Ószövetségi Düh
Jan 18, 2013 09:25:37
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
meg akartad köszönni a jószívű trolloknak, hogy helyetted vettek karácsonyi ajándékot szegény beteg édesapádnak?</div>
Nem. Törvénytelenség történt, oszt a hülyéje nem számított erre, ezért túlköltekezett. Gyakorlatilag a telefonszámlára szánt pénzt voltam kénytelen elküldeni neki, kihangsúlyozva, hogy ez egyszeri alkalom volt.</div>
Miért nem fellebbeztetek, ügyvéd úr?
Vagy miért nem küldted be az önkormányzhathoz pénzért?
meg akartad köszönni a jószívű trolloknak, hogy helyetted vettek karácsonyi ajándékot szegény beteg édesapádnak?</div>
Nem. Törvénytelenség történt, oszt a hülyéje nem számított erre, ezért túlköltekezett. Gyakorlatilag a telefonszámlára szánt pénzt voltam kénytelen elküldeni neki, kihangsúlyozva, hogy ez egyszeri alkalom volt.</div>
Miért nem fellebbeztetek, ügyvéd úr?
Vagy miért nem küldted be az önkormányzhathoz pénzért?
Jan 18, 2013 09:25:37
pilvax coffee shop
Jan 18, 2013 09:32:43
Már röhögni sincs kedvem.
Vajon mi miért nem hivatkozunk soha úgy apánkra, hogy "a hülyéje"?
Ezt tanítja a kereszténység?
Amúgy jól fog még jönni hogy az apjára költötte azt a pénzt, mikor erre hivatkozva be lehet kopogtatni, hoyg tető kéne a feje fölé. Nagyon meglepődnék, ha nem lenne ebben egy ilyen számítás is.
Vajon mi miért nem hivatkozunk soha úgy apánkra, hogy "a hülyéje"?
Ezt tanítja a kereszténység?
Amúgy jól fog még jönni hogy az apjára költötte azt a pénzt, mikor erre hivatkozva be lehet kopogtatni, hoyg tető kéne a feje fölé. Nagyon meglepődnék, ha nem lenne ebben egy ilyen számítás is.
Jan 18, 2013 09:32:43
Csendes többség
Jan 18, 2013 09:34:57
<div class="quote"><div class="author">pilvax coffee shop</div>Már röhögni sincs kedvem.
Vajon mi miért nem hivatkozunk soha úgy apánkra, hogy "a hülyéje"?
Ezt tanítja a kereszténység?
Amúgy jól fog még jönni hogy az apjára költötte azt a pénzt, mikor erre hivatkozva be lehet kopogtatni, hoyg tető kéne a feje fölé. Nagyon meglepődnék, ha nem lenne ebben egy ilyen számítás is.</div>
vagy bárki máshoz is elmehet erre hivatkozva.
" a zsidó trollok áskálódása miatt fórisz kidobott, és a félretett pénzemet szegény édeaspámnak adtam, így nincs pénzem albérletre"
Vajon mi miért nem hivatkozunk soha úgy apánkra, hogy "a hülyéje"?
Ezt tanítja a kereszténység?
Amúgy jól fog még jönni hogy az apjára költötte azt a pénzt, mikor erre hivatkozva be lehet kopogtatni, hoyg tető kéne a feje fölé. Nagyon meglepődnék, ha nem lenne ebben egy ilyen számítás is.</div>
vagy bárki máshoz is elmehet erre hivatkozva.
" a zsidó trollok áskálódása miatt fórisz kidobott, és a félretett pénzemet szegény édeaspámnak adtam, így nincs pénzem albérletre"
Jan 18, 2013 09:34:57
Brian
Jan 18, 2013 09:40:04
<div class="quote"><div class="author">pilvax coffee shop</div>Már röhögni sincs kedvem.
Vajon mi miért nem hivatkozunk soha úgy apánkra, hogy "a hülyéje"?
Ezt tanítja a kereszténység?
Amúgy jól fog még jönni hogy az apjára költötte azt a pénzt, mikor erre hivatkozva be lehet kopogtatni, hoyg tető kéne a feje fölé. Nagyon meglepődnék, ha nem lenne ebben egy ilyen számítás is.</div>
én biztos vagyok benne, hogy a fórizstól való kiűzetése esetére próbálja bebiztosítani magát a faternél, és még büszke is magára, hogy milyen leleményes.
Vajon mi miért nem hivatkozunk soha úgy apánkra, hogy "a hülyéje"?
Ezt tanítja a kereszténység?
Amúgy jól fog még jönni hogy az apjára költötte azt a pénzt, mikor erre hivatkozva be lehet kopogtatni, hoyg tető kéne a feje fölé. Nagyon meglepődnék, ha nem lenne ebben egy ilyen számítás is.</div>
én biztos vagyok benne, hogy a fórizstól való kiűzetése esetére próbálja bebiztosítani magát a faternél, és még büszke is magára, hogy milyen leleményes.
Jan 18, 2013 09:40:04
Kémlégy
Jan 18, 2013 09:42:24
De a faternál nincs internet, a sticket meg felfalták a kémlegyek.
Jan 18, 2013 09:42:24
Csak egy olvasó
Jan 18, 2013 09:47:17
<div class="quote"><div class="author">Kémlégy</div>De a faternál nincs internet, a sticket meg felfalták a kémlegyek.</div>
Majd megy a házi őrizeteshez, áprilisig úgyis otthon lesz. Segíthet neki kidolgozni a marketingstratégiát.
Majd megy a házi őrizeteshez, áprilisig úgyis otthon lesz. Segíthet neki kidolgozni a marketingstratégiát.
Jan 18, 2013 09:47:17
Sodilegnagyobbrajongoja
Jan 18, 2013 09:58:03
<div class="quote"><div class="author">Kémlégy</div>De a faternál nincs internet, a sticket meg felfalták a kémlegyek.</div>
Szomódon nincs pláza, ahol van ingyen wifi? Vagy legalább egy Meki?
Szomódon nincs pláza, ahol van ingyen wifi? Vagy legalább egy Meki?
Jan 18, 2013 09:58:03
Sodilegnagyobbrajongoja
Jan 18, 2013 10:07:24
<div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div><div class="quote"><div class="author">Kémlégy</div>De a faternál nincs internet, a sticket meg felfalták a kémlegyek.</div>
Majd megy a házi őrizeteshez, áprilisig úgyis otthon lesz. Segíthet neki kidolgozni a marketingstratégiát.</div>
Nem rossz ötlet. Járhatna Sherlock Porks meg Robin helyett bevásárolni meg ügyeket intézni, azt cserébe megalhatna egy az előszobában leterített pokrócon és néha rácsatlakozhatna Sherlock Porks wifijére.
Majd megy a házi őrizeteshez, áprilisig úgyis otthon lesz. Segíthet neki kidolgozni a marketingstratégiát.</div>
Nem rossz ötlet. Járhatna Sherlock Porks meg Robin helyett bevásárolni meg ügyeket intézni, azt cserébe megalhatna egy az előszobában leterített pokrócon és néha rácsatlakozhatna Sherlock Porks wifijére.
Jan 18, 2013 10:07:24
snecigeci
Jan 18, 2013 10:09:41
Sherlock Porks is éhezik, Hahó!
Jan 18, 2013 10:09:41
Ószövetségi Düh
Jan 18, 2013 10:12:03
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Sherlock Porks is éhezik, Hahó!</div>
Legalább fogy egy kicsit. A Kormányzó Úrnak is milyen jót tett.
Legalább fogy egy kicsit. A Kormányzó Úrnak is milyen jót tett.
Jan 18, 2013 10:12:03
snecigeci
Jan 18, 2013 10:14:08
Sneci, ismered azt a mondást, hogy 'éhes disznó makkal álmodik'. Itt a nagy lehetőség, Hahó!
Jan 18, 2013 10:14:08
Csendes többség
Jan 18, 2013 10:14:48
"Vajon ha kitesznek az albérletből, miközben házi őrizetben vagyunk, az szökésnek számít?"
Ez jó kérdés!
Itt a megoldás snecinek! Rakassa magát házi őrizetbe, így fórisz nem tudja kidobni!
Ez jó kérdés!
Itt a megoldás snecinek! Rakassa magát házi őrizetbe, így fórisz nem tudja kidobni!
Jan 18, 2013 10:14:48
Kiss Endre János
Jan 18, 2013 10:22:39
Úszó, fáradj ki a Tajgetoszra!
Jan 18, 2013 10:22:39
pojcukjos pjogjamozó
Jan 18, 2013 10:25:22
* nyem éjtyi *
Jan 18, 2013 10:25:22
Sodilegnagyobbrajongoja
Jan 18, 2013 10:27:29
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Sherlock Porks is éhezik, Hahó!</div>
Hát ez nagyon szomorú.
Hát ez nagyon szomorú.
Jan 18, 2013 10:27:29
grafikus007
Jan 18, 2013 10:28:37
Endre, milyen érzés középkorú szarnak lenni?
Jan 18, 2013 10:28:37
gennyes féregzsidó
Jan 18, 2013 10:29:38
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Sherlock Porks is éhezik, Hahó!</div>
szerintem ez inkább taktikai rinyálás, hogy többet tudjon lenyúlni az adományokból saját céljaira.
szerintem ez inkább taktikai rinyálás, hogy többet tudjon lenyúlni az adományokból saját céljaira.
Jan 18, 2013 10:29:38
gennyes féregzsidó
Jan 18, 2013 10:31:26
<div class="quote"><div class="author">grafikus007</div>Endre, milyen érzés középkorú szarnak lenni?</div>
és középkorú megvásárolt kutyának, aki naponta becsicskul egy ronda öregasszony akaratának?
és középkorú megvásárolt kutyának, aki naponta becsicskul egy ronda öregasszony akaratának?
Jan 18, 2013 10:31:26
Kiss Endre Balfasz
Jan 18, 2013 10:41:13
Az más.
A túlélés a <s>morál</s> büszkeség és az önérzet előtt van, Hahó!
A túlélés a <s>morál</s> büszkeség és az önérzet előtt van, Hahó!
Jan 18, 2013 10:41:13
Béla
Jan 18, 2013 10:42:12
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>A pénzkeresésről is szívesen osztja az észt a nála 100x-200x többet kereső trolljainak. xD</div>
Több ezerszer, tízezerszer, bocs. :D
Több ezerszer, tízezerszer, bocs. :D
Jan 18, 2013 10:42:12
Bartos Cs. István
Jan 18, 2013 10:44:28
Dobra večer, Népem, das ist népezetem! Születésnapom van, basszátok meg!
Harmincnégy éves lettem én,
sokkal jobb ez a költemény,
mint József Etele
gyenge verse.
Öndre, te pedig igyál Koccintóst vagy Bástyát az ögészségemre! A Nagy Bartos addig nyes egy kis bavackot, dá! Egyetek szöcskét, patkányt, ürgét! A csízburgert legfeljebb csak a kukából szedjétek ki, a pénzeteket költsétek cigire meg piára! Úgybizony.
Harmincnégy éves lettem én,
sokkal jobb ez a költemény,
mint József Etele
gyenge verse.
Öndre, te pedig igyál Koccintóst vagy Bástyát az ögészségemre! A Nagy Bartos addig nyes egy kis bavackot, dá! Egyetek szöcskét, patkányt, ürgét! A csízburgert legfeljebb csak a kukából szedjétek ki, a pénzeteket költsétek cigire meg piára! Úgybizony.
Jan 18, 2013 10:44:28
Béla
Jan 18, 2013 10:45:15
Na mi a helyzet, buzi sneci, Fórizs már őrjöng? Mert ha nem, akkor a helyedben a csendtől jobban tartanék.
Szerintem most szervezi, hogy valamelyik budapesti haverjával megalázó módon kidobasson a lakásából.
Szerintem most szervezi, hogy valamelyik budapesti haverjával megalázó módon kidobasson a lakásából.
Jan 18, 2013 10:45:15
Béla
Jan 18, 2013 10:47:15
Egyértelmű, hogy sneci Saját Megoldása csak az lehet, hogy Bartos mestertől megtanulja a túlélési technikákat.
Másképpen ebből juszt sem lesz 100 év, buzi sneci!
Másképpen ebből juszt sem lesz 100 év, buzi sneci!
Jan 18, 2013 10:47:15
sodilegnagyobbrajongoja
Jan 18, 2013 10:48:03
Na mi van Endre? Volt benned legalabb annyi buszkeseg meg becsuletesseg, hogy reggel leleptel Forizstol, vagy meg mindig az o lakasaban eloskodsz?
Jan 18, 2013 10:48:03
Bartos Cs. István
Jan 18, 2013 10:48:27
<div class="quote"><div class="author">Béla</div>Egyértelmű, hogy sneci Saját Megoldása csak az lehet, hogy Bartos mestertől megtanulja a túlélési technikákat.
Másképpen ebből juszt sem lesz 100 év, buzi sneci!</div>
Möster, ha kérhetem...
Másképpen ebből juszt sem lesz 100 év, buzi sneci!</div>
Möster, ha kérhetem...
Jan 18, 2013 10:48:27
Béla
Jan 18, 2013 10:48:32
Trollok, érdemes lenne a papúcsós tőrpénél is beizzítani a gépezetet, nehogy oda tudjon menni a büdös sneci.
Vagy inkább hagyjuk, és később hátha leönti zippo-benzinnel, és felgyújtja..? Az fincsi lenne.
Vagy inkább hagyjuk, és később hátha leönti zippo-benzinnel, és felgyújtja..? Az fincsi lenne.
Jan 18, 2013 10:48:32
grafikus007
Jan 18, 2013 10:49:18
sodi, neked tényleg azzal telt a születésnapod, hogy egy cigánynak megy egy zsidónak magyarázkodtál? :DD
Jan 18, 2013 10:49:18
szeszesember
Jan 18, 2013 10:50:55
Púp, nehogy ráránts!
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ZSRpg3i448Y" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ZSRpg3i448Y</a>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ZSRpg3i448Y" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ZSRpg3i448Y</a>
Jan 18, 2013 10:50:55
Béla
Jan 18, 2013 10:51:37
<div class="quote"><div class="author">Bartos Cs. István</div><div class="quote"><div class="author">Béla</div>Egyértelmű, hogy sneci Saját Megoldása csak az lehet, hogy Bartos mestertől megtanulja a túlélési technikákat.
Másképpen ebből juszt sem lesz 100 év, buzi sneci!</div>
Möster, ha kérhetem...</div>
Izvinyitye, mestör, dá!
Másképpen ebből juszt sem lesz 100 év, buzi sneci!</div>
Möster, ha kérhetem...</div>
Izvinyitye, mestör, dá!
Jan 18, 2013 10:51:37
snecigeci
Jan 18, 2013 10:53:37
Sneci, idén mit vettél magadnak szülinapodra? Shemmit? A múltkori előtt még tele voltál tervekkel.
"Karácsonyra mondjuk ez a kamera.
És szülinapra az AR.Drone."
"2011. október 15. 14:11 -> link
Szülinapomra meg hozzá az iPhone is.
A Vonzás Törvényével ezt így most bevonzom. :D"
"2011. október 15. 14:17 -> link
November 15 körül: GoPro HD
Karácsonyra: AR.Drone
Január 17-re: iPhone 4S (jó eséllyel valamilyen kezdőrészletes konstrukcióban)
Ez olyan fasza összeállítás, hogy ki kell próbálni vele a Vonzás Törvényét. :)"
"Mondjuk egy RAM-bővítéssel, SD-kártyával, meg esetleg egy elfogadható mikrofonnal még lehet, hogy meglepem magam szülinapomra, mert 8 Gb mellett jobban érezné magát a gép, de aztán tényleg ennyi."
"Karácsonyra mondjuk ez a kamera.
És szülinapra az AR.Drone."
"2011. október 15. 14:11 -> link
Szülinapomra meg hozzá az iPhone is.
A Vonzás Törvényével ezt így most bevonzom. :D"
"2011. október 15. 14:17 -> link
November 15 körül: GoPro HD
Karácsonyra: AR.Drone
Január 17-re: iPhone 4S (jó eséllyel valamilyen kezdőrészletes konstrukcióban)
Ez olyan fasza összeállítás, hogy ki kell próbálni vele a Vonzás Törvényét. :)"
"Mondjuk egy RAM-bővítéssel, SD-kártyával, meg esetleg egy elfogadható mikrofonnal még lehet, hogy meglepem magam szülinapomra, mert 8 Gb mellett jobban érezné magát a gép, de aztán tényleg ennyi."
Jan 18, 2013 10:53:37
szeszesember
Jan 18, 2013 10:53:41
<a href="http://manapsag.hu/1712" rel="nofollow" target="_blank">http://manapsag.hu/1712</a>
Jan 18, 2013 10:53:41
snecigeci
Jan 18, 2013 10:54:36
"2011. december 14. 17:21 -> link
Lenne pénz kamerára, meg minden szarra is, de illendő anyámnak is venni valamit, úgyhogy pure repcsi lesz, oszt majd szülinapra lesz felkamerázva - pótakkuzva - pótfedlapozva."
Hol a repcsi, Púp?
Lenne pénz kamerára, meg minden szarra is, de illendő anyámnak is venni valamit, úgyhogy pure repcsi lesz, oszt majd szülinapra lesz felkamerázva - pótakkuzva - pótfedlapozva."
Hol a repcsi, Púp?
Jan 18, 2013 10:54:36
szeszesember
Jan 18, 2013 10:55:01
Hihetetlen, hogy a snecológia révén milyen dimenziók nyílnak meg az ember előtt...
Jan 18, 2013 10:55:01
szeszesember
Jan 18, 2013 10:55:34
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>"2011. december 14. 17:21 -> link
Lenne pénz kamerára, meg minden szarra is, de illendő anyámnak is venni valamit, úgyhogy pure repcsi lesz, oszt majd szülinapra lesz felkamerázva - pótakkuzva - pótfedlapozva."
Hol a repcsi, Púp?</div>
Szpítsoppban...
Lenne pénz kamerára, meg minden szarra is, de illendő anyámnak is venni valamit, úgyhogy pure repcsi lesz, oszt majd szülinapra lesz felkamerázva - pótakkuzva - pótfedlapozva."
Hol a repcsi, Púp?</div>
Szpítsoppban...
Jan 18, 2013 10:55:34
Kiss Endre Balfasz
Jan 18, 2013 10:57:12
A következő kérdés az lesz hogy hol a pecó, púp?
Jan 18, 2013 10:57:12
snecigeci
Jan 18, 2013 10:58:47
Ez a komoly lecsúszás, öcsém. Tavaly ilyenkor még azt tervezgette, hogy milyen kezdőrészletes konstrukcióval fogja megvenni az iphone4-et. Most meg már előfizetése sincs, nem is lesz belátható időn belül (ezzel eljött a Dunának menés pillanata is).
Jan 18, 2013 10:58:47
snecigeci
Jan 18, 2013 11:00:42
"Ha pedig bármikor EGYSZERI 50 ezer forinton (amit sűrűn használt TARTÓS dologra költök) fog múlni bármi fontos dolog létre vagy nem léte az életben, azon nyomban Dunának megyek. :D"
Hol a gumikupak, Púp? A Duna-parton keresd, Púp!
Hol a gumikupak, Púp? A Duna-parton keresd, Púp!
Jan 18, 2013 11:00:42
szeszesember
Jan 18, 2013 11:00:48
Snecigeci, van arra lehetőség, hogy Snegó megkapja a jelenlegi avataromat? Ő úgyis egy igaz dizájner-grafikus-sitebuilder, online marketinges, multimédiaguru, és még sodikának is nevezi magát...
Jan 18, 2013 11:00:48
sodilegnagyobbrajongoja
Jan 18, 2013 11:02:31
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Ez a komoly lecsúszás, öcsém. Tavaly ilyenkor még azt tervezgette, hogy milyen kezdőrészletes konstrukcióval fogja megvenni az iphone4-et. Most meg már előfizetése sincs, nem is lesz belátható időn belül (ezzel eljött a Dunának menés pillanata is).</div>
Igen, mindennel jobban mutatja mennyire melyre sullyedt, hogy mar egy honapja ki van kapcsolva a telefonja.
Endre, meg nem jott el a Dunanak menes pillanata?
Igen, mindennel jobban mutatja mennyire melyre sullyedt, hogy mar egy honapja ki van kapcsolva a telefonja.
Endre, meg nem jott el a Dunanak menes pillanata?
Jan 18, 2013 11:02:31
Csak egy olvasó
Jan 18, 2013 11:04:17
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>"Ha pedig bármikor EGYSZERI 50 ezer forinton (amit sűrűn használt TARTÓS dologra költök) fog múlni bármi fontos dolog létre vagy nem léte az életben, azon nyomban Dunának megyek. :D"
Hol a gumikupak, Púp? A Duna-parton keresd, Púp!</div>
Ebben az a durva, hogy ha kivesszük az "ezer" szót az idézetből, akkor is érvényes marad:
"Ha pedig bármikor EGYSZERI 50 <s>ezer</s> forinton (amit sűrűn használt TARTÓS dologra költök) fog múlni bármi fontos dolog létre vagy nem léte az életben, azon nyomban Dunának megyek. :D"
Hol a gumikupak, Púp? A Duna-parton keresd, Púp!</div>
Ebben az a durva, hogy ha kivesszük az "ezer" szót az idézetből, akkor is érvényes marad:
"Ha pedig bármikor EGYSZERI 50 <s>ezer</s> forinton (amit sűrűn használt TARTÓS dologra költök) fog múlni bármi fontos dolog létre vagy nem léte az életben, azon nyomban Dunának megyek. :D"
Jan 18, 2013 11:04:17
snecigeci
Jan 18, 2013 11:05:18
Sodi az admin, Hahó!
Jan 18, 2013 11:05:18
szeszesember
Jan 18, 2013 11:07:55
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Sodi az admin, Hahó!</div>
De te meg zsidó hekker vagy, Hahó!
De te meg zsidó hekker vagy, Hahó!
Jan 18, 2013 11:07:55
Béla
Jan 18, 2013 11:09:43
Snecit a lecsúszás mintapéldájaként lehet mutogatni.
Az anonim rehab-klubokban a következő nemzedékek csak így fognak felszólalni:
"Sokáig tagadtam, homokba dugtam a fejemet, de most fel merek állni, és büszkén ki merem mondani: én is csak egy sneci vagyok. És változni akarok, meg szeretnék gyógyulni."
Ez shiker, buzi sneci!
Az anonim rehab-klubokban a következő nemzedékek csak így fognak felszólalni:
"Sokáig tagadtam, homokba dugtam a fejemet, de most fel merek állni, és büszkén ki merem mondani: én is csak egy sneci vagyok. És változni akarok, meg szeretnék gyógyulni."
Ez shiker, buzi sneci!
Jan 18, 2013 11:09:43
Béla
Jan 18, 2013 11:10:16
<div class="quote"><div class="author">szeszesember</div><div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Sodi az admin, Hahó!</div>
De te meg zsidó hekker vagy, Hahó!</div>
Csak zsidó. Evidenciákat...
De te meg zsidó hekker vagy, Hahó!</div>
Csak zsidó. Evidenciákat...
Jan 18, 2013 11:10:16
Béla
Jan 18, 2013 11:11:14
Broni, a román kurva anyádat, hát hová tűntél bazdmeg?
Jan 18, 2013 11:11:14
gennyes féregzsidó
Jan 18, 2013 11:13:06
<div class="quote"><div class="author">Béla</div>Broni, a román kurva anyádat, hát hová tűntél bazdmeg?</div>
éppen kelemen annát teszteli, hogy a kurvázós snecológusok ne fussanak lyukra.
éppen kelemen annát teszteli, hogy a kurvázós snecológusok ne fussanak lyukra.
Jan 18, 2013 11:13:06
Béla
Jan 18, 2013 11:13:25
<a href="http://www.origo.hu/itthon/20130118-bombariadosorozat-budapesten.html" rel="nofollow" target="_blank">http://www.origo.hu/itthon/20130118-bombariadosorozat-budapesten.html</a>
Csak nem Sherlock Porks bosszúja?
Csak nem Sherlock Porks bosszúja?
Jan 18, 2013 11:13:25
Béla
Jan 18, 2013 11:14:08
"A zuglói és az angyalföldi polgármesteri hivatal, a III. kerületi bíróság, a VII. és a XIV. kerület közintézményeit fenyegették meg robbantással telefonon."
Khm.
Khm.
Jan 18, 2013 11:14:08
Béla
Jan 18, 2013 11:16:06
"A Tolvajkéregetők egyébként tervezik, hogy a jövő héten kamerás családlátogatást tartanak a két piti kis bűnözőnél, hasonlóan, mint sorozatunk utolsó részében Antal Jánosnál vagy az Imre családnál. Hátha ránk is kitűznek valami vérdíjat."
Jövő héten, mi? Nem nézitek ti túl sokat sneci életét?
Aztán mivel kameráztok otthonról? Kémléggyel?
Jövő héten, mi? Nem nézitek ti túl sokat sneci életét?
Aztán mivel kameráztok otthonról? Kémléggyel?
Jan 18, 2013 11:16:06
Béla
Jan 18, 2013 11:17:29
"Tolvajkéregetők Amúgy 17 ezer like, köszönjük."
Persze, jól műxik a facse-generátor, mi? :D
Persze, jól műxik a facse-generátor, mi? :D
Jan 18, 2013 11:17:29
gennyes féregzsidó
Jan 18, 2013 11:18:31
<div class="quote"><div class="author">Béla</div>"A Tolvajkéregetők egyébként tervezik, hogy a jövő héten kamerás családlátogatást tartanak a két piti kis bűnözőnél, hasonlóan, mint sorozatunk utolsó részében Antal Jánosnál vagy az Imre családnál. Hátha ránk is kitűznek valami vérdíjat."
Jövő héten, mi? Nem nézitek ti túl sokat sneci életét?
Aztán mivel kameráztok otthonról? Kémléggyel?</div>
ezt még azelőtt írta Sherlock Porks, hogy megkapta volna a végzést a szobafogság meghosszabbításáról.
a helyében én már nem terveznék semmilyen tolvajkergetést idénre.:)))
Jövő héten, mi? Nem nézitek ti túl sokat sneci életét?
Aztán mivel kameráztok otthonról? Kémléggyel?</div>
ezt még azelőtt írta Sherlock Porks, hogy megkapta volna a végzést a szobafogság meghosszabbításáról.
a helyében én már nem terveznék semmilyen tolvajkergetést idénre.:)))
Jan 18, 2013 11:18:31
Béla
Jan 18, 2013 11:20:49
"Szabolcs Vida Rendben. Akkor szervezzunk szimpatia-tuntetest! Szep csendeset, legalisat (ha lehetseges). Lehetoleg minel hamarabb. Aztan arra csak felkapja a fejet valaki, ha az nem eleg, hogy itt 17000 szimpatizansotok es tisztelotok van. Ennel jobb mar tenyleg nem jut eszembe, hogy mit tudnank tenni."
Na itt majd elválik a szánalmas szarok tömege a víztől, amikor kimegy 200 ember haverkodni egymással, mert valójában leszarják Sherlock Porkst, csak végre személyesen is megismernék egymást, közös hobbi, érdeklődési kör, stb.
17ezer, mi? LOL
Na itt majd elválik a szánalmas szarok tömege a víztől, amikor kimegy 200 ember haverkodni egymással, mert valójában leszarják Sherlock Porkst, csak végre személyesen is megismernék egymást, közös hobbi, érdeklődési kör, stb.
17ezer, mi? LOL
Jan 18, 2013 11:20:49
Béla
Jan 18, 2013 11:24:08
"Ha szerinted egy illető nem való az ismerőseim közé, ezt privátban jelezd a számomra, de ne nyilvánosan."
Sneci, te mekkora csicska vagy? :DDDDDD
Mi a véres-habos geci köze van bárkinek ahhoz, hogy a nemzet <s>krónikása</s> recskaboya kit tart alkalmasnak ismeretségre??
A te gerinced olyan, min Columbo felesége: mindenki róla beszél, de még soha senki nem látta.
Sneci, te mekkora csicska vagy? :DDDDDD
Mi a véres-habos geci köze van bárkinek ahhoz, hogy a nemzet <s>krónikása</s> recskaboya kit tart alkalmasnak ismeretségre??
A te gerinced olyan, min Columbo felesége: mindenki róla beszél, de még soha senki nem látta.
Jan 18, 2013 11:24:08
gennyes féregzsidó
Jan 18, 2013 11:24:20
amúgy kitaláltam egy fasza Sherlock Porkshergelés rovatot. akik mostanában külföldön, főleg egzotikus helyeken fognak nyaralni, küldjenek Sherlock Porksnak képeslapot. pl. ilyen szöveggel: "sokat gondolok rád, hogy milyen lehet neked a házi őrizetben, árti".
Sherlock Porks postacíme: 1383 Bp., Pf. 1415
Sherlock Porks postacíme: 1383 Bp., Pf. 1415
Jan 18, 2013 11:24:20
gennyes féregzsidó
Jan 18, 2013 11:27:43
buzi sneci, fórizs olvasta már a róla szóló cikkedet? mondta, hogy takarodj a pecójából?
Jan 18, 2013 11:27:43
jiddise máme
Jan 18, 2013 11:32:58
<div class="quote"><div class="author">Béla</div>"A Tolvajkéregetők egyébként tervezik, hogy a jövő héten kamerás családlátogatást tartanak a két piti kis bűnözőnél, hasonlóan, mint sorozatunk utolsó részében Antal Jánosnál vagy az Imre családnál. Hátha ránk is kitűznek valami vérdíjat."
Jövő héten, mi? Nem nézitek ti túl sokat sneci életét?
Aztán mivel kameráztok otthonról? Kémléggyel?</div>
Én e helyükben azonnal kihívnám a rendőrséget zaklatásért. Mi az, hogy pár köcsög csak úgy odaállít az ajtom elé kamerával?
Jövő héten, mi? Nem nézitek ti túl sokat sneci életét?
Aztán mivel kameráztok otthonról? Kémléggyel?</div>
Én e helyükben azonnal kihívnám a rendőrséget zaklatásért. Mi az, hogy pár köcsög csak úgy odaállít az ajtom elé kamerával?
Jan 18, 2013 11:32:58
omfg
Jan 18, 2013 11:35:59
honnan szedett sneci ennyi pénzt? Ugye nem lopta meg fóriszt? *paródiarovat*
Jan 18, 2013 11:35:59
szeszesember
Jan 18, 2013 11:39:52
<div class="quote"><div class="author">omfg</div>honnan szedett sneci ennyi pénzt? Ugye nem lopta meg fóriszt? *paródiarovat*</div>
Csak kölcsönvette... xD
Csak kölcsönvette... xD
Jan 18, 2013 11:39:52
Andy Dufresne
Jan 18, 2013 11:42:15
<div class="quote"><div class="author">Zulu</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>én megmondtam, hogy meghosszabbítják:
Tolvajkéregetők
8 órája
Úgy látszik, valakit tényleg nagyon zavar a Tolvajkéregetők tevékenysége. Alig néhány perce kézbesítettek egy határozatot, amely szerint házi őrizetünket meghosszabbítják április 21.-ig. Az indoklás szerint azért, mert "nem történt változás a gyanúsításban", illetve továbbra is vélelmezhető, hogy újabb, szabadságvesztéssel büntethető bűncselekményeket követnénk el.
A határozat szépsége, hogy a kényszerintézkedést azért kívánják fenntartani, mert a bűncselekmény bizonyításához a rendőrség szerint további bizonyítékok beszerzése szükséges. Tekintettel arra, hogy eddig is csak a sértett állítása szolgált a gyanúsítás alapjául, gyakorlatilag azért indítványozzák fogvatartásunkat, hogy utólag igazolják annak szükségességét.
Imre Krisztián, Bukta József, Pap János, Juhász István, Csébi Péter Alex, Rózsa László és a többi bűnöző ezzel szemben szabadlábon van, és vígan lopja tovább a kerékpárokat. Csak mi vagyunk ilyen közveszélyesek. Lassan elfogynak a tartalékaink, nem tudjuk fizetni a lakbért, a rezsit... Vajon ha kitesznek az albérletből, miközben házi őrizetben vagyunk, az szökésnek számít?</div>
Így induljon minden reggel :DD</div>
Nem ertem TC miert nem tud dolgozni a haziorizetben?! Hiszen o is <s>diplomas</s>programozo, siman vegezhetne a munkajat otthonrol! :))
Tolvajkéregetők
8 órája
Úgy látszik, valakit tényleg nagyon zavar a Tolvajkéregetők tevékenysége. Alig néhány perce kézbesítettek egy határozatot, amely szerint házi őrizetünket meghosszabbítják április 21.-ig. Az indoklás szerint azért, mert "nem történt változás a gyanúsításban", illetve továbbra is vélelmezhető, hogy újabb, szabadságvesztéssel büntethető bűncselekményeket követnénk el.
A határozat szépsége, hogy a kényszerintézkedést azért kívánják fenntartani, mert a bűncselekmény bizonyításához a rendőrség szerint további bizonyítékok beszerzése szükséges. Tekintettel arra, hogy eddig is csak a sértett állítása szolgált a gyanúsítás alapjául, gyakorlatilag azért indítványozzák fogvatartásunkat, hogy utólag igazolják annak szükségességét.
Imre Krisztián, Bukta József, Pap János, Juhász István, Csébi Péter Alex, Rózsa László és a többi bűnöző ezzel szemben szabadlábon van, és vígan lopja tovább a kerékpárokat. Csak mi vagyunk ilyen közveszélyesek. Lassan elfogynak a tartalékaink, nem tudjuk fizetni a lakbért, a rezsit... Vajon ha kitesznek az albérletből, miközben házi őrizetben vagyunk, az szökésnek számít?</div>
Így induljon minden reggel :DD</div>
Nem ertem TC miert nem tud dolgozni a haziorizetben?! Hiszen o is <s>diplomas</s>programozo, siman vegezhetne a munkajat otthonrol! :))
Jan 18, 2013 11:42:15
sodilegnagyobbrajongoja
Jan 18, 2013 11:42:47
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>buzi sneci, fórizs olvasta már a róla szóló cikkedet? mondta, hogy takarodj a pecójából?</div>
Nagy kuss van. Nemcsak itt, hanem a facsen is.
Szoval vagy elment valami Minda-perre kamerazni, vagy ki lett zavarva a Kakukk utcabol.
En mondjuk az elobbire vagy egy jobbikos sajtotajekoztatora tippelek, mert onkent tutira nem koltozik ki Forizs kenyelmes lakasabol, es ne, valoszinu, hogy pont ma reggel ert volna haza az urholgy, hogy kidobja.
Nagy kuss van. Nemcsak itt, hanem a facsen is.
Szoval vagy elment valami Minda-perre kamerazni, vagy ki lett zavarva a Kakukk utcabol.
En mondjuk az elobbire vagy egy jobbikos sajtotajekoztatora tippelek, mert onkent tutira nem koltozik ki Forizs kenyelmes lakasabol, es ne, valoszinu, hogy pont ma reggel ert volna haza az urholgy, hogy kidobja.
Jan 18, 2013 11:42:47
Csak egy olvasó
Jan 18, 2013 11:46:53
<div class="quote"><div class="author">Béla</div>"Ha szerinted egy illető nem való az ismerőseim közé, ezt privátban jelezd a számomra, de ne nyilvánosan."
Sneci, te mekkora csicska vagy? :DDDDDD
Mi a véres-habos geci köze van bárkinek ahhoz, hogy a nemzet <s>krónikása</s> recskaboya kit tart alkalmasnak ismeretségre??
A te gerinced olyan, min Columbo felesége: mindenki róla beszél, de még soha senki nem látta.</div>
Házmester-tempó, gerinctelen besúgók előnyben.
Sneci, te mekkora csicska vagy? :DDDDDD
Mi a véres-habos geci köze van bárkinek ahhoz, hogy a nemzet <s>krónikása</s> recskaboya kit tart alkalmasnak ismeretségre??
A te gerinced olyan, min Columbo felesége: mindenki róla beszél, de még soha senki nem látta.</div>
Házmester-tempó, gerinctelen besúgók előnyben.
Jan 18, 2013 11:46:53
sodika
Jan 18, 2013 12:11:17
<div class="quote"><div class="author">Béla</div><a href="http://www.origo.hu/itthon/20130118-bombariadosorozat-budapesten.html" rel="nofollow" target="_blank">http://www.origo.hu/itthon/20130118-bombariadosorozat-budapesten.html</a>
Csak nem Sherlock Porks bosszúja?</div>
Inkább 2006-os ávóbosszú. Most volt egy olyan per, ahol ezeket szívatják meg, és biztos így akart halasztani valamelyik sün.
<a href="http://kuruc.info/r/37/106775/" rel="nofollow" target="_blank">http://kuruc.info/r/37/106775/</a>
Csak nem Sherlock Porks bosszúja?</div>
Inkább 2006-os ávóbosszú. Most volt egy olyan per, ahol ezeket szívatják meg, és biztos így akart halasztani valamelyik sün.
<a href="http://kuruc.info/r/37/106775/" rel="nofollow" target="_blank">http://kuruc.info/r/37/106775/</a>
Jan 18, 2013 12:11:17
Kémlégy
Jan 18, 2013 12:16:55
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Béla</div><a href="http://www.origo.hu/itthon/20130118-bombariadosorozat-budapesten.html" rel="nofollow" target="_blank">http://www.origo.hu/itthon/20130118-bombariadosorozat-budapesten.html</a>
Csak nem Sherlock Porks bosszúja?</div>
Inkább 2006-os ávóbosszú. Most volt egy olyan per, ahol ezeket szívatják meg, és biztos így akart halasztani valamelyik sün.
<a href="http://kuruc.info/r/37/106775/" rel="nofollow" target="_blank">http://kuruc.info/r/37/106775/</a></div>
Fórizs szólt már, hogy tiplizzél?
Csak nem Sherlock Porks bosszúja?</div>
Inkább 2006-os ávóbosszú. Most volt egy olyan per, ahol ezeket szívatják meg, és biztos így akart halasztani valamelyik sün.
<a href="http://kuruc.info/r/37/106775/" rel="nofollow" target="_blank">http://kuruc.info/r/37/106775/</a></div>
Fórizs szólt már, hogy tiplizzél?
Jan 18, 2013 12:16:55
Haim
Jan 18, 2013 12:16:56
Szerintem nem vásárolta meg Fórizs Sodit.
Kizárt.
Elmondom miért : nem azért, mert púpost nem lehetne pár marék apróval lekenyerezni. Láttuk, egy üveg olcsó koccintós is megteszi vagy egy girosztál. Na szóval azért nem vásárolta meg, mert rájött,hogy elég odaordítani neki és mint egy jól nevelt öleb, máris tudja hogy hol a helye. Egyszerűen annyira angolna,hogy 2 határozott mondattal lehet irányítani.
Várom már,hogy hazaérjen és kibassza a lakásból. De előbb még visszapakoltatja vele a fehérneműs szekrényét és kivasaltatja az összegyűrt és összegecizett női ruháit. Aztán kinyitja a bejárati ajtót és kirakja hősünket a hóesésbe.
Kizárt.
Elmondom miért : nem azért, mert púpost nem lehetne pár marék apróval lekenyerezni. Láttuk, egy üveg olcsó koccintós is megteszi vagy egy girosztál. Na szóval azért nem vásárolta meg, mert rájött,hogy elég odaordítani neki és mint egy jól nevelt öleb, máris tudja hogy hol a helye. Egyszerűen annyira angolna,hogy 2 határozott mondattal lehet irányítani.
Várom már,hogy hazaérjen és kibassza a lakásból. De előbb még visszapakoltatja vele a fehérneműs szekrényét és kivasaltatja az összegyűrt és összegecizett női ruháit. Aztán kinyitja a bejárati ajtót és kirakja hősünket a hóesésbe.
Jan 18, 2013 12:16:56
Kiss Endre Balfasz
Jan 18, 2013 12:17:00
Ez már elévült, púp!
Jan 18, 2013 12:17:00
grafikus007
Jan 18, 2013 12:20:32
sodi, mit szólsz ahhoz, hogy Fodor Gabriella liberális pártot alapít, mert a liberálisokat nem képviseli senki. Itt lett volna a lehetőség a Kék Óceán stratégia jegyében megcsinálnod a Kapitalista Pártot, de te ezt is elbasztad. Balfasz vagy.
Jan 18, 2013 12:20:32
Haim
Jan 18, 2013 12:22:01
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">Béla</div>Broni, a román kurva anyádat, hát hová tűntél bazdmeg?</div>
éppen kelemen annát teszteli, hogy a kurvázós snecológusok ne fussanak lyukra.</div>
Annácska pusztán azért érdekes, mert celeb volt egykoron. Vannak nála sokkal jobb szolgáltatók.Igaz fénykorában 1000-1300 euro volt egy kör nála, ma ez már megvan 20ezer körül.
éppen kelemen annát teszteli, hogy a kurvázós snecológusok ne fussanak lyukra.</div>
Annácska pusztán azért érdekes, mert celeb volt egykoron. Vannak nála sokkal jobb szolgáltatók.Igaz fénykorában 1000-1300 euro volt egy kör nála, ma ez már megvan 20ezer körül.
Jan 18, 2013 12:22:01
gennyes féregzsidó
Jan 18, 2013 12:22:02
szerintem akkor kezdődnek majd a mai napi események, amikor fórizs leveszi a fb-járól sneci cikkét. figyeljétek ti is: <a href="http://www.facebook.com/eszter.forizs.5?ref=ts&fref=ts" rel="nofollow" target="_blank">http://www.facebook.com/eszter.forizs.5?ref=ts&fref=ts</a>
Jan 18, 2013 12:22:02
Géntolvaj református
Jan 18, 2013 12:27:42
Kéne egy olyan párt is, amely a buzik érdekeit képviseli. Mindenkinek joga van olcsón, jó minőségű buzipornóhoz jutnia. Az államnak kötelessége ingyenes prémium-tagságot biztosítania a rászorulóknak Aaron Cute oldalán. Sodi, nem akarsz egy ilyet alapítani?
Jan 18, 2013 12:27:42
gennyes féregzsidó
Jan 18, 2013 12:28:04
<div class="quote"><div class="author">Haim</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">Béla</div>Broni, a román kurva anyádat, hát hová tűntél bazdmeg?</div>
éppen kelemen annát teszteli, hogy a kurvázós snecológusok ne fussanak lyukra.</div>
Annácska pusztán azért érdekes, mert celeb volt egykoron. Vannak nála sokkal jobb szolgáltatók.Igaz fénykorában 1000-1300 euro volt egy kör nála, ma ez már megvan 20ezer körül.</div>
és ha az aktus előtt kihúzol neki egy kövér csík kólát, arra mit lép?
éppen kelemen annát teszteli, hogy a kurvázós snecológusok ne fussanak lyukra.</div>
Annácska pusztán azért érdekes, mert celeb volt egykoron. Vannak nála sokkal jobb szolgáltatók.Igaz fénykorában 1000-1300 euro volt egy kör nála, ma ez már megvan 20ezer körül.</div>
és ha az aktus előtt kihúzol neki egy kövér csík kólát, arra mit lép?
Jan 18, 2013 12:28:04
gennyes féregzsidó
Jan 18, 2013 12:30:41
<div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>Kéne egy olyan párt is, amely a buzik érdekeit képviseli. Mindenkinek joga van olcsón, jó minőségű buzipornóhoz jutnia. Az államnak kötelessége ingyenes prémium-tagságot biztosítania a rászorulóknak Aaron Cute oldalán. Sodi, nem akarsz egy ilyet alapítani?</div>
alap-buzipornó-hozzáférés az alapjövedelem cafeteria elemeként? az fincsi lenne a buzi snecinek.
alap-buzipornó-hozzáférés az alapjövedelem cafeteria elemeként? az fincsi lenne a buzi snecinek.
Jan 18, 2013 12:30:41
Brian
Jan 18, 2013 12:31:41
hejj, forizs oldala is egy győnszem, ilyenek vannak rajta:
Eszter Fórizs
január 13.
Ennek a piros ruhás nőnek olyan jó kölni illata volt, hogy az valami fantasztikus. Nagyon jól táncolt. Szerintem 65 éves legalább.
hogy van ez sodi? minden <s>30 alatti fiu</s> 60 alatti oregasszony szokott barokban mosdatlan, szarra kolnizett francia venasszonyokat szagolgatni?
Eszter Fórizs
január 13.
Ennek a piros ruhás nőnek olyan jó kölni illata volt, hogy az valami fantasztikus. Nagyon jól táncolt. Szerintem 65 éves legalább.
hogy van ez sodi? minden <s>30 alatti fiu</s> 60 alatti oregasszony szokott barokban mosdatlan, szarra kolnizett francia venasszonyokat szagolgatni?
Jan 18, 2013 12:31:41
szeszesember
Jan 18, 2013 12:33:47
<div class="quote"><div class="author">Brian</div>hejj, forizs oldala is egy győnszem, ilyenek vannak rajta:
Eszter Fórizs
január 13.
Ennek a piros ruhás nőnek olyan jó kölni illata volt, hogy az valami fantasztikus. Nagyon jól táncolt. Szerintem 65 éves legalább.
hogy van ez sodi? minden <s>30 alatti fiu</s> 60 alatti oregasszony szokott barokban mosdatlan, szarra kolnizett francia venasszonyokat szagolgatni?</div>
Fórizs hölgyúr férfi, Hahó!
Eszter Fórizs
január 13.
Ennek a piros ruhás nőnek olyan jó kölni illata volt, hogy az valami fantasztikus. Nagyon jól táncolt. Szerintem 65 éves legalább.
hogy van ez sodi? minden <s>30 alatti fiu</s> 60 alatti oregasszony szokott barokban mosdatlan, szarra kolnizett francia venasszonyokat szagolgatni?</div>
Fórizs hölgyúr férfi, Hahó!
Jan 18, 2013 12:33:47
Kémlégy
Jan 18, 2013 12:34:02
<div class="quote"><div class="author">Brian</div>hejj, forizs oldala is egy győnszem, ilyenek vannak rajta:
Eszter Fórizs
január 13.
Ennek a piros ruhás nőnek olyan jó kölni illata volt, hogy az valami fantasztikus. Nagyon jól táncolt. Szerintem 65 éves legalább.
hogy van ez sodi? minden <s>30 alatti fiu</s> 60 alatti oregasszony szokott barokban mosdatlan, szarra kolnizett francia venasszonyokat szagolgatni?</div>
Sodikutya, te hamarosan legfeljebb a többi homeless ánuszát szimatolgathatod.
Eszter Fórizs
január 13.
Ennek a piros ruhás nőnek olyan jó kölni illata volt, hogy az valami fantasztikus. Nagyon jól táncolt. Szerintem 65 éves legalább.
hogy van ez sodi? minden <s>30 alatti fiu</s> 60 alatti oregasszony szokott barokban mosdatlan, szarra kolnizett francia venasszonyokat szagolgatni?</div>
Sodikutya, te hamarosan legfeljebb a többi homeless ánuszát szimatolgathatod.
Jan 18, 2013 12:34:02
Brian
Jan 18, 2013 12:35:43
<div class="quote"><div class="author">szeszesember</div><div class="quote"><div class="author">Brian</div>hejj, forizs oldala is egy győnszem, ilyenek vannak rajta:
Eszter Fórizs
január 13.
Ennek a piros ruhás nőnek olyan jó kölni illata volt, hogy az valami fantasztikus. Nagyon jól táncolt. Szerintem 65 éves legalább.
hogy van ez sodi? minden <s>30 alatti fiu</s> 60 alatti oregasszony szokott barokban mosdatlan, szarra kolnizett francia venasszonyokat szagolgatni?</div>
Fórizs hölgyúr férfi, Hahó!</div>
legalabbis nagyobb fasza van, mint snecinek, ugy mondjak
Eszter Fórizs
január 13.
Ennek a piros ruhás nőnek olyan jó kölni illata volt, hogy az valami fantasztikus. Nagyon jól táncolt. Szerintem 65 éves legalább.
hogy van ez sodi? minden <s>30 alatti fiu</s> 60 alatti oregasszony szokott barokban mosdatlan, szarra kolnizett francia venasszonyokat szagolgatni?</div>
Fórizs hölgyúr férfi, Hahó!</div>
legalabbis nagyobb fasza van, mint snecinek, ugy mondjak
Jan 18, 2013 12:35:43
Bartos Cs. István
Jan 18, 2013 12:36:55
<div class="quote"><div class="author">Kémlégy</div><div class="quote"><div class="author">Brian</div>hejj, forizs oldala is egy győnszem, ilyenek vannak rajta:
Eszter Fórizs
január 13.
Ennek a piros ruhás nőnek olyan jó kölni illata volt, hogy az valami fantasztikus. Nagyon jól táncolt. Szerintem 65 éves legalább.
hogy van ez sodi? minden <s>30 alatti fiu</s> 60 alatti oregasszony szokott barokban mosdatlan, szarra kolnizett francia venasszonyokat szagolgatni?</div>
Sodikutya, te hamarosan legfeljebb a többi homeless ánuszát szimatolgathatod.</div>
Hát, az enyémet tutira nem!
Eszter Fórizs
január 13.
Ennek a piros ruhás nőnek olyan jó kölni illata volt, hogy az valami fantasztikus. Nagyon jól táncolt. Szerintem 65 éves legalább.
hogy van ez sodi? minden <s>30 alatti fiu</s> 60 alatti oregasszony szokott barokban mosdatlan, szarra kolnizett francia venasszonyokat szagolgatni?</div>
Sodikutya, te hamarosan legfeljebb a többi homeless ánuszát szimatolgathatod.</div>
Hát, az enyémet tutira nem!
Jan 18, 2013 12:36:55
Haim
Jan 18, 2013 12:38:14
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">Haim</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">Béla</div>Broni, a román kurva anyádat, hát hová tűntél bazdmeg?</div>
éppen kelemen annát teszteli, hogy a kurvázós snecológusok ne fussanak lyukra.</div>
Annácska pusztán azért érdekes, mert celeb volt egykoron. Vannak nála sokkal jobb szolgáltatók.Igaz fénykorában 1000-1300 euro volt egy kör nála, ma ez már megvan 20ezer körül.</div>
és ha az aktus előtt kihúzol neki egy kövér csík kólát, arra mit lép?</div>
Horpadt homlokkal szívja fel. Szerintem kb annyira lenne bezsongva, mintha snecinek egy 2 személyes girosztálat, egy karton minikólát és egy Aaron Cute "ultimate wanking week" tagságot adnál.
éppen kelemen annát teszteli, hogy a kurvázós snecológusok ne fussanak lyukra.</div>
Annácska pusztán azért érdekes, mert celeb volt egykoron. Vannak nála sokkal jobb szolgáltatók.Igaz fénykorában 1000-1300 euro volt egy kör nála, ma ez már megvan 20ezer körül.</div>
és ha az aktus előtt kihúzol neki egy kövér csík kólát, arra mit lép?</div>
Horpadt homlokkal szívja fel. Szerintem kb annyira lenne bezsongva, mintha snecinek egy 2 személyes girosztálat, egy karton minikólát és egy Aaron Cute "ultimate wanking week" tagságot adnál.
Jan 18, 2013 12:38:14
pilvax coffee shop
Jan 18, 2013 12:39:34
"Ha szerinted egy illető nem való az ismerőseim közé, ezt privátban jelezd a számomra, de ne nyilvánosan."
Neked semmi tekintélyed nincs öregem??
Neked semmi tekintélyed nincs öregem??
Jan 18, 2013 12:39:34
szeszesember
Jan 18, 2013 12:39:50
<div class="quote"><div class="author">Brian</div><div class="quote"><div class="author">szeszesember</div><div class="quote"><div class="author">Brian</div>hejj, forizs oldala is egy győnszem, ilyenek vannak rajta:
Eszter Fórizs
január 13.
Ennek a piros ruhás nőnek olyan jó kölni illata volt, hogy az valami fantasztikus. Nagyon jól táncolt. Szerintem 65 éves legalább.
hogy van ez sodi? minden <s>30 alatti fiu</s> 60 alatti oregasszony szokott barokban mosdatlan, szarra kolnizett francia venasszonyokat szagolgatni?</div>
Fórizs hölgyúr férfi, Hahó!</div>
legalabbis nagyobb fasza van, mint snecinek, ugy mondjak</div>
A karja is vastagabb, szőrösebb is, neki van lakása, az étteremben ő fizet, ő állja a rezsit és a kosztpénzt, ő járkál Párizsba kurvázni, stb.
Eszter Fórizs
január 13.
Ennek a piros ruhás nőnek olyan jó kölni illata volt, hogy az valami fantasztikus. Nagyon jól táncolt. Szerintem 65 éves legalább.
hogy van ez sodi? minden <s>30 alatti fiu</s> 60 alatti oregasszony szokott barokban mosdatlan, szarra kolnizett francia venasszonyokat szagolgatni?</div>
Fórizs hölgyúr férfi, Hahó!</div>
legalabbis nagyobb fasza van, mint snecinek, ugy mondjak</div>
A karja is vastagabb, szőrösebb is, neki van lakása, az étteremben ő fizet, ő állja a rezsit és a kosztpénzt, ő járkál Párizsba kurvázni, stb.
Jan 18, 2013 12:39:50
Brian
Jan 18, 2013 12:41:20
sidi, ez a florizs tenyleg nem egy eszleny, ugye? ilyeneket mond a falan:
Eszter Fórizs Hát ez szuper. 12000 Párizsoig a jegy? Ezt hol lehet megvenni?
hol, bazmeg, a szpitshopban vagy a cipoboltban
Eszter Fórizs Hát ez szuper. 12000 Párizsoig a jegy? Ezt hol lehet megvenni?
hol, bazmeg, a szpitshopban vagy a cipoboltban
Jan 18, 2013 12:41:20
szeszesember
Jan 18, 2013 12:43:54
Púp, milyen érzés volt Fórizs lusta feleségének lenni?
Jan 18, 2013 12:43:54
sodika
Jan 18, 2013 12:43:59
<div class="quote"><div class="author">Andy Dufresne</div>
Nem ertem TC miert nem tud dolgozni a haziorizetben?!</div>
Ő nyilván tud. A többiek viszont nem.
Nem ertem TC miert nem tud dolgozni a haziorizetben?!</div>
Ő nyilván tud. A többiek viszont nem.
Jan 18, 2013 12:43:59
Haim
Jan 18, 2013 12:44:04
Annácskát még akkor láttam live, amikor még csúcsformában volt. Igaz, akkor már árulta bájait, de még jól nézett ki. Most már erősen husis. De legalább piac barátabb árakkal operál. Amúgy még mindig drogos a lelkem?
Mondjuk kovi megírta,hogy nem szereti ha az arcára élveznek, ami azért előfordul abban a szakmában.
Mondjuk kovi megírta,hogy nem szereti ha az arcára élveznek, ami azért előfordul abban a szakmában.
Jan 18, 2013 12:44:04
Géntolvaj református
Jan 18, 2013 12:44:26
Sodi, szerintem Hermán nem való az ismerőseid közé. Őt törlöd. Most.
Jan 18, 2013 12:44:26
sodika
Jan 18, 2013 12:46:07
<div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>Sodi, szerintem Hermán nem való az ismerőseid közé. Őt törlöd. Most.</div>
:)
Zsidó vagy.
:)
Zsidó vagy.
Jan 18, 2013 12:46:07
Haim
Jan 18, 2013 12:46:18
<div class="quote"><div class="author">szeszesember</div>Púp, milyen érzés volt Fórizs lusta feleségének lenni?</div>
Kényelmes. Bár kicsit szorította a tűsarkú, meg nem érezte jól magát az öreglányos rucikban meg a női parfüm is zavarta. De tudta,hogy minden ilyen este után ott a kényelmes kanapé és a girosztál.
Kényelmes. Bár kicsit szorította a tűsarkú, meg nem érezte jól magát az öreglányos rucikban meg a női parfüm is zavarta. De tudta,hogy minden ilyen este után ott a kényelmes kanapé és a girosztál.
Jan 18, 2013 12:46:18
Géntolvaj református
Jan 18, 2013 12:48:12
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Zsidó vagy.</div>
Ha zsidózol, szólunk Bécigánynak. Ő ezt nem tolerálja.
Ha zsidózol, szólunk Bécigánynak. Ő ezt nem tolerálja.
Jan 18, 2013 12:48:12
szeszesember
Jan 18, 2013 12:49:08
<div class="quote"><div class="author">Haim</div>Annácskát még akkor láttam live, amikor még csúcsformában volt. Igaz, akkor már árulta bájait, de még jól nézett ki. Most már erősen husis. De legalább piac barátabb árakkal operál. Amúgy még mindig drogos a lelkem?
Mondjuk kovi megírta,hogy nem szereti ha az arcára élveznek, ami azért előfordul abban a szakmában.</div>
Annácska azért szállította lejjebb az árait, mert a túlhasználattól annyira kitágult a pinája, hogy 4 méterről fejest lehet ugrani bele.
Mondjuk kovi megírta,hogy nem szereti ha az arcára élveznek, ami azért előfordul abban a szakmában.</div>
Annácska azért szállította lejjebb az árait, mert a túlhasználattól annyira kitágult a pinája, hogy 4 méterről fejest lehet ugrani bele.
Jan 18, 2013 12:49:08
A dokinéni 12 centis tűsa
Jan 18, 2013 12:49:12
* áttörte sneci ánuszát *
Jan 18, 2013 12:49:12
Kémlégy
Jan 18, 2013 12:49:54
<div class="quote"><div class="author">szeszesember</div><div class="quote"><div class="author">Brian</div><div class="quote"><div class="author">szeszesember</div><div class="quote"><div class="author">Brian</div>hejj, forizs oldala is egy győnszem, ilyenek vannak rajta:
Eszter Fórizs
január 13.
Ennek a piros ruhás nőnek olyan jó kölni illata volt, hogy az valami fantasztikus. Nagyon jól táncolt. Szerintem 65 éves legalább.
hogy van ez sodi? minden <s>30 alatti fiu</s> 60 alatti oregasszony szokott barokban mosdatlan, szarra kolnizett francia venasszonyokat szagolgatni?</div>
Fórizs hölgyúr férfi, Hahó!</div>
legalabbis nagyobb fasza van, mint snecinek, ugy mondjak</div>
A karja is vastagabb, szőrösebb is, neki van lakása, az étteremben ő fizet, ő állja a rezsit és a kosztpénzt, ő járkál Párizsba kurvázni, stb.</div>
Lehet, hogy még egy horgony is van tetoválva az alkarjára.
Eszter Fórizs
január 13.
Ennek a piros ruhás nőnek olyan jó kölni illata volt, hogy az valami fantasztikus. Nagyon jól táncolt. Szerintem 65 éves legalább.
hogy van ez sodi? minden <s>30 alatti fiu</s> 60 alatti oregasszony szokott barokban mosdatlan, szarra kolnizett francia venasszonyokat szagolgatni?</div>
Fórizs hölgyúr férfi, Hahó!</div>
legalabbis nagyobb fasza van, mint snecinek, ugy mondjak</div>
A karja is vastagabb, szőrösebb is, neki van lakása, az étteremben ő fizet, ő állja a rezsit és a kosztpénzt, ő járkál Párizsba kurvázni, stb.</div>
Lehet, hogy még egy horgony is van tetoválva az alkarjára.
Jan 18, 2013 12:49:54
szeszesember
Jan 18, 2013 12:49:56
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>Sodi, szerintem Hermán nem való az ismerőseid közé. Őt törlöd. Most.</div>
:)
Zsidó vagy.</div>
Hermán és te sokkal inkább néztek ki annak.
:)
Zsidó vagy.</div>
Hermán és te sokkal inkább néztek ki annak.
Jan 18, 2013 12:49:56
Haim
Jan 18, 2013 12:50:52
<div class="quote"><div class="author">szeszesember</div><div class="quote"><div class="author">Haim</div>Annácskát még akkor láttam live, amikor még csúcsformában volt. Igaz, akkor már árulta bájait, de még jól nézett ki. Most már erősen husis. De legalább piac barátabb árakkal operál. Amúgy még mindig drogos a lelkem?
Mondjuk kovi megírta,hogy nem szereti ha az arcára élveznek, ami azért előfordul abban a szakmában.</div>
Annácska azért szállította lejjebb az árait, mert a túlhasználattól annyira kitágult a pinája, hogy 4 méterről fejest lehet ugrani bele.</div>
Tényleg, ha sneci kicsit is jó fej lett volna az elmúlt évben, akkor befizethettük volna annácskához.
És ekkor tulajdonképpen annácskát büntettük volna :-)
Mondjuk kovi megírta,hogy nem szereti ha az arcára élveznek, ami azért előfordul abban a szakmában.</div>
Annácska azért szállította lejjebb az árait, mert a túlhasználattól annyira kitágult a pinája, hogy 4 méterről fejest lehet ugrani bele.</div>
Tényleg, ha sneci kicsit is jó fej lett volna az elmúlt évben, akkor befizethettük volna annácskához.
És ekkor tulajdonképpen annácskát büntettük volna :-)
Jan 18, 2013 12:50:52
szeszesember
Jan 18, 2013 12:52:14
<div class="quote"><div class="author">Haim</div><div class="quote"><div class="author">szeszesember</div><div class="quote"><div class="author">Haim</div>Annácskát még akkor láttam live, amikor még csúcsformában volt. Igaz, akkor már árulta bájait, de még jól nézett ki. Most már erősen husis. De legalább piac barátabb árakkal operál. Amúgy még mindig drogos a lelkem?
Mondjuk kovi megírta,hogy nem szereti ha az arcára élveznek, ami azért előfordul abban a szakmában.</div>
Annácska azért szállította lejjebb az árait, mert a túlhasználattól annyira kitágult a pinája, hogy 4 méterről fejest lehet ugrani bele.</div>
Tényleg, ha sneci kicsit is jó fej lett volna az elmúlt évben, akkor befizethettük volna annácskához.
És ekkor tulajdonképpen annácskát büntettük volna :-)</div>
Na, az mekkora Velvet-cikk lett volna!
Mondjuk kovi megírta,hogy nem szereti ha az arcára élveznek, ami azért előfordul abban a szakmában.</div>
Annácska azért szállította lejjebb az árait, mert a túlhasználattól annyira kitágult a pinája, hogy 4 méterről fejest lehet ugrani bele.</div>
Tényleg, ha sneci kicsit is jó fej lett volna az elmúlt évben, akkor befizethettük volna annácskához.
És ekkor tulajdonképpen annácskát büntettük volna :-)</div>
Na, az mekkora Velvet-cikk lett volna!
Jan 18, 2013 12:52:14
Kémlégy
Jan 18, 2013 12:56:51
Sodi, amikor Fórizs megjön Párizsból és te ajtót nyitsz neki, a következő fog történni: egyik kezével rágyújt egy mezítlábas Gauloises-ra, a másik kezével pedig lebasz neked egyet. Utána kicsit megcipőz és kibasz a motyóddal együtt.
Aztán kinyit egy sört és megnézi a meccset, míg te megfagysz az utcán.
Aztán kinyit egy sört és megnézi a meccset, míg te megfagysz az utcán.
Jan 18, 2013 12:56:51
szeszesember
Jan 18, 2013 12:58:03
<div class="quote"><div class="author">Kémlégy</div>Sodi, amikor Fórizs megjön Párizsból és te ajtót nyitsz neki, a következő fog történni: egyik kezével rágyújt egy mezítlábas Gauloises-ra, a másik kezével pedig lebasz neked egyet. Utána kicsit megcipőz és kibasz a motyóddal együtt.
Aztán kinyit egy sört és megnézi a meccset, míg te megfagysz az utcán.</div>
Fórizs egy igazi kültelki macsó!
Aztán kinyit egy sört és megnézi a meccset, míg te megfagysz az utcán.</div>
Fórizs egy igazi kültelki macsó!
Jan 18, 2013 12:58:03
Balogh Béla
Jan 18, 2013 12:59:14
<div class="quote"><div class="author">szeszesember</div><div class="quote"><div class="author">Kémlégy</div>Sodi, amikor Fórizs megjön Párizsból és te ajtót nyitsz neki, a következő fog történni: egyik kezével rágyújt egy mezítlábas Gauloises-ra, a másik kezével pedig lebasz neked egyet. Utána kicsit megcipőz és kibasz a motyóddal együtt.
Aztán kinyit egy sört és megnézi a meccset, míg te megfagysz az utcán.</div>
Fórizs egy igazi kültelki macsó!</div>
Ezt majd egy söröskorsóval lecsekkolom.
Aztán kinyit egy sört és megnézi a meccset, míg te megfagysz az utcán.</div>
Fórizs egy igazi kültelki macsó!</div>
Ezt majd egy söröskorsóval lecsekkolom.
Jan 18, 2013 12:59:14
tigris
Jan 18, 2013 12:59:34
előveszed majd a jól bevált ágyneműtartó taktikát, ha hazajön fórizs? szerinted kibírod benn egy napig?
Jan 18, 2013 12:59:34
gennyes féregzsidó
Jan 18, 2013 12:59:39
most jelentették kémeim, hogy sneci jelenleg a kolosy téri recskairodában van.
nem mert megkockáztatni, hogy otthon legyen amikor fórizs megérkezik, mert köszönés helyett rögtön egy taslit kapott volna.
nem mert megkockáztatni, hogy otthon legyen amikor fórizs megérkezik, mert köszönés helyett rögtön egy taslit kapott volna.
Jan 18, 2013 12:59:39
gennyes féregzsidó
Jan 18, 2013 13:01:13
otthon ebben az esetben = kakukkfészek. mert ugye snecinek nincs otthona.
Jan 18, 2013 13:01:13
112 látogató online.
A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™


Az előfizetés nem a havi 15 ezret kereső segélyes cigányoknak való.