Szerző:
Géntolvaj református
Mar 26, 2013 18:16:31
Válasz
(0)
Sodi, válaszolj! Szerinted Isten választott népe a magyar, itt van a Föld szívcsakrája, és Isten azt akarja, hogy a magyarok legyőzzék a levegőtolvaj zsidókat?
Mar 26, 2013 18:16:31
pilvax coffee shop
Mar 26, 2013 18:17:49
Néhány éve (még a Kapitalista Párt-os korszakban) nem gondoltam volna, hogy SoDI egyszer eljut ide.
Hát hiába, a lecsúszás...
Hát hiába, a lecsúszás...
Mar 26, 2013 18:17:49
Ószövetségi Düh
Mar 26, 2013 18:21:26
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">grafikus007</div>Ki fogja eldönteni, hogy ki kapja a medencés villát és ki a panelt?</div>
A személyes teljesítmény jutalmazása nem lesz betiltva, mondom.</div>
Nem ez volt a kérdés, te autista.
A személyes teljesítmény jutalmazása nem lesz betiltva, mondom.</div>
Nem ez volt a kérdés, te autista.
Mar 26, 2013 18:21:26
sodika
Mar 26, 2013 19:15:11
<div class="quote"><div class="author">Ószövetségi Düh</div>
Nem ez volt a kérdés, te autista.</div>
Az, hogy a teljesítmény dönt, releváns válasz a kérdésedre.
Nem ez volt a kérdés, te autista.</div>
Az, hogy a teljesítmény dönt, releváns válasz a kérdésedre.
Mar 26, 2013 19:15:11
Géntolvaj református
Mar 26, 2013 19:16:59
Tegnap még azt mondtad, hogy nem akarsz komcsikat látni a hatalomban, ma pedig azt, hogy komcsikat akarsz látni a hatalomban, és az egyetlen kikötésed az, hogy ne legyenek ateisták? Egy nap alatt ennyi minden változott?
Mar 26, 2013 19:16:59
Haim
Mar 26, 2013 19:17:42
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Ószövetségi Düh</div>
Nem ez volt a kérdés, te autista.</div>
Az, hogy a teljesítmény dönt, releváns válasz a kérdésedre.</div>
A te eddigi teljesítményed alapján egy 30 éves munkatábori tagságot érdemelsz.
Nem ez volt a kérdés, te autista.</div>
Az, hogy a teljesítmény dönt, releváns válasz a kérdésedre.</div>
A te eddigi teljesítményed alapján egy 30 éves munkatábori tagságot érdemelsz.
Mar 26, 2013 19:17:42
sakálember
Mar 26, 2013 19:18:19
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">grafikus007</div>Ki fogja eldönteni, hogy ki kapja a medencés villát és ki a panelt?</div>
A személyes teljesítmény jutalmazása nem lesz betiltva, mondom.</div>
Jó, és majd te döntöd el, hogy kinek mije legyen mi? Neked a leszrepcsi meg a leszikszhatos meg a leszmedencésiroda, a szomszéd pityunak meg a panel, szuzuki meg a három műszakos gyári meló, mi? Álmodjál még!
A személyes teljesítmény jutalmazása nem lesz betiltva, mondom.</div>
Jó, és majd te döntöd el, hogy kinek mije legyen mi? Neked a leszrepcsi meg a leszikszhatos meg a leszmedencésiroda, a szomszéd pityunak meg a panel, szuzuki meg a három műszakos gyári meló, mi? Álmodjál még!
Mar 26, 2013 19:18:19
Haim
Mar 26, 2013 19:19:17
<div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>Tegnap még azt mondtad, hogy nem akarsz komcsikat látni a hatalomban, ma pedig azt, hogy komcsikat akarsz látni a hatalomban, és az egyetlen kikötésed az, hogy ne legyenek ateisták? Egy nap alatt ennyi minden változott?</div>
Szedjük le a mázt sodi gondolatairól. Azt akarja a hatalomban látni, aki ad neki borsófőzeléket és sört. Az pedig az isten lesz, aki girosztálra és energiaitalra is meghívja.
Szedjük le a mázt sodi gondolatairól. Azt akarja a hatalomban látni, aki ad neki borsófőzeléket és sört. Az pedig az isten lesz, aki girosztálra és energiaitalra is meghívja.
Mar 26, 2013 19:19:17
Haim
Mar 26, 2013 19:19:59
<div class="quote"><div class="author">Haim</div><div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>Tegnap még azt mondtad, hogy nem akarsz komcsikat látni a hatalomban, ma pedig azt, hogy komcsikat akarsz látni a hatalomban, és az egyetlen kikötésed az, hogy ne legyenek ateisták? Egy nap alatt ennyi minden változott?</div>
Szedjük le a mázt sodi gondolatairól. Azt akarja a hatalomban látni, aki ad neki borsófőzeléket és sört. Az pedig az isten lesz, aki girosztálra és energiaitalra is meghívja.</div>
Ja, a sört nem is szereti. Aki ad neki kevertet.
Szedjük le a mázt sodi gondolatairól. Azt akarja a hatalomban látni, aki ad neki borsófőzeléket és sört. Az pedig az isten lesz, aki girosztálra és energiaitalra is meghívja.</div>
Ja, a sört nem is szereti. Aki ad neki kevertet.
Mar 26, 2013 19:19:59
sodika
Mar 26, 2013 19:23:16
A teljesítmény nem az én döntésem.
A teljesítmény az egyszerűen teljesítmény.
A teljesítmény az egyszerűen teljesítmény.
Mar 26, 2013 19:23:16
pilvax coffee shop
Mar 26, 2013 19:24:20
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>A teljesítmény nem az én döntésem.
A teljesítmény az egyszerűen teljesítmény.</div>
Értékítélettől független teljesítmény nem létezik.
Valakinek valamilyen értékrendszer alapján meg kell ítélnie, mi a teljesítmény, és mekkora, és mi nem az!
A teljesítmény az egyszerűen teljesítmény.</div>
Értékítélettől független teljesítmény nem létezik.
Valakinek valamilyen értékrendszer alapján meg kell ítélnie, mi a teljesítmény, és mekkora, és mi nem az!
Mar 26, 2013 19:24:20
Callahan
Mar 26, 2013 19:24:56
Sneci, vallási témában még van mit kifejtened.
Hivatkozol a hagyományra: Magyarország ezer éve keresztény ország. De ha a hagyományt nézzük, akkor vissza lehetne hozni a feudalizmust, a monarchiát, a születési előjogokat stb.
Továbbá arról dumálsz, hogy bármilyen vallás elfogadható, csak ne legyen az illető ateista. De nem az lenne "logikus", hogy az ezer éve keresztény Magyarországon a kereszténység legyen az államvallás? Miért jobb a szcientológia, mint az ateizmus?
Hivatkozol a hagyományra: Magyarország ezer éve keresztény ország. De ha a hagyományt nézzük, akkor vissza lehetne hozni a feudalizmust, a monarchiát, a születési előjogokat stb.
Továbbá arról dumálsz, hogy bármilyen vallás elfogadható, csak ne legyen az illető ateista. De nem az lenne "logikus", hogy az ezer éve keresztény Magyarországon a kereszténység legyen az államvallás? Miért jobb a szcientológia, mint az ateizmus?
Mar 26, 2013 19:24:56
snecigeci
Mar 26, 2013 19:25:27
Sneci, én az alapjövedelemről kérdeznék.
- Mi fog történni a gazdasággal, ha az alapjövedelem bevezetése után az emberek 95%-a felmond a munkahelyén (hiszen ugyanannyit, vagy többet kap majd munka nélkül (200k), mint jelenleg a munkahelyén, akkor minek dolgozzon)?
- Miből fizeti az állam a havi 200 ezret, ha jelenleg is csak hitelekből tudja fenntartani magát? Ti még az adók nagy részét is eltörölnétek(pl áfa).
- Mi fog történni a gazdasággal, ha az alapjövedelem bevezetése után az emberek 95%-a felmond a munkahelyén (hiszen ugyanannyit, vagy többet kap majd munka nélkül (200k), mint jelenleg a munkahelyén, akkor minek dolgozzon)?
- Miből fizeti az állam a havi 200 ezret, ha jelenleg is csak hitelekből tudja fenntartani magát? Ti még az adók nagy részét is eltörölnétek(pl áfa).
Mar 26, 2013 19:25:27
sodika
Mar 26, 2013 19:26:21
<div class="quote"><div class="author">pilvax coffee shop</div>
Értékítélettől független teljesítmény nem létezik.</div>
Azt mi is a piacra hagyjuk.
Értékítélettől független teljesítmény nem létezik.</div>
Azt mi is a piacra hagyjuk.
Mar 26, 2013 19:26:21
Ószövetségi Düh
Mar 26, 2013 19:26:26
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Ószövetségi Düh</div>
Nem ez volt a kérdés, te autista.</div>
Az, hogy a teljesítmény dönt, releváns válasz a kérdésedre.</div>
A teljesítmény egy fogalom, nem tud dönteni, te autista.
Ugyanúgy, mint ahogy az időjárás sem tud döntéseket hozni.
Súlyosan hülye vagy, egy egyszerű kérdést sem tudsz értelmezni.
Nem ez volt a kérdés, te autista.</div>
Az, hogy a teljesítmény dönt, releváns válasz a kérdésedre.</div>
A teljesítmény egy fogalom, nem tud dönteni, te autista.
Ugyanúgy, mint ahogy az időjárás sem tud döntéseket hozni.
Súlyosan hülye vagy, egy egyszerű kérdést sem tudsz értelmezni.
Mar 26, 2013 19:26:26
Callahan
Mar 26, 2013 19:26:40
<div class="quote"><div class="author">pilvax coffee shop</div>Értékítélettől független teljesítmény nem létezik.
Valakinek valamilyen értékrendszer alapján meg kell ítélnie, mi a teljesítmény, és mekkora, és mi nem az!</div>
Így van.
Sneci pl. azt hiszi, hogy óriási szolgálatot tesz a nemzetnek a videóival (amiket senki sem néz), így az ő értékítélete szerint ez nagy teljesítmény, amit honorálni kéne.
Valakinek valamilyen értékrendszer alapján meg kell ítélnie, mi a teljesítmény, és mekkora, és mi nem az!</div>
Így van.
Sneci pl. azt hiszi, hogy óriási szolgálatot tesz a nemzetnek a videóival (amiket senki sem néz), így az ő értékítélete szerint ez nagy teljesítmény, amit honorálni kéne.
Mar 26, 2013 19:26:40
sodika
Mar 26, 2013 19:27:10
<div class="quote"><div class="author">Callahan</div>
Továbbá arról dumálsz, hogy bármilyen vallás elfogadható, csak ne legyen az illető ateista.</div>
Legjobb a kereszténység, de mást is tolerálunk.
Továbbá arról dumálsz, hogy bármilyen vallás elfogadható, csak ne legyen az illető ateista.</div>
Legjobb a kereszténység, de mást is tolerálunk.
Mar 26, 2013 19:27:10
sakálember
Mar 26, 2013 19:27:10
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>A teljesítmény nem az én döntésem.
A teljesítmény az egyszerűen teljesítmény.</div>
Ez szerintem teljesen logikus. Mondjuk Sodi faszverésben elég jó teljesítményt nyújt, csak az a baj hogy azért nem adnak semmit. Sodi, szerinted a jól teljesítő faszverőt is fizetni kellene?
A teljesítmény az egyszerűen teljesítmény.</div>
Ez szerintem teljesen logikus. Mondjuk Sodi faszverésben elég jó teljesítményt nyújt, csak az a baj hogy azért nem adnak semmit. Sodi, szerinted a jól teljesítő faszverőt is fizetni kellene?
Mar 26, 2013 19:27:10
Ószövetségi Düh
Mar 26, 2013 19:27:30
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">pilvax coffee shop</div>
Értékítélettől független teljesítmény nem létezik.</div>
Azt mi is a piacra hagyjuk.</div>
Akkor meg mit akarsz változtatni, te idióta? A teljesítményt most is a piac árazza be. Például a tiédet nulla forintra.
Értékítélettől független teljesítmény nem létezik.</div>
Azt mi is a piacra hagyjuk.</div>
Akkor meg mit akarsz változtatni, te idióta? A teljesítményt most is a piac árazza be. Például a tiédet nulla forintra.
Mar 26, 2013 19:27:30
sodika
Mar 26, 2013 19:28:33
snecigeci :
Az alapjövedelemre az ország javainak igazságos elosztása nyújt fedezetet. A piacot szeretjük, a kifosztást nem.
Az alapjövedelemre az ország javainak igazságos elosztása nyújt fedezetet. A piacot szeretjük, a kifosztást nem.
Mar 26, 2013 19:28:33
Callahan
Mar 26, 2013 19:28:36
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>- Miből fizeti az állam a havi 200 ezret, ha jelenleg is csak hitelekből tudja fenntartani magát? Ti még az adók nagy részét is eltörölnétek(pl áfa).</div>
Erre válaszolj, Recskás!
És ne úgy, hogy "nézd meg youtube-on az erről szóló 3 órás kisfilmet".
Erre válaszolj, Recskás!
És ne úgy, hogy "nézd meg youtube-on az erről szóló 3 órás kisfilmet".
Mar 26, 2013 19:28:36
snecigeci
Mar 26, 2013 19:29:27
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Legjobb a kereszténység, de mást is tolerálunk.</div>
Mintha ez lenne a legnagyobb probléma itt. Ebből látszik a legjobban, hogy autista vagy.
Mintha ez lenne a legnagyobb probléma itt. Ebből látszik a legjobban, hogy autista vagy.
Mar 26, 2013 19:29:27
sodika
Mar 26, 2013 19:29:35
Piac és alapjövedelem együtt. Ez a fasza.
Ez a valódi szociális piacgazdaság.
Ez a valódi szociális piacgazdaság.
Mar 26, 2013 19:29:35
Callahan
Mar 26, 2013 19:30:20
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Legjobb a kereszténység, de mást is tolerálunk.</div>
Ez nem válasz a kérdésre.
Ha már az az érved, hogy Magyarország egy keresztény ország, akkor miért fér bele a szcientológia, és az ateizmus miért nem?
Büszke vagy a logikádra, akkor erre válaszolj!
Ez nem válasz a kérdésre.
Ha már az az érved, hogy Magyarország egy keresztény ország, akkor miért fér bele a szcientológia, és az ateizmus miért nem?
Büszke vagy a logikádra, akkor erre válaszolj!
Mar 26, 2013 19:30:20
snecigeci
Mar 26, 2013 19:30:31
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>snecigeci :
Az alapjövedelemre az ország javainak igazságos elosztása nyújt fedezetet. A piacot szeretjük, a kifosztást nem.</div>
Miféle javakról van szó?
Az alapjövedelemre az ország javainak igazságos elosztása nyújt fedezetet. A piacot szeretjük, a kifosztást nem.</div>
Miféle javakról van szó?
Mar 26, 2013 19:30:31
snecigeci
Mar 26, 2013 19:31:03
A 2 kérdésre válaszolj, egyenként:
- Mi fog történni a gazdasággal, ha az alapjövedelem bevezetése után az emberek 95%-a felmond a munkahelyén (hiszen ugyanannyit, vagy többet kap majd munka nélkül (200k), mint jelenleg a munkahelyén, akkor minek dolgozzon)?
- Miből fizeti az állam a havi 200 ezret, ha jelenleg is csak hitelekből tudja fenntartani magát? Ti még az adók nagy részét is eltörölnétek(pl áfa).
- Mi fog történni a gazdasággal, ha az alapjövedelem bevezetése után az emberek 95%-a felmond a munkahelyén (hiszen ugyanannyit, vagy többet kap majd munka nélkül (200k), mint jelenleg a munkahelyén, akkor minek dolgozzon)?
- Miből fizeti az állam a havi 200 ezret, ha jelenleg is csak hitelekből tudja fenntartani magát? Ti még az adók nagy részét is eltörölnétek(pl áfa).
Mar 26, 2013 19:31:03
Ószövetségi Düh
Mar 26, 2013 19:31:56
<div class="quote"><div class="author">pilvax coffee shop</div>Néhány éve (még a Kapitalista Párt-os korszakban) nem gondoltam volna, hogy SoDI egyszer eljut ide.
Hát hiába, a lecsúszás...</div>
Pedig Sodika fejében tökugyanúgy forognak a fogaskerekek azóta is: "kapitalistaként" is egy önző hálátlan szardarab volt, nála szorgalmasabb csoporttársait fikázta, az anyja pénzén játszotta a dandyt, jótékony célokra egy fillért nem költött, sőt, diákhitelt és támogatást vett fel, mondván, az neki "jár".
Azóta sem változott semmi, most is egy önző, hálátlan, telhetetlen szardarab, csak a lustasága miatt elfogyott a pénze, ezért most már mások javait követeli magának.
Sneci, te egy utolsó parazita féreg vagy, még a prolik is leköpnének.
Hát hiába, a lecsúszás...</div>
Pedig Sodika fejében tökugyanúgy forognak a fogaskerekek azóta is: "kapitalistaként" is egy önző hálátlan szardarab volt, nála szorgalmasabb csoporttársait fikázta, az anyja pénzén játszotta a dandyt, jótékony célokra egy fillért nem költött, sőt, diákhitelt és támogatást vett fel, mondván, az neki "jár".
Azóta sem változott semmi, most is egy önző, hálátlan, telhetetlen szardarab, csak a lustasága miatt elfogyott a pénze, ezért most már mások javait követeli magának.
Sneci, te egy utolsó parazita féreg vagy, még a prolik is leköpnének.
Mar 26, 2013 19:31:56
sodika
Mar 26, 2013 19:32:44
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>
Miféle javakról van szó?</div>
Elhangzik a videóban. Palagáz, geotermikus energia.
Miféle javakról van szó?</div>
Elhangzik a videóban. Palagáz, geotermikus energia.
Mar 26, 2013 19:32:44
banshee
Mar 26, 2013 19:32:44
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>snecigeci :
Az alapjövedelemre az ország javainak igazságos elosztása nyújt fedezetet. A piacot szeretjük, a kifosztást nem.</div>
Igazságos? Kinek az igazsága?
Az alapjövedelemre az ország javainak igazságos elosztása nyújt fedezetet. A piacot szeretjük, a kifosztást nem.</div>
Igazságos? Kinek az igazsága?
Mar 26, 2013 19:32:44
Brian
Mar 26, 2013 19:32:52
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Callahan</div>
Továbbá arról dumálsz, hogy bármilyen vallás elfogadható, csak ne legyen az illető ateista.</div>
Legjobb a kereszténység, de mást is tolerálunk.</div>
ki ez a tobbesszam, recskabaoy? a munkatarsak a szerkesztosegben? a masztipartis sodi meg a javorszarvasember?
Továbbá arról dumálsz, hogy bármilyen vallás elfogadható, csak ne legyen az illető ateista.</div>
Legjobb a kereszténység, de mást is tolerálunk.</div>
ki ez a tobbesszam, recskabaoy? a munkatarsak a szerkesztosegben? a masztipartis sodi meg a javorszarvasember?
Mar 26, 2013 19:32:52
sodika
Mar 26, 2013 19:32:52
Na meló, csá.
Mar 26, 2013 19:32:52
sakálember
Mar 26, 2013 19:33:15
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>snecigeci :
Az alapjövedelemre az ország javainak igazságos elosztása nyújt fedezetet. A piacot szeretjük, a kifosztást nem.</div>
Ez szép, csak te is (mint ahogy még egy pár pihent agyú vadbarom) azt képzelitek, hogy az állam termeli a javakat, pedig az EMBEREK termelik a javakat. Az emberek pedig akkor termelnek igazán sokat, jót és jól, ha motiválva vannak. Ha azt látják, hogy az állam elveszi a nehezen megtermelt javaikat és odaadja olyan léhűtő faszverőknek, mint te, akkor nem fognak dolgozni, ergo az országnak nem lesznek javaik. Ez van sajnos most, többek között miattad is, recskás!
Az alapjövedelemre az ország javainak igazságos elosztása nyújt fedezetet. A piacot szeretjük, a kifosztást nem.</div>
Ez szép, csak te is (mint ahogy még egy pár pihent agyú vadbarom) azt képzelitek, hogy az állam termeli a javakat, pedig az EMBEREK termelik a javakat. Az emberek pedig akkor termelnek igazán sokat, jót és jól, ha motiválva vannak. Ha azt látják, hogy az állam elveszi a nehezen megtermelt javaikat és odaadja olyan léhűtő faszverőknek, mint te, akkor nem fognak dolgozni, ergo az országnak nem lesznek javaik. Ez van sajnos most, többek között miattad is, recskás!
Mar 26, 2013 19:33:15
XVI. Benedek
Mar 26, 2013 19:33:56
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Callahan</div>
Továbbá arról dumálsz, hogy bármilyen vallás elfogadható, csak ne legyen az illető ateista.</div>
Legjobb a kereszténység, de mást is tolerálunk.</div>
Hol a keresztleveled, te pogány geci?
Továbbá arról dumálsz, hogy bármilyen vallás elfogadható, csak ne legyen az illető ateista.</div>
Legjobb a kereszténység, de mást is tolerálunk.</div>
Hol a keresztleveled, te pogány geci?
Mar 26, 2013 19:33:56
Brian
Mar 26, 2013 19:34:58
egyebkent ha kotelezove tennetek valamilyen vallas felvetelet, es a nep valamilyen okbol beter izraelitanak, akkor mit csinaltok, kicsirigo?
Mar 26, 2013 19:34:58
banshee
Mar 26, 2013 19:35:46
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>
Miféle javakról van szó?</div>
Elhangzik a videóban. Palagáz, geotermikus energia.</div>
És ez hogy jön ki a földből?
Táncol a sámán és kijön magától?
Miféle javakról van szó?</div>
Elhangzik a videóban. Palagáz, geotermikus energia.</div>
És ez hogy jön ki a földből?
Táncol a sámán és kijön magától?
Mar 26, 2013 19:35:46
sakálember
Mar 26, 2013 19:36:49
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>
Miféle javakról van szó?</div>
Elhangzik a videóban. Palagáz, geotermikus energia.</div>
Bazmeg, Zsodrák, fogjál ásót, lapátot, menj ki a pusztába, kezdjél ásni és termeld ki te a palagázt meg a geotermikus energiát. Ha sikerül ipari mértékben, akkor add oda az államnak! Na mit szólsz?
Miféle javakról van szó?</div>
Elhangzik a videóban. Palagáz, geotermikus energia.</div>
Bazmeg, Zsodrák, fogjál ásót, lapátot, menj ki a pusztába, kezdjél ásni és termeld ki te a palagázt meg a geotermikus energiát. Ha sikerül ipari mértékben, akkor add oda az államnak! Na mit szólsz?
Mar 26, 2013 19:36:49
banshee
Mar 26, 2013 19:36:56
Ja, miért igazságos az alapjövedelem?
Miért kapjon valaki munka nélkül bevételt?
Aki nem dolgozik, ne is egyék, nem?
Miért kapjon valaki munka nélkül bevételt?
Aki nem dolgozik, ne is egyék, nem?
Mar 26, 2013 19:36:56
snecigeci
Mar 26, 2013 19:36:59
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Elhangzik a videóban. Palagáz, geotermikus energia.</div>
Sneci, te fájóan hülye vagy. Olvass már utána ezeknek, mielőtt pofázol..
Sneci, te fájóan hülye vagy. Olvass már utána ezeknek, mielőtt pofázol..
Mar 26, 2013 19:36:59
Ószövetségi Düh
Mar 26, 2013 19:38:17
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>
Miféle javakról van szó?</div>
Elhangzik a videóban. Palagáz, geotermikus energia.</div>
Maradjunk annyiban, hogy fingod nincs sem a palagáz kitermeléséről, sem a geotermikus hőerőművekről.
Miféle javakról van szó?</div>
Elhangzik a videóban. Palagáz, geotermikus energia.</div>
Maradjunk annyiban, hogy fingod nincs sem a palagáz kitermeléséről, sem a geotermikus hőerőművekről.
Mar 26, 2013 19:38:17
Callahan
Mar 26, 2013 19:39:00
<div class="quote"><div class="author">Brian</div>egyebkent ha kotelezove tennetek valamilyen vallas felvetelet, es a nep valamilyen okbol beter izraelitanak, akkor mit csinaltok, kicsirigo?</div>
Ezt már kérdeztük tőle, azt mondta, az se gond, ha valaki izraelita, csak ne legyen ateista.
Az autizmusát jól mutatja, hogy az a vágya, hogy papíron mindenkinek legyen vallása, de gyakorolni már nem kéne. Tehát jelentősége semmi nem lenne ennek az intézkedésnek.
Ezt már kérdeztük tőle, azt mondta, az se gond, ha valaki izraelita, csak ne legyen ateista.
Az autizmusát jól mutatja, hogy az a vágya, hogy papíron mindenkinek legyen vallása, de gyakorolni már nem kéne. Tehát jelentősége semmi nem lenne ennek az intézkedésnek.
Mar 26, 2013 19:39:00
snecigeci
Mar 26, 2013 19:39:52
Jó, erre nem tudtál válaszolni. Akkor arra válaszolj, hogy mi lesz, ha megáll az élet az országban, mert mindenki otthon marad henyélni.
Ki fogja a bliccelő seggedet fuvarozni? Mert buszsofőr inkább a tv-t nézi otthon. A KFC-ben sem fognak kiszolgálni, hiába kaptál a gazdatesttől egy ötezrest. A pultos csak otthon marad, és a dupláját kapja a mostani fizetésének.
Ki fogja a bliccelő seggedet fuvarozni? Mert buszsofőr inkább a tv-t nézi otthon. A KFC-ben sem fognak kiszolgálni, hiába kaptál a gazdatesttől egy ötezrest. A pultos csak otthon marad, és a dupláját kapja a mostani fizetésének.
Mar 26, 2013 19:39:52
snecigeci
Mar 26, 2013 19:41:28
Buta púp úgy képzeli, hogy lefúrnak a pátyi legelőn, és feltör a palagáz. Csak olyan hülyék a magyarok, hogy eddig senkinek sem jutott ez eszébe.
Mar 26, 2013 19:41:28
Ószövetségi Düh
Mar 26, 2013 19:42:38
Púp, te miért nem építettél anyád kertjében fúrótornyot meg erőművet?
Örök energia ingyen, sose kell többé rezsit fizetni!
( Max a szippantósnak :D )
Örök energia ingyen, sose kell többé rezsit fizetni!
( Max a szippantósnak :D )
Mar 26, 2013 19:42:38
sakálember
Mar 26, 2013 19:43:12
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Jó, erre nem tudtál válaszolni. Akkor arra válaszolj, hogy mi lesz, ha megáll az élet az országban, mert mindenki otthon marad henyélni.
Ki fogja a bliccelő seggedet fuvarozni? Mert buszsofőr inkább a tv-t nézi otthon. A KFC-ben sem fognak kiszolgálni, hiába kaptál a gazdatesttől egy ötezrest. A pultos csak otthon marad, és a dupláját kapja a mostani fizetésének.</div>
Szerintem az ő fejében ezeket az embereket az "épülettel együtt adják", egyszerű NPC-k, tartozékok.
Ki fogja a bliccelő seggedet fuvarozni? Mert buszsofőr inkább a tv-t nézi otthon. A KFC-ben sem fognak kiszolgálni, hiába kaptál a gazdatesttől egy ötezrest. A pultos csak otthon marad, és a dupláját kapja a mostani fizetésének.</div>
Szerintem az ő fejében ezeket az embereket az "épülettel együtt adják", egyszerű NPC-k, tartozékok.
Mar 26, 2013 19:43:12
snecigeci
Mar 26, 2013 19:43:13
Továbbra sem értem, ha mondjuk 2014-től bevezetnék a 200 ezres alapjövedelmet, akkor ezt miből fizetné az állam.
Nagy hirtelen építenek néhány száz erőművet (beruházás megtérülési ideje 20-30 év), majd azok okádni kezdik a pénzt?
Nagy hirtelen építenek néhány száz erőművet (beruházás megtérülési ideje 20-30 év), majd azok okádni kezdik a pénzt?
Mar 26, 2013 19:43:13
sodi-generátor
Mar 26, 2013 19:43:23
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Sneci, te fájóan hülye vagy. Olvass már utána ezeknek, mielőtt pofázol..</div>
<b>Mondd, te nem figyeled a facebook-os megosztásaimat?</b>
Múltkor is megosztottam egy cikket, ami VILÁGOSAN leírja, hogy ezek már létező jelenségek, csak a Greenpiece vagy valami faszom gittegylet nem engedi őket kiaknázni (nyilván a cionista érdekekkel összhangban).
Mindegy. Na meló, csá.
<b>Mondd, te nem figyeled a facebook-os megosztásaimat?</b>
Múltkor is megosztottam egy cikket, ami VILÁGOSAN leírja, hogy ezek már létező jelenségek, csak a Greenpiece vagy valami faszom gittegylet nem engedi őket kiaknázni (nyilván a cionista érdekekkel összhangban).
Mindegy. Na meló, csá.
Mar 26, 2013 19:43:23
banshee
Mar 26, 2013 19:46:09
<a href="http://hu.wikipedia.org/wiki/Palag%C3%A1z" rel="nofollow" target="_blank">http://hu.wikipedia.org/wiki/Palag%C3%A1z</a>
<i>Magyarország területén kb 6-7000 méterre a Föld felszíne alatt hatalmas nem-hagyományos gázkincs rejlik. A makói földgázvagyont a világ egyik legnagyobb nem hagyományos földgáz lelőhelyeként emlegetik. A Falcon Oil & Gas Ltd. 2005. évi kezdettel három kutatófúrással kijelölte a lelőhely határait, és három másik fúrást is végzett a terület közepén, 2007. májusában pedig kitermelési koncessziót kapott a kormánytól mintegy 100 ezer hektárra. A társaság úgy becsülte, hogy a koncesszió területe körülbelül 1,2 billió köbméter földgázt tartalmaz, ami háromszor annyi, mint Nagy-Britannia bizonyított földgázkészlete. Sajnos azonban nem feltételezhetjük, hogy ez a gáz egyenértékű az Egyesült Államokban és Kanadában feltárt gázmezők termékével. A Makó alatt fekvő gázmező terméke olyan mélyen fekvő és magas hőmérsékletű környezetben fekszik, amelyben az amerikai gáz kinyerésére alkalmazott berendezések, mérőeszközök és számítástechnikai rendszerek a gáz kiaknázására teljesen használhatatlanok lennének. Úgy látszik, hogy a világ más részén talált gázok se hasonlóak a magyar természeti forráshoz, mert eddig nem volt olyan vállalkozó, amely a magyar viszonyokra alkalmas berendezést fel tudott volna ajánlani.</i>
Nademajd a szeánszszobában rákoncentrálnak és magától feltör!
<i>Magyarország területén kb 6-7000 méterre a Föld felszíne alatt hatalmas nem-hagyományos gázkincs rejlik. A makói földgázvagyont a világ egyik legnagyobb nem hagyományos földgáz lelőhelyeként emlegetik. A Falcon Oil & Gas Ltd. 2005. évi kezdettel három kutatófúrással kijelölte a lelőhely határait, és három másik fúrást is végzett a terület közepén, 2007. májusában pedig kitermelési koncessziót kapott a kormánytól mintegy 100 ezer hektárra. A társaság úgy becsülte, hogy a koncesszió területe körülbelül 1,2 billió köbméter földgázt tartalmaz, ami háromszor annyi, mint Nagy-Britannia bizonyított földgázkészlete. Sajnos azonban nem feltételezhetjük, hogy ez a gáz egyenértékű az Egyesült Államokban és Kanadában feltárt gázmezők termékével. A Makó alatt fekvő gázmező terméke olyan mélyen fekvő és magas hőmérsékletű környezetben fekszik, amelyben az amerikai gáz kinyerésére alkalmazott berendezések, mérőeszközök és számítástechnikai rendszerek a gáz kiaknázására teljesen használhatatlanok lennének. Úgy látszik, hogy a világ más részén talált gázok se hasonlóak a magyar természeti forráshoz, mert eddig nem volt olyan vállalkozó, amely a magyar viszonyokra alkalmas berendezést fel tudott volna ajánlani.</i>
Nademajd a szeánszszobában rákoncentrálnak és magától feltör!
Mar 26, 2013 19:46:09
sodi-generátor
Mar 26, 2013 19:49:22
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Ki fogja a bliccelő seggedet fuvarozni? Mert buszsofőr inkább a tv-t nézi otthon. A KFC-ben sem fognak kiszolgálni, hiába kaptál a gazdatesttől egy ötezrest. A pultos csak otthon marad, és a dupláját kapja a mostani fizetésének.</div>
Irreleváns, ugyanis a teljesítményt ettől FÜGGETLENÜL díjazni kell. Ha az alapjövedelmet havi 200 ezer forintra (vagy Szentkoronára) lőnénk be, akkor a KFC-ben a pultos nyilván többet keresne, mint most. Kapna mondjuk havi 400 ezret.
Persze ezzel együtt a termékek árát is növelni kéne, mivel az a filozófiánk, hogy a fogyasztásnak kell pörgetnie a gazdaságot. Egy kiló liszt ára felmenne 5 ezer forintra.
<b>Tulajdonképpen elinflálnánk a pénzt, igen.</b>
De legalább lenne alapjövedelem, hahó!
Irreleváns, ugyanis a teljesítményt ettől FÜGGETLENÜL díjazni kell. Ha az alapjövedelmet havi 200 ezer forintra (vagy Szentkoronára) lőnénk be, akkor a KFC-ben a pultos nyilván többet keresne, mint most. Kapna mondjuk havi 400 ezret.
Persze ezzel együtt a termékek árát is növelni kéne, mivel az a filozófiánk, hogy a fogyasztásnak kell pörgetnie a gazdaságot. Egy kiló liszt ára felmenne 5 ezer forintra.
<b>Tulajdonképpen elinflálnánk a pénzt, igen.</b>
De legalább lenne alapjövedelem, hahó!
Mar 26, 2013 19:49:22
snecigeci
Mar 26, 2013 19:49:25
De érdekes, hogy ilyenkor mindig felpörög a melócsá számláló.
Mar 26, 2013 19:49:25
Csak egy olvasó
Mar 26, 2013 19:50:02
<div class="quote"><div class="author">banshee</div>Nademajd a szeánszszobában rákoncentrálnak és magától feltör!</div>
Szükség esetén előveszik a fiókból a palagázbevonzó elefántot.
Szükség esetén előveszik a fiókból a palagázbevonzó elefántot.
Mar 26, 2013 19:50:02
snecigeci
Mar 26, 2013 19:51:28
Látszik, hogy sneci átfutotta az indexen a palagázos cikket, de csak annyi maradt meg benne, hogy Magyarország alatt is van ilyen mező. A cikk végéig már nem jutott el, ahol leírják, hogy lehetetlen kitermelni a mai technológiával.
Mar 26, 2013 19:51:28
Callahan
Mar 26, 2013 19:51:41
Sodi, mikorra várható Borbély hatalomátvétele?
Mar 26, 2013 19:51:41
SoDI-generátor
Mar 26, 2013 19:54:16
<div class="quote"><div class="author">Callahan</div>Sodi, mikorra várható Borbély hatalomátvétele?</div>
Jövő héten
Jövő héten
Mar 26, 2013 19:54:16
geometrikus energia
Mar 26, 2013 20:05:50
* Borbély ánuszába tör fel *
Mar 26, 2013 20:05:50
Ószövetségi Düh
Mar 26, 2013 20:13:28
<div class="quote"><div class="author">banshee</div><a href="http://hu.wikipedia.org/wiki/Palag%C3%A1z" rel="nofollow" target="_blank">http://hu.wikipedia.org/wiki/Palag%C3%A1z</a>
<i>Magyarország területén kb 6-7000 méterre a Föld felszíne alatt hatalmas nem-hagyományos gázkincs rejlik.</i></div>
Púp, nézd meg a teszkómagazint, hátha van akcióban 6-7000 méteres fúrószár.
Gazdag leszel recskás!
<i>Magyarország területén kb 6-7000 méterre a Föld felszíne alatt hatalmas nem-hagyományos gázkincs rejlik.</i></div>
Púp, nézd meg a teszkómagazint, hátha van akcióban 6-7000 méteres fúrószár.
Gazdag leszel recskás!
Mar 26, 2013 20:13:28
SoDI-generátor
Mar 26, 2013 20:20:04
<div class="quote"><div class="author">Ószövetségi Düh</div><div class="quote"><div class="author">banshee</div><a href="http://hu.wikipedia.org/wiki/Palag%C3%A1z" rel="nofollow" target="_blank">http://hu.wikipedia.org/wiki/Palag%C3%A1z</a>
<i>Magyarország területén kb 6-7000 méterre a Föld felszíne alatt hatalmas nem-hagyományos gázkincs rejlik.</i></div>
Púp, nézd meg a teszkómagazint, hátha van akcióban 6-7000 méteres fúrószár.
Gazdag leszel recskás!</div>
Lefúr ő a pátyi pitonnal is, hisz a teljesítményre gyúr...
<i>Magyarország területén kb 6-7000 méterre a Föld felszíne alatt hatalmas nem-hagyományos gázkincs rejlik.</i></div>
Púp, nézd meg a teszkómagazint, hátha van akcióban 6-7000 méteres fúrószár.
Gazdag leszel recskás!</div>
Lefúr ő a pátyi pitonnal is, hisz a teljesítményre gyúr...
Mar 26, 2013 20:20:04
Sodilegnagyobbrajongoja
Mar 26, 2013 20:33:08
<div class="quote"><div class="author">Callahan</div>Sodi, mikorra várható Borbély hatalomátvétele?</div>
Már rég hatalmon van, csak a magyar nép ezt még nem tudja.
Már rég hatalmon van, csak a magyar nép ezt még nem tudja.
Mar 26, 2013 20:33:08
Ószövetségi Düh
Mar 26, 2013 20:44:29
<div class="quote"><div class="author">Zulu</div><div class="quote"><div class="author">Szentendre</div>
Lazar! Eemelem kipam elötted, a felvallalt kuldetesed miatt, de az az erzesem, hogy az autista nem erti amit irsz. Falra hanyt borso!</div>
Ez sodichu, és természetesen pontosan tudja, hogy semmi értelme annak amit csinál, de magának, vagy valakinek imponálni akar azzal, hogy ő milyen együttérző szegény retardált autista kissráccal.</div>
Annál viccessebb lesz a transzformációja, amikor véresszájú intervencionista lesz belőle. Ki tudja, még az is lehet, hogy kitör belőle a sok elfojtott indulat, és agyoncsapja a púpost :D
Lazar! Eemelem kipam elötted, a felvallalt kuldetesed miatt, de az az erzesem, hogy az autista nem erti amit irsz. Falra hanyt borso!</div>
Ez sodichu, és természetesen pontosan tudja, hogy semmi értelme annak amit csinál, de magának, vagy valakinek imponálni akar azzal, hogy ő milyen együttérző szegény retardált autista kissráccal.</div>
Annál viccessebb lesz a transzformációja, amikor véresszájú intervencionista lesz belőle. Ki tudja, még az is lehet, hogy kitör belőle a sok elfojtott indulat, és agyoncsapja a púpost :D
Mar 26, 2013 20:44:29
Haim
Mar 26, 2013 20:49:13
<div class="quote"><div class="author">SoDI-generátor</div><div class="quote"><div class="author">Ószövetségi Düh</div><div class="quote"><div class="author">banshee</div><a href="http://hu.wikipedia.org/wiki/Palag%C3%A1z" rel="nofollow" target="_blank">http://hu.wikipedia.org/wiki/Palag%C3%A1z</a>
<i>Magyarország területén kb 6-7000 méterre a Föld felszíne alatt hatalmas nem-hagyományos gázkincs rejlik.</i></div>
Púp, nézd meg a teszkómagazint, hátha van akcióban 6-7000 méteres fúrószár.
Gazdag leszel recskás!</div>
Lefúr ő a pátyi pitonnal is, hisz a teljesítményre gyúr...</div>
A petyhüdt turós pitonnal? Ugyan már.
<i>Magyarország területén kb 6-7000 méterre a Föld felszíne alatt hatalmas nem-hagyományos gázkincs rejlik.</i></div>
Púp, nézd meg a teszkómagazint, hátha van akcióban 6-7000 méteres fúrószár.
Gazdag leszel recskás!</div>
Lefúr ő a pátyi pitonnal is, hisz a teljesítményre gyúr...</div>
A petyhüdt turós pitonnal? Ugyan már.
Mar 26, 2013 20:49:13
SoDI-generátor
Mar 26, 2013 21:07:14
<div class="quote"><div class="author">Haim</div><div class="quote"><div class="author">SoDI-generátor</div><div class="quote"><div class="author">Ószövetségi Düh</div><div class="quote"><div class="author">banshee</div><a href="http://hu.wikipedia.org/wiki/Palag%C3%A1z" rel="nofollow" target="_blank">http://hu.wikipedia.org/wiki/Palag%C3%A1z</a>
<i>Magyarország területén kb 6-7000 méterre a Föld felszíne alatt hatalmas nem-hagyományos gázkincs rejlik.</i></div>
Púp, nézd meg a teszkómagazint, hátha van akcióban 6-7000 méteres fúrószár.
Gazdag leszel recskás!</div>
Lefúr ő a pátyi pitonnal is, hisz a teljesítményre gyúr...</div>
A petyhüdt turós pitonnal? Ugyan már.</div>
Kémiai fúrás lesz, a mosatlan, smegmás, túrós piton kimarja maga alatt még a gyémántot is.
<i>Magyarország területén kb 6-7000 méterre a Föld felszíne alatt hatalmas nem-hagyományos gázkincs rejlik.</i></div>
Púp, nézd meg a teszkómagazint, hátha van akcióban 6-7000 méteres fúrószár.
Gazdag leszel recskás!</div>
Lefúr ő a pátyi pitonnal is, hisz a teljesítményre gyúr...</div>
A petyhüdt turós pitonnal? Ugyan már.</div>
Kémiai fúrás lesz, a mosatlan, smegmás, túrós piton kimarja maga alatt még a gyémántot is.
Mar 26, 2013 21:07:14
?
Mar 26, 2013 21:16:21
Sodi az Apostoli lófasz nem vállalja át a tanárod tartozását?
Mar 26, 2013 21:16:21
?
Mar 26, 2013 21:18:44
"2) A teljesítmény általi kiemelkedés ne legyen büntetve."
Az most sincs büntetve. Bár Sodi fajtáját kifejezetten irritálja ha valaki sikeres.
Az most sincs büntetve. Bár Sodi fajtáját kifejezetten irritálja ha valaki sikeres.
Mar 26, 2013 21:18:44
jiddise máme
Mar 26, 2013 21:41:52
<div class="quote"><div class="author">banshee</div>Ja, miért igazságos az alapjövedelem?
Miért kapjon valaki munka nélkül bevételt?
Aki nem dolgozik, ne is egyék, nem?</div>
Sneckó valszeg hiányzott a hittanról, amikor az orcád verítékével részről volt szó. A nagy keresztény, lol.
Miért kapjon valaki munka nélkül bevételt?
Aki nem dolgozik, ne is egyék, nem?</div>
Sneckó valszeg hiányzott a hittanról, amikor az orcád verítékével részről volt szó. A nagy keresztény, lol.
Mar 26, 2013 21:41:52
banshee
Mar 26, 2013 21:44:03
A jesivában bizonyára azt tanulta hogy az csak a gojokra vonatkozik.
Mar 26, 2013 21:44:03
jiddise máme
Mar 26, 2013 21:44:22
<div class="quote"><div class="author">?</div>"2) A teljesítmény általi kiemelkedés ne legyen büntetve."
Az most sincs büntetve. Bár Sodi fajtáját kifejezetten irritálja ha valaki sikeres.</div>
Rosszul látod. Tökrendesek, mert akár közénk is lövethetnének, hogy mégis mit képzelünk, hogy holmi teljesítménnyel a Sneckó féle paraziták fölé emelkedünk.
Az most sincs büntetve. Bár Sodi fajtáját kifejezetten irritálja ha valaki sikeres.</div>
Rosszul látod. Tökrendesek, mert akár közénk is lövethetnének, hogy mégis mit képzelünk, hogy holmi teljesítménnyel a Sneckó féle paraziták fölé emelkedünk.
Mar 26, 2013 21:44:22
sodika
Mar 26, 2013 21:46:20
<div class="quote"><div class="author">jiddise máme</div>
Sneckó valszeg hiányzott a hittanról, amikor az orcád verítékével részről volt szó.</div>
Arról volt szó, hogy ilyen a világ.
Ez egy leíró rész.
Sneckó valszeg hiányzott a hittanról, amikor az orcád verítékével részről volt szó.</div>
Arról volt szó, hogy ilyen a világ.
Ez egy leíró rész.
Mar 26, 2013 21:46:20
Sodilegnagyobbrajongoja
Mar 26, 2013 21:47:19
Sodi, te azért nem nyújtasz semmilyen teljesítményt sem, mert félsz, hogy megbüntetnek érte?
Mar 26, 2013 21:47:19
Géntolvaj református
Mar 26, 2013 21:48:06
Én épp a Bibliát lapozom, és keresem azt a részt, ami a gyíkemberekről és a sakálemberekről szól. Esetleg valamelyikőtök már megtalálta?
Mar 26, 2013 21:48:06
ál-sodika
Mar 26, 2013 21:51:53
<div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>Én épp a Bibliát lapozom, és keresem azt a részt, ami a gyíkemberekről és a sakálemberekről szól. Esetleg valamelyikőtök már megtalálta?</div>
Borbély József vezérlő főfejedelem is megmondta, hogy tudni kell a sorok között olvasni.
Na meló, csá.
Borbély József vezérlő főfejedelem is megmondta, hogy tudni kell a sorok között olvasni.
Na meló, csá.
Mar 26, 2013 21:51:53
?
Mar 26, 2013 21:52:00
Sodi te olvastad a Bibliát? Vagy esetleg Borbély? Mikor voltál utoljára templomban?
Mar 26, 2013 21:52:00
?
Mar 26, 2013 21:53:41
Sodi te bosszúból szeretnéd tönkre tenni a világot a sikertelenséged és a torz külsőd miatt?
Mar 26, 2013 21:53:41
jiddise máme
Mar 26, 2013 21:54:34
<div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>Én épp a Bibliát lapozom, és keresem azt a részt, ami a gyíkemberekről és a sakálemberekről szól. Esetleg valamelyikőtök már megtalálta?</div>
A kígyó szerintem igazából gyíkember volt.
A kígyó szerintem igazából gyíkember volt.
Mar 26, 2013 21:54:34
Sodilegnagyobbrajongoja
Mar 26, 2013 21:55:54
<div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>Én épp a Bibliát lapozom, és keresem azt a részt, ami a gyíkemberekről és a sakálemberekről szól. Esetleg valamelyikőtök már megtalálta?</div>
Azt mutasd meg, ahol a Bibliában azt írjak, hogy nincsenek sakálemberek meg gyíkemberek!
Azt mutasd meg, ahol a Bibliában azt írjak, hogy nincsenek sakálemberek meg gyíkemberek!
Mar 26, 2013 21:55:54
sodika
Mar 26, 2013 21:56:52
Egyébként hülyék vagytok, Rózsa tarolt.
1) Ma több helyen megkérdezte, hogy elfogadnak-e Szentkoronát. Mindenhol azt mondták, hogy MÉG nem, de kategorikusan sehol sem zárkóztak el tőle.
2) Van annyi jutaléka a FREN-ben, hogy meg tudja venni a Galaxy Mini2-t, ami NFC-s, Androidos cucc a Szentkoronához.
Na, MOST próbáljatok röhögni.
1) Ma több helyen megkérdezte, hogy elfogadnak-e Szentkoronát. Mindenhol azt mondták, hogy MÉG nem, de kategorikusan sehol sem zárkóztak el tőle.
2) Van annyi jutaléka a FREN-ben, hogy meg tudja venni a Galaxy Mini2-t, ami NFC-s, Androidos cucc a Szentkoronához.
Na, MOST próbáljatok röhögni.
Mar 26, 2013 21:56:52
sodika
Mar 26, 2013 21:58:40
<div class="quote"><div class="author">Sodilegnagyobbrajongoja</div>Sodi, te azért nem nyújtasz semmilyen teljesítményt sem, mert félsz, hogy megbüntetnek érte?</div>
WTF? :D
WTF? :D
Mar 26, 2013 21:58:40
broni
Mar 26, 2013 21:59:59
<div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>Én épp a Bibliát lapozom, és keresem azt a részt, ami a gyíkemberekről és a sakálemberekről szól. Esetleg valamelyikőtök már megtalálta?</div>
milyen nyelven olvasad, ha pld ógörögül, vagy arámiul, lehetnek eltérések, én legalábbis ugy tapasztaltam..
milyen nyelven olvasad, ha pld ógörögül, vagy arámiul, lehetnek eltérések, én legalábbis ugy tapasztaltam..
Mar 26, 2013 21:59:59
jiddise máme
Mar 26, 2013 22:00:46
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Na, MOST próbáljatok röhögni.</div>
Miért ne lehetne röhögni ezen? gondolom ráhagyták a vénasszonyr a szentkoronát, én is ezt tettem volna, egyszerűbb, mint vitatkozni vele vagy durván elküldeni a picsába a szentkoronájával együtt.
Miért ne lehetne röhögni ezen? gondolom ráhagyták a vénasszonyr a szentkoronát, én is ezt tettem volna, egyszerűbb, mint vitatkozni vele vagy durván elküldeni a picsába a szentkoronájával együtt.
Mar 26, 2013 22:00:46
Rósza
Mar 26, 2013 22:01:18
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Egyébként hülyék vagytok, Rózsa tarolt.
1) Ma több helyen megkérdezte, hogy elfogadnak-e Szentkoronát. Mindenhol azt mondták, hogy MÉG nem, de kategorikusan sehol sem zárkóztak el tőle.
2) Van annyi jutaléka a FREN-ben, hogy meg tudja venni a Galaxy Mini2-t, ami NFC-s, Androidos cucc a Szentkoronához.
Na, MOST próbáljatok röhögni.</div>
ÉS A NIGÉRIAI HERCEG IS KÜLDI A MILLIÓKAT JÖVŐ HÉTEN!!!
1) Ma több helyen megkérdezte, hogy elfogadnak-e Szentkoronát. Mindenhol azt mondták, hogy MÉG nem, de kategorikusan sehol sem zárkóztak el tőle.
2) Van annyi jutaléka a FREN-ben, hogy meg tudja venni a Galaxy Mini2-t, ami NFC-s, Androidos cucc a Szentkoronához.
Na, MOST próbáljatok röhögni.</div>
ÉS A NIGÉRIAI HERCEG IS KÜLDI A MILLIÓKAT JÖVŐ HÉTEN!!!
Mar 26, 2013 22:01:18
sodika
Mar 26, 2013 22:02:18
Rózsa nagyon boldog. Holnap mindegyik helyre visszamegy, és visz tájékoztató anyagot a rendszerről.
Mar 26, 2013 22:02:18
sodileaks
Mar 26, 2013 22:02:45
Elárulod milyen helyeken kérdezte meg rósza, hogy elfogadják-e a játékpénzeteket?
Mar 26, 2013 22:02:45
Géntolvaj református
Mar 26, 2013 22:04:00
Sodi, fogadunk? Ha Rózsa szent koronáért vesz magának egy lakást egy hónapon belül, fizetek neked fél millió forintot. Ha nem jön össze neki, te nekem adod a recskalaptopot, én földhöz baszom, és elkezdek ugrálni rajta.
Mar 26, 2013 22:04:00
sodika
Mar 26, 2013 22:06:34
Nem fogadok semmiben, mert nem vagyok jós :)
Mar 26, 2013 22:06:34
Géntolvaj református
Mar 26, 2013 22:11:23
Azt hajlandó vagy elmondani, hogy mi a 10 kedvenc filmed? Vagy csak akkor, ha púpon baszással fenyegetlek meg?
Mar 26, 2013 22:11:23
geometrikus energia
Mar 26, 2013 22:11:41
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>
Na, MOST próbáljatok röhögni.</div>
nem okozott gondot. egyéb kérés?
Na, MOST próbáljatok röhögni.</div>
nem okozott gondot. egyéb kérés?
Mar 26, 2013 22:11:41
broni
Mar 26, 2013 22:13:39
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Nem fogadok semmiben, mert nem vagyok jós :)</div>
na, pedig azt hittem, te vagy a badanyi-jós ferenc((ez milyen fórum amugy???
na, pedig azt hittem, te vagy a badanyi-jós ferenc((ez milyen fórum amugy???
Mar 26, 2013 22:13:39
The Thinker
Mar 26, 2013 22:14:43
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Egyébként hülyék vagytok, Rózsa tarolt.
1) Ma több helyen megkérdezte, hogy elfogadnak-e Szentkoronát. Mindenhol azt mondták, hogy MÉG nem, de kategorikusan sehol sem zárkóztak el tőle.
2) Van annyi jutaléka a FREN-ben, hogy meg tudja venni a Galaxy Mini2-t, ami NFC-s, Androidos cucc a Szentkoronához.
Na, MOST próbáljatok röhögni.</div>
De ugye azt jól gondolom, hogy a jutalékot még nem kapta meg kp formájában, ugye?
Csak papíron létezik, mint a csodakorona.
Az egyes pontot inkább nem is kommentálnám, szerintem felesleges.
1) Ma több helyen megkérdezte, hogy elfogadnak-e Szentkoronát. Mindenhol azt mondták, hogy MÉG nem, de kategorikusan sehol sem zárkóztak el tőle.
2) Van annyi jutaléka a FREN-ben, hogy meg tudja venni a Galaxy Mini2-t, ami NFC-s, Androidos cucc a Szentkoronához.
Na, MOST próbáljatok röhögni.</div>
De ugye azt jól gondolom, hogy a jutalékot még nem kapta meg kp formájában, ugye?
Csak papíron létezik, mint a csodakorona.
Az egyes pontot inkább nem is kommentálnám, szerintem felesleges.
Mar 26, 2013 22:14:43
The Thinker
Mar 26, 2013 22:18:01
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Nem fogadok semmiben, mert nem vagyok jós :)</div>
Lófaszt!
Azért nem mersz fogadni mert te is nagyon jól tudod, hogy egy kibaszott baromság az egész.
Lófaszt!
Azért nem mersz fogadni mert te is nagyon jól tudod, hogy egy kibaszott baromság az egész.
Mar 26, 2013 22:18:01
sodika
Mar 26, 2013 22:18:02
<div class="quote"><div class="author">The Thinker</div>
De ugye azt jól gondolom, hogy a jutalékot még nem kapta meg kp formájában, ugye?</div>
Nem tudom. Gondolom, ez részletkérdés, ezért nem kérdeztem.
De ugye azt jól gondolom, hogy a jutalékot még nem kapta meg kp formájában, ugye?</div>
Nem tudom. Gondolom, ez részletkérdés, ezért nem kérdeztem.
Mar 26, 2013 22:18:02
sodika
Mar 26, 2013 22:18:11
Na meló, csá.
Mar 26, 2013 22:18:11
broni
Mar 26, 2013 22:19:01
kvassai, mit fujsz a kurva anyád???!!!!!!!!!!
Mar 26, 2013 22:19:01
geometrikus energia
Mar 26, 2013 22:19:55
Sodi, az nem lehet, hogy a boltosok félreértették Rószát, és abban a hitben mondták amit mondtak, hogy ő a Szent Koronával akar fizetni? Ha nekem felajánlanák, én se dobnám vissza, talán még elferdült kereszttel a tetején is ér néhány milliárdot, hát még ha kiegyenesíttetném!
*autistarovat*
*autistarovat*
Mar 26, 2013 22:19:55
gennyes féregzsidó
Mar 26, 2013 22:21:54
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Egyébként hülyék vagytok, Rózsa tarolt.
1) Ma több helyen megkérdezte, hogy elfogadnak-e Szentkoronát. Mindenhol azt mondták, hogy MÉG nem, de kategorikusan sehol sem zárkóztak el tőle.
2) Van annyi jutaléka a FREN-ben, hogy meg tudja venni a Galaxy Mini2-t, ami NFC-s, Androidos cucc a Szentkoronához.
Na, MOST próbáljatok röhögni.</div>
hát ez valóban geci nagy shiker!!:)))
ahhoz képest, hogy hétvégén még azért sikoltozott a videóban, hogy ezen a héten lesz egy 20 milliós lakása, valóban ÓRIÁSI eredmény, hogy a lakás helyett tud venni magának (Jövő héten) egy 20 ezer forintos telót, és nem zárkóztak el kategorikusan, bármit is jelentsen ez.
ez tényleg majdnem olyan, mintha sikerült volna megszereznie a 20 milliós pecót. majdnem.
mekkora idióta vagy te, bazmeg.:)))
1) Ma több helyen megkérdezte, hogy elfogadnak-e Szentkoronát. Mindenhol azt mondták, hogy MÉG nem, de kategorikusan sehol sem zárkóztak el tőle.
2) Van annyi jutaléka a FREN-ben, hogy meg tudja venni a Galaxy Mini2-t, ami NFC-s, Androidos cucc a Szentkoronához.
Na, MOST próbáljatok röhögni.</div>
hát ez valóban geci nagy shiker!!:)))
ahhoz képest, hogy hétvégén még azért sikoltozott a videóban, hogy ezen a héten lesz egy 20 milliós lakása, valóban ÓRIÁSI eredmény, hogy a lakás helyett tud venni magának (Jövő héten) egy 20 ezer forintos telót, és nem zárkóztak el kategorikusan, bármit is jelentsen ez.
ez tényleg majdnem olyan, mintha sikerült volna megszereznie a 20 milliós pecót. majdnem.
mekkora idióta vagy te, bazmeg.:)))
Mar 26, 2013 22:21:54
The Thinker
Mar 26, 2013 22:22:13
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">The Thinker</div>
De ugye azt jól gondolom, hogy a jutalékot még nem kapta meg kp formájában, ugye?</div>
Nem tudom. Gondolom, ez részletkérdés, ezért nem kérdeztem.</div>
Persze, részletkérdés.:)))
Sodi, én félreraktam neked egy jelentős (neked) összeget jutalékként a sok vidám percért amit okoztál már nekem/nekünk.
Tényleg, most fogtam és különraktam 50 rugót.
Részletkérdés, hogy ez a pénz jelen pillanatban nálad, vagy nálam van?
De ugye azt jól gondolom, hogy a jutalékot még nem kapta meg kp formájában, ugye?</div>
Nem tudom. Gondolom, ez részletkérdés, ezért nem kérdeztem.</div>
Persze, részletkérdés.:)))
Sodi, én félreraktam neked egy jelentős (neked) összeget jutalékként a sok vidám percért amit okoztál már nekem/nekünk.
Tényleg, most fogtam és különraktam 50 rugót.
Részletkérdés, hogy ez a pénz jelen pillanatban nálad, vagy nálam van?
Mar 26, 2013 22:22:13
gennyes féregzsidó
Mar 26, 2013 22:25:09
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Rózsa nagyon boldog. Holnap mindegyik helyre visszamegy, és visz tájékoztató anyagot a rendszerről.</div>
hétvégén is nagyon boldog volt, amikor a segítségeddel bemesélte magának, hogy ezen a héten lesz egy 20 milliós ingatlana.
de ahogy múlik az idő, ez a álboldogság el fog tűnni, és a helyébe keserű csalódottság lép majd, amikor szembesül majd a valósággal, hogy még abból a lyukból is kiteszik ahol most húzza meg magát, nemhogy másik lakásra tesz szert.
rosza nemsokára hajléktalan lesz, ugyanolyan helyzetben mint teri néni, aki szegény berúgott csütörtökön.:))
hétvégén is nagyon boldog volt, amikor a segítségeddel bemesélte magának, hogy ezen a héten lesz egy 20 milliós ingatlana.
de ahogy múlik az idő, ez a álboldogság el fog tűnni, és a helyébe keserű csalódottság lép majd, amikor szembesül majd a valósággal, hogy még abból a lyukból is kiteszik ahol most húzza meg magát, nemhogy másik lakásra tesz szert.
rosza nemsokára hajléktalan lesz, ugyanolyan helyzetben mint teri néni, aki szegény berúgott csütörtökön.:))
Mar 26, 2013 22:25:09
Ószövetségi Düh
Mar 26, 2013 22:25:24
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Rózsa nagyon boldog. Holnap mindegyik helyre visszamegy, és visz tájékoztató anyagot a rendszerről.</div>
Szerintem ha meglátják, hogy visszajött a tegnapi hibbant, ráhívják az ápolókat és beküldik elmére.
Szerintem ha meglátják, hogy visszajött a tegnapi hibbant, ráhívják az ápolókat és beküldik elmére.
Mar 26, 2013 22:25:24
The Thinker
Mar 26, 2013 22:25:36
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">sodika</div>Egyébként hülyék vagytok, Rózsa tarolt.
tud venni magának (Jövő héten) egy 20 ezer forintos telót, és nem zárkóztak el kategorikusan, bármit is jelentsen ez.
</div>
Szerintem nem fog venni.
Gondolod tényleg fizettek neki bármilyen jutalékot?
Annyira vegyük komolyan, mint a koronalófaszt.</div>
tud venni magának (Jövő héten) egy 20 ezer forintos telót, és nem zárkóztak el kategorikusan, bármit is jelentsen ez.
</div>
Szerintem nem fog venni.
Gondolod tényleg fizettek neki bármilyen jutalékot?
Annyira vegyük komolyan, mint a koronalófaszt.</div>
Mar 26, 2013 22:25:36
Ószövetségi Düh
Mar 26, 2013 22:27:02
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Egyébként hülyék vagytok, Rózsa tarolt.
1) Ma több helyen megkérdezte, hogy elfogadnak-e Szentkoronát. Mindenhol azt mondták, hogy MÉG nem, de kategorikusan sehol sem zárkóztak el tőle.
2) Van annyi jutaléka a FREN-ben, hogy meg tudja venni a Galaxy Mini2-t, ami NFC-s, Androidos cucc a Szentkoronához.
Na, MOST próbáljatok röhögni.</div>
* ásít *
Buta púp, majd gyere vissza, ha rósza meg tudta venni a telefont szentkoronáért.
1) Ma több helyen megkérdezte, hogy elfogadnak-e Szentkoronát. Mindenhol azt mondták, hogy MÉG nem, de kategorikusan sehol sem zárkóztak el tőle.
2) Van annyi jutaléka a FREN-ben, hogy meg tudja venni a Galaxy Mini2-t, ami NFC-s, Androidos cucc a Szentkoronához.
Na, MOST próbáljatok röhögni.</div>
* ásít *
Buta púp, majd gyere vissza, ha rósza meg tudta venni a telefont szentkoronáért.
Mar 26, 2013 22:27:02
gennyes féregzsidó
Mar 26, 2013 22:28:11
<div class="quote"><div class="author">The Thinker</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">sodika</div>Egyébként hülyék vagytok, Rózsa tarolt.
tud venni magának (Jövő héten) egy 20 ezer forintos telót, és nem zárkóztak el kategorikusan, bármit is jelentsen ez.
</div>
Szerintem nem fog venni.
Gondolod tényleg fizettek neki bármilyen jutalékot?
Annyira vegyük komolyan, mint a koronalófaszt.</div></div>
azt írtam Jövő héten, Hahó! a snecológiában ez a soha megfelelője.
tud venni magának (Jövő héten) egy 20 ezer forintos telót, és nem zárkóztak el kategorikusan, bármit is jelentsen ez.
</div>
Szerintem nem fog venni.
Gondolod tényleg fizettek neki bármilyen jutalékot?
Annyira vegyük komolyan, mint a koronalófaszt.</div></div>
azt írtam Jövő héten, Hahó! a snecológiában ez a soha megfelelője.
Mar 26, 2013 22:28:11
gennyes féregzsidó
Mar 26, 2013 22:31:08
de ha meg is tudja venni a galaxy minit, annál nagyobb a facepalm. nyomorog, havi 20-30 ezerből él, tele van adósságokkal, és erre vesz magának 20 ezerért egy telót. egységet már nem fog tudni rátölteni.
Mar 26, 2013 22:31:08
bjútiful FRENdsipp
Mar 26, 2013 22:32:11
Sodi, vasárnap megyek visszamagyarizálódni egy hétre, ha kijöttök Rószával a reptérre odaadom neki a jutalékot!
Mar 26, 2013 22:32:11
36 látogató online.
A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™

