Sodilegnagyobbrajongoja
Jan 12, 2013 21:55:05
Jártam ma a Blahán az aluljáróban. Hát amilyen alakok vannak ott, Endre neked nagyon fel kell kotnod a gatyádat, ha nem akarsz egy-két napon belül elpusztulni.
Jan 12, 2013 21:55:05
?
Jan 12, 2013 21:56:03
Sodi most is olvas minket?
Jan 12, 2013 21:56:03
iThroll
Jan 12, 2013 21:58:20
csak most fejeztem a filmnézést.
történt valami érdekes azóta? vallott a púpos vagy már elindult az idei év első "Soha többet nem írok ide"-fázisa??
történt valami érdekes azóta? vallott a púpos vagy már elindult az idei év első "Soha többet nem írok ide"-fázisa??
Jan 12, 2013 21:58:20
Danyiil Romanovics
Jan 12, 2013 21:58:58
Snegó, ugye te is érzed, mennyire ocsmány, amikor ráizgulsz egy faszverős videóra? Te is undorodsz ilyenkor magadtól, főleg, miután elmentél? Ezért gyűlölöd az egész világot, buzikám...
Jan 12, 2013 21:58:58
IsmeretlenJoAkaro
Jan 12, 2013 22:04:26
Sracok, nem lehet, hogy Tiryon(?) abab koros?
<a href="http://divany.hu/poronty/2013/01/11/egy_kulonos_jelenseg/" rel="nofollow" target="_blank">http://divany.hu/poronty/2013/01/11/egy_kulonos_jelenseg/</a>
"Az abab kórban szenvedők törpe termetűek, (...) mégsem empatikusak. Gyakran igen erőszakosak, sőt, hisztérikusak, (...) analfabéták."
<a href="http://divany.hu/poronty/2013/01/11/egy_kulonos_jelenseg/" rel="nofollow" target="_blank">http://divany.hu/poronty/2013/01/11/egy_kulonos_jelenseg/</a>
"Az abab kórban szenvedők törpe termetűek, (...) mégsem empatikusak. Gyakran igen erőszakosak, sőt, hisztérikusak, (...) analfabéták."
Jan 12, 2013 22:04:26
Kvázi
Jan 12, 2013 22:19:06
<div class="quote"><div class="author">iThroll</div>csak most fejeztem a filmnézést.
történt valami érdekes azóta? vallott a púpos vagy már elindult az idei év első "Soha többet nem írok ide"-fázisa??</div>
a mai események fényében a te avatárod különösen vicces :D
történt valami érdekes azóta? vallott a púpos vagy már elindult az idei év első "Soha többet nem írok ide"-fázisa??</div>
a mai események fényében a te avatárod különösen vicces :D
Jan 12, 2013 22:19:06
Ószövetségi Düh
Jan 12, 2013 22:23:01
Szerintem szervezzünk egy buzigyógyító tüntetést a Kolosy térre.
Jan 12, 2013 22:23:01
Fotelrocker_Presszócigány
Jan 12, 2013 22:25:28
Szerintem snecit megszállta a buzidémon. Inkább űzzük ki belőle, tűzzel vassal :))
Jan 12, 2013 22:25:28
broni
Jan 12, 2013 22:28:17
<div class="quote"><div class="author">Fotelrocker_Presszócigány</div>Szerintem snecit megszállta a buzidémon. Inkább űzzük ki belőle, tűzzel vassal :))</div>
ez az, máglyára vele!!!!!
ez az, máglyára vele!!!!!
Jan 12, 2013 22:28:17
broni
Jan 12, 2013 22:46:44
sodi keresztény értelmiségiként a legvadabb neopogány, ördögi tanokat terjeszti!!!!
Jan 12, 2013 22:46:44
púpminátor
Jan 12, 2013 23:18:38
Sodi, ki fog nyerni, a Broncos vagy a Ravens?
Jan 12, 2013 23:18:38
jiddise máme
Jan 12, 2013 23:20:30
<i>Tolvajkéregetők
5 hours ago
Közönségtalálkozó és fundraising party februárban! Ha szeretnél találkozni a Tolvajkéregetőkkel, kérdezni, javasolni, akár csatlakozni, illetve bulizni, gyere el hamarosan megrendezésre kerülő találkozónkra. Ha addig elkészül az egyesület bejegyzése, ott be is lehet majd lépni. Az esti bulin minden fogyasztással bennünket támogatsz! Helyszín és egyéb részletek később.</i>
Miből gondolja, hogy kiengedik a háziőrizetből?
5 hours ago
Közönségtalálkozó és fundraising party februárban! Ha szeretnél találkozni a Tolvajkéregetőkkel, kérdezni, javasolni, akár csatlakozni, illetve bulizni, gyere el hamarosan megrendezésre kerülő találkozónkra. Ha addig elkészül az egyesület bejegyzése, ott be is lehet majd lépni. Az esti bulin minden fogyasztással bennünket támogatsz! Helyszín és egyéb részletek később.</i>
Miből gondolja, hogy kiengedik a háziőrizetből?
Jan 12, 2013 23:20:30
Sodilegnagyobbrajongoja
Jan 12, 2013 23:20:49
<div class="quote"><div class="author">púpminátor</div>Sodi, ki fog nyerni, a Broncos vagy a Ravens?</div>
Tajgit kérdezd, ő itt a nagy sportszakértő.
Tajgit kérdezd, ő itt a nagy sportszakértő.
Jan 12, 2013 23:20:49
banshee
Jan 12, 2013 23:24:29
A púpos nem kezdett még el zsidózni a facse falán?
Jan 12, 2013 23:24:29
Béla
Jan 13, 2013 00:06:47
<div class="quote"><div class="author">jiddise máme</div><i>Tolvajkéregetők
5 hours ago
Közönségtalálkozó és fundraising party februárban! Ha szeretnél találkozni a Tolvajkéregetőkkel, kérdezni, javasolni, akár csatlakozni, illetve bulizni, gyere el hamarosan megrendezésre kerülő találkozónkra. Ha addig elkészül az egyesület bejegyzése, ott be is lehet majd lépni. Az esti bulin minden fogyasztással bennünket támogatsz! Helyszín és egyéb részletek később.</i>
Miből gondolja, hogy kiengedik a háziőrizetből?</div>
Hmm, remélem lesz kivetítő.
5 hours ago
Közönségtalálkozó és fundraising party februárban! Ha szeretnél találkozni a Tolvajkéregetőkkel, kérdezni, javasolni, akár csatlakozni, illetve bulizni, gyere el hamarosan megrendezésre kerülő találkozónkra. Ha addig elkészül az egyesület bejegyzése, ott be is lehet majd lépni. Az esti bulin minden fogyasztással bennünket támogatsz! Helyszín és egyéb részletek később.</i>
Miből gondolja, hogy kiengedik a háziőrizetből?</div>
Hmm, remélem lesz kivetítő.
Jan 13, 2013 00:06:47
Slim Shady
Jan 13, 2013 00:12:21
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>"SoDI2011. szeptember 26. 11:24
"senki nem kérdezte, hogy mit végeztek a szüleid"
Mert nekem valami szaros utcaseprő fattya ne pofázzon, azért. :D"
Púp, az utcaseprők feletted állnak a társadalmi ranglétrán, Hahó!</div>
Majd ha az egyre nagyobb nyomor és nélkülözés átszakítja az egód által épített védelmi vonalakat és Valóság Viking bejut a falakon belülre, te pedig rádöbbensz mi történt veled és a családoddal és ott fogsz térdre roskadva zokogni és felnézel az égre feltéve a kérdést, hogy "miért történt ez veled?", akkor jusson eszedbe ez a mondatod (is).
Mi az, hogy neked ne pofázzon egy utcaseprő fattya? Miért ki a fasz vagy te, Kiss Endre Farkas? Keresztény hazafi?
Keresztény?
Sodi, ennyi erővel azt is állíthatnád magadról, hogy boxoló vagy, pontosan ugyanannyiszor voltál szentmisén mint boxedzésen.
Hazafi?
Mégis mitől lennél te hazafi? Mit tettél ezért az országért amiért kiérdemelted ez a jelzőt? Azonkívül, hogy épp ezen a 93 ezer km²-en bújtál elő valakinek a pinájából(aki egyébként nagy valószínűséggel egy szocionista zsidó)? Te idáig csak kárt okoztál a nemzetnek ráadásul tudatosan, ugye nem kell felsorolni a kárpótlásaid és a milliós tartozásaid.
Hogy van pofád leszólni a dolgozó embereket? (nem egyszer megtetted ezen a fórumon is )
El se tudod képzelni mennyivel feletted áll egy melós aki hajnalban kel és már javában dolgozik amikor te a faszodat markolászva nyújtózkodsz az iroda kanapéján a délelőtt közepén. Lehet nincs medencés irodája de legalább megpróbál boldogulni nem a markát nyújtja segélyért meg kárpiért mint te és "bandád". Ugyan ez áll egyébként azokra a gazdagabb, jobban kereső eberekre akik a szar viszonyok ellenére is itthon tartják a pénzüket és itt adóznak, nem pedig rohannak Szlovákiába az első adandó alkalommal mint ahogy te fantáziáltál.
"senki nem kérdezte, hogy mit végeztek a szüleid"
Mert nekem valami szaros utcaseprő fattya ne pofázzon, azért. :D"
Púp, az utcaseprők feletted állnak a társadalmi ranglétrán, Hahó!</div>
Majd ha az egyre nagyobb nyomor és nélkülözés átszakítja az egód által épített védelmi vonalakat és Valóság Viking bejut a falakon belülre, te pedig rádöbbensz mi történt veled és a családoddal és ott fogsz térdre roskadva zokogni és felnézel az égre feltéve a kérdést, hogy "miért történt ez veled?", akkor jusson eszedbe ez a mondatod (is).
Mi az, hogy neked ne pofázzon egy utcaseprő fattya? Miért ki a fasz vagy te, Kiss Endre Farkas? Keresztény hazafi?
Keresztény?
Sodi, ennyi erővel azt is állíthatnád magadról, hogy boxoló vagy, pontosan ugyanannyiszor voltál szentmisén mint boxedzésen.
Hazafi?
Mégis mitől lennél te hazafi? Mit tettél ezért az országért amiért kiérdemelted ez a jelzőt? Azonkívül, hogy épp ezen a 93 ezer km²-en bújtál elő valakinek a pinájából(aki egyébként nagy valószínűséggel egy szocionista zsidó)? Te idáig csak kárt okoztál a nemzetnek ráadásul tudatosan, ugye nem kell felsorolni a kárpótlásaid és a milliós tartozásaid.
Hogy van pofád leszólni a dolgozó embereket? (nem egyszer megtetted ezen a fórumon is )
El se tudod képzelni mennyivel feletted áll egy melós aki hajnalban kel és már javában dolgozik amikor te a faszodat markolászva nyújtózkodsz az iroda kanapéján a délelőtt közepén. Lehet nincs medencés irodája de legalább megpróbál boldogulni nem a markát nyújtja segélyért meg kárpiért mint te és "bandád". Ugyan ez áll egyébként azokra a gazdagabb, jobban kereső eberekre akik a szar viszonyok ellenére is itthon tartják a pénzüket és itt adóznak, nem pedig rohannak Szlovákiába az első adandó alkalommal mint ahogy te fantáziáltál.
Jan 13, 2013 00:12:21
púpminátor
Jan 13, 2013 00:20:21
<div class="quote"><div class="author">Sodilegnagyobbrajongoja</div><div class="quote"><div class="author">púpminátor</div>Sodi, ki fog nyerni, a Broncos vagy a Ravens?</div>
Tajgit kérdezd, ő itt a nagy sportszakértő.</div>
Viszont sodi az anti-Midász király, amihez nyúl, szarrá válik, tehát ha Ravens sikert mondana, akkor tuti a Broncos fog nyer. :)
Tajgit kérdezd, ő itt a nagy sportszakértő.</div>
Viszont sodi az anti-Midász király, amihez nyúl, szarrá válik, tehát ha Ravens sikert mondana, akkor tuti a Broncos fog nyer. :)
Jan 13, 2013 00:20:21
Fotelrocker_Presszócigány
Jan 13, 2013 00:34:23
Végh Gábor segge Magyarország katonai rendszeréhez tartozik.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=-ltDtt0Cr8c" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=-ltDtt0Cr8c</a>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=-ltDtt0Cr8c" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=-ltDtt0Cr8c</a>
Jan 13, 2013 00:34:23
sodileaks
Jan 13, 2013 08:10:40
sodi, mit tudsz titánról?
Jan 13, 2013 08:10:40
Béla
Jan 13, 2013 08:40:55
Sneci, megkérdezted már, szüleid miért adták neked a Farkas nevet? Fontos lenne tudni, ugyanis egy név predesztinálhatja valakinek a sorsát.
Belegondoltál már, hogy lehet, hogy azért adták neked ezt a találó nevet, mert azt szerették volna, ha olyan jellemvonásaid lettek volna, mint egy farkasnak? Kitartó, szívós, célorientált, erős, ha kell brutális - ha te így éltél volna, ma egy igazi informatikus-farkas lehetnél, medencés irodával, és X6-ossal.
Ezzel szemben te a jelentésnek a másik, sokkal kevésbé előnyös oldalát fogtad meg, és tűzted ki életcélul, melynek alapján lehetett volna a neved Kiss Endre Angolna, elvégre ez találóbb lett volna, és jobban visszaadta volna a csúszómászó, hüllő jellemedet, és a kényszeres buzipornóra való faszverési monomániádat.
Sneci, te azt gondolom, nem teljesítetted be azt a reményt, amit szüleid gyerekkorodban , mint egy szem gyerekükbe, tápláltak, és teljes vagyonukat erre a - most már kimondhatjuk - fals reménybe ölve.
Szomorú egy élet a tiétek, sneci.
Belegondoltál már, hogy lehet, hogy azért adták neked ezt a találó nevet, mert azt szerették volna, ha olyan jellemvonásaid lettek volna, mint egy farkasnak? Kitartó, szívós, célorientált, erős, ha kell brutális - ha te így éltél volna, ma egy igazi informatikus-farkas lehetnél, medencés irodával, és X6-ossal.
Ezzel szemben te a jelentésnek a másik, sokkal kevésbé előnyös oldalát fogtad meg, és tűzted ki életcélul, melynek alapján lehetett volna a neved Kiss Endre Angolna, elvégre ez találóbb lett volna, és jobban visszaadta volna a csúszómászó, hüllő jellemedet, és a kényszeres buzipornóra való faszverési monomániádat.
Sneci, te azt gondolom, nem teljesítetted be azt a reményt, amit szüleid gyerekkorodban , mint egy szem gyerekükbe, tápláltak, és teljes vagyonukat erre a - most már kimondhatjuk - fals reménybe ölve.
Szomorú egy élet a tiétek, sneci.
Jan 13, 2013 08:40:55
?
Jan 13, 2013 08:49:07
Sodi ne is törődj a gazember trollokkal. Tök fasza életed van.
Jan 13, 2013 08:49:07
Drogos troll
Jan 13, 2013 08:59:09
<div class="quote"><div class="author">?</div>Sodi ne is törődj a gazember trollokkal. Tök fasza életed van.</div>
Bizony!
Például te jártál a nyáron annyi érdekes helyen mint ő?
Na, ugye!
Bizony!
Például te jártál a nyáron annyi érdekes helyen mint ő?
Na, ugye!
Jan 13, 2013 08:59:09
ártányfigyelő
Jan 13, 2013 09:18:09
ma éjjel megfogalmazódott bennem egy érdekes gondolat. Sherlock Porksológus kollégák, gondoltatok már arra, hogy a tolvajkergetős videók egy része, vagy akár az egész full kamu? úgy értem, lehetséges volna esetleg, hogy a videókon szereplő arcok nem is igazi tolvajok, hanem árti egy pakli cigiért és két felesért felbérelt valami hajléktalan cigányt, hogy "színészként" vegyen részt a "forgatásban"?
a lehel téri aluljáró kétes egzisztenciáinak köreiben járatosabb Sherlock Porksológusok a videók tüzetesebb végignézése után utána is járhatnának a kérdésnek.
a lehel téri aluljáró kétes egzisztenciáinak köreiben járatosabb Sherlock Porksológusok a videók tüzetesebb végignézése után utána is járhatnának a kérdésnek.
Jan 13, 2013 09:18:09
LOL
Jan 13, 2013 09:31:36
<div class="quote"><div class="author">Béla</div>Sneci, megkérdezted már, szüleid miért adták neked a Farkas nevet? Fontos lenne tudni, ugyanis egy név predesztinálhatja valakinek a sorsát.
Belegondoltál már, hogy lehet, hogy azért adták neked ezt a találó nevet, mert azt szerették volna, ha olyan jellemvonásaid lettek volna, mint egy farkasnak? Kitartó, szívós, célorientált, erős, ha kell brutális - ha te így éltél volna, ma egy igazi informatikus-farkas lehetnél, medencés irodával, és X6-ossal.
Ezzel szemben te a jelentésnek a másik, sokkal kevésbé előnyös oldalát fogtad meg, és tűzted ki életcélul, melynek alapján lehetett volna a neved Kiss Endre Angolna, elvégre ez találóbb lett volna, és jobban visszaadta volna a csúszómászó, hüllő jellemedet, és a kényszeres buzipornóra való faszverési monomániádat.
Sneci, te azt gondolom, nem teljesítetted be azt a reményt, amit szüleid gyerekkorodban , mint egy szem gyerekükbe, tápláltak, és teljes vagyonukat erre a - most már kimondhatjuk - fals reménybe ölve.
Szomorú egy élet a tiétek, sneci.</div>
Azért lett Farkas, mert születésekor csak a 23 centis piton látszott belőle. És ha már ilyen pitonja volt a gyereknek, gondolták, hogy talán a Python is menni fog neki. Na, EBBEN nagyot tévedtek. Evidenciákat...
Belegondoltál már, hogy lehet, hogy azért adták neked ezt a találó nevet, mert azt szerették volna, ha olyan jellemvonásaid lettek volna, mint egy farkasnak? Kitartó, szívós, célorientált, erős, ha kell brutális - ha te így éltél volna, ma egy igazi informatikus-farkas lehetnél, medencés irodával, és X6-ossal.
Ezzel szemben te a jelentésnek a másik, sokkal kevésbé előnyös oldalát fogtad meg, és tűzted ki életcélul, melynek alapján lehetett volna a neved Kiss Endre Angolna, elvégre ez találóbb lett volna, és jobban visszaadta volna a csúszómászó, hüllő jellemedet, és a kényszeres buzipornóra való faszverési monomániádat.
Sneci, te azt gondolom, nem teljesítetted be azt a reményt, amit szüleid gyerekkorodban , mint egy szem gyerekükbe, tápláltak, és teljes vagyonukat erre a - most már kimondhatjuk - fals reménybe ölve.
Szomorú egy élet a tiétek, sneci.</div>
Azért lett Farkas, mert születésekor csak a 23 centis piton látszott belőle. És ha már ilyen pitonja volt a gyereknek, gondolták, hogy talán a Python is menni fog neki. Na, EBBEN nagyot tévedtek. Evidenciákat...
Jan 13, 2013 09:31:36
Béla
Jan 13, 2013 09:42:56
"Tolvajkéregetők Akkoriban elég paraszt társaság járt ellenőrizni. Volt egy gyökér, amelyik rendre hajnali kettő-háromkor vert fel, és patentül végigcsinálta az igazoltatást. Aztán mikor kiengedtek, én is eljártam hozzá be-becsöngetni éjszaka."
Mennyire tipikusan Sherlock Porks-tempó. :) Biztosan nem azért szopatta a zsaru, mert büdös nagy pofája volt, mint mindig.
Sebaj árti, én továbbra is meg-megnézem a TASZ videót, és röhögök öblösen, jóízűen, mikor a meglepett, agresszív malacpofádat mutatják a letöltendő-felfüggesztett kihirdetésekor.
Egyébként, te balfasz, tudtad, hogy az a bírónő, akit te másodrendű nem is tudom minek tituláltál, kibaszott nagy respektnek örvend igazságszolgáltatási körökben? Ezt két olyan büntetős ügyvéd erősítette meg nekem a napokban, akiknek ügyfelét meszelte el kőkeményen ez a bírónő, mégis nagyon csípik, mert kiváló, és igazságos ítéleteket hoz, mint esetedben is megtette.
Szerinted másodfokon figyelembe veszik, ki hozta sz elsőfokú ítéletet? Persze, papíron nem, de hát te mit tudnál a bíróságok működéséről, te gyesznó, azon kívül, hogy oda jársz melegedni. :)
Mennyire tipikusan Sherlock Porks-tempó. :) Biztosan nem azért szopatta a zsaru, mert büdös nagy pofája volt, mint mindig.
Sebaj árti, én továbbra is meg-megnézem a TASZ videót, és röhögök öblösen, jóízűen, mikor a meglepett, agresszív malacpofádat mutatják a letöltendő-felfüggesztett kihirdetésekor.
Egyébként, te balfasz, tudtad, hogy az a bírónő, akit te másodrendű nem is tudom minek tituláltál, kibaszott nagy respektnek örvend igazságszolgáltatási körökben? Ezt két olyan büntetős ügyvéd erősítette meg nekem a napokban, akiknek ügyfelét meszelte el kőkeményen ez a bírónő, mégis nagyon csípik, mert kiváló, és igazságos ítéleteket hoz, mint esetedben is megtette.
Szerinted másodfokon figyelembe veszik, ki hozta sz elsőfokú ítéletet? Persze, papíron nem, de hát te mit tudnál a bíróságok működéséről, te gyesznó, azon kívül, hogy oda jársz melegedni. :)
Jan 13, 2013 09:42:56
Béla
Jan 13, 2013 09:44:43
<div class="quote"><div class="author">Sherlock Porksfigyelő</div>ma éjjel megfogalmazódott bennem egy érdekes gondolat. Sherlock Porksológus kollégák, gondoltatok már arra, hogy a tolvajkergetős videók egy része, vagy akár az egész full kamu? úgy értem, lehetséges volna esetleg, hogy a videókon szereplő arcok nem is igazi tolvajok, hanem árti egy pakli cigiért és két felesért felbérelt valami hajléktalan cigányt, hogy "színészként" vegyen részt a "forgatásban"?
a lehel téri aluljáró kétes egzisztenciáinak köreiben járatosabb Sherlock Porksológusok a videók tüzetesebb végignézése után utána is járhatnának a kérdésnek.</div>
Simán kitelik a gyökértől.
a lehel téri aluljáró kétes egzisztenciáinak köreiben járatosabb Sherlock Porksológusok a videók tüzetesebb végignézése után utána is járhatnának a kérdésnek.</div>
Simán kitelik a gyökértől.
Jan 13, 2013 09:44:43
Béla
Jan 13, 2013 09:46:04
Na kurva gyorsan keress egy havas domboldalt, ahonnét legurulhatsz!
Jan 13, 2013 09:46:04
moderátroll
Jan 13, 2013 09:56:57
<div class="quote"><div class="author">prolesz</div>unom esefet, aki nem harap, csak karmol,
unom az Sherlock Porkst, aki mindent összebarmol,
unom a gennyest, a zulu kurvát,
a tex pofáját meg az összes szarzsák't.</div>
Merevedési gondjaid támadtak?
unom az Sherlock Porkst, aki mindent összebarmol,
unom a gennyest, a zulu kurvát,
a tex pofáját meg az összes szarzsák't.</div>
Merevedési gondjaid támadtak?
Jan 13, 2013 09:56:57
Drogos troll
Jan 13, 2013 10:21:15
<div class="quote"><div class="author">Sherlock Porksfigyelő</div>ma éjjel megfogalmazódott bennem egy érdekes gondolat. Sherlock Porksológus kollégák, gondoltatok már arra, hogy a tolvajkergetős videók egy része, vagy akár az egész full kamu? </div>
Utálom Ártit mint a szart, de még így sem gondolnám azt, hogy kamu lenne.
Azért elég sok részben rendőrök is jelen voltak, azokat azért nehéz lett volna beszervezni és nem minden arc volt annyira lecsúszott forma.
Utálom Ártit mint a szart, de még így sem gondolnám azt, hogy kamu lenne.
Azért elég sok részben rendőrök is jelen voltak, azokat azért nehéz lett volna beszervezni és nem minden arc volt annyira lecsúszott forma.
Jan 13, 2013 10:21:15
Drogos troll
Jan 13, 2013 10:24:11
<div class="quote"><div class="author">Béla</div>"Tolvajkéregetők Akkoriban elég paraszt társaság járt ellenőrizni. Volt egy gyökér, amelyik rendre hajnali kettő-háromkor vert fel, és patentül végigcsinálta az igazoltatást. Aztán mikor kiengedtek, én is eljártam hozzá be-becsöngetni éjszaka."
</div>
Azért azt érezzük, hogy a mondat utolsó része már megint Árti vágyaiban fordult elő.
Ez is milyen egy kibaszott hazudozó, arcoskodó tízéves gyerek szinten áll, baszki...
</div>
Azért azt érezzük, hogy a mondat utolsó része már megint Árti vágyaiban fordult elő.
Ez is milyen egy kibaszott hazudozó, arcoskodó tízéves gyerek szinten áll, baszki...
Jan 13, 2013 10:24:11
grafikus007
Jan 13, 2013 10:40:00
sodi, volt már olyan, hogy felvetted anyád ruháit, kifestetted magad, és masztiztál a tükör előtt?
Jan 13, 2013 10:40:00
iThroll
Jan 13, 2013 10:44:53
<div class="quote"><div class="author">prolesz</div>blogina akkor még együtt van ártival?</div>
új gazdatest kéne most h babika kibaszott?
új gazdatest kéne most h babika kibaszott?
Jan 13, 2013 10:44:53
ártányfigyelő
Jan 13, 2013 10:46:25
<div class="quote"><div class="author">Drogos troll</div><div class="quote"><div class="author">Sherlock Porksfigyelő</div>ma éjjel megfogalmazódott bennem egy érdekes gondolat. Sherlock Porksológus kollégák, gondoltatok már arra, hogy a tolvajkergetős videók egy része, vagy akár az egész full kamu? </div>
Utálom Ártit mint a szart, de még így sem gondolnám azt, hogy kamu lenne.
Azért elég sok részben rendőrök is jelen voltak, azokat azért nehéz lett volna beszervezni és nem minden arc volt annyira lecsúszott forma.</div>
nekem az volt gyanús, hogy néhány tolvaj túlzottan együttműködő volt. talán a második videóban volt egy cingár cigánygyerek, aki nagyon becsicskult ártiéknak. simán hagyta, hogy megbilincseljék és "igazoltassák".
Utálom Ártit mint a szart, de még így sem gondolnám azt, hogy kamu lenne.
Azért elég sok részben rendőrök is jelen voltak, azokat azért nehéz lett volna beszervezni és nem minden arc volt annyira lecsúszott forma.</div>
nekem az volt gyanús, hogy néhány tolvaj túlzottan együttműködő volt. talán a második videóban volt egy cingár cigánygyerek, aki nagyon becsicskult ártiéknak. simán hagyta, hogy megbilincseljék és "igazoltassák".
Jan 13, 2013 10:46:25
ártányfigyelő
Jan 13, 2013 10:53:52
<div class="quote"><div class="author">Drogos troll</div><div class="quote"><div class="author">Béla</div>"Tolvajkéregetők Akkoriban elég paraszt társaság járt ellenőrizni. Volt egy gyökér, amelyik rendre hajnali kettő-háromkor vert fel, és patentül végigcsinálta az igazoltatást. Aztán mikor kiengedtek, én is eljártam hozzá be-becsöngetni éjszaka."
</div>
Azért azt érezzük, hogy a mondat utolsó része már megint Árti vágyaiban fordult elő.
Ez is milyen egy kibaszott hazudozó, arcoskodó tízéves gyerek szinten áll, baszki...</div>
árti legviccesebb hazugságát a bombagyár rádióban hallottam. dióhéjban annyi, hogy az egykori butikja környékén találkozott Vágó Istvánnal. a történet az első verzóban úgy hangzott, hogy Vágó megdicsérte, hogy milyen jó a bombagyár és a bombagyár rádió, és utána felvetette, hogy szívesen elmenne a bombagyár rádióba vendégnek. a második verzió szerint meg Vágó agresszív stílusban osztotta az észt ártinak.
vicces, hogy ugyanazt a sztorit mindig másképp meséli el.
</div>
Azért azt érezzük, hogy a mondat utolsó része már megint Árti vágyaiban fordult elő.
Ez is milyen egy kibaszott hazudozó, arcoskodó tízéves gyerek szinten áll, baszki...</div>
árti legviccesebb hazugságát a bombagyár rádióban hallottam. dióhéjban annyi, hogy az egykori butikja környékén találkozott Vágó Istvánnal. a történet az első verzóban úgy hangzott, hogy Vágó megdicsérte, hogy milyen jó a bombagyár és a bombagyár rádió, és utána felvetette, hogy szívesen elmenne a bombagyár rádióba vendégnek. a második verzió szerint meg Vágó agresszív stílusban osztotta az észt ártinak.
vicces, hogy ugyanazt a sztorit mindig másképp meséli el.
Jan 13, 2013 10:53:52
Slim Shady
Jan 13, 2013 10:55:34
szerintem ez nem az igazi prolesz, ő csak beköszön néha a nyóckerből, nem szokott válaszolgatni meg ilyesmi
Jan 13, 2013 10:55:34
?
Jan 13, 2013 10:58:03
<div class="quote"><div class="author">Drogos troll</div><div class="quote"><div class="author">?</div>Sodi ne is törődj a gazember trollokkal. Tök fasza életed van.</div>
Bizony!
Például te jártál a nyáron annyi érdekes helyen mint ő?
Na, ugye!</div>
Nekem nincs pénzem arra, hogy a Mésztelepre járjak meg Olaszba a tengerhez.
Bizony!
Például te jártál a nyáron annyi érdekes helyen mint ő?
Na, ugye!</div>
Nekem nincs pénzem arra, hogy a Mésztelepre járjak meg Olaszba a tengerhez.
Jan 13, 2013 10:58:03
?
Jan 13, 2013 10:59:45
Sodi hány nap múlva fog ide visszamerészkedni az újabb mélytorkozás után? Én 2-3 napra tippelek.
Jan 13, 2013 10:59:45
prolesz
Jan 13, 2013 11:05:41
egyébként pedig juszt sem vagyok buzi, gyökérfejűek. titán is megmondta, amikor olaszban a kocsiban szerelmeskedtünk, hogy ez nem buziság. szóval le lehet szállni a témáról, különben könnyen előkerülhet a papagájfogó.
Jan 13, 2013 11:05:41
iThroll
Jan 13, 2013 11:07:47
púp, ez lenne az a mindával készített sorozat, ami okádni fogja a milliókat?
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=wO2CJXdDmdo" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=wO2CJXdDmdo</a>
:DDDDDDDDDDD
érthetetlen faszság az egész, hülye háttérzenével
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=wO2CJXdDmdo" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=wO2CJXdDmdo</a>
:DDDDDDDDDDD
érthetetlen faszság az egész, hülye háttérzenével
Jan 13, 2013 11:07:47
Géntolvaj református
Jan 13, 2013 11:09:26
<div class="quote"><div class="author">iThroll</div>púp, ez lenne az a mindával készített sorozat, ami okádni fogja a milliókat?
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=wO2CJXdDmdo" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=wO2CJXdDmdo</a>
:DDDDDDDDDDD
érthetetlen faszság az egész, hülye háttérzenével</div>
Ráadásul pont olyan unalmas, mint amilyenre számítottam.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=wO2CJXdDmdo" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=wO2CJXdDmdo</a>
:DDDDDDDDDDD
érthetetlen faszság az egész, hülye háttérzenével</div>
Ráadásul pont olyan unalmas, mint amilyenre számítottam.
Jan 13, 2013 11:09:26
Slim Shady
Jan 13, 2013 11:14:45
<div class="quote"><div class="author">iThroll</div>púp, ez lenne az a mindával készített sorozat, ami okádni fogja a milliókat?
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=wO2CJXdDmdo" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=wO2CJXdDmdo</a>
:DDDDDDDDDDD
érthetetlen faszság az egész, hülye háttérzenével</div>
a végére tekerjetek, azt a részt még molnár f. is megirigyelné, ráadásul Minda valami kórusban énekel :D
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=wO2CJXdDmdo" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=wO2CJXdDmdo</a>
:DDDDDDDDDDD
érthetetlen faszság az egész, hülye háttérzenével</div>
a végére tekerjetek, azt a részt még molnár f. is megirigyelné, ráadásul Minda valami kórusban énekel :D
Jan 13, 2013 11:14:45
prolesz
Jan 13, 2013 11:18:03
haragszom a Mennybélire is különben. miért vert meg engem olthatatlan vággyal a szőrös férfifenekek iránt???
p.s.: akkor sem vagyok buzi.
p.s.: akkor sem vagyok buzi.
Jan 13, 2013 11:18:03
Slim Shady
Jan 13, 2013 11:21:46
lol, itt van a cikk a videó végéről
<a href="http://www.nepszava.hu/articles/article.php?id=262729" rel="nofollow" target="_blank">http://www.nepszava.hu/articles/article.php?id=262729</a>
tényleg Minda szerepel illusztrációként
<a href="http://www.nepszava.hu/articles/article.php?id=262729" rel="nofollow" target="_blank">http://www.nepszava.hu/articles/article.php?id=262729</a>
tényleg Minda szerepel illusztrációként
Jan 13, 2013 11:21:46
prolesz
Jan 13, 2013 11:24:49
ki az a Minta? jó segge van? persze pusztán tudományos szempontból érdekel, mielőtt valamelyik seggarc kitalálná, hogy buzi vagyok. hogy én buzi??? hahaha, ez még viccnek is rossz.
Jan 13, 2013 11:24:49
iThroll
Jan 13, 2013 11:26:15
<div class="quote"><div class="author">Slim Shady</div><div class="quote"><div class="author">iThroll</div>púp, ez lenne az a mindával készített sorozat, ami okádni fogja a milliókat?
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=wO2CJXdDmdo" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=wO2CJXdDmdo</a>
:DDDDDDDDDDD
érthetetlen faszság az egész, hülye háttérzenével</div>
a végére tekerjetek, azt a részt még molnár f. is megirigyelné, ráadásul Minda valami kórusban énekel :D</div>
jézusmária!!! odáig nem is néztem annyira unalmas szar volt :DDD
hatalmas szakember ez a púp, az hétszentség.
ettől már csak az lett volna figyelemfelkeltőbb ha egy nagy piros breaking felirat villogott volna végig a videón xD
sneci, lesz még ugye ilyen vérprofi dokumentumfilmed,
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=wO2CJXdDmdo" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=wO2CJXdDmdo</a>
:DDDDDDDDDDD
érthetetlen faszság az egész, hülye háttérzenével</div>
a végére tekerjetek, azt a részt még molnár f. is megirigyelné, ráadásul Minda valami kórusban énekel :D</div>
jézusmária!!! odáig nem is néztem annyira unalmas szar volt :DDD
hatalmas szakember ez a púp, az hétszentség.
ettől már csak az lett volna figyelemfelkeltőbb ha egy nagy piros breaking felirat villogott volna végig a videón xD
sneci, lesz még ugye ilyen vérprofi dokumentumfilmed,
Jan 13, 2013 11:26:15
Géntolvaj református
Jan 13, 2013 11:26:16
Már régebb óta tudjuk, hogy Minda a nemzet csalogánya. Egyszer felléphetne közösen Kónya Marcival.
Jan 13, 2013 11:26:16
banshee
Jan 13, 2013 11:34:46
<div class="quote"><div class="author">prolesz</div>szálljál le a nevemről, mert pofán <i>kúrlak</i>!
prolesz,
a ríl, a trú, a nájsz end az onlivan.</div>
Kék nick a megoldás a te problémádra...
prolesz,
a ríl, a trú, a nájsz end az onlivan.</div>
Kék nick a megoldás a te problémádra...
Jan 13, 2013 11:34:46
prolesz
Jan 13, 2013 11:36:00
tegnap este házibuliban voltam. elég sokat ittunk, és elmosódnak az emlékek... arra emlékszem, hogy volt egy magas srác, gyönyörű, barna szemekkel. táncoltunk, aztán... a többi az emlékezet homályába vész.
egyébként az jutott eszembe, hogy milyen jó, hogy nem vagyok buzi!!! szar lehet buzinak lenni.
egyébként az jutott eszembe, hogy milyen jó, hogy nem vagyok buzi!!! szar lehet buzinak lenni.
Jan 13, 2013 11:36:00
Géntolvaj református
Jan 13, 2013 11:37:20
<div class="quote"><div class="author">banshee</div>Kék nick a megoldás a te problémádra...</div>
Meg a lobotómia.
Meg a lobotómia.
Jan 13, 2013 11:37:20
Béla
Jan 13, 2013 11:38:52
Sneci, gondolkodtál mostanában a legkézenfekvőbb Saját Megoldáson, az öngyilkosságon?
Jan 13, 2013 11:38:52
Géntolvaj református
Jan 13, 2013 11:38:58
<div class="quote"><div class="author">prolesz</div>tudnám hol kell reggelni vagy estni..</div>
Azt nem neked találták ki. Buzik nem regisztrálhatnak. Sodival is csak kényszerűségből tettünk kivételt.
Azt nem neked találták ki. Buzik nem regisztrálhatnak. Sodival is csak kényszerűségből tettünk kivételt.
Jan 13, 2013 11:38:58
sasfogás
Jan 13, 2013 11:41:39
<div class="quote"><div class="author">prolesz</div>tudnám hol kell reggelni vagy estni..</div>
unalmas a magánszámod pubikám.
unalmas a magánszámod pubikám.
Jan 13, 2013 11:41:39
CNN
Jan 13, 2013 11:42:24
*már keresi snecit hogy szóbeli szerződést kössenek a szeznzációs Minda-videókra*
Jan 13, 2013 11:42:24
Kétujjas sasfogás
Jan 13, 2013 11:42:24
SF, te mit szólsz endi buziságához? Gondolom veled sem osztotta meg, hogy regelt a pride.hu-n.
Jan 13, 2013 11:42:24
Sodilegnagyobbrajongoja
Jan 13, 2013 11:53:08
Vajon lesz még durva felfedezés Endrével kapcsolatban, vagy buzisága lesz a csúcs?
Vajon kapunk valaha bizonyítékot zsidóságára?
Vajon kapunk valaha bizonyítékot zsidóságára?
Jan 13, 2013 11:53:08
Brian
Jan 13, 2013 12:00:27
<div class="quote"><div class="author">prolesz</div>bizonyíték? Én nem néztem, de vmeik troll biztos nézte, h blankolt-e.</div>
semmit nem jelent. a kommunista bata csaladben nem hiszem, hogy kovettek volna a vallasi eloirasokat
semmit nem jelent. a kommunista bata csaladben nem hiszem, hogy kovettek volna a vallasi eloirasokat
Jan 13, 2013 12:00:27
malacmonitor
Jan 13, 2013 12:22:02
<div class="quote"><div class="author">Drogos troll</div><div class="quote"><div class="author">Béla</div>"Tolvajkéregetők Akkoriban elég paraszt társaság járt ellenőrizni. Volt egy gyökér, amelyik rendre hajnali kettő-háromkor vert fel, és patentül végigcsinálta az igazoltatást. Aztán mikor kiengedtek, én is eljártam hozzá be-becsöngetni éjszaka."
</div>
Azért azt érezzük, hogy a mondat utolsó része már megint Árti vágyaiban fordult elő.
Ez is milyen egy kibaszott hazudozó, arcoskodó tízéves gyerek szinten áll, baszki...</div>
Nem csoda hogy ilyen frusztrált, a nála erősebbekkel csak álmaiban meg a költött meséiben mer szarozni. Eddig csak a nyeszlett Kisdobost, meg néhány internetes pókmajmot (Romó, Tricikli, Sodi) merte megütni, de amikor Toroczkai jelentkezett be párbajra, olyan szépen csicskult, hogy öröm volt nézni.
</div>
Azért azt érezzük, hogy a mondat utolsó része már megint Árti vágyaiban fordult elő.
Ez is milyen egy kibaszott hazudozó, arcoskodó tízéves gyerek szinten áll, baszki...</div>
Nem csoda hogy ilyen frusztrált, a nála erősebbekkel csak álmaiban meg a költött meséiben mer szarozni. Eddig csak a nyeszlett Kisdobost, meg néhány internetes pókmajmot (Romó, Tricikli, Sodi) merte megütni, de amikor Toroczkai jelentkezett be párbajra, olyan szépen csicskult, hogy öröm volt nézni.
Jan 13, 2013 12:22:02
Erdő Péter
Jan 13, 2013 12:26:57
Hol a kereszt, Recskaboy?
Jan 13, 2013 12:26:57
malacmonitor
Jan 13, 2013 12:27:36
<div class="quote"><div class="author">Slim Shady</div>
a végére tekerjetek, azt a részt még molnár f. is megirigyelné, ráadásul Minda valami kórusban énekel :D</div>
Igazán visszamehetne a balettba ugrálni, mert a tényfeltáráshoz a jelek szerint síkhülye. A púpos meg egy igazi Fellini, Minda pofázik, az irritáló molnárf-zene meg megy tovább.
Tényleg, Árpád visszament már Kecskemétre?
a végére tekerjetek, azt a részt még molnár f. is megirigyelné, ráadásul Minda valami kórusban énekel :D</div>
Igazán visszamehetne a balettba ugrálni, mert a tényfeltáráshoz a jelek szerint síkhülye. A púpos meg egy igazi Fellini, Minda pofázik, az irritáló molnárf-zene meg megy tovább.
Tényleg, Árpád visszament már Kecskemétre?
Jan 13, 2013 12:27:36
Béla
Jan 13, 2013 12:30:10
Most komolyan sneci, nem geciségből kérdeztem. Egy normális ember már régen fellógatta volna magát attól a mélyrepüléstől, amit te véghezvittél az elmúlt pár évben. Sőt, hallottam már olyanról, aki kevesebbért is ezt az utat választotta.
Neked néha átdereng az autizmusod védőburkot képező jótékony ködén, hogy mennyire elkeserítő helyzetben vagy? A mindenekfelett álló fals hiúságod, és a torz énképed maghéjába néha bedereng a napfény, egy-egy szörnyű pillanatra, egy-egy magányos estén a recskabunkerben beléd hasít, hogy ez, amit élsz, az nem élet?
Neked néha átdereng az autizmusod védőburkot képező jótékony ködén, hogy mennyire elkeserítő helyzetben vagy? A mindenekfelett álló fals hiúságod, és a torz énképed maghéjába néha bedereng a napfény, egy-egy szörnyű pillanatra, egy-egy magányos estén a recskabunkerben beléd hasít, hogy ez, amit élsz, az nem élet?
Jan 13, 2013 12:30:10
Weisz rabbi
Jan 13, 2013 12:30:42
Nem láttam a blogodon tegnap a menórát, sodi. Várom a magyarázatodat!
Jan 13, 2013 12:30:42
Kiss Endre Farkas
Jan 13, 2013 12:31:30
<div class="quote"><div class="author">Béla</div>Most komolyan sneci, nem geciségből kérdeztem. Egy normális ember már régen fellógatta volna magát attól a mélyrepüléstől, amit te véghezvittél az elmúlt pár évben. Sőt, hallottam már olyanról, aki kevesebbért is ezt az utat választotta.
Neked néha átdereng az autizmusod védőburkot képező jótékony ködén, hogy mennyire elkeserítő helyzetben vagy? A mindenekfelett álló fals hiúságod, és a torz énképed maghéjába néha bedereng a napfény, egy-egy szörnyű pillanatra, egy-egy magányos estén a recskabunkerben beléd hasít, hogy ez, amit élsz, az nem élet?</div>
Te teljesen hülye vagy? Olyankor előveszem, rárántok Aaronra, és máris kerek a világ. xD
Neked néha átdereng az autizmusod védőburkot képező jótékony ködén, hogy mennyire elkeserítő helyzetben vagy? A mindenekfelett álló fals hiúságod, és a torz énképed maghéjába néha bedereng a napfény, egy-egy szörnyű pillanatra, egy-egy magányos estén a recskabunkerben beléd hasít, hogy ez, amit élsz, az nem élet?</div>
Te teljesen hülye vagy? Olyankor előveszem, rárántok Aaronra, és máris kerek a világ. xD
Jan 13, 2013 12:31:30
Mem diplómás Tról
Jan 13, 2013 12:33:26
Szijasztók trolók! Vallaki másólya be a Kúrúcra a Pátyi Klein Sódi remek müvvett Sódi virgóckódik a Rózemberg Dannys kómenteknéll:
<a href="http://kuruc.info/r/7/106534/" rel="nofollow" target="_blank">http://kuruc.info/r/7/106534/</a>
A pátyi Klein Sodi
2000-ben mikor a hősünk,
Sodi még a gimibe járt,
Nem sejtette milyen gyorsan
Jön majd el a masztyzás.
Járt oda egy másik gyernőtt,
Úgy hívták, hogy Soós Józsi,
Kémlegyek üldözték el,
Majd jött a műhold szuri.
Tajgi volt a rámenős szájhős,
A trollfórum fátuma,
Fórizs pénzén éldegéltek,
És mentek ki olaszba.
Csúfolta a Marci a Sodit,
Tudta hogy gazember,
És mert Sodi neve kicsit más volt,
Úgy hívták hogy a Kiss-Klein.
Refr.:
Ha a Koppányok indulnak,
Ha a giroszok elfogynak,
Rideg Kolosyn masztizhat, ájultra.
Papúcsosnál lesz új nap,
A troll oda már nem nyúlhat,
RGL-lel skypeolhat,
Recskaboy.
Eljöttek a kegyetlen évek,
A trollcsapat mindenkit feldobott,
Egy pátyi lakra volt szükségük
És Gyöngyi csak hallgatott.
Azt írta, hogy nagyfarkú csődör,
Majd Sodi kölyökösen pisslogott
Végül lehozta a Velvet,
A nemzeti farokverő videót.
Röhögik a masztis Recskást,
És a papúcsós kis manót,
A csapatban ő volt a legjobb fej,
Síc kia kónyhábboll.
Elvitték a kormányzót, Borbélyt,
Betiltották a Tempót.
Garantált a röhögőgörcs,
Ugye snecológusok?
Refr.:
Ha a Koppányok indulnak,
Ha a giroszok elfogynak,
Rideg Kolosyn masztizhat, ájultra.
Papúcsosnál lesz új nap,
A troll oda már nem nyúlhat
RGL-lel skypeolhat,
Recskaboy.
A téren Sodi menetet látott,
Tudta hogy még tartozik,
Elindult barátjához,
A szomszédban lakott Marci.
Becsöngetett a Pál családhoz,
De jött a farba rugdosás,
Marci mérges szeme villant,
Sodi tudta a folytatást.
Marci hosszú listát nézett,
És a tartozásról ordított,
Mikor kimondta a 200 ezret,
Sodi sír: "nyem tajtozok".
Mikor menekült még látták az arcát
Futott és megállt, Sodi
Felemelte recskameráját,
A mérges Kuki Doki.
Refr.:
Ha a Koppányok indulnak,
Ha a giroszok elfogynak,
Rideg Kolosyn masztizhat, ájultra.
Papúcsosnál lesz új nap,
A troll oda már nem nyúlhat
RGL-lel skypeolhat,
Recskaboy.
<a href="http://kuruc.info/r/7/106534/" rel="nofollow" target="_blank">http://kuruc.info/r/7/106534/</a>
A pátyi Klein Sodi
2000-ben mikor a hősünk,
Sodi még a gimibe járt,
Nem sejtette milyen gyorsan
Jön majd el a masztyzás.
Járt oda egy másik gyernőtt,
Úgy hívták, hogy Soós Józsi,
Kémlegyek üldözték el,
Majd jött a műhold szuri.
Tajgi volt a rámenős szájhős,
A trollfórum fátuma,
Fórizs pénzén éldegéltek,
És mentek ki olaszba.
Csúfolta a Marci a Sodit,
Tudta hogy gazember,
És mert Sodi neve kicsit más volt,
Úgy hívták hogy a Kiss-Klein.
Refr.:
Ha a Koppányok indulnak,
Ha a giroszok elfogynak,
Rideg Kolosyn masztizhat, ájultra.
Papúcsosnál lesz új nap,
A troll oda már nem nyúlhat,
RGL-lel skypeolhat,
Recskaboy.
Eljöttek a kegyetlen évek,
A trollcsapat mindenkit feldobott,
Egy pátyi lakra volt szükségük
És Gyöngyi csak hallgatott.
Azt írta, hogy nagyfarkú csődör,
Majd Sodi kölyökösen pisslogott
Végül lehozta a Velvet,
A nemzeti farokverő videót.
Röhögik a masztis Recskást,
És a papúcsós kis manót,
A csapatban ő volt a legjobb fej,
Síc kia kónyhábboll.
Elvitték a kormányzót, Borbélyt,
Betiltották a Tempót.
Garantált a röhögőgörcs,
Ugye snecológusok?
Refr.:
Ha a Koppányok indulnak,
Ha a giroszok elfogynak,
Rideg Kolosyn masztizhat, ájultra.
Papúcsosnál lesz új nap,
A troll oda már nem nyúlhat
RGL-lel skypeolhat,
Recskaboy.
A téren Sodi menetet látott,
Tudta hogy még tartozik,
Elindult barátjához,
A szomszédban lakott Marci.
Becsöngetett a Pál családhoz,
De jött a farba rugdosás,
Marci mérges szeme villant,
Sodi tudta a folytatást.
Marci hosszú listát nézett,
És a tartozásról ordított,
Mikor kimondta a 200 ezret,
Sodi sír: "nyem tajtozok".
Mikor menekült még látták az arcát
Futott és megállt, Sodi
Felemelte recskameráját,
A mérges Kuki Doki.
Refr.:
Ha a Koppányok indulnak,
Ha a giroszok elfogynak,
Rideg Kolosyn masztizhat, ájultra.
Papúcsosnál lesz új nap,
A troll oda már nem nyúlhat
RGL-lel skypeolhat,
Recskaboy.
Jan 13, 2013 12:33:26
Béla
Jan 13, 2013 12:34:55
Némmá, felébredt a Tréfaboy:
Kiss Endre Farkas megosztott egy hivatkozást.
2 perce
siker
megoldotta! :D
24.media.tumblr.com
<img src="https://img.sodika.dk/imgur.com/T1fOg.png" alt="T1fOg.png" />
Sneci, tegnap, mikor rákattintottál az általad gányolt oldal vendégkönyvére, hány clic múlva jöttél rá, hogy megint csak elvonatoztak hozzád az öreg buzik? Eljutottál addig az angol szövegig, hogy csak reboottal tudod ezt megszüntetni, és újraindítottad az Acert, vérprofikám? :D
Kiss Endre Farkas megosztott egy hivatkozást.
2 perce
siker
megoldotta! :D
24.media.tumblr.com
<img src="https://img.sodika.dk/imgur.com/T1fOg.png" alt="T1fOg.png" />
Sneci, tegnap, mikor rákattintottál az általad gányolt oldal vendégkönyvére, hány clic múlva jöttél rá, hogy megint csak elvonatoztak hozzád az öreg buzik? Eljutottál addig az angol szövegig, hogy csak reboottal tudod ezt megszüntetni, és újraindítottad az Acert, vérprofikám? :D
Jan 13, 2013 12:34:55
Béla
Jan 13, 2013 12:38:04
Mi lesz a vasárnapi ebéd, recskás?
Pojcukjos bojsófőzejék?
Pojcukjos bojsófőzejék?
Jan 13, 2013 12:38:04
banshee
Jan 13, 2013 12:40:11
Urak!
Nem lehet hogy a púpos azért csinálja vonatozósra a szarjait mert ez is egy lehetőség buzipornó nézésére és egy kiadós fappogásra?
Nem lehet hogy a púpos azért csinálja vonatozósra a szarjait mert ez is egy lehetőség buzipornó nézésére és egy kiadós fappogásra?
Jan 13, 2013 12:40:11
grafikus007
Jan 13, 2013 13:02:54
sodi, szerinted miért van az, hogy egymástól függetlenül több embernek az lett a véleménye rólad, hogy fogyatékos vagy? A trollok, Pál Marci, dr Fórizs Eszter, anyád, SF. Mindannyian tévednek? Vagy összebeszéltek?
Jan 13, 2013 13:02:54
Karalábé Hadnagy
Jan 13, 2013 13:04:44
<div class="quote"><div class="author">grafikus007</div>sodi, volt már olyan, hogy felvetted anyád ruháit, kifestetted magad, és masztiztál a tükör előtt?</div>
Hogyne, van is róla egy ilyesmi videó, bár a maszti lemaradt:
<a href="http://youtu.be/v9am7P9pWo8?t=1m40s" rel="nofollow" target="_blank">http://youtu.be/v9am7P9pWo8?t=1m40s</a>
Hogyne, van is róla egy ilyesmi videó, bár a maszti lemaradt:
<a href="http://youtu.be/v9am7P9pWo8?t=1m40s" rel="nofollow" target="_blank">http://youtu.be/v9am7P9pWo8?t=1m40s</a>
Jan 13, 2013 13:04:44
IsmeretlenJoAkaro
Jan 13, 2013 13:19:37
Sneci, te magadat inkabb balekkent vagy inkabb fogyatekoskent jellemezned?
Jan 13, 2013 13:19:37
tigris
Jan 13, 2013 13:25:22
endre neked ki a legjobb barátod?
Jan 13, 2013 13:25:22
Haim
Jan 13, 2013 13:28:11
<div class="quote"><div class="author">tigris</div>endre neked ki a legjobb barátod?</div>
Van egyáltalán igazi barátja?
Egy olyan, akire mindig számíthat?
Van egyáltalán igazi barátja?
Egy olyan, akire mindig számíthat?
Jan 13, 2013 13:28:11
Drogos troll
Jan 13, 2013 13:29:12
<div class="quote"><div class="author">Sherlock Porksfigyelő</div><div class="quote"><div class="author">Drogos troll</div><div class="quote"><div class="author">Béla</div>"Tolvajkéregetők Akkoriban elég paraszt társaság járt ellenőrizni. Volt egy gyökér, amelyik rendre hajnali kettő-háromkor vert fel, és patentül végigcsinálta az igazoltatást. Aztán mikor kiengedtek, én is eljártam hozzá be-becsöngetni éjszaka."
</div>
Azért azt érezzük, hogy a mondat utolsó része már megint Árti vágyaiban fordult elő.
Ez is milyen egy kibaszott hazudozó, arcoskodó tízéves gyerek szinten áll, baszki...</div>
árti legviccesebb hazugságát a bombagyár rádióban hallottam. dióhéjban annyi, hogy az egykori butikja környékén találkozott Vágó Istvánnal. a történet az első verzóban úgy hangzott, hogy Vágó megdicsérte, hogy milyen jó a bombagyár és a bombagyár rádió, és utána felvetette, hogy szívesen elmenne a bombagyár rádióba vendégnek. a második verzió szerint meg Vágó agresszív stílusban osztotta az észt ártinak.
vicces, hogy ugyanazt a sztorit mindig másképp meséli el.</div>
Nagyon sokat hazudozik.
Ezért is figyelem szomorúan, hogy már megint mennyi tudatlan hülye issza a szavait.
</div>
Azért azt érezzük, hogy a mondat utolsó része már megint Árti vágyaiban fordult elő.
Ez is milyen egy kibaszott hazudozó, arcoskodó tízéves gyerek szinten áll, baszki...</div>
árti legviccesebb hazugságát a bombagyár rádióban hallottam. dióhéjban annyi, hogy az egykori butikja környékén találkozott Vágó Istvánnal. a történet az első verzóban úgy hangzott, hogy Vágó megdicsérte, hogy milyen jó a bombagyár és a bombagyár rádió, és utána felvetette, hogy szívesen elmenne a bombagyár rádióba vendégnek. a második verzió szerint meg Vágó agresszív stílusban osztotta az észt ártinak.
vicces, hogy ugyanazt a sztorit mindig másképp meséli el.</div>
Nagyon sokat hazudozik.
Ezért is figyelem szomorúan, hogy már megint mennyi tudatlan hülye issza a szavait.
Jan 13, 2013 13:29:12
CNN
Jan 13, 2013 13:30:50
<div class="quote"><div class="author">Drogos troll</div>
Nagyon sokat hazudozik.
Ezért is figyelem szomorúan, hogy már megint mennyi tudatlan hülye issza a szavait.</div>
az még hagyján, de zsákszámra utalják a tolvajnak a lét
Nagyon sokat hazudozik.
Ezért is figyelem szomorúan, hogy már megint mennyi tudatlan hülye issza a szavait.</div>
az még hagyján, de zsákszámra utalják a tolvajnak a lét
Jan 13, 2013 13:30:50
Drogos troll
Jan 13, 2013 13:35:46
<div class="quote"><div class="author">CNN</div><div class="quote"><div class="author">Drogos troll</div>
Nagyon sokat hazudozik.
Ezért is figyelem szomorúan, hogy már megint mennyi tudatlan hülye issza a szavait.</div>
az még hagyján, de zsákszámra utalják a tolvajnak a lét</div>
Mesterien csinálja ezeket a tarhálásokat. Biztos megint összejön pár hugyos pizzára való.
Nagyon sokat hazudozik.
Ezért is figyelem szomorúan, hogy már megint mennyi tudatlan hülye issza a szavait.</div>
az még hagyján, de zsákszámra utalják a tolvajnak a lét</div>
Mesterien csinálja ezeket a tarhálásokat. Biztos megint összejön pár hugyos pizzára való.
Jan 13, 2013 13:35:46
Brian
Jan 13, 2013 13:36:22
<div class="quote"><div class="author">CNN</div><div class="quote"><div class="author">Drogos troll</div>
Nagyon sokat hazudozik.
Ezért is figyelem szomorúan, hogy már megint mennyi tudatlan hülye issza a szavait.</div>
az még hagyján, de zsákszámra utalják a tolvajnak a lét</div>
majd visszakapjak. szenteste a putrijuk elott lesz feldugva a seggukbe. ja nem, a malac addigra ulni fog.
Nagyon sokat hazudozik.
Ezért is figyelem szomorúan, hogy már megint mennyi tudatlan hülye issza a szavait.</div>
az még hagyján, de zsákszámra utalják a tolvajnak a lét</div>
majd visszakapjak. szenteste a putrijuk elott lesz feldugva a seggukbe. ja nem, a malac addigra ulni fog.
Jan 13, 2013 13:36:22
malacmonitor
Jan 13, 2013 13:37:04
<div class="quote"><div class="author">Drogos troll</div><div class="quote"><div class="author">CNN</div><div class="quote"><div class="author">Drogos troll</div>
Nagyon sokat hazudozik.
Ezért is figyelem szomorúan, hogy már megint mennyi tudatlan hülye issza a szavait.</div>
az még hagyján, de zsákszámra utalják a tolvajnak a lét</div>
Mesterien csinálja ezeket a tarhálásokat. Biztos megint összejön pár hugyos pizzára való.</div>
Minden nap születik egy új balek.
Nagyon sokat hazudozik.
Ezért is figyelem szomorúan, hogy már megint mennyi tudatlan hülye issza a szavait.</div>
az még hagyján, de zsákszámra utalják a tolvajnak a lét</div>
Mesterien csinálja ezeket a tarhálásokat. Biztos megint összejön pár hugyos pizzára való.</div>
Minden nap születik egy új balek.
Jan 13, 2013 13:37:04
Géntolvaj református
Jan 13, 2013 13:37:14
Árti általában Lúdas Matyi remakeket gyárt. Ezt a sztorit modernizálja, átülteti a mai korba, ahol ő a szegény kisember, akit a hatalom el akar nyomni, de furfanggal mindig túljár a hatalom (régen földesurak, ma rendőrök és bírák) eszén. Abban reménykedik, hogy egyszer jelentkezik nála a Disney, és megveszik a filmes jogokat.
Jan 13, 2013 13:37:14
IsmeretlenJoAkaro
Jan 13, 2013 13:40:15
<div class="quote"><div class="author">Sherlock Porksfigyelő</div>ma éjjel megfogalmazódott bennem egy érdekes gondolat. Sherlock Porksológus kollégák, gondoltatok már arra, hogy a tolvajkergetős videók egy része, vagy akár az egész full kamu? úgy értem, lehetséges volna esetleg, hogy a videókon szereplő arcok nem is igazi tolvajok, hanem árti egy pakli cigiért és két felesért felbérelt valami hajléktalan cigányt, hogy "színészként" vegyen részt a "forgatásban"?
a lehel téri aluljáró kétes egzisztenciáinak köreiben járatosabb Sherlock Porksológusok a videók tüzetesebb végignézése után utána is járhatnának a kérdésnek.</div>
Szerintem sokszor eleg manipulativan vagta meg az anyagokat. Pl a londoni reszben azt a latszatot probalta kelteni, hogy a rendorok le se szartak oket, holott kiderult, hogy kb egy oraig maszkaltak vele ossze-vissza. Gondolom annyit lattak, hogy egy pufok idiota ovodas modjara cipel valami villogo muanyagot. Na ott pl elegge kilogott a lolab, gondolom sokszor a "bunko rendorok" mogott is volt valmi ok, amit Arteny nem mutatott meg.
a lehel téri aluljáró kétes egzisztenciáinak köreiben járatosabb Sherlock Porksológusok a videók tüzetesebb végignézése után utána is járhatnának a kérdésnek.</div>
Szerintem sokszor eleg manipulativan vagta meg az anyagokat. Pl a londoni reszben azt a latszatot probalta kelteni, hogy a rendorok le se szartak oket, holott kiderult, hogy kb egy oraig maszkaltak vele ossze-vissza. Gondolom annyit lattak, hogy egy pufok idiota ovodas modjara cipel valami villogo muanyagot. Na ott pl elegge kilogott a lolab, gondolom sokszor a "bunko rendorok" mogott is volt valmi ok, amit Arteny nem mutatott meg.
Jan 13, 2013 13:40:15
tigris
Jan 13, 2013 13:40:47
egy szemüvegtok kéne még a teljes sikerhez
Jan 13, 2013 13:40:47
Brian
Jan 13, 2013 13:43:42
<div class="quote"><div class="author">tigris</div>egy szemüvegtok kéne még a teljes sikerhez</div>
esetleg lehetne kuldeni par dvd tokot, hatha ki akarjak adni a nagysikeru filmsorozatot
esetleg lehetne kuldeni par dvd tokot, hatha ki akarjak adni a nagysikeru filmsorozatot
Jan 13, 2013 13:43:42
gennyes féregzsidó
Jan 13, 2013 13:48:19
snecit megint kérdőre vonta bécigány:
Kiss Endre Farkas A koppány csoporton belül egy vezetőváltás talán jó ötlet lenne és külső független tényfeltárókkal pl Rácz Gábor Lászlóval egy minőségibb csoportot tudnánk összehozni.
34 perce · Tetszik · 1
Balogh Béla Kiss Endre Farkas.
Mist beszéltem Kiss Endre Farkassal. Ő ilyen bejegyzést, ami egyel fentebb van nem írt be. Tudjuk, hogy van egy Kiss Endre Farkas aki a nevében írogat és cseszteti a Koppányt. Ideje lenne eltűnnöd már nem gondolod?
pár másodperce
Kiss Endre Farkas A koppány csoporton belül egy vezetőváltás talán jó ötlet lenne és külső független tényfeltárókkal pl Rácz Gábor Lászlóval egy minőségibb csoportot tudnánk összehozni.
34 perce · Tetszik · 1
Balogh Béla Kiss Endre Farkas.
Mist beszéltem Kiss Endre Farkassal. Ő ilyen bejegyzést, ami egyel fentebb van nem írt be. Tudjuk, hogy van egy Kiss Endre Farkas aki a nevében írogat és cseszteti a Koppányt. Ideje lenne eltűnnöd már nem gondolod?
pár másodperce
Jan 13, 2013 13:48:19
gennyes féregzsidó
Jan 13, 2013 13:53:37
szo-szo-szo-szórakoznak a nézők - megint ezt dadogtad, sneci?
Jan 13, 2013 13:53:37
tigris
Jan 13, 2013 13:56:58
miért akarja leváltani sodi bélát?
Jan 13, 2013 13:56:58
Kiss Endre Farkas
Jan 13, 2013 14:00:14
gennyes féregzsidót várják a levlistán
Jan 13, 2013 14:00:14
iThroll
Jan 13, 2013 14:01:05
sneci, de gonosz vagy.
pont most fúrod bélát mikor magánéleti problémáit próbálja megoldani??
szégyeld magad!!!
pont most fúrod bélát mikor magánéleti problémáit próbálja megoldani??
szégyeld magad!!!
Jan 13, 2013 14:01:05
Kiss Endre Farkas
Jan 13, 2013 14:06:25
Szemét trollok a Béla 20 percen át kiabált velem a telefonba!
*csicskult*
*csicskult*
Jan 13, 2013 14:06:25
gennyes féregzsidó
Jan 13, 2013 14:27:49
sneci, nem kérdezed meg a papúcsós törpét hogy miért kellett benzinnel leöntenie és meggyújtania a mobilnet stickedet?
13:38
ezt nem tudom őssze rakni ég ésszenes.
még mindig adja a jelet?
13:38
ezt nem tudom őssze rakni ég ésszenes.
még mindig adja a jelet?
Jan 13, 2013 14:27:49
Molnár F. Árpád
Jan 13, 2013 14:28:25
Csaba Csiza Sajnálom Tibit, mert értelmes srác, 2-3 éve még volt melóhelye, viszont Árpád mellett könnyű elkallódni, munkanélkülivé válni, határozott véleményem az, hogy egy harmincegynéhány éves fiatalembernek munkát kellene keresnie és családalapításon gondolkodnia, de mindenki azt csinál, amit akar persze. Tibinek rengeteg pénz a 25 eFt, mellesleg a fogházban meleg van, kaja van, stb., szóval azért mártírt nem kellene csinálni emiatt Tiborból, hogy bement héderezni öt napra. Teljesen máshogy gondolkodna az, akinek van mondjuk egy melóhelye, az tutira nem engedheti meg magának azt a luxus, hogy fogházba vonulgasson, hiszen elveszti a melóhelyét, ezzel együtt a megélhetését. Még szép, hogy kínlódva, de kifizettem a 3 db. sms-em miatt zaklatásnak minősített 48 eFt-os pénzbüntetésemet, minthogy 240 napra, azaz 8 hónapra fogházba menjek. Ahol Molnár F. Árpád a munkáltató, ott meg lehet engedni azt, hogy X napra, hónapra fogházba vonuljon valaki, egyéb munkáltatók máris mást fognak felvenni. Molnár F. Árpád stabil munkahelyet biztosít.
Sodi, ezt törlöd!!!!4!!!
MOST!!!4!!!!!!!!!!!!!44!
EMLÉKEZZ!!! EGY CSONT!!!!4!!!
Sodi, ezt törlöd!!!!4!!!
MOST!!!4!!!!!!!!!!!!!44!
EMLÉKEZZ!!! EGY CSONT!!!!4!!!
Jan 13, 2013 14:28:25
Drogos troll
Jan 13, 2013 14:31:01
<div class="quote"><div class="author">Molnár F. Árpád</div> 48 eFt-os pénzbüntetésemet, </div>
Geci, mind valami zaklatásért, meg asszonyverésért, meg hasonlókért van elítélve.
Sok elmebeteg gyökér.
Geci, mind valami zaklatásért, meg asszonyverésért, meg hasonlókért van elítélve.
Sok elmebeteg gyökér.
Jan 13, 2013 14:31:01
Béla
Jan 13, 2013 14:33:00
Kiss Endre Farkas Sajnos a Facebook megengedi, hogy megváltoztasd a neved, lecseréld a profilképedet másvalakiére, megjelölgesd az ismerőseit, utána pedig azt a látszatot keltsd, mintha Te lennél ő.
Nagyon szomorúak a rosszakaróim, hogy nem tudják feltörni a Facebook-hozzáférésemet (SMS-megerősítés kell ismeretlen gépekről, akárcsak a Gmail-fiókomnál), ezért próbálkoznak ehelyett ilyen sunyi kerülőutakon ártani nekem.
Én nem vagyok szomorú, recskaboy. Ne értékeld túl magadat, te púpos kis szarkupac, annyi vagy egy átlag trollnak, mint egy kellemetlen, szartól büdös döglégy az ebédje körül. Van, aki csak elhesseget, van aki rádbasz légycsapóval.
Nagyon szomorúak a rosszakaróim, hogy nem tudják feltörni a Facebook-hozzáférésemet (SMS-megerősítés kell ismeretlen gépekről, akárcsak a Gmail-fiókomnál), ezért próbálkoznak ehelyett ilyen sunyi kerülőutakon ártani nekem.
Én nem vagyok szomorú, recskaboy. Ne értékeld túl magadat, te púpos kis szarkupac, annyi vagy egy átlag trollnak, mint egy kellemetlen, szartól büdös döglégy az ebédje körül. Van, aki csak elhesseget, van aki rádbasz légycsapóval.
Jan 13, 2013 14:33:00
snecigeci
Jan 13, 2013 14:33:19
Őszinte részvétem, Sneci. A hamvait szórd a Dunába.
Nyugodjék békében.
Nyugodjék békében.
Jan 13, 2013 14:33:19
Béla
Jan 13, 2013 14:34:27
Sneci, mi van a rósza által szétbaszott kameráddal, és pinokkió által felgyújtott mobilnettel? Miért lapítasz?
Apádat mikor hívod fel végre? Vasárnap van, biztosan jól esne neki.
Apádat mikor hívod fel végre? Vasárnap van, biztosan jól esne neki.
Jan 13, 2013 14:34:27
Brian
Jan 13, 2013 14:36:29
sodi nem idegesiti magat a mobilnet miatt, ugysem tudna hasznalni, amig be nem fizeti a telefonszamlat. Jövő héten.
Jan 13, 2013 14:36:29
gennyes féregzsidó
Jan 13, 2013 14:36:53
sneci most akkor új mobilnet sticket kell venned?:)
Jan 13, 2013 14:36:53
snecigeci
Jan 13, 2013 14:37:16
Dehát pont a Jövő héten adta volna fel a csekket :(
Jan 13, 2013 14:37:16
Géntolvaj református
Jan 13, 2013 14:37:16
De hát a troll nem is hazudott. Sodinak tényleg az a véleménye, hogy Bécigánynak le kellene mondania, ezt a söröskorsós fogkiverés után írta, továbbá azzal is egyetért, hogy a kappanoknak ki kéne békülniük Ráczigánnyal. Hol itt a hazugság? Hol itt a lejáratás? Nyem értyem.
Jan 13, 2013 14:37:16
Béla
Jan 13, 2013 14:38:35
Eli, nekem nem tetszik, ahogyan az a nő néz titeket. Ugye tudod, hány nő adta el kedvesét, szeretőjét féltékenységből a titkosszolgálatoknak a történelem folyamán? Vigyázz!
<img src="https://img.sodika.dk/imgur.com/jjrZ2.jpg" alt="jjrZ2.jpg" />
<img src="https://img.sodika.dk/imgur.com/jjrZ2.jpg" alt="jjrZ2.jpg" />
Jan 13, 2013 14:38:35
gennyes féregzsidó
Jan 13, 2013 14:41:43
sneci, rövid időn belül elintéztettük egy webkamerádat és egy mobilnet stickedet.
mi erről a véleményed, buzikám?
mi erről a véleményed, buzikám?
Jan 13, 2013 14:41:43
Béla
Jan 13, 2013 14:46:17
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>sneci, rövid időn belül elintéztettük egy webkamerádat és egy mobilnet stickedet.
mi erről a véleményed, buzikám?</div>
Durván érintheti, mert a laptopon kívüli ingóságainak megközelítőleg fele ezzel megsemmisült.
mi erről a véleményed, buzikám?</div>
Durván érintheti, mert a laptopon kívüli ingóságainak megközelítőleg fele ezzel megsemmisült.
Jan 13, 2013 14:46:17
115 látogató online.
A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™


Attól még egy faszverő buzi marad :))