tigris
Jan 12, 2013 13:25:45
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>sneci, ha már 10 millióért áruljátok a pátyi házat, abból mennyi fog megmaradni ha kifizetitek az adósságokat? 1-2 millió?
látod hova juttattad anyádat a sokéves semmittevéssel, munkakerüléssel?</div>
az anyja a hibás, mert nem engedte, hogy egy évig pihengessen. már híres jogász lenne, sztárügyvéd.
látod hova juttattad anyádat a sokéves semmittevéssel, munkakerüléssel?</div>
az anyja a hibás, mert nem engedte, hogy egy évig pihengessen. már híres jogász lenne, sztárügyvéd.
Jan 12, 2013 13:25:45
Fotelrocker_Presszócigány
Jan 12, 2013 13:27:36
Sneci milyen érzés lesz borgnak lenni? fincsi?
Jan 12, 2013 13:27:36
broni
Jan 12, 2013 13:27:51
megint itt van már a szabbath, sok büdös gój nyaljon sarat!!!!
Jan 12, 2013 13:27:51
gennyes féregzsidó
Jan 12, 2013 13:28:32
sneci, most kezdesz el dolgozni, amikor csak az elmúlt évben milliókba került anyádnak az etetésed, a rezsi fizetése?
te mégis hogy tudsz reggelente a tükörbe nézni?
hitvány féreg vagy.
te mégis hogy tudsz reggelente a tükörbe nézni?
hitvány féreg vagy.
Jan 12, 2013 13:28:32
Káoszkapitány
Jan 12, 2013 13:29:48
Bocsánatot kértél már anyukádtól, aki időben figyelmeztetett, hogy ne add a zsidónak a pénzt, te meg a szokásos nagyképűséggel azt felelted, hogy nem vagy balek? A történtek fényében kijelenthető, hogy igenis balek vagy?
Jan 12, 2013 13:29:48
gennyes féregzsidó
Jan 12, 2013 13:40:11
sneci, te fel tudod fogni, hogy mit műveltél a szüleiddel?
- apádat kiraktad abból a lakásból, amit ő ajándékozott neked
- elbasztad azt az örökséget, amit apád ajándékozott neked
- munkaképességed ellenére 28 éves korodig nem voltál hajlandó elmenni dolgozni, anyádon élősködtél, ezért miattad kénytelen volt eladni 2 ingatlant
- miután elmentél dolgozni filléreket kerestél, anyádnak nem fizetted a rezsit a megállapodás ellenére
- anyád, mivel nem tudott egyszerre téged is eltartani és a rezsit is fizetni, kénytelen eladni az utolsó ingatlant is, ezzel elvesztette öregkori lakhatását és teljesen elszegényedik
- apádat évek óta nem látogatod, még karácsonykor sem mész el hozzá, pedig 50-60 km-re lakik csak tőled
végig tudod gondolni, hogy milyen szemét, önző, hálátlan ember vagy, és hogyan tetted tönkre szüleidet, te hitvány gané?
- apádat kiraktad abból a lakásból, amit ő ajándékozott neked
- elbasztad azt az örökséget, amit apád ajándékozott neked
- munkaképességed ellenére 28 éves korodig nem voltál hajlandó elmenni dolgozni, anyádon élősködtél, ezért miattad kénytelen volt eladni 2 ingatlant
- miután elmentél dolgozni filléreket kerestél, anyádnak nem fizetted a rezsit a megállapodás ellenére
- anyád, mivel nem tudott egyszerre téged is eltartani és a rezsit is fizetni, kénytelen eladni az utolsó ingatlant is, ezzel elvesztette öregkori lakhatását és teljesen elszegényedik
- apádat évek óta nem látogatod, még karácsonykor sem mész el hozzá, pedig 50-60 km-re lakik csak tőled
végig tudod gondolni, hogy milyen szemét, önző, hálátlan ember vagy, és hogyan tetted tönkre szüleidet, te hitvány gané?
Jan 12, 2013 13:40:11
tigris
Jan 12, 2013 13:42:46
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>sneci, te fel tudod fogni, hogy mit műveltél a szüleiddel?
- apádat kiraktad abból a lakásból, amit ő ajándékozott neked
- elbasztad azt az örökséget, amit apád ajándékozott neked
- munkaképességed ellenére 28 éves korodig nem voltál hajlandó elmenni dolgozni, anyádon élősködtél, ezért miattad kénytelen volt eladni 2 ingatlant
- miután elmentél dolgozni filléreket kerestél, anyádnak nem fizetted a rezsit a megállapodás ellenére
- anyád, mivel nem tudott egyszerre téged is eltartani és a rezsit is fizetni, kénytelen eladni az utolsó ingatlant is, ezzel elvesztette öregkori lakhatását és teljesen elszegényedik
- apádat évek óta nem látogatod, még karácsonykor sem mész el hozzá, pedig 50-60 km-re lakik csak tőled
végig tudod gondolni, hogy milyen szemét, önző, hálátlan ember vagy, és hogyan tetted tönkre szüleidet, te hitvány gané?</div>
egyértelműen beteg. orvoshoz kéne fordulnia
- apádat kiraktad abból a lakásból, amit ő ajándékozott neked
- elbasztad azt az örökséget, amit apád ajándékozott neked
- munkaképességed ellenére 28 éves korodig nem voltál hajlandó elmenni dolgozni, anyádon élősködtél, ezért miattad kénytelen volt eladni 2 ingatlant
- miután elmentél dolgozni filléreket kerestél, anyádnak nem fizetted a rezsit a megállapodás ellenére
- anyád, mivel nem tudott egyszerre téged is eltartani és a rezsit is fizetni, kénytelen eladni az utolsó ingatlant is, ezzel elvesztette öregkori lakhatását és teljesen elszegényedik
- apádat évek óta nem látogatod, még karácsonykor sem mész el hozzá, pedig 50-60 km-re lakik csak tőled
végig tudod gondolni, hogy milyen szemét, önző, hálátlan ember vagy, és hogyan tetted tönkre szüleidet, te hitvány gané?</div>
egyértelműen beteg. orvoshoz kéne fordulnia
Jan 12, 2013 13:42:46
tigris
Jan 12, 2013 13:49:09
de tényleg viccen kívül. valószínűleg valami hormonális baja van. olyan, mintha nem lenne ember.
Jan 12, 2013 13:49:09
broni
Jan 12, 2013 13:53:16
<div class="quote"><div class="author">tigris</div>de tényleg viccen kívül. valószínűleg valami hormonális baja van. olyan, mintha nem lenne ember.</div>
goj??))))))
goj??))))))
Jan 12, 2013 13:53:16
tigris
Jan 12, 2013 13:59:55
arról van valami infó, hogy az általános iskolából miért rúgták ki?
Jan 12, 2013 13:59:55
Andy Dufresne
Jan 12, 2013 14:10:59
<div class="quote"><div class="author">tigris</div>arról van valami infó, hogy az általános iskolából miért rúgták ki?</div>
Biztos bunki bankozott.
Biztos bunki bankozott.
Jan 12, 2013 14:10:59
sodika
Jan 12, 2013 14:14:46
Már ki is rúgtak engem sulikból?
Ez egyre jobb :)
Ez egyre jobb :)
Jan 12, 2013 14:14:46
Géntolvaj református
Jan 12, 2013 14:16:36
Sodi, nagyon megijedtél, amikor gyerekkorodban rájöttél, hogy buzi vagy?
Jan 12, 2013 14:16:36
Karalábé Hadnagy
Jan 12, 2013 14:17:23
Jan 12, 2013 14:17:23
Fotelrocker_Presszócigány
Jan 12, 2013 14:19:31
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Már ki is rúgtak engem sulikból?
Ez egyre jobb :)</div>
szmájlizol, szóval hazudsz. te irodalomból bukott krónikás. Ez egyre jobb. Hálátlan szar, hogy tudsz tükörbe nézni?? Köpd le magad köcsög!
Ez egyre jobb :)</div>
szmájlizol, szóval hazudsz. te irodalomból bukott krónikás. Ez egyre jobb. Hálátlan szar, hogy tudsz tükörbe nézni?? Köpd le magad köcsög!
Jan 12, 2013 14:19:31
Káoszkapitány
Jan 12, 2013 14:24:09
<div class="quote"><div class="author">Andy Dufresne</div><div class="quote"><div class="author">tigris</div>arról van valami infó, hogy az általános iskolából miért rúgták ki?</div>
Biztos bunki bankozott.</div>
Valahányszor dolgozatot írtak, ő "Na meló, csá" felkiáltással kivonult a teremből.
Biztos bunki bankozott.</div>
Valahányszor dolgozatot írtak, ő "Na meló, csá" felkiáltással kivonult a teremből.
Jan 12, 2013 14:24:09
Brian
Jan 12, 2013 14:26:42
<div class="quote"><div class="author">Káoszkapitány</div><div class="quote"><div class="author">Andy Dufresne</div><div class="quote"><div class="author">tigris</div>arról van valami infó, hogy az általános iskolából miért rúgták ki?</div>
Biztos bunki bankozott.</div>
Valahányszor dolgozatot írtak, ő "Na meló, csá" felkiáltással kivonult a teremből.</div>
bunkibankozni
Biztos bunki bankozott.</div>
Valahányszor dolgozatot írtak, ő "Na meló, csá" felkiáltással kivonult a teremből.</div>
bunkibankozni
Jan 12, 2013 14:26:42
Fotelrocker_Presszócigány
Jan 12, 2013 14:34:08
<a href="http://kuruc.info/r/22/106355/" rel="nofollow" target="_blank">http://kuruc.info/r/22/106355/</a>
A kuruc szarát egye meg vagy a magyarságra támadva matocsy faszát szopja? Ajjaj, snecike komoly dilemmába került.
A kuruc szarát egye meg vagy a magyarságra támadva matocsy faszát szopja? Ajjaj, snecike komoly dilemmába került.
Jan 12, 2013 14:34:08
Karalábé Hadnagy
Jan 12, 2013 14:38:06
Látom, hogy itt vagy, Sneci! Miért nem válaszolsz?
Szerintem egy magyarázókártya elférne az anaharta.hu-n, hogy tudják, kivel is dolgoztatnak. Mit gondolsz?
Szerintem egy magyarázókártya elférne az anaharta.hu-n, hogy tudják, kivel is dolgoztatnak. Mit gondolsz?
Jan 12, 2013 14:38:06
gennyes féregzsidó
Jan 12, 2013 14:39:49
sneci miért támadtál a szüleidre?
miért tetted tönkre őket?
miért gyűlölöd őket?
miért tetted tönkre őket?
miért gyűlölöd őket?
Jan 12, 2013 14:39:49
lőcs
Jan 12, 2013 14:42:16
<a href="https://soundcloud.com/kiss-endre-farkas/radical-hungary-rosenberg-dani" rel="nofollow" target="_blank">https://soundcloud.com/kiss-endre-farkas/radical-hungary-rosenberg-dani</a>
Follow Kiss Endre Farkas, Katy Perry, Foo Fighters and others on SoundCloud. : DDDD
Follow Kiss Endre Farkas, Katy Perry, Foo Fighters and others on SoundCloud. : DDDD
Jan 12, 2013 14:42:16
Ószövetségi Düh
Jan 12, 2013 14:44:14
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Már ki is rúgtak engem sulikból?
Ez egyre jobb :)</div>
Púpos, te majd akkor fölényeskedj, ha bemutattad az indexedet.
Addig kussolsz.
Ez egyre jobb :)</div>
Púpos, te majd akkor fölényeskedj, ha bemutattad az indexedet.
Addig kussolsz.
Jan 12, 2013 14:44:14
tigris
Jan 12, 2013 14:45:42
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Már ki is rúgtak engem sulikból?
Ez egyre jobb :)</div>
de hát ki beszélt rólad? magadra vetted tán?
Ez egyre jobb :)</div>
de hát ki beszélt rólad? magadra vetted tán?
Jan 12, 2013 14:45:42
Géntolvaj református
Jan 12, 2013 14:54:36
<div class="quote"><div class="author">lőcs</div><a href="https://soundcloud.com/kiss-endre-farkas/radical-hungary-rosenberg-dani" rel="nofollow" target="_blank">https://soundcloud.com/kiss-endre-farkas/radical-hungary-rosenberg-dani</a>
Follow Kiss Endre Farkas, Katy Perry, Foo Fighters and others on SoundCloud. : DDDD</div>
Sodi, írhatna valaki egy olyan számot is, hogy Sodikát elviszik vonattal egy helyre, ahol dolgozhat.
Follow Kiss Endre Farkas, Katy Perry, Foo Fighters and others on SoundCloud. : DDDD</div>
Sodi, írhatna valaki egy olyan számot is, hogy Sodikát elviszik vonattal egy helyre, ahol dolgozhat.
Jan 12, 2013 14:54:36
Brian
Jan 12, 2013 14:58:04
<div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div><div class="quote"><div class="author">lőcs</div><a href="https://soundcloud.com/kiss-endre-farkas/radical-hungary-rosenberg-dani" rel="nofollow" target="_blank">https://soundcloud.com/kiss-endre-farkas/radical-hungary-rosenberg-dani</a>
Follow Kiss Endre Farkas, Katy Perry, Foo Fighters and others on SoundCloud. : DDDD</div>
Sodi, írhatna valaki egy olyan számot is, hogy Sodikát elviszik vonattal egy helyre, ahol dolgozhat.</div>
szoktal koncentralni, sodi?
Follow Kiss Endre Farkas, Katy Perry, Foo Fighters and others on SoundCloud. : DDDD</div>
Sodi, írhatna valaki egy olyan számot is, hogy Sodikát elviszik vonattal egy helyre, ahol dolgozhat.</div>
szoktal koncentralni, sodi?
Jan 12, 2013 14:58:04
Géntolvaj református
Jan 12, 2013 14:58:26
Sodi, szerinted keveset dolgoznak a zsidók? Mert nekem egyelőre úgy tűnik, hogy ebben az országban kizárólag a zsidók dolgoznak. Például a ti társaságotokban is csak Eszter dolgozik.
Jan 12, 2013 14:58:26
gennyes féregzsidó
Jan 12, 2013 15:00:35
blogin, te az ilyenekért maradsz örök életedre egy droid:
"Tény, hogy nem újságírók vagytok, csak közepes szintű fordítók (cikkmásolók), azért gondolkodni még szabad. Amit a cikkben szociális médiának írtok, az a közösségi média, például a Facebook. Tudom, hogy olcsóbb a gyakornok, de azért köztük is lehetne válogatni."
Válasz: "Kedves Zoltán, köszönjük értékes szavait és gondolatait. Egyébként meg érdemes lenne egy helyesírás ellenorzot atfuttatni a honlapjukon, illetve úgy összerakni, hogy okos telefonokon is rendesen lehessen olvasni, mert összecsúsznak a sorok. Szép napot, Zsuzsa"
"Tény, hogy nem újságírók vagytok, csak közepes szintű fordítók (cikkmásolók), azért gondolkodni még szabad. Amit a cikkben szociális médiának írtok, az a közösségi média, például a Facebook. Tudom, hogy olcsóbb a gyakornok, de azért köztük is lehetne válogatni."
Válasz: "Kedves Zoltán, köszönjük értékes szavait és gondolatait. Egyébként meg érdemes lenne egy helyesírás ellenorzot atfuttatni a honlapjukon, illetve úgy összerakni, hogy okos telefonokon is rendesen lehessen olvasni, mert összecsúsznak a sorok. Szép napot, Zsuzsa"
Jan 12, 2013 15:00:35
Karalábé Hadnagy
Jan 12, 2013 15:02:11
<img src="https://img.sodika.dk/imgur.com/cr4Vn.png" alt="cr4Vn.png" />
Jan 12, 2013 15:02:11
Karalábé Hadnagy
Jan 12, 2013 15:03:45
Ez van a képen:
<a href="http://www.anaharta.hu/regi/vendegkonyv.php?do=del&id=20120802151454&page=1" rel="nofollow" target="_blank">http://www.anaharta.hu/regi/vendegkonyv.php?do=del&id=20120802151454&page=1</a>
<a href="http://www.anaharta.hu/regi/vendegkonyv.php?do=del&id=20120802151454&page=1" rel="nofollow" target="_blank">http://www.anaharta.hu/regi/vendegkonyv.php?do=del&id=20120802151454&page=1</a>
Jan 12, 2013 15:03:45
gennyes féregzsidó
Jan 12, 2013 15:07:13
<div class="quote"><div class="author">Karalábé Hadnagy</div>Ez van a képen:
<a href="http://www.anaharta.hu/regi/vendegkonyv.php?do=del&id=20120802151454&page=1" rel="nofollow" target="_blank">http://www.anaharta.hu/regi/vendegkonyv.php?do=del&id=20120802151454&page=1</a></div>
szép találat, zsidó!
<a href="http://www.anaharta.hu/regi/vendegkonyv.php?do=del&id=20120802151454&page=1" rel="nofollow" target="_blank">http://www.anaharta.hu/regi/vendegkonyv.php?do=del&id=20120802151454&page=1</a></div>
szép találat, zsidó!
Jan 12, 2013 15:07:13
Öregek
Jan 12, 2013 15:08:54
* vonatra szállnak *
Jan 12, 2013 15:08:54
Trollopata
Jan 12, 2013 15:22:44
meta name="Author" content="www.info4u.hu Info4u ([email protected]), 2008.02.03"
Jan 12, 2013 15:22:44
snecigeci
Jan 12, 2013 15:29:47
Ha elindul a vonat, a szívem majdnem megszakad...
Jan 12, 2013 15:29:47
gennyes féregzsidó
Jan 12, 2013 15:35:37
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>www.anaharta.hu/index.php?mit=vendegkonyv :F</div>
ez trójai.
ez trójai.
Jan 12, 2013 15:35:37
szpítsopp
Jan 12, 2013 15:35:55
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>www.anaharta.hu/index.php?mit=vendegkonyv :F</div>
Kabbe :DDD
Kabbe :DDD
Jan 12, 2013 15:35:55
snecigeci
Jan 12, 2013 15:36:42
Nem az. Csak a vírusirtód azt hiszi. Csak simán redirectel a vonatozós buzikhoz.
Jan 12, 2013 15:36:42
szpítsopp
Jan 12, 2013 15:36:59
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>www.anaharta.hu/index.php?mit=vendegkonyv :F</div>
ez trójai.</div>
csak a szokásos vonat, én barom meg rákattintottam :D
ez trójai.</div>
csak a szokásos vonat, én barom meg rákattintottam :D
Jan 12, 2013 15:36:59
snecigeci
Jan 12, 2013 15:38:01
Alap. Sodi védjegye xD
Jan 12, 2013 15:38:01
medvezsidaj
Jan 12, 2013 15:40:33
Velvet cikkre is átirányíthatódna az oldal ;D
Jan 12, 2013 15:40:33
gennyes féregzsidó
Jan 12, 2013 15:40:54
mehetne a velvetes cikk is.
Jan 12, 2013 15:40:54
Trollopata
Jan 12, 2013 15:45:32
egy ujabb elegedett kliens!
*parodiarovat*
*parodiarovat*
Jan 12, 2013 15:45:32
snecigeci
Jan 12, 2013 15:48:12
<i>Ha megenged egy tanácsot, az Ön helyében olyan emberre bíznám az informatikai feladataimat, aki az üzleti élet sok ismert szereplőjének elismerését vívta már ki. Ezek az üzletemberek pontosan tisztában vannak vele, hogy a megfelelő szakértő kiválasztásán súlyos milliók múlhatnak. Talán a 100 leggazdagabb magyar között lévő Szeremley Huba, és mások elégedett választását követve Ön sem tévedhet túl nagyot.</i>
Jan 12, 2013 15:48:12
iThroll
Jan 12, 2013 15:52:04
elsőre csodálkoztam is hogy a <a href="http://www.anaharta.hu/" rel="nofollow" target="_blank">http://www.anaharta.hu/</a> sneci munkája lenne. ahhoz túl jó.
aztán ugyebár a kolléga linkjéből meglett púp gányolása is <a href="http://www.anaharta.hu/regi" rel="nofollow" target="_blank">http://www.anaharta.hu/regi</a>
aztán ugyebár a kolléga linkjéből meglett púp gányolása is <a href="http://www.anaharta.hu/regi" rel="nofollow" target="_blank">http://www.anaharta.hu/regi</a>
Jan 12, 2013 15:52:04
Danyiil Romanovics
Jan 12, 2013 15:58:36
MIFAAAN??? Sneci nem lesz boldog, ha visszanéz ide! :D
Jan 12, 2013 15:58:36
snecigeci
Jan 12, 2013 16:03:09
Figyeljetek már... Tiltva van a velvetes cikk URL-je itt:
<a href="http://www.anaharta.hu/regi/vendegkonyv.php?do=add_form&page=1" rel="nofollow" target="_blank">http://www.anaharta.hu/regi/vendegkonyv.php?do=add_form&page=1</a>
Próbáljátok ezt beküldeni:
<i><a href="http://velvet.hu/szex/2012/01/18/farokvero_videoja_miatt_tamadjak_a_nemzet_bloggeret/" rel="nofollow" target="_blank">http://velvet.hu/szex/2012/01/18/farokvero_videoja_miatt_tamadjak_a_nemzet_bloggeret/</a></i>
...
A bejegyzés tiltott kifejezést tartalmaz : <a href="http://velvet.hu/szex/2012/01/18/farokvero_videoja_miatt_tamadjak_a_nemzet_bloggeret" rel="nofollow" target="_blank">http://velvet.hu/szex/2012/01/18/farokvero_videoja_miatt_tamadjak_a_nemzet_bloggeret</a>
Kattints ide és próbáld meg újra.
xDDDDDDDD
<a href="http://www.anaharta.hu/regi/vendegkonyv.php?do=add_form&page=1" rel="nofollow" target="_blank">http://www.anaharta.hu/regi/vendegkonyv.php?do=add_form&page=1</a>
Próbáljátok ezt beküldeni:
<i><a href="http://velvet.hu/szex/2012/01/18/farokvero_videoja_miatt_tamadjak_a_nemzet_bloggeret/" rel="nofollow" target="_blank">http://velvet.hu/szex/2012/01/18/farokvero_videoja_miatt_tamadjak_a_nemzet_bloggeret/</a></i>
...
A bejegyzés tiltott kifejezést tartalmaz : <a href="http://velvet.hu/szex/2012/01/18/farokvero_videoja_miatt_tamadjak_a_nemzet_bloggeret" rel="nofollow" target="_blank">http://velvet.hu/szex/2012/01/18/farokvero_videoja_miatt_tamadjak_a_nemzet_bloggeret</a>
Kattints ide és próbáld meg újra.
xDDDDDDDD
Jan 12, 2013 16:03:09
Bela
Jan 12, 2013 16:03:32
•nagyon rohog a verprofi informatikuson•
Jan 12, 2013 16:03:32
Danyiil Romanovics
Jan 12, 2013 16:04:07
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ez hatalmas :D
Jan 12, 2013 16:04:07
gennyes féregzsidó
Jan 12, 2013 16:06:20
<div class="quote"><div class="author">Danyiil Romanovics</div>MIFAAAN??? Sneci nem lesz boldog, ha visszanéz ide! :D</div>
szerintem ez neki pénzt jelent, hiszen a honlap javítását kiszámlázza. kifejezetten jót teszünk vele.
arról nem is szólva, hogy a velvetes cikk pálfordulásról és bűnbánatról szól.
szerintem ez neki pénzt jelent, hiszen a honlap javítását kiszámlázza. kifejezetten jót teszünk vele.
arról nem is szólva, hogy a velvetes cikk pálfordulásról és bűnbánatról szól.
Jan 12, 2013 16:06:20
Karalábé Hadnagy
Jan 12, 2013 16:06:40
<div class="quote"><div class="author">iThroll</div>elsőre csodálkoztam is hogy a <a href="http://www.anaharta.hu/" rel="nofollow" target="_blank">http://www.anaharta.hu/</a> sneci munkája lenne. ahhoz túl jó.
aztán ugyebár a kolléga linkjéből meglett púp gányolása is <a href="http://www.anaharta.hu/regi" rel="nofollow" target="_blank">http://www.anaharta.hu/regi</a></div>
Szerintem az új verzió Púp gányolása, nem a régi. 2010 novemberi az utolsó bejegyzés a régi vendégkönyvben, majd legközelebb 2012 augusztusában Púp tesztkommentje jelzi, hogy egy vérprofi vette kezelésbe az oldalt.
Egyébként használ ez az oldal bármihez is AJAX-ot?
Ezért kérdem:
Szerző: Féktelenül 2 (Oct 08, 2012 23:13:57)
Min dolgozol most? Nem kell konkrétum elég csak körvonalakban.
Szerző: sodika (Oct 08, 2012 23:15:29)
Egy művészeti tanfolyam weblapján programozok AJAX-os funkciókat.
aztán ugyebár a kolléga linkjéből meglett púp gányolása is <a href="http://www.anaharta.hu/regi" rel="nofollow" target="_blank">http://www.anaharta.hu/regi</a></div>
Szerintem az új verzió Púp gányolása, nem a régi. 2010 novemberi az utolsó bejegyzés a régi vendégkönyvben, majd legközelebb 2012 augusztusában Púp tesztkommentje jelzi, hogy egy vérprofi vette kezelésbe az oldalt.
Egyébként használ ez az oldal bármihez is AJAX-ot?
Ezért kérdem:
Szerző: Féktelenül 2 (Oct 08, 2012 23:13:57)
Min dolgozol most? Nem kell konkrétum elég csak körvonalakban.
Szerző: sodika (Oct 08, 2012 23:15:29)
Egy művészeti tanfolyam weblapján programozok AJAX-os funkciókat.
Jan 12, 2013 16:06:40
Karalábé Hadnagy
Jan 12, 2013 16:09:42
<div class="quote"><div class="author">Danyiil Romanovics</div>MIFAAAN??? Sneci nem lesz boldog, ha visszanéz ide! :D</div>
Kb. egy óra múlva még idegesebb lesz, mert már úton van egy sokkal nagyobb faszerdő, egész más témában. De addigis ezt élvezzük ki.:)
Kb. egy óra múlva még idegesebb lesz, mert már úton van egy sokkal nagyobb faszerdő, egész más témában. De addigis ezt élvezzük ki.:)
Jan 12, 2013 16:09:42
Danyiil Romanovics
Jan 12, 2013 16:11:27
<div class="quote"><div class="author">Karalábé Hadnagy</div><div class="quote"><div class="author">Danyiil Romanovics</div>MIFAAAN??? Sneci nem lesz boldog, ha visszanéz ide! :D</div>
Kb. egy óra múlva még idegesebb lesz, mert már úton van egy sokkal nagyobb faszerdő, egész más témában. De addigis ezt élvezzük ki.:)</div>
Egy óra múlva nagy durranás? Alig várom! :)
Kb. egy óra múlva még idegesebb lesz, mert már úton van egy sokkal nagyobb faszerdő, egész más témában. De addigis ezt élvezzük ki.:)</div>
Egy óra múlva nagy durranás? Alig várom! :)
Jan 12, 2013 16:11:27
gennyes féregzsidó
Jan 12, 2013 16:11:41
<div class="quote"><div class="author">Karalábé Hadnagy</div><div class="quote"><div class="author">iThroll</div>elsőre csodálkoztam is hogy a <a href="http://www.anaharta.hu/" rel="nofollow" target="_blank">http://www.anaharta.hu/</a> sneci munkája lenne. ahhoz túl jó.
aztán ugyebár a kolléga linkjéből meglett púp gányolása is <a href="http://www.anaharta.hu/regi" rel="nofollow" target="_blank">http://www.anaharta.hu/regi</a></div>
Szerintem az új verzió Púp gányolása, nem a régi. 2010 novemberi az utolsó bejegyzés a régi vendégkönyvben, majd legközelebb 2012 augusztusában Púp tesztkommentje jelzi, hogy egy vérprofi vette kezelésbe az oldalt.
Egyébként használ ez az oldal bármihez is AJAX-ot?
Ezért kérdem:
Szerző: Féktelenül 2 (Oct 08, 2012 23:13:57)
Min dolgozol most? Nem kell konkrétum elég csak körvonalakban.
Szerző: sodika (Oct 08, 2012 23:15:29)
Egy művészeti tanfolyam weblapján programozok AJAX-os funkciókat.</div>
ez volt a művészeti tanfolyam weblapja:
<a href="http://www.wwmstudio.hu/" rel="nofollow" target="_blank">http://www.wwmstudio.hu/</a>
aztán ugyebár a kolléga linkjéből meglett púp gányolása is <a href="http://www.anaharta.hu/regi" rel="nofollow" target="_blank">http://www.anaharta.hu/regi</a></div>
Szerintem az új verzió Púp gányolása, nem a régi. 2010 novemberi az utolsó bejegyzés a régi vendégkönyvben, majd legközelebb 2012 augusztusában Púp tesztkommentje jelzi, hogy egy vérprofi vette kezelésbe az oldalt.
Egyébként használ ez az oldal bármihez is AJAX-ot?
Ezért kérdem:
Szerző: Féktelenül 2 (Oct 08, 2012 23:13:57)
Min dolgozol most? Nem kell konkrétum elég csak körvonalakban.
Szerző: sodika (Oct 08, 2012 23:15:29)
Egy művészeti tanfolyam weblapján programozok AJAX-os funkciókat.</div>
ez volt a művészeti tanfolyam weblapja:
<a href="http://www.wwmstudio.hu/" rel="nofollow" target="_blank">http://www.wwmstudio.hu/</a>
Jan 12, 2013 16:11:41
Bela
Jan 12, 2013 16:12:05
<a href="http://tinyurl.com/adoj7qg" rel="nofollow" target="_blank">http://tinyurl.com/adoj7qg</a>
Buta vagy sneci.
Buta vagy sneci.
Jan 12, 2013 16:12:05
iThroll
Jan 12, 2013 16:16:38
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
ez volt a művészeti tanfolyam weblapja:
<a href="http://www.wwmstudio.hu/" rel="nofollow" target="_blank">http://www.wwmstudio.hu/</a></div>
igen. egy sneci-kategóriájú gány-design így néz ki, ezért is fura nekem a legújabb honlap... na de mind1
egyébként lemaradtam valahol..mi a faszért jönnek be a buzik az anahartás vendégkönyvre kattintva? :DDDD
ez volt a művészeti tanfolyam weblapja:
<a href="http://www.wwmstudio.hu/" rel="nofollow" target="_blank">http://www.wwmstudio.hu/</a></div>
igen. egy sneci-kategóriájú gány-design így néz ki, ezért is fura nekem a legújabb honlap... na de mind1
egyébként lemaradtam valahol..mi a faszért jönnek be a buzik az anahartás vendégkönyvre kattintva? :DDDD
Jan 12, 2013 16:16:38
Karalábé Hadnagy
Jan 12, 2013 16:17:06
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>ez volt a művészeti tanfolyam weblapja:
<a href="http://www.wwmstudio.hu/" rel="nofollow" target="_blank">http://www.wwmstudio.hu/</a></div>
Tudom, mert ezt is én találtam meg (valamelyik korábbi nevemen). De az csak egy tipp volt a részemről, ha jól emlékszem, míg az anaharta.hu sokkal valószínűbb, hogy Sneci munkájának gyümölcse.
<a href="http://www.wwmstudio.hu/" rel="nofollow" target="_blank">http://www.wwmstudio.hu/</a></div>
Tudom, mert ezt is én találtam meg (valamelyik korábbi nevemen). De az csak egy tipp volt a részemről, ha jól emlékszem, míg az anaharta.hu sokkal valószínűbb, hogy Sneci munkájának gyümölcse.
Jan 12, 2013 16:17:06
jiddise máme
Jan 12, 2013 16:25:45
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>ez volt a művészeti tanfolyam weblapja:
<a href="http://www.wwmstudio.hu/" rel="nofollow" target="_blank">http://www.wwmstudio.hu/</a></div>
<img src="http://kepfeltoltes.hu/130112/verprofi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg" alt="verprofi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg" />
OMG, a vérprofi programozó egy egyszerű sorkiegyenlítést sem tudott megoldani?
De a művészeti tanodáról is megvan a véleményem, hogy így elfogadta.
<a href="http://www.wwmstudio.hu/" rel="nofollow" target="_blank">http://www.wwmstudio.hu/</a></div>
<img src="http://kepfeltoltes.hu/130112/verprofi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg" alt="verprofi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg" />
OMG, a vérprofi programozó egy egyszerű sorkiegyenlítést sem tudott megoldani?
De a művészeti tanodáról is megvan a véleményem, hogy így elfogadta.
Jan 12, 2013 16:25:45
snecigeci
Jan 12, 2013 16:29:19
Nincs rajta ajax. Nem akarta bevallani, hogy sima HTML oldalakat szerkeszt.
Jan 12, 2013 16:29:19
gennyes féregzsidó
Jan 12, 2013 16:32:21
ha ezt most augusztusban csinálta, akkor ezért kapott 18 ezer forintot.
Jan 12, 2013 16:32:21
Kvázi
Jan 12, 2013 16:41:46
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>ha ezt most augusztusban csinálta, akkor ezért kapott 18 ezer forintot.</div>
nem értek hozzá, de egy weblapért ennek minimum a tízszeresét szokták kérni, nem?
nem értek hozzá, de egy weblapért ennek minimum a tízszeresét szokták kérni, nem?
Jan 12, 2013 16:41:46
sodika
Jan 12, 2013 16:43:18
<div class="quote"><div class="author">Kvázi</div>
nem értek hozzá, de egy weblapért ennek minimum a tízszeresét szokták kérni, nem?</div>
Lehetséges, de én szerény vagyok.
nem értek hozzá, de egy weblapért ennek minimum a tízszeresét szokták kérni, nem?</div>
Lehetséges, de én szerény vagyok.
Jan 12, 2013 16:43:18
gennyes féregzsidó
Jan 12, 2013 16:44:14
<div class="quote"><div class="author">Kvázi</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>ha ezt most augusztusban csinálta, akkor ezért kapott 18 ezer forintot.</div>
nem értek hozzá, de egy weblapért ennek minimum a tízszeresét szokták kérni, nem?</div>
sneci a piaci ár tizedéért dolgozik, mert azt biztosan kifizetik neki. ezt ő maga mondta.
nem értek hozzá, de egy weblapért ennek minimum a tízszeresét szokták kérni, nem?</div>
sneci a piaci ár tizedéért dolgozik, mert azt biztosan kifizetik neki. ezt ő maga mondta.
Jan 12, 2013 16:44:14
snecigeci
Jan 12, 2013 16:44:34
36 forintos órabérrel számolva kb reális az összeg.
Jan 12, 2013 16:44:34
Bela
Jan 12, 2013 16:45:26
18 ezer...
Muhha...
Muhhaahha...
Muhhhaaaaahhhaaahhhaaaaa...
Waaaahhhahahahahaaaahaha
•terdet csapkodja a rohogestol•
Muhha...
Muhhaahha...
Muhhhaaaaahhhaaahhhaaaaa...
Waaaahhhahahahahaaaahaha
•terdet csapkodja a rohogestol•
Jan 12, 2013 16:45:26
Bela
Jan 12, 2013 16:46:51
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Kvázi</div>nem értek hozzá, de egy weblapért ennek minimum a tízszeresét szokták kérni, nem?</div>Lehetséges, de én szerény vagyok.</div>
Nem, te hulye autista vagy.
Egy orszagos idiota.
Nem, te hulye autista vagy.
Egy orszagos idiota.
Jan 12, 2013 16:46:51
Káoszkapitány
Jan 12, 2013 16:47:40
<div class="quote"><div class="author">Kvázi</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>ha ezt most augusztusban csinálta, akkor ezért kapott 18 ezer forintot.</div>
nem értek hozzá, de egy weblapért ennek minimum a tízszeresét szokták kérni, nem?</div>
Nem hiszem, bár én pláne nem értek hozzá, de rákerestem:
<a href="http://www.honlap-keszito.hu/weblapkeszites-egyediarculattal.html" rel="nofollow" target="_blank">http://www.honlap-keszito.hu/weblapkeszites-egyediarculattal.html</a>
nem értek hozzá, de egy weblapért ennek minimum a tízszeresét szokták kérni, nem?</div>
Nem hiszem, bár én pláne nem értek hozzá, de rákerestem:
<a href="http://www.honlap-keszito.hu/weblapkeszites-egyediarculattal.html" rel="nofollow" target="_blank">http://www.honlap-keszito.hu/weblapkeszites-egyediarculattal.html</a>
Jan 12, 2013 16:47:40
Kvázi
Jan 12, 2013 16:48:36
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Kvázi</div>
nem értek hozzá, de egy weblapért ennek minimum a tízszeresét szokták kérni, nem?</div>
Lehetséges, de én szerény vagyok.</div>
a szerénység nem egyenlő azzal, hogy hülye vagy, hahó!
nem értek hozzá, de egy weblapért ennek minimum a tízszeresét szokták kérni, nem?</div>
Lehetséges, de én szerény vagyok.</div>
a szerénység nem egyenlő azzal, hogy hülye vagy, hahó!
Jan 12, 2013 16:48:36
Karalábé Hadnagy
Jan 12, 2013 16:50:04
Sneci!
Augusztustól októberig dolgoztál az Anahartán? Vagy még tovább? Mi tartott ennyi ideig?
Augusztustól októberig dolgoztál az Anahartán? Vagy még tovább? Mi tartott ennyi ideig?
Jan 12, 2013 16:50:04
Fotelrocker_Presszócigány
Jan 12, 2013 16:51:01
Mi csináltál volna, amikor kifizették a<s>z autista segélyedet</s> bérdet, adtak egy húszast és mondták volna, hogy tudsz visszaadni egy 2 ezrest?? :D
Jan 12, 2013 16:51:01
Kvázi
Jan 12, 2013 16:51:52
<div class="quote"><div class="author">Káoszkapitány</div><div class="quote"><div class="author">Kvázi</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>ha ezt most augusztusban csinálta, akkor ezért kapott 18 ezer forintot.</div>
nem értek hozzá, de egy weblapért ennek minimum a tízszeresét szokták kérni, nem?</div>
Nem hiszem, bár én pláne nem értek hozzá, de rákerestem:
<a href="http://www.honlap-keszito.hu/weblapkeszites-egyediarculattal.html" rel="nofollow" target="_blank">http://www.honlap-keszito.hu/weblapkeszites-egyediarculattal.html</a></div>
nekem ez is elég gánynak tűnik, de én tényleg laikus vagyok, majd valami informatikus troll megerősít vagy megcáfol, de pl a referenciák sem annyira pöpecek.
nem értek hozzá, de egy weblapért ennek minimum a tízszeresét szokták kérni, nem?</div>
Nem hiszem, bár én pláne nem értek hozzá, de rákerestem:
<a href="http://www.honlap-keszito.hu/weblapkeszites-egyediarculattal.html" rel="nofollow" target="_blank">http://www.honlap-keszito.hu/weblapkeszites-egyediarculattal.html</a></div>
nekem ez is elég gánynak tűnik, de én tényleg laikus vagyok, majd valami informatikus troll megerősít vagy megcáfol, de pl a referenciák sem annyira pöpecek.
Jan 12, 2013 16:51:52
gennyes féregzsidó
Jan 12, 2013 16:53:15
nekem logót+weblapot csináltak 100 ezerért, baráti áron.
Jan 12, 2013 16:53:15
sodika
Jan 12, 2013 16:54:21
Ha még esetleg hasznos is lenne egy referencia-oldal, akkor sem készítenék ilyet, mert senkinek semmi köze hozzá, hogy mit melózok.
Jan 12, 2013 16:54:21
Géntolvaj református
Jan 12, 2013 16:54:33
Sodi, kijelenthetjük, hogy havonta egy weblapot készítesz el, egyenként 18 ezerért, de csak minden második hónapban vagy hajlandó dolgozni, ezért van annyi nulla forintos hónapod?
Jan 12, 2013 16:54:33
gennyes féregzsidó
Jan 12, 2013 16:56:17
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Ha még esetleg hasznos is lenne egy referencia-oldal, akkor sem készítenék ilyet, mert senkinek semmi köze hozzá, hogy mit melózok.</div>
meg ugye gyorsan átlátnák, hogy legózó vérpistike vagy.
meg ugye gyorsan átlátnák, hogy legózó vérpistike vagy.
Jan 12, 2013 16:56:17
Karalábé Hadnagy
Jan 12, 2013 17:02:26
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Ha még esetleg hasznos is lenne egy referencia-oldal, akkor sem készítenék ilyet, mert senkinek semmi köze hozzá, hogy mit melózok.</div>
Ugyan! Te már azzal is telekürtölöd a netet, ha egy gyufát arrébb tervezel rakni a jövő héten. Mindannyian tudjuk, hogy a valós indok nem ez, hanem a trolloktól való félelmed. Hogy a munkád megmérettetik, aztán jönnek a vonatozó öregek, meg persze a magyarázókártyák a megrendelőknek.
Nagyon is szeretnél te referenciaoldalt!
Ugyan! Te már azzal is telekürtölöd a netet, ha egy gyufát arrébb tervezel rakni a jövő héten. Mindannyian tudjuk, hogy a valós indok nem ez, hanem a trolloktól való félelmed. Hogy a munkád megmérettetik, aztán jönnek a vonatozó öregek, meg persze a magyarázókártyák a megrendelőknek.
Nagyon is szeretnél te referenciaoldalt!
Jan 12, 2013 17:02:26
sodileaks
Jan 12, 2013 17:05:00
De sneci, hol vannak a komoly szakmai tudást igénylő ajaxos funkciók?
Nyem éjtyem.
Nyem éjtyem.
Jan 12, 2013 17:05:00
sodika
Jan 12, 2013 17:08:23
<div class="quote"><div class="author">sodileaks</div>De sneci, hol vannak a komoly szakmai tudást igénylő ajaxos funkciók?</div>
Esetleg azért nincsenek, mert végül mégse én készítettem el az oldalt.
Esetleg azért nincsenek, mert végül mégse én készítettem el az oldalt.
Jan 12, 2013 17:08:23
sodileaks
Jan 12, 2013 17:12:55
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Esetleg azért nincsenek, mert végül mégse én készítettem el az oldalt.</div>
Hogyan fordulhatott ez elő? Hiszen te mindig elkészülsz határidőre.
Hogyan fordulhatott ez elő? Hiszen te mindig elkészülsz határidőre.
Jan 12, 2013 17:12:55
sodika
Jan 12, 2013 17:14:42
<div class="quote"><div class="author">sodileaks</div>
Hogyan fordulhatott ez elő? Hiszen te mindig elkészülsz határidőre.</div>
Főszabályként.
Hogyan fordulhatott ez elő? Hiszen te mindig elkészülsz határidőre.</div>
Főszabályként.
Jan 12, 2013 17:14:42
gennyes féregzsidó
Jan 12, 2013 17:16:06
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">sodileaks</div>
Hogyan fordulhatott ez elő? Hiszen te mindig elkészülsz határidőre.</div>
Főszabályként.</div>
de ne az van, hogy te nem is vállalsz határidős munkákat?
Hogyan fordulhatott ez elő? Hiszen te mindig elkészülsz határidőre.</div>
Főszabályként.</div>
de ne az van, hogy te nem is vállalsz határidős munkákat?
Jan 12, 2013 17:16:06
Géntolvaj református
Jan 12, 2013 17:16:38
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>de ne az van, hogy te nem is vállalsz határidős munkákat?</div>
Főszabályként.
Főszabályként.
Jan 12, 2013 17:16:38
Karalábé Hadnagy
Jan 12, 2013 17:22:00
Kiss Endre Farkast (alias SoDI, RecskaBoy, Maszti Srác, Sneci, Úszó, Púp, Porcukros, stb.) 2012-ben lebuktattam azzal, hogy az általa használt [email protected] cím regisztrálva van a pride.hu melegoldalon. Gyorsan törölte magát, engem pedig hazugnak nevezett. Idén ugyanehhez a módszerhez folyamodtam, és egy közismertebb email címét, a [email protected] is teszteltem a pride.hu-n. Íme az eredmény, soderáció előtt és után!
<a href="http://youtu.be/8nYtJafOKT4" rel="nofollow" target="_blank">http://youtu.be/8nYtJafOKT4</a>
Pár bizonyíték, hogy ez az ő email címe.
Egy komment:
<a href="http://objektivszcn.blog.hu/2008/06/07/friss_hir_tv_s_riport_celpont_szci_business/fullcommentlist/1#c2452867" rel="nofollow" target="_blank">http://objektivszcn.blog.hu/2008/06/07/friss_hir_tv_s_riport_celpont_szci_business/fullcommentlist/1#c2452867</a>
Egy másik komment:
<a href="http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1052479579&no=2965" rel="nofollow" target="_blank">http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1052479579&no=2965</a>
Egy bírósági beadvány:
allamrend.freeblog.hu/files/sodidoksi/gardaper/komplex/eszrevetel_cenzor.pdf
Ugyanez a bírósági beadvány Google PDF Viewerben:
<a href="https://docs.google.com/viewer?a=v&q=cache:KfmnLUAoPt4J:allamrend.freeblog.hu/files/sodidoksi/gardaper/komplex/eszrevetel_cenzor.pdf+&hl=hu&gl=hu&pid=bl&srcid=ADGEESisfbBw2w7JaLKL1sw4r5tf-2RGTJ3f0UYXAWQzlA7DoNry9HZPk0DNvbgVhnXSleeYYJxgeUYvZrfyASBLRfY8LY-6OAuSEqZS6B6ozvk7BJD7jg-3SYO3HAn7VXNzifB" rel="nofollow" target="_blank">https://docs.google.com/viewer?a=v&q=cache:KfmnLUAoPt4J:allamrend.freeblog.hu/files/sodidoksi/gardaper/komplex/eszrevetel_cenzor.pdf+&hl=hu&gl=hu&pid=bl&srcid=ADGEESisfbBw2w7JaLKL1sw4r5tf-2RGTJ3f0UYXAWQzlA7DoNry9HZPk0DNvbgVhnXSleeYYJxgeUYvZrfyASBLRfY8LY-6OAuSEqZS6B6ozvk7BJD7jg-3SYO3HAn7VXNzifB</a>
<a href="http://youtu.be/8nYtJafOKT4" rel="nofollow" target="_blank">http://youtu.be/8nYtJafOKT4</a>
Pár bizonyíték, hogy ez az ő email címe.
Egy komment:
<a href="http://objektivszcn.blog.hu/2008/06/07/friss_hir_tv_s_riport_celpont_szci_business/fullcommentlist/1#c2452867" rel="nofollow" target="_blank">http://objektivszcn.blog.hu/2008/06/07/friss_hir_tv_s_riport_celpont_szci_business/fullcommentlist/1#c2452867</a>
Egy másik komment:
<a href="http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1052479579&no=2965" rel="nofollow" target="_blank">http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1052479579&no=2965</a>
Egy bírósági beadvány:
allamrend.freeblog.hu/files/sodidoksi/gardaper/komplex/eszrevetel_cenzor.pdf
Ugyanez a bírósági beadvány Google PDF Viewerben:
<a href="https://docs.google.com/viewer?a=v&q=cache:KfmnLUAoPt4J:allamrend.freeblog.hu/files/sodidoksi/gardaper/komplex/eszrevetel_cenzor.pdf+&hl=hu&gl=hu&pid=bl&srcid=ADGEESisfbBw2w7JaLKL1sw4r5tf-2RGTJ3f0UYXAWQzlA7DoNry9HZPk0DNvbgVhnXSleeYYJxgeUYvZrfyASBLRfY8LY-6OAuSEqZS6B6ozvk7BJD7jg-3SYO3HAn7VXNzifB" rel="nofollow" target="_blank">https://docs.google.com/viewer?a=v&q=cache:KfmnLUAoPt4J:allamrend.freeblog.hu/files/sodidoksi/gardaper/komplex/eszrevetel_cenzor.pdf+&hl=hu&gl=hu&pid=bl&srcid=ADGEESisfbBw2w7JaLKL1sw4r5tf-2RGTJ3f0UYXAWQzlA7DoNry9HZPk0DNvbgVhnXSleeYYJxgeUYvZrfyASBLRfY8LY-6OAuSEqZS6B6ozvk7BJD7jg-3SYO3HAn7VXNzifB</a>
Jan 12, 2013 17:22:00
gennyes féregzsidó
Jan 12, 2013 17:22:30
meg lehet nézni, hogy sneci ebben az időpontban milyen ip-ről volt a fórumon?
August 02, 2012 - 03:14 PM
teszt - [email protected]
teszt
IP : 188.6.82.145
August 02, 2012 - 03:14 PM
teszt - [email protected]
teszt
IP : 188.6.82.145
Jan 12, 2013 17:22:30
Kóser Szalonna
Jan 12, 2013 17:25:29
<div class="quote"><div class="author">Karalábé Hadnagy</div>Kiss Endre Farkast (alias SoDI, RecskaBoy, Maszti Srác, Sneci, Úszó, Púp, Porcukros, stb.) 2012-ben lebuktattam azzal, hogy az általa használt [email protected] cím regisztrálva van a pride.hu melegoldalon. Gyorsan törölte magát, engem pedig hazugnak nevezett. Idén ugyanehhez a módszerhez folyamodtam, és egy közismertebb email címét, a [email protected] is teszteltem a pride.hu-n. Íme az eredmény, soderáció előtt és után!
<a href="http://youtu.be/8nYtJafOKT4" rel="nofollow" target="_blank">http://youtu.be/8nYtJafOKT4</a>
Pár bizonyíték, hogy ez az ő email címe.
Egy komment:
<a href="http://objektivszcn.blog.hu/2008/06/07/friss_hir_tv_s_riport_celpont_szci_business/fullcommentlist/1#c2452867" rel="nofollow" target="_blank">http://objektivszcn.blog.hu/2008/06/07/friss_hir_tv_s_riport_celpont_szci_business/fullcommentlist/1#c2452867</a>
Egy másik komment:
<a href="http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1052479579&no=2965" rel="nofollow" target="_blank">http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1052479579&no=2965</a>
Egy bírósági beadvány:
allamrend.freeblog.hu/files/sodidoksi/gardaper/komplex/eszrevetel_cenzor.pdf
Ugyanez a bírósági beadvány Google PDF Viewerben:
<a href="https://docs.google.com/viewer?a=v&q=cache:KfmnLUAoPt4J:allamrend.freeblog.hu/files/sodidoksi/gardaper/komplex/eszrevetel_cenzor.pdf+&hl=hu&gl=hu&pid=bl&srcid=ADGEESisfbBw2w7JaLKL1sw4r5tf-2RGTJ3f0UYXAWQzlA7DoNry9HZPk0DNvbgVhnXSleeYYJxgeUYvZrfyASBLRfY8LY-6OAuSEqZS6B6ozvk7BJD7jg-3SYO3HAn7VXNzifB" rel="nofollow" target="_blank">https://docs.google.com/viewer?a=v&q=cache:KfmnLUAoPt4J:allamrend.freeblog.hu/files/sodidoksi/gardaper/komplex/eszrevetel_cenzor.pdf+&hl=hu&gl=hu&pid=bl&srcid=ADGEESisfbBw2w7JaLKL1sw4r5tf-2RGTJ3f0UYXAWQzlA7DoNry9HZPk0DNvbgVhnXSleeYYJxgeUYvZrfyASBLRfY8LY-6OAuSEqZS6B6ozvk7BJD7jg-3SYO3HAn7VXNzifB</a></div>
Várjuk a magyarázatot, Recskaboy! Egy "zsidók vagytok" már azt hiszem, nem lesz elég :D
<a href="http://youtu.be/8nYtJafOKT4" rel="nofollow" target="_blank">http://youtu.be/8nYtJafOKT4</a>
Pár bizonyíték, hogy ez az ő email címe.
Egy komment:
<a href="http://objektivszcn.blog.hu/2008/06/07/friss_hir_tv_s_riport_celpont_szci_business/fullcommentlist/1#c2452867" rel="nofollow" target="_blank">http://objektivszcn.blog.hu/2008/06/07/friss_hir_tv_s_riport_celpont_szci_business/fullcommentlist/1#c2452867</a>
Egy másik komment:
<a href="http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1052479579&no=2965" rel="nofollow" target="_blank">http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1052479579&no=2965</a>
Egy bírósági beadvány:
allamrend.freeblog.hu/files/sodidoksi/gardaper/komplex/eszrevetel_cenzor.pdf
Ugyanez a bírósági beadvány Google PDF Viewerben:
<a href="https://docs.google.com/viewer?a=v&q=cache:KfmnLUAoPt4J:allamrend.freeblog.hu/files/sodidoksi/gardaper/komplex/eszrevetel_cenzor.pdf+&hl=hu&gl=hu&pid=bl&srcid=ADGEESisfbBw2w7JaLKL1sw4r5tf-2RGTJ3f0UYXAWQzlA7DoNry9HZPk0DNvbgVhnXSleeYYJxgeUYvZrfyASBLRfY8LY-6OAuSEqZS6B6ozvk7BJD7jg-3SYO3HAn7VXNzifB" rel="nofollow" target="_blank">https://docs.google.com/viewer?a=v&q=cache:KfmnLUAoPt4J:allamrend.freeblog.hu/files/sodidoksi/gardaper/komplex/eszrevetel_cenzor.pdf+&hl=hu&gl=hu&pid=bl&srcid=ADGEESisfbBw2w7JaLKL1sw4r5tf-2RGTJ3f0UYXAWQzlA7DoNry9HZPk0DNvbgVhnXSleeYYJxgeUYvZrfyASBLRfY8LY-6OAuSEqZS6B6ozvk7BJD7jg-3SYO3HAn7VXNzifB</a></div>
Várjuk a magyarázatot, Recskaboy! Egy "zsidók vagytok" már azt hiszem, nem lesz elég :D
Jan 12, 2013 17:25:29
Danyiil Romanovics
Jan 12, 2013 17:25:50
Szép munka! Sneci, miért regeltél a pride-ra? Heteróknak nem szokott ott regjük lenni. Csak nem vagy homo?
Jan 12, 2013 17:25:50
Csak egy olvasó
Jan 12, 2013 17:26:36
<div class="quote"><div class="author">Karalábé Hadnagy</div>Kiss Endre Farkast (alias SoDI, RecskaBoy, Maszti Srác, Sneci, Úszó, Púp, Porcukros, stb.) 2012-ben lebuktattam azzal, hogy az általa használt [email protected] cím regisztrálva van a pride.hu melegoldalon. Gyorsan törölte magát, engem pedig hazugnak nevezett. Idén ugyanehhez a módszerhez folyamodtam, és egy közismertebb email címét, a [email protected] is teszteltem a pride.hu-n. Íme az eredmény, soderáció előtt és után!
<a href="http://youtu.be/8nYtJafOKT4" rel="nofollow" target="_blank">http://youtu.be/8nYtJafOKT4</a>
...</div>
Nagy gratula!
<a href="http://youtu.be/8nYtJafOKT4" rel="nofollow" target="_blank">http://youtu.be/8nYtJafOKT4</a>
...</div>
Nagy gratula!
Jan 12, 2013 17:26:36
Karalábé Hadnagy
Jan 12, 2013 17:28:18
Sneci!
Mi van a pride.hu-n, ami ennyire érdekelhet egy magyar, keresztény, radikális és fiatal vadászbikát, hogy két címmel is regisztrálnia kell miatta? Mi az, amit regisztráció nélkül nem tudtál megtenni? Hirdetésfeladás? Netán kapcsolatfelvétel más buzikkal? Válaszolj!
Mi van a pride.hu-n, ami ennyire érdekelhet egy magyar, keresztény, radikális és fiatal vadászbikát, hogy két címmel is regisztrálnia kell miatta? Mi az, amit regisztráció nélkül nem tudtál megtenni? Hirdetésfeladás? Netán kapcsolatfelvétel más buzikkal? Válaszolj!
Jan 12, 2013 17:28:18
gennyes féregzsidó
Jan 12, 2013 17:28:46
sneci, te tényleg buzi vagy?:)))))
és nem szőke.:)
és nem szőke.:)
Jan 12, 2013 17:28:46
gennyes féregzsidó
Jan 12, 2013 17:30:00
sneci, neked ezek a januári időpontok nem szerencsések. mindig lebuksz valamivel.
Jan 12, 2013 17:30:00
sodika
Jan 12, 2013 17:30:33
Erről a marhaságról már tegnap este írtam.
Tessék visszaolvasni.
Tessék visszaolvasni.
Jan 12, 2013 17:30:33
Géntolvaj református
Jan 12, 2013 17:30:53
Ezt későbbre kellett volna hagyni. Ez lehetett volna a szülinapi ajándéka.
Jan 12, 2013 17:30:53
Brian
Jan 12, 2013 17:31:44
<div class="quote"><div class="author">Karalábé Hadnagy</div>Sneci!
Mi van a pride.hu-n, ami ennyire érdekelhet egy magyar, keresztény, radikális és fiatal vadászbikát, hogy két címmel is regisztrálnia kell miatta? Mi az, amit regisztráció nélkül nem tudtál megtenni? Hirdetésfeladás? Netán kapcsolatfelvétel más buzikkal? Válaszolj!</div>
Az más. Minden 35 év alatti egészséges keresztény fiatal regisztrál a prideon, hahó! Zsidók vagytok.
Mi van a pride.hu-n, ami ennyire érdekelhet egy magyar, keresztény, radikális és fiatal vadászbikát, hogy két címmel is regisztrálnia kell miatta? Mi az, amit regisztráció nélkül nem tudtál megtenni? Hirdetésfeladás? Netán kapcsolatfelvétel más buzikkal? Válaszolj!</div>
Az más. Minden 35 év alatti egészséges keresztény fiatal regisztrál a prideon, hahó! Zsidók vagytok.
Jan 12, 2013 17:31:44
gennyes féregzsidó
Jan 12, 2013 17:32:06
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Erről a marhaságról már tegnap este írtam.
Tessék visszaolvasni.</div>
anynit írtál, hogy hazudik, mert troll. de közben kiderült, hogy te hazudsz.
még egyszer megkérdezem:
sneci, te tényleg buzi vagy?:))))
Tessék visszaolvasni.</div>
anynit írtál, hogy hazudik, mert troll. de közben kiderült, hogy te hazudsz.
még egyszer megkérdezem:
sneci, te tényleg buzi vagy?:))))
Jan 12, 2013 17:32:06
gennyes féregzsidó
Jan 12, 2013 17:34:55
minden évben van egy fix esemény amin megjelenik kamerázni: a melegfelvonulás. ezt sosem mulasztja el.
és 2 címmel is regisztrált a pride.hu-re.
+ fuck hot boys könyvjelző.
+ 86 faszverő videó megtekintése egy buzioldalon.
sneci, te tényleg buzi vagy. és ez már nem kérdés, hanem ténymegállapítás.
és 2 címmel is regisztrált a pride.hu-re.
+ fuck hot boys könyvjelző.
+ 86 faszverő videó megtekintése egy buzioldalon.
sneci, te tényleg buzi vagy. és ez már nem kérdés, hanem ténymegállapítás.
Jan 12, 2013 17:34:55
Kvázi
Jan 12, 2013 17:38:23
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>minden évben van egy fix esemény amin megjelenik kamerázni: a melegfelvonulás. ezt sosem mulasztja el.
és 2 címmel is regisztrált a pride.hu-re.
+ fuck hot boys könyvjelző.
+ 86 faszverő videó megtekintése egy buzioldalon.
sneci, te tényleg buzi vagy. és ez már nem kérdés, hanem ténymegállapítás.</div>
szörnyű gyanúm támadt...mi van, ha az a férfitrikó nem is szexpapié volt, hanem szexnagyié? mi van, ha a két személy egy és ugyanaz?
és 2 címmel is regisztrált a pride.hu-re.
+ fuck hot boys könyvjelző.
+ 86 faszverő videó megtekintése egy buzioldalon.
sneci, te tényleg buzi vagy. és ez már nem kérdés, hanem ténymegállapítás.</div>
szörnyű gyanúm támadt...mi van, ha az a férfitrikó nem is szexpapié volt, hanem szexnagyié? mi van, ha a két személy egy és ugyanaz?
Jan 12, 2013 17:38:23
székelyek
Jan 12, 2013 17:42:14
<div class="quote"><div class="author">Kóser Szalonna</div><div class="quote"><div class="author">Karalábé Hadnagy</div>Kiss Endre Farkast (alias SoDI, RecskaBoy, Maszti Srác, Sneci, Úszó, Púp, Porcukros, stb.) 2012-ben lebuktattam azzal, hogy az általa használt [email protected] cím regisztrálva van a pride.hu melegoldalon. Gyorsan törölte magát, engem pedig hazugnak nevezett. Idén ugyanehhez a módszerhez folyamodtam, és egy közismertebb email címét, a [email protected] is teszteltem a pride.hu-n. Íme az eredmény, soderáció előtt és után!
Várjuk a magyarázatot, Recskaboy! Egy "zsidók vagytok" már azt hiszem, nem lesz elég :D</div>
"Bazmeg.
Kész. Lefagytam... Ennyi. Meghaltam. :)
Temessetek el."</div>
Várjuk a magyarázatot, Recskaboy! Egy "zsidók vagytok" már azt hiszem, nem lesz elég :D</div>
"Bazmeg.
Kész. Lefagytam... Ennyi. Meghaltam. :)
Temessetek el."</div>
Jan 12, 2013 17:42:14
sodika
Jan 12, 2013 17:42:57
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
sneci, te tényleg buzi vagy?:))))</div>
Természetesen nem.
sneci, te tényleg buzi vagy?:))))</div>
Természetesen nem.
Jan 12, 2013 17:42:57
Géntolvaj református
Jan 12, 2013 17:44:19
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Természetesen nem.</div>
Főszabályként?
Főszabályként?
Jan 12, 2013 17:44:19
gennyes féregzsidó
Jan 12, 2013 17:46:24
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
sneci, te tényleg buzi vagy?:))))</div>
Természetesen nem.</div>
természetesen???:))
minden évben egy fix esemény van amin megjelensz kamerázni: a melegfelvonulás. ezt sosem mulasztod el.
+ 2 címmel is regisztráltál a pride.hu-ra.
+ fuck hot boys könyvjelző.
+ 86 faszverő videó megtekintése egy buzioldalon.
+ aaron cute.
természetesen buzi vagy, sneci. erről úgy nagyjából ennyit.
sneci, te tényleg buzi vagy?:))))</div>
Természetesen nem.</div>
természetesen???:))
minden évben egy fix esemény van amin megjelensz kamerázni: a melegfelvonulás. ezt sosem mulasztod el.
+ 2 címmel is regisztráltál a pride.hu-ra.
+ fuck hot boys könyvjelző.
+ 86 faszverő videó megtekintése egy buzioldalon.
+ aaron cute.
természetesen buzi vagy, sneci. erről úgy nagyjából ennyit.
Jan 12, 2013 17:46:24
39 látogató online.
A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™


látod hova juttattad anyádat a sokéves semmittevéssel, munkakerüléssel?