« 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 »
1738664 komment.

Szerző: jude Sep 08, 2013 10:08:38
Válasz
(3)
Azt hittem beismeri a masztiparty hozzászólást.
Sep 08, 2013 10:08:38

Szerző: - Sep 08, 2013 10:12:51
Válasz
(3)
kb. 6 év múlva, az egymilliomodik hozzászólás után ez a mostani teljesen triviálisnak fog tűnni
Sep 08, 2013 10:12:51

Szerző: Sam (Snecológus-pontszám: 13805x6) Sep 08, 2013 10:21:35
Válasz
(12)
Sodi, kijelenthetjük, hogy ez a kibaszott életműved, amit fel is lehet mutatni és ér is valamit. Nyugodtan ugasd majd le Sherlock Porkset, amikor megint menőzik a napi 10.000 olvasóval a jövőbeli lehúzós blogon, hogy neked egyszemélyben csak a rajongói oldalat 200.000 kommentet tartalmaz!

Szeretnénk ha a facebookon egy mondatban azért megemlékeznél rólunk, valami közleményben köszönetet nyilvánítanál amiért 200.000 kommenten keresztül próbáltunk eddig EMBERT FARAGNI BELŐLED
Szanyi úr néhány mondatot esetleg... hogy... -Miről? -BÁRMIRŐL!
Sep 08, 2013 10:21:35

Szerző: xray Sep 08, 2013 10:28:20
Válasz
(1)
Addig fog a fórum működni, amíg fingóczi net-nélküli csövesként nem végzi.
Grat SoDI-generátornak a szép kerek számhoz! :)
Sep 08, 2013 10:28:20

Szerző: jude Sep 08, 2013 10:29:23
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">-</div>kb. 6 év múlva, az egymilliomodik hozzászólás után ez a mostani teljesen triviálisnak fog tűnni</div>

Akkor már két éve halott lesz.
Sep 08, 2013 10:29:23

Szerző: - Sep 08, 2013 10:37:56
Válasz
(8)
<div class="quote"><div class="author">xray</div>Addig fog a fórum működni, amíg fingóczi net-nélküli csövesként nem végzi.
Grat SoDI-generátornak a szép kerek számhoz! :)</div>

Akkor kiáll a Ducato webkamerával a Blahára . . .
Sep 08, 2013 10:37:56

Szerző: Bashar al-Assad Sep 08, 2013 11:09:19
Válasz
(9)
محدب، بصق مؤخرتك! الحق الآن.

Púpos, te kiköp enyém fasz! Most.
Sep 08, 2013 11:09:19

Szerző: Lázár Sep 08, 2013 11:22:03
Válasz
(1)
Fórizs: szociális unió is részt vesz támogatóként, Szili Katalin féle pártról van szó.

Ez már siralmas hogy mennyire következetlenek vagytok.
Ez a nő a 2006-os időszakban Gyurcsány legnagyobb támogatójának meg fanjának számított az MSZP-n belül, ti meg összeálltok vele?
Sep 08, 2013 11:22:03

Szerző: sodilegnagyobbrajongoja (Snecológus-pontszám: 32267x16) Sep 08, 2013 11:26:24
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">Lázár</div>Fórizs: szociális unió is részt vesz támogatóként, Szili Katalin féle pártról van szó.

Ez már siralmas hogy mennyire következetlenek vagytok.
Ez a nő a 2006-os időszakban Gyurcsány legnagyobb támogatójának meg fanjának számított az MSZP-n belül, ti meg összeálltok vele?</div>
Hahó! Túlélés? Morál? Folytassam?
Sodi: Már az is kisebb kaland lenne, ha el kellene mennem a vásárcsarnokba három kiló burgonyáért
Sep 08, 2013 11:26:24

Szerző: Ószövetségi Düh Sep 08, 2013 11:38:09
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodilegnagyobbrajongoja</div><div class="quote"><div class="author">Lázár</div>Fórizs: szociális unió is részt vesz támogatóként, Szili Katalin féle pártról van szó.

Ez már siralmas hogy mennyire következetlenek vagytok.
Ez a nő a 2006-os időszakban Gyurcsány legnagyobb támogatójának meg fanjának számított az MSZP-n belül, ti meg összeálltok vele?</div>
Hahó! Túlélés? Morál? Folytassam?</div>

Szerintem ha elvinnénk a KFC-be a púpost, egy hétig a trollok faszát szopná a fácsén. Nincsenek elvei, bárkinek lefekszik.
Sep 08, 2013 11:38:09

Szerző: Faptoptörő Ferdinánd Sep 08, 2013 11:50:46
Válasz
(4)
A tolvajkoppányos csoportban is megírták róla hogy némi fincsi pizzáért meg minőségibb borért úgy énekelt Bécigány viselt dolgairól, mint egy kis fülemüle.
Sep 08, 2013 11:50:46

Szerző: Lázár Sep 08, 2013 12:00:25
Válasz
(1)
Despotákhoz dörgölőzés a kedvenc időtöltése a Fórizsnak és Sodinak.
Sep 08, 2013 12:00:25

Szerző: Kvázi (Snecológus-pontszám: 2358x1) Sep 08, 2013 12:01:42
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">xray</div>Addig fog a fórum működni, amíg fingóczi net-nélküli csövesként nem végzi.
Grat SoDI-generátornak a szép kerek számhoz! :)</div>

mikor ki volt tiltva, akkor is vidáman elműködött a fórum, szerintem ezen az sem változtatna, ha a Blahán lakna, ahova amúgy való.

meg ugye van azért itt még néhány tanszék, szóval én nem írnám le ilyen könnyen a fórumot.
Annyi a munka, hogy hegyekben áll, és bármikor van bármennyi utánpótlás.
Sep 08, 2013 12:01:42

Szerző: elveszett gumivég (Snecológus-pontszám: 9945x4) Sep 08, 2013 12:05:47
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">Kvázi</div><div class="quote"><div class="author">xray</div>Addig fog a fórum működni, amíg fingóczi net-nélküli csövesként nem végzi.
Grat SoDI-generátornak a szép kerek számhoz! :)</div>

mikor ki volt tiltva, akkor is vidáman elműködött a fórum, szerintem ezen az sem változtatna, ha a Blahán lakna, ahova amúgy való.

meg ugye van azért itt még néhány tanszék, szóval én nem írnám le ilyen könnyen a fórumot.</div>

És akkor mi lesz - feltéve, de meg nem engedve -, ha bejön neki a Saját Megoldás, és pár év múlva a medencés irodából írogat majd? :)
Sep 08, 2013 12:05:47

Szerző: Damu Sep 08, 2013 12:16:37
Válasz
(2)
Laci XD
Sep 08, 2013 12:16:37

Szerző: sodilegnagyobbrajongoja (Snecológus-pontszám: 32267x16) Sep 08, 2013 12:20:44
Válasz
(1)
Endre, mi az ebéd? Lesz ma ebéd? Ugye nem vagy éhes?
Sodi: Már az is kisebb kaland lenne, ha el kellene mennem a vásárcsarnokba három kiló burgonyáért
Sep 08, 2013 12:20:44

Szerző: Faptoptörő Ferdinánd Sep 08, 2013 12:22:48
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">elveszett gumivég</div><div class="quote"><div class="author">Kvázi</div><div class="quote"><div class="author">xray</div>Addig fog a fórum működni, amíg fingóczi net-nélküli csövesként nem végzi.
Grat SoDI-generátornak a szép kerek számhoz! :)</div>

mikor ki volt tiltva, akkor is vidáman elműködött a fórum, szerintem ezen az sem változtatna, ha a Blahán lakna, ahova amúgy való.

meg ugye van azért itt még néhány tanszék, szóval én nem írnám le ilyen könnyen a fórumot.</div>

És akkor mi lesz - feltéve, de meg nem engedve -, ha bejön neki a Saját Megoldás, és pár év múlva a medencés irodából írogat majd? :)</div>

Az csoda lesz.
Sep 08, 2013 12:22:48

Szerző: sodilegnagyobbrajongoja (Snecológus-pontszám: 32267x16) Sep 08, 2013 12:25:09
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">elveszett gumivég</div>És akkor mi lesz - feltéve, de meg nem engedve -, ha bejön neki a Saját Megoldás, és pár év múlva a medencés irodából írogat majd? :)</div>
Semmi, mert ha millió lennének, akkor is ugyanúgy bénázna az életben és folyamatosan lejáratná magát.
Sodi: Már az is kisebb kaland lenne, ha el kellene mennem a vásárcsarnokba három kiló burgonyáért
Sep 08, 2013 12:25:09

Szerző: Ószövetségi Düh Sep 08, 2013 12:25:58
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">elveszett gumivég</div><div class="quote"><div class="author">Kvázi</div><div class="quote"><div class="author">xray</div>Addig fog a fórum működni, amíg fingóczi net-nélküli csövesként nem végzi.
Grat SoDI-generátornak a szép kerek számhoz! :)</div>

mikor ki volt tiltva, akkor is vidáman elműködött a fórum, szerintem ezen az sem változtatna, ha a Blahán lakna, ahova amúgy való.

meg ugye van azért itt még néhány tanszék, szóval én nem írnám le ilyen könnyen a fórumot.</div>

És akkor mi lesz - feltéve, de meg nem engedve -, ha bejön neki a Saját Megoldás, és pár év múlva a medencés irodából írogat majd? :)</div>

Akkor medencés buliba megyünk :)
Sep 08, 2013 12:25:58

Szerző: Ószövetségi Düh Sep 08, 2013 12:28:00
Válasz
(10)
Amúgy ha kocsonya nyerne a lottón, azonnal megjelennének a Sas tanárurak és Silingók, és max 1 év múlva ugyanúgy csöves lenne. A jogérzéke mellett a pénzügyi érzéke is csalhatatlan.
Sep 08, 2013 12:28:00

Szerző: Haim Sep 08, 2013 12:33:52
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">Ószövetségi Düh</div>Amúgy ha kocsonya nyerne a lottón, azonnal megjelennének a Sas tanárurak és Silingók, és max 1 év múlva ugyanúgy csöves lenne. A jogérzéke mellett a pénzügyi érzéke is csalhatatlan.</div>

Szerintem sneci lottónyereményének legnagyobb nyertese aaron Cute és a weboldalának üzemeltetője lenne.
Gondolom a nyeremény kézhezvételének napján megvenné a Super Platinum tagságot az összes buzipornó megosztón.
Aztán míg mások sportkocsikat vennének, körbejárnák a világot jachton ő vígan elrecskázgatna Rocskai kanapéján, miközben az anyja éhezne. Szerintem eltitkolná a pénzét, csak az lenne gyanús,hogy több Gléda lenne és még több maszti.
Sep 08, 2013 12:33:52

Szerző: elveszett gumivég (Snecológus-pontszám: 9945x4) Sep 08, 2013 12:34:12
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">Ószövetségi Düh</div>Amúgy ha kocsonya nyerne a lottón, azonnal megjelennének a Sas tanárurak és Silingók, és max 1 év múlva ugyanúgy csöves lenne. A jogérzéke mellett a pénzügyi érzéke is csalhatatlan.</div>

Szerintem is maximum egy év alatt seggére verne a millióknak. Azonnal megjelennének a szélhámosok a közelében, akik rábeszélnék, hogy fektesse be valami mlm lófaszba a pénzét, és mivel ő nem balek, be is fektetné. :)
Sep 08, 2013 12:34:12

Szerző: Kvázi (Snecológus-pontszám: 2358x1) Sep 08, 2013 12:47:02
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">elveszett gumivég</div><div class="quote"><div class="author">Kvázi</div><div class="quote"><div class="author">xray</div>Addig fog a fórum működni, amíg fingóczi net-nélküli csövesként nem végzi.
Grat SoDI-generátornak a szép kerek számhoz! :)</div>

mikor ki volt tiltva, akkor is vidáman elműködött a fórum, szerintem ezen az sem változtatna, ha a Blahán lakna, ahova amúgy való.

meg ugye van azért itt még néhány tanszék, szóval én nem írnám le ilyen könnyen a fórumot.</div>

És akkor mi lesz - feltéve, de meg nem engedve -, ha bejön neki a Saját Megoldás, és pár év múlva a medencés irodából írogat majd? :)</div>

nem tudtam, hogy science fiction tanszék is van, így azért már más a helyzet...

illetve <s>science</s> fiction.

zsodi, hogy te is értsd:

<a href="http://translate.google.hu/#en/hu/science%20fiction" rel="nofollow" target="_blank">http://translate.google.hu/#en/hu/science%20fiction</a>
Annyi a munka, hogy hegyekben áll, és bármikor van bármennyi utánpótlás.
Sep 08, 2013 12:47:02

Szerző: sodilegnagyobbrajongoja (Snecológus-pontszám: 32267x16) Sep 08, 2013 13:11:51
Válasz
(3)
<i>Kiss Endre Farkas megosztott egy hivatkozást.
20 perce
CSUPA-CSUPA HAZUGSÁG! Köztudott, hogy a tanácsköztársaságot pisze orrú, szőke norvégok irányították, és egyetlen ártatlant sem öltek meg. A cigányok közül senki sem él a városok szélén, egytől egyig mentesek a káros mentalitástól, és mindannyian a társadalom hasznos, középosztálybeli, jellemzően értelmiségi szereplői, sőt: gyermekeiket is ennek szellemében nevelik.</i>

Tyrion ezek szerint cigány?
Sodi: Már az is kisebb kaland lenne, ha el kellene mennem a vásárcsarnokba három kiló burgonyáért
Sep 08, 2013 13:11:51

Szerző: Kvázi (Snecológus-pontszám: 2358x1) Sep 08, 2013 13:15:25
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodilegnagyobbrajongoja</div><i>Kiss Endre Farkas megosztott egy hivatkozást.
20 perce
CSUPA-CSUPA HAZUGSÁG! Köztudott, hogy a tanácsköztársaságot pisze orrú, szőke norvégok irányították, és egyetlen ártatlant sem öltek meg. A cigányok közül senki sem él a városok szélén, egytől egyig mentesek a káros mentalitástól, és mindannyian a társadalom hasznos, középosztálybeli, jellemzően értelmiségi szereplői, sőt: gyermekeiket is ennek szellemében nevelik.</i>

Tyrion ezek szerint cigány?</div>

ez eddig is egyértelmű volt. mondhatnánk akár evidenciának is.
Annyi a munka, hogy hegyekben áll, és bármikor van bármennyi utánpótlás.
Sep 08, 2013 13:15:25

Szerző: Csak egy olvasó (Snecológus-pontszám: 19777x9) Sep 08, 2013 13:16:04
Válasz
(6)
<div class="quote"><div class="author">sodilegnagyobbrajongoja</div><i>Kiss Endre Farkas megosztott egy hivatkozást.
20 perce
CSUPA-CSUPA HAZUGSÁG! Köztudott, hogy a tanácsköztársaságot pisze orrú, szőke norvégok irányították, és egyetlen ártatlant sem öltek meg. A cigányok közül senki sem él a városok szélén, egytől egyig mentesek a káros mentalitástól, és mindannyian a társadalom hasznos, középosztálybeli, jellemzően értelmiségi szereplői, sőt: gyermekeiket is ennek szellemében nevelik.</i>

Tyrion ezek szerint cigány?</div>
Ezt vajon a Mésztelepen is elő merte adni?
Sep 08, 2013 13:16:04

Szerző: elveszett gumivég (Snecológus-pontszám: 9945x4) Sep 08, 2013 13:18:06
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div><div class="quote"><div class="author">sodilegnagyobbrajongoja</div><i>Kiss Endre Farkas megosztott egy hivatkozást.
20 perce
CSUPA-CSUPA HAZUGSÁG! Köztudott, hogy a tanácsköztársaságot pisze orrú, szőke norvégok irányították, és egyetlen ártatlant sem öltek meg. A cigányok közül senki sem él a városok szélén, egytől egyig mentesek a káros mentalitástól, és mindannyian a társadalom hasznos, középosztálybeli, jellemzően értelmiségi szereplői, sőt: gyermekeiket is ennek szellemében nevelik.</i>

Tyrion ezek szerint cigány?</div>
Ezt vajon a Mésztelepen is elő merte adni?</div>

Persze. Ő sosem tagadja meg az elveit, hát ezt sem tudtad? Hallod? HALLOD???
Sep 08, 2013 13:18:06

Szerző: El Snesí Sep 08, 2013 13:34:47
Válasz
(9)
<div class="quote"><div class="author">sodilegnagyobbrajongoja</div><i>Kiss Endre Farkas megosztott egy hivatkozást.
20 perce
CSUPA-CSUPA HAZUGSÁG! Köztudott, hogy a tanácsköztársaságot pisze orrú, szőke norvégok irányították, és egyetlen ártatlant sem öltek meg. A cigányok közül senki sem él a városok szélén, egytől egyig mentesek a káros mentalitástól, és mindannyian a társadalom hasznos, középosztálybeli, jellemzően értelmiségi szereplői, sőt: gyermekeiket is ennek szellemében nevelik.</i>

Tyrion ezek szerint cigány?</div>

Sodi, téged középosztálybeli, társadalmilag hasznos munkát végző családban neveltek, normális szellemben, mégis egy (saját meghatározásod szerint is) lumpen alatti, munkakerülő, kvázi-hajléktalan lettél, ráadásul a családodat is magaddal rántottad. Tulajdonképpen mitől vagy te jobb, mint a legutolsó putris cigány?
Sep 08, 2013 13:34:47

Szerző: Fiatalember Sep 08, 2013 13:44:19
Válasz
(16)
Endre, a trollégák nagyon sokat írtak a jelenlegi helyzetedről, most nem is ezt szeretném tovább ragozni. Inkább feltennék neked egy kérdést:

Hogyan képzeled el a következő öt évedet?

Nagy vonalakban vázold fel, kérlek, nagyjából miket, és hogyan tervezel megvalósítani, hol szeretnél tartani öt év múlva. Remélem, az világos, hogy a "milliárdos szeretnék lenne tíz elitkurvával és egy limuzinnal" jellegű válaszok nem elfogadhatóak. Egy reális forgatókönyvet kérek a céljaidról, és arról, hogyan tervezed ezeket elérni. Pár támpont:

- Szeretnél-e elköltözni a kanapéról? Ha igen, hogy tervezed ezt megvalósítani?
- Tervezed-e eltartani saját magad? Ha igen, hogy teremted meg ennek az anyagi feltételeit?
- Tervezel-e valamilyen orvosi/szakember által végzett beavatkozást az egészséged érdekében? (gyógytorna, szemüveg, kozmetikus stb.)
- Politikai-közírói munkásságodat (LOL) tervezed-e folytatni valamilyen formában? Ha igen, mit akarsz vele elérni?
- Tervezel-e hosszútávú kapcsolatot? Ha igen, coming outolsz vagy inkább belemész egy boldogtalan hetero kapcsolatba?

A többin gondolkodj el, ma estig várom a válaszodat! Neked segítene, ha elgondolkodnál ezeken, mert jelenleg olyan céltalanul folyik szét az életed, mint Broni hugyozása a kocsma falán éjjel négykor.
Sep 08, 2013 13:44:19

Szerző: SoDI-generátor Sep 08, 2013 13:49:05
Válasz
(7)
<div class="quote"><div class="author">El Snesí</div><div class="quote"><div class="author">sodilegnagyobbrajongoja</div><i>Kiss Endre Farkas megosztott egy hivatkozást.
20 perce
CSUPA-CSUPA HAZUGSÁG! Köztudott, hogy a tanácsköztársaságot pisze orrú, szőke norvégok irányították, és egyetlen ártatlant sem öltek meg. A cigányok közül senki sem él a városok szélén, egytől egyig mentesek a káros mentalitástól, és mindannyian a társadalom hasznos, középosztálybeli, jellemzően értelmiségi szereplői, sőt: gyermekeiket is ennek szellemében nevelik.</i>

Tyrion ezek szerint cigány?</div>

Sodi, téged középosztálybeli, társadalmilag hasznos munkát végző családban neveltek, normális szellemben, mégis egy (saját meghatározásod szerint is) lumpen alatti, munkakerülő, kvázi-hajléktalan lettél, ráadásul a családodat is magaddal rántottad. Tulajdonképpen mitől vagy te jobb, mint a legutolsó putris cigány?</div>Szép törtfehér öltönyöm és átlagon felüli intim méretem van.
Sep 08, 2013 13:49:05

Szerző: sodilegnagyobbrajongoja (Snecológus-pontszám: 32267x16) Sep 08, 2013 13:57:03
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">Fiatalember</div>Hogyan képzeled el a következő öt évedet?</div>

Nem fogsz értelmes választ kapni. Napról napra, élősködésről élősködésre él.

Ezen túl legfeljebb odáig jut el, hogy a Saját Megoldás majd mindent megold.
Sodi: Már az is kisebb kaland lenne, ha el kellene mennem a vásárcsarnokba három kiló burgonyáért
Sep 08, 2013 13:57:03

Szerző: sodika Sep 08, 2013 13:59:49
Válasz
(6)
Fiatalember : Saját megoldás, munkanapi átlag 2 óra.
Küldjetek donate-et a SoDI-nak: https://www.paypal.me/sodivlogja
Sep 08, 2013 13:59:49

Szerző: Admin (SoDI) Sep 08, 2013 13:59:53
Válasz
(11)
Trolltársak!

Csak hogy tudjátok, a parlamenti IP-ket fővárosi és vidéki panelproli IP-kre cseréltük a logban, hogy egy esetleges nyomozásnál ne kelljen magyarázkodni. Nyugodtan használjátok továbbra is a benti gépeket a kommenteléshez!
Sep 08, 2013 13:59:53

Szerző: - Sep 08, 2013 14:00:10
Válasz
(0)
Az állomás épületétõl némileg távol, hosszan elgondolkozva állott a vonat mellett. Amikor aztán lassan megindult a szerelvény, letérdelt a sínek mellett a töltésre, elõrehajolt, mintha patak fölé hajolna, és rátette kezét a sínre, akárha vízbe akarná mártani. A kerék levágta a kezét, az egyik féktuskó pedig a fejét zúzta szét. R.I.P. Broni.
Sep 08, 2013 14:00:10

Szerző: SoDI-generátor Sep 08, 2013 14:00:58
Válasz
(10)
<div class="quote"><div class="author">sodilegnagyobbrajongoja</div>
Nem fogsz értelmes választ kapni. Napról napra, élősködésről élősködésre él.

Ezen túl legfeljebb odáig jut el, hogy a Saját Megoldás majd mindent megold.</div>Tulajdonképpen a Messiást várja, a Saját Megoldás személyében. Ebből is látszik, hogy nem esett messze a maceszgombóc a libaleveses táltól.
Sep 08, 2013 14:00:58

Szerző: sodika Sep 08, 2013 14:01:21
Válasz
(41)
<div class="quote"><div class="author">Fiatalember</div>
- Politikai-közírói munkásságodat (LOL) tervezed-e folytatni valamilyen formában?</div>

2014-ben az Otthonvédelmi Tanács indítani szándékozik engem az önkormányzati választásokon egy kisebb faluban a polgármesteri címért.
Küldjetek donate-et a SoDI-nak: https://www.paypal.me/sodivlogja
Sep 08, 2013 14:01:21

Szerző: sodilegnagyobbrajongoja (Snecológus-pontszám: 32267x16) Sep 08, 2013 14:01:52
Válasz
(5)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Fiatalember : Saját megoldás, munkanapi átlag 2 óra.</div>
nem megmondtam?
Sodi: Már az is kisebb kaland lenne, ha el kellene mennem a vásárcsarnokba három kiló burgonyáért
Sep 08, 2013 14:01:52

Szerző: SoDI-generátor Sep 08, 2013 14:02:44
Válasz
(7)
<div class="quote"><div class="author">SoDI-generátor</div>Tulajdonképpen a Messiást várja, a Saját Megoldás személyében. Ebből is látszik, hogy nem esett messze a maceszgombóc a libaleveses táltól.</div>Ezt nem én írtam, hahó!
Sep 08, 2013 14:02:44

Szerző: sodika Sep 08, 2013 14:03:03
Válasz
(9)
<div class="quote"><div class="author">Fiatalember</div>
- Tervezel-e hosszútávú kapcsolatot?</div>

Igen, de jelenlegi szociális helyzetemben vagy vagyok jó parti.
Küldjetek donate-et a SoDI-nak: https://www.paypal.me/sodivlogja
Sep 08, 2013 14:03:03

Szerző: sodilegnagyobbrajongoja (Snecológus-pontszám: 32267x16) Sep 08, 2013 14:03:06
Válasz
(14)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Fiatalember</div>
- Politikai-közírói munkásságodat (LOL) tervezed-e folytatni valamilyen formában?</div>

2014-ben az Otthonvédelmi Tanács indítani szándékozik engem az önkormányzati választásokon egy kisebb faluban a polgármesteri címért.</div>
Snecigeci! Hekkelik a fórumot, hamisítják a narancssárga nikket!
Sodi: Már az is kisebb kaland lenne, ha el kellene mennem a vásárcsarnokba három kiló burgonyáért
Sep 08, 2013 14:03:06

Szerző: - Sep 08, 2013 14:03:11
Válasz
(12)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Fiatalember</div>
- Politikai-közírói munkásságodat (LOL) tervezed-e folytatni valamilyen formában?</div>

2014-ben az Otthonvédelmi Tanács indítani szándékozik engem az önkormányzati választásokon egy kisebb faluban a polgármesteri címért.</div>

Tényleg jobb, mint a SoDI-generátor.
Sep 08, 2013 14:03:11

Szerző: sodika Sep 08, 2013 14:04:00
Válasz
(11)
<div class="quote"><div class="author">Fiatalember</div>
- Tervezel-e valamilyen orvosi/szakember által végzett beavatkozást az egészséged érdekében?</div>

Nem, de még a ősszel elkezdek gyúrni megint.
Küldjetek donate-et a SoDI-nak: https://www.paypal.me/sodivlogja
Sep 08, 2013 14:04:00

Szerző: elveszett gumivég (Snecológus-pontszám: 9945x4) Sep 08, 2013 14:04:15
Válasz
(11)
Valaki sodi nevében írogat, hogy polgármester lesz!!!
Sep 08, 2013 14:04:15

Szerző: sodilegnagyobbrajongoja (Snecológus-pontszám: 32267x16) Sep 08, 2013 14:05:15
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">elveszett gumivég</div>Valaki sodi nevében írogat, hogy polgármester lesz!!!</div>
Mondom, hamisítják a narancssárga nikket. Más magyarázat nincs.
Sodi: Már az is kisebb kaland lenne, ha el kellene mennem a vásárcsarnokba három kiló burgonyáért
Sep 08, 2013 14:05:15

Szerző: - Sep 08, 2013 14:06:38
Válasz
(7)
<div class="quote"><div class="author">sodilegnagyobbrajongoja</div><div class="quote"><div class="author">elveszett gumivég</div>Valaki sodi nevében írogat, hogy polgármester lesz!!!</div>
Mondom, hamisítják a narancssárga nikket. Más magyarázat nincs.</div>

Gléda.
Sep 08, 2013 14:06:38

Szerző: sodilegnagyobbrajongoja (Snecológus-pontszám: 32267x16) Sep 08, 2013 14:07:06
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Fiatalember</div>
- Tervezel-e valamilyen orvosi/szakember által végzett beavatkozást az egészséged érdekében?</div>

Nem, de még a ősszel elkezdek gyúrni megint.</div>
Készülsz a börtönre? Helyes.
Sodi: Már az is kisebb kaland lenne, ha el kellene mennem a vásárcsarnokba három kiló burgonyáért
Sep 08, 2013 14:07:06

Szerző: sodika Sep 08, 2013 14:07:13
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">elveszett gumivég</div>Valaki sodi nevében írogat, hogy polgármester lesz!!!</div>

Nem azt mondtam, hogy "az leszek".
Azt mondtam, hogy megpróbálok az lenni.
Küldjetek donate-et a SoDI-nak: https://www.paypal.me/sodivlogja
Sep 08, 2013 14:07:13

Szerző: SoDI-generátor Sep 08, 2013 14:07:21
Válasz
(9)
Ennyire hihetetlen, hogy havi félmilliót fogok keresni és szolgálati KERTES HÁZAM lesz?
Sep 08, 2013 14:07:21

Szerző: sodika Sep 08, 2013 14:07:49
Válasz
(10)
<div class="quote"><div class="author">sodilegnagyobbrajongoja</div>
Készülsz a börtönre? Helyes.</div>

Nem. Esztétikus megjelenést akarok kialakítani csajozáshoz.
Küldjetek donate-et a SoDI-nak: https://www.paypal.me/sodivlogja
Sep 08, 2013 14:07:49

Szerző: Balogh Bélgáz Sep 08, 2013 14:10:10
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">sodilegnagyobbrajongoja</div>
Készülsz a börtönre? Helyes.</div>

Nem. Esztétikus megjelenést akarok kialakítani csajozáshoz.</div>Így a 200 ezredik kommenten túl: EVIDENCIÁKAT...
Sep 08, 2013 14:10:10

Szerző: Callahan Sep 08, 2013 14:10:31
Válasz
(3)
Honnan van Snecinek ilyen monitorja?

Kiss Endre Farkas
12 perce

Én most elvagyok. Jobboldali képernyőmön egymás mellett a két londoni közvetítés (ugyanonnan, a fegyverkiállítás elől), a másikon a Facebook. :)

<img src="https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1238081_10201982041820487_1192386532_n.jpg" alt="1238081_10201982041820487_1192386532_n.j" />
Sep 08, 2013 14:10:31

Szerző: xray Sep 08, 2013 14:11:10
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Fiatalember</div>
- Politikai-közírói munkásságodat (LOL) tervezed-e folytatni valamilyen formában?</div>

2014-ben az Otthonvédelmi Tanács indítani szándékozik engem az önkormányzati választásokon egy kisebb faluban a polgármesteri címért.</div>
Leköptem a monitort. xD
Sep 08, 2013 14:11:10

Szerző: - Sep 08, 2013 14:12:07
Válasz
(1)
Farkarossz lefizette a kólikást egy vödör csirkeszárnnyal és most itt élvezi a kavarodást.
Sep 08, 2013 14:12:07

Szerző: SoDI-generátor Sep 08, 2013 14:12:30
Válasz
(3)
Balogh Bélgáz: mire célzol? Arra, hogy nem lesz esztétikus a megjelenésem, vagy arra, hogy meleg vagyok?
Sep 08, 2013 14:12:30

Szerző: sodilegnagyobbrajongoja (Snecológus-pontszám: 32267x16) Sep 08, 2013 14:13:05
Válasz
(6)
<div class="quote"><div class="author">Callahan</div>Honnan van Snecinek ilyen monitorja?</div>
Vasárnap van, szabadon garázdálkodhat az irodában.
Sodi: Már az is kisebb kaland lenne, ha el kellene mennem a vásárcsarnokba három kiló burgonyáért
Sep 08, 2013 14:13:05

Szerző: elveszett gumivég (Snecológus-pontszám: 9945x4) Sep 08, 2013 14:16:46
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">sodilegnagyobbrajongoja</div><div class="quote"><div class="author">Callahan</div>Honnan van Snecinek ilyen monitorja?</div>
Vasárnap van, szabadon garázdálkodhat az irodában.</div>

Ez Follisz lakása.
Sep 08, 2013 14:16:46

Szerző: Callahan Sep 08, 2013 14:21:30
Válasz
(3)
Sneci, valami 200 fő körüli falu polgármesteri posztjára pályázol? (Ami áll 2 utcából, mondjuk.)
Sep 08, 2013 14:21:30

Szerző: sodika Sep 08, 2013 14:22:09
Válasz
(-3)
<div class="quote"><div class="author">Callahan</div>Sneci, valami 200 fő körüli falu polgármesteri posztjára pályázol? (Ami áll 2 utcából, mondjuk.)</div>

Olyasmi. Természetesen nem égetem magam lehetetlen céllal.
Küldjetek donate-et a SoDI-nak: https://www.paypal.me/sodivlogja
Sep 08, 2013 14:22:09

Szerző: sodika Sep 08, 2013 14:22:48
Válasz
(11)
<div class="quote"><div class="author">Callahan</div>Honnan van Snecinek ilyen monitorja?</div>

Még diákhitelből vettem 6 éve. :D
Küldjetek donate-et a SoDI-nak: https://www.paypal.me/sodivlogja
Sep 08, 2013 14:22:48

Szerző: here Sep 08, 2013 14:23:12
Válasz
(3)
van már programod arra az esetre, ha megválasztanának polgármesternek?
Sep 08, 2013 14:23:12

Szerző: sodilegnagyobbrajongoja (Snecológus-pontszám: 32267x16) Sep 08, 2013 14:23:44
Válasz
(20)
A snecológia új virágkora kezdődne, ha Sodi tényleg indulna valami választáson. Gondoljatok csak bele, hogy milyen magyarázókártyákat lehetne osztogatni.
Sodi: Már az is kisebb kaland lenne, ha el kellene mennem a vásárcsarnokba három kiló burgonyáért
Sep 08, 2013 14:23:44

Szerző: broni Sep 08, 2013 14:23:45
Válasz
(3)
tyrion cigány??én azt hittem, törpe..én ezt tényleg nem értem....a kurva anyját, délelőttt epét okádtam, kibaszottt szar volt, ma nem iszok alkoholt!!!!
Sep 08, 2013 14:23:45

Szerző: ? Sep 08, 2013 14:24:06
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Callahan</div>Honnan van Snecinek ilyen monitorja?</div>

Még diákhitelből vettem 6 éve. :D</div>

Amit nem fizettél vissza. Én ezen nem nevetnék annyira. Egyébként leszoktál a vasárnapi keresztekről.
Sep 08, 2013 14:24:06

Szerző: xray Sep 08, 2013 14:24:21
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Callahan</div>Sneci, valami 200 fő körüli falu polgármesteri posztjára pályázol? (Ami áll 2 utcából, mondjuk.)</div>

Olyasmi. Természetesen nem égetem magam lehetetlen céllal.</div>
Neked Ózd valamelyik peremkerületében kéne indulni, mert ott vannak a tesóid.
Sep 08, 2013 14:24:21

Szerző: sodilegnagyobbrajongoja (Snecológus-pontszám: 32267x16) Sep 08, 2013 14:24:28
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Olyasmi. Természetesen nem égetem magam lehetetlen céllal.</div>

Mint a repcsiiiii?
Sodi: Már az is kisebb kaland lenne, ha el kellene mennem a vásárcsarnokba három kiló burgonyáért
Sep 08, 2013 14:24:28

Szerző: sodilegnagyobbrajongoja (Snecológus-pontszám: 32267x16) Sep 08, 2013 14:25:07
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">xray</div>Neked Ózd valamelyik peremkerületében kéne indulni, mert ott vannak a tesóid.</div>
Tatabánya-Mésztelepen helyi képviselőként?
Sodi: Már az is kisebb kaland lenne, ha el kellene mennem a vásárcsarnokba három kiló burgonyáért
Sep 08, 2013 14:25:07

Szerző: gennyes féregzsidó (Snecológus-pontszám: 97137x48) Sep 08, 2013 14:25:27
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Fiatalember</div>
- Politikai-közírói munkásságodat (LOL) tervezed-e folytatni valamilyen formában?</div>

2014-ben az Otthonvédelmi Tanács indítani szándékozik engem az önkormányzati választásokon egy kisebb faluban a polgármesteri címért.</div>

ne higgyetek neki, trollkodik.
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
Sep 08, 2013 14:25:27

Szerző: ? Sep 08, 2013 14:26:40
Válasz
(8)
<div class="quote"><div class="author">Callahan</div>Honnan van Snecinek ilyen monitorja?

Kiss Endre Farkas
12 perce

Én most elvagyok. Jobboldali képernyőmön egymás mellett a két londoni közvetítés (ugyanonnan, a fegyverkiállítás elől), a másikon a Facebook. :)

<img src="https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1238081_10201982041820487_1192386532_n.jpg" alt="1238081_10201982041820487_1192386532_n.j" /></div>

Ez 31 év termése.. Egyébként te lehetnél az első autista polgármester.
Sep 08, 2013 14:26:40

Szerző: broni Sep 08, 2013 14:26:45
Válasz
(1)
<a href="http://index.hu/belfold/2013/09/08/a_befalcolasert_is_fizettetnenek_a_rabbal/" rel="nofollow" target="_blank">http://index.hu/belfold/2013/09/08/a_befalcolasert_is_fizettetnenek_a_rabbal/</a>

tajgi!!!!!!
Sep 08, 2013 14:26:45

Szerző: jude Sep 08, 2013 14:29:09
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Fiatalember</div>
- Politikai-közírói munkásságodat (LOL) tervezed-e folytatni valamilyen formában?</div>

2014-ben az Otthonvédelmi Tanács indítani szándékozik engem az önkormányzati választásokon egy kisebb faluban a polgármesteri címért.</div>

Sodi, akkor ez a te nótád!

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=beneDqtduQ8" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=beneDqtduQ8</a>
Sep 08, 2013 14:29:09

Szerző: - Sep 08, 2013 14:30:52
Válasz
(1)
Mondom: Farkarossz kerítette hatalmába a faptopot, de nem kizárt, hogy a recskás is benne van. Próbálnak intelligensen trollkodni.
Sep 08, 2013 14:30:52

Szerző: elveszett gumivég (Snecológus-pontszám: 9945x4) Sep 08, 2013 14:33:05
Válasz
(3)
Polgármester úr, mi volt ma az ebéd?
Sep 08, 2013 14:33:05

Szerző: Lázár Sep 08, 2013 14:33:50
Válasz
(9)
De hogy lehetne polgármester egy olyan ember akinek több milliós tartozásai vannak?

Azt hiszed sokat keres egy kis falu polgármestere?
Elvinné az adóhivatal az összes fizetésed. Aztán szégyen szemre a falunak kéne egy kis kiflit meg tejet vinnie neked mert híre menne a faluban hogy a polgármester ájuldozik az éhségtől.
Sep 08, 2013 14:33:50

Szerző: Púptömő Sep 08, 2013 14:34:51
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">Faptoptörő Ferdinánd</div>A tolvajkoppányos csoportban is megírták róla hogy némi fincsi pizzáért meg minőségibb borért úgy énekelt Bécigány viselt dolgairól, mint egy kis fülemüle.</div>

Nem volt az ám olyan minőségi, csak a 149 Ft-os Tesco mirelit pizzához meg a Glédához képest. ;)
Sep 08, 2013 14:34:51

Szerző: Hitvány Patkány Sep 08, 2013 14:36:34
Válasz
(13)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Callahan</div>Sneci, valami 200 fő körüli falu polgármesteri posztjára pályázol? (Ami áll 2 utcából, mondjuk.)</div>

Olyasmi. Természetesen nem égetem magam lehetetlen céllal.</div>

Recsi, arról azért ugye tudsz, hogy ha elindulsz, minden választási színesben benne lesz, hogy először indul melegpornós polgármesteri székért.
Sep 08, 2013 14:36:34

Szerző: broni Sep 08, 2013 14:37:26
Válasz
(13)
sodipolgármester??????vazze, én meghaltam, és a túlvilágon vagyok.....
Sep 08, 2013 14:37:26

Szerző: Hiénaverő Sep 08, 2013 14:38:03
Válasz
(11)
Azért remélem az Otthonvédelmi Tanácsot tájékoztattad az előéletedről: faszverő videók, végrehajtás alatt álló cég, ki nem fizetett diákhitel, el nem végzett tanulmányok, irodában csövezés, hamarosan büntetett előélet, a remek Sodézetek (10 év termése) meg hasonlók. A kampányban annyi botránynak lennél a főszereplője, hogy az országos választásokon kibukó botrányok semmik ehhez képest. Ennél jobban le sem lehetne járatni az OT-t - természetesen ha Tyriont és Tajgit is elindítják képviselőjelöltnek, még lehet egy kicsit fokozni.

És a fenti agymenéseidet továbbra is komolyan gondolod, ez a legdurvább. Egy darabig még nem kell bezárni ezt a fórumot.
Sep 08, 2013 14:38:03

Szerző: gennyes féregzsidó (Snecológus-pontszám: 97137x48) Sep 08, 2013 14:39:35
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">-</div>Mondom: Farkarossz kerítette hatalmába a faptopot, de nem kizárt, hogy a recskás is benne van. Próbálnak intelligensen trollkodni.</div>

bécigány lesz a felbujtó.
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
Sep 08, 2013 14:39:35

Szerző: Géntolvaj református Sep 08, 2013 14:40:09
Válasz
(9)
Ne próbáljátok meg lebeszélni! Remélem, tényleg belekezd, mert az rengeteg sírva röhögős éjszakát fog okozni nekünk.
Ceterum censeo: Sodi egy buzi.
Sep 08, 2013 14:40:09

Szerző: - Sep 08, 2013 14:42:17
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">broni</div>sodipolgármester??????vazze, én meghaltam, és a túlvilágon vagyok.....</div>

Ezt már korábban megírtam. A vonat kereke levágta a kezed és a féktuskó szétzúzta a fejed. Gondolom ebből te semmit nem éreztél. Fasza.
Sep 08, 2013 14:42:17

Szerző: broni Sep 08, 2013 14:42:22
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>Ne próbáljátok meg lebeszélni! Remélem, tényleg belekezd, mert az rengeteg sírva röhögős éjszakát fog okozni nekünk.</div>

ja, ez igaz!!!!sőt, lelki , szellemi támogatást kell nyujtanyi endrének!!!
Sep 08, 2013 14:42:22

Szerző: elveszett gumivég (Snecológus-pontszám: 9945x4) Sep 08, 2013 14:42:40
Válasz
(4)
SODI FOR POLGÁRMESTER!!!!
Készülhetnek a választási plakátok. :)
Sep 08, 2013 14:42:40

Szerző: AdMiRaL Sep 08, 2013 14:43:41
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Fiatalember</div>
- Politikai-közírói munkásságodat (LOL) tervezed-e folytatni valamilyen formában?</div>

2014-ben az Otthonvédelmi Tanács indítani szándékozik engem az önkormányzati választásokon egy kisebb faluban a polgármesteri címért.</div>

Jól teszed! Nekem ugyan nem sikerült nyernem, de be kell vallani, te sokkal jobb adottságokkal rendelkezel minden téren.
Sep 08, 2013 14:43:41

Szerző: broni Sep 08, 2013 14:43:49
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">-</div><div class="quote"><div class="author">broni</div>sodipolgármester??????vazze, én meghaltam, és a túlvilágon vagyok.....</div>

Ezt már korábban megírtam. A vonat kereke levágta a kezed és a féktuskó szétzúzta a fejed. Gondolom ebből te semmit nem éreztél. Fasza.</div>

és ez a pokol, vagy a mennyország?????
Sep 08, 2013 14:43:49

Szerző: gennyes féregzsidó (Snecológus-pontszám: 97137x48) Sep 08, 2013 14:44:48
Válasz
(6)
<div class="quote"><div class="author">Hiénaverő</div>Ennél jobban le sem lehetne járatni az OT-t</div>

pont erről van szó. fingóczi most bécigány ovt-ellenes kampányának egyik fogaskereke. csak kurva gyenge a próbálkozás, mert 2 másodperc alatt leveszi mindenki, hogy nem igaz. ez jön ki abból ha a buta cigány és az idióta faszverő szövetkezik.
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
Sep 08, 2013 14:44:48

Szerző: Karalábé Hadnagy (Snecológus-pontszám: 61618x30) Sep 08, 2013 14:45:23
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>Ne próbáljátok meg lebeszélni! Remélem, tényleg belekezd, mert az rengeteg sírva röhögős éjszakát fog okozni nekünk.</div>

És nem csak nekünk, hanem az Index, HVG, Blikk és egyéb cionista médiák által az ország jórészének is. Micsoda cikkek lesznek erről!
Sep 08, 2013 14:45:23

Szerző: sodika Sep 08, 2013 14:45:28
Válasz
(-3)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
ne higgyetek neki, trollkodik.</div>

Nem, ugyanis Tatár Józsi szerint az országgyűlési választás, és a nagyvárosi választás a milliárdosok bulija, nekünk ezekkel nem szabad törődni, hanem ehelyett a kis helyi pontokat kell elfoglalnunk.
Küldjetek donate-et a SoDI-nak: https://www.paypal.me/sodivlogja
Sep 08, 2013 14:45:28

Szerző: gennyes féregzsidó (Snecológus-pontszám: 97137x48) Sep 08, 2013 14:45:39
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>Ne próbáljátok meg lebeszélni! Remélem, tényleg belekezd, mert az rengeteg sírva röhögős éjszakát fog okozni nekünk.</div>

sajnos nincs mögötte valódi szándék.
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
Sep 08, 2013 14:45:39

Szerző: gennyes féregzsidó (Snecológus-pontszám: 97137x48) Sep 08, 2013 14:46:49
Válasz
(12)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
ne higgyetek neki, trollkodik.</div>

Nem, ugyanis Tatár Józsi szerint az országgyűlési választás, és a nagyvárosi választás a milliárdosok bulija, nekünk ezekkel nem szabad törődni, hanem ehelyett a kis helyi pontokat kell elfoglalnunk.</div>

téged nem kért fel senki az ovt részéről, főleg nem tatár. tegnap volt az ülésük a krisztinában, ott sem voltál, idióta.
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
Sep 08, 2013 14:46:49

Szerző: Géntolvaj református Sep 08, 2013 14:47:48
Válasz
(1)
Kár, hogy a kopogtatókat se fogja tudni összegyűjteni.
Ceterum censeo: Sodi egy buzi.
Sep 08, 2013 14:47:48

Szerző: Karalábé Hadnagy (Snecológus-pontszám: 61618x30) Sep 08, 2013 14:48:03
Válasz
(1)
OVT = Tatár Józsi? Bécigány már megint egy nála nagyságrendekkel értelmesebb emberrel akar kikezdeni, nem elég neki a több tucat troll? Hát ennyire idióta?
Sep 08, 2013 14:48:03

Szerző: sodika Sep 08, 2013 14:48:03
Válasz
(-3)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>tegnap volt az ülésük a krisztinában, ott sem voltál, idióta.</div>

Nem mondtam, hogy fontos szerepet töltök be.
3500 település van az országban, hahó.
Küldjetek donate-et a SoDI-nak: https://www.paypal.me/sodivlogja
Sep 08, 2013 14:48:03

Szerző: Hiénaverő Sep 08, 2013 14:48:19
Válasz
(3)
Endre, a válaszaid már külön-külön is iszonyat durvák, de az elmúlt 10 éves ámokfutásodat és jelenlegi helyzetedet figyelembe véve, valamint azt, hogy ezeket te komolyan is gondolod, a jövőbeli elképzeléseid abszurdabbak mint Kafka teljes életműve. Most megyek, iszok valami töményet.
Sep 08, 2013 14:48:19

Szerző: Karalábé Hadnagy (Snecológus-pontszám: 61618x30) Sep 08, 2013 14:48:36
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>Kár, hogy a kopogtatókat se fogja tudni összegyűjteni.</div>

Dehogynem! Majd mi segítünk neki ebben.
Sep 08, 2013 14:48:36

Szerző: broni Sep 08, 2013 14:49:09
Válasz
(7)
<a href="http://index.hu/kulfold/2013/09/07/elve_egettek_el_az_eroszaktevot/" rel="nofollow" target="_blank">http://index.hu/kulfold/2013/09/07/elve_egettek_el_az_eroszaktevot/</a>

ezek az indiaiak tényleg hülyék, velem egyszer pesten egy elkezdett üvölteni egy sörözőben, hogy miért nincs arany cartier, vagy valami hasonló márkáju órám)))))))
Sep 08, 2013 14:49:09

Szerző: Hitvány Patkány Sep 08, 2013 14:49:34
Válasz
(7)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
ne higgyetek neki, trollkodik.</div>

Nem, ugyanis Tatár Józsi szerint az országgyűlési választás, és a nagyvárosi választás a milliárdosok bulija, nekünk ezekkel nem szabad törődni, hanem ehelyett a kis helyi pontokat kell elfoglalnunk.</div>

Recsi, ha nem szórakozol, én Szomódot javaslom.
Egyrészt ha bedurvul a választási kampány (hidd el,ha indulsz, be fog), végre kiderül az igazság a Bunkibankról.
Másrészt a kampány részeként meglátogathatnád azt a választópolgárt is, akit a hálátlan mihaszna fiacskája le se szar.
Sep 08, 2013 14:49:34

Szerző: sodika Sep 08, 2013 14:50:27
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">Hitvány Patkány</div>
Recsi, ha nem szórakozol, én Szomódot javaslom.</div>

Szómód esélytelen. Túl nagy.
Küldjetek donate-et a SoDI-nak: https://www.paypal.me/sodivlogja
Sep 08, 2013 14:50:27

Szerző: gennyes féregzsidó (Snecológus-pontszám: 97137x48) Sep 08, 2013 14:51:19
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>tegnap volt az ülésük a krisztinában, ott sem voltál, idióta.</div>

Nem mondtam, hogy fontos szerepet töltök be.
3500 település van az országban, hahó.</div>

azt mondtad, hogy az ovt indítani szándékozik téged az önkormányzati választásokon. ezzel szemben a valóság az, hogy kurvára nincs szó semmi ilyesmiről. te csak bécigány idióta kampányát játszod. * ásít *
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
Sep 08, 2013 14:51:19

Szerző: Hiénaverő Sep 08, 2013 14:53:05
Válasz
(3)
A kappanok már nem OVT-tagok elvileg, bécigány a múltkor deklarálta a kilépésüket.
Sep 08, 2013 14:53:05

Szerző: Gerevich Béla Sep 08, 2013 14:54:05
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">Hiénaverő</div>A kappanok már nem OVT-tagok elvileg, bécigány a múltkor deklarálta a kilépésüket.</div>
Éppen ezért akarja lejáratni a konkurenciát.
Sep 08, 2013 14:54:05
« 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 »
1738664 komment.

96 látogató online.

A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™