Szerző:
Danyiil Romanovics
Feb 19, 2013 21:14:53
Válasz
(6)
Snegó, Pál Marcinak az okosfényképező előtt megadod az adósságod?
Feb 19, 2013 21:14:53
szpítsopp
Feb 19, 2013 21:15:46
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>rájöttem: sneci legfőbb álma, hogy eljusson az óceánhoz, és beleverje a faszát, miközben ezt legalább 4 kamerával rögzíti.
</div>
az a szörnyű gyanúm támadt, hogy ez már tengerrel megtörtént. ezek után örülök, hogy nem kapjuk meg a tengerparti videót :)
</div>
az a szörnyű gyanúm támadt, hogy ez már tengerrel megtörtént. ezek után örülök, hogy nem kapjuk meg a tengerparti videót :)
Feb 19, 2013 21:15:46
IsmeretlenJoAkaro
Feb 19, 2013 21:19:17
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>rájöttem: sneci legfőbb álma, hogy eljusson az óceánhoz, és beleverje a faszát, miközben ezt legalább 4 kamerával rögzíti.
</div>
Ez lenne a lassan bugyborekolo feher ocean strategia?
</div>
Ez lenne a lassan bugyborekolo feher ocean strategia?
Feb 19, 2013 21:19:17
gennyes féregzsidó
Feb 19, 2013 21:19:42
egyébként a médiagenya trollok a mostani p. lacikás cikkek idején intézhetnének egy keretes apró betűs cikket a velveten "jé, a nemzet faszverő bloggere is tudósít a tárgyalóteremből" témában, amelyben linkelnének a bűnbánó-pálfordulós cikkre.
Feb 19, 2013 21:19:42
gennyes féregzsidó
Feb 19, 2013 21:20:46
<div class="quote"><div class="author">szpítsopp</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>rájöttem: sneci legfőbb álma, hogy eljusson az óceánhoz, és beleverje a faszát, miközben ezt legalább 4 kamerával rögzíti.
</div>
az a szörnyű gyanúm támadt, hogy ez már tengerrel megtörtént. ezek után örülök, hogy nem kapjuk meg a tengerparti videót :)</div>
én már nem járok az adriára, csak távoli tengerekben fürdök emiatt.
</div>
az a szörnyű gyanúm támadt, hogy ez már tengerrel megtörtént. ezek után örülök, hogy nem kapjuk meg a tengerparti videót :)</div>
én már nem járok az adriára, csak távoli tengerekben fürdök emiatt.
Feb 19, 2013 21:20:46
broni
Feb 19, 2013 21:20:55
kicsit megint szétcsusztam, a pápa agyömlőtte oscar pistoriust egy lázlo mandoki koncerten, és orós ráhel a szemtanu, vagy mi van....
Feb 19, 2013 21:20:55
Csak egy olvasó
Feb 19, 2013 21:22:52
"Kiss Endre Farkas megosztott egy hivatkozást.
2 órája
Az MTI híre a mai Bándy Kata-tárgyalásról.
Kuruc.info - Bándy Kata gyilkosa azt hazudja, vasazás közben szerezte sérüléseit"
Sodi, ha szerinted "Lacika" ártatlan, akkor miért így osztottad meg a kuruc cikkét? Miért nem azt írtad, hogy ez csak aljas rágalmazás és "kapjanak rákot"?
2 órája
Az MTI híre a mai Bándy Kata-tárgyalásról.
Kuruc.info - Bándy Kata gyilkosa azt hazudja, vasazás közben szerezte sérüléseit"
Sodi, ha szerinted "Lacika" ártatlan, akkor miért így osztottad meg a kuruc cikkét? Miért nem azt írtad, hogy ez csak aljas rágalmazás és "kapjanak rákot"?
Feb 19, 2013 21:22:52
gennyes féregzsidó
Feb 19, 2013 21:25:06
sneci, most az az eset van, hogy megint elrángattak kamerázni, mert gyenge a jellemed, és nincs jobb ötleted (= lusta vagy dolgozni), aztán pár hét után bután fogsz csodálkozni, hogy miért nincs megint 5 ft-nál több a zsebedben?
Feb 19, 2013 21:25:06
Sodilegnagyobbrajongoja
Feb 19, 2013 21:29:33
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>sneci, most az az eset van, hogy megint elrángattak kamerázni, mert gyenge a jellemed, és nincs jobb ötleted (= lusta vagy dolgozni), aztán pár hét után bután fogsz csodálkozni, hogy miért nincs megint 5 ft-nál több a zsebedben?</div>
Zsidó vagy. Érdekes helyeken jár, mi meg irigyek vagyunk rá.
Zsidó vagy. Érdekes helyeken jár, mi meg irigyek vagyunk rá.
Feb 19, 2013 21:29:33
Danyiil Romanovics
Feb 19, 2013 21:34:33
Jé, hogy bekussol Snecike, ha a Pál Marci-féle adóssága kerül szóba. Mikor adod meg neki, Sneci? Ugye még az okosfényképező előtt?
Feb 19, 2013 21:34:33
gennyes féregzsidó
Feb 19, 2013 21:40:33
<div class="quote"><div class="author">Danyiil Romanovics</div>Jé, hogy bekussol Snecike</div>
jellemző magatartás ez snecitől, azt hiszi ettől megszűnnek a kellemetlen dolgok.
jellemző magatartás ez snecitől, azt hiszi ettől megszűnnek a kellemetlen dolgok.
Feb 19, 2013 21:40:33
broni
Feb 19, 2013 21:40:54
még jo, hogy nem jártam egyetemre, nem listázott be a hahó!!!
Feb 19, 2013 21:40:54
gennyes féregzsidó
Feb 19, 2013 21:42:21
<div class="quote"><div class="author">Sodilegnagyobbrajongoja</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>sneci, most az az eset van, hogy megint elrángattak kamerázni, mert gyenge a jellemed, és nincs jobb ötleted (= lusta vagy dolgozni), aztán pár hét után bután fogsz csodálkozni, hogy miért nincs megint 5 ft-nál több a zsebedben?</div>
Zsidó vagy. Érdekes helyeken jár, mi meg irigyek vagyunk rá.</div>
ez többször is eszembe jutott az elmúlt hetekben, aztán elröhögtem magam.
Zsidó vagy. Érdekes helyeken jár, mi meg irigyek vagyunk rá.</div>
ez többször is eszembe jutott az elmúlt hetekben, aztán elröhögtem magam.
Feb 19, 2013 21:42:21
sodika
Feb 19, 2013 21:44:30
<div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div>
Sodi, ha szerinted "Lacika" ártatlan, akkor miért így osztottad meg a kuruc cikkét?</div>
Mamával tegnap olvasgattunk a Kuruc.info-t. A "fajtajellegesen védi a retket" kitételnél hangosan felnevetett mindenki. :)
Sodi, ha szerinted "Lacika" ártatlan, akkor miért így osztottad meg a kuruc cikkét?</div>
Mamával tegnap olvasgattunk a Kuruc.info-t. A "fajtajellegesen védi a retket" kitételnél hangosan felnevetett mindenki. :)
Feb 19, 2013 21:44:30
broni
Feb 19, 2013 21:44:55
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">Sodilegnagyobbrajongoja</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>sneci, most az az eset van, hogy megint elrángattak kamerázni, mert gyenge a jellemed, és nincs jobb ötleted (= lusta vagy dolgozni), aztán pár hét után bután fogsz csodálkozni, hogy miért nincs megint 5 ft-nál több a zsebedben?</div>
Zsidó vagy. Érdekes helyeken jár, mi meg irigyek vagyunk rá.</div>
ez többször is eszembe jutott az elmúlt hetekben, aztán elröhögtem magam.</div>
ja, nem is lehet nagyobb élmény, mint egy cigány öregasszonnyal boklászni egy gyilkosság helyszinén, szerintem valaki fizetne is érte...
Zsidó vagy. Érdekes helyeken jár, mi meg irigyek vagyunk rá.</div>
ez többször is eszembe jutott az elmúlt hetekben, aztán elröhögtem magam.</div>
ja, nem is lehet nagyobb élmény, mint egy cigány öregasszonnyal boklászni egy gyilkosság helyszinén, szerintem valaki fizetne is érte...
Feb 19, 2013 21:44:55
púpminátor
Feb 19, 2013 21:45:43
<div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div>
Sodi, ha szerinted "Lacika" ártatlan, akkor miért így osztottad meg a kuruc cikkét?</div>
Mamával tegnap olvasgattunk a Kuruc.info-t. A "fajtajellegesen védi a retket" kitételnél hangosan felnevetett mindenki. :)[/quote
Olikának is mutasd meg, hátha ő is nevet majd rajta.
Sodi, ha szerinted "Lacika" ártatlan, akkor miért így osztottad meg a kuruc cikkét?</div>
Mamával tegnap olvasgattunk a Kuruc.info-t. A "fajtajellegesen védi a retket" kitételnél hangosan felnevetett mindenki. :)[/quote
Olikának is mutasd meg, hátha ő is nevet majd rajta.
Feb 19, 2013 21:45:43
broni
Feb 19, 2013 21:47:35
Mamával tegnap olvasgattunk a Kuruc.info-t. A "fajtajellegesen védi a retket" kitételnél hangosan felnevetett mindenki. :)
én drezdás cikken röhögtem a multkor a kukacon))))
én drezdás cikken röhögtem a multkor a kukacon))))
Feb 19, 2013 21:47:35
gennyes féregzsidó
Feb 19, 2013 21:48:08
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div>
Sodi, ha szerinted "Lacika" ártatlan, akkor miért így osztottad meg a kuruc cikkét?</div>
Mamával tegnap olvasgattunk a Kuruc.info-t. A "fajtajellegesen védi a retket" kitételnél hangosan felnevetett mindenki. :)</div>
szerintem a kuruc szerkesztők nem nevetnek ezen, de ezt a kommentedet is elküldi nekik egy troll, aztán majd csak lesz valahogy.
Sodi, ha szerinted "Lacika" ártatlan, akkor miért így osztottad meg a kuruc cikkét?</div>
Mamával tegnap olvasgattunk a Kuruc.info-t. A "fajtajellegesen védi a retket" kitételnél hangosan felnevetett mindenki. :)</div>
szerintem a kuruc szerkesztők nem nevetnek ezen, de ezt a kommentedet is elküldi nekik egy troll, aztán majd csak lesz valahogy.
Feb 19, 2013 21:48:08
Danyiil Romanovics
Feb 19, 2013 21:49:09
Snegó, Pál Marcinak az okosfényképező előtt megadod az adósságod?
Miért nem válaszolsz, gnóm? Kínos a téma?
Miért nem válaszolsz, gnóm? Kínos a téma?
Feb 19, 2013 21:49:09
gennyes féregzsidó
Feb 19, 2013 21:49:40
<div class="quote"><div class="author">broni </div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">Sodilegnagyobbrajongoja</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>sneci, most az az eset van, hogy megint elrángattak kamerázni, mert gyenge a jellemed, és nincs jobb ötleted (= lusta vagy dolgozni), aztán pár hét után bután fogsz csodálkozni, hogy miért nincs megint 5 ft-nál több a zsebedben?</div>
Zsidó vagy. Érdekes helyeken jár, mi meg irigyek vagyunk rá.</div>
ez többször is eszembe jutott az elmúlt hetekben, aztán elröhögtem magam.</div>
ja, nem is lehet nagyobb élmény, mint egy cigány öregasszonnyal boklászni egy gyilkosság helyszinén, szerintem valaki fizetne is érte...</div>
exkluzívabb anyag a rivónál is.
Zsidó vagy. Érdekes helyeken jár, mi meg irigyek vagyunk rá.</div>
ez többször is eszembe jutott az elmúlt hetekben, aztán elröhögtem magam.</div>
ja, nem is lehet nagyobb élmény, mint egy cigány öregasszonnyal boklászni egy gyilkosság helyszinén, szerintem valaki fizetne is érte...</div>
exkluzívabb anyag a rivónál is.
Feb 19, 2013 21:49:40
gennyes féregzsidó
Feb 19, 2013 21:50:32
<div class="quote"><div class="author">Danyiil Romanovics</div>Snegó, Pál Marcinak az okosfényképező előtt megadod az adósságod?
Miért nem válaszolsz, gnóm? Kínos a téma?</div>
kiragadtál egy részletet, és azért nem válaszol, Hahó!
Miért nem válaszolsz, gnóm? Kínos a téma?</div>
kiragadtál egy részletet, és azért nem válaszol, Hahó!
Feb 19, 2013 21:50:32
Csak egy olvasó
Feb 19, 2013 21:51:57
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Mamával tegnap olvasgattunk a Kuruc.info-t.</div>
Előjátékként vagy ez már a cigizés helyett volt, mivel te nem dohányzol?
Előjátékként vagy ez már a cigizés helyett volt, mivel te nem dohányzol?
Feb 19, 2013 21:51:57
gennyes féregzsidó
Feb 19, 2013 21:52:19
sneci, hamarosan itt a tavasz, és marci elindul a német túrára. hogy saccalod, szerinted ki fogjuk használni az alkalmat a lejáratásodra annak kapcsán, hogy megint nem fogsz tudni adni marcinak egy fillért sem?
Feb 19, 2013 21:52:19
here
Feb 19, 2013 21:52:23
<div class="quote"><div class="author">púpminátor</div><div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div>
Sodi, ha szerinted "Lacika" ártatlan, akkor miért így osztottad meg a kuruc cikkét?</div>
Mamával tegnap olvasgattunk a Kuruc.info-t. A "fajtajellegesen védi a retket" kitételnél hangosan felnevetett mindenki. :)[/quote
Olikának is mutasd meg, hátha ő is nevet majd rajta.</div>
vagy fórizs pótmamának, ő beleverné a fejed a gecidbe ezért.
Sodi, ha szerinted "Lacika" ártatlan, akkor miért így osztottad meg a kuruc cikkét?</div>
Mamával tegnap olvasgattunk a Kuruc.info-t. A "fajtajellegesen védi a retket" kitételnél hangosan felnevetett mindenki. :)[/quote
Olikának is mutasd meg, hátha ő is nevet majd rajta.</div>
vagy fórizs pótmamának, ő beleverné a fejed a gecidbe ezért.
Feb 19, 2013 21:52:23
gennyes féregzsidó
Feb 19, 2013 21:53:55
jaj, miket is beszélek, hiszen a lejáratást sneci maga végzi, a trollok csak megírják az igazságot sneciről, amitől általában ideges lesz.
Feb 19, 2013 21:53:55
gennyes féregzsidó
Feb 19, 2013 21:56:31
sneci, te tulajdonképpen szereted a trollokat, vagy utálod?
azért kérdezem ezt, mert mi általában csak megírjuk rólad az igazságot.
azért kérdezem ezt, mert mi általában csak megírjuk rólad az igazságot.
Feb 19, 2013 21:56:31
broni
Feb 19, 2013 21:58:37
sodi, arra nem gondoltál, hogy "mamával" felvonultok pécs belvárosában egy székely zászlót lobogtatva???
Feb 19, 2013 21:58:37
Brian
Feb 19, 2013 22:10:31
ez a két komment így, ahogy van egymás után priceless:)
Szerző: gennyes féregzsidó
a faszverő videóid attól exkluzívak, hogy vastagabb a faszod, mint a karod, pálcikaember? vagy a fürdőkádban való faszverés szimbolizálja az óceánt?
Szerző: sodika (Feb 19, 2013 21:10:30) Válasz (-2)
Ezt hívják magas szintű újságírói teljesítménynek. Olyan tartalmat készíteni, amiben a kollégák nem is mernek reménykedni, ezért nem is kezdeményezik.
Szerző: gennyes féregzsidó
a faszverő videóid attól exkluzívak, hogy vastagabb a faszod, mint a karod, pálcikaember? vagy a fürdőkádban való faszverés szimbolizálja az óceánt?
Szerző: sodika (Feb 19, 2013 21:10:30) Válasz (-2)
Ezt hívják magas szintű újságírói teljesítménynek. Olyan tartalmat készíteni, amiben a kollégák nem is mernek reménykedni, ezért nem is kezdeményezik.
Feb 19, 2013 22:10:31
Brian
Feb 19, 2013 22:12:03
<div class="quote"><div class="author">Brian</div>ez a két komment így, ahogy van egymás után priceless:)
Szerző: gennyes féregzsidó
a faszverő videóid attól exkluzívak, hogy vastagabb a faszod, mint a karod, pálcikaember? vagy a fürdőkádban való faszverés szimbolizálja az óceánt?
Szerző: sodika (Feb 19, 2013 21:10:30) Válasz (-2)
Ezt hívják magas szintű újságírói teljesítménynek. Olyan tartalmat készíteni, amiben a kollégák nem is mernek reménykedni, ezért nem is kezdeményezik.</div>
bocs, most értem oda, hogy másnak is feltűnt :DDD
Szerző: gennyes féregzsidó
a faszverő videóid attól exkluzívak, hogy vastagabb a faszod, mint a karod, pálcikaember? vagy a fürdőkádban való faszverés szimbolizálja az óceánt?
Szerző: sodika (Feb 19, 2013 21:10:30) Válasz (-2)
Ezt hívják magas szintű újságírói teljesítménynek. Olyan tartalmat készíteni, amiben a kollégák nem is mernek reménykedni, ezért nem is kezdeményezik.</div>
bocs, most értem oda, hogy másnak is feltűnt :DDD
Feb 19, 2013 22:12:03
Ószövetségi Düh
Feb 19, 2013 22:13:59
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Kvázi</div>legalább próbálj meg kevésbé kegyeletsértő lenni</div>
Ez oknyomozás.</div>
Helyett: autizmus.
Ez oknyomozás.</div>
Helyett: autizmus.
Feb 19, 2013 22:13:59
Géntolvaj református
Feb 19, 2013 22:17:49
Sodi még mindig mások ronda zsidó fején röhögcsél. Azt elhiszem, hogy az irodában nincs tükör, de a hotelszobában sincs?
Feb 19, 2013 22:17:49
sodilegnagyobbrajongoja
Feb 19, 2013 22:23:22
<div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>Sodi még mindig mások ronda zsidó fején röhögcsél. Azt elhiszem, hogy az irodában nincs tükör, de a hotelszobában sincs?</div>
Hotel? Valami útszéli motel lehet ez.
Hotel? Valami útszéli motel lehet ez.
Feb 19, 2013 22:23:22
Asd a Régi Troller
Feb 19, 2013 22:25:13
<div class="quote"><div class="author">sodilegnagyobbrajongoja</div><div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>Sodi még mindig mások ronda zsidó fején röhögcsél. Azt elhiszem, hogy az irodában nincs tükör, de a hotelszobában sincs?</div>
Hotel? Valami útszéli motel lehet ez.</div>
én a 25 emeletesre tippelek :).
Hotel? Valami útszéli motel lehet ez.</div>
én a 25 emeletesre tippelek :).
Feb 19, 2013 22:25:13
Brian
Feb 19, 2013 22:25:28
<div class="quote"><div class="author">sodilegnagyobbrajongoja</div><div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>Sodi még mindig mások ronda zsidó fején röhögcsél. Azt elhiszem, hogy az irodában nincs tükör, de a hotelszobában sincs?</div>
Hotel? Valami útszéli motel lehet ez.</div>
vagy cigánypanzió
Hotel? Valami útszéli motel lehet ez.</div>
vagy cigánypanzió
Feb 19, 2013 22:25:28
broni
Feb 19, 2013 22:26:26
andrás:törpe..valami extrém pornóba jo lehet
peti:szakállas vén perverz, hülye, mint a segg
árpád:idegbeteg barom, lőni le gyorsan
józsef: teljesen őrült
peti:szakállas vén perverz, hülye, mint a segg
árpád:idegbeteg barom, lőni le gyorsan
józsef: teljesen őrült
Feb 19, 2013 22:26:26
Mem diplómás Tról
Feb 19, 2013 22:43:52
Sódiroll valyón mejíkett irtákk az ELDÉ-nn amikór elsöss golyva vólt?
"Csúnya zsidó feje van."
"Kis liberó buzi"
"Csúnya zsidó feje van."
"Kis liberó buzi"
Feb 19, 2013 22:43:52
sodilegnagyobbrajongoja
Feb 19, 2013 22:46:29
Sodi, már három napja Pécsett vagy. Mennyit láttál a városból?
Székesegyház? Ókeresztény sírok? Csontváry Múzeum? Vasarely Múzeum? Dzsámi? Mi tetszett legjobban?
Misinára felsétáltál fentről megnézni a várost?
Székesegyház? Ókeresztény sírok? Csontváry Múzeum? Vasarely Múzeum? Dzsámi? Mi tetszett legjobban?
Misinára felsétáltál fentről megnézni a várost?
Feb 19, 2013 22:46:29
IsmeretlenJoAkaro
Feb 19, 2013 22:53:59
No es mennyit dolgoztal a 3 nap alatt?
Anyadnak ilyenkor amugy mit szoktal mondani, hova mesz? O mit szol a tarsasagodhoz?
Anyadnak ilyenkor amugy mit szoktal mondani, hova mesz? O mit szol a tarsasagodhoz?
Feb 19, 2013 22:53:59
broni
Feb 19, 2013 22:54:35
<div class="quote"><div class="author">sodilegnagyobbrajongoja</div>Sodi, már három napja Pécsett vagy. Mennyit láttál a városból?
Székesegyház? Ókeresztény sírok? Csontváry Múzeum? Vasarely Múzeum? Dzsámi? Mi tetszett legjobban?
Misinára felsétáltál fentről megnézni a várost?</div>
még ki se nyalta mamát, a dőlésszög, ugye...
Székesegyház? Ókeresztény sírok? Csontváry Múzeum? Vasarely Múzeum? Dzsámi? Mi tetszett legjobban?
Misinára felsétáltál fentről megnézni a várost?</div>
még ki se nyalta mamát, a dőlésszög, ugye...
Feb 19, 2013 22:54:35
sodilegnagyobbrajongoja
Feb 19, 2013 23:14:22
<div class="quote"><div class="author">IsmeretlenJoAkaro</div>No es mennyit dolgoztal a 3 nap alatt?
Anyadnak ilyenkor amugy mit szoktal mondani, hova mesz? O mit szol a tarsasagodhoz?</div>
Sodimama addig is örül, hogy nem kell Sodival osztoznia a kanapén.
Anyadnak ilyenkor amugy mit szoktal mondani, hova mesz? O mit szol a tarsasagodhoz?</div>
Sodimama addig is örül, hogy nem kell Sodival osztoznia a kanapén.
Feb 19, 2013 23:14:22
szpítsopp
Feb 19, 2013 23:15:23
<div class="quote"><div class="author">sodilegnagyobbrajongoja</div>Sodi, már három napja Pécsett vagy. Mennyit láttál a városból?
Székesegyház? Ókeresztény sírok? Csontváry Múzeum? Vasarely Múzeum? Dzsámi? Mi tetszett legjobban?
Misinára felsétáltál fentről megnézni a várost?</div>
volt a hogyishívják templomban!
Székesegyház? Ókeresztény sírok? Csontváry Múzeum? Vasarely Múzeum? Dzsámi? Mi tetszett legjobban?
Misinára felsétáltál fentről megnézni a várost?</div>
volt a hogyishívják templomban!
Feb 19, 2013 23:15:23
broni
Feb 19, 2013 23:22:51
<div class="quote"><div class="author">szpítsopp</div><div class="quote"><div class="author">sodilegnagyobbrajongoja</div>Sodi, már három napja Pécsett vagy. Mennyit láttál a városból?
Székesegyház? Ókeresztény sírok? Csontváry Múzeum? Vasarely Múzeum? Dzsámi? Mi tetszett legjobban?
Misinára felsétáltál fentről megnézni a várost?</div>
volt a hogyishívják templomban!</div>
sodit nem a műveltsége miatt szeretjük, de vitathatlanul a magyar thrash ujságírok -tudósitok egyik legjobbja!!!!
amugy meg dzsámi????valaki gyuccson már alá, free brevik, free mladics!!
Székesegyház? Ókeresztény sírok? Csontváry Múzeum? Vasarely Múzeum? Dzsámi? Mi tetszett legjobban?
Misinára felsétáltál fentről megnézni a várost?</div>
volt a hogyishívják templomban!</div>
sodit nem a műveltsége miatt szeretjük, de vitathatlanul a magyar thrash ujságírok -tudósitok egyik legjobbja!!!!
amugy meg dzsámi????valaki gyuccson már alá, free brevik, free mladics!!
Feb 19, 2013 23:22:51
broni
Feb 19, 2013 23:36:55
<a href="http://youtu.be/741ucmtEy8M" rel="nofollow" target="_blank">http://youtu.be/741ucmtEy8M</a>
ikszdé, dzsámit nekik))))
ikszdé, dzsámit nekik))))
Feb 19, 2013 23:36:55
Ószövetségi Düh
Feb 19, 2013 23:40:49
<div class="quote"><div class="author">sodilegnagyobbrajongoja</div><div class="quote"><div class="author">IsmeretlenJoAkaro</div>No es mennyit dolgoztal a 3 nap alatt?
Anyadnak ilyenkor amugy mit szoktal mondani, hova mesz? O mit szol a tarsasagodhoz?</div>
Sodimama addig is örül, hogy nem kell Sodival osztoznia a kanapén.</div>
Sneci, anyádnak ugye azt mondtad, ügyfélhez mész rendszert üzembe helyezni pár napra? :D
Anyadnak ilyenkor amugy mit szoktal mondani, hova mesz? O mit szol a tarsasagodhoz?</div>
Sodimama addig is örül, hogy nem kell Sodival osztoznia a kanapén.</div>
Sneci, anyádnak ugye azt mondtad, ügyfélhez mész rendszert üzembe helyezni pár napra? :D
Feb 19, 2013 23:40:49
broni
Feb 19, 2013 23:47:50
<a href="http://hu.wikipedia.org/wiki/Hunter_S._Thompson" rel="nofollow" target="_blank">http://hu.wikipedia.org/wiki/Hunter_S._Thompson</a>
most komolyan mondom:még sodi is lehet ilyen ikonikus alak..már csak a főbelövés hiányzik, és meg is volnánk)))
most komolyan mondom:még sodi is lehet ilyen ikonikus alak..már csak a főbelövés hiányzik, és meg is volnánk)))
Feb 19, 2013 23:47:50
Fotelrocker_Presszócigány
Feb 20, 2013 00:01:24
<div class="quote"><div class="author">broni </div><a href="http://hu.wikipedia.org/wiki/Hunter_S._Thompson" rel="nofollow" target="_blank">http://hu.wikipedia.org/wiki/Hunter_S._Thompson</a>
most komolyan mondom:még sodi is lehet ilyen ikonikus alak..már csak a főbelövés hiányzik, és meg is volnánk)))</div>
te bírnád az öreg gonzó napjait??
<img src="http://m.cdn.blog.hu/el/elitklub/image/hunter_s_t_napja.jpg" alt="hunter_s_t_napja.jpg" />
most komolyan mondom:még sodi is lehet ilyen ikonikus alak..már csak a főbelövés hiányzik, és meg is volnánk)))</div>
te bírnád az öreg gonzó napjait??
<img src="http://m.cdn.blog.hu/el/elitklub/image/hunter_s_t_napja.jpg" alt="hunter_s_t_napja.jpg" />
Feb 20, 2013 00:01:24
Fiatalember
Feb 20, 2013 00:13:52
Trollok, tudom, hogy nagy valószínűséggel Zsodi mamája Gyöngyika már letett arról, hogy a fia pénzt fog keresni, de vajon mit szólna ahhoz, hogy vidéki szállodákban tölti a hétvégéit, miközben neki meg arra panaszkodik, hogy éhezik? Gyöngyi pedig az utolsó forintjain is eteti a gnómot.
Nem kéne neki egy matyajászókájtya?
Nem kéne neki egy matyajászókájtya?
Feb 20, 2013 00:13:52
broni
Feb 20, 2013 00:15:47
presszi:ja,nem rossz, csak valami jo női pisa hiányzik a menűből, attol áll az ember fasza!!!
Feb 20, 2013 00:15:47
Hitvány Patkány
Feb 20, 2013 00:17:38
<div class="quote"><div class="author">Fiatalember</div>Trollok, tudom, hogy nagy valószínűséggel Zsodi mamája Gyöngyika már letett arról, hogy a fia pénzt fog keresni, de vajon mit szólna ahhoz, hogy vidéki szállodákban tölti a hétvégéit, miközben neki meg arra panaszkodik, hogy éhezik? Gyöngyi pedig az utolsó forintjain is eteti a gnómot.
Nem kéne neki egy matyajászókájtya?</div>
Szerintem addig is örül, hogy nem neki kell etetni és nem neki kell szégyenkeznie miatta. Valószínűleg az egyetlen ember, aki szomorú lesz ártatlan lacika ítélethírdetése után, Gyöngyi lesz, mert akkor vége a koboldmentes napoknak.
Nem kéne neki egy matyajászókájtya?</div>
Szerintem addig is örül, hogy nem neki kell etetni és nem neki kell szégyenkeznie miatta. Valószínűleg az egyetlen ember, aki szomorú lesz ártatlan lacika ítélethírdetése után, Gyöngyi lesz, mert akkor vége a koboldmentes napoknak.
Feb 20, 2013 00:17:38
sodika
Feb 20, 2013 00:23:45
Többen az alapján kételkednek a rendőrség verziójában Bándy Kata ügyében, hogy Péntek László utálja a bort, a vádirat szerint mégis több litert ivott a gyilkosság éjjelén. Íme a videó arról, mit mondott erről a kérdésről maga a vádlott.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=FFfiD8zFFs0" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=FFfiD8zFFs0</a>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=FFfiD8zFFs0" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=FFfiD8zFFs0</a>
Feb 20, 2013 00:23:45
Fotelrocker_Presszócigány
Feb 20, 2013 00:27:14
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Többen az alapján kételkednek a rendőrség verziójában Bándy Kata ügyében, hogy Péntek László utálja a bort, a vádirat szerint mégis több litert ivott a gyilkosság éjjelén. Íme a videó arról, mit mondott erről a kérdésről maga a vádlott.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=FFfiD8zFFs0" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=FFfiD8zFFs0</a></div>
anyám borogass, az a bizonyíték, hogy egy drogos ingyenélő cigány szar mennyit és mit vedel? tényleg hülyék vagytok..
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=FFfiD8zFFs0" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=FFfiD8zFFs0</a></div>
anyám borogass, az a bizonyíték, hogy egy drogos ingyenélő cigány szar mennyit és mit vedel? tényleg hülyék vagytok..
Feb 20, 2013 00:27:14
Ószövetségi Düh
Feb 20, 2013 00:30:41
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Többen az alapján kételkednek a rendőrség verziójában Bándy Kata ügyében, hogy Péntek László utálja a bort, a vádirat szerint mégis több litert ivott a gyilkosság éjjelén. Íme a videó arról, mit mondott erről a kérdésről maga a vádlott.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=FFfiD8zFFs0" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=FFfiD8zFFs0</a></div>
Hol a tengerparti videó, púp?
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=FFfiD8zFFs0" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=FFfiD8zFFs0</a></div>
Hol a tengerparti videó, púp?
Feb 20, 2013 00:30:41
broni
Feb 20, 2013 00:33:21
mit szeret a laci?????sörös, vagy könnyű koktélok???
Feb 20, 2013 00:33:21
sodilegnagyobbrajongoja
Feb 20, 2013 00:33:39
Senkit sem érdekel különösebben, hogy mit hazudozik össze a drága Lacikád.
Feb 20, 2013 00:33:39
here
Feb 20, 2013 00:33:50
Kiss Endre Farkas
SZABAD LETT A NYILASKERESZT! :D
Ez milyen kurva jó már! :))))
SZABAD LETT A NYILASKERESZT! :D
Ez milyen kurva jó már! :))))
Feb 20, 2013 00:33:50
sodika
Feb 20, 2013 00:34:47
<div class="quote"><div class="author">broni </div>mit szeret a laci?????sörös, vagy könnyű koktélok???</div>
A fentebb linkelt videóban pont erről van szó 5 percig.
Igaz, hogy mobilnetről vagyok, de feltöltöttem HD-ban.
Mert ez annyira fontos.
A fentebb linkelt videóban pont erről van szó 5 percig.
Igaz, hogy mobilnetről vagyok, de feltöltöttem HD-ban.
Mert ez annyira fontos.
Feb 20, 2013 00:34:47
szeszesember
Feb 20, 2013 00:35:11
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Többen az alapján kételkednek a rendőrség verziójában Bándy Kata ügyében, hogy Péntek László utálja a bort, a vádirat szerint mégis több litert ivott a gyilkosság éjjelén. Íme a videó arról, mit mondott erről a kérdésről maga a vádlott.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=FFfiD8zFFs0" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=FFfiD8zFFs0</a></div>
Húzzál már a kurva anyádba a szarjaiddal!
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=FFfiD8zFFs0" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=FFfiD8zFFs0</a></div>
Húzzál már a kurva anyádba a szarjaiddal!
Feb 20, 2013 00:35:11
szeszesember
Feb 20, 2013 00:36:13
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">broni </div>mit szeret a laci?????sörös, vagy könnyű koktélok???</div>
A fentebb linkelt videóban pont erről van szó 5 percig.
Igaz, hogy mobilnetről vagyok, de feltöltöttem HD-ban.
Mert ez annyira fontos.</div>
Igénybe vett szolgáltatások árát és adót fizetni fontos. A többi mellébeszélés.
A fentebb linkelt videóban pont erről van szó 5 percig.
Igaz, hogy mobilnetről vagyok, de feltöltöttem HD-ban.
Mert ez annyira fontos.</div>
Igénybe vett szolgáltatások árát és adót fizetni fontos. A többi mellébeszélés.
Feb 20, 2013 00:36:13
sodika
Feb 20, 2013 00:36:46
Ja igen.
<a href="http://index.hu/belfold/2013/02/19/majus_1-en_mehet_a_voros_csillag/" rel="nofollow" target="_blank">http://index.hu/belfold/2013/02/19/majus_1-en_mehet_a_voros_csillag/</a>
Bizonytalan vagyok, megvárom, hogy eltűnjön a Complex jogtárból is, mint hatályos szövegből. Utána nyomban készítek hungarista weblapot.
(Mielőtt valaki megtámadna: Pál Marcinak remek képei vannak a cigány leventekülönítményről, így a jelenlegi társaságommal nincs semmiféle összeférhetetlenség.)
<a href="http://index.hu/belfold/2013/02/19/majus_1-en_mehet_a_voros_csillag/" rel="nofollow" target="_blank">http://index.hu/belfold/2013/02/19/majus_1-en_mehet_a_voros_csillag/</a>
Bizonytalan vagyok, megvárom, hogy eltűnjön a Complex jogtárból is, mint hatályos szövegből. Utána nyomban készítek hungarista weblapot.
(Mielőtt valaki megtámadna: Pál Marcinak remek képei vannak a cigány leventekülönítményről, így a jelenlegi társaságommal nincs semmiféle összeférhetetlenség.)
Feb 20, 2013 00:36:46
broni
Feb 20, 2013 00:38:57
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">broni </div>mit szeret a laci?????sörös, vagy könnyű koktélok???</div>
A fentebb linkelt videóban pont erről van szó 5 percig.
Igaz, hogy mobilnetről vagyok, de feltöltöttem HD-ban.
Mert ez annyira fontos.</div>
<a href="http://youtu.be/Lw1tWUNI2cA" rel="nofollow" target="_blank">http://youtu.be/Lw1tWUNI2cA</a>
faszom se néz valami retek cigányt, éljenek a kozákok!!szláv power!!huns go asia!!!
A fentebb linkelt videóban pont erről van szó 5 percig.
Igaz, hogy mobilnetről vagyok, de feltöltöttem HD-ban.
Mert ez annyira fontos.</div>
<a href="http://youtu.be/Lw1tWUNI2cA" rel="nofollow" target="_blank">http://youtu.be/Lw1tWUNI2cA</a>
faszom se néz valami retek cigányt, éljenek a kozákok!!szláv power!!huns go asia!!!
Feb 20, 2013 00:38:57
sodilegnagyobbrajongoja
Feb 20, 2013 00:39:26
<div class="quote"><div class="author">szeszesember</div>Húzzál már a kurva anyádba a szarjaiddal!</div>
Értsd már meg, hogy ez fontos!
Ezzel bizonyítja Fórizsnak, hogy megdolgozott a tripodért meg a girosztálért.
Az mégse lehet, hogy ott gubbaszt Pécsen napokig, aztán nem tárja fel az összeesküvést.
Értsd már meg, hogy ez fontos!
Ezzel bizonyítja Fórizsnak, hogy megdolgozott a tripodért meg a girosztálért.
Az mégse lehet, hogy ott gubbaszt Pécsen napokig, aztán nem tárja fel az összeesküvést.
Feb 20, 2013 00:39:26
Fiatalember
Feb 20, 2013 00:41:26
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Ja igen.
<a href="http://index.hu/belfold/2013/02/19/majus_1-en_mehet_a_voros_csillag/" rel="nofollow" target="_blank">http://index.hu/belfold/2013/02/19/majus_1-en_mehet_a_voros_csillag/</a>
Bizonytalan vagyok, megvárom, hogy eltűnjön a Complex jogtárból is, mint hatályos szövegből. Utána nyomban készítek hungarista weblapot.
(Mielőtt valaki megtámadna: Pál Marcinak remek képei vannak a cigány leventekülönítményről, így a jelenlegi társaságommal nincs semmiféle összeférhetetlenség.)</div>
Pál Marci egész biztosan nagyon szívesen odaadja neked ezeket a képeket... miután megadtad a 200ezer forintját, te gané!
<a href="http://index.hu/belfold/2013/02/19/majus_1-en_mehet_a_voros_csillag/" rel="nofollow" target="_blank">http://index.hu/belfold/2013/02/19/majus_1-en_mehet_a_voros_csillag/</a>
Bizonytalan vagyok, megvárom, hogy eltűnjön a Complex jogtárból is, mint hatályos szövegből. Utána nyomban készítek hungarista weblapot.
(Mielőtt valaki megtámadna: Pál Marcinak remek képei vannak a cigány leventekülönítményről, így a jelenlegi társaságommal nincs semmiféle összeférhetetlenség.)</div>
Pál Marci egész biztosan nagyon szívesen odaadja neked ezeket a képeket... miután megadtad a 200ezer forintját, te gané!
Feb 20, 2013 00:41:26
sodika
Feb 20, 2013 00:41:51
<div class="quote"><div class="author">szeszesember</div>
Húzzál már a kurva anyádba a szarjaiddal!</div>
Nem érted. Ha Péntek László két liter bort ivott, akkor ártatlan, mert hülyeség, nem ihatott. Ezért fontos körülmény, hogy ivott-e két liter bort.
Mindegy. :)
Húzzál már a kurva anyádba a szarjaiddal!</div>
Nem érted. Ha Péntek László két liter bort ivott, akkor ártatlan, mert hülyeség, nem ihatott. Ezért fontos körülmény, hogy ivott-e két liter bort.
Mindegy. :)
Feb 20, 2013 00:41:51
sodilegnagyobbrajongoja
Feb 20, 2013 00:44:05
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">szeszesember</div>
Húzzál már a kurva anyádba a szarjaiddal!</div>
Nem érted. Ha Péntek László két liter bort ivott, akkor ártatlan, mert hülyeség, nem ihatott. Ezért fontos körülmény, hogy ivott-e két liter bort.
Mindegy. :)</div>
Te mennyit ittál ma este?
Húzzál már a kurva anyádba a szarjaiddal!</div>
Nem érted. Ha Péntek László két liter bort ivott, akkor ártatlan, mert hülyeség, nem ihatott. Ezért fontos körülmény, hogy ivott-e két liter bort.
Mindegy. :)</div>
Te mennyit ittál ma este?
Feb 20, 2013 00:44:05
sodilegnagyobbrajongoja
Feb 20, 2013 00:45:31
Sodi, mennyi pénzre sikerült lehúznod Fórizst a pécsi közvetítésért cserébe?
Feb 20, 2013 00:45:31
DT
Feb 20, 2013 00:45:57
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">szeszesember</div>
Húzzál már a kurva anyádba a szarjaiddal!</div>
Nem érted. Ha Péntek László két liter bort ivott, akkor ártatlan, mert hülyeség, nem ihatott. Ezért fontos körülmény, hogy ivott-e két liter bort.
Mindegy. :)</div>
Ennyire hülye nem lehetsz.
Úgy hazudik, mint te.
Húzzál már a kurva anyádba a szarjaiddal!</div>
Nem érted. Ha Péntek László két liter bort ivott, akkor ártatlan, mert hülyeség, nem ihatott. Ezért fontos körülmény, hogy ivott-e két liter bort.
Mindegy. :)</div>
Ennyire hülye nem lehetsz.
Úgy hazudik, mint te.
Feb 20, 2013 00:45:57
Fiatalember
Feb 20, 2013 00:46:13
Endre, én sem szeretem a sört. Mégis basztam már be sörtől, mint a szemét egy-kétszer az életemben. Adsz erre magyarázatot?
A gyilkosságot egyébként többször bevalló, drogos, csóró Péntek biztosan akkora gourmet, hogy ha csak olcsó kannásra van pénze (mit ad isten, pont 2 liter a műanyagpalackos alsópolcos), akkor csak azért sem fogja meginni, inkább gyűjt margaritára, igaz?
A gyilkosságot egyébként többször bevalló, drogos, csóró Péntek biztosan akkora gourmet, hogy ha csak olcsó kannásra van pénze (mit ad isten, pont 2 liter a műanyagpalackos alsópolcos), akkor csak azért sem fogja meginni, inkább gyűjt margaritára, igaz?
Feb 20, 2013 00:46:13
broni
Feb 20, 2013 00:48:02
ennddy:szervezzél egy free péntek, vesszen trianon demonstrációt!!!
Feb 20, 2013 00:48:02
sodika
Feb 20, 2013 00:52:43
<div class="quote"><div class="author">broni </div>ennddy:szervezzél egy free péntek, vesszen trianon demonstrációt!!!</div>
Ez egy videó arról, hogy a bíró szerint is fontos kérdés a bor. Ezért raktam ki, mi hangzott el a borról. Ennyi.
<b>Ha kitartott volna amellett Péntek László, hogy igen, ő megitta a két liter bort, miközben utálja, akkor tuti ártatlan lenne, mert ekkorát nem hazudhatott volna.</b>
Ennyi.
De ugye nem tartott ki mellette.
Ez egy videó arról, hogy a bíró szerint is fontos kérdés a bor. Ezért raktam ki, mi hangzott el a borról. Ennyi.
<b>Ha kitartott volna amellett Péntek László, hogy igen, ő megitta a két liter bort, miközben utálja, akkor tuti ártatlan lenne, mert ekkorát nem hazudhatott volna.</b>
Ennyi.
De ugye nem tartott ki mellette.
Feb 20, 2013 00:52:43
Asd a Régi Troller
Feb 20, 2013 00:54:06
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">broni </div>ennddy:szervezzél egy free péntek, vesszen trianon demonstrációt!!!</div>
Ez egy videó arról, hogy a bíró szerint is fontos kérdés a bor. Ezért raktam ki, mi hangzott el a borról. Ennyi.
<b>Ha kitartott volna amellett Péntek László, hogy igen, ő megitta a két liter bort, miközben utálja, akkor tuti ártatlan lenne, mert ekkorát nem hazudhatott volna.</b>
Ennyi.
De ugye nem tartott ki mellette.</div>
ekkorát nem hazudhatott volna? ez miféle oknyomozás?
miféle logika ez amit itt felvázoltál? te tényleg teljesen megzakkantál.
Ez egy videó arról, hogy a bíró szerint is fontos kérdés a bor. Ezért raktam ki, mi hangzott el a borról. Ennyi.
<b>Ha kitartott volna amellett Péntek László, hogy igen, ő megitta a két liter bort, miközben utálja, akkor tuti ártatlan lenne, mert ekkorát nem hazudhatott volna.</b>
Ennyi.
De ugye nem tartott ki mellette.</div>
ekkorát nem hazudhatott volna? ez miféle oknyomozás?
miféle logika ez amit itt felvázoltál? te tényleg teljesen megzakkantál.
Feb 20, 2013 00:54:06
sodilegnagyobbrajongoja
Feb 20, 2013 00:55:50
Mennyi pénz van most nálad? Mennyire sikerült lehúzni Fórizst?
Feb 20, 2013 00:55:50
tigris
Feb 20, 2013 00:56:38
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">broni </div>ennddy:szervezzél egy free péntek, vesszen trianon demonstrációt!!!</div>
Ez egy videó arról, hogy a bíró szerint is fontos kérdés a bor. Ezért raktam ki, mi hangzott el a borról. Ennyi.
<b>Ha kitartott volna amellett Péntek László, hogy igen, ő megitta a két liter bort, miközben utálja, akkor tuti ártatlan lenne, mert ekkorát nem hazudhatott volna.</b>
Ennyi.
De ugye nem tartott ki mellette.</div>
össze-vissza hazudozott a haverod. minden egyes állítását megcáfolták, amire azzal reagált, hogy "jó akkor máshogy volt". hol számít, hogy mit böfög egy ilyen hazudozó gyilkos? be volt tépve mint a szar, drogozott mint az állat, de a borocska az nem kellett neki?? mi ez a baromság már? az meg a másik, hogy az anyja, aki ott se volt, az mi a faszt tud neked mondani, ha végigjárjátok a helyszíneket? hogy "lacika nem jött volna ilyen sötét helyre"?
miért olyan hihetetlen neked, hogy egy agresszív, börtönviselt bűnöző először meg akar erőszakolni egy lányt, aztán mikor nem megy neki, a drog és alkoholmámorában megfojtja???
nézz már magadra te fasz, hogy milyen agresszív vagy, ha bebaszol. boxerezéssel, meg arctöréssel fenyegetőzöl. szorozd be ezt tízzel és megkapod lacikád állapotát. most már tényleg nagyon visszataszító amit csinálsz, el kéne gondlkodnod egy kicsit... amíg lehet....
Ez egy videó arról, hogy a bíró szerint is fontos kérdés a bor. Ezért raktam ki, mi hangzott el a borról. Ennyi.
<b>Ha kitartott volna amellett Péntek László, hogy igen, ő megitta a két liter bort, miközben utálja, akkor tuti ártatlan lenne, mert ekkorát nem hazudhatott volna.</b>
Ennyi.
De ugye nem tartott ki mellette.</div>
össze-vissza hazudozott a haverod. minden egyes állítását megcáfolták, amire azzal reagált, hogy "jó akkor máshogy volt". hol számít, hogy mit böfög egy ilyen hazudozó gyilkos? be volt tépve mint a szar, drogozott mint az állat, de a borocska az nem kellett neki?? mi ez a baromság már? az meg a másik, hogy az anyja, aki ott se volt, az mi a faszt tud neked mondani, ha végigjárjátok a helyszíneket? hogy "lacika nem jött volna ilyen sötét helyre"?
miért olyan hihetetlen neked, hogy egy agresszív, börtönviselt bűnöző először meg akar erőszakolni egy lányt, aztán mikor nem megy neki, a drog és alkoholmámorában megfojtja???
nézz már magadra te fasz, hogy milyen agresszív vagy, ha bebaszol. boxerezéssel, meg arctöréssel fenyegetőzöl. szorozd be ezt tízzel és megkapod lacikád állapotát. most már tényleg nagyon visszataszító amit csinálsz, el kéne gondlkodnod egy kicsit... amíg lehet....
Feb 20, 2013 00:56:38
IzomTibor
Feb 20, 2013 01:09:11
Nem erte mert nem akarja erteni. A hulyet kell jatszani a gazdatest kedveert. Ilyen nagyon egyszeru ez.
Feb 20, 2013 01:09:11
broni
Feb 20, 2013 01:13:03
ennddy:és a zsidok miben vitték el a lány vérét a pászkához???
Feb 20, 2013 01:13:03
broni
Feb 20, 2013 01:15:04
ááh, faszom az egészbe, az előzőt törljétek, nem akarok én is ilyen kegyeletsértő baromságba belemenni, de ezek tényleg nem normálisak...
Feb 20, 2013 01:15:04
broni
Feb 20, 2013 01:22:29
amugy meg igaza volt kertész ákosnak. meg a landeszman rabbinak is.
Feb 20, 2013 01:22:29
Trollopata
Feb 20, 2013 01:50:34
sneci, te balfasz!
komolyan azt hittem, hogy ha most elmegyek 12 nap szabadsagra, megnezek egy vilagvarost, szep tajakon jarok, es fasza ettermekben vacsorazom, attol bevonzok neked egy sikeres kappantuntetest.
Most ertem haza, de bazdmeg meg igy visszaolvasva is csak azt latom, hogy lofaszt se csinaltatok... Voltam a Ferenciek teren, de nem lattam a tuntetes hozomanyat, egy jo kappanos tag-et se fujtatok fel a templom oldalara, stb.
Bazdmeg, sneci, most tok hiaba megyek vissza a meloba holnap, nem lehetek buszke rad.
Viszont lattam egy embert, egybol te ugrottal be!
A metro-aluljaroban aludt, es egy piros tabla volt melletamasztva ezzel a felirattal: "I am very hungry!"
Dobtam is neki egy kis penzt, a te 15 forintos napidijaddal szamolva majd' egyhavi keresetedet... Remelem o jollakott, es nem a gyilkos cigany anyja leveset kellett ennie...
Ezen kivul atfutottam a hozzaszolasokat, de amikor az svchost.exe-rol irtal, na ott lett elegem, es inkabb a vegere scrolloztam. Te verprofi fasz, azt sem tudod, hogy az mit csinal? Tenyleg, te mi a faszhoz ertesz, most komolyan? Egy baratom elvegezte a progmatot, most 7kilo bruttoert programozik egy banknal. Egy masik baratom elvegezte a CISCO szarsagot, aztan elment a CISCO-hoz dolgozni, szerintem mar o is 7 kilo korul kereshet. Egy kozeli ismerosom nagy .NET-es arc volt mindig is, most eppen Melbourne-ben lakik, es nincs gondja a kigyomereggel... Meg az a haverom, aki vegul kibukott az egyetemrol, csak a foiskolai progmatot fejezte be, o is el tudott helyezkedni, es jo penzt keres. Es, hogy a te "szakmadbol" is szemlezzek, egy tavolabbi ismerosom, aki webes ceget csinalt 2000-ben, most eppen az egesz cegcsoportjat leklonozta Becsben, es onnan is hajtja a megrendeleseket. Na, neki megy csak igazan szarul, nem X6-ossal jar, de hasonlo arkategoria.
Te meg verprofikam gyilkos ciganyokat kergetsz a vonatozo oregekkel kezen fogva. Muahah, bazdmeg!
Ja, nem tudom, hogy a monopodod hogy funkcional, de en vettem egy ilyen 10$-os Gorilla Stand-et vagy minek hivjak azt a csavargathato tripodot, es csinaltam ELES kepeket. 800 kepet csinaltam az uj fenykepezogepemmel, tudod, amit karacsonyra hozott a <s>Flodnis</s> Jezuska, es nagyon tudom neked is ajanlani, tok fasza kis kompakt gep.
De, hogy kicsit fajditsam a szivedet, nesze, itt egy kep:
<img src="https://img.sodika.dk/imgur.com/TdMuOdg.jpg" alt="TdMuOdg.jpg" />
komolyan azt hittem, hogy ha most elmegyek 12 nap szabadsagra, megnezek egy vilagvarost, szep tajakon jarok, es fasza ettermekben vacsorazom, attol bevonzok neked egy sikeres kappantuntetest.
Most ertem haza, de bazdmeg meg igy visszaolvasva is csak azt latom, hogy lofaszt se csinaltatok... Voltam a Ferenciek teren, de nem lattam a tuntetes hozomanyat, egy jo kappanos tag-et se fujtatok fel a templom oldalara, stb.
Bazdmeg, sneci, most tok hiaba megyek vissza a meloba holnap, nem lehetek buszke rad.
Viszont lattam egy embert, egybol te ugrottal be!
A metro-aluljaroban aludt, es egy piros tabla volt melletamasztva ezzel a felirattal: "I am very hungry!"
Dobtam is neki egy kis penzt, a te 15 forintos napidijaddal szamolva majd' egyhavi keresetedet... Remelem o jollakott, es nem a gyilkos cigany anyja leveset kellett ennie...
Ezen kivul atfutottam a hozzaszolasokat, de amikor az svchost.exe-rol irtal, na ott lett elegem, es inkabb a vegere scrolloztam. Te verprofi fasz, azt sem tudod, hogy az mit csinal? Tenyleg, te mi a faszhoz ertesz, most komolyan? Egy baratom elvegezte a progmatot, most 7kilo bruttoert programozik egy banknal. Egy masik baratom elvegezte a CISCO szarsagot, aztan elment a CISCO-hoz dolgozni, szerintem mar o is 7 kilo korul kereshet. Egy kozeli ismerosom nagy .NET-es arc volt mindig is, most eppen Melbourne-ben lakik, es nincs gondja a kigyomereggel... Meg az a haverom, aki vegul kibukott az egyetemrol, csak a foiskolai progmatot fejezte be, o is el tudott helyezkedni, es jo penzt keres. Es, hogy a te "szakmadbol" is szemlezzek, egy tavolabbi ismerosom, aki webes ceget csinalt 2000-ben, most eppen az egesz cegcsoportjat leklonozta Becsben, es onnan is hajtja a megrendeleseket. Na, neki megy csak igazan szarul, nem X6-ossal jar, de hasonlo arkategoria.
Te meg verprofikam gyilkos ciganyokat kergetsz a vonatozo oregekkel kezen fogva. Muahah, bazdmeg!
Ja, nem tudom, hogy a monopodod hogy funkcional, de en vettem egy ilyen 10$-os Gorilla Stand-et vagy minek hivjak azt a csavargathato tripodot, es csinaltam ELES kepeket. 800 kepet csinaltam az uj fenykepezogepemmel, tudod, amit karacsonyra hozott a <s>Flodnis</s> Jezuska, es nagyon tudom neked is ajanlani, tok fasza kis kompakt gep.
De, hogy kicsit fajditsam a szivedet, nesze, itt egy kep:
<img src="https://img.sodika.dk/imgur.com/TdMuOdg.jpg" alt="TdMuOdg.jpg" />
Feb 20, 2013 01:50:34
Trollopata
Feb 20, 2013 02:03:44
Jaj, de a legjobbat kihagytam!
Basszatok meg, nem fogjatok elhinni.
A taxisofor, mikozben behozott Ferihegyrol, azt ecsetelte, hogy a minimalbert kvazi alapjovedelemme kellene alakitani, es megemelni 200.000 forintra, es attol majd minden milyen jo lenne!
Nem rohogtem nagyon hangosan, amikor errol sneci ugrott be, inkabb megprobaltam ra eszervekkel hatni, illetve ravezeto kerdesekkel megertetni vele, hogy mennyira jo is az o otlete. Hiaba. Minimalbeeer keccazezer, GDP-szemfenyvesztes, es a tobbi, es a tobbi LOLBAZDMEG!
Sneci, nem mesz el inkabb te is taxisofornek??? Ott ulni kell egesz nap, nyomhatod az okossagaidat az utasoknak, es szerintem anyad is orulne, ha elvinned a rozsdaboglyat az udvarrol...
Basszatok meg, nem fogjatok elhinni.
A taxisofor, mikozben behozott Ferihegyrol, azt ecsetelte, hogy a minimalbert kvazi alapjovedelemme kellene alakitani, es megemelni 200.000 forintra, es attol majd minden milyen jo lenne!
Nem rohogtem nagyon hangosan, amikor errol sneci ugrott be, inkabb megprobaltam ra eszervekkel hatni, illetve ravezeto kerdesekkel megertetni vele, hogy mennyira jo is az o otlete. Hiaba. Minimalbeeer keccazezer, GDP-szemfenyvesztes, es a tobbi, es a tobbi LOLBAZDMEG!
Sneci, nem mesz el inkabb te is taxisofornek??? Ott ulni kell egesz nap, nyomhatod az okossagaidat az utasoknak, es szerintem anyad is orulne, ha elvinned a rozsdaboglyat az udvarrol...
Feb 20, 2013 02:03:44
Danyiil Romanovics
Feb 20, 2013 06:34:45
Egy pécsi dikászállón nézegetni a kurucot egy cigányasszonnyal, élni tudni kell, na. Ki is verted előtte gyorsan, miután körbenyaltátok a Globus körömpörköltes konzerv szélét?
Feb 20, 2013 06:34:45
Brian
Feb 20, 2013 07:13:42
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Ja igen.
<a href="http://index.hu/belfold/2013/02/19/majus_1-en_mehet_a_voros_csillag/" rel="nofollow" target="_blank">http://index.hu/belfold/2013/02/19/majus_1-en_mehet_a_voros_csillag/</a>
Bizonytalan vagyok, megvárom, hogy eltűnjön a Complex jogtárból is, mint hatályos szövegből. Utána nyomban készítek hungarista weblapot.
(Mielőtt valaki megtámadna: Pál Marcinak remek képei vannak a cigány leventekülönítményről, így a jelenlegi társaságommal nincs semmiféle összeférhetetlenség.)</div>
alig várod, hogy az öregek megint vonatozzanak a honlapodon, nem igaz?
<a href="http://index.hu/belfold/2013/02/19/majus_1-en_mehet_a_voros_csillag/" rel="nofollow" target="_blank">http://index.hu/belfold/2013/02/19/majus_1-en_mehet_a_voros_csillag/</a>
Bizonytalan vagyok, megvárom, hogy eltűnjön a Complex jogtárból is, mint hatályos szövegből. Utána nyomban készítek hungarista weblapot.
(Mielőtt valaki megtámadna: Pál Marcinak remek képei vannak a cigány leventekülönítményről, így a jelenlegi társaságommal nincs semmiféle összeférhetetlenség.)</div>
alig várod, hogy az öregek megint vonatozzanak a honlapodon, nem igaz?
Feb 20, 2013 07:13:42
banshee
Feb 20, 2013 08:13:21
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Ja igen.
<a href="http://index.hu/belfold/2013/02/19/majus_1-en_mehet_a_voros_csillag/" rel="nofollow" target="_blank">http://index.hu/belfold/2013/02/19/majus_1-en_mehet_a_voros_csillag/</a>
Bizonytalan vagyok, megvárom, hogy eltűnjön a Complex jogtárból is, mint hatályos szövegből. Utána nyomban készítek hungarista weblapot.
(Mielőtt valaki megtámadna: Pál Marcinak remek képei vannak a cigány leventekülönítményről, így a jelenlegi társaságommal nincs semmiféle összeférhetetlenség.)</div>
Pál Marci honlapjának az elkészítése miért nem volt ilyen sürgős?
<a href="http://index.hu/belfold/2013/02/19/majus_1-en_mehet_a_voros_csillag/" rel="nofollow" target="_blank">http://index.hu/belfold/2013/02/19/majus_1-en_mehet_a_voros_csillag/</a>
Bizonytalan vagyok, megvárom, hogy eltűnjön a Complex jogtárból is, mint hatályos szövegből. Utána nyomban készítek hungarista weblapot.
(Mielőtt valaki megtámadna: Pál Marcinak remek képei vannak a cigány leventekülönítményről, így a jelenlegi társaságommal nincs semmiféle összeférhetetlenség.)</div>
Pál Marci honlapjának az elkészítése miért nem volt ilyen sürgős?
Feb 20, 2013 08:13:21
Sodilegnagyobbrajongoja
Feb 20, 2013 08:20:14
<div class="quote"><div class="author">banshee</div>Pál Marci honlapjának az elkészítése miért nem volt ilyen sürgős?</div>
Ne izgulj, ez a honlap is csak Jövő héten lesz kész.
Ne izgulj, ez a honlap is csak Jövő héten lesz kész.
Feb 20, 2013 08:20:14
Ószövetségi Düh
Feb 20, 2013 09:22:49
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><b>Ha kitartott volna amellett Péntek László, hogy igen, ő megitta a két liter bort, miközben utálja, akkor tuti ártatlan lenne, mert ekkorát nem hazudhatott volna.</b></div>
Púp, ezek az autizmusod legszórakoztatóbb pillanatai: amikor a legképtelenebb dolgok között összefüggést feltételezel, és közben kurva okosnak képzeled magad.
Púp, ezek az autizmusod legszórakoztatóbb pillanatai: amikor a legképtelenebb dolgok között összefüggést feltételezel, és közben kurva okosnak képzeled magad.
Feb 20, 2013 09:22:49
Fiatalember
Feb 20, 2013 09:33:58
Endre, milyen bizonyíték van arra, hogy Péntek nem szereti a bort? A rokonok és barátok (tehát elfogult, nem szavahihető tanúk) vallomásai? Esetleg Pénteké? Nem érzed úgy, hogy ez kicsit ingatag?
Én sem szeretek bkv-zni, mégis néha előfordul. Ha megbüntetnek bliccelésért (nem fognak, mert ki tudok skálázni egy tömbjegyet), akkor én is erre fogok hivatkozni, hogy ez lehetetlen, hogy én voltam, hiszen nem szeretem a bkv-t, és autóm is van. Tetszik érteni? És elsétálok a felmentés után a naplementébe.
Fogyatékos vagy.
Én sem szeretek bkv-zni, mégis néha előfordul. Ha megbüntetnek bliccelésért (nem fognak, mert ki tudok skálázni egy tömbjegyet), akkor én is erre fogok hivatkozni, hogy ez lehetetlen, hogy én voltam, hiszen nem szeretem a bkv-t, és autóm is van. Tetszik érteni? És elsétálok a felmentés után a naplementébe.
Fogyatékos vagy.
Feb 20, 2013 09:33:58
gennyes féregzsidó
Feb 20, 2013 09:36:53
sneci sajnos nincs tisztában a bizonyíték fogalmával.
Feb 20, 2013 09:36:53
gennyes féregzsidó
Feb 20, 2013 09:38:25
eközben a kettes csatornán már lassan kezdődik a szánalmas szarozás.
<a href="http://www.facebook.com/tolvajkergetok/posts/407572029335283" rel="nofollow" target="_blank">http://www.facebook.com/tolvajkergetok/posts/407572029335283</a>
<a href="http://www.facebook.com/tolvajkergetok/posts/407572029335283" rel="nofollow" target="_blank">http://www.facebook.com/tolvajkergetok/posts/407572029335283</a>
Feb 20, 2013 09:38:25
banshee
Feb 20, 2013 09:38:26
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">broni </div>ennddy:szervezzél egy free péntek, vesszen trianon demonstrációt!!!</div>
Ez egy videó arról, hogy a bíró szerint is fontos kérdés a bor. Ezért raktam ki, mi hangzott el a borról. Ennyi.
<b>Ha kitartott volna amellett Péntek László, hogy igen, ő megitta a két liter bort, miközben utálja, akkor tuti ártatlan lenne, mert ekkorát nem hazudhatott volna.</b>
Ennyi.
De ugye nem tartott ki mellette.</div>
Tudod miért fontos? Mert arra megy rá hogy Péntek mennyire szavahihető. Nos, ezek alapján kb. annyira amennyire te...
Ez egy videó arról, hogy a bíró szerint is fontos kérdés a bor. Ezért raktam ki, mi hangzott el a borról. Ennyi.
<b>Ha kitartott volna amellett Péntek László, hogy igen, ő megitta a két liter bort, miközben utálja, akkor tuti ártatlan lenne, mert ekkorát nem hazudhatott volna.</b>
Ennyi.
De ugye nem tartott ki mellette.</div>
Tudod miért fontos? Mert arra megy rá hogy Péntek mennyire szavahihető. Nos, ezek alapján kb. annyira amennyire te...
Feb 20, 2013 09:38:26
Brian
Feb 20, 2013 09:42:31
Kiskabos él! És még mindig nyakig a malac seggében!
Gábor Bérczi A megfogalmazás miatt elhatárolódóknak: légyszi küldjétek el az írt műveitek elérhetőségét, szeretem az olvasmányos szövegeket. Gondolom, nem fogtok csalódást okozni. Még annyit, hogy a mérce a blog.Sherlock Porkspolo.hu.
Gábor Bérczi A megfogalmazás miatt elhatárolódóknak: légyszi küldjétek el az írt műveitek elérhetőségét, szeretem az olvasmányos szövegeket. Gondolom, nem fogtok csalódást okozni. Még annyit, hogy a mérce a blog.Sherlock Porkspolo.hu.
Feb 20, 2013 09:42:31
Fiatalember
Feb 20, 2013 10:27:56
A malac megint nagyon hangosan röfög a szuterénben. Mindig elfelejtem, hogy az angyalföldi proli nem tud nyugton maradni, hiába rohan bele kivörösödött tokával az egyre nagyobb faszerdőkbe. Szegény éhezik is (állítólag), lehet, hogy küldök neki egy lehugyozott marcipánt. Ha már valami fura okból arra kapott rá a moslék és a kukorica helyett.
Feb 20, 2013 10:27:56
gennyes féregzsidó
Feb 20, 2013 10:36:14
<div class="quote"><div class="author">Fiatalember</div>A malac megint nagyon hangosan röfög a szuterénben. Mindig elfelejtem, hogy az angyalföldi proli nem tud nyugton maradni, hiába rohan bele kivörösödött tokával az egyre nagyobb faszerdőkbe. Szegény éhezik is (állítólag), lehet, hogy küldök neki egy lehugyozott marcipánt. Ha már valami fura okból arra kapott rá a moslék és a kukorica helyett.</div>
dehogy éhezik. 1,7 milla adományt kaszált az új szánalmas szaroktól, és aki nem írta be az utalás közleményébe a tolvajkéregetők szót, azt az adományt lenyúlta.
dehogy éhezik. 1,7 milla adományt kaszált az új szánalmas szaroktól, és aki nem írta be az utalás közleményébe a tolvajkéregetők szót, azt az adományt lenyúlta.
Feb 20, 2013 10:36:14
szeszesember
Feb 20, 2013 10:44:55
Púp, ugye IC-vel jössz haza Pécsről?
*paródiarovat*
*paródiarovat*
Feb 20, 2013 10:44:55
jiddise máme
Feb 20, 2013 11:03:38
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
dehogy éhezik. 1,7 milla adományt kaszált az új szánalmas szaroktól, és aki nem írta be az utalás közleményébe a tolvajkéregetők szót, azt az adományt lenyúlta.</div>
A többit is, mert egyesület ugyebár azóta sincs.
dehogy éhezik. 1,7 milla adományt kaszált az új szánalmas szaroktól, és aki nem írta be az utalás közleményébe a tolvajkéregetők szót, azt az adományt lenyúlta.</div>
A többit is, mert egyesület ugyebár azóta sincs.
Feb 20, 2013 11:03:38
Fiatalember
Feb 20, 2013 11:06:15
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">Fiatalember</div>A malac megint nagyon hangosan röfög a szuterénben. Mindig elfelejtem, hogy az angyalföldi proli nem tud nyugton maradni, hiába rohan bele kivörösödött tokával az egyre nagyobb faszerdőkbe. Szegény éhezik is (állítólag), lehet, hogy küldök neki egy lehugyozott marcipánt. Ha már valami fura okból arra kapott rá a moslék és a kukorica helyett.</div>
dehogy éhezik. 1,7 milla adományt kaszált az új szánalmas szaroktól, és aki nem írta be az utalás közleményébe a tolvajkéregetők szót, azt az adományt lenyúlta.</div>
Igen, biztos csak azt nyúlta be... Lepasszolt Leleplező Robinnak egy százast cba párizsire. A többivel azért kíváncsi vagyok mi lett. Mondjuk a furgon. Három kiló marcipán, nehogy már emberalakúra fogyjon a zsíros.
Érik egy kapitális faszerdő ennek a féregnek, főleg azután, hogy ismételten lehúzott szánalmas szarok között mekkora a pofája ennek a gyökérnek.
dehogy éhezik. 1,7 milla adományt kaszált az új szánalmas szaroktól, és aki nem írta be az utalás közleményébe a tolvajkéregetők szót, azt az adományt lenyúlta.</div>
Igen, biztos csak azt nyúlta be... Lepasszolt Leleplező Robinnak egy százast cba párizsire. A többivel azért kíváncsi vagyok mi lett. Mondjuk a furgon. Három kiló marcipán, nehogy már emberalakúra fogyjon a zsíros.
Érik egy kapitális faszerdő ennek a féregnek, főleg azután, hogy ismételten lehúzott szánalmas szarok között mekkora a pofája ennek a gyökérnek.
Feb 20, 2013 11:06:15
IsmeretlenJoAkaro
Feb 20, 2013 11:06:29
<div class="quote"><div class="author">jiddise máme</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
dehogy éhezik. 1,7 milla adományt kaszált az új szánalmas szaroktól, és aki nem írta be az utalás közleményébe a tolvajkéregetők szót, azt az adományt lenyúlta.</div>
A többit is, mert egyesület ugyebár azóta sincs.</div>
Feljelento Feri nem tud ezugyben intezni valamit a NAV-nal?
dehogy éhezik. 1,7 milla adományt kaszált az új szánalmas szaroktól, és aki nem írta be az utalás közleményébe a tolvajkéregetők szót, azt az adományt lenyúlta.</div>
A többit is, mert egyesület ugyebár azóta sincs.</div>
Feljelento Feri nem tud ezugyben intezni valamit a NAV-nal?
Feb 20, 2013 11:06:29
nyilvános faszkiverő
Feb 20, 2013 11:12:35
<div class="quote"><div class="author">szeszesember</div>Púp, ugye IC-vel jössz haza Pécsről?
*paródiarovat*</div>
"Again min<s>e</s>d the gap" ?
*paródiarovat*</div>
"Again min<s>e</s>d the gap" ?
Feb 20, 2013 11:12:35
Ószövetségi Düh
Feb 20, 2013 11:21:10
<div class="quote"><div class="author">IsmeretlenJoAkaro</div><div class="quote"><div class="author">jiddise máme</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
dehogy éhezik. 1,7 milla adományt kaszált az új szánalmas szaroktól, és aki nem írta be az utalás közleményébe a tolvajkéregetők szót, azt az adományt lenyúlta.</div>
A többit is, mert egyesület ugyebár azóta sincs.</div>
Feljelento Feri nem tud ezugyben intezni valamit a NAV-nal?</div>
Tényleg, mivel egyesülete nincs, a malacnak adóznia kellett volna a bevételei után.
dehogy éhezik. 1,7 milla adományt kaszált az új szánalmas szaroktól, és aki nem írta be az utalás közleményébe a tolvajkéregetők szót, azt az adományt lenyúlta.</div>
A többit is, mert egyesület ugyebár azóta sincs.</div>
Feljelento Feri nem tud ezugyben intezni valamit a NAV-nal?</div>
Tényleg, mivel egyesülete nincs, a malacnak adóznia kellett volna a bevételei után.
Feb 20, 2013 11:21:10
gennyes féregzsidó
Feb 20, 2013 11:24:59
<div class="quote"><div class="author">Ószövetségi Düh</div><div class="quote"><div class="author">IsmeretlenJoAkaro</div><div class="quote"><div class="author">jiddise máme</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
dehogy éhezik. 1,7 milla adományt kaszált az új szánalmas szaroktól, és aki nem írta be az utalás közleményébe a tolvajkéregetők szót, azt az adományt lenyúlta.</div>
A többit is, mert egyesület ugyebár azóta sincs.</div>
Feljelento Feri nem tud ezugyben intezni valamit a NAV-nal?</div>
Tényleg, mivel egyesülete nincs, a malacnak adóznia kellett volna a bevételei után.</div>
majd kell, a tavalyiak után idén májusban, az ideiek után jövő májusban.
dehogy éhezik. 1,7 milla adományt kaszált az új szánalmas szaroktól, és aki nem írta be az utalás közleményébe a tolvajkéregetők szót, azt az adományt lenyúlta.</div>
A többit is, mert egyesület ugyebár azóta sincs.</div>
Feljelento Feri nem tud ezugyben intezni valamit a NAV-nal?</div>
Tényleg, mivel egyesülete nincs, a malacnak adóznia kellett volna a bevételei után.</div>
majd kell, a tavalyiak után idén májusban, az ideiek után jövő májusban.
Feb 20, 2013 11:24:59
Haim
Feb 20, 2013 11:36:33
Best of Sherlock Porks.
(mielőtt még soderálna)
Sherlock Porks, meg kell hogy mondjam egy remekm tv-s szakembernek tartalak, jol ertesz a filmezeshez, vagashoz, rendezeshez stb de ha szeretnetek, hogy ez az oldal tovabb bovuljon akkor hagyd a kommunikaciot inkabb masra mert ritka egy arrogans bunko vagy...
kb. egy órája · 3
Károly Nagy Bő lére van eresztve ez a post, elég lett volna ennyi is: "vicces videókat ne küldjetek, f@szkalapok, csak pénzt".
László Lisztes Kedves emberek vagytok......ha nem kérni kell.
Gergely András Horog Pénzt küldjetek nekik, azt nem kell kattintgatni fél napig
(mielőtt még soderálna)
Sherlock Porks, meg kell hogy mondjam egy remekm tv-s szakembernek tartalak, jol ertesz a filmezeshez, vagashoz, rendezeshez stb de ha szeretnetek, hogy ez az oldal tovabb bovuljon akkor hagyd a kommunikaciot inkabb masra mert ritka egy arrogans bunko vagy...
kb. egy órája · 3
Károly Nagy Bő lére van eresztve ez a post, elég lett volna ennyi is: "vicces videókat ne küldjetek, f@szkalapok, csak pénzt".
László Lisztes Kedves emberek vagytok......ha nem kérni kell.
Gergely András Horog Pénzt küldjetek nekik, azt nem kell kattintgatni fél napig
Feb 20, 2013 11:36:33
NAV
Feb 20, 2013 11:37:33
* várja 2014 májusát *
Feb 20, 2013 11:37:33
snecigeci
Feb 20, 2013 11:38:46
Valaki írja be: vicces videó linkje átutalási közleményben mehet?
Feb 20, 2013 11:38:46
45 látogató online.
A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™

