« 1302 1303 1304 1305 1306 1307 1308 1309 1310 1311 »
1739483 komment.

Szerző: Trollopata Jan 18, 2013 16:39:51
Válasz
(4)
sneci, ha te mindig mindent logikusan, megfontoltan es foleg JOL csinalsz, akkor hogy lehet, hogy mostanra egy lecsuszott szardarab lettel, akit felbolondok tartanak el, a szulei szarba sem vesznek, es minden penzet/orokseget/lakasat elbaszta?
a patyi rezidenciabol sem latsz semmit, mert ugye nem a te neveden van, es anyad a penzt amit kap erte nem rad fogja kolteni, hanem sajat magara.
egyedul maradtal, mindenki utal, egy baratod sincs, csak gazdatestjeid.
jo a logikad amugy: "mindenki hulye, csak en vagyok helikopter"
LOLBAZDMEG!
emlekezz vissza, mid volt, milyen lehetosegek alltak elotted, es mostanra ez mind mind eltunt, es ami maradt, az a kvazi-aszketa koldusbot es a kegyelemszallas es kegyelemkaja.
igazi sikertortenet vagy, BAZDMEG!
ja, es gondolj a sajat megoldasra is, illetve a kozelito csaladalapitasra. egyikre sincs semmi eselyed, te is tudod.
az uj evedet megint a lejton valo csuszassal kezdted, ahogy szoktad. es ez mind SZEP ES JO!
Jan 18, 2013 16:39:51

Szerző: Sodilegnagyobbrajongoja Jan 18, 2013 16:41:20
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">Zulu</div>Mondok egy másik nézőpontot: Ha én be akarnám fektetni az egész vagyonom, akkor minél több embert megkérdeznék róla, köztük az ügyvéd anyámat. Te ezt nem tetted meg, ezért vagy balek.</div>
Ha én egy jövedelem nélküli egyetemista lennék, eszembe se jutna kockára tenni nemcsak az összes pénzemet, hanem egyenesen a lakásomat (!) is.

A saját lakás spekulációs célokra történő felhasználása ("befektetése") a legnagyobb lúzerségek egyike, amit ember elkövethet.
Jan 18, 2013 16:41:20

Szerző: snecigeci Jan 18, 2013 16:42:22
Válasz
(2)
Miért hazudozol, púp? Nem voltak rendben a papírok. Te mondtad, hogy 13 rendben levő papír közé beraktak egy nem okésat.
Jan 18, 2013 16:42:22

Szerző: Blikk Jan 18, 2013 16:43:56
Válasz
(18)
A Blikk értesülései szerint Szomód határába tucatnyi jávorszarvast tereltek rituális gyilkosság céljából. Az eset szimbolikáját mi sem értjük, de már kapcsolatba léptünk az ELTE-BTK Snecológia tanszékének egyik professzorával, aki részletes magyarázatot ígért a történtekre.

Néhányan látni vélték dr. Belső László állatszakértőt is, ám a Blikk tudomása szerint ő Ausztráliában tartózkodik.
Jan 18, 2013 16:43:56

Szerző: jiddise máme Jan 18, 2013 16:44:24
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">Trollopata</div>emlekezz vissza, mid volt, milyen lehetosegek alltak elotted, es mostanra ez mind mind eltunt, es ami maradt, az a kvazi-aszketa koldusbot es a kegyelemszallas es kegyelemkaja.
igazi sikertortenet vagy, BAZDMEG!
ja, es gondolj a sajat megoldasra is, illetve a kozelito csaladalapitasra. egyikre sincs semmi eselyed, te is tudod.
az uj evedet megint a lejton valo csuszassal kezdted, ahogy szoktad. es ez mind SZEP ES JO!</div>

Igazából még lenne esélye feltápászkodni és megkapaszkodni, ha az idejét nem ezekre az elmebetegre meg a faszságaik filmezésére baszná el, hanem elmenne dolgozni.
Jan 18, 2013 16:44:24

Szerző: szomódi polgár Jan 18, 2013 16:46:20
Válasz
(4)
Ez egy békés vidék, kérem, nem kérünk a pornósokból!
Hagyjuk őt idetelepedni, hogy aztán a gyermekeket ne lehessen utcára engedni felügyelet nélkül? Mert bármikor rájuk támadhat ez a homoszexuális? Azt már nem!
Jan 18, 2013 16:46:20

Szerző: tigris Jan 18, 2013 16:50:51
Válasz
(2)
szerintem a szomódiaknak elég volt egyszer az életben a pesti perverz kukidoki
Jan 18, 2013 16:50:51

Szerző: Csak egy olvasó Jan 18, 2013 16:52:15
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">jiddise máme</div>...hanem elmenne dolgozni.</div>
Erre egy másik bibliai idézettel szokott reagálni: "Apage Satanas!"
Jan 18, 2013 16:52:15

Szerző: sodika Jan 18, 2013 16:52:25
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Miért hazudozol, púp? Nem voltak rendben a papírok. Te mondtad, hogy 13 rendben levő papír közé beraktak egy nem okésat.</div>

Oké, de a hamis papír is rendben volt tartalmilag. Az egyetlen probléma az volt vele, hogy hamis volt.
Jan 18, 2013 16:52:25

Szerző: Káoszkapitány Jan 18, 2013 16:52:30
Válasz
(3)
Xénia, nyilatkozol a tegnapi eseményekkel kapcsolatban. Most.
Jan 18, 2013 16:52:30

Szerző: Géntolvaj református Jan 18, 2013 16:54:51
Válasz
(3)
Sodi, te azért nem kérdezted meg anyádat, mert tudtad, hogy meg fogja tiltani, mivel okosabb nálad. Ezért intézkedtél a tudtán kívül.
Jan 18, 2013 16:54:51

Szerző: tigris Jan 18, 2013 16:55:20
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Miért hazudozol, púp? Nem voltak rendben a papírok. Te mondtad, hogy 13 rendben levő papír közé beraktak egy nem okésat.</div>

Oké, de a hamis papír is rendben volt tartalmilag. Az egyetlen probléma az volt vele, hogy hamis volt.</div>

:DDDDDDDDDDD
Jan 18, 2013 16:55:20

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 18, 2013 16:56:08
Válasz
(5)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Miért hazudozol, púp? Nem voltak rendben a papírok. Te mondtad, hogy 13 rendben levő papír közé beraktak egy nem okésat.</div>

Oké, de a hamis papír is rendben volt tartalmilag. Az egyetlen probléma az volt vele, hogy hamis volt.</div>

a másik meg az, hogy nem jártál utána, hogy hamis-e.

bazmeg, felteszed az egész vagyonomat, és nem vonod be az ügyvéd anyádat, hogy nézze meg ő is?

olyan hülye voltál, mint egy fasz, azt sem tudtad, hogy létezik-e a pályázat amire az üzletet alapoztad. benne van a rendőrségi jegyzőkönyvben, kár hazudnod erről.
Jan 18, 2013 16:56:08

Szerző: sodika Jan 18, 2013 16:59:59
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
a másik meg az, hogy nem jártál utána, hogy hamis-e. </div>

Pontosan erről beszélek. Hogy mindent 100%-ig faszán csináltam, kivéve ezt az apróságot.
Jan 18, 2013 16:59:59

Szerző: tigris Jan 18, 2013 17:03:51
Válasz
(10)
ha nem eegy ekkora görény lenne, még sajnálnám is. mert ez lesz.

"-gyeháty, gyeháty, hova mennyek, hova mennyek? Esztyer, hova mennyek? éfjéél vaaanny! éjfééééél. gyeháty botyánatot kéjtem , botyánatot! montyam, hoty bocsánat! montyaaaam! gyeháty, gyeháty, hova menjeee ilyenkor? heee? és a laptoooooop heeE? nemrakhatty kiii, (sír) nemrakhatty! Eszter ény csak azt akajtam a hideg lololologikávaaaaaa. deháty nem tyudom felhívni anyukáááááám, ninty pénz a tyelefonyomóóón. Botyánaty, eszter, nézd, megnyalom a talpad, nézd! csak ne rakj ki!!" brühühühü
Jan 18, 2013 17:03:51

Szerző: jiddise máme Jan 18, 2013 17:04:32
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>
Pontosan erről beszélek. Hogy mindent 100%-ig faszán csináltam, kivéve ezt az apróságot.</div>

Sodikám, kicsifilyam, nem csináltad faszán. Ezt a lelked mélyén te is tudod, hogy alapvetően ennen lustaságod áldozata vagy, ebben is, ahogy minden másban is. Most vagy az utolsó pillanatban, hogy megállítsd a végleges lecsúszásodat. Ha nem teszed meg, akkor érted nem kár, maximálisan megérdemled a sorsod mert mindent elherdáltál és még csak kísérletet sem tettél arra, hogy a magad erejéből elérj valamit és ne másokon élősködj.
Jan 18, 2013 17:04:32

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 18, 2013 17:04:33
Válasz
(5)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
a másik meg az, hogy nem jártál utána, hogy hamis-e. </div>

Pontosan erről beszélek. Hogy mindent 100%-ig faszán csináltam, kivéve ezt az apróságot.</div>

én meg arról beszélek, hogy nem nézetted meg anyáddal az iratokat, és még annak sem jártál utána, hogy létezik-e a pályázat. amikor már lehúztak, akkor próbáltál utána járni, de nem lelted nyomát:

<img src="http://kepfeltoltes.hu/120504/005_www.kepfeltoltes.hu_.gif" alt="005_www.kepfeltoltes.hu_.gif" />
Jan 18, 2013 17:04:33

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 18, 2013 17:05:41
Válasz
(7)
"nagyon úgy tűnik, hogy ez a pályázat soha nem létezett" - de azért kiadtam erre az egész vagyonomat, hiszen idióta vagyok.

lolbazmeg, és még meg akarja magyarázni.:)
Jan 18, 2013 17:05:41

Szerző: jiddise máme Jan 18, 2013 17:06:48
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">tigris</div>ha nem eegy ekkora görény lenne, még sajnálnám is. mert ez lesz. </div>

Qrvára nem lesz kár sneciért.
A mamáját sajnálom, mert vele is kibaszott, bár ő is hibás, hogy hagyta a fiát elkurvulni két időben lezavart makarenkói maflás helyett.
Jan 18, 2013 17:06:48

Szerző: sodika Jan 18, 2013 17:09:13
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>"nagyon úgy tűnik, hogy ez a pályázat soha nem létezett" - de azért kiadtam erre az egész vagyonomat, hiszen idióta vagyok.</div>

A jelek szerint maga a tanár úr is át lett ezzel baszva, pedig ő műszaki doktorátussal rendelkező, kiemelkedően intelligens ember.
Jan 18, 2013 17:09:13

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 18, 2013 17:10:56
Válasz
(4)
sneci, ki az a hülye rajtad kívül, aki 10 évre elegendő munkát akar, de nem jár utána, hogy van-e ennek bármi alapja? ez a hülye csakis te lehetsz. nincs még egy ilyen idióta a világon.
Jan 18, 2013 17:10:56

Szerző: Csak egy olvasó Jan 18, 2013 17:11:30
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>"nagyon úgy tűnik, hogy ez a pályázat soha nem létezett" - de azért kiadtam erre az egész vagyonomat, hiszen idióta vagyok.</div>

A jelek szerint maga a tanár úr is át lett ezzel baszva, pedig ő műszaki doktorátussal rendelkező, kiemelkedően intelligens ember.</div>
És most sajnálkozva röhög rajtad a millióid felett, hogy a kiemelkedő intelligenciájával át tudott vágni.
Jan 18, 2013 17:11:30

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 18, 2013 17:12:08
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>"nagyon úgy tűnik, hogy ez a pályázat soha nem létezett" - de azért kiadtam erre az egész vagyonomat, hiszen idióta vagyok.</div>

A jelek szerint maga a tanár úr is át lett ezzel baszva, pedig ő műszaki doktorátussal rendelkező, kiemelkedően intelligens ember.</div>

szerintem a tanár úr téged baszott át, és neked fogalmad sincs, hogy ő miről tudott, és miről nem.
Jan 18, 2013 17:12:08

Szerző: sodika Jan 18, 2013 17:13:35
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
szerintem a tanár úr téged baszott át, és neked fogalmad sincs, hogy ő miről tudott, és miről nem.</div>

Tanár úr feljelentette a pénzzel lelépő társait, erről szól a rendőrségi vizsgálat.
Jan 18, 2013 17:13:35

Szerző: tigris Jan 18, 2013 17:14:30
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>"nagyon úgy tűnik, hogy ez a pályázat soha nem létezett" - de azért kiadtam erre az egész vagyonomat, hiszen idióta vagyok.</div>

A jelek szerint maga a tanár úr is át lett ezzel baszva, pedig ő műszaki doktorátussal rendelkező, kiemelkedően intelligens ember.</div>

szerintem a tanár úr téged baszott át, és neked fogalmad sincs, hogy ő miről tudott, és miről nem.</div>

de még ezt is elhitte :(
Jan 18, 2013 17:14:30

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 18, 2013 17:15:22
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
szerintem a tanár úr téged baszott át, és neked fogalmad sincs, hogy ő miről tudott, és miről nem.</div>

Tanár úr feljelentette a pénzzel lelépő társait, erről szól a rendőrségi vizsgálat.</div>

és?

attól te még nem jártál utána, hogy létezik-e az a pályázat, amire a "10 évre elegendő munkalehetőséget" alapoztad.

te nagyon hülye, te.:))
Jan 18, 2013 17:15:22

Szerző: jiddise máme Jan 18, 2013 17:15:35
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Tanár úr feljelentette a pénzzel lelépő társait, erről szól a rendőrségi vizsgálat.</div>

Ezzel szemben a tanár úr nem másokon élősködik, mert ha át is lett baszva, ahogy állítod, ő azért tovább tudott lépni. Ha meg nem lett átbaszva, akkor meg pláne.
Jan 18, 2013 17:15:35

Szerző: seymour schwartz Jan 18, 2013 17:17:38
Válasz
(1)
Sodrák! Anyádhoz nem tudsz visszamenni?
Jan 18, 2013 17:17:38

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 18, 2013 17:17:55
Válasz
(5)
sneci, az egész sztorinak az alapját nem ellenőrizted. nem arról van szó, hogy egyetlen hamis papír miatt basztak át. egy ügyvéd, azaz anyád, akinek még fizetned sem kellett volna, azzal kezdte volna, hogy megnézi, van-e pályázat, amire az egész lehúzásodat építették.

bazmeg, és még meg akarod magyarázni.
Jan 18, 2013 17:17:55

Szerző: Endre a naív Jan 18, 2013 17:18:44
Válasz
(2)
* kurvára át lett baszva *
Jan 18, 2013 17:18:44

Szerző: Dr Sas Péter Jan 18, 2013 17:19:25
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">Endre a naív</div>* kurvára át lett baszva *</div>

*Röhög és idén Arubára megy telelni*
Jan 18, 2013 17:19:25

Szerző: Haim Jan 18, 2013 17:20:05
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">seymour schwartz</div>Sodrák! Anyádhoz nem tudsz visszamenni?</div>

Az operation homerun nem jöhet össze.
Jan 18, 2013 17:20:05

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 18, 2013 17:25:52
Válasz
(7)
sneci, te egy igazi fogyatékos vagy. most olvasom a bírósági jegyzőkönyvben, hogy kb. 2,5 millió járhatott volna neked a pályázati pénzből.

azaz te ezért az összegért adtál kölcsön 2,5 milliót, és még a lakásodat fedezetként.

és ezek után azt akarod bemesélni, hogy nem vagy fogyatékos, és csak 1 papír volt hamis?

te olyan hülye voltál, hogy arra nincsenek szavak.
Jan 18, 2013 17:25:52

Szerző: tigris Jan 18, 2013 17:29:06
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>sneci, te egy igazi fogyatékos vagy. most olvasom a bírósági jegyzőkönyvben, hogy kb. 2,5 millió járhatott volna neked a pályázati pénzből.

azaz te ezért az összegért adtál kölcsön 2,5 milliót, és még a lakásodat fedezetként.

és ezek után azt akarod bemesélni, hogy nem vagy fogyatékos, és csak 1 papír volt hamis?

te olyan hülye voltál, hogy arra nincsenek szavak.</div>

nemár.
Jan 18, 2013 17:29:06

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 18, 2013 17:31:06
Válasz
(12)
az üzletember.:))

22 éves hülyegyerekként odaadod az egész vagyonodat egy 2,5 milliós pályázati munka reményében, és még annak sem jársz utána, hogy létezik-e a pályázat, és meg sem mutatod a papírokat az ügyvéd anyádnak.

téged tv-ben kéne mutogatni, hogy mekkora hülye vagy.
Jan 18, 2013 17:31:06

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 18, 2013 17:33:31
Válasz
(10)
és aztán ehhez kreáltad azt a sztorit, hogy téged a "zsidó lakásmaffia" húzott le, hogy senki ne firtassa, mekkora idióta vagy.
Jan 18, 2013 17:33:31

Szerző: tigris Jan 18, 2013 17:34:16
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>és aztán ehhez kreáltad azt a sztorit, hogy téged a "zsidó lakásmaffia" húzott le, hogy senki ne firtassa, mekkora idióta vagy.</div>

hát igen, ez a legkeményebb az egészben. zsidó lakásmaffia mi?
Jan 18, 2013 17:34:16

Szerző: banshee Jan 18, 2013 17:35:15
Válasz
(2)
Aszondi azért lakásmaffia mert egy állítólagos titkosszolga megfenyegette.

De hát tudjuk hogy púp elhisz minden faszságot most is, hát még 22 évesen...
Jan 18, 2013 17:35:15

Szerző: sodika Jan 18, 2013 17:37:54
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>kb. 2,5 millió járhatott volna neked a pályázati pénzből.</div>

<b>Itt 10 éves folyamatos melóról volt szó, nem szaros 2-3 millió forint egyszeri pénzről.</b>

Ez csak a tájékoztató CD volt. Az igazi üzlet a belső látogatótájékoztató rendszer szállítása lett volna, ami az enyém lett volna.
Jan 18, 2013 17:37:54

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 18, 2013 17:38:04
Válasz
(6)
itt van, 25 milliós volt a "pályázat" (ami nem is létezett), és ebből 2,5 milliót kaphatott volna sneci. és ennek reményében adta oda az egész vagyonát, 2,5 milliót kp-ben, és a lakást fedezetül.

<img src="http://kepfeltoltes.hu/130118/p2n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg" alt="p2n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg" /><img src="http://kepfeltoltes.hu/130118/p3n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg" alt="p3n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg" />
Jan 18, 2013 17:38:04

Szerző: banshee Jan 18, 2013 17:38:29
Válasz
(2)
Te púp, ez a lakásmaffija rajtad kívül hány embert károsított meg?

Másképp feltéve a kérdést volt még olyan hülye balek akit le tudtak húzni?
Jan 18, 2013 17:38:29

Szerző: sodika Jan 18, 2013 17:39:03
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>azzal kezdte volna, hogy megnézi, van-e pályázat, amire az egész lehúzásodat építették</div>

Ha tanár úr sem tette, én milyen alapos kételkedtem volna? Érted.

Mindegy, nem magyarázom.
Jan 18, 2013 17:39:03

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 18, 2013 17:39:43
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>kb. 2,5 millió járhatott volna neked a pályázati pénzből.</div>

<b>Itt 10 éves folyamatos melóról volt szó, nem szaros 2-3 millió forint egyszeri pénzről.</b>

Ez csak a tájékoztató CD volt. Az igazi üzlet a belső látogatótájékoztató rendszer szállítása lett volna, ami az enyém lett volna.</div>

minek a látogatótájékoztatója? valami mesebeli rendszeré? nem volt semmi alapja az egésznek, Hahó! még a 25 milliós pályázat sem létezett. te magad nyilatkozta a kihallgatáson, te idióta.:))
Jan 18, 2013 17:39:43

Szerző: sodika Jan 18, 2013 17:40:30
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>itt van</div>

Az ellenfél nyilatkozata van itt, nem az igazság. :)

Én mindig kirakom azt is, amit az ellenfél állít, mert így mindenki láthatja, kinek van igaza.

* ásít *
Jan 18, 2013 17:40:30

Szerző: sodika Jan 18, 2013 17:41:04
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
minek a látogatótájékoztatója?</div>

Hát a makói kastélymúzeumé természetesen.
Jan 18, 2013 17:41:04

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 18, 2013 17:41:10
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>azzal kezdte volna, hogy megnézi, van-e pályázat, amire az egész lehúzásodat építették</div>

Ha tanár úr sem tette, én milyen alapos kételkedtem volna? Érted.

Mindegy, nem magyarázom.</div>

hát pedig magyarázhatnád.:))
Jan 18, 2013 17:41:10

Szerző: banshee Jan 18, 2013 17:42:25
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
minek a látogatótájékoztatója?</div>

Hát a makói kastélymúzeumé természetesen.</div>

Makó?

Múltkor még Mórról volt szó...
Jan 18, 2013 17:42:25

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 18, 2013 17:42:29
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
minek a látogatótájékoztatója?</div>

Hát a makói kastélymúzeumé természetesen.</div>

ezt is úgy mondták, mi?

"a totya mondta".:))
Jan 18, 2013 17:42:29

Szerző: Géntolvaj református Jan 18, 2013 17:43:28
Válasz
(12)
Sodi, nem lett volna ciki úgy kommentelgetni a kurucra, hogy közben oda van írva a munkahelyedhez, hogy Judaika Múzeum?
Jan 18, 2013 17:43:28

Szerző: Káoszkapitány Jan 18, 2013 17:43:46
Válasz
(8)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
minek a látogatótájékoztatója?</div>

Hát a makói kastélymúzeumé természetesen.</div>

Zsidó kastély? Ilyenről sem hallottam még.
Jan 18, 2013 17:43:46

Szerző: banshee Jan 18, 2013 17:44:04
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>azzal kezdte volna, hogy megnézi, van-e pályázat, amire az egész lehúzásodat építették</div>

Ha tanár úr sem tette, én milyen alapos kételkedtem volna? Érted.

Mindegy, nem magyarázom.</div>

Anyádnak is azért nem mondtad ezt el mert a Kádár-rendszerben szocializálódott kispolgári attitűdje nem bírta volna befogadni a te vállalkozó szellemed szárnyalását és azt megsínylette volna az az érzékeny művészlelked?
Jan 18, 2013 17:44:04

Szerző: tigris Jan 18, 2013 17:44:16
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">banshee</div><div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
minek a látogatótájékoztatója?</div>

Hát a makói kastélymúzeumé természetesen.</div>

Makó?

Múltkor még Mórról volt szó...</div>

és nem kastély, hanem judaikamúzeum. folyton hazudik
Jan 18, 2013 17:44:16

Szerző: sodika Jan 18, 2013 17:44:26
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">banshee</div>
Másképp feltéve a kérdést volt még olyan hülye balek akit le tudtak húzni?</div>

<img src="http://kepfeltoltes.hu/111027/zsidomaffialevele_www.kepfeltoltes.hu_.gif" alt="zsidomaffialevele_www.kepfeltoltes.hu_.g" />
Jan 18, 2013 17:44:26

Szerző: banshee Jan 18, 2013 17:44:51
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>Sodi, nem lett volna ciki úgy kommentelgetni a kurucra, hogy közben oda van írva a munkahelyedhez, hogy Judaika Múzeum?</div>

Az más.
Jan 18, 2013 17:44:51

Szerző: sodika Jan 18, 2013 17:45:23
Válasz
(0)
Én ebben a levélben csak az 5-ös pont vagyok.
Jan 18, 2013 17:45:23

Szerző: sodika Jan 18, 2013 17:46:14
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>Sodi, nem lett volna ciki úgy kommentelgetni a kurucra, hogy közben oda van írva a munkahelyedhez, hogy Judaika Múzeum?</div>

Ez egy kulturális tárgyakat bemutató múzeum lett volna, nem pedig hollókoszt-múzeum.
Jan 18, 2013 17:46:14

Szerző: banshee Jan 18, 2013 17:47:09
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">banshee</div>
Másképp feltéve a kérdést volt még olyan hülye balek akit le tudtak húzni?</div>

<img src="http://kepfeltoltes.hu/111027/zsidomaffialevele_www.kepfeltoltes.hu_.gif" alt="zsidomaffialevele_www.kepfeltoltes.hu_.g" /></div>


Úgy tűnik hogy itt csak a te szádban van még mindig a fasz de masszívan...
Jan 18, 2013 17:47:09

Szerző: sodika Jan 18, 2013 17:47:18
Válasz
(0)
Na meló, csá.
Jan 18, 2013 17:47:18

Szerző: banshee Jan 18, 2013 17:48:15
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>Sodi, nem lett volna ciki úgy kommentelgetni a kurucra, hogy közben oda van írva a munkahelyedhez, hogy Judaika Múzeum?</div>

Ez egy kulturális tárgyakat bemutató múzeum lett volna, nem pedig hollókoszt-múzeum.</div>

Szerinted ez az árpisávos alsógatyát hordó ősmadjar szittya vitézeknek ez számított volna?
Jan 18, 2013 17:48:15

Szerző: tigris Jan 18, 2013 17:48:24
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>Sodi, nem lett volna ciki úgy kommentelgetni a kurucra, hogy közben oda van írva a munkahelyedhez, hogy Judaika Múzeum?</div>

Ez egy kulturális tárgyakat bemutató múzeum lett volna, nem pedig hollókoszt-múzeum.</div>

JUDAIKA MÚZEUMRÓL VOLT SZÓ, TE ÍRTAD BAZMEG! Miért hazudsz állandóan?
Jan 18, 2013 17:48:24

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 18, 2013 17:48:54
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>Sodi, nem lett volna ciki úgy kommentelgetni a kurucra, hogy közben oda van írva a munkahelyedhez, hogy Judaika Múzeum?</div>

Ez egy kulturális tárgyakat bemutató múzeum lett volna, nem pedig hollókoszt-múzeum.</div>

persze, azért kellett menórákat modellezned, azért volt judaikák a pályázat neve, és azért dolgoztál egy zsidó alapítványnak, mert ennek semmi köze nem volt a zsidósághoz.:))

ja, és még a tanár úr is zsidó.:))
Jan 18, 2013 17:48:54

Szerző: sodika Jan 18, 2013 17:48:55
Válasz
(1)
Egyébként pont ezért nézek ferde szemmel arra, aki a saját ügyében el akarja titkolni azt, amit az ellenfele állít. Az ilyen ember nem tisztességes. Az ilyen ember takargat valamit. Én minden ügyemben nyilvánosságra szoktam hozni az ellenfél nyilatkozatait is. :)

Na meló, csá.
Jan 18, 2013 17:48:55

Szerző: banshee Jan 18, 2013 17:49:04
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Na meló, csá.</div>

Hagyd már azt a szerencsétlen pitont, még leszakad és életed utolsó öröme is elvész!
Jan 18, 2013 17:49:04

Szerző: sodika Jan 18, 2013 17:49:52
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
persze, azért kellett menórákat modellezned, azért volt judaikák a pályázat neve, és azért dolgoztál egy zsidó alapítványnak, mert ennek semmi köze nem volt a zsidósághoz.:))</div>

Ez egy magyar-zsidó közös alapítvány volt, mint ahogy a neve is mutatta, nem pedig egy zsidós zsidó alapítvány.
Jan 18, 2013 17:49:52

Szerző: sodika Jan 18, 2013 17:50:00
Válasz
(1)
Na meló, csá.
Jan 18, 2013 17:50:00

Szerző: asd a Régi Troller Jan 18, 2013 17:50:36
Válasz
(13)
ezen mindig röhögök sodika az egyetlen nemzeti radikális a világon aki 2,5 milliót ajánlott fel egy holokauszt múzeum számára.

ő az egyetlen aki a teljes vagyonát egy holokauszt múzeum létrehozására kölcsönadta. ki tett közületek akár hasonlót is?
Jan 18, 2013 17:50:36

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 18, 2013 17:50:40
Válasz
(1)
mindegy sneci, te egy igazi idióta voltál, és nem arról volt szó, hogy 'csak 1 papír volt hamis".

mutogatni kellett volna a tv-ben, hogy milyen balfasz vagy.
Jan 18, 2013 17:50:40

Szerző: banshee Jan 18, 2013 17:53:32
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
persze, azért kellett menórákat modellezned, azért volt judaikák a pályázat neve, és azért dolgoztál egy zsidó alapítványnak, mert ennek semmi köze nem volt a zsidósághoz.:))</div>

Ez egy magyar-zsidó közös alapítvány volt, mint ahogy a neve is mutatta, nem pedig egy zsidós zsidó alapítvány.</div>

Te ilyen filoszemitákkal szövetkeztél?

Nem betegség a filoszemitizmus?
Jan 18, 2013 17:53:32

Szerző: tigris Jan 18, 2013 17:55:27
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
persze, azért kellett menórákat modellezned, azért volt judaikák a pályázat neve, és azért dolgoztál egy zsidó alapítványnak, mert ennek semmi köze nem volt a zsidósághoz.:))</div>

Ez egy magyar-zsidó közös alapítvány volt, mint ahogy a neve is mutatta, nem pedig egy zsidós zsidó alapítvány.</div>

jól értem, hogy te a zsidóknak dolgoztál volna?

ráadásul ennek érdekében odaadtad nekik az egész vagyonodat? kurvanagy.
Jan 18, 2013 17:55:27

Szerző: sodika Jan 18, 2013 17:55:39
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">banshee</div>
Nem betegség a filoszemitizmus?</div>

A politikai filoszemitizmus dehogynem.
Jan 18, 2013 17:55:39

Szerző: sodika Jan 18, 2013 17:55:54
Válasz
(4)
Zsidók vagytok.
Na meló, csá.
Jan 18, 2013 17:55:54

Szerző: Kémlégy Jan 18, 2013 18:00:26
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
persze, azért kellett menórákat modellezned, azért volt judaikák a pályázat neve, és azért dolgoztál egy zsidó alapítványnak, mert ennek semmi köze nem volt a zsidósághoz.:))</div>

Ez egy magyar-zsidó közös alapítvány volt, mint ahogy a neve is mutatta, nem pedig egy zsidós zsidó alapítvány.</div>

És a magyar zsidó nem zsidó?
Akkor mi bajod az LMP-vel? :D
Jan 18, 2013 18:00:26

Szerző: Csak egy olvasó Jan 18, 2013 18:00:51
Válasz
(3)
Sodi, az hogy van, hogy a szerinted kiemelkedő intelligenciájú tanár úr levele hemzseg a helyesírási hibáktól. Nem egy-kettő van benne, az mindenkivel megesik.

Csak a rád vonatkozó mondatban hat hibát számolok így hirtelenjében:
"5. A Bandi jelzálogkölcsöne miatt az anyja aki Ügyvéd, elindított bizonyos lépéseket mert ezt sem fizetjük ,holott Ő jóhiszemüen és segítőkészen járt el Velünk"
Jan 18, 2013 18:00:51

Szerző: tigris Jan 18, 2013 18:01:30
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Zsidók vagytok.
Na meló, csá.</div>

akkor nekünk is odaadod a pénzed?
Jan 18, 2013 18:01:30

Szerző: Kémlégy Jan 18, 2013 18:01:32
Válasz
(3)
Tényleg púp, mikor indítod el a végrehajtást? Hol vannak a másodfokú iratok?
Jan 18, 2013 18:01:32

Szerző: Káoszkapitány Jan 18, 2013 18:02:30
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Zsidók vagytok.
Na meló, csá.</div>

Mondta sodi, és nekiállt menórát modellezni a zsidó múzeumnak, hogy a bőgatyás-barackpálinkás magyarok magukba szívhassanak kicsit a kiválasztottak felsőbbrendű és semmihez nem hasonlíthatóan eredeti kultúrájából.
Jan 18, 2013 18:02:30

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 18, 2013 18:03:52
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Zsidók vagytok.
Na meló, csá.</div>

akkor adjál nekünk is 2,5 milliót egy nem létező pályázatra, te balek.:))
Jan 18, 2013 18:03:52

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 18, 2013 18:05:09
Válasz
(2)
sneci, anyád ordítozott amikor megtudta, hogy a bevonása nélkül odaadtad a vagyonodat egy nemlétező pályázatra?
Jan 18, 2013 18:05:09

Szerző: - Jan 18, 2013 18:06:33
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>sneci, anyád ordítozott amikor megtudta, hogy a bevonása nélkül odaadtad a vagyonodat egy nemlétező pályázatra?</div>

Nem akkor akarta gyámság alá helyeztetni?
Jan 18, 2013 18:06:33

Szerző: banshee Jan 18, 2013 18:08:31
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">tigris</div><div class="quote"><div class="author">sodika</div>Zsidók vagytok.
Na meló, csá.</div>

akkor nekünk is odaadod a pénzed?</div>

De aláírhat egy kötelezvényt a recskalaptopra is, majd beadjuk a zaciba.
Jan 18, 2013 18:08:31

Szerző: Sodilegnagyobbrajongoja Jan 18, 2013 18:12:02
Válasz
(2)
Péntek este 6-kor meló? Sikeres ember lehetsz.
Jan 18, 2013 18:12:02

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 18, 2013 18:12:40
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">-</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>sneci, anyád ordítozott amikor megtudta, hogy a bevonása nélkül odaadtad a vagyonodat egy nemlétező pályázatra?</div>

Nem akkor akarta gyámság alá helyeztetni?</div>

onnan indult az egész mai diskurzus, hogy "nem is akarta, mert csak 1 papír volt hamis".

ezért voltam kénytelen ismét bebizonyítani, hogy mekkora idióta volt sneci valójában.
Jan 18, 2013 18:12:40

Szerző: Sodilegnagyobbrajongoja Jan 18, 2013 18:13:00
Válasz
(1)
Vagy újabban pincér vagy? Esetleg mozigépész?
Jan 18, 2013 18:13:00

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 18, 2013 18:15:17
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">Sodilegnagyobbrajongoja</div>Vagy újabban pincér vagy? Esetleg mozigépész?</div>

esti műszakos árufeltöltő a tescoban.
Jan 18, 2013 18:15:17

Szerző: sodika Jan 18, 2013 18:16:56
Válasz
(1)
Ma nem voltam sehol kamerázni, ezért konzervvért iszunk. A 2006-os Nádor utcai oszlatás tárgyában indult per újratárgyalásáról szóló döntésről még július 10-én rögzítettem az alább látható anyagot, de a mai napig a vinyómon pihent.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=PMmK_LGuC0g" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=PMmK_LGuC0g</a>
Jan 18, 2013 18:16:56

Szerző: Csak egy olvasó Jan 18, 2013 18:18:32
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Ma nem voltam sehol kamerázni, ezért konzervvért iszunk. A 2006-os Nádor utcai oszlatás tárgyában indult per újratárgyalásáról szóló döntésről még július 10-én rögzítettem az alább látható anyagot, de a mai napig a vinyómon pihent.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=PMmK_LGuC0g" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=PMmK_LGuC0g</a></div>
A tengerparti videó nem újabb anyag ennél?
Jan 18, 2013 18:18:32

Szerző: tigris Jan 18, 2013 18:19:09
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Ma nem voltam sehol kamerázni, ezért konzervvért iszunk. A 2006-os Nádor utcai oszlatás tárgyában indult per újratárgyalásáról szóló döntésről még július 10-én rögzítettem az alább látható anyagot, de a mai napig a vinyómon pihent.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=PMmK_LGuC0g" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=PMmK_LGuC0g</a></div>

kit érdekel? válaszolj arra, hogy miért nem egy magyar múzeumnak adtad a pénzed?
Jan 18, 2013 18:19:09

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 18, 2013 18:20:38
Válasz
(2)
"Kiss Endre Farkas megosztott egy hivatkozást.
2 perce
Ma nem voltam sehol kamerázni, ezért konzervvért iszunk."

sneci, te még modorosságban és utánzásban is roppant unalmas vagy. ezt a konzervvér iszunk szóösszetételt használod már mióta, és nem tudsz semmi újat lekoppintani?

azért nem mondtam, hogy újat kitalálni, mert arra esély sincs, hogy te valami kreatívat összehozz.
Jan 18, 2013 18:20:38

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 18, 2013 18:21:31
Válasz
(2)
<a href="https://www.google.hu/#hl=hu&amp;tbo=d&amp;sclient=psy-ab&amp;q=sodi+konzervv%C3%A9r&amp;oq=sodi+konzervv%C3%A9r&amp;gs_l=hp.3...3902.8890.0.9732.15.11.0.0.0.0.292.1697.0j8j3.11.0...0.0...1c.1.YngbW5CnaHc&amp;pbx=1&amp;bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&amp;bvm=bv.41248874,d.Yms&amp;fp=39cf498234a61cfe&amp;biw=1280&amp;bih=644" rel="nofollow" target="_blank">https://www.google.hu/#hl=hu&amp;tbo=d&amp;sclient=psy-ab&amp;q=sodi+konzervv%C3%A9r&amp;oq=sodi+konzervv%C3%A9r&amp;gs_l=hp.3...3902.8890.0.9732.15.11.0.0.0.0.292.1697.0j8j3.11.0...0.0...1c.1.YngbW5CnaHc&amp;pbx=1&amp;bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&amp;bvm=bv.41248874,d.Yms&amp;fp=39cf498234a61cfe&amp;biw=1280&amp;bih=644</a>
Jan 18, 2013 18:21:31

Szerző: tigris Jan 18, 2013 18:24:47
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>"Kiss Endre Farkas megosztott egy hivatkozást.
2 perce
Ma nem voltam sehol kamerázni, ezért konzervvért iszunk."

sneci, te még modorosságban és utánzásban is roppant unalmas vagy. ezt a konzervvér iszunk szóösszetételt használod már mióta, és nem tudsz semmi újat lekoppintani?

azért nem mondtam, hogy újat kitalálni, mert arra esély sincs, hogy te valami kreatívat összehozz.</div>

dehát ezt is a macskafogóból lopta
Jan 18, 2013 18:24:47

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 18, 2013 18:30:37
Válasz
(1)
Sherlock Porks a tv-ből tanulja az angol jogot. kemény.

Tolvajkéregetők De, volt bizonyíték, csak nem akarták elfogadni. Egyébként pedig ugyanúgy bemehettek volna a lakásba, mint a magyar rendőrök. Az UK-ban nem egy rendőrös valóságshow van (hasonló, mint a Cops) amiben a legenyhébb gyanúra rögtön rúgják az ajtót.
2 perce
Jan 18, 2013 18:30:37

Szerző: jiddise máme Jan 18, 2013 18:40:05
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Ez egy kulturális tárgyakat bemutató múzeum lett volna, nem pedig hollókoszt-múzeum.</div>

Látod, mucuska, az ilyen hollókosztos beszólásaid miatt nem sajnál senki egy magadfajta retardált neonyilas köcsögöt.
Jan 18, 2013 18:40:05

Szerző: jiddise máme Jan 18, 2013 18:48:51
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>Sherlock Porks a tv-ből tanulja az angol jogot. kemény.

Tolvajkéregetők De, volt bizonyíték, csak nem akarták elfogadni. Egyébként pedig ugyanúgy bemehettek volna a lakásba, mint a magyar rendőrök. Az UK-ban nem egy rendőrös valóságshow van (hasonló, mint a Cops) amiben a legenyhébb gyanúra rögtön rúgják az ajtót.
2 perce</div>

Sherlock Porksnak fingja nincs arról, hogy a világ nem úgy működik, hogy berúgjuk az ajtót. Bár lehet, hogy a háziőrizet hosszú napjai alatt elkezd neki valami derengeni.
Jan 18, 2013 18:48:51

Szerző: Ószövetségi Düh Jan 18, 2013 19:34:44
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
a másik meg az, hogy nem jártál utána, hogy hamis-e. </div>

Pontosan erről beszélek. Hogy mindent 100%-ig faszán csináltam, kivéve ezt az apróságot.</div>

Púp, te annyira gecibuta vagy, hogy az már fájdalmas. Egy befektetésnek pont az a központi eleme, hogy amibe befektetsz, az milyen eséllyel hoz nyereséget, és hogy létezik-e egyáltalán.
Te is pontosan tudtad, hogy ha megmutatnád az iratokat anyádnak, elhajtana a faszba a baromságaiddal együtt. Ezért vállaltad sunyiban a kockázatot, hogy ha mégis bejönne az üzlet, diadalittasan dörgölhesd - a téged amúgy életképtelen fogyatékosnak tartó - anyád orra alá, hogy lám, milyen kurva okos voltál. Aztán beszoptad.
Így történt?
Jan 18, 2013 19:34:44

Szerző: tigris Jan 18, 2013 19:37:20
Válasz
(1)
az az apróság, hogy az a pályázat amire odaadtad a vagyonod, nem is létezik a valóságban? hát ez tényleg apróság! még jó, hogy mindent faszán csináltál.
Jan 18, 2013 19:37:20

Szerző: Ószövetségi Düh Jan 18, 2013 19:37:28
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>Sherlock Porks a tv-ből tanulja az angol jogot. kemény.

Tolvajkéregetők De, volt bizonyíték, csak nem akarták elfogadni. Egyébként pedig ugyanúgy bemehettek volna a lakásba, mint a magyar rendőrök. Az UK-ban nem egy rendőrös valóságshow van (hasonló, mint a Cops) amiben a legenyhébb gyanúra rögtön rúgják az ajtót.
2 perce</div>

Igen, általában a valóságshowkban szokták elmagyarázni az angolszász és a kontinentális jogrendszerek közötti különbségeket. De a malacban pont ez a szórakoztató, hogy egy okosproli, aki semmihez sem ért, viszont kurva okosnak gondolja magát.
Jan 18, 2013 19:37:28

Szerző: Haim Jan 18, 2013 19:38:46
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>Sherlock Porks a tv-ből tanulja az angol jogot. kemény.

Tolvajkéregetők De, volt bizonyíték, csak nem akarták elfogadni. Egyébként pedig ugyanúgy bemehettek volna a lakásba, mint a magyar rendőrök. Az UK-ban nem egy rendőrös valóságshow van (hasonló, mint a Cops) amiben a legenyhébb gyanúra rögtön rúgják az ajtót.
2 perce</div>

Nem igazán ajtórugdosós banda az angol. Szerintem inkább már a töketlenek kategória. De biztos megmondták neki, amikor a reptéren szopatták,hogy másra rárúgták volna a kabin ajtaját. * kacsint *
Jan 18, 2013 19:38:46

Szerző: Slim Shady Jan 18, 2013 19:53:45
Válasz
(5)
<img src="http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/33594195.jpg" alt="33594195.jpg" />
Jan 18, 2013 19:53:45

Szerző: Slim Shady Jan 18, 2013 19:54:44
Válasz
(15)
<img src="http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/33593912.jpg" alt="33593912.jpg" />
Jan 18, 2013 19:54:44

Szerző: Zulu Jan 18, 2013 19:58:36
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>kb. 2,5 millió járhatott volna neked a pályázati pénzből.</div>

<b>Itt 10 éves folyamatos melóról volt szó, nem szaros 2-3 millió forint egyszeri pénzről.</b>

Ez csak a tájékoztató CD volt. Az igazi üzlet a belső látogatótájékoztató rendszer szállítása lett volna, ami az enyém lett volna.</div>

Egy biztos állás? Egy programozónak mióta ekkora érték ez? Még ma is pár nap alatt el lehet helyezkedni, ha valaki nagyon akar, 2005 körül szerintem minden utcasarkon rikkancsok könyörögtek szakemberekért. Ki az a hülye, aki aláír 10 évre, és még örül is neki?
Jan 18, 2013 19:58:36
« 1302 1303 1304 1305 1306 1307 1308 1309 1310 1311 »
1739483 komment.

43 látogató online.

A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™