« 1277 1278 1279 1280 1281 1282 1283 1284 1285 1286 »
1739567 komment.

Szerző: Callahan Jan 11, 2013 20:37:33
Válasz
(2)
"A mai napom összefoglalva: A költözés, mint aktív fizikai munka, kikapcsolja az agyat, bekapcsolja az izmokat, szóval lefáraszt, mint állat. Ebben az a jó, hogy meglátom a lakás ezer éve bútorokkal fedett felületeit, rácsodálkozom ötéves római jog jegyzetekre a polc mögött, a sarokban, és köszönök Hans-nak, a halott német katonának, az ágy alatt."

2012. nov. 22. -- <a href="http://blog.athina.hu/?p=9159" rel="nofollow" target="_blank">http://blog.athina.hu/?p=9159</a>

Csak nem olyan hülye, hogy a Disznóhoz költözött...
Jan 11, 2013 20:37:33

Szerző: Modor Tibi Jan 11, 2013 20:41:41
Válasz
(7)
<div class="quote"><div class="author">Callahan</div>és köszönök Hans-nak, a halott német katonának, az ágy alatt.</div>

Aaaaaaaargh.... Ez fájt.
Jan 11, 2013 20:41:41

Szerző: Callahan Jan 11, 2013 20:45:37
Válasz
(2)
Zoltán Sipos ‏@blogadmin

Exkluzív (most érkezett): a Tolvajkéregetők mintájára szerveződött önkéntes vidéki csapatnak megvan az első sikeres rendőrségi elfogása.
Jan 11, 2013 20:45:37

Szerző: jiddise máme Jan 11, 2013 21:05:57
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">Callahan</div>Zoltán Sipos ‏@blogadmin
Exkluzív (most érkezett): a Tolvajkéregetők mintájára szerveződött önkéntes vidéki csapatnak megvan az első sikeres rendőrségi elfogása.</div>

És az egyesületi pénzen is osztoznak, vagy csak a dicsőségen?
Jan 11, 2013 21:05:57

Szerző: elszámolás Jan 11, 2013 21:11:49
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">jiddise máme</div><div class="quote"><div class="author">Callahan</div>Zoltán Sipos ‏@blogadmin
Exkluzív (most érkezett): a Tolvajkéregetők mintájára szerveződött önkéntes vidéki csapatnak megvan az első sikeres rendőrségi elfogása.</div>

És az egyesületi pénzen is osztoznak, vagy csak a dicsőségen?</div>
Az más.
Jan 11, 2013 21:11:49

Szerző: Drogos troll Jan 11, 2013 21:38:57
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">Callahan</div>Zoltán Sipos ‏@blogadmin

Exkluzív (most érkezett): a Tolvajkéregetők mintájára szerveződött önkéntes vidéki csapatnak megvan az első sikeres rendőrségi elfogása.</div>

Már el is fogták őket?

* paródiarovat *
Jan 11, 2013 21:38:57

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 11, 2013 21:52:09
Válasz
(1)
Balogh Béla Nem tudom József. Azt tudom, hogy egy 100. 000 forintos büntetést átváltoztattak 50 nap elzárásra, amit szerintem január végén vagy február elején kell letöltenem, ha nem fizetem ki. De az is lehet márciusra teszik, hogy ne tudjak részt venni az otthonvédelemben, míg bent vagyok. Működik a gépezet.
9 perce
Jan 11, 2013 21:52:09

Szerző: Káoszkapitány Jan 11, 2013 21:55:58
Válasz
(2)
Sodi, intézel Mátrix-energiát bélának.
Most.
Jan 11, 2013 21:55:58

Szerző: Uriel Arkangyal Jan 11, 2013 21:59:58
Válasz
(3)
* sajnos már foglalt *
Jan 11, 2013 21:59:58

Szerző: Uriel Arkangyal Jan 11, 2013 22:04:27
Válasz
(1)
Borbála Borbély Köszönjük azoknak a munkáját akik fizikai síkon dolgoztak ! Gondoljunk hatalmas szeretettel és hálával URIEL arkangyalra a és a többi égi segítőkre akik vállalták ,hogy mindent megtesznek Borbély Józsefért! Köszönjük megy ISTENNEK az áldást !!!!!!!!!!!!!!!!!!
2 órája
Jan 11, 2013 22:04:27

Szerző: Káoszkapitány Jan 11, 2013 22:06:13
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">Uriel Arkangyal</div>Borbála Borbély Köszönjük azoknak a munkáját akik fizikai síkon dolgoztak ! Gondoljunk hatalmas szeretettel és hálával URIEL arkangyalra a és a többi égi segítőkre akik vállalták ,hogy mindent megtesznek Borbély Józsefért! Köszönjük megy ISTENNEK az áldást !!!!!!!!!!!!!!!!!!
2 órája</div>

Gyááááááááááááááá :DDDDDDDDDDD
Jan 11, 2013 22:06:13

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 11, 2013 22:10:58
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">Uriel Arkangyal</div>Borbála Borbély Köszönjük azoknak a munkáját akik fizikai síkon dolgoztak ! Gondoljunk hatalmas szeretettel és hálával URIEL arkangyalra a és a többi égi segítőkre akik vállalták ,hogy mindent megtesznek Borbély Józsefért! Köszönjük megy ISTENNEK az áldást !!!!!!!!!!!!!!!!!!
2 órája</div>

nem értem, hogy miért nem a jószívű kajtor bíró úrnak köszönik. hiszen ő engedte szabadon a borbélyt.
Jan 11, 2013 22:10:58

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 11, 2013 22:12:13
Válasz
(1)
ugyanolyan hálátlan banda ez az apostoli retardbrigád, mint sneci.
Jan 11, 2013 22:12:13

Szerző: sodika Jan 11, 2013 22:12:14
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">Káoszkapitány</div>Sodi, intézel Mátrix-energiát bélának.
Most.</div>

Több éve gondolkodom egy olyan alapítványon, amelyik kizárólagos célja a hatalom által elítélt emberek büntetésének kifizetése lenne, és folyamatosan erre gyűjtene adományokat, de úgy sejtem, erre a célra nem lennének hajlandóak bejegyezni, ha pedig más célmegjelöléssel jegyeztetném be, törvényességi vizsgálat keretében rövid úton feloszlatnák.
Jan 11, 2013 22:12:14

Szerző: 1227 Jan 11, 2013 22:12:26
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">Káoszkapitány</div>Sodi, intézel Mátrix-energiát bélának.
Most.</div>

Meg 100 ezer szentkoronat!
Jan 11, 2013 22:12:26

Szerző: Zulu Jan 11, 2013 22:13:18
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">Uriel Arkangyal</div>Borbála Borbély Köszönjük azoknak a munkáját akik fizikai síkon dolgoztak ! Gondoljunk hatalmas szeretettel és hálával URIEL arkangyalra a és a többi égi segítőkre akik vállalták ,hogy mindent megtesznek Borbély Józsefért! Köszönjük megy ISTENNEK az áldást !!!!!!!!!!!!!!!!!!
2 órája</div>

nem értem, hogy miért nem a jószívű kajtor bíró úrnak köszönik. hiszen ő engedte szabadon a borbélyt.</div>

Az angyal biztos kiűzte belőle az ördögöt.
Jan 11, 2013 22:13:18

Szerző: sodika Jan 11, 2013 22:13:36
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
nem értem, hogy miért nem a jószívű kajtor bíró úrnak köszönik. hiszen ő engedte szabadon a borbélyt.</div>

Miután nyilvánosan lelepleztük, hogy Borbély lecsukásában esetlegesen szerepe lehetett a lovagrend-tagságának.
Jan 11, 2013 22:13:36

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 11, 2013 22:13:51
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Káoszkapitány</div>Sodi, intézel Mátrix-energiát bélának.
Most.</div>

Több éve gondolkodom egy olyan alapítványon, amelyik kizárólagos célja a hatalom által elítélt emberek büntetésének kifizetése lenne, és folyamatosan erre gyűjtene adományokat, de úgy sejtem, erre a célra nem lennének hajlandóak bejegyezni, ha pedig más célmegjelöléssel jegyeztetném be, törvényességi vizsgálat keretében rövid úton feloszlatnák.</div>

azóta gondolkodsz ezen, amióta a saját megoldáson?
Jan 11, 2013 22:13:51

Szerző: Zulu Jan 11, 2013 22:14:56
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>
Több éve gondolkodom egy olyan alapítványon, amelyik kizárólagos célja a hatalom által elítélt emberek büntetésének kifizetése lenne, és folyamatosan erre gyűjtene adományokat, de úgy sejtem, erre a célra nem lennének hajlandóak bejegyezni, ha pedig más célmegjelöléssel jegyeztetném be, törvényességi vizsgálat keretében rövid úton feloszlatnák.</div>

Ugyanez tömöröbben: "Holnap se fogok semmit csinálni a recskázáson kívül."
Jan 11, 2013 22:14:56

Szerző: sodika Jan 11, 2013 22:15:07
Válasz
(1)
<b>Mert ugyan mégis milyen alapon vélelmez valaki elmebetegnek egy magát kormányzónak nevező embert, miközben saját magát lovagnak nevezi, és ehhez még címert is csináltat? :D</b>
Jan 11, 2013 22:15:07

Szerző: elítélt ember Jan 11, 2013 22:15:51
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Káoszkapitány</div>Sodi, intézel Mátrix-energiát bélának.
Most.</div>

Több éve gondolkodom egy olyan alapítványon, amelyik kizárólagos célja a hatalom által elítélt emberek büntetésének kifizetése lenne, és folyamatosan erre gyűjtene adományokat, de úgy sejtem, erre a célra nem lennének hajlandóak bejegyezni, ha pedig más célmegjelöléssel jegyeztetném be, törvényességi vizsgálat keretében rövid úton feloszlatnák.</div>

Nem kell ehhez semmiféle szervezet, csak adományozók és pénz. Elkezded a gyűjtést! Most!
Jan 11, 2013 22:15:51

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 11, 2013 22:15:58
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
nem értem, hogy miért nem a jószívű kajtor bíró úrnak köszönik. hiszen ő engedte szabadon a borbélyt.</div>

Miután nyilvánosan lelepleztük, hogy Borbély lecsukásában esetlegesen szerepe lehetett a lovagrend-tagságának.</div>

szerintem azt lepleztétek le, hogy mindannyian idióták vagytok. de ez nem esetleges, hanem biztos.
Jan 11, 2013 22:15:58

Szerző: Géntolvaj református Jan 11, 2013 22:16:07
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Több éve gondolkodom egy olyan alapítványon, amelyik kizárólagos célja a hatalom által elítélt emberek büntetésének kifizetése lenne, és folyamatosan erre gyűjtene adományokat, de úgy sejtem, erre a célra nem lennének hajlandóak bejegyezni, ha pedig más célmegjelöléssel jegyeztetném be, törvényességi vizsgálat keretében rövid úton feloszlatnák.</div>

Az a baj, hogy ti csak a markotokat tudjátok nyújtani, adakozni képtelenek vagytok, így elég hamar elhalna egy ilyen kezdeményezés. Vagy úgy képzeled, hogy Fórizs fizeti az egész brigád büntetéseit?
Jan 11, 2013 22:16:07

Szerző: 1337 Jan 11, 2013 22:16:07
Válasz
(1)
Sodi,lesz iden sajat megoldas?
Jan 11, 2013 22:16:07

Szerző: Káoszkapitány Jan 11, 2013 22:16:45
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><b>Mert ugyan mégis milyen alapon vélelmez valaki elmebetegnek egy magát kormányzónak nevező embert, miközben saját magát lovagnak nevezi, és ehhez még címert is csináltat? :D</b></div>

Kire célozgatsz?
Jan 11, 2013 22:16:45

Szerző: sodika Jan 11, 2013 22:17:16
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">elítélt ember</div>
Nem kell ehhez semmiféle szervezet, csak adományozók és pénz. Elkezded a gyűjtést! Most!</div>

Ja, és az adózás az hogy van?
Jan 11, 2013 22:17:16

Szerző: Géntolvaj református Jan 11, 2013 22:18:49
Válasz
(2)
Ha valaki magát kormányzónak képzeli, az nagyságrendekkel gázabb, mint ha valaki egy lovagrend tagja. Nyugaton egy csomó lovagrend van.
Jan 11, 2013 22:18:49

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 11, 2013 22:19:16
Válasz
(7)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><b>Mert ugyan mégis milyen alapon vélelmez valaki elmebetegnek egy magát kormányzónak nevező embert, miközben saját magát lovagnak nevezi, és ehhez még címert is csináltat? :D</b></div>

mégis honnan veszed, hogy lovagnak nevezi magát? beszéltél vele?

az egyik haveromnak ugyanez a hobbija, van vértje, kardja, meg minden, címerük is van, és nem nevezi magát lovagnak.

te teljesen hülye vagy?
Jan 11, 2013 22:19:16

Szerző: Géntolvaj református Jan 11, 2013 22:19:19
Válasz
(1)
Kajtor minek a tagja? a máltaiaknak?
Jan 11, 2013 22:19:19

Szerző: elítélt ember Jan 11, 2013 22:19:24
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">elítélt ember</div>
Nem kell ehhez semmiféle szervezet, csak adományozók és pénz. Elkezded a gyűjtést! Most!</div>

Ja, és az adózás az hogy van?</div>

Az mióta érdekel téged, te parazita? Legyen ez a NAV problémája.
Jan 11, 2013 22:19:24

Szerző: sodika Jan 11, 2013 22:19:24
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">Káoszkapitány</div>
Kire célozgatsz?</div>

Nem "célozgatok" semmire. Egészen konkrétan Dr. Kajtor Gergelyről, a PKKB bírájáról beszéltem. Ha ő saját maga szerint egy címerrel rendelkező lovag, akkor ne akadjon már ki azon, ha az az ember, aki elé áll, kormányzónak mondja magát, és rendeleteket ad ki.
Jan 11, 2013 22:19:24

Szerző: banshee Jan 11, 2013 22:19:53
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><b>Mert ugyan mégis milyen alapon vélelmez valaki elmebetegnek egy magát kormányzónak nevező embert, miközben saját magát lovagnak nevezi, és ehhez még címert is csináltat? :D</b></div>

Te meg a nemzet krónikásának nevezed magad és vérprofi programozónak.

De hogy tájékozódj a világ dolgaiban: még mindig vannak lovagrendek.
Jan 11, 2013 22:19:53

Szerző: Feljelentő Feri Jan 11, 2013 22:20:37
Válasz
(3)
* figyel és körmöl *
Jan 11, 2013 22:20:37

Szerző: sodika Jan 11, 2013 22:20:47
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
mégis honnan veszed, hogy lovagnak nevezi magát? beszéltél vele?</div>

Jó, tényszerűen nem láttuk, hogy saját magát így jellemezte volna, hanem ehelyett az a lovagrend weblapja nevezi őt lovagnak, amelyiknek tagja, de ebből az következik, hogy nyilván nem tiltakozik ez ellen.
Jan 11, 2013 22:20:47

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 11, 2013 22:20:47
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">elítélt ember</div>
Nem kell ehhez semmiféle szervezet, csak adományozók és pénz. Elkezded a gyűjtést! Most!</div>

Ja, és az adózás az hogy van?</div>

neked van könyvelő nagybátyád, nem? erre verted a nyálad korábban.
Jan 11, 2013 22:20:47

Szerző: Zulu Jan 11, 2013 22:21:42
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Káoszkapitány</div>
Kire célozgatsz?</div>

Nem "célozgatok" semmire. Egészen konkrétan Dr. Kajtor Gergelyről, a PKKB bírájáról beszéltem. Ha ő saját maga szerint egy címerrel rendelkező lovag, akkor ne akadjon már ki azon, ha az az ember, aki elé áll, kormányzónak mondja magát, és rendeleteket ad ki.</div>

Te agyhalott, lovagrendek valóban léteznek. Angliában a királynő üti lovaggá az arra érdemeseket. Kicsit más egy lovagrend tagjának lenni, mint apostoli kormányzóságról képzelődni.
Jan 11, 2013 22:21:42

Szerző: sodika Jan 11, 2013 22:21:42
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
neked van könyvelő nagybátyád, nem? erre verted a nyálad korábban.</div>

Adománygyűjtés adózatlanul, szervezet nélkül?
Bonyolultnak tűnik, szerintem nem lehetséges.
De majd utánanézek.
Jan 11, 2013 22:21:42

Szerző: elítélt ember Jan 11, 2013 22:23:19
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
neked van könyvelő nagybátyád, nem? erre verted a nyálad korábban.</div>

Adománygyűjtés adózatlanul, szervezet nélkül?
Bonyolultnak tűnik, szerintem nem lehetséges.
De majd utánanézek.</div>

Az általad szétszopkodott Sherlock Porks nem ezt teszi éppen, barom?
Jan 11, 2013 22:23:19

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 11, 2013 22:23:25
Válasz
(5)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
mégis honnan veszed, hogy lovagnak nevezi magát? beszéltél vele?</div>

Jó, tényszerűen nem láttuk, hogy saját magát így jellemezte volna, hanem ehelyett az a lovagrend weblapja nevezi őt lovagnak, amelyiknek tagja, de ebből az következik, hogy nyilván nem tiltakozik ez ellen.</div>

mifaaaan? te teljesen debil vagy? ő bírónak nevezi magát, nézd meg a fővárosi törvényszék honlapján, te fasz.
Jan 11, 2013 22:23:25

Szerző: sodika Jan 11, 2013 22:23:53
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">Zulu</div>Kicsit más egy lovagrend tagjának lenni, mint apostoli kormányzóságról képzelődni.</div>

A legkevésbé sem.
Ugyanaz a kategória. Szimbolizmus.
Mindkettő ugyanaz a fajta szimbolizmus.

Félreértés ne essék: én sem Borbély Józsefet, sem Kajtor Gergelyt nem tartom elmebetegnek, de azt határozottan állítom, hogy az ezen a héten felszínre került bizonyítékok tükrében kettejük közül egyiknek sincs semmi alapja, hogy kétségbe vonja a másik épelméjűségét.
Jan 11, 2013 22:23:53

Szerző: ? Jan 11, 2013 22:24:09
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
neked van könyvelő nagybátyád, nem? erre verted a nyálad korábban.</div>

Adománygyűjtés adózatlanul, szervezet nélkül?
Bonyolultnak tűnik, szerintem nem lehetséges.
De majd utánanézek.</div>

Miért ne lenne lehetséges az Apostoli Magyar Királyságban?
Jan 11, 2013 22:24:09

Szerző: banshee Jan 11, 2013 22:24:31
Válasz
(3)
Púpm hasinlítsd ezt össze a fapostoli masztiparti-pajtásaiddal:

<a href="http://www.belarex.hu/f0200.htm" rel="nofollow" target="_blank">http://www.belarex.hu/f0200.htm</a>
Jan 11, 2013 22:24:31

Szerző: Géntolvaj református Jan 11, 2013 22:24:54
Válasz
(7)
Elmondjam, mi a különbség? Borbély azt képzeli magáról, hogy ő az ország ura, és mindenkinek parancsolhat a rendőröktől a bírókon át a sarki fűszeresig. Kajtor ilyet sosem állított magáról.
Jan 11, 2013 22:24:54

Szerző: ? Jan 11, 2013 22:25:14
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Zulu</div>Kicsit más egy lovagrend tagjának lenni, mint apostoli kormányzóságról képzelődni.</div>

A legkevésbé sem.
Ugyanaz a kategória. Szimbolizmus.
Mindkettő ugyanaz a fajta szimbolizmus.

Félreértés ne essék: én sem Borbély Józsefet, sem Kajtor Gergelyt nem tartom elmebetegnek, de azt határozottan állítom, hogy az ezen a héten felszínre került bizonyítékok tükrében kettejük közül egyiknek sincs semmi alapja, hogy kétségbe vonja a másik épelméjűségét.</div>

Teljesen más a kettő. Ha te ezt nem érted akkor elmebeteg vagy.
Jan 11, 2013 22:25:14

Szerző: sodika Jan 11, 2013 22:26:41
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>ő bírónak nevezi magát, nézd meg a fővárosi törvényszék honlapján, te fasz.</div>

Erről a hírről, és a hozzá csatolt dokumentumról beszélek, te fasz.
<a href="http://tempohirek.com/news.php?readmore=643" rel="nofollow" target="_blank">http://tempohirek.com/news.php?readmore=643</a>

<b>Ha ez a lovagrend-szimbólum nem gáz (mert egyébként tényleg nem az), akkor ugyanígy a Magyar Apostoli Királyság, és a kormányzó-szimbólum sem lehet gáz.</b>
Jan 11, 2013 22:26:41

Szerző: banshee Jan 11, 2013 22:27:02
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Zulu</div>Kicsit más egy lovagrend tagjának lenni, mint apostoli kormányzóságról képzelődni.</div>

A legkevésbé sem.
Ugyanaz a kategória. Szimbolizmus.
Mindkettő ugyanaz a fajta szimbolizmus.

Félreértés ne essék: én sem Borbély Józsefet, sem Kajtor Gergelyt nem tartom elmebetegnek, de azt határozottan állítom, hogy az ezen a héten felszínre került bizonyítékok tükrében kettejük közül egyiknek sincs semmi alapja, hogy kétségbe vonja a másik épelméjűségét.</div>

Nem ugyanaz a szimbolizmus mert a Belarex Lovagrend nem ad ki rendeleteket, nem tilt be pártokat, nem szórakozik az országzászlóval, nem akarja Hegyeshalomnál az országtáblát kicserélni.

Ez nem más mint hagyományőrzés.
Jan 11, 2013 22:27:02

Szerző: Géntolvaj református Jan 11, 2013 22:27:13
Válasz
(2)
Egy hagyományőrző szervezet tagjának lenni = magunkat Magyarország urának képzelni, és rendőröknek parancsolgatni?
Jan 11, 2013 22:27:13

Szerző: Bold Jan 11, 2013 22:28:22
Válasz
(5)
Buzi aki kövér betűkkel ír.
Jan 11, 2013 22:28:22

Szerző: sodika Jan 11, 2013 22:29:06
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>azt képzeli magáról, hogy ő az ország ura, és mindenkinek parancsolhat a rendőröktől a bírókon át a sarki fűszeresig</div>

Oké, de nem úgy képzeli ezt, hogy meggyőződése, hogy a rendeleteit végre is hajtják, hanem úgy, hogy akkor fogják idővel végrehajtani a rendeleteit, ha úgy tesz, mintha már most is végrehajtanák. Az előbbi esetben elmebetegségről beszélnénk, míg utóbbi valós esetben egy erős közéleti szimbólumról.
Jan 11, 2013 22:29:06

Szerző: ? Jan 11, 2013 22:32:42
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>azt képzeli magáról, hogy ő az ország ura, és mindenkinek parancsolhat a rendőröktől a bírókon át a sarki fűszeresig</div>

Oké, de nem úgy képzeli ezt, hogy meggyőződése, hogy a rendeleteit végre is hajtják, hanem úgy, hogy akkor fogják idővel végrehajtani a rendeleteit, ha úgy tesz, mintha már most is végrehajtanák. Az előbbi esetben elmebetegségről beszélnénk, míg utóbbi valós esetben egy erős közéleti szimbólumról.</div>

Te is elmebeteg vagy.
Jan 11, 2013 22:32:42

Szerző: sodika Jan 11, 2013 22:32:57
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">banshee</div>a Belarex Lovagrend nem ad ki rendeleteket, nem tilt be pártokat, nem szórakozik az országzászlóval, nem akarja Hegyeshalomnál az országtáblát kicserélni</div>

Még egyszer: Borbély József mindezzel lényegében a Vonzás Törvényét alkalmazza. Ahogyan a Titok című könyvben is le van írva, illetve a könyv alapján készült filmben ki van fejtve, a univerzum bizony így működik: éld át, mintha már valóság lenne, és ettől idővel valósággá is válik.

<b>Bazmeg, itt még senki nem szánt rá másfél órát, hogy végignézze, és megértse a lényegét?</b>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=J1s45azYdg0" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=J1s45azYdg0</a>

Beszarok.
Jan 11, 2013 22:32:57

Szerző: Tényfeltáró Jan 11, 2013 22:33:03
Válasz
(9)
Sodi!
Tavaly januárban a pride.hu jelszóemlékeztetője elárulta, hogy a [email protected] cím regisztrálva van a rendszerükben. Ennek itteni leleplezése után azonnal törlődött a cím az adatbázisból.

Sodi!
Miért regisztráltál a pride.hu-n?
Miért törölted magadat, amikor lebuktál, ezzel megerősítve az egyébként is nyilvánvalót?
Jan 11, 2013 22:33:03

Szerző: banshee Jan 11, 2013 22:33:11
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>azt képzeli magáról, hogy ő az ország ura, és mindenkinek parancsolhat a rendőröktől a bírókon át a sarki fűszeresig</div>

Oké, de nem úgy képzeli ezt, hogy meggyőződése, hogy a rendeleteit végre is hajtják, hanem úgy, hogy akkor fogják idővel végrehajtani a rendeleteit, ha úgy tesz, mintha már most is végrehajtanák. Az előbbi esetben elmebetegségről beszélnénk, míg utóbbi valós esetben egy erős közéleti szimbólumról.</div>


Mindkét eset elmebetegség, de ez hogy hasonlít KG lovagrendjéhez?
Jan 11, 2013 22:33:11

Szerző: Káoszkapitány Jan 11, 2013 22:33:32
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Zulu</div>Kicsit más egy lovagrend tagjának lenni, mint apostoli kormányzóságról képzelődni.</div>

A legkevésbé sem.
Ugyanaz a kategória. Szimbolizmus.
Mindkettő ugyanaz a fajta szimbolizmus.

Félreértés ne essék: én sem Borbély Józsefet, sem Kajtor Gergelyt nem tartom elmebetegnek, de azt határozottan állítom, hogy az ezen a héten felszínre került bizonyítékok tükrében kettejük közül egyiknek sincs semmi alapja, hogy kétségbe vonja a másik épelméjűségét.</div>

A lovagrendi tagság valóban szimbolizmus, sajnos gyakran a felkapaszkodott plutokraták kivagyiságának infantilis megnyilvánulása, de én még egyetlen "lovagtól" sem hallottam, hogy pártokat oszlatott volna fel, utasításokat adott volna, és hasonlók. Ez a különbség.
Jan 11, 2013 22:33:32

Szerző: sodika Jan 11, 2013 22:33:41
Válasz
(1)
Tényfeltáró :

Hazudsz.
Jan 11, 2013 22:33:41

Szerző: banshee Jan 11, 2013 22:35:02
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>

<b>Bazmeg, itt még senki nem szánt rá másfél órát, hogy végignézze, és megértse a lényegét?</b>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=J1s45azYdg0" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=J1s45azYdg0</a>

Beszarok.</div>

Aha, te valóságnak képzelted hogy együtt vered a faszodat Aaron Cute -al és azt gondoltad hogy ez idővel valósággá fog válni?
Jan 11, 2013 22:35:02

Szerző: sodika Jan 11, 2013 22:35:16
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">Káoszkapitány</div>én még egyetlen "lovagtól" sem hallottam, hogy pártokat oszlatott volna fel, utasításokat adott volna, és hasonlók</div>

Mert nem ismerik a Titkot, vagy legalábbis nem hisznek benne.
Jan 11, 2013 22:35:16

Szerző: ? Jan 11, 2013 22:35:24
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Tényfeltáró :

Hazudsz.</div>

Miért hazudna?
Jan 11, 2013 22:35:24

Szerző: sodika Jan 11, 2013 22:35:45
Válasz
(1)
Na jó, idétlen mélységekbe nem ereszkedek le.
csá.
Jan 11, 2013 22:35:45

Szerző: sodika Jan 11, 2013 22:36:08
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">?</div>
Miért hazudna?</div>

Mert troll.
Na meló, csá.
Jan 11, 2013 22:36:08

Szerző: banshee Jan 11, 2013 22:36:19
Válasz
(5)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Tényfeltáró :

Hazudsz.</div>

Nem hazudik. Te hazudsz, Méghozzá folyamatosan, zsidó.
Jan 11, 2013 22:36:19

Szerző: Géntolvaj református Jan 11, 2013 22:36:37
Válasz
(1)
Sodi, inkább örülnél, hogy Kajtor egy tisztességes, hagyományőrző, keresztény hazafi. A mi szemünkben már ő is egy fasiszta, mert mi szélsőliberális, cionista zsidók vagyunk.
Jan 11, 2013 22:36:37

Szerző: Tényfeltáró Jan 11, 2013 22:36:47
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Tényfeltáró :

Hazudsz.</div>

Nem nyert, zsidó. Tényleg lebuktál, és ezt nem csak te meg én, hanem még sokan mások is tudják jól.
Szóval miért regisztráltál a pride.hu-n?
Miért törölted magadat, amikor lebuktál, ezzel megerősítve az egyébként is nyilvánvalót?
Jan 11, 2013 22:36:47

Szerző: Géntolvaj református Jan 11, 2013 22:38:08
Válasz
(1)
Hát nem is tudom, Sodi. Egyelőre úgy tűnik, hogy a vonzás törvénye nagyon nem működik, mert jelenleg csak az nem ad faszt a kormányzó szájába, aki nem akar.
Jan 11, 2013 22:38:08

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 11, 2013 22:38:08
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">banshee</div>a Belarex Lovagrend nem ad ki rendeleteket, nem tilt be pártokat, nem szórakozik az országzászlóval, nem akarja Hegyeshalomnál az országtáblát kicserélni</div>

Még egyszer: Borbély József mindezzel lényegében a Vonzás Törvényét alkalmazza. Ahogyan a Titok című könyvben is le van írva, illetve a könyv alapján készült filmben ki van fejtve, a univerzum bizony így működik: éld át, mintha már valóság lenne, és ettől idővel valósággá is válik.

<b>Bazmeg, itt még senki nem szánt rá másfél órát, hogy végignézze, és megértse a lényegét?</b>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=J1s45azYdg0" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=J1s45azYdg0</a>

Beszarok.</div>

akkor jól bevonzotta az utóbbi 1 hónapot, muhahaha. biztos átélte, hogy milyen diliházban lenni.
Jan 11, 2013 22:38:08

Szerző: ? Jan 11, 2013 22:42:34
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">?</div>
Miért hazudna?</div>

Mert troll.
Na meló, csá.</div>

Barátocskám a trollok számtalan igazságot feltártak rólad.
Jan 11, 2013 22:42:34

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 11, 2013 22:42:34
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>ő bírónak nevezi magát, nézd meg a fővárosi törvényszék honlapján, te fasz.</div>

Erről a hírről, és a hozzá csatolt dokumentumról beszélek, te fasz.
<a href="http://tempohirek.com/news.php?readmore=643" rel="nofollow" target="_blank">http://tempohirek.com/news.php?readmore=643</a>

<b>Ha ez a lovagrend-szimbólum nem gáz (mert egyébként tényleg nem az), akkor ugyanígy a Magyar Apostoli Királyság, és a kormányzó-szimbólum sem lehet gáz.</b></div>

semmiféle szimbólumról nincs szó, te idióta. egy hobbiról van szó.

borbély nem hobbiból kormányzó, nem hobbiból zugbírózza a bírókat, hanem ő full komolyan ezt gondolja. ezért is bolond.

ugyanilyen bolond vagy te is, mert te meg sikernek mondtad, hogy van repcsid, közben a mai napig nincs semmiféle repcsi.
Jan 11, 2013 22:42:34

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 11, 2013 22:43:49
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">?</div>
Miért hazudna?</div>

Mert troll.
Na meló, csá.</div>

itt egyedül te vagy az, akinek a hazugság lételeme.
Jan 11, 2013 22:43:49

Szerző: ? Jan 11, 2013 22:44:26
Válasz
(1)
"Bazmeg, itt még senki nem szánt rá másfél órát,"

Ahelyett, hogy azt a másfél órát is munkával töltötted volna...
Jan 11, 2013 22:44:26

Szerző: ? Jan 11, 2013 22:45:33
Válasz
(1)
Szóval hogy is volt ez a pride.hu-s dolog?Gondolom csak fel akartad tárni a melegek világát.
Jan 11, 2013 22:45:33

Szerző: sodika Jan 11, 2013 22:45:40
Válasz
(2)
Annak idején John Lennon is teleplakátolta New York-ot azzal a felirattal, hogy a "háborúnak vége", mert tudta, hogy ettől vége is lesz. Borbály József pontosan ugyanezen elv mentén kormányzója Apostoli Magyar Királyságnak. Ha ezt nem érted, akkor egyszerűen hülye vagy.

Na meló, csá.
Jan 11, 2013 22:45:40

Szerző: ? Jan 11, 2013 22:46:47
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Annak idején John Lennon is teleplakátolta New York-ot azzal a felirattal, hogy a "háborúnak vége", mert tudta, hogy ettől vége is lesz. Borbály József pontosan ugyanezen elv mentén kormányzója Apostoli Magyar Királyságnak. Ha ezt nem érted, akkor egyszerűen hülye vagy.

Na meló, csá.</div>

Melyik háborúra gondolsz Recskás. Egyáltalán honnan tudod, hogy ki volt John Lennon?
Jan 11, 2013 22:46:47

Szerző: Géntolvaj református Jan 11, 2013 22:48:29
Válasz
(1)
A vonzás törvénye nem működik. Bebizonyítjátok nap, mint nap, mert faszerdőkön kívül mást még nem sikerült bevonzanotok.
Jan 11, 2013 22:48:29

Szerző: sodika Jan 11, 2013 22:48:32
Válasz
(1)
Tényekről beszélek, nézz utána.
Jan 11, 2013 22:48:32

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 11, 2013 22:49:19
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Annak idején John Lennon is teleplakátolta New York-ot azzal a felirattal, hogy a "háborúnak vége", mert tudta, hogy ettől vége is lesz. Borbály József pontosan ugyanezen elv mentén kormányzója Apostoli Magyar Királyságnak. Ha ezt nem érted, akkor egyszerűen hülye vagy.

Na meló, csá.</div>

sneci, magyarázd már el, hogy akkor te most azt akartad, hogy a faszverő videóddal az index címlapján legyél? meg azt akartad, hogy teljesen lecsússzál anyagilag? meg 2 ügyben vádlott akartál lenni?

vagy esetedben miért nem működik a vonzás törvénye?

borbély pedig azt akarta, hogy 1 hónapra diliházba csukják?
Jan 11, 2013 22:49:19

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 11, 2013 22:51:17
Válasz
(2)
érdekes, hogy ilyenkor mindig elsunnyogsz a válasz elől.
Jan 11, 2013 22:51:17

Szerző: Géntolvaj református Jan 11, 2013 22:51:24
Válasz
(6)
Sodi, ha működik a vonzás törvénye, miért nincs még repcsid? És Borbély miért nem kormányzó? Szolgáltass legalább egyetlen bizonyítékot! Vonzz be legalább egy valamit az életedbe, és akkor el fogom hinni. Felőlem a gumikupak is lehet az.
Jan 11, 2013 22:51:24

Szerző: Zulu Jan 11, 2013 22:51:45
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Annak idején John Lennon is teleplakátolta New York-ot azzal a felirattal, hogy a "háborúnak vége", mert tudta, hogy ettől vége is lesz. Borbály József pontosan ugyanezen elv mentén kormányzója Apostoli Magyar Királyságnak. Ha ezt nem érted, akkor egyszerűen hülye vagy.

Na meló, csá.</div>

Tehát ha borbély azt hiszi, hogy ha elég kitartóan mímeli az elmebeteget, akkor valóban kormányzóvá fogják választani?

El kell, hogy keserítselek: ebben az esetben is elmebeteg.
Jan 11, 2013 22:51:45

Szerző: grafikus007 Jan 11, 2013 22:51:51
Válasz
(1)
sodi, ha szerinted működik a vonzás törvénye, akkor miért nézel ki úgy mint egy csöves? Miért nem vonzottad be a Saját Megoldást, a medencés irodát és az x6-ost? Na ugye, hogy nem létezik. Szerinted egy jól menő vállalkozó, pl a Rocskai is ilyen baromságokat néz, mint ez a Titok, ül otthon, és várja, hogy becsöngessen valaki és átadja neki a medencés iroda kulcsát? Ugye hogy nem?
Jan 11, 2013 22:51:51

Szerző: broni Jan 11, 2013 22:53:36
Válasz
(3)
Az alakulat tagjai 1995. július 13-án délután összetereltek 200-300 muzulmán férfit, akiket vagonba zártak, majd később kézigránátokat hajítottak közéjük, és tüzet nyitottak azokra, akik a csűrben zsúfolódtak össze. A 70-100 túlélőt és a sebesültet ezután orvosi segítséget ígérve kicsalták, arra kényszerítették őket, hogy szerb nacionalista dalokat énekeljenek, majd ismét golyózáport zúdítottak rájuk



ez a dalolatatás elég ikszdé))))
Jan 11, 2013 22:53:36

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 11, 2013 22:56:49
Válasz
(1)
sneci, ha működik a vonzás törvénye, akkor te miért hivatkozol mindig a szemét rendszerre amikor a lecsúszásod kerül szóba? miért nem azt mondod, hogy minden szopás ami veled történik a vonzás törvénye miatt van, és valójában te akartad ezt?
Jan 11, 2013 22:56:49

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 11, 2013 22:58:40
Válasz
(1)
sneci, miért hivatkozol arra, hogy azért nincs diplomád, mert a válság miatt elfogyott a pénz? eddig miért nem mondtad soha, hogy a vonzás törvénye miatt nem sikerült befejezni egyetlen szakodat sem?
Jan 11, 2013 22:58:40

Szerző: sodika Jan 11, 2013 22:59:28
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">Zulu</div>
Tehát ha borbély azt hiszi, hogy ha elég kitartóan mímeli ..., akkor valóban kormányzóvá fogják választani?</div>

<b>Ez még szerintem is így van.</b> Arra, hogy miért akad meg látszólag ez a folyamat, két lehetséges okot látok.

Az egyik lehetséges ok, hogy Borbély József nem elég kitartó. Szerintem ebben nincs hiba, bár tényleg elképzelhetőbb a kormányzói minőségének még eddiginél is erőteljesebb kommunikálása.

A másik szóba jöhető okot én sokkal valószínűbbnek tartom, és a Titok című filmben láthatunk is példákat rá. Ha történik az életedben valami váratlan, látszólagosan negatív dolog, miután alkalmazni kezdted a vonzás törvényét, ez jó eséllyel azért történik veled, hogy később pont ennek a segítségével valósuljon meg a célod.

Vad hasonlat, de Hitler történetét is ott szokás kezdeni, hogy lecsukták, és látszólag szétesett körülötte minden. :D
Jan 11, 2013 22:59:28

Szerző: banshee Jan 11, 2013 22:59:56
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Annak idején John Lennon is teleplakátolta New York-ot azzal a felirattal, hogy a "háborúnak vége", mert tudta, hogy ettől vége is lesz. Borbály József pontosan ugyanezen elv mentén kormányzója Apostoli Magyar Királyságnak. Ha ezt nem érted, akkor egyszerűen hülye vagy.

Na meló, csá.</div>

Aha. Szóval Lennon is kinevezte magát az USA kérályává és királyi parancsot adott ki hogy a háborúnak vége.

Mesélj még!
Jan 11, 2013 22:59:56

Szerző: sodika Jan 11, 2013 23:00:18
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>ha működik a vonzás törvénye, akkor te miért hivatkozol mindig a szemét rendszerre</div>

Mert eddig nem alkalmaztam a vonzás törvényét.
A rendszer azért hatalmas, mert irányítói alkalmazzák.
Jan 11, 2013 23:00:18

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 11, 2013 23:00:28
Válasz
(1)
sneci, miért nem mondod most balogh bélának, hogy a vonzás törvénye miatt kapta a 3,8 milliós bírságot?

anyádnak mondtad, hogy a vonzás törvénye miatt kell most eladnia a házát?
Jan 11, 2013 23:00:28

Szerző: sodika Jan 11, 2013 23:01:11
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">banshee</div>Szóval Lennon is kinevezte magát az USA kérályává és királyi parancsot adott ki hogy a háborúnak vége</div>

Nem, de tisztában volt vele, hogy ahol a figyelem, ott az energia, és ahol az energia, ott a teremtés. Ahol a teremtés, ott a valóság.

Na meló, csá.
Jan 11, 2013 23:01:11

Szerző: sodika Jan 11, 2013 23:02:16
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>a vonzás törvénye miatt kapta a 3,8 milliós bírságot</div>

Persze, hogy amiatt kapta, de ez mindössze azt jelenti, hogy mostantól azt kell bevonzania, hogy meg van oldva a helyzet.

Na meló, csá.
Jan 11, 2013 23:02:16

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 11, 2013 23:02:32
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>ha működik a vonzás törvénye, akkor te miért hivatkozol mindig a szemét rendszerre</div>

Mert eddig nem alkalmaztam a vonzás törvényét.
A rendszer azért hatalmas, mert irányítói alkalmazzák.</div>

nem alkalmaztad???

akkor ez mi?

" AR.Drone projekt - teljes siker
Van ez a dolog, amit a Vonzás Törvénye tesztjének szántam, és bejött."
Jan 11, 2013 23:02:32

Szerző: sodika Jan 11, 2013 23:03:02
Válasz
(1)
gennyes féregzsidó:

Leírtam, de nem alkalmaztam.

Na meló, csá.
Jan 11, 2013 23:03:02

Szerző: banshee Jan 11, 2013 23:04:29
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">banshee</div>Szóval Lennon is kinevezte magát az USA kérályává és királyi parancsot adott ki hogy a háborúnak vége</div>

Nem, de tisztában volt vele, hogy ahol a figyelem, ott az energia, és ahol az energia, ott a teremtés. Ahol a teremtés, ott a valóság.

Na meló, csá.</div>

Tehát annak hogy Vietnamban nem voltak természeti kincsek és nem érte meg ott háborúzni, semmi köze hozzá.
Jan 11, 2013 23:04:29

Szerző: Sakálember Jan 11, 2013 23:05:02
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Ha történik az életedben valami váratlan, látszólagosan negatív dolog, miután alkalmazni kezdted a vonzás törvényét, ez jó eséllyel azért történik veled, hogy később pont ennek a segítségével valósuljon meg a célod.

Vad hasonlat, de Hitler történetét is ott szokás kezdeni, hogy lecsukták, és látszólag szétesett körülötte minden. :D</div>

Tehát igaza volt azoknak a trolloknak, akik a recskavideókkal kapcsolatos saját megoldást sejtettek, mint például, hogy pénzért árulod őket :)
Jan 11, 2013 23:05:02

Szerző: grafikus007 Jan 11, 2013 23:05:52
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>gennyes féregzsidó:

Leírtam, de nem alkalmaztam.

Na meló, csá.</div>

tehát hazudtál, amikor azt írtad, hogy alkalmaztad?
Mikor kezded el alkalmazni? Majd a blaha aluljáróban?
Jan 11, 2013 23:05:52

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 11, 2013 23:06:26
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>gennyes féregzsidó:

Leírtam, de nem alkalmaztam.

Na meló, csá.</div>

akkor hazudtál?

csak kiderült, hogy nem a trollok hazudnak, hanem te.

akkor a pride.hu regisztrációval is az a helyzet, hogy leírtad, hogy nem volt, de közben mégis?

te hazudós, hitvány gané.
Jan 11, 2013 23:06:26

Szerző: banshee Jan 11, 2013 23:08:12
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>gennyes féregzsidó:

Leírtam, de nem alkalmaztam.

Na meló, csá.</div>

Pedig azt mondtad hogy azért jött össze a pénz a repcsííííre...
Jan 11, 2013 23:08:12

Szerző: banshee Jan 11, 2013 23:09:14
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">grafikus007</div><div class="quote"><div class="author">sodika</div>gennyes féregzsidó:

Leírtam, de nem alkalmaztam.

Na meló, csá.</div>

tehát hazudtál, amikor azt írtad, hogy alkalmaztad?
Mikor kezded el alkalmazni? Majd a blaha aluljáróban?</div>


Ja.

Letesz egy kalapot, mutogatja a púpját és belevonzza a pénzt. Evidenciákat...
Jan 11, 2013 23:09:14

Szerző: malacmonitor Jan 11, 2013 23:10:12
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Erről a hírről, és a hozzá csatolt dokumentumról beszélek, te fasz.
<a href="http://tempohirek.com/news.php?readmore=643" rel="nofollow" target="_blank">http://tempohirek.com/news.php?readmore=643</a></div>

Látom, a segghülye Borbély szorgosan dolgozik azon, hogy visszakerüljön. Hajrá!
Jan 11, 2013 23:10:12

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 11, 2013 23:11:49
Válasz
(1)
sneci, ilyenkor, amikor kicsit mélyebben belemegyünk a faszságaidba, mindig kiderül, hogy egy kibaszott idióta vagy, akit úgy lehet szopatni a saját szövegével, ahogy csak akarunk.
Jan 11, 2013 23:11:49

Szerző: grafikus007 Jan 11, 2013 23:12:43
Válasz
(3)
sodi, amikor megismerkedtél ezzel a vonzás törvénye dologgal meg Brájen Trészivel, akkor egy budai zöldövezeti lakásban laktál, saját takarítónőd volt, grobys futár pakolta a parizert a hűtődbe és 4 egyetemi szakra jártál. Amióta próbálod bevonzani a dolgokat 2 ingatlant (!!) éltetek fel, az egyetemet félbe kellett hagynod, érettségizett proli lettél, kegyelemkanapén élsz és az ország legnagyobb elmebetegeit vonzottad be magad mellé. Mi ez, ha nem a vonzás törvényének cáfolata?
Jan 11, 2013 23:12:43

Szerző: malacmonitor Jan 11, 2013 23:13:00
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Mert eddig nem alkalmaztam a vonzás törvényét.</div>

Miért? Nem vagy még elég éhes, púp? Mi volt a vacsi?
Jan 11, 2013 23:13:00
« 1277 1278 1279 1280 1281 1282 1283 1284 1285 1286 »
1739567 komment.

114 látogató online.

A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™