« 1496 1497 1498 1499 1500 1501 1502 1503 1504 1505 »
1739567 komment.

Szerző: Szentendre Mar 25, 2013 11:29:23
Válasz
(0)
kiss! ha mesz a böribe akkor hivatkozol majd arra bent, hogy a pentek lacika meg az olika a baratod? xxdxdxd
Mar 25, 2013 11:29:23

Szerző: tigriss Mar 25, 2013 11:30:20
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">tigriss</div>
milyen interjút? hol lehet azt elolvasni?</div>

Majd feltöltöm.
Nagyon fasza lesz, mert egyszerre négy kamerával vettük.</div>

hát egy háromnegyed éves anyag az biztos nagyon érdekes. egy remek interjú, amit még nem látott senki. na jó, ez már tényleg túl megy minden határon , te hazug köcsög. nem az anyád vagyok, akit át tudsz baszni minden hülyeséggel. bulizni voltál te kobold!
Mar 25, 2013 11:30:20

Szerző: sodika Mar 25, 2013 11:32:12
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">tigriss</div>
hát egy háromnegyed éves anyag az biztos nagyon érdekes.</div>

Az utolsó tárgyaláson elhangzottak függvényében NAGYON IS jó döntés volt, hogy vártam vele!
Mar 25, 2013 11:32:12

Szerző: Csak egy olvasó Mar 25, 2013 11:33:04
Válasz
(5)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">tigriss</div>
milyen interjút? hol lehet azt elolvasni?</div>

Majd feltöltöm.
Nagyon fasza lesz, mert egyszerre négy kamerával vettük.</div>
Négy kamera - négy facepalm
<img src="http://th07.deviantart.net/fs70/PRE/f/2011/046/1/2/tactical_facepalm_by_i_mokh-d39nn17.jpg" alt="tactical_facepalm_by_i_mokh-d39nn17.jpg" />
Mar 25, 2013 11:33:04

Szerző: tigriss Mar 25, 2013 11:35:47
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">tigriss</div>
hát egy háromnegyed éves anyag az biztos nagyon érdekes.</div>

Az utolsó tárgyaláson elhangzottak függvényében NAGYON IS jó döntés volt, hogy vártam vele!</div>

egy háromnegyed éves interjú nem lehet érdekes, te gyökér. fogalmad sincs arról, hogy hogy működik a média, azért vagy egy lecsúszott csöves proletár.

nem attól lesz jó egy interjú, hogy hány kamerával veszik, te perverz hülyegyerek.... akkora gyász vagy, hogy az nem is igaz.
Mar 25, 2013 11:35:47

Szerző: tigriss Mar 25, 2013 11:36:29
Válasz
(0)
nincs interjú sodi! te is tudod! én viszont tudok repülni, négy kamerával vettük fel, majd feltöltöm .
Mar 25, 2013 11:36:29

Szerző: Szentendre Mar 25, 2013 11:36:29
Válasz
(1)
<a href="http://cink.hu/ismeretlen-tanuk-eltorzitott-hangu-vallomasat-alujsagir-458659908" rel="nofollow" target="_blank">http://cink.hu/ismeretlen-tanuk-eltorzitott-hangu-vallomasat-alujsagir-458659908</a>


kiss! ide nem kommentelsz? itt is imadni fognak xdxdxd
Mar 25, 2013 11:36:29

Szerző: xray Mar 25, 2013 11:39:07
Válasz
(0)
Kurva jó a műsor. :)
Mar 25, 2013 11:39:07

Szerző: Szentendre Mar 25, 2013 11:43:20
Válasz
(0)
kiss! a te csökött agyaddal ezt az egeszet ugy fogod fel, ha jol ertem, hogy pozitiv kepet alkotnak rolad? kiss! te tenyleg nagyon beteg vagy xdxdx
Mar 25, 2013 11:43:20

Szerző: SoDI-generátor Mar 25, 2013 11:45:40
Válasz
(7)
Online marketing tanulmányaim során nagyon jól megtanultam hogy nincs negatív és pozitív reklám, csak reklám van.

Ezzel ti reklámoztok engem, így abban a kitüntetésben részesítelek benneteket hogy alkalmazottaim sorába léphettek.

Csak így tovább, kedves új alkalmazottaim!
Mar 25, 2013 11:45:40

Szerző: sodika Mar 25, 2013 11:54:29
Válasz
(0)
Nem érted.

<b>Pont attól érdekes az az interjú, hogy ma már nem hiszem, hogy Olivér kamera elé állna. :)</b>
Mar 25, 2013 11:54:29

Szerző: tigriss Mar 25, 2013 11:57:14
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Nem érted.

<b>Pont attól érdekes az az interjú, hogy ma már nem hiszem, hogy Olivér kamera elé állna. :)</b></div>

te nem érted, hogy hogy működik a média. ezek szerint te tudod, hogy olika votl a gyilkos?? mit szmájlizgatsz te köcsög, szólva lett egy párszor, hogy felejtsd el a vigyorgást ebben az ügyben te neveletlen román!
Mar 25, 2013 11:57:14

Szerző: tigriss Mar 25, 2013 11:57:50
Válasz
(0)
szerintem óriási ahogy a cink olvasói rajtad röhögnek te hazaáruló ganyé
Mar 25, 2013 11:57:50

Szerző: sodika Mar 25, 2013 11:58:10
Válasz
(0)
Nem tudunk semmit, de most van hírértéke a dolognak.
Mar 25, 2013 11:58:10

Szerző: tigriss Mar 25, 2013 12:03:58
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Nem tudunk semmit, de most van hírértéke a dolognak.</div>

igen komoly hírértéke van, főleg hogy még nem látta senki, a putriban készült "fasza" interjút. miért hazzudsz állandóan?
Mar 25, 2013 12:03:58

Szerző: sodika Mar 25, 2013 12:13:15
Válasz
(0)
Igen, putriban.

<img src="http://kepfeltoltes.hu/130325/joni_interju_www.kepfeltoltes.hu_.jpg" alt="joni_interju_www.kepfeltoltes.hu_.jpg" />

Idióta.
Mar 25, 2013 12:13:15

Szerző: gennyes féregzsidó Mar 25, 2013 12:13:53
Válasz
(2)
kocsonya, majd meséld el fórizs reakcióját arra, hogy a cink az általad készített lejárató cikket linkelte be róla: <a href="http://66masodperc.wordpress.com/tag/dr-forizs-eszter/" rel="nofollow" target="_blank">http://66masodperc.wordpress.com/tag/dr-forizs-eszter/</a>

jól működik a hatástöbbszörözés, muhaha.
Mar 25, 2013 12:13:53

Szerző: sodika Mar 25, 2013 12:15:11
Válasz
(0)
Az első képen láthattok három kamerát, és értelemszerűen van egy, amivel ez készült. Így volt négy kamera.
Mar 25, 2013 12:15:11

Szerző: Szentendre Mar 25, 2013 12:16:18
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Igen, putriban.

<img src="http://kepfeltoltes.hu/130325/joni_interju_www.kepfeltoltes.hu_.jpg" alt="joni_interju_www.kepfeltoltes.hu_.jpg" />

Idióta.</div>

az also kepen szemben, ki az a ferfi?
Mar 25, 2013 12:16:18

Szerző: tigriss Mar 25, 2013 12:16:49
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Igen, putriban.

<img src="http://kepfeltoltes.hu/130325/joni_interju_www.kepfeltoltes.hu_.jpg" alt="joni_interju_www.kepfeltoltes.hu_.jpg" />

Idióta.</div>

melyik az olika ezen te kobold? érdekes az első verzió még valami olyasmi volt, hogy beugrottatok olikához feltölteni a notebookot. itt hol töltöd a notebookot te hazug fosdarab?
Mar 25, 2013 12:16:49

Szerző: tigriss Mar 25, 2013 12:17:11
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Az első képen láthattok három kamerát, és értelemszerűen van egy, amivel ez készült. Így volt négy kamera.</div>


MIÉRT HAZUDSZ ÁLLANDÓAN TE ROMÁN?
Mar 25, 2013 12:17:11

Szerző: Szentendre Mar 25, 2013 12:17:47
Válasz
(0)
kiss! nagyon zavar, hogy a flodnis sokkal ferfiasabb mint te? xdxdxd
Mar 25, 2013 12:17:47

Szerző: tigriss Mar 25, 2013 12:17:57
Válasz
(0)
a képeken ki az a fehér ruhás szörny? kiszabadítottatok egy elmebeteget is a szegényházból?
Mar 25, 2013 12:17:57

Szerző: sodika Mar 25, 2013 12:18:09
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">Szentendre</div>
az also kepen szemben, ki az a ferfi?</div>

Jaj de vicces vagy.
Na meló, csá.
Mar 25, 2013 12:18:09

Szerző: snecigeci Mar 25, 2013 12:19:53
Válasz
(0)
Töltsd fel a videót, maszti srác!
Mar 25, 2013 12:19:53

Szerző: tigriss Mar 25, 2013 12:20:13
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Szentendre</div>
az also kepen szemben, ki az a ferfi?</div>

Jaj de vicces vagy.
Na meló, csá.</div>

tényleg ki az? ő olika?
Mar 25, 2013 12:20:13

Szerző: sodika Mar 25, 2013 12:22:50
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Töltsd fel a videót</div>

Előbb meg kell vágni. Négy kamera képét kell felhasználni benne úgy, hogy látványosak legyenek a vágások, de közben a négy hangsáv közül folyamatosan a leginkább érthető legyen hallható. Nyugi, meglesz.
Mar 25, 2013 12:22:50

Szerző: sodika Mar 25, 2013 12:23:01
Válasz
(0)
Na meló, csá.
Mar 25, 2013 12:23:01

Szerző: gennyes féregzsidó Mar 25, 2013 12:23:57
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Szentendre</div>
az also kepen szemben, ki az a ferfi?</div>

Jaj de vicces vagy.
Na meló, csá.</div>

mi a baj? hiszen a ceglédi éjszakai városnézés során is férfinek nézték. még videó is van róla.
Mar 25, 2013 12:23:57

Szerző: tigriss Mar 25, 2013 12:24:08
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Töltsd fel a videót</div>

Előbb meg kell vágni. Négy kamera képét kell felhasználni benne úgy, hogy látványosak legyenek a vágások, de közben a négy hangsáv közül folyamatosan a leginkább érthető legyen hallható. Nyugi, meglesz.</div>

hazudsz megint román! 8 hónap alatt nem tudtad megcsinálni? már ismerjük ezt a "nyugi meglesz"-t, marci már mesélt róla eleget :DDDDDDDDDDDDDDD
Mar 25, 2013 12:24:08

Szerző: gennyes féregzsidó Mar 25, 2013 12:24:34
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Töltsd fel a videót</div>

Előbb meg kell vágni. Négy kamera képét kell felhasználni benne úgy, hogy látványosak legyenek a vágások, de közben a négy hangsáv közül folyamatosan a leginkább érthető legyen hallható. Nyugi, meglesz.</div>

ráérsz vele a Jövő héten.
Mar 25, 2013 12:24:34

Szerző: Csak egy olvasó Mar 25, 2013 12:25:05
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Töltsd fel a videót</div>

Előbb meg kell vágni. Négy kamera képét kell felhasználni benne úgy, hogy látványosak legyenek a vágások, de közben a négy hangsáv közül folyamatosan a leginkább érthető legyen hallható. Nyugi, meglesz.</div>
De a vágott anyag az manipuláció, nem? Ezt még te mondtad régebben. Miért manipulálsz, hallod? Ez milyen propaganda része?
Mar 25, 2013 12:25:05

Szerző: snecigeci Mar 25, 2013 12:25:16
Válasz
(0)
Mi tart vissza, hogy összevágd? Hiszen nem dolgozol. Így nem leszel világhírű riporter, recskás!
Mar 25, 2013 12:25:16

Szerző: Szentendre Mar 25, 2013 12:26:01
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Na meló, csá.</div>


kiss! ahogy latom ,ma degeszre keresed magad, mint ahogy szoktadxdxdxd

ma ki miatt nem tudsz dolgozni, ki kötelezett kamerazni? kiss miert hazudsz folyamatosan,kiss!! te fasz!
Mar 25, 2013 12:26:01

Szerző: tigriss Mar 25, 2013 12:26:51
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div><div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Töltsd fel a videót</div>

Előbb meg kell vágni. Négy kamera képét kell felhasználni benne úgy, hogy látványosak legyenek a vágások, de közben a négy hangsáv közül folyamatosan a leginkább érthető legyen hallható. Nyugi, meglesz.</div>
De a vágott anyag az manipuláció, nem? Ezt még te mondtad régebben. Miért manipulálsz, hallod? Ez milyen propaganda része?</div>

ja ez igaz! MIÉRT MANIPULÁLSZ?
Mar 25, 2013 12:26:51

Szerző: sodika Mar 25, 2013 12:29:39
Válasz
(0)
Most mondtam, hogy a hangsáv vágatlan lesz, csak feldobom a kamera-nézőpontok váltakozásával.
Mar 25, 2013 12:29:39

Szerző: sodika Mar 25, 2013 12:30:11
Válasz
(0)
Dolgozom, azért nincs időm most vágni.
Na meló, csá.
Mar 25, 2013 12:30:11

Szerző: snecigeci Mar 25, 2013 12:31:27
Válasz
(1)
Mikor hozod el a ledolgozott szentkoronákat a főnök úrtól?
Mar 25, 2013 12:31:27

Szerző: gennyes féregzsidó Mar 25, 2013 12:32:18
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Dolgozom, azért nincs időm most vágni.
Na meló, csá.</div>

minek dolgozol? hiszen te pénz nélkül is nagyon jól elvagy. kidőlt valamelyik gazdatest, vagy miért erőlteted a munkát?
Mar 25, 2013 12:32:18

Szerző: tigriss Mar 25, 2013 12:33:47
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Dolgozom, azért nincs időm most vágni.
Na meló, csá.</div>

magyarul akkor mégis vágsz?
Mar 25, 2013 12:33:47

Szerző: gennyes féregzsidó Mar 25, 2013 12:35:58
Válasz
(0)
kocsonya eddig 500-an szembesültek a cinken a farokverő munkásságoddal. mit saccolsz, mennyien lesznek még?
Mar 25, 2013 12:35:58

Szerző: Csak egy olvasó Mar 25, 2013 12:42:24
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Dolgozom, azért nincs időm most vágni.
Na meló, csá.</div>
Miért ügyködsz már megint a gonosz érdekében?
Mar 25, 2013 12:42:24

Szerző: tigriss Mar 25, 2013 12:46:08
Válasz
(1)
vajon mit dolgozhat? szólt a pátyi szippantós, hogy át kell színezni a hátteret?
Mar 25, 2013 12:46:08

Szerző: gennyes féregzsidó Mar 25, 2013 12:47:38
Válasz
(5)
bécigány szopóágon:

<img src="http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/602071_367574133357924_10313698_n.jpg" alt="602071_367574133357924_10313698_n.jpg" />
Mar 25, 2013 12:47:38

Szerző: IzomTibor Mar 25, 2013 12:56:45
Válasz
(0)
Szep szep, de a putrit mikor bontjak mar le??
Mar 25, 2013 12:56:45

Szerző: sodika Mar 25, 2013 12:57:38
Válasz
(0)
Ilyenkor szerintem meg kell mondani, hogy nem engeded be, hívjon rendőrt, és amíg az kiér, van 10 perced kézitáskában kivinni a lakásból, ami érték.
Mar 25, 2013 12:57:38

Szerző: tigriss Mar 25, 2013 12:58:39
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Ilyenkor szerintem meg kell mondani, hogy nem engeded be, hívjon rendőrt, és amíg az kiér, van 10 perced kézitáskában kivinni a lakásból, ami érték.</div>

nem úgy volt, hgoy dolgozol?
Mar 25, 2013 12:58:39

Szerző: Csak egy olvasó Mar 25, 2013 12:58:54
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Ilyenkor szerintem meg kell mondani, hogy nem engeded be, hívjon rendőrt, és amíg az kiér, van 10 perced kézitáskában kivinni a lakásból, ami érték.</div>
Ne magadból indulj ki, nem mindenkinek fér bele egy kézitáskába az összes értéke.
Mar 25, 2013 12:58:54

Szerző: gennyes féregzsidó Mar 25, 2013 12:59:43
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Ilyenkor szerintem meg kell mondani, hogy nem engeded be, hívjon rendőrt, és amíg az kiér, van 10 perced kézitáskában kivinni a lakásból, ami érték.</div>

idióta.:))

a bútorokat kézitáskában? nagyképernyős tv-t?
Mar 25, 2013 12:59:43

Szerző: sodika Mar 25, 2013 12:59:51
Válasz
(0)
Nem jöhet be. Hívjon rendőrt. 5 perc múlva nagy táskával a válladon: jó napot, uram, meggondoltam magam, itt van a kulcs, nekem sajnos most sietnem kell, legyen kedves, és adja le a szomszédnál, ha végzett. Viszont látásra.
Mar 25, 2013 12:59:51

Szerző: tigriss Mar 25, 2013 13:01:14
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Nem jöhet be. Hívjon rendőrt. 5 perc múlva nagy táskával a válladon: jó napot, uram, meggondoltam magam, itt van a kulcs, nekem sajnos most sietnem kell, legyen kedves, és adja le a szomszédnál, ha végzett. Viszont látásra.</div> takarodjál dolgozni , vagy tölts fel a fantasztikus interjút.
Mar 25, 2013 13:01:14

Szerző: gennyes féregzsidó Mar 25, 2013 13:01:38
Válasz
(0)
most tudtam meg, hogy létezik technika márkájú tv. <a href="http://tesco.hu/technika/televiziok" rel="nofollow" target="_blank">http://tesco.hu/technika/televiziok</a>
Mar 25, 2013 13:01:38

Szerző: sodika Mar 25, 2013 13:02:36
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
a bútorokat kézitáskában? nagyképernyős tv-t?</div>

Én hordozható műszaki cikkekben gondolkodom. :)

A tévének meg nem kell lennie nagyképernyősnek, van 1080p-s kompakt asztali kivételben is.
Mar 25, 2013 13:02:36

Szerző: gennyes féregzsidó Mar 25, 2013 13:02:37
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Nem jöhet be. Hívjon rendőrt. 5 perc múlva nagy táskával a válladon: jó napot, uram, meggondoltam magam, itt van a kulcs, nekem sajnos most sietnem kell, legyen kedves, és adja le a szomszédnál, ha végzett. Viszont látásra.</div>

1. viszontlátásra egy szó, te bukott szar.

2. továbbra is idióta vagy.
Mar 25, 2013 13:02:37

Szerző: sodika Mar 25, 2013 13:03:36
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
1. viszontlátásra egy szó, te bukott szar.

2. továbbra is idióta vagy.</div>

Nem. Ezzel a módszerrel bármit: készpénzt és aranyat is ki tudsz menekíteni. Mozgásodban a végrehajtó nem akadályozhat, amikor pedig kiér, már nem vagy ott.
Mar 25, 2013 13:03:36

Szerző: sodika Mar 25, 2013 13:03:57
Válasz
(0)
Amikor pedig kiér a rendőr, na.
Mar 25, 2013 13:03:57

Szerző: gennyes féregzsidó Mar 25, 2013 13:04:05
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
a bútorokat kézitáskában? nagyképernyős tv-t?</div>

Én hordozható műszaki cikkekben gondolkodom. :)

A tévének meg nem kell lennie nagyképernyősnek, van 1080p-s kompakt asztali kivételben is.</div>

te fehércigány vagy. normális ember jogkövető magatartásban gondolkodik, azaz kifizeti a tartozásait, és akkor nem jön végrehajtó.
Mar 25, 2013 13:04:05

Szerző: tigriss Mar 25, 2013 13:04:14
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
a bútorokat kézitáskában? nagyképernyős tv-t?</div>

Én hordozható műszaki cikkekben gondolkodom. :)

A tévének meg nem kell lennie nagyképernyősnek, van 1080p-s kompakt asztali kivételben is.</div>

ki a fasznak kell kompakt tévé? neked mondjuk fogalmad sincs, hogy milyen érzés egy 55"-es tévét nézni.... meghát megnéznéém ahogy megpróbálod kicipelni az értékeidet a lakásból :DDD bazmeg a buszra se mersz felszállni ha nincs ülőhely :DDD
Mar 25, 2013 13:04:14

Szerző: tigriss Mar 25, 2013 13:04:45
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
1. viszontlátásra egy szó, te bukott szar.

2. továbbra is idióta vagy.</div>

Nem. Ezzel a módszerrel bármit: készpénzt és aranyat is ki tudsz menekíteni. Mozgásodban a végrehajtó nem akadályozhat, amikor pedig kiér, már nem vagy ott.</div>

inkább fizetnétek tisztességesen, és akkor nem kell trükközni...
Mar 25, 2013 13:04:45

Szerző: Callahan Mar 25, 2013 13:04:54
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>a bútorokat kézitáskában? nagyképernyős tv-t?</div>

Sneci magából indult ki.
Neki az egész élete elfér egy laptoptáskában.
Mar 25, 2013 13:04:54

Szerző: sodika Mar 25, 2013 13:06:19
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">tigriss</div>neked mondjuk fogalmad sincs, hogy milyen érzés egy 55"-es tévét nézni....</div>

Mesélj. Érdekesen a látható pixelek? :)
Mar 25, 2013 13:06:19

Szerző: sodika Mar 25, 2013 13:07:47
Válasz
(0)
Na meló, csá.
Mar 25, 2013 13:07:47

Szerző: tigriss Mar 25, 2013 13:07:57
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">tigriss</div>neked mondjuk fogalmad sincs, hogy milyen érzés egy 55"-es tévét nézni....</div>

Mesélj. Érdekesen a látható pixelek? :)</div>

te mi a kurva anyádról beszélsz?? mi az hogy "érdekesen a látható pixelek"? ez mit jelent magyarul?

2,5 méteres nézési távolságból Full HD esetén nincs látható pixel te proletár. (mondjuk én HD-nál se látom)
Mar 25, 2013 13:07:57

Szerző: tigriss Mar 25, 2013 13:08:36
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Na meló, csá.</div>

te nézegessed a ratyi laptopodat, addig az otthoni mozijukkal szórakoznak.
Mar 25, 2013 13:08:36

Szerző: snecigeci Mar 25, 2013 13:08:57
Válasz
(3)
A tv-t nem 10cm-ről nézik, púpos. Normál távolságból (3m) megmutatod nekem a pixeleket egy HD lejátszásnál? Idióta.
Mar 25, 2013 13:08:57

Szerző: Callahan Mar 25, 2013 13:10:31
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Mesélj. Érdekesen a látható pixelek? :)</div>

1. Diszgráfiás vagy.
2. A nagyfelbontást szerinted mire találták ki? 15,6"-os recskaképernyőre?
Mar 25, 2013 13:10:31

Szerző: sodika Mar 25, 2013 13:10:40
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">tigriss</div>
2,5 méteres nézési távolságból Full HD esetén nincs látható pixel</div>

4 vagy 8k-nál közelről sincs.

Amíg csak 1080p-s felbontásban érhetőek el a filmek, 23"-nál nem kell nagyobb képátló, mert marhaság.
Mar 25, 2013 13:10:40

Szerző: sodika Mar 25, 2013 13:11:13
Válasz
(0)
Na meló, csá.
Mar 25, 2013 13:11:13

Szerző: tigriss Mar 25, 2013 13:12:44
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">tigriss</div>
2,5 méteres nézési távolságból Full HD esetén nincs látható pixel</div>

4 vagy 8k-nál közelről sincs.

Amíg csak 1080p-s felbontásban érhetőek el a filmek, 23"-nál nem kell nagyobb képátló, mert marhaság.</div>

idióta vagy. egyrészt UHD-nál is van pixel, csak kurva közelről kell nézni. mondom , hogy proletár vagy. neked jó a 23"-es játéktévé, én meg nézegetem az 55"-est.
Mar 25, 2013 13:12:44

Szerző: sodika Mar 25, 2013 13:14:39
Válasz
(0)
Nem állítom, hogy nincs. Azt állítom, hogy 1080p-nek 23"-ig nem értelme.
Mar 25, 2013 13:14:39

Szerző: sodika Mar 25, 2013 13:14:48
Válasz
(0)
Na meló, csá.
Mar 25, 2013 13:14:48

Szerző: Callahan Mar 25, 2013 13:15:32
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">tigriss</div>neked jó a 23"-es játéktévé, én meg nézegetem az 55"-est.</div>

Pontosítás: Sneci csak álmodik a 23"-os tévéről.
Ő laptopon nézi a homopornót, ami csak 15,6".
Mar 25, 2013 13:15:32

Szerző: Callahan Mar 25, 2013 13:15:59
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Azt állítom, hogy 1080p-nek 23"-ig nem értelme.</div>

Mondd, te beszélsz magyarul?
Mar 25, 2013 13:15:59

Szerző: snecigeci Mar 25, 2013 13:17:05
Válasz
(1)
Nagyon buta vagy púp. Megint olyanról osztod az észt, amiről fogalmad sincs. Szerintem te még életedben nem láttál 50"-os tv-t, sokunknak viszont ilyen van otthon. Maradj meg a saját szinteden, prolikám, ne ugass bele a nagyok dolgába.
Mar 25, 2013 13:17:05

Szerző: snecigeci Mar 25, 2013 13:19:19
Válasz
(0)
Sneci, anyádat felkészítetted már, hogy mi a teendő, ha megjelenik a végrehajtó? xD
Mar 25, 2013 13:19:19

Szerző: Callahan Mar 25, 2013 13:19:24
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Nagyon buta vagy púp. Megint olyanról osztod az észt, amiről fogalmad sincs.</div>

A proli irigység beszél belőle.

Meg akarja magyarázni, hogy a HDTV-nek nincs is értelme, holott ha tehetné, a legnagyobb tévén nézné Aaron Cute borotvált seggét.
Mar 25, 2013 13:19:24

Szerző: tigriss Mar 25, 2013 13:20:10
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Nem állítom, hogy nincs. Azt állítom, hogy 1080p-nek 23"-ig nem értelme.</div>

azt, hogy te mit állítasz, az irreleváns. nem értesz hozz, ehhez sem! fogd már fel! röhejesek ezek a kinyilatkoztatások.
Mar 25, 2013 13:20:10

Szerző: Csak egy olvasó Mar 25, 2013 13:21:21
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Nem állítom, hogy nincs. Azt állítom, hogy 1080p-nek 23"-ig nem értelme.</div>
Lehet, hogy az is sokat segítene, ha megcsináltatnád a szemüvegedet, akkor nem látnál mindent "pixelesen".
Mar 25, 2013 13:21:21

Szerző: gennyes féregzsidó Mar 25, 2013 13:22:38
Válasz
(1)
kocsonya, már 611 cinkolvasó értesült a recskagate-ről. hogy saccolod, mennyi lesz estig?
Mar 25, 2013 13:22:38

Szerző: SoDI-generátor Mar 25, 2013 13:52:46
Válasz
(1)
Ezek mind a keresztényi vezeklésemről és Pállá válásomról fognak értesülni, ami egy már 1000 éve keresztény országban nem szégyen.

Na meló, csá.
Mar 25, 2013 13:52:46

Szerző: alvilági fráter Mar 25, 2013 13:54:34
Válasz
(3)
<a href="http://hvg.hu/itthon/20130325_Legfegyverrel_tamadt_anyjara_a_Jobbik_egy" rel="nofollow" target="_blank">http://hvg.hu/itthon/20130325_Legfegyverrel_tamadt_anyjara_a_Jobbik_egy</a>

sodika ez micsoda? radikális propaganda hatása?
Mar 25, 2013 13:54:34

Szerző: Géntolvaj református Mar 25, 2013 13:58:36
Válasz
(3)
Sodi tagadja a nácibűnözést, tehát ő is felelős, hogy ennyire elharapózott.
Mar 25, 2013 13:58:36

Szerző: SoDI-generátor Mar 25, 2013 14:07:37
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">alvilági fráter</div><a href="http://hvg.hu/itthon/20130325_Legfegyverrel_tamadt_anyjara_a_Jobbik_egy" rel="nofollow" target="_blank">http://hvg.hu/itthon/20130325_Legfegyverrel_tamadt_anyjara_a_Jobbik_egy</a>sodika ez micsoda? radikális propaganda hatása?</div>

<b>Van még hova fejlődnöm! xD</b>
Mar 25, 2013 14:07:37

Szerző: Lázár Mar 25, 2013 14:09:48
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">tigriss</div>
2,5 méteres nézési távolságból Full HD esetén nincs látható pixel</div>

4 vagy 8k-nál közelről sincs.

Amíg csak 1080p-s felbontásban érhetőek el a filmek, 23"-nál nem kell nagyobb képátló, mert marhaság.</div>

És ha valaki azt mondaná hogy az Acer márkájú laptopnak nincs értelme?

Én pár napja böngésztem végig topicocat és a fele vélemény lesújtó a márkáról a másik fele meg az elmegy kategóriába sorolja.
Mar 25, 2013 14:09:48

Szerző: Zénó Mar 25, 2013 14:21:21
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">tigriss</div>
2,5 méteres nézési távolságból Full HD esetén nincs látható pixel</div>

4 vagy 8k-nál közelről sincs.

Amíg csak 1080p-s felbontásban érhetőek el a filmek, 23"-nál nem kell nagyobb képátló, mert marhaság.</div>

23"-on filmet nézni, na az a marhaság.
Mar 25, 2013 14:21:21

Szerző: alvilági fráter Mar 25, 2013 14:25:17
Válasz
(4)
a 23 sodinál a bűvös szám.
Mar 25, 2013 14:25:17

Szerző: snecigeci Mar 25, 2013 14:25:36
Válasz
(0)
A csóró sneciből csak az irigység beszél. Ez valamiért jó érzéssel tölt el engem.
Csak úgy sárgul az irigységtől, miközben a farkát rángatja. Na gyerünk snecikém, munkára, így nem lesz meg a játékhelikopter 2020-ra xD
Mar 25, 2013 14:25:36

Szerző: sodika Mar 25, 2013 14:38:48
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">Lázár</div>
Én pár napja böngésztem végig topicocat és a fele vélemény lesújtó a márkáról a másik fele meg az elmegy kategóriába sorolja.</div>

Átlagárban (100-150 ezer körül) én se vásároltam volna Acert. De 200 ezer forint feletti kategóriában már jól összerakják ők is.
Mar 25, 2013 14:38:48

Szerző: Haim Mar 25, 2013 14:38:53
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">Callahan</div><div class="quote">
<div class="author">gennyes féregzsidó</div>a bútorokat kézitáskában? nagyképernyős tv-t?</div>Sneci magából indult ki.Neki az egész élete elfér egy laptoptáskában.</div>

A 100 dollárosok és az aranytömbök elférnek kis helyen is hahó!
Mar 25, 2013 14:38:53

Szerző: Obi-Wan Kenobi Mar 25, 2013 14:40:39
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div>"Jók" a fogaid, "Laci"!
<img src="https://img.sodika.dk/imgur.com/dIYSBEe.jpg" alt="dIYSBEe.jpg" />

Megérte elkunyerálni valakitől ezt a kamerás szemüveget.</div>

I felt a great disturbance in the Force... as if millions of dentists suddenly cried out in terror and were suddenly silenced.
Mar 25, 2013 14:40:39

Szerző: Daciás troll Mar 25, 2013 14:41:09
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Lázár</div>
Én pár napja böngésztem végig topicocat és a fele vélemény lesújtó a márkáról a másik fele meg az elmegy kategóriába sorolja.</div>

Átlagárban (100-150 ezer körül) én se vásároltam volna Acert. De 200 ezer forint feletti kategóriában már jól összerakják ők is.</div>

Most akkor kezdjük onnan, hogy 200-ért nem lehet munkára való laptopot venni.
Mar 25, 2013 14:41:09

Szerző: tigriss Mar 25, 2013 14:41:49
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Lázár</div>
Én pár napja böngésztem végig topicocat és a fele vélemény lesújtó a márkáról a másik fele meg az elmegy kategóriába sorolja.</div>

Átlagárban (100-150 ezer körül) én se vásároltam volna Acert. De 200 ezer forint feletti kategóriában már jól összerakják ők is.</div>

persze.... a te szarod mennyibe is került?
Mar 25, 2013 14:41:49

Szerző: tigriss Mar 25, 2013 14:42:26
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">Daciás troll</div><div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Lázár</div>
Én pár napja böngésztem végig topicocat és a fele vélemény lesújtó a márkáról a másik fele meg az elmegy kategóriába sorolja.</div>

Átlagárban (100-150 ezer körül) én se vásároltam volna Acert. De 200 ezer forint feletti kategóriában már jól összerakják ők is.</div>

Most akkor kezdjük onnan, hogy 200-ért nem lehet munkára való laptopot venni.</div>

a sneci úgynevezett munkájához ez a kvázi laptop is megteszi
Mar 25, 2013 14:42:26

Szerző: Haim Mar 25, 2013 14:43:15
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">tigriss</div><div class="quote">
<div class="author">Daciás troll</div>
<div class="quote">
<div class="author">sodika</div>
<div class="quote">
<div class="author">Lázár</div>Én pár napja böngésztem végig topicocat és a fele vélemény lesújtó a márkáról a másik fele meg az elmegy kategóriába sorolja.</div>Átlagárban (100-150 ezer körül) én se vásároltam volna Acert. De 200 ezer forint feletti kategóriában már jól összerakják ők is.</div>Most akkor kezdjük onnan, hogy 200-ért nem lehet munkára való laptopot venni.</div>a sneci úgynevezett munkájához ez a kvázi laptop is megteszi</div>

Kvázi munkához kvázi laptop a kvázi embernek.
Mar 25, 2013 14:43:15

Szerző: Haim Mar 25, 2013 14:43:55
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>kocsonya, már 611 cinkolvasó értesült a recskagate-ről. hogy saccolod, mennyi lesz estig?</div>

Előre az 1000ért!!!!
Mar 25, 2013 14:43:55

Szerző: gennyes féregzsidó Mar 25, 2013 14:45:59
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">Haim</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>kocsonya, már 611 cinkolvasó értesült a recskagate-ről. hogy saccolod, mennyi lesz estig?</div>

Előre az 1000ért!!!!</div>

727-nél tart.
Mar 25, 2013 14:45:59

Szerző: ? Mar 25, 2013 14:54:36
Válasz
(0)
Sodi abba belegondoltál mi lesz ha beszarik a laptopod?
Mar 25, 2013 14:54:36

Szerző: Callahan Mar 25, 2013 15:00:42
Válasz
(6)
Sneci, ezekkel a megosztásokkal folyton önmagadat szopatod?

<img src="http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/578228_437379516347849_1100400974_n.jpg" alt="578228_437379516347849_1100400974_n.jpg" />
Mar 25, 2013 15:00:42

Szerző: sodika Mar 25, 2013 15:16:29
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">?</div>Sodi abba belegondoltál mi lesz ha beszarik a laptopod?</div>

Meg kell javíttatni.
Mar 25, 2013 15:16:29

Szerző: snecigeci Mar 25, 2013 15:18:58
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Meg kell javíttatni.</div>

Ja. Alaplapcsere: 80 rugó.
Mar 25, 2013 15:18:58
« 1496 1497 1498 1499 1500 1501 1502 1503 1504 1505 »
1739567 komment.

114 látogató online.

A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™