broni
Sep 03, 2013 15:00:22
gf:kár, hogy nem látszik az arca....meg pisiszexet se vállal((((
Sep 03, 2013 15:00:22
Hiénaverő
Sep 03, 2013 15:11:05
Zsodrák, érik a picsás bécigánytól, nagyon érik...
"Körös Zoltán
Soós József, Rácz Gábor László ( Ultimátum Afsz ) és Kiss Endre Farkas Balogh Béla buktató beszéde. Hallgassátok meg!"
<a href="https://www.facebook.com/groups/503338373077149/" rel="nofollow" target="_blank">https://www.facebook.com/groups/503338373077149/</a>
József Joe Nagy Ez durva tényfeltárás!!! Az érdi Rácz Gábor ezzel kezdi Sodinak: "Endre, most jól tudod, hogy nekem itt a cigányok, a normálisabb része, az vallja, hogy ismeri a Balogh Bélát gyermekkora óta, és tudja, hogy bűnöző, a lakásmaffia tagja. És tudnak az ügyleteiről."
"Körös Zoltán
Soós József, Rácz Gábor László ( Ultimátum Afsz ) és Kiss Endre Farkas Balogh Béla buktató beszéde. Hallgassátok meg!"
<a href="https://www.facebook.com/groups/503338373077149/" rel="nofollow" target="_blank">https://www.facebook.com/groups/503338373077149/</a>
József Joe Nagy Ez durva tényfeltárás!!! Az érdi Rácz Gábor ezzel kezdi Sodinak: "Endre, most jól tudod, hogy nekem itt a cigányok, a normálisabb része, az vallja, hogy ismeri a Balogh Bélát gyermekkora óta, és tudja, hogy bűnöző, a lakásmaffia tagja. És tudnak az ügyleteiről."
Sep 03, 2013 15:11:05
Hiénaverő
Sep 03, 2013 15:21:18
A youtube-videó már az első másodpercben ezzel indít, hogy Titán és RGL kurvapecérezik bécigányt, remek móka az első 10 perc, érdemes hallgatni, én szakadok. :D
Sep 03, 2013 15:21:18
Hiénaverő
Sep 03, 2013 15:22:46
Bocs, link lemaradt:
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8" rel="nofollow" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8</a>
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8" rel="nofollow" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8</a>
Sep 03, 2013 15:22:46
Béla
Sep 03, 2013 15:24:17
<div class="quote"><div class="author">Hiénaverő</div>A youtube-videó már az első másodpercben ezzel indít, hogy Titán és RGL kurvapecérezik bécigányt, remek móka az első 10 perc, érdemes hallgatni, én szakadok. :D</div>
Milyen szerencse sneci, hogy ezt felvetted, milyen jól jön most, nem? xD
Milyen szerencse sneci, hogy ezt felvetted, milyen jól jön most, nem? xD
Sep 03, 2013 15:24:17
sodika
Sep 03, 2013 15:30:03
Ez a videó arról szól, hogy Gábor felvette, amint engem próbálnak meggyőzni arról, hogy forduljak Béla ellen, és hiába.
Idióta. :)
Küldjetek donate-et a SoDI-nak: https://www.paypal.me/sodivlogja
Idióta. :)
Sep 03, 2013 15:30:03
Csak egy olvasó
(
x9)
Sep 03, 2013 15:32:45
x9)
Sep 03, 2013 15:32:45
Na látod, sneci, tudsz te magadról előnyös "szépvok" képet csinálni:
"Kiss Endre Farkas
29 perce
Ez a kép pár másodperce készült a tatabányai rendőrkapitányságon.
Részletek hamarosan."
<img src="https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1238971_10201947901847009_848582677_n.jpg" alt="1238971_10201947901847009_848582677_n.jp" />
"Kiss Endre Farkas
29 perce
Ez a kép pár másodperce készült a tatabányai rendőrkapitányságon.
Részletek hamarosan."
<img src="https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1238971_10201947901847009_848582677_n.jpg" alt="1238971_10201947901847009_848582677_n.jp" />
Sep 03, 2013 15:32:45
gennyes féregzsidó
(
x48)
Sep 03, 2013 15:33:18
x48)
Sep 03, 2013 15:33:18
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Ez a videó arról szól, hogy Gábor felvette, amint engem próbálnak meggyőzni arról, hogy forduljak Béla ellen, és hiába.
Idióta. :)</div>
arról próbálnak meggyőzni, hogy bécigány jelenleg is bűnöző, te meg pálfordulásról ugatsz. ezt is benézted, fingóczi. a 2 idiótának több esze van, mint neked, pedig te 28 félévig jártál etyetemre.
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
Idióta. :)</div>
arról próbálnak meggyőzni, hogy bécigány jelenleg is bűnöző, te meg pálfordulásról ugatsz. ezt is benézted, fingóczi. a 2 idiótának több esze van, mint neked, pedig te 28 félévig jártál etyetemre.
Sep 03, 2013 15:33:18
-
Sep 03, 2013 15:33:49
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Ez a videó arról szól, hogy Gábor felvette, amint engem próbálnak meggyőzni arról, hogy forduljak Béla ellen, és hiába.
Idióta. :)</div>
Apádat meglátogatod, ha tatabányán vagy?
Idióta. :)</div>
Apádat meglátogatod, ha tatabányán vagy?
Sep 03, 2013 15:33:49
Béla
Sep 03, 2013 15:33:53
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Ez a videó arról szól, hogy Gábor felvette, amint engem próbálnak meggyőzni arról, hogy forduljak Béla ellen, és hiába.
Idióta. :)</div>
Szerinted a mostani kontextusában is így fogja bécigány értelmezni?
Te vágod, hogy egy több tucat lakáshitellel, orgazdasággal és lopással terhelt ingatlanmaffiásnak nyaltad a seggét immáron egy éve?
Neked ez valami fétis, hogy ingatlancsalókkal barátkozol?
Idióta. :)</div>
Szerinted a mostani kontextusában is így fogja bécigány értelmezni?
Te vágod, hogy egy több tucat lakáshitellel, orgazdasággal és lopással terhelt ingatlanmaffiásnak nyaltad a seggét immáron egy éve?
Neked ez valami fétis, hogy ingatlancsalókkal barátkozol?
Sep 03, 2013 15:33:53
gennyes féregzsidó
(
x48)
Sep 03, 2013 15:34:07
x48)
Sep 03, 2013 15:34:07
<div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div>Na látod, sneci, tudsz te magadról előnyös "szépvok" képet csinálni:
"Kiss Endre Farkas
29 perce
Ez a kép pár másodperce készült a tatabányai rendőrkapitányságon.
Részletek hamarosan."
<img src="https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1238971_10201947901847009_848582677_n.jpg" alt="1238971_10201947901847009_848582677_n.jp" /></div>
akkor a szappanmérnökkel van. * ásít *
remélem megint jól megszopatják.:)
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
"Kiss Endre Farkas
29 perce
Ez a kép pár másodperce készült a tatabányai rendőrkapitányságon.
Részletek hamarosan."
<img src="https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1238971_10201947901847009_848582677_n.jpg" alt="1238971_10201947901847009_848582677_n.jp" /></div>
akkor a szappanmérnökkel van. * ásít *
remélem megint jól megszopatják.:)
Sep 03, 2013 15:34:07
gennyes féregzsidó
(
x48)
Sep 03, 2013 15:35:13
x48)
Sep 03, 2013 15:35:13
<div class="quote"><div class="author">-</div><div class="quote"><div class="author">sodika</div>Ez a videó arról szól, hogy Gábor felvette, amint engem próbálnak meggyőzni arról, hogy forduljak Béla ellen, és hiába.
Idióta. :)</div>
Apádat meglátogatod, ha tatabányán vagy?</div>
szép ütés, zsidó!
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
Idióta. :)</div>
Apádat meglátogatod, ha tatabányán vagy?</div>
szép ütés, zsidó!
Sep 03, 2013 15:35:13
Hiénaverő
Sep 03, 2013 15:35:32
Mivel fenyegetett bécigány, Piton? Titán és RGL pontosan feltárja a tényeket, úgyhogy felesleges terelned. Amikor szmájlizol, akkor nyilvánvaló hogy hazudsz, evidenciákat ugye...
Sep 03, 2013 15:35:32
Hitvány Patkány
Sep 03, 2013 15:38:29
Hohó, Recsi, miért nem mondtad, hogy volt mankóval kergetés is?
Mátyási András Törpi Kicsigonosz
péter.
mindenhonnan tilcsad le a sára panyikot, pirit, mert, keveri a szart. azt monta kint, hogy a riportokban, sajnáltatom magam, és rosszakat hiresztelek mondok a tanyárol. az öregasszony, mankoval kergetet el ma délután. a pirike, meg vigyorgott ki a fejéböl, miatta vagyok most kirakás elött. tilcsad le minden forumrol, ahol láthat engem, és ne kuld neki semmit rollam.Tetszik · · augusztus 31., 17:38, Budapest közelében
Mátyási András Törpi Kicsigonosz
péter.
mindenhonnan tilcsad le a sára panyikot, pirit, mert, keveri a szart. azt monta kint, hogy a riportokban, sajnáltatom magam, és rosszakat hiresztelek mondok a tanyárol. az öregasszony, mankoval kergetet el ma délután. a pirike, meg vigyorgott ki a fejéböl, miatta vagyok most kirakás elött. tilcsad le minden forumrol, ahol láthat engem, és ne kuld neki semmit rollam.Tetszik · · augusztus 31., 17:38, Budapest közelében
Sep 03, 2013 15:38:29
SF
Sep 03, 2013 15:41:51
Nem hívtál sodi, hogy itt leszel, miért is nem?
Sep 03, 2013 15:41:51
gennyes féregzsidó
(
x48)
Sep 03, 2013 15:47:05
x48)
Sep 03, 2013 15:47:05
<div class="quote"><div class="author">Hitvány Patkány</div>Hohó, Recsi, miért nem mondtad, hogy volt mankóval kergetés is?
Mátyási András Törpi Kicsigonosz
péter.
mindenhonnan tilcsad le a sára panyikot, pirit, mert, keveri a szart. azt monta kint, hogy a riportokban, sajnáltatom magam, és rosszakat hiresztelek mondok a tanyárol. az öregasszony, mankoval kergetet el ma délután. a pirike, meg vigyorgott ki a fejéböl, miatta vagyok most kirakás elött. tilcsad le minden forumrol, ahol láthat engem, és ne kuld neki semmit rollam.Tetszik · · augusztus 31., 17:38, Budapest közelében</div>
onnan is kirakják a törpegecit? ez shiker!
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
Mátyási András Törpi Kicsigonosz
péter.
mindenhonnan tilcsad le a sára panyikot, pirit, mert, keveri a szart. azt monta kint, hogy a riportokban, sajnáltatom magam, és rosszakat hiresztelek mondok a tanyárol. az öregasszony, mankoval kergetet el ma délután. a pirike, meg vigyorgott ki a fejéböl, miatta vagyok most kirakás elött. tilcsad le minden forumrol, ahol láthat engem, és ne kuld neki semmit rollam.Tetszik · · augusztus 31., 17:38, Budapest közelében</div>
onnan is kirakják a törpegecit? ez shiker!
Sep 03, 2013 15:47:05
jiddise máme
(
x11)
Sep 03, 2013 15:47:16
x11)
Sep 03, 2013 15:47:16
<div class="quote"><div class="author">Hitvány Patkány</div>Hohó, Recsi, miért nem mondtad, hogy volt mankóval kergetés is?
Mátyási András Törpi Kicsigonosz
péter.
mindenhonnan tilcsad le a sára panyikot, pirit, mert, keveri a szart. azt monta kint, hogy a riportokban, sajnáltatom magam, és rosszakat hiresztelek mondok a tanyárol. az öregasszony, mankoval kergetet el ma délután. a pirike, meg vigyorgott ki a fejéböl, miatta vagyok most kirakás elött. tilcsad le minden forumrol, ahol láthat engem, és ne kuld neki semmit rollam.Tetszik · · augusztus 31., 17:38, Budapest közelében</div>
Most elképzeltem, amint egy mankós öregasszony kergeti a kiskecit. Érdekes lehetett, kár hogy sneckó nem volt ott tényfeltárni.
Mátyási András Törpi Kicsigonosz
péter.
mindenhonnan tilcsad le a sára panyikot, pirit, mert, keveri a szart. azt monta kint, hogy a riportokban, sajnáltatom magam, és rosszakat hiresztelek mondok a tanyárol. az öregasszony, mankoval kergetet el ma délután. a pirike, meg vigyorgott ki a fejéböl, miatta vagyok most kirakás elött. tilcsad le minden forumrol, ahol láthat engem, és ne kuld neki semmit rollam.Tetszik · · augusztus 31., 17:38, Budapest közelében</div>
Most elképzeltem, amint egy mankós öregasszony kergeti a kiskecit. Érdekes lehetett, kár hogy sneckó nem volt ott tényfeltárni.
Sep 03, 2013 15:47:16
Karalábé Hadnagy
(
x30)
Sep 03, 2013 15:48:28
x30)
Sep 03, 2013 15:48:28
Forgatókönyv-részlet:
- Az A-Haa-38 hajón is dolgoztál?
- Igen - válaszolta Törpapa.
- Itt még milyen jól néztél ki! - mondta erre SoDI, és jobb kezével matatni kezdett az ágyékánál.
Megvalósítás:
<a href="http://youtu.be/LkLajbDNRNQ?t=1m2s" rel="nofollow" target="_blank">http://youtu.be/LkLajbDNRNQ?t=1m2s</a>
- Az A-Haa-38 hajón is dolgoztál?
- Igen - válaszolta Törpapa.
- Itt még milyen jól néztél ki! - mondta erre SoDI, és jobb kezével matatni kezdett az ágyékánál.
Megvalósítás:
<a href="http://youtu.be/LkLajbDNRNQ?t=1m2s" rel="nofollow" target="_blank">http://youtu.be/LkLajbDNRNQ?t=1m2s</a>
Sep 03, 2013 15:48:28
snecigeci
(
x44)
Sep 03, 2013 15:49:00
x44)
Sep 03, 2013 15:49:00
Nagyon jó a videó. Hiányoznak a titános videók. Mióta beállt szürke egérnek, nincs min nevetni :/
She was a dude.
Sep 03, 2013 15:49:00
Ned Stark
Sep 03, 2013 15:50:23
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>
onnan is kirakják a törpegecit? ez shiker!</div>
<img src="http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/26939490.jpg" alt="26939490.jpg" />
onnan is kirakják a törpegecit? ez shiker!</div>
<img src="http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/26939490.jpg" alt="26939490.jpg" />
Sep 03, 2013 15:50:23
jiddise máme
(
x11)
Sep 03, 2013 15:50:53
x11)
Sep 03, 2013 15:50:53
<i>Kiss Endre Farkas A megtett feljelentés azért nem ártott. De ezután le kéne szarni őket.</i>
<a href="https://www.facebook.com/kissendrefarkas/posts/10201943607299648" rel="nofollow" target="_blank">https://www.facebook.com/kissendrefarkas/posts/10201943607299648</a>
Sneckó feljelentett bennnket?
Nem is tudtam
<a href="https://www.facebook.com/kissendrefarkas/posts/10201943607299648" rel="nofollow" target="_blank">https://www.facebook.com/kissendrefarkas/posts/10201943607299648</a>
Sneckó feljelentett bennnket?
Nem is tudtam
Sep 03, 2013 15:50:53
Csak egy olvasó
(
x9)
Sep 03, 2013 15:51:42
x9)
Sep 03, 2013 15:51:42
Sneci, sneci, csak nem tudod megállni, hogy ne tegyél keresztbe a "barátodnak"?
<img src="https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/q73/s720x720/1209327_10201942608754685_1931938074_n.jpg" alt="1209327_10201942608754685_1931938074_n.j" />
"<b>Aljas Tróger V. Feri</b> de ez nem mai,l eredetit látatok ?
14 órája · Tetszik
<b>Kiss Endre Farkas</b> Nem láttuk pontosan. De ezt küldte át az illető, ami szöveghűen az itt látható tartalom:
"Dátum:2013. szeptember 1., vasárnap, 20:33:05
NE KEVERD A SZART MERT MEGFINGATLAK!
MERT, KEDVES VAGYOK, ÉS OLYAN WIRUST KÜLDŐK A GÉPEDRE, HOGY CSAK
NÉZEL! NEM FOG SENKI VELED HOLNAP SZOBA ÁLLNI... MINDENHONNAN LE
LESZEL TILTVA DE GYORSAN...... KŐZEPESEN SUJOSAN, SZELLEMILEG
ALULTÁPLÁLT, ROSSZINDULATU , GONOSZ, ALLATOMOS NŐ VAGY. ENGEM, NE
KOSTOLGAS MERT, GONDOSKODOK A LEJÁRATÁSODROL."
14 órája · Tetszik
<b>Mátyási András Törpi Kicsigonosz</b> csokolgassátok piroska, dagatt fenekét...................... igenis szarkeverő, és ellenségesen állitottatok be a videon, mert a védekezéseimet meg vágtátok. tessék a teljes videót is fel tenni. nem gondoltam, hogy hátba támattok!!!!!!!!!
kb. egy órája · Tetszik"
Innen: <a href="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201942608754685&set=a.10201942596634382.1073742002.1468622787&type=1&theater" rel="nofollow" target="_blank">https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201942608754685&set=a.10201942596634382.1073742002.1468622787&type=1&theater</a>
<img src="https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/q73/s720x720/1209327_10201942608754685_1931938074_n.jpg" alt="1209327_10201942608754685_1931938074_n.j" />
"<b>Aljas Tróger V. Feri</b> de ez nem mai,l eredetit látatok ?
14 órája · Tetszik
<b>Kiss Endre Farkas</b> Nem láttuk pontosan. De ezt küldte át az illető, ami szöveghűen az itt látható tartalom:
"Dátum:2013. szeptember 1., vasárnap, 20:33:05
NE KEVERD A SZART MERT MEGFINGATLAK!
MERT, KEDVES VAGYOK, ÉS OLYAN WIRUST KÜLDŐK A GÉPEDRE, HOGY CSAK
NÉZEL! NEM FOG SENKI VELED HOLNAP SZOBA ÁLLNI... MINDENHONNAN LE
LESZEL TILTVA DE GYORSAN...... KŐZEPESEN SUJOSAN, SZELLEMILEG
ALULTÁPLÁLT, ROSSZINDULATU , GONOSZ, ALLATOMOS NŐ VAGY. ENGEM, NE
KOSTOLGAS MERT, GONDOSKODOK A LEJÁRATÁSODROL."
14 órája · Tetszik
<b>Mátyási András Törpi Kicsigonosz</b> csokolgassátok piroska, dagatt fenekét...................... igenis szarkeverő, és ellenségesen állitottatok be a videon, mert a védekezéseimet meg vágtátok. tessék a teljes videót is fel tenni. nem gondoltam, hogy hátba támattok!!!!!!!!!
kb. egy órája · Tetszik"
Innen: <a href="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201942608754685&set=a.10201942596634382.1073742002.1468622787&type=1&theater" rel="nofollow" target="_blank">https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201942608754685&set=a.10201942596634382.1073742002.1468622787&type=1&theater</a>
Sep 03, 2013 15:51:42
Hiénaverő
Sep 03, 2013 15:54:50
Szánalmas hallani hogy be vagy csicskítva Endre, úgy nyalod bécigány seggét és úgy mosdatod hogy az valami durva. Tényleg megvert?
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8&feature=youtu.be&t=15m3s" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8&feature=youtu.be&t=15m3s</a>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8&feature=youtu.be&t=15m3s" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8&feature=youtu.be&t=15m3s</a>
Sep 03, 2013 15:54:50
xray
Sep 03, 2013 16:01:03
<div class="quote"><div class="author">Hiénaverő</div>Szánalmas hallani hogy be vagy csicskítva Endre, úgy nyalod bécigány seggét és úgy mosdatod hogy az valami durva. Tényleg megvert?
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8&feature=youtu.be&t=15m3s" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8&feature=youtu.be&t=15m3s</a></div>
Borzalmas kocsonya nyökögését hallgatni.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8&feature=youtu.be&t=15m3s" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8&feature=youtu.be&t=15m3s</a></div>
Borzalmas kocsonya nyökögését hallgatni.
Sep 03, 2013 16:01:03
Örebro
Sep 03, 2013 16:02:02
Nocsak a törpe gnom is rajött, hogy ez a szemet angolnazik, vagy nem adott nekik enni?:))
Sep 03, 2013 16:02:02
iThroll
(
x1)
Sep 03, 2013 16:02:33
x1)
Sep 03, 2013 16:02:33
Kiss Endre Farkas
2 perce
Na, elhárult a veszély. Eszter attól félt, valamilyen csapda készül ellene, és le akarják őt tartóztatni, amiért holnap az orosz követségre szervez küldöttséget Szíria ügyében, de kiderült, hogy csak egy lopott telefon után nyomoznak a tatabányai rendőrök, amibe valahogy egy olyan SIM-kártya került, amit ő régebben ajándékozott valakinek. — vele: Eszter Fórizs
2 perce
Na, elhárult a veszély. Eszter attól félt, valamilyen csapda készül ellene, és le akarják őt tartóztatni, amiért holnap az orosz követségre szervez küldöttséget Szíria ügyében, de kiderült, hogy csak egy lopott telefon után nyomoznak a tatabányai rendőrök, amibe valahogy egy olyan SIM-kártya került, amit ő régebben ajándékozott valakinek. — vele: Eszter Fórizs
Sep 03, 2013 16:02:33
Hitvány Patkány
Sep 03, 2013 16:02:53
Hehe, a Krampusz azt képzelte, hogy fontos ember, erre csak azért nyomoznak, mert az egyik kis védence telefont lopott.
Na, elhárult a veszély. Eszter attól félt, valamilyen csapda készül ellene, és le akarják őt tartóztatni, amiért holnap az orosz követségre szervez küldöttséget Szíria ügyében, de kiderült, hogy csak egy lopott telefon után nyomoznak a tatabányai rendőrök, amibe valahogy egy olyan SIM-kártya került, amit ő régebben ajándékozott valakinek.
Na, elhárult a veszély. Eszter attól félt, valamilyen csapda készül ellene, és le akarják őt tartóztatni, amiért holnap az orosz követségre szervez küldöttséget Szíria ügyében, de kiderült, hogy csak egy lopott telefon után nyomoznak a tatabányai rendőrök, amibe valahogy egy olyan SIM-kártya került, amit ő régebben ajándékozott valakinek.
Sep 03, 2013 16:02:53
Csak egy olvasó
(
x9)
Sep 03, 2013 16:03:05
x9)
Sep 03, 2013 16:03:05
<div class="quote"><div class="author">Örebro</div>Nocsak a törpe gnom is rajött, hogy ez a szemet angolnazik, vagy nem adott nekik enni?:))</div>
Akkor ennyit az alien-pörköltekről:
"<b>Mátyási András Törpi Kicsigonosz</b> mi a telibebaszott istenfaszáért, takartátoki a SZARKEVERŐ, ROHATT RIBANC PIROSKÁT?!
kb. egy órája · Tetszik
<b>Kiss Endre Farkas</b> Nem akart rajta lenni a cuccon.
kb. egy órája · Tetszik
<b>Mátyási András Törpi Kicsigonosz</b> DE A SZART KEVERNI TUDJA, A EDITT NEM HIVOTT BENNETEKET ÉS NEM FOG ŐRÜLI NEKI, HOGY VÉÁGIG FOTÓZTÁTOK AZ UTAT. PIROSKA DAGATT KURVA, MEG VÁLLALJA AZ ARCÁT, UNDORITÓ, BÁLNA TESTÉT, HA ENGEM TÁMAD!
kb. egy órája · Tetszik"
<a href="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201942658555930&set=a.10201942596634382.1073742002.1468622787&type=1&theater" rel="nofollow" target="_blank">https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201942658555930&set=a.10201942596634382.1073742002.1468622787&type=1&theater</a>
Akkor ennyit az alien-pörköltekről:
"<b>Mátyási András Törpi Kicsigonosz</b> mi a telibebaszott istenfaszáért, takartátoki a SZARKEVERŐ, ROHATT RIBANC PIROSKÁT?!
kb. egy órája · Tetszik
<b>Kiss Endre Farkas</b> Nem akart rajta lenni a cuccon.
kb. egy órája · Tetszik
<b>Mátyási András Törpi Kicsigonosz</b> DE A SZART KEVERNI TUDJA, A EDITT NEM HIVOTT BENNETEKET ÉS NEM FOG ŐRÜLI NEKI, HOGY VÉÁGIG FOTÓZTÁTOK AZ UTAT. PIROSKA DAGATT KURVA, MEG VÁLLALJA AZ ARCÁT, UNDORITÓ, BÁLNA TESTÉT, HA ENGEM TÁMAD!
kb. egy órája · Tetszik"
<a href="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201942658555930&set=a.10201942596634382.1073742002.1468622787&type=1&theater" rel="nofollow" target="_blank">https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201942658555930&set=a.10201942596634382.1073742002.1468622787&type=1&theater</a>
Sep 03, 2013 16:03:05
????
Sep 03, 2013 16:05:59
<div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div><div class="quote"><div class="author">Örebro</div>Nocsak a törpe gnom is rajött, hogy ez a szemet angolnazik, vagy nem adott nekik enni?:))</div>
Akkor ennyit az alien-pörköltekről:
"<b>Mátyási András Törpi Kicsigonosz</b> mi a telibebaszott istenfaszáért, takartátoki a SZARKEVERŐ, ROHATT RIBANC PIROSKÁT?!
kb. egy órája · Tetszik
<b>Kiss Endre Farkas</b> Nem akart rajta lenni a cuccon.
kb. egy órája · Tetszik
<b>Mátyási András Törpi Kicsigonosz</b> DE A SZART KEVERNI TUDJA, A EDITT NEM HIVOTT BENNETEKET ÉS NEM FOG ŐRÜLI NEKI, HOGY VÉÁGIG FOTÓZTÁTOK AZ UTAT. PIROSKA DAGATT KURVA, MEG VÁLLALJA AZ ARCÁT, UNDORITÓ, BÁLNA TESTÉT, HA ENGEM TÁMAD!
kb. egy órája · Tetszik"
<a href="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201942658555930&set=a.10201942596634382.1073742002.1468622787&type=1&theater" rel="nofollow" target="_blank">https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201942658555930&set=a.10201942596634382.1073742002.1468622787&type=1&theater</a></div>
A törpe rendszeresen azért sír, hogy nincs internete. Erre itt cseveg a krónikással. Hogy van ez?
Akkor ennyit az alien-pörköltekről:
"<b>Mátyási András Törpi Kicsigonosz</b> mi a telibebaszott istenfaszáért, takartátoki a SZARKEVERŐ, ROHATT RIBANC PIROSKÁT?!
kb. egy órája · Tetszik
<b>Kiss Endre Farkas</b> Nem akart rajta lenni a cuccon.
kb. egy órája · Tetszik
<b>Mátyási András Törpi Kicsigonosz</b> DE A SZART KEVERNI TUDJA, A EDITT NEM HIVOTT BENNETEKET ÉS NEM FOG ŐRÜLI NEKI, HOGY VÉÁGIG FOTÓZTÁTOK AZ UTAT. PIROSKA DAGATT KURVA, MEG VÁLLALJA AZ ARCÁT, UNDORITÓ, BÁLNA TESTÉT, HA ENGEM TÁMAD!
kb. egy órája · Tetszik"
<a href="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201942658555930&set=a.10201942596634382.1073742002.1468622787&type=1&theater" rel="nofollow" target="_blank">https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201942658555930&set=a.10201942596634382.1073742002.1468622787&type=1&theater</a></div>
A törpe rendszeresen azért sír, hogy nincs internete. Erre itt cseveg a krónikással. Hogy van ez?
Sep 03, 2013 16:05:59
broni
Sep 03, 2013 16:07:26
ki az a piroska, az zavarta el mankóval tyriont??????
Sep 03, 2013 16:07:26
Örebro
Sep 03, 2013 16:09:00
Hahaha a gnom dagadt kurvazza a hazigazdat, tud elni a korcs:)
Sep 03, 2013 16:09:00
????
Sep 03, 2013 16:09:45
Tényleg, Petra hazautazott már? Vagy még <s>masz</s> ábrándozol róla Endre?
Sep 03, 2013 16:09:45
Kvázi
(
x1)
Sep 03, 2013 16:09:48
x1)
Sep 03, 2013 16:09:48
kurva idegesítő az a gecifoltos lencse, zsodi!
Annyi a munka, hogy hegyekben áll, és bármikor van bármennyi utánpótlás.
Sep 03, 2013 16:09:48
Örebro
Sep 03, 2013 16:10:35
sodi, rolad mindig kiderul, hogy egy gerinctelen fereg vagy, fogynak a "baratok" !!!!
Ez mi a szar?Ilyen eddig nem volt:
"Túl gyors vagy, Hahó!"
Ez mi a szar?Ilyen eddig nem volt:
"Túl gyors vagy, Hahó!"
Sep 03, 2013 16:10:35
Örebro
Sep 03, 2013 16:11:51
Igaz jolesik, hogy vegre leirva latom, hogy gyorsan gepelek 2 ujjal:)
Sep 03, 2013 16:11:51
-
Sep 03, 2013 16:11:58
<div class="quote"><div class="author">iThroll</div>Kiss Endre Farkas
2 perce
Na, elhárult a veszély. Eszter attól félt, valamilyen csapda készül ellene, és le akarják őt tartóztatni, amiért holnap az orosz követségre szervez küldöttséget Szíria ügyében, de kiderült, hogy csak egy lopott telefon után nyomoznak a tatabányai rendőrök, amibe valahogy egy olyan SIM-kártya került, amit ő régebben ajándékozott valakinek. — vele: Eszter Fórizs</div>
az apját meglátogatta? vagy rá nincs ideje ilyen nagy tényfeltárás közben?
És ki a faszom tartóztatná le esztert? a cia, mert támogatja az oroszokat?
2 perce
Na, elhárult a veszély. Eszter attól félt, valamilyen csapda készül ellene, és le akarják őt tartóztatni, amiért holnap az orosz követségre szervez küldöttséget Szíria ügyében, de kiderült, hogy csak egy lopott telefon után nyomoznak a tatabányai rendőrök, amibe valahogy egy olyan SIM-kártya került, amit ő régebben ajándékozott valakinek. — vele: Eszter Fórizs</div>
az apját meglátogatta? vagy rá nincs ideje ilyen nagy tényfeltárás közben?
És ki a faszom tartóztatná le esztert? a cia, mert támogatja az oroszokat?
Sep 03, 2013 16:11:58
Csak egy olvasó
(
x9)
Sep 03, 2013 16:12:05
x9)
Sep 03, 2013 16:12:05
<div class="quote"><div class="author">????</div>Tényleg, Petra hazautazott már? Vagy még <s>masz</s> ábrándozol róla Endre?</div>
Valószínűleg "holnap ne gyere" állapot lépett életbe már egy ideje, mert snecin több napos borosta van.
Valószínűleg "holnap ne gyere" állapot lépett életbe már egy ideje, mert snecin több napos borosta van.
Sep 03, 2013 16:12:05
Hiénaverő
Sep 03, 2013 16:13:16
Micsoda kincsestár ez a tényfeltáró videó, egyre-másra csöpögnek az infók Piton ügynökről:
33:18-nál "esetleg pénzt kap?"
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8&feature=youtu.be&t=32m55s" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8&feature=youtu.be&t=32m55s</a>
"Valami nem stimmel a sodival, védi a bűnözőket":
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8&feature=youtu.be&t=34m31s" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8&feature=youtu.be&t=34m31s</a>
33:18-nál "esetleg pénzt kap?"
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8&feature=youtu.be&t=32m55s" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8&feature=youtu.be&t=32m55s</a>
"Valami nem stimmel a sodival, védi a bűnözőket":
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8&feature=youtu.be&t=34m31s" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8&feature=youtu.be&t=34m31s</a>
Sep 03, 2013 16:13:16
????
Sep 03, 2013 16:13:57
<div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div><div class="quote"><div class="author">????</div>Tényleg, Petra hazautazott már? Vagy még <s>masz</s> ábrándozol róla Endre?</div>
Valószínűleg "holnap ne gyere" állapot lépett életbe már egy ideje, mert snecin több napos borosta van.</div>
Könnyen jött, könnyen megy. Ez van Endre :)
Valószínűleg "holnap ne gyere" állapot lépett életbe már egy ideje, mert snecin több napos borosta van.</div>
Könnyen jött, könnyen megy. Ez van Endre :)
Sep 03, 2013 16:13:57
???
Sep 03, 2013 16:14:51
<div class="quote"><div class="author">Örebro</div>sodi, rolad mindig kiderul, hogy egy gerinctelen fereg vagy, fogynak a "baratok" !!!!
Ez mi a szar?Ilyen eddig nem volt:
"Túl gyors vagy, Hahó!"</div>
Floodgate.
Ez mi a szar?Ilyen eddig nem volt:
"Túl gyors vagy, Hahó!"</div>
Floodgate.
Sep 03, 2013 16:14:51
Karalábé Hadnagy
(
x30)
Sep 03, 2013 16:16:05
x30)
Sep 03, 2013 16:16:05
<div class="quote"><div class="author">Hiénaverő</div>Bocs, link lemaradt:
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8" rel="nofollow" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8</a></div>
Így az első 10 perc alapján még RGL és Titán is épelméjűnek tűnik Sodi mellett. Titán arról beszél, hogy nem szabadott volna kitenni egy rendőrattaknak az idős nőt, akinek az otthonát védték, mert szívrohamot kaphat, stb.
Sodi válasza: <b>Jó, hát.... ha a rendőrség tényleg megölt volna valakit, akkor az azért valóban egy hatalmas propagandafegyver lett volna a kezünkben.</b>
Hát a kibaszott kurva anyádat, azt! Azért jó, hogy ilyeneket mondasz, mert egyrészt hatalmas propagandafegyvert adsz a kezünkbe, másrészt feltüzeled a lelkesedésünket, hogy addig ültessük a faszerdőket, amíg bele nem pusztulsz, te legutolsó szarszopó féreg!
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8" rel="nofollow" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8</a></div>
Így az első 10 perc alapján még RGL és Titán is épelméjűnek tűnik Sodi mellett. Titán arról beszél, hogy nem szabadott volna kitenni egy rendőrattaknak az idős nőt, akinek az otthonát védték, mert szívrohamot kaphat, stb.
Sodi válasza: <b>Jó, hát.... ha a rendőrség tényleg megölt volna valakit, akkor az azért valóban egy hatalmas propagandafegyver lett volna a kezünkben.</b>
Hát a kibaszott kurva anyádat, azt! Azért jó, hogy ilyeneket mondasz, mert egyrészt hatalmas propagandafegyvert adsz a kezünkbe, másrészt feltüzeled a lelkesedésünket, hogy addig ültessük a faszerdőket, amíg bele nem pusztulsz, te legutolsó szarszopó féreg!
Sep 03, 2013 16:16:05
Callahan
Sep 03, 2013 16:27:52
Mekkora, ahogy Titán ordibálni kezd: LEGYEN MÁV BENNED GEVINC! SODI! NE ALÁZKODJ MEG ANNAK A LOHADT TVÓGEVNAK! ... AZ EGY TVÓÓGEEV!
<a href="http://youtu.be/xnh_cuYneg8?t=15m52s" rel="nofollow" target="_blank">http://youtu.be/xnh_cuYneg8?t=15m52s</a>
Hallgattam már ezt a felvételt, de még mindig kurva nagy.
Az első 20 percet lehet archiválnia kéne a tanszéknek, nehogy RGL törölje egyik bolond pillanatában.
<a href="http://youtu.be/xnh_cuYneg8?t=15m52s" rel="nofollow" target="_blank">http://youtu.be/xnh_cuYneg8?t=15m52s</a>
Hallgattam már ezt a felvételt, de még mindig kurva nagy.
Az első 20 percet lehet archiválnia kéne a tanszéknek, nehogy RGL törölje egyik bolond pillanatában.
Sep 03, 2013 16:27:52
Csak egy olvasó
(
x9)
Sep 03, 2013 16:32:06
x9)
Sep 03, 2013 16:32:06
<div class="quote"><div class="author">iThroll</div>Kiss Endre Farkas
2 perce
Na, elhárult a veszély. Eszter attól félt, valamilyen csapda készül ellene, és le akarják őt tartóztatni, amiért holnap az orosz követségre szervez küldöttséget Szíria ügyében, de kiderült, hogy csak egy lopott telefon után nyomoznak a tatabányai rendőrök, amibe valahogy egy olyan SIM-kártya került, amit ő régebben ajándékozott valakinek. — vele: Eszter Fórizs</div>
Ugyan nem vagyok tisztában teljesen a rendőri eljárások menetével, de miért kellett Fórizsnak hirtelenjében lemennie a tatabányai rendőrségre budapesti lakosként, ha az ő SIM-kártyáját találták meg valakinél? Ilyenkor nem csak kiértesítik első körben a tulajdonost?
2 perce
Na, elhárult a veszély. Eszter attól félt, valamilyen csapda készül ellene, és le akarják őt tartóztatni, amiért holnap az orosz követségre szervez küldöttséget Szíria ügyében, de kiderült, hogy csak egy lopott telefon után nyomoznak a tatabányai rendőrök, amibe valahogy egy olyan SIM-kártya került, amit ő régebben ajándékozott valakinek. — vele: Eszter Fórizs</div>
Ugyan nem vagyok tisztában teljesen a rendőri eljárások menetével, de miért kellett Fórizsnak hirtelenjében lemennie a tatabányai rendőrségre budapesti lakosként, ha az ő SIM-kártyáját találták meg valakinél? Ilyenkor nem csak kiértesítik első körben a tulajdonost?
Sep 03, 2013 16:32:06
Béla
Sep 03, 2013 16:33:52
Vagy fórizsról is kiderül hogy piti telefontolvaj, ki tudja.
Lehet, hogy nem is a gyógyszerbizniszből jön a retardoknak osztogatott pénzecske.
Lehet, hogy nem is a gyógyszerbizniszből jön a retardoknak osztogatott pénzecske.
Sep 03, 2013 16:33:52
Callahan
Sep 03, 2013 16:34:43
Mint egy durván kifaragott szobor, bazmeg:
<img src="https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1240383_10201948252775782_418225765_n.jpg" alt="1240383_10201948252775782_418225765_n.jp" />
<img src="https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1240383_10201948252775782_418225765_n.jpg" alt="1240383_10201948252775782_418225765_n.jp" />
Sep 03, 2013 16:34:43
Csak egy olvasó
(
x9)
Sep 03, 2013 16:36:43
x9)
Sep 03, 2013 16:36:43
<div class="quote"><div class="author">Béla</div>Vagy fórizsról is kiderül hogy piti telefontolvaj, ki tudja.
Lehet, hogy nem is a gyógyszerbizniszből jön a retardoknak osztogatott pénzecske.</div>
Ha abból indulunk ki, hogy milyen galerik szoktak nála előfordulni, simán elképzelhető.
Lehet, hogy nem is a gyógyszerbizniszből jön a retardoknak osztogatott pénzecske.</div>
Ha abból indulunk ki, hogy milyen galerik szoktak nála előfordulni, simán elképzelhető.
Sep 03, 2013 16:36:43
sodi-generátor
Sep 03, 2013 16:37:36
<div class="quote"><div class="author">Hiénaverő</div>Szánalmas hallani hogy be vagy csicskítva Endre, úgy nyalod bécigány seggét és úgy mosdatod hogy az valami durva. Tényleg megvert?
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8&feature=youtu.be&t=15m3s" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8&feature=youtu.be&t=15m3s</a></div>
Továbbra sem mosdatok senkit. Funkcionális analfabéták vagytok.
Csupán arról beszélek, hogy senki kedvéért nem vagyok hajlandó átköltözni a Balogh Béla-fóbiás ápoltak szigetére :)
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8&feature=youtu.be&t=15m3s" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8&feature=youtu.be&t=15m3s</a></div>
Továbbra sem mosdatok senkit. Funkcionális analfabéták vagytok.
Csupán arról beszélek, hogy senki kedvéért nem vagyok hajlandó átköltözni a Balogh Béla-fóbiás ápoltak szigetére :)
Sep 03, 2013 16:37:36
Örebro
Sep 03, 2013 16:37:59
A nagy semmiert lerangatja a sodifaszt tatabanyara a forizs, azert tudja csicskitani szepen:) De hol van a mai ebed foto???
Sep 03, 2013 16:37:59
-
Sep 03, 2013 16:38:17
<div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div><div class="quote"><div class="author">iThroll</div>Kiss Endre Farkas
2 perce
Na, elhárult a veszély. Eszter attól félt, valamilyen csapda készül ellene, és le akarják őt tartóztatni, amiért holnap az orosz követségre szervez küldöttséget Szíria ügyében, de kiderült, hogy csak egy lopott telefon után nyomoznak a tatabányai rendőrök, amibe valahogy egy olyan SIM-kártya került, amit ő régebben ajándékozott valakinek. — vele: Eszter Fórizs</div>
Ugyan nem vagyok tisztában teljesen a rendőri eljárások menetével, de miért kellett Fórizsnak hirtelenjében lemennie a tatabányai rendőrségre budapesti lakosként, ha az ő SIM-kártyáját találták meg valakinél? Ilyenkor nem csak kiértesítik első körben a tulajdonost?</div>
A sim már nem az övé volt, gondolom tudni akarta a yard, kinek adta oda, aki volt olyan hülye, hogy lopott telefonba tette.
2 perce
Na, elhárult a veszély. Eszter attól félt, valamilyen csapda készül ellene, és le akarják őt tartóztatni, amiért holnap az orosz követségre szervez küldöttséget Szíria ügyében, de kiderült, hogy csak egy lopott telefon után nyomoznak a tatabányai rendőrök, amibe valahogy egy olyan SIM-kártya került, amit ő régebben ajándékozott valakinek. — vele: Eszter Fórizs</div>
Ugyan nem vagyok tisztában teljesen a rendőri eljárások menetével, de miért kellett Fórizsnak hirtelenjében lemennie a tatabányai rendőrségre budapesti lakosként, ha az ő SIM-kártyáját találták meg valakinél? Ilyenkor nem csak kiértesítik első körben a tulajdonost?</div>
A sim már nem az övé volt, gondolom tudni akarta a yard, kinek adta oda, aki volt olyan hülye, hogy lopott telefonba tette.
Sep 03, 2013 16:38:17
-
Sep 03, 2013 16:39:24
<div class="quote"><div class="author">Örebro</div>A nagy semmiert lerangatja a sodifaszt tatabanyara a forizs, azert tudja csicskitani szepen:) De hol van a mai ebed foto???</div>
ott van a facsén, hahó!
ingyenebéd, ingyenvonatjegy!
ott van a facsén, hahó!
ingyenebéd, ingyenvonatjegy!
Sep 03, 2013 16:39:24
Örebro
Sep 03, 2013 16:39:47
Egyre ragyasabb a fejed sodi, le kellene mar cserelni azt a "kisse piszkos" parnahuzatot:)
Sep 03, 2013 16:39:47
Örebro
Sep 03, 2013 16:41:41
haha es ismet piros kabat, narancs nadrag:) gusztustalan ez a nösteny tehen!nem csodalom, hogy csak cigany kurogatta.
Sep 03, 2013 16:41:41
Csak egy olvasó
(
x9)
Sep 03, 2013 16:42:50
x9)
Sep 03, 2013 16:42:50
Sneci, mit csinálsz a jobb kezeddel az asztal alatt? Á, inkább nem szeretném tudni...
<img src="https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1237155_10201948551663254_2036448883_n.jpg" alt="1237155_10201948551663254_2036448883_n.j" />
<img src="https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1237155_10201948551663254_2036448883_n.jpg" alt="1237155_10201948551663254_2036448883_n.j" />
Sep 03, 2013 16:42:50
Örebro
Sep 03, 2013 16:44:16
egyre nagyobb a res a 2 metszö fogad között naci! lassan ki fog hullani!
Sep 03, 2013 16:44:16
Karalábé Hadnagy
(
x30)
Sep 03, 2013 16:47:52
x30)
Sep 03, 2013 16:47:52
Ha majd minden adat meg lesz már a Balogh-dossziéhoz, mindenképp el kell küldeni a Kurucnak, az SZKR-nek és a társaiknak. Egy jól összerakott cikk kell, ami a Balogh jobb kezeként működő krónikás szerepére is részletesen kitér, hogy a szerkesztők egy copy-paste után már nyomhassák is a címlapra.
Sep 03, 2013 16:47:52
Csak egy olvasó
(
x9)
Sep 03, 2013 16:48:24
x9)
Sep 03, 2013 16:48:24
<div class="quote"><div class="author">-</div><div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div><div class="quote"><div class="author">iThroll</div>Kiss Endre Farkas
2 perce
Na, elhárult a veszély. Eszter attól félt, valamilyen csapda készül ellene, és le akarják őt tartóztatni, amiért holnap az orosz követségre szervez küldöttséget Szíria ügyében, de kiderült, hogy csak egy lopott telefon után nyomoznak a tatabányai rendőrök, amibe valahogy egy olyan SIM-kártya került, amit ő régebben ajándékozott valakinek. — vele: Eszter Fórizs</div>
Ugyan nem vagyok tisztában teljesen a rendőri eljárások menetével, de miért kellett Fórizsnak hirtelenjében lemennie a tatabányai rendőrségre budapesti lakosként, ha az ő SIM-kártyáját találták meg valakinél? Ilyenkor nem csak kiértesítik első körben a tulajdonost?</div>
A sim már nem az övé volt, gondolom tudni akarta a yard, kinek adta oda, aki volt olyan hülye, hogy lopott telefonba tette.</div>
De ilyen esetben nem azonnal hívják be az embert, hanem valamilyen formában megkeresik előtte, nem? Valami nem kerek nekem ebben az "azonnal Tatabányára kell sietni, lehet, hogy csapdát szerveznek" történetben.
2 perce
Na, elhárult a veszély. Eszter attól félt, valamilyen csapda készül ellene, és le akarják őt tartóztatni, amiért holnap az orosz követségre szervez küldöttséget Szíria ügyében, de kiderült, hogy csak egy lopott telefon után nyomoznak a tatabányai rendőrök, amibe valahogy egy olyan SIM-kártya került, amit ő régebben ajándékozott valakinek. — vele: Eszter Fórizs</div>
Ugyan nem vagyok tisztában teljesen a rendőri eljárások menetével, de miért kellett Fórizsnak hirtelenjében lemennie a tatabányai rendőrségre budapesti lakosként, ha az ő SIM-kártyáját találták meg valakinél? Ilyenkor nem csak kiértesítik első körben a tulajdonost?</div>
A sim már nem az övé volt, gondolom tudni akarta a yard, kinek adta oda, aki volt olyan hülye, hogy lopott telefonba tette.</div>
De ilyen esetben nem azonnal hívják be az embert, hanem valamilyen formában megkeresik előtte, nem? Valami nem kerek nekem ebben az "azonnal Tatabányára kell sietni, lehet, hogy csapdát szerveznek" történetben.
Sep 03, 2013 16:48:24
Béla
Sep 03, 2013 16:49:07
<div class="quote"><div class="author">Örebro</div>egyre nagyobb a res a 2 metszö fogad között naci! lassan ki fog hullani!</div>
Brutális ínysorvadása van. 35 éves korára a fele fogsora ki fog hullani.
Brutális ínysorvadása van. 35 éves korára a fele fogsora ki fog hullani.
Sep 03, 2013 16:49:07
sodi-generátor
Sep 03, 2013 16:57:39
<div class="quote"><div class="author">sodi-generátor</div><div class="quote"><div class="author">Hiénaverő</div>Szánalmas hallani hogy be vagy csicskítva Endre, úgy nyalod bécigány seggét és úgy mosdatod hogy az valami durva. Tényleg megvert?
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8&feature=youtu.be&t=15m3s" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8&feature=youtu.be&t=15m3s</a></div>
Továbbra sem mosdatok senkit. Funkcionális analfabéták vagytok.
Csupán arról beszélek, hogy senki kedvéért nem vagyok hajlandó átköltözni a Balogh Béla-fóbiás ápoltak szigetére :)</div>
Ha nem lennétek funkcionális analfabéták, értenétek, hogy abban a videóban csupán amellett állok ki sziklaszilárdan, ami mellett hasonló esetben MINDIG, KIVÉTEL NÉLKÜL: juszt sem vagyok hajlandó személyes konfliktusokba, egymás ügynöközésébe, hazafiak közti torzsalkodásokba beszállni, mert nehogy má' akkor a cionistáknak és a szarkeverő trolloknak legyen jó.
<b>Éppen ez fáj nektek annyira. Hogy hiába a szarkeverés, engem nem tudtok senki ellen fordítani, semmilyen személyes konfliktusba belerángatni. Juszt sem. </b>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8&feature=youtu.be&t=15m3s" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8&feature=youtu.be&t=15m3s</a></div>
Továbbra sem mosdatok senkit. Funkcionális analfabéták vagytok.
Csupán arról beszélek, hogy senki kedvéért nem vagyok hajlandó átköltözni a Balogh Béla-fóbiás ápoltak szigetére :)</div>
Ha nem lennétek funkcionális analfabéták, értenétek, hogy abban a videóban csupán amellett állok ki sziklaszilárdan, ami mellett hasonló esetben MINDIG, KIVÉTEL NÉLKÜL: juszt sem vagyok hajlandó személyes konfliktusokba, egymás ügynöközésébe, hazafiak közti torzsalkodásokba beszállni, mert nehogy má' akkor a cionistáknak és a szarkeverő trolloknak legyen jó.
<b>Éppen ez fáj nektek annyira. Hogy hiába a szarkeverés, engem nem tudtok senki ellen fordítani, semmilyen személyes konfliktusba belerángatni. Juszt sem. </b>
Sep 03, 2013 16:57:39
Hiénaverő
Sep 03, 2013 17:01:30
Kurvanagy ez a videó, Titán és RGL felkérdezik kocsonyát, aki kőkeményen csicskul, miközben bécigány seggét nyalja és összevissza nyökögve próbál angolnázni:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8&feature=youtu.be&t=1h16m58s" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8&feature=youtu.be&t=1h16m58s</a>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8&feature=youtu.be&t=1h16m58s" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8&feature=youtu.be&t=1h16m58s</a>
Sep 03, 2013 17:01:30
lőcs
Sep 03, 2013 17:04:32
<div class="quote"><div class="author">Hiénaverő</div>Kurvanagy ez a videó, Titán és RGL felkérdezik kocsonyát, aki kőkeményen csicskul, miközben bécigány seggét nyalja és összevissza nyökögve próbál angolnázni:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8&feature=youtu.be&t=1h16m58s" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8&feature=youtu.be&t=1h16m58s</a></div>
ki lehet a videó címében szereplő áruló barát?
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8&feature=youtu.be&t=1h16m58s" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8&feature=youtu.be&t=1h16m58s</a></div>
ki lehet a videó címében szereplő áruló barát?
Sep 03, 2013 17:04:32
Örebro
Sep 03, 2013 17:05:57
Hazudik es a baratai a szemebe mondjak :))
Sep 03, 2013 17:05:57
Örebro
Sep 03, 2013 17:07:20
Mitöl felsz sodi??:)
Sep 03, 2013 17:07:20
Hiénaverő
Sep 03, 2013 17:23:06
Látom megvolt a szokott napi élősködés, spagettis dzsigoló.
<img src="https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1187110_10201948549583202_1010512449_n.jpg" alt="1187110_10201948549583202_1010512449_n.j" /><img src="https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/562329_10201948551703255_528129487_n.jpg" alt="562329_10201948551703255_528129487_n.jpg" />
<img src="https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1187110_10201948549583202_1010512449_n.jpg" alt="1187110_10201948549583202_1010512449_n.j" /><img src="https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/562329_10201948551703255_528129487_n.jpg" alt="562329_10201948551703255_528129487_n.jpg" />
Sep 03, 2013 17:23:06
sodilegnagyobbrajongoja
Sep 03, 2013 17:28:19
Vajon egy ilyen eloskodes hogyan mukodik?
Szabadon valaszthat az etlaprol, vagy megmondja neki Forizs, hogy 2000 Ft a keret?
Szabadon valaszthat az etlaprol, vagy megmondja neki Forizs, hogy 2000 Ft a keret?
Sep 03, 2013 17:28:19
Géntolvaj református
Sep 03, 2013 17:33:07
Vonatjegy Tatabányáig és vissza. Ez eddig két pont. A zellerkrémlevesért és a makaróniért 2-2 pont jár, mert sokkal minőségibb ételek, mint az 1 pontos zsíros kenyér és a koccintós. Ez eddig egy 6 pontos élősködés.
Ceterum censeo: Sodi egy buzi.
Sep 03, 2013 17:33:07
iThroll
(
x1)
Sep 03, 2013 17:34:28
x1)
Sep 03, 2013 17:34:28
<div class="quote"><div class="author">lőcs</div><div class="quote"><div class="author">Hiénaverő</div>Kurvanagy ez a videó, Titán és RGL felkérdezik kocsonyát, aki kőkeményen csicskul, miközben bécigány seggét nyalja és összevissza nyökögve próbál angolnázni:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8&feature=youtu.be&t=1h16m58s" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8&feature=youtu.be&t=1h16m58s</a></div>
ki lehet a videó címében szereplő áruló barát?</div>
hogy alázzák ezt a szart!!? :DDD
titán: "Sodi, részeg vagy, be vagy rúgva!?"
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8&feature=youtu.be&t=1h16m58s" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xnh_cuYneg8&feature=youtu.be&t=1h16m58s</a></div>
ki lehet a videó címében szereplő áruló barát?</div>
hogy alázzák ezt a szart!!? :DDD
titán: "Sodi, részeg vagy, be vagy rúgva!?"
Sep 03, 2013 17:34:28
Hiénaverő
Sep 03, 2013 17:41:20
<div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>Vonatjegy Tatabányáig és vissza. Ez eddig két pont. A zellerkrémlevesért és a makaróniért 2-2 pont jár, mert sokkal minőségibb ételek, mint az 1 pontos zsíros kenyér és a koccintós. Ez eddig egy 6 pontos élősködés.</div>
+1 a kisüveges Pepsi-ért. És hol van még a nap vége, a sör, a bor, a pálinka is befigyelhet még. Lehet hogy összejön a 10/10?
+1 a kisüveges Pepsi-ért. És hol van még a nap vége, a sör, a bor, a pálinka is befigyelhet még. Lehet hogy összejön a 10/10?
Sep 03, 2013 17:41:20
????
Sep 03, 2013 17:41:32
Te vagy a legolcsóbb ügyvéd Endre. Egy tál spagettiért osztogatod a tanácsaidat. Ennyire tartod magad krónikás?
Te tényleg olyan vagy, mint azok a youtube-os bolondok, akik egy százasért fejenállnak a kukában, stb.
Te tényleg olyan vagy, mint azok a youtube-os bolondok, akik egy százasért fejenállnak a kukában, stb.
Sep 03, 2013 17:41:32
Haim
Sep 03, 2013 17:42:13
<div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>Vonatjegy Tatabányáig és vissza. Ez eddig két pont. A zellerkrémlevesért és a makaróniért 2-2 pont jár, mert sokkal minőségibb ételek, mint az 1 pontos zsíros kenyér és a koccintós. Ez eddig egy 6 pontos élősködés.</div>
Reméljük kis tütüke is akadt hozzá,nehogy már csapvizet igyon mint pogi!
Reméljük kis tütüke is akadt hozzá,nehogy már csapvizet igyon mint pogi!
Sep 03, 2013 17:42:13
Haim
Sep 03, 2013 17:44:18
<div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div>Na látod, sneci, tudsz te magadról előnyös "szépvok" képet csinálni:
"Kiss Endre Farkas
29 perce
Ez a kép pár másodperce készült a tatabányai rendőrkapitányságon.
Részletek hamarosan."
<img src="https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1238971_10201947901847009_848582677_n.jpg" alt="1238971_10201947901847009_848582677_n.jp" /></div>
Ez a kép kifejezi sodi igazi lényét. Kibaszott sötét.
"Kiss Endre Farkas
29 perce
Ez a kép pár másodperce készült a tatabányai rendőrkapitányságon.
Részletek hamarosan."
<img src="https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1238971_10201947901847009_848582677_n.jpg" alt="1238971_10201947901847009_848582677_n.jp" /></div>
Ez a kép kifejezi sodi igazi lényét. Kibaszott sötét.
Sep 03, 2013 17:44:18
Rákóczi Petra
Sep 03, 2013 17:46:19
<a href="http://www.youtube.com/user/LiaRasta/discussion" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/user/LiaRasta/discussion</a>
;)
;)
Sep 03, 2013 17:46:19
Karalábé Hadnagy
(
x30)
Sep 03, 2013 17:47:53
x30)
Sep 03, 2013 17:47:53
<div class="quote"><div class="author">????</div>Te vagy a legolcsóbb ügyvéd Endre. Egy tál spagettiért osztogatod a tanácsaidat. Ennyire tartod magad krónikás?
Te tényleg olyan vagy, mint azok a youtube-os bolondok, akik egy százasért fejenállnak a kukában, stb.</div>
Ha a tanácsai értékét is nézzük, akkor talán a legtúlárazottabb ügyvéd Dr. Kocsonya.
Te tényleg olyan vagy, mint azok a youtube-os bolondok, akik egy százasért fejenállnak a kukában, stb.</div>
Ha a tanácsai értékét is nézzük, akkor talán a legtúlárazottabb ügyvéd Dr. Kocsonya.
Sep 03, 2013 17:47:53
-
Sep 03, 2013 17:48:39
<div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div><div class="quote"><div class="author">-</div><div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div><div class="quote"><div class="author">iThroll</div>Kiss Endre Farkas
2 perce
Na, elhárult a veszély. Eszter attól félt, valamilyen csapda készül ellene, és le akarják őt tartóztatni, amiért holnap az orosz követségre szervez küldöttséget Szíria ügyében, de kiderült, hogy csak egy lopott telefon után nyomoznak a tatabányai rendőrök, amibe valahogy egy olyan SIM-kártya került, amit ő régebben ajándékozott valakinek. — vele: Eszter Fórizs</div>
Ugyan nem vagyok tisztában teljesen a rendőri eljárások menetével, de miért kellett Fórizsnak hirtelenjében lemennie a tatabányai rendőrségre budapesti lakosként, ha az ő SIM-kártyáját találták meg valakinél? Ilyenkor nem csak kiértesítik első körben a tulajdonost?</div>
A sim már nem az övé volt, gondolom tudni akarta a yard, kinek adta oda, aki volt olyan hülye, hogy lopott telefonba tette.</div>
De ilyen esetben nem azonnal hívják be az embert, hanem valamilyen formában megkeresik előtte, nem? Valami nem kerek nekem ebben az "azonnal Tatabányára kell sietni, lehet, hogy csapdát szerveznek" történetben.</div>
a rendőrök szeretik a személyes kihallgatást, de normális esetben a lakhelyeden hallgatnak ki és nem rendelnek be Tatabányára.
Lehet hogy fórizs tatabányára van bejelentkezve?
2 perce
Na, elhárult a veszély. Eszter attól félt, valamilyen csapda készül ellene, és le akarják őt tartóztatni, amiért holnap az orosz követségre szervez küldöttséget Szíria ügyében, de kiderült, hogy csak egy lopott telefon után nyomoznak a tatabányai rendőrök, amibe valahogy egy olyan SIM-kártya került, amit ő régebben ajándékozott valakinek. — vele: Eszter Fórizs</div>
Ugyan nem vagyok tisztában teljesen a rendőri eljárások menetével, de miért kellett Fórizsnak hirtelenjében lemennie a tatabányai rendőrségre budapesti lakosként, ha az ő SIM-kártyáját találták meg valakinél? Ilyenkor nem csak kiértesítik első körben a tulajdonost?</div>
A sim már nem az övé volt, gondolom tudni akarta a yard, kinek adta oda, aki volt olyan hülye, hogy lopott telefonba tette.</div>
De ilyen esetben nem azonnal hívják be az embert, hanem valamilyen formában megkeresik előtte, nem? Valami nem kerek nekem ebben az "azonnal Tatabányára kell sietni, lehet, hogy csapdát szerveznek" történetben.</div>
a rendőrök szeretik a személyes kihallgatást, de normális esetben a lakhelyeden hallgatnak ki és nem rendelnek be Tatabányára.
Lehet hogy fórizs tatabányára van bejelentkezve?
Sep 03, 2013 17:48:39
Molnár Fucks Endre
Sep 03, 2013 17:51:52
<div class="quote"><div class="author">Örebro</div>egyre nagyobb a res a 2 metszö fogad között naci! lassan ki fog hullani!</div>
Sodi fogselyme a Volga vontatókötele.
Sodi fogselyme a Volga vontatókötele.
Sep 03, 2013 17:51:52
jude
Sep 03, 2013 17:53:50
Azt figyeltétek, hogy snecin változott a ruha?
A rendőrség előtt fehér póló( Sherlock Porks kedvéért : poló), később pedig ing. És az ing alatt nem látszik, hogy ott lenne a póló (poló).
A rendőrség előtt fehér póló( Sherlock Porks kedvéért : poló), később pedig ing. És az ing alatt nem látszik, hogy ott lenne a póló (poló).
Sep 03, 2013 17:53:50
jude
Sep 03, 2013 17:54:50
Sodi, nézted a meszet a sínpárok között?
Tatabányán elütött a vonat egy embert, épp az állomásnál.
Most délután.
Tatabányán elütött a vonat egy embert, épp az állomásnál.
Most délután.
Sep 03, 2013 17:54:50
snecigeci
(
x44)
Sep 03, 2013 18:10:41
x44)
Sep 03, 2013 18:10:41
ZSoDI, tatabányára menet beugrasz apádhoz?
* paródiarovat *
She was a dude.
* paródiarovat *
Sep 03, 2013 18:10:41
iThroll
(
x1)
Sep 03, 2013 18:14:51
x1)
Sep 03, 2013 18:14:51
<s>Zsodi!</s> párdon, használjuk a valódi zsidó neved, tehát Sodi!
nem érzed magad (újfent) idiótának, hogy egy piti rendőri eljárás mögött megint háttérhatalmi összeesküvést sejtettetek? ennyire idióta és balek vagy?
-- előzőt töröljétek plíz---
nem érzed magad (újfent) idiótának, hogy egy piti rendőri eljárás mögött megint háttérhatalmi összeesküvést sejtettetek? ennyire idióta és balek vagy?
-- előzőt töröljétek plíz---
Sep 03, 2013 18:14:51
sodi-generátor
Sep 03, 2013 18:18:42
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>ZSoDI, tatabányára menet beugrasz apádhoz?
* paródiarovat *</div>
Nincsen apám, se anyám, se Istenem... viszont most tekerek egy emberes cigit LOL XD
* paródiarovat *</div>
Nincsen apám, se anyám, se Istenem... viszont most tekerek egy emberes cigit LOL XD
Sep 03, 2013 18:18:42
Haim
Sep 03, 2013 18:21:55
<div class="quote"><div class="author">iThroll</div><s>Zsodi!</s> párdon, használjuk a valódi zsidó neved, tehát Sodi!
nem érzed magad (újfent) idiótának, hogy egy piti rendőri eljárás mögött megint háttérhatalmi összeesküvést sejtettetek? ennyire idióta és balek vagy?
-- előzőt töröljétek plíz---</div>
Sodi ma kajált, hahó! Emberi kosztot kapott, elsőosztályú élősködés volt, hol nem szarja ő le,hogy milyen indokkal hívták el, ha 2 fogásos menü a vége?!
Ebéd a morál előtt, hahó!
nem érzed magad (újfent) idiótának, hogy egy piti rendőri eljárás mögött megint háttérhatalmi összeesküvést sejtettetek? ennyire idióta és balek vagy?
-- előzőt töröljétek plíz---</div>
Sodi ma kajált, hahó! Emberi kosztot kapott, elsőosztályú élősködés volt, hol nem szarja ő le,hogy milyen indokkal hívták el, ha 2 fogásos menü a vége?!
Ebéd a morál előtt, hahó!
Sep 03, 2013 18:21:55
Csak egy olvasó
(
x9)
Sep 03, 2013 18:23:22
x9)
Sep 03, 2013 18:23:22
Aham, így már kezd tisztulni a kép:
"Kiss Endre Farkas
4 perce
Éppen Tatabánya Mésztelepen politizál Eszter a helyiekkel.
Én unatkozom, de egyszer majd csak hazajutok.
Tetszik · Megosztom"
Csak nem valamelyik mésztelepi rokon akasztotta össze a bajszát a rendőrséggel, akit azonnal ki kellett váltani? Ennek már több értelme lenne, mint a SIM-kártya miatti ugrasztásnak.
"Kiss Endre Farkas
4 perce
Éppen Tatabánya Mésztelepen politizál Eszter a helyiekkel.
Én unatkozom, de egyszer majd csak hazajutok.
Tetszik · Megosztom"
Csak nem valamelyik mésztelepi rokon akasztotta össze a bajszát a rendőrséggel, akit azonnal ki kellett váltani? Ennek már több értelme lenne, mint a SIM-kártya miatti ugrasztásnak.
Sep 03, 2013 18:23:22
Karalábé Hadnagy
(
x30)
Sep 03, 2013 18:23:55
x30)
Sep 03, 2013 18:23:55
Aki személyesen szeretne munkát ajánlani Pappúcsós Tőrpének, ezen a címen keresse (ha még nem tették ki a szűrét): 1151 Budapest, Felsőkert utca 3
Lehet, hogy nem ez a hivatalos cím, de a Google Maps itt jelöli azt a sorompóval elzárt útat, ami a tanyához vezet.
Lehet, hogy nem ez a hivatalos cím, de a Google Maps itt jelöli azt a sorompóval elzárt útat, ami a tanyához vezet.
Sep 03, 2013 18:23:55
Csak egy olvasó
(
x9)
Sep 03, 2013 18:25:25
x9)
Sep 03, 2013 18:25:25
Amúgy sneci, hogyhogy unod a politizálást, ha állításod szerint ez az egyetlen téma, amiben el tudnál beszélgetni egy lánnyal? Ha már ezt az egy témát is unod, akkor miről akarsz beszélgetni?
Sep 03, 2013 18:25:25
Haim
Sep 03, 2013 18:26:33
<div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div>Aham, így már kezd tisztulni a kép:
"Kiss Endre Farkas
4 perce
Éppen Tatabánya Mésztelepen politizál Eszter a helyiekkel.
Én unatkozom, de egyszer majd csak hazajutok.
Tetszik · Megosztom"
Csak nem valamelyik mésztelepi rokon akasztotta össze a bajszát a rendőrséggel, akit azonnal ki kellett váltani? Ennek már több értelme lenne, mint a SIM-kártya miatti ugrasztásnak.</div>
Szerintem lenyom egy unaloműző masztit.
"Kiss Endre Farkas
4 perce
Éppen Tatabánya Mésztelepen politizál Eszter a helyiekkel.
Én unatkozom, de egyszer majd csak hazajutok.
Tetszik · Megosztom"
Csak nem valamelyik mésztelepi rokon akasztotta össze a bajszát a rendőrséggel, akit azonnal ki kellett váltani? Ennek már több értelme lenne, mint a SIM-kártya miatti ugrasztásnak.</div>
Szerintem lenyom egy unaloműző masztit.
Sep 03, 2013 18:26:33
sodi-generátor
Sep 03, 2013 18:26:42
<div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div>Aham, így már kezd tisztulni a kép:
"Kiss Endre Farkas
4 perce
Éppen Tatabánya Mésztelepen politizál Eszter a helyiekkel.
Én unatkozom, de egyszer majd csak hazajutok.
Tetszik · Megosztom"
Csak nem valamelyik mésztelepi rokon akasztotta össze a bajszát a rendőrséggel, akit azonnal ki kellett váltani? Ennek már több értelme lenne, mint a SIM-kártya miatti ugrasztásnak.</div>
Mésztelepi cigánybűnözők ügyeit intézni IGENIS hazafias dolog. Juszt is az.
"Kiss Endre Farkas
4 perce
Éppen Tatabánya Mésztelepen politizál Eszter a helyiekkel.
Én unatkozom, de egyszer majd csak hazajutok.
Tetszik · Megosztom"
Csak nem valamelyik mésztelepi rokon akasztotta össze a bajszát a rendőrséggel, akit azonnal ki kellett váltani? Ennek már több értelme lenne, mint a SIM-kártya miatti ugrasztásnak.</div>
Mésztelepi cigánybűnözők ügyeit intézni IGENIS hazafias dolog. Juszt is az.
Sep 03, 2013 18:26:42
sodilegnagyobbrajongoja
Sep 03, 2013 18:42:12
Amikor olvastam, hogy Tatabanya, mindjart tudtam, hogy a mesztelepiek vannak a dologban.
Forizs adott valamelyikuknek egy SIM-kartyat, azt meg megtalaltak egy lopott telefonban. Ki hitte volna.
Forizs adott valamelyikuknek egy SIM-kartyat, azt meg megtalaltak egy lopott telefonban. Ki hitte volna.
Sep 03, 2013 18:42:12
sodilegnagyobbrajongoja
Sep 03, 2013 18:43:29
<div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div>Aham, így már kezd tisztulni a kép:
"Kiss Endre Farkas
4 perce
Éppen Tatabánya Mésztelepen politizál Eszter a helyiekkel.
Én unatkozom, de egyszer majd csak hazajutok.
Tetszik · Megosztom"
Csak nem valamelyik mésztelepi rokon akasztotta össze a bajszát a rendőrséggel, akit azonnal ki kellett váltani? Ennek már több értelme lenne, mint a SIM-kártya miatti ugrasztásnak.</div>
Na ebbol csunya beugas lesz a vegere.
"Kiss Endre Farkas
4 perce
Éppen Tatabánya Mésztelepen politizál Eszter a helyiekkel.
Én unatkozom, de egyszer majd csak hazajutok.
Tetszik · Megosztom"
Csak nem valamelyik mésztelepi rokon akasztotta össze a bajszát a rendőrséggel, akit azonnal ki kellett váltani? Ennek már több értelme lenne, mint a SIM-kártya miatti ugrasztásnak.</div>
Na ebbol csunya beugas lesz a vegere.
Sep 03, 2013 18:43:29
sodilegnagyobbrajongoja
Sep 03, 2013 18:55:15
beugas = berugas
Sep 03, 2013 18:55:15
-
Sep 03, 2013 19:11:00
<div class="quote"><div class="author">Karalábé Hadnagy</div>Aki személyesen szeretne munkát ajánlani Pappúcsós Tőrpének, ezen a címen keresse (ha még nem tették ki a szűrét): 1151 Budapest, Felsőkert utca 3
Lehet, hogy nem ez a hivatalos cím, de a Google Maps itt jelöli azt a sorompóval elzárt útat, ami a tanyához vezet.</div>
Micsoda minőségi hely lehet. Ez az a szemétdomb, ahol a Hermánnal közös videót készítették?
Lehet, hogy nem ez a hivatalos cím, de a Google Maps itt jelöli azt a sorompóval elzárt útat, ami a tanyához vezet.</div>
Micsoda minőségi hely lehet. Ez az a szemétdomb, ahol a Hermánnal közös videót készítették?
Sep 03, 2013 19:11:00
Karalábé Hadnagy
(
x30)
Sep 03, 2013 19:16:17
x30)
Sep 03, 2013 19:16:17
<div class="quote"><div class="author">-</div>Micsoda minőségi hely lehet. Ez az a szemétdomb, ahol a Hermánnal közös videót készítették?</div>
Igen, ez. A Tripadvisor-ön még nincs fenn a hely, de ami késik, nem múlik.
Igen, ez. A Tripadvisor-ön még nincs fenn a hely, de ami késik, nem múlik.
Sep 03, 2013 19:16:17
Sodi generátor #23
Sep 03, 2013 19:21:21
<div class="quote"><div class="author">Karalábé Hadnagy</div>Aki személyesen szeretne munkát ajánlani Pappúcsós Tőrpének, ezen a címen keresse (ha még nem tették ki a szűrét): 1151 Budapest, Felsőkert utca 3
Lehet, hogy nem ez a hivatalos cím, de a Google Maps itt jelöli azt a sorompóval elzárt útat, ami a tanyához vezet.</div>
Szép lenne itt, hogyha lenne aszfalt. Ilyen kedves, békés utca. Tiszta itt a levegő. Kicsit poros, dehát az aszfaltozás segítene. Hangulatos itt. Kis, falusi hangulat. Nincs itt semmi probléma, csak a társadalmi feszültségek. Azok vannak.
Lehet, hogy nem ez a hivatalos cím, de a Google Maps itt jelöli azt a sorompóval elzárt útat, ami a tanyához vezet.</div>
Szép lenne itt, hogyha lenne aszfalt. Ilyen kedves, békés utca. Tiszta itt a levegő. Kicsit poros, dehát az aszfaltozás segítene. Hangulatos itt. Kis, falusi hangulat. Nincs itt semmi probléma, csak a társadalmi feszültségek. Azok vannak.
Sep 03, 2013 19:21:21
Haim
Sep 03, 2013 19:33:55
Sodi, ha már online vagy, üdvözöld az úrhölgyet is a trollok nevében!
Sep 03, 2013 19:33:55
Emil
Sep 03, 2013 19:46:37
Fingócikám, képzeld, mi történt velem.
Csatlakoztam egy facebook-oldalhoz szerkesztőnek. A dolog öt napja indult, és bár lehetne jobb is, most háromszáz felett jár a kedvelők száma, ami az egyre sűrűbb bejegyzések miatt még ma este felmegy 6-700-ig. Ez tudod, miért van? Mert vannak barátaim, akik már jóarcságból is nyomnak egy like-ot, hiszen szeretik azt, amit és ahogyan csinálok.
A te ustream-szarjaidat hányan is nézik?
*fingoshergelés*
Csatlakoztam egy facebook-oldalhoz szerkesztőnek. A dolog öt napja indult, és bár lehetne jobb is, most háromszáz felett jár a kedvelők száma, ami az egyre sűrűbb bejegyzések miatt még ma este felmegy 6-700-ig. Ez tudod, miért van? Mert vannak barátaim, akik már jóarcságból is nyomnak egy like-ot, hiszen szeretik azt, amit és ahogyan csinálok.
A te ustream-szarjaidat hányan is nézik?
*fingoshergelés*
Sep 03, 2013 19:46:37
Laci
Sep 03, 2013 19:49:43
Szerintem sneci most vastagon szarik az összes gúnyolódásra, hiszen a tele has, őt igazolja :))
Sep 03, 2013 19:49:43
Sodi generátor #23
Sep 03, 2013 20:01:52
<div class="quote"><div class="author">Emil</div>Fingócikám, képzeld, mi történt velem.
Csatlakoztam egy facebook-oldalhoz szerkesztőnek. A dolog öt napja indult, és bár lehetne jobb is, most háromszáz felett jár a kedvelők száma, ami az egyre sűrűbb bejegyzések miatt még ma este felmegy 6-700-ig. Ez tudod, miért van? Mert vannak barátaim, akik már jóarcságból is nyomnak egy like-ot, hiszen szeretik azt, amit és ahogyan csinálok.
A te ustream-szarjaidat hányan is nézik?
*fingoshergelés*</div>
Nos, az van, hogy ha olcsó népszerűségre vágynék, én is nyithatnék egy FB-oldalt a faszverő videóimnak, de... várjunk csak!
Na meló, csá!
Csatlakoztam egy facebook-oldalhoz szerkesztőnek. A dolog öt napja indult, és bár lehetne jobb is, most háromszáz felett jár a kedvelők száma, ami az egyre sűrűbb bejegyzések miatt még ma este felmegy 6-700-ig. Ez tudod, miért van? Mert vannak barátaim, akik már jóarcságból is nyomnak egy like-ot, hiszen szeretik azt, amit és ahogyan csinálok.
A te ustream-szarjaidat hányan is nézik?
*fingoshergelés*</div>
Nos, az van, hogy ha olcsó népszerűségre vágynék, én is nyithatnék egy FB-oldalt a faszverő videóimnak, de... várjunk csak!
Na meló, csá!
Sep 03, 2013 20:01:52
sodilegnagyobbrajongoja
(
x16)
Sep 03, 2013 20:07:58
x16)
Sep 03, 2013 20:07:58
Endre, hogy áll a nyolc munkaóra ma?
Amíg a felnőttek politizálnak a konyhában, te remélem gányolsz szorgosan a kisszobában!
Sodi: Már az is kisebb kaland lenne, ha el kellene mennem a vásárcsarnokba három kiló burgonyáért
Amíg a felnőttek politizálnak a konyhában, te remélem gányolsz szorgosan a kisszobában!
Sep 03, 2013 20:07:58
Géntolvaj református
Sep 03, 2013 20:29:32
Aszad Elnök Urat még mindig nem picsázták el? Pedig már alig várom, hogy Sodi sírva fakadjon, amiért a gonosz zsidók bántják a szerelmét.
Ceterum censeo: Sodi egy buzi.
Sep 03, 2013 20:29:32
SoDI-generátor
Sep 03, 2013 20:35:21
<div class="quote"><div class="author">sodilegnagyobbrajongoja</div>Endre, hogy áll a nyolc munkaóra ma?
Amíg a felnőttek politizálnak a konyhában, te remélem gányolsz szorgosan a kisszobában!</div>
Ilyen szoros napirendbe mint az enyém, ez nem fér bele, különben is napi 8 óránál sokkal többet dolgozom a nemzetért.
Amíg a felnőttek politizálnak a konyhában, te remélem gányolsz szorgosan a kisszobában!</div>
Ilyen szoros napirendbe mint az enyém, ez nem fér bele, különben is napi 8 óránál sokkal többet dolgozom a nemzetért.
Sep 03, 2013 20:35:21
Haim
Sep 03, 2013 20:43:26
<div class="quote"><div class="author">sodilegnagyobbrajongoja</div>Endre, hogy áll a nyolc munkaóra ma?
Amíg a felnőttek politizálnak a konyhában, te remélem gányolsz szorgosan a kisszobában!</div>
Amit a kisszobában művel arról inkább nem beszélnék. Szerintem most becstelenít meg egy szobát a pitonjával.
Sodi, vendégségben ki szoktad verni vagy visszafogod magadat?
Amíg a felnőttek politizálnak a konyhában, te remélem gányolsz szorgosan a kisszobában!</div>
Amit a kisszobában művel arról inkább nem beszélnék. Szerintem most becstelenít meg egy szobát a pitonjával.
Sodi, vendégségben ki szoktad verni vagy visszafogod magadat?
Sep 03, 2013 20:43:26
70 látogató online.
A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™


most van a 3 napos kappanos éhségsztrájk orbán házánál. menj oda egy csomó kajával, aztán kezdj el részegen, ordítozva tényfeltárni!</div>
á, tudod, hogy én úriember vagyok, nem vegyülök ilyen csürhe közé)))))))</div>
ezt a kis tündérkét nem akarod kipróbálni? <a href="http://www.beszamolok.com/lap/szexpartner/index.php?lid=194119&htelefon=+36-70-204-9322&nev=M%C3%B3ni19" rel="nofollow" target="_blank">http://www.beszamolok.com/lap/szexpartner/index.php?lid=194119&htelefon=+36-70-204-9322&nev=M%C3%B3ni19</a>