sodika
Mar 28, 2013 23:23:28
<div class="quote"><div class="author">Fotelrocker_Presszócigány</div>
Miért nem jelentetted fel inkább?</div>
Hermán szerint az kéne, de csinovnyikokkal nem harcolok. Vezető beosztású jogászokkal szeretek csak. :D
Miért nem jelentetted fel inkább?</div>
Hermán szerint az kéne, de csinovnyikokkal nem harcolok. Vezető beosztású jogászokkal szeretek csak. :D
Mar 28, 2013 23:23:28
jiddise máme
Mar 28, 2013 23:24:04
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Egyébként viccen kívül: ez az ember szó szerint nekem rontott, és dulakodni kezdett velem. Majd látható lesz a videón. Egy kevés hitlerbajuszos, arckitakarós viccelődés a legkevesebb, amit ezután megérdemel.</div>
Csak nem azért, mert lefilmezted anélkül, hogy engedélyt kértél volna? Örülj, hogy nem törte szilánkosra a kezed vagy a kamerádat.
Csak nem azért, mert lefilmezted anélkül, hogy engedélyt kértél volna? Örülj, hogy nem törte szilánkosra a kezed vagy a kamerádat.
Mar 28, 2013 23:24:04
sodika
Mar 28, 2013 23:25:03
<div class="quote"><div class="author">jiddise máme</div>
Én mindenesetre holnap jelzem az Erste Banknak, hogy mit írtál az alkalmazottukról a tetves faszbuk oldaladon.</div>
Nem egyszerűen írtam, hanem képet is mellékeltem hozzá, hogy mire gondolok. Ha azt írom egy álló emberre, hogy ül, akkor mindenki érti a viccet, mert ez így nem állítás. Erről nagyjából ennyit.
Én mindenesetre holnap jelzem az Erste Banknak, hogy mit írtál az alkalmazottukról a tetves faszbuk oldaladon.</div>
Nem egyszerűen írtam, hanem képet is mellékeltem hozzá, hogy mire gondolok. Ha azt írom egy álló emberre, hogy ül, akkor mindenki érti a viccet, mert ez így nem állítás. Erről nagyjából ennyit.
Mar 28, 2013 23:25:03
sodika
Mar 28, 2013 23:25:53
<div class="quote"><div class="author">jiddise máme</div>
Csak nem azért, mert lefilmezted anélkül, hogy engedélyt kértél volna?</div>
Én leszartam őt, a Bélát filmeztem.
Erre ez előugrott a Béla mögül, és erőszakoskodott.
Csak nem azért, mert lefilmezted anélkül, hogy engedélyt kértél volna?</div>
Én leszartam őt, a Bélát filmeztem.
Erre ez előugrott a Béla mögül, és erőszakoskodott.
Mar 28, 2013 23:25:53
iThroll
Mar 28, 2013 23:27:07
egyáltalán lehet kamerázgatnia egy csövesnek egy bankfiókban csak úgy? ez felvet némi biztonsági kockázatot.
reméljük a bank lépni fog ez ügyben.
reméljük a bank lépni fog ez ügyben.
Mar 28, 2013 23:27:07
jiddise máme
Mar 28, 2013 23:27:36
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Nem egyszerűen írtam, hanem képet is mellékeltem hozzá, hogy mire gondolok. Ha azt írom egy álló emberre, hogy ül, akkor mindenki érti a viccet, mert ez így nem állítás. Erről nagyjából ennyit.</div>
Elnézted, mucuska, nem nekem kell megmagyaráznod. Szerintem csak szimplán gusztustalan vagy, de ha rólam raknál ki egy képet egy ilyen felirattal, máésnap feljelentenélek. Remélem, az Erste is megteszi, aztán majd lemeccseled velük a bíróságon.
Elnézted, mucuska, nem nekem kell megmagyaráznod. Szerintem csak szimplán gusztustalan vagy, de ha rólam raknál ki egy képet egy ilyen felirattal, máésnap feljelentenélek. Remélem, az Erste is megteszi, aztán majd lemeccseled velük a bíróságon.
Mar 28, 2013 23:27:36
ingyenfőzelék
Mar 28, 2013 23:28:28
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">jiddise máme</div>
Csak nem azért, mert lefilmezted anélkül, hogy engedélyt kértél volna?</div>
Én leszartam őt, a Bélát filmeztem.
Erre ez előugrott a Béla mögül, és erőszakoskodott.</div>
gondolom itt is előveszed majd a "közterületen mindenki közszereplő" érvelésed, azzal hogy a bankba bemehet bárki
Csak nem azért, mert lefilmezted anélkül, hogy engedélyt kértél volna?</div>
Én leszartam őt, a Bélát filmeztem.
Erre ez előugrott a Béla mögül, és erőszakoskodott.</div>
gondolom itt is előveszed majd a "közterületen mindenki közszereplő" érvelésed, azzal hogy a bankba bemehet bárki
Mar 28, 2013 23:28:28
sodika
Mar 28, 2013 23:28:52
A fiók kapujából egy politikai beszédet mondó közszereplőt? Minden további nélkül.
Mar 28, 2013 23:28:52
ingyenfőzelék
Mar 28, 2013 23:29:11
<div class="quote"><div class="author">iThroll</div>egyáltalán lehet kamerázgatnia egy csövesnek egy bankfiókban csak úgy? ez felvet némi biztonsági kockázatot.
reméljük a bank lépni fog ez ügyben.</div>
nem lehet.
reméljük a bank lépni fog ez ügyben.</div>
nem lehet.
Mar 28, 2013 23:29:11
ingyenfőzelék
Mar 28, 2013 23:30:42
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>A fiók kapujából egy politikai beszédet mondó közszereplőt? Minden további nélkül.</div>
Endi, csak annyit ne mondj, hogy ez a kép a bank kapujában készült.
Endi, csak annyit ne mondj, hogy ez a kép a bank kapujában készült.
Mar 28, 2013 23:30:42
sodika
Mar 28, 2013 23:30:42
<div class="quote"><div class="author">jiddise máme</div>de ha rólam raknál ki egy képet egy ilyen felirattal</div>
Te is szoktál kart lendíteni?
Te is szoktál kart lendíteni?
Mar 28, 2013 23:30:42
sodika
Mar 28, 2013 23:32:15
Pont arról van szó, hogy én a kapuban voltam.
A Béla volt bent a bankban.
A Béla volt bent a bankban.
Mar 28, 2013 23:32:15
ingyenfőzelék
Mar 28, 2013 23:34:55
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Pont arról van szó, hogy én a kapuban voltam.
A Béla volt bent a bankban.</div>
tehát a bank belsejéről készítettél felvételt. tökéletes.
ma este mondj egy imát, hogy az erste ne jelentsen fel.
A Béla volt bent a bankban.</div>
tehát a bank belsejéről készítettél felvételt. tökéletes.
ma este mondj egy imát, hogy az erste ne jelentsen fel.
Mar 28, 2013 23:34:55
iThroll
Mar 28, 2013 23:35:21
na akkor a mai nap termése sodinak:
1) becsületsértés, rágalmazás a biztonsági őr ellen
2) hitelrontás Erste Bank ellenében, miszerint nácikat foglalkoztatnak
3) a banki alkalmazottak és ügyfelek veszélyeztetése tiltott kamerázással
ha ügyes vagy Púp (majdnem a) duplájára növelheted az ellened folyó pereket ;)
ez shiker!!!
1) becsületsértés, rágalmazás a biztonsági őr ellen
2) hitelrontás Erste Bank ellenében, miszerint nácikat foglalkoztatnak
3) a banki alkalmazottak és ügyfelek veszélyeztetése tiltott kamerázással
ha ügyes vagy Púp (majdnem a) duplájára növelheted az ellened folyó pereket ;)
ez shiker!!!
Mar 28, 2013 23:35:21
iThroll
Mar 28, 2013 23:36:29
<div class="quote"><div class="author">ingyenfőzelék</div>
tehát a bank belsejéről készítettél felvételt. tökéletes.
ma este mondj egy imát, hogy az erste ne jelentsen fel.</div>
tudtommal feljelentő feri nem istenfélő :)
tehát a bank belsejéről készítettél felvételt. tökéletes.
ma este mondj egy imát, hogy az erste ne jelentsen fel.</div>
tudtommal feljelentő feri nem istenfélő :)
Mar 28, 2013 23:36:29
ingyenfőzelék
Mar 28, 2013 23:36:44
egyébként innen nézve az alkalmazott ezt akarhatta megakadályozni. nem csoda, hogy fellépett veletek szemben.
ez lesz az majd első, hogy végignézem a szar videódat, mert kíváncsi vagyok így történt-e.
remélem valami normális minőség lesz, és nem a szokott tetris...
ez lesz az majd első, hogy végignézem a szar videódat, mert kíváncsi vagyok így történt-e.
remélem valami normális minőség lesz, és nem a szokott tetris...
Mar 28, 2013 23:36:44
sodika
Mar 28, 2013 23:38:19
<div class="quote"><div class="author">ingyenfőzelék</div>
tehát a bank belsejéről készítettél felvételt.</div>
Béláról készítettem felvételt.
tehát a bank belsejéről készítettél felvételt.</div>
Béláról készítettem felvételt.
Mar 28, 2013 23:38:19
iThroll
Mar 28, 2013 23:41:22
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">ingyenfőzelék</div>
tehát a bank belsejéről készítettél felvételt.</div>
Béláról készítettem felvételt.</div>
a kép tetején pont kivehető egy biztonsági kamera.
tehát a videód akár egy esetleges rablás megtervezéséhez is használható.
szorul a hurok púp
<img src="http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/528856_10200925625170731_2132913041_n.jpg" alt="528856_10200925625170731_2132913041_n.jp" />
tehát a bank belsejéről készítettél felvételt.</div>
Béláról készítettem felvételt.</div>
a kép tetején pont kivehető egy biztonsági kamera.
tehát a videód akár egy esetleges rablás megtervezéséhez is használható.
szorul a hurok púp
<img src="http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/528856_10200925625170731_2132913041_n.jpg" alt="528856_10200925625170731_2132913041_n.jp" />
Mar 28, 2013 23:41:22
ingyenfőzelék
Mar 28, 2013 23:41:39
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Béláról készítettem felvételt.</div>
ugye vágod, hogy indifferens kiről készíted a felvételt ott, ahol nem készíthetsz felvételt?
várjuk szeretettel a videót!
ugye vágod, hogy indifferens kiről készíted a felvételt ott, ahol nem készíthetsz felvételt?
várjuk szeretettel a videót!
Mar 28, 2013 23:41:39
ingyenfőzelék
Mar 28, 2013 23:43:35
sodika, you made my day! :DDDD
Mar 28, 2013 23:43:35
sodilegnagyobbrajongoja
Mar 28, 2013 23:44:17
Miért van azon a kalapos fószeren olasz zászló? Vagy esetleg iráni?
Nem ismeritek a magyar nemzeti színeket?
Nem ismeritek a magyar nemzeti színeket?
Mar 28, 2013 23:44:17
sodika
Mar 28, 2013 23:47:17
<div class="quote"><div class="author">iThroll</div>
tehát a videód akár egy esetleges rablás megtervezéséhez is használható.</div>
A bankfiókok ablaka üveg, bárki belát az utcáról is.
Az utcáról pedig szabad filmezni bármit.
tehát a videód akár egy esetleges rablás megtervezéséhez is használható.</div>
A bankfiókok ablaka üveg, bárki belát az utcáról is.
Az utcáról pedig szabad filmezni bármit.
Mar 28, 2013 23:47:17
sodika
Mar 28, 2013 23:50:48
Az alkalmazott kitessékelhet, elém állhat, miegymás.
Egyet nem tehet meg: nem dulakodhat velem, AMÍG nem tapasztal a részemről tettleges ellenállást. Még a rendőr is csak akkor érhet hozzád, ha nem csinálod, amit mond.
Jelen esetben nem volt semmilyen utasítás a részéről, amit megtagadhattam volna.
Erről nagyjából ennyit.
Egyet nem tehet meg: nem dulakodhat velem, AMÍG nem tapasztal a részemről tettleges ellenállást. Még a rendőr is csak akkor érhet hozzád, ha nem csinálod, amit mond.
Jelen esetben nem volt semmilyen utasítás a részéről, amit megtagadhattam volna.
Erről nagyjából ennyit.
Mar 28, 2013 23:50:48
ingyenfőzelék
Mar 28, 2013 23:51:55
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>A bankfiókok ablaka üveg, bárki belát az utcáról is.
Az utcáról pedig szabad filmezni bármit.</div>
sodi, szerintem ne csapdosd tovább a szart! :DDD
illetve:
majd a bíróságon megmagyarázhatod.
Az utcáról pedig szabad filmezni bármit.</div>
sodi, szerintem ne csapdosd tovább a szart! :DDD
illetve:
majd a bíróságon megmagyarázhatod.
Mar 28, 2013 23:51:55
The Tinker
Mar 28, 2013 23:58:04
Ne figyelmeztessétek már!
Lerontjátok Feljelentő Feri hatékonysági statisztikáját.
SODI, tedd ki a felvételt nyugodtan, ne hallgass rájuk, butaságokat beszélnek.
Lerontjátok Feljelentő Feri hatékonysági statisztikáját.
SODI, tedd ki a felvételt nyugodtan, ne hallgass rájuk, butaságokat beszélnek.
Mar 28, 2013 23:58:04
sodika
Mar 28, 2013 23:58:05
Ez az erőszakos alak szabálytalanul rontott nekem, külön felszólítás nélkül. Ehhez képest nagyon jóindulatú voltam, mert két helyen is ki van takarva az arca: a szeme vonalában és az orra alatt. Erről nagyjából ennyit. :)
Mar 28, 2013 23:58:05
sodika
Mar 28, 2013 23:59:09
<div class="quote"><div class="author">The Tinker</div>
SODI, tedd ki a felvételt nyugodtan, ne hallgass rájuk, butaságokat beszélnek.</div>
Kint is lesz, de nem ma este.
Az arckitakarásokra ügyelni szoktam, az pedig időigényes.
SODI, tedd ki a felvételt nyugodtan, ne hallgass rájuk, butaságokat beszélnek.</div>
Kint is lesz, de nem ma este.
Az arckitakarásokra ügyelni szoktam, az pedig időigényes.
Mar 28, 2013 23:59:09
The Tinker
Mar 29, 2013 00:02:33
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">The Tinker</div>
SODI, tedd ki a felvételt nyugodtan, ne hallgass rájuk, butaságokat beszélnek.</div>
Kint is lesz, de nem ma este.
Az arckitakarásokra ügyelni szoktam, az pedig időigényes.</div>
Ráér holnap is, nem kell kapkodni, igazad van.
Csak azért legyen fent, hogy sokan megnézhessék.
SODI, tedd ki a felvételt nyugodtan, ne hallgass rájuk, butaságokat beszélnek.</div>
Kint is lesz, de nem ma este.
Az arckitakarásokra ügyelni szoktam, az pedig időigényes.</div>
Ráér holnap is, nem kell kapkodni, igazad van.
Csak azért legyen fent, hogy sokan megnézhessék.
Mar 29, 2013 00:02:33
gennyes féregzsidó
Mar 29, 2013 00:04:22
ebből megint csicskulás lesz, aztán majd barátkozni akarsz, mint berkivel. csak a szokásos történet. * ásít *
Mar 29, 2013 00:04:22
sodika
Mar 29, 2013 00:05:29
:)
Tiltakozó emberek arcát nem szoktam közölni.
Csinovnyikot még annyira sem bántok, hogy ezt megszegjem.
A gyilkos bankok jogaira viszont szarok magasról.
Gyilkos bankokat földig rombolni kell a picsába, ők az ellenség.
Tiltakozó emberek arcát nem szoktam közölni.
Csinovnyikot még annyira sem bántok, hogy ezt megszegjem.
A gyilkos bankok jogaira viszont szarok magasról.
Gyilkos bankokat földig rombolni kell a picsába, ők az ellenség.
Mar 29, 2013 00:05:29
The Tinker
Mar 29, 2013 00:07:29
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>:)
Tiltakozó emberek arcát nem szoktam közölni.
Csinovnyikot még annyira sem bántok, hogy ezt megszegjem.
A gyilkos bankok jogaira viszont szarok magasról.
Gyilkos bankokat földig rombolni kell a picsába, ők az ellenség.</div>
Ok, de ma már ne igyál többet.
Tiltakozó emberek arcát nem szoktam közölni.
Csinovnyikot még annyira sem bántok, hogy ezt megszegjem.
A gyilkos bankok jogaira viszont szarok magasról.
Gyilkos bankokat földig rombolni kell a picsába, ők az ellenség.</div>
Ok, de ma már ne igyál többet.
Mar 29, 2013 00:07:29
sodika
Mar 29, 2013 00:09:53
Embereket kergetnek öngyilkosságba, és akkor intézményként vegyem figyelembe bármilyen érdeküket is? Ezeket pusztítani kell a picsába, nem simogatni.
A csinovnyik persze nem azonos a gyilkos bankkal, még akkor sem, ha éppen fiókvezető. A csinovnyikot óvom, de az általa megjelenített szervezetnek a kurva anyját.
Még hogy egy magyarokat öngyilkosságba kergetés útján irtó és emberelen módon kifosztó szemét bank érdekeit figyelgessem... LOL
Ez viccnek is rossz.
Na csá.
A csinovnyik persze nem azonos a gyilkos bankkal, még akkor sem, ha éppen fiókvezető. A csinovnyikot óvom, de az általa megjelenített szervezetnek a kurva anyját.
Még hogy egy magyarokat öngyilkosságba kergetés útján irtó és emberelen módon kifosztó szemét bank érdekeit figyelgessem... LOL
Ez viccnek is rossz.
Na csá.
Mar 29, 2013 00:09:53
Géntolvaj református
Mar 29, 2013 00:11:18
Sodi, te, mint Eszter saját bejáratú csinovnyikja, miért nézel le más csinovnyikokat?
Mar 29, 2013 00:11:18
The Tinker
Mar 29, 2013 00:16:32
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Embereket kergetnek öngyilkosságba, és akkor intézményként vegyem figyelembe bármilyen érdeküket is? Ezeket pusztítani kell a picsába, nem simogatni.
A csinovnyik persze nem azonos a gyilkos bankkal, még akkor sem, ha éppen fiókvezető. A csinovnyikot óvom, de az általa megjelenített szervezetnek a kurva anyját.
Még hogy egy magyarokat öngyilkosságba kergetés útján irtó és emberelen módon kifosztó szemét bank érdekeit figyelgessem... LOL
Ez viccnek is rossz.
Na csá.</div>
Vidanáci haverod meg közvetlenül vett részt gyilkosságban.
Őt is pusztítani kellene, nemde?
A csinovnyik persze nem azonos a gyilkos bankkal, még akkor sem, ha éppen fiókvezető. A csinovnyikot óvom, de az általa megjelenített szervezetnek a kurva anyját.
Még hogy egy magyarokat öngyilkosságba kergetés útján irtó és emberelen módon kifosztó szemét bank érdekeit figyelgessem... LOL
Ez viccnek is rossz.
Na csá.</div>
Vidanáci haverod meg közvetlenül vett részt gyilkosságban.
Őt is pusztítani kellene, nemde?
Mar 29, 2013 00:16:32
The Tinker
Mar 29, 2013 00:26:13
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Embereket kergetnek öngyilkosságba, és akkor intézményként vegyem figyelembe bármilyen érdeküket is? Ezeket pusztítani kell a picsába, nem simogatni.
Még hogy egy magyarokat öngyilkosságba kergetés útján irtó és emberelen módon kifosztó szemét bank érdekeit figyelgessem... LOL
Ez viccnek is rossz.
Na csá.</div>
Várom a választ, Sodrák!
A kis náci barátod közvetlenül fosztott ki embert és vett részt gyilkosságban.
Mit érdemel, azt, hogy elpusztítsa valaki?
Ha nem, miért nem?
Még hogy egy magyarokat öngyilkosságba kergetés útján irtó és emberelen módon kifosztó szemét bank érdekeit figyelgessem... LOL
Ez viccnek is rossz.
Na csá.</div>
Várom a választ, Sodrák!
A kis náci barátod közvetlenül fosztott ki embert és vett részt gyilkosságban.
Mit érdemel, azt, hogy elpusztítsa valaki?
Ha nem, miért nem?
Mar 29, 2013 00:26:13
Sodi
Mar 29, 2013 00:27:36
Az más.
Mar 29, 2013 00:27:36
Callahan
Mar 29, 2013 00:29:28
Tessék, Sneci, itt a válasz nektek, retardoknak:
<a href="http://index.hu/kulfold/2013/03/28/tagadjak_hogy_foldonkivuli_vedi_obamat/" rel="nofollow" target="_blank">http://index.hu/kulfold/2013/03/28/tagadjak_hogy_foldonkivuli_vedi_obamat/</a>
<a href="http://index.hu/kulfold/2013/03/28/tagadjak_hogy_foldonkivuli_vedi_obamat/" rel="nofollow" target="_blank">http://index.hu/kulfold/2013/03/28/tagadjak_hogy_foldonkivuli_vedi_obamat/</a>
Mar 29, 2013 00:29:28
Н. В. Гоголь
Mar 29, 2013 00:30:50
Sodikám, olvastad egyáltalán a könyvemet, amiből a csinovnyikozást nyúltad?
Mar 29, 2013 00:30:50
Callahan
Mar 29, 2013 00:34:32
<div class="quote"><div class="author">Н. В. Гоголь</div>Sodikám, olvastad egyáltalán a könyvemet, amiből a csinovnyikozást nyúltad?</div>
Vagy Антон Павлович Чехов-nál is olvashatta.
*paródiarovat
Vagy Антон Павлович Чехов-nál is olvashatta.
*paródiarovat
Mar 29, 2013 00:34:32
Callahan
Mar 29, 2013 00:37:14
Sneci az 1984-ből is használ kifejezéseket, és azt se olvasta, pedig az egy alapmű.
Mar 29, 2013 00:37:14
sodilegnagyobbrajongoja
Mar 29, 2013 00:38:59
Szerintem Sodi a Dörmögő Dömötör óta nem olvasott semmit sem.
Mar 29, 2013 00:38:59
VagyJól György
Mar 29, 2013 00:39:25
hát azért hetyetyetye, megnézte a filmváltozatot
Mar 29, 2013 00:39:25
Rézfaszú András
Mar 29, 2013 00:40:59
megnézni megnézte, de nem értette
Mar 29, 2013 00:40:59
Callahan
Mar 29, 2013 00:42:43
Asszem, mikor rákérdeztünk, hogy olvasott-e már Szálasit, ha úgyis annyira szopkodja a faszát, azt válaszolta, hogy megvárja a hangoskönyvet belőle.
Mar 29, 2013 00:42:43
Sodi-generátor
Mar 29, 2013 00:45:23
<div class="quote"><div class="author">Rézfaszú András</div>megnézni megnézte, de nem értette</div>
Arról szólt, hogy a Nagy Testvér zsidó, és mindenkit elnyom.
Dióhéjban.
Na meló, csá.
Arról szólt, hogy a Nagy Testvér zsidó, és mindenkit elnyom.
Dióhéjban.
Na meló, csá.
Mar 29, 2013 00:45:23
Fotelrocker_Presszócigány
Mar 29, 2013 01:06:19
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Embereket kergetnek öngyilkosságba, és akkor intézményként vegyem figyelembe bármilyen érdeküket is? Ezeket pusztítani kell a picsába, nem simogatni.
A csinovnyik persze nem azonos a gyilkos bankkal, még akkor sem, ha éppen fiókvezető. A csinovnyikot óvom, de az általa megjelenített szervezetnek a kurva anyját.
Még hogy egy magyarokat öngyilkosságba kergetés útján irtó és emberelen módon kifosztó szemét bank érdekeit figyelgessem... LOL
Ez viccnek is rossz.
Na csá.</div>
Amikor felvették a hitelt a gyilkos banktól miért nem tiltakoztak ennyire? Gondolom Az más.
A csinovnyik persze nem azonos a gyilkos bankkal, még akkor sem, ha éppen fiókvezető. A csinovnyikot óvom, de az általa megjelenített szervezetnek a kurva anyját.
Még hogy egy magyarokat öngyilkosságba kergetés útján irtó és emberelen módon kifosztó szemét bank érdekeit figyelgessem... LOL
Ez viccnek is rossz.
Na csá.</div>
Amikor felvették a hitelt a gyilkos banktól miért nem tiltakoztak ennyire? Gondolom Az más.
Mar 29, 2013 01:06:19
SoDI LIVE
Mar 29, 2013 01:07:44
szépvok '13
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=oRCRcqP3H2U" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=oRCRcqP3H2U</a>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=oRCRcqP3H2U" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=oRCRcqP3H2U</a>
Mar 29, 2013 01:07:44
sodika
Mar 29, 2013 01:46:27
<div class="quote"><div class="author">iThroll</div>
a kép tetején pont kivehető egy biztonsági kamera.</div>
Na ez az. Ők milyen jogon kameráztak engem? :D
Kamerázókat vissza kell kamerázni. Bizony.
a kép tetején pont kivehető egy biztonsági kamera.</div>
Na ez az. Ők milyen jogon kameráztak engem? :D
Kamerázókat vissza kell kamerázni. Bizony.
Mar 29, 2013 01:46:27
tigriss
Mar 29, 2013 01:47:32
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">iThroll</div>
a kép tetején pont kivehető egy biztonsági kamera.</div>
Na ez az. Ők milyen jogon kameráztak engem? :D
Kamerázókat vissza kell kamerázni. Bizony.</div>
az a saját ingatlanuk te ostoba
a kép tetején pont kivehető egy biztonsági kamera.</div>
Na ez az. Ők milyen jogon kameráztak engem? :D
Kamerázókat vissza kell kamerázni. Bizony.</div>
az a saját ingatlanuk te ostoba
Mar 29, 2013 01:47:32
Gómez
Mar 29, 2013 01:49:44
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">iThroll</div>
a kép tetején pont kivehető egy biztonsági kamera.</div>
Na ez az. Ők milyen jogon kameráztak engem? :D
Kamerázókat vissza kell kamerázni. Bizony.</div>
Igazi segg vagy :D
a kép tetején pont kivehető egy biztonsági kamera.</div>
Na ez az. Ők milyen jogon kameráztak engem? :D
Kamerázókat vissza kell kamerázni. Bizony.</div>
Igazi segg vagy :D
Mar 29, 2013 01:49:44
Brian
Mar 29, 2013 01:53:43
<div class="quote"><div class="author">Fap Marley</div><div class="quote"><div class="author">?</div>Sodi fejének is biztos kellemes szaga lehet.</div>
Rastaman Vibration!</div>
hát azért hetyetye
Rastaman Vibration!</div>
hát azért hetyetye
Mar 29, 2013 01:53:43
IzomTibor
Mar 29, 2013 01:54:20
Ki kert meg ra hogy bemenj a bankba. Elhiszem hoy nehezedte esik es meg budos proli is vagy, de vannak szabalyok amit be kell tartani. Pl bankban nem kamerazgathatunk.
Mar 29, 2013 01:54:20
tigriss
Mar 29, 2013 01:55:24
én tényleg nem értem mit hőbörögsz. a csávó a munkáját végezte, ki akarta baszni a bankból a kamerázó embert. ha nem csinálja meg, akkor kirúgják! ezt akarod? munkanélkülivé tenni egy magyar embert? akinek családja van? mi a célod ezzel? miért támadjátok a mi hazánkat?
Mar 29, 2013 01:55:24
tigriss
Mar 29, 2013 01:56:54
egyébként meg azért van kamera a bankban, hogy a lacika meg olika féle potenciális rablókat elriassza. abban a házban is van kamera ahol én lakom és kimondottan örülök neki. nincs betörés, nincs rablás, nincs semmi.
Mar 29, 2013 01:56:54
Haim
Mar 29, 2013 05:59:19
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Egyébként viccen kívül: ez az ember szó szerint nekem rontott, és dulakodni kezdett velem. Majd látható lesz a videón. Egy kevés hitlerbajuszos, arckitakarós viccelődés a legkevesebb, amit ezután megérdemel.</div>
Ez a protokoll,ha egy büdös hajléktalan zavarja az ügyfeleket és a dolgozókat. Ki kell dobni. Ezért van ott biztonsági őr. Mellesleg mindegyik bankban ki van írva,hogy tilos kamerázni, biztonsági okoból. Nem lennék a helyedben,ha valaki véletlenül nemsokára kirabolja azt a fiókot...tudod,megnézik,hogy ki tartott terepszemlét előtte...
Ez a protokoll,ha egy büdös hajléktalan zavarja az ügyfeleket és a dolgozókat. Ki kell dobni. Ezért van ott biztonsági őr. Mellesleg mindegyik bankban ki van írva,hogy tilos kamerázni, biztonsági okoból. Nem lennék a helyedben,ha valaki véletlenül nemsokára kirabolja azt a fiókot...tudod,megnézik,hogy ki tartott terepszemlét előtte...
Mar 29, 2013 05:59:19
Haim
Mar 29, 2013 06:00:55
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">iThroll</div>
a kép tetején pont kivehető egy biztonsági kamera.</div>
Na ez az. Ők milyen jogon kameráztak engem? :D
Kamerázókat vissza kell kamerázni. Bizony.</div>
És nekik is fel kell tölteni faszverós videót ha vissza akarnak vágni?
a kép tetején pont kivehető egy biztonsági kamera.</div>
Na ez az. Ők milyen jogon kameráztak engem? :D
Kamerázókat vissza kell kamerázni. Bizony.</div>
És nekik is fel kell tölteni faszverós videót ha vissza akarnak vágni?
Mar 29, 2013 06:00:55
?
Mar 29, 2013 07:51:40
Sodi ami neked van az már nem is fej hanem fúj.Még mindig nem tanultad meg ,hogyan kell vendégségben viselkedni. Nem volt gyerekszobád Kiss?
Mar 29, 2013 07:51:40
Haim
Mar 29, 2013 08:21:33
<div class="quote"><div class="author">?</div>Sodi ami neked van az már nem is fej hanem fúj.Még mindig nem tanultad meg ,hogyan kell vendégségben viselkedni. Nem volt gyerekszobád Kiss?</div>
A cica kivitte a kertbe a gyerekszobát.
A cica kivitte a kertbe a gyerekszobát.
Mar 29, 2013 08:21:33
Magyarfaló Cionféreg
Mar 29, 2013 08:29:28
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Egyébként viccen kívül: ez az ember szó szerint nekem rontott, és dulakodni kezdett velem. Majd látható lesz a videón. Egy kevés hitlerbajuszos, arckitakarós viccelődés a legkevesebb, amit ezután megérdemel.</div>
Reméljük, a bíró is osztja majd a véleményedet.
Én bízom a csalhatatlan jogérzékedben, gyagyás,
Reméljük, a bíró is osztja majd a véleményedet.
Én bízom a csalhatatlan jogérzékedben, gyagyás,
Mar 29, 2013 08:29:28
snecigeci
Mar 29, 2013 09:14:05
Sneci, rózsa mikor költözik az új lakásba? Vasárnap, vagy hétfőn?
Mar 29, 2013 09:14:05
gennyes féregzsidó
Mar 29, 2013 09:33:03
kocsonya fütyikamerázás közben:
<img src="http://www.beol.hu/lapokkepek/kepgaleria/2452000/2452539__IGY2673.JPG" alt="2452539__IGY2673.JPG" />
<img src="http://www.beol.hu/lapokkepek/kepgaleria/2452000/2452539__IGY2673.JPG" alt="2452539__IGY2673.JPG" />
Mar 29, 2013 09:33:03
snecigeci
Mar 29, 2013 09:36:10
Hol a felvétel a biztonsági őrről? Vacsi után fel lett töltve nem?
Mar 29, 2013 09:36:10
sodileaks
Mar 29, 2013 09:51:18
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Hol a felvétel a biztonsági őrről? Vacsi után fel lett töltve nem?</div>
Csicskaboy nem meri feltölteni, mert tele lett a kampós orra takonnyal.
Csicskaboy nem meri feltölteni, mert tele lett a kampós orra takonnyal.
Mar 29, 2013 09:51:18
gennyes féregzsidó
Mar 29, 2013 09:53:47
rosza ideges lesz ha rákérdeznek a lakásra. az előbb láttam, valaki megkérdezte tőle, hogy sikerült-e megvenni a lakást szentkoronáért, vagy ha azt nem, akkor legalább egy kiló sonkát? erre soderálásba kezdett, és így válaszolt:
Rozsa Takacs aljas zsidó élősdi féreg vagy gondolom
3 perce · Tetszik
Rozsa Takacs de, ne aggódj,mindennek eljön az ideje!!
3 perce
Rozsa Takacs aljas zsidó élősdi féreg vagy gondolom
3 perce · Tetszik
Rozsa Takacs de, ne aggódj,mindennek eljön az ideje!!
3 perce
Mar 29, 2013 09:53:47
snecigeci
Mar 29, 2013 09:55:22
ezek szerint nem sikerült? :(
Mar 29, 2013 09:55:22
snecigeci
Mar 29, 2013 09:56:59
Valaki szólhatna neki, hogy sneciék árulják a lakásukat, és sneci benne van a szentkorona rendszerben.
Mar 29, 2013 09:56:59
gennyes féregzsidó
Mar 29, 2013 09:57:36
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>ezek szerint nem sikerült? :(</div>
ha ezen a héten nem sikerült, akkor biztos a Jövő héten.
ha ezen a héten nem sikerült, akkor biztos a Jövő héten.
Mar 29, 2013 09:57:36
ROSZA
Mar 29, 2013 09:57:58
A SoDi is megígérte, hogy <s>leszrepcsi</s> leszház. Ebből következik, hogy juszt is leszház, legkésőbb Jövő héten!!!! WÁGENZI???!!!???
Mar 29, 2013 09:57:58
sodileaks
Mar 29, 2013 10:00:26
Te aljas sneciféreg, miért csaptad be rószát? Miattad fog utcára kerülni te szemét!
Mar 29, 2013 10:00:26
gennyes féregzsidó
Mar 29, 2013 10:01:52
kocsonya, az öreg csóka dugja még roszat? vagy majd szentkoronából akar magának vibrátort venni szegény fasz nélkül maradt rosza?
Mar 29, 2013 10:01:52
A 23-as csapdája
Mar 29, 2013 10:06:18
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>kocsonya, az öreg csóka dugja még roszat? vagy majd szentkoronából akar magának vibrátort venni szegény fasz nélkül maradt rosza?</div>
Ezzel nem lesz problémája. Na meló, csá.
Ezzel nem lesz problémája. Na meló, csá.
Mar 29, 2013 10:06:18
medvezsidaj
Mar 29, 2013 10:10:41
Sneci ezt a csodabakancsot egyszer sem akarta még elkérni Bécigány egy nagyobb barikád építéséhez?
Mar 29, 2013 10:10:41
gennyes féregzsidó
Mar 29, 2013 10:18:11
rgl rinyál, hogy éhezik:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=asR9DhcRsLY" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=asR9DhcRsLY</a>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=asR9DhcRsLY" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=asR9DhcRsLY</a>
Mar 29, 2013 10:18:11
Csak egy olvasó
Mar 29, 2013 10:44:08
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Hol a felvétel a biztonsági őrről? Vacsi után fel lett töltve nem?</div>
Elképzelhető, hogy nem volt vacsi. Hol volt a vacsi, sneci? Voltvacsi?
Elképzelhető, hogy nem volt vacsi. Hol volt a vacsi, sneci? Voltvacsi?
Mar 29, 2013 10:44:08
Echelon néni
Mar 29, 2013 11:00:57
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Fotelrocker_Presszócigány</div>
Miért nem jelentetted fel inkább?</div>
Hermán szerint az kéne, de csinovnyikokkal nem harcolok. Vezető beosztású jogászokkal szeretek csak. :D</div>
Hozzád képest az a biztonsági őr egy isten. Dolgozik, tiszta ruhában jár és szerintem kajára is telik neki.
Hol vagy te hozzá képest? :-)
Miért nem jelentetted fel inkább?</div>
Hermán szerint az kéne, de csinovnyikokkal nem harcolok. Vezető beosztású jogászokkal szeretek csak. :D</div>
Hozzád képest az a biztonsági őr egy isten. Dolgozik, tiszta ruhában jár és szerintem kajára is telik neki.
Hol vagy te hozzá képest? :-)
Mar 29, 2013 11:00:57
gennyes féregzsidó
Mar 29, 2013 11:04:52
kocsonya, tanítsd már meg ezt a szerencsétlen rgl-t a profi élősködésre, mert így éhen fog dögleni, és mi lemaradunk a show-ról.
Mar 29, 2013 11:04:52
Géntolvaj református
Mar 29, 2013 11:08:15
Sodi, az az autizmus jele, ha nem bírod elviselni, hogy valaki megérint. Múltkor is hogy összerezzentél, amikor az egyik kilakoltatáson egy rendőr megsimogatta a púpodat, mielőtt kitessékelt, és most is teljesen fel vagy háborodva, hogy hozzád ért a biztonsági őr.
Mar 29, 2013 11:08:15
sodika
Mar 29, 2013 11:24:34
<div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>Sodi, az az autizmus jele, ha nem bírod elviselni, hogy valaki megérint.</div>
Hát, az egyetlen ok, ami miatt elgondolkodom rajta, hogy felrakjam-e mi történt, hogy nagyon kiborultam az őrön, és percekig teli torokból ordibáltam vele.
Hát, az egyetlen ok, ami miatt elgondolkodom rajta, hogy felrakjam-e mi történt, hogy nagyon kiborultam az őrön, és percekig teli torokból ordibáltam vele.
Mar 29, 2013 11:24:34
A 23-as csapdája
Mar 29, 2013 11:25:50
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>
Hát, az egyetlen ok, ami miatt elgondolkodom rajta, hogy felrakjam-e mi történt, hogy nagyon kiborultam az őrön, és percekig teli torokból ordibáltam vele.</div>
Hihető.
Hát, az egyetlen ok, ami miatt elgondolkodom rajta, hogy felrakjam-e mi történt, hogy nagyon kiborultam az őrön, és percekig teli torokból ordibáltam vele.</div>
Hihető.
Mar 29, 2013 11:25:50
Géntolvaj református
Mar 29, 2013 11:25:54
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Hát, az egyetlen ok, ami miatt elgondolkodom rajta, hogy felrakjam-e mi történt, hogy nagyon kiborultam az őrön, és percekig teli torokból ordibáltam vele.</div>
Hát persze... el is hiszem...
Hát persze... el is hiszem...
Mar 29, 2013 11:25:54
sodika
Mar 29, 2013 11:26:44
Most melózok, de később vágok videót is.
Mar 29, 2013 11:26:44
Géntolvaj református
Mar 29, 2013 11:27:10
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Hát, az egyetlen ok, ami miatt elgondolkodom rajta, hogy felrakjam-e mi történt, hogy nagyon kiborultam az őrön, és percekig teli torokból ordibáltam vele.</div>
Sodi, véletlenül nem akarsz science fiction regényeket írni? Szerintem egész jó író lehetnél.
Sodi, véletlenül nem akarsz science fiction regényeket írni? Szerintem egész jó író lehetnél.
Mar 29, 2013 11:27:10
sodileaks
Mar 29, 2013 11:27:45
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>Sodi, az az autizmus jele, ha nem bírod elviselni, hogy valaki megérint.</div>
Hát, az egyetlen ok, ami miatt elgondolkodom rajta, hogy felrakjam-e mi történt, hogy nagyon kiborultam az őrön, és percekig teli torokból ordibáltam vele.</div>
Na, ezt se látjuk már...
csicskutya.
Hát, az egyetlen ok, ami miatt elgondolkodom rajta, hogy felrakjam-e mi történt, hogy nagyon kiborultam az őrön, és percekig teli torokból ordibáltam vele.</div>
Na, ezt se látjuk már...
csicskutya.
Mar 29, 2013 11:27:45
gennyes féregzsidó
Mar 29, 2013 11:28:05
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>Sodi, az az autizmus jele, ha nem bírod elviselni, hogy valaki megérint.</div>
Hát, az egyetlen ok, ami miatt elgondolkodom rajta, hogy felrakjam-e mi történt, hogy nagyon kiborultam az őrön, és percekig teli torokból ordibáltam vele.</div>
megfigyelted, hogy tömegben nagyon bátornak érzed magad, de ha ha egyedül vagy amikor felkérdeznek, akkor remegsz, mint a kocsonya, kocsonya?
Hát, az egyetlen ok, ami miatt elgondolkodom rajta, hogy felrakjam-e mi történt, hogy nagyon kiborultam az őrön, és percekig teli torokból ordibáltam vele.</div>
megfigyelted, hogy tömegben nagyon bátornak érzed magad, de ha ha egyedül vagy amikor felkérdeznek, akkor remegsz, mint a kocsonya, kocsonya?
Mar 29, 2013 11:28:05
sodileaks
Mar 29, 2013 11:30:18
Eldöntötted, hogy nem rakod fel a videót, mert lefostad a bokádat, és előállsz egy olyan mesével, hogy ordibáltál vele? Még bécigány seggéből se mernél ugatni, snecikutya. Ne hazudozzál csicska.
Mar 29, 2013 11:30:18
snecigeci
Mar 29, 2013 11:30:44
Nagyon röhögök. Teli torokból ordibáltál. Ja, anyáddal esetleg, de nem egy idegennel. Még ahhoz is beszari vagy, hogy megszólalj.
Mar 29, 2013 11:30:44
snecigeci
Mar 29, 2013 11:31:40
- Menjen ki innen a kamerával
- TAOT! MOSTNEM. ÉÉPPENNEM! MIVAN?! Hehehe. Megyek már! Szépjónapot!
- TAOT! MOSTNEM. ÉÉPPENNEM! MIVAN?! Hehehe. Megyek már! Szépjónapot!
Mar 29, 2013 11:31:40
Géntolvaj református
Mar 29, 2013 11:32:03
Sodi olyan bátran és férfiasan állt ki magáért, hogy az összes szexnagyi bugyija benedvesedett.
Mar 29, 2013 11:32:03
sodileaks
Mar 29, 2013 11:34:08
esetleg elmotyogott az orra alatt egy bazdmeget, de semmi több.
Mar 29, 2013 11:34:08
snecigeci
Mar 29, 2013 11:35:16
Sneci, nem azután ordibáltál, hogy kibaszott az őr utcára? Egy idegen férfit megszólítani sem mersz, nemhogy ordibálni vele. Valszeg már kint ordibáltál, amikor az őr nem látott.
Mar 29, 2013 11:35:16
ál-újságíró
Mar 29, 2013 11:35:35
* Metyek már bisztyonyságiőr bátyi, keszéttyókolom! *
Mar 29, 2013 11:35:35
snecigeci
Mar 29, 2013 11:35:46
<div class="quote"><div class="author">sodileaks</div>esetleg elmotyogott az orra alatt egy bazdmeget, de semmi több.</div>
Szerintem pánikrohama lett, azért nem meri felrakni a videót, mert égő.
Szerintem pánikrohama lett, azért nem meri felrakni a videót, mert égő.
Mar 29, 2013 11:35:46
gennyes féregzsidó
Mar 29, 2013 11:37:49
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Most melózok, de később vágok videót is.</div>
vágsz, azaz hazudni fogsz.
vágsz, azaz hazudni fogsz.
Mar 29, 2013 11:37:49
Hitvány Patkány
Mar 29, 2013 11:38:29
Nesze bazmeg sakálember....
<a href="http://index.hu/kulfold/2013/03/28/tagadjak_hogy_foldonkivuli_vedi_obamat/" rel="nofollow" target="_blank">http://index.hu/kulfold/2013/03/28/tagadjak_hogy_foldonkivuli_vedi_obamat/</a>
<a href="http://index.hu/kulfold/2013/03/28/tagadjak_hogy_foldonkivuli_vedi_obamat/" rel="nofollow" target="_blank">http://index.hu/kulfold/2013/03/28/tagadjak_hogy_foldonkivuli_vedi_obamat/</a>
Mar 29, 2013 11:38:29
Magyarfaló Cionféreg
Mar 29, 2013 11:39:41
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Most melózok, de később vágok videót is.</div>
Haha, tele a pelenka, kocsonya?
(Te meg a munka, ez eleve science fiction.)
Haha, tele a pelenka, kocsonya?
(Te meg a munka, ez eleve science fiction.)
Mar 29, 2013 11:39:41
tigriss
Mar 29, 2013 11:44:28
lesz video kocsonya?
Mar 29, 2013 11:44:28
tigriss
Mar 29, 2013 11:44:57
szerinted az erste mit fog szólni ahhoz, hogy megtámadták az egyik biztonsági őrüket?
Mar 29, 2013 11:44:57
Sodilegnagyobbrajongoja
Mar 29, 2013 11:55:23
Sodi, miért nem küldesz már pár ezer szentkoronát ennek a szerencsétlen RGL-nek, hogy ne kelljen éheznie?
Mar 29, 2013 11:55:23
snecigeci
Mar 29, 2013 11:56:11
Széles Gábor feltalálta az örökmozgót!
<a href="https://www.facebook.com/gabor.szeles1/posts/456347117770242" rel="nofollow" target="_blank">https://www.facebook.com/gabor.szeles1/posts/456347117770242</a>
Érdekes az egybeesés Dragon eltűnésével.
<a href="https://www.facebook.com/gabor.szeles1/posts/456347117770242" rel="nofollow" target="_blank">https://www.facebook.com/gabor.szeles1/posts/456347117770242</a>
Érdekes az egybeesés Dragon eltűnésével.
Mar 29, 2013 11:56:11
41 látogató online.
A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™


Én mindenesetre holnap jelzem az Erste Banknak, hogy mit írtál az alkalmazottukról a tetves faszbuk oldaladon. Aztán majd megmagyarázhatod, hogy nem is úgy gondoltad.