tigris
Sep 04, 2013 13:24:49
Mi van recskaboy, milyen érzés a végrehajtók faszát szopkodni?
egy magyar tanárembert küldesz az utcára?
egy magyar tanárembert küldesz az utcára?
Sep 04, 2013 13:24:49
snecigeci
(
x44)
Sep 04, 2013 13:25:42
x44)
Sep 04, 2013 13:25:42
sneci, ha eltűnik az adósságod, mehetsz dolgozni! ezután nem fognak semmit levonni a béredből. hát nem nagyszerű?
She was a dude.
Sep 04, 2013 13:25:42
snecigeci
(
x44)
Sep 04, 2013 13:26:22
x44)
Sep 04, 2013 13:26:22
a trollok felcsatolták a púpodra az angyalszárnyat, Hahó!!!
She was a dude.
Sep 04, 2013 13:26:22
Csak egy olvasó
(
x9)
Sep 04, 2013 13:28:14
x9)
Sep 04, 2013 13:28:14
A nép visszasírta a vezetőt, aki le akart mondani:
"Balogh Béla
56 perce, Érd környékén
VELETEK EGYÜTT TOVÁBB!
Az elmúlt napok alatt volt időm átgondolni mindent. Ez alatt a néhány nap alatt igen sok embertől kaptam biztatást, bátorítást. Eltekintve néhány rosszakarótól 200 ember biztatott, hogy folytassam.
Köszönöm mindenkinek a lelkes szavakat, hogy ennyien mellém álltak. Úgy döntöttem maradok és harcolok tovább. Sem ezeket az embereket, sem a Koppány csoportokat nem hagyhatom cserben.
Ez a pár nap sok mindenre jó volt. Megbizonyosodhattam kik állnak mellettem és kik akarják szétverni a csoportot. Kik azok, akik sunnyognak és kik azok, akik egyenesek voltak.
A tőletek kapott felhatalmazással a Koppány csoportot átszervezem. Rendet teszünk sorainkban, hogy az eddigieknél is hatékonyabbak lehessünk. Első lépésként (bár már korábban kiléptünk) hivatalosan is bejelentem az Otthonvédelmi Tanácsból való kilépésünket, amely egy logó mögé dugta el a Koppány csoportot és politikai síkra próbálta terelni. Második lépésként összehívom a Koppány csoportokat és meghatározunk egy még radikálisabb fellépést.
A Koppány csoport továbbra is megmarad szigorúan civil csoportnak. Továbbra sem kívánunk pártpolitikai síkra lépni, de erről hamarosan bővebben szeretnék írni."
"Balogh Béla
56 perce, Érd környékén
VELETEK EGYÜTT TOVÁBB!
Az elmúlt napok alatt volt időm átgondolni mindent. Ez alatt a néhány nap alatt igen sok embertől kaptam biztatást, bátorítást. Eltekintve néhány rosszakarótól 200 ember biztatott, hogy folytassam.
Köszönöm mindenkinek a lelkes szavakat, hogy ennyien mellém álltak. Úgy döntöttem maradok és harcolok tovább. Sem ezeket az embereket, sem a Koppány csoportokat nem hagyhatom cserben.
Ez a pár nap sok mindenre jó volt. Megbizonyosodhattam kik állnak mellettem és kik akarják szétverni a csoportot. Kik azok, akik sunnyognak és kik azok, akik egyenesek voltak.
A tőletek kapott felhatalmazással a Koppány csoportot átszervezem. Rendet teszünk sorainkban, hogy az eddigieknél is hatékonyabbak lehessünk. Első lépésként (bár már korábban kiléptünk) hivatalosan is bejelentem az Otthonvédelmi Tanácsból való kilépésünket, amely egy logó mögé dugta el a Koppány csoportot és politikai síkra próbálta terelni. Második lépésként összehívom a Koppány csoportokat és meghatározunk egy még radikálisabb fellépést.
A Koppány csoport továbbra is megmarad szigorúan civil csoportnak. Továbbra sem kívánunk pártpolitikai síkra lépni, de erről hamarosan bővebben szeretnék írni."
Sep 04, 2013 13:28:14
Karalábé Hadnagy
(
x30)
Sep 04, 2013 13:29:38
x30)
Sep 04, 2013 13:29:38
<div class="quote"><div class="author">Slim Shady</div><a href="http://www.youtube.com/watch?v=Kww0YEfGHI4&feature=youtu.be&t=12m5s" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Kww0YEfGHI4&feature=youtu.be&t=12m5s</a>
sodi elereszt egy igencsak hangos galambot :D</div>
Részlet a Snecológiai Szemle készülő számából:
"Legújabb kutatásaink alapján egyértelműen kijelenthetjük, hogy az egyed szellentése társaságban szándékos: ezzel jelzi az aktuális gazdatest számára, hogy elérkezettnek látja az ebédidőt."
sodi elereszt egy igencsak hangos galambot :D</div>
Részlet a Snecológiai Szemle készülő számából:
"Legújabb kutatásaink alapján egyértelműen kijelenthetjük, hogy az egyed szellentése társaságban szándékos: ezzel jelzi az aktuális gazdatest számára, hogy elérkezettnek látja az ebédidőt."
Sep 04, 2013 13:29:38
Hiénaverő
Sep 04, 2013 13:30:22
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>a batali adótartozása (és ezzel a beltag fingóczié) havonta kb. 75 ezerrel növekszik, úgyhogy még soká lesz itt szabadság. de azt mondta, hogy ő kivonult a rendszerből, tehát semmi gond.</div>
Ja tényleg, gratulálok balfasz, hogy még azt se szüntetted meg. Szart se csinálsz egész nap, és erre se vagy képes, hát meg is érdemled a szopást.
Ja tényleg, gratulálok balfasz, hogy még azt se szüntetted meg. Szart se csinálsz egész nap, és erre se vagy képes, hát meg is érdemled a szopást.
Sep 04, 2013 13:30:22
gennyes féregzsidó
(
x48)
Sep 04, 2013 13:30:40
x48)
Sep 04, 2013 13:30:40
ne aggódj fingóczi, hogy a trollok ármánykodása miatt eltűnik a kis extra jövedelmed amiből dőzsöltél, hiszen most már a tényleges felpörgés is meghozza a hatását. tedd ki az excelt!
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
Sep 04, 2013 13:30:40
snecigeci
(
x44)
Sep 04, 2013 13:31:42
x44)
Sep 04, 2013 13:31:42
Mit számít havi 20 ezer, amikor a shaját mhegoldás okádja a milliókat Jövő héttől?
She was a dude.
Sep 04, 2013 13:31:42
sodi-generátor
Sep 04, 2013 13:32:10
<div class="quote"><div class="author">tigris</div>Mi van recskaboy, milyen érzés a végrehajtók faszát szopkodni?
egy magyar tanárembert küldesz az utcára?</div>
A rendszer illegitim, de a túlélés érdekében néha, ha csak nyomokban is, de kénytelenek vagyunk úgy tenni, mintha legitim lenne.
egy magyar tanárembert küldesz az utcára?</div>
A rendszer illegitim, de a túlélés érdekében néha, ha csak nyomokban is, de kénytelenek vagyunk úgy tenni, mintha legitim lenne.
Sep 04, 2013 13:32:10
snecigeci
(
x44)
Sep 04, 2013 13:32:35
x44)
Sep 04, 2013 13:32:35
Mától szabad ember vagy, sodikám. Hadd gratuláljak elsőként ehhez. Most pedig lapozd fel az Expresszt az álláshirdetéseknél.
She was a dude.
Sep 04, 2013 13:32:35
gennyes féregzsidó
(
x48)
Sep 04, 2013 13:34:47
x48)
Sep 04, 2013 13:34:47
<div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div>A nép visszasírta a vezetőt, aki le akart mondani:
"Balogh Béla
56 perce, Érd környékén
VELETEK EGYÜTT TOVÁBB!
Az elmúlt napok alatt volt időm átgondolni mindent. Ez alatt a néhány nap alatt igen sok embertől kaptam biztatást, bátorítást. Eltekintve néhány rosszakarótól 200 ember biztatott, hogy folytassam.
Köszönöm mindenkinek a lelkes szavakat, hogy ennyien mellém álltak. Úgy döntöttem maradok és harcolok tovább. Sem ezeket az embereket, sem a Koppány csoportokat nem hagyhatom cserben.
Ez a pár nap sok mindenre jó volt. Megbizonyosodhattam kik állnak mellettem és kik akarják szétverni a csoportot. Kik azok, akik sunnyognak és kik azok, akik egyenesek voltak.
A tőletek kapott felhatalmazással a Koppány csoportot átszervezem. Rendet teszünk sorainkban, hogy az eddigieknél is hatékonyabbak lehessünk. Első lépésként (bár már korábban kiléptünk) hivatalosan is bejelentem az Otthonvédelmi Tanácsból való kilépésünket, amely egy logó mögé dugta el a Koppány csoportot és politikai síkra próbálta terelni. Második lépésként összehívom a Koppány csoportokat és meghatározunk egy még radikálisabb fellépést.
A Koppány csoport továbbra is megmarad szigorúan civil csoportnak. Továbbra sem kívánunk pártpolitikai síkra lépni, de erről hamarosan bővebben szeretnék írni."</div>
ez fasza. minden kappanos fellépésnél lehet tolvajozni bécigányt. annyi tényfeltárás, magyarázókártya osztogatás lesz itt, hogy majd nem győzik kapkodni a fejüket!
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
"Balogh Béla
56 perce, Érd környékén
VELETEK EGYÜTT TOVÁBB!
Az elmúlt napok alatt volt időm átgondolni mindent. Ez alatt a néhány nap alatt igen sok embertől kaptam biztatást, bátorítást. Eltekintve néhány rosszakarótól 200 ember biztatott, hogy folytassam.
Köszönöm mindenkinek a lelkes szavakat, hogy ennyien mellém álltak. Úgy döntöttem maradok és harcolok tovább. Sem ezeket az embereket, sem a Koppány csoportokat nem hagyhatom cserben.
Ez a pár nap sok mindenre jó volt. Megbizonyosodhattam kik állnak mellettem és kik akarják szétverni a csoportot. Kik azok, akik sunnyognak és kik azok, akik egyenesek voltak.
A tőletek kapott felhatalmazással a Koppány csoportot átszervezem. Rendet teszünk sorainkban, hogy az eddigieknél is hatékonyabbak lehessünk. Első lépésként (bár már korábban kiléptünk) hivatalosan is bejelentem az Otthonvédelmi Tanácsból való kilépésünket, amely egy logó mögé dugta el a Koppány csoportot és politikai síkra próbálta terelni. Második lépésként összehívom a Koppány csoportokat és meghatározunk egy még radikálisabb fellépést.
A Koppány csoport továbbra is megmarad szigorúan civil csoportnak. Továbbra sem kívánunk pártpolitikai síkra lépni, de erről hamarosan bővebben szeretnék írni."</div>
ez fasza. minden kappanos fellépésnél lehet tolvajozni bécigányt. annyi tényfeltárás, magyarázókártya osztogatás lesz itt, hogy majd nem győzik kapkodni a fejüket!
Sep 04, 2013 13:34:47
gennyes féregzsidó
(
x48)
Sep 04, 2013 13:36:12
x48)
Sep 04, 2013 13:36:12
fingóczi, kiszámolod, hogy a lefoglalt követelésből hány lélegeztető gépet lehet venni?
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
Sep 04, 2013 13:36:12
Csak egy olvasó
(
x9)
Sep 04, 2013 13:39:21
x9)
Sep 04, 2013 13:39:21
Viszont a tanszéki könyvtárba nem ártana lassan egy Balogh-magyar szótár sem, mert nem mindig sikerül dekódolni, mire gondolt:
"Összefogunk mindenkivel, ha velünk tart egy keményebb fellépésben. Emberek. Kinek van ideje <b>papacskodni</b>?"
"Te <b>nagyon manus</b> Rita."
"Összefogunk mindenkivel, ha velünk tart egy keményebb fellépésben. Emberek. Kinek van ideje <b>papacskodni</b>?"
"Te <b>nagyon manus</b> Rita."
Sep 04, 2013 13:39:21
sodi-generátor
Sep 04, 2013 13:39:32
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>A végrehajtók betiltása érdekében tüntetett a púpos, de azért csak lájtosan, nehogy tényleg betiltsák őket, mert akkor elesik a pénzétől. LOL.</div>
<b>Még Titánnal is pontosan erről vitatkoztam.</b>
Arról, hogy bár a rendszer illegitim és szemét, megengedhető-e, hogy a túlélés érdekében, ha csak nyomokban is, de tessék-lássék elismerjük a létét. Titán ez alól a kérdés alól úgy bújt ki, hogy kimenekült Brazíliába, én viszont azt mondom, hogy áldjon, vagy verjen sors keze. Ilyen nagyon egyszerű ez.
<b>Még Titánnal is pontosan erről vitatkoztam.</b>
Arról, hogy bár a rendszer illegitim és szemét, megengedhető-e, hogy a túlélés érdekében, ha csak nyomokban is, de tessék-lássék elismerjük a létét. Titán ez alól a kérdés alól úgy bújt ki, hogy kimenekült Brazíliába, én viszont azt mondom, hogy áldjon, vagy verjen sors keze. Ilyen nagyon egyszerű ez.
Sep 04, 2013 13:39:32
gennyes féregzsidó
(
x48)
Sep 04, 2013 13:42:54
x48)
Sep 04, 2013 13:42:54
fingóczi, te egy igazi hazafi vagy. igaz, hogy kerülő úton, de az egész örökségedet odaadtad a hazádnak. persze ehhez kellett a trollok felajánlása is, mert hezitáltál magadtól megtenni. de minden jó ha a vége jó, igaz?
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
Sep 04, 2013 13:42:54
snecigeci
(
x44)
Sep 04, 2013 13:43:46
x44)
Sep 04, 2013 13:43:46
Sodi lesz az a koppányos beépített ember.
Béla tud róla, hogy a púpos végrehajtókkal üzletel?
She was a dude.
Béla tud róla, hogy a púpos végrehajtókkal üzletel?
Sep 04, 2013 13:43:46
Trú Hazaffy
Sep 04, 2013 13:46:52
* leköpi a sumákoló diákhitelbűnözőt *
Sep 04, 2013 13:46:52
tigris
Sep 04, 2013 13:51:02
kurvanagy ez az egész
sodi napi programja.
10.00: ébredés
10.10: aaron oldalának meglátogatása
10.12: a buzik fenyegetése a kurucon
10.22: buziellenes viccek megosztása a facen
10.35: fuck hot boys oldal felkeresése
11.00: indulás a koppányos tüntetésre
11.25: tütüke bélával
11.30: vonulás a végrehajtóhoz, kurvaanyázás
12.00: tütüke
12.30: irány a vgrehajtó.
sodi napi programja.
10.00: ébredés
10.10: aaron oldalának meglátogatása
10.12: a buzik fenyegetése a kurucon
10.22: buziellenes viccek megosztása a facen
10.35: fuck hot boys oldal felkeresése
11.00: indulás a koppányos tüntetésre
11.25: tütüke bélával
11.30: vonulás a végrehajtóhoz, kurvaanyázás
12.00: tütüke
12.30: irány a vgrehajtó.
Sep 04, 2013 13:51:02
szpítsopp
Sep 04, 2013 13:53:02
<i>Balogh Béla ÚJ FOKOZATRA KAPCSOLUNK. MI LESZÜNK A "BANKVADÁSZ".</i>
Bejött neki a vadászat, úgy látszik :D
Bejött neki a vadászat, úgy látszik :D
Sep 04, 2013 13:53:02
Hitvány Patkány
Sep 04, 2013 14:00:46
A legszebb az egészben, hogy nem tudja világgá kürtölni a fájdalmát, mert Marci és a gazdatestek a dőzsölésért, a kappanok a végrehajtásért, a jobbikosok meg a judaika múzeumért kérdeznék fel.
Sep 04, 2013 14:00:46
ördögi jezsuita
Sep 04, 2013 14:06:43
<div class="quote"><div class="author">szpítsopp</div><i>Balogh Béla ÚJ FOKOZATRA KAPCSOLUNK. MI LESZÜNK A "BANKVADÁSZ".</i>
Bejött neki a vadászat, úgy látszik :D</div>
szerencsétlennek vajon sikerült már egy értelmes magyar mondatot leírnia?
Bejött neki a vadászat, úgy látszik :D</div>
szerencsétlennek vajon sikerült már egy értelmes magyar mondatot leírnia?
Sep 04, 2013 14:06:43
snecigeci
(
x44)
Sep 04, 2013 14:14:19
x44)
Sep 04, 2013 14:14:19
Be lehetne írni a koppányos tényfeltáró csoportba, hogy sneci a végrehajtókkal cimborál, nem?
She was a dude.
Sep 04, 2013 14:14:19
gennyes féregzsidó
(
x48)
Sep 04, 2013 14:16:33
x48)
Sep 04, 2013 14:16:33
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Be lehetne írni a koppányos tényfeltáró csoportba, hogy sneci a végrehajtókkal cimborál, nem?</div>
már ott van, csak nincs nevesítve. de sejtésem szerint hamarosan rá fognak kérdezni, hogy ki az.
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
már ott van, csak nincs nevesítve. de sejtésem szerint hamarosan rá fognak kérdezni, hogy ki az.
Sep 04, 2013 14:16:33
???
Sep 04, 2013 14:29:19
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Be lehetne írni a koppányos tényfeltáró csoportba, hogy sneci a végrehajtókkal cimborál, nem?</div>
<s>Koppányos fejekben rendet rakni</s>
*mindegy*
<s>Koppányos fejekben rendet rakni</s>
*mindegy*
Sep 04, 2013 14:29:19
Csak egy olvasó
(
x9)
Sep 04, 2013 14:42:11
x9)
Sep 04, 2013 14:42:11
Sneci, nézd csak mit ír Tatár Józsi, akire felnézel:
"<b>Rendszerváltó Fórum</b> Tulajdonképpen - ahogy észrevettem - facebook elterjedésével egyenes arányban csökkent a tettre kész emberek aránya. Esténként, munka után itt robban a frusztráció, aztán ami a csövön kifér mosolyogni való témák mentén anyáznak, gügyögnek, napközben normálisnak látszó polgárok. És le van tudva a közösségi szerepvállalás. Ez nehéz megemészteni. Egy éve beszéltek rá, hogy ide be kell regisztrálni, mert e nélkül ma már nem lehet élni. Ma már tudom, hogy csak e nélkül lehet igazán.
16 órája · 3"
"<b>Rendszerváltó Fórum</b> Tulajdonképpen - ahogy észrevettem - facebook elterjedésével egyenes arányban csökkent a tettre kész emberek aránya. Esténként, munka után itt robban a frusztráció, aztán ami a csövön kifér mosolyogni való témák mentén anyáznak, gügyögnek, napközben normálisnak látszó polgárok. És le van tudva a közösségi szerepvállalás. Ez nehéz megemészteni. Egy éve beszéltek rá, hogy ide be kell regisztrálni, mert e nélkül ma már nem lehet élni. Ma már tudom, hogy csak e nélkül lehet igazán.
16 órája · 3"
Sep 04, 2013 14:42:11
snecigeci
(
x44)
Sep 04, 2013 14:45:05
x44)
Sep 04, 2013 14:45:05
Vajon hány koppányos facebookozik <b>munka után</b>?
She was a dude.
Sep 04, 2013 14:45:05
sodika
Sep 04, 2013 14:49:32
<div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div>Sneci, nézd csak mit ír Tatár Józsi, akire felnézel</div>
Irreleváns, mert én elmegyek személyesen is a helyszínekre.
Küldjetek donate-et a SoDI-nak: https://www.paypal.me/sodivlogja
Irreleváns, mert én elmegyek személyesen is a helyszínekre.
Sep 04, 2013 14:49:32
heavy metal
Sep 04, 2013 14:52:13
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div>Sneci, nézd csak mit ír Tatár Józsi, akire felnézel</div>
Irreleváns, mert én elmegyek személyesen is a helyszínekre.</div>
haragszol a trollokra?
Irreleváns, mert én elmegyek személyesen is a helyszínekre.</div>
haragszol a trollokra?
Sep 04, 2013 14:52:13
gennyes féregzsidó
(
x48)
Sep 04, 2013 14:52:48
x48)
Sep 04, 2013 14:52:48
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div>Sneci, nézd csak mit ír Tatár Józsi, akire felnézel</div>
Irreleváns, mert én elmegyek személyesen is a helyszínekre.</div>
hát itt vagy, fingóczi? és ennyi az összes kommented a mai események után? :)
a sodi kitrükközte az apja alól a lakáshasználati jogát. bizony.
Irreleváns, mert én elmegyek személyesen is a helyszínekre.</div>
hát itt vagy, fingóczi? és ennyi az összes kommented a mai események után? :)
Sep 04, 2013 14:52:48
sodika
Sep 04, 2013 15:20:46
Kb. 10 éve mindenhez úgy állok hozzá, hogy hátha, és hogy semmi se biztos, így csalódást sem vagyok képes átélni. (Kevés biztos dolog, hogy az elvégzett munkámért viszont mindenkitől bevasalom a pénzt, ha kell, az adós házának felgyújtása árán is.)
Küldjetek donate-et a SoDI-nak: https://www.paypal.me/sodivlogja
Sep 04, 2013 15:20:46
Hiénaverő
Sep 04, 2013 15:24:49
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Kb. 10 éve mindenhez úgy állok hozzá, hogy hátha, és hogy semmi se biztos, így csalódást sem vagyok képes átélni. (Kevés biztos dolog, hogy az elvégzett munkámért viszont mindenkitől bevasalom a pénzt, ha kell, az adós házának felgyújtása árán is.)</div>
Nehogy a NAV rád gyújtsa a recsikanapét.
Nehogy a NAV rád gyújtsa a recsikanapét.
Sep 04, 2013 15:24:49
Magyar Harcos
(
x4)
Sep 04, 2013 15:24:57
x4)
Sep 04, 2013 15:24:57
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Kb. 10 éve mindenhez úgy állok hozzá, hogy hátha, és hogy semmi se biztos, így csalódást sem vagyok képes átélni. (Kevés biztos dolog, hogy az elvégzett munkámért viszont mindenkitől bevasalom a pénzt, ha kell, az adós házának felgyújtása árán is.)</div>
Ha nem poénkodtál volna az agymosott haverjaiddal egy gyilkosság helyszínén, illetve nem mosdattál volna egy vétlen fiatal lányt meggyilkoló cigányt, még meg is sajnálnálak, de így nagyjából megérdemled.
Ha nem poénkodtál volna az agymosott haverjaiddal egy gyilkosság helyszínén, illetve nem mosdattál volna egy vétlen fiatal lányt meggyilkoló cigányt, még meg is sajnálnálak, de így nagyjából megérdemled.
Sep 04, 2013 15:24:57
Latinovits
Sep 04, 2013 15:25:02
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Kb. 10 éve mindenhez úgy állok hozzá, hogy hátha, és hogy semmi se biztos, így csalódást sem vagyok képes átélni. (Kevés biztos dolog, hogy az elvégzett munkámért viszont mindenkitől bevasalom a pénzt, ha kell, az adós házának felgyújtása árán is.)</div>
Egész pontosan kinek a házát gyújtottad föl eddig?
Egész pontosan kinek a házát gyújtottad föl eddig?
Sep 04, 2013 15:25:02
Csak egy olvasó
(
x9)
Sep 04, 2013 15:25:54
x9)
Sep 04, 2013 15:25:54
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Kb. 10 éve mindenhez úgy állok hozzá, hogy hátha, és hogy semmi se biztos, így csalódást sem vagyok képes átélni. (Kevés biztos dolog, hogy az elvégzett munkámért viszont mindenkitől bevasalom a pénzt, ha kell, az adós házának felgyújtása árán is.)</div>
Hű, ennyire korán keményre ittad már magad? Felzaklattak a mai történések?
Hű, ennyire korán keményre ittad már magad? Felzaklattak a mai történések?
Sep 04, 2013 15:25:54
lőcs
Sep 04, 2013 15:29:59
gyorsan gléda lett a megmaradt holokárpiból, már a jövőre tartalékol a kis autista
Sep 04, 2013 15:29:59
Sas-kabaré
Sep 04, 2013 15:30:01
<div class="quote"><div class="author">tigris</div>dehát beszarok baszki, hogy erre a kárpira verte magát, aztán meg letagadta marci előtt. akkor ez nem az autista segély volt, hanem a sas balhé.óriási.</div>
* új értelmet nyer *
* új értelmet nyer *
Sep 04, 2013 15:30:01
Ószövetségi Düh
Sep 04, 2013 15:31:29
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Kb. 10 éve mindenhez úgy állok hozzá, hogy hátha, és hogy semmi se biztos, így csalódást sem vagyok képes átélni. (Kevés biztos dolog, hogy az elvégzett munkámért viszont mindenkitől bevasalom a pénzt, ha kell, az adós házának felgyújtása árán is.)</div>
* Don Corleone mode ON *
* Don Corleone mode ON *
Sep 04, 2013 15:31:29
sodileaks
(
x10)
Sep 04, 2013 15:35:53
x10)
Sep 04, 2013 15:35:53
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>mindenkitől bevasalom a pénzt, ha kell, az adós házának felgyújtása árán is.)</div>
Kemény vagy, fingilingi, de nem jár neked semennyi pénz, hiába erőlködsz. És ezzel kivételesen a NAV is egyetért.
Ennyi.
Kemény vagy, fingilingi, de nem jár neked semennyi pénz, hiába erőlködsz. És ezzel kivételesen a NAV is egyetért.
Sep 04, 2013 15:35:53
Béla
Sep 04, 2013 15:40:21
Remélem fincsi volt a zsidó trollok újévi ajándéka, sneci.
Sep 04, 2013 15:40:21
ördögi jezsuita
Sep 04, 2013 15:41:30
sodi, ki mint vet, úgy arat.
vagy "karma is a bitch" ahogy a művelt angol mondaná
még mindig úgy érzed, hogy nem kell változtatnod semmin, és minden a legnagyobb rendben van?
vagy "karma is a bitch" ahogy a művelt angol mondaná
még mindig úgy érzed, hogy nem kell változtatnod semmin, és minden a legnagyobb rendben van?
Sep 04, 2013 15:41:30
Sodilegnagyobbrajongoja
Sep 04, 2013 15:43:57
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Kb. 10 éve mindenhez úgy állok hozzá, hogy hátha, és hogy semmi se biztos, így csalódást sem vagyok képes átélni. (Kevés biztos dolog, hogy az elvégzett munkámért viszont mindenkitől bevasalom a pénzt, ha kell, az adós házának felgyújtása árán is.)</div>
What? Milyen elvégzett munka?
What? Milyen elvégzett munka?
Sep 04, 2013 15:43:57
Béla
Sep 04, 2013 15:44:56
Most még tartod magad, nem kattantál be, még nem indult be a mániás szakasz, de ne aggód, ami késik, nem múlik.
Majd mikor a végrehajtó küld egy levelet, hogy holnap ne gyere, mert mostantól mindent visz a NAV, na majd akkor kezdesz majd el fel-le rohangálni, mint a mérgezett színes egér.
Mi pedig jóllakott macskaként, keresztbe tett lábbal, öblös röhögések közepette fogjuk figyelni a vergődésedet.
Lesáná tová tikatévu! Azt hiszem, az Örökkévaló megfelelő könyvet választott neked az elmúlt évi cselekedeteid alapján.
Majd mikor a végrehajtó küld egy levelet, hogy holnap ne gyere, mert mostantól mindent visz a NAV, na majd akkor kezdesz majd el fel-le rohangálni, mint a mérgezett színes egér.
Mi pedig jóllakott macskaként, keresztbe tett lábbal, öblös röhögések közepette fogjuk figyelni a vergődésedet.
Lesáná tová tikatévu! Azt hiszem, az Örökkévaló megfelelő könyvet választott neked az elmúlt évi cselekedeteid alapján.
Sep 04, 2013 15:44:56
sodika
Sep 04, 2013 15:49:57
<div class="quote"><div class="author">ördögi jezsuita </div>
még mindig úgy érzed, hogy nem kell változtatnod semmin, és minden a legnagyobb rendben van?</div>
Melózok a szakmámban, mert ezt tudom tenni. A magam részéről teszem, ami a legértelmesebb dolog (munkanapi átlag 6 óra fizetős meló, mellette 2 óra saját megoldás), azt pedig, hogy ennek mi a következménye: elért, vagy elmaradt eredménye, már magasról leszarom, mert a saját lelkiismeretem így tiszta, és kizárólag ez számít. A külső kényszereket, legyenek azok akár írott, jogi, akár környezeti elvárások, ezen felül ignorálom.
Küldjetek donate-et a SoDI-nak: https://www.paypal.me/sodivlogja
még mindig úgy érzed, hogy nem kell változtatnod semmin, és minden a legnagyobb rendben van?</div>
Melózok a szakmámban, mert ezt tudom tenni. A magam részéről teszem, ami a legértelmesebb dolog (munkanapi átlag 6 óra fizetős meló, mellette 2 óra saját megoldás), azt pedig, hogy ennek mi a következménye: elért, vagy elmaradt eredménye, már magasról leszarom, mert a saját lelkiismeretem így tiszta, és kizárólag ez számít. A külső kényszereket, legyenek azok akár írott, jogi, akár környezeti elvárások, ezen felül ignorálom.
Sep 04, 2013 15:49:57
broni
Sep 04, 2013 15:52:26
<div class="quote"><div class="author">Zulu</div>Nesze, sneci:
<a href="http://kiszamolo.hu/3-000-ember-lett-ongyilkos-a-devizahitelek-miatt/" rel="nofollow" target="_blank">http://kiszamolo.hu/3-000-ember-lett-ongyilkos-a-devizahitelek-miatt/</a>
A NAV-os projectectet meg teljes mellszelesseggel tamogatom. Adobevetelhez jut az allam, es snecit sem banthatjuk tobbet azzal, hogy nem fizet adot. Mindenki jol jar.</div>
ebben a 2300-2500-ban tex is benne van, vagy őt bele se számolták, mer minek??????
<a href="http://kiszamolo.hu/3-000-ember-lett-ongyilkos-a-devizahitelek-miatt/" rel="nofollow" target="_blank">http://kiszamolo.hu/3-000-ember-lett-ongyilkos-a-devizahitelek-miatt/</a>
A NAV-os projectectet meg teljes mellszelesseggel tamogatom. Adobevetelhez jut az allam, es snecit sem banthatjuk tobbet azzal, hogy nem fizet adot. Mindenki jol jar.</div>
ebben a 2300-2500-ban tex is benne van, vagy őt bele se számolták, mer minek??????
Sep 04, 2013 15:52:26
xray
Sep 04, 2013 15:52:34
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">ördögi jezsuita </div>
még mindig úgy érzed, hogy nem kell változtatnod semmin, és minden a legnagyobb rendben van?</div>
Melózok a szakmámban, mert ezt tudom tenni. A magam részéről teszem, ami a legértelmesebb dolog (munkanapi átlag 6 óra fizetős meló, mellette 2 óra saját megoldás), azt pedig, hogy ennek mi a következménye: elért, vagy elmaradt eredménye, már magasról leszarom, mert a saját lelkiismeretem így tiszta, és kizárólag ez számít. A külső kényszereket, legyenek azok akár írott, jogi, akár környezeti elvárások, ezen felül ignorálom.</div>
Legalább magadnak ne hazudj, te szerencsétlen rosszindulatú faszverő kobold!
még mindig úgy érzed, hogy nem kell változtatnod semmin, és minden a legnagyobb rendben van?</div>
Melózok a szakmámban, mert ezt tudom tenni. A magam részéről teszem, ami a legértelmesebb dolog (munkanapi átlag 6 óra fizetős meló, mellette 2 óra saját megoldás), azt pedig, hogy ennek mi a következménye: elért, vagy elmaradt eredménye, már magasról leszarom, mert a saját lelkiismeretem így tiszta, és kizárólag ez számít. A külső kényszereket, legyenek azok akár írott, jogi, akár környezeti elvárások, ezen felül ignorálom.</div>
Legalább magadnak ne hazudj, te szerencsétlen rosszindulatú faszverő kobold!
Sep 04, 2013 15:52:34
seymour schwartz
Sep 04, 2013 15:52:43
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">ördögi jezsuita </div>
még mindig úgy érzed, hogy nem kell változtatnod semmin, és minden a legnagyobb rendben van?</div>
Melózok a szakmámban </div>
He? Milyen szakmádban? Egyáltalán mi a te szakmádnak a megnevezése? Gimnáziumi érettségi? Az nem szakma!
még mindig úgy érzed, hogy nem kell változtatnod semmin, és minden a legnagyobb rendben van?</div>
Melózok a szakmámban </div>
He? Milyen szakmádban? Egyáltalán mi a te szakmádnak a megnevezése? Gimnáziumi érettségi? Az nem szakma!
Sep 04, 2013 15:52:43
Latinovits
Sep 04, 2013 15:53:25
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">ördögi jezsuita </div>
még mindig úgy érzed, hogy nem kell változtatnod semmin, és minden a legnagyobb rendben van?</div>
Melózok a szakmámban, mert ezt tudom tenni. A magam részéről teszem, ami a legértelmesebb dolog (munkanapi átlag 6 óra fizetős meló, mellette 2 óra saját megoldás), azt pedig, hogy ennek mi a következménye: elért, vagy elmaradt eredménye, már magasról leszarom, mert a saját lelkiismeretem így tiszta, és kizárólag ez számít. A külső kényszereket, legyenek azok akár írott, jogi, akár környezeti elvárások, ezen felül ignorálom.</div>
neked nincs lelkiismereted...
még mindig úgy érzed, hogy nem kell változtatnod semmin, és minden a legnagyobb rendben van?</div>
Melózok a szakmámban, mert ezt tudom tenni. A magam részéről teszem, ami a legértelmesebb dolog (munkanapi átlag 6 óra fizetős meló, mellette 2 óra saját megoldás), azt pedig, hogy ennek mi a következménye: elért, vagy elmaradt eredménye, már magasról leszarom, mert a saját lelkiismeretem így tiszta, és kizárólag ez számít. A külső kényszereket, legyenek azok akár írott, jogi, akár környezeti elvárások, ezen felül ignorálom.</div>
neked nincs lelkiismereted...
Sep 04, 2013 15:53:25
sodika
Sep 04, 2013 15:54:12
Szakmám az, amit főállásban űzök, és amihez a szakmai alapokat öt éven át szereztem meg az egyetemen. A papírokat meg magasról leszarom.
Küldjetek donate-et a SoDI-nak: https://www.paypal.me/sodivlogja
Sep 04, 2013 15:54:12
Csak egy olvasó
(
x9)
Sep 04, 2013 15:54:58
x9)
Sep 04, 2013 15:54:58
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">ördögi jezsuita </div>
még mindig úgy érzed, hogy nem kell változtatnod semmin, és minden a legnagyobb rendben van?</div>
Melózok a szakmámban, mert ezt tudom tenni. A magam részéről teszem, ami a legértelmesebb dolog (munkanapi átlag 6 óra fizetős meló, mellette 2 óra saját megoldás), azt pedig, hogy ennek mi a következménye: elért, vagy elmaradt eredménye, már magasról leszarom, mert a saját lelkiismeretem így tiszta, és kizárólag ez számít. A külső kényszereket, legyenek azok akár írott, jogi, akár környezeti elvárások, ezen felül ignorálom.</div>
Pl. tegnap hány órát dolgoztál Tatabányán? Vagy a pincsizés Fórizsnak nem számít külső kényszernek?
még mindig úgy érzed, hogy nem kell változtatnod semmin, és minden a legnagyobb rendben van?</div>
Melózok a szakmámban, mert ezt tudom tenni. A magam részéről teszem, ami a legértelmesebb dolog (munkanapi átlag 6 óra fizetős meló, mellette 2 óra saját megoldás), azt pedig, hogy ennek mi a következménye: elért, vagy elmaradt eredménye, már magasról leszarom, mert a saját lelkiismeretem így tiszta, és kizárólag ez számít. A külső kényszereket, legyenek azok akár írott, jogi, akár környezeti elvárások, ezen felül ignorálom.</div>
Pl. tegnap hány órát dolgoztál Tatabányán? Vagy a pincsizés Fórizsnak nem számít külső kényszernek?
Sep 04, 2013 15:54:58
seymour schwartz
Sep 04, 2013 15:55:14
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Szakmám az, amit főállásban űzök, és amihez a szakmai alapokat öt éven át szereztem meg az egyetemen. A papírokat meg magasról leszarom.</div>
Jó, akkor mit dolgozol?
Jó, akkor mit dolgozol?
Sep 04, 2013 15:55:14
Hiénaverő
Sep 04, 2013 15:56:36
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Szakmám az, amit főállásban űzök, és amihez a szakmai alapokat öt éven át szereztem meg az egyetemen. A papírokat meg magasról leszarom.</div>
Professzionális élősködés?
Professzionális élősködés?
Sep 04, 2013 15:56:36
sodika
Sep 04, 2013 15:57:46
Anyámnak is azt mondom, amikor az egyetemi tanulmányaimra hivatkozik. Nevezetesen hogy két lehetőség van. Vagy megérte a családi befektetés, mert felkészített az egyetem a pénzkeresésre, vagy nem készített fel rá, mert alkalmatlan rá. Akármelyik is igazság a kettő közül, a saját lelkiismeretem mindkét esetben egyaránt tiszta, mert vagy nyújtotta a rendszer a tőle elvárható kimenetet, vagy az áldozata vagyok.
Küldjetek donate-et a SoDI-nak: https://www.paypal.me/sodivlogja
Sep 04, 2013 15:57:46
xray
Sep 04, 2013 15:59:58
Te saját magad áldozata vagy, a hihetetlen lustaság és munkaundor, a náculás és sor hosszú, amivel folytatni lehetne.
Sep 04, 2013 15:59:58
Béla
Sep 04, 2013 16:00:29
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">ördögi jezsuita </div>
még mindig úgy érzed, hogy nem kell változtatnod semmin, és minden a legnagyobb rendben van?</div>
Melózok a szakmámban, mert ezt tudom tenni. A magam részéről teszem, ami a legértelmesebb dolog (munkanapi átlag 6 óra fizetős meló, mellette 2 óra saját megoldás), azt pedig, hogy ennek mi a következménye: elért, vagy elmaradt eredménye, már magasról leszarom, mert a saját lelkiismeretem így tiszta, és kizárólag ez számít. A külső kényszereket, legyenek azok akár írott, jogi, akár környezeti elvárások, ezen felül ignorálom.</div>
Persze fingilingi, amikor bőszen szopsz miattunk, akkor mindig jön ez a szar duma a szakmádról, külső kényszerekről, meg az elvárások ignorálása.
Bezzeg ha csak meglegyint a szele a revansnak, akkor jön a kárörvendő, kézdörzsölős taknyos orrú zsidózás.
Most pedig el fogsz kezdeni terelni, akár annak árán, hogy megint hülyére röhögjük magunkat rajtad, hátha lekattanunk a NAV-os ügyről.
Ez a vonat már elment sneci, teccett volna nem dőszölni, és itt dicsekedni, hogy te akkora dzsentri vagy, hogy kiperkálsz 100 ezret egy végrehajtónak.
Rend van, na.
még mindig úgy érzed, hogy nem kell változtatnod semmin, és minden a legnagyobb rendben van?</div>
Melózok a szakmámban, mert ezt tudom tenni. A magam részéről teszem, ami a legértelmesebb dolog (munkanapi átlag 6 óra fizetős meló, mellette 2 óra saját megoldás), azt pedig, hogy ennek mi a következménye: elért, vagy elmaradt eredménye, már magasról leszarom, mert a saját lelkiismeretem így tiszta, és kizárólag ez számít. A külső kényszereket, legyenek azok akár írott, jogi, akár környezeti elvárások, ezen felül ignorálom.</div>
Persze fingilingi, amikor bőszen szopsz miattunk, akkor mindig jön ez a szar duma a szakmádról, külső kényszerekről, meg az elvárások ignorálása.
Bezzeg ha csak meglegyint a szele a revansnak, akkor jön a kárörvendő, kézdörzsölős taknyos orrú zsidózás.
Most pedig el fogsz kezdeni terelni, akár annak árán, hogy megint hülyére röhögjük magunkat rajtad, hátha lekattanunk a NAV-os ügyről.
Ez a vonat már elment sneci, teccett volna nem dőszölni, és itt dicsekedni, hogy te akkora dzsentri vagy, hogy kiperkálsz 100 ezret egy végrehajtónak.
Rend van, na.
Sep 04, 2013 16:00:29
snecigeci
(
x44)
Sep 04, 2013 16:01:04
x44)
Sep 04, 2013 16:01:04
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Nevezetesen hogy két lehetőség van. Vagy megérte a családi befektetés, mert felkészített az egyetem a pénzkeresésre, vagy nem készített fel rá, mert alkalmatlan rá.</div>
Vagy túl hülye vagy, ezért kibuktál. Ez a harmadik lehetőség. Nem mindenkiből lesz vérprofi szakember, aki beül melegedni az egyetemre.
She was a dude.
Vagy túl hülye vagy, ezért kibuktál. Ez a harmadik lehetőség. Nem mindenkiből lesz vérprofi szakember, aki beül melegedni az egyetemre.
Sep 04, 2013 16:01:04
Béla
Sep 04, 2013 16:01:34
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Anyámnak is azt mondom, amikor az egyetemi tanulmányaimra hivatkozik. Nevezetesen hogy két lehetőség van. Vagy megérte a családi befektetés, mert felkészített az egyetem a pénzkeresésre, vagy nem készített fel rá, mert alkalmatlan rá. Akármelyik is igazság a kettő közül, a saját lelkiismeretem mindkét esetben egyaránt tiszta, mert vagy nyújtotta a rendszer a tőle elvárható kimenetet, vagy az áldozata vagyok.</div>
Kutyacsont 1. :)
Ettől még a NAV-os vasat melegen tartjuk, ne aggódj, buta-buta sneci.
Kutyacsont 1. :)
Ettől még a NAV-os vasat melegen tartjuk, ne aggódj, buta-buta sneci.
Sep 04, 2013 16:01:34
seymour schwartz
Sep 04, 2013 16:03:34
<div class="quote"><div class="author">sodika</div> Vagy megérte a családi befektetés, mert felkészített az egyetem a pénzkeresésre, vagy nem készített fel rá, mert alkalmatlan rá. </div>
Ha alkalmatlanan rá, az hogy lehet hogy mások lediplomáznak, utána pedig jó állásuk lesz? Tudod, másoknak megy, neked meg nem. Ez nem furcsa egy kicsit?
Ha alkalmatlanan rá, az hogy lehet hogy mások lediplomáznak, utána pedig jó állásuk lesz? Tudod, másoknak megy, neked meg nem. Ez nem furcsa egy kicsit?
Sep 04, 2013 16:03:34
Béla
Sep 04, 2013 16:03:40
Mit tippeltek, ebből milyen hosszú Soha többet nem írok ide időszak lesz? Most ki fog bírni 1 napot?
Sep 04, 2013 16:03:40
sodika
Sep 04, 2013 16:04:14
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>
Vagy túl hülye vagy, ezért kibuktál</div>
Soha nem buktam ki sehonnan. Nem volt pénz beiratkozni, és ezt két félév kihagyás után már nem tolerálja az egyetem. De beiratkozhattam volna: tanulmányi okokból soha nem lettem eltávolítva sehonnan.
Küldjetek donate-et a SoDI-nak: https://www.paypal.me/sodivlogja
Vagy túl hülye vagy, ezért kibuktál</div>
Soha nem buktam ki sehonnan. Nem volt pénz beiratkozni, és ezt két félév kihagyás után már nem tolerálja az egyetem. De beiratkozhattam volna: tanulmányi okokból soha nem lettem eltávolítva sehonnan.
Sep 04, 2013 16:04:14
Emil
Sep 04, 2013 16:05:09
Fingos, találtam releváns anyagot Szíriáról. Te ugye már elolvastad, és nem a kurucról tájékozódsz?
<a href="http://america.aljazeera.com/watch/shows/america-tonight/america-tonight-blog/2013/9/2/making-sense-of-syria.html" rel="nofollow" target="_blank">http://america.aljazeera.com/watch/shows/america-tonight/america-tonight-blog/2013/9/2/making-sense-of-syria.html</a>
<a href="http://america.aljazeera.com/watch/shows/america-tonight/america-tonight-blog/2013/9/2/making-sense-of-syria.html" rel="nofollow" target="_blank">http://america.aljazeera.com/watch/shows/america-tonight/america-tonight-blog/2013/9/2/making-sense-of-syria.html</a>
Sep 04, 2013 16:05:09
Hiénaverő
Sep 04, 2013 16:05:12
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Anyámnak is azt mondom, amikor az egyetemi tanulmányaimra hivatkozik. Nevezetesen hogy két lehetőség van. Vagy megérte a családi befektetés, mert felkészített az egyetem a pénzkeresésre, vagy nem készített fel rá, mert alkalmatlan rá. Akármelyik is igazság a kettő közül, a saját lelkiismeretem mindkét esetben egyaránt tiszta, mert vagy nyújtotta a rendszer a tőle elvárható kimenetet, vagy az áldozata vagyok.</div>
Egészen nyilvánvalóan az utóbbi, elvégre az ember olyan mint egy robot, a rendszernek vagy sikerül beprogramozni és utána működik, ha meg nem, akkor a rendszer a hibás, elvégre a robot nem tehet semmiről. Bazmeg te fogyatékos vagy hogy leírsz ilyet? Olyanról hogy saját erőfeszítés hallottál már autistaboy? Mit tettél te azért hogy a "rendszer" haszonélvezője legyél, diákhitelbűnöző? Arra se vagy képes hogy a BT-det megszüntesd, de az nem a rendszernek termeli a deficitet hanem neked. Nem baj, a rendszertől nem szabadulsz te kis ártatlan áldozat, amíg minden adósságodat vele szemben le nem róttad. Ma kezded a törlesztést.
Egészen nyilvánvalóan az utóbbi, elvégre az ember olyan mint egy robot, a rendszernek vagy sikerül beprogramozni és utána működik, ha meg nem, akkor a rendszer a hibás, elvégre a robot nem tehet semmiről. Bazmeg te fogyatékos vagy hogy leírsz ilyet? Olyanról hogy saját erőfeszítés hallottál már autistaboy? Mit tettél te azért hogy a "rendszer" haszonélvezője legyél, diákhitelbűnöző? Arra se vagy képes hogy a BT-det megszüntesd, de az nem a rendszernek termeli a deficitet hanem neked. Nem baj, a rendszertől nem szabadulsz te kis ártatlan áldozat, amíg minden adósságodat vele szemben le nem róttad. Ma kezded a törlesztést.
Sep 04, 2013 16:05:12
snecigeci
(
x44)
Sep 04, 2013 16:05:12
x44)
Sep 04, 2013 16:05:12
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Soha nem buktam ki sehonnan. Nem volt pénz beiratkozni, és ezt két félév kihagyás után már nem tolerálja az egyetem. De beiratkozhattam volna: tanulmányi okokból soha nem lettem eltávolítva sehonnan.</div>
Ha nem fogyott volna el anyád tengernyi pénze, akkor még most is egyetemista lennél, elsős tárgyakkal. Ez kvázi kibukásnak számít, akárhogy nézzük.
She was a dude.
Ha nem fogyott volna el anyád tengernyi pénze, akkor még most is egyetemista lennél, elsős tárgyakkal. Ez kvázi kibukásnak számít, akárhogy nézzük.
Sep 04, 2013 16:05:12
Fakenguru
Sep 04, 2013 16:06:30
Sodi, nem lehet hogy van egy harmadik kimenet?
Egy: Az egyetem alkalmas, és megélsz, kész.
Kettő: Az egyetem nem alkalmas, ezért áldozat vagy.
Három: Te nem vagy alkalmas, ezért nem élsz meg.
Egy: Az egyetem alkalmas, és megélsz, kész.
Kettő: Az egyetem nem alkalmas, ezért áldozat vagy.
Három: Te nem vagy alkalmas, ezért nem élsz meg.
Sep 04, 2013 16:06:30
sodika
Sep 04, 2013 16:06:38
<div class="quote"><div class="author">seymour schwartz</div>
Ha alkalmatlanan rá, az hogy lehet hogy mások lediplomáznak, utána pedig jó állásuk lesz?</div>
Mert másik nem olyan szerencsétlenek, hogy pont a finisben tör ki a válság, és omlik össze a családi egzisztencia.
Küldjetek donate-et a SoDI-nak: https://www.paypal.me/sodivlogja
Ha alkalmatlanan rá, az hogy lehet hogy mások lediplomáznak, utána pedig jó állásuk lesz?</div>
Mert másik nem olyan szerencsétlenek, hogy pont a finisben tör ki a válság, és omlik össze a családi egzisztencia.
Sep 04, 2013 16:06:38
Haim
Sep 04, 2013 16:06:54
NAV macht Sodi frei.
Sep 04, 2013 16:06:54
xray
Sep 04, 2013 16:07:04
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>
Vagy túl hülye vagy, ezért kibuktál</div>
Soha nem buktam ki sehonnan. Nem volt pénz beiratkozni, és ezt két félév kihagyás után már nem tolerálja az egyetem. De beiratkozhattam volna: tanulmányi okokból soha nem lettem eltávolítva sehonnan.</div>
Ezt hajtogatod, mint a pereces, mert azt hiszed, hogy ez mentség. Takarodtál volna el az egyetem mellett dolgozni, mint ahogy nagyon sokan megtették.
Vagy túl hülye vagy, ezért kibuktál</div>
Soha nem buktam ki sehonnan. Nem volt pénz beiratkozni, és ezt két félév kihagyás után már nem tolerálja az egyetem. De beiratkozhattam volna: tanulmányi okokból soha nem lettem eltávolítva sehonnan.</div>
Ezt hajtogatod, mint a pereces, mert azt hiszed, hogy ez mentség. Takarodtál volna el az egyetem mellett dolgozni, mint ahogy nagyon sokan megtették.
Sep 04, 2013 16:07:04
seymour schwartz
Sep 04, 2013 16:07:43
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>
Vagy túl hülye vagy, ezért kibuktál</div>
Soha nem buktam ki sehonnan. Nem volt pénz beiratkozni, és ezt két félév kihagyás után már nem tolerálja az egyetem. De beiratkozhattam volna: tanulmányi okokból soha nem lettem eltávolítva sehonnan.</div>
Sodi! Inkább azt mondd meg, hogy ha az egyetem a te esetedben alkalmatlan az életre való felkészítésre, akkor másnál miért nem az?
Vagy túl hülye vagy, ezért kibuktál</div>
Soha nem buktam ki sehonnan. Nem volt pénz beiratkozni, és ezt két félév kihagyás után már nem tolerálja az egyetem. De beiratkozhattam volna: tanulmányi okokból soha nem lettem eltávolítva sehonnan.</div>
Sodi! Inkább azt mondd meg, hogy ha az egyetem a te esetedben alkalmatlan az életre való felkészítésre, akkor másnál miért nem az?
Sep 04, 2013 16:07:43
snecigeci
(
x44)
Sep 04, 2013 16:08:33
x44)
Sep 04, 2013 16:08:33
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Mert másik nem olyan szerencsétlenek, hogy pont a finisben tör ki a válság, és omlik össze a családi egzisztencia.</div>
Nem faszt kellett volna verni, miközben anyád perkálja a százezreket, hanem tanulni. Akkor befejezted volna időben.
She was a dude.
Nem faszt kellett volna verni, miközben anyád perkálja a százezreket, hanem tanulni. Akkor befejezted volna időben.
Sep 04, 2013 16:08:33
xray
Sep 04, 2013 16:08:35
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">seymour schwartz</div>
Ha alkalmatlanan rá, az hogy lehet hogy mások lediplomáznak, utána pedig jó állásuk lesz?</div>
Mert másik nem olyan szerencsétlenek, hogy pont a finisben tör ki a válság, és omlik össze a családi egzisztencia.</div>
A válság egy aranybánya, mondtad ezt nem is olyan rég.
Ha alkalmatlanan rá, az hogy lehet hogy mások lediplomáznak, utána pedig jó állásuk lesz?</div>
Mert másik nem olyan szerencsétlenek, hogy pont a finisben tör ki a válság, és omlik össze a családi egzisztencia.</div>
A válság egy aranybánya, mondtad ezt nem is olyan rég.
Sep 04, 2013 16:08:35
sodika
Sep 04, 2013 16:08:54
<div class="quote"><div class="author">Hiénaverő</div>Olyanról hogy saját erőfeszítés hallottál már</div>
Erre mondom, hogy teszem, ami a legértelmesebb dolog, ezen felül pedig minden külső kényszert, legyen akár családi, akár a környezet felől érkező, akár írott, leszarok, mert a saját lelkiismeretem legyen tiszta, ez az egyetlen szempont.
Küldjetek donate-et a SoDI-nak: https://www.paypal.me/sodivlogja
Erre mondom, hogy teszem, ami a legértelmesebb dolog, ezen felül pedig minden külső kényszert, legyen akár családi, akár a környezet felől érkező, akár írott, leszarok, mert a saját lelkiismeretem legyen tiszta, ez az egyetlen szempont.
Sep 04, 2013 16:08:54
Hiénaverő
Sep 04, 2013 16:08:55
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>
Mert másik nem olyan szerencsétlenek, hogy pont a finisben tör ki a válság, és omlik össze a családi egzisztencia.</div>
Nyilván 2008 óta senki le nem diplomázott ebben az országban. Vagy aki igen, az zsidó, ugye?
Mert másik nem olyan szerencsétlenek, hogy pont a finisben tör ki a válság, és omlik össze a családi egzisztencia.</div>
Nyilván 2008 óta senki le nem diplomázott ebben az országban. Vagy aki igen, az zsidó, ugye?
Sep 04, 2013 16:08:55
Haim
Sep 04, 2013 16:09:13
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Szakmám az, amit főállásban űzök, és amihez a szakmai alapokat öt éven át szereztem meg az egyetemen. A papírokat meg magasról leszarom.</div>
Az onanizálást tanítják az egyetemen?
Az onanizálást tanítják az egyetemen?
Sep 04, 2013 16:09:13
sodilegnagyobbrajongoja
Sep 04, 2013 16:09:25
<div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div>Pl. tegnap hány órát dolgoztál Tatabányán? Vagy a pincsizés Fórizsnak nem számít külső kényszernek?</div>
A Forizsnak valo pincsiskedes valoszinuleg jobban fizet, mint a ganyolas.
Tegnap kapott ebedet, vacsorat es ket kavet az automatabol. Ha a vonatjegyet nem szamitom, mert az onmagaban nem nagy buli, akkor is alsohangon 3-4 ezer forintot "keresett" tegnap.
Az igazsag az, hogy Endre valoszinuleg tenyleg akkor hasznositja a legjobban az idejet, ha Forizs utan lohol, mert addig legalabb a kaja biztositva van.
A Forizsnak valo pincsiskedes valoszinuleg jobban fizet, mint a ganyolas.
Tegnap kapott ebedet, vacsorat es ket kavet az automatabol. Ha a vonatjegyet nem szamitom, mert az onmagaban nem nagy buli, akkor is alsohangon 3-4 ezer forintot "keresett" tegnap.
Az igazsag az, hogy Endre valoszinuleg tenyleg akkor hasznositja a legjobban az idejet, ha Forizs utan lohol, mert addig legalabb a kaja biztositva van.
Sep 04, 2013 16:09:25
Fakenguru
Sep 04, 2013 16:10:06
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">seymour schwartz</div>
Ha alkalmatlanan rá, az hogy lehet hogy mások lediplomáznak, utána pedig jó állásuk lesz?</div>
Mert másik nem olyan szerencsétlenek, hogy pont a finisben tör ki a válság, és omlik össze a családi egzisztencia.</div>
Azt állítod a papír nem számít, a tudásod megvan.
Ebből következően ugyanúgy kellene megélned, mint azok akik elvégezték, hisz a tudás azonos, csak a papír a különbség.
Innentől, pedig az előző szabály lép életbe:
Egy: Az egyetem alkalmas, és megélsz, kész.
Kettő: Az egyetem nem alkalmas, ezért áldozat vagy.
Három: Te nem vagy alkalmas, ezért nem élsz meg.
Nos tehát?
Ha alkalmatlanan rá, az hogy lehet hogy mások lediplomáznak, utána pedig jó állásuk lesz?</div>
Mert másik nem olyan szerencsétlenek, hogy pont a finisben tör ki a válság, és omlik össze a családi egzisztencia.</div>
Azt állítod a papír nem számít, a tudásod megvan.
Ebből következően ugyanúgy kellene megélned, mint azok akik elvégezték, hisz a tudás azonos, csak a papír a különbség.
Innentől, pedig az előző szabály lép életbe:
Egy: Az egyetem alkalmas, és megélsz, kész.
Kettő: Az egyetem nem alkalmas, ezért áldozat vagy.
Három: Te nem vagy alkalmas, ezért nem élsz meg.
Nos tehát?
Sep 04, 2013 16:10:06
Zulu
(
x15)
Sep 04, 2013 16:11:06
x15)
Sep 04, 2013 16:11:06
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">seymour schwartz</div>
Ha alkalmatlanan rá, az hogy lehet hogy mások lediplomáznak, utána pedig jó állásuk lesz?</div>
Mert másik nem olyan szerencsétlenek, hogy pont a finisben tör ki a válság, és omlik össze a családi egzisztencia.</div>
vs.
"Szakmám az, amit főállásban űzök, és amihez a szakmai alapokat öt éven át szereztem meg az egyetemen. A papírokat meg magasról leszarom."
Sneci, akkor most sikerült megszerezned az alapokat, vagy nem? Ha igen, akkor miért nem tudsz megélni belőle?
Ha alkalmatlanan rá, az hogy lehet hogy mások lediplomáznak, utána pedig jó állásuk lesz?</div>
Mert másik nem olyan szerencsétlenek, hogy pont a finisben tör ki a válság, és omlik össze a családi egzisztencia.</div>
vs.
"Szakmám az, amit főállásban űzök, és amihez a szakmai alapokat öt éven át szereztem meg az egyetemen. A papírokat meg magasról leszarom."
Sneci, akkor most sikerült megszerezned az alapokat, vagy nem? Ha igen, akkor miért nem tudsz megélni belőle?
Sep 04, 2013 16:11:06
snecigeci
(
x44)
Sep 04, 2013 16:11:08
x44)
Sep 04, 2013 16:11:08
Sneci, én renszeresen vettem ki a pénzt a zümmögő dobozból már a diploma előtt is. Hogy csináltam? Életrevalóbb, vagy értelmesebb vagyok, mint te? Vagy mindkettő?
She was a dude.
Sep 04, 2013 16:11:08
seymour schwartz
Sep 04, 2013 16:11:12
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Hiénaverő</div>Olyanról hogy saját erőfeszítés hallottál már</div>
Erre mondom, hogy teszem, ami a legértelmesebb dolog, ezen felül pedig minden külső kényszert, legyen akár családi, akár a környezet felől érkező, akár írott, leszarok, mert a saját lelkiismeretem legyen tiszta, ez az egyetlen szempont.</div>
Akkor neked megéri a tiszta lelkiismerettel való éhhalál? Mert ugye tudod, hogy ez fog rád várni!!!!
Erre mondom, hogy teszem, ami a legértelmesebb dolog, ezen felül pedig minden külső kényszert, legyen akár családi, akár a környezet felől érkező, akár írott, leszarok, mert a saját lelkiismeretem legyen tiszta, ez az egyetlen szempont.</div>
Akkor neked megéri a tiszta lelkiismerettel való éhhalál? Mert ugye tudod, hogy ez fog rád várni!!!!
Sep 04, 2013 16:11:12
Trú Hazaffy
Sep 04, 2013 16:11:32
Mókás ez az állandó matyarázkodás, még még :))
Sep 04, 2013 16:11:32
Haim
Sep 04, 2013 16:12:02
És most jöjjön egy kis hetyetye
Sep 04, 2013 16:12:02
sodika
Sep 04, 2013 16:12:44
<div class="quote"><div class="author">seymour schwartz</div>ha az egyetem a te esetedben alkalmatlan az életre való felkészítésre, akkor másnál miért nem az?</div>
Senkinél sem alkalmas rá önmagában. Én is csak azért mentem oda, mert végképp nem volt elképzelésem se, mit csináljak. Most már, hála az ott töltött éveknek, tudom: <b>azt csinálom, amit most is csinálok</b>, és minden mást meg leszarok, mert ez a legértelmesebb dolog, amit tehetek.
Az, hogy a legértelmesebb dolog mire alkalmas, meg mire nem: milyen külső kényszer elégíthető ki belőle, meg milyen nem, nem érdekel, mert akármi is a kimenet, én akkor is jól csinálok mindent, ha éppen negatív, vagy nulla az eredménye.
Küldjetek donate-et a SoDI-nak: https://www.paypal.me/sodivlogja
Senkinél sem alkalmas rá önmagában. Én is csak azért mentem oda, mert végképp nem volt elképzelésem se, mit csináljak. Most már, hála az ott töltött éveknek, tudom: <b>azt csinálom, amit most is csinálok</b>, és minden mást meg leszarok, mert ez a legértelmesebb dolog, amit tehetek.
Az, hogy a legértelmesebb dolog mire alkalmas, meg mire nem: milyen külső kényszer elégíthető ki belőle, meg milyen nem, nem érdekel, mert akármi is a kimenet, én akkor is jól csinálok mindent, ha éppen negatív, vagy nulla az eredménye.
Sep 04, 2013 16:12:44
Zulu
(
x15)
Sep 04, 2013 16:13:52
x15)
Sep 04, 2013 16:13:52
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Hiénaverő</div>Olyanról hogy saját erőfeszítés hallottál már</div>
Erre mondom, hogy teszem, ami a legértelmesebb dolog, ezen felül pedig minden külső kényszert, legyen akár családi, akár a környezet felől érkező, akár írott, leszarok, mert a saját lelkiismeretem legyen tiszta, ez az egyetlen szempont.</div>
Csak lerázod a felelősséget. Alibizel. Önfelmentéseket keresel.
Ha te nem vagy képes megélni, a szakmádban sokan viszont igen, az csak egyet jelenthet: lustább és butább vagy, mint legtöbben a szakmádban.
Erre mondom, hogy teszem, ami a legértelmesebb dolog, ezen felül pedig minden külső kényszert, legyen akár családi, akár a környezet felől érkező, akár írott, leszarok, mert a saját lelkiismeretem legyen tiszta, ez az egyetlen szempont.</div>
Csak lerázod a felelősséget. Alibizel. Önfelmentéseket keresel.
Ha te nem vagy képes megélni, a szakmádban sokan viszont igen, az csak egyet jelenthet: lustább és butább vagy, mint legtöbben a szakmádban.
Sep 04, 2013 16:13:52
sodika
Sep 04, 2013 16:14:20
<div class="quote"><div class="author">Zulu</div>akkor most sikerült megszerezned az alapokat, vagy nem? Ha igen, akkor miért nem tudsz megélni belőle?</div>
Azon, hogy a megélhetés lehetséges-e, nem gondolkodom el, mert a legértelmesebb dolgot csinálom, amit csak csinálhatok, és akármi is az eredménye, vagy akár is lehetséges így, tök mindegy: én jól csinálom, amit most csinálok.
Küldjetek donate-et a SoDI-nak: https://www.paypal.me/sodivlogja
Azon, hogy a megélhetés lehetséges-e, nem gondolkodom el, mert a legértelmesebb dolgot csinálom, amit csak csinálhatok, és akármi is az eredménye, vagy akár is lehetséges így, tök mindegy: én jól csinálom, amit most csinálok.
Sep 04, 2013 16:14:20
Béla
Sep 04, 2013 16:14:35
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">seymour schwartz</div>ha az egyetem a te esetedben alkalmatlan az életre való felkészítésre, akkor másnál miért nem az?</div>
Senkinél sem alkalmas rá önmagában. Én is csak azért mentem oda, mert végképp nem volt elképzelésem se, mit csináljak. Most már, hála az ott töltött éveknek, tudom: <b>azt csinálom, amit most is csinálok</b>, és minden mást meg leszarok, mert ez a legértelmesebb dolog, amit tehetek.
Az, hogy a legértelmesebb dolog mire alkalmas, meg mire nem: milyen külső kényszer elégíthető ki belőle, meg milyen nem, nem érdekel, mert akármi is a kimenet, én akkor is jól csinálok mindent, ha éppen negatív, vagy nulla az eredménye.</div>
Ahogyan olvasom a modoros baromságaidat, mindig érzem, ahogyan pusztulnak az agysejtjeim. Frankón.
Senkinél sem alkalmas rá önmagában. Én is csak azért mentem oda, mert végképp nem volt elképzelésem se, mit csináljak. Most már, hála az ott töltött éveknek, tudom: <b>azt csinálom, amit most is csinálok</b>, és minden mást meg leszarok, mert ez a legértelmesebb dolog, amit tehetek.
Az, hogy a legértelmesebb dolog mire alkalmas, meg mire nem: milyen külső kényszer elégíthető ki belőle, meg milyen nem, nem érdekel, mert akármi is a kimenet, én akkor is jól csinálok mindent, ha éppen negatív, vagy nulla az eredménye.</div>
Ahogyan olvasom a modoros baromságaidat, mindig érzem, ahogyan pusztulnak az agysejtjeim. Frankón.
Sep 04, 2013 16:14:35
Zulu
(
x15)
Sep 04, 2013 16:14:55
x15)
Sep 04, 2013 16:14:55
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">seymour schwartz</div>ha az egyetem a te esetedben alkalmatlan az életre való felkészítésre, akkor másnál miért nem az?</div>
Senkinél sem alkalmas rá önmagában. Én is csak azért mentem oda, mert végképp nem volt elképzelésem se, mit csináljak. Most már, hála az ott töltött éveknek, tudom: <b>azt csinálom, amit most is csinálok</b>, és minden mást meg leszarok, mert ez a legértelmesebb dolog, amit tehetek.
Az, hogy a legértelmesebb dolog mire alkalmas, meg mire nem: milyen külső kényszer elégíthető ki belőle, meg milyen nem, nem érdekel, mert akármi is a kimenet, én akkor is jól csinálok mindent, ha éppen negatív, vagy nulla az eredménye.</div>
Ha negatív az eredménye, akkor nem csinálod jól, te nagyon hülye! Ha nem lehetett volna jobban csinálni, akkor nem kellett volna csinálni, úristen bazmeg, de hülye vagy...
Senkinél sem alkalmas rá önmagában. Én is csak azért mentem oda, mert végképp nem volt elképzelésem se, mit csináljak. Most már, hála az ott töltött éveknek, tudom: <b>azt csinálom, amit most is csinálok</b>, és minden mást meg leszarok, mert ez a legértelmesebb dolog, amit tehetek.
Az, hogy a legértelmesebb dolog mire alkalmas, meg mire nem: milyen külső kényszer elégíthető ki belőle, meg milyen nem, nem érdekel, mert akármi is a kimenet, én akkor is jól csinálok mindent, ha éppen negatív, vagy nulla az eredménye.</div>
Ha negatív az eredménye, akkor nem csinálod jól, te nagyon hülye! Ha nem lehetett volna jobban csinálni, akkor nem kellett volna csinálni, úristen bazmeg, de hülye vagy...
Sep 04, 2013 16:14:55
Zulu
(
x15)
Sep 04, 2013 16:15:37
x15)
Sep 04, 2013 16:15:37
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Zulu</div>akkor most sikerült megszerezned az alapokat, vagy nem? Ha igen, akkor miért nem tudsz megélni belőle?</div>
Azon, hogy a megélhetés lehetséges-e, nem gondolkodom el, mert a legértelmesebb dolgot csinálom, amit csak csinálhatok, és akármi is az eredménye, vagy akár is lehetséges így, tök mindegy: én jól csinálom, amit most csinálok.</div>
Mint egy autista strucc :DD
Azon, hogy a megélhetés lehetséges-e, nem gondolkodom el, mert a legértelmesebb dolgot csinálom, amit csak csinálhatok, és akármi is az eredménye, vagy akár is lehetséges így, tök mindegy: én jól csinálom, amit most csinálok.</div>
Mint egy autista strucc :DD
Sep 04, 2013 16:15:37
snecigeci
(
x44)
Sep 04, 2013 16:15:49
x44)
Sep 04, 2013 16:15:49
Púp, most egy picit gondolkodj el hol tartanátok, ha a tanításodra elbaszott 16-20 milliót inkább befekteti anyád, a kamataiból meg zabáltat.
She was a dude.
Sep 04, 2013 16:15:49
Fakenguru
Sep 04, 2013 16:16:37
Folytassuk az algoritmust.
Egy, ha az egyetem és te is alkalmas vagy, ebben az esetben a te logikád szerint vígan meg kellene élned. Tudjuk, ez nem így van, kihúzhatjuk, már a pályakezdő időszakon is bőven túl vagyunk.
Kettő, abban az esetben ha az egyetem nem alkalmas, nyilván az egyetemről akár papírral, akár papír nélkül, de éveket ott töltve kikerülők jelentős százaléka ugyanabban a cipőben járna, mint te. Ugyanakkor nem látom a fészen a "Hajléktalan programozók", vagy az "Ingyenétel osztás PHP szakértőknek" csoportokat. Tapasztalataim szerint, és ráadásul ezt KSH statisztikák is alátámasztják az országban, s úgy általában is a világon az informatikából élnek az emberek napi nyolc órai munkával a legjobban, tehát ez is kizárható.
Khmmm, marad a harmadik pont.
Nos? Vélemény? Sodi?
Egy, ha az egyetem és te is alkalmas vagy, ebben az esetben a te logikád szerint vígan meg kellene élned. Tudjuk, ez nem így van, kihúzhatjuk, már a pályakezdő időszakon is bőven túl vagyunk.
Kettő, abban az esetben ha az egyetem nem alkalmas, nyilván az egyetemről akár papírral, akár papír nélkül, de éveket ott töltve kikerülők jelentős százaléka ugyanabban a cipőben járna, mint te. Ugyanakkor nem látom a fészen a "Hajléktalan programozók", vagy az "Ingyenétel osztás PHP szakértőknek" csoportokat. Tapasztalataim szerint, és ráadásul ezt KSH statisztikák is alátámasztják az országban, s úgy általában is a világon az informatikából élnek az emberek napi nyolc órai munkával a legjobban, tehát ez is kizárható.
Khmmm, marad a harmadik pont.
Nos? Vélemény? Sodi?
Sep 04, 2013 16:16:37
sodika
Sep 04, 2013 16:16:39
<div class="quote"><div class="author">Zulu</div>
Ha te nem vagy képes megélni, a szakmádban sokan viszont igen, az csak egyet jelenthet</div>
Hogy állandóan elrángatnak kamerázni. :)
Ez az egyetlen pont, amin érdemes javítgatni, de javítgatok is rajta. Bármi más, így megélhetés, vagy írott kényszerek kérdése pedig nem foglalkoztat, mert ha a legértelmesebb dolog, amit csak csinálhatok, tragédiához, esetleg ad absurdum emberek halálához is vezetne, akkor is helyes lenne.
Küldjetek donate-et a SoDI-nak: https://www.paypal.me/sodivlogja
Ha te nem vagy képes megélni, a szakmádban sokan viszont igen, az csak egyet jelenthet</div>
Hogy állandóan elrángatnak kamerázni. :)
Ez az egyetlen pont, amin érdemes javítgatni, de javítgatok is rajta. Bármi más, így megélhetés, vagy írott kényszerek kérdése pedig nem foglalkoztat, mert ha a legértelmesebb dolog, amit csak csinálhatok, tragédiához, esetleg ad absurdum emberek halálához is vezetne, akkor is helyes lenne.
Sep 04, 2013 16:16:39
sodika
Sep 04, 2013 16:18:18
<div class="quote"><div class="author">Zulu</div>
Ha negatív az eredménye, akkor nem csinálod jól, te nagyon hülye!</div>
Dehogynem. Ha a legértelmesebb dolgot csinálom, amit csak tehetek, márpedig most azt teszem, akkor az eredmények és a külső elvárások merőben irrelevánsak. A környezetért nem lehetek felelős, a lelkiismeretem tiszta.
Küldjetek donate-et a SoDI-nak: https://www.paypal.me/sodivlogja
Ha negatív az eredménye, akkor nem csinálod jól, te nagyon hülye!</div>
Dehogynem. Ha a legértelmesebb dolgot csinálom, amit csak tehetek, márpedig most azt teszem, akkor az eredmények és a külső elvárások merőben irrelevánsak. A környezetért nem lehetek felelős, a lelkiismeretem tiszta.
Sep 04, 2013 16:18:18
Zulu
(
x15)
Sep 04, 2013 16:18:46
x15)
Sep 04, 2013 16:18:46
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Zulu</div>
Ha te nem vagy képes megélni, a szakmádban sokan viszont igen, az csak egyet jelenthet</div>
Hogy állandóan elrángatnak kamerázni. :)
Ez az egyetlen pont, amin érdemes javítgatni, de javítgatok is rajta. Bármi más, így megélhetés, vagy írott kényszerek kérdése pedig nem foglalkoztat, mert ha a legértelmesebb dolog, amit csak csinálhatok, tragédiához, esetleg ad absurdum emberek halálához is vezetne, akkor is helyes lenne.</div>
Bazdmeg, te fogyatékos, egy évvel ezelőtt is ez volt a kifogásod! Ha azóta nem sikerült javítani rajta, most miért fog? Háromhavonta eljátszod a felpörgőset, aztán a vége az, hogy heti 2000 forintot keresel. Életképtelen vagy, ennyi.
Ha te nem vagy képes megélni, a szakmádban sokan viszont igen, az csak egyet jelenthet</div>
Hogy állandóan elrángatnak kamerázni. :)
Ez az egyetlen pont, amin érdemes javítgatni, de javítgatok is rajta. Bármi más, így megélhetés, vagy írott kényszerek kérdése pedig nem foglalkoztat, mert ha a legértelmesebb dolog, amit csak csinálhatok, tragédiához, esetleg ad absurdum emberek halálához is vezetne, akkor is helyes lenne.</div>
Bazdmeg, te fogyatékos, egy évvel ezelőtt is ez volt a kifogásod! Ha azóta nem sikerült javítani rajta, most miért fog? Háromhavonta eljátszod a felpörgőset, aztán a vége az, hogy heti 2000 forintot keresel. Életképtelen vagy, ennyi.
Sep 04, 2013 16:18:46
Béla
Sep 04, 2013 16:19:00
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Zulu</div>
Ha te nem vagy képes megélni, a szakmádban sokan viszont igen, az csak egyet jelenthet</div>
Hogy állandóan elrángatnak kamerázni. :)
Ez az egyetlen pont, amin érdemes javítgatni, de javítgatok is rajta. Bármi más, így megélhetés, vagy írott kényszerek kérdése pedig nem foglalkoztat, mert ha a legértelmesebb dolog, amit csak csinálhatok, tragédiához, esetleg ad absurdum emberek halálához is vezetne, akkor is helyes lenne.</div>
Elmebeteg vagy. Nem autista, nem idióta, hanem gyakorló elmebeteg. Mert erre jobb magyarázat már tényleg nincsen.
Ha te nem vagy képes megélni, a szakmádban sokan viszont igen, az csak egyet jelenthet</div>
Hogy állandóan elrángatnak kamerázni. :)
Ez az egyetlen pont, amin érdemes javítgatni, de javítgatok is rajta. Bármi más, így megélhetés, vagy írott kényszerek kérdése pedig nem foglalkoztat, mert ha a legértelmesebb dolog, amit csak csinálhatok, tragédiához, esetleg ad absurdum emberek halálához is vezetne, akkor is helyes lenne.</div>
Elmebeteg vagy. Nem autista, nem idióta, hanem gyakorló elmebeteg. Mert erre jobb magyarázat már tényleg nincsen.
Sep 04, 2013 16:19:00
sodi-generátor
Sep 04, 2013 16:19:06
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Anyámnak is azt mondom, amikor az egyetemi tanulmányaimra hivatkozik. Nevezetesen hogy két lehetőség van. Vagy megérte a családi befektetés, mert felkészített az egyetem a pénzkeresésre, vagy nem készített fel rá, mert alkalmatlan rá. Akármelyik is igazság a kettő közül, a saját lelkiismeretem mindkét esetben egyaránt tiszta, mert vagy nyújtotta a rendszer a tőle elvárható kimenetet, vagy az áldozata vagyok.</div>
* elismerően csettint *
* elismerően csettint *
Sep 04, 2013 16:19:06
snecigeci
(
x44)
Sep 04, 2013 16:19:50
x44)
Sep 04, 2013 16:19:50
Anyád 20 milliója kb 150 ezret kamatozna havonta. Ezen gondolkodj el.
She was a dude.
Sep 04, 2013 16:19:50
Fakenguru
Sep 04, 2013 16:20:06
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Zulu</div>
Ha te nem vagy képes megélni, a szakmádban sokan viszont igen, az csak egyet jelenthet</div>
Hogy állandóan elrángatnak kamerázni. :)
Ez az egyetlen pont, amin érdemes javítgatni, de javítgatok is rajta. Bármi más, így megélhetés, vagy írott kényszerek kérdése pedig nem foglalkoztat, mert ha a legértelmesebb dolog, amit csak csinálhatok, tragédiához, esetleg ad absurdum emberek halálához is vezetne, akkor is helyes lenne.</div>
Sodi, mondták már itt nagyon sokan, én is leírom, fordulj orvoshoz. Te nagyon komolyan beteg vagy. Ez feltehetőleg az autizmus egy kezelhető formája, esetleg Asperger szindróma, de hogy te beteg vagy, az teljesen egyértelmű.
Kérj professzionális segítséget, amíg nem késő.
Ja, és kabbe a faszom, kurvajókat röhögök rajtad. :)
Ha te nem vagy képes megélni, a szakmádban sokan viszont igen, az csak egyet jelenthet</div>
Hogy állandóan elrángatnak kamerázni. :)
Ez az egyetlen pont, amin érdemes javítgatni, de javítgatok is rajta. Bármi más, így megélhetés, vagy írott kényszerek kérdése pedig nem foglalkoztat, mert ha a legértelmesebb dolog, amit csak csinálhatok, tragédiához, esetleg ad absurdum emberek halálához is vezetne, akkor is helyes lenne.</div>
Sodi, mondták már itt nagyon sokan, én is leírom, fordulj orvoshoz. Te nagyon komolyan beteg vagy. Ez feltehetőleg az autizmus egy kezelhető formája, esetleg Asperger szindróma, de hogy te beteg vagy, az teljesen egyértelmű.
Kérj professzionális segítséget, amíg nem késő.
Ja, és kabbe a faszom, kurvajókat röhögök rajtad. :)
Sep 04, 2013 16:20:06
seymour schwartz
Sep 04, 2013 16:20:24
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Zulu</div>
A környezetért nem lehetek felelős, a lelkiismeretem tiszta.</div>
A kérdés pedig még mindig ugyanaz: jó dolog tiszta lelkiismerettel éhen halni?</div>
A környezetért nem lehetek felelős, a lelkiismeretem tiszta.</div>
A kérdés pedig még mindig ugyanaz: jó dolog tiszta lelkiismerettel éhen halni?</div>
Sep 04, 2013 16:20:24
xray
Sep 04, 2013 16:20:37
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Zulu</div>
Ha te nem vagy képes megélni, a szakmádban sokan viszont igen, az csak egyet jelenthet</div>
<b>a legértelmesebb dolog, amit csak csinálhatok, tragédiához, esetleg ad absurdum emberek halálához is vezetne, akkor is helyes lenne</b>.</div>
Na az ilyen mondatokért megérdemelsz minden megaláztatást és meg is fogod kapni!
Ha te nem vagy képes megélni, a szakmádban sokan viszont igen, az csak egyet jelenthet</div>
<b>a legértelmesebb dolog, amit csak csinálhatok, tragédiához, esetleg ad absurdum emberek halálához is vezetne, akkor is helyes lenne</b>.</div>
Na az ilyen mondatokért megérdemelsz minden megaláztatást és meg is fogod kapni!
Sep 04, 2013 16:20:37
Zulu
(
x15)
Sep 04, 2013 16:22:00
x15)
Sep 04, 2013 16:22:00
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Zulu</div>
Ha negatív az eredménye, akkor nem csinálod jól, te nagyon hülye!</div>
Dehogynem. Ha a legértelmesebb dolgot csinálom, amit csak tehetek, márpedig most azt teszem, akkor az eredmények és a külső elvárások merőben irrelevánsak. A környezetért nem lehetek felelős, a lelkiismeretem tiszta.</div>
Nem, nem azt csinálod. A legértelmesebb dolog az lenne, hogy elmész dolgozni 8 (inkább 10-12) órába. Ne gyere letiltással, mert ha csak 50 ezret kapsz kézhez, az is több, mint amit most keresel, plusz szoknád a munkát. Aztán tanulnod kéne idegen nyelveket, majd elhúzni külföldre programozni, vagy ha az nem megy, mosogatni addig, amíg ki nem fizeted az adósságaid.
Amíg nem ezt csinálod, hanem "kamerázgatsz" és telefonfeltöltésélsz gányolsz otthon, addig ne gyere azzal, hogy te mindent megteszel.
Ha negatív az eredménye, akkor nem csinálod jól, te nagyon hülye!</div>
Dehogynem. Ha a legértelmesebb dolgot csinálom, amit csak tehetek, márpedig most azt teszem, akkor az eredmények és a külső elvárások merőben irrelevánsak. A környezetért nem lehetek felelős, a lelkiismeretem tiszta.</div>
Nem, nem azt csinálod. A legértelmesebb dolog az lenne, hogy elmész dolgozni 8 (inkább 10-12) órába. Ne gyere letiltással, mert ha csak 50 ezret kapsz kézhez, az is több, mint amit most keresel, plusz szoknád a munkát. Aztán tanulnod kéne idegen nyelveket, majd elhúzni külföldre programozni, vagy ha az nem megy, mosogatni addig, amíg ki nem fizeted az adósságaid.
Amíg nem ezt csinálod, hanem "kamerázgatsz" és telefonfeltöltésélsz gányolsz otthon, addig ne gyere azzal, hogy te mindent megteszel.
Sep 04, 2013 16:22:00
sodika
Sep 04, 2013 16:22:33
<div class="quote"><div class="author">Béla</div>Elmebeteg vagy. Nem autista, nem idióta, hanem gyakorló elmebeteg.</div>
Egyszerű a képlet. A nyomorgáshoz, és a munka feladásához túl sok a bevételem: egyben viszont pont az a havi átlag kb. 90 ezer forint, amit az államnak és a végrehajtónak kéne befizetnem, és az efölötti első forint lehetne az enyém.
Ez bizony egy csapdahelyzet, mert ilyenkor mi van?
Se nyomorgó munkanélküli nem vagyok, mert szerencsére hiányszakmában tevékenykedek, és a bevétel is túl sok ahhoz, hogy fel merjem adni a melót. Viszont effektív nulla forintot keresek így is.
<b>Ilyenkor mi van? :)</b>
Küldjetek donate-et a SoDI-nak: https://www.paypal.me/sodivlogja
Egyszerű a képlet. A nyomorgáshoz, és a munka feladásához túl sok a bevételem: egyben viszont pont az a havi átlag kb. 90 ezer forint, amit az államnak és a végrehajtónak kéne befizetnem, és az efölötti első forint lehetne az enyém.
Ez bizony egy csapdahelyzet, mert ilyenkor mi van?
Se nyomorgó munkanélküli nem vagyok, mert szerencsére hiányszakmában tevékenykedek, és a bevétel is túl sok ahhoz, hogy fel merjem adni a melót. Viszont effektív nulla forintot keresek így is.
<b>Ilyenkor mi van? :)</b>
Sep 04, 2013 16:22:33
sodilegnagyobbrajongoja
Sep 04, 2013 16:23:54
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Zulu</div>
Ha te nem vagy képes megélni, a szakmádban sokan viszont igen, az csak egyet jelenthet</div>
Hogy állandóan elrángatnak kamerázni. :)
Ez az egyetlen pont, amin érdemes javítgatni, de javítgatok is rajta. Bármi más, így megélhetés, vagy írott kényszerek kérdése pedig nem foglalkoztat, mert ha a legértelmesebb dolog, amit csak csinálhatok, tragédiához, esetleg ad absurdum emberek halálához is vezetne, akkor is helyes lenne.</div>
Heti hany orat toltesz kamerazgatassal? Legyen mondjuk 66 masodperces faszkodassal egyutt 60.
Meg akkor is marad heti 108 orad dolgozni, penzt keresni.
Ez ketesfelszer annyi, mint amennyit nekunk szurkegereknek kell dolgoznunk. Miert nem eleg neked ez az ido?
Ha te nem vagy képes megélni, a szakmádban sokan viszont igen, az csak egyet jelenthet</div>
Hogy állandóan elrángatnak kamerázni. :)
Ez az egyetlen pont, amin érdemes javítgatni, de javítgatok is rajta. Bármi más, így megélhetés, vagy írott kényszerek kérdése pedig nem foglalkoztat, mert ha a legértelmesebb dolog, amit csak csinálhatok, tragédiához, esetleg ad absurdum emberek halálához is vezetne, akkor is helyes lenne.</div>
Heti hany orat toltesz kamerazgatassal? Legyen mondjuk 66 masodperces faszkodassal egyutt 60.
Meg akkor is marad heti 108 orad dolgozni, penzt keresni.
Ez ketesfelszer annyi, mint amennyit nekunk szurkegereknek kell dolgoznunk. Miert nem eleg neked ez az ido?
Sep 04, 2013 16:23:54
70 látogató online.
A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™


Kulon jo, hogy Endre megint maganak szallitotta a kotelet.
Ha nem kezd el dozsolni, utazgatni meg kutyuket vasarolgatni, hanem csak mondjuk megduplazza a heti Gleda adagjat, akkor talan sosem derul ki, hogy elindult a vegrehajtas.</div>
Köszönd meg inkább nekik Endre. Ha tényleg 5 milla körül van a Lakásmaffiás Tanárúrtól behajtandó összeg mindennel együtt, akkor az kb. elég a tartozásaidra, és vége az adósrabszolgaságnak. Milyen érzés szabadnak lenni?</div>
a batali adótartozása (és ezzel a beltag fingóczié) havonta kb. 75 ezerrel növekszik, úgyhogy még soká lesz itt szabadság. de azt mondta, hogy ő kivonult a rendszerből, tehát semmi gond.