Brian
Mar 10, 2013 19:03:43
sodi, ha ratok szolnak, hogy menjetek onnan, az akkor is csicskulas, ha csak tiz meterre mentek, ugyanugy, mintha elmennetek a picsaba. szanalmas senkihazi csicskakent viselkedtetek.
Mar 10, 2013 19:03:43
jiddise máme
Mar 10, 2013 19:06:08
<img src="http://kepfeltoltes.hu/130310/mobilisaprod_www.kepfeltoltes.hu_.jpg" alt="mobilisaprod_www.kepfeltoltes.hu_.jpg" />
Mar 10, 2013 19:06:08
Haim
Mar 10, 2013 19:14:39
Ha apród kocsonya rendes autista lenne, még valami hasznát is vehetnénk. Mondjuk elküldjük a kaszinóba,hogy számolja a lapokat, vagy ilyesmi, de sajnos erre is alkalmatlan. Talán tényleg a gumiszoba a megoldás neki. Kapna egy gumitelefont és egy gumi laptopot meg egy felfújható tripodot és egész nap közvetíthetne.
Mar 10, 2013 19:14:39
Sodilegnagyobbrajongoja
Mar 10, 2013 19:26:45
Sajnos Sodi még autistának is kifejezetten béna.
Mar 10, 2013 19:26:45
Pál Márton
Mar 10, 2013 19:51:50
Nem láttátok Sodót? Úgy pofán basznám....
<img src="http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/426555_513289305379332_1673272902_n.jpg" alt="426555_513289305379332_1673272902_n.jpg" />
<img src="http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/426555_513289305379332_1673272902_n.jpg" alt="426555_513289305379332_1673272902_n.jpg" />
Mar 10, 2013 19:51:50
Pál Márton
Mar 10, 2013 20:35:14
a műsor folytatódik:
Eszter Fórizs Sodi! Jó volna, ha olyan osztogatná az észt Kásler Árpádnak, aki oda figyel a részletekre, hogy ki kicsoda, hogyan hívják, meg arra, hogy a mikrofon be van-e kapcsolva, a telefonszámlája be van-e fizetve. és a taxiban ül-e valaki. Te engem még egyszer sem hívtál meg egy vacsorára, sehová nem vittél, nincs felelősséged egy családot illetően, hisztizel ha nem találok taxit, mikor fáradt vagy, és te gondolod hogy amit mondasz, a szerint kell Káslár Árpádnak viselkednie?Bolha vagy az elefánthoz lépest. Mindenki rakja be magát a helyére, és ne próbáljon magasanbb poziciót betölteni, mint amire képes. Te ne oszd azt észt, hanem tegyél le 10%-át annak, amit már Kásler Árpád letett az asztalra!És ne szólj bele olyan dologba, aminek a felelőssége nem a te válladon nyugszik. Kásler Árpád a nyugodt, szisztematikus, erőszak mentes építkezést választotta. Ettől függetlenül nem olyan lagymatag, mint amilyen volt a 2006-os csapat. Sokkal keményebb, sokkal elszámtabb. Szervezetten, fegyelmezetten csinálja. Akik balhét szeretnének, meg gyors eredményeket minden áron, azoknak ez nem megfelelő, az biztos. De hát ők egy más világ, és nem lehet mit csinálni velük, mert azon a szinten vannak. Igen, sokkal könnyebb törni, behatolni, mint beadványokat írni, és több százezer embert összegyűjteni.
10 perce · Tetszik
Eszter Fórizs Ha nincs a magyarokban kitartás, hát akkor: így járnak.
7 perce · Tetszik
Eszter Fórizs A dolog nem Kásler Árpádon fog múlni, hanem a magyar lakosságon,
5 perce ·
Eszter Fórizs Sodi! Jó volna, ha olyan osztogatná az észt Kásler Árpádnak, aki oda figyel a részletekre, hogy ki kicsoda, hogyan hívják, meg arra, hogy a mikrofon be van-e kapcsolva, a telefonszámlája be van-e fizetve. és a taxiban ül-e valaki. Te engem még egyszer sem hívtál meg egy vacsorára, sehová nem vittél, nincs felelősséged egy családot illetően, hisztizel ha nem találok taxit, mikor fáradt vagy, és te gondolod hogy amit mondasz, a szerint kell Káslár Árpádnak viselkednie?Bolha vagy az elefánthoz lépest. Mindenki rakja be magát a helyére, és ne próbáljon magasanbb poziciót betölteni, mint amire képes. Te ne oszd azt észt, hanem tegyél le 10%-át annak, amit már Kásler Árpád letett az asztalra!És ne szólj bele olyan dologba, aminek a felelőssége nem a te válladon nyugszik. Kásler Árpád a nyugodt, szisztematikus, erőszak mentes építkezést választotta. Ettől függetlenül nem olyan lagymatag, mint amilyen volt a 2006-os csapat. Sokkal keményebb, sokkal elszámtabb. Szervezetten, fegyelmezetten csinálja. Akik balhét szeretnének, meg gyors eredményeket minden áron, azoknak ez nem megfelelő, az biztos. De hát ők egy más világ, és nem lehet mit csinálni velük, mert azon a szinten vannak. Igen, sokkal könnyebb törni, behatolni, mint beadványokat írni, és több százezer embert összegyűjteni.
10 perce · Tetszik
Eszter Fórizs Ha nincs a magyarokban kitartás, hát akkor: így járnak.
7 perce · Tetszik
Eszter Fórizs A dolog nem Kásler Árpádon fog múlni, hanem a magyar lakosságon,
5 perce ·
Mar 10, 2013 20:35:14
here
Mar 10, 2013 20:35:33
Eszter Fórizs Sodi! Jó volna, ha olyan osztogatná az észt Kásler Árpádnak, aki oda figyel a részletekre, hogy ki kicsoda, hogyan hívják, meg arra, hogy a mikrofon be van-e kapcsolva, a telefonszámlája be van-e fizetve. és a taxiban ül-e valaki. Te engem még egyszer sem hívtál meg egy vacsorára, sehová nem vittél, nincs felelősséged egy családot illetően, hisztizel ha nem találok taxit, mikor fáradt vagy, és te gondolod hogy amit mondasz, a szerint kell Káslár Árpádnak viselkednie?Bolha vagy az elefánthoz lépest. Mindenki rakja be magát a helyére, és ne próbáljon magasanbb poziciót betölteni, mint amire képes. Te ne oszd azt észt, hanem tegyél le 10%-át annak, amit már Kásler Árpád letett az asztalra!És ne szólj bele olyan dologba, aminek a felelőssége nem a te válladon nyugszik. Kásler Árpád a nyugodt, szisztematikus, erőszak mentes építkezést választotta. Ettől függetlenül nem olyan lagymatag, mint amilyen volt a 2006-os csapat. Sokkal keményebb, sokkal elszámtabb. Szervezetten, fegyelmezetten csinálja. Akik balhét szeretnének, meg gyors eredményeket minden áron, azoknak ez nem megfelelő, az biztos. De hát ők egy más világ, és nem lehet mit csinálni velük, mert azon a szinten vannak. Igen, sokkal könnyebb törni, behatolni, mint beadványokat írni, és több százezer embert összegyűjteni.
Mar 10, 2013 20:35:33
gennyes féregzsidó
Mar 10, 2013 20:40:31
kocsonya, mikor viszed el fórizst vacsorázni?
Mar 10, 2013 20:40:31
Csak egy olvasó
Mar 10, 2013 20:42:10
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>kocsonya, mikor viszed el fórizst vacsorázni?</div>
Ma biztos nem, mert ma lecsó lesz:
"Kiss Endre Farkas
7 perce
Eljöttem Takács Rózsához, hogy közösen megfogalmazzunk egy bírósági meghagyás elleni ellentmondást, nehogy ennek hiányában kidobják őt az utcára. Részletek videón hamarosan. "
Ma biztos nem, mert ma lecsó lesz:
"Kiss Endre Farkas
7 perce
Eljöttem Takács Rózsához, hogy közösen megfogalmazzunk egy bírósági meghagyás elleni ellentmondást, nehogy ennek hiányában kidobják őt az utcára. Részletek videón hamarosan. "
Mar 10, 2013 20:42:10
gennyes féregzsidó
Mar 10, 2013 20:43:28
bolha, miért nem tudod, hogy hol a helyed? aki hagyja, hogy mindig mások fizessenek helyette, azaz nem tud viselkedni, az miért ugat bele mások viselkedésébe?
ezt jól megkaptad, kocsonya.:))
ezt jól megkaptad, kocsonya.:))
Mar 10, 2013 20:43:28
jiddise máme
Mar 10, 2013 20:45:10
<i>Kiss Endre Farkas
7 perce
Eljöttem Takács Rózsához, hogy közösen megfogalmazzunk egy bírósági meghagyás elleni ellentmondást, nehogy ennek hiányában kidobják őt az utcára. Részletek videón hamarosan.</i>
Mi lett a luxuskéglivel?
7 perce
Eljöttem Takács Rózsához, hogy közösen megfogalmazzunk egy bírósági meghagyás elleni ellentmondást, nehogy ennek hiányában kidobják őt az utcára. Részletek videón hamarosan.</i>
Mi lett a luxuskéglivel?
Mar 10, 2013 20:45:10
Haim
Mar 10, 2013 20:45:15
<div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>kocsonya, mikor viszed el fórizst vacsorázni?</div>
Ma biztos nem, mert ma lecsó lesz:
"Kiss Endre Farkas
7 perce
Eljöttem Takács Rózsához, hogy közösen megfogalmazzunk egy bírósági meghagyás elleni ellentmondást, nehogy ennek hiányában kidobják őt az utcára. Részletek videón hamarosan. "</div>
Nem csak lecsó lesz, hanem szex is!
Ma biztos nem, mert ma lecsó lesz:
"Kiss Endre Farkas
7 perce
Eljöttem Takács Rózsához, hogy közösen megfogalmazzunk egy bírósági meghagyás elleni ellentmondást, nehogy ennek hiányában kidobják őt az utcára. Részletek videón hamarosan. "</div>
Nem csak lecsó lesz, hanem szex is!
Mar 10, 2013 20:45:15
gennyes féregzsidó
Mar 10, 2013 20:46:49
lolbazmeg, ekkora csicskítást! a gazdatest már nem szeret fizetni.
Eszter Fórizs Sodi! Te más farkával vernéd a csalánt. Te, akinek még a mimózát is meg kell mutatni, hogy merre van, mert nem látod a sárgát, és nincs szaglásod. Ennyire tájékozatlan vagy, de más farkával verni a csalánt, no azt nagyon szeretnéd.Te neked nincs önismereted, mert értesz a számítógéphez, meg a joghoz, attól még ne verrd az orrocskádat másba, mert egy TAXI FOGÁSRA NEM VAGY KÉPES. A kifizetésére meg végképpen. Úgy hogy: egy kis visszafogottság kéne, és alázat, nem kritika Kásler felé.
körülbelül egy perce
Eszter Fórizs Sodi! Te más farkával vernéd a csalánt. Te, akinek még a mimózát is meg kell mutatni, hogy merre van, mert nem látod a sárgát, és nincs szaglásod. Ennyire tájékozatlan vagy, de más farkával verni a csalánt, no azt nagyon szeretnéd.Te neked nincs önismereted, mert értesz a számítógéphez, meg a joghoz, attól még ne verrd az orrocskádat másba, mert egy TAXI FOGÁSRA NEM VAGY KÉPES. A kifizetésére meg végképpen. Úgy hogy: egy kis visszafogottság kéne, és alázat, nem kritika Kásler felé.
körülbelül egy perce
Mar 10, 2013 20:46:49
gennyes féregzsidó
Mar 10, 2013 20:48:06
kocsonya, vágj vissza fórizsnak, hogy te faszverésben is profi vagy.
Mar 10, 2013 20:48:06
Géntolvaj református
Mar 10, 2013 20:48:32
Ebből nem lesz lecsó. Sodi rossz gazdatestet választott. Mióta Rózsa elvesztette a saját gazdatestjét, azt az öreg urat, akit szexért cserébe húzott le, teljesen le van gatyásodva, és a hajléktalan RGL kénytelen száraz kiflicsücsköket vinni neki, amit elrágcsálhat.
Mar 10, 2013 20:48:32
banshee
Mar 10, 2013 20:48:45
Adj egy linket, ezt látnom kell!
Mar 10, 2013 20:48:45
gennyes féregzsidó
Mar 10, 2013 20:49:35
<div class="quote"><div class="author">banshee</div>Adj egy linket, ezt látnom kell!</div>
<a href="http://www.facebook.com/kissendrefarkas/posts/520085751367622" rel="nofollow" target="_blank">http://www.facebook.com/kissendrefarkas/posts/520085751367622</a>
<a href="http://www.facebook.com/kissendrefarkas/posts/520085751367622" rel="nofollow" target="_blank">http://www.facebook.com/kissendrefarkas/posts/520085751367622</a>
Mar 10, 2013 20:49:35
banshee
Mar 10, 2013 20:49:57
<div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>Ebből nem lesz lecsó. Sodi rossz gazdatestet választott. Mióta Rózsa elvesztette a saját gazdatestjét, azt az öreg urat, akit szexért cserébe húzott le, teljesen le van gatyásodva, és a hajléktalan RGL kénytelen száraz kiflicsücsköket vinni neki, amit elrágcsálhat.</div>
Majd lefogy, úgyis dagadt mint a disznó.
Majd lefogy, úgyis dagadt mint a disznó.
Mar 10, 2013 20:49:57
Csak egy olvasó
Mar 10, 2013 20:50:50
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>lolbazmeg, ekkora csicskítást! a gazdatest már nem szeret fizetni.
Eszter Fórizs Sodi! Te más farkával vernéd a csalánt. Te, akinek még a mimózát is meg kell mutatni, hogy merre van, mert nem látod a sárgát, és <b>nincs szaglásod</b>. Ennyire tájékozatlan vagy, de más farkával verni a csalánt, no azt nagyon szeretnéd.Te neked nincs önismereted, mert értesz a számítógéphez, meg a joghoz, attól még ne verrd az orrocskádat másba, mert egy TAXI FOGÁSRA NEM VAGY KÉPES. <b>A kifizetésére meg végképpen</b>. Úgy hogy: egy kis visszafogottság kéne, és alázat, nem kritika Kásler felé.
körülbelül egy perce</div>
A szaglás hiányát csak nem azért hozta fel, mert nem érezted a saját szagodat?
"A kifizetésére meg végképpen" - zsákszámra hazahordott pénz, mi?
Eszter Fórizs Sodi! Te más farkával vernéd a csalánt. Te, akinek még a mimózát is meg kell mutatni, hogy merre van, mert nem látod a sárgát, és <b>nincs szaglásod</b>. Ennyire tájékozatlan vagy, de más farkával verni a csalánt, no azt nagyon szeretnéd.Te neked nincs önismereted, mert értesz a számítógéphez, meg a joghoz, attól még ne verrd az orrocskádat másba, mert egy TAXI FOGÁSRA NEM VAGY KÉPES. <b>A kifizetésére meg végképpen</b>. Úgy hogy: egy kis visszafogottság kéne, és alázat, nem kritika Kásler felé.
körülbelül egy perce</div>
A szaglás hiányát csak nem azért hozta fel, mert nem érezted a saját szagodat?
"A kifizetésére meg végképpen" - zsákszámra hazahordott pénz, mi?
Mar 10, 2013 20:50:50
Zulu
Mar 10, 2013 20:51:56
Ez hisztizett forizsnak, hogy faradt, es kell neki taxi? Mint egy 10 eves gyerek, hat nem hiszem el..
Mar 10, 2013 20:51:56
gennyes féregzsidó
Mar 10, 2013 20:53:23
kocsonya, látod, ennyire nincs fingod az életről, és az emberi viselkedésről. azt hitted, hogy a gazdatestet a végtelenségig lehet lehúzni. hát most megkaptad a nyilvános leégetést, te parazita.
Mar 10, 2013 20:53:23
Szentendre
Mar 10, 2013 20:54:35
sodi ennel nagyon lejebb nincs asszem, igy becsicskitani valakit, mint teged a flodnis, b+, kosd fel magad.............
Mar 10, 2013 20:54:35
Ószövetségi Düh
Mar 10, 2013 20:54:39
<div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>kocsonya, mikor viszed el fórizst vacsorázni?</div>
Ma biztos nem, mert ma lecsó lesz:
"Kiss Endre Farkas
7 perce
Eljöttem Takács Rózsához, hogy közösen megfogalmazzunk egy bírósági meghagyás elleni ellentmondást, nehogy ennek hiányában kidobják őt az utcára. Részletek videón hamarosan. "</div>
Kocsonya jobbágy jogászkodik? Nem lehetne valahogy megszerezni az ügyiratszámot és iratbetekintést kérni? Tuti hogy kibaszott vicces önszopatást hoz össze ez az idióta, még a végén lecsukatja miss röfit :D
Ma biztos nem, mert ma lecsó lesz:
"Kiss Endre Farkas
7 perce
Eljöttem Takács Rózsához, hogy közösen megfogalmazzunk egy bírósági meghagyás elleni ellentmondást, nehogy ennek hiányában kidobják őt az utcára. Részletek videón hamarosan. "</div>
Kocsonya jobbágy jogászkodik? Nem lehetne valahogy megszerezni az ügyiratszámot és iratbetekintést kérni? Tuti hogy kibaszott vicces önszopatást hoz össze ez az idióta, még a végén lecsukatja miss röfit :D
Mar 10, 2013 20:54:39
Csak egy olvasó
Mar 10, 2013 20:54:59
Máshol is offenzíva indult:
"Eszter Fórizs Rózsa! Ha már megírta az ifjú herceg a beadványodat ( amihet tényleg kiválóabn ért!), akkor te okosítsd ki Balogh Bélából a herceget, mert ahhoz meg te értesz jobban!Mindenkinek azt kell csinálnia, amihez ért!"
<a href="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200817238021120&set=a.2843701779520.2151347.1468622787&type=1" rel="nofollow" target="_blank">http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200817238021120&set=a.2843701779520.2151347.1468622787&type=1</a>
"Eszter Fórizs Rózsa! Ha már megírta az ifjú herceg a beadványodat ( amihet tényleg kiválóabn ért!), akkor te okosítsd ki Balogh Bélából a herceget, mert ahhoz meg te értesz jobban!Mindenkinek azt kell csinálnia, amihez ért!"
<a href="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200817238021120&set=a.2843701779520.2151347.1468622787&type=1" rel="nofollow" target="_blank">http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200817238021120&set=a.2843701779520.2151347.1468622787&type=1</a>
Mar 10, 2013 20:54:59
gennyes féregzsidó
Mar 10, 2013 20:55:10
szegény fórizs, abban a tévedésben van, hogy kocsonya ért a joghoz. nem olvassa az ügyészségi, bírósági "idióta vagy" válaszleveleket.
Mar 10, 2013 20:55:10
Ószövetségi Düh
Mar 10, 2013 20:56:05
<div class="quote"><div class="author">Zulu</div>Ez hisztizett forizsnak, hogy faradt, es kell neki taxi? Mint egy 10 eves gyerek, hat nem hiszem el..</div>
Kemény sora lesz a Blahán. Vajon a többi csöves visszaadja neki a mobilját, ha toppant egyet a pici lábával?
Kemény sora lesz a Blahán. Vajon a többi csöves visszaadja neki a mobilját, ha toppant egyet a pici lábával?
Mar 10, 2013 20:56:05
banshee
Mar 10, 2013 20:56:11
Sodi, hány <s>kilo</s>méter gyaloglás után kezdesz el hisztizni hogy neked taxi kell?
És mióta nincs befizetve a telefonszámlád?
És mióta nincs befizetve a telefonszámlád?
Mar 10, 2013 20:56:11
Csak egy olvasó
Mar 10, 2013 20:57:48
"Kiss Endre Farkas Eszter Fórizs: Talán nem árulok el meglepetést azzal, hogy Rózsa 100%-osan egyetért veled, <b>én pedig továbbra sem kívánok Bélát csúfolni</b>. :)
(Rózsa megjegyzése, miközben ezt írtam: Jaj, SoDI, ez nem "csúfolás", hanem egészen más, és csak "úgy csinálok, mintha nem érteném").
Erről nagyjából ennyit. :)"
Kínosan hetyetyézel is, miközben próbálsz evickélni?
(Rózsa megjegyzése, miközben ezt írtam: Jaj, SoDI, ez nem "csúfolás", hanem egészen más, és csak "úgy csinálok, mintha nem érteném").
Erről nagyjából ennyit. :)"
Kínosan hetyetyézel is, miközben próbálsz evickélni?
Mar 10, 2013 20:57:48
IzomTibor
Mar 10, 2013 20:58:34
Hisztizel a taxiert mert faradt vagy pupos? Hat ez lolbazmeg, erre tenyleg nincsenek szavak :D
Mar 10, 2013 20:58:34
Csak egy olvasó
Mar 10, 2013 21:00:07
"Kiss Endre Farkas Hát, én tényleg nem vagyok egy gyakorlati ember, de annyi különbség van, hogy én ezt soha nem is állítottam magamról."
Mekkora gyakorlat kell a taxihíváshoz és az útdíj kifizetéséhez?
Mekkora gyakorlat kell a taxihíváshoz és az útdíj kifizetéséhez?
Mar 10, 2013 21:00:07
banshee
Mar 10, 2013 21:06:14
Hogyhogy nem látod a sárgát, púp? Színtévesztő vagy?
Aki színtévesztő az nincs szarból?
Aki színtévesztő az nincs szarból?
Mar 10, 2013 21:06:14
jiddise máme
Mar 10, 2013 21:07:32
<div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div>Mekkora gyakorlat kell a taxihíváshoz és az útdíj kifizetéséhez?</div>
Ahhoz nem gyakorlat kell, hanem pénz. Ami sneckónak nincs.
Ahhoz nem gyakorlat kell, hanem pénz. Ami sneckónak nincs.
Mar 10, 2013 21:07:32
banshee
Mar 10, 2013 21:07:37
<div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div>"Kiss Endre Farkas Hát, én tényleg nem vagyok egy gyakorlati ember, de annyi különbség van, hogy én ezt soha nem is állítottam magamról."
Mekkora gyakorlat kell a taxihíváshoz és az útdíj kifizetéséhez?</div>
Na meg a telefonszámla befizetéséhez...
Mekkora gyakorlat kell a taxihíváshoz és az útdíj kifizetéséhez?</div>
Na meg a telefonszámla befizetéséhez...
Mar 10, 2013 21:07:37
sodika
Mar 10, 2013 21:07:59
<div class="quote"><div class="author">IzomTibor</div>Hisztizel a taxiert mert faradt vagy pupos?</div>
Eszter azért volt ideges, mert nem csak hogy egy taxit nem tudtam leinteni, de közben azt magyaráztam neki, hogy szerintem neki miért nem sikerül rögtön, azonnal, és máris, és ezt sértésnek vette.
Eszter azért volt ideges, mert nem csak hogy egy taxit nem tudtam leinteni, de közben azt magyaráztam neki, hogy szerintem neki miért nem sikerül rögtön, azonnal, és máris, és ezt sértésnek vette.
Mar 10, 2013 21:07:59
sodika
Mar 10, 2013 21:08:27
<div class="quote"><div class="author">banshee</div>Hogyhogy nem látod a sárgát, púp? Színtévesztő vagy?</div>
A taxi sárga lámpájáról van szó. :)
A taxi sárga lámpájáról van szó. :)
Mar 10, 2013 21:08:27
IzomTibor
Mar 10, 2013 21:09:27
Finom a lecso pupos?
Mar 10, 2013 21:09:27
szpítsopp
Mar 10, 2013 21:09:37
mikor viszed el esztert vacsorázni sodi? vidd el mindához egy lecsóra, ne sajnáld, marad neked is! :D
Mar 10, 2013 21:09:37
púpfób
Mar 10, 2013 21:09:39
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">IzomTibor</div>Hisztizel a taxiert mert faradt vagy pupos?</div>
Eszter azért volt ideges, mert nem csak hogy egy taxit nem tudtam leinteni, de közben azt magyaráztam neki, hogy szerintem neki miért nem sikerül rögtön, azonnal, és máris, és ezt sértésnek vette.</div>
Akkor ideje hasra vágni magad előtte, apród, különben nem lesz vacsora.
Eszter azért volt ideges, mert nem csak hogy egy taxit nem tudtam leinteni, de közben azt magyaráztam neki, hogy szerintem neki miért nem sikerül rögtön, azonnal, és máris, és ezt sértésnek vette.</div>
Akkor ideje hasra vágni magad előtte, apród, különben nem lesz vacsora.
Mar 10, 2013 21:09:39
Csak egy olvasó
Mar 10, 2013 21:10:39
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">banshee</div>Hogyhogy nem látod a sárgát, púp? Színtévesztő vagy?</div>
A taxi sárga lámpájáról van szó. :)</div>
" Te, akinek még a mimózát is meg kell mutatni, hogy merre van, mert nem látod a sárgát, és nincs szaglásod."
Ez alapján gyakran próbálod szagolgatni a taxikat?
A taxi sárga lámpájáról van szó. :)</div>
" Te, akinek még a mimózát is meg kell mutatni, hogy merre van, mert nem látod a sárgát, és nincs szaglásod."
Ez alapján gyakran próbálod szagolgatni a taxikat?
Mar 10, 2013 21:10:39
szpítsopp
Mar 10, 2013 21:10:57
sodi, szerintem írd meg eszternek, hogy te még akkor sem vittál el soha nőt vacsorázni, amikor anyu még adott pénzt. hiszen már akkor is kínosan ügyeltél arra, hogy a nő vegye a borocskát, gumit, buszjegyet etc :)
Mar 10, 2013 21:10:57
banshee
Mar 10, 2013 21:11:33
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">banshee</div>Hogyhogy nem látod a sárgát, púp? Színtévesztő vagy?</div>
A taxi sárga lámpájáról van szó. :)</div>
És nem látod?
Mennyi caplatás után kezdtél el taxiért hisztikézni?
A taxi sárga lámpájáról van szó. :)</div>
És nem látod?
Mennyi caplatás után kezdtél el taxiért hisztikézni?
Mar 10, 2013 21:11:33
Szentendre
Mar 10, 2013 21:12:10
sodi a floris pontosan tisztaban van azzal, hogy a trollok olvassak amiket ir, nem veszed eszre, nem szegyelled magad, hogy a retard oldal is szrnak vesz??!!!!
te senkihazi kolonc gecimaradek, hhat nem sul le a kepedrol a bor?
te senkihazi kolonc gecimaradek, hhat nem sul le a kepedrol a bor?
Mar 10, 2013 21:12:10
IzomTibor
Mar 10, 2013 21:12:15
Bazmeg taxinak integetni? Te-le-fon. Jah hogy neked nincs befizetve? Muhahaha. Nagyob szarul allsz pupos, ha a "legfontosabbat" nem tudod befizetni.
Mar 10, 2013 21:12:15
sodika
Mar 10, 2013 21:12:19
Mindegy, ez nem pénzről szóló vita, hanem arról, hogy ha még ahhoz is töketlen vagyok, hogy leintsek egy taxit (egyébként tényleg), akkor ezzel egyidőben legalább ne kezdjem el neki okoskodva magyarázni, hogy miként kell taxit leinteni. (És ebben most kivételesen tökéletesen igaza van, de fáradt voltam.) :D
Mar 10, 2013 21:12:19
szpítsopp
Mar 10, 2013 21:12:20
szerintem minden hasonló fórizs-csicskításnak véget vethetnél, ha végre kiállnál a facebookra, ls leírnád neki:
'kiss endre farkas vagyok, hímringyó.'
'kiss endre farkas vagyok, hímringyó.'
Mar 10, 2013 21:12:20
Haim
Mar 10, 2013 21:12:42
<div class="quote"><div class="author">IzomTibor</div>Finom a lecso pupos?</div>
Azért előbb meg kell dolgoznia hahó!
Tudod, dőlésszög...
Azért előbb meg kell dolgoznia hahó!
Tudod, dőlésszög...
Mar 10, 2013 21:12:42
Ószövetségi Düh
Mar 10, 2013 21:13:11
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">banshee</div>Hogyhogy nem látod a sárgát, púp? Színtévesztő vagy?</div>
A taxi sárga lámpájáról van szó. :)</div>
Kocsonya jobbágy, be van már fizetve a telefonszámla?
Vagy Eszter már nem ad rá?
A taxi sárga lámpájáról van szó. :)</div>
Kocsonya jobbágy, be van már fizetve a telefonszámla?
Vagy Eszter már nem ad rá?
Mar 10, 2013 21:13:11
Haim
Mar 10, 2013 21:13:36
<div class="quote"><div class="author">szpítsopp</div>szerintem minden hasonló fórizs-csicskításnak véget vethetnél, ha végre kiállnál a facebookra, ls leírnád neki:
'kiss endre farkas vagyok, hímringyó.'</div>
Just a gigolo..magyarul juszt is dzsigoló
'kiss endre farkas vagyok, hímringyó.'</div>
Just a gigolo..magyarul juszt is dzsigoló
Mar 10, 2013 21:13:36
Kakuzsiráf
Mar 10, 2013 21:15:03
<div class="quote"><div class="author">Haim</div><div class="quote"><div class="author">IzomTibor</div>Finom a lecso pupos?</div>
Azért előbb meg kell dolgoznia hahó!
Tudod, dőlésszög...</div>
te sodi, rózsa borotválja a pináját?
Azért előbb meg kell dolgoznia hahó!
Tudod, dőlésszög...</div>
te sodi, rózsa borotválja a pináját?
Mar 10, 2013 21:15:03
Szentendre
Mar 10, 2013 21:15:21
te jobbagy, te senki szar!
Mar 10, 2013 21:15:21
taxis
Mar 10, 2013 21:15:32
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Mindegy, ez nem pénzről szóló vita, hanem arról, hogy ha még ahhoz is töketlen vagyok, hogy leintsek egy taxit (egyébként tényleg), akkor ezzel egyidőben legalább ne kezdjem el neki okoskodva magyarázni, hogy miként kell taxit leinteni.</div>
* nem engedne be egy sodika-féle hajléktalant a taxijába *
* nem engedne be egy sodika-féle hajléktalant a taxijába *
Mar 10, 2013 21:15:32
banshee
Mar 10, 2013 21:15:53
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Mindegy, ez nem pénzről szóló vita, hanem arról, hogy ha még ahhoz is töketlen vagyok, hogy leintsek egy taxit (egyébként tényleg), akkor ezzel egyidőben legalább ne kezdjem el neki okoskodva magyarázni, hogy miként kell taxit leinteni. (És ebben most kivételesen tökéletesen igaza van, de fáradt voltam.) :D</div>
Hát igen, taxik nem állnak meg olyanoknak akik a kinézetük alapján nem tűnnek olyannak hogy a viteldíjat ki tudják fizetni...
Hát igen, taxik nem állnak meg olyanoknak akik a kinézetük alapján nem tűnnek olyannak hogy a viteldíjat ki tudják fizetni...
Mar 10, 2013 21:15:53
gennyes féregzsidó
Mar 10, 2013 21:16:24
de kocsonya, ez pontosan a pénzről és az élősködésről szól.
Mar 10, 2013 21:16:24
Csak egy olvasó
Mar 10, 2013 21:17:22
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Mindegy, ez nem pénzről szóló vita, hanem arról, hogy ha még ahhoz is töketlen vagyok, hogy leintsek egy taxit (egyébként tényleg), akkor ezzel egyidőben legalább ne kezdjem el neki okoskodva magyarázni, hogy miként kell taxit leinteni. (És ebben most kivételesen tökéletesen igaza van, de fáradt voltam.) :D</div>
Mert ha nem lennél még ehhez is hülye, akkor tudnád, hogy az utcai leintés kilométerdíja jó másfélszerese a telefonos rendelésnek. Persze ehhez kéne egy befizetett, működő telefon. Vagy úgy voltál vele, úgysem te fizeted a taxit, akkor mindegy?
Mert ha nem lennél még ehhez is hülye, akkor tudnád, hogy az utcai leintés kilométerdíja jó másfélszerese a telefonos rendelésnek. Persze ehhez kéne egy befizetett, működő telefon. Vagy úgy voltál vele, úgysem te fizeted a taxit, akkor mindegy?
Mar 10, 2013 21:17:22
Csak egy olvasó
Mar 10, 2013 21:18:46
Hermánnak sem kell a szomszédba mennie egy kis hazudozásért:
"Budapest 2013 03 10 Fradi-Dózsa Brutális ÁVH-s támadás békés szurkolók ellen
A Fradi-Dózsa meccs előtt ismét ostromállapotot teremtett a "rendőrség" A Metró aluljáróból kivezető lépcsőkön a közlekedést akadályozta védő öltözetbe bújt "rendőrök" tömege. A Fradi székház előtt kétsoros vaskordonok mögött ÁVH-sok százai díszelegte. Lovasrendőrök,kutyás rendőrök. Könnygáz gránát kilövésére alkalmad fegyverekkel felszerelt láthatóan agresszív viselkedésű "rendőrök"
Minden előzetes értesítés,felszólítás nélkül a békés szurkolói tömegre támadtak. Nagy mennyiségű könnygázt fújva az ott tartózkodókra."
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=-VcnvEYGY9A" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=-VcnvEYGY9A</a>
"Budapest 2013 03 10 Fradi-Dózsa Brutális ÁVH-s támadás békés szurkolók ellen
A Fradi-Dózsa meccs előtt ismét ostromállapotot teremtett a "rendőrség" A Metró aluljáróból kivezető lépcsőkön a közlekedést akadályozta védő öltözetbe bújt "rendőrök" tömege. A Fradi székház előtt kétsoros vaskordonok mögött ÁVH-sok százai díszelegte. Lovasrendőrök,kutyás rendőrök. Könnygáz gránát kilövésére alkalmad fegyverekkel felszerelt láthatóan agresszív viselkedésű "rendőrök"
Minden előzetes értesítés,felszólítás nélkül a békés szurkolói tömegre támadtak. Nagy mennyiségű könnygázt fújva az ott tartózkodókra."
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=-VcnvEYGY9A" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=-VcnvEYGY9A</a>
Mar 10, 2013 21:18:46
Haim
Mar 10, 2013 21:18:48
Azért ezt elképzelem,amint púp taxira vadászik. (faszért nem hívnak egyet telefonon?)
-Tyakszi!
Tyakszi!
Taot!
- jó estét fiatalember. Van valami baj, hívjak mentőt?
Nyem, csak tyakszi kejjet mejt fáj a púpom.
-Mivan? most akkor kell mentő vagy nem? Nagyon zihál és furcsán rángatózott az előbb..
-Nyem ény csak inytegettem, mejt tyakszi..
-Nem értem mit mond, de szálljon be. Merre megyünk?
-Tyókolom tessék még vájni mejt jön esztyej néni ő fizet majd.
-Tyakszi!
Tyakszi!
Taot!
- jó estét fiatalember. Van valami baj, hívjak mentőt?
Nyem, csak tyakszi kejjet mejt fáj a púpom.
-Mivan? most akkor kell mentő vagy nem? Nagyon zihál és furcsán rángatózott az előbb..
-Nyem ény csak inytegettem, mejt tyakszi..
-Nem értem mit mond, de szálljon be. Merre megyünk?
-Tyókolom tessék még vájni mejt jön esztyej néni ő fizet majd.
Mar 10, 2013 21:18:48
sodika
Mar 10, 2013 21:18:55
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>de kocsonya, ez pontosan a pénzről és az élősködésről szól.</div>
Nem. Arról szól, hogy nagyon hülyén viselkedtem, és ez kivételesen teljesen igaz. Ennyi.
Nem. Arról szól, hogy nagyon hülyén viselkedtem, és ez kivételesen teljesen igaz. Ennyi.
Mar 10, 2013 21:18:55
Ószövetségi Düh
Mar 10, 2013 21:21:23
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>de kocsonya, ez pontosan a pénzről és az élősködésről szól.</div>
Nem. Arról szól, hogy nagyon hülyén viselkedtem, és ez kivételesen teljesen igaz. Ennyi.</div>
Fosol beszólni Fórizsnak, igaz, Kocsonya jobbágy?
Mennyivel tartozol neki, jobbágy?
Nem. Arról szól, hogy nagyon hülyén viselkedtem, és ez kivételesen teljesen igaz. Ennyi.</div>
Fosol beszólni Fórizsnak, igaz, Kocsonya jobbágy?
Mennyivel tartozol neki, jobbágy?
Mar 10, 2013 21:21:23
Haim
Mar 10, 2013 21:21:38
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>de kocsonya, ez pontosan a pénzről és az élősködésről szól.</div>
Nem. Arról szól, hogy nagyon hülyén viselkedtem, és ez kivételesen teljesen igaz. Ennyi.</div>
Hisztis voltál?
Nem. Arról szól, hogy nagyon hülyén viselkedtem, és ez kivételesen teljesen igaz. Ennyi.</div>
Hisztis voltál?
Mar 10, 2013 21:21:38
Sodilegnagyobbrajongoja
Mar 10, 2013 21:21:42
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Mindegy, ez nem pénzről szóló vita...</div>
Dehogynem, ez pont erről szól.
Fórizs már nem viseli el, hogy mindig mindent neki kell fizetnie, és cserébe szar tudósításokat csinálsz és még Balogh faszát is szopkodod. Meg még taxit sem tudsz hívni.
Dehogynem, ez pont erről szól.
Fórizs már nem viseli el, hogy mindig mindent neki kell fizetnie, és cserébe szar tudósításokat csinálsz és még Balogh faszát is szopkodod. Meg még taxit sem tudsz hívni.
Mar 10, 2013 21:21:42
banshee
Mar 10, 2013 21:22:32
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>de kocsonya, ez pontosan a pénzről és az élősködésről szól.</div>
Nem. Arról szól, hogy nagyon hülyén viselkedtem, és ez kivételesen teljesen igaz. Ennyi.</div>
Pontosan. Akinek kajára nincs pénze, folyamatosan élősködik, az húzza meg magát és ne akarja olyannak magyarázni a bizonyítványt akinek még a fülén is pénz folyik ki.
Amúgy hány havi telefonszámlával lógsz Flódnisnak?
Nem. Arról szól, hogy nagyon hülyén viselkedtem, és ez kivételesen teljesen igaz. Ennyi.</div>
Pontosan. Akinek kajára nincs pénze, folyamatosan élősködik, az húzza meg magát és ne akarja olyannak magyarázni a bizonyítványt akinek még a fülén is pénz folyik ki.
Amúgy hány havi telefonszámlával lógsz Flódnisnak?
Mar 10, 2013 21:22:32
Sodilegnagyobbrajongoja
Mar 10, 2013 21:25:22
Sodi, mentsd a menthetőt. Azonnal kezd el alpári módon gyalázni Balogh Bélát!
Mar 10, 2013 21:25:22
Ószövetségi Düh
Mar 10, 2013 21:25:42
<i>Kiss Endre Farkas Hát, én tényleg nem vagyok egy gyakorlati ember, de annyi különbség van, hogy én ezt soha nem is állítottam magamról. </i>
Kocsonya, nem lehetsz ekkora csicska.
Kocsonya, nem lehetsz ekkora csicska.
Mar 10, 2013 21:25:42
banshee
Mar 10, 2013 21:25:55
Púpos, hány havi telefonszámlával lógsz Flódnisnak, a kurva anyád?!
Válaszolj ha kérdeznek, korcsfajzat!!!
Válaszolj ha kérdeznek, korcsfajzat!!!
Mar 10, 2013 21:25:55
Géntolvaj református
Mar 10, 2013 21:26:15
<div class="quote"><div class="author">Sodilegnagyobbrajongoja</div>Sodi, mentsd a menthetőt. Azonnal kezd el alpári módon gyalázni Balogh Bélát!</div>
Akkor viszont jön a söröskorsó.
Akkor viszont jön a söröskorsó.
Mar 10, 2013 21:26:15
Szentendre
Mar 10, 2013 21:26:16
31 eves korodra elmondhatod, se telefonod, se kajad, se lakasod, ha valaki nem szan meg nem eszel, nem iszol nem alszol fedett helyen, ez siker JOBBAGY???
Mar 10, 2013 21:26:16
Bognár Tibi bácsi
Mar 10, 2013 21:26:35
Endre! Tiltsd le Fórizs Esztert a Facebookodon!
Mar 10, 2013 21:26:35
Szentendre
Mar 10, 2013 21:27:25
te csicska SENKI, nem veletlen, hogy hamarosan hajlektalan es sittes leszel,megerdemled!
Mar 10, 2013 21:27:25
Mem diplómás Tról
Mar 10, 2013 21:28:22
Tagszizna az igyen éllő Kakuzsiráff? Hátt má a békkávé se lyó recskáss? Mem szégyeledd magadd hógy a zabáltatóttóll tagszitt kővetellőzőll?
Mar 10, 2013 21:28:22
Ószövetségi Düh
Mar 10, 2013 21:28:56
<div class="quote"><div class="author">Sodilegnagyobbrajongoja</div><div class="quote"><div class="author">sodika</div>Mindegy, ez nem pénzről szóló vita...</div>
Dehogynem, ez pont erről szól.
Fórizs már nem viseli el, hogy mindig mindent neki kell fizetnie, és cserébe szar tudósításokat csinálsz és még Balogh faszát is szopkodod. Meg még taxit sem tudsz hívni.</div>
Ráadásul a dőlésszög...
Púp, nézz szembe vele: a faszverésen kívül semmihez nem értesz.
Dehogynem, ez pont erről szól.
Fórizs már nem viseli el, hogy mindig mindent neki kell fizetnie, és cserébe szar tudósításokat csinálsz és még Balogh faszát is szopkodod. Meg még taxit sem tudsz hívni.</div>
Ráadásul a dőlésszög...
Púp, nézz szembe vele: a faszverésen kívül semmihez nem értesz.
Mar 10, 2013 21:28:56
gennyes féregzsidó
Mar 10, 2013 21:31:38
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>de kocsonya, ez pontosan a pénzről és az élősködésről szól.</div>
Nem. Arról szól, hogy nagyon hülyén viselkedtem, és ez kivételesen teljesen igaz. Ennyi.</div>
hiába hazudozol, kocsonya.
fórizs azt sérelmezi, hogy ő fizet mindent, te pedig még nem hívtad el egyszer sem vacsorázni, nem fizetsz a taxiért. élősködsz rajta, ezt kéri rajtad számon. nem tudsz viselkedni, nem viszonzod a meghívásait. és az már egy következő gondolat, hogy az ilyen ember tudja már a helyét.
ilyen nagyon egyszerű ez.
Nem. Arról szól, hogy nagyon hülyén viselkedtem, és ez kivételesen teljesen igaz. Ennyi.</div>
hiába hazudozol, kocsonya.
fórizs azt sérelmezi, hogy ő fizet mindent, te pedig még nem hívtad el egyszer sem vacsorázni, nem fizetsz a taxiért. élősködsz rajta, ezt kéri rajtad számon. nem tudsz viselkedni, nem viszonzod a meghívásait. és az már egy következő gondolat, hogy az ilyen ember tudja már a helyét.
ilyen nagyon egyszerű ez.
Mar 10, 2013 21:31:38
jiddise máme
Mar 10, 2013 21:31:46
<img src="http://kepfeltoltes.hu/130310/taxi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg" alt="taxi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg" />
Mar 10, 2013 21:31:46
Mem diplómás Tról
Mar 10, 2013 21:32:10
"Eszter Fórizs Sodi! Te más farkával vernéd a csalánt."
Tévedéss a kúkilyátt kiverrő Kakuzsiráff máss farkátt verrné a kezévvell. Ezér akkartt maszty partyot.
Tévedéss a kúkilyátt kiverrő Kakuzsiráff máss farkátt verrné a kezévvell. Ezér akkartt maszty partyot.
Mar 10, 2013 21:32:10
Mem diplómás Tról
Mar 10, 2013 21:33:32
Sódi hívdd meg Fórízstt a reccskaíródábba eggy póhár vízzre!!!
Mar 10, 2013 21:33:32
jiddise máme
Mar 10, 2013 21:35:48
Jó a műsor!
Mar 10, 2013 21:35:48
Fiatalember
Mar 10, 2013 21:38:00
Endre, te annyira nem vagy képben, hogy az félelmetes. Budapest nem igazán lehet csak úgy leinteni taxikat, mint New Yorkban. Bár gondolom, ezt láttad a filmeken, tyeháty ennyek íty kejj jennyije...
Vagy taxidroszton állnak, és ott beülsz, vagy hívsz telefonon. Az utóbbi olcsóbb egyébként, te töketlen.
Másrészt pedig mi a szarért kéne neked taxi? Szállj föl inkább a BKV-ra, mint a nálad nagyságrendekkel többet dolgozó, tisztességes emberek! Egyszerűen tényleg nincs határa a pofátlanságodnak!
Ezen kívül pedig ugyan úgy, ahogy nem megy ki a taxi Soroksár vagy a Nyócker egyes részeire, ugyanúgy nem fog megállni egy zsíroshajú hajléktalannak, mert nem kockáztatja meg, hogy az utas nem fizet. Bár az is lehet, hogy olyan bőszen lengetted a kameraállványodat, hogy attól riadt meg :D
Ocsmány alak vagy Endre, az egyetlen szerencséd, hogy Flódnis annyira magányos, hogy bár tisztában van az undorító mivoltoddal, kénytelen eltűrni, különben csak a falnak üvölthetné a faszságait.
Vagy taxidroszton állnak, és ott beülsz, vagy hívsz telefonon. Az utóbbi olcsóbb egyébként, te töketlen.
Másrészt pedig mi a szarért kéne neked taxi? Szállj föl inkább a BKV-ra, mint a nálad nagyságrendekkel többet dolgozó, tisztességes emberek! Egyszerűen tényleg nincs határa a pofátlanságodnak!
Ezen kívül pedig ugyan úgy, ahogy nem megy ki a taxi Soroksár vagy a Nyócker egyes részeire, ugyanúgy nem fog megállni egy zsíroshajú hajléktalannak, mert nem kockáztatja meg, hogy az utas nem fizet. Bár az is lehet, hogy olyan bőszen lengetted a kameraállványodat, hogy attól riadt meg :D
Ocsmány alak vagy Endre, az egyetlen szerencséd, hogy Flódnis annyira magányos, hogy bár tisztában van az undorító mivoltoddal, kénytelen eltűrni, különben csak a falnak üvölthetné a faszságait.
Mar 10, 2013 21:38:00
Szentendre
Mar 10, 2013 21:38:22
Te hazug geci ezt irja a foris:
"TAXI FOGÁSRA NEM VAGY KÉPES. A kifizetésére meg végképpen"
JOBBAGY!!:)))
"TAXI FOGÁSRA NEM VAGY KÉPES. A kifizetésére meg végképpen"
JOBBAGY!!:)))
Mar 10, 2013 21:38:22
Szentendre
Mar 10, 2013 21:38:46
nem a penzrol szol mi???
Mar 10, 2013 21:38:46
Sodilegnagyobbrajongoja
Mar 10, 2013 21:39:19
<div class="quote"><div class="author">jiddise máme</div>Jó a műsor!</div>
Újabban Fórizs szolgáltatja a legjobb műsort. Ha majd Sodi és a többi retardált végleg kiette minden vagyonából, mindenképp dobok neki egy ezrest, ha látom valahol koldulni.
Újabban Fórizs szolgáltatja a legjobb műsort. Ha majd Sodi és a többi retardált végleg kiette minden vagyonából, mindenképp dobok neki egy ezrest, ha látom valahol koldulni.
Mar 10, 2013 21:39:19
gnómbűnözés
Mar 10, 2013 21:40:48
Sodi nézd csak, a Ferencváros - Újpest meccsről ezt a videót ar.drone-nal vették fel:
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=lDdg4BKWBbM" rel="nofollow" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=lDdg4BKWBbM</a>
Szeretnél ilyet mi, te csöves?
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=lDdg4BKWBbM" rel="nofollow" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=lDdg4BKWBbM</a>
Szeretnél ilyet mi, te csöves?
Mar 10, 2013 21:40:48
IzomTibor
Mar 10, 2013 21:40:54
Bazmeg megegyszer taxinak intgetni, mi 90es evek?? Telefont taxi4 taxi plus fotaxi faszom es rendelsz egyet. Balfasz vagy. Pont.
Mar 10, 2013 21:40:54
gennyes féregzsidó
Mar 10, 2013 21:44:11
1. "Te engem még egyszer sem hívtál meg egy vacsorára, sehová nem vittél"
2. "egy TAXI FOGÁSRA NEM VAGY KÉPES. A kifizetésére meg végképpen."
kocsonya, ez bizony arról szól, hogy fórizsnak elege van, hogy folyamatosan élősködsz rajta, és te semmit nem fizetsz. és ehhez képest még a pofád is nagy, pedig egy lúzer vagy. ezért mondja, hogy apród vagy, és tudd, hogy hol a helyed. (hiszen még a taxit sem tudod kifizetni, azt is neki kell.)
hiába hazudozol, kocsonya. itt arról van szó, hogy a gazdatest nyilvánosan becsicskítja a parazitát, azaz téged.
2. "egy TAXI FOGÁSRA NEM VAGY KÉPES. A kifizetésére meg végképpen."
kocsonya, ez bizony arról szól, hogy fórizsnak elege van, hogy folyamatosan élősködsz rajta, és te semmit nem fizetsz. és ehhez képest még a pofád is nagy, pedig egy lúzer vagy. ezért mondja, hogy apród vagy, és tudd, hogy hol a helyed. (hiszen még a taxit sem tudod kifizetni, azt is neki kell.)
hiába hazudozol, kocsonya. itt arról van szó, hogy a gazdatest nyilvánosan becsicskítja a parazitát, azaz téged.
Mar 10, 2013 21:44:11
Sodilegnagyobbrajongoja
Mar 10, 2013 21:44:36
<div class="quote"><div class="author">Fiatalember</div>Endre, te annyira nem vagy képben, hogy az félelmetes. Budapest nem igazán lehet csak úgy leinteni taxikat, mint New Yorkban. Bár gondolom, ezt láttad a filmeken, tyeháty ennyek íty kejj jennyije....</div>
Tök jó valóságshow-t lehetne forgatni Sodival, ahogy szembesiítik a mindennapi világgal és folyamatosan bénázik meg rácsodálkozik dolgokra
"Sodi a fodrásznál", "Sodi az étteremben", "Sodi shoppingol a plázában", ilyen részekkel lehetne kezdeni.
Tök jó valóságshow-t lehetne forgatni Sodival, ahogy szembesiítik a mindennapi világgal és folyamatosan bénázik meg rácsodálkozik dolgokra
"Sodi a fodrásznál", "Sodi az étteremben", "Sodi shoppingol a plázában", ilyen részekkel lehetne kezdeni.
Mar 10, 2013 21:44:36
Haim
Mar 10, 2013 21:47:58
Sodi, neked van írói álneved? Miért nem promózod itt a könyvedet?
Ne szerénykedj, én titkon bíztam benned,hogy mégiscsak meglesz a saját megoldás.
<a href="http://velvet.hu/szex/2013/03/10/rejszkonyv/" rel="nofollow" target="_blank">http://velvet.hu/szex/2013/03/10/rejszkonyv/</a>
Ne szerénykedj, én titkon bíztam benned,hogy mégiscsak meglesz a saját megoldás.
<a href="http://velvet.hu/szex/2013/03/10/rejszkonyv/" rel="nofollow" target="_blank">http://velvet.hu/szex/2013/03/10/rejszkonyv/</a>
Mar 10, 2013 21:47:58
Haim
Mar 10, 2013 21:50:11
Púp, miért ingyenes a könyved?
<a href="http://www.onkielegites.com/" rel="nofollow" target="_blank">http://www.onkielegites.com/</a>
<a href="http://www.onkielegites.com/" rel="nofollow" target="_blank">http://www.onkielegites.com/</a>
Mar 10, 2013 21:50:11
Mem diplómás Tról
Mar 10, 2013 21:50:57
Te "kereszténny" nyílvánós f@sszkiverrő eről nyílatkóz!!!! Mijért ragsz kí íjen képekkett ha már meg tértéll!!!!
"Élj úgy, hogy ha lepereg előtted életed filmje, nehezen tudj dönteni, hogy kaland vagy pornófilmet nézel."
Bűszke vaggy a velvetess pórnóddra Kakuzsiráff?
"Élj úgy, hogy ha lepereg előtted életed filmje, nehezen tudj dönteni, hogy kaland vagy pornófilmet nézel."
Bűszke vaggy a velvetess pórnóddra Kakuzsiráff?
Mar 10, 2013 21:50:57
Ószövetségi Düh
Mar 10, 2013 21:55:42
Jobbágy, mennyi pénz van nálad? Meg tudnád hívni a krampuszt egy girosztálra?
Mar 10, 2013 21:55:42
gennyes féregzsidó
Mar 10, 2013 21:56:24
szerintem fórizs lassan snecológus lesz.
kocsonya, neked tényleg nem tűnik fel a tendencia? sf, pál marci, kallos péter. hogy aztán az ideiglenes snecológusokat ne is említsük. egy idő után felismerik benned a férget, és aztán közénk állnak, hogy így-úgy szopassanak.
kocsonya, neked tényleg nem tűnik fel a tendencia? sf, pál marci, kallos péter. hogy aztán az ideiglenes snecológusokat ne is említsük. egy idő után felismerik benned a férget, és aztán közénk állnak, hogy így-úgy szopassanak.
Mar 10, 2013 21:56:24
banshee
Mar 10, 2013 22:00:29
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>szerintem fórizs lassan snecológus lesz.</div>
Hát azért hetyetye...
Hát azért hetyetye...
Mar 10, 2013 22:00:29
Hajléktalan propaganda
Mar 10, 2013 22:01:05
Sneci a nemzeti taxit szereti <a href="http://www.nemzetitaxi.hu/#dijszabas" rel="nofollow" target="_blank">http://www.nemzetitaxi.hu/#dijszabas</a>
Küldd el forizsnak a linket, hátha rendel neked ezentúl. Vagy ha elmenti a telefonszámot...de eleve, tehát ha nincs telefonod, legalább lenne nálad 200 Ft telefonfülkére?
Küldd el forizsnak a linket, hátha rendel neked ezentúl. Vagy ha elmenti a telefonszámot...de eleve, tehát ha nincs telefonod, legalább lenne nálad 200 Ft telefonfülkére?
Mar 10, 2013 22:01:05
Sodilegnagyobbrajongoja
Mar 10, 2013 22:03:26
<div class="quote"><div class="author">Hajléktalan propaganda</div>Sneci a nemzeti taxit szereti <a href="http://www.nemzetitaxi.hu/#dijszabas" rel="nofollow" target="_blank">http://www.nemzetitaxi.hu/#dijszabas</a>
Küldd el forizsnak a linket, hátha rendel neked ezentúl. Vagy ha elmenti a telefonszámot...de eleve, tehát ha nincs telefonod, legalább lenne nálad 200 Ft telefonfülkére?</div>
Sajnos csak 15 forintja van.
Küldd el forizsnak a linket, hátha rendel neked ezentúl. Vagy ha elmenti a telefonszámot...de eleve, tehát ha nincs telefonod, legalább lenne nálad 200 Ft telefonfülkére?</div>
Sajnos csak 15 forintja van.
Mar 10, 2013 22:03:26
Kakuzsiráf
Mar 10, 2013 22:03:41
Sodi válaszolj már, nagyon fontos, Rózsa borotválja a pináját?
Mar 10, 2013 22:03:41
gennyes féregzsidó
Mar 10, 2013 22:08:33
szerintem ezek basznak kocsonyával:
Rozsa Takacs
6 órája
most egy kicsit szundítok, mert ma hosszú napom lessz !!!
Rozsa Takacs
6 órája
most egy kicsit szundítok, mert ma hosszú napom lessz !!!
Mar 10, 2013 22:08:33
Sodilegnagyobbrajongoja
Mar 10, 2013 22:16:04
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>szerintem ezek basznak kocsonyával:
Rozsa Takacs
6 órája
most egy kicsit szundítok, mert ma hosszú napom lessz !!!</div>
Mindketten arra spekulálnak, hogy majd a másik lesz a gazdatestjük.
Rozsa Takacs
6 órája
most egy kicsit szundítok, mert ma hosszú napom lessz !!!</div>
Mindketten arra spekulálnak, hogy majd a másik lesz a gazdatestjük.
Mar 10, 2013 22:16:04
Sodilegnagyobbrajongoja
Mar 10, 2013 22:17:33
Sodi, ebbe már belépett Rósza?
<a href="http://www.globallshare.com/" rel="nofollow" target="_blank">http://www.globallshare.com/</a>
Állítólag most ez az aktuális menő lehúzás.
<a href="http://www.globallshare.com/" rel="nofollow" target="_blank">http://www.globallshare.com/</a>
Állítólag most ez az aktuális menő lehúzás.
Mar 10, 2013 22:17:33
Mem diplómás Tról
Mar 10, 2013 22:17:41
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>szerintem ezek basznak kocsonyával:
Rozsa Takacs
6 órája
most egy kicsit szundítok, mert ma hosszú napom lessz !!!</div>
Me iritykeggy a tehecségess fíatall enbere a csódálatós aszóny míat!
Rozsa Takacs
6 órája
most egy kicsit szundítok, mert ma hosszú napom lessz !!!</div>
Me iritykeggy a tehecségess fíatall enbere a csódálatós aszóny míat!
Mar 10, 2013 22:17:41
IzomTibor
Mar 10, 2013 22:26:26
Majd mehetnek egyutt kukazni.
Mar 10, 2013 22:26:26
broni
Mar 10, 2013 22:40:17
...meg kulázni.......!!!!!
Mar 10, 2013 22:40:17
gennyes féregzsidó
Mar 10, 2013 22:41:01
"taxit leinteni"
még mindig ezen röhögök. valamikor a kilencvenes évek közepén próbáltam utoljára taxit leinteni, részegen, mert elfelejtettem mondani a pultosnak a kocsmából kifelé jövet, hogy hívjon nekem egyet. de a mobiltelefonok korában taxit leinteni? ti teljesen hülyék vagytok, kocsonya? hol éltek ti, a holdon? vagy régi filmeket néztek, és úgy gondoljátok, hogy a világ úgy működik, ahogy a 70-80-as években?
még mindig ezen röhögök. valamikor a kilencvenes évek közepén próbáltam utoljára taxit leinteni, részegen, mert elfelejtettem mondani a pultosnak a kocsmából kifelé jövet, hogy hívjon nekem egyet. de a mobiltelefonok korában taxit leinteni? ti teljesen hülyék vagytok, kocsonya? hol éltek ti, a holdon? vagy régi filmeket néztek, és úgy gondoljátok, hogy a világ úgy működik, ahogy a 70-80-as években?
Mar 10, 2013 22:41:01
45 látogató online.
A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™


Ez pedig a te szádból különösen szórakoztató kijelentés.