« 1498 1499 1500 1501 1502 1503 1504 1505 1506 1507 »
1739513 komment.

Szerző: tigriss Mar 25, 2013 18:11:16
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Sneci vezeti a toplistát kommentszámban:

sodika 16807
sodilegnagyobbrajongoja 8607
gennyes féregzsidó 7264
snecigeci 5740
törzsgyökeres 4690
broni 4032
tigris 3921
Géntolvaj református 3814
szeszesember 3356
Fotelrocker_Presszócigány 3292
banshee 3284
Andy Dufresne 3021
Trollopata 2544
Tutenchamun 2517
Echelon néni 2516
? 2414
Káoszkapitány 2349
szpítsopp 2349
Béla 2260
sodileaks 2218
pimpa 1907
Zulu 1892
Ószövetségi Düh 1869
Haim 1868
SoDomia 1413
Hitvány Patkány 1385
Amerika Kapitány 1373
Brian 1345
grafikus007 1325
Callahan 1257</div>

dehát itt mindegyik ő nem? megmondta a molnár f is.
Mar 25, 2013 18:11:16

Szerző: Brian Mar 25, 2013 18:11:22
Válasz
(2)
pal marcinak hany kommentje van vajon?:D
Mar 25, 2013 18:11:22

Szerző: snecigeci Mar 25, 2013 18:14:00
Válasz
(3)
sodika 16807 11.2047%
sodilegnagyobbrajongoja 8607 5.7380%
gennyes féregzsidó 7264 4.8427%
snecigeci 5741 3.8273%
törzsgyökeres 4690 3.1267%
broni 4032 2.6880%
tigris 3921 2.6140%
Géntolvaj református 3814 2.5427%
szeszesember 3356 2.2373%
Fotelrocker_Presszócigány 3292 2.1947%
banshee 3284 2.1893%
Andy Dufresne 3021 2.0140%
Trollopata 2544 1.6960%
Tutenchamun 2517 1.6780%
Echelon néni 2516 1.6773%
? 2414 1.6093%
Káoszkapitány 2349 1.5660%
szpítsopp 2349 1.5660%
Béla 2260 1.5067%
sodileaks 2218 1.4787%
pimpa 1907 1.2713%
Zulu 1892 1.2613%
Ószövetségi Düh 1869 1.2460%
Haim 1868 1.2453%
SoDomia 1413 0.9420%
Hitvány Patkány 1385 0.9233%
Amerika Kapitány 1373 0.9153%
Brian 1347 0.8980%
grafikus007 1325 0.8833%
Callahan 1257 0.8380%
Mar 25, 2013 18:14:00

Szerző: Haim Mar 25, 2013 18:21:31
Válasz
(1)
Valami infós troll lementhetné az utókornak a cink oldalt, úgy érzem ez theljes shiker!
Gyönyörű,hogy micsoda tényfeltáró munkát végeztek a snecológusok!
* vastaps *
Mar 25, 2013 18:21:31

Szerző: Haim Mar 25, 2013 18:24:38
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">Haim</div>Valami infós troll lementhetné az utókornak a cink oldalt, úgy érzem ez theljes shiker!
Gyönyörű,hogy micsoda tényfeltáró munkát végeztek a snecológusok!
* vastaps *</div>

Javasolnám a cikk elhelyezését a sodipédián is,hogy mindenképpen archiválva legyen az utókornak.
Köszönettel:
Haim
Mar 25, 2013 18:24:38

Szerző: Kvázi Mar 25, 2013 18:53:02
Válasz
(2)
SoDi megosztó shared a link via Láng Ede.
szombat

Budapest 2013 03 22 Magyarország Románia sz@r FIFA miatt zárt kapukkal
A megszállók füttyentésére - a "magyar sport diplomácia" sikereként zárt kapus mérkőzést tartottak a Népstadionban. A Stadion környékén pár ezer magyar végig...
Tetszik · · Megosztás



Idióta széljobbos retardok, nem a Fifa miatt volt zárt kapus a meccs, hanem az olyan hőzöngő gyökerek miatt, akik egy barátságos meccsen sem bírnak emberként viselkdeni.
Mar 25, 2013 18:53:02

Szerző: gennyes féregzsidó Mar 25, 2013 19:00:00
Válasz
(1)
lolbazmeg, szerintem megjelent tajgi is:
<a href="http://cink.hu/sodi-bandy-katas-sztorijat-koveti-a-bors-hetekkel-lema-458661981" rel="nofollow" target="_blank">http://cink.hu/sodi-bandy-katas-sztorijat-koveti-a-bors-hetekkel-lema-458661981</a>

lásd függő válaszok.
Mar 25, 2013 19:00:00

Szerző: Ószövetségi Düh Mar 25, 2013 19:11:28
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>
Ja. Alaplapcsere: 80 rugó.</div>

A gép újkori árának közel fele lenne az alaplap? :)</div>

Most nem azért a 2 fillérért, de pont tegnap szedtem szét a rohangálós netbookomat, belement egy SSD meg egy Wireless-N kártya.
Te meg rácsodálkozol bazmeg, hogy 80 rugó egy alaplap.
Láttál már életedben számítógépet szétszedve egyáltalán, te vérprofi informatikus?
Mar 25, 2013 19:11:28

Szerző: Ószövetségi Düh Mar 25, 2013 19:12:16
Válasz
(1)
Asszem elcsesztem a képbeszúrást.

<img src="https://img.sodika.dk/imgur.com/VZhRjeZ.jpg" alt="VZhRjeZ.jpg" />
Mar 25, 2013 19:12:16

Szerző: Fotelrocker_Presszócigány Mar 25, 2013 19:28:53
Válasz
(0)
Próland neked m a véleményed a sakálemberekről? Te is láttál már párat?
Mar 25, 2013 19:28:53

Szerző: Brian Mar 25, 2013 19:29:20
Válasz
(0)
he recskaboy, mar 956an neztek meg a cinken a velvet-cikket, ez shiker?
Mar 25, 2013 19:29:20

Szerző: A Hét Műtrágya Mar 25, 2013 19:30:23
Válasz
(0)
Sodi gépéről már le se tudnák szedni a hátlapot a szervízben, úgy összeragadt a belevert gecitől <a href="http://www.youtube.com/watch?v=Gq13xHOOAqI" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Gq13xHOOAqI</a>
Mar 25, 2013 19:30:23

Szerző: sodika Mar 25, 2013 19:33:44
Válasz
(0)
Hú, sok minden történt ma.
Minda 160 oldalt nyújtott be Gaudival a Polthoz.

Titán meg egy órában magyarázta nekem, miért nem tetszik neki Borbély és a Szentkorona (végignézte a Takács Rózsás videót)
Mar 25, 2013 19:33:44

Szerző: tigriss Mar 25, 2013 19:34:13
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Hú, sok minden történt ma.
Minda 160 oldalt nyújtott be Gaudival a Polthoz.

Titán meg egy órában magyarázta nekem, miért nem tetszik neki Borbély és a Szentkorona (végignézte a Takács Rózsás videót)</div>

s ez kit érdekel?
Mar 25, 2013 19:34:13

Szerző: gennyes féregzsidó Mar 25, 2013 19:34:54
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Titán meg egy órában magyarázta nekem, miért nem tetszik neki Borbély és a Szentkorona (végignézte a Takács Rózsás videót)</div>

skype-n? lesz róla videó?
Mar 25, 2013 19:34:54

Szerző: Brian Mar 25, 2013 19:34:58
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Hú, sok minden történt ma.
Minda 160 oldalt nyújtott be Gaudival a Polthoz.

Titán meg egy órában magyarázta nekem, miért nem tetszik neki Borbély és a Szentkorona (végignézte a Takács Rózsás videót)</div>

es radasul a faszvero videod is kikerult a cinkre, erdemes volt ma is felkelned.
Mar 25, 2013 19:34:58

Szerző: sodika Mar 25, 2013 19:36:10
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
skype-n? lesz róla videó?</div>

Facebook videochat-en. Töltöm fel éppen.
Mar 25, 2013 19:36:10

Szerző: gennyes féregzsidó Mar 25, 2013 19:37:25
Válasz
(6)
ez shiker!

Szily László
Ma 10:42
1000
Mar 25, 2013 19:37:25

Szerző: gennyes féregzsidó Mar 25, 2013 19:37:54
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
skype-n? lesz róla videó?</div>

Facebook videochat-en. Töltöm fel éppen.</div>

végre valami szórakoztató!
Mar 25, 2013 19:37:54

Szerző: Géntolvaj református Mar 25, 2013 19:38:09
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Hú, sok minden történt ma.
Minda 160 oldalt nyújtott be Gaudival a Polthoz.

Titán meg egy órában magyarázta nekem, miért nem tetszik neki Borbély és a Szentkorona (végignézte a Takács Rózsás videót)</div>

Mind a 160 oldalt másold be ide! Léccciii!
Mar 25, 2013 19:38:09

Szerző: gennyes féregzsidó Mar 25, 2013 19:39:19
Válasz
(1)
kocsonya, ami még érdekelne, az egy háromszereplős skype videó, te+titán+fórizs.
Mar 25, 2013 19:39:19

Szerző: Csak egy olvasó Mar 25, 2013 19:42:23
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>kocsonya, ami még érdekelne, az egy háromszereplős skype videó, te+titán+fórizs.</div>
És még mielőtt nagyon felcsillanna a szemed, sneci, ruhát is kötelező viselni a videón.
Mar 25, 2013 19:42:23

Szerző: Haim Mar 25, 2013 19:43:51
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>kocsonya, ami még érdekelne, az egy háromszereplős skype videó, te+titán+fórizs.</div>

Rószával és Bécigánnyal megfűszerezve.
Milyen kár,hogy skypeon nem lehet egymást korsóval ütni :-(
Mar 25, 2013 19:43:51

Szerző: gennyes féregzsidó Mar 25, 2013 19:45:00
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">Haim</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>kocsonya, ami még érdekelne, az egy háromszereplős skype videó, te+titán+fórizs.</div>

Rószával és Bécigánnyal megfűszerezve.
Milyen kár,hogy skypeon nem lehet egymást korsóval ütni :-(</div>

de akkor kell rgl is a csapatba.
Mar 25, 2013 19:45:00

Szerző: 1337 Mar 25, 2013 19:45:58
Válasz
(0)
off

amugy van a forumon karakterlimit a hsz-eknel?
Mar 25, 2013 19:45:58

Szerző: gennyes féregzsidó Mar 25, 2013 19:47:22
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">1337</div>off

amugy van a forumon karakterlimit a hsz-eknel?</div>

kocsonya, válaszolj!
Mar 25, 2013 19:47:22

Szerző: Haim Mar 25, 2013 19:47:52
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">Haim</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>kocsonya, ami még érdekelne, az egy háromszereplős skype videó, te+titán+fórizs.</div>

Rószával és Bécigánnyal megfűszerezve.
Milyen kár,hogy skypeon nem lehet egymást korsóval ütni :-(</div>

de akkor kell rgl is a csapatba.</div>
Ha RGL akkor molnáref is!
Mar 25, 2013 19:47:52

Szerző: 1337 Mar 25, 2013 19:50:01
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">1337</div>off

amugy van a forumon karakterlimit a hsz-eknel?</div>

kocsonya, válaszolj!</div>

Azert nem kene kiprobalni...
Mar 25, 2013 19:50:01

Szerző: gennyes féregzsidó Mar 25, 2013 19:50:30
Válasz
(1)
lennének itt snecológiai álomvideók bőven, csak az a baj, hogy nem alkalmaztuk eddig a vonzás törvényét. pedig ez kell a shikerhez.
Mar 25, 2013 19:50:30

Szerző: gennyes féregzsidó Mar 25, 2013 19:51:00
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">1337</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">1337</div>off

amugy van a forumon karakterlimit a hsz-eknel?</div>

kocsonya, válaszolj!</div>

Azert nem kene kiprobalni...</div>

kocsonya az admin, Hahó!
Mar 25, 2013 19:51:00

Szerző: Zénó Mar 25, 2013 19:52:18
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">Ószövetségi Düh</div>
Láttál már életedben számítógépet szétszedve egyáltalán, te vérprofi informatikus?</div>

8600GTS és SoDI:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ZiT6jqHGr8k" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ZiT6jqHGr8k</a>
Mar 25, 2013 19:52:18

Szerző: 1337 Mar 25, 2013 19:55:40
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">Zénó</div><div class="quote"><div class="author">Ószövetségi Düh</div>
Láttál már életedben számítógépet szétszedve egyáltalán, te vérprofi informatikus?</div>

8600GTS és SoDI:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ZiT6jqHGr8k" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ZiT6jqHGr8k</a></div>

Ez miert 1perc 19? es miert nem hd??
Mar 25, 2013 19:55:40

Szerző: snecigeci Mar 25, 2013 19:57:10
Válasz
(0)
Kéérünk engedélyt dokkoláshoz!
<a href="https://encyclopediadramatica.se/Sound_Docking" rel="nofollow" target="_blank">https://encyclopediadramatica.se/Sound_Docking</a>
Mar 25, 2013 19:57:10

Szerző: 1337 Mar 25, 2013 20:02:08
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Kéérünk engedélyt dokkoláshoz!
<a href="https://encyclopediadramatica.se/Sound_Docking" rel="nofollow" target="_blank">https://encyclopediadramatica.se/Sound_Docking</a></div>


!!NSFW!!
Mar 25, 2013 20:02:08

Szerző: tigriss Mar 25, 2013 20:04:08
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">Zénó</div><div class="quote"><div class="author">Ószövetségi Düh</div>
Láttál már életedben számítógépet szétszedve egyáltalán, te vérprofi informatikus?</div>

8600GTS és SoDI:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ZiT6jqHGr8k" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ZiT6jqHGr8k</a></div>

kibaszott nagy ez a videó! nézzétek a kiskutyát a falon!
Mar 25, 2013 20:04:08

Szerző: snecigeci Mar 25, 2013 20:09:30
Válasz
(1)
Még ezzel a géppel menőzött az sg-n. Anyuci pénzéből.
Mar 25, 2013 20:09:30

Szerző: gennyes féregzsidó Mar 25, 2013 20:16:07
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Még ezzel a géppel menőzött az sg-n. Anyuci pénzéből.</div>

az eddigi legdrágább kütyü amit a saját maga által termelt (tehát nem élősködésből származó) pénzből vett, az a fütyikamera, ami 55 ezer volt. bár ha azt nézzük, hogy ezt is a rezsipénzből csípte le, akkor ez is kvázi élősködésből van.
Mar 25, 2013 20:16:07

Szerző: gennyes féregzsidó Mar 25, 2013 20:17:07
Válasz
(0)
szólsz pushynak is?

Kiss Endre Farkas megosztott egy hivatkozást.
2 perce
Nem csodálom.
Mindenki maradjon a seggén, a saját hazájában, mert úgy a helyes.
Mar 25, 2013 20:17:07

Szerző: gennyes féregzsidó Mar 25, 2013 20:17:40
Válasz
(0)
és titánnak, rgl-nek?
Mar 25, 2013 20:17:40

Szerző: Haim Mar 25, 2013 20:21:10
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Még ezzel a géppel menőzött az sg-n. Anyuci pénzéből.</div>

az eddigi legdrágább kütyü amit a saját maga által termelt (tehát nem élősködésből származó) pénzből vett, az a fütyikamera, ami 55 ezer volt. bár ha azt nézzük, hogy ezt is a rezsipénzből csípte le, akkor ez is kvázi élősködésből van.</div>

és mekkora ismertséget szerzett vele magának! Ha így vesszük teljes a shiker!
Mar 25, 2013 20:21:10

Szerző: Fotelrocker_Presszócigány Mar 25, 2013 20:22:03
Válasz
(0)
Az más.
Mar 25, 2013 20:22:03

Szerző: sodika Mar 25, 2013 20:22:25
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>szólsz pushynak is?
</div>

Minden egyes magyart haza kellene rugdosni ide, igen.
Mar 25, 2013 20:22:25

Szerző: Ószövetségi Düh Mar 25, 2013 20:23:57
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>szólsz pushynak is?
</div>

Minden egyes magyart haza kellene rugdosni ide, igen.</div>

Fosol, hogy hamarosan elfogynak az adófizetők, akiknek a pénzéből segélyt fizethetne neked az állam?
Mar 25, 2013 20:23:57

Szerző: tigriss Mar 25, 2013 20:25:08
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>szólsz pushynak is?
</div>

Minden egyes magyart haza kellene rugdosni ide, igen.</div>

előletek menekülnek patkány! ti tettétek tönkre az országot te köcsög!
Mar 25, 2013 20:25:08

Szerző: The Thinker Mar 25, 2013 20:26:50
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">Zénó</div><div class="quote"><div class="author">Ószövetségi Düh</div>
Láttál már életedben számítógépet szétszedve egyáltalán, te vérprofi informatikus?</div>

8600GTS és SoDI:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ZiT6jqHGr8k" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ZiT6jqHGr8k</a></div>

Mibe, hogy kiverte a gyönyörű indián nőre?
Mar 25, 2013 20:26:50

Szerző: pushy Mar 25, 2013 20:28:26
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>szólsz pushynak is?
</div>

Minden egyes magyart haza kellene rugdosni ide, igen.</div>
gyere rugdossal haza kocsog!
Mar 25, 2013 20:28:26

Szerző: aaron Mar 25, 2013 20:31:04
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">The Thinker</div>Mibe, hogy kiverte a gyönyörű indián nőre?</div>
sodi egy nőre, mifaaan?
Mar 25, 2013 20:31:04

Szerző: banshee Mar 25, 2013 20:32:40
Válasz
(5)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>szólsz pushynak is?
</div>

Minden egyes magyart haza kellene rugdosni ide, igen.</div>

Téged meg munkába kéne rugdosni, te lumpen fehércigány.
Mar 25, 2013 20:32:40

Szerző: banshee Mar 25, 2013 20:33:11
Válasz
(6)
<div class="quote"><div class="author">The Thinker</div><div class="quote"><div class="author">Zénó</div><div class="quote"><div class="author">Ószövetségi Düh</div>
Láttál már életedben számítógépet szétszedve egyáltalán, te vérprofi informatikus?</div>

8600GTS és SoDI:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ZiT6jqHGr8k" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ZiT6jqHGr8k</a></div>

Mibe, hogy kiverte a gyönyörű indián nőre?</div>

Hogyan?

Rajzolt neki bajuszt?
Mar 25, 2013 20:33:11

Szerző: sodika Mar 25, 2013 20:43:29
Válasz
(0)
Azt adták ma be a Gaudival.
<a href="http://mindazoltan.hu/doc/gaudi_minda_kerdes_2013_03_25.pdf" rel="nofollow" target="_blank">http://mindazoltan.hu/doc/gaudi_minda_kerdes_2013_03_25.pdf</a>
Mar 25, 2013 20:43:29

Szerző: A Hét Műtrágya Mar 25, 2013 20:44:30
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>szólsz pushynak is?
</div>

Minden egyes magyart haza kellene rugdosni ide, igen.</div>

én kozmopolita vagyok, és az EU állampolgára, úgyhogy bekaphatod.
Mar 25, 2013 20:44:30

Szerző: sodika Mar 25, 2013 20:45:09
Válasz
(0)
Egyébként tök jó, hogy több éve nem turkáltam gépben, mert igazából informatikusként semmi dolga az embernek azzal, hogy fizikailag mi van a dobozon belül. :)
Mar 25, 2013 20:45:09

Szerző: sodika Mar 25, 2013 20:46:23
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">tigriss</div>
előletek menekülnek patkány!</div>

Oszt mégis hova? Omlik szét az EU, hahó! :D
Mar 25, 2013 20:46:23

Szerző: Brian Mar 25, 2013 20:46:27
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>szólsz pushynak is?
</div>

Minden egyes magyart haza kellene rugdosni ide, igen.</div>
teged kellene anyadba visszarugdosni
Mar 25, 2013 20:46:27

Szerző: Fotelrocker_Presszócigány Mar 25, 2013 20:48:18
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Azt adták ma be a Gaudival.
</div>

Gaudival, simán csak Gaudival te bukott buta proli. Mikor tanulod meg végre?
Mar 25, 2013 20:48:18

Szerző: Fotelrocker_Presszócigány Mar 25, 2013 20:48:57
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">tigriss</div>
előletek menekülnek patkány!</div>

Oszt mégis hova? Omlik szét az EU, hahó! :D</div>

Nehezen bírja a napi 50 fb megosztást igen.
Mar 25, 2013 20:48:57

Szerző: sodika Mar 25, 2013 20:49:39
Válasz
(0)
Meg kéne tudni, Londonban mi egy tüntetés bejelentésének a módja. Totál megjött a kedvem egy szimpátiatüntetéshez az angol vezetés MELLETT. :D

Csak azt is meg kéne tudni előtte, hogy ha a saját honfitársaim hazarugdosása mellett tüntetek, az nem számít-e helyi viszonyok között gyűlöletcselekménynek.
Mar 25, 2013 20:49:39

Szerző: sodika Mar 25, 2013 20:50:39
Válasz
(0)
Gaudi fel is szólalt.
(Minda diktafon-felvétele, jobb minőség holnap)
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Alub4x_yRqo" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Alub4x_yRqo</a>
Mar 25, 2013 20:50:39

Szerző: The Thinker Mar 25, 2013 20:52:06
Válasz
(0)
Mániás szakasz : ON.

Má' megint London.
Mar 25, 2013 20:52:06

Szerző: A Hét Műtrágya Mar 25, 2013 20:52:09
Válasz
(0)
miért gyűlölöd a magyarokat, Sodi?
Mar 25, 2013 20:52:09

Szerző: sodika Mar 25, 2013 20:52:19
Válasz
(0)
Küldjék csak haza a honfitársaimat-felütéssel viszont mindenképp buli egy helyi tüntetés. Nézek majd reppjegyeket. :D
Mar 25, 2013 20:52:19

Szerző: sodika Mar 25, 2013 20:52:36
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">A Hét Műtrágya</div>miért gyűlölöd a magyarokat, Sodi?</div>

Aki elhagyja a hazáját, nem magyar.
Mar 25, 2013 20:52:36

Szerző: Géntolvaj református Mar 25, 2013 20:52:47
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Meg kéne tudni, Londonban mi egy tüntetés bejelentésének a módja. Totál megjött a kedvem egy szimpátiatüntetéshez az angol vezetés MELLETT. :D

Csak azt is meg kéne tudni előtte, hogy ha a saját honfitársaim hazarugdosása mellett tüntetek, az nem számít-e helyi viszonyok között gyűlöletcselekménynek.</div>

Londonban akarsz tüntetni? Hogyan? Odateleportálsz?
Mar 25, 2013 20:52:47

Szerző: 1337 Mar 25, 2013 20:52:52
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Meg kéne tudni, Londonban mi egy tüntetés bejelentésének a módja. Totál megjött a kedvem egy szimpátiatüntetéshez az angol vezetés MELLETT. :D

Csak azt is meg kéne tudni előtte, hogy ha a saját honfitársaim hazarugdosása mellett tüntetek, az nem számít-e helyi viszonyok között gyűlöletcselekménynek.</div>

Van igy is eleg munkanelkulink, te is ha inkabb dolgoznal, akkor nem irnal ilyen baromsagot.
Mar 25, 2013 20:52:52

Szerző: The Thinker Mar 25, 2013 20:54:29
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Küldjék csak haza a honfitársaimat-felütéssel viszont mindenképp buli egy helyi tüntetés. Nézek majd reppjegyeket. :D</div>

Segítek : több mint 15 ft.
Mar 25, 2013 20:54:29

Szerző: Fotelrocker_Presszócigány Mar 25, 2013 20:55:57
Válasz
(1)
Megint volt töltés púpos?
Mar 25, 2013 20:55:57

Szerző: snecigeci Mar 25, 2013 20:58:42
Válasz
(0)
titán nem magyar?
Mar 25, 2013 20:58:42

Szerző: sodika Mar 25, 2013 20:59:53
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>titán nem magyar?</div>

A szerelem határeset.
De aki anyagiak megy ki, az semmi tiszteletet nem érdemel.
Mar 25, 2013 20:59:53

Szerző: 1337 Mar 25, 2013 21:00:58
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>titán nem magyar?</div>

A szerelem határeset.
De aki anyagiak megy ki, az semmi tiszteletet nem érdemel.</div>

Mit iszol?
Mar 25, 2013 21:00:58

Szerző: The Thinker Mar 25, 2013 21:02:05
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">A Hét Műtrágya</div>miért gyűlölöd a magyarokat, Sodi?</div>

Aki elhagyja a hazáját, nem magyar.</div>

Az szerencse, hogy pont Londonban és környékén egy csomó radikál-hazaffy dolgozik.
Szerintem összedobjuk neked a repjegyre valót, mert ha valahol, hát ott aztán biztos elkennék a szádat ha haza szeretnéd rugdostatni őket.
Mar 25, 2013 21:02:05

Szerző: A Hét Műtrágya Mar 25, 2013 21:02:11
Válasz
(0)
Na, mert te aztán rohadtul öregbíted hazánk hírnevét!
Csollány Szilveszter pl. nem magyar? És ezt a szemébe is megmondanád?
Mar 25, 2013 21:02:11

Szerző: snecigeci Mar 25, 2013 21:03:55
Válasz
(0)
Semmilyen szerelemről nem volt szó te fasz, mikor megvette a repjegyet, még nem is találkozott a nővel.
Mar 25, 2013 21:03:55

Szerző: snecigeci Mar 25, 2013 21:06:56
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Meg kéne tudni, Londonban mi egy tüntetés bejelentésének a módja. Totál megjött a kedvem egy szimpátiatüntetéshez az angol vezetés MELLETT. :D</div>

A gazdatestednek előadtad már ezt a nagyszerű ötletet? El lesz ragadtatva.
Mar 25, 2013 21:06:56

Szerző: banshee Mar 25, 2013 21:07:32
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Semmilyen szerelemről nem volt szó te fasz, mikor megvette a repjegyet, még nem is találkozott a nővel.</div>

Viszont küldött neki faszverős videót, Hahó!

Ha erre a brazil szexnagyi nem bontotta azonnal a kapcsolatot, az sneci szerint (kvázi) szerelem!
Mar 25, 2013 21:07:32

Szerző: snecigeci Mar 25, 2013 21:09:29
Válasz
(0)
Sneci, a bp-i tüntetésedre 3 ember ment el, szerinted a londonira hányan mennek (again your the access)?
Mar 25, 2013 21:09:29

Szerző: sodika Mar 25, 2013 21:09:34
Válasz
(0)
Minda Zoltán véleménye arról, hogy a Takács Rózsával közösen készített Borbély József-interjúnkban 42:55-től a 49. percig személy szerint róla van szó. - idézet -:

"Kár, hogy a Borbély nem ismeri a saját büntetőügyében keletkezett iratokat, az eljárási eseményeket.

Nem tudom akkor miért született kettő, a Kajtor kizárását indítványaim alapján megtagadó határozat, ha az nem volt előterjesztve, és nem tudom miért folyik most is polgári per a Kajtor és a Fővárosi Törvényszék ellen, ami törvényes eljárás folytatása esetén önmagában kizárja a PKKB és a Kajtor további eljárását.

Legalább most már azt is tudom, hogy miattam vitték be december 07-én a Borbélyt.

Már azt is tudom, hogy én a Kásler Árpival akarok - Borbély törekvéseinek megtagadásával ütközően - rendszert váltani. Tehát egy rendezvényre meghívott szónok / előadó kizárólag azért beszélhet (énekel) több ezer ember előtt korrupciós ügyekről, megoldandó közös problémákról, mert rendszert akar váltani.

Meglepve hallom, hogy én mondtam Borbélynak azt is, hogy a pártok létrehozták a saját ellenzékük ellenzékét, stb.

A valóság ugyanakkor az, hogy a TEMPO alapításán és a Kőrösi és Kozenkay által a volt kisgazdáktól lenyúlt Polgárok és Polgármesterek az Élhető Magyarországért párton kívül soha nem volt szó köztünk egyetlen párt, vagy társadalmi szervezetről.

Én tudom és tény, de több szót nem is érdemel, hogy a nevesített társadalmi szervezetek és a pártok törvénysértő létrejöttéről, bírósági nyilvántartásba vételéről és működéséről egyáltalán csak 2012. március 02-án szereztem tudomást, a teljes rendszert azóta dolgoztam fel, tehát azt követően, hogy Borbéllyal 2011. novemberében megszakítottam az érdemi kapcsolattartást, a rendszerezett adataim átadását. "

Maga a szóban forgó videó egyébként itt tekinthető meg:
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=D6urmVAsbLg" rel="nofollow" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=D6urmVAsbLg</a>
Mar 25, 2013 21:09:34

Szerző: IsmeretlenJoAkaro Mar 25, 2013 21:15:03
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Küldjék csak haza a honfitársaimat-felütéssel viszont mindenképp buli egy helyi tüntetés. Nézek majd reppjegyeket. :D</div>

Ez kurva jo!! Megyek majd ki Recskaboyos molinoval!!

Amugy ha nem lennel funkcionalis analfabeta, akkor megertened hogy a briteknek a magadfajta feherciganyokkal van bajuk, akik csak a segelyekert jonnek ide. A becsuletes es tehetseges embereket tart karokkal varjak.
Mar 25, 2013 21:15:03

Szerző: A Hét Műtrágya Mar 25, 2013 21:17:32
Válasz
(0)
Ki a faszt érdekel ez, kissköcsög? inkább arra válaszoljál, hogy Csollány Szilveszter szerinted nem magyar? Fogadjunk google nélkül azt sem tudod ki ő!
Nem azt mondom, hogy nem megy ki sok selejtes magyar külföldre, de azért nem magadból kéne kiindulni! Meg ha nincs jobb dolgod, pl. harcolhatnál azért, hogy Magyarországról tűnjenek el az oda nem illő külföldiek először. Sajnos még Fekete Pákónak is több pénze és jobb híre van, mint neked, úgyhogy lehet inkább neked kéne Szibériába költözni...
Mar 25, 2013 21:17:32

Szerző: tigriss Mar 25, 2013 21:19:17
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">IsmeretlenJoAkaro</div><div class="quote"><div class="author">sodika</div>Küldjék csak haza a honfitársaimat-felütéssel viszont mindenképp buli egy helyi tüntetés. Nézek majd reppjegyeket. :D</div>

Ez kurva jo!! Megyek majd ki Recskaboyos molinoval!!

Amugy ha nem lennel funkcionalis analfabeta, akkor megertened hogy a briteknek a magadfajta feherciganyokkal van bajuk, akik csak a segelyekert jonnek ide. A becsuletes es tehetseges embereket tart karokkal varjak.</div>

hát konkrétan le volt írva, hogy azokkal van bajuk, akik a szociális támogatásokat igényllik, meg azokkal, akik nem akarnak dolgozni. ostoba vagy recskaboy
Mar 25, 2013 21:19:17

Szerző: Sodilegnagyobbrajongoja Mar 25, 2013 21:20:10
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">tigriss</div>
előletek menekülnek patkány!</div>

Oszt mégis hova? Omlik szét az EU, hahó! :D</div>
Haha, a nap vicce!
Mar 25, 2013 21:20:10

Szerző: Lázár Mar 25, 2013 21:21:30
Válasz
(0)
Sodi szerint Kőrösi Csoma Sándor nem magyar?
Mar 25, 2013 21:21:30

Szerző: sodika Mar 25, 2013 21:21:33
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">Sodilegnagyobbrajongoja</div>
Haha, a nap vicce!</div>

Hogy is énekelte Pilu?

Ahová magyar egyszer egyszer betette a lábát, ott hamarosan kitették a "vége" táblát. :D
Mar 25, 2013 21:21:33

Szerző: pilvax coffee shop Mar 25, 2013 21:22:46
Válasz
(0)
"Csak azt is meg kéne tudni előtte, hogy ha a saját honfitársaim hazarugdosása mellett tüntetek, az nem számít-e helyi viszonyok között gyűlöletcselekménynek."

És ebből mit akarsz profitálni?
Ez szimplán köcsögség.
Mar 25, 2013 21:22:46

Szerző: Sodilegnagyobbrajongoja Mar 25, 2013 21:23:58
Válasz
(0)
Te Sodi, én kifizetek neked egy egyirányú jegyet Londonba, és kapsz még 20 font zsebpénzt is, hogy ne első nap haljál éhen. A lényeg az, hogy végre eltakarodj Magyarországról?

Deal?
Mar 25, 2013 21:23:58

Szerző: alvilági fráter Mar 25, 2013 21:24:00
Válasz
(0)
Ezek szerint Morvai Krisztina nem magyar?

ajjaj sodika nagy gondod lesz még ebből.
Mar 25, 2013 21:24:00

Szerző: tigriss Mar 25, 2013 21:24:52
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Sodilegnagyobbrajongoja</div>
Haha, a nap vicce!</div>

Hogy is énekelte Pilu?

Ahová magyar egyszer egyszer betette a lábát, ott hamarosan kitették a "vége" táblát. :D</div>

barom. a 48'as menekültek mondanak neked valamit? az 56'-os kivándorlók? akik a bata féle vérbírók elől menekültek?

MIÉRT GYALÁZOD A MAGYARSÁGOT TE PUTRIS?
Mar 25, 2013 21:24:52

Szerző: Lázár Mar 25, 2013 21:25:25
Válasz
(0)
Sodi szerint Julianus barát aki elzarándokolt Magna Hungáriába hogy felkutassa az ott maradt magyarokat nem magyar?
Mar 25, 2013 21:25:25

Szerző: Sodilegnagyobbrajongoja Mar 25, 2013 21:25:48
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">pilvax coffee shop</div>"Csak azt is meg kéne tudni előtte, hogy ha a saját honfitársaim hazarugdosása mellett tüntetek, az nem számít-e helyi viszonyok között gyűlöletcselekménynek."

És ebből mit akarsz profitálni?
Ez szimplán köcsögség.</div>
Sodiban nagyon dolgozik a " dögöljön meg a szomszéd tehene" törekvés.
Mar 25, 2013 21:25:48

Szerző: A Hét Műtrágya Mar 25, 2013 21:29:02
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>
Ahová magyar egyszer egyszer betette a lábát, ott hamarosan kitették a "vége" táblát. :D</div>

ez csak a magadfajta szarokra vonatkozik!
Mar 25, 2013 21:29:02

Szerző: Szentendre Mar 25, 2013 21:31:16
Válasz
(4)
kiss! en veled a következöt csinalnam:

adnek 3,000 €-t kp. odaadnam a repulöjegyet a kezedbe, mondjuk Frankfurtba, 1 evig kellene kint lenned, de elöbb nem mehetnel vissza Magyarhonba.

Te b+ elköltened a 3 rongyot, majd mennel kukazni, 2-3 honapon belul ott is hajlektalan lennel, magyarul, neked mindegy hol elnel, egy sikertelen bukott ember vagy, tehat eletre keptelen.
erted kiss, te fasz????
Mar 25, 2013 21:31:16

Szerző: Lázár Mar 25, 2013 21:31:33
Válasz
(5)
Egy több szálon futó támadást félek felfedezni a magyarság ellen.

Először is bírákat, ügyészeket akik több évtizedet végigtanultak hogy azok lehessenek, becsületes módon egyszerűen meg akarják fosztani állásuktól, jogtalanul.

Ma pedig már ott tartunk hogy az olyan kelet-kutató magyarokat mint Széchenyi Béla, Stein Aurél,
Almásy György, Cholnoky Jenõ, Lóczy Lajos és
Déchy Mór is meg akarnak fosztani magyarságuktól.

Látható hogy ilyen-olyan ürügyön egyre több tisztességes embert fosztana meg Sodi egyszer a tisztességes szakmájától, következő nap már a magyarságától is.

Mi lesz ennek a vége és mikor következünk mi?
Mar 25, 2013 21:31:33

Szerző: jiddise máme Mar 25, 2013 21:34:15
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>A gazdatestednek előadtad már ezt a nagyszerű ötletet? El lesz ragadtatva.</div>

Szerintem boldogan befizeti a recskagnómot egy one way ticket-re.
Mar 25, 2013 21:34:15

Szerző: tigriss Mar 25, 2013 21:38:01
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">Lázár</div>Egy több szálon futó támadást félek felfedezni a magyarság ellen.

Először is bírákat, ügyészeket akik több évtizedet végigtanultak hogy azok lehessenek, becsületes módon egyszerűen meg akarják fosztani állásuktól, jogtalanul.

Ma pedig már ott tartunk hogy az olyan kelet-kutató magyarokat mint Széchenyi Béla, Stein Aurél,
Almásy György, Cholnoky Jenõ, Lóczy Lajos és
Déchy Mór is meg akarnak fosztani magyarságuktól.

Látható hogy ilyen-olyan ürügyön egyre több tisztességes embert fosztana meg Sodi egyszer a tisztességes szakmájától, következő nap már a magyarságától is.

Mi lesz ennek a vége és mikor következünk mi?</div>


szégyen... ezeknek a kampós orrú salamonoknak semmi sem szent
Mar 25, 2013 21:38:01

Szerző: pilvax coffee shop Mar 25, 2013 21:41:12
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">Sodilegnagyobbrajongoja</div><div class="quote"><div class="author">pilvax coffee shop</div>"Csak azt is meg kéne tudni előtte, hogy ha a saját honfitársaim hazarugdosása mellett tüntetek, az nem számít-e helyi viszonyok között gyűlöletcselekménynek."

És ebből mit akarsz profitálni?
Ez szimplán köcsögség.</div>
Sodiban nagyon dolgozik a " dögöljön meg a szomszéd tehene" törekvés.</div>

Úgy tűnik, a családok megélhetése sem szent.
Még a megélhetés elvesztésén is örömködni akarna.

Pedig SoDI-nál nem nehéz többet tenni a magyarságért. Aki rendszeresen hazaküld pénzt a filléres gondokkal küszködő családjának, az már voltaképp jelentősen többet tett.
Mar 25, 2013 21:41:12

Szerző: Sodilegnagyobbrajongoja Mar 25, 2013 21:44:06
Válasz
(0)
Akkor ezek szerint RGL már nem magyar?

Vagy ő is szerelemből ment egészen a kölni hajléktalanszállóig?
Mar 25, 2013 21:44:06

Szerző: sodika Mar 25, 2013 21:45:21
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">pilvax coffee shop</div>
Úgy tűnik, a családok megélhetése sem szent.</div>

Ha külföld és a nyomor között kell választani, rendes magyar ember a nyomort választja. Igen, ez bizony így van.
Mar 25, 2013 21:45:21

Szerző: A Hét Műtrágya Mar 25, 2013 21:48:54
Válasz
(1)
Ezzel próbálod igazolni, hogy rendes magyar ember vagy, de szerintem te is érzed, hogy nem vagy olyan helyzetben, hogy moralizálj a nulla diplomáddal és a 15 forinttal a zsebedben.
Mar 25, 2013 21:48:54

Szerző: szpítsopp Mar 25, 2013 21:50:01
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">pilvax coffee shop</div>
Úgy tűnik, a családok megélhetése sem szent.</div>

Ha külföld és a nyomor között kell választani, rendes magyar ember a nyomort választja. Igen, ez bizony így van.</div>

Ha a hozzád hasonlók nem választanák a munka és nyomor közül a nyomort, jóval kevesebb embernek kéne meghoznia a fenti döntést.
Mar 25, 2013 21:50:01

Szerző: A Hét Műtrágya Mar 25, 2013 21:50:58
Válasz
(1)
Szinte hihetetlen, hogy egy éve, kezdő snecológusként még segíteni akartam rajtad, a faszverős cikk után, pénzt küldeni, hogy "kimássz a bajból". Mennyit változott a világ! Sajnos te fejlődésképtelen vagy, a saját elméd foglya, és egyenesen süvítesz lefelé a lejtőn...
Mar 25, 2013 21:50:58

Szerző: Lázár Mar 25, 2013 21:51:47
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">pilvax coffee shop</div>
Úgy tűnik, a családok megélhetése sem szent.</div>

Ha külföld és a nyomor között kell választani, rendes magyar ember a nyomort választja. Igen, ez bizony így van.</div>

Te könnyen beszélsz, mert élnek a szüleid.

Az viszont aki mindent elvesztett, nem élnek a szülei akik eltartanák, csak magukra számíthatnak, nincs másuk csak a szakértelmük azoknak jobb megoldás a külföld.

Neked élnek a szüleid, van kire számítanod, így könnyű ítélkezni.
Mar 25, 2013 21:51:47
« 1498 1499 1500 1501 1502 1503 1504 1505 1506 1507 »
1739513 komment.

78 látogató online.

A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™