz
(4)
Endre mivel készülsz fel a hőhullámra?
Jun 26, 2026 08:52:47

Szerző: PúpszásziRePont (Snecológus-pontszám: 13214x6) Jun 26, 2026 08:59:28
Válasz
(2)
Endre, ma mikor kezdődik az egész napos rendrakós-takarítós lájv?
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 26, 2026 08:59:28

Szerző: tyodika Jun 26, 2026 09:01:38
Válasz
(2)
PúpszásziRePont
Endre, ma mikor kezdődik az egész napos rendrakós-takarítós lájv?


Jövő héten.
Jun 26, 2026 09:01:38

Szerző: Tyodika Jun 26, 2026 09:05:25
Válasz
(4)
Kendra
Endre mivel készülsz fel a hőhullámra?


Oldspice-al befújom magam, hogy ha megüt a guta sokáig érezzétek a hullám frissességét.
Jun 26, 2026 09:05:25

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11385x5) Jun 26, 2026 09:21:37
Válasz
(2)
PúpszásziRePont
Endre, ma mikor kezdődik az egész napos rendrakós-takarítós lájv?


ez igaz, tegnap is mára hazudta mikor már nagyon oltották miatta
Jun 26, 2026 09:21:37

Szerző: - Jun 26, 2026 09:35:41
Válasz
(4)
Kendra
Endre mivel készülsz fel a hőhullámra?


Megiszik 3 liter sört. Tüskével.
Jun 26, 2026 09:35:41

Szerző: herr_schwechater (Snecológus-pontszám: 18370x9) Jun 26, 2026 09:39:41
Válasz
(5)
-
Megiszik 3 liter sört. Tüskével.

ha valaki vitt neki annyi sört meg tüskét
💕3 év letöltendő fegyházbüntetés💕
Jun 26, 2026 09:39:41

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11385x5) Jun 26, 2026 09:41:15
Válasz
(5)
herr_schwechater
ha valaki vitt neki annyi sört meg tüskét


egy ezrest keresett tegnap azt kell beosztania a "hosszú" hétvégére.

vicces lesz ez
Jun 26, 2026 09:41:15

Szerző: Lumpen Jun 26, 2026 09:42:14
Válasz
(2)
Tyekíttyék!
Jun 26, 2026 09:42:14

Szerző: keserke (Snecológus-pontszám: 8771x4) Jun 26, 2026 09:46:20
Válasz
(1)
-
Megiszik 3 liter sört. Tüskével.


Egyébként Sodinak az abszintot javasolnám.
Nekem nincsenek már pénzügyeim. Megvan a Netflix, a napi pár sör, és ennyi
Jun 26, 2026 09:46:20

Szerző: herr_schwechater (Snecológus-pontszám: 18370x9) Jun 26, 2026 09:46:45
Válasz
(1)
dogoljmegsodi
egy ezrest keresett tegnap azt kell beosztania a "hosszú" hétvégére.

vicces lesz ez

áááhh, biztos jött neki valami felszopó és vitt neki sört meg most már cigarettát is
💕3 év letöltendő fegyházbüntetés💕
Jun 26, 2026 09:46:45

Szerző: Skynetsodi (Snecológus-pontszám: 5102x2) Jun 26, 2026 09:46:59
Válasz
(6)
Figyu pedo. Én is, csak középiskolai végzettséget szereztem és én is sok időt töltök nyolc négyzetméteren. Szóval az élet nem is olyan rossz. Küldök is egy képet a nyári lakomról, hogy szolidaritsak veled.


Nekem se könnyű
Jun 26, 2026 09:46:59

Szerző: Szolnoki ninja troll (Snecológus-pontszám: 7346x3) Jun 26, 2026 09:51:08
Válasz
(5)
Azt mondja már meg valaki, hogy miért akar ez a fasz ennyire pszichomókushoz menni? Már az 4. vagy 5. helyről küldték el a picsába, de csak próbálkozik tovább. Gondolom jól mutatna szerinte a bíróságon ha sipítozhatna a picsaszájával hogy: "Hát te píjónő asodi most is kezelés alatt áll, tetszik látni asodi beteg"

Nagyon kíváncsi vagyok mi lehet a vádiratban, mert nagyon titkolja pedig korábban ha jól emlékszem még mondott valami olyasmit, hogy ha megérkezik akkor be fogja mutatni. Csak nem olyan baszó vádiratot szerkesztett az ügyész amitől lefostad a bokádat fifi?
Így jött ki a matek.
Jun 26, 2026 09:51:08

Szerző: - Jun 26, 2026 10:01:12
Válasz
(0)
Szolnoki ninja troll
Azt mondja már meg valaki, hogy miért akar ez a fasz ennyire pszichomókushoz menni? Már az 4. vagy 5. helyről küldték el a picsába, de csak próbálkozik tovább. Gondolom jól mutatna szerinte a bíróságon ha sipítozhatna a picsaszájával hogy: "Hát te píjónő asodi most is kezelés alatt áll, tetszik látni asodi beteg"

Nagyon kíváncsi vagyok mi lehet a vádiratban, mert nagyon titkolja pedig korábban ha jól emlékszem még mondott valami olyasmit, hogy ha megérkezik akkor be fogja mutatni. Csak nem olyan baszó vádiratot szerkesztett az ügyész amitől lefostad a bokádat fifi?


Szeretné magát beszámíthatatlanná nyilváníttatni, amivel korlátlanul csökkenthető a büntetés.
Jun 26, 2026 10:01:12

Szerző: dogoljmegsodi (Snecológus-pontszám: 11385x5) Jun 26, 2026 10:01:50
Válasz
(2)
confirmed hogy 3 év van a vádalkuban tegnap elszólta magát hogy hetyetye a 7honap kevesebb mint a 12 de a 3év több
Jun 26, 2026 10:01:50

86 látogató online.

A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™