« 1503 1504 1505 1506 1507 1508 1509 1510 1511 1512 »
1739536 komment.

Szerző: ? Mar 27, 2013 09:47:11
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>rend van, na:

HarcosMagyar Nacionalista
9 órája
Na barátaim ma vagyok facen aztán nem leszek sokáig!

Kiss Endre Farkas Felhagysz vele?
9 órája

HarcosMagyar Nacionalista mennem kell az albérletből és nem lesz számítógép se net se semmi
9 órája

HarcosMagyar Nacionalista és nem leszek facen tehát akarnék sem tudnék szólni, mert telómon sincs pénz
9 órája</div>

Szólni kell a Kormányzónak, hogy rendezze a számlákat
Mar 27, 2013 09:47:11

Szerző: ? Mar 27, 2013 09:49:24
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>kocsonya jelenleg az apostoli kártyát használja, amivel az apostoli idiótákat ingyen tudja hívni</div>

Nem. Az Esztertől kapott kártyát használom, amivel bármilyen 70-es számot ingyen tudok hívni.</div>


Miért nem a sajátodat használod?Hogy-hogy nem mentél még a Dunának?
Mar 27, 2013 09:49:24

Szerző: Brian Mar 27, 2013 09:50:25
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">?</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>rend van, na:

HarcosMagyar Nacionalista
9 órája
Na barátaim ma vagyok facen aztán nem leszek sokáig!

Kiss Endre Farkas Felhagysz vele?
9 órája

HarcosMagyar Nacionalista mennem kell az albérletből és nem lesz számítógép se net se semmi
9 órája

HarcosMagyar Nacionalista és nem leszek facen tehát akarnék sem tudnék szólni, mert telómon sincs pénz
9 órája</div>

Szólni kell a Kormányzónak, hogy rendezze a számlákat</div>
vagy elmenni dolgozni,és a kapott bérből is ki lehet fizetni esetleg, de ezeknek a fehércigányoknak is sci-fi a munka. szakad a hó, Hahó! nem hiszem el, hogy nem kell sehová hómunkás.
Mar 27, 2013 09:50:25

Szerző: szeszesember Mar 27, 2013 09:52:45
Válasz
(1)
Trollz, mi történt az elmúlt pár napban? Elbontották már Bécigány putriját?
Mar 27, 2013 09:52:45

Szerző: Brian Mar 27, 2013 10:04:12
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">szeszesember</div>Trollz, mi történt az elmúlt pár napban? Elbontották már Bécigány putriját?</div>
még nem, de sodi bevallotta, hogy kommunista, rosza pedig huszmillios lakast vesz szentkoronaert. Jövő héten
Mar 27, 2013 10:04:12

Szerző: Papúcsós terórista Mar 27, 2013 10:27:58
Válasz
(12)
<i>Kiss Endre Farkas (forrás: Balog István)
290 millió kártérítést kapnak a Raiffeisen devizahitelesei
penzcentrum.hu

M Hannibál Törpterror András majd, lefizetik a korrukt, metcetfaszu birákat.
15 órája · Tetszik</i>
Mar 27, 2013 10:27:58

Szerző: snecigeci Mar 27, 2013 10:29:21
Válasz
(2)
Sneci, megérkezett már a pénzenergia? Fórizs kiutalta a segélyt?
Mar 27, 2013 10:29:21

Szerző: Szentendre Mar 27, 2013 10:31:42
Válasz
(2)
kiss! milyen ma is csicskakent ebredni? xdxd
Mar 27, 2013 10:31:42

Szerző: Szentendre Mar 27, 2013 10:32:41
Válasz
(6)
kiss! azt almodtam, hogy ma pofan leszel baszva, valamikor delutan!
Mar 27, 2013 10:32:41

Szerző: Sodilegnagyobbrajongoja Mar 27, 2013 10:35:26
Válasz
(2)
Sodi, Fórizs nem szokta mondani, hogy menj el dolgozni és pénzt keresni?
Mar 27, 2013 10:35:26

Szerző: szeszesember Mar 27, 2013 10:38:26
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">Brian</div><div class="quote"><div class="author">szeszesember</div>Trollz, mi történt az elmúlt pár napban? Elbontották már Bécigány putriját?</div>
még nem, de sodi bevallotta, hogy kommunista, rosza pedig huszmillios lakast vesz szentkoronaert. Jövő héten</div>
Az fincsi lesz.
Mar 27, 2013 10:38:26

Szerző: gennyes féregzsidó Mar 27, 2013 10:39:24
Válasz
(2)
Sherlock Porks megint rinyál.:))

<a href="http://www.facebook.com/tolvajkergetok/posts/422759177816568" rel="nofollow" target="_blank">http://www.facebook.com/tolvajkergetok/posts/422759177816568</a>
Mar 27, 2013 10:39:24

Szerző: Sodilegnagyobbrajongoja Mar 27, 2013 10:43:15
Válasz
(2)
Sodi, Fórizs miért megy el minden reggel szürkeegérkedni, miért nem tényfeltár egész nap?
Mar 27, 2013 10:43:15

Szerző: snecigeci Mar 27, 2013 11:09:22
Válasz
(11)
Rozália Gódorné Török Ma reggel megkaptam a kezdő 1700,-Stk összeget!
about an hour ago · Like

Rozália Gódorné Török Vennék rá termelői mézet,hagymát ,sonkát,tiszta sót,szöllőmag örleményt... Kinek mi van eladó?
about an hour ago · Like

László Győri Nem 1700 az, Rozika nézd meg jobban.
27 minutes ago · Like
Mar 27, 2013 11:09:22

Szerző: Haim Mar 27, 2013 11:21:41
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote">
<div class="author">Ószövetségi Düh</div>Mennyit fizettél érte?</div>Irreleváns, miután magáncélra csak erősen mérsékelten használom. Ez arra kell, hogy Eszter bármikor el tudjon érni, és bármikor tudjunk egyeztetni.</div>

Ez a kvázi pórázod,amivel a gazdad rángat?
LOL
Mar 27, 2013 11:21:41

Szerző: Szentendre Mar 27, 2013 11:24:19
Válasz
(5)
kiss! lassan eljutunk odaig, hogy te viszed le a szemetet, te mesz el kukazni, csak azt mikor erjuk el, hogy a forizs orvos letere elzavarjon tisztalkodni es pl. fogorvoshoz!
kiss! rossz radnezni, olyan allapotban vagy, talan ha megdöglenel, mindenkinek jobb lenne.
Mar 27, 2013 11:24:19

Szerző: gennyes féregzsidó Mar 27, 2013 11:25:32
Válasz
(6)
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Rozália Gódorné Török Ma reggel megkaptam a kezdő 1700,-Stk összeget!
about an hour ago · Like

Rozália Gódorné Török Vennék rá termelői mézet,hagymát ,sonkát,tiszta sót,szöllőmag örleményt... Kinek mi van eladó?
about an hour ago · Like

László Győri Nem 1700 az, Rozika nézd meg jobban.
27 minutes ago · Like</div>

miért nem vesz valami komolyabbat? mondjuk egy autót, vagy egy lakást? biztos eladja valaki a sajátját.:)))
Mar 27, 2013 11:25:32

Szerző: Szentendre Mar 27, 2013 11:27:11
Válasz
(5)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Rozália Gódorné Török Ma reggel megkaptam a kezdő 1700,-Stk összeget!
about an hour ago · Like

Rozália Gódorné Török Vennék rá termelői mézet,hagymát ,sonkát,tiszta sót,szöllőmag örleményt... Kinek mi van eladó?
about an hour ago · Like

László Győri Nem 1700 az, Rozika nézd meg jobban.
27 minutes ago · Like</div>

miért nem vesz valami komolyabbat? mondjuk egy autót, vagy egy lakást? biztos eladja valaki a sajátját.:)))</div>


nem hiszem el, hogy 2013-ban van olyan ember aki ilyet komolyan vesz! de ezek szerint van...........
Mar 27, 2013 11:27:11

Szerző: snecigeci Mar 27, 2013 11:30:29
Válasz
(5)
Ez az egyik legszórakoztatóbb mellékszál eddig számomra. Titán kémlegyei jönnek a 2. helyen xD
Mar 27, 2013 11:30:29

Szerző: Titán kémlegyei Mar 27, 2013 11:32:49
Válasz
(5)
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Ez az egyik legszórakoztatóbb mellékszál eddig számomra. Titán kémlegyei jönnek a 2. helyen xD</div>
* beelőznek, ahogy Vettel *
Mar 27, 2013 11:32:49

Szerző: Magyarfaló Cionféreg Mar 27, 2013 11:33:40
Válasz
(5)
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Rozália Gódorné Török Ma reggel megkaptam a kezdő 1700,-Stk összeget!
about an hour ago · Like

Rozália Gódorné Török Vennék rá termelői mézet,hagymát ,sonkát,tiszta sót,szöllőmag örleményt... Kinek mi van eladó?
about an hour ago · Like

László Győri Nem 1700 az, Rozika nézd meg jobban.
27 minutes ago · Like</div>

Ennyi ésszel kivehetné a Gazdálkodj Okosan-ból a papírpénzeket, és lemehetne vele a piacra.
Mar 27, 2013 11:33:40

Szerző: Piaci Kofa Mar 27, 2013 11:35:17
Válasz
(7)
* elmentek ti a kurva anyátokba a játékpénzetekkel *
Mar 27, 2013 11:35:17

Szerző: Magyarfaló Cionféreg Mar 27, 2013 11:39:30
Válasz
(8)
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Ez az egyik legszórakoztatóbb mellékszál eddig számomra. Titán kémlegyei jönnek a 2. helyen xD</div>

Mekkora poén lesz, amikor a szar játékpénzükkel nemhogy elhajtják őket mindenhonnan, de még egymásnak sem lesznek hajlandók eladni semmit.
Mar 27, 2013 11:39:30

Szerző: Csak egy olvasó Mar 27, 2013 11:50:46
Válasz
(5)
<div class="quote"><div class="author">Szentendre</div>nem hiszem el, hogy 2013-ban van olyan ember aki ilyet komolyan vesz! de ezek szerint van...........</div>
Magyarországról beszélünk, ahol sacc per kb. 2 MLM-tagság jut minden lakosra statisztikailag. És sajna az arány várhatóan csak tovább romlik.
Mar 27, 2013 11:50:46

Szerző: Géntolvaj református Mar 27, 2013 11:51:24
Válasz
(6)
Sodi fb:
<img src="http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/2783_10151500262908050_608129683_n.jpg" alt="2783_10151500262908050_608129683_n.jpg" />

* öngól rovat *
Mar 27, 2013 11:51:24

Szerző: szeszesember Mar 27, 2013 11:53:28
Válasz
(6)
<div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>* öngól rovat *</div>
Ez tényleg nagyon hülye.
Mar 27, 2013 11:53:28

Szerző: nyilvános faszkiverő Mar 27, 2013 11:54:12
Válasz
(3)
zsidokepet megoszto verprofi munkamanias endre FTW
Mar 27, 2013 11:54:12

Szerző: Csak egy olvasó Mar 27, 2013 12:08:09
Válasz
(3)
Van egy megérzésem, hogy sneci most lelkesen megfogadja a Kuruc által javasoltakat, mert ez olyan hazafias poén:

"<b>Kiss Endre Farkas</b> megosztotta <b>Kuruc.info hírportál fényképét.</b>
52 perce
1 perc jókedv :)"
<img src="http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/45224_533008386751765_985018106_n.jpg" alt="45224_533008386751765_985018106_n.jpg" />
Mar 27, 2013 12:08:09

Szerző: IzomTibor Mar 27, 2013 12:12:36
Válasz
(1)
Ha a dragalatos kuruc fossa a szajaba az infot akkor azt csak nyelnie kell.
Mar 27, 2013 12:12:36

Szerző: slim shady Mar 27, 2013 12:46:22
Válasz
(2)
Ezt a "poént" csak én nem értem?
Mar 27, 2013 12:46:22

Szerző: Haim Mar 27, 2013 12:56:46
Válasz
(6)
<div class="quote"><div class="author">slim shady</div>Ezt a "poént" csak én nem értem?</div>

Olyan mint a zsiráfos.
Csak sajnos mi zsidók nem értjük ezekekt.
Persze ha átírjuk ezt úgy,hogy :
-Hé recskás, hol dolgozol?
-Sehol.
-Ott ne hagyd!

Vagy

-Púp, hol a medencés iroda?
-Sehol
-Ott ne hagyd!

Nem. Így sem vicces.
Mar 27, 2013 12:56:46

Szerző: snecigeci Mar 27, 2013 12:59:03
Válasz
(15)
- Púp, hány éves a barátnőd?
- 50
- Ott ne hagyd!
Mar 27, 2013 12:59:03

Szerző: Fiatalember Mar 27, 2013 13:05:05
Válasz
(18)
Tisztelt Fórizs Eszter Úrhölgy!

Nagyon vártam a múlt hét keddre ígért levelét. Biztos vagyok benne, hogy valami roppant fontos elfoglaltság jöhetett közbe, hiszen nem olyan embernek ismertem meg Önt, aki ne tartaná a szavát.
Remélem, tudott beszélni Endrével, már csak azért is, mert egyre súlyosabb a helyzet. Endre, aki idehaza az édesanyja és az ön kegyelméből étkezik, emiatt van tető a feje fölött, és emiatt élhet kizárólag a hobbijának ahelyett, hogy dolgozna. Ez az ember gyalázza a külföldre kényszerült Hazánk fiait, nevezi őket hazaárulónak! Kedves Eszter, ne haragudjon meg, de számomra ez vérlázító! Már csak azért is, mert ápolónő végzettségű unokatestvérem a szomszédos Ausztriában dolgozik. Tisztességes Honleány, aki kertész végzettségű férjével az első gyermekét várja. Maga is beláthatja, hogy a 80.000 forintos ápolónői fizetésből és a hasonlóan alacsony, ráadásul időszakos kertészi bérből nem vállalhatnának gyereket, sőt, a megélhetésüket is alig tudnák fedezni. Így, a határ másik oldalán még a szüleiket is tudják támogatni. Kérdem én, két tisztességes, Magyar ember, mindketten gyönyörű szakmák űzői, hazaárulónak számít-e, mert külföldön találta meg a boldogulását? Miért lenne jobb az, ha gyermektelen párként, itthon nyomorogva járulnának hozzá a magyarság fogyásához? Nekik, Endrével ellentétben nem tudnak anyagilag segíteni a szüleik (vagy SoDI helyzetében Ön). A meleg szobából, nulla munkával, harmincegy évesen gyermektelenül, önző módon csak a szórakozásnak élő Endre milyen jogon hazaárulózza a rokonomat, aki az egyik legtisztességesebb ember, ápolóként és hithű Keresztényként pedig mások gyógyítására tette fel az életét?! Milyen jogon???
Ne haragudjék meg a talán túl heves kifakadásomért, de mélységesen felháborít, amikor valaki, aki még semmit nem tett le az asztalra, nem vállal felelősséget senkiért és semmiért, tovább megyek, másokon élősködik, egy ilyen ne merészeljen megítélni más embereket, ezreket, tízezreket, akikről semmit sem tud! Ne ítélj, hogy ne ítéltess! Ahogy az Írás is mondja. Kérem, segítsen Endrének, hogy legalább a mózesi Tíz parancsolatot próbálja meg betartani, ha már Jézus Krisztus az ő népének idegen! Tudja, én egy keményen, tisztességgel dolgozó Keresztény, Magyar ember vagyok, aki nem emelne kezet másokra a jézusi tanokat követve, de bizony másoknál igencsak kihúzhatja a gyufát ezekkel.
Ezen kívül arra is kérném még, próbálja meg Endrével megértetni, hogy Borbély József nem kormányzója, fejedelme Magyarországnak, hiszen a törvényes uralkodó kizárólag a Magyar Szent Koronával megkoronázott ember lehet. Mária Országával páváskodni nem vicces, sőt, kifejezetten istentelen. Bár én úgy látom, maga Endre sem hisz Borbélyban, kizárólag az alapjövedelem és hasonló keresztényellenes ingyenes jutattások miatt futtatja az ügyet. Keresztényellenes, hiszen a Paradicsomból való kiűzetéskor ítélte az Úr az embert arra, hogy kemény munkával teremthesse csak meg a szükséges javakat. Az állandóan másoktól való függés és munkakerülés Keresztény ember szemében súlyos bűn!
Remélem, nem zaklattam fel nagyon levelemmel, de úgy éreztem, Önnek megírhatom, mi elmémben kavarog hosszú napok óta. Megértését előre is köszönöm, maradok mélységes tisztelettel:

Kenézy Ákos
Mar 27, 2013 13:05:05

Szerző: Fiatalember Mar 27, 2013 13:06:37
Válasz
(6)
Megérkezett hozzám Kenézy Ákos legújabb levele.
Kérem a levelező tagozatot, juttassa el Flódnishoz a levelet, ha már nem válaszolt Ákosnak, ahogy ígérte!
Mar 27, 2013 13:06:37

Szerző: Fotelrocker_Presszócigány Mar 27, 2013 13:20:35
Válasz
(3)
<a href="https://www.facebook.com/APOSTOLIMAGYARKIRALYSAG?sk=page_insights" rel="nofollow" target="_blank">https://www.facebook.com/APOSTOLIMAGYARKIRALYSAG?sk=page_insights</a>
Mar 27, 2013 13:20:35

Szerző: szeszesember Mar 27, 2013 13:24:42
Válasz
(2)
Púp, a sitten nem lesz net. Hogy fogod kibírni nélküle?
Mar 27, 2013 13:24:42

Szerző: Fiatalember Mar 27, 2013 13:25:08
Válasz
(6)
Húha, megnéztem az oldalt.
1. A logón mi látható? Mert az osztásából egyértelmű, hogy nem Rubik kocka. Ötletem sincs...
2. A két feliratból és az übergagyi Transformersből összevágott film ugye Endre munkája? Csak azért kérdem, mert vállalhatatlan.
Mar 27, 2013 13:25:08

Szerző: Zulu Mar 27, 2013 13:25:59
Válasz
(5)
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>- Púp, hány éves a barátnőd?
- 50
- Ott ne hagyd!</div>

- Sodó, megcsináltattad a fogad?
- Nem.
- Ott ne hagyd!
Mar 27, 2013 13:25:59

Szerző: Fotelrocker_Presszócigány Mar 27, 2013 13:27:49
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">Fiatalember</div>Húha, megnéztem az oldalt.
1. A logón mi látható? Mert az osztásából egyértelmű, hogy nem Rubik kocka. Ötletem sincs...
2. A két feliratból és az übergagyi Transformersből összevágott film ugye Endre munkája? Csak azért kérdem, mert vállalhatatlan.</div>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=BOw-KrcJuXI&amp;feature=youtu.be" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=BOw-KrcJuXI&amp;feature=youtu.be</a>

Az előzetes alapján szerintem egy energon kocka lesz a kibertronról.
Mar 27, 2013 13:27:49

Szerző: snecigeci Mar 27, 2013 13:30:28
Válasz
(14)
<img src="https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/2518_364782086967956_459485272_n.jpg" alt="2518_364782086967956_459485272_n.jpg" />

Sneci, Titán látta már ezt a logót? "New World"?
Mar 27, 2013 13:30:28

Szerző: snecigeci Mar 27, 2013 13:32:37
Válasz
(10)
"Az új világrend alapját a Szent Korona Bank által kibocsájtott új elektronikus fizetőeszköz, a szentkorona (Stk) biztosítja. "

Új világrend?? Titánnak igaza volt!
Mar 27, 2013 13:32:37

Szerző: szeánsz-szoba Mar 27, 2013 13:35:08
Válasz
(6)
* Látott valamit, de nem akar róla beszélni. *
Mar 27, 2013 13:35:08

Szerző: broni Mar 27, 2013 14:11:15
Válasz
(4)
„Acum, pentru o cîrpă aprinsă îl vreţi arestat, după ce atîţia ani de zile, zîmbind aţi tolerat terorismul etnic al UDMR ca politică de stat”

-ott ne hagyd!!!!
Mar 27, 2013 14:11:15

Szerző: faptop Mar 27, 2013 14:11:45
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">szeánsz-szoba</div>* Látott valamit, de nem akar róla beszélni. *</div>
* nem lehet neki újat mondani *
Mar 27, 2013 14:11:45

Szerző: Csak egy olvasó Mar 27, 2013 14:18:21
Válasz
(3)
Szent Korona Bank? Oda is rendeznek majd autósfelvonulást a szentkorona-hitelesek miatt, miután rájönnek, hogy semmit sem kapnak érte?
Mar 27, 2013 14:18:21

Szerző: LOL Mar 27, 2013 14:25:44
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div>Szent Korona Bank? Oda is rendeznek majd autósfelvonulást a szentkorona-hitelesek miatt, miután rájönnek, hogy semmit sem kapnak érte?</div>

Vagy miután rájönnek, hogy az stk hitelt is vissza kell fizetni kamatostul...
Mar 27, 2013 14:25:44

Szerző: Mikroszkóp Színpad Mar 27, 2013 14:30:11
Válasz
(11)
Zsendre, ön neonáciként miért nem kedveli a Deviza Hitlert?
Hihihi-hahaha! Jól mulat a közönség!
Mar 27, 2013 14:30:11

Szerző: Zulu Mar 27, 2013 14:39:29
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">LOL</div><div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div>Szent Korona Bank? Oda is rendeznek majd autósfelvonulást a szentkorona-hitelesek miatt, miután rájönnek, hogy semmit sem kapnak érte?</div>

Vagy miután rájönnek, hogy az stk hitelt is vissza kell fizetni kamatostul...</div>

A hitel zsido talalmany. Az apostol ur mindenkinek ad ingyen penzt, amennyibol vigan elelhet. Aki pedig meg vigabban akar elni, az majd dolgozik erte.
Mar 27, 2013 14:39:29

Szerző: El Snesí Mar 27, 2013 14:48:15
Válasz
(9)
<a href="http://szex-tech.blog.hu/2013/03/27/stanton_dowd_az_onkielegites_kezikonyve_a_leplezetlen_szexualitas" rel="nofollow" target="_blank">http://szex-tech.blog.hu/2013/03/27/stanton_dowd_az_onkielegites_kezikonyve_a_leplezetlen_szexualitas</a>

" Egy hazai (álneves) szerző könyve"

Csak nem ez lett végül a saját megoldás?
Mar 27, 2013 14:48:15

Szerző: Mem diplómás Tról Mar 27, 2013 15:15:00
Válasz
(2)
A cíggány véddő Reccskássékk???

<a href="http://hvg.hu/itthon/20130325_Elokerult_egy_CD_fordulatot_tartogat_a_Ba" rel="nofollow" target="_blank">http://hvg.hu/itthon/20130325_Elokerult_egy_CD_fordulatot_tartogat_a_Ba</a>

"A Bors információi szerint előkerült egy CD, amely két, a bíróság előtt eddig ismeretlen tanúval rögzített beszélgetés hanganyagát tartalmazza. A felvételt a Bándy Kata meggyilkolásával vádolt Péntek László édesanyja kapta meg oknyomozó újság­íróként bemutatkozó személyektől."
Mar 27, 2013 15:15:00

Szerző: gennyes féregzsidó Mar 27, 2013 15:15:26
Válasz
(3)
új végh gábor videó:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=qKm007FvpB8" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=qKm007FvpB8</a>

kocsonya, menj el havi 840 euróért besúgónak bécsbe.
Mar 27, 2013 15:15:26

Szerző: gennyes féregzsidó Mar 27, 2013 15:16:43
Válasz
(1)
rácznak is van új videója, de értékelhetetlen.
Mar 27, 2013 15:16:43

Szerző: szeszesember Mar 27, 2013 15:20:27
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>rácznak is van új videója, de értékelhetetlen.</div>
Sneci csinálta?
Mar 27, 2013 15:20:27

Szerző: Hitvány Patkány Mar 27, 2013 15:36:53
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">Mem diplómás Tról</div>A cíggány véddő Reccskássékk???

<a href="http://hvg.hu/itthon/20130325_Elokerult_egy_CD_fordulatot_tartogat_a_Ba" rel="nofollow" target="_blank">http://hvg.hu/itthon/20130325_Elokerult_egy_CD_fordulatot_tartogat_a_Ba</a>

"A Bors információi szerint előkerült egy CD, amely két, a bíróság előtt eddig ismeretlen tanúval rögzített beszélgetés hanganyagát tartalmazza. A felvételt a Bándy Kata meggyilkolásával vádolt Péntek László édesanyja kapta meg oknyomozó újság­íróként bemutatkozó személyektől."</div>

Muhaha ebből mekkora faszerdő lesz :D
Mar 27, 2013 15:36:53

Szerző: broni Mar 27, 2013 15:41:11
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>új végh gábor videó:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=qKm007FvpB8" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=qKm007FvpB8</a>

kocsonya, menj el havi 840 euróért besúgónak bécsbe.</div>

ki ez a végh gábor, nekem eddig kimaradt.....
Mar 27, 2013 15:41:11

Szerző: Zulu Mar 27, 2013 15:45:18
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">broni </div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>új végh gábor videó:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=qKm007FvpB8" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=qKm007FvpB8</a>

kocsonya, menj el havi 840 euróért besúgónak bécsbe.</div>

ki ez a végh gábor, nekem eddig kimaradt.....</div>

Addig jo, mig a te seggedbe nem rak osszecsukhato parabolatanyert.
Mar 27, 2013 15:45:18

Szerző: broni Mar 27, 2013 15:47:50
Válasz
(8)
aha, szóval ez is valami zseni.
Mar 27, 2013 15:47:50

Szerző: szeszesember Mar 27, 2013 16:37:03
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">Hitvány Patkány</div><div class="quote"><div class="author">Mem diplómás Tról</div>A cíggány véddő Reccskássékk???

<a href="http://hvg.hu/itthon/20130325_Elokerult_egy_CD_fordulatot_tartogat_a_Ba" rel="nofollow" target="_blank">http://hvg.hu/itthon/20130325_Elokerult_egy_CD_fordulatot_tartogat_a_Ba</a>

"A Bors információi szerint előkerült egy CD, amely két, a bíróság előtt eddig ismeretlen tanúval rögzített beszélgetés hanganyagát tartalmazza. A felvételt a Bándy Kata meggyilkolásával vádolt Péntek László édesanyja kapta meg oknyomozó újság­íróként bemutatkozó személyektől."</div>

Muhaha ebből mekkora faszerdő lesz :D</div>
Újabb büntetőügy?
Mar 27, 2013 16:37:03

Szerző: Géntolvaj református Mar 27, 2013 16:48:31
Válasz
(5)
Sodi fb:
"Vagyok és nem vok!!!!!"

* öngól rovat *
Mar 27, 2013 16:48:31

Szerző: sodika Mar 27, 2013 16:56:06
Válasz
(0)
Tegnap már vitatkoztam valakivel arról, hogy miért terjesztjük a szerinte nyilvánvaló hazugságot. Elmagyaráztam neki is, miután sok a gyengén figyelő funkcionális analfabéta, hogy mi nem azt állítjuk, és soha nem is állítottuk, hogy igazat mond a tanú, (legfeljebb esetlegesen valószínűsítettük), állítani csupán azt állítjuk, hogy azt mondta, amit mondott, és hogy ki tudja, hogy ez igaz-e vagy sem.
Mar 27, 2013 16:56:06

Szerző: Géntolvaj református Mar 27, 2013 17:03:36
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Tegnap már vitatkoztam valakivel arról, hogy miért terjesztjük a szerinte nyilvánvaló hazugságot. Elmagyaráztam neki is, miután sok a gyengén figyelő funkcionális analfabéta, hogy mi nem azt állítjuk, és soha nem is állítottuk, hogy igazat mond a tanú, (legfeljebb esetlegesen valószínűsítettük), állítani csupán azt állítjuk, hogy azt mondta, amit mondott, és hogy ki tudja, hogy ez igaz-e vagy sem.</div>

Ellapátoltátok a havat a pátyi ház előtt?
Mar 27, 2013 17:03:36

Szerző: pátyi kutya tetem Mar 27, 2013 17:05:39
Válasz
(6)
* újra betemette a hó *
Mar 27, 2013 17:05:39

Szerző: The Thinker Mar 27, 2013 17:06:18
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Tegnap már vitatkoztam valakivel arról, hogy miért terjesztjük a szerinte nyilvánvaló hazugságot. Elmagyaráztam neki is, miután sok a gyengén figyelő funkcionális analfabéta, hogy mi nem azt állítjuk, és soha nem is állítottuk, hogy igazat mond a tanú, (legfeljebb esetlegesen valószínűsítettük), állítani csupán azt állítjuk, hogy azt mondta, amit mondott, és hogy ki tudja, hogy ez igaz-e vagy sem.</div>


Minden igyekezetek arra irányul, hogy Lacikát kimossátok.
Milyen érdekes, hogy csak olyan "tanúkat" ástok elő akik szerint nem Péntek volt az elkövető.
Mar 27, 2013 17:06:18

Szerző: elveszett gumivég Mar 27, 2013 17:06:37
Válasz
(6)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Tegnap már vitatkoztam valakivel arról, hogy miért terjesztjük a szerinte nyilvánvaló hazugságot. Elmagyaráztam neki is, miután sok a gyengén figyelő funkcionális analfabéta, hogy mi nem azt állítjuk, és soha nem is állítottuk, hogy igazat mond a tanú, (legfeljebb esetlegesen valószínűsítettük), állítani csupán azt állítjuk, hogy azt mondta, amit mondott, és hogy ki tudja, hogy ez igaz-e vagy sem.</div>

Te írtad a masztipartis kommentet?
Mar 27, 2013 17:06:37

Szerző: Fiatalember Mar 27, 2013 17:06:58
Válasz
(20)
Endre, képzeld, azt tervezem, hogy beruházok egy marhaösztökére. Gondolom, nem tudod, mi az, úgyhogy elmesélem neked. Ez egy hosszú acél rúd, ami elektromos impulzusok kibocsájtására képes. Ezzel lehet terelni, megregulázni a szarvasmarhákat. Nekik csak nem esik jól, ha megböködik vele őket, egy ember viszont simán összeesik, olyan erős elektrosokk kibocsájtására képes.
Ha kitörne a te áhított forradalmad, lemegyek az utcára stoppolni, ahol nagy eséllyel fel fog venni egy létrás Ducato. Tíz percen belül a Kolosyn leszek, odaragasztalak powertape-pel egy széghez, és kérdéseket fogok neked föltenni. Ahányszor nem adsz egyenes választ, elektromos angolnát csinálok a marhaösztökével a pitonodból. Addig fogom ezt csinálni, amíg az összes szemétségedet el nem ismered. Én itt be is fejezem a beszélgetést, de hogy mit csinál ezek után veled a szobafestő, az már nem az én dolgom...
Mar 27, 2013 17:06:58

Szerző: szodicsu Mar 27, 2013 17:14:50
Válasz
(5)
Egy osztrák üdülőközpont luxusszállodájában üldögélek éppen a kandalló előtt, és nézem, ahogy kockás hasamon megcsillan a lemenő nap fénye.
Mar 27, 2013 17:14:50

Szerző: pátyi kutya tetem Mar 27, 2013 17:34:59
Válasz
(2)
* álmában kísérti Endrét *
Mar 27, 2013 17:34:59

Szerző: Csak egy olvasó Mar 27, 2013 17:59:33
Válasz
(1)
"Kiss Endre Farkas megosztotta <b>Londoni Magyarok Közösség</b> fényképét.
29 perce"

Sneci, pár napja még nem úgy volt, hogy a külföldre távozott magyarokat nem szereted?
Mar 27, 2013 17:59:33

Szerző: Géntolvaj református Mar 27, 2013 18:14:03
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div>"Kiss Endre Farkas megosztotta <b>Londoni Magyarok Közösség</b> fényképét.
29 perce"

Sneci, pár napja még nem úgy volt, hogy a külföldre távozott magyarokat nem szereted?</div>

Sodi azt mondta, hogy a szerelem más tészta. Lehet, hogy a londoni magyarok mind azért mentek ki, mert találtak maguknak egy-egy angol szexnagyit.
Mar 27, 2013 18:14:03

Szerző: Csak egy olvasó Mar 27, 2013 18:23:11
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div><div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div>"Kiss Endre Farkas megosztotta <b>Londoni Magyarok Közösség</b> fényképét.
29 perce"

Sneci, pár napja még nem úgy volt, hogy a külföldre távozott magyarokat nem szereted?</div>

Sodi azt mondta, hogy a szerelem más tészta. Lehet, hogy a londoni magyarok mind azért mentek ki, mert találtak maguknak egy-egy angol szexnagyit.</div>
Akkor egyikre sem haragudhat a pincsi, mivel azért mentek ki, mert szeretnek megélni.
Mar 27, 2013 18:23:11

Szerző: Magyar Harcos Mar 27, 2013 18:24:46
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div><div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div><div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div>"Kiss Endre Farkas megosztotta <b>Londoni Magyarok Közösség</b> fényképét.
29 perce"

Sneci, pár napja még nem úgy volt, hogy a külföldre távozott magyarokat nem szereted?</div>

Sodi azt mondta, hogy a szerelem más tészta. Lehet, hogy a londoni magyarok mind azért mentek ki, mert találtak maguknak egy-egy angol szexnagyit.</div>
Akkor egyikre sem haragudhat a pincsi, mivel azért mentek ki, mert szeretnek megélni.</div>

Az angol szexnagyiknak nyilván több nyugdíja van
Mar 27, 2013 18:24:46

Szerző: Haim Mar 27, 2013 18:47:45
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div>"Kiss Endre Farkas megosztotta <b>Londoni Magyarok Közösség</b> fényképét.
29 perce"

Sneci, pár napja még nem úgy volt, hogy a külföldre távozott magyarokat nem szereted?</div>

Sőt, ki is akart menni Londonba ellentüntetni!
(muhaha)
Mar 27, 2013 18:47:45

Szerző: Haim Mar 27, 2013 19:02:03
Válasz
(0)
Sodika, nem voltál Debrecenben?
Volt valami kilakoltatás, balhéval, most láttam az RTL híradójában. Itt is egy szexnagyi volt a kilakoltatott.
Mar 27, 2013 19:02:03

Szerző: snecigeci Mar 27, 2013 19:06:28
Válasz
(0)
Sneci, fogsz ezzel játszani?

<a href="http://index.hu/tech/2013/03/27/atyauristen_milyen_lesz_a_battlefield_4/" rel="nofollow" target="_blank">http://index.hu/tech/2013/03/27/atyauristen_milyen_lesz_a_battlefield_4/</a>

Nem rossz, mi?
Mar 27, 2013 19:06:28

Szerző: Zénó Mar 27, 2013 19:08:49
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Sneci, fogsz ezzel játszani?

<a href="http://index.hu/tech/2013/03/27/atyauristen_milyen_lesz_a_battlefield_4/" rel="nofollow" target="_blank">http://index.hu/tech/2013/03/27/atyauristen_milyen_lesz_a_battlefield_4/</a>

Nem rossz, mi?</div>

Igen, közvetlenül memóriabővítés után! Majd jövő héten elintézi.
Mar 27, 2013 19:08:49

Szerző: snecigeci Mar 27, 2013 19:10:05
Válasz
(3)
Szereted a képregényeket, púp? Akkor próbáld majd futtatni ezt a játékot a faptopon.
Mar 27, 2013 19:10:05

Szerző: sodika Mar 27, 2013 19:13:29
Válasz
(0)
Az Geforce 540M valszeg tényleg karcsú már hozzá.
De ház ez egy 2 éves gép már.
Mar 27, 2013 19:13:29

Szerző: snecigeci Mar 27, 2013 19:14:37
Válasz
(1)
Nekem erős asztali gépem van. Te miért nem veszel egyet?
Mar 27, 2013 19:14:37

Szerző: gennyes féregzsidó Mar 27, 2013 19:19:20
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Nekem erős asztali gépem van. Te miért nem veszel egyet?</div>

megveszi tőled szentkoronáért. igaz, kocsonya?
Mar 27, 2013 19:19:20

Szerző: banshee Mar 27, 2013 19:19:56
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Nekem erős asztali gépem van. Te miért nem veszel egyet?</div>

Miből gondolod hogy nem vesz? Mert vesz. A Jövő héten
Mar 27, 2013 19:19:56

Szerző: Titán Mar 27, 2013 19:20:32
Válasz
(6)
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>"Az új világrend alapját a Szent Korona Bank által kibocsájtott új elektronikus fizetőeszköz, a szentkorona (Stk) biztosítja. "</div>

Nyú Wöhld Ohdel ?!!
A Fenevad újha köztünk jáv.
A Titán ezt máv előhle megmondta, megjósolta !

SoDi ezt pehsze nem éhti, meht autista, ezéht nem tudja hogy lhégóta átphoghamozták az agyát !!
Mar 27, 2013 19:20:32

Szerző: snecigeci Mar 27, 2013 19:22:02
Válasz
(7)
Sneci, ezt írtad régebben:
"A Duke pedig fontos volt. 1998 óta mindig van gépem, amin elfutnak az új játékok, ha épp ahhoz van kedvem. Ezen nem akarok változtatni. :)"
Mar 27, 2013 19:22:02

Szerző: Magyar Harcos Mar 27, 2013 19:22:38
Válasz
(0)
Nekem van valahol egy 233MHz órajelű fekvőházas gépem, ha még megvan, azt odaadom, a win98 faszán fut rajta!
csak 67Millió STK. csak a púp-kedvezmény miatt.
Mar 27, 2013 19:22:38

Szerző: sodika Mar 27, 2013 19:24:01
Válasz
(0)
Van ám stream-gaming is a világon. :)
Mar 27, 2013 19:24:01

Szerző: Bognár Tibor Mar 27, 2013 19:24:29
Válasz
(7)
Endre fiam, a nyakamon maradt némi kenyérhéj, igaz már kicsit száraz, de egy kis vízbe áztatva biztos el tudod fogyasztani.

Ha eljössz az öregotthonba, szívesen neked adom, púpos barátom.

Tibi bácsi
Mar 27, 2013 19:24:29

Szerző: Csak egy olvasó Mar 27, 2013 19:26:32
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Van ám stream-gaming is a világon. :)</div>
Persze, léteznek, de előfizetéses szolgáltatások. Pont, mint egy egyszerű mobiltelefon. Neked van saját előfizetéses mobilod, amiért te fizetsz? Hm, hm...
Mar 27, 2013 19:26:32

Szerző: snecigeci Mar 27, 2013 19:26:43
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Van ám stream-gaming is a világon. :)</div>

Amit te biztos meg tudsz fizetni.
Mar 27, 2013 19:26:43

Szerző: Bognár Tibor Mar 27, 2013 19:26:54
Válasz
(5)
Utóirat: Endre, hiába kekeckedsz, az ánuszrózsa az egy egzotikus növényfajta, és nekem nincs olyanom, hiába akarod látni az enyimét!
Mar 27, 2013 19:26:54

Szerző: Levelező tagozat Mar 27, 2013 19:27:06
Válasz
(10)
Kedves Kenézy Ákos!

Nem, nem zaklatott fel. Most csak röviden írok, mert nincs időm.Igaza van, és fogok Sodivak napokon belül beszélni.

Üdvözlettel: Eszter
Mar 27, 2013 19:27:06

Szerző: slim shady Mar 27, 2013 19:28:21
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Van ám stream-gaming is a világon. :)</div>neked inkább dolgozni kellene, a játékot hagyd meg a szürkeegér zsidóknak, te aszkéta
Mar 27, 2013 19:28:21

Szerző: snecigeci Mar 27, 2013 19:28:23
Válasz
(6)
Újabb ütést kaptál az élettől. Mennyit verted magad az előfizetéses mobilra, most meg már a feltöltőkártyás telefonodon sincs pénz. Ugyanígy mindig menőztél, hogy milyen jó géped van (atomerőmű), a legújabb játékok is futnak rajta. Na, ennek is vége.
Mar 27, 2013 19:28:23

Szerző: Fotelrocker_Presszócigány Mar 27, 2013 19:31:52
Válasz
(2)
A faszodon kívül mivel játszottál utoljára púpos?
Mar 27, 2013 19:31:52

Szerző: banshee Mar 27, 2013 19:34:14
Válasz
(2)
A helyére kerülnek a dolgok, minden egy folyamat...
Mar 27, 2013 19:34:14

Szerző: snecigeci Mar 27, 2013 19:34:22
Válasz
(3)
Sneci, a géped lassan az alsó kategóriába csúszik. Lejár a garancia, utána rögtön beszarik, te meg nyomhatod onnantól anyád gépén winxp-vel. xD Aztán ha az is beszarik, mehetsz a könyvtárba netezni.
Mar 27, 2013 19:34:22

Szerző: sakálember Mar 27, 2013 19:35:34
Válasz
(2)
Sneci, hol az erőmű? Hol az élettér? Hol az örökség?
Mar 27, 2013 19:35:34

Szerző: snecigeci Mar 27, 2013 19:38:06
Válasz
(1)
Programozóként hetente kéne hazavinned egy új laptop árát. Főleg, hogy éjt nappallá téve dolgozol. Mire költöd azt a rengeteg pénzt? Heroinozol?
Mar 27, 2013 19:38:06

Szerző: Magyar Harcos Mar 27, 2013 19:42:59
Válasz
(1)
Válaszolj Zsendre! Hol a pénz? Hol a drone? Hol a púp? Hol a Groby futár?
Mar 27, 2013 19:42:59

Szerző: SoDI-generátor Mar 27, 2013 19:46:13
Válasz
(6)
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Programozóként hetente kéne hazavinned egy új laptop árát. Főleg, hogy éjt nappallá téve dolgozol. Mire költöd azt a rengeteg pénzt?</div>

Lingam masszázsra. Majd teszek fel videót.
Mar 27, 2013 19:46:13

Szerző: snecigeci Mar 27, 2013 19:49:54
Válasz
(8)
2011. augusztus 17. 0:05 -&gt; link

Én ezt úgy fogalmazom meg, hogy nem értem, miért lennék ideges, amikor annyi baj lehetne, ami nincs.

Lehetnék beteg. Lehetnének fájdalmaim.
Lehetne ellenem a Hermán-féle baromságnál komolyabb büntetőper.
Lehetnék állástalan, akinek fogalma sincs, honnan szerezzen pénzt.
Lehetnék impotens.
Elromolhatna néhány hónaposan a laptopom.

Annyi de annyi szar lehetne, ami éppen nincs.
Innentől nem értem, miért idegeskednék?
Mar 27, 2013 19:49:54

Szerző: Fotelrocker_Presszócigány Mar 27, 2013 19:51:03
Válasz
(1)
A hülyék nyugalmával kerül az utcára. Ilyen nagyon egyszerű ez.
Mar 27, 2013 19:51:03
« 1503 1504 1505 1506 1507 1508 1509 1510 1511 1512 »
1739536 komment.

101 látogató online.

A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™