« 1505 1506 1507 1508 1509 1510 1511 1512 1513 1514 »
1739481 komment.

Szerző: Callahan Mar 28, 2013 16:46:59
Válasz
(6)
Koppányos szexnagyi:

<img src="https://img.sodika.dk/imgur.com/HWXCK6x.jpg" alt="HWXCK6x.jpg" />
Mar 28, 2013 16:46:59

Szerző: Jobbulást Mar 28, 2013 16:50:33
Válasz
(3)
elveri, mint sodi a faszát
Mar 28, 2013 16:50:33

Szerző: Fotelrocker_Presszócigány Mar 28, 2013 16:50:48
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">Callahan</div>Koppányos szexnagyi</div>

de ennek is ott figyel a cigi a kezében..
Mar 28, 2013 16:50:48

Szerző: Callahan Mar 28, 2013 16:50:53
Válasz
(1)
Bécigány + szexnagyi jelmezben másznak egymásra:

<img src="http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/269236_10200924250616368_233601317_n.jpg" alt="269236_10200924250616368_233601317_n.jpg" />
Mar 28, 2013 16:50:53

Szerző: trodlee Mar 28, 2013 17:00:49
Válasz
(0)
<img src="http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/269236_10200924250616368_233601317_n.jpg" alt="269236_10200924250616368_233601317_n.jpg" />

Zsidók vagytok.Na meló, csá.Jövő hétenJövő hétenHahó!Az más.Az más.Soha többet nem írok ideSoha többet nem írok ide* ásít ** ásít *
Mar 28, 2013 17:00:49

Szerző: Csak egy olvasó Mar 28, 2013 17:02:27
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>Nahát! Bécigány Sodinak öltözik? Az a maszk szerintem nagyon hasonlít a mi jóképű vadászbikánkra.
<img src="http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/528798_10200924242136156_244669887_n.jpg" alt="528798_10200924242136156_244669887_n.jpg" /></div>
Kéne szólni a mögötte lévő táblavivőnek, hogy Magyar Nemzeti Bank már létezik egy ideje, le van maradva.
Mar 28, 2013 17:02:27

Szerző: SoDI-generátor Mar 28, 2013 17:11:32
Válasz
(1)
Púp, milyen ebédet sikerült ma kiélősködnöd?
Mar 28, 2013 17:11:32

Szerző: Fotelrocker_Presszócigány Mar 28, 2013 17:14:04
Válasz
(1)
sikeres volt az autós vonulás? kiéltétek magatokat figyelem kurvák?
Mar 28, 2013 17:14:04

Szerző: broni Mar 28, 2013 17:15:33
Válasz
(7)
<div class="quote"><div class="author">Fotelrocker_Presszócigány</div>sikeres volt az autós vonulás? kiéltétek magatokat figyelem kurvák?</div>

Hisztoria Lausziaka című művében megemlékezik Heron szétiszi szerzetesről, aki Alexandriában felkeresett egy bordélyt, s olyan bajt kapott, hogy heréi bedagadtak, később elhaltak és leestek.

kurvák forever!!)))))))
Mar 28, 2013 17:15:33

Szerző: Fotelrocker_Presszócigány Mar 28, 2013 17:21:29
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">broni </div><div class="quote"><div class="author">Fotelrocker_Presszócigány</div>sikeres volt az autós vonulás? kiéltétek magatokat figyelem kurvák?</div>

Hisztoria Lausziaka című művében megemlékezik Heron szétiszi szerzetesről, aki Alexandriában felkeresett egy bordélyt, s olyan bajt kapott, hogy heréi bedagadtak, később elhaltak és leestek.

kurvák forever!!)))))))</div>

régi szép idők!! szisszentsünk egy sert bronikám!!négy4
Mar 28, 2013 17:21:29

Szerző: broni Mar 28, 2013 17:23:17
Válasz
(2)
ma nemigen iszok, majd holnap, nagypéntek haho, nagyon be kell rugni)))))))))
Mar 28, 2013 17:23:17

Szerző: ingyenfőzelék Mar 28, 2013 17:29:25
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>Nahát! Bécigány Sodinak öltözik? Az a maszk szerintem nagyon hasonlít a mi jóképű vadászbikánkra.
<img src="http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/528798_10200924242136156_244669887_n.jpg" alt="528798_10200924242136156_244669887_n.jpg" /></div>

Ez mi lesz? Valami cigány Ku-Kux-Klán?
Mar 28, 2013 17:29:25

Szerző: grafikus007 Mar 28, 2013 17:31:01
Válasz
(3)
sodi, a 66 másodperc blogon nem indítasz egy gyíkemberbűnözés rovatot?
Mar 28, 2013 17:31:01

Szerző: Callahan Mar 28, 2013 17:31:31
Válasz
(1)
Azért ezek után kicsit érthető, hogy a régi, konzervatív világban miért nem voltak jogai az aljanépnek.
Mar 28, 2013 17:31:31

Szerző: ingyenfőzelék Mar 28, 2013 17:33:39
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">ingyenfőzelék</div>Ez mi lesz? Valami cigány Ku-Kux-Klán?</div>

*Ku-Klux-Klán, ofkorz
Mar 28, 2013 17:33:39

Szerző: iThroll Mar 28, 2013 17:54:42
Válasz
(4)
most nézem, ez a fogyatékos majdnem 400 képet töltött fel facere erről a fantasztikusan érdekes rendezvényről.
Mar 28, 2013 17:54:42

Szerző: sodilegnagyobbrajongoja Mar 28, 2013 17:58:11
Válasz
(0)
Vajon kinek a mobilinternetjéről élősködik ilyenkor?
Mar 28, 2013 17:58:11

Szerző: iThroll Mar 28, 2013 18:11:42
Válasz
(14)
Kocsonya-ügynök xD



<img src="http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc1/733940_10200924350178857_853895844_n.jpg" alt="733940_10200924350178857_853895844_n.jpg" />
Mar 28, 2013 18:11:42

Szerző: Brian Mar 28, 2013 18:14:52
Válasz
(1)
ez a gyoker mi a keciert fenykepezi magat egyfolytaban?
Mar 28, 2013 18:14:52

Szerző: sodilegnagyobbrajongoja Mar 28, 2013 18:15:23
Válasz
(10)
023-as ügynök with the licence to fap?
Mar 28, 2013 18:15:23

Szerző: Callahan Mar 28, 2013 18:16:07
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">iThroll</div>Kocsonya-ügynök xD</div>

Elmondhatatlanul gáz ez a kép.
Mar 28, 2013 18:16:07

Szerző: iThroll Mar 28, 2013 18:18:09
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">Callahan</div><div class="quote"><div class="author">iThroll</div>Kocsonya-ügynök xD</div>

Elmondhatatlanul gáz ez a kép.</div>
nem is találhatott volna előnytelenebb szemüveget a hosszúkás borjú fejére.
Mar 28, 2013 18:18:09

Szerző: Géntolvaj református Mar 28, 2013 18:19:46
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">iThroll</div>Kocsonya-ügynök xD</div>

Sodi, te egyébként zselézed a hajad, vagy csak zsíros?
Mar 28, 2013 18:19:46

Szerző: ál-sodika Mar 28, 2013 18:21:27
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">iThroll</div><div class="quote"><div class="author">Callahan</div><div class="quote"><div class="author">iThroll</div>Kocsonya-ügynök xD</div>

Elmondhatatlanul gáz ez a kép.</div>
nem is találhatott volna előnytelenebb szemüveget a hosszúkás borjú fejére.</div>

A lényeg, hogy ti majd szépek lesztek a felvételeken, amiket vele készítek xDD Gyertek csak szépen, libuskáim xDDDD

Egyébként szerintem igenis szépvok :) Mindig is szerettem volna egy mátrixos napszemcsit, most meg hát kellemeset a hasznossal :)
Mar 28, 2013 18:21:27

Szerző: LOL Mar 28, 2013 18:26:30
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div><div class="quote"><div class="author">iThroll</div>Kocsonya-ügynök xD</div>

Sodi, te egyébként zselézed a hajad, vagy csak zsíros?</div>

15 forintért milyen zselét lehet kapni? Evidenciákat...
Mar 28, 2013 18:26:30

Szerző: ál-sodika Mar 28, 2013 18:26:31
Válasz
(2)
klasszikusok:

<a href="http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1054134838&amp;index=2&amp;cat=407" rel="nofollow" target="_blank">http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1054134838&amp;index=2&amp;cat=407</a>
Mar 28, 2013 18:26:31

Szerző: Káoszkapitány Mar 28, 2013 18:26:46
Válasz
(3)
Vittem a képet.
Mar 28, 2013 18:26:46

Szerző: sodilegnagyobbrajongoja Mar 28, 2013 18:28:20
Válasz
(5)
<div class="quote"><div class="author">ál-sodika</div>klasszikusok:

<a href="http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1054134838&amp;index=2&amp;cat=407" rel="nofollow" target="_blank">http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1054134838&amp;index=2&amp;cat=407</a></div>
© Cat
2003. máj. 28. 22:05 | galéria | válasz | #81
Ehhez szerintem egyenes szálú, erős, világos színű haj illik. Neked ilyen van?

sodi, te egészen véletlenül nem vagy meleg? :)
Mar 28, 2013 18:28:20

Szerző: Géntolvaj református Mar 28, 2013 18:29:34
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">Káoszkapitány</div>Vittem a képet.</div>

Szerintem ez egy tökjó kép. Tisztára úgy néz ki, mint valami hátranyalt hajú, fogyatékos Antonio Banderas.
Mar 28, 2013 18:29:34

Szerző: Káoszkapitány Mar 28, 2013 18:33:58
Válasz
(5)
<div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div><div class="quote"><div class="author">Káoszkapitány</div>Vittem a képet.</div>

Szerintem ez egy tökjó kép. Tisztára úgy néz ki, mint valami hátranyalt hajú, fogyatékos Antonio Banderas.</div>

Engem a Légy c. filmre emlékeztet.
Mar 28, 2013 18:33:58

Szerző: iThroll Mar 28, 2013 18:37:49
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">Káoszkapitány</div>Vittem a képet.</div>
áfenébe :DDD

na de mindegy. magamutogató úr úgyis készít még (önégető) képet magáról
Mar 28, 2013 18:37:49

Szerző: sodilegnagyobbrajongoja Mar 28, 2013 18:57:00
Válasz
(5)
Sodi, bejött neked ez a csaj?

<img src="http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/575777_10200924266216758_2000274950_n.jpg" alt="575777_10200924266216758_2000274950_n.jp" />

Csináltál róla vagy 30 képet.
Mar 28, 2013 18:57:00

Szerző: grafikus007 Mar 28, 2013 19:05:31
Válasz
(1)
© SoDI--- "Rest in Peace SoDI---"
2003. máj. 28. 20:43 | galéria | válasz | #63
Az informatikatanár nem számítástechnika tanár.
Egy számtech tanárnak valóban egy középiskola, és a közalkalmazotti lét az egyetlen esélye, az informatikatanár azonban erősen gondolkodhat a felnőttképzésben, ahol 3500 Ft-ot túllépő óradíjjal lehet számolni.
Arról már nem is beszélve, hogy a dolgokat nem csak tanítani lehet, hanem alkalmazni is. Vállalkozást építeni az alkalmazására, stb.
Mar 28, 2013 19:05:31

Szerző: Géntolvaj református Mar 28, 2013 19:05:47
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodilegnagyobbrajongoja</div>Sodi, bejött neked ez a csaj?</div>

Szerintem nem. Túl nőies. Nem elég rövid a haja, és nem tűnik 13 éves kisfiúnak, mint az apostoli pincérlány. Határozottan nem Sodi esete.
Mar 28, 2013 19:05:47

Szerző: grafikus007 Mar 28, 2013 19:06:01
Válasz
(1)
sodi, most mennyi az óradíjad?
Mar 28, 2013 19:06:01

Szerző: grafikus007 Mar 28, 2013 19:07:37
Válasz
(4)
© Madmaxx
2003. máj. 28. 21:03 | válasz | #73
Ki a rák akar ügyvéd lenni :))

© SoDI--- "Rest in Peace SoDI---"
2003. máj. 28. 21:16 | galéria | válasz | #74
Hát én sem :)


sodi, nem azt hazudtad, hogy ügyvéd akartál lenni, csak anyád térített el és hogy mindenért ő a hibás? Akkor mégse így volt?
Mar 28, 2013 19:07:37

Szerző: SoDI-generátor Mar 28, 2013 19:07:40
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodilegnagyobbrajongoja</div><div class="quote"><div class="author">ál-sodika</div>klasszikusok:

<a href="http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1054134838&amp;index=2&amp;cat=407" rel="nofollow" target="_blank">http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1054134838&amp;index=2&amp;cat=407</a></div>
© Cat
2003. máj. 28. 22:05 | galéria | válasz | #81
Ehhez szerintem egyenes szálú, erős, világos színű haj illik. Neked ilyen van?

sodi, te egészen véletlenül nem vagy meleg? :)</div>


Fasza ez a link, pont itt írja le az autista hogy hülyeség ügyvédnek lenni, infótanárnak sokkal jobb...


LOL
Mar 28, 2013 19:07:40

Szerző: Csak egy olvasó Mar 28, 2013 19:11:35
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">grafikus007</div>© Madmaxx
2003. máj. 28. 21:03 | válasz | #73
Ki a rák akar ügyvéd lenni :))

© SoDI--- "Rest in Peace SoDI---"
2003. máj. 28. 21:16 | galéria | válasz | #74
Hát én sem :)


sodi, nem azt hazudtad, hogy ügyvéd akartál lenni, csak anyád térített el és hogy mindenért ő a hibás? Akkor mégse így volt?</div>
Ez biztosan a masztipartis Sodi volt vagy a hackerek már ekkor is feltörték az accountját. Más magyarázat elképzelhetetlen.

* paródiarovat
Mar 28, 2013 19:11:35

Szerző: grafikus007 Mar 28, 2013 19:13:05
Válasz
(2)
© SoDI--- "Rest in Peace SoDI---"
2003. máj. 28. 20:32 | galéria | válasz | #58
Sodi képzeld én is tanulok és mégis melóztam mellette

Értem.
Ez tudod mit jelent?
Azt jelenti, hogy maradt felesleges időd, és energiád a tanulás mellett. Te ezt munkára fordítottad.
Én pedig arra, hogy az informatikatanár képzés mellett máshol jelentkeztem még egy OKJ-tanfolyamra, plusz harmadikként járok egy CISCO-képzésre is.

A végeredmény?

- Te kevésbé terheled le szüleidet. Ez egy szempont. Egy gesztus feléjük. Lovagias, és nem vagyok ennyire lovagias. Na bumm..
- <b>Nekem több papírom van</b>, amit szüleim az (eredményességemet látva) boldogan finanszíroznak.
Mar 28, 2013 19:13:05

Szerző: Callahan Mar 28, 2013 19:14:05
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div>Ez biztosan a masztipartis Sodi volt vagy a hackerek már ekkor is feltörték az accountját. Más magyarázat elképzelhetetlen.

* paródiarovat</div>

Biztos mikor kiment vécére, az anyja gyorsan odalopózott, és beírta ezt a nevében.
Mar 28, 2013 19:14:05

Szerző: Callahan Mar 28, 2013 19:15:50
Válasz
(5)
<div class="quote"><div class="author">grafikus007</div>Én pedig arra, hogy az informatikatanár képzés mellett máshol jelentkeztem még egy OKJ-tanfolyamra, plusz harmadikként járok egy CISCO-képzésre is.</div>

2003 óta ezekkel menőzik. Hihetetlen.
Mar 28, 2013 19:15:50

Szerző: grafikus007 Mar 28, 2013 19:17:11
Válasz
(1)
egyébként nem úgy volt, hogy először végezte a ciscot meg az okjt, és utána ment egyetemre?
Mar 28, 2013 19:17:11

Szerző: Csak egy olvasó Mar 28, 2013 19:18:57
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">Callahan</div><div class="quote"><div class="author">grafikus007</div>Én pedig arra, hogy az informatikatanár képzés mellett máshol jelentkeztem még egy OKJ-tanfolyamra, plusz harmadikként járok egy CISCO-képzésre is.</div>

2003 óta ezekkel menőzik. Hihetetlen.</div>
Ezeket a papírokat már látta egyáltalán valaki? Vagy ezek is a szakdolgozat és a keresztlevele mellett hevernek?
Mar 28, 2013 19:18:57

Szerző: Káoszkapitány Mar 28, 2013 19:24:12
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div><div class="quote"><div class="author">Callahan</div><div class="quote"><div class="author">grafikus007</div>Én pedig arra, hogy az informatikatanár képzés mellett máshol jelentkeztem még egy OKJ-tanfolyamra, plusz harmadikként járok egy CISCO-képzésre is.</div>

2003 óta ezekkel menőzik. Hihetetlen.</div>
Ezeket a papírokat már látta egyáltalán valaki? Vagy ezek is a szakdolgozat és a keresztlevele mellett hevernek?</div>

A repcsi doboza alatt vannak, a bal felső polcon.
Mar 28, 2013 19:24:12

Szerző: Columbo Mar 28, 2013 19:28:42
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div>Ezeket a papírokat már látta egyáltalán valaki? Vagy ezek is a szakdolgozat és a keresztlevele mellett hevernek?</div>
A feleségemet látta már valaki?

Naugye.
Mar 28, 2013 19:28:42

Szerző: sodilegnagyobbrajongoja Mar 28, 2013 19:37:47
Válasz
(1)
Sodi, mennyit adtál bele a benzinpénzbe?
Mar 28, 2013 19:37:47

Szerző: LOL Mar 28, 2013 19:39:52
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">Káoszkapitány</div><div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div><div class="quote"><div class="author">Callahan</div><div class="quote"><div class="author">grafikus007</div>Én pedig arra, hogy az informatikatanár képzés mellett máshol jelentkeztem még egy OKJ-tanfolyamra, plusz harmadikként járok egy CISCO-képzésre is.</div>

2003 óta ezekkel menőzik. Hihetetlen.</div>
Ezeket a papírokat már látta egyáltalán valaki? Vagy ezek is a szakdolgozat és a keresztlevele mellett hevernek?</div>

A repcsi doboza alatt vannak, a bal felső polcon.</div>

Ja. A szpítsoppban...
Mar 28, 2013 19:39:52

Szerző: szpítsopp Mar 28, 2013 19:49:29
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">grafikus007</div>© SoDI---
- <b>Nekem több papírom van</b>, amit szüleim az (eredményességemet látva) boldogan finanszíroznak.</div>

eredményesség, rofl
Mar 28, 2013 19:49:29

Szerző: te Mar 28, 2013 20:09:09
Válasz
(3)
maszti partis buzi
Mar 28, 2013 20:09:09

Szerző: medvezsidaj Mar 28, 2013 20:13:45
Válasz
(3)
Sodi, nagyon irigy voltál a nénire akinek elektromos kis rollere volt? Szuper lenne egy olyan igaz?
Mar 28, 2013 20:13:45

Szerző: Fotelrocker_Presszócigány Mar 28, 2013 20:21:23
Válasz
(6)
Zsíroskenyér:
<img src="https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/539937_10200925199400087_1868068678_n.jpg" alt="539937_10200925199400087_1868068678_n.jp" />

No comment:
<img src="https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/522447_10200925200040103_1842143183_n.jpg" alt="522447_10200925200040103_1842143183_n.jp" />

Bad ass:
<img src="https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/420411_10200925205040228_1591239780_n.jpg" alt="420411_10200925205040228_1591239780_n.jp" />
Mar 28, 2013 20:21:23

Szerző: snecigeci Mar 28, 2013 20:28:06
Válasz
(1)
Sneci, a "Le a bankokkal!" a Szentkorona Bankra is vonatkozik?
Mar 28, 2013 20:28:06

Szerző: ingyenfőzelék Mar 28, 2013 20:28:55
Válasz
(1)
Endre, neked mi mossa a ruháidat?

:DDDD
Mar 28, 2013 20:28:55

Szerző: Trollopata Mar 28, 2013 20:32:46
Válasz
(2)
aztakurva sneci, ez a haj kezd nagyon brutalissa valni.
ket lehetoseg van.
1. ha mar borotvara meg fodraszra sem koltesz, akkor minek megmosni, a csajoknak ugyis mindegy.
2. a kappanyos retardok csak ugy vesznek be maguk koze, ha egy bizonyos igenytelensegi csoves-szintet megutsz.
melyik a helyes valasz?
+1 kerdes: ilyen kulsovel (a belsot most hagyjuk) szerinted realis elkepzeles a krisztusi korban a csaladalapitas? LOL
Mar 28, 2013 20:32:46

Szerző: recsike Mar 28, 2013 20:37:43
Válasz
(8)
Hmm, milyen tyityokhzatyos fatyok ebben a szemüfegbeny.
Mintyárt ki is ferem a sajáty képeimre.
Mar 28, 2013 20:37:43

Szerző: Géntolvaj református Mar 28, 2013 20:41:57
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">Trollopata</div>ilyen kulsovel (a belsot most hagyjuk) szerinted realis elkepzeles a krisztusi korban a csaladalapitas? LOL</div>

Pillanatnyilag egyetlen esélye, hogy engedélyezik a buziházasságot, és elveszi Tyriont. Ha elkezdene igényesebben öltözködni, és gyakrabban tisztálkodni, talán összejöhetne neki egy Fórizs-szintű nő, de erre is minimális az esély.
Mar 28, 2013 20:41:57

Szerző: Haim Mar 28, 2013 20:42:53
Válasz
(5)
<div class="quote"><div class="author">Fotelrocker_Presszócigány</div>Zsíroskenyér:
<img src="https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/539937_10200925199400087_1868068678_n.jpg" alt="539937_10200925199400087_1868068678_n.jp" />

No comment:
<img src="https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/522447_10200925200040103_1842143183_n.jpg" alt="522447_10200925200040103_1842143183_n.jp" />

Bad ass:
<img src="https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/420411_10200925205040228_1591239780_n.jpg" alt="420411_10200925205040228_1591239780_n.jp" /></div>

Rasztásodik a haja a kosztól. Ez elképesztő.
Mar 28, 2013 20:42:53

Szerző: Emil Mar 28, 2013 20:43:22
Válasz
(2)
Mi ez a kabát, mi ez a sapka? miért nézel ki csövesnek, Endre?
Mar 28, 2013 20:43:22

Szerző: Callahan Mar 28, 2013 20:44:16
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>egy Fórizs-szintű nő</div>

Fórizs nem szülőképes, tehát már nem nő, hahó!
Mar 28, 2013 20:44:16

Szerző: Callahan Mar 28, 2013 20:45:25
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">Haim</div>Rasztásodik a haja a kosztól. Ez elképesztő.</div>

Már az is baj, ha követi a divatot? Zsidó vagy.
Mar 28, 2013 20:45:25

Szerző: sodilegnagyobbrajongoja Mar 28, 2013 20:45:58
Válasz
(3)
<img src="https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/539937_10200925199400087_1868068678_n.jpg" alt="539937_10200925199400087_1868068678_n.jp" />

Ezen a képen oldalnézetből különösen jól látszik, mennyire koszos a haja.

Kurvára viszkethet neki. Ez sem zavarja?
Mar 28, 2013 20:45:58

Szerző: Danyiil Romanovics Mar 28, 2013 20:50:35
Válasz
(1)
Elég vastag ennek a szemüvegnek a szára, szerintem ez egy vadiúj Google-szemcsi, aminek két hete volt az indexen a promóvideója. Mindent rögzít, amire Snegó ránéz, és folyamatosan látja a repcsiii-re szerelt kamera képét is.
Mar 28, 2013 20:50:35

Szerző: Callahan Mar 28, 2013 20:51:41
Válasz
(5)
Homeless fényképezővel:

<img src="http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/575760_10200925071676894_1650362429_n.jpg" alt="575760_10200925071676894_1650362429_n.jp" />

Kellett a folyadék:

<img src="http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/601493_10200925276842023_951295229_n.jpg" alt="601493_10200925276842023_951295229_n.jpg" />

Sneci, miért nem nézel a nénire, mikor hozzád beszél?

<img src="http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/580283_10200925025035728_1688013676_n.jpg" alt="580283_10200925025035728_1688013676_n.jp" />
Mar 28, 2013 20:51:41

Szerző: Danyiil Romanovics Mar 28, 2013 20:52:19
Válasz
(12)
Sneckó haja nemezesedik, mint a komondor szőre.
Mar 28, 2013 20:52:19

Szerző: ? Mar 28, 2013 20:52:36
Válasz
(3)
Sodi fejének is biztos kellemes szaga lehet.
Mar 28, 2013 20:52:36

Szerző: Callahan Mar 28, 2013 20:53:06
Válasz
(5)
A koppányos túrák miért mindig a kocsmában végződnek?
(költői kérdés)
Mar 28, 2013 20:53:06

Szerző: Danyiil Romanovics Mar 28, 2013 20:54:25
Válasz
(1)
Sneci, te balfasz, annyira azért nincs már hideg, hogy sapkát kelljen hordani, pláne nem egy ilyen vállalhatatlant. De még ha fel is veszed, miért nem tudod rendesen a fejedre tenni? Úgy áll rajtad, mintha ebben aludtál volna. ...Aaaaahhhaaaa!
Mar 28, 2013 20:54:25

Szerző: sakálember Mar 28, 2013 20:56:27
Válasz
(4)
Nade várjunk, nyáron hogy fog kinézni az új heavy-metál sérójával?
Mar 28, 2013 20:56:27

Szerző: Callahan Mar 28, 2013 20:58:46
Válasz
(3)
Mi lett volna, ha Kossuth is minden este bebaszott volna a toborzókörútján? És csak sorolgatta volna, hogy "leszforradalom"?
Mar 28, 2013 20:58:46

Szerző: ? Mar 28, 2013 20:59:15
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">grafikus007</div>© SoDI--- "Rest in Peace SoDI---"
2003. máj. 28. 20:43 | galéria | válasz | #63
Az informatikatanár nem számítástechnika tanár.
Egy számtech tanárnak valóban egy középiskola, és a közalkalmazotti lét az egyetlen esélye, az informatikatanár azonban erősen gondolkodhat a felnőttképzésben, ahol 3500 Ft-ot túllépő óradíjjal lehet számolni.
Arról már nem is beszélve, hogy a dolgokat nem csak tanítani lehet, hanem alkalmazni is. Vállalkozást építeni az alkalmazására, stb.</div>

Ezt remekül abszolválta fifi.
Mar 28, 2013 20:59:15

Szerző: Lélegeztető Mar 28, 2013 21:00:41
Válasz
(1)
Sodi, te az a milliomos vagy, aki mondjuk a filmből választ kocsit? :)
Mar 28, 2013 21:00:41

Szerző: Fiatalember Mar 28, 2013 21:01:16
Válasz
(14)
Trollok, eltöprengtem, és arra jutottam, hogy Rocskaiék már nem használják az irodát. A mostani ingatlanpiaci mélyrepülés miatt nyilván nem éri meg eladni, így a közös költséget fizetik, de se gáz, se víz nincs az irodában. Talán még áram se. El tudom képzelni, hogy Endre lejár a Kolosyra a Mekdóba feltölteni estére a faptopját. Tehát a koszlidérc ott fagyoskodik éjjelene a jéghideg irodában, magára húzza a kabátját, sapkáját, reggel pedig annyi történik, hogy kibújik a takaró alól, és ugyanabban a ruhában folytatja a napot. Ennek pedig el tudjuk képzelni, milyen következményei vannak... Lehet, hogy Endre már hetek óta egyáltalán nem fürdött!
Mar 28, 2013 21:01:16

Szerző: Fap Marley Mar 28, 2013 21:01:20
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">?</div>Sodi fejének is biztos kellemes szaga lehet.</div>

Rastaman Vibration!
Mar 28, 2013 21:01:20

Szerző: ? Mar 28, 2013 21:02:16
Válasz
(4)
© SoDI--- "Rest in Peace SoDI---"
2003. máj. 28. 20:32 | galéria | válasz | #58
Sodi képzeld én is tanulok és mégis melóztam mellette

Értem.
Ez tudod mit jelent?
Azt jelenti, hogy maradt felesleges időd, és energiád a tanulás mellett. Te ezt munkára fordítottad.
Én pedig arra, hogy az informatikatanár képzés mellett máshol jelentkeztem még egy OKJ-tanfolyamra, plusz harmadikként járok egy CISCO-képzésre is.

A végeredmény?

- Te kevésbé terheled le szüleidet. Ez egy szempont. Egy gesztus feléjük. Lovagias, és nem vagyok ennyire lovagias. Na bumm..
- <b>Nekem több papírom van</b>, amit szüleim az (eredményességemet látva) boldogan finanszíroznak.[/quote

Sodi beszélgető partnere remélhetőleg azóta sokkal jobban él mint Sodi és sikeresebb is. Mekkora arccal osztotta az észt ez a barom.
Mar 28, 2013 21:02:16

Szerző: ? Mar 28, 2013 21:04:56
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">Callahan</div>A koppányos túrák miért mindig a kocsmában végződnek?
(költői kérdés)</div>

Boros nemzet vagyunk.
Mar 28, 2013 21:04:56

Szerző: iThroll Mar 28, 2013 21:55:58
Válasz
(5)
<a href="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200925625170731&amp;set=a.2843701779520.2151347.1468622787&amp;type=1" rel="nofollow" target="_blank">http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200925625170731&amp;set=a.2843701779520.2151347.1468622787&amp;type=1</a>

<i>Ma délután Gyulán náci karlendítéssel búcsúzott tőlünk az Erste Bank biztonsági őre. Azóta is sokkol bennünket a pillanat./<i>

ez bizony egy újabb kőkemény rágalmazás ill. becsületsértés Sneci részéről.
úgy tűnik masztisrác újabb pereket szeretne maga ellen</i></i>
Mar 28, 2013 21:55:58

Szerző: Fotelrocker_Presszócigány Mar 28, 2013 21:57:46
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">iThroll</div>
ez bizony egy újabb kőkemény rágalmazás ill. becsületsértés Sneci részéről.
úgy tűnik masztisrác újabb pereket szeretne maga ellen</div>

persze.. de a bolond náci gyerek aki berohant a parlamenthez az meg csak integetett ugye..
Mar 28, 2013 21:57:46

Szerző: Levelező tagozat Mar 28, 2013 21:58:35
Válasz
(7)
<div class="quote"><div class="author">iThroll</div>
ez bizony egy újabb kőkemény rágalmazás ill. becsületsértés Sneci részéről.
úgy tűnik masztisrác újabb pereket szeretne maga ellen</div>

* Intézkedik ez ügyben. *
Mar 28, 2013 21:58:35

Szerző: sodilegnagyobbrajongoja Mar 28, 2013 22:15:56
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">iThroll</div><a href="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200925625170731&amp;set=a.2843701779520.2151347.1468622787&amp;type=1" rel="nofollow" target="_blank">http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200925625170731&amp;set=a.2843701779520.2151347.1468622787&amp;type=1</a>

<i>Ma délután Gyulán náci karlendítéssel búcsúzott tőlünk az Erste Bank biztonsági őre. Azóta is sokkol bennünket a pillanat./<i>

ez bizony egy újabb kőkemény rágalmazás ill. becsületsértés Sneci részéről.
úgy tűnik masztisrác újabb pereket szeretne maga ellen</i></i></div>
Jól látom, hogy olasz vendégtüntetők is voltak?
Mar 28, 2013 22:15:56

Szerző: Lélegeztető Mar 28, 2013 22:19:30
Válasz
(3)
"a Fehér Ház válaszában nem tagadta egyértelműen, hogy hüllőszerű humanoidot alkalmaznának."

Sodi, már megint az indexre írogatsz?
Mar 28, 2013 22:19:30

Szerző: Dr. Czeizel Mar 28, 2013 22:25:58
Válasz
(4)
o-ó

<a href="http://index.hu/tudomany/egeszseg/2013/03/21/generaciokon_ativel_az_autizmus_veszelye/" rel="nofollow" target="_blank">http://index.hu/tudomany/egeszseg/2013/03/21/generaciokon_ativel_az_autizmus_veszelye/</a>
Mar 28, 2013 22:25:58

Szerző: iThroll Mar 28, 2013 22:31:58
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">Dr. Czeizel</div>o-ó

<a href="http://index.hu/tudomany/egeszseg/2013/03/21/generaciokon_ativel_az_autizmus_veszelye/" rel="nofollow" target="_blank">http://index.hu/tudomany/egeszseg/2013/03/21/generaciokon_ativel_az_autizmus_veszelye/</a></div>
esetünkben ez szimplán teoretikus probléma, elnézve a rasztás vadászbikát :D
Mar 28, 2013 22:31:58

Szerző: Dr. Czeizel Mar 28, 2013 22:36:33
Válasz
(4)
jelen esetben inkább a múltban vájkálnék
Mar 28, 2013 22:36:33

Szerző: Dr. Czeizel Mar 28, 2013 22:37:11
Válasz
(2)
(második bekezdés)
Mar 28, 2013 22:37:11

Szerző: Dr. Czeizel Mar 28, 2013 22:39:36
Válasz
(3)
vagy harmadik, orvos vagyok, nem újságíró tenyészbika
Mar 28, 2013 22:39:36

Szerző: broni Mar 28, 2013 22:44:14
Válasz
(3)
sodi,mint keresztény-konzervatív ember, tartottad a 40 napos húsvét előtti böjtöt???
Mar 28, 2013 22:44:14

Szerző: Taiwo Mar 28, 2013 22:58:15
Válasz
(1)
Sodinak mi a hivatalos magyarázata a zsíros hajra és a brutális szőrzetre?
Mar 28, 2013 22:58:15

Szerző: IzomTibor Mar 28, 2013 23:01:19
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">Taiwo</div>Sodinak mi a hivatalos magyarázata a zsíros hajra és a brutális szőrzetre?</div>

Hog csak kamerazgatni jar el oda meg pont eleg ez a kinezet. Bezzeg ha csajozni akarna...
Mar 28, 2013 23:01:19

Szerző: Ószövetségi Düh Mar 28, 2013 23:02:24
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">?</div>Sodi fejének is biztos kellemes szaga lehet.</div>

Akkor most képzeld el, milyen klíma lehet a sapkájában.
Mar 28, 2013 23:02:24

Szerző: sodika Mar 28, 2013 23:05:04
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">Taiwo</div>Sodinak mi a hivatalos magyarázata a zsíros hajra és a brutális szőrzetre?</div>

Most éppen így vagyok egyedi. :D
Egyébként nem zsíros az. Minden nap mosom.
Mar 28, 2013 23:05:04

Szerző: ingyenfőzelék Mar 28, 2013 23:06:58
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>
Most éppen így vagyok egyedi. :D
Egyébként nem zsíros az. Minden nap mosom.</div>

csak vaknak vagy hülyének is nézel minket?

Nem lennék azok helyében, akik veled egy autóban utaztak...
Mar 28, 2013 23:06:58

Szerző: ? Mar 28, 2013 23:07:14
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Taiwo</div>Sodinak mi a hivatalos magyarázata a zsíros hajra és a brutális szőrzetre?</div>

Most éppen így vagyok egyedi. :D
Egyébként nem zsíros az. Minden nap mosom.</div>

Jaj ne este 11kor kezdjük már egymást becsapni te csöves fasz.
Mar 28, 2013 23:07:14

Szerző: ? Mar 28, 2013 23:09:35
Válasz
(3)
Sodi láttál te mostanában magad körül nem zsíros hajú, ápolt tiszta embert? Csimbókokban lóg a hajad. Annyi zsír van rajta ,hogy egy kg kenyeret meg lehet belőle kenni+a korpád és egyebek.
Mar 28, 2013 23:09:35

Szerző: ingyenfőzelék Mar 28, 2013 23:12:25
Válasz
(1)
- Sodi, mikor mosod meg a hajad?
- Jövő héten. Na meló, csá.
Mar 28, 2013 23:12:25

Szerző: sodika Mar 28, 2013 23:12:36
Válasz
(0)
Ez nekem igenis náci karlendítésnek tűnt.
Fel vagyok háborodva.
Mar 28, 2013 23:12:36

Szerző: Taiwo Mar 28, 2013 23:15:48
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Taiwo</div>Sodinak mi a hivatalos magyarázata a zsíros hajra és a brutális szőrzetre?</div>

Most éppen így vagyok egyedi. :D
Egyébként nem zsíros az. Minden nap mosom.</div>


Endre mi egyedi az ápolatlan kinézetben?
Mar 28, 2013 23:15:48

Szerző: iThroll Mar 28, 2013 23:17:20
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Ez nekem igenis náci karlendítésnek tűnt.
Fel vagyok háborodva.</div>
gondolom arra emlékeztet , mikor le akart csapni a szentendrei troll

ennyire megviselt a felkérdezés? ;))
Mar 28, 2013 23:17:20

Szerző: Géntolvaj református Mar 28, 2013 23:18:40
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Most éppen így vagyok egyedi. :D</div>

Ez egyedi? Esténként a Blaha aluljárójában majdnem mindenki így néz ki.
Mar 28, 2013 23:18:40

Szerző: sodika Mar 28, 2013 23:18:41
Válasz
(0)
Egyébként viccen kívül: ez az ember szó szerint nekem rontott, és dulakodni kezdett velem. Majd látható lesz a videón. Egy kevés hitlerbajuszos, arckitakarós viccelődés a legkevesebb, amit ezután megérdemel.
Mar 28, 2013 23:18:41

Szerző: Fotelrocker_Presszócigány Mar 28, 2013 23:21:18
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Egyébként viccen kívül: ez az ember szó szerint nekem rontott, és dulakodni kezdett velem. Majd látható lesz a videón. Egy kevés hitlerbajuszos, arckitakarós viccelődés a legkevesebb, amit ezután megérdemel.</div>

Miért nem jelentetted fel inkább? Egy kis kárpi mindig jól jön. Amúgy mennyi a ledolgozott egyenleged?
Mar 28, 2013 23:21:18
« 1505 1506 1507 1508 1509 1510 1511 1512 1513 1514 »
1739481 komment.

74 látogató online.

A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™