Jobbulást
Mar 28, 2013 16:50:33
elveri, mint sodi a faszát
Mar 28, 2013 16:50:33
Fotelrocker_Presszócigány
Mar 28, 2013 16:50:48
<div class="quote"><div class="author">Callahan</div>Koppányos szexnagyi</div>
de ennek is ott figyel a cigi a kezében..
de ennek is ott figyel a cigi a kezében..
Mar 28, 2013 16:50:48
Callahan
Mar 28, 2013 16:50:53
Bécigány + szexnagyi jelmezben másznak egymásra:
<img src="http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/269236_10200924250616368_233601317_n.jpg" alt="269236_10200924250616368_233601317_n.jpg" />
<img src="http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/269236_10200924250616368_233601317_n.jpg" alt="269236_10200924250616368_233601317_n.jpg" />
Mar 28, 2013 16:50:53
trodlee
Mar 28, 2013 17:00:49
<img src="http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/269236_10200924250616368_233601317_n.jpg" alt="269236_10200924250616368_233601317_n.jpg" />
Zsidók vagytok.Na meló, csá.Jövő hétenJövő hétenHahó!Az más.Az más.Soha többet nem írok ideSoha többet nem írok ide* ásít ** ásít *
Zsidók vagytok.Na meló, csá.Jövő hétenJövő hétenHahó!Az más.Az más.Soha többet nem írok ideSoha többet nem írok ide* ásít ** ásít *
Mar 28, 2013 17:00:49
Csak egy olvasó
Mar 28, 2013 17:02:27
<div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>Nahát! Bécigány Sodinak öltözik? Az a maszk szerintem nagyon hasonlít a mi jóképű vadászbikánkra.
<img src="http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/528798_10200924242136156_244669887_n.jpg" alt="528798_10200924242136156_244669887_n.jpg" /></div>
Kéne szólni a mögötte lévő táblavivőnek, hogy Magyar Nemzeti Bank már létezik egy ideje, le van maradva.
<img src="http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/528798_10200924242136156_244669887_n.jpg" alt="528798_10200924242136156_244669887_n.jpg" /></div>
Kéne szólni a mögötte lévő táblavivőnek, hogy Magyar Nemzeti Bank már létezik egy ideje, le van maradva.
Mar 28, 2013 17:02:27
SoDI-generátor
Mar 28, 2013 17:11:32
Púp, milyen ebédet sikerült ma kiélősködnöd?
Mar 28, 2013 17:11:32
Fotelrocker_Presszócigány
Mar 28, 2013 17:14:04
sikeres volt az autós vonulás? kiéltétek magatokat figyelem kurvák?
Mar 28, 2013 17:14:04
broni
Mar 28, 2013 17:15:33
<div class="quote"><div class="author">Fotelrocker_Presszócigány</div>sikeres volt az autós vonulás? kiéltétek magatokat figyelem kurvák?</div>
Hisztoria Lausziaka című művében megemlékezik Heron szétiszi szerzetesről, aki Alexandriában felkeresett egy bordélyt, s olyan bajt kapott, hogy heréi bedagadtak, később elhaltak és leestek.
kurvák forever!!)))))))
Hisztoria Lausziaka című művében megemlékezik Heron szétiszi szerzetesről, aki Alexandriában felkeresett egy bordélyt, s olyan bajt kapott, hogy heréi bedagadtak, később elhaltak és leestek.
kurvák forever!!)))))))
Mar 28, 2013 17:15:33
Fotelrocker_Presszócigány
Mar 28, 2013 17:21:29
<div class="quote"><div class="author">broni </div><div class="quote"><div class="author">Fotelrocker_Presszócigány</div>sikeres volt az autós vonulás? kiéltétek magatokat figyelem kurvák?</div>
Hisztoria Lausziaka című művében megemlékezik Heron szétiszi szerzetesről, aki Alexandriában felkeresett egy bordélyt, s olyan bajt kapott, hogy heréi bedagadtak, később elhaltak és leestek.
kurvák forever!!)))))))</div>
régi szép idők!! szisszentsünk egy sert bronikám!!négy4
Hisztoria Lausziaka című művében megemlékezik Heron szétiszi szerzetesről, aki Alexandriában felkeresett egy bordélyt, s olyan bajt kapott, hogy heréi bedagadtak, később elhaltak és leestek.
kurvák forever!!)))))))</div>
régi szép idők!! szisszentsünk egy sert bronikám!!négy4
Mar 28, 2013 17:21:29
broni
Mar 28, 2013 17:23:17
ma nemigen iszok, majd holnap, nagypéntek haho, nagyon be kell rugni)))))))))
Mar 28, 2013 17:23:17
ingyenfőzelék
Mar 28, 2013 17:29:25
<div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>Nahát! Bécigány Sodinak öltözik? Az a maszk szerintem nagyon hasonlít a mi jóképű vadászbikánkra.
<img src="http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/528798_10200924242136156_244669887_n.jpg" alt="528798_10200924242136156_244669887_n.jpg" /></div>
Ez mi lesz? Valami cigány Ku-Kux-Klán?
<img src="http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/528798_10200924242136156_244669887_n.jpg" alt="528798_10200924242136156_244669887_n.jpg" /></div>
Ez mi lesz? Valami cigány Ku-Kux-Klán?
Mar 28, 2013 17:29:25
grafikus007
Mar 28, 2013 17:31:01
sodi, a 66 másodperc blogon nem indítasz egy gyíkemberbűnözés rovatot?
Mar 28, 2013 17:31:01
Callahan
Mar 28, 2013 17:31:31
Azért ezek után kicsit érthető, hogy a régi, konzervatív világban miért nem voltak jogai az aljanépnek.
Mar 28, 2013 17:31:31
ingyenfőzelék
Mar 28, 2013 17:33:39
<div class="quote"><div class="author">ingyenfőzelék</div>Ez mi lesz? Valami cigány Ku-Kux-Klán?</div>
*Ku-Klux-Klán, ofkorz
*Ku-Klux-Klán, ofkorz
Mar 28, 2013 17:33:39
iThroll
Mar 28, 2013 17:54:42
most nézem, ez a fogyatékos majdnem 400 képet töltött fel facere erről a fantasztikusan érdekes rendezvényről.
Mar 28, 2013 17:54:42
sodilegnagyobbrajongoja
Mar 28, 2013 17:58:11
Vajon kinek a mobilinternetjéről élősködik ilyenkor?
Mar 28, 2013 17:58:11
iThroll
Mar 28, 2013 18:11:42
Kocsonya-ügynök xD
<img src="http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc1/733940_10200924350178857_853895844_n.jpg" alt="733940_10200924350178857_853895844_n.jpg" />
<img src="http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc1/733940_10200924350178857_853895844_n.jpg" alt="733940_10200924350178857_853895844_n.jpg" />
Mar 28, 2013 18:11:42
Brian
Mar 28, 2013 18:14:52
ez a gyoker mi a keciert fenykepezi magat egyfolytaban?
Mar 28, 2013 18:14:52
sodilegnagyobbrajongoja
Mar 28, 2013 18:15:23
023-as ügynök with the licence to fap?
Mar 28, 2013 18:15:23
Callahan
Mar 28, 2013 18:16:07
<div class="quote"><div class="author">iThroll</div>Kocsonya-ügynök xD</div>
Elmondhatatlanul gáz ez a kép.
Elmondhatatlanul gáz ez a kép.
Mar 28, 2013 18:16:07
iThroll
Mar 28, 2013 18:18:09
<div class="quote"><div class="author">Callahan</div><div class="quote"><div class="author">iThroll</div>Kocsonya-ügynök xD</div>
Elmondhatatlanul gáz ez a kép.</div>
nem is találhatott volna előnytelenebb szemüveget a hosszúkás borjú fejére.
Elmondhatatlanul gáz ez a kép.</div>
nem is találhatott volna előnytelenebb szemüveget a hosszúkás borjú fejére.
Mar 28, 2013 18:18:09
Géntolvaj református
Mar 28, 2013 18:19:46
<div class="quote"><div class="author">iThroll</div>Kocsonya-ügynök xD</div>
Sodi, te egyébként zselézed a hajad, vagy csak zsíros?
Sodi, te egyébként zselézed a hajad, vagy csak zsíros?
Mar 28, 2013 18:19:46
ál-sodika
Mar 28, 2013 18:21:27
<div class="quote"><div class="author">iThroll</div><div class="quote"><div class="author">Callahan</div><div class="quote"><div class="author">iThroll</div>Kocsonya-ügynök xD</div>
Elmondhatatlanul gáz ez a kép.</div>
nem is találhatott volna előnytelenebb szemüveget a hosszúkás borjú fejére.</div>
A lényeg, hogy ti majd szépek lesztek a felvételeken, amiket vele készítek xDD Gyertek csak szépen, libuskáim xDDDD
Egyébként szerintem igenis szépvok :) Mindig is szerettem volna egy mátrixos napszemcsit, most meg hát kellemeset a hasznossal :)
Elmondhatatlanul gáz ez a kép.</div>
nem is találhatott volna előnytelenebb szemüveget a hosszúkás borjú fejére.</div>
A lényeg, hogy ti majd szépek lesztek a felvételeken, amiket vele készítek xDD Gyertek csak szépen, libuskáim xDDDD
Egyébként szerintem igenis szépvok :) Mindig is szerettem volna egy mátrixos napszemcsit, most meg hát kellemeset a hasznossal :)
Mar 28, 2013 18:21:27
LOL
Mar 28, 2013 18:26:30
<div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div><div class="quote"><div class="author">iThroll</div>Kocsonya-ügynök xD</div>
Sodi, te egyébként zselézed a hajad, vagy csak zsíros?</div>
15 forintért milyen zselét lehet kapni? Evidenciákat...
Sodi, te egyébként zselézed a hajad, vagy csak zsíros?</div>
15 forintért milyen zselét lehet kapni? Evidenciákat...
Mar 28, 2013 18:26:30
ál-sodika
Mar 28, 2013 18:26:31
klasszikusok:
<a href="http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1054134838&index=2&cat=407" rel="nofollow" target="_blank">http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1054134838&index=2&cat=407</a>
<a href="http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1054134838&index=2&cat=407" rel="nofollow" target="_blank">http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1054134838&index=2&cat=407</a>
Mar 28, 2013 18:26:31
Káoszkapitány
Mar 28, 2013 18:26:46
Vittem a képet.
Mar 28, 2013 18:26:46
sodilegnagyobbrajongoja
Mar 28, 2013 18:28:20
<div class="quote"><div class="author">ál-sodika</div>klasszikusok:
<a href="http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1054134838&index=2&cat=407" rel="nofollow" target="_blank">http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1054134838&index=2&cat=407</a></div>
© Cat
2003. máj. 28. 22:05 | galéria | válasz | #81
Ehhez szerintem egyenes szálú, erős, világos színű haj illik. Neked ilyen van?
sodi, te egészen véletlenül nem vagy meleg? :)
<a href="http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1054134838&index=2&cat=407" rel="nofollow" target="_blank">http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1054134838&index=2&cat=407</a></div>
© Cat
2003. máj. 28. 22:05 | galéria | válasz | #81
Ehhez szerintem egyenes szálú, erős, világos színű haj illik. Neked ilyen van?
sodi, te egészen véletlenül nem vagy meleg? :)
Mar 28, 2013 18:28:20
Géntolvaj református
Mar 28, 2013 18:29:34
<div class="quote"><div class="author">Káoszkapitány</div>Vittem a képet.</div>
Szerintem ez egy tökjó kép. Tisztára úgy néz ki, mint valami hátranyalt hajú, fogyatékos Antonio Banderas.
Szerintem ez egy tökjó kép. Tisztára úgy néz ki, mint valami hátranyalt hajú, fogyatékos Antonio Banderas.
Mar 28, 2013 18:29:34
Káoszkapitány
Mar 28, 2013 18:33:58
<div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div><div class="quote"><div class="author">Káoszkapitány</div>Vittem a képet.</div>
Szerintem ez egy tökjó kép. Tisztára úgy néz ki, mint valami hátranyalt hajú, fogyatékos Antonio Banderas.</div>
Engem a Légy c. filmre emlékeztet.
Szerintem ez egy tökjó kép. Tisztára úgy néz ki, mint valami hátranyalt hajú, fogyatékos Antonio Banderas.</div>
Engem a Légy c. filmre emlékeztet.
Mar 28, 2013 18:33:58
iThroll
Mar 28, 2013 18:37:49
<div class="quote"><div class="author">Káoszkapitány</div>Vittem a képet.</div>
áfenébe :DDD
na de mindegy. magamutogató úr úgyis készít még (önégető) képet magáról
áfenébe :DDD
na de mindegy. magamutogató úr úgyis készít még (önégető) képet magáról
Mar 28, 2013 18:37:49
sodilegnagyobbrajongoja
Mar 28, 2013 18:57:00
Sodi, bejött neked ez a csaj?
<img src="http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/575777_10200924266216758_2000274950_n.jpg" alt="575777_10200924266216758_2000274950_n.jp" />
Csináltál róla vagy 30 képet.
<img src="http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/575777_10200924266216758_2000274950_n.jpg" alt="575777_10200924266216758_2000274950_n.jp" />
Csináltál róla vagy 30 képet.
Mar 28, 2013 18:57:00
grafikus007
Mar 28, 2013 19:05:31
© SoDI--- "Rest in Peace SoDI---"
2003. máj. 28. 20:43 | galéria | válasz | #63
Az informatikatanár nem számítástechnika tanár.
Egy számtech tanárnak valóban egy középiskola, és a közalkalmazotti lét az egyetlen esélye, az informatikatanár azonban erősen gondolkodhat a felnőttképzésben, ahol 3500 Ft-ot túllépő óradíjjal lehet számolni.
Arról már nem is beszélve, hogy a dolgokat nem csak tanítani lehet, hanem alkalmazni is. Vállalkozást építeni az alkalmazására, stb.
2003. máj. 28. 20:43 | galéria | válasz | #63
Az informatikatanár nem számítástechnika tanár.
Egy számtech tanárnak valóban egy középiskola, és a közalkalmazotti lét az egyetlen esélye, az informatikatanár azonban erősen gondolkodhat a felnőttképzésben, ahol 3500 Ft-ot túllépő óradíjjal lehet számolni.
Arról már nem is beszélve, hogy a dolgokat nem csak tanítani lehet, hanem alkalmazni is. Vállalkozást építeni az alkalmazására, stb.
Mar 28, 2013 19:05:31
Géntolvaj református
Mar 28, 2013 19:05:47
<div class="quote"><div class="author">sodilegnagyobbrajongoja</div>Sodi, bejött neked ez a csaj?</div>
Szerintem nem. Túl nőies. Nem elég rövid a haja, és nem tűnik 13 éves kisfiúnak, mint az apostoli pincérlány. Határozottan nem Sodi esete.
Szerintem nem. Túl nőies. Nem elég rövid a haja, és nem tűnik 13 éves kisfiúnak, mint az apostoli pincérlány. Határozottan nem Sodi esete.
Mar 28, 2013 19:05:47
grafikus007
Mar 28, 2013 19:06:01
sodi, most mennyi az óradíjad?
Mar 28, 2013 19:06:01
grafikus007
Mar 28, 2013 19:07:37
© Madmaxx
2003. máj. 28. 21:03 | válasz | #73
Ki a rák akar ügyvéd lenni :))
© SoDI--- "Rest in Peace SoDI---"
2003. máj. 28. 21:16 | galéria | válasz | #74
Hát én sem :)
sodi, nem azt hazudtad, hogy ügyvéd akartál lenni, csak anyád térített el és hogy mindenért ő a hibás? Akkor mégse így volt?
2003. máj. 28. 21:03 | válasz | #73
Ki a rák akar ügyvéd lenni :))
© SoDI--- "Rest in Peace SoDI---"
2003. máj. 28. 21:16 | galéria | válasz | #74
Hát én sem :)
sodi, nem azt hazudtad, hogy ügyvéd akartál lenni, csak anyád térített el és hogy mindenért ő a hibás? Akkor mégse így volt?
Mar 28, 2013 19:07:37
SoDI-generátor
Mar 28, 2013 19:07:40
<div class="quote"><div class="author">sodilegnagyobbrajongoja</div><div class="quote"><div class="author">ál-sodika</div>klasszikusok:
<a href="http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1054134838&index=2&cat=407" rel="nofollow" target="_blank">http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1054134838&index=2&cat=407</a></div>
© Cat
2003. máj. 28. 22:05 | galéria | válasz | #81
Ehhez szerintem egyenes szálú, erős, világos színű haj illik. Neked ilyen van?
sodi, te egészen véletlenül nem vagy meleg? :)</div>
Fasza ez a link, pont itt írja le az autista hogy hülyeség ügyvédnek lenni, infótanárnak sokkal jobb...
LOL
<a href="http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1054134838&index=2&cat=407" rel="nofollow" target="_blank">http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1054134838&index=2&cat=407</a></div>
© Cat
2003. máj. 28. 22:05 | galéria | válasz | #81
Ehhez szerintem egyenes szálú, erős, világos színű haj illik. Neked ilyen van?
sodi, te egészen véletlenül nem vagy meleg? :)</div>
Fasza ez a link, pont itt írja le az autista hogy hülyeség ügyvédnek lenni, infótanárnak sokkal jobb...
LOL
Mar 28, 2013 19:07:40
Csak egy olvasó
Mar 28, 2013 19:11:35
<div class="quote"><div class="author">grafikus007</div>© Madmaxx
2003. máj. 28. 21:03 | válasz | #73
Ki a rák akar ügyvéd lenni :))
© SoDI--- "Rest in Peace SoDI---"
2003. máj. 28. 21:16 | galéria | válasz | #74
Hát én sem :)
sodi, nem azt hazudtad, hogy ügyvéd akartál lenni, csak anyád térített el és hogy mindenért ő a hibás? Akkor mégse így volt?</div>
Ez biztosan a masztipartis Sodi volt vagy a hackerek már ekkor is feltörték az accountját. Más magyarázat elképzelhetetlen.
* paródiarovat
2003. máj. 28. 21:03 | válasz | #73
Ki a rák akar ügyvéd lenni :))
© SoDI--- "Rest in Peace SoDI---"
2003. máj. 28. 21:16 | galéria | válasz | #74
Hát én sem :)
sodi, nem azt hazudtad, hogy ügyvéd akartál lenni, csak anyád térített el és hogy mindenért ő a hibás? Akkor mégse így volt?</div>
Ez biztosan a masztipartis Sodi volt vagy a hackerek már ekkor is feltörték az accountját. Más magyarázat elképzelhetetlen.
* paródiarovat
Mar 28, 2013 19:11:35
grafikus007
Mar 28, 2013 19:13:05
© SoDI--- "Rest in Peace SoDI---"
2003. máj. 28. 20:32 | galéria | válasz | #58
Sodi képzeld én is tanulok és mégis melóztam mellette
Értem.
Ez tudod mit jelent?
Azt jelenti, hogy maradt felesleges időd, és energiád a tanulás mellett. Te ezt munkára fordítottad.
Én pedig arra, hogy az informatikatanár képzés mellett máshol jelentkeztem még egy OKJ-tanfolyamra, plusz harmadikként járok egy CISCO-képzésre is.
A végeredmény?
- Te kevésbé terheled le szüleidet. Ez egy szempont. Egy gesztus feléjük. Lovagias, és nem vagyok ennyire lovagias. Na bumm..
- <b>Nekem több papírom van</b>, amit szüleim az (eredményességemet látva) boldogan finanszíroznak.
2003. máj. 28. 20:32 | galéria | válasz | #58
Sodi képzeld én is tanulok és mégis melóztam mellette
Értem.
Ez tudod mit jelent?
Azt jelenti, hogy maradt felesleges időd, és energiád a tanulás mellett. Te ezt munkára fordítottad.
Én pedig arra, hogy az informatikatanár képzés mellett máshol jelentkeztem még egy OKJ-tanfolyamra, plusz harmadikként járok egy CISCO-képzésre is.
A végeredmény?
- Te kevésbé terheled le szüleidet. Ez egy szempont. Egy gesztus feléjük. Lovagias, és nem vagyok ennyire lovagias. Na bumm..
- <b>Nekem több papírom van</b>, amit szüleim az (eredményességemet látva) boldogan finanszíroznak.
Mar 28, 2013 19:13:05
Callahan
Mar 28, 2013 19:14:05
<div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div>Ez biztosan a masztipartis Sodi volt vagy a hackerek már ekkor is feltörték az accountját. Más magyarázat elképzelhetetlen.
* paródiarovat</div>
Biztos mikor kiment vécére, az anyja gyorsan odalopózott, és beírta ezt a nevében.
* paródiarovat</div>
Biztos mikor kiment vécére, az anyja gyorsan odalopózott, és beírta ezt a nevében.
Mar 28, 2013 19:14:05
Callahan
Mar 28, 2013 19:15:50
<div class="quote"><div class="author">grafikus007</div>Én pedig arra, hogy az informatikatanár képzés mellett máshol jelentkeztem még egy OKJ-tanfolyamra, plusz harmadikként járok egy CISCO-képzésre is.</div>
2003 óta ezekkel menőzik. Hihetetlen.
2003 óta ezekkel menőzik. Hihetetlen.
Mar 28, 2013 19:15:50
grafikus007
Mar 28, 2013 19:17:11
egyébként nem úgy volt, hogy először végezte a ciscot meg az okjt, és utána ment egyetemre?
Mar 28, 2013 19:17:11
Csak egy olvasó
Mar 28, 2013 19:18:57
<div class="quote"><div class="author">Callahan</div><div class="quote"><div class="author">grafikus007</div>Én pedig arra, hogy az informatikatanár képzés mellett máshol jelentkeztem még egy OKJ-tanfolyamra, plusz harmadikként járok egy CISCO-képzésre is.</div>
2003 óta ezekkel menőzik. Hihetetlen.</div>
Ezeket a papírokat már látta egyáltalán valaki? Vagy ezek is a szakdolgozat és a keresztlevele mellett hevernek?
2003 óta ezekkel menőzik. Hihetetlen.</div>
Ezeket a papírokat már látta egyáltalán valaki? Vagy ezek is a szakdolgozat és a keresztlevele mellett hevernek?
Mar 28, 2013 19:18:57
Káoszkapitány
Mar 28, 2013 19:24:12
<div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div><div class="quote"><div class="author">Callahan</div><div class="quote"><div class="author">grafikus007</div>Én pedig arra, hogy az informatikatanár képzés mellett máshol jelentkeztem még egy OKJ-tanfolyamra, plusz harmadikként járok egy CISCO-képzésre is.</div>
2003 óta ezekkel menőzik. Hihetetlen.</div>
Ezeket a papírokat már látta egyáltalán valaki? Vagy ezek is a szakdolgozat és a keresztlevele mellett hevernek?</div>
A repcsi doboza alatt vannak, a bal felső polcon.
2003 óta ezekkel menőzik. Hihetetlen.</div>
Ezeket a papírokat már látta egyáltalán valaki? Vagy ezek is a szakdolgozat és a keresztlevele mellett hevernek?</div>
A repcsi doboza alatt vannak, a bal felső polcon.
Mar 28, 2013 19:24:12
Columbo
Mar 28, 2013 19:28:42
<div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div>Ezeket a papírokat már látta egyáltalán valaki? Vagy ezek is a szakdolgozat és a keresztlevele mellett hevernek?</div>
A feleségemet látta már valaki?
Naugye.
A feleségemet látta már valaki?
Naugye.
Mar 28, 2013 19:28:42
sodilegnagyobbrajongoja
Mar 28, 2013 19:37:47
Sodi, mennyit adtál bele a benzinpénzbe?
Mar 28, 2013 19:37:47
LOL
Mar 28, 2013 19:39:52
<div class="quote"><div class="author">Káoszkapitány</div><div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div><div class="quote"><div class="author">Callahan</div><div class="quote"><div class="author">grafikus007</div>Én pedig arra, hogy az informatikatanár képzés mellett máshol jelentkeztem még egy OKJ-tanfolyamra, plusz harmadikként járok egy CISCO-képzésre is.</div>
2003 óta ezekkel menőzik. Hihetetlen.</div>
Ezeket a papírokat már látta egyáltalán valaki? Vagy ezek is a szakdolgozat és a keresztlevele mellett hevernek?</div>
A repcsi doboza alatt vannak, a bal felső polcon.</div>
Ja. A szpítsoppban...
2003 óta ezekkel menőzik. Hihetetlen.</div>
Ezeket a papírokat már látta egyáltalán valaki? Vagy ezek is a szakdolgozat és a keresztlevele mellett hevernek?</div>
A repcsi doboza alatt vannak, a bal felső polcon.</div>
Ja. A szpítsoppban...
Mar 28, 2013 19:39:52
szpítsopp
Mar 28, 2013 19:49:29
<div class="quote"><div class="author">grafikus007</div>© SoDI---
- <b>Nekem több papírom van</b>, amit szüleim az (eredményességemet látva) boldogan finanszíroznak.</div>
eredményesség, rofl
- <b>Nekem több papírom van</b>, amit szüleim az (eredményességemet látva) boldogan finanszíroznak.</div>
eredményesség, rofl
Mar 28, 2013 19:49:29
te
Mar 28, 2013 20:09:09
maszti partis buzi
Mar 28, 2013 20:09:09
medvezsidaj
Mar 28, 2013 20:13:45
Sodi, nagyon irigy voltál a nénire akinek elektromos kis rollere volt? Szuper lenne egy olyan igaz?
Mar 28, 2013 20:13:45
Fotelrocker_Presszócigány
Mar 28, 2013 20:21:23
Zsíroskenyér:
<img src="https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/539937_10200925199400087_1868068678_n.jpg" alt="539937_10200925199400087_1868068678_n.jp" />
No comment:
<img src="https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/522447_10200925200040103_1842143183_n.jpg" alt="522447_10200925200040103_1842143183_n.jp" />
Bad ass:
<img src="https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/420411_10200925205040228_1591239780_n.jpg" alt="420411_10200925205040228_1591239780_n.jp" />
<img src="https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/539937_10200925199400087_1868068678_n.jpg" alt="539937_10200925199400087_1868068678_n.jp" />
No comment:
<img src="https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/522447_10200925200040103_1842143183_n.jpg" alt="522447_10200925200040103_1842143183_n.jp" />
Bad ass:
<img src="https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/420411_10200925205040228_1591239780_n.jpg" alt="420411_10200925205040228_1591239780_n.jp" />
Mar 28, 2013 20:21:23
snecigeci
Mar 28, 2013 20:28:06
Sneci, a "Le a bankokkal!" a Szentkorona Bankra is vonatkozik?
Mar 28, 2013 20:28:06
ingyenfőzelék
Mar 28, 2013 20:28:55
Endre, neked mi mossa a ruháidat?
:DDDD
:DDDD
Mar 28, 2013 20:28:55
Trollopata
Mar 28, 2013 20:32:46
aztakurva sneci, ez a haj kezd nagyon brutalissa valni.
ket lehetoseg van.
1. ha mar borotvara meg fodraszra sem koltesz, akkor minek megmosni, a csajoknak ugyis mindegy.
2. a kappanyos retardok csak ugy vesznek be maguk koze, ha egy bizonyos igenytelensegi csoves-szintet megutsz.
melyik a helyes valasz?
+1 kerdes: ilyen kulsovel (a belsot most hagyjuk) szerinted realis elkepzeles a krisztusi korban a csaladalapitas? LOL
ket lehetoseg van.
1. ha mar borotvara meg fodraszra sem koltesz, akkor minek megmosni, a csajoknak ugyis mindegy.
2. a kappanyos retardok csak ugy vesznek be maguk koze, ha egy bizonyos igenytelensegi csoves-szintet megutsz.
melyik a helyes valasz?
+1 kerdes: ilyen kulsovel (a belsot most hagyjuk) szerinted realis elkepzeles a krisztusi korban a csaladalapitas? LOL
Mar 28, 2013 20:32:46
recsike
Mar 28, 2013 20:37:43
Hmm, milyen tyityokhzatyos fatyok ebben a szemüfegbeny.
Mintyárt ki is ferem a sajáty képeimre.
Mintyárt ki is ferem a sajáty képeimre.
Mar 28, 2013 20:37:43
Géntolvaj református
Mar 28, 2013 20:41:57
<div class="quote"><div class="author">Trollopata</div>ilyen kulsovel (a belsot most hagyjuk) szerinted realis elkepzeles a krisztusi korban a csaladalapitas? LOL</div>
Pillanatnyilag egyetlen esélye, hogy engedélyezik a buziházasságot, és elveszi Tyriont. Ha elkezdene igényesebben öltözködni, és gyakrabban tisztálkodni, talán összejöhetne neki egy Fórizs-szintű nő, de erre is minimális az esély.
Pillanatnyilag egyetlen esélye, hogy engedélyezik a buziházasságot, és elveszi Tyriont. Ha elkezdene igényesebben öltözködni, és gyakrabban tisztálkodni, talán összejöhetne neki egy Fórizs-szintű nő, de erre is minimális az esély.
Mar 28, 2013 20:41:57
Haim
Mar 28, 2013 20:42:53
<div class="quote"><div class="author">Fotelrocker_Presszócigány</div>Zsíroskenyér:
<img src="https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/539937_10200925199400087_1868068678_n.jpg" alt="539937_10200925199400087_1868068678_n.jp" />
No comment:
<img src="https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/522447_10200925200040103_1842143183_n.jpg" alt="522447_10200925200040103_1842143183_n.jp" />
Bad ass:
<img src="https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/420411_10200925205040228_1591239780_n.jpg" alt="420411_10200925205040228_1591239780_n.jp" /></div>
Rasztásodik a haja a kosztól. Ez elképesztő.
<img src="https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/539937_10200925199400087_1868068678_n.jpg" alt="539937_10200925199400087_1868068678_n.jp" />
No comment:
<img src="https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/522447_10200925200040103_1842143183_n.jpg" alt="522447_10200925200040103_1842143183_n.jp" />
Bad ass:
<img src="https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/420411_10200925205040228_1591239780_n.jpg" alt="420411_10200925205040228_1591239780_n.jp" /></div>
Rasztásodik a haja a kosztól. Ez elképesztő.
Mar 28, 2013 20:42:53
Emil
Mar 28, 2013 20:43:22
Mi ez a kabát, mi ez a sapka? miért nézel ki csövesnek, Endre?
Mar 28, 2013 20:43:22
Callahan
Mar 28, 2013 20:44:16
<div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>egy Fórizs-szintű nő</div>
Fórizs nem szülőképes, tehát már nem nő, hahó!
Fórizs nem szülőképes, tehát már nem nő, hahó!
Mar 28, 2013 20:44:16
Callahan
Mar 28, 2013 20:45:25
<div class="quote"><div class="author">Haim</div>Rasztásodik a haja a kosztól. Ez elképesztő.</div>
Már az is baj, ha követi a divatot? Zsidó vagy.
Már az is baj, ha követi a divatot? Zsidó vagy.
Mar 28, 2013 20:45:25
sodilegnagyobbrajongoja
Mar 28, 2013 20:45:58
<img src="https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/539937_10200925199400087_1868068678_n.jpg" alt="539937_10200925199400087_1868068678_n.jp" />
Ezen a képen oldalnézetből különösen jól látszik, mennyire koszos a haja.
Kurvára viszkethet neki. Ez sem zavarja?
Ezen a képen oldalnézetből különösen jól látszik, mennyire koszos a haja.
Kurvára viszkethet neki. Ez sem zavarja?
Mar 28, 2013 20:45:58
Danyiil Romanovics
Mar 28, 2013 20:50:35
Elég vastag ennek a szemüvegnek a szára, szerintem ez egy vadiúj Google-szemcsi, aminek két hete volt az indexen a promóvideója. Mindent rögzít, amire Snegó ránéz, és folyamatosan látja a repcsiii-re szerelt kamera képét is.
Mar 28, 2013 20:50:35
Callahan
Mar 28, 2013 20:51:41
Homeless fényképezővel:
<img src="http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/575760_10200925071676894_1650362429_n.jpg" alt="575760_10200925071676894_1650362429_n.jp" />
Kellett a folyadék:
<img src="http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/601493_10200925276842023_951295229_n.jpg" alt="601493_10200925276842023_951295229_n.jpg" />
Sneci, miért nem nézel a nénire, mikor hozzád beszél?
<img src="http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/580283_10200925025035728_1688013676_n.jpg" alt="580283_10200925025035728_1688013676_n.jp" />
<img src="http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/575760_10200925071676894_1650362429_n.jpg" alt="575760_10200925071676894_1650362429_n.jp" />
Kellett a folyadék:
<img src="http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/601493_10200925276842023_951295229_n.jpg" alt="601493_10200925276842023_951295229_n.jpg" />
Sneci, miért nem nézel a nénire, mikor hozzád beszél?
<img src="http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/580283_10200925025035728_1688013676_n.jpg" alt="580283_10200925025035728_1688013676_n.jp" />
Mar 28, 2013 20:51:41
Danyiil Romanovics
Mar 28, 2013 20:52:19
Sneckó haja nemezesedik, mint a komondor szőre.
Mar 28, 2013 20:52:19
?
Mar 28, 2013 20:52:36
Sodi fejének is biztos kellemes szaga lehet.
Mar 28, 2013 20:52:36
Callahan
Mar 28, 2013 20:53:06
A koppányos túrák miért mindig a kocsmában végződnek?
(költői kérdés)
(költői kérdés)
Mar 28, 2013 20:53:06
Danyiil Romanovics
Mar 28, 2013 20:54:25
Sneci, te balfasz, annyira azért nincs már hideg, hogy sapkát kelljen hordani, pláne nem egy ilyen vállalhatatlant. De még ha fel is veszed, miért nem tudod rendesen a fejedre tenni? Úgy áll rajtad, mintha ebben aludtál volna. ...Aaaaahhhaaaa!
Mar 28, 2013 20:54:25
sakálember
Mar 28, 2013 20:56:27
Nade várjunk, nyáron hogy fog kinézni az új heavy-metál sérójával?
Mar 28, 2013 20:56:27
Callahan
Mar 28, 2013 20:58:46
Mi lett volna, ha Kossuth is minden este bebaszott volna a toborzókörútján? És csak sorolgatta volna, hogy "leszforradalom"?
Mar 28, 2013 20:58:46
?
Mar 28, 2013 20:59:15
<div class="quote"><div class="author">grafikus007</div>© SoDI--- "Rest in Peace SoDI---"
2003. máj. 28. 20:43 | galéria | válasz | #63
Az informatikatanár nem számítástechnika tanár.
Egy számtech tanárnak valóban egy középiskola, és a közalkalmazotti lét az egyetlen esélye, az informatikatanár azonban erősen gondolkodhat a felnőttképzésben, ahol 3500 Ft-ot túllépő óradíjjal lehet számolni.
Arról már nem is beszélve, hogy a dolgokat nem csak tanítani lehet, hanem alkalmazni is. Vállalkozást építeni az alkalmazására, stb.</div>
Ezt remekül abszolválta fifi.
2003. máj. 28. 20:43 | galéria | válasz | #63
Az informatikatanár nem számítástechnika tanár.
Egy számtech tanárnak valóban egy középiskola, és a közalkalmazotti lét az egyetlen esélye, az informatikatanár azonban erősen gondolkodhat a felnőttképzésben, ahol 3500 Ft-ot túllépő óradíjjal lehet számolni.
Arról már nem is beszélve, hogy a dolgokat nem csak tanítani lehet, hanem alkalmazni is. Vállalkozást építeni az alkalmazására, stb.</div>
Ezt remekül abszolválta fifi.
Mar 28, 2013 20:59:15
Lélegeztető
Mar 28, 2013 21:00:41
Sodi, te az a milliomos vagy, aki mondjuk a filmből választ kocsit? :)
Mar 28, 2013 21:00:41
Fiatalember
Mar 28, 2013 21:01:16
Trollok, eltöprengtem, és arra jutottam, hogy Rocskaiék már nem használják az irodát. A mostani ingatlanpiaci mélyrepülés miatt nyilván nem éri meg eladni, így a közös költséget fizetik, de se gáz, se víz nincs az irodában. Talán még áram se. El tudom képzelni, hogy Endre lejár a Kolosyra a Mekdóba feltölteni estére a faptopját. Tehát a koszlidérc ott fagyoskodik éjjelene a jéghideg irodában, magára húzza a kabátját, sapkáját, reggel pedig annyi történik, hogy kibújik a takaró alól, és ugyanabban a ruhában folytatja a napot. Ennek pedig el tudjuk képzelni, milyen következményei vannak... Lehet, hogy Endre már hetek óta egyáltalán nem fürdött!
Mar 28, 2013 21:01:16
Fap Marley
Mar 28, 2013 21:01:20
<div class="quote"><div class="author">?</div>Sodi fejének is biztos kellemes szaga lehet.</div>
Rastaman Vibration!
Rastaman Vibration!
Mar 28, 2013 21:01:20
?
Mar 28, 2013 21:02:16
© SoDI--- "Rest in Peace SoDI---"
2003. máj. 28. 20:32 | galéria | válasz | #58
Sodi képzeld én is tanulok és mégis melóztam mellette
Értem.
Ez tudod mit jelent?
Azt jelenti, hogy maradt felesleges időd, és energiád a tanulás mellett. Te ezt munkára fordítottad.
Én pedig arra, hogy az informatikatanár képzés mellett máshol jelentkeztem még egy OKJ-tanfolyamra, plusz harmadikként járok egy CISCO-képzésre is.
A végeredmény?
- Te kevésbé terheled le szüleidet. Ez egy szempont. Egy gesztus feléjük. Lovagias, és nem vagyok ennyire lovagias. Na bumm..
- <b>Nekem több papírom van</b>, amit szüleim az (eredményességemet látva) boldogan finanszíroznak.[/quote
Sodi beszélgető partnere remélhetőleg azóta sokkal jobban él mint Sodi és sikeresebb is. Mekkora arccal osztotta az észt ez a barom.
2003. máj. 28. 20:32 | galéria | válasz | #58
Sodi képzeld én is tanulok és mégis melóztam mellette
Értem.
Ez tudod mit jelent?
Azt jelenti, hogy maradt felesleges időd, és energiád a tanulás mellett. Te ezt munkára fordítottad.
Én pedig arra, hogy az informatikatanár képzés mellett máshol jelentkeztem még egy OKJ-tanfolyamra, plusz harmadikként járok egy CISCO-képzésre is.
A végeredmény?
- Te kevésbé terheled le szüleidet. Ez egy szempont. Egy gesztus feléjük. Lovagias, és nem vagyok ennyire lovagias. Na bumm..
- <b>Nekem több papírom van</b>, amit szüleim az (eredményességemet látva) boldogan finanszíroznak.[/quote
Sodi beszélgető partnere remélhetőleg azóta sokkal jobban él mint Sodi és sikeresebb is. Mekkora arccal osztotta az észt ez a barom.
Mar 28, 2013 21:02:16
?
Mar 28, 2013 21:04:56
<div class="quote"><div class="author">Callahan</div>A koppányos túrák miért mindig a kocsmában végződnek?
(költői kérdés)</div>
Boros nemzet vagyunk.
(költői kérdés)</div>
Boros nemzet vagyunk.
Mar 28, 2013 21:04:56
iThroll
Mar 28, 2013 21:55:58
<a href="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200925625170731&set=a.2843701779520.2151347.1468622787&type=1" rel="nofollow" target="_blank">http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200925625170731&set=a.2843701779520.2151347.1468622787&type=1</a>
<i>Ma délután Gyulán náci karlendítéssel búcsúzott tőlünk az Erste Bank biztonsági őre. Azóta is sokkol bennünket a pillanat./<i>
ez bizony egy újabb kőkemény rágalmazás ill. becsületsértés Sneci részéről.
úgy tűnik masztisrác újabb pereket szeretne maga ellen</i></i>
<i>Ma délután Gyulán náci karlendítéssel búcsúzott tőlünk az Erste Bank biztonsági őre. Azóta is sokkol bennünket a pillanat./<i>
ez bizony egy újabb kőkemény rágalmazás ill. becsületsértés Sneci részéről.
úgy tűnik masztisrác újabb pereket szeretne maga ellen</i></i>
Mar 28, 2013 21:55:58
Fotelrocker_Presszócigány
Mar 28, 2013 21:57:46
<div class="quote"><div class="author">iThroll</div>
ez bizony egy újabb kőkemény rágalmazás ill. becsületsértés Sneci részéről.
úgy tűnik masztisrác újabb pereket szeretne maga ellen</div>
persze.. de a bolond náci gyerek aki berohant a parlamenthez az meg csak integetett ugye..
ez bizony egy újabb kőkemény rágalmazás ill. becsületsértés Sneci részéről.
úgy tűnik masztisrác újabb pereket szeretne maga ellen</div>
persze.. de a bolond náci gyerek aki berohant a parlamenthez az meg csak integetett ugye..
Mar 28, 2013 21:57:46
Levelező tagozat
Mar 28, 2013 21:58:35
<div class="quote"><div class="author">iThroll</div>
ez bizony egy újabb kőkemény rágalmazás ill. becsületsértés Sneci részéről.
úgy tűnik masztisrác újabb pereket szeretne maga ellen</div>
* Intézkedik ez ügyben. *
ez bizony egy újabb kőkemény rágalmazás ill. becsületsértés Sneci részéről.
úgy tűnik masztisrác újabb pereket szeretne maga ellen</div>
* Intézkedik ez ügyben. *
Mar 28, 2013 21:58:35
sodilegnagyobbrajongoja
Mar 28, 2013 22:15:56
<div class="quote"><div class="author">iThroll</div><a href="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200925625170731&set=a.2843701779520.2151347.1468622787&type=1" rel="nofollow" target="_blank">http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200925625170731&set=a.2843701779520.2151347.1468622787&type=1</a>
<i>Ma délután Gyulán náci karlendítéssel búcsúzott tőlünk az Erste Bank biztonsági őre. Azóta is sokkol bennünket a pillanat./<i>
ez bizony egy újabb kőkemény rágalmazás ill. becsületsértés Sneci részéről.
úgy tűnik masztisrác újabb pereket szeretne maga ellen</i></i></div>
Jól látom, hogy olasz vendégtüntetők is voltak?
<i>Ma délután Gyulán náci karlendítéssel búcsúzott tőlünk az Erste Bank biztonsági őre. Azóta is sokkol bennünket a pillanat./<i>
ez bizony egy újabb kőkemény rágalmazás ill. becsületsértés Sneci részéről.
úgy tűnik masztisrác újabb pereket szeretne maga ellen</i></i></div>
Jól látom, hogy olasz vendégtüntetők is voltak?
Mar 28, 2013 22:15:56
Lélegeztető
Mar 28, 2013 22:19:30
"a Fehér Ház válaszában nem tagadta egyértelműen, hogy hüllőszerű humanoidot alkalmaznának."
Sodi, már megint az indexre írogatsz?
Sodi, már megint az indexre írogatsz?
Mar 28, 2013 22:19:30
Dr. Czeizel
Mar 28, 2013 22:25:58
o-ó
<a href="http://index.hu/tudomany/egeszseg/2013/03/21/generaciokon_ativel_az_autizmus_veszelye/" rel="nofollow" target="_blank">http://index.hu/tudomany/egeszseg/2013/03/21/generaciokon_ativel_az_autizmus_veszelye/</a>
<a href="http://index.hu/tudomany/egeszseg/2013/03/21/generaciokon_ativel_az_autizmus_veszelye/" rel="nofollow" target="_blank">http://index.hu/tudomany/egeszseg/2013/03/21/generaciokon_ativel_az_autizmus_veszelye/</a>
Mar 28, 2013 22:25:58
iThroll
Mar 28, 2013 22:31:58
<div class="quote"><div class="author">Dr. Czeizel</div>o-ó
<a href="http://index.hu/tudomany/egeszseg/2013/03/21/generaciokon_ativel_az_autizmus_veszelye/" rel="nofollow" target="_blank">http://index.hu/tudomany/egeszseg/2013/03/21/generaciokon_ativel_az_autizmus_veszelye/</a></div>
esetünkben ez szimplán teoretikus probléma, elnézve a rasztás vadászbikát :D
<a href="http://index.hu/tudomany/egeszseg/2013/03/21/generaciokon_ativel_az_autizmus_veszelye/" rel="nofollow" target="_blank">http://index.hu/tudomany/egeszseg/2013/03/21/generaciokon_ativel_az_autizmus_veszelye/</a></div>
esetünkben ez szimplán teoretikus probléma, elnézve a rasztás vadászbikát :D
Mar 28, 2013 22:31:58
Dr. Czeizel
Mar 28, 2013 22:36:33
jelen esetben inkább a múltban vájkálnék
Mar 28, 2013 22:36:33
Dr. Czeizel
Mar 28, 2013 22:37:11
(második bekezdés)
Mar 28, 2013 22:37:11
Dr. Czeizel
Mar 28, 2013 22:39:36
vagy harmadik, orvos vagyok, nem újságíró tenyészbika
Mar 28, 2013 22:39:36
broni
Mar 28, 2013 22:44:14
sodi,mint keresztény-konzervatív ember, tartottad a 40 napos húsvét előtti böjtöt???
Mar 28, 2013 22:44:14
Taiwo
Mar 28, 2013 22:58:15
Sodinak mi a hivatalos magyarázata a zsíros hajra és a brutális szőrzetre?
Mar 28, 2013 22:58:15
IzomTibor
Mar 28, 2013 23:01:19
<div class="quote"><div class="author">Taiwo</div>Sodinak mi a hivatalos magyarázata a zsíros hajra és a brutális szőrzetre?</div>
Hog csak kamerazgatni jar el oda meg pont eleg ez a kinezet. Bezzeg ha csajozni akarna...
Hog csak kamerazgatni jar el oda meg pont eleg ez a kinezet. Bezzeg ha csajozni akarna...
Mar 28, 2013 23:01:19
Ószövetségi Düh
Mar 28, 2013 23:02:24
<div class="quote"><div class="author">?</div>Sodi fejének is biztos kellemes szaga lehet.</div>
Akkor most képzeld el, milyen klíma lehet a sapkájában.
Akkor most képzeld el, milyen klíma lehet a sapkájában.
Mar 28, 2013 23:02:24
sodika
Mar 28, 2013 23:05:04
<div class="quote"><div class="author">Taiwo</div>Sodinak mi a hivatalos magyarázata a zsíros hajra és a brutális szőrzetre?</div>
Most éppen így vagyok egyedi. :D
Egyébként nem zsíros az. Minden nap mosom.
Most éppen így vagyok egyedi. :D
Egyébként nem zsíros az. Minden nap mosom.
Mar 28, 2013 23:05:04
ingyenfőzelék
Mar 28, 2013 23:06:58
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>
Most éppen így vagyok egyedi. :D
Egyébként nem zsíros az. Minden nap mosom.</div>
csak vaknak vagy hülyének is nézel minket?
Nem lennék azok helyében, akik veled egy autóban utaztak...
Most éppen így vagyok egyedi. :D
Egyébként nem zsíros az. Minden nap mosom.</div>
csak vaknak vagy hülyének is nézel minket?
Nem lennék azok helyében, akik veled egy autóban utaztak...
Mar 28, 2013 23:06:58
?
Mar 28, 2013 23:07:14
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Taiwo</div>Sodinak mi a hivatalos magyarázata a zsíros hajra és a brutális szőrzetre?</div>
Most éppen így vagyok egyedi. :D
Egyébként nem zsíros az. Minden nap mosom.</div>
Jaj ne este 11kor kezdjük már egymást becsapni te csöves fasz.
Most éppen így vagyok egyedi. :D
Egyébként nem zsíros az. Minden nap mosom.</div>
Jaj ne este 11kor kezdjük már egymást becsapni te csöves fasz.
Mar 28, 2013 23:07:14
?
Mar 28, 2013 23:09:35
Sodi láttál te mostanában magad körül nem zsíros hajú, ápolt tiszta embert? Csimbókokban lóg a hajad. Annyi zsír van rajta ,hogy egy kg kenyeret meg lehet belőle kenni+a korpád és egyebek.
Mar 28, 2013 23:09:35
ingyenfőzelék
Mar 28, 2013 23:12:25
- Sodi, mikor mosod meg a hajad?
- Jövő héten. Na meló, csá.
- Jövő héten. Na meló, csá.
Mar 28, 2013 23:12:25
sodika
Mar 28, 2013 23:12:36
Ez nekem igenis náci karlendítésnek tűnt.
Fel vagyok háborodva.
Fel vagyok háborodva.
Mar 28, 2013 23:12:36
Taiwo
Mar 28, 2013 23:15:48
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Taiwo</div>Sodinak mi a hivatalos magyarázata a zsíros hajra és a brutális szőrzetre?</div>
Most éppen így vagyok egyedi. :D
Egyébként nem zsíros az. Minden nap mosom.</div>
Endre mi egyedi az ápolatlan kinézetben?
Most éppen így vagyok egyedi. :D
Egyébként nem zsíros az. Minden nap mosom.</div>
Endre mi egyedi az ápolatlan kinézetben?
Mar 28, 2013 23:15:48
iThroll
Mar 28, 2013 23:17:20
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Ez nekem igenis náci karlendítésnek tűnt.
Fel vagyok háborodva.</div>
gondolom arra emlékeztet , mikor le akart csapni a szentendrei troll
ennyire megviselt a felkérdezés? ;))
Fel vagyok háborodva.</div>
gondolom arra emlékeztet , mikor le akart csapni a szentendrei troll
ennyire megviselt a felkérdezés? ;))
Mar 28, 2013 23:17:20
Géntolvaj református
Mar 28, 2013 23:18:40
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Most éppen így vagyok egyedi. :D</div>
Ez egyedi? Esténként a Blaha aluljárójában majdnem mindenki így néz ki.
Ez egyedi? Esténként a Blaha aluljárójában majdnem mindenki így néz ki.
Mar 28, 2013 23:18:40
sodika
Mar 28, 2013 23:18:41
Egyébként viccen kívül: ez az ember szó szerint nekem rontott, és dulakodni kezdett velem. Majd látható lesz a videón. Egy kevés hitlerbajuszos, arckitakarós viccelődés a legkevesebb, amit ezután megérdemel.
Mar 28, 2013 23:18:41
Fotelrocker_Presszócigány
Mar 28, 2013 23:21:18
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Egyébként viccen kívül: ez az ember szó szerint nekem rontott, és dulakodni kezdett velem. Majd látható lesz a videón. Egy kevés hitlerbajuszos, arckitakarós viccelődés a legkevesebb, amit ezután megérdemel.</div>
Miért nem jelentetted fel inkább? Egy kis kárpi mindig jól jön. Amúgy mennyi a ledolgozott egyenleged?
Miért nem jelentetted fel inkább? Egy kis kárpi mindig jól jön. Amúgy mennyi a ledolgozott egyenleged?
Mar 28, 2013 23:21:18
74 látogató online.
A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™


<img src="https://img.sodika.dk/imgur.com/HWXCK6x.jpg" alt="HWXCK6x.jpg" />