tyodika
Mar 14, 2013 14:11:03
Nyem jehety! Esz nyem asz ikaszi Majtyi! Hetyetyetye...
Mar 14, 2013 14:11:03
sodika
Mar 14, 2013 14:11:44
<div class="quote"><div class="author">Pál Márton</div>Sodika, miért nem hívsz fel telefonon, hogy megkérdezd?</div>
Oké. A valódi Pál Marci be tudná másolni ide a jelenlegi telefonszámomat. A trollok pedig nem. Tehát, mi is az új számom, troll? :)
Oké. A valódi Pál Marci be tudná másolni ide a jelenlegi telefonszámomat. A trollok pedig nem. Tehát, mi is az új számom, troll? :)
Mar 14, 2013 14:11:44
sodileaks
Mar 14, 2013 14:12:15
<i>László Boros Szerintem te élvezed, ha szivatnak. Mással nem tudom magyarázni azt, hogy nem jelented fel őket.
8 perce · Tetszik
Kiss Endre Farkas Ha te tudnád, hogy Sherlock Porks hány feljelentést tett ezek ellen.
És hogy hány rendőrségi nyomozás indult már ellenük.
</i>
8 perce · Tetszik
Kiss Endre Farkas Ha te tudnád, hogy Sherlock Porks hány feljelentést tett ezek ellen.
És hogy hány rendőrségi nyomozás indult már ellenük.
</i>
Mar 14, 2013 14:12:15
tigris
Mar 14, 2013 14:13:54
<div class="quote"><div class="author">sodileaks</div><i>László Boros Szerintem te élvezed, ha szivatnak. Mással nem tudom magyarázni azt, hogy nem jelented fel őket.
8 perce · Tetszik
Kiss Endre Farkas Ha te tudnád, hogy Sherlock Porks hány feljelentést tett ezek ellen.
És hogy hány rendőrségi nyomozás indult már ellenük.
</i></div>
házmester spión ügynönk férgek vagytok
8 perce · Tetszik
Kiss Endre Farkas Ha te tudnád, hogy Sherlock Porks hány feljelentést tett ezek ellen.
És hogy hány rendőrségi nyomozás indult már ellenük.
</i></div>
házmester spión ügynönk férgek vagytok
Mar 14, 2013 14:13:54
Pál Márton
Mar 14, 2013 14:15:27
377 - 00.. ez van meg. Hívsz, vagy nem?
Mar 14, 2013 14:15:27
sodileaks
Mar 14, 2013 14:17:23
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Pál Márton</div>Sodika, miért nem hívsz fel telefonon, hogy megkérdezd?</div>
Oké. A valódi Pál Marci be tudná másolni ide a jelenlegi telefonszámomat. A trollok pedig nem. Tehát, mi is az új számom, troll? :)</div>
Csak nem feltöltőkártyára váltottál te nagyon felnőtt? Irány a Duna, faszcibáló.
Oké. A valódi Pál Marci be tudná másolni ide a jelenlegi telefonszámomat. A trollok pedig nem. Tehát, mi is az új számom, troll? :)</div>
Csak nem feltöltőkártyára váltottál te nagyon felnőtt? Irány a Duna, faszcibáló.
Mar 14, 2013 14:17:23
sodika
Mar 14, 2013 14:17:59
Kamu, mert a valódinak már nem csak ez. :)
Mar 14, 2013 14:17:59
sodika
Mar 14, 2013 14:18:23
<div class="quote"><div class="author">sodileaks</div>
Csak nem feltöltőkártyára váltottál te nagyon felnőtt?</div>
Nem, nem váltottam. Ez szerintem másodtelefon lesz.
Csak nem feltöltőkártyára váltottál te nagyon felnőtt?</div>
Nem, nem váltottam. Ez szerintem másodtelefon lesz.
Mar 14, 2013 14:18:23
Géntolvaj református
Mar 14, 2013 14:18:43
Sodi, miért gondolod azt, hogy anyád egy hazaáruló? Miért jelent nemzetbiztonsági kockázatot?
Mar 14, 2013 14:18:43
Pál Márton
Mar 14, 2013 14:19:44
Nem fogom keresgélni az új számodat, felhívsz most, vagy elindulok és akkor személyesen "beszélgetünk".
Mar 14, 2013 14:19:44
tigris
Mar 14, 2013 14:20:50
<div class="quote"><div class="author">Pál Márton</div>Nem fogom keresgélni az új számodat, felhívsz most, vagy elindulok és akkor személyesen "beszélgetünk".</div> Kurva nagy, még el is várja, hogy te hívogasd :DD
Mar 14, 2013 14:20:50
jiddise máme
Mar 14, 2013 14:23:51
<i>Kiss Endre Farkas Ha te tudnád, hogy Sherlock Porks hány feljelentést tett ezek ellen. És hogy hány rendőrségi nyomozás indult már ellenük. </i>
Ehhez képest Sherlock Porks háziőrizetben csücsül, a trollok meg vígan grasszálnak.
Ehhez képest Sherlock Porks háziőrizetben csücsül, a trollok meg vígan grasszálnak.
Mar 14, 2013 14:23:51
gennyes féregzsidó
Mar 14, 2013 14:29:11
<div class="quote"><div class="author">jiddise máme</div><i>Kiss Endre Farkas Ha te tudnád, hogy Sherlock Porks hány feljelentést tett ezek ellen. És hogy hány rendőrségi nyomozás indult már ellenük. </i>
Ehhez képest Sherlock Porks háziőrizetben csücsül, a trollok meg vígan grasszálnak.</div>
Sherlock Porks megalapozatlan feljelentéseket tett, és kocsonya erre veri a 23 centis csodát.
ezzel szemben Sherlock Porks ellen már volt pár megalapozott feljelentés, amelyek alapján el is ítélték.
vagyis a történet arról szól, hogy egy többszörösen elítélt bűnöző becsületes, köztiszteletben álló polgárokat rágalmaz, feljelentget.
erről nagyjából ennyit.
Ehhez képest Sherlock Porks háziőrizetben csücsül, a trollok meg vígan grasszálnak.</div>
Sherlock Porks megalapozatlan feljelentéseket tett, és kocsonya erre veri a 23 centis csodát.
ezzel szemben Sherlock Porks ellen már volt pár megalapozott feljelentés, amelyek alapján el is ítélték.
vagyis a történet arról szól, hogy egy többszörösen elítélt bűnöző becsületes, köztiszteletben álló polgárokat rágalmaz, feljelentget.
erről nagyjából ennyit.
Mar 14, 2013 14:29:11
sodileaks
Mar 14, 2013 14:29:42
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">sodileaks</div>
Csak nem feltöltőkártyára váltottál te nagyon felnőtt?</div>
Nem, nem váltottam. Ez szerintem másodtelefon lesz.</div>
Akkor az előző számod nem szűnt meg?
Csak nem feltöltőkártyára váltottál te nagyon felnőtt?</div>
Nem, nem váltottam. Ez szerintem másodtelefon lesz.</div>
Akkor az előző számod nem szűnt meg?
Mar 14, 2013 14:29:42
snecigeci
Mar 14, 2013 14:31:05
Hónapok óta nincs előfizetésed, púp. Nem ez a Dunának menés pillanata?
Mar 14, 2013 14:31:05
sodileaks
Mar 14, 2013 14:33:17
06 20 377 0084
* ezen a számon előfizető nem kapcsolható *
* ezen a számon előfizető nem kapcsolható *
Mar 14, 2013 14:33:17
gennyes féregzsidó
Mar 14, 2013 14:35:08
ezen mindig kurvára röhögök. kocsonya, elkapták már a szélhámost?:)
<img src="http://66masodperc.files.wordpress.com/2012/07/2010_04_21_Sherlock Porks_level.jpg" alt="2010_04_21_Sherlock Porks_level.jpg" />
<img src="http://66masodperc.files.wordpress.com/2012/07/2010_04_21_Sherlock Porks_level.jpg" alt="2010_04_21_Sherlock Porks_level.jpg" />
Mar 14, 2013 14:35:08
gennyes féregzsidó
Mar 14, 2013 14:36:39
<div class="quote"><div class="author">sodileaks</div>06 20 377 0084
* ezen a számon előfizető nem kapcsolható *</div>
lolbazmeg, kikapcsolták a számot? de az anyján azért behajtják a tartozást, mert az ő nevén volt.:)
* ezen a számon előfizető nem kapcsolható *</div>
lolbazmeg, kikapcsolták a számot? de az anyján azért behajtják a tartozást, mert az ő nevén volt.:)
Mar 14, 2013 14:36:39
snecigeci
Mar 14, 2013 14:36:58
Sneci, a Recskaboyt miért említed gúnynévként?
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=CTSY_kaDv2M" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=CTSY_kaDv2M</a>
Hiszen te nevezted el így magad. Magadat gúnyoltad?
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=CTSY_kaDv2M" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=CTSY_kaDv2M</a>
Hiszen te nevezted el így magad. Magadat gúnyoltad?
Mar 14, 2013 14:36:58
sodika
Mar 14, 2013 14:43:21
<div class="quote"><div class="author">sodileaks</div>
Akkor az előző számod nem szűnt meg?</div>
Nem. 150 napon belül visszakérhetem.
Akkor az előző számod nem szűnt meg?</div>
Nem. 150 napon belül visszakérhetem.
Mar 14, 2013 14:43:21
sodika
Mar 14, 2013 14:43:54
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Hónapok óta nincs előfizetésed, púp.</div>
De van, csak épp fel van függesztve.
De van, csak épp fel van függesztve.
Mar 14, 2013 14:43:54
Szentendre
Mar 14, 2013 14:44:35
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Hónapok óta nincs előfizetésed, púp.</div>
De van, csak épp fel van függesztve.</div>
Hiv a duna var a böri:)
De van, csak épp fel van függesztve.</div>
Hiv a duna var a böri:)
Mar 14, 2013 14:44:35
gennyes féregzsidó
Mar 14, 2013 14:45:20
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">sodileaks</div>
Akkor az előző számod nem szűnt meg?</div>
Nem. 150 napon belül visszakérhetem.</div>
elég szoros határidő.:))
Akkor az előző számod nem szűnt meg?</div>
Nem. 150 napon belül visszakérhetem.</div>
elég szoros határidő.:))
Mar 14, 2013 14:45:20
gennyes féregzsidó
Mar 14, 2013 14:46:34
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Hónapok óta nincs előfizetésed, púp.</div>
De van, csak épp fel van függesztve.</div>
akkor már áztathatod a lábad a dunában, hogy hozzászokj.
De van, csak épp fel van függesztve.</div>
akkor már áztathatod a lábad a dunában, hogy hozzászokj.
Mar 14, 2013 14:46:34
nyilvános faszkiverő
Mar 14, 2013 14:46:36
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">sodileaks</div>06 20 377 0084
* ezen a számon előfizető nem kapcsolható *</div>
lolbazmeg, kikapcsolták a számot? de az anyján azért behajtják a tartozást, mert az ő nevén volt.:)</div>
Nem kell aggodni, a patyi rezidencia arabol sneci osszes az anyja neven levo tartozasa ki lesz egyenlitve.
Es ez igy szep es jo, hiszen o TENYLEG sneci anyukaja...
Az a par millio, amit eltapsolt pedig legyen tanulsag az edesanyja reszere, hogy a tekozlo fiuk mar csak ilyenek. Endre (mindig) nagyon pontosan fogalmaz, es helyesen jar el. Akinek ez nem tetszik (BKV,NAV,Telenor,birosag, stb.) az nyugodtan elmehet a picsaba, hiszen olyan MEG NEM VOLT, hogy nem Endrenek lett volna igaza. Egyaltalan hogy mereszelnek ezek az utszeli zsidocegek barmit is kovetelni a nemzet kronikasan, aki aszketa eletmodjaval a nemzetet gyarapitja.
Ja, Palmarcsi, te is elmehetsz a keccazezreddel a picsaba, nem varhatod el a szerkesztosegi tagoktol, hogy csak ugy ukmukfukk csapot-papot otthagyjanak a nemzetmento munkabol es elkiserjenek a mokuszabalo kis kirandulasodra... Endre MINDIG igazat mond, neki MINDIG igaza van, es majd a Sajat Megoldasbol talan odavet minden ilyen kovetelozo verszivo geciputtonynak egy kis koncot. Az anyjat meg az X6 kipufogojara koti es vegighuzza Paty foutcajan, hogy megmutathassa a vilagnak, IGY JAR, aki nem azt csinalja, amit o mond...
* ezen a számon előfizető nem kapcsolható *</div>
lolbazmeg, kikapcsolták a számot? de az anyján azért behajtják a tartozást, mert az ő nevén volt.:)</div>
Nem kell aggodni, a patyi rezidencia arabol sneci osszes az anyja neven levo tartozasa ki lesz egyenlitve.
Es ez igy szep es jo, hiszen o TENYLEG sneci anyukaja...
Az a par millio, amit eltapsolt pedig legyen tanulsag az edesanyja reszere, hogy a tekozlo fiuk mar csak ilyenek. Endre (mindig) nagyon pontosan fogalmaz, es helyesen jar el. Akinek ez nem tetszik (BKV,NAV,Telenor,birosag, stb.) az nyugodtan elmehet a picsaba, hiszen olyan MEG NEM VOLT, hogy nem Endrenek lett volna igaza. Egyaltalan hogy mereszelnek ezek az utszeli zsidocegek barmit is kovetelni a nemzet kronikasan, aki aszketa eletmodjaval a nemzetet gyarapitja.
Ja, Palmarcsi, te is elmehetsz a keccazezreddel a picsaba, nem varhatod el a szerkesztosegi tagoktol, hogy csak ugy ukmukfukk csapot-papot otthagyjanak a nemzetmento munkabol es elkiserjenek a mokuszabalo kis kirandulasodra... Endre MINDIG igazat mond, neki MINDIG igaza van, es majd a Sajat Megoldasbol talan odavet minden ilyen kovetelozo verszivo geciputtonynak egy kis koncot. Az anyjat meg az X6 kipufogojara koti es vegighuzza Paty foutcajan, hogy megmutathassa a vilagnak, IGY JAR, aki nem azt csinalja, amit o mond...
Mar 14, 2013 14:46:36
Brian
Mar 14, 2013 14:48:30
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">sodileaks</div>
Akkor az előző számod nem szűnt meg?</div>
Nem. 150 napon belül visszakérhetem.</div>
elég szoros határidő.:))</div>
mennyit skalazol ki 150 nap alatt? haromezres feltoltes?
Akkor az előző számod nem szűnt meg?</div>
Nem. 150 napon belül visszakérhetem.</div>
elég szoros határidő.:))</div>
mennyit skalazol ki 150 nap alatt? haromezres feltoltes?
Mar 14, 2013 14:48:30
nyilvános faszkiverő
Mar 14, 2013 14:49:42
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">sodileaks</div>
Akkor az előző számod nem szűnt meg?</div>
Nem. 150 napon belül visszakérhetem.</div>
Mi lesz igy, Endre?
Melyik gazdatest fogja kifizetni a tartozasodat?
Vagy anyaddal uvoltozol, hogy adja mar oda a NEKED JARO jussodat, a 13 milliot?
Ha letelik a 150 nap, megveszem ezt a szamot, es csinalok egy Recskaboy forrodrot uzenetrogzitot!
Ezen kivul akkor ezt most ugy kell ertelmezni, hogy NINCS elofizeteses telefonod? Az ugye akkor Duna?
(ne is probald beadni, hogy az uj szamod (LOL) is elofizeteses, hiszen neked mar egyetlen utszeli zsidoceg sem fog semmit nyujtani a BAR-listaddal...)
Akkor az előző számod nem szűnt meg?</div>
Nem. 150 napon belül visszakérhetem.</div>
Mi lesz igy, Endre?
Melyik gazdatest fogja kifizetni a tartozasodat?
Vagy anyaddal uvoltozol, hogy adja mar oda a NEKED JARO jussodat, a 13 milliot?
Ha letelik a 150 nap, megveszem ezt a szamot, es csinalok egy Recskaboy forrodrot uzenetrogzitot!
Ezen kivul akkor ezt most ugy kell ertelmezni, hogy NINCS elofizeteses telefonod? Az ugye akkor Duna?
(ne is probald beadni, hogy az uj szamod (LOL) is elofizeteses, hiszen neked mar egyetlen utszeli zsidoceg sem fog semmit nyujtani a BAR-listaddal...)
Mar 14, 2013 14:49:42
gennyes féregzsidó
Mar 14, 2013 14:49:56
kocsonya, anyádat mikor minősíted át útszéli zsidócégnek, akinek nem kell megadni a tartozást?
Mar 14, 2013 14:49:56
tigris
Mar 14, 2013 14:54:06
kikapcsolták a telefont ? :DDDDDDDDDDDDd
Mar 14, 2013 14:54:06
nyilvános faszkiverő
Mar 14, 2013 14:55:48
<div class="quote"><div class="author">tigris</div>kikapcsolták a telefont ? :DDDDDDDDDDDDd</div>
csak felfuggesztettek, zsido!
Barmikor (jovo heten, holnap, vacsi utan, stb.) mellenyzsebbol kifizeti a 2(3) honapnyi tartozast, csak most eppen az <s>MLM</s> Sajat Megoldas beindulasat varja...
csak felfuggesztettek, zsido!
Barmikor (jovo heten, holnap, vacsi utan, stb.) mellenyzsebbol kifizeti a 2(3) honapnyi tartozast, csak most eppen az <s>MLM</s> Sajat Megoldas beindulasat varja...
Mar 14, 2013 14:55:48
tigris
Mar 14, 2013 14:58:57
<div class="quote"><div class="author">nyilvános faszkiverő</div><div class="quote"><div class="author">tigris</div>kikapcsolták a telefont ? :DDDDDDDDDDDDd</div>
csak felfuggesztettek, zsido!
Barmikor (jovo heten, holnap, vacsi utan, stb.) mellenyzsebbol kifizeti a 2(3) honapnyi tartozast, csak most eppen az <s>MLM</s> Sajat Megoldas beindulasat varja...</div>
az a kemény, hogy például a saját megoldás simán lehetett volna a marci féle bicikliút. ők is kérhettek volna adományokat meg minden, dehát ahhoz meg kellett volna csinálni azt a kurva oldalt, meg nem átbaszni marcit....
csak felfuggesztettek, zsido!
Barmikor (jovo heten, holnap, vacsi utan, stb.) mellenyzsebbol kifizeti a 2(3) honapnyi tartozast, csak most eppen az <s>MLM</s> Sajat Megoldas beindulasat varja...</div>
az a kemény, hogy például a saját megoldás simán lehetett volna a marci féle bicikliút. ők is kérhettek volna adományokat meg minden, dehát ahhoz meg kellett volna csinálni azt a kurva oldalt, meg nem átbaszni marcit....
Mar 14, 2013 14:58:57
Kiss Endre Kakuzsiráf
Mar 14, 2013 15:00:46
Zsidók vagytok Nem Marci baszta át Sodit? Na ugye.
Mar 14, 2013 15:00:46
Fakenguru
Mar 14, 2013 15:04:21
Szép lassan csúszunk át a feltöltőkártyás telóra.
"Ez <b>szerintem</b> másodtelefon lesz."
A lényeges szó a <u>szerintem</u>. Erre lehet alapozni a későbbiekben.
Az inkriminált bejegyzésből:
"Csak nem feltöltőkártyára váltottál te nagyon felnőtt?"
"Nem, nem váltottam. Ez szerintem másodtelefon lesz."
Egyértelműen kiderül, hogy valakitől kapott egy feltöltőkártyás SIM-et, így most azzal nyomul, de hisz abban hogy 150 napon belül (ami nyilván már jóval kevesebb), vissza tudja kapcsoltatni az előfizus számot. Aztán persze rájön, hogy a feltöltőkártya egyszerűbb és olcsóbb, így el is felejtődik az előfizetéses szám, és hamarosan tök lényegtelennek fogja feltüntetni ha szóba kerül és hajlandó válaszolni az ilyen irányú felkérdezésekre.
Na így lesz igazuk a trolloknak, s így nem kerül Kukizsiráf abba a bizonyos kognitív disszonanciába bele. Lásd még: angolnázás
"Ez <b>szerintem</b> másodtelefon lesz."
A lényeges szó a <u>szerintem</u>. Erre lehet alapozni a későbbiekben.
Az inkriminált bejegyzésből:
"Csak nem feltöltőkártyára váltottál te nagyon felnőtt?"
"Nem, nem váltottam. Ez szerintem másodtelefon lesz."
Egyértelműen kiderül, hogy valakitől kapott egy feltöltőkártyás SIM-et, így most azzal nyomul, de hisz abban hogy 150 napon belül (ami nyilván már jóval kevesebb), vissza tudja kapcsoltatni az előfizus számot. Aztán persze rájön, hogy a feltöltőkártya egyszerűbb és olcsóbb, így el is felejtődik az előfizetéses szám, és hamarosan tök lényegtelennek fogja feltüntetni ha szóba kerül és hajlandó válaszolni az ilyen irányú felkérdezésekre.
Na így lesz igazuk a trolloknak, s így nem kerül Kukizsiráf abba a bizonyos kognitív disszonanciába bele. Lásd még: angolnázás
Mar 14, 2013 15:04:21
snecigeci
Mar 14, 2013 15:07:21
:)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>
LÓFASZT.
Továbbra is kitartok amellett, hogy a feltöltőkártya GYEREKEKNEK való. Ha már előfizetéses mobilom se lehetne, tényleg a Dunának mennék. Az kell, az fontos.
</div>
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>
LÓFASZT.
Továbbra is kitartok amellett, hogy a feltöltőkártya GYEREKEKNEK való. Ha már előfizetéses mobilom se lehetne, tényleg a Dunának mennék. Az kell, az fontos.
</div>
Mar 14, 2013 15:07:21
snecigeci
Mar 14, 2013 15:07:41
:D
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Csodálkoztam is a Koppányos túrán, hogy a többieknek miért van feltöltős, és csak nekem előfizetéses. Azt mondták, spórolásból, de bazmeg, 2012 van. Telefonon nem spórolunk. Inkább többet melózni, inkább kaja rovására, de telefonszámlán nem spórolunk. Az az elsődleges.
Mindegy.
Én így gondolom.
Feltöltőkártyás telefon gyerek kezébe való.
Felnőtt embernek legyen előfizetéses.</div>
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Csodálkoztam is a Koppányos túrán, hogy a többieknek miért van feltöltős, és csak nekem előfizetéses. Azt mondták, spórolásból, de bazmeg, 2012 van. Telefonon nem spórolunk. Inkább többet melózni, inkább kaja rovására, de telefonszámlán nem spórolunk. Az az elsődleges.
Mindegy.
Én így gondolom.
Feltöltőkártyás telefon gyerek kezébe való.
Felnőtt embernek legyen előfizetéses.</div>
Mar 14, 2013 15:07:41
snecigeci
Mar 14, 2013 15:08:10
xD
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>
Persze, hogy nem.
De feltöltős telcsim se lesz soha.
A nagykorú létemben egyetlen napig se volt.
Mindig kizárólag előfizetéses.</div>
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>
Persze, hogy nem.
De feltöltős telcsim se lesz soha.
A nagykorú létemben egyetlen napig se volt.
Mindig kizárólag előfizetéses.</div>
Mar 14, 2013 15:08:10
snecigeci
Mar 14, 2013 15:10:19
:-)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>
Amire kell, arra legyen meg a pénz.
Az előfizetéses telefon, a mobilnet, és az, hogy mindenkivel úgy telefonálhassak, hogy közben ne kelljen néznem, hány perc telt el, mert ha törik, ha szakad, kifizetem, például egy ilyen dolog. Az kell, arra meg kell szerezni a pénzt.
A kártyás telcsi már a Dunának menés pillanata lenne.</div>
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>
Amire kell, arra legyen meg a pénz.
Az előfizetéses telefon, a mobilnet, és az, hogy mindenkivel úgy telefonálhassak, hogy közben ne kelljen néznem, hány perc telt el, mert ha törik, ha szakad, kifizetem, például egy ilyen dolog. Az kell, arra meg kell szerezni a pénzt.
A kártyás telcsi már a Dunának menés pillanata lenne.</div>
Mar 14, 2013 15:10:19
gennyes féregzsidó
Mar 14, 2013 15:10:23
<div class="quote"><div class="author">Fakenguru</div> </div>
válaszolnod kéne fórizsnak, Hahó!
válaszolnod kéne fórizsnak, Hahó!
Mar 14, 2013 15:10:23
gennyes féregzsidó
Mar 14, 2013 15:11:00
ja, bocs, fiatalember levelezik az úrhölggyel.
Mar 14, 2013 15:11:00
tigris
Mar 14, 2013 15:11:31
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>:-)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>
Amire kell, arra legyen meg a pénz.
Az előfizetéses telefon, a mobilnet, és az, hogy mindenkivel úgy telefonálhassak, hogy közben ne kelljen néznem, hány perc telt el, mert ha törik, ha szakad, kifizetem, például egy ilyen dolog. Az kell, arra meg kell szerezni a pénzt.
A kártyás telcsi már a Dunának menés pillanata lenne.</div></div>
ebből látszik, hogy mekkora csicska
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>
Amire kell, arra legyen meg a pénz.
Az előfizetéses telefon, a mobilnet, és az, hogy mindenkivel úgy telefonálhassak, hogy közben ne kelljen néznem, hány perc telt el, mert ha törik, ha szakad, kifizetem, például egy ilyen dolog. Az kell, arra meg kell szerezni a pénzt.
A kártyás telcsi már a Dunának menés pillanata lenne.</div></div>
ebből látszik, hogy mekkora csicska
Mar 14, 2013 15:11:31
tigris
Mar 14, 2013 15:12:02
addig beszélt a feltöltőkártyáról, míg szépen bevonzotta!
Mar 14, 2013 15:12:02
snecigeci
Mar 14, 2013 15:12:38
Sneci, melyik szolgáltatónál van előfizetésed? Nincs sehol? Kisgyerek vagy?
Mar 14, 2013 15:12:38
gennyes féregzsidó
Mar 14, 2013 15:12:57
kocsonya, most rajtad a sor. állíts fel egy elméletet, miszerint a trollokat irritálja, hogy neked feltöltőkártyás telefonod van.
ilyen helyzetekben csak a nagyon súlyos idiotizmus szokott rajtad segíteni.
ilyen helyzetekben csak a nagyon súlyos idiotizmus szokott rajtad segíteni.
Mar 14, 2013 15:12:57
Fakenguru
Mar 14, 2013 15:12:58
snecigeci:
Szép találat Zsidó!
Szép találat Zsidó!
Mar 14, 2013 15:12:58
Fakenguru
Mar 14, 2013 15:13:19
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">Fakenguru</div> </div>
válaszolnod kéne fórizsnak, Hahó!</div>
Az Fiatalember lesz, ne tévesszen meg a kezdőbetűk azonossága, kedves trolltárs. :)
Egyébként én is hiányolom a következő pengeváltást.
válaszolnod kéne fórizsnak, Hahó!</div>
Az Fiatalember lesz, ne tévesszen meg a kezdőbetűk azonossága, kedves trolltárs. :)
Egyébként én is hiányolom a következő pengeváltást.
Mar 14, 2013 15:13:19
tigris
Mar 14, 2013 15:13:45
igazad van Endre, tessék szépen megmondani a fórizsnak hogy ne egyen annyit, inkább fizesse ki a telefontartozásod. ez mégse járja!
Mar 14, 2013 15:13:45
tigris
Mar 14, 2013 15:14:21
irigyeljük a feltöltőkártyás telefont
Mar 14, 2013 15:14:21
gennyes féregzsidó
Mar 14, 2013 15:15:42
<div class="quote"><div class="author">Fakenguru</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">Fakenguru</div> </div>
válaszolnod kéne fórizsnak, Hahó!</div>
Az Fiatalember lesz, ne tévesszen meg a kezdőbetűk azonossága, kedves trolltárs. :)
Egyébként én is hiányolom a következő pengeváltást.</div>
te is írhatsz az úrhölgynek, Hahó!
válaszolnod kéne fórizsnak, Hahó!</div>
Az Fiatalember lesz, ne tévesszen meg a kezdőbetűk azonossága, kedves trolltárs. :)
Egyébként én is hiányolom a következő pengeváltást.</div>
te is írhatsz az úrhölgynek, Hahó!
Mar 14, 2013 15:15:42
Szentendre
Mar 14, 2013 15:16:07
mar zsidozik az fb-n:-)) hmmmm csillag szuletik. hol a sim kartya balfasz???
Mar 14, 2013 15:16:07
Fakenguru
Mar 14, 2013 15:16:33
Nekem személy szerint már többször megfordult a fejemben hogy feltöltőkártyára váltok, de aztán úgy voltam mindig vele, hogy az gyerek kezébe való. Felnőtt ember korlátlan mobilnetes előfizetéssel rendelkezzen, s hozzá okostelefonnal.
*kukizsiráf hergelés*
*kukizsiráf hergelés*
Mar 14, 2013 15:16:33
gennyes féregzsidó
Mar 14, 2013 15:16:52
kocsonya, és legalább van egység a telefonkártyádon?
ja, hogy az sincs?:)))
ja, hogy az sincs?:)))
Mar 14, 2013 15:16:52
gennyes féregzsidó
Mar 14, 2013 15:18:06
<div class="quote"><div class="author">Szentendre</div>mar zsidozik az fb-n:-)) hmmmm csillag szuletik. hol a sim kartya balfasz???</div>
azok a bata nagyszülők.
azok a bata nagyszülők.
Mar 14, 2013 15:18:06
Fakenguru
Mar 14, 2013 15:19:37
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
te is írhatsz az úrhölgynek, Hahó!</div>
Gondoltam rá, hogy fogalmazok beadandóként egy levelet, de beláttam, hogy nem tudok olyan szépen írni, mint Fiatalember, aki valóban úgy játszik Fórisz Úrhölgy lelki húrjain, mint egy trollként újjászületett Balassi Bálint. Így inkább ráhagynám e nemes feladatot.
Cserébe fel tudom ajánlani a tanszéknek, hogy amennyiben elcsípem RGL-t Bécsben, meginterjúzom.
te is írhatsz az úrhölgynek, Hahó!</div>
Gondoltam rá, hogy fogalmazok beadandóként egy levelet, de beláttam, hogy nem tudok olyan szépen írni, mint Fiatalember, aki valóban úgy játszik Fórisz Úrhölgy lelki húrjain, mint egy trollként újjászületett Balassi Bálint. Így inkább ráhagynám e nemes feladatot.
Cserébe fel tudom ajánlani a tanszéknek, hogy amennyiben elcsípem RGL-t Bécsben, meginterjúzom.
Mar 14, 2013 15:19:37
Szentendre
Mar 14, 2013 15:20:32
nagy gaz, ha nekem mind a 3 orszagbeli telefonomhoz feltoltokartyas simem van????
Mar 14, 2013 15:20:32
gennyes féregzsidó
Mar 14, 2013 15:21:56
<div class="quote"><div class="author">Fakenguru</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
te is írhatsz az úrhölgynek, Hahó!</div>
Gondoltam rá, hogy fogalmazok beadandóként egy levelet, de beláttam, hogy nem tudok olyan szépen írni, mint Fiatalember, aki valóban úgy játszik Fórisz Úrhölgy lelki húrjain, mint egy trollként újjászületett Balassi Bálint. Így inkább ráhagynám e nemes feladatot.
Cserébe fel tudom ajánlani a tanszéknek, hogy amennyiben elcsípem RGL-t Bécsben, meginterjúzom.</div>
nem figyelsz. rgl már kölnben van, Hahó! egyébként nagyon vicces fejlemények lesznek vele kapcsolatban a Jövő héten.
te is írhatsz az úrhölgynek, Hahó!</div>
Gondoltam rá, hogy fogalmazok beadandóként egy levelet, de beláttam, hogy nem tudok olyan szépen írni, mint Fiatalember, aki valóban úgy játszik Fórisz Úrhölgy lelki húrjain, mint egy trollként újjászületett Balassi Bálint. Így inkább ráhagynám e nemes feladatot.
Cserébe fel tudom ajánlani a tanszéknek, hogy amennyiben elcsípem RGL-t Bécsben, meginterjúzom.</div>
nem figyelsz. rgl már kölnben van, Hahó! egyébként nagyon vicces fejlemények lesznek vele kapcsolatban a Jövő héten.
Mar 14, 2013 15:21:56
Fakenguru
Mar 14, 2013 15:22:20
Egyébként valami népművelő troll magyarázza el nekem, hogy mi ez a műveletlen proliknál, hogy a mondat végi írásjeleket szóközzel választják el az utolsó szótól:
"Rozsa Takacs én,azt,aki kiszolgáltatott embereket bánt,megaláz,pláne szeuálisan,--azt kinyírnám !!!"
"Rozsa Takacs én,azt,aki kiszolgáltatott embereket bánt,megaláz,pláne szeuálisan,--azt kinyírnám !!!"
Mar 14, 2013 15:22:20
gennyes féregzsidó
Mar 14, 2013 15:23:11
<div class="quote"><div class="author">Szentendre</div>nagy gaz, ha nekem mind a 3 orszagbeli telefonomhoz feltoltokartyas simem van????</div>
ha az egyik izraeli, akkor nem.
ha az egyik izraeli, akkor nem.
Mar 14, 2013 15:23:11
Fakenguru
Mar 14, 2013 15:23:34
<div class="quote"><div class="author">Szentendre</div>nagy gaz, ha nekem mind a 3 orszagbeli telefonomhoz feltoltokartyas simem van????</div>
Csak akkor ha nem tudsz róla telefonálni. Ha töltöd rendesen, semmi gond. Ha egy szexnagyi tölti helyetted, akkor azért felmerülnek már etikai kérdések.
Csak akkor ha nem tudsz róla telefonálni. Ha töltöd rendesen, semmi gond. Ha egy szexnagyi tölti helyetted, akkor azért felmerülnek már etikai kérdések.
Mar 14, 2013 15:23:34
snecigeci
Mar 14, 2013 15:24:31
Látod sneci, a valóság sokáig kopogtatott az ablakon, végül jól beleverte a kampós orrodat a váladékodba.
Kellett neked nagyképűsködni az előfizetéssel (amit anyád fizetett). Most mindenki rajtad röhög.
Az el sem jutott az agyadig, hogy a feltöltőkártyára is rátölthetsz 50ezret, aztán fél évig abból telefonálsz. Inkább fizetted a 20 ezres visszakapcsolási díjat 2 havonta. xD
Kellett neked nagyképűsködni az előfizetéssel (amit anyád fizetett). Most mindenki rajtad röhög.
Az el sem jutott az agyadig, hogy a feltöltőkártyára is rátölthetsz 50ezret, aztán fél évig abból telefonálsz. Inkább fizetted a 20 ezres visszakapcsolási díjat 2 havonta. xD
Mar 14, 2013 15:24:31
Fakenguru
Mar 14, 2013 15:25:09
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
nem figyelsz. rgl már kölnben van, Hahó! egyébként nagyon vicces fejlemények lesznek vele kapcsolatban a Jövő héten.</div>
Sajnos tudok róla, és csak remélni merem, hogy a Satan System rossz élményei ellenére visszatér a városba. Mikor először kiköltözött, felvettem vele a kapcsolatot, de mire összejött volna a találka, visszatért Érdre.
nem figyelsz. rgl már kölnben van, Hahó! egyébként nagyon vicces fejlemények lesznek vele kapcsolatban a Jövő héten.</div>
Sajnos tudok róla, és csak remélni merem, hogy a Satan System rossz élményei ellenére visszatér a városba. Mikor először kiköltözött, felvettem vele a kapcsolatot, de mire összejött volna a találka, visszatért Érdre.
Mar 14, 2013 15:25:09
Magyarfaló Cionféreg
Mar 14, 2013 15:25:19
<div class="quote"><div class="author">tigris</div>kikapcsolták a telefont ? :DDDDDDDDDDDDd</div>
Púp, utolsó státusszimbólumodat is elbuktad. Vár a Duna.
Púp, utolsó státusszimbólumodat is elbuktad. Vár a Duna.
Mar 14, 2013 15:25:19
Szentendre
Mar 14, 2013 15:26:41
<div class="quote"><div class="author">Fakenguru</div><div class="quote"><div class="author">Szentendre</div>nagy gaz, ha nekem mind a 3 orszagbeli telefonomhoz feltoltokartyas simem van????</div>
Csak akkor ha nem tudsz róla telefonálni. Ha töltöd rendesen, semmi gond. Ha egy szexnagyi tölti helyetted, akkor azért felmerülnek már etikai kérdések.</div>
en toltom, es az izraeli sim kartyamat odaadnam kolcson a sodinak, de szerintem nem fogadja el. sodi 4,389 shekel van a kartyan, kell a kartya?kell?kell?
Csak akkor ha nem tudsz róla telefonálni. Ha töltöd rendesen, semmi gond. Ha egy szexnagyi tölti helyetted, akkor azért felmerülnek már etikai kérdések.</div>
en toltom, es az izraeli sim kartyamat odaadnam kolcson a sodinak, de szerintem nem fogadja el. sodi 4,389 shekel van a kartyan, kell a kartya?kell?kell?
Mar 14, 2013 15:26:41
Fakenguru
Mar 14, 2013 15:26:53
<div class="quote"><div class="author">Magyarfaló Cionféreg</div>
Púp, utolsó státusszimbólumodat is elbuktad. Vár a Duna.</div>
Még van 150 (mínusz pártíz) napja, amíg visszakapcsoltathatja, zsidó!
Púp, utolsó státusszimbólumodat is elbuktad. Vár a Duna.</div>
Még van 150 (mínusz pártíz) napja, amíg visszakapcsoltathatja, zsidó!
Mar 14, 2013 15:26:53
gennyes féregzsidó
Mar 14, 2013 15:27:07
<div class="quote"><div class="author">Fakenguru</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
nem figyelsz. rgl már kölnben van, Hahó! egyébként nagyon vicces fejlemények lesznek vele kapcsolatban a Jövő héten.</div>
Sajnos tudok róla, és csak remélni merem, hogy a Satan System rossz élményei ellenére visszatér a városba. Mikor először kiköltözött, felvettem vele a kapcsolatot, de mire összejött volna a találka, visszatért Érdre.</div>
a kísérletért jár a potya ötös rgl-szemináriumon.
nem figyelsz. rgl már kölnben van, Hahó! egyébként nagyon vicces fejlemények lesznek vele kapcsolatban a Jövő héten.</div>
Sajnos tudok róla, és csak remélni merem, hogy a Satan System rossz élményei ellenére visszatér a városba. Mikor először kiköltözött, felvettem vele a kapcsolatot, de mire összejött volna a találka, visszatért Érdre.</div>
a kísérletért jár a potya ötös rgl-szemináriumon.
Mar 14, 2013 15:27:07
snecigeci
Mar 14, 2013 15:30:18
Sneci, hány félévig hallgattál közgázt? Az 5-10ezres havi bevételeddel hogy gondoltad hosszú távon fenntartani a 15 ezres mobilelőfizetést? Tényleg érdekel.
Mar 14, 2013 15:30:18
Szentendre
Mar 14, 2013 15:33:17
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Sneci, hány félévig hallgattál közgázt? Az 5-10ezres havi bevételeddel hogy gondoltad hosszú távon fenntartani a 15 ezres mobilelőfizetést? Tényleg érdekel.</div>
a lenyeg ott van: "hallgattal", halgatta, de a mai napig nem ertette meg es nem fogta fel.
a lenyeg ott van: "hallgattal", halgatta, de a mai napig nem ertette meg es nem fogta fel.
Mar 14, 2013 15:33:17
The Thinker
Mar 14, 2013 15:33:27
Lehet, hogy Sodinak van egy visszaszámlálója (150 napos) ami ha lejár és nincs visszakapcsolva a telefonja akkor Dunának megy?
Vajon hol járhat most a kis számláló?
Vajon hol járhat most a kis számláló?
Mar 14, 2013 15:33:27
gennyes féregzsidó
Mar 14, 2013 15:33:31
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Sneci, hány félévig hallgattál közgázt? Az 5-10ezres havi bevételeddel hogy gondoltad hosszú távon fenntartani a 15 ezres mobilelőfizetést? Tényleg érdekel.</div>
külső finanszírozással. útszéli zsidó cég követelésével szemben útszéli zsidó anya pénzét kell szembeállítani.
külső finanszírozással. útszéli zsidó cég követelésével szemben útszéli zsidó anya pénzét kell szembeállítani.
Mar 14, 2013 15:33:31
sodika
Mar 14, 2013 15:35:14
Hamarosan folytatódik a Bándy Kata meggyilkolásával vádolt Péntek László büntetőpere. Az emlékeket felfrissítendő ezért feltöltöttem László édesanyjának a bírósági vallomását mintegy 23 percben.
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=a4tKCCFI6uE" rel="nofollow" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=a4tKCCFI6uE</a>
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=a4tKCCFI6uE" rel="nofollow" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=a4tKCCFI6uE</a>
Mar 14, 2013 15:35:14
szpítsopp
Mar 14, 2013 15:36:48
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Hamarosan folytatódik a Bándy Kata meggyilkolásával vádolt Péntek László büntetőpere. Az emlékeket felfrissítendő ezért feltöltöttem László édesanyjának a bírósági vallomását mintegy 23 percben.
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=a4tKCCFI6uE" rel="nofollow" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=a4tKCCFI6uE</a></div>
hol a tudósítás marci peréről, zsidó?
az jobban érdekelne mindenkit, mint a gyilkoscigány mosdatásod. nem az LMP-fórumra írsz, Hahó!
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=a4tKCCFI6uE" rel="nofollow" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=a4tKCCFI6uE</a></div>
hol a tudósítás marci peréről, zsidó?
az jobban érdekelne mindenkit, mint a gyilkoscigány mosdatásod. nem az LMP-fórumra írsz, Hahó!
Mar 14, 2013 15:36:48
Káoszkapitány
Mar 14, 2013 15:41:03
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Hamarosan folytatódik a Bándy Kata meggyilkolásával vádolt Péntek László büntetőpere. Az emlékeket felfrissítendő ezért feltöltöttem László édesanyjának a bírósági vallomását mintegy 23 percben.
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=a4tKCCFI6uE" rel="nofollow" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=a4tKCCFI6uE</a></div>
<img src="http://static2.businessinsider.com/image/4dd6aac8ccd1d57b12060000-400-300/how-much-empathy-you-can-feel-how-able-to-put-yourself-in-anothers-shoes-has-a-lot-to-do-with-how-annoyed-you-are-likely-to-get.jpg" alt="how-much-empathy-you-can-feel-how-able-t" />
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=a4tKCCFI6uE" rel="nofollow" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=a4tKCCFI6uE</a></div>
<img src="http://static2.businessinsider.com/image/4dd6aac8ccd1d57b12060000-400-300/how-much-empathy-you-can-feel-how-able-to-put-yourself-in-anothers-shoes-has-a-lot-to-do-with-how-annoyed-you-are-likely-to-get.jpg" alt="how-much-empathy-you-can-feel-how-able-t" />
Mar 14, 2013 15:41:03
Szentendre
Mar 14, 2013 15:41:57
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Hamarosan folytatódik a Bándy Kata meggyilkolásával vádolt Péntek László büntetőpere. Az emlékeket felfrissítendő ezért feltöltöttem László édesanyjának a bírósági vallomását mintegy 23 percben.
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=a4tKCCFI6uE" rel="nofollow" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=a4tKCCFI6uE</a></div>
a kurva anyadat toltsd fel meg a sim kartyadat!
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=a4tKCCFI6uE" rel="nofollow" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=a4tKCCFI6uE</a></div>
a kurva anyadat toltsd fel meg a sim kartyadat!
Mar 14, 2013 15:41:57
tigris
Mar 14, 2013 15:42:15
<div class="quote"><div class="author">szpítsopp</div><div class="quote"><div class="author">sodika</div>Hamarosan folytatódik a Bándy Kata meggyilkolásával vádolt Péntek László büntetőpere. Az emlékeket felfrissítendő ezért feltöltöttem László édesanyjának a bírósági vallomását mintegy 23 percben.
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=a4tKCCFI6uE" rel="nofollow" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=a4tKCCFI6uE</a></div>
hol a tudósítás marci peréről, zsidó?
az jobban érdekelne mindenkit, mint a gyilkoscigány mosdatásod. nem az LMP-fórumra írsz, Hahó!</div>
ez tényleg hihetetlen. fontosabb neki lacika, mint a hazafi Marci!
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=a4tKCCFI6uE" rel="nofollow" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=a4tKCCFI6uE</a></div>
hol a tudósítás marci peréről, zsidó?
az jobban érdekelne mindenkit, mint a gyilkoscigány mosdatásod. nem az LMP-fórumra írsz, Hahó!</div>
ez tényleg hihetetlen. fontosabb neki lacika, mint a hazafi Marci!
Mar 14, 2013 15:42:15
sodika
Mar 14, 2013 15:44:56
<div class="quote"><div class="author">szpítsopp</div>
hol a tudósítás marci peréről?</div>
Hívtam este Hermán Pétert, hogy amíg nem állok úgy anyagilag, hogy illő engesztelésül egy 50 ezer forint körüli összegben megtámogassam Marci következő túráját, a hazafi lelki békéje érdekében, amire szüksége lehet a tárgyaláson, inkább mentesítem a perét a társaságom terhétől, de neki odaadom a felszerelésemet, amivel tud akár több órát rögzíteni, mert érdekes az ügy.
Sajnos azonban a reggeli időpont túl korai volt Péternek, fáradt mostanában, így erről most kivételesen nincs saját anyag.
hol a tudósítás marci peréről?</div>
Hívtam este Hermán Pétert, hogy amíg nem állok úgy anyagilag, hogy illő engesztelésül egy 50 ezer forint körüli összegben megtámogassam Marci következő túráját, a hazafi lelki békéje érdekében, amire szüksége lehet a tárgyaláson, inkább mentesítem a perét a társaságom terhétől, de neki odaadom a felszerelésemet, amivel tud akár több órát rögzíteni, mert érdekes az ügy.
Sajnos azonban a reggeli időpont túl korai volt Péternek, fáradt mostanában, így erről most kivételesen nincs saját anyag.
Mar 14, 2013 15:44:56
Gonda Laci
Mar 14, 2013 15:46:02
Marcit is tájékoztatni kellene sodika kegyeletsértő, cigánygyilkos mosdató tevékenységéről.
Mar 14, 2013 15:46:02
Fakenguru
Mar 14, 2013 15:46:44
Sodi, azt ugye tudod, hogy ebből semmit nem lehet hallani?
Ha tudod, mi a picsáért töltöd fel?
A 23. századi történészeknek, jól sejtem?
Ha tudod, mi a picsáért töltöd fel?
A 23. századi történészeknek, jól sejtem?
Mar 14, 2013 15:46:44
Szentendre
Mar 14, 2013 15:46:44
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">szpítsopp</div>
hol a tudósítás marci peréről?</div>
Hívtam este Hermán Pétert, hogy amíg nem állok úgy anyagilag, hogy illő engesztelésül egy 50 ezer forint körüli összegben megtámogassam Marci következő túráját, a hazafi lelki békéje érdekében, amire szüksége lehet a tárgyaláson, inkább mentesítem a perét a társaságom terhétől, de neki odaadom a felszerelésemet, amivel tud akár több órát rögzíteni, mert érdekes az ügy.
Sajnos azonban a reggeli időpont túl korai volt Péternek, fáradt mostanában, így erről most kivételesen nincs saját anyag.</div>
magyarul be voltal szarva, megint igaza volt a trolloknak, hogy felsz, kocsonyakocsonyakocsonya:-)))
hol a tudósítás marci peréről?</div>
Hívtam este Hermán Pétert, hogy amíg nem állok úgy anyagilag, hogy illő engesztelésül egy 50 ezer forint körüli összegben megtámogassam Marci következő túráját, a hazafi lelki békéje érdekében, amire szüksége lehet a tárgyaláson, inkább mentesítem a perét a társaságom terhétől, de neki odaadom a felszerelésemet, amivel tud akár több órát rögzíteni, mert érdekes az ügy.
Sajnos azonban a reggeli időpont túl korai volt Péternek, fáradt mostanában, így erről most kivételesen nincs saját anyag.</div>
magyarul be voltal szarva, megint igaza volt a trolloknak, hogy felsz, kocsonyakocsonyakocsonya:-)))
Mar 14, 2013 15:46:44
Fakenguru
Mar 14, 2013 15:47:30
"50 ezer forint körüli összeg"
Micsodaaaa?!?!?!?!?!?!?
200.000 KOCSONYA KÉTSZÁZEZER
Micsodaaaa?!?!?!?!?!?!?
200.000 KOCSONYA KÉTSZÁZEZER
Mar 14, 2013 15:47:30
tigris
Mar 14, 2013 15:47:32
<div class="quote"><div class="author">Szentendre</div><div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">szpítsopp</div>
hol a tudósítás marci peréről?</div>
Hívtam este Hermán Pétert, hogy amíg nem állok úgy anyagilag, hogy illő engesztelésül egy 50 ezer forint körüli összegben megtámogassam Marci következő túráját, a hazafi lelki békéje érdekében, amire szüksége lehet a tárgyaláson, inkább mentesítem a perét a társaságom terhétől, de neki odaadom a felszerelésemet, amivel tud akár több órát rögzíteni, mert érdekes az ügy.
Sajnos azonban a reggeli időpont túl korai volt Péternek, fáradt mostanában, így erről most kivételesen nincs saját anyag.</div>
magyarul be voltal szarva, megint igaza volt a trolloknak, hogy felsz, kocsonyakocsonyakocsonya:-)))</div>
beszart a kocsonya. a hermánnak meg nem fontos a keresztény hazafi.
hol a tudósítás marci peréről?</div>
Hívtam este Hermán Pétert, hogy amíg nem állok úgy anyagilag, hogy illő engesztelésül egy 50 ezer forint körüli összegben megtámogassam Marci következő túráját, a hazafi lelki békéje érdekében, amire szüksége lehet a tárgyaláson, inkább mentesítem a perét a társaságom terhétől, de neki odaadom a felszerelésemet, amivel tud akár több órát rögzíteni, mert érdekes az ügy.
Sajnos azonban a reggeli időpont túl korai volt Péternek, fáradt mostanában, így erről most kivételesen nincs saját anyag.</div>
magyarul be voltal szarva, megint igaza volt a trolloknak, hogy felsz, kocsonyakocsonyakocsonya:-)))</div>
beszart a kocsonya. a hermánnak meg nem fontos a keresztény hazafi.
Mar 14, 2013 15:47:32
tigris
Mar 14, 2013 15:48:59
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">szpítsopp</div>
hol a tudósítás marci peréről?</div>
Hívtam este Hermán Pétert, hogy amíg nem állok úgy anyagilag, hogy illő engesztelésül egy 50 ezer forint körüli összegben megtámogassam Marci következő túráját, a hazafi lelki békéje érdekében, amire szüksége lehet a tárgyaláson, inkább mentesítem a perét a társaságom terhétől, de neki odaadom a felszerelésemet, amivel tud akár több órát rögzíteni, mert érdekes az ügy.
Sajnos azonban a reggeli időpont túl korai volt Péternek, fáradt mostanában, így erről most kivételesen nincs saját anyag.</div>
eléggé visszataszító, ahogy gúnyolódsz, marci "lelki békéjéről" beszélsz. nem azért kell az ötvenezer, ahenm azért mert az a TARTOZÁSOD (egy része), azt pedig egyszerűen meg kell adni.
hol a tudósítás marci peréről?</div>
Hívtam este Hermán Pétert, hogy amíg nem állok úgy anyagilag, hogy illő engesztelésül egy 50 ezer forint körüli összegben megtámogassam Marci következő túráját, a hazafi lelki békéje érdekében, amire szüksége lehet a tárgyaláson, inkább mentesítem a perét a társaságom terhétől, de neki odaadom a felszerelésemet, amivel tud akár több órát rögzíteni, mert érdekes az ügy.
Sajnos azonban a reggeli időpont túl korai volt Péternek, fáradt mostanában, így erről most kivételesen nincs saját anyag.</div>
eléggé visszataszító, ahogy gúnyolódsz, marci "lelki békéjéről" beszélsz. nem azért kell az ötvenezer, ahenm azért mert az a TARTOZÁSOD (egy része), azt pedig egyszerűen meg kell adni.
Mar 14, 2013 15:48:59
gennyes féregzsidó
Mar 14, 2013 15:49:50
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>illő engesztelésül egy 50 ezer forint körüli összegben megtámogassam Marci következő túráját, a hazafi lelki békéje érdekében</div>
mifaaaaan?
add meg a 200 ezer forintját, zsidó!
egyébként meg fosol marcitól, azért nem mentél. hiába hazudozol, féreg.
mifaaaaan?
add meg a 200 ezer forintját, zsidó!
egyébként meg fosol marcitól, azért nem mentél. hiába hazudozol, féreg.
Mar 14, 2013 15:49:50
Szentendre
Mar 14, 2013 15:50:09
te genselejt sodi, mar egy szaros elofizetesre sem tellik, mi a kurva anyadbol adnal a palmarcsinak 50 rongyot? megint csak hazudsz!!! kocsonyakocsonya
Mar 14, 2013 15:50:09
Kiss Endre Balfasz
Mar 14, 2013 15:50:24
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote">
<div class="author">szpítsopp</div>hol a tudósítás marci peréről?</div>Hívtam este Hermán Pétert, hogy amíg nem állok úgy anyagilag, hogy illő engesztelésül egy 50 ezer forint körüli összegben megtámogassam Marci következő túráját, a hazafi lelki békéje érdekében, amire szüksége lehet a tárgyaláson, inkább mentesítem a perét a társaságom terhétől, de neki odaadom a felszerelésemet, amivel tud akár több órát rögzíteni, mert érdekes az ügy.Sajnos azonban a <b>reggeli időpont túl korai volt Péternek, fáradt mostanában</b>, így erről most kivételesen nincs saját anyag.</div>
Hogy is mondta Szálasi, púp? El lehet fáradni a nemzet szolgálatában?
<div class="author">szpítsopp</div>hol a tudósítás marci peréről?</div>Hívtam este Hermán Pétert, hogy amíg nem állok úgy anyagilag, hogy illő engesztelésül egy 50 ezer forint körüli összegben megtámogassam Marci következő túráját, a hazafi lelki békéje érdekében, amire szüksége lehet a tárgyaláson, inkább mentesítem a perét a társaságom terhétől, de neki odaadom a felszerelésemet, amivel tud akár több órát rögzíteni, mert érdekes az ügy.Sajnos azonban a <b>reggeli időpont túl korai volt Péternek, fáradt mostanában</b>, így erről most kivételesen nincs saját anyag.</div>
Hogy is mondta Szálasi, púp? El lehet fáradni a nemzet szolgálatában?
Mar 14, 2013 15:50:24
Szentendre
Mar 14, 2013 15:51:55
el fogsz jutni odaig, hogy anyadat allitod ki a sarokra apad haverjainak meg dealereskedsz??? menj a dunanak keci:-))
Mar 14, 2013 15:51:55
Fakenguru
Mar 14, 2013 15:53:08
<div class="quote"><div class="author">Kiss Endre Balfasz</div>Hogy is mondta Szálasi, púp? El lehet fáradni a nemzet szolgálatában?</div>
Sodi nem apukája Szálasinak, evidenciákat...
Sodi nem apukája Szálasinak, evidenciákat...
Mar 14, 2013 15:53:08
ingyenfőzelék
Mar 14, 2013 15:53:11
Mire sikerült elbasznod a 200ezret?
- notebook? nem
- helikopter? nem
- számlák befizetése? nem
- kamera? nem
- ruházkodás? nem
- utazás? nem
Akkor mi a tetves kurva anyádra?
Döner Kebab? tescós pizza?
- notebook? nem
- helikopter? nem
- számlák befizetése? nem
- kamera? nem
- ruházkodás? nem
- utazás? nem
Akkor mi a tetves kurva anyádra?
Döner Kebab? tescós pizza?
Mar 14, 2013 15:53:11
Szentendre
Mar 14, 2013 15:56:21
sodi, miert nem mered vallalni, hogy feltel odamenni a palmarcsi targyalasara, mindenki tudja, hogy igy van, de te csak angolnazol, meg 50 ezrezel, ami raadasul 200 ezer!! kocsonyakocsonyakocsonya
Mar 14, 2013 15:56:21
Káoszkapitány
Mar 14, 2013 15:57:20
<div class="quote"><div class="author">ingyenfőzelék</div>Mire sikerült elbasznod a 200ezret?
</div>
* ásít *
Ki kell fizetnie a munkatársakat, akik a szerkesztőségben dolgoznak.
</div>
* ásít *
Ki kell fizetnie a munkatársakat, akik a szerkesztőségben dolgoznak.
Mar 14, 2013 15:57:20
szeszesember
Mar 14, 2013 15:58:06
<div class="quote"><div class="author">ingyenfőzelék</div>Mire sikerült elbasznod a 200ezret?
- notebook? nem
- helikopter? nem
- számlák befizetése? nem
- kamera? nem
- ruházkodás? nem
- utazás? nem
Akkor mi a tetves kurva anyádra?
Döner Kebab? tescós pizza?</div>
A gyúrás - ha olyan komolyan tolja valaki, mint Endre - 2-3 hónap alatt elviszi a 200 ezret. Ne kelljen már...
- notebook? nem
- helikopter? nem
- számlák befizetése? nem
- kamera? nem
- ruházkodás? nem
- utazás? nem
Akkor mi a tetves kurva anyádra?
Döner Kebab? tescós pizza?</div>
A gyúrás - ha olyan komolyan tolja valaki, mint Endre - 2-3 hónap alatt elviszi a 200 ezret. Ne kelljen már...
Mar 14, 2013 15:58:06
tigris
Mar 14, 2013 15:58:43
<div class="quote"><div class="author">Káoszkapitány</div><div class="quote"><div class="author">ingyenfőzelék</div>Mire sikerült elbasznod a 200ezret?
</div>
* ásít *
Ki kell fizetnie a munkatársakat, akik a szerkesztőségben dolgoznak.</div> ja hogy endy a főszerkesztő?
</div>
* ásít *
Ki kell fizetnie a munkatársakat, akik a szerkesztőségben dolgoznak.</div> ja hogy endy a főszerkesztő?
Mar 14, 2013 15:58:43
Géntolvaj református
Mar 14, 2013 15:59:36
Sodi ismét megosztotta a seriff és seriffnét? Még szerencse, hogy nem antiszemita.
Mar 14, 2013 15:59:36
Káoszkapitány
Mar 14, 2013 16:00:28
<div class="quote"><div class="author">tigris</div><div class="quote"><div class="author">Káoszkapitány</div><div class="quote"><div class="author">ingyenfőzelék</div>Mire sikerült elbasznod a 200ezret?
</div>
* ásít *
Ki kell fizetnie a munkatársakat, akik a szerkesztőségben dolgoznak.</div> ja hogy endy a főszerkesztő?</div>
Azt hittem, ez evidens. Szóval mostantól semmi "sneci" meg "sodika", hanem főszerkesztő úr.
Köszönjük.
</div>
* ásít *
Ki kell fizetnie a munkatársakat, akik a szerkesztőségben dolgoznak.</div> ja hogy endy a főszerkesztő?</div>
Azt hittem, ez evidens. Szóval mostantól semmi "sneci" meg "sodika", hanem főszerkesztő úr.
Köszönjük.
Mar 14, 2013 16:00:28
ingyenfőzelék
Mar 14, 2013 16:00:29
aztakurva sodika, mekkora mákod van, hogy nem nekem tartozol!
igaz, akkor a krónikának már vége szakadt volna :DDDD
igaz, akkor a krónikának már vége szakadt volna :DDDD
Mar 14, 2013 16:00:29
Sodilegnagyobbrajongoja
Mar 14, 2013 16:03:01
Kurvára röhögök. Nem is annyira a feltöltős kártyán, hanem azon, hogy abból is csak olyan van, amin egy forint nincs.
Shiker ez, kurva nagy shiker!
Shiker ez, kurva nagy shiker!
Mar 14, 2013 16:03:01
tigris
Mar 14, 2013 16:03:07
hát de most mi van? volt tengerparti nyaralás, bulizgatás a romákkal, mulatás, éttermek, érdekes élet. elmegy könnyen az a kétszázezer,főleg ha vlaki olyan igényes, mint Sodi
Mar 14, 2013 16:03:07
Danyiil Romanovics
Mar 14, 2013 16:05:28
Beszari Sneci :D
Mar 14, 2013 16:05:28
sodika
Mar 14, 2013 16:06:03
<div class="quote"><div class="author">tigris</div>
eléggé visszataszító, ahogy gúnyolódsz, marci "lelki békéjéről" beszélsz.</div>
Nem gúnyolódok. Egyszerűen rá tekintettel maradtam most távol, mert nekem fontos volt, hogy nyugodt körülmények között nyerhesse meg az ügyet, ami végül szerencsére meg is történt.
eléggé visszataszító, ahogy gúnyolódsz, marci "lelki békéjéről" beszélsz.</div>
Nem gúnyolódok. Egyszerűen rá tekintettel maradtam most távol, mert nekem fontos volt, hogy nyugodt körülmények között nyerhesse meg az ügyet, ami végül szerencsére meg is történt.
Mar 14, 2013 16:06:03
ingyenfőzelék
Mar 14, 2013 16:07:07
sodika, mondjuk én egy békés ember vagyok. életemben nem vertem meg még embert - csak olyat, aki tartozott! :DDDDD
Mar 14, 2013 16:07:07
sodika
Mar 14, 2013 16:08:09
<div class="quote"><div class="author">ingyenfőzelék</div>aztakurva sodika, mekkora mákod van, hogy nem nekem tartozol!</div>
Én pontosan fogalmaztam. Nem kértem senkitől pénzt, ezért nem tudom értelmezni, amit írsz.
Ugyanakkor valóban rosszul becsültem fel a lehetőségeimet, és akkor is bíztam a sikerben, amikor erre már kevés esély volt, ezért illendő Marci következő projektjét megtámogatni.
Én pontosan fogalmaztam. Nem kértem senkitől pénzt, ezért nem tudom értelmezni, amit írsz.
Ugyanakkor valóban rosszul becsültem fel a lehetőségeimet, és akkor is bíztam a sikerben, amikor erre már kevés esély volt, ezért illendő Marci következő projektjét megtámogatni.
Mar 14, 2013 16:08:09
102 látogató online.
A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™


viszont a honlap amit Macinak összedobtál kifejezetten jól sikerült és igényes lett!